Stalowa Wola Stalowa Wola: Rosiński Grzegorz (światowej sławy rysownik komiksow)
Wiadomości lokalne z miasta Stalowa Wola i Powiatu Stalowowolskiego. Najnowsze! Najszybciej!
Nagrania audio, rozmowy z ciekawymi ludźmi
Fotografie z najważniejszych wydarzeń w Stalowej Woli
Kanał youtube.stalowka.net - Pierwsza stalowowolska telewizja internetowa
Encyklopedia miasta Stalowa Wola
Zapowiedzi zbliżających się wydarzeń kulturalnych
Repertuar stalowowolskich kin
Baza adresowa najważniejszych firm i instytucji życia publicznego
Kamera na żywo. Widok na Stalową Wolę.
Bezpłatna baza ogłoszeń dla mieszkańców miasta Stalowa Wola jak i Powiatu Stalowowolskiego
Strona główna  Stalowa Wola / Ogłoszenia Poniedziałek, 11 grudnia 2017 r. Imieniny: Biny, Damazego, Waldemara
 Ogłoszenia
»Dodaj nowe ogłoszenie
»Regulamin
»Pomoc
»Kontakt e-mail'owy
 Przegląd ogłoszeń
» Mieszkanie - KUPIĘ (44)
» Mieszkanie - SPRZEDAM (182)
» Mieszkanie - SZUKAM (103)
» Mieszkanie - WYNAJMĘ (147)
» Praca - DAM (735)
» Praca - SZUKAM (308)
» Samochód - KUPIĘ (59)
» Samochód - SPRZEDAM (733)
» Sprzedam - AGD/RTV (165)
» Sprzedam - FAUNA (126)
» Sprzedam - FLORA (141)
» Sprzedam - KOMPUTER (67)
» Sprzedam - KSIĄŻKI (18)
» Sprzedam - MEBLE (170)
» Sprzedam - ODZIEŻ (138)
» Sprzedam - TELEFON (112)
» Usługi - BUDOWLANE (93)
» Usługi - EDUKACYJNE (54)
» Usługi - FINANSOWE (19)
» Usługi - FOTO-VIDEO (9)
» Usługi - KOMPUTEROWE (22)
» Usługi - KOSMETYCZNE (30)
» Usługi - KRAWIECKIE (1)
» Usługi - MEDYCZNE (12)
» Usługi - MUZYCZNE (20)
» Usługi - NAPRAWY (37)
» Usługi - PRAWNE (1)
» Usługi - REMONTY (76)
» Usługi - TRANSPORT (48)
» Pozostałe (586)
Ogłoszenia

Praca - DAM

Czwartek, 23 listopada 2017 r. godz. 14:50
Lokalizacja: Stalowa Wola
Witam zlece malowanie trzech pokoi oraz położenie w nich paneli
tel. kom.: 727 600 277

Czwartek, 23 listopada 2017 r. godz. 13:41
Lokalizacja: Stalowa Wola
Poszukujemy podwykonawców do prac remontowo - budowlanych. Zainteresowane Firmy prosimy o kontakt.
tel. kom.: 602 513 756

