Stalowa Wola Stalowa Wola: Huta Stalowa Wola
Wiadomości lokalne z miasta Stalowa Wola i Powiatu Stalowowolskiego. Najnowsze! Najszybciej!
Kamera na żywo na panoramę Stalowej Woli na skrzyżowanie Al. Jana Pawła II z ul. KEN
Nagrania audio, rozmowy z ciekawymi ludźmi
Fotografie z najważniejszych wydarzeń w Stalowej Woli
Kanał youtube.stalowka.net - Pierwsza stalowowolska telewizja internetowa
Encyklopedia miasta Stalowa Wola
Zapowiedzi zbliżających się wydarzeń kulturalnych
Baza adresowa najważniejszych firm i instytucji życia publicznego
Bezpłatna baza ogłoszeń dla mieszkańców miasta Stalowa Wola jak i Powiatu Stalowowolskiego
Twoje konto
Strona główna  Stalowa Wola / Wiadomości Wtorek, 23 lipca 2024 r. Imieniny: Sławy, Sławosza, Żelisławy
 Wiadomości lokalne
» Wiceminister Aktywów Państwowych Marcin Kulasek i prezes Polskiej Grupy Zbrojeniowej Krzysztof Trofiniak w Hucie Stalowa Wola
» 13-latek poszedł na ryby. Zgubił się u zbiegu rzek
» Dwie oferty na sporządzenie ważnego dokumentu dotyczącego nowej strefy gospodarczej
» Wiceprezydent Tomasz Miśko wrócił z urlopu. Można się umawiać na spotkania
» Rowerzysta potrącony na KEN
» Śmiertelne potrącenie 37-letniego rowerzysty
» Mateusz Nowak prezesem spółki Sport i Rekreacja Stalowa Wola
» Mobilny rozwój Stalowej Woli. Czyli jaki?
» Komunikat MZK
» Samochody blokują odbiór śmieci. MZK apeluje do kierowców
» Piękny jubileusz. Pani Krystyna skończyła 100 lat
» Po dwóch tygodniach pracy udał się na urlop. O kogo chodzi?
Więcej » 
 Zasłyszane...
"Możemy spodziewać się ruchu scenicznego, tańca, gestu, scenografii, efektów świetlnych i przede wszystkim fantastycznego doznania oczyszczenia naszego sumienia bo spektakle KTO właśnie takie są".
Marek Gruchota, dyrektor Miejskiego Domu Kultury w Stalowej Woli.
 Imprezy w mieście
» Dobre Granie Przy Fontannie’24 - Lipiec
» Kino Letnie ’24 - lipiec
» Letnie Kino Dzieci ’24
» Finał IV Festiwalu Kultury Lasowiackiej
» Wakacyjne Warsztaty Muzyczne w MDK
» Wystawa: Rendery, Fraktale, piksele...
» Wystawa plenerowa: podróż w nieznane
» Wystawa plenerowa: podróż w nieznane
» Kabaret Młodych Panów
» Wieczór panieński plus
Więcej » 
 Fotoreportaże
Stalowa Wola: Minister Aktywów Państwowych w HSW S.A.
»Minister Aktywów Państwowych w HSW S.A.
»Zainaugurowano Dobre Granie przy Fontannie
»Krzysztof Faraś w Magurze Małastowskiej
»Krzysztof Faraś na wyścigach górskich w Prządkach
»Muzeum COP: Festiwal Wynalazków
Więcej » 
Wiadomości lokalne / Sygnały Czytelnika

Wtorek, 9 lipca 2024 r. godz. 11:58     /Magdalena Rodecka/
Wydział komunikacji: system kolejkowy do poprawy?

Czy da się poprawić rezerwacje wizyt w Wydziale Komunikacji w Starostwie Powiatowym w Stalowej Woli? Zdaniem naszego Czytelnika czas oczekiwania na wizytę jest zbyt długi.
Czy da się poprawić rezerwacje wizyt w Wydziale Komunikacji w Starostwie Powiatowym w Stalowej Woli? Zdaniem naszego Czytelnika czas oczekiwania na wizytę jest zbyt długi.
