Stalowa Wola Stalowa Wola: Rosiński Grzegorz (światowej sławy rysownik komiksow)
Wiadomości lokalne z miasta Stalowa Wola i Powiatu Stalowowolskiego. Najnowsze! Najszybciej!
Nagrania audio, rozmowy z ciekawymi ludźmi
Fotografie z najważniejszych wydarzeń w Stalowej Woli
Kanał youtube.stalowka.net - Pierwsza stalowowolska telewizja internetowa
Encyklopedia miasta Stalowa Wola
Zapowiedzi zbliżających się wydarzeń kulturalnych
Repertuar stalowowolskich kin
Baza adresowa najważniejszych firm i instytucji życia publicznego
Kamera na żywo. Widok na Stalową Wolę.
Bezpłatna baza ogłoszeń dla mieszkańców miasta Stalowa Wola jak i Powiatu Stalowowolskiego
Twoje konto
Strona główna  Stalowa Wola / Ogłoszenia Wtorek, 19 lutego 2019 r. Imieniny: Bettiny, Konrada, Mirosława
 Ogłoszenia
»Dodaj nowe ogłoszenie
»Regulamin
»Pomoc
»Kontakt e-mail'owy
 Przegląd ogłoszeń
» Mieszkanie - KUPIĘ (82)
» Mieszkanie - SPRZEDAM (176)
» Mieszkanie - SZUKAM (66)
» Mieszkanie - WYNAJMĘ (119)
» Praca - DAM (519)
» Praca - SZUKAM (332)
» Samochód - KUPIĘ (50)
» Samochód - SPRZEDAM (510)
» Sprzedam - AGD/RTV (115)
» Sprzedam - FAUNA (90)
» Sprzedam - FLORA (65)
» Sprzedam - KOMPUTER (51)
» Sprzedam - KSIĄŻKI (11)
» Sprzedam - MEBLE (97)
» Sprzedam - ODZIEŻ (87)
» Sprzedam - TELEFON (78)
» Usługi - BUDOWLANE (134)
» Usługi - EDUKACYJNE (57)
» Usługi - FINANSOWE (10)
» Usługi - FOTO-VIDEO (10)
» Usługi - KOMPUTEROWE (12)
» Usługi - KOSMETYCZNE (22)
» Usługi - KRAWIECKIE (2)
» Usługi - MEDYCZNE (10)
» Usługi - MUZYCZNE (13)
» Usługi - NAPRAWY (33)
» Usługi - PRAWNE (2)
» Usługi - REMONTY (86)
» Usługi - TRANSPORT (47)
» Pozostałe (364)
Ogłoszenia

Praca - DAM

Wtorek, 19 lutego 2019 r. godz. 11:55
Lokalizacja: Zbydniów
Przyjmę młodą dziewczynę do sprzątania domu jednorodzinnego. Praca 2-3 razy w tygodniu w godzinach przedpołudniowych. Stawka godzinowa.
tel. kom.: 503 086 466

Wtorek, 19 lutego 2019 r. godz. 11:44
Lokalizacja: Stalowa Wola
Firma Euro- Marmur zatrudni osobę do obróbki i montażu elementów z kamienia. CV prosimy wysyłać na adres e-mail.
e-mail: biuro@euromarmur.pl

Wtorek, 19 lutego 2019 r. godz. 11:28
Lokalizacja: Stalowa Wola
W związku z rozwojem firmy zatrudnimy na stanowisko - KRAWCOWA do szycia firan, zasłon, rolet rzymskich. Mile widziane doświadczenie w szyciu firan i zasłon • Samodzielność oraz bardzo dobra organizacja pracy • Zaangażowanie • Umiejętność pracy w grupie. Zapewniamy stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę oraz szeroko rozbudowany system motywacyjny • Miesięczne premie.
tel. kom.: 692 941 711

