Stalowa Wola Stalowa Wola: Szymon Jędruch (tenor, aktor)
Wiadomości lokalne z miasta Stalowa Wola i Powiatu Stalowowolskiego. Najnowsze! Najszybciej!
Kamera na żywo na panoramę Stalowej Woli na skrzyżowanie Al. Jana Pawła II z ul. KEN
Nagrania audio, rozmowy z ciekawymi ludźmi
Fotografie z najważniejszych wydarzeń w Stalowej Woli
Kanał youtube.stalowka.net - Pierwsza stalowowolska telewizja internetowa
Encyklopedia miasta Stalowa Wola
Zapowiedzi zbliżających się wydarzeń kulturalnych
Baza adresowa najważniejszych firm i instytucji życia publicznego
Bezpłatna baza ogłoszeń dla mieszkańców miasta Stalowa Wola jak i Powiatu Stalowowolskiego
Twoje konto
Strona główna  Stalowa Wola / Audio Sobota, 25 maja 2024 r. Imieniny: Borysa, Magdy, Marii-Magdaleny
 Audio
» "Chciałbym produkować mój pojazd w Stalowej Woli" - rozmowa z Marcinem Grzeszczukiem, innowatorem i wynalazcą ze Zbydniowa.
» "Zwierzęta można leczyć na światowym poziomie" - rozmowa z Maciejem Oręziakiem, lekarzem weterynarii ze Stalowej Woli.
» "Zdobyłem wiele wysokich gór" - rozmowa z Andrzejem Makaranem, alpinistą ze Stalowej Woli.
» "Bezdomnym może zostać każdy" - rozmowa z Zenonem Gielarkiem, kierownikiem schroniska im. św. Brata Alberta dla bezdomnych mężczyzn w Stalowej Woli.
» "Remont dworca PKP w Rozwadowie to nie wszystko" - rozmowa z Michałem Bisem, pasjonatem kolei.
» "Dziś nie musimy bronić niepodległości, ale trzeba ją chronić" - rozmowa z dr hab. Andrzejem Zapałowskim, wykładowcą akademickim.
» "Stalowa Wola była prekursorem napędu elektrycznego w Polsce już 60 lat temu" - rozmowa z inż. Wiesławem Potaszem, dyrektorem naczelnym Ośrodka Badawczo-Rozwojowego Maszyn Ziemnych i Transportowych Huty Stalowa Wola w latach 1972-1990.
» "Zawsze chciałem pracować w radiu" - rozmowa z Krzysztofem Nepelskim pochodzącym ze Stalowej Woli, a pracującym w RMF FM ponad 25 lat.
Więcej » 
 Wiadomości lokalne
» Pięć nowych autobusów elektrycznych zasili tabor komunikacji miejskiej
» Ogród Zucha w Stalowej Woli już zachwyca
» Dlaczego warto wybrać "Elektryk"?
» Smile Hotel - wizytówka Stalowej Woli!
» Remont ulicy Wolności na finiszu
» Lipa: policja ujawniła krzaki marihuany
» Będzie "masowa impreza". Szczegóły owiane tajemnicą
» Oddział Dermatologiczny po przeprowadzce
» Jeden nietrzeźwy w Trzeźwy Poranek
» Parking przy PCK 4 do przebudowy
Więcej » 
 Zasłyszane...
"Możemy spodziewać się ruchu scenicznego, tańca, gestu, scenografii, efektów świetlnych i przede wszystkim fantastycznego doznania oczyszczenia naszego sumienia bo spektakle KTO właśnie takie są".
Marek Gruchota, dyrektor Miejskiego Domu Kultury w Stalowej Woli.
 Imprezy w mieście
» Muzeum COP: Festiwal Wynalazków
» Dzień Matki w Galerii Karpińskiego
» Wystawa plenerowa: wydarzyło się w Rozwadowie
» III Stalowowolski Rowerowy Cross dla dzieci i młodzieży
» Muzeum COP: Matematyczny pociąg
» Z muzealnego skarbca
» Fikaj z Koziołkiem Matołkiem
» Wystawa: Rendery, Fraktale, piksele...
