Stalowa Wola Stalowa Wola: Huta Stalowa Wola
Wiadomości lokalne z miasta Stalowa Wola i Powiatu Stalowowolskiego. Najnowsze! Najszybciej!
Kamera na żywo na panoramę Stalowej Woli na skrzyżowanie Al. Jana Pawła II z ul. KEN
Nagrania audio, rozmowy z ciekawymi ludźmi
Fotografie z najważniejszych wydarzeń w Stalowej Woli
Kanał youtube.stalowka.net - Pierwsza stalowowolska telewizja internetowa
Encyklopedia miasta Stalowa Wola
Zapowiedzi zbliżających się wydarzeń kulturalnych
Baza adresowa najważniejszych firm i instytucji życia publicznego
Bezpłatna baza ogłoszeń dla mieszkańców miasta Stalowa Wola jak i Powiatu Stalowowolskiego
Twoje konto
Strona główna  Stalowa Wola / Wiadomości Piątek, 12 czerwca 2026 r. Imieniny: Gwidona, Leonii, Niny
 Wiadomości lokalne
» Surowy wyrok dla 25-latki. Kierowała BMW mimo zakazu
» Jak wzmacniać górne partie ciała? Proste ćwiczenia dla każdego
» III Podkarpacki Dzień Młodego Sportowca
» Budujemy drogi, mosty. Pokonały nas podjazdy dla niepełnosprawnych
» Kolejne inwestycje wspierające retencję wód opadowych i adaptację do zmian klimatu
» Wypadek karetki na DW-871. Dwóch ratowników rannych
» Automatyczne nawadnianie w szklarni ogrodowej - czy warto zainwestować?
» Przebarwienia po 30. roku życia. Jak z nimi walczyć?
» S74. Na jakim jest etapie?
» Lucjusz Nadbereżny wiceprzewodniczącym Komitetu Obywatelskiego "Stop banderyzmowi"
» Jak odmienić wnętrze bez generalnego remontu? 7 pomysłów na szybką metamorfozę mieszkania
» Starszy mężczyzna upadł przed komendą. Pomocy udzielili policjanci
Więcej » 
 Zasłyszane...
"Możemy spodziewać się ruchu scenicznego, tańca, gestu, scenografii, efektów świetlnych i przede wszystkim fantastycznego doznania oczyszczenia naszego sumienia bo spektakle KTO właśnie takie są".
Marek Gruchota, dyrektor Miejskiego Domu Kultury w Stalowej Woli.
 Imprezy w mieście
» Spotkania z ekologią - zielone warsztaty i kuchnia Zero Waste
» Flor Magica - opowieść dawnego Meksyku
» Wernisaż: Podkarpacka Ikonosfera 2025 w Stalowej Woli
» Kryminalne spotkanie w MBP
» Generał i jego miłość
» Iść swoją drogą". Nadanie imienia Alojzego Szopy Chórowi Lasowiacy
» Krakowski Salon Poezji: dla dzieci i nie tylko
» Rzemieślnicze warsztaty rodzinne. Zamieszaj w ziołach!
» Flisacy nad Sanem w fotografii, wspomnieniach, muzyce… Wydarzenie muzealne poświęcone dziedzictwu kulturowemu Dolnego Nadsania
» Teatr Na Moście Arka Noego - premiera spektaklu
Więcej » 
 Fotoreportaże
Stalowa Wola: Krzysztof Faraś na wyścigu w Korczynie
»Krzysztof Faraś na wyścigu w Korczynie
»Krzysztof Faraś na torze w Kielcach
»86. rocznica Zbrodni Katyńskiej. Obchody w Stalowej Woli
»Jarmark Wielkanocny w Rozwadowie
»Zdarzenia Teatralne 2026
Więcej » 
Wiadomości lokalne / Kronika Kryminalna

Środa, 3 czerwca 2026 r. godz. 08:30     /KPP Stalowa Wola/
Wypadek na obwodnicy. 6 osób trafiło do szpitala

Wypadek na obwodnicy. 6 osób trafiło do szpitala.
Wypadek na obwodnicy. 6 osób trafiło do szpitala.
Fot. KPP Stalowa Wola
Do zdarzenia doszło 2 czerwca po godz. 21:00, na obwodnicy Stalowej Woli, na drodze krajowej nr 77.