Czwartek, 23 listopada 2017 r. godz. 11:58
Lokalizacja: Stalowa Wola
W ramach prowadzonej rekrutacji poszukujemy Kandydatów na stanowisko: PRZEPALACZ SPRĘŻYN Osoba zatrudniona na wyżej wymienionym stanowisku będzie odpowiedzialna za prawidłowe przeprowadzenie procesu przepalania i opalania sprężyn. Jeśli posiadasz: • Wykształcenie minimum zawodowe, pożądane techniczne, • Biegle posługujesz się sprzętem pomiarowym (suwmiarka), • Uprawnienia do obsługi palnika acetylenowo - tlenowego lub gotowość do odbycia szkolenia w tym zakresie i zdobycia uprawnień, • Wysokie nastawienie na jakość wykonywanej pracy • Umiejętność uczenia się i chęć poszerzania swoich kompetencji zawodowych, OPERATOR SZLIFIEREK Osoba zatrudniona na wyżej wymienionym stanowisku będzie odpowiedzialna za prawidłowe przeprowadzenie procesu szlifowania oraz wykonywanie pomiarów po zakończonym procesie. Jeśli posiadasz: • Wykształcenie minimum zawodowe • Ukończony kurs obsługi suwnic, dźwignic lub żurawi (lub chęć jego ukończenia) • Biegle posługujesz się sprzętem pomiarowym (suwmiarka) • Mile widziane doświadczenie w pracy przy obsłudze szlifierki WYKAŃCZACZ SPRĘŻYN Osoba zatrudniona na wyżej wymienionym stanowisku będzie odpowiedzialna za prawidłowe przeprowadzenie procesu wykańczania sprężyn. Jeśli posiadasz: • Wykształcenie minimum zawodowe, • Biegle posługujesz się sprzętem pomiarowym (suwmiarka), • Ukończony kurs obsługi suwnic, dźwignic lub żurawi (lub chęć jego ukończenia) LOGISTYK PRODUKCJI Osoba zatrudniona na wyżej wymienionym stanowisku będzie odpowiedzialna za prawidłowe przeprowadzenie procesu logistycznego. Jeśli posiadasz: Jeśli posiadasz: • Wykształcenie minimum zawodowe • Ukończony kurs obsługi suwnic, dźwignic lub żurawi (lub chęć jego ukończenia) • Uprawnienia na wózek widłowy • Mile widziane doświadczenie w pracy WEŹ UDZIAŁ W REKRUTACJI !!! prześlij swoje CV wraz z listem motywacyjnym na adres rekrutacja@axtone.eu, w tytule maila proszę podać „NAZWĘ STANOWISKA” lub przynieś do Sekretariatu Spółki
telefon 15 813 54 82,
e-mail: info.hsw@axtone.eu

Czwartek, 23 listopada 2017 r. godz. 11:36
Lokalizacja: Stalowa Wola
Doradca ds. pożyczek Oczekujemy: • Dyspozycyjności • Komunikatywności • Asertywności • Odporności na stres • Zdolności negocjacji Oferujemy: • Interesującą pracę w stabilnej firmie • Umowę o Zlecenie • Atrakcyjne zarobki • Narzędzia niezbędne do pracy • kompleksowe szkolenia • Wsparcie ze strony doświadczonych pracowników Aplikacje wraz z aktualnym zdjęciem prosimy nadsyłać na adres mailowy. W wysyłanych dokumentach prosimy zawrzeć klauzulę: ”Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29/08/1997r. o ochronie danych osobowych, tekst jednolity: Dz. U. 2002 r. Nr 101 poz. 926 ze zm.)”. Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty.
e-mail: m.kida@partner-pozyczki.pl

Czwartek, 23 listopada 2017 r. godz. 11:24
Lokalizacja: Stalowa Wola
NERTAM sp. z o. o. znajdująca się w Stalowej Woli poszukuje pracownika na stanowisko handlowiec z około 10 letnim doświadczeniem na rynku budowlanym. Mile widziana znajomość języka angielskiego oraz znajomość programu excel. Samochód we własnym zakresie, firma oferuje telefon i komputer. Osoby zainteresowane proszę o kontakt pod numerem telefonu lub wysłanie CV na adres
tel. kom.: 511 800 256
e-mail: contact@nertam.fr

Czwartek, 23 listopada 2017 r. godz. 11:08
Lokalizacja: STALOWA WOLA
Firma ze Stalowej Woli zatrudni osobę do działu kadr na stanowisko: Specjalista ds. kadr i płac. Zakres obowiązków: samodzielna obsługa pracowników w obszarze kadrowo-płacowym, prowadzenie dokumentacji kadrowo-płacowej zgodnie z aktualnymi przepisami z zakresu prawa pracy, ubezpieczeń społecznych i podatków, kompleksowe naliczanie wynagrodzeń i zasiłków, kontrolowanie i rozliczanie czasu pracy, obsługa umów cywilno-prawnych, sporządzanie deklaracji ZUS, PIT, PFRON, GUS, sporządzanie sprawozdań kadrowo-płacowych. Oczekiwania: min 3-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, praktyczna znajomość prawa pracy i przepisów związanych z naliczaniem wynagrodzeń, (podatki, zasiłki, potrącenia)wykształcenie wyższe, doskonała organizacja czasu pracy, samodzielność, sumienność i dokładność, umiejętność pracy w zespole, gotowość do zdobywania nowej wiedzy. Oferujemy: stałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę ,możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji. Prosimy o przesłanie CV na adres kadry.stw@gmail.com z dopiskiem : kadry wraz z klauzulą: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).
e-mail: kadry.stw@gmail.com

