Stalowa Wola Stalowa Wola: Huta Stalowa Wola
Wiadomości lokalne z miasta Stalowa Wola i Powiatu Stalowowolskiego. Najnowsze! Najszybciej!
Kamera na żywo na panoramę Stalowej Woli na skrzyżowanie Al. Jana Pawła II z ul. KEN
Nagrania audio, rozmowy z ciekawymi ludźmi
Fotografie z najważniejszych wydarzeń w Stalowej Woli
Kanał youtube.stalowka.net - Pierwsza stalowowolska telewizja internetowa
Encyklopedia miasta Stalowa Wola
Zapowiedzi zbliżających się wydarzeń kulturalnych
Baza adresowa najważniejszych firm i instytucji życia publicznego
Bezpłatna baza ogłoszeń dla mieszkańców miasta Stalowa Wola jak i Powiatu Stalowowolskiego
Twoje konto
Strona główna  Stalowa Wola / Wiadomości Czwartek, 18 lipca 2024 r. Imieniny: Kamila, Karoliny, Roberta
 Wiadomości lokalne
» Zbadaj swoje kości! Badanie osteoporozy
» Powstanie odwodnienie ul. Wojska Polskiego 40 i 44
» 20-latek uderzył bmw w bariery ochronne
» Jak seksuolog może pomóc w poprawie życia seksualnego?
» 16-latek uciekał przed policją. Prowadził motocykl bez uprawnień
» Twoja Zielona Enklawa - ostatnie wolne mieszkania!
» Burza nad powiatem stalowowolskim. W gminie Zaleszany zerwało dachy
» Stalowa Wola pięknieje w sposób ukierunkowany na człowieka
» Pijany kierowca opla. Miał 2,7 promila alkoholu
» Co zrobić, gdy w mieście śmierdzi?
» Trwa ukwiecanie donic przez Miejski Zakład Komunalny
» Ogólnopolski protest leśników bez oficjalnego udziału Nadleśnictwa Rozwadów
Więcej » 
 Zasłyszane...
"Możemy spodziewać się ruchu scenicznego, tańca, gestu, scenografii, efektów świetlnych i przede wszystkim fantastycznego doznania oczyszczenia naszego sumienia bo spektakle KTO właśnie takie są".
Marek Gruchota, dyrektor Miejskiego Domu Kultury w Stalowej Woli.
 Imprezy w mieście
» Konferencja Wzory lasowiackie według Marii Kozłowej
» Dobre Granie Przy Fontannie’24 - Lipiec
» Kino Letnie ’24 - lipiec
» Letnie harce
» Letnie Kino Dzieci ’24
» Wakacyjne Warsztaty Muzyczne w MDK
» Wystawa: Rendery, Fraktale, piksele...
» Wystawa plenerowa: podróż w nieznane
» Kabaret Młodych Panów
» Wieczór panieński plus
Więcej » 
 Fotoreportaże
Stalowa Wola: Zainaugurowano Dobre Granie przy Fontannie
»Zainaugurowano Dobre Granie przy Fontannie
»Krzysztof Faraś w Magurze Małastowskiej
»Krzysztof Faraś na wyścigach górskich w Prządkach
»Muzeum COP: Festiwal Wynalazków
»Poseł Rafał Weber zbierał podpisy przeciwko podwyżkom cen energii
Więcej » 
Wiadomości lokalne / Polityka i Samorządy

Niedziela, 11 listopada 2012 r. godz. 12:08     /Magdalena Rodecka/
Szlęzak: to skandal. Doszło do szykanowania mieszkańców!

Zdaniem naszego prezydenta to co się wydarzyło przy okazji wyjazdu na Marsz Niepodległości jest sprzeczne ze standardami wolnego państwa. Jak poinformował Andrzej Walczyna, rzecznik stalowowolskiej policji, funkcjonariusze jedynie monitorowali wyjazd i nie mieli nic wspólnego z legitymowaniem uczestników wyjazdu.
Zdaniem naszego prezydenta to co się wydarzyło przy okazji wyjazdu na Marsz Niepodległości jest sprzeczne ze standardami wolnego państwa. Jak poinformował Andrzej Walczyna, rzecznik stalowowolskiej policji, funkcjonariusze jedynie monitorowali wyjazd i nie mieli nic wspólnego z legitymowaniem uczestników wyjazdu.
Fot. Jacek Rodecki
- "Cisną mi się na usta bardzo grube słowa: to jest działalność urzędu okupacyjnego, któremu zależy na stłumieniu polskości!" - tak prezydent Stalowej Woli Andrzej Szlęzak ocenił działalność policji w kontekście wyjazdu stalowowolan do Warszawy na Marsz Niepodległości.

Miasto sfinansowało na tę okoliczność wynajem trzech autokarów. Jak się dowiedzieliśmy do Warszawy pojechało dwa. - "Tak jak finansujemy wyjazdy emerytom, młodzieży, nie widziałem powodu dla którego nie mieliśmy wspomóc mieszkańców, którzy chcieli uczcić święto narodowe" - stwierdził Andrzej Szlęzak.

Podczas obchodów Święta Niepodległości to Marsz wywołuje największe emocje. Dziś w godzinach porannych około stu stalowowolan wyjechało do stolicy, aby wziąć udział w marszu. W miejscowości Zwoleń autokary zatrzymano do kontroli, wylegitymowano ich pasażerów, a pojazdy rozdzielono, aby nie jechały razem. To nie wszystko. Prezydent dysponuje bowiem informacjami, że organizatorzy marszu byli nachodzeni przez policję w domach. Żądano od nich list uczestników. Pojawiały się także anonimowe telefony, że wyjazd na marsz odwołano, doprowadzając do dezinformacji.

"NORMALNYCH" OBYWATELI TRAKTUJE SIĘ JAK PRZESTĘPCÓW

- "Jeżeli ktoś ma chociaż elementarny, zdrowy rozsądek to wie, że wrogami państwa są anarchiści, którzy głoszą wprost, że są wrogami i chcą je rozwalić. Tych anarchistów się pieści, natomiast tych, którzy mówią, że chcą silnego państwa, polskości, traktuje się jak potencjalnych przestępców. Policja pozwala sobie na rzeczy wręcz skandaliczne" - stwierdził prezydent Andrzej Szlęzak.

Po powrocie uczestników marszu z Warszawy, prezydent zamierza się z nimi spotkać, aby porozmawiać o skali szykan. Włodarz nie ukrywa, że będzie to miało określony skutek co do dotychczasowej współpracy na linii miasto-policja. - "Będziemy to nagłaśniać, bo tak się zachowuje rząd zaborczy. Polacy muszą mieć świadomość kto rządzi. Kto to jest pan Tusk i cała reszta. Jak słyszy o takich działaniach normalny Polak, to otwiera mu się nóż w kieszeni" - stwierdził Szlęzak.

KONIEC Z DOTACJAMI DLA POLICJI?

Do tej pory miasto "rozpieszczało" stalowowolską policję. Dotacje do paliwa, patroli ponadnormatywnych, zakup quadów, a w ostatnim czasie wola przekazania budynku, czy działki na ulicy Energetyków pod budowę nowej komendy.

Zdaniem naszego prezydenta to co się wydarzyło przy okazji wyjazdu na Marsz Niepodległości jest sprzeczne ze standardami wolnego państwa.

- "Jak gestapo?" - "Dosłownie tak. Nie będziemy dawać pieniędzy na policję, która kiepsko radzi sobie z łapaniem przestępców, natomiast koncentruje się na szykanowaniu Polaków, którzy chcą obchodzić święta narodowe" - powiedział w rozmowie z Stalowka.NET Andrzej Szlęzak, dodając, że nie pozostawi tego bez echa. - "Policja to jest służba, która powinna nas wspierać, pomagać, abyśmy mogli się czuć bezpiecznie, a nie która nas szykanuje. Za co? - pyta prezydent Stalowej Woli.

- "W wolnym państwie tak się nie robi. Obywatel może jechać gdzie chce i kiedy chce. Skąd policja wiedziała? A czy policja nie ma uszu? Słucha! A może dostali polecenie "z góry". Ja nie pochwalam anarchii, bo pewna kontrola musi być. Sam wczoraj po 22:00 odebrałem telefon, że wyjazd został odwołany" - powiedział nam Bogusław Tofilski, były radny sejmiku województwa podkarpackiego.

Jak poinformował Andrzej Walczyna, rzecznik stalowowolskiej policji, funkcjonariusze jedynie monitorowali wyjazd i nie mieli nic wspólnego z legitymowaniem uczestników wyjazdu.

Strona do druku Drukuj artykuł    

Jeżeli masz jakieś ciekawe informacje, chcesz przekazać coś ważnego,
coś interesującego, nie wahaj się - napisz do nas: redakcja@stalowka.net

Dodaj komentarz do artykułu »  

Czwartek, 29 listopada 2012 r. godz. 16:35
~LIiusah
Tak, oczywiście. Jak zwykle policja "tylko". Bardzo dobrze, że wreszcie dostało im się po tyłku. Brawo Panie Prezydencie!
+0-0
Czwartek, 15 listopada 2012 r. godz. 07:02
~Antypedryl
Jest jeszcze Ruch Pederastów.Bardzo prężna paramilitarna organizacja w spodniach z rozporkami z tyłu i nogawkami zawiązanymi u dołu.Atakuja od tyłu.
+0-0
Środa, 14 listopada 2012 r. godz. 22:59
~Ormowiec
Straż miejska zlikwidowana, teraz pora na Policję. I cóż to będzie u was "Robaczki" ? Pora reaktywacji ORMO. Jest jeszcze Straż kościelna.
+0-0
Środa, 14 listopada 2012 r. godz. 22:28
~Wiesław
Jakbym miał możliwość w moim mieście głosować na Pana Szlęzaka albo podobnego kandydata to bym był bardzo zadowolony. Wyborcy na pewno są dumni z głosu jaki na Pana oddali. Pozdrowienia z Wrocławia
+0-0
Środa, 14 listopada 2012 r. godz. 18:38
~Zawisza Czarny
Zawisza, a kto to jest?
+0-0
Środa, 14 listopada 2012 r. godz. 07:06
~Hejka!Zboczku!!
Do Krystyna:Zawiszy to Ty możesz naskoczyć szpiku z przysiadem i z doskoku i loda skonsumować i PO wsszystkim buty i gacie wyczyścić!
+0-0
Wtorek, 13 listopada 2012 r. godz. 20:43
~Warszawiak
Warszawa jest ze Stalowa Wola... Brawo, to jest prawdziwy Prezydent!
+0-0
Wtorek, 13 listopada 2012 r. godz. 14:06
~kapitan SB
Policjant: jak ty się denerwujesz i zostawiasz w pracy zdrowie to się do tej instytucji nie nadajesz. Tak jak chłopie napisałeś lepiej się zwolnij tak będzie lepiej dla ciebie i tej służby.Widać to po twoich wypocinach, że najlepiej się nadajesz do monitorowania i inwigilacji.Twoi koledzy mają z tobą prze..bane bo musisz ich pod..erdalać konfidencie na każdym kroku. A służby ponadnormatywne to zostały stworzone dla największych lizusów.Z tego co piszesz jesteś bardzo zapracowany tylko szkoda, że nie robiłeś w większym mieście gdzie jeden policjant robi to co trzech na tej komendzie.Kilka lat w resorcie pracujesz a wygląda to jak byś nie wiedział do czego jesteś przeznaczony i co masz robić.
+0-0
Wtorek, 13 listopada 2012 r. godz. 13:41
~STOP KRETYNOM PO
tepe durnie komunisci piszecie niewiecie co piszecie tumany idioci prostaki !! CI CO WALCZYLI W WARSZAWIE TO POTO BY ŻYŁO NAM SIE LEPIEJ I NASZYM RODZINOM!! ZEBY POLSKA BYLA WIELKA
+0-0
Wtorek, 13 listopada 2012 r. godz. 11:56
~NIE_glosujacy wyborca PO
&Maniac. Możesz poprawić sam swoją wypowiedz w następujących punktach. ===== 3. Zadymiarzy można prowokować by wyszłi na ulice, normalni ludzie się boja. Jeśli zadymiarz woli klepanie i starcia ponad marsz, to to jest jego prywatny wybór lub pójście za sprzyjającą takiemu działaniu prowokacją. Dla takiego delikwenta wystarczy krzywe spojrzenie za pretekst do ataku na prowokatora. 4. To przestępcy i ludzie z prawem na bakier unikają policji. 5. W tym roku zdecydowana większość uczestników tego marszu to manifestujący swoją dumę narodową obywatele. 6. Nikomu włos z głowy nie spadnie, jeżeli jest wylegitymowany. 7. Zatrzymanie poprawnie zorganizowanej miejskiej grupy w drodze na legalną narodową manifestacje jest nieuzasadnioną czynnością bez postawienia uczestnikom personalnych zarzutów lub podejrzeń o planowane popełnienie przestępstwa. 8. Prawo nie pozwala stosować odpowiedzialności zbiorowej pod żadnym pozorem. 9. Prośba o listę z danymi chronionymi wszystkich uczestników legalnej manifestacji jest formą zastraszania i inwigilacji niezgodną z obowiązującym prawem przy braku pozytywnych wyników wcześniej prowadzonych czynności śledczych. 10. Prewencja nie obejmuje takich czynności w drodze na miejsce legalnego zdarzenia.
+0-0
Wtorek, 13 listopada 2012 r. godz. 11:23
~Nie_glosujacy wyborca PO
Wróćmy do tematu artykułu. Coś tu pachnie. No bo wpierw było podlizanie się do czerwonych z krzyżem, potem się na nich wypiął w sądzie, potem pokłócił się na-niby w stalowej z klubem PO ale spotkał z delegacją Premiera w Tarnobrzegu, teraz znowu na-niby stanął po stronie patriotów, ale przywódców powstania nie cierpi i syreny dla poległych powstańców nie włączy. Czepił się teraz nawet Policji za inwigilacje obywateli chyba dla głosów narodowców. Tak jak wieszcz narodowy, jestem za a nawet przeciw. Trochę szacunku dla wyborców, tracą oddech :-)
+0-0
Wtorek, 13 listopada 2012 r. godz. 11:04
~maniac
@Nie_glosujacy wyborca PO: yyy?! Przeczytaj proszę ze zrozumieniem jeszcze raz moje wypowiedzi. Przecież wyraźnie NAPISAŁEM, że w mojej ocenie WIĘKSZOŚĆ w tamtym marszu to NORMALNI LUDZIE i że relatywnie mała banda kiboli i bandziorów przyszła tam klepać się z policją co ma się nijak do większości pozostałych uczestników. Jedyne co mówię, to że policję za wroga uważają przestępcy i bandyterka z prawem na bakier... jeżeli to Cię uraziło to przepraszać nie zamierzam bo jednoczenie uważam że obecność policji na marszu za pewne większości nie przeszkadzała, a przynajmniej przeszkadzać nie powinna.
+0-0
Wtorek, 13 listopada 2012 r. godz. 11:01
~dwukropek
..Stalin to marksista ateista, Hitler to faszysta organista. Czekamy na marksista fagocista..
+0-0
Wtorek, 13 listopada 2012 r. godz. 10:58
~autos
o proszę to Szlęzak szuka poparcia u łysych w ortalionach, zapewnie zagłosują
+0-0
Wtorek, 13 listopada 2012 r. godz. 10:43
~Krystyna
No jak ma Szlęzak nie wspierać tych wywrotowców jak taki idiota jak Zawisza spotyka się z nim w Urzędzie Miasta? Przecież ten pomyleniec juz kilka razy był u naszego prezydenta. Może szykują jakieś struktury wywrotowcy?
+0-0
Wtorek, 13 listopada 2012 r. godz. 10:43
~Nie_glosujacy wyborca PO
@Maniac. Maniac, poczekaj na całą historie zamiast ją tworzyć. Zresztą czy to ma jakiekolwiek znaczenie co piszesz, a co zrobisz jeśli się mylisz a nie widziałeś na miejscu ;-) Nic nie zrobisz........ znikniesz i kapelusza nie zjesz........ Marsz miał dostać przyklejoną okropną gębę, nie znam osoby która tak by nie sądziła, wszyscy tego się spodziewali. Ten cel został całkowicie osiągnięty tylko wizualnie. Wystarczy pokazać dwa obrazki, jeden parominutowy z marszu niepodległości i drugi z prezydenckiego. Nie zobaczysz innego oblicza marszu w telewizji jak tylko jego początek. To co robisz Matołku to szerzenie propagandy że uczestnicy tego marszu są bez wyjątku jednej maści czyli dzikie bydło rogate z obory które powinniśmy przykładnie inwigilować i się go bać jak ognia gdyż samo nie potrafi się kontrolować. Dyskryminujesz na przykład mnie. Wrzuciłeś wszystkich do jednego worka. A początkowa proporcja obiektywnej wypowiedzi jest następująca: 60000:100 albo 600:1 To tylko na początek bo jest wniosek o wszczęcie postępowania o występowanie zamaskowanych prowokatorów. Tylko ktoś o złej woli może głosić hasła ze 60000 ludzi tak naprawdę tego dokładnie by chciało bo jak suponujesz były podstawy do przyjęcia przez Policje ze jest takim bydłem. Wiec wracam do pierwszego zdania. Poczekaj na całą historie chyba że już skazałeś wszystkich w swojej wypowiedzi albo do tego nawołujesz.
+0-0
Wtorek, 13 listopada 2012 r. godz. 10:33
~Norman
@NET_4.0, Dmowski to faszysta i antysemita. Ktoś o takich poglądach jest zerem.
+0-0
Wtorek, 13 listopada 2012 r. godz. 10:21
~Moher do Pawelka
Wyjazd był płatny, za własne pieniądze uczestników a nie miasta. Może Prezydent jakieś grosiki dołożył i się teraz przechwala.
+0-0
Wtorek, 13 listopada 2012 r. godz. 09:35
~maniac
@NET_4.0: Porównanie marszu do solidarności z 81 roku to jakieś nieporozumienie. W 81 większość społeczeństwa aktywnie sprzeciwiała się władzy do tego stopnia, że by zapanować ówczesne, podporządkowane Moskwie władze bok milicji, zomo, ormo, SB musiały na ulicę wysłać jeszcze wojsko i czołgi. Było tak, ponieważ zdecydowana większość społeczeństwa była fundamentalnie przeciwna systemowi i biedzie. Średnia płaca była na poziomie 20 dolarów/m-c. Dzisiaj endecja to przytłaczająca mniejszość. Większość ludzi nie wychodzi na ulicę bo ma ważniejsze sprawy na głowie niż marsze w których można dostać cegłą rzuconą przez wyrostka.
+0-0
Wtorek, 13 listopada 2012 r. godz. 09:09
~driver
Do NET_4.0 Jeszcze ci się nie znudziło? Nie zauważyłeś, że wszyscy cię olewają i nie komentują tych twoich pierdoł?
+0-0
Wtorek, 13 listopada 2012 r. godz. 08:23
~NET_4.0
i jeszcze jedno!!!! DLACZEGO ten KOMOROWSKI za moje pieniądze urządza jakieś marsze urzędników w Warszawie. Wyprowadził biuro na spacer?????
+0-0
Wtorek, 13 listopada 2012 r. godz. 08:21
~NET_4.0
w 81 też Solidarność była przedstawiana jako bandyci. Ludzi zacznijcie myśleć i przestańcie tak uwielbiać Tuska.
+0-0
Wtorek, 13 listopada 2012 r. godz. 08:20
~NET_4.0
Popieram jeszcze raz z całych sił. Jak czytam te głupiutkie wypowiedzi panienek o tym, że to jakiś wstyd czy coś tam to się zastanawiam czy ktokolwiek przeczytał przynajmniej kilka zdań jakie napisał Dmowski. Banda idiotów i Lemingów. Pseudo - Inteligencja, która wiedzę czerpie z niewyparzonej i skrzywionej buzi partyjnego Tomasza Lisa. Nieuki i nadymani na wyrost pseudo wykształceni europejczykowie. Krew mnie zalewa jak widzę niemoc wśród młodych ludzi i bezmyślne potakiwanie za gazetą. Czy ktoś kto czyta wyborczą w ogóle sięgnął kiedykolwiek po inne pismo? Racjonalna Polska siła tkwi w NARODOWEJ DEMOKRACJI. Proszę Pana Prezydenta o konferencję. Na tej konferencji zawiąże się Ruch Narodowo-Demokratyczny w Stalowej Woli. Wróćmy do myśli politycznej Dmowskiego.
+0-0
Wtorek, 13 listopada 2012 r. godz. 08:16
~Norman
@Waldemar, 100% racji - Polska nie jest krajem wolnym. Jest pod okupacją od 1046 lat.
+0-0
Wtorek, 13 listopada 2012 r. godz. 07:33
~polak
Widać, że co poniektórzy "paryioci" z dystansu odległości myślą, że wolność i jej świętowanie polega bieganiu w kominiarce, z kamieniem w ręku, ustami pełnymi przekleństw i wszczynając zadymę. W USA po takich wydarzeniach jak u nas na pasku w tv zobaczylibyśmy na zajutrz ,że policja zasterzliła 7 bandytów, kilku zostało rannych i 200 jest w pudle, ale pewnie oni też nie są krajem wolnym :-)
+0-0
Wtorek, 13 listopada 2012 r. godz. 00:27
~pawelek
prezydencie a uwazalem cie za w miare rozgarnietego goscia. przecie te marsze onr i mw organizowane przez smiesznego zawisze to nic innego jak zbieranina kiboli z IQ bliskim 0 majacych ponaparzac sie z policja. nie zycze sobie zeby kibolskie bojowki jezdzily na zadymy za pieniadze miasta. a co do dzialan policji ta sa one jak najbardziej sluszne. dzikusow trzeba palowac i gazoowac do skutku tzn az im sie odechce nawet myslenia o jkiejs zadymie.
+0-0
Poniedziałek, 12 listopada 2012 r. godz. 23:53
~poldrinksa
ludzie otwórzcie w końcu oczy to nie anarchia to komuna do dzisiaj działająca
+0-0
Poniedziałek, 12 listopada 2012 r. godz. 23:20
~Waldemar
Adam : nie mozna czytac ze zrozumieniem czegos co jest zrozumiale tylko dla autora wypowiedzi ( mam nadzieje) .Ja zadalem pytanie , poniewaz nie zrozumialem o czym myslales piszac fragment o kolchozie i polskosci. Twoja odpowiedz dla mnie na tym wlasnie powinna sie skoncentrowac zamiast rozpisywac sie o rzeczach oczywistych i nie na temat. Tak a propos , ja rowniez naleze do tych co wyjechali ale o polsce mysle to samo co napisal kosa : polska nie jest krajem wolnym , nie moze celebrowac swieta niepodleglosci . Porozmawiajmy o tym.
+0-0
Poniedziałek, 12 listopada 2012 r. godz. 22:04
~Zubrzyk
Prezydencie, niech pan poczyta i zwróci uwagę na poziom tych wpisów popierających pana. To pański przyszły elektorat. Czy to nic Panu nie mówi? Reszta jest milczeniem.....
+0-0
Poniedziałek, 12 listopada 2012 r. godz. 22:02
~andi
Mądry - pracuj w swojej gminie za 1200 i nie opuszczaj jej granic, ponieważ jak widać z twojego wpisu język polski czyli taki jaki nauczją w szkole jako ojczysty stanowi dla ciebie barierę do kariery, jak dla tępych jak ich nazwałeś mandaryński lub starocerkiewnosłowiański.
+0-0
Poniedziałek, 12 listopada 2012 r. godz. 21:50
~Libero
Panie Szlęzak, niech pan przestanie za moje podatki dofinasowywać wywrotowców Zawiszy!!! Kto tak panu w głowie poprzestawiał? Dołącza pan do kretynów chcących obalić legalny rząd? Pan jest preydentem Stalowej Woli? Opamietaj się człowieku co wyprawiasz bo ci tylko tacy szalikowcy zostaną....
+0-0
Poniedziałek, 12 listopada 2012 r. godz. 21:13
~Michał
Panie prezydencie zapomina się pan ze jest pan urzędzie i należy liczyć się z tym co pan mówi. Chalapać to może pan w domu a nie publicznie podważa autorytet legalnie i dempokratycznie wybranych ludzi. Mało, za nasze pieniądze robi pan wyjazdy na polityczne kabarety niejakiego Zawiszy. Lubi pan pajaców więc tylko czekać jak kolejny zostanie przez pana zaproszony. Wara od moich podatków. Niech pan zrobi sobie partię i bawi się jak znudził się pan dotychczasowym stołkiem. Ale nie za nasze podatki!
+0-0
Poniedziałek, 12 listopada 2012 r. godz. 21:05
~mądry
do tępych po i obroncow policji i rzadu: piszcie tak dalej glosujcie na po badzcie zanimi poierajcie dalej ten komunizm a Kraj nasz kochany upadnie przez takich jak wy !!zdrajcy narodu Polskiego ,jestescie komunistami zomowcami i policjantami i donosicielami !!!nasz kochany Kraj potrzebuje nowego rzadu aby bylo lepiej nasze dzieci niemusialy jedzic za granice za praca itp zeby kazdy Polak mugl godnie zyc , a nie glupie obietnice tuska on klamie w zywe oczy was i sie smieje a wy ogladacie tvn i sie cieszycie tepaki ,ludzie z innych krajow maja pewna prace zaroki kilkukrotnie wysze,a wy sie cieszycie ze zarabiacie 1200zl i macie na prad zeby ogladac tvn heheh jestescie banda idiotow zwyklymi wiesniakami ktorzy glosuja na tuska a on z was sie smieje hehe stop policyjnej prowokacji i komunizmowi
+0-0
Poniedziałek, 12 listopada 2012 r. godz. 20:44
~policjant
Nikt z nas nie potrzebuje przeprosin. Nie po to napisałem swój komentarz. A przy okazji chcę wyjaśnić parę rzeczy i dodać też swoją opinię. Po pierwsze jak policjant ten z ubiegłego roku tak się zachował, to powinien ponieść konsekwencje. Nie jest nadczłowiekiem i to od niego wymaga się aby zachowywał się godnie. Po drugie pisałem że to chora instytucja, bo właśnie jej budżet nie powinien być zależny od lokalnych władz, to zawsze powoduje jakąś zależność. Poza tym w niej zawsze królowała i królować będzie matka wszelkich nauk- STATYSTYKA. Zawsze będzie pogoń za wynikami, zawsze strach przed tym co powie lokalna władza, jak nas widzi społeczeństwo. Wieczny brak pieniędzy i to na wszystko poczynając od papieru poprzez nawet żarówki na paliwie kończąc , a jeżeli już ktoś daje /czytaj miasto/ to np kupuje się bezużyteczne quady. Wracając do święta to czy nie można go spędzać na piknikach, zawodach sportowych jak np w Stalowej Woli, barwnych korowodach. Toż nasi przodkowie oddawali życie abyśmy mogli żyć w wolnej ojczyźnie i gdyby widzieli co robimy z tą wolnością.....eh...Popatrzmy na starsze demokracje jak np USA jak tam świętują Dzień Niepodległości i uczmy się. I tak na koniec -widać po wielu wpisach na tym forum jaką mamy kulturę, tylko wyzwiska PO na PiS lub odwrotnie. A przecież jesteśmy narodem katolickim, przypomnijcie sobie co mówił nasz wielki rodak Jan Paweł II. /Miałem zaszczyt ochraniać kilka Jego wizyt, z czego jestem dumny i będę zawsze o tym pamiętał./ Czy nam trzeba jakiejś wielkiej tragedii lub wojny by nas zjednoczyć? Napisałem tylko te dwa razy i więcej nie będę się udzielał, a zrobiłem to po to byście zobaczyli w tych mundurach również ludzi z ich uczuciami, ułomnościami i może poznali opinię nie tylko tą oficjalną wyrażaną słowami rzecznika. Pozdrawiam
+0-0
Poniedziałek, 12 listopada 2012 r. godz. 20:14
~andi
A dlaczego to miasto finansuje wycieczki autokarowe? Czy miasto to biuro podróży? Jak urzędnicy z prezydentem chcą wysłać do Warszawy kogo kolwiek to mogą i powinni to zrobić z własnej kieszeni. Miasto powinno zorganizować takie obchody , aby mieszkańcy świętowali u siebie, no chyba, że politykierzy za publiczne pieniądze i pod przykrywką święta spłacają swoje polityczne zobowiązania. Ja mam pytanie : organizuję wyjazd na narty czy urzędasy sfinansują przejazd?
+0-0
Poniedziałek, 12 listopada 2012 r. godz. 20:00
~ja
@ szeryf - wypraszam sobie jakieś porównania do innych . Ja tylko grzecznie pytam polki na emigracji jakie programy mam oglądać .
+0-0
Poniedziałek, 12 listopada 2012 r. godz. 19:45
~dedek
Wojna domowa. Koniec świata z tym PO
+0-0
Poniedziałek, 12 listopada 2012 r. godz. 19:10
~pa śmiechu
Norman oooo znowu nick zmieniony bosze ile ty juz nicków miałes facet,ten sam chamski styl,to samo uwielbienie dla jednej parti prezia i kundli,ta sama nienawisc do szlezaka,powtarzasz sie chłopie widac ze odwazny to ty jestes ale tylko na forum w domu pantofel gnebiony przez kobite i tesciowa to na forum sie odgrywasz siersciuchu z pława czy inne wsi.brrrrr juz sie boje co za zje...be od "najmadrzejszego z całej wsi zarobie" he he he
+0-0
Poniedziałek, 12 listopada 2012 r. godz. 19:07
~Józio Bąk vel tusk
Tola!Ty stara zużyta POdpasko Synyszyn
+0-0
Poniedziałek, 12 listopada 2012 r. godz. 19:05
~mieszkaniec
Ja chcę wiedzieć jak miasto rozpieszczało Policję. A tak na seria Pan Szlęzak chyba nie wie co to znaczy rozpieszczać skoro używa takich słów. Chyba, że jest coś o czym my mieszkańcy nie wiemy.
+0-0
Poniedziałek, 12 listopada 2012 r. godz. 19:05
~Qpa śmiechu
demos nie rób siary z TV SRAM tam tylko mohery zagladaja
+0-0
Poniedziałek, 12 listopada 2012 r. godz. 19:04
~Hergut
Tola!Ty jesteś zezowaty umysłowo homo nie wiadomo:) Cmoknij w zadek Bronka wyliz rowek Donka Przygłupie Normanie to Twoje śniadanie
+0-0
Poniedziałek, 12 listopada 2012 r. godz. 18:40
~Tola
Hergut zmień onuce bo ci się ze słomy gnój zrobił i smród na całą wieś idzie.
+0-0
Poniedziałek, 12 listopada 2012 r. godz. 18:20
~IBIZA
"polka na..." za dużo się nawąchała oparów ze zlewek, popiła płynem do naczyń i wyluzowała. A teraz jakiś Herdupek bąki puszczać zaczyna. I już śmierdzi oborą i łajnem. Ło, ale się skopcił......
+0-0
Poniedziałek, 12 listopada 2012 r. godz. 18:12
~demos
WIELKA PROWOKACJA POLICJI (Marsz Niepodległości 2012) video Szacunek dla TV Trwam za ten materiał. W TVN tego nie zobaczysz. http://www.milan(...)rsz.html
+0-0
Poniedziałek, 12 listopada 2012 r. godz. 17:38
~Hergut
Norman,tola,normal,stud.med,ja,Konjrad,Pisdupek,Pisdek to jeden zezowaty umysłowo kabotyn.Syn Żyda i kozy niżańskiej:) Zmień gacie,boś w nie z emocji świeżym żydowskim gnojem POpuścił:)
+0-0
Poniedziałek, 12 listopada 2012 r. godz. 17:37
~maniac
@NIE_glosujacy wyborca PO. Syndrom oblężonej twierdzy? :) Z jednej strony lewaki, z drugiej policja, tu wrzeszczą by nie dać się sprowokować... A tak na serio podtrzymuję swoją opinię że: 1. Normalni ludzie nie rzucają kostką brukową, petardami i racami w tłumie. 2. Patrioci nie dewastują swojego kraju, nie niszczą płotów, koszy na śmieci, przystanków, chodników, a już na pewno nie robią tego w dniu święta niepodległości. 3. Bydło można prowokować by wyszło z obory, ludzie dokonują wyborów. Jak ktoś wybiera że klepanie i starcia zamiast święta, to to jest wybór człowieka, a nie prowokacja. Dla takiego delikwenta wystarczy krzywe spojrzenie za pretekst do ataku. 4. To przestępcy i ludzie z prawem na bakier nienawidzą policji. 5. W tym roku zdecydowana większość uczestników tego marszu to zwykli ludzie. 6. Nikomu głowa z głowy nie spadnie, jeżeli da się wylegitymować, zatrzymanie autobusu do kontroli to nic złego. 7. Mając na uwadze wydarzenia z ubiegłego roku prośba o listę uczestników też nie wydaje się niczym nadzwyczajnym. Więcej... jako organizator cieszyłbym się takim zainteresowaniem, bo być może policja mogłaby podpowiedzieć który z pasażerów może mi dymić na imprezie by go lepiej nie zabierać. Nie rozumiem o co chodzi Panu Prezydentowi.
+0-0
Poniedziałek, 12 listopada 2012 r. godz. 17:37
~Tola
Hej "polka..." a wiesz dlaczego ci bozia dała takie małe stópki? By ci wygodniej było przy zmywaku. A rozumek taki mały dlaczego? - by się nie wysilać jak słuchasz PiSlamistów i toruńskiej czarownicy.
+0-0
Poniedziałek, 12 listopada 2012 r. godz. 17:32
~PiSdupek
No i wyparzyła sobie gębę zamiast garnka ta cała nibyPolka na emigracji. No i dobrze, jeszcze innym to by się przydało.
+0-0
Poniedziałek, 12 listopada 2012 r. godz. 17:24
~normaL
"polka..." marsz na zmywak, a nie tutaj dupę zawracasz. Bo cię wyleją z razem pomyjami z tej roboty! No już!
+0-0
Poniedziałek, 12 listopada 2012 r. godz. 17:19
~PiSdek
-Boże, jakby ci u których "polka na emigracji" sprząta wiedzieli o jej głupocie to dostałaby takiego kopniaka na drogę że szybciej niż F-16 leciałaby baba.
+0-0
Poniedziałek, 12 listopada 2012 r. godz. 17:12
~stud.med.
"Polka na emigracji" a czy ty jesteś pewna że tam gdzie jesteś to jest emigracja. Upewnij się czy tam przy drzwiach są klamki? No i widzisz, tak bywa w tych przypadkach.
+0-0
Poniedziałek, 12 listopada 2012 r. godz. 16:52
~Tola
"polka na emigracji" - błagam, nie wracaj bo swoją głupotą możesz zarazić pozostałych idiotów i doprowadzić do pandemii. A wystaczy poczytać niektóre posty by widzieć że i tak psychiatrzy będa mieć sporo roboty.
+0-0
Poniedziałek, 12 listopada 2012 r. godz. 16:47
~Mainman
Masz rację Konrad.Durniów mamy dostatek.Jesteś tego żywym dowodem:)
+0-0
Poniedziałek, 12 listopada 2012 r. godz. 16:39
~SZERYF
ja.Konrad i Normanto jeden idiota w trzech nickach!
+0-0
Poniedziałek, 12 listopada 2012 r. godz. 16:06
~ja
Mam pytanie do @ polki na emigracji : czy TRWAM i RADIO MARYJA też mam wyłączyć i nie słuchać ?
+0-0
Poniedziałek, 12 listopada 2012 r. godz. 15:50
~Sławoj (nie Leszek)
Panie prezydencie a ma pan informacje komu pan tę "wycieczkę" fundował? I na który to masz niektórzy z nich jechali? Bo jeśli (jak niektórzy mówią) na ten co chcą obalać republikę to ja mówię zdecydowane NIE. Czy aby komuś się lejce nie poplątały?
+0-0
Poniedziałek, 12 listopada 2012 r. godz. 15:49
~elf
@Norman!!Jesteś męską d..pa a na dodatek głuchoniemym ślepcem.
+0-0
Poniedziałek, 12 listopada 2012 r. godz. 15:47
~Konrad
"polka na emigracji" - jeśli ty się chcesz nazywać "myslącym ludem" to raczej pozostań na tej emigracji ze swoją chorobą. Durniów mamy dostatek.
+0-0
Poniedziałek, 12 listopada 2012 r. godz. 15:36
~Józio Bąk vel plusk
dO POLKA NA EMIGRACJI:nIE ODPOWIADAJ NA "KOPNIĘCIA OSŁA NORMANA.To D..IL NIŻAŃSKI.Potomek Żyda i capa
+0-0
Poniedziałek, 12 listopada 2012 r. godz. 15:29
~polka na emigracji
żal mi stalowej woli... norman jeszcze chwilę i bekniesz za zniesławienie. jak ty się w ogóle wyrażasz człowieku? brak słów na takich ludzi jak ty - tylko wstyd i hańba dla twoich rodziców :/
+0-0
Poniedziałek, 12 listopada 2012 r. godz. 15:26
~KAIN
@Norman!!Śmierdzisz qpą!Spadaj kabotynie.
+0-0
Poniedziałek, 12 listopada 2012 r. godz. 15:26
~Pisowiec z Jastkowic
Panie Prezydencie ma Pan rację. Nie wydawać na POlicję ani grosza. Niech chodzą piechotą. Nachodzenie Patriotów to bandytyzm smoleński.
+0-0
Poniedziałek, 12 listopada 2012 r. godz. 15:06
~Norman
@polka na emigracji, "LUDZIE DOMAGAJCIE SIĘ PRAWDY O SMOLEŃSKU!!" I jak cię nie nazwać głupią d..ą? No jak?
+0-0
Poniedziałek, 12 listopada 2012 r. godz. 14:50
~polka na emigracji
norman, człowieku, ocenianie to nie to samo co obrażanie i wyzywanie, tak beton jak ty w ogóle nie powinien się wypowiadać publicznie... jak żenująco nisko poziom trzeba reprezentować żeby nazywać kogoś "głupią du..pą" na forum, zamiast napisać argumenty dlaczego się nie zgadzasz z tym co ktoś pisze. I widzę, że więcej tu takich na forum - czyli stalowa nic się nie zmieniła. beton agresja i totalny brak szacunku do ludzi - i wy chcecie żeby w tym kraju było lepiej? :D POWODZENIA :D
+0-0
Poniedziałek, 12 listopada 2012 r. godz. 14:47
~TVN
&Polka na emigracji.... : ten facet Norman to tu robi sztuczki za banana, daj mu banana i da ci spokój. To jedyna forma kohabitacji ;->
+0-0
Poniedziałek, 12 listopada 2012 r. godz. 14:42
~NIE_glosujacy wyborca PO
Maniac, poczekaj na całą historie :-) Zresztą czy to ma jakiekolwiek znaczenie co piszesz, a co zrobisz jeśli się mylisz a nie widziałeś na miejscu ;-) Na miejscu inaczej odbiera się wszelkie utrudnienia, gdy co minute jest apel o nie uleganiu prowokacji, gdy wiadomo że lewaki tylko czekają, a rozmowa z bramkarzami tez jest specyficzna i nie poetycka. To zależy jak leży i radze Ci nie naśladować ograniczeń nabytych. Ja w przeciwieństwie do ciebie wysoko oceniam zachowanie tak wielkiego tłumu.
+0-0
Poniedziałek, 12 listopada 2012 r. godz. 14:34
~Norman
@polka na emigracji, oceniłem cię po twojej wypowiedzi. Nic dziw się więc zatem. Nie spóźnij się na sprzątanie u Żydówki.
+0-0
Poniedziałek, 12 listopada 2012 r. godz. 14:25
~polka na emigracji
norman, jak widze jakie śmieci w tym kraju to faktycznie nie ma po co wracać, tępy betonie. właśnie przez taki jak ty zaścianek ten kraj nie ma sił żeby zawalczyć o swoje. szkoda tylko, że to myślacy ludzie wyjeżdżają, a beton zostaje.
+0-0
Poniedziałek, 12 listopada 2012 r. godz. 14:24
~maniac
@NIegłosujący_wyborca_PO: Dowodzę tego co mniej-więcej napisałeś. Tłukła się garstka kiboli. Nie wierzę, w żadne "prowokacje", bo tylko zwierzę można sprowokować, a i tak w pewnych granicach. Dla tych debili wystarczyła iska - byle jaka, byle skąd. Na YT widziałem filmik gdzie garstka wyrostków rzuca chyba pierwsze petardy..... Jedyne co to z tym Twoim "cudem" bym też nie przesadzał. Zakładam, że większością tam była faktycznie nastawiona na świętowanie, a nie na klepanie mord. N nawet gdyby marsz musiałby być wstrzymany na 3 godziny to normalny człowiek z nudów petard i rac rzucał nie będzie, a i kostkę brukową w spokoju zostawi.
+0-0
Poniedziałek, 12 listopada 2012 r. godz. 14:11
~Nie_glosujacy wyborca PO
Maniac "Tam się z policją tłukli tylko Ci, którzy z takim nastawieniem tam się znaleźli." 50,000 a może i 70,000 się nie biło. Paru może i chciało choć zdjęcia i filmy buzują na internecie i nie widać szczerych chęci bo możliwości było tyle ile jeżdżących suk. Czego ty chcesz dowieść?????? To cud że po zatrzymaniu pochodu przez godzinę nie doszło do zamieszek. To wyjątkowo dobrze świadczy o nastrojach na marszu i dobrej organizacji. Marsz Komorowskiego miał wypaść jak Salon Michnika :-) Masz wątpliwości jeszcze? Osiągnięto cel, udało się jednak przeprowadzić Marsz i to cudem.
+0-0
Poniedziałek, 12 listopada 2012 r. godz. 14:07
~ZOMO
Policja wykonywała tylko swoje obowiązki. TRZY autokarów CHULIGANÓW należało zatrzymać za rogatkami miasta i pogonić połą po du..e do domu. Tak To się kiedyś robiło. Łukaszenko wie jak zaprowadzić porządek. Panie Szlęzak Przesadzasz Pan POZDRAWIAM
+0-0
Poniedziałek, 12 listopada 2012 r. godz. 13:58
~Norman
@polka na emigracji, zostań tam głupia d..o.
+0-0
Poniedziałek, 12 listopada 2012 r. godz. 13:56
~NIE_glosujacy wyborca PO
Z tym cielęciem to ja też myślę że prawda. No bo wpierw było podlizanie się do czerwonych z krzyżem, potem się na nich wypiął w sądzie, potem pokłócił się na-niby w stalowej z klubem PO ale spotkał z delegacją Premiera w Tarnobrzegu, teraz znowu na-niby stanął po stronie patriotów, ale przywódców powstania nie cierpi i syreny dla poległych powstańców nie włączy. Czepił się nawet Policji chyba dla kibiców. To już przesada, co to za demokracja..... to brak szacunku i kpina z nas.
+0-0
Poniedziałek, 12 listopada 2012 r. godz. 13:52
~maniac
@i POLICJA: A przepraszam co w tym dziwnego, że część policjantów ma kominiarki? Jakoś podczas operacji antyterrorystów nikomu to nie przeszkadza. Nic tez dziwnego że w tłumie byli tajniacy. W kominiarkach z napisem Policja biegali i wyciągali z tłumu zadymiarzy goście z wydziału operacji specjalnych. Zastanówcie się. Dlaczego Policja wszczęła burdy? Żeby się nawzajem klepać i pokazać tą manifestację w złym świetle? Litości :) Tam się z policją tłukli tylko Ci, którzy z takim nastawieniem tam się znaleźli.
+0-0
Poniedziałek, 12 listopada 2012 r. godz. 13:51
~Polak
Do @RST twierdzisz że czytałeś "Myśli nowoczesnego endeka" Ziemkiewicza, to powinieneś przeczytać jeszcze raz, bo nic nie zrozumiałeś. Szlęzak to takie "Polactwo - cwaniak", który nie łączy tylko dzieli i skłóca Polaków tak samo jak twój gajowy bul komorowski tusk i dlatego między innymi ze szlęzaka endek jak z koziej dupy ....A ci "Bojownicy" policjanci w Warszawie, w zielonych kominiarkach a pod kurtką koszulki z napisem POLICJA, rzucający petardy, to też wypełniali sumiennie swoje obowiązki??? albo WYKONYWALI CZYNNOŚCI ZWIĄZANE Z ZABEZPIECZENIEM MANIFESTACJI "podpalając" ją?.... W autobusach jechali pewnie normalni Polacy ze Stalowej Woli, Patrioci, którzy chcieli normalne uczcić odzyskanie niepodległości przez Piłsudskiego i tyle. Nienormalnym to przeszkadza i szykanują kontrolami, prowokacjami, itp. A SZLĘZAK jak to ślęzak wyczuwa zmieniające się wiatry i zmienia WIZERUNEK pod przyszłe wybory robiąc z siebie ENDEKA. I dlatego podtrzymuję, że taki ze Szlęzaka Endek jak z koziej dupy trąba.
+0-0
Poniedziałek, 12 listopada 2012 r. godz. 13:42
~facet
Przeczytałem dzisiaj wszystkie komentarze i tak się zastanawiam, czy u was mieszkaja sami ograniczeni umysłowo, noooo z drobnymi wyjątkami. Ale poziom.Wstyd. Co do wypowiedzi Prezydenta to czyba cos mu się pomieszało. Przecież to ludzie pracują na niego.Dziwne rozumowanie.
+0-0
Poniedziałek, 12 listopada 2012 r. godz. 13:24
~RST
Sam jesteś Polak - "jak z koziej dupy trąba"!. Widziałeś ilu Polaków poszło z Komorowskim, a ilu nie?
+0-0
Poniedziałek, 12 listopada 2012 r. godz. 13:22
~TVN
Mądrę ciele ssie dwie krowy co ??? Ani ściema z Kokoszą ani ściema z kłótnia w PO, ani ta ściema, Lemingów już nie doda. Trzeba wyraźnie zająć stanowisko, czas cudów mniemanologii się skończył choć ona robi już małpę za banana.
+0-0
Poniedziałek, 12 listopada 2012 r. godz. 13:22
~Polak
@Rena, co to za POLICJA? Czy to ci "Bojownicy" policjanci w Warszawie, w zielonych kominiarkach a pod kurtką koszulki z napisem POLICJA, "rzucający petardy", to też wypełniali sumiennie swoje obowiązki??? albo WYKONYWALI CZYNNOŚCI ZWIĄZANE Z ZABEZPIECZENIEM MANIFESTACJI "podpalając" ją?.... W autobusach jechali pewnie normalni Polacy ze Stalowej Woli, Patrioci, którzy chcieli normalne uczcić odzyskanie niepodległości przez Piłsudskiego i tyle. Nienormalnym to przeszkadza i szykanują kontrolami, prowokacjami, itp. .A SZLĘZAK jak to ślęzak wyczuwa zmieniające się wiatry i zmienia WIZERUNEK pod przyszłe wybory robiąc z siebie ENDEKA. A taki ze Szlęzaka Endek jak z koziej dupy trąba. .. A @Norman" jak "tęczowy rysiek z kolorowej SLD znowu się czegoś naćpał.
+0-0
Poniedziałek, 12 listopada 2012 r. godz. 13:18
~hergut
@Norman!!Zapomniałeś haloperidolu zażyć,czy też Twój pipel dostał rozwolnienia?
+0-0
Poniedziałek, 12 listopada 2012 r. godz. 13:17
~RST
Renia do garów!!!
+0-0
Poniedziałek, 12 listopada 2012 r. godz. 13:13
~Rena
Panie prezydencie, najlepiej nie dopłacać ale zlikwidować całkiem policję nie tylko w mieście ale całym kraju - no nie? Pan i Korwinek Mika będziecie nas bronić i eskortować kiboli by sobie łbów nie pourywali. A jak pan przy okazji dostanie po głowie to może będzie pan trochę inaczej "spiewał"?
+0-0
Poniedziałek, 12 listopada 2012 r. godz. 13:12
~bibi
Ich poziom tu na forum mówi sam za siebie.
+0-0
Poniedziałek, 12 listopada 2012 r. godz. 13:10
~TVN
Amen :-)
+0-0
Poniedziałek, 12 listopada 2012 r. godz. 13:06
~Nie_glosujacy wyborca PO
Chce banana?
+0-0
Poniedziałek, 12 listopada 2012 r. godz. 13:00
~i POLICJA
na tylu filmach widac agresywych tajniakow w kominiarkach, ze nawet juz rzecznik KG Policji przestal zaprzeczac, ze mieli w akcji tajniakow! "Nasza kamera zarejestrowała także to, co działo się po drugiej stronie ulicy. Tam z kolei, widać pierwsze race, które poleciały w stronę policji. Nagle zza kordonu wybiegli mężczyźni, część z nich w kominiarkach, i ruszyli w stronę tłumu. To prawdopodobnie nieumundurowani policjanci. - To mogli być nasi funkcjonariusze. Za policjantami w mundurach, byli ci nieumundurowani, którzy mieli za zadanie wyławiać z tłumu prowodyrów zajść i nie pozwolić im na eskalację zamieszek -przyznaje tvnwarszawa Mariusz Sokołowski, rzecznik Komendanta Głównego Policji." Jedniczesnie oskarzenia o prowokacje ze strony policji nazywa absudem. "Chwilę potem, także w "Faktach po Faktach" do słów Zawiszy odniósł się także rzecznik KGP Mariusz Sokołowski. - Tak absurdalnej rzeczy już dawno nie słyszałem. Ci policjanci, który tam byli z pewnością woleliby spędzić 11 listopada z rodzinami, a nie uganiając się za chuliganami - powiedział." Ciekawa argumentacja :D Nie prowokowali, bo woleliby byc ze swoimi rodzinami :D:D
+0-0
Poniedziałek, 12 listopada 2012 r. godz. 12:58
~Noser
Myślę że nasz prezydent za dużo nasłuchał sie takich pajaców jak Kurwin Mika, potem tych oszołomów z Ligi i narodowców. Zatracił chłopina rzeczywistość. Czasami jak człowiek walnie mocnego to ma kaca. A powinien mieć bo jest pod wpływem nawiedzonych narodowców. Ich poziom tu na forum mówi sam za siebie. Mam nadzieję że sie wykaraska i będziemy na niego głosować. Bo nie ma alternatywy. Tak jak nie ma alternatywy dla PO. Co Kaczyzm i PiSmatoły? - chyba trzeba rozum postradać. Pozdrawiam "Normana" chociaż jego słowa do tej hołoty nie dotrą. Coś o perłach i wieprzach mi sie przypomina.
+0-0
Poniedziałek, 12 listopada 2012 r. godz. 12:54
~nawet Żydówka potwierdza
z Polska Times -..."Policjanci w cywilu z całą pewnością byli jednak obecni pośród uczestników Marszu Nieppodległości. Serwis gazeta.pl twierdzi, że zamaskowani mężczyźni, których można zobaczyć na filmikach, to funkcjonariusze Biura Operacji Antyterrorystycznych i wydziału operacji specjalnych Centralnego Biura Śledczego, którzy nie mogą pokazywać twarzy. Nie zajmowali się jednak prowokowaniem burd, lecz mieli za zadanie wyciągać z tłumu najbardziej aktywnych zadymiarzy."...
+0-0
Poniedziałek, 12 listopada 2012 r. godz. 12:52
~Polak
W czasie wojny zginęli prości Żydzi i wybitni Polacy. Uratowali się wybitni Żydzi i prości Polacy. Dzisiejsze społeczeństwo w Polsce to żydowska głowa nałożona na polski tułów. Żydzi stanowią inteligencję, a Polacy masy pracujące. Wiejski filozof SZLĘZAK jest tego przykładem....A ty @Norman" przestań już palić to świństwo...
+0-0
Poniedziałek, 12 listopada 2012 r. godz. 12:50
~Nie_glosujacy wyborca PO
Wiec wyborczy już otwarty haha..... chce banana?
+0-0
Poniedziałek, 12 listopada 2012 r. godz. 12:46
~RST
ciekawostka pch.24.pl "Marsz niepodległości nieco liczniejszy od prezydenckiego" Data publikacji: 2012-11-12 06:00 Data aktualizacji: 2012-11-12 08:38:00 Serwis internetowy "Gazety Wyborczej" po raz kolejny wykazał się poczuciem humoru. Poinformował swoich czytelników, że Marsz Niepodległości był "nieco liczniejszy" od marszu prezydenta Komorowskiego. Wstępne szacunki służb porządkowych wskazują, że na prezydenckim marszu Razem dla Niepodległej było maksymalnie 10 tys. ludzi. Jednak "GW" oszacowała, że na marszu Bronisława Komorowskiego było kilkanaście tysięcy osób. Policja nie podała jeszcze informacji o liczebności organizowanego przez narodowców Marszu Niepodległości. Organizatorzy tego wydarzenia stwierdzili, że na ich manifestacji było ok. 100 tys. ludzi. Nie przeszkodziło to internetowym dziennikarzom "GW" napisać: "Wczesnym popołudniem ulicami miasta przeszedł organizowany przez Bronisława Komorowskiego marsz Razem dla Niepodległej. Szlakiem wybitnych Polaków, w tym Romana Dmowskiego, przeszło KILKANAŚCIE TYSIĘCY osób - w tym Roman Giertych, który szedł po prawicy prezydenta. Później zebrali się uczestnicy NIECO LICZNIEJSZEGO prawicowego Marszu Niepodległości" [wyróżnienie - pch24.pl]. Cóz, papier przyjmie wszystko.
+0-0
Poniedziałek, 12 listopada 2012 r. godz. 12:40
~Olek
nooo i dziennikarzyna na miarę gazety FAKT ma swoje minuty, ciekawe kiedy te ostatnie .
+0-0
Poniedziałek, 12 listopada 2012 r. godz. 12:40
~dżon
"polka na emigracji", popieram Cię w 100% !! nie ma czsu na czekanie aż obudzimy się bez kraju, bez praw, kierowani przez niewiadomo kogo...
+0-0
Poniedziałek, 12 listopada 2012 r. godz. 12:38
~TVN
"Ja Norman przepraszam za niego i dalej będę głosował tylko na Andrzeja. Oczywiście 100% racji w zamieszczonym wyjaśnieniu, nie tylko prezydentowi, ale tym faszystowskim ciemniakom" ----- Zdurnienie powinno zacząć w ten sposób........ a nie kończyć!!!!! Tak jak Brzeziński powinien się wypowiedzieć nie po wygranych wyborach swojego lewicowego kamrata pracodawcy ale przed. :-)) Co za zwieracz.
+0-0
Poniedziałek, 12 listopada 2012 r. godz. 12:25
~Polak
A ci "Bojownicy" policjanci w Warszawie, w zielonych kominiarkach a pod kurtką koszulki z napisem POLICJA, rzucający petardy, to też wypełniali sumiennie swoje obowiązki??? albo WYKONYWALI CZYNNOŚCI ZWIĄZANE Z ZABEZPIECZENIEM MANIFESTACJI "podpalając" ją?.... W autobusach jechali pewnie normalni Polacy ze Stalowej Woli, Patrioci, którzy chcieli normalne uczcić odzyskanie niepodległości przez Piłsudskiego i tyle. Nienormalnym to przeszkadza i szykanują kontrolami, prowokacjami, itp. .A SZLĘZAK jak to ślęzak wyczuwa zmieniające się wiatry i zmienia WIZERUNEK pod przyszłe wybory robiąc z siebie ENDEKA. A taki ze Szlęzaka Endek jak z koziej dupy trąba. .. A @Norman" jak "tęczowy rysiek z SLD znowu się czegoś naćpał.
+0-0
Poniedziałek, 12 listopada 2012 r. godz. 12:24
~maniac
Przepraszam, ale o co Panu Prezydentowi chodzi? Czy nie jest rolą policji zapewnienie bezpieczeństwa? Czy komuś korona z głowy spadła bo został wylegitymowany? Wiadomo było przecież, że na marsz narodowców jadą również (zakładam, że byli w zdecydowanej mniejszości) kibole by klepać się po mordach więc naturalnym jest to, że chciano ograniczyć ich liczbę. Inna sprawa, że legitymowano na rogatkach warszawy, a prezydent chce obcinać kasę dla lokalnej, stalowowolskiej policji... przepraszam co to ma być? Na złość mamie odmrożę sobie uszy? Wiecie kto policję traktuje jak wroga? Przestępcy.
+0-0
Poniedziałek, 12 listopada 2012 r. godz. 12:16
~CYKLOP
Chron mnie Boże przed diabłami w mudurach o niebieskim kolorze
+0-0
Poniedziałek, 12 listopada 2012 r. godz. 12:12
~NET_4.0
Nie chodzi tylko o marsz nie chodzi o policję. Chodzi o myśli polityczne narodowej demokracji o ideę Dmowskiego. To coś więcej niż jedna akcja. Zróbmy wszystko aby ten ruch społeczny coś zdziałał.
+0-0
Poniedziałek, 12 listopada 2012 r. godz. 12:12
~polka na emigracji
Ludzie ze Stalówki, przestańcie z tekstami, że kogo "bóg opuścił to mu się w głowie miesza" bo wstyd w ogóle podnosić takie argumenty!!! Wszyscy widzimy że żyjemy w kraju rządzonym przez postkomuchów, którzy doprowadzają polskę do ruiny!!! byłe sbeki, aferzyści i złodzieje, nieudolny rząd który tylko rozkrada i zadłuża ten kraj, kradnie nasze ciężko zarobione pieniadze!! nie zastanowiliście się, dlaczego stawki godzinowe krajów pogrążonych w kryzysie są i tak wyższe niż w polsce kiedykolwiek były???Ten kraj jest rozkradziony przez postkomuchów do cna, dla obywatela nie ma praw - jak ktoś mógł w ogóle zarzucić drugiej osobie, że ma się nie czepiać takich sprawnych organów, jak prokuratura!! ludzie, przejrzyjcie na oczy, wyłącznie tvn i polsat które wami manipulują, przekopcie internet!!! przecież prokuratura to największa mafia tego kraju, w której ręka rękę myje!!! nie zauważyliście, że w żadnej z wielkich afer i przekrętów nikt nie został skazany?? że Jarkowi Wałęsie "przedawnia się" sprawa, podczas kiedy drugi uczestnik wypadku zostaje skazany??? że syn Tuska nie był jeszcze przesłuchiwany w sprawie afery finansowej w porcie lotniczym Gdańsk??? W tym kraju nie da się żyć, to nie jest normalny kraj!! popatrzcie jak żyją ludzie w innych krajach eurpejskich, jak to mozliwe żeby w polsce godzina pracy wystarczała na bułke i masło! gdzie są te pieniądze, jak myślicie?? Czara goryczy się przelewa, i jak nienawidzę młodzieży wszechpolskiej, tak ciężko się z nią ostatnimi czasy nie zgadzać. Ludzie, otwórzcie uszy na głosy które mówią, że trzeba w końcu wyjść na ulicę i pokazać, że my Polacy nie jesteśmy zadowoloni z życia!! dlaczego ciągle ktoś musi emigrować?jesli będziemy siedzieć cicho całe życie, to te barany będą myśleć, że nam jest tak dobrze, że motłoch się zgadza,że z motłochem można robić, co się chce!! LUDZIE DOMAGAJCIE SIĘ PRAWDY O SMOLEŃSKU!! bo jeśli obrzucamy się nawzajem, kto jest POlakiem a kto pisowskim oszołomem, to o to im właśnie chodzi, żeby ns podzielić na tych, co są pisowskimi oszołomami i wierzą w teorie spiskowe i na tych co za tuskiem podcierają tyłek brukseli. A jeśli ktoś uważa że szereg ludzi badajacych samodzielnie katastrofę smoleńską, lub posiadający bezposrenią wiedzę z miejsca zdarzenia popełniło samobójstwa z "wrażenia", to zapytajcie sami siebie, co wam to przypomina?? Dlaczego Smoleńsk to pierwsza w historii lotnictwa katastrofa, w której dowodem głównym w sprawie nie jest WRAK? Takich pytań bez odpowiedzi jest cała masa w tym kraju - dlaczego winni nie zostają skazani, dlaczego są równi i równiejsi, dlaczego do małego dziecka na wygwizdów karetka nie dojedzie, a posła ze szpitala przez pół kraju przewiezie, żeby przegłosował jakieś dziadostwo w sejmie? PROSZE WAS BĄDZCIE ROZSADNI I OTWÓRZCIE OCZY! WYLACZCIE TVN I INNE STACJE, KTORE MANIPULUJĄ NAMI JAKI CHCĄ. ŻĄDAJCIE PRAWDY I ODPOWIEDZI NA PYTANIA KTÓRE WAS NURTUJĄ. powtarzają się głosy - wszędzie i od dawna - że trzeba wyjść na ulice i dać światu znać, że polakom źle sie żyje, że polacy nie są szcześliwi, lecz tłamszeni i okradani, że polacy zdychają z głodu podczas kiedy ich politycy pławiają sie w luksusach. kraj powinien być dla obywateli, a tymczasem żyjemy w marionetkowym państwku w którym rosja po dziś dzień pociąga za sznurki, co pokazuje smoleńsk - nie oddadzą wraku i czarnej skrzynki, bo tak im się podoba, bo mogą, bo znajcie swoje miejsce, polaczki. Nie wolno się na to godzić i wierzcie mi, bóg nic tu nie pomoże!! Musimy być silni jako naród, a nie podzieleni - nie dajcie się rozpraszać i skłócac, bo im o to własnie chodzi!! pamiętacie aferę o krzyż pod pałacem prezydenckim??? pamiętacie jak długo było o niej głośno i jak media to rozdmuchiwały? a ilu z was wie, że korzystając z tych zamieszek podniesiono cichaczem podatek?? SZLEZAK ma racje. pierwszy raz zyskał mój szacunek, bo nie boi się powiedzieć głośno, że zyjemy w małej rosji!!!!! bo żyjemy polacy, otwórzcie oczy i porównajcie to co się dzieje w obu krajach. I takie głosy trzeba podnosić, one muszą być obecne bo to już jakiś początek - najpierw potrzeba, żeby obudzić naród z uśpienia jakie wywołal kapitalizm i amerykanizacja, które otępiły nas na poczynania władz. ale to co się dzieje obecnie nie przejdzie już niezauważone. Krok drugi to domaganie się zmian i prawdy! bo takie jest nasze prawo. pamiętajcie, że wszystkie demonstracje muszą być pokojowe, a pierwszy rzuca kamień zawsze PROWOKATOR. Ale trzeba mówić tym komuchom głośno i bez przerwy, i trzeba mówić tak długo aż puszczą im nerwy! brawo Szlęzak. A kto się nie zgadza, niech zdycha na emeryturze 500 zł i czeka aż go bóg ocali.
+0-0
Poniedziałek, 12 listopada 2012 r. godz. 11:59
~NET_4.0
Gdzie i kiedy spotkanie? Proszę pisać i proszę informować. Niech przyjdą ci, którzy byli ale również ci, którzy nie byli z różnych powodów ale na pewno są zainteresowani tematem narodowej demokracji. Niech się dowiemy wszyscy co i jak. Niech będzie nas więcej.
+0-0
Poniedziałek, 12 listopada 2012 r. godz. 11:52
~RST
Na niezalezna.pl są filmy i zdjęcia z marszu potwierdzające, to co powiedział wczoraj w TVN Artur Zawisza - zadymiarzami byli policyjni prowokatorzy! (oczywiście został wyśmiany i zagłuszany przez dziennikarza prowadzącego). Czekamy na relacje, co widzieli nasi.
+0-0
Poniedziałek, 12 listopada 2012 r. godz. 11:52
~fifi
Norman coś za ostro twój partner ci dogadza
+0-0
Poniedziałek, 12 listopada 2012 r. godz. 11:48
~obiektywny
do @policjanta@ A policjant Karol C., który po cywilnemu, kopał brutalnie, wręcz SADYSTYCZNIE po twarzy młodego mężczyznę 11.11.2011 w Warszawie, a mundurowi nie reagowali, to też "WYKONYWAŁ CZYNNOŚCI ZWIĄZANE Z ZABEZPIECZENIEM MANIFESTACJI?"............. A szlęzak już się "przemalowuje" jak zwykle gdy wiatry się zmieniają... A ty "Norman" przestań już brać te dopalacze.
+0-0
Poniedziałek, 12 listopada 2012 r. godz. 11:38
~rapik
Norman ty za prezydenta nie przepraszaj,przeproś lepiej za siebie,a co do słabszych dni to ty masz ich dość sporo wnioskując po twoich komentarzach
+0-0
Poniedziałek, 12 listopada 2012 r. godz. 11:35
~fan Żyrandola
@Norman, ty tęczowy faszysto, nie bredź !!!
+0-0
Poniedziałek, 12 listopada 2012 r. godz. 11:27
~Norman
@obiektywny, z obiektywnością masz jedynie jedno wspólne - jesteś obiektywnie ocenionym prymitywnym, pisowskim ciemniakiem.
+0-0
Poniedziałek, 12 listopada 2012 r. godz. 11:25
~Norman
@policjant, w tym przypadku prezydent użył złej oceny. Pewnie miał gorszy dzień. Przepraszam za niego. Oczywiście 100% racji w zamieszczonym wyjaśnieniu, nie tylko prezydentowi, ale tym faszystowskim ciemniakom, którzy tak się uaktywnili pod tym postem. Są jednak tacy, którzy doceniają waszą pracę i często wam współczują.
+0-0
Poniedziałek, 12 listopada 2012 r. godz. 11:23
~RST
Panie @policjancie - to o Policji Pan pisze tymi słowy:"To mieszkańcy powinni dziękować miastu, że chce pomóc, bo bez tych pieniędzy ta chora instytucja przestałaby funkcjonować w połowie roku." To nawet Pan myśli, że Policja jest chorą instytucją?
+0-0
Poniedziałek, 12 listopada 2012 r. godz. 11:22
~obiektywny
A ci policjanci w Warszawie, w kominiarkach a pod kurtką koszulki z napisem POLICJA, rzucający petardy, to też wypełniali sumiennie swoje obowiązki???....A ten "Norman" znowu czegoś się naćpał.
+0-0
Poniedziałek, 12 listopada 2012 r. godz. 11:22
~Nie zgadzacie się z tym?
Skandowano również: "Precz z Unią Europejską", "Bohaterom cześć i chwała", "Narodowy radykalizm", "Narodowe Siły Zbrojne-NSZ", "Wielka Polska, narodowa", "Jestem dumny, że jestem Polakiem", "Tylko idiota głosuje na Palikota" oraz "Komorowski - zdrajca Polski".
+0-0
Poniedziałek, 12 listopada 2012 r. godz. 10:41
~policjant
Panie Prezydencie nie powinien Pan jako historyk porównywać Policji z gestapo. Pracuję w niej wiele lat, staram się robić to jak najlepiej potrafię i chciałbym to dalej robić. Zostawiłem tu wiele zdrowia i nerwów bo przez większość tych lat nasłuchałem się jakimi to jesteśmy debilami, nieukami, darmozjadami itp. Myślę jednak, że to opinie tych którzy nigdy nie lubili Policji, a ciągle wierzę, że to mniejszość. Jak ktoś trafnie napisał wszędzie znajdą się lepsi i gorsi pracownicy, ale w tym konkretnym przypadku to czego się czepiać?. Nie wie Pan, że każde takie zgromadzenie musi być monitorowane. A czy Pan byłby zadowolony, gdyby do miasta miało zjechać się kilka tysięcy osób a Policja na ich temat nie miałaby żadnego pojęcia, mało tego - nie wiedziałaby o tym i nie przygotowała się np ściągnięciem dodatkowych sił? Pewnie wtedy byłby krzyk -po co ta Policja jak nic nie wie i nie potrafi się przygotować. Dotacje dla Policji? To mieszkańcy powinni dziękować miastu, że chce pomóc, bo bez tych pieniędzy ta chora instytucja przestałaby funkcjonować w połowie roku. Nie będzie na służby ponadnormatywne ? OK. nie muszę w wolnym czasie iść w patrol. Mogę go spędzić z rodziną. Nie będzie na paliwo? OK będą patrole piesze, tylko proszę nie wymagać aby "dobiec" na czas na miejsce interwencji. Wiele by tu można pisać, ale po co? Żyjemy w kraju którego politycy tylko potrafią dzielić społeczeństwo. Szkoda, że Pan też się do tego przyczynia bo jako osoba publiczna jako Prezydent Miasta pokazuje Pan że wiele rzeczy nie wie i reaguje zbyt impulsywnie. Może najpierw trzeba było porozmawiać, jak to naprawdę wyglądało, po co itd. Normalni mieszkańcy wy nie musicie się martwić jak takie zachowanie wpłynie na naszą pracę. Gdybyśmy się przejmowali obelgami, wyzwiskami i zwracali uwagę na wieczną nagonkę, to należałoby już dawno odejść z tej służby, a ci co piszą że jesteśmy nierobami i nic nie potrafimy niech sami ocenią własną pracę a nie oceniają innych nie mając zielonego pojęcia o tej robocie.
+0-0
Poniedziałek, 12 listopada 2012 r. godz. 10:33
~cycu
norman--a tak po za tym to w domu wszyscy zdrowi?
+0-0
Poniedziałek, 12 listopada 2012 r. godz. 10:28
~pik
Gdy czytam o "narodowcach" jestem przerażony. Banda łysych bez karków, race, kastety, bejsbole, o co walczą? Ponoć o niepodległość. Tyle że tą już mamy. Na zadymę do W-wy jechał "kwiat" polskiej młodzieży, weterani stadionowych zadym. Pan Prezydent użala sie nad ich losem, kazali im się wylegitymować, krzywda sie stała? Policja zła? Rozwiązać, tak jak Straż Miejską. Pan Prezydent jak zechce to potrafi
+0-0
Poniedziałek, 12 listopada 2012 r. godz. 09:43
~mimi
poczekajcie,jeszcze troche a będzie więcej takich manifestacji,ludzie już nie wytrzymują,musi coś nastąpić bo to co się wyprawia to katastrofa,Polacy nie mają prawdziwych wartości,wypinają się nawet na religie
+0-0
Poniedziałek, 12 listopada 2012 r. godz. 09:23
~Golonka
Czytajcie ze zrozumieniem. Prezydent powiedział, że porozmawia z Policją, a nie od razu, że obetnie wszystko i wszystkim. Wszystko zależy od wyników rozmowy.
+0-0
Poniedziałek, 12 listopada 2012 r. godz. 09:07
~xy
Pierwszy raz zgadzam się całkowicie z Normanem .
+0-0
Poniedziałek, 12 listopada 2012 r. godz. 08:56
~gruzin
chodzę na MARSZ NIEPODLEGŁOŚĆi od 6 lat, jak nie byłeś: nie opieraj swojej wiedzy na podstawie przedstawionych w mediach informacji: kto idzie w marszu, po co, i dlaczego policja blokuje przejście, a nawet wyjście z marszu. Pojęciem prewencyjnych działań policji nie można zasłaniać ograniczania praw swobodnego przemieszczania się po Polsce. Bo to jest dyskryminacja części społeczeństwa. Po to mamy wolny demokratyczny kraj ? A jeśli sądzicie, że 70 letni człowiek jedzie rzucać mołotowem w ambasade Rosji to się mylicie. Popieram prezydenta w 100%.
+0-0
Poniedziałek, 12 listopada 2012 r. godz. 08:50
~Krzysiek
Gruby na prezydenta !! :)
+0-0
Poniedziałek, 12 listopada 2012 r. godz. 08:49
~;oo
Kibice mimo że jechali na mecz do Pruszkowa także zostali spisani chyba przez pomyłke jako jadący na Marsz :)
+0-0
Poniedziałek, 12 listopada 2012 r. godz. 08:41
~tom1313@wp.pl
wierzylem w ten kraj - moja ojczyzne - ale chyba czas wyjechac - mam lat troche i bronilem sie rekami i nogami zeby tu zyc....
+0-0
Poniedziałek, 12 listopada 2012 r. godz. 07:49
~nocoment
Panie WALCZYNA niech sie PAN nie tłumaczy temu SZLĘZAKOWI, już jeden jest w Polsce który podwaza POLICJE, PROKURATURE i inne ważne instytucje pańśtwowe to JAROSŁAW KACZYŃSKI Z całtym tym PiS, teraz SZLĘZAK DOŁĄCZYŁ DO NICH przecież kiedyś się fotografował ze swoim PREZESEM JAROSŁAWEM. SZLĘZAK tak KRYTYKUJE RZĄD, URZĘDY PAŃSTWOWE a jeździ do WARSZAWY i błaga na kolanach w ministerstwach i dofinansowania, co bez MINISTERSTW sobie NIE PORADZI ?? taki cwaniaczek z niego ??
+0-0
Poniedziałek, 12 listopada 2012 r. godz. 07:03
~Norman
Porządni mieszkańcy świętowali w swoim mieście. Bandyci z koktajlami Mołotowa i maczetami pojechali do Wa-wy robić burdy, Panie Pzdencie. Zrobiłeś Pan z siebie idiotę, ale i tak na Pana zagłosuję.
+0-0
Poniedziałek, 12 listopada 2012 r. godz. 06:16
~Hergut
Panie Walczyna!A nachodzenie w domach organizatorów wyjazdu przez POlicję i żądanie listy uczestników nazywa sie monitorowaniem?Gratuluję POczucia humoru.
+0-0
Poniedziałek, 12 listopada 2012 r. godz. 06:13
~norman.
Do Natalia:Śmierdząca tubo ryżego wała.To ty jesteś niedoinformowana głupia gąsko!Kontrolować i owszem,ale c zemu rozdzielać autobusy?To typowo gestapowskie metody ryżego i bronka niedojdy zydowskiego służki.Szlęzak ma rację,a Ty jesteś głuchoniemym ślepcem POidiotko
+0-0
Poniedziałek, 12 listopada 2012 r. godz. 00:16
~Adam
Waldemar: Czytaj ze zrozumieniem. W roku 2005 jak weszlismy do UE mielismy 25% bezrobocie. O prace bylo znacznie trudniej niz dzisiaj. nawet po kryzysie. Ludzie nie mieli z czego zyc i czesc z nich po prostu wyjechala za praca, bo mogla zostac i zerowac na rodzinie czy szukac dorywczej roboty, bo pracy u nas wtedy naprawde bylo malo. Uwazam ze to ze pomysleli o swoich najblizszych, o dzieciach, rodzicach mezach czy zonach i wyjechali jest godnym uznania bo napewno nie bylo im sie latwo rozstac z tym co tu zostalo. Ja nie wyjechalem, ale znam sporo takich osob i uwazam ze nie mozna ich obrazac i ujmowac im patriotyzmu. Naród to ludzie. To nie kawalek terenu, to nie flaga. To ludzie, patriotyzm to wspolne dazenie do tego aby tym ludziom zylo sie dobrze, aby mogli byc szczesliwi, wolni. Naprawde większym patriotą jest dla mnie ktoś kto siedzi nad ksiazkami i zostaje naukowcem pracujacym nad waznymi dla ludzkosci rzeczami, ktos kto zalozy firme, zatrudnia ludzi i wrzuca swoj grosik do rozwoju gospodarki, ktos kto jest zajebistym fachowcem w tym co w zyciu robi, niz ktos kto sie przebierze za flage i pojedzie na marsz bo autokar mu podstawili.
+0-0
Niedziela, 11 listopada 2012 r. godz. 23:47
~Waldemar
Adam : wytlumacz nam jaki jest powod tego ze polskosc kojarzy ci sie z glodem i kolchozem . Czy polskosc to cos nagannego? Synonim nieudolnosci?
+0-0
Niedziela, 11 listopada 2012 r. godz. 23:44
~Marcin
rowerzysta: Skoro policja nie powinna łapać pijanych rowerzystów to po co jest ten przepis który mówi że należy łapać pijanych rowerzystów?
+0-0
Niedziela, 11 listopada 2012 r. godz. 23:41
~Marcin
Cytat: "Policjanci w niedzielę sprawdzali autokary, którymi część uczestników przyjechało na Marsz Niepodległości. Wśród przedmiotów znaleziono noże, kominiarki i koktajle mołotowa."
+0-0
Niedziela, 11 listopada 2012 r. godz. 23:34
~ks. Naćpanek
PANIE PREZYDENCIE SZLĘZAK! NA LITOŚĆ BOSKĄ CZY BÓG PANA OPUIŚCIŁ? KIM PAN SIĘ OTACZASZ I KTO MA TAKI IDIOTYCZNY WPŁYW NA PANA? MÓWI SIĘ ŻE "JAK BÓG KOGOŚ OPUŚCI TO MU ROZUM ZABIERA".
+0-0
Niedziela, 11 listopada 2012 r. godz. 23:16
~Natalia
Szkoda że Szlęzak jest niedoinformowany, że to byli policjanci ze Zwolenia czyli z woj. mazowieckiego. Szkoda że nie ma zielonego poijęcia co niektórzy z tzw. narodowców i kiboli wieźli w samochodach na te marsze wolnościowe. I szkoda, że coś się z nim dzieje bo jakiś dureń coś mu szepnie a on pie...oli jak mały kaczor.
+0-0
Niedziela, 11 listopada