Stalowa Wola Stalowa Wola: Szymon Jędruch (tenor, aktor)
Wiadomości lokalne z miasta Stalowa Wola i Powiatu Stalowowolskiego. Najnowsze! Najszybciej!
Kamera na żywo na panoramę Stalowej Woli na skrzyżowanie Al. Jana Pawła II z ul. KEN
Nagrania audio, rozmowy z ciekawymi ludźmi
Fotografie z najważniejszych wydarzeń w Stalowej Woli
Kanał youtube.stalowka.net - Pierwsza stalowowolska telewizja internetowa
Encyklopedia miasta Stalowa Wola
Zapowiedzi zbliżających się wydarzeń kulturalnych
Baza adresowa najważniejszych firm i instytucji życia publicznego
Bezpłatna baza ogłoszeń dla mieszkańców miasta Stalowa Wola jak i Powiatu Stalowowolskiego
Twoje konto
Strona główna  Stalowa Wola / Audio Sobota, 13 lipca 2024 r. Imieniny: Danieli, Irwina, Małgorzaty
 Audio
» "Chciałbym produkować mój pojazd w Stalowej Woli" - rozmowa z Marcinem Grzeszczukiem, innowatorem i wynalazcą ze Zbydniowa.
» "Zwierzęta można leczyć na światowym poziomie" - rozmowa z Maciejem Oręziakiem, lekarzem weterynarii ze Stalowej Woli.
» "Zdobyłem wiele wysokich gór" - rozmowa z Andrzejem Makaranem, alpinistą ze Stalowej Woli.
» "Bezdomnym może zostać każdy" - rozmowa z Zenonem Gielarkiem, kierownikiem schroniska im. św. Brata Alberta dla bezdomnych mężczyzn w Stalowej Woli.
» "Remont dworca PKP w Rozwadowie to nie wszystko" - rozmowa z Michałem Bisem, pasjonatem kolei.
» "Dziś nie musimy bronić niepodległości, ale trzeba ją chronić" - rozmowa z dr hab. Andrzejem Zapałowskim, wykładowcą akademickim.
» "Stalowa Wola była prekursorem napędu elektrycznego w Polsce już 60 lat temu" - rozmowa z inż. Wiesławem Potaszem, dyrektorem naczelnym Ośrodka Badawczo-Rozwojowego Maszyn Ziemnych i Transportowych Huty Stalowa Wola w latach 1972-1990.
» "Zawsze chciałem pracować w radiu" - rozmowa z Krzysztofem Nepelskim pochodzącym ze Stalowej Woli, a pracującym w RMF FM ponad 25 lat.
Więcej » 
 Wiadomości lokalne
» Styl Art Déco we wnętrzach
» Nie o zemstę tu chodzi, ale o pamięć...
» Uczcili ofiary Rzezi Wołyńskiej
» 49-latka kierowała pojazdem mając ponad 2 promile alkoholu
» Przebudowa ulicy 11 Listopada. Jakie oferty dla II etapu?
» Pijana dróżniczka. Miała ponad 2 promile alkoholu
» Polsat "Interwencja" w szpitalu. Dziecko zmarło na porodówce
» Czterocentymetrowy grad spadł w powiecie stalowowolskim
» Nowe drogi na Osiedlu Hutnik
» Pijani kierowcy na drogach Powiatu Stalowowolskiego
Więcej » 
 Zasłyszane...
"Możemy spodziewać się ruchu scenicznego, tańca, gestu, scenografii, efektów świetlnych i przede wszystkim fantastycznego doznania oczyszczenia naszego sumienia bo spektakle KTO właśnie takie są".
Marek Gruchota, dyrektor Miejskiego Domu Kultury w Stalowej Woli.
 Imprezy w mieście
» Kino Letnie ’24 - lipiec
» Letnie Kino Dzieci ’24
» Przejmująca inscenizacja pt. "Wołyń" już w najbliższą niedzielę
» Konferencja Wzory lasowiackie według Marii Kozłowej
» Dobre Granie Przy Fontannie’24 - Lipiec
» Wakacyjne Warsztaty Muzyczne w MDK
» Wystawa: Rendery, Fraktale, piksele...