Wtorek, 19 lutego 2019 r. godz. 11:25
Lokalizacja: Stalowa Wola
Firma CERKAMED, w związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukuje kandydata na stanowisko: GRAFIK KOMPUTEROWY Opis stanowiska: • opracowywanie materiałów reklamowych i informacyjnych na potrzeby firmy. Wymagania: • obsługa programów graficznych: Adobe Photoshop, Corel Draw, In Design (mile widziany Adobe After Effect), • doświadczenie w pracy na stanowisku grafika komputerowego, • portfolio własnych prac, • umiejętność pracy w zespole i dobra organizacja pracy, • wykształcenie min. średnie. Co oferujemy: • możliwość rozwoju zawodowego w dynamicznej firmie, • atrakcyjne wynagrodzenie, • umowę o pracę, • pracę w czołowej firmie w branży z ugruntowaną pozycją na rynku. Miejsce pracy: Stalowa Wola Zainteresowanych prosimy przesłać CV ze zdjęciem, list motywacyjny oraz portfolio na adres e-mail:
e-mail: praca@cerkamed.pl

Wtorek, 19 lutego 2019 r. godz. 11:13
Lokalizacja: Stalowa Wola
Zatrudnię osobę do pracy w sklepie Mediaexpert Galeria VIVO! . Więcej informacji w sklepie. CV proszę wysyłać na adres :
e-mail: stalowawola2.kierownik@me.pl

Wtorek, 19 lutego 2019 r. godz. 11:07
Lokalizacja: Stalowa Wola
Zatrudnię osobę do pracy w namiocie - dział rowerowo-ogrodowy w sklepie Mediaexpert Galeria VIVO!. Więcej informacji w sklepie.
e-mail: stalowawola2.kierownik@me.pl

Wtorek, 19 lutego 2019 r. godz. 11:04
Lokalizacja: Stalowa Wola
Nest Bank w Stalowej Woli Placówka Partnerska zatrudni - doradcę klienta (też mobilnego). Oczekujemy: silnej motywacji do pracy i nauki, niekaralności, sprawnej obsługi komputera (Windows, Office), predyspozycji handlowych, czynnego prawa jazdy kat. B. min. średniego wykształcenia. Oferujemy: bezpłatne szkolenia, zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełen etat, rozsądną podstawę + premię + prowizję, niezbędne narzędzia pracy (samochód osobowy bez GPS, notebook, telefon). Zapewniamy dyskrecję wobec obecnego pracodawcy! CV wraz ze zdjęciem, klauzulą należy wysyłać na adres:
telefon 15 811 13 12, tel. kom.: 790 824 993
e-mail: stalowa_wola.pp1@partner.nestbank.pl

Wtorek, 19 lutego 2019 r. godz. 10:30
Lokalizacja: Rudnik nad Sanem
Zlecę napisanie programu na telefon z Androidem. Zadaniem programu będzie: -czytanie kodów 1d i 2d (do uzgodnienia czy z aparatu czy z czytnik kodów) -wyświetlanie informacji o zeskanowanym produkcie -wysyłanie danych o zeskanowanych produktach do bazy danych -konfiguracja programu (zmiana opisu wyświetlanych pól, uwierzytelnianie, ustawienia serwera) Komunikacja z bazą poprzez JSON. Proszę o oferty cenowe na wykonanie takiego oprogramowania.
e-mail: zygo@poczta.onet.pl

