Stalowa Wola Stalowa Wola: Szymon Jędruch (tenor, aktor)
Wiadomości lokalne z miasta Stalowa Wola i Powiatu Stalowowolskiego. Najnowsze! Najszybciej!
Kamera na żywo na panoramę Stalowej Woli na skrzyżowanie Al. Jana Pawła II z ul. KEN
Nagrania audio, rozmowy z ciekawymi ludźmi
Fotografie z najważniejszych wydarzeń w Stalowej Woli
Kanał youtube.stalowka.net - Pierwsza stalowowolska telewizja internetowa
Encyklopedia miasta Stalowa Wola
Zapowiedzi zbliżających się wydarzeń kulturalnych
Baza adresowa najważniejszych firm i instytucji życia publicznego
Bezpłatna baza ogłoszeń dla mieszkańców miasta Stalowa Wola jak i Powiatu Stalowowolskiego
Twoje konto
Strona główna  Stalowa Wola / Audio Czwartek, 18 lipca 2024 r. Imieniny: Kamila, Karoliny, Roberta
 Audio
» "Chciałbym produkować mój pojazd w Stalowej Woli" - rozmowa z Marcinem Grzeszczukiem, innowatorem i wynalazcą ze Zbydniowa.
» "Zwierzęta można leczyć na światowym poziomie" - rozmowa z Maciejem Oręziakiem, lekarzem weterynarii ze Stalowej Woli.
» "Zdobyłem wiele wysokich gór" - rozmowa z Andrzejem Makaranem, alpinistą ze Stalowej Woli.
» "Bezdomnym może zostać każdy" - rozmowa z Zenonem Gielarkiem, kierownikiem schroniska im. św. Brata Alberta dla bezdomnych mężczyzn w Stalowej Woli.
» "Remont dworca PKP w Rozwadowie to nie wszystko" - rozmowa z Michałem Bisem, pasjonatem kolei.
» "Dziś nie musimy bronić niepodległości, ale trzeba ją chronić" - rozmowa z dr hab. Andrzejem Zapałowskim, wykładowcą akademickim.
» "Stalowa Wola była prekursorem napędu elektrycznego w Polsce już 60 lat temu" - rozmowa z inż. Wiesławem Potaszem, dyrektorem naczelnym Ośrodka Badawczo-Rozwojowego Maszyn Ziemnych i Transportowych Huty Stalowa Wola w latach 1972-1990.
» "Zawsze chciałem pracować w radiu" - rozmowa z Krzysztofem Nepelskim pochodzącym ze Stalowej Woli, a pracującym w RMF FM ponad 25 lat.
Więcej » 
 Wiadomości lokalne
» Zbadaj swoje kości! Badanie osteoporozy
» Powstanie odwodnienie ul. Wojska Polskiego 40 i 44
» 20-latek uderzył bmw w bariery ochronne
» Jak seksuolog może pomóc w poprawie życia seksualnego?
» 16-latek uciekał przed policją. Prowadził motocykl bez uprawnień
» Twoja Zielona Enklawa - ostatnie wolne mieszkania!
» Burza nad powiatem stalowowolskim. W gminie Zaleszany zerwało dachy
» Stalowa Wola pięknieje w sposób ukierunkowany na człowieka
» Pijany kierowca opla. Miał 2,7 promila alkoholu
» Co zrobić, gdy w mieście śmierdzi?
Więcej » 
 Zasłyszane...
"Możemy spodziewać się ruchu scenicznego, tańca, gestu, scenografii, efektów świetlnych i przede wszystkim fantastycznego doznania oczyszczenia naszego sumienia bo spektakle KTO właśnie takie są".
Marek Gruchota, dyrektor Miejskiego Domu Kultury w Stalowej Woli.
 Imprezy w mieście
» Konferencja Wzory lasowiackie według Marii Kozłowej
» Dobre Granie Przy Fontannie’24 - Lipiec
» Kino Letnie ’24 - lipiec
» Letnie harce
» Letnie Kino Dzieci ’24
» Wakacyjne Warsztaty Muzyczne w MDK
» Wystawa: Rendery, Fraktale, piksele...
» Wystawa plenerowa: podróż w nieznane
» Kabaret Młodych Panów
» Wieczór panieński plus
» Damski biznes - spektakl
» IRA - koncert
Więcej » 
 Fotoreportaże
Stalowa Wola: Zainaugurowano Dobre Granie przy Fontannie
»Zainaugurowano Dobre Granie przy Fontannie
»Krzysztof Faraś w Magurze Małastowskiej
»Krzysztof Faraś na wyścigach górskich w Prządkach
»Muzeum COP: Festiwal Wynalazków
»Poseł Rafał Weber zbierał podpisy przeciwko podwyżkom cen energii
Więcej » 
Wtorek, 16 stycznia 2018 r. godz. 08:40     Rozmawia: Marek Ziemba
Zawsze chciałem pracować w radiu - rozmowa z Krzysztofem Nepelskim z RMF FM