Fot. PrintScreen
Czy da się poprawić rezerwacje wizyt w Wydziale Komunikacji w Starostwie Powiatowym w Stalowej Woli? Zdaniem naszego Czytelnika czas oczekiwania na wizytę jest zbyt długi. Problemem są też osoby, które zarezerwują termin i się nie zgłaszają, blokując kolejkę innym zainteresowanym.

Zdaniem naszego rozmówcy, co pokazuje elektroniczny system kolejkowy, ciężko o termin w perspektywie kilku a nawet kilkunastu dni. - Dla mnie istnienie systemu kolejkowego w urzędzie do patologia - twierdzi mężczyzna. Po pierwsze nie rozumie dlaczego terminarz przyjęć jest tylko na okres dwóch tygodni? Ponadto po rozmowie z pracownikiem Starostwa Powiatowego potwierdziły się jego przypuszczenia, że gro rezerwacji jest bezpodstawnych. Osoby "zaklepują" termin, nie przychodzą, blokując w ten sposób dostęp innych klientom. Problemem są w szczególności osoby prywatne, sprowadzające samochody z zagranicy, które nie kwalifikują się do obsługi flotowej.

- Od niejednej osoby słyszę, że jest tam wieczny problem z zapisami. Może trzeba kogoś zatrudnić, przesunąć w ramach urzędu. Nie wierzę, że tego problemu nie da się skutecznie rozwiązać - twierdzi mężczyzna. Przypomina, że za niedotrzymanie terminów naliczane są kary administracyjne, zarówno w zakresie zarejestrowania nowego pojazdu jak i wyrejestrowania.

SYSTEM KOLEJKOWY MOŻNA USPRAWNIĆ?

Najbardziej oblegana jest rejestracja/przerejestrowanie pojazdu. Tu zajętych jest 99,9% terminów do 24 lipca. Nie ma możliwości dalszego zapisu, gdyż tak został ustawiony program do obsługi. Co więcej, przed dokonaniem rezerwacji pojawia się komunikat: jeden bilet, jedna sprawa. Kolejne wolne terminy będą udostępniane w pierwszy roboczy dzień tygodnia.

Jak mówi wicestarosta stalowowolski Stanisław Sobieraj docierają do niego uwagi, że jeżeli chodzi o kwestie funkcjonowania Wydziału Komunikacji jest jeszcze wiele do zrobienia. - Jestem zwolennikiem, aby zachować elektroniczny system kolejkowy, z jednoczesnym poszerzeniem go o biletomat na wzór Zakładu Ubezpieczeń Społecznych i Punktu Paszportowego. Robiliśmy już w tym zakresie rozeznanie cenowe, będziemy chcieli zabezpieczyć środki na ten cel.

Wicestarosta przyznaje, że problemem obecnie są osoby rezerwujące jeden bądź kilka terminów i nie zgłaszające się do Wydziału Komunikacji. - Śmiało można powiedzieć, że takich osób jest około 20% - mówi Stanisław Sobieraj. - Mogę tylko prosić i zaapelować, że jeżeli wiemy, że w danym dniu, o określonej godzinie nie przyjdziemy, anulujmy wizytę - dodaje.

Strona do druku Drukuj artykuł    

Jeżeli masz jakieś ciekawe informacje, chcesz przekazać coś ważnego,
coś interesującego, nie wahaj się - napisz do nas: redakcja@stalowka.net

Dodaj komentarz do artykułu »  

Piątek, 12 lipca 2024 r. godz. 12:04
~alek
a moze Pan Sobieraj nie wie, ze jest aplikacja mbywatel , profil zaufany? skor w tej aplikacji mge zallatwiac sprawy dzialalnsci , to czemu nie moge wymienic prawa jazdy?
+0-0
Czwartek, 11 lipca 2024 r. godz. 17:46
~Adam
System działa dobrze, tylko ludzie do niego nie dorośli. Rezerwują termin a potem nie przychodzą. Żeby jeszcze odwołali dzień/dwa wcześniej. Rano nie ma około połowy interesantów (kilka razy już w tym roku byłem i widziałem naocznie). Jak dla mnie rezerwacja jest lepsza niż oczekiwanie na korytarzu w kolejce. Pozdro.