Wtorek, 19 lutego 2019 r. godz. 10:17
Lokalizacja: Stalowa Wola
Firma THONI ALUTEC w Stalowej Woli, zatrudniając ponad 1500 osób, jest jednym z największych zakładów produkujących odlewy ze stopów aluminium. Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko: Specjalista ds. kooperacji Zakres obowiązków: - generowanie zamówień i kontrola ich realizacji u poddostawcy - zarządzanie usługami realizowanymi w kooperacji - ustalanie z dostawcami terminarza dostaw oraz organizacja transportu - nadzór nad realizacją reklamacji przez dostawców - składanie zapytań ofertowych i analiza ofert - przygotowywanie oceny dostawców Wymagania: - doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku - znajomość rynku obróbki skrawaniem - znajomość rysunku technicznego i zagadnień obróbki mechanicznej - bardzo dobra znajomość MS Office - mile widziana znajomości języka angielskiego Zainteresowanym kandydatom oferujemy: - samodzielność oraz możliwość wykazywania się inicjatywą i wiedzą merytoryczną, - możliwość rozwoju zawodowego poprzez szkolenia i wsparcie profesjonalistów - odpowiedzialne i wymagające zadania z dostępem do nowoczesnych narzędzi - atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres e-mail: praca@thoni-alutec.pl. Kontakt telefoniczny: 15/81-49-816. Prosimy o dopisanie następującej klauzuli „Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi osobami.
telefon 15 814 98 16,
e-mail: praca@thoni-alutec.pl

Wtorek, 19 lutego 2019 r. godz. 09:58
Lokalizacja: Stalowa Wola
Co praca w Armatis-lc może zmienić w Twoim życiu? 1. Jeżeli szukasz swojej pierwszej pracy, pozwolimy Ci na osiągnięcie niezależności oraz zyskanie cennego doświadczenia, kwalifikacji i umiejętności, które mogą być wykorzystane w wielu obszarach. Możesz poznać nowych przyjaciół. Spróbuj. 2. Jeżeli jesteś studentem i … nie chcesz zaniedbywać nauki lub życia towarzyskiego, jednakże chciałbyś pracować, damy Ci szansę na pogodzenie Twoich zajęć z pracą. Pierwszy krok zależy od Ciebie. 3. Jeżeli już posiadasz doświadczenie zawodowe – praca w szybko rozwijającej się firmie jak nasza zapewni Ci szansę szybszego rozwoju kariery. Z radością awansujemy nasz personel. Chcemy Cię poznać. 4. Jeżeli chcesz coś zmienić w swoim życiu – chcesz zmienić branżę, zawód lub też pragniesz powrócić na rynek pracy po długiej przerwie, rozpoczęcie pracy w Armatis-lc Polska jest łatwiejsze niż myślisz. Przywiązujemy dużą uwagę do rozwoju i szkolenia. Witaj! Jeśli: · Masz dar przekonywania i lubisz rozmawiać z ludźmi; · Chcesz żebyśmy nauczyli Cię skutecznie sprzedawać; · Stabilne zatrudnienie i wynagrodzenie jest dla Ciebie ważne; · Liczysz na dodatkowe bonusy; · Masz minimum średnie wykształcenie; · Istotna jest dla Ciebie przyjazna atmosfera w pracy. W takim razie czekamy właśnie na Ciebie i oferujemy: · Stabilne warunki zatrudnienia; · Gwarantowaną konkurencyjną podstawę; · Premie bez górnego limitu; · Szkolenie wstępne (uzyskasz licencję agenta ubezpieczeniowego!) oraz szkolenia uzupełniające; · Możliwość nieustannego rozwoju i awansu w strukturach firmy; · Ciągłe wsparcie trenerów; · Liczne konkursy z nagrodami. Czym będziesz się zajmował: · Telefoniczną obsługą Klientów zainteresowanych aktualnymi składkami w naszej firmie; · Kalkulacją i sprzedażą polis ubezpieczeń komunikacyjnych i nieruchomości; · Budowaniem i podtrzymywaniem pozytywnych relacji z Klientem. Nie zwlekaj i aplikuj już teraz! Dowiedz się, dlaczego warto z Nami pracować!
telefon 15 815 02 12,
e-mail: praca.stalowa@armatis-lc.com

Wtorek, 19 lutego 2019 r. godz. 09:45
Lokalizacja: Pysznica
Szukam pani do pracy sezonowej (tunele foliowe).
tel. kom.: 606 430 607

Wtorek, 19 lutego 2019 r. godz. 09:34
Lokalizacja: Stalowa Wola
Goma zatrudni Grafika Komputerowego. Wymagana znajomość programu Corel Draw.
e-mail: workstwola@gmail.com

