Reklama, Redakcja, Kontakt, Portal, Stalowka.NET - Stalowka.NET
 
Stalowa Wola Stalowa Wola: Zygmunt Cholewiński (polityk))
Wiadomości lokalne z miasta Stalowa Wola i Powiatu Stalowowolskiego. Najnowsze! Najszybciej!
Nagrania audio, rozmowy z ciekawymi ludźmi
Fotografie z najważniejszych wydarzeń w Stalowej Woli
Kanał youtube.stalowka.net - Pierwsza stalowowolska telewizja internetowa
Encyklopedia miasta Stalowa Wola
Zapowiedzi zbliżających się wydarzeń kulturalnych
Repertuar stalowowolskich kin
Baza adresowa najważniejszych firm i instytucji życia publicznego
Kamera na żywo. Widok na Stalową Wolę.
Bezpłatna baza ogłoszeń dla mieszkańców miasta Stalowa Wola jak i Powiatu Stalowowolskiego
Twoje konto
Strona główna  Stalowa Wola / Kontakt Wtorek, 14 sierpnia 2018 r. Imieniny: Alfreda, Maksymiliana, Selmy
 Nasze atuty
  • 17 lat doświadczenia
  • 10 lat na rynku
  • Najstarszy portal miasta Stalowa Wola
  • Profesjonalna kadra dziennikarska
  • Zaawansowany system reklamy
  • Jesteśmy wpisani do Rejestru Dzienników i Czasopism
 Stalowka.NET
»O nas
»Reklama - oferta
- Reklama w internecie
»Sondy i Konkursy
»Materiały do pobrania
»Kontakt
Stalowka.NET / Kontakt

Stalowka.NET
Aleje Jana Pawła II 25A
37-450 Stalowa Wola
POLAND

www.stalowka.net
info@stalowka.net

NIP: 865-229-54-80
REGON: 180290969
Numer rachunku bankowego:
43 1140 2004 0000 3902 5030 6096 (mBank S.A.)

Redakcja
redakcja@stalowka.net

News Room - Pilne informacje tj. wypadki, kolizje, pożary
tel. 507 693 693
news@stalowka.net

Dział Reklamy
tel. 500 661 884
reklama@stalowka.net

Dział Ogłoszeń
Kontakt z działem ogłoszeń możliwy TYLKO przez e-mail !!!
W mail-u należy podać o jakie ogłoszenie chodzi oraz zawarte w nim dane kontaktowe. Odpowiadamy w ciągu kilku godzin.

ogloszenia@stalowka.net

Agencja Fotograficzna
foto@stalowka.net

Webmaster - Jeżeli masz pomysły, uwagi co do portalu Stalowka.NET, podziel się nimi!
webmaster@stalowka.net


Redakcja Stalowka.NET

Jacek Rodecki - dyrektor, fotoreporter
j.rodecki@stalowka.net

Magdalena Rodecka - redaktor naczelny, dziennikarz
m.rodecka@stalowka.net

Anna Tomczyk - dziennikarz
a.tomczyk@stalowka.net

Marta Wnuk - dziennikarz
m.wnuk@stalowka.net

Jarosław Jarecki - dziennikarz (kronika policyjna)
j.jarecki@stalowka.net

Ziemowit Dudała - dziennikarz (polityka)
z.dudala@stalowka.net

dr Eugeniusz Mamczyk - dziennikarz (gospodarka)
e.mamczyk@stalowka.net


Jak do nas dojechać?



Zobacz nas na:
Google, stalowa wola, redakcja, portalZumi, stalowa wola, reklama, redakcja, portal
Stalowka.NET - Redakcja Portalu miasta Stalowa Wola
Copyright 2001 - 2018 Stalowka.NET
  » O nas  » Redakcja  » Reklama  » Kontakt
Wszelkie prawa zastrzeżone.
X Ta strona korzysta z plików cookie w celu świadczenia usług i realizacji potrzeb użytkowników. Pliki te mogą być zapisywane w pamięci Twojego urządzenia. Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki internetowej. Więcej w polityce prywatności.