Czwartek, 23 listopada 2017 r. godz. 10:51
Lokalizacja: Nisko
PRACOWNIK INWENTARYZACJI CIĄGŁEJ - Praca ze skanerem w magazynie wyrobów gotowych - Miejsce: Zakłada Produkcyjny Armatura w Nisku. Czas pracy: 3-4 godziny dziennie w godzinach pracy naszego magazynu - Ty ustalasz kiedy możesz pracować. Forma umowy: zlecenie/umowa o pracę Nie wymagamy doświadczenia w pracy na magazynie, przeszkolimy. Warunek konieczny dokładność, skrupulatność oraz dostępność co najmniej 3 dni w tygodniu. Chętnych proszę o kontakt mailowy:
telefon 12 378 65 53,
e-mail: rekrutacja@grupa-armatura.pl

Czwartek, 23 listopada 2017 r. godz. 08:12
Lokalizacja: Stalowa Wola
Nowo powstająca firma poszukuje energicznych studentek do opieki nad dziećmi. Praca na umowę zlecenie. Nienormowany czas pracy w zależności od potrzeb. Jeśli jesteś otwarta, komunikatywna, lubiąca dzieci i masz trochę wolnego czasu koniecznie skontaktuj się z nami. Oczekujemy: - wysokiej kultury osobistej, - komunikatywności oraz samodzielności, - dyspozycyjności, - mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku, Oferujemy: - atrakcyjne wynagrodzenie, - elastyczny grafik, - pracę w przyjaznej atmosferze i absolutny brak nudy:) Zainteresowanych prosimy o przesłanie aplikacji z klauzulą: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.), na adres. Ewentualne pytania pod numerem telefonu po godzinie 16-tej.
e-mail: praca.2018@onet.pl

Czwartek, 23 listopada 2017 r. godz. 08:12
Lokalizacja: Gmina Zaleszany
Poszukujemy doświadczonych trenerów lub trenerek do prowadzenia zajęć sportowych z dziećmi w wieku 3-7 lat w gminie Zaleszany -praca w soboty. Gwarantujemy bezpłatne i cykliczne szkolenia w najlepszym polskim klubie sportowym. Prosimy o przesyłanie swoich zgłoszeń wraz ze zdjęciem na adres mailowy:
e-mail: zaleszany@legiasoccerschools.pl

Czwartek, 23 listopada 2017 r. godz. 07:05
Lokalizacja: Stalowa Wola
Potrzebuję kogoś, kto mi zwiezie na podwórze i ułoży 5m3 drzewa. Pilne.
tel. kom.: 884 128 356

Środa, 22 listopada 2017 r. godz. 23:45
Lokalizacja: Stalowa Wola
Dotyk Piękna - Studio Urody w Galeri City Park zatrudni kosmetyczke. CV prosimy przeslac droga mailową.
e-mail: myszeczka1988@o2.pl

Środa, 22 listopada 2017 r. godz. 20:15
Lokalizacja: Stalowa Wola
Poszukuję osoby do skracania spodni w domowych warunkach, przewiduję 3- 5 szt. dziennie. Chciałbym, aby osoba ta mieszkała w okolicach hali targowej.
tel. kom.: 501 636 202

Środa, 22 listopada 2017 r. godz. 19:18
Lokalizacja: Zarzecze
Zatrudnimy do pracy szwaczki na pełny etat, praca w systemie dwuzmianowym. Mile widziane doświadczenie, lecz jesteśmy w stanie zatrudnić również osoby do przyuczenia. Więcej informacji pod nr telefonu
tel. kom.: 501 156 405