» Kabaret Młodych Panów
» Wieczór panieński plus
Więcej » 
 Fotoreportaże
Stalowa Wola: Poseł Rafał Weber zbierał podpisy przeciwko podwyżkom cen energii
»Poseł Rafał Weber zbierał podpisy przeciwko podwyżkom cen energii
»Krzysztor Faraś na Torze Kielce
»Rada Miasta 2024-2029
»Jarosław Kaczyński w Stalowej Woli
»Piknik w Parku Jordanowskim
Więcej » 
Niedziela, 28 stycznia 2018 r. godz. 14:03     Rozmawia: Marek Ziemba
Dziś nie musimy bronić niepodległości, ale trzeba ją chronić - rozmowa z dr hab. Andrzejem Zapałowskim

"Dziś nie musimy bronić niepodległości, ale trzeba ją chronić" - rozmowa z dr hab. Andrzejem Zapałowskim, wykładowcą akademickim.Dr hab. Andrzej Zapałowski, wykładowca akademicki.
Fot. Jacek Rodecki
Jakie organizacje odegrały rolę w odzyskaniu niepodległości? Czy dzisiaj istnieją zagrożenia niepodległości, która została odzyskana 100 lat temu? Formują się Wojska Obrony Terytorialnej - czy to znaczy, że szykujemy się do walki? Mamy własną armię zawodową, po co są nam potrzebne WOT-y? Jakie zagrożenia mogą być ze strony Ukrainy dla Polski? Jak należy ocenić, to co się dzieje obecnie na Ukrainie? Niektórym środowiskom nie podobają się opinie głoszone przez dra Andrzeja Zapałowskiego - problemy z autorską stroną internetową są tego skutkiem? Na te i inne pytania odpowie gość studia portalu Stalowka.NET!

Dodaj komentarz do artykułu »  

Sobota, 10 lutego 2018 r. godz. 20:15
~Dodge
Moher:myśle ze już jesteś w twej ukochanej Korei płn mam prośbę tam potrzeba czubków zostań nie wracaj będziesz zmieniał pieluchę kimowi
+0-0
Niedziela, 4 lutego 2018 r. godz. 14:25
~WOW
@Moher 49.Nie nakręcaj się tak durny polaczku bo coś ci pęknie.Jak ci się tu nie podoba to won do Korei Północnej bo tam jest miejsce dla takich pomyleńców.Super armia,broń jądrowa no i dobrobyt jak piszesz,biedny ,zakompleksiony człowieczku.
+0-0
Wtorek, 30 stycznia 2018 r. godz. 10:40
~Dodge
Moher:inwektywy to wszystko co potrafisz i pewnie do nieba się wybierasz dno
+0-0
Wtorek, 30 stycznia 2018 r. godz. 09:14
~Moher49
Sorry panie gospodarzu forum, muszę użyć słów nieprzyzwoitych : Dodge to idiota, albo żydowski kret, którego prawda o tym pazernym narodzie boli. Nie ma ani jednego kłamliwego słowa w moim komentarzu. Istnieją tomy wypowiedzi w polskiej i światowej literaturze, w sprawozdaniach historyków o tym co dla świata i dla Polski ten naród uczynił.
+0-0
Wtorek, 30 stycznia 2018 r. godz. 00:01
~Merlot
"Niestety Polskę sprzedają "europejczycy" są z tego dumni i jeszcze pouczają" A pan to kto? Putinowski troll?? P.S. Polska osamotniona w Europie nie bedzie NIC znaczyla. Tylko tyle i az tyle!
+0-0
Poniedziałek, 29 stycznia 2018 r. godz. 23:53
~Dodge
Moher i bławat to encyklopedyczny przykład antysemity To godni następcy tych co pomagali hitlerowcom mordować Żydów To śmierdzący wrzód na organizmie Polski. Hanba
+0-0
Poniedziałek, 29 stycznia 2018 r. godz. 22:12
~Mirmił
Panie Zapałowski jeśli jest prawdą, że żołnierze WOT biorą miesięcznie 500 zł, to nie są to żadni ochotnicy. Ochotnik, to ktoś kto robi coś nieodpłatnie, a czasami i dokłada z własnej kieszeni. Dlatego jeśli jest to prawdą, że żołnierze WOT biorą miesiąc w miesiąc 500 zł, to uważam, iż jest to granda, że nazywa się tych ludzi ochotnikami. Podkreślam: jeśli jest to prawda, że co miesiąc dostają 500 zł.
