Wiadomości lokalne / Kronika Kryminalna
| | Środa, 3 czerwca 2026 r. godz. 08:30 /KPP Stalowa Wola/ | Wypadek na obwodnicy. 6 osób trafiło do szpitala
Wypadek na obwodnicy. 6 osób trafiło do szpitala. Fot. KPP Stalowa Wola
| Do zdarzenia doszło 2 czerwca po godz. 21:00, na obwodnicy Stalowej Woli, na drodze krajowej nr 77.
Ze wstępnych ustaleń policjantów pracujących na miejscu zdarzenia wynika, że 35-latka kierująca Audi jadąc od strony Niska, z nieustalonych przyczyn zjechała na przeciwległy pas jezdni, gdzie uderzyła w lewy bok jadącego z naprzeciwka pojazdu marki Kia, a następnie czołowo zderzyła się z Volkswagenem. Do szpitala przewieziono sześć osób. Finlanie w placówce medycznej pozostała kierująca Audi i jej 8-letni syn, pasażerka z pojazdu Kia oraz kierujący i pasażer z Volkswagena.
Badanie stanu trzeźwości wykazało, że uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi.
Na miejscu wypadku policjanci wykonali oględziny i sporządzili dokumentację niezbędną do wyjaśnienia wszystkich okoliczności tego zdarzenia. Czynności wykonywał również biegły z zakresu ruchu drogowego.
| | |
Jeżeli masz jakieś ciekawe informacje, chcesz przekazać coś ważnego, coś interesującego, nie wahaj się - napisz do nas: redakcja@stalowka.net |
|
| Poniedziałek, 8 czerwca 2026 r. godz. 06:44 ~hutnik  | a pod hsw jeździ się po chodnikach i jeszcze nikt nie zginął. |
0 0 | Sobota, 6 czerwca 2026 r. godz. 10:01 ~Rezolut  | To nie byli ciężko ranni jak trafili jakoś do szpitala. A mogli ich podwieźć, nie? |
0 0 | Sobota, 6 czerwca 2026 r. godz. 07:19 ~Teodor  | A wyobraż sobie brak tej obwodnicy. Ja pamiętam te ciężarówki w centrum miasta. Jak wzniecały kurz z brudnych ulic. |
0 0 | Piątek, 5 czerwca 2026 r. godz. 11:13 ~Teodor  | Droga do działek za Sanem, Hutnik 2. Zróbcie tam co 150 metrów mijankę, czyli dodajcie pół metra jezdni żeby ktoś mógł zjechać u puścić drugiego z naprzeciwka. Tak jest w UK. |
0 0 | Piątek, 5 czerwca 2026 r. godz. 07:47 ~Sraka  | Ta droga to porażka, brak pasów awaryjnych, a ludzie zamiast jechać zdrowo-rozsądkowo, to zachowują się jak debile, jeżdżenie na zderzaku, wyprzedzanie w newralgicznych miejscach jak zakręty, czy wzniesienia, nie mówiac o zapier*alaczach i tych co jadą 40km/h. |
0 0 | Czwartek, 4 czerwca 2026 r. godz. 00:03 ~obwodnica do nieba  | I oto kolejny wypadek na tej pseudo-obwodnicy! |
0 0 | Środa, 3 czerwca 2026 r. godz. 21:43 ~boby  | proszę sprawdzić telefon w tym momencie.... |
0 0 | Środa, 3 czerwca 2026 r. godz. 16:10 ~Lucyferek  | Ta droga nie wybacza bledow. Z punktu widzenia brd jest tragiczna. Na kamieniu przy vivo jest utrwalone czyje to dzieło. |
0 0 | Środa, 3 czerwca 2026 r. godz. 15:07 ~Kk  | To jest tak jak się rozmawia przez telefon lub pisze esemesy |
0 0 | Środa, 3 czerwca 2026 r. godz. 13:00 ~Pani  | KG....to nie sprawdzian z polskiego, kumasz o co chodzi |
0 0 | Środa, 3 czerwca 2026 r. godz. 12:36 ~Teodor  | To już kolejny przypadek gdzie trzeźwi kierowcy powodują wypadek. Zróbmy coś z tym! |
0 0 | Czwartek, 4 czerwca 2026 r. godz. 17:28 ~Ewa  | Pomyślała: o rany, paznokci nie zrobiłam!!! |
0 0 | Czwartek, 4 czerwca 2026 r. godz. 14:40 ~Taka prawda  | Po prostu kierowcy szczególnie kobiety nie są skupione na drodze tylko myśli o niebieskich migdałach i oto są skutki |
0 0 | Środa, 3 czerwca 2026 r. godz. 17:25 ~Obserwator  | Proponuję hasło: "samochody na tory"... |
0 0 | Środa, 3 czerwca 2026 r. godz. 15:29 ~Zenek  | Skoro nie pili to nie widzę tu żadnej okoliczności łagodzącej karę. |
0 0 |
| Środa, 3 czerwca 2026 r. godz. 10:13 ~Anonim  | Moja znajoma w podobnym wieku kiedyś miała podobnie i ona zasłabła. Jaķ sobie narzucić zbyt duże tempo życia to można omdleć z wycieńczenia. Organizm ma granice wytrzymałości. |
0 0 | Środa, 3 czerwca 2026 r. godz. 09:51 ~Kierowca  | Fatalna ta niby-obwodnica.Wypadek za wypadkiem.Wzorcowa inwestycja pisowska |
0 0 | Piątek, 5 czerwca 2026 r. godz. 18:22 ~nik  | A jak wytłumaczysz miejsca między rondem w drodze do Zarzecza a węźle do S19, gdzie masz łuki i miejsca pod wiaduktami nad obwodnicą oznaczone poziomymi liniami przerywanymi?
