|
Niedziela, 7 czerwca 2026 r. godz. 20:22 ~CAS  | Szkoda ze nie da sie uratowac niektorych krzewów i drzewek na remontowanej bocznej Al.Jana Pawła, koło CAS.....wszystko lezy zawalone, drzewo krzywo wypuscilo liscie, tak jak lezało....cos okropnego! |
0 0 |
Wtorek, 2 czerwca 2026 r. godz. 10:09 ~Tyle w temacie  | Rozkopano pobocze i co dalej pewnie brakło jednego podpisu bo to droga wojewódzka a nie powiatowa i jest problem. |
0 0 |
Poniedziałek, 1 czerwca 2026 r. godz. 15:37 ~mieszkaniec  | dlaczego pnie drzew nie są zabezpieczone ochraniaczami? Gdy była robiona KEN, firma zadbała o drzewa. |
0 0 |
Poniedziałek, 1 czerwca 2026 r. godz. 22:52 ~Ferdek z Poniatowskiego  | Bo by nie mogły mieć małych drzewek, hebhe he |
0 0 |
|
Poniedziałek, 1 czerwca 2026 r. godz. 14:16 ~Ferdek z Poniatowskiego  | A po drugie jakby radni zmienili nazwę Alei z JPII na Aleję Koalicji POstępowych i Wykształconych to prace by ruszyły jak z kopyta, he he he. |
1 0 |
Poniedziałek, 1 czerwca 2026 r. godz. 11:18 ~Norbert  | Tworzymy nowoczesne miasto, które jest przyjazne dla mieszkańców. |
0 0 |
Środa, 3 czerwca 2026 r. godz. 08:40 ~Koreańskie Lotnisko w Turbii  | taa nowoczesne, bez pracy, wyglądające estetycznie jak bangladesz, z politykami umoczonymi w różne afery, betonowe... |
1 0 | Poniedziałek, 1 czerwca 2026 r. godz. 13:49 ~Ferdek z Poniatowskiego  | Ale do tego to są potrzebni przyjaźni mieszkańcom politycy i radni, a nie zwijacze i podkradacze, czyli szkodniki, które rządzą naszym krajem i prześladują tych, którzy go kochają i chcą jego dobra. Wybór więc należy do nas, bo to my głosujemy za tym czym oddychamy i co jemy... |
0 0 |
|
Poniedziałek, 1 czerwca 2026 r. godz. 10:37 ~miś  | a może to będzie zatoczka żeby sobie ludzie do apteki mogli podskoczyć mało razy tam parkują na awaryjnych i idą do apteki |
0 0 |
Wtorek, 2 czerwca 2026 r. godz. 11:45 ~Xylar  | przecież tam jest parking więc po co zatoka |
0 0 | Poniedziałek, 1 czerwca 2026 r. godz. 14:31 ~jabar  | widelec, pierwszy ty powinieneś oberwać taki mandat to nie pisałbyś głupot |
0 0 | Poniedziałek, 1 czerwca 2026 r. godz. 12:11 ~Hue hue  | Ale tam jest wykluczenie z zakazu zatrzymywania się na odcinku przyaptecznym i jak najbardziej można się tam zatrzymywać. |
0 0 | Poniedziałek, 1 czerwca 2026 r. godz. 11:41 ~widelec  | Parking koło apteki już istnieje. Karać po 2000 tych co się zatrzymują na awaryjnych. |
0 0 |
|
Poniedziałek, 1 czerwca 2026 r. godz. 09:01 ~ekolog  | Pisowski folklor w pełnej krasie. |
0 1 |
Poniedziałek, 1 czerwca 2026 r. godz. 14:24 ~jo  | Koleś ty niedługo to będziesz srał PIS -em |
0 0 | Poniedziałek, 1 czerwca 2026 r. godz. 11:05 ~krytyk  | ty masz jakieś fobie ale to się leczy. Wprawdzie na psychiatrycznym ciasno ale na cito przyjmują |
2 0 |
|
Poniedziałek, 1 czerwca 2026 r. godz. 08:00 ~Judyta  | To co było dumą Stalowej Woli jest jak na każdej wsi. Czy ktoś wyobraża sobie taki zjazd w Paryżu na Champs-Elysees? Z kulturą to się trzeba urodzić i w niej być a nie pokazywać na rolkach panie prezydencie! |
0 0 |
Poniedziałek, 1 czerwca 2026 r. godz. 20:54 ~jzm  | a co ma tu do tego prezydent ? czytaj ze zrozumienem |
1 0 | Poniedziałek, 1 czerwca 2026 r. godz. 11:02 ~Wiko  | Ty widziałaś Paryż na obrazku, pooglądaj co działo się ostatnio to rozum wróci! |
0 0 |
|
Poniedziałek, 1 czerwca 2026 r. godz. 07:12 ~Lucjan  | brakuje architekta miejskiego i taki kurniki powstają. miasto dziadzieje |
0 0 |
Niedziela, 31 maja 2026 r. godz. 22:42 ~polplp  | zwróćcie uwagę że osiedle młodynie robi wszystko to samo co ma osiedle poręby:
1) pasy obok toyoty a pasy obok przedszkola a barem.