Środa, 22 listopada 2017 r. godz. 19:02
Lokalizacja: Turbia
Poszukujemy kierowcy kat.C+E.Trasy międzynarodowe. Oferujemy pracę na podstawie umowy o pracę podstawa plus diety.
tel. kom.: 507 615 953

Środa, 22 listopada 2017 r. godz. 18:32
Lokalizacja: Stalowa Wola
Firma JOART.SA poszukuje studentki do pracy w salonie odzieżowym "SZACHOWNICA" . Galeria" Vivo".CV prosimy przesyłać na adres: Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatkami. Prosimy o dopisanie na dokumentach zgody na przetwarzanie danych osobowych.
e-mail: kierownik.swv@szachownica.com.pl

Środa, 22 listopada 2017 r. godz. 13:39
Lokalizacja: Stalowa Wola
Dam pracę przy dociepleniach stawka 18 zł na godzinę praca w delegacji dojazd po mojej stronie i nocleg płatność co tydzień również pomocnika
e-mail: dawid_197@o2.pl

Środa, 22 listopada 2017 r. godz. 12:35
Lokalizacja: stalowa wola i okolice
czy ma ktoś maszynkę do zacierania gładzi na ścianach ? zaplacę za wypożyczenie na weekend. wraz z odkurzaczem
tel. kom.: 725 508 848
e-mail: carlo108@interia.pl

Środa, 22 listopada 2017 r. godz. 11:45
Lokalizacja: Nisko
Zakład Produkcyjny w Nisku - Armatura Kraków poszukuje: Pracownika inwentaryzacji ciągłej w magazynie Zakres obowiązków: - sukcesywne ustalanie rzeczywistego stanu składników majątkowych tak, aby w wyznaczonym okresie przeprowadzić spisy z natury określonych części majątku. - realizacja szczegółowego planu inwentaryzacji ciągłej, zawierającego terminy spisów i określenie rodzajów składników, które w danym okresie zostaną spisane, - wyłapywanie błędów procesowych i ludzkich mających wpływ na bieżące stany magazynowe Oferujemy: - Umowa zlecenie lub umowa o pracę - Praca 3 dni w tygodniu po 3-4 godziny dziennie w godzinach pracy magazynu (do 22.00)
telefon 12 254 42 97, tel. kom.: 723 191 953
e-mail: rekrutacja@grupa-armatura.pl

Środa, 22 listopada 2017 r. godz. 11:10
Lokalizacja: Stalowa Wola
Poszukuje osoby która przygotuje mnie do matury z matematyki na poziomie podstawowym
e-mail: larysacz@onet.pl

Wtorek, 21 listopada 2017 r. godz. 23:18
Lokalizacja: stalowa Wola
Poszukuje osoby-kobiety do opieki nad starsza panią w godzinach nocnych przez pięć dni w tygodniu.
tel. kom.: 783 621 950

Wtorek, 21 listopada 2017 r. godz. 21:48
Lokalizacja: Stalowa Wola
Potrzebna osoba do opieki nad starszym małżeństwem zamieszkałym w Stalowej Woli ul. Ogrodowa. Proszę dzwonić po 18-tej
tel. kom.: 730 729 354