Dlaczego pobocza nie ma, gdzie później z powodu fatalnego oznakowania albo innych powodów zostaje wypadek i przez fakt ich braku blokuję się cały ruch na niej? Wyprowadziła ruch, ale co z tego skoro jest z powodu beznadziejnego projektu mnóstwo zdarzeń i wypadków. |
0 0 | Piątek, 5 czerwca 2026 r. godz. 12:32 ~reh  | Niby "Kierowca " i Nocna Kawa " ! z założenia ta droga miała wyprowadzić ruch z centrum Stalowej Woli i Niska i zadanie to znakomicie spełniła !Nigdy nie miała być nawet w założeniach droga szybkiego ruchu .Ci którzy na nią narzekają to albo młode śpiki , którzy chcą się pościgać na dwupasmówkach albo wieczni malkontenci w okredytowanych wynalazkach .Zwykli kierowcy nie narzekają tylko jadą i cieszą się że nie muszą stac co 50 metrów na światłach czy przejściach w miastach. |
0 0 | Czwartek, 4 czerwca 2026 r. godz. 00:15 ~nocna kawa  | Panie "loko" - ta brudna propaganda nie poprawi tej niby "obwodnicy"! |
0 0 | Środa, 3 czerwca 2026 r. godz. 21:33 ~jabar  | kieowca, piszę kolejny raz. Bezpieczeństwo zależy od ludzi a nie od drogi. Ile autostrada ma pasów? I co, nie ma tam wypadków? Kumasz? To super. Pewnie, szerokie drogi są mile widziane ale tak krawiec kraje jak mu materii staje znaczy się piniendzy |
0 0 | Środa, 3 czerwca 2026 r. godz. 21:09 ~Pawelstq  | To nie wina drogi że są wypadki tylko kierowców. Jakby jechali tak jak nakazuje prawo to by nikomu nic się nie stało. |
0 0 | Środa, 3 czerwca 2026 r. godz. 14:22 ~vigo  | Bo szerokość jezdni odpowiada ścieżce rowerowej. |
0 0 | Środa, 3 czerwca 2026 r. godz. 12:52 ~loko  | POkemony zdradzieckie z pedofili Obywatelskiej tylko narzekac potrafia i szKODzic, nic wiecej |
0 0 | Środa, 3 czerwca 2026 r. godz. 11:57 ~v  | Prawdopodobnie kierowca jadacy miał w samochodzie dziecko i się oglądną i zjechał i prawdopodobnie tak się zaczeło |
0 0 | Środa, 3 czerwca 2026 r. godz. 11:18 ~owik  | fatalni to są kierowcy. Ile pasów ma autostrada i co? Nie ma wypadków? |
0 0 | Środa, 3 czerwca 2026 r. godz. 11:03 ~RSTSR  | Pis pisem kij z nimi ,ale ta obwodnica to do d-py |
0 0 |
| Środa, 3 czerwca 2026 r. godz. 08:34 ~Koreańskie Lotnisko w Turbii  | jak trzeźwi to pewnie sie zagapiła na telefon, pełno ludzi jeździ gmerając coś w telefonie i potem takie są tego skutki |
0 0 | Środa, 3 czerwca 2026 r. godz. 11:16 ~krytyk  | wreszcie ktoś cię poprawił, udajesz ważniaka a takie błędy |
0 0 | Środa, 3 czerwca 2026 r. godz. 09:24 ~KG  | Kolego, piszę się Turbi, przez jedno "i" |
0 0 |
| |