2) pasy za carrefour a tu sobie ktoś robi dojazd do domku ale zwróćcie uwagę młodynie że będzie tak samo jak na porębach w tej samej odległości.
więc czy poręby nie powinny wspierać młodynie w trosce o bezpieczeństwo mieszkańca lub każdego kto przechodzi lub przejeżdża obok tego miejsca |
0 0 |
Niedziela, 31 maja 2026 r. godz. 22:09 ~Mieszkaniec  | Czy leci z nami pilot? |
0 0 |
Poniedziałek, 8 czerwca 2026 r. godz. 00:39 ~Jola  | na miejsce doświadczonego pilota aborygen zatrudnił funfla po rodzinie. mierny bierny ale wierny pislamista |
0 0 |
|
Niedziela, 31 maja 2026 r. godz. 22:09 ~Inżynier z Poręb  | To może między alejami a blokami zróbmy ogródki działkowe skoro wszystko można i nikt nad miejską infrastrukturą nie panuje? Czy miasto ma lukę infrastrukturalną i nie ma planów zagospodarowania przestrzennego? Naprawdę tak wszystsko można? |
0 0 |
Niedziela, 31 maja 2026 r. godz. 22:08 ~N.  | Na miejscu tego domu jednorodzinnego na Wojska będzie blok bo właściciel sprzedał za dobrą cenę działkę deweloperowi a teraz robi wjazd. |
0 0 |
Niedziela, 31 maja 2026 r. godz. 21:53 ~stalowiak  | I tak z alei które były dumą miasta robi się taka druga poniatowskiego. |
0 0 |
Niedziela, 31 maja 2026 r. godz. 21:51 ~Zofia  | Czy to żart? |
0 0 |
Niedziela, 31 maja 2026 r. godz. 21:44 ~Młodynie  | Ciekawe jaki będzie to coś miało adres bo wszystkie bloku i nieruchomości przy alejach mają adres Wojska Polskiego i od Wojska Polskiego mamy wjazd |
0 0 |
Niedziela, 31 maja 2026 r. godz. 22:13 ~N.  | Ale to będzie najprawdopodobniej w miejscu tego domu wielorodzinnego na Wojska. |
0 0 |
|
Niedziela, 31 maja 2026 r. godz. 21:42 ~Robotnik  | A co to was obchodzi !!!!!! |
0 0 |
Niedziela, 31 maja 2026 r. godz. 21:34 ~Justyna  | To może tak na Alejach zjazd pod każdy blok bo miastem nikt nie rządzi i wszystko moża? Dziadostwo!!! No ale czy z tym Papież Polak ma się kojarzyć? |
0 0 |
Poniedziałek, 1 czerwca 2026 r. godz. 11:13 ~pustatacaconiedziela  | Lepiej z tym, niż z ukrywaniem PDF-ów. |
0 0 |
|
Niedziela, 31 maja 2026 r. godz. 21:27 ~Paweł  | Masakra! Główna Aleja a ktoś prywatny robi sobie zjazd z dwupasmówki? Kończymy z bezpieczeństwem??? Policja to opiniowała? SZOK |
0 0 |
Poniedziałek, 1 czerwca 2026 r. godz. 09:16 ~Taka prawda  | A kto bogatemu zabroni ?????? |
0 0 |
|