"Zawsze chciałem pracować w radiu" - rozmowa z Krzysztofem Nepelskim pochodzącym ze Stalowej Woli, a pracującym w RMF FM ponad 25 lat.Krzysztof Nepelski pochodzi ze Stalowej Woli. Pracuje w RMF FM ponad 25 lat.
Fot. Jacek Rodecki
Gdzie zdobywał pierwsze doświadczenia radiowe gość studia? Co przywiózł na początku lat 90-tych z Francji? Jak trafił do RMF FM i czym się zajmował? Czy był pomysłodawcą portalu Interia? Kiedyś stacja radiowa organizowała znane trasy muzyczne po całej Polsce, nazywało się to "Inwazja mocy" - dlaczego tego już nie ma? Kto dziś słucha radia RMF FM? Czy Krzysztof Nepelski dalej kieruje działem marketingu? Jak ocenia przyszłość radia w Polsce oraz Europie? Na te pytania oraz wiele innych odpowie gość studia portalu Stalowka.NET!

Zobacz więcej:
- Encyklopedia: Krzysztof Nepelski

Dodaj komentarz do artykułu »  

Niedziela, 21 stycznia 2018 r. godz. 16:28
~Dodge
Człowiek:czy ty jesteś człowiek. Nie mysle
+0-0
Niedziela, 21 stycznia 2018 r. godz. 11:11
~człowiek
@dodge, no tak sondaż to spisek. Niejaki dodge wie lepiej. Udaj się na badania psychiatryczne, bo masz urojenia wielkościowe. Najpierw zarzuca mi przynależność do PiSu (jakby to miało być coś złego), a potem mówi, że sondaże kłamią. Ma tak być jak chce dodge i basta. Skąd się tacy ludzie biorą? Pogódź się z faktami i się nie kompromituj. To, że się coś tobie wydaje, nie oznacza, że tak jest w rzeczywistości. Podstawić mu dowody a on i tak twierdzi, że to manipulacja. Lecz się na głowę.
+0-0
Sobota, 20 stycznia 2018 r. godz. 23:28
~Dodge
Człowiek: jesteś kompletnym dyletantem wierząc w sondaże słucham co lubiepoczytaj elementarz jeśli go masz /w co watpię/ jesteś zalosny
+0-0
Sobota, 20 stycznia 2018 r. godz. 18:16
~człowiek
@dodge, cierpisz na wtórny analfabetyzm? Przecież niżej przedstawiłem wyniki słuchalności potwierdzone przez niezależny ośrodek badawczy. Oznacza to, że Leliwa nadaje właściwy program i gra właściwą muzykę. Po co zmieniać coś, co jest dobre? Po to, aby zadowolić gusta kilku snobom na krzyż?
+0-0
Sobota, 20 stycznia 2018 r. godz. 05:04
~Dodge
człowiek:większość to znaczy jesteś w każdym domu ze wiesz? Mówisz jak wyznawca sekty PISWybacz to wszystko
+0-0
Sobota, 20 stycznia 2018 r. godz. 00:01
~człowiek
@dodge, najważniejsze, że większości słuchaczy w regionie podoba się Leliwa. Mniejszość nie może decydować, co ma być puszczane. Leliwa może puszczać muzykę klasyczną czy ciężkiego rocka, ale po co? Kto tego będzie słuchał i kto dawał reklamy?
+0-0
Piątek, 19 stycznia 2018 r. godz. 04:45
~Dodge
Człowiek:musisz być z tego bagienka bo tak sypiesz procentamiBedac czasem w STW nie mam tv wiec słucham radia ale nie leliwa nie da się sorry
+0-0
Czwartek, 18 stycznia 2018 r. godz. 20:57
~hartford
RMF FM TO taga gazeta wyborcza w wydaniu dzwiekowym
+0-0
Środa, 17 stycznia 2018 r. godz. 18:36
~człowiek
@dodge, RMF nie lepszy, Zet zresztą też. Każda stacja ma swoich słuchaczy i wyzywanie jednych a twierdzenie, że ci drudzy są lepsi jest zachowaniem przedszkolnym. W Sandomierzu i powiecie sandomierskim Leliwa ma 37 % słuchalności a RMF 29 %. W Mielcu i powiecie Leliwa 25% RMF 17,5 %. W Stalowej Woli i powiecie RMF rzeczywiście ma 33% a Leliwa jest na drugim miejscu i ma 21%. Żródło: Badanie Radio Track Kantar MillwardBrown. Udział w czasie słuchania w okresie październik - grudzień 2017 r. Stalowa Wola jest jakimś specyficznym miastem, bo wyniki znacząco odbiegają od tych z pozostałej części regionu. Chociaż 2 miejsce też nie jest złe. Pozostałe stacje w tych 3 powiatach dużo niżej. Ale nawiasem mówiąc Sandomierz to miasto z tradycjami, Mielec po Rzeszowie to lokalna dobra wyspa gospodarcza i też ma tradycje. A Stalowa Wola? Zlepek ludzi przybyłych do pracy w HSW z okolicznych miejscowości w okresie PRLu, niczym Nowa Huta w Krakowie, co tylko potwierdza moją tezę o wyparciu się zapiecka w komentarzu do postu doktora dwie pozycje niżej.