+0-0
Czwartek, 11 lipca 2024 r. godz. 23:14
~edziu, olo, itd
"Nie ma połowy interesantów" , ale nie ma też pracujących urzędników. Czekają na tą drugą połowę interesantów.
+0-0
Czwartek, 11 lipca 2024 r. godz. 23:10
~ja2
Pani urzędniczko - co zmieni to, ze odwoła ktoś wizytę jeden czy dwa dni przed przybyciem? Więcej czasu na kawę? Bo nikt się nie zarejestruje w tym czasie????????
+0-0
Czwartek, 11 lipca 2024 r. godz. 10:50
~Mały
Bardzo szybko i sprawnie Panie bardzo miłe. Pozdrawiam osoby pracujące w Wydziale Komunikacji.
+0-0
Czwartek, 11 lipca 2024 r. godz. 05:42
~Ola
A może trzeba do Urzędników też podejść jak do ludzi i być uprzejmym ? A nie tylko wymagać? Trafiłam na miłą Panią, która była miła i mi pomogła. Kosztowało mnie to odrobinę życzliwości. Polecam
+0-0
Czwartek, 11 lipca 2024 r. godz. 19:24
~Wikary
Mała uwaga - oni nie siedzą tam darmo - to nie wolontariat. Mają dobrze płacone za obsługiwanie petentów. Uprzejmość uprzejmością a skrajne lenistwo swoją drogą.
+0-0
Środa, 10 lipca 2024 r. godz. 21:57
~Tośka
Pan Sobieraj teraz zarządza tym wydziałem? Jeśli tak to proszę pozabierać im telefony, niech odbierają służbowy. Nie panujesz Pan nad tym wydziałem. Zastanawiam się ilu petentów mają np. w Krakowie skoro u nas na zadpiu tyłu jest że ciężko obsłużyć.
+0-0
Środa, 10 lipca 2024 r. godz. 20:46
~Elwira
System ten celowo wyklucza wszystkie osoby nieradzące sobie z załatwianiem spraw przez internet - zwłaszcza osób starszych. Jest idiotyczny i chory - załatwienie sprawy zajmuje 3-5 minut a okienka po 15 - z czego nie wejdziesz bez rejestracji online, która zajmuje tyle czasu co załatwienie sprawy. Płaci się (podatkami) za ten system i za czekanie, zamiast za załatwienie sprawy. Mało tego - zazwyczaj panie nawet jak jest się umówiony to Wielką Łachę robią że otworzą paszczę i powiedzą "CZEGO?" Jak za PRL-u tyle że teraz mają "elektronicznie" wytłumaczenie dla swoistego lenistwa - systemowego. Łatwiej i lżej jest tylko paniom z okienek. Robią mniej za tyle samo lub nawet więcej. Nie s≥ą obłożone ale nie przyjmą bez rejestracji - puste przebiegi ale płatne.
+0-0
Środa, 10 lipca 2024 r. godz. 22:34
~
Osoby starsze niech w domu siedzą i nie zawracają du..głowy
+0-0
Środa, 10 lipca 2024 r. godz. 19:14
~PacMan
Nie kazdy moze korzystac ze sprzetu elektronicznego...
+0-0
Środa, 10 lipca 2024 r. godz. 18:02
~Hubert
Kto korzystał ten wie jak w tej firmie wygląda system kolejkowy. Kilka stanowisk wszystkie zajęte. Ale przy biurku jedna osoba lub dwie xd jaki z tego morał ? Jestem tam często i zawsze są luzy. Nigdy nie widziałem pracujących 5/6 stanowisk a jest chyba 8 ?
+0-0
Środa, 10 lipca 2024 r. godz. 17:32
~Fco
Czego ludzie nie rozumiecie... nie chodzi o pracowników, bo są ok... naprawdę pomocni... nie ma co cukrować... problem jest w kadrze zarzadajacej, wykluczającej tzn starosta... jestem osobą wykluczona, nie "rejestruje", zmieniam "prawo jady" codziennie. Czy jest problem godzin otwarcia "firmy" po 15 chociaż jeden dzień w tygodniu... gminy potrafia.