» Kabaret Młodych Panów
» Wieczór panieński plus
» Damski biznes - spektakl
» IRA - koncert
Więcej » 
 Fotoreportaże
Stalowa Wola: Zainaugurowano Dobre Granie przy Fontannie
»Zainaugurowano Dobre Granie przy Fontannie
»Krzysztof Faraś w Magurze Małastowskiej
»Krzysztof Faraś na wyścigach górskich w Prządkach
»Muzeum COP: Festiwal Wynalazków
»Poseł Rafał Weber zbierał podpisy przeciwko podwyżkom cen energii
Więcej » 
Niedziela, 22 października 2017 r. godz. 13:25     Rozmawia: Marek Ziemba
Telewizje lokalne w Stalowej Woli nie rozwijają się - rozmowa z Maciejem Krasoniem

"Telewizje lokalne w Stalowej Woli nie rozwijają się" - rozmowa z Maciejem Krasoniem, założycielem i pierwszym prezesem Telewizji Miejskiej Stalowa Wola.Maciej Krasoń, założyciel i pierwszy prezes Telewizji Miejskiej Stalowa Wola.
Fot. Jacek Rodecki
Czy były prezes TVM ogląda dziś telewizję, którą sam kiedyś założył? Czy pamięta nazwiska pierwszych prezenterek telewizyjnych? Jakim sprzętem dysponowała kiedyś TVM? Czy były naciski ówczesnych władz samorządowych, żeby o pewnych tematach nie mówić? Jakie akcje społeczne organizowała Telewizja Miejska Stalowa Wola? Czy w Stalowej Woli powinny funkcjonować dwie telewizje lokalne, czy jedna? Jaką przyszłość TVM przewiduje jej założyciel? Na te pytania oraz wiele innych odpowie gość studia portalu Stalowka.NET!

Dodaj komentarz do artykułu »  

Niedziela, 10 lutego 2019 r. godz. 11:14
~Adam z Popiełuszki
Technologicznie i jakościowo dramat,. Merytorycznie też
+0-0
Niedziela, 24 grudnia 2017 r. godz. 16:32
~jjj
Niestety przy dzisiejszej technice można robic lokalnie program codzienny co by napewno podniosło oglądalność i zyski. Stalowowolskie obie telewizje są na bardzo niskim poziomie i tak jak tu zostało powiedziane staneły w miejscu 10 lat temu przynajmniej. Informacja widzowi musi w dzisiejszych czasach byc przekazywana natychmiast nie za 2,3 dni a technicznie ogarnąć to jest kwestia organizacji i systemu pracy. Pan Krasoń miał do tego dar i świetnie ogarniał mimo braków sprzętowych telewizja umiała sobie poradzić z poziomem technicznym.
+0-0
Poniedziałek, 23 października 2017 r. godz. 21:17
~MIESZKANIEC
do PIPI jestes mloda osoba a kto stworzyl TELEWIZJE ktora nazywala sie DIANA
+0-0
Poniedziałek, 23 października 2017 r. godz. 15:22
~witz
Przesłuchałem uważnie wypowiedź Pana Prezesa i mam wrażenie, że nie mieszka już w Stalowej Woli. Od lat lokalna telewizja Stella bije na głowę merytorycznie tzw. "Miejską", która miejska została jedynie z nazwy i właściwie nikt nie wie dlaczego? To ekipy Stelli są wszędzie, na każdym wydarzeniu politycznym, sportowym czy kulturalnym w mieście, angażują się również w akcje pomocowe. Nie mogę się zgodzić z tym, że powinna być jedna telewizja, niby dlaczego? Siła napędowa tkwi w różnorodności i konkurencji. Może techniczny poziom obu stacji nie "powala" ale cieszę się, że zostają ślady życia naszego miasta w postaci materiałów, wydawnictw DVD czy książek - te głównie wydawane w Stelli. Trudno się zgodzić również ze stwierdzeniem, że "dom kultury nie czuje Mikołaja". Pan Prezes chyba ma już duże dzieci bo nie próbował od kilku lat zdobyć biletów na imprezę w domu kultury - o co niezwykle trudno). Telewizja i działania Pana Macieja były świetne w swoim czasie ale ten sam czas już pokazał, że jest miejsce dla kilku telewizji. Przerabialiśmy już ten czas, że była jedna "jedyna słuszna" TV i nagle nastąpił boom prywatnych telewizji. Dziś możemy wybierać i to jest piękne. A zależność od kogokolwiek w pracy dziennikarza i "materiały sponsorowane" to raczej zaprzeczenie dziennikarstwa.