+0-0
Poniedziałek, 29 stycznia 2018 r. godz. 12:46
~Bławat
Salomon Morel nie został wydany Polsce, choć przez jego działania zginęło prawie dwa tys ludzi. Do swojej śmierci, otrzymywał polską emeryturę. Wielomilionowi złodzieje są bezkarni jako, że są obywatelami Izraela. Ich zdaniem; Polacy zabili więcej Żydów niż Niemcy i dlatego się burzą na karzącą ustawę. PO i Nowoczesna nie poparli tej ustawy. Trzeba ich potraktować nowocześnie w każdych wyborach!
+0-0
Poniedziałek, 29 stycznia 2018 r. godz. 09:36
~Moher49
Dziecko wojny, żydzi chcą od nas 68 mld USD za niemieckie zbrodnie i rabunki na terenie Polski. Jeśli nie mamy pieniędzy, to oni nam pożyczą. Jeśli im tego nie damy, będą nas szkalować do końca świata. Więc budujemy, muzea holokaustu, muzeum żydów polskich, odnawiamy żydowskie cmentarze, aby w Polsce przywrócić żydowskie życie. Nawet nasz poseł był za. Nie tędy droga, nikt tak Polski nie upodlił, jak "polskie" rządy w ciągu ostatnich 30 lat.
+0-0
Poniedziałek, 29 stycznia 2018 r. godz. 09:22
~Dziecko Wojny
Moher masz rację.,Co ci Żydzi chcą od nas Polaków?Jestem z Oświęcimia,rocznik 1929.
+0-0
Poniedziałek, 29 stycznia 2018 r. godz. 09:11
~Moher49
Panie RAK, Korea północna to 25 mln ludzi, ponad milion wojska, broń jądrowa, rakiety, które są w stanie dosięgnąć każdego kto im grozi. NIKT tam z głodu nie umiera. Polska się kaja, chodzi na kolanach, bo bandycie Benjaminowi nie podoba się polska ustawa. W kraju musi być dyscyplina, żadna d..pokracja. Nie podoba się komuś, świat jest wielki, droga wolna. Król Stefan Batory zdrajcę magnata skazał na ścięcie. "król" Kaczyński nic nie robi kiedy Polskę szkalują w UE polskojęzyczni posłowie. Luz, blues, róbta co chceta.
+0-0
Poniedziałek, 29 stycznia 2018 r. godz. 02:11
~Rak
Moher:czytając twój komentarzjuz widzę druga Korea w tej części świata Milionowa armia a jeść będziesz korzonki z lasu jeśli cię do niego wpuszcza i raz w miesiącu składać kwiaty ipoklony przed pomnikami kaczy-Kima Gdzieś to widziałem naprawdę tego chcesz?
+0-0
Niedziela, 28 stycznia 2018 r. godz. 21:35
~Moher49
Pan dr to nieumny, albo jakiś dywersant jest. Dziś ambasador 7 mln Izraela wygraża 38 mln Polsce i wzywa naszego premiera na dywanik. gdzie twój honor i patriotyzm polski rządzie ?. Natychmiast zerwać wszelkie stosunki z tym pseudo-państewkiem co nawet konstytucji nie ma i wygraża całemu światu. Nie mamy żadnej armii panie doktorze. Na sojusze już wielokrotnie liczyliśmy i zawsze nas zdradzono. Żadnych sojuszy, żadnego liczenia na obcą bezinteresowną pomoc. Własna milionowa armia, wojska rakietowe, Własne sputniki, żadnych kretów w rządzie i administracji. To się da zrobić, trzeba chcieć.
+0-0
Niedziela, 28 stycznia 2018 r. godz. 21:23
~U but
Niestety Polskę sprzedają "europejczycy" są z tego dumni i jeszcze pouczają
+0-0
Niedziela, 28 stycznia 2018 r. godz. 16:06
~Dodge
Panie Zapalowski tu nie chodzi o margines od tego wszystko zło się zaczyna. Tu chodzi oprzyzwolenie a nawet ciche poparcie tych :patriotów:Po co pan chodzi do szkoły pisać historie od nowa?
+0-0
Stalowka.NET - Audio, Nagrania, Dźwięki
Copyright 2001 - 2024 Stalowka.NET
  » O nas  » Redakcja  » Reklama  » Kontakt
Wszelkie prawa zastrzeżone.


X Ta strona korzysta z plików cookie w celu świadczenia usług i realizacji potrzeb użytkowników. Pliki te mogą być zapisywane w pamięci Twojego urządzenia. Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki internetowej. Więcej w polityce prywatności.