+0-0
Środa, 10 lipca 2024 r. godz. 16:40
~zadowolona
Sam system z założenia jest dobrym pomysłem ale że, wymaga poprawek to ja sie z tym zgadzam. Byłam ostatnio w ZUS Stalowa Wola i byłam umówiona na konkretną godzinę ale przynajmniej 5 minut przed umówioną godziną musiałam potwierdzić w biletomacie swoje przybycie. Moim zdaniem taki system jak jest w ZUS Stalowa Wola powinien być zainstalowany w wydziale komunikacji. Moim zdaniem można się zarejestrować przez internet i być obsłużony na bieżąco. Polecam. Zgadzam się z opinią odnośnie Pana Cześka. Szkoda że już przeszedł na emeryturę. Jak rejestrowałam to zawsze chciałam być obsłużona przez niego. Zawsze pomógł a jak coś było nie tak to ze spokojem wytłumaczył. Pozdrawiam.
+0-0
Środa, 10 lipca 2024 r. godz. 15:20
~luka.nn
System kolejkowy nie jest zły bo nie trzeba czekać w kolejce, przychodzisz na wyznaczoną godzinę i jesteś obsłużony, faktycznie trzeba rozwiązać problem nie zgłaszania się osób na umówione terminy, dzień przed potwierdzenie czy ktoś będzie i z rana następnego dnia wrzucić wolne godziny dla osób które maja czas i mogłyby podjechać szybko i załatwić sprawę, czasem z obsługą schodzi dużo krócej niż wyznaczone 30 min i na niektóre czynności powinno być więcej wizyt o krótszym czasie, nie ma co narzekać bo np w Sandomierzu trzeba czekać nieraz prawie miesiąc na umówiony termin.
+0-0
Środa, 10 lipca 2024 r. godz. 17:06
~M
Co to za porównanie, że w Sandomierzu trzeba czekać miesiąc … W Nisku czeka się 10 min w kolejce i sprawa załatwiona. Warto jednak brać przykład z jednostek którym to wychodzi lepiej i w taką stronę zmierzać ze zmianami
+0-0
Środa, 10 lipca 2024 r. godz. 13:16
~Petentka
Pan ze stanowiska nr.7 jest niezastąpiony. Miły, pomocny. Reszta powinna się od niego uczyć :) !!
+0-0
Środa, 10 lipca 2024 r. godz. 12:48
~Jacek
Zawsze bardzo miło i profesjonalnie, złego słowa nie mogę powiedzieć na wydział komunikacji.
+0-0
Czwartek, 11 lipca 2024 r. godz. 02:30
~nocna zmiana
Pracujesz tam ?
+0-0
Środa, 10 lipca 2024 r. godz. 12:22
~Naczelnik
Można też załatwić elektronicznie - mObywatel, tylko uwaga - trzeba wysyłać i odbierać dowód, tablice i inne co trzeba
+0-0
Środa, 10 lipca 2024 r. godz. 10:47
~Tyle w temacie
Pamiętacie jak było dawniej tasiemcowa kolejka na korytarzu stało się kilka godzin w kolejce ,więc nie narzekajcie teraz przychodzisz na określony dzień godzinę i jesteś załatwiony.
+0-0
Środa, 10 lipca 2024 r. godz. 09:43
~petent
System biletowy... hmmm mam jechać do urzędu pobrać bilet żeby za dwa tygodnie jechać sprawe załatwić, no słabo... Dwa odbiór dowodu stałego zajmuje 2 minuty czas oczekiwania 2 tygodnie, no organizacja po byku! System działa, tylko trzeba go usprawnić, trza ruszyć tyłek i pracować panie starosto,a nie narzekać,za coś kasę się bierze.
+0-0
Środa, 10 lipca 2024 r. godz. 08:51
~Taka prawda
Dobrze jest jak jest nic nie trzeba zmieniać ,to że komuś ten system nie podoba to jego chore urojenia w tym temacie ,rejestrowałem niedawno samochód i wszystko odbyło się bardzo dobrze miła grzeczna obsługa DZIĘKUJĘ .
+0-0
Środa, 10 lipca 2024 r. godz. 08:13
~lol102
Przyszłam 15 minut wcześniej. W pokoju były 3 Panie urzędniczki. Widząc że nie ma interesantów weszłam, po czym zostałam wyproszona bo jak to jedna powiedziała "może ktoś przyjdzie z wcześniejszego zapisu". Cóż w ciągu 15 minut nikt nie przyszedł, a obsłużenie mnie zajęło chyba z 2 minuty bo okazało się że nie mam jakiegoś dokumentu. System fajny ( tyle że u nas się nie sprawdza), do tego podejście do ludzi porażka, panie pracują chyba za karę.