+0-0
Poniedziałek, 23 października 2017 r. godz. 13:08
~40 groszy za wpis
@TVK Stella: robicie świetną merytoryczną pracę ale musicie poprawić już trochę archaiczne belki, czołówki i tyłówki waszych programów. Do tego zmodernizujcie serwis internetowy. Do szczęścia brakuje tylko częstszej świeżej emisji programu np. 4 razy w tygodniu.
+0-0
Poniedziałek, 23 października 2017 r. godz. 11:00
~widzka
Obiektywnie (oglądam niekiedy obie) Stella to kilka klas lepsza od TVM. Przede wszystkim - jak to zauważył ktoś poniżej - są wszędzie - informują o wszystkim. Natomiast w internecie - Stella wygląda jakby robił to niedouczony gimnazjalista. W Stelli najwyraźniej mają problemy z nowoczesnością - graficznie i technologicznie zatrzymali się pół wieku temu.
+0-0
Poniedziałek, 23 października 2017 r. godz. 09:57
~Redakcja TVK STELLA
TVK STELLA od lat organizuje spotkanie z Mikołajem m.in. dla dzieci z Domu Dziecka oraz doroczną imprezę z konkursem dla swoich Abonentów. Ponadto dokumentujemy życie Stalowej Woli, w tym jej historię. Wydaliśmy szereg filmów dokumentalnych o mieście i ludziach tu żyjących czy też o działalności kulturalnej. Udokumentowaliśmy to, czego wcześniej brakowało. Warto było zadzwonić i zapytać.
+0-0
Niedziela, 22 października 2017 r. godz. 21:08
~Pipi
mieszkancu, mylisz multimedie z tv miejska, to sa dwie odrębne firmy, mimo ze maja siedzibe w jednym budynku, zajmuja sie czym innym, miejska robi telewizje, a multimedia sprzedaje uslugi takie jak tv, internet czy telefon... Co do telewizji, według mnie lepsza jest Stella, wszedzie są, wszedzie chodza, uczestnicza w kazdymw wydarzeniu, miejska jak im sie chce pojsc, to pojda, albo pewnie jak maja sponsorowane to robia material
+0-0
Niedziela, 22 października 2017 r. godz. 20:45
~szatanista
Stella lepsza.
+0-0
Niedziela, 22 października 2017 r. godz. 18:56
~As
A może połączyć tv miejska i stella. Powinno wyjść coś na wyzszym poziomie.
+0-0
Niedziela, 22 października 2017 r. godz. 18:46
~Dzidek z czarnieckiego
Nie zgadzam sie z tym, wedug mnie telewizja miejska jest super.
+0-0
Niedziela, 22 października 2017 r. godz. 18:42
~mieszkaniec
co wiecej zeby zglosic jakas usterke trzeba wystac lub dzwonic do GDYNI - KALISZA itc czekam konca mojej umowy i koniec nie mozna na miejscu zadnej sprawy zalatwic ludzie dawniej za P KRASONIA bylo lepiej pozdrawiam PANA
+0-0
Niedziela, 22 października 2017 r. godz. 18:00
~farorz
nic się mnie rożni TVM z tamtych lat i obecna . Fatalna ramówka , fatalni prezenterzy i fatalny ,bardzo fatalny montaż Tak jakby czas sie zatrzymał w miejscu . Reasumując: w porównaniu z czym zaczynał Pan Krasoń to była profeska , do tego co widzimy obecnie w Telewizji Miejskiej Stalowa Wola
+0-0
Stalowka.NET - Audio, Nagrania, Dźwięki
Copyright 2001 - 2024 Stalowka.NET
  » O nas  » Redakcja  » Reklama  » Kontakt
Wszelkie prawa zastrzeżone.


X Ta strona korzysta z plików cookie w celu świadczenia usług i realizacji potrzeb użytkowników. Pliki te mogą być zapisywane w pamięci Twojego urządzenia. Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki internetowej. Więcej w polityce prywatności.