Wtorek, 21 listopada 2017 r. godz. 21:31
Lokalizacja: Zarzecze
OFERTA PRACY Voster Spółka z ograniczona odpowiedzialnością sp. k. z siedzibą w Zarzeczu k. Niska producent drzwi i dostawca do największych sieci sklepów DIY i hurtowni w Polsce i zagranicą wraz z bardzo dynamicznym rozwojem firmy poszukuje osoby na stanowisko: MAGAZYNIER Miejsce pracy: Zarzecze k. Niska Główne zadania na stanowisku: • Kompletowania towarów na podstawie przekazanych dokumentów, oraz zabezpieczenie towarów do wysyłki • Załadunek i rozładunek towarów • Przyjmowanie towarów • Wydawanie towarów • Dbanie o porządek w miejscu pracy Wymagania : • Wykształcenie min. zawodowe lub średnie • Uprawnienia na wózek widłowy będą dodatkowym atutem • Zaangażowanie • Dyspozycyjność • Dokładność • Odpowiedzialność • Umiejętność w pracy w zespole i pod presją czasu Oferujemy: • odpowiedzialną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie • zatrudnienie w ramach umowy o pracę, na początek okres próbny • atrakcyjne wynagrodzenie dwuskładnikowe (płaca zasadnicza + nagrody) • terminową wypłatę wynagrodzenia • stabilne zatrudnienie na długi okres Osoby zainteresowane proszone są o przesyłanie CV ze zdjęciem w języku polskim oraz listu motywacyjnego. Rodzaj pracy: Pełny etat Wynagrodzenie: 2 400,00zł + nagrody /miesiąc Prosimy o zamieszczanie w swoich dokumentach aplikacyjnych klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z UstawÄ z dnia 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. Nr 133 poz. 883)".
telefon 15 870 14 44, tel. kom.: 667 583 939
e-mail: praca@voster.pl

Wtorek, 21 listopada 2017 r. godz. 21:04
Lokalizacja: Stalowa Wola
Firma A to Z poszukuje kandydatów na stanowisko: Mechanik samochodowy. Do współpracy zapraszamy osoby posiadające kilkuletnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, cechujące się inteligencją, dynamicznym działaniem oraz ponadprzeciętnym zaangażowaniem w wykonywaną pracę. Oczekiwania wobec kandydatów: 1) Wykształcenie techniczne (samochodowe) - zawodowe lub średnie, 2) Doświadczenie w pracy na stanowisku samodzielnego mechanika, 3) Dobra organizacja pracy własnej, zaangażowanie, umiejętność pracy w zespole 4) Zaradność, sumienność i odpowiedzialność, 5 Bardzo dobra znajomość budowy samochodów i technologii napraw mechanicznych samochodów 6) Uczciwość i dyspozycyjność, 7) Dbałość o wysoką jakość naprawy, 8) Prawo jazdy kat. B. OPIS STANOWISKA: * Umiejętność i doświadczenie w wykonywaniu większość usług z zakresu mechaniki samochodowej; * Umiejętność posługiwania się testerem diagnostycznym; * Przeprowadzanie przeglądów i napraw samochodów; * Diagnostyka stanu technicznego samochodów; * Montaż dodatkowych elementów wyposażenia samochodów; OFERUJEMY: Ciekawą pracę w stabilnej i renomowanej firmie, Stabilne zatrudnienie (początkowo umowa o pracę na okres próbny, następnie na czas nieokreślony), Atrakcyjne wynagrodzenie (w tym motywacyjny system premiowania); Możliwość poszerzania ogólnej wiedzy z zakresu motoryzacji; Współpracę w zgranym zespole i wsparcie ze strony ekspertów; Przyjazną atmosferę pracy; Nowocześnie wyposażone stanowiska pracy (zaawansowane narzędzia pracy).
tel. kom.: 606 141 616

Wtorek, 21 listopada 2017 r. godz. 20:58
Lokalizacja: Nisko
Pilnie zatrudnie fryzjera/fryzjerka z doswiadczeniem. Praca na cały etat. Wiecej informacji pod numerem telefonu. Fb Salon fryzjerski BELLA
tel. kom.: 729 984 437

Wtorek, 21 listopada 2017 r. godz. 20:31
Lokalizacja: Zaklików
Przyjmę do pracy na stanowisko : pilarz, pomocnik produkcji drzewnej, operator rębaka, operator linii manipulacji. Zapraszam do współpracy
tel. kom.: 533 630 414
e-mail: darcyk999@Onet.pl

Wtorek, 21 listopada 2017 r. godz. 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola
Witam poszukuje fachowców do wyłania stopy i zamontowania mi pszesuwnej bramy wjazdowej, pilnie
tel. kom.: 733 375 307