+0-0
Środa, 10 lipca 2024 r. godz. 21:03
~szybki_bill
No te niektóre baby są delikatnie mówiąc okropne, zwłaszcza ta w okularach, ostatnio chciałem zapłacić za prawo jazdy, ale nie byłem umówiony to mnie wygoniła, że mam się umówić i koniec kropka, to jest dopiero nienormalne
+0-0
Środa, 10 lipca 2024 r. godz. 17:43
~straszne
Wyprosić petenta z urzędu? To nie jest normalne.
+0-0
Środa, 10 lipca 2024 r. godz. 06:59
~Asad
Niesamowite, czytam komentarze i uwierzyć nie mogę. Większość pozytywnych? A może to farma trolli starosty podobna do farm ruskich na wp?
+0-0
Środa, 10 lipca 2024 r. godz. 06:28
~Ania
Pan Krzysiu to człowiek na odpowiednim miejscu,zawsze uśmiechnięty, profesjonalnie i szybko załatwiający petenta,
+0-0
Środa, 10 lipca 2024 r. godz. 02:29
~Fco
System jest ok. Nie ma marnowania czasu petenta stania w kolejce. Chociaż wydawało by się że czas na załatwienie sprawy powinien być krótszy, a co za tym idzie więcej klientów do obsługi. Problemem wg mnie bardzo istotnym są godziny pracy urzedu. Zwykły "Kowalski" pracujacy na pierwszą zmiane nie ma możliwości załatwienia sprawy beż brania urlopu. Jest to zasadniczy problem i warto żeby się Pan Starosta pochylił nad tym.
+0-0
Wtorek, 9 lipca 2024 r. godz. 23:34
~Ren
Wczoraj rejestrowałam auto, u pana Krzysztofa ,byłam na czas ,expresowo i profesjonalnie obsłużona.Z całą pewnością życzyłabym każdemu tak miłej obsługi gdzie mnie spotkała .Uwazam ze wszystko odbyło się zgodnie z umówioną wizytą i sprawnie
+0-0
Środa, 10 lipca 2024 r. godz. 07:25
~P.C.K
Hahahaha
+0-0
Wtorek, 9 lipca 2024 r. godz. 23:30
~nnn
a może wystarczy pozbyć się kolejek, a przyjmować interesantów kiedy przyjdą. jak kiedyś. człowiek poszedł, odczekał swoje i załatwił tego samego dnia. a, że ludzie pracują teraz w przeróżnych godzinach to urzędy powinny być czynne do 20:00 i obsługiwać na bieżąco. jak nie było NFZ, to nie było kolejek, a do specjalisty szło się tego samego dnia, co się dostało skierowanie. jakby nie "system umawiania", to by kolejek nie było na kilka tygodni czy miesięcy
+0-0
Wtorek, 9 lipca 2024 r. godz. 22:16
~O masz ci los
Ja tam jestem bardzo zadowolony nigdy nie czekalem długo zawsze moje sprawy były załatwione od ręki kwestia 2 dni i wszystko mialem załatwione ale jak ktoś czeka na ostatnią godzinę to tak jest więc niech nie ma pretensji do urzędników tylko do siebie ja uważam że jest wszystko załatwione tak jak ja chce nigdy nie było z mojej strony czy ze strony urzędnika jakichś nie jasności zawsze bylem zadowolony
+0-0
Środa, 10 lipca 2024 r. godz. 17:40
~Mieszkaniec
Wow - dwa dni? Jak to robisz? Omijasz system?
+0-0
Wtorek, 9 lipca 2024 r. godz. 22:09
~obiektywnie
Urzędnicy powinni brać przykład z Pana Czesława tam pracującego, który zawsze był życzliwy dla drugiego człowieka, nie pomijając przy tym wszystkim przepisów prawa, potrafił wyjaśnić bez frustracji nawet jeśli coś było nie tak jak potrzeba. Takich już nie ma...