Wtorek, 19 lutego 2019 r. godz. 07:07
Lokalizacja: Stalowa Wola
Sklep Intermarche w Stalowej Woli poszukuje osoby na stanowisko Rzeźnik-Masarz. Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku. Wymagana aktualna książeczka sanepidowska. Oferujemy zatrudnienie na podstawie umowy o pracę pełen etat Zapewniamy atrakcyjny poziom wynagrodzenia. CV proszę składać na adres mail: bądź dostarczyć osobiście na adres sklepu.
e-mail: stalowawola@intermarche.pl

Poniedziałek, 18 lutego 2019 r. godz. 23:11
Lokalizacja: Nisko
Firma ELBUD zatrudni na stanowisko operator koparko ładowarki praca na terenie powiatu niżańskiego. Zapraszam do kontaktu
tel. kom.: 788 982 919
e-mail: elbudkobylarz@wp.pl

Poniedziałek, 18 lutego 2019 r. godz. 22:56
Lokalizacja: Stalowa Wola
Zatrudnię tynkarza maszynowego praca na akord w zgranej dwu osobowej ekipie dobre zarobki praca w okolicach RST. Tylko poważne oferty, bez nałogów.
tel. kom.: 725 110 940

Poniedziałek, 18 lutego 2019 r. godz. 22:15
Lokalizacja: Stalowa Wola
szukam szlifierza do plaszczyzn
tel. kom.: 694 530 814

Poniedziałek, 18 lutego 2019 r. godz. 21:06
Lokalizacja: Stalowa Wola
Przyjmę do pracy. Kierowcę oraz pomocnika najlepiej kobietę do podlewania wieczornego terenów zielonych na terenie miasta. Praca cały sezon. Umowa o pracę. Telefony odbieram tylko w godzinach od 8:00 do 16:00.
tel. kom.: 609 880 043

Poniedziałek, 18 lutego 2019 r. godz. 20:13
Lokalizacja: Stalowa Wola
Ogólnopolska firma z branży ochroniarskiej zatrudni Pracownika Ochrony bez kwalifikacji na spokojnym obiekcie w Stalowej Woli. Zatrudnienie w oparciu o Umowę o Pracę nawet na 2 lata.Praca lekka zmianowa.Atrakcyjne wynagrodzenie. Wymagania:Grupa niepełnosprawności w stopniu umiarkowanym(z plusem),niekaralność,dyspozycyjność,własny samochód na dojazd do miejsca pracy.
tel. kom.: 510 013 761

Poniedziałek, 18 lutego 2019 r. godz. 19:41
Lokalizacja: Stalowa Wola
Firma instalacyjno (hydraulika) - wykończeniowa przyjmie do pracy, płatne co tydzień, dobre zarobki umowa o pracę
tel. kom.: 664 997 660

Poniedziałek, 18 lutego 2019 r. godz. 19:03
Lokalizacja: Nisko
Zatrudnie kobiete lub mężczyznę do sklepu z wedlina i drobiem w centrum Niska. Mile widziane doświadczenie, oraz aktualna książeczka zdrowia. Więcej informacji udziele telefonicznie.
tel. kom.: 694 538 366

Poniedziałek, 18 lutego 2019 r. godz. 19:03
Lokalizacja: Stalowa Wola
Kwiaciarnia w Stalowej Woli poszukuje osoby do pracy na stanowisko Florystka na 1/2 etatu. Wykształcenie min. średnie albo kierunkowe, mile widziane doświadczenie. CV wraz ze zdjęciem można przesyłać pod adres e-mail
tel. kom.: 602 191 950
e-mail: Tomek1030@op.pl