Wtorek, 21 listopada 2017 r. godz. 18:56
Lokalizacja: Stalowa wola-Nisko
Witam szukam dwóch ludzi do pracy na 3 dni praca przy układaniu kabla elektrycznego do wykopu i przysypanie  więcej informacji udzielę telefonicznie 100 zł dniowka godziny 8-16 zainteresowanych proszę o kontakt email podanie nr telefonu
e-mail: filip14892@interia.pl

Wtorek, 21 listopada 2017 r. godz. 16:28
Lokalizacja: Stalowa Wola
Przyjmę do pracy osoby: do pracowni cukierniczej, kierowcę do piekarni, osobę do pracy na kuchni z doświadczeniem, do lepienia pierogów z grupą inwalidzką, dwóch piekarzy oraz pracownika na recepcję do hotelu. Osoby zainteresowane zapraszam na spotkanie w czwartek 23.11.2017 w godzinach od 12:00 do 15:00 do zajazdu SEZAM (recepcja)
e-mail: sezam@go3.pl

Wtorek, 21 listopada 2017 r. godz. 14:19
Lokalizacja: Stalowa Wola
Zatrudnię kelnerkę.Praca w pizzerii na terenie Stalowej Woli.Więcej informacji pod numerem telefonu.
tel. kom.: 609 282 674

Wtorek, 21 listopada 2017 r. godz. 13:51
Lokalizacja: Stalowa Wola
Biuro Rachunkowe DELTA poszukuje osoby na stanowisko: Specjalista ds. Kadr i Płac. Wymagane doświadczenie na podobnym stanowisku, znajomość obsługi Comarch Optima.
tel. kom.: 660 775 440
e-mail: gszewczyk@biuro-delta.pl

Wtorek, 21 listopada 2017 r. godz. 13:40
Lokalizacja: Stalowa Wola
Firma LTD zatrudni pracowników przy rozładunkach dostaw. ( m. in. praca polegająca na rozkładaniu artykułów na półki sklepowe w drogerii ). Mile widziane osoby, które szukają pracy dodatkowej oraz studenci (uczniowie 18l.) Stawka: 17zł brutto / godz. Godziny pracy: wieczorne Praca tylko dla mężczyzn.
tel. kom.: 510 295 440
e-mail: stuglik@locus-security.pl

Wtorek, 21 listopada 2017 r. godz. 12:54
Lokalizacja: Nisko
Intermarche w Nisku zatrudni na dział piekarnia-warzywa. Gwarantujemy umowę o pracę. CV proszę składać na adres email ; lub w sklepie.
telefon 15 877 71 97,
e-mail: sklepintermarche@interia.pl

Wtorek, 21 listopada 2017 r. godz. 12:18
Lokalizacja: Stalowa Wola Run
Pracownika z umiejętnością kładzenia płytek praca w delegacji 18 zł na godzinę zakwaterowanie po mojej stronie .
tel. kom.: 736 937 089

Wtorek, 21 listopada 2017 r. godz. 10:56
Lokalizacja: Stalowa Wola
Praca dodatkowa od zaraz. Czas pracy: około 2,5 tygodnia. Godziny pracy: 10:00-18:00 od poniedziałku do piątku. Współpraca polega na telefonicznym kontakcie z klientem w celu oferowania prenumerata magazynów edukacyjnych dla dzieci. Stawka godzinowa 13 zł brutto. Umowa zlecenie. CV można wysyłać do 23.11.2017 do 15:00.
e-mail: anna.rekrutuje.stalowa@gmail.com

Wtorek, 21 listopada 2017 r. godz. 08:33
Lokalizacja: stalowa wola
szukam kogos do skucia 15 metrow plytek, z własnym sprzetem sds. Bez wynoszenia - tylko skucie! Prosze o propozycje cenowe. Stalowa Wola Centrum
e-mail: gonzo54@o2.pl

Poniedziałek, 20 listopada 2017 r. godz. 22:26
Lokalizacja: Stalowa Wola
Zatrudnię kosmetyczkę z doświadczeniem. Umiejętności: manicure, pedicure, henna.
tel. kom.: 785 471 662