Ze wstępnych ustaleń policjantów pracujących na miejscu zdarzenia wynika, że 35-latka kierująca Audi jadąc od strony Niska, z nieustalonych przyczyn zjechała na przeciwległy pas jezdni, gdzie uderzyła w lewy bok jadącego z naprzeciwka pojazdu marki Kia, a następnie czołowo zderzyła się z Volkswagenem. Do szpitala przewieziono sześć osób. Finlanie w placówce medycznej pozostała kierująca Audi i jej 8-letni syn, pasażerka z pojazdu Kia oraz kierujący i pasażer z Volkswagena.

Badanie stanu trzeźwości wykazało, że uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi.

Na miejscu wypadku policjanci wykonali oględziny i sporządzili dokumentację niezbędną do wyjaśnienia wszystkich okoliczności tego zdarzenia. Czynności wykonywał również biegły z zakresu ruchu drogowego.

Strona do druku Drukuj artykuł    

Jeżeli masz jakieś ciekawe informacje, chcesz przekazać coś ważnego,
coś interesującego, nie wahaj się - napisz do nas: redakcja@stalowka.net

Dodaj komentarz do artykułu »  

Poniedziałek, 8 czerwca 2026 r. godz. 06:44
~hutnik
a pod hsw jeździ się po chodnikach i jeszcze nikt nie zginął.
+0-0
Sobota, 6 czerwca 2026 r. godz. 10:01
~Rezolut
To nie byli ciężko ranni jak trafili jakoś do szpitala. A mogli ich podwieźć, nie?
+0-0
Sobota, 6 czerwca 2026 r. godz. 07:19
~Teodor
A wyobraż sobie brak tej obwodnicy. Ja pamiętam te ciężarówki w centrum miasta. Jak wzniecały kurz z brudnych ulic.
+0-0
Piątek, 5 czerwca 2026 r. godz. 11:13
~Teodor
Droga do działek za Sanem, Hutnik 2. Zróbcie tam co 150 metrów mijankę, czyli dodajcie pół metra jezdni żeby ktoś mógł zjechać u puścić drugiego z naprzeciwka. Tak jest w UK.
+0-0
Piątek, 5 czerwca 2026 r. godz. 07:47
~Sraka
Ta droga to porażka, brak pasów awaryjnych, a ludzie zamiast jechać zdrowo-rozsądkowo, to zachowują się jak debile, jeżdżenie na zderzaku, wyprzedzanie w newralgicznych miejscach jak zakręty, czy wzniesienia, nie mówiac o zapier*alaczach i tych co jadą 40km/h.
+0-0
Czwartek, 4 czerwca 2026 r. godz. 00:03
~obwodnica do nieba
I oto kolejny wypadek na tej pseudo-obwodnicy!
+0-0
Środa, 3 czerwca 2026 r. godz. 21:43
~boby
proszę sprawdzić telefon w tym momencie....
+0-0
Środa, 3 czerwca 2026 r. godz. 16:10
~Lucyferek
Ta droga nie wybacza bledow. Z punktu widzenia brd jest tragiczna. Na kamieniu przy vivo jest utrwalone czyje to dzieło.
+0-0
Środa, 3 czerwca 2026 r. godz. 15:07
~Kk
To jest tak jak się rozmawia przez telefon lub pisze esemesy
+0-0
Środa, 3 czerwca 2026 r. godz. 13:00
~Pani
KG....to nie sprawdzian z polskiego, kumasz o co chodzi
+0-0
Środa, 3 czerwca 2026 r. godz. 12:36
~Teodor
To już kolejny przypadek gdzie trzeźwi kierowcy powodują wypadek. Zróbmy coś z tym!
+0-0
Czwartek, 4 czerwca 2026 r. godz. 17:28
~Ewa
Pomyślała: o rany, paznokci nie zrobiłam!!!
+0-0
Czwartek, 4 czerwca 2026 r. godz. 14:40
~Taka prawda
Po prostu kierowcy szczególnie kobiety nie są skupione na drodze tylko myśli o niebieskich migdałach i oto są skutki
+0-0
Środa, 3 czerwca 2026 r. godz. 17:25
~Obserwator
Proponuję hasło: "samochody na tory"...
+0-0
Środa, 3 czerwca 2026 r. godz. 15:29
~Zenek
Skoro nie pili to nie widzę tu żadnej okoliczności łagodzącej karę.
+0-0
Środa, 3 czerwca 2026 r. godz. 10:13
~Anonim