+0-0
Środa, 17 stycznia 2018 r. godz. 03:03
~Dodge
Leliwa to tragedia
+0-0
Wtorek, 16 stycznia 2018 r. godz. 17:19
~człowiek
@doktor, pewnie jesteś z tej nowej taśmowej produkcji magistrów i doktorów, gdzie stara matura jest więcej warta od dzisiejszego waszego wykształcenia. Ale do rzeczy. Osoba inteligentna i rzeczywiście wykształcona nigdy takich rzeczy by nie napisała. Takie coś może napisać ktoś, kto w pierwszym pokoleniu uciekł z zapiecka i wypiera się własnego pochodzenia. Udaje, jaki on wielkomiejski. Prawda jest taka, że dla osób wykształconych RMF jest jeszcze większym chłamem od Leliwy. osoby wykształcone słuchają Dwójki, Trójki, TOK FM, Radia Maryja (części publicystycznej). Szczególną audycją w tym radiu jest program pt. wyślij swoje imię po 7252. I 70 piosenek powtarzanych w kółko z gatunku nędznego popu wylansowanych pseudogwiazdek. Akurat w sam raz dla takich jak ty, którzy słuchając tego chcą pokazać jacy to są nowocześni i wielkomiejscy. A prawda jest też taka, że w wielkich miastach, poza Krakowem i Śląskiem, RMFu zbytnio się nie słucha. W naszym regionie prym wiedzie Radio Leliwa, co potwierdzają badania słuchalności. A wiesz czemu, bo ma bogatszą playlistę od RMFu. Gra to samo co RMF plus wiele, wiele więcej. Jak możesz pisać, że jakość jest fatalna, skoro sprzęt emisyjny i nośniki dźwięku są identyczne jak w RMFie. A, że czasem jakiś utwór jest gorszej jakości to zdarza się, bo to mają do siebie nagrania archiwalne, których nie uświadczysz w RMFie. Zapewniam cię, że sprzęt emisyjny, radiolinie, nadajniki w niczym nie odbiegają jakością od tych RMFowych. Ustawienie procesora dźwięku może być nieco inne, ale to ten sam procesor :)). Podsumowując, osoba wykształcona nie gardzi nikim, jak ty to uczyniłeś, co pokazuje, że jesteś doktorem z produkcji hurtowej z obecnych szkółek wyższych gotowania na gazie.
+0-0
Wtorek, 16 stycznia 2018 r. godz. 12:28
~prezio
Pokolenie wychowane na RMF FM,to pokolenie stracone dla Polski,dla Boga,dla prawdy.
+0-0
Poniedziałek, 15 stycznia 2018 r. godz. 16:57
~Jowita
W domu, w samochodzie czy w kościele. Tylko RMF FM
+0-0
Poniedziałek, 15 stycznia 2018 r. godz. 14:50
~doktor
Do boguś: Radia Leliwa słuchają same wsiury. Prymitywna muzyka a weekend z Disco Polo. Żadnej audycji, publicystyki czy wywiadów. Jakość tragiczna. Jak to jest twój poziom to gratulacje inteligencji
+0-0
Poniedziałek, 15 stycznia 2018 r. godz. 14:38
~Trójmiasto
Wszystkiego najlepszego dla RMF FM. Dziś urodziny! 28 lat
+0-0
Niedziela, 14 stycznia 2018 r. godz. 23:46
~haha
do bogus: chyba w Domu Pomocy Spolecznej adekwatnie do temperamentu prowadzacych :)
+1-0
Niedziela, 14 stycznia 2018 r. godz. 22:55
~boguś
w stalowej to akurat rządzi leliwa
+0-0
Niedziela, 14 stycznia 2018 r. godz. 20:35
~Vivo
W Stalowej Woli to tylko Radio Muzyka Fakty się słucha z rozgłośni radiowych
+0-0
Niedziela, 14 stycznia 2018 r. godz. 19:31
Rode
Radiowiec ze Stalowej Woli
+0-0
Niedziela, 14 stycznia 2018 r. godz. 19:08
~Wojtek
A jednak jeszcze mamy kilku wielkich ludzi ze Stalowej Woli. Szacun
+1-0
Niedziela, 14 stycznia 2018 r. godz. 18:59
~Rafał
Dobre nagranie
+0-0
Niedziela, 14 stycznia 2018 r. godz. 18:59
~Monika
W Stalowej Woli słucha się tylko RMF. Nie wiedziałem że radio ma związek tak mocny ze Stalową Wolą.
+1-0
Stalowka.NET - Audio, Nagrania, Dźwięki
Copyright 2001 - 2024 Stalowka.NET
  » O nas  » Redakcja  » Reklama  » Kontakt
Wszelkie prawa zastrzeżone.


X Ta strona korzysta z plików cookie w celu świadczenia usług i realizacji potrzeb użytkowników. Pliki te mogą być zapisywane w pamięci Twojego urządzenia. Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki internetowej. Więcej w polityce prywatności.