Poniedziałek, 20 listopada 2017 r. godz. 22:22
Lokalizacja: Stalowa Wola
Poszukuję korepetycji dla córki z fizyki 2 klasa gimnazjum, lekcje u nas w domu w Stalowej Woli, raz w tygodniu, córka woli by to kobieta udzielała lekcji.
tel. kom.: 604 268 134

Poniedziałek, 20 listopada 2017 r. godz. 20:50
Lokalizacja: Stalowa Wola
Piekarnia & Cukiernia SKALSKI zatrudni na stanowisko: Sprzedawca Miejsce pracy: Stalowa Wola Zakres odpowiedzialności: • Sprzedaż pieczywa i ciast • Polecanie promowanych produktów • Odpiek półproduktów • Kontrola zatowarowania i sporządzanie zamówień Wymagania: • Obsługa kasy fiskalnej • Książeczka do celów sanitarno - epidemiologicznych Korzyści: • Wysokie zarobki • Możliwość rozwoju i zmiany stanowiska • Umowa o pracę Przyjmujemy również studentów. Proszę o przesyłanie CV ze zdjęciem Kontakt telefoniczny poniedziałek - piątek w godzinach 9-15
tel. kom.: 570 560 809
e-mail: jmankowskawrobel@piekarniaskalski.pl

Poniedziałek, 20 listopada 2017 r. godz. 19:20
Lokalizacja: Stalowa Wola
Przyjmę do pracy montażystów okien i drzwi. Praca na wyjeździe cała Polska. Wymagane doświadczenie. Zainteresowanych proszę kontakt na numer tel.
tel. kom.: 500 699 706

Poniedziałek, 20 listopada 2017 r. godz. 18:27
Lokalizacja: Stalowa Wola
Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za: *aktywną, zgodną ze standardami obsługę klienta *budowanie długotrwałych relacji z klientami *dbanie o odpowiedni wizerunek salonu. Od kandydatów oczekujemy: *status studenta *aktywnego zainteresowania sportem *wykształcenia min. średniego *optymizmu i komunikatywności *zaangażowania w wykonywaną pracę *dyspozycyjności. Mile widziane doświadczenie w obsłudze klienta w branży odzieżowej lub sportowej. Oferujemy: *możliwość rozwoju zawodowego w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku *pracę w młodym i dynamicznym zespole *udział w ciekawych projektach na skalę całej sieci *zniżki na nasze produkty. Prosimy o przesyłanie CV (wymagane zdjęcie) z dopiskiem nazwy stanowiska. Prosimy o dopisanie klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o ochronie danych osobowych Dz.U Nr 133 poz. 883).„
tel. kom.: 781 959 228
e-mail: justyna.kozdeba@o2.pl

Poniedziałek, 20 listopada 2017 r. godz. 18:03
Lokalizacja: Stalowa Wola
Firma sprzątająca poszukuje osób do pracy .Osoby zainteresowane proszę o kontakt telefoniczny .
tel. kom.: 570 244 821

Poniedziałek, 20 listopada 2017 r. godz. 15:30
Lokalizacja: Stalowa Wola
Firma Biuro Plus poszukuje osoby na stanowisko Magazyniera. Wymagania: prawo jazdy kat .B.CV prosimy przesyłać na adres: Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami. Prosimy o dopisanie na dokumentach zgody na przetwarzanie danych osobowych.
e-mail: biuro@biuroplus24.pl

Poniedziałek, 20 listopada 2017 r. godz. 14:05
Lokalizacja: Stalowa Wola
ATI ZKM Forging Sp. z o. o. z siedzibą w Stalowej Woli poszukuje kandydatów do pracy na stanowisko: SZLIFIERZ NARZĘDZIOWY Wymagania: Wykształcenie minimum zawodowe, obsługa szlifierki pneumatycznej, dobra znajomość rysunku technicznego, mile widziane uprawnienia na obsługę suwnicy z poziomu roboczego i na wózek widłowy.Oferujemy: Pełną wyzwań pracę w rozwijającej się firmie Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji Atrakcyjne warunki zatrudnienia Osoby zainteresowane ofertą i spełniające wymagania zawarte w ogłoszeniu prosimy o przesyłanie dokumentów aplikacyjnych na podany adres mailowy.
e-mail: Anna.Mycek-Kluz@ATImetals.com