Moja znajoma w podobnym wieku kiedyś miała podobnie i ona zasłabła. Jaķ sobie narzucić zbyt duże tempo życia to można omdleć z wycieńczenia. Organizm ma granice wytrzymałości.
+0-0
Środa, 3 czerwca 2026 r. godz. 09:51
~Kierowca
Fatalna ta niby-obwodnica.Wypadek za wypadkiem.Wzorcowa inwestycja pisowska
+0-0
Piątek, 5 czerwca 2026 r. godz. 18:22
~nik
A jak wytłumaczysz miejsca między rondem w drodze do Zarzecza a węźle do S19, gdzie masz łuki i miejsca pod wiaduktami nad obwodnicą oznaczone poziomymi liniami przerywanymi? Dlaczego pobocza nie ma, gdzie później z powodu fatalnego oznakowania albo innych powodów zostaje wypadek i przez fakt ich braku blokuję się cały ruch na niej? Wyprowadziła ruch, ale co z tego skoro jest z powodu beznadziejnego projektu mnóstwo zdarzeń i wypadków.
+0-0
Piątek, 5 czerwca 2026 r. godz. 12:32
~reh
Niby "Kierowca " i Nocna Kawa " ! z założenia ta droga miała wyprowadzić ruch z centrum Stalowej Woli i Niska i zadanie to znakomicie spełniła !Nigdy nie miała być nawet w założeniach droga szybkiego ruchu .Ci którzy na nią narzekają to albo młode śpiki , którzy chcą się pościgać na dwupasmówkach albo wieczni malkontenci w okredytowanych wynalazkach .Zwykli kierowcy nie narzekają tylko jadą i cieszą się że nie muszą stac co 50 metrów na światłach czy przejściach w miastach.
+0-0
Czwartek, 4 czerwca 2026 r. godz. 00:15
~nocna kawa
Panie "loko" - ta brudna propaganda nie poprawi tej niby "obwodnicy"!
+0-0
Środa, 3 czerwca 2026 r. godz. 21:33
~jabar
kieowca, piszę kolejny raz. Bezpieczeństwo zależy od ludzi a nie od drogi. Ile autostrada ma pasów? I co, nie ma tam wypadków? Kumasz? To super. Pewnie, szerokie drogi są mile widziane ale tak krawiec kraje jak mu materii staje znaczy się piniendzy
+0-0
Środa, 3 czerwca 2026 r. godz. 21:09
~Pawelstq
To nie wina drogi że są wypadki tylko kierowców. Jakby jechali tak jak nakazuje prawo to by nikomu nic się nie stało.
+0-0
Środa, 3 czerwca 2026 r. godz. 14:22
~vigo
Bo szerokość jezdni odpowiada ścieżce rowerowej.
+0-0
Środa, 3 czerwca 2026 r. godz. 12:52
~loko
POkemony zdradzieckie z pedofili Obywatelskiej tylko narzekac potrafia i szKODzic, nic wiecej
+0-0
Środa, 3 czerwca 2026 r. godz. 11:57
~v
Prawdopodobnie kierowca jadacy miał w samochodzie dziecko i się oglądną i zjechał i prawdopodobnie tak się zaczeło
+0-0
Środa, 3 czerwca 2026 r. godz. 11:18
~owik
fatalni to są kierowcy. Ile pasów ma autostrada i co? Nie ma wypadków?
+0-0
Środa, 3 czerwca 2026 r. godz. 11:03
~RSTSR
Pis pisem kij z nimi ,ale ta obwodnica to do d-py
+0-0
Środa, 3 czerwca 2026 r. godz. 08:34
~Koreańskie Lotnisko w Turbii
jak trzeźwi to pewnie sie zagapiła na telefon, pełno ludzi jeździ gmerając coś w telefonie i potem takie są tego skutki
+0-0
Środa, 3 czerwca 2026 r. godz. 11:16
~krytyk
wreszcie ktoś cię poprawił, udajesz ważniaka a takie błędy
+0-0
Środa, 3 czerwca 2026 r. godz. 09:24
~KG
Kolego, piszę się Turbi, przez jedno "i"
+0-0
Stalowka.NET - Wiadomości lokalne z miasta Stalowa Wola i okolic
Copyright 2001 - 2026 Stalowka.NET
  » O nas  » Redakcja  » Reklama  » Kontakt
Wszelkie prawa zastrzeżone.


X Ta strona korzysta z plików cookie w celu świadczenia usług i realizacji potrzeb użytkowników. Pliki te mogą być zapisywane w pamięci Twojego urządzenia. Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki internetowej. Więcej w polityce prywatności.