+0-0
Wtorek, 9 lipca 2024 r. godz. 21:57
~Www
Ten system nie sprawdza się w takiej formie. Czasami nie można przewidzieć z 2 tygodniowym wyprzedzeniem, że wizyta będzie konieczna. W takich nieprzewidzianych sytuacjach nie można nic załatwić bo terminy na za dwa tygodnie. W sąsiednich powiatach można sprawę załatwić od ręki i nie ma żadnego paraliżu w pracy urzędu. Coś co miało usprawnić funkcjonowanie tylko utrudnia załatwianie spraw. Mam nadzieję, że ktoś z starostwa wyciągnie wnioski z tego artykułu i usprawni ten system
+0-0
Wtorek, 9 lipca 2024 r. godz. 21:11
~kierowca
Troszkę milsze podejście do interesantów powinno być.
+0-0
Wtorek, 9 lipca 2024 r. godz. 20:15
~Pan samochodzik
Ludzie, może trochę wiecej zrozumienia, empatii? Może czasem coś nie zadziała, może czasem ktoś się szarpie z własnym problemem i nie ma głowy do uśmiechania się do petenta. Wejdź, załatw sprawę i pójdź dalej. Żyj i pozwól żyć innym. A dziewczyny tam pracujące, głowa do góry.
+0-0
Środa, 10 lipca 2024 r. godz. 08:26
~żadne tłumaczenie
No niestety, każdy z nas ma gorszy dzień ale nie przenosi się prywaty na pracę. A skoro ktoś tego nie umie rozdzielić to może warto zmienić pracę? Jest tyle sympatycznych pomocnych ludzi, że na pewno by się ktoś chętny znalazł.
+0-0
Wtorek, 9 lipca 2024 r. godz. 22:13
~kalafior
Powiedz to osobom w Biedronce na kasie. Czy masz humor czy nie obsługiwać z uśmiechem musisz. Nie 30 petentów na cały dzień a 30 lub więcej klientów w ciągu godziny. Panie z biedry na pewno zamienia się na tydzień obowiązkami.
+0-0
Wtorek, 9 lipca 2024 r. godz. 19:23
~Klientka
Ja załatwiałam sprawę i jestem zadowolona, bez czekania w kolejkach, na ustaloną godzinę.
+0-0
Wtorek, 9 lipca 2024 r. godz. 17:46
ANGEL
Podejrzewam że to nie ludzie spoza się rejestrują i nie przychodzą a sami pracownicy urzędu. Mniej wolnych terminów = mniej roboty . Co ciekawe to zdaje się chyba nawet że system wymienia "puste zgłoszenia" ale nie wzywa ich tylko zwyczajnie pomija.
+0-0
Wtorek, 9 lipca 2024 r. godz. 16:46
~DOŚĆ
Nareszcie o tym się zaczyna mówić. To jest Państwo w Państwie.
+0-0
Wtorek, 9 lipca 2024 r. godz. 16:29
~www
Do poprawy to są tam niektórzy urzędnicy, mający ból, że muszą tam pracować. Jak nie pasuje niech zmienią robotę
+0-0
Wtorek, 9 lipca 2024 r. godz. 15:40
~Paweł Z
Moim zdaniem wszystko ok. Byłem dziś umowiony na konkretną godzinę, przychodzę, bez stania w kolejce, wykłócania się, zajmowania miejsc szwagierowi, cioci, babci.
+0-0
Wtorek, 9 lipca 2024 r. godz. 15:32
~Mieszkaniec
BŁ, IWONA, ELON, Jaaaaaaa - sprawdzimy.
+0-0
Wtorek, 9 lipca 2024 r. godz. 15:30
~Wojtek
A ja jestem bardzo zadowolony. Panie i Pan bardzo uprzejmi, da się wszystko załatwić. Wiadomo że trzeba poczekać bo nic nie ma od razu.
+0-0
Wtorek, 9 lipca 2024 r. godz. 16:10
~Mieszkaniec
Wojtek - zapomniałeś się przelogować............
+0-0
Wtorek, 9 lipca 2024 r. godz. 15:29
~Rnio
Wystarczy zrobic co 15 minut. Nikt tam nie załatwia sprawy pół godziny. Byłem tam ostatnio po tygodniu czekania. Pusto tam, Pan załatwił sprawe w 10 minut i 20 minut fajrant. Super praca tam teraz.