Poniedziałek, 20 listopada 2017 r. godz. 14:01
Lokalizacja: STALOWA WOLA
ATI ZKM Forging Sp. z o. o. z siedzibą w Stalowej Woli poszukuje kandydatów do pracy na stanowisko: OPERATOR URZĄDZEŃ OBRÓBKI MASZYNOWEJ Wymagania: Wykształcenie minimum zawodowe techniczne, dobra znajomość rysunku technicznego, doświadczenie 2 lata w tematyce obróbki skrawaniem, mile widziane uprawnienia na obsłudze suwnic z poziomu roboczego i na wózek widłowy.Oferujemy: Pełną wyzwań pracę w rozwijającej się firmie Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji Atrakcyjne warunki zatrudnienia. Osoby zainteresowane ofertą i spełniające wymagania zawarte w ogłoszeniu prosimy o przesyłanie dokumentów aplikacyjnych na podany adres mailowy.
e-mail: Anna.Mycek-Kluz@ATImetals.com

Poniedziałek, 20 listopada 2017 r. godz. 13:09
Lokalizacja: Stalowa Wola
Zlecę wykonanie tynków cementowo-wapiennych metodą tradycyjną około 150 m2.Szukam kogoś z doświadczeniem.
tel. kom.: 728 338 910

Poniedziałek, 20 listopada 2017 r. godz. 12:57
Lokalizacja: STALOWA WOLA
Operator Maszyn Pomiarowych Miejsce pracy: Stalowa Wola Wymagania: Umiejętność wykonywania pomiarów na maszynach CMM z programami: Znajomość czytania rysunku technicznego, Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym, Wykształcenie średnie, preferowane wyższe techniczne; Auto Desk Power Inspect PC – DMIS Umiejętności wykonywania pomiarów podstawowymi narzędziami pomiarowymi ( suwmiarka, wysokościomierz, głębokościomierz) Dyspozycyjność, Umiejętność pracy w zespole, Chęć do pracy i dalszego rozwoju. Oferujemy: Pełną wyzwań pracę w rozwijającej się firmie Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji Atrakcyjne warunki zatrudnienia. Zainteresowanych ofertą proszę o przesłanie CV na maila.
e-mail: Anna.Mycek-Kluz@ATImetals.com

Poniedziałek, 20 listopada 2017 r. godz. 11:15
Lokalizacja: Stalowa Wola
szukam fachowca, który pomaluje na nowo elementy drewniane (oparcia) przy moich 2 fotelach
tel. kom.: 664 988 007

Poniedziałek, 20 listopada 2017 r. godz. 10:50
Lokalizacja: Stalowa Wola
Salon samochodowy poszukuje hostessy do promocji samochodu . Zgłoszenia prosimy przesyłać na adres e-mail do 24.11.2017
telefon 15 841 03 82,
e-mail: praca@mhmotors.pl

Poniedziałek, 20 listopada 2017 r. godz. 09:51
Lokalizacja: NISKO
brico marche w nisku zatrudni pracownika na dziaŁ budowlany. cv prosze wysyŁaĆ na eamila lub w kasie sklepu
e-mail: nisko@bricomarche.pl

Poniedziałek, 20 listopada 2017 r. godz. 09:06
Lokalizacja: Stalowa Wola
Firma z branży ochrony osób i mienia poszukuje kandydatów do pracy w Stalowej Woli. Wymagane orzeczenie o niepełnosprawności. Zapewniamy umowę o pracę , przeszkolenie , umundurowanie , regularną wypłatę wynagrodzenia. Proszę dzwonić w godz.8-14 ,
tel. kom.: 509 540 038

1 ... 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - ... 15
Stalowka.NET - Ogłoszenia z miasta Stalowa Wola i okolic
Copyright 2001 - 2017 Stalowka.NET
  » O nas   » Redakcja   » Reklama   » Kontakt
Wszelkie prawa zastrzeżone.