Poniedziałek, 18 lutego 2019 r. godz. 13:35
Lokalizacja: Stalowa Wola
Kawiarnia na terenie Stalowej Woli zatrudni pracownika na stanowisku manager/sprzedawca. Do zakresu obowiązków będzie wchodzić m.in. ułożenie menu dnia. zatowarowanie bieżące , dbałość o jakość i estetykę oferowanych produktów, wystrój lokalu, prowadzenie dokumentacji. Bezpośredni kontakt z dostawcami hurtowymi, Sprzedaż i obsługa klienta detalicznego. Wymagania: uczciwość, zaangażowanie, dyspozycyjność, umiejętność pracy w zespole, Praca na podstawie umowy o pracę na pełen etat. Szukamy ludzi uczciwych, ambitnych, chętnych do pracy i rozwijania swoich umiejętności. CV wraz listem motywacyjnym proszę wysyłać na pocztę email z dopiskiem : Manager Prosimy o przemyślane, konkretne oferty osób chętnych do pacy oraz rozwijania swojej wiedzy i umiejętności. Oczekujemy zaangażowania w zamian oferujemy bardzo dobre warunki pracy oraz wynagrodzenia. Preferowane osoby z doświadczeniem, oferujemy także dodatkowe szkolenia. Wymagana aktualna książeczka Sanitarno-Epidemiologiczna . Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: " Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w procesie rekrutacji prowadzonej przez firmę Kriss. Jednocześnie oświadczam, że zostałam poinformowana o przysługującym mi prawie dostępu do treści moich danych oraz ich poprawiania, wycofania zgody na ich przetwarzanie w każdym czasie, jak również, że podanie tych danych było dobrowolne”.
tel. kom.: 505 930 456
e-mail: kriss530@o2.pl

Poniedziałek, 18 lutego 2019 r. godz. 13:25
Lokalizacja: nisko
Poszukujemy pani do opieki nad trzyletnim chlopcem w razie choroby. Chłopiec grzeczny, kontaktowy.Ewentualne godziny od 9:30 do 15:30.
tel. kom.: 790 852 666

Poniedziałek, 18 lutego 2019 r. godz. 11:51
Lokalizacja: Stalowa Wola
Poszukujemy kobiety do pracy na stanowisko pracownik biurowy ( fakturzystka ) Praca na terenie Stalowej Woli pon-pt w godz. od 7-15. Wymagania: wiek 25-50 , wykształcenie min. srednie , obsługa urządzen biurowych, znajomosc pakietu msoffice, znajomosc j. angielskiego , umiejetnosc pracy w zespole i pod presją czasu,punktualnosc,dyspozycyjność , miła aparycja. Umowa o prace.Wiecej informacji podczas rozmowy kwalifikacyjnej. CV wraz ze zdjeciem prosimy wysyłać na adres email: z dopiskiem: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko."
e-mail: allto@op.pl

Poniedziałek, 18 lutego 2019 r. godz. 10:46
Lokalizacja: Stalowa Wola
Sklep FRAC w Stalowej Woli na ul. Jana Pawła II 2i zatrudni pracownika na stanowisko kasjer-sprzedawca. Oferujemy: umowę o pracę na pełny etat, atrakcyjne wynagrodzenie: płaca zasadnicza 2500 zł brutto plus premia uznaniowa, bony towarowe, dopłaty do karnetów sportowych. W zakresie obowiązków osoby nowo zatrudnionej będzie: - obsługa kasy fiskalnej, - wykładanie towarów, - obsługa klientów, - prace porządkowe, Wymagania: -książeczka do celów epidemiologiczno -sanitarnych, CV proszę przesyłać przez formularz zgłoszeniowy. Możliwy także kontakt bezpośredni w sklepie. Na aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji” (zgodnie z przepisami ustawy z dn. 10.05.2018 r. o Ochronie danych Osobowych Dz. U. z 2018 r. poz. 1000). Administratorem danych jest Frac Handel Sp. z o.o. Auto-Market S.K.A. z siedzibą w Rzeszowie, kod pocztowy 35-959 Rzeszów, ul. Lwowska 6. Dane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana wyraźnej i dobrowolnej zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji.
telefon 17 717 10 23,
e-mail: rekrutacja@frac.pl

Niedziela, 17 lutego 2019 r. godz. 22:10
Lokalizacja: Jata
Zatrudnimy 2 osoby do pracy przy montażu kominków, systemów rekuperacji i obróbce kamienia. Mile widziane doświadczenie w jednej z w.w. dziedzin oraz prawo jazdy kat. B. Oferujemy pracę ciekawą, z nowinkami technicznymi. Praca stała, cały rok w oparciu o umowę o pracę. Jeśli nie masz doświadczenia, ale chciałbyś współpracować z nami, możemy przyuczyć do pracy.
tel. kom.: 508 390 900
e-mail: ignikom@ignikom.pl

Niedziela, 17 lutego 2019 r. godz. 21:31
Lokalizacja: Agatówka
Praca w ogrodzie - dorywcza, zakres pracy to posprzątanie gałęzi , wygrabienie liści , prace porządkowe .
tel. kom.: 668 711 750

Niedziela, 17 lutego 2019 r. godz. 19:01
Lokalizacja: Stalowa Wola
Przyjmę ekspedientkę do sklepu cukierniczego.Praca na cały etat.Kontakt
tel. kom.: 535 345 425

Niedziela, 17 lutego 2019 r. godz. 18:59
Lokalizacja: Stalowa Wola
Przyjmę do pracy kelnerkę,praca w weekendy lub od poniedziałku do piątku do pomocy. Umowa zlecenie.
tel. kom.: 535 345 425

Niedziela, 17 lutego 2019 r. godz. 13:54
Lokalizacja: Stalowa Wola
Zlecę uporządkowanie ogrodu przed sezonem wiosennym, przekopanie niewielkiego kawałka ziemi pod warzywa (ok 30 metrów kw.), wygrabienie i ogólne posprzątanie ogrodu.
e-mail: anna.kowal7@onet.pl

Niedziela, 17 lutego 2019 r. godz. 11:35
Lokalizacja: Stalowa Wola
Ofertę kierujemy do osób ambitnych, w dużym stopniu nastawionych na sukces. Bankowo gwarantujemy: • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę oraz szeroko rozbudowany system motywacyjny • Podstawa z możliwością rozwoju • Miesięczne premie za osiągnięty poziom sprzedaży • Jasno określoną ścieżkę rozwoju kariery • Szkolenia sprzedażowe • Pracę w zgranym, przyjaznym zespole • Wsparcie przełożonego Twoje zadania: • Współpraca z Menedżerem oraz współpracownikami zespołu sprzedaży • Realizacja zadań wyznaczonych przez przełożonego • Budowanie i utrzymywanie długofalowej współpracy z Klientami • Stabilna realizacja miesięcznych planów sprzedażowych Czy masz to coś: • Wykształcenie min. średnie • Nastawienie na cel i rozwój osobisty • Mile widziane doświadczenie w sprzedaży produktów finansowych • Praktyczna znajomość obsługi pakietu Microsoft Office • Samodzielność oraz bardzo dobra organizacja pracy • Zaangażowanie • Umiejętność pracy w grupie • Używanie poprawnej polszczyzny w mowie i piśmie • Pozytywne nastawienie na nowe możliwości
tel. kom.: 987 654 321
e-mail: p_rzedstawicielhandlowy@wp.pl

Niedziela, 17 lutego 2019 r. godz. 08:22
Lokalizacja: Stalowa Wola
Poszukuję osoby chcącej sobie dorobić,posiadającej dużo wolnego czasu.Mile widziane prawo jazdy .Praca przy sprzedaży napojów gorących i energetycznych w otoczeniu świeżego powietrza.Proszę dzwonić do godz. 20-tej
tel. kom.: 609 548 854
e-mail: wojciakremigiusz@gmail.com

Sobota, 16 lutego 2019 r. godz. 21:28
Lokalizacja: Stalowa Wola / Nisko
Pilnie przyjmę do pracy przy wykończeniówce. Mile widziane doświadczenie.
tel. kom.: 667 380 807

Piątek, 15 lutego 2019 r. godz. 20:38
Lokalizacja: Stalowa Wola
Koordynator ds. transportu Opis stanowiska: koordynowanie prac ekip transportowych, planowanie tras, wystawianie dokumentów sprzedażowych, profesjonalna obsługa Klienta, planowanie pracy, prace administracyjne. Wymagania: wykształcenie min. średnie, znajomość topografii miasta i okolic, dobra znajomość obsługi komputera oraz Internetu, dyspozycyjność (praca także w weekendy - grafik), umiejętność pracy pod presją czasu, umiejętność pracy w zespole, mile widziane doświadczenie w pracy magazynowej, umiejętność obsługi drukarki fiskalnej oraz terminala płatniczego będzie dodatkowym atutem. Oferujemy: umowa o pracę, pracę w miłej atmosferze, szkolenie wstępne, możliwość zdobycia doświadczenia, niezbędne narzędzia do pracy. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z poźn. zm. )
e-mail: zdeb@dts.pl

Piątek, 15 lutego 2019 r. godz. 18:03
Lokalizacja: Stalowa Wola
Hurtownia fryzjerska AMA zatrudni sprzedawcę. Zakres obowiązków: sprzedaż produktów, nawiązywanie i utrzymywanie pozytywnych relacji z klientami oraz dostawcami, dbanie o prezentację oferty, obsługa programu magazynowo-handlowego. Wymagania: wykształcenie minimum średnie, komunikatywność, miła aparycja, przedsiębiorczość, uczciwość, mile widziana umiejętność obsługi kasy fiskalnej, programu ERP Optima i pakietu MS Office, doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem. Oferujemy stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku. CV ze zdjęciem prosimy przesyłać na adres:
e-mail: biuro@ama-fryzjer.pl

Piątek, 15 lutego 2019 r. godz. 17:46
Lokalizacja: Stalowa Wola
Poszukujemy dziewczyny na staż do sklepu IMPULS-GREY WOLF. Od kandydatek oczekujemy otwartości, komunikatywności, rzetelności i miłej aparycji. Zarejestrowanie w PUP profil 2 - warunek konieczny. CV wraz ze zdjęciem proszę o przysyłanie na maila bądź składać osobiście w sklepie IMPULS przy ul. Staszica 12 w Stalowej Woli.
e-mail: impuls.mm@gmail.com

Piątek, 15 lutego 2019 r. godz. 17:18
Lokalizacja: Nisko
Mężczyznę na staż w biurze handlowym. Wymagana dobra znajomość obsługi komputera, internetu. Zarejestrowana w PUP Nisko.
tel. kom.: 576 391 680

Piątek, 15 lutego 2019 r. godz. 16:24
Lokalizacja: Stalowa Wola
Zlecę remont małego mieszkania-22m2 (szpachlowanie, malowanie, płytki w kuchni i łazience, montaż paneli podłogowych i drobne prace rozbiórkowe) Zależy mi na szybkim terminie.
tel. kom.: 501 082 087

Piątek, 15 lutego 2019 r. godz. 15:36
Lokalizacja: Stalowa Wola
Zatrudnie 2,3 Tynkarzy od 4 Marca, praca w Stalowej Woli
telefon 51 308 51 08,
e-mail: marcino7@o2.pl

Piątek, 15 lutego 2019 r. godz. 12:41
Lokalizacja: Stalowa Wola
Przyjmę do pracy w małej gastronomii dziewczynę z aktualną książeczką zdrowia
tel. kom.: 722 133 500

Piątek, 15 lutego 2019 r. godz. 11:57
Lokalizacja: Stalowa Wola
Witam. Zlecę osobie kompetentnej napisanie CV z podanymi przeze mnie danymi w języku angielskim w formie elektronicznej. Zależy mi aby było to zrobione solidnie i w 100% poprawnie gramatycznie.
e-mail: kinga.pawlowska@poczta.onet.pl

Piątek, 15 lutego 2019 r. godz. 09:06
Lokalizacja: Turbia
Poszukuję brygady do ocieplenia dachu wełna+płyty+murowanie ścianek działowych na poddaszu/okolice Tarnobrzega/
tel. kom.: 692 461 391
e-mail: gery1@vp.pl

Piątek, 15 lutego 2019 r. godz. 09:05
Lokalizacja: Stalowa Wola
Zatrudnię od zaraz mechanika samochodowego warunki do uzgodnienia.
tel. kom.: 660 754 035

Piątek, 15 lutego 2019 r. godz. 09:00
Lokalizacja: STALOWA WOLA
Tryumf sp. z o.o. zatrudni na stanowisko: Magazynier. Nasze oczekiwania: Nie wymagamy doświadczenia, szukamy osób odpowiedzialnie podchodzących do obowiązków. Oferujemy: Umowę o pracę ( terminowe wynagrodzenie + premie), wolne weekendy - praca od poniedziałku do piątku. Świadczenia pozapłacowe (dofinansowanie do wypoczynku, bony świąteczne). Zainteresowane osoby prosimy o przysłanie CV na adres z dopiskiem: Magazynier Jeżeli chcesz, abyśmy zachowali Twoje CV w naszej bazie, umieść dodatkowo w CV następującą zgodę: „Zgadzam się na przetwarzanie przez Tryumf sp. z o.o. danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji”. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę, kontaktując się z nami. Administratorem dobrowolnie podanych danych osobowych jest Tryumf Sp. z o. o z siedzibą ul. Grabskiego 8 37 – 450 Stalowa Wola. Wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne, zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. Masz prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu oraz przeniesienia podanych danych (na których przetwarzanie wyraziłeś zgodę) do innego administratora danych. Masz także prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
e-mail: praca.magazyn@tryumf.com

Piątek, 15 lutego 2019 r. godz. 08:32
Lokalizacja: Nisko
Przyjmę do pracy w remontach , mile widziane doświadczenie.
tel. kom.: 518 805 285
e-mail: rem_x@wp.pl

Czwartek, 14 lutego 2019 r. godz. 20:00
Lokalizacja: Stalowa wola
Poszukuje osoby,chcącej sobie dorobić,posiadającej dużo wolnego czasu.Mile widziana umiejetność posługiwania się elektronarzędziami,zmysł techniczny,bez nałogów.Kultura pracy.
tel. kom.: 781 976 470

Czwartek, 14 lutego 2019 r. godz. 19:21
Lokalizacja: Turbia
Poszukuje wykonawcy do płyt G/K i posadzki najlepiej po godzinach nie firma
tel. kom.: 795 755 280

Czwartek, 14 lutego 2019 r. godz. 18:02
Lokalizacja: Jastkowice
Poszukuje osoby która zawiezie 2 osoby do Nałęczowa w przystępnej cenie.
telefon 15 841 83 23, tel. kom.: 693 884 545

Czwartek, 14 lutego 2019 r. godz. 17:28
Lokalizacja: Zdziechowice
Praca przy pielęgnacji krzewów owocowych w otoczeniu świeżego powietrza: - czas pracy do uzgodnienia, - nie wymagane doświadczenie - szybkie przyuczenie, -idealnie dla osób które chcą sobie dorobić, - zapewniam wyżywienie. Więcej szczegółów pod telefonem, zapraszam.
tel. kom.: 724 299 650

Czwartek, 14 lutego 2019 r. godz. 16:32
Lokalizacja: Stalowa Wola
Pilnie potrzebuję parę lekcji j. niemieckiego w celu przełamania beriery językowej. Osoba dorosła. Proszę o kontakt tel.
tel. kom.: 664 433 378

1 - 2 - 3 - ... 11
Stalowka.NET - Ogłoszenia z miasta Stalowa Wola i okolic
Copyright 2001 - 2019 Stalowka.NET
  » O nas   » Redakcja   » Reklama   » Kontakt
Wszelkie prawa zastrzeżone.