+0-0
Wtorek, 9 lipca 2024 r. godz. 16:07
~Mieszkaniec
Byłeś po tygodniu czekania? Jak to możliwe? System dla Ciebie się zmienił?
+0-0
Wtorek, 9 lipca 2024 r. godz. 15:28
~Mieszkaniec
Urzędnicy - powstrzymajcie emocje (szczególnie w godzinach pracy). Warto uderzyć się w pierś....Może zmienić swoje zachowanie?????
+0-0
Wtorek, 9 lipca 2024 r. godz. 15:18
~Jaaaaaaaaa
Wydział moim zdaniem sprawnie działa, a problem robią sobie sami ludzie- albo przez głupotę albo dla chamstwa. Ja mam osobiście dobre doswiadczenie - miła, sympatyczna obsługa, pomocna i nie mająca problemu z udzieleniem odpowiedzi. Wystarczy być ludzkim dla innych żeby inni byli dla nas ludzcy!
+0-0
Wtorek, 9 lipca 2024 r. godz. 14:46
~Iwona
Obsługa jest sprawna, wyznaczona godzina daje możliwość zaplanowania sobie dnia. Podczas wizyty w Wydziale cieszyłam się, że nie musiałam siedzieć pół dnia w kolejce tylko miałam swój czas. Pracownicy obsługi bardzo profesjonalnie i konkretnie podchodzą do petentów.
+0-0
Wtorek, 9 lipca 2024 r. godz. 14:40
~elon
skoro sztuczne kolejki robią handlarze, to przy rejestracji podaje się dane, nie zgłosi się trzy razy, ban na pół roku. Jest opcja odwoływania biletu, sama z tego korzystałam - zajmuje 5 sekund. Ew wprowadzić na miejscu rezerwowe numerki, na miejsce tych nie zgłaszających się. Chwilę poczekają, ale sprawę załatwią zamiast marnowania wszystkim na około czasu
+0-0
Wtorek, 9 lipca 2024 r. godz. 14:36
~BŁ
Korzystałem kilka razy w ostatnich miesiącach z wydziału komunikacji, za każdym razem zostałem obsłużony na najwyższym poziomie. Pani Sylwia zawsze z uśmiechem, sprawnie i spokojnie wszystko wytłumaczyła. Faktycznie jest problem z dostępnością terminów, raz sam musiałem zrezygnować z rezerwacji i nie było z tym żadnego problemu. Myślę, że powinno się wprowadzić jakąś blokadę czasową dla ludzi którzy rezerwują wiele terminów i się nie pojawiają bez wcześniejszego anulowania. Ogólnie ja jestem bardzo zadowolony z wydziału i systemu kolejowego, a usprawnienia zawsze można i trzeba wprowadzać.
+0-0
Wtorek, 9 lipca 2024 r. godz. 14:34
~AREK
JAK DLA MNIE WSZYSTKO SPRAWNIE I MIŁO :) NAPEWNO LEPIEJ NIZ W NISKU
+0-0
Wtorek, 9 lipca 2024 r. godz. 14:31
~Wojtek
A ja jestem bardzo zadowolony. Panie i Pan bardzo uprzejmi, da się wszystko załatwić. Wiadomo że trzeba poczekać bo nic nie ma od razu.
+0-0
Wtorek, 9 lipca 2024 r. godz. 14:28
~szok
Panie Sobieraj - naprawdę warto pouczyć urzędników jak należy się zachowywać. Jak traktować ludzi. To nie tylko problem "dostania się" do urzędu. Ale ludzkiego traktowania. TO NIC NIE KOSZTUJE.
+0-0
Wtorek, 9 lipca 2024 r. godz. 14:19
~Damian
Ja od momentu wprowadzenia systemu jest bardzo zadowolony . Przychodzę na umówiony termin i wszystko załatwiam. Rozumiem że dużo ludzi próbuje wejść z marszu i są zdziwieni . Ogólnie mega dobrze mi się załatwia sprawy z ludźmi tam pracującymi. Nigdy nie mailem problemu.
+0-0
Wtorek, 9 lipca 2024 r. godz. 14:32
~Mieszkaniec
Damian, to ile razy tam byłeś? Rejestrujesz auta co dwa tygodnie (inaczej się nie da umówić).
+0-0
Wtorek, 9 lipca 2024 r. godz. 14:13
~ewfwegf
Prosta sprawa, zostawić system tak jak jest, ale też jednocześnie powinna być możlwiość przyjscia z ulicy i załatwienia sprawy, nie masz miejsca online - czekasz w relanej kolejce. W obecnej formie tylko online jest to bubel niestety.
+0-0
Wtorek, 9 lipca 2024 r. godz. 19:01
~Chłodnym Okiem
To prawda, to prawda!
+0-0
Wtorek, 9 lipca 2024 r. godz. 14:03
~kultura
Może warto przeprowadzić szkolenie dla urzędników?
+0-0
Wtorek, 9 lipca 2024 r. godz. 13:40
~Irek
Wcale nie jest tak źle z systemem kolejkowym, zwłaszcza w porównaniu z innymi starostwami. Prawdziwym natomiast dramatem jest zatrważająco niski poziom kultury osobistej niektórych urzędniczek, które są tak nieuprzejme i rozdrażnione, jakby je osy użądliły albo w życiu prywatnym coś nie funkcjonowało.
+0-0
Wtorek, 9 lipca 2024 r. godz. 14:00
~Mieszkaniec
Jest źle. Jeśli rezerwujesz termin, dostajesz go za dwa tygodnie, przychodzisz a tam jest pusto i panie nie są zainteresowane pomocą, nie są chociażby po ludzku grzeczne i uprzejme, to znaczy, że jednak nie wszystko jest w porządku. Nie chcą udzielić informacji - być może nie znają przepisów lub po prostu nie chcą - to nie jest w porządku. O tym wydziale mieszkańcy rozmawiają między sobą. Ma ktoś pozytywne opinie?????????
+0-0
Wtorek, 9 lipca 2024 r. godz. 13:31
~aga
Jeżeli dużo osób się nie zgłasza i blokuje kolejkę to urzędnicy się nudzą poprostu bo nie ma petentów, nie wyobrażam sobie żeby zatrudniać dodatkową osobę która nic nie będzie robić. Trzeba zwiększyć ilość przyjęć dziennie.
+0-0
Wtorek, 9 lipca 2024 r. godz. 13:07
~on
Proste rozwiązanie problemu, na dzień czy dwa przed wizytą, wysyłany jest sms, w treści którego jest też podany link, gdzie potwierdzamy wizytę, brak tej czynności odwołuje wizytę. Nie dziękujcie.
+0-0
Wtorek, 9 lipca 2024 r. godz. 13:34
~Nick
A nie jest tak? Do mnie przyszła wiadomość
+0-0
Wtorek, 9 lipca 2024 r. godz. 13:07
~mieszkaniec
pisiory rządzą w mieście i wszystko jasne
+0-0
Wtorek, 9 lipca 2024 r. godz. 13:02
~Karolina
Przede wszystkim kadra do wymiany. Jedyna przyjazna drugiem człowiekowi osoba to starszy Pan. Panie ciągle muchy w nosie, zarozumiałe, źle na cały świat. Pytanie czy one są dla nas czy my dla nich.
+0-0
Wtorek, 9 lipca 2024 r. godz. 13:54
~masakra
Zdecydowanie. Rozmawiając z kimkolwiek będącym tam, wszyscy odnoszą to samo wrażenie. Czy urzędnik jest dla mieszkańca czy odwrotnie?
+0-0
Wtorek, 9 lipca 2024 r. godz. 12:58
~
Byłem ostatnio załatwić sprawę, przede mną z 5 numerów i nikt nie wszedł. Czy to są ludzie którzy rezygnują?
+0-0
Stalowka.NET - Wiadomości lokalne z miasta Stalowa Wola i okolic
Copyright 2001 - 2024 Stalowka.NET
  » O nas  » Redakcja  » Reklama  » Kontakt
Wszelkie prawa zastrzeżone.


X Ta strona korzysta z plików cookie w celu świadczenia usług i realizacji potrzeb użytkowników. Pliki te mogą być zapisywane w pamięci Twojego urządzenia. Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki internetowej. Więcej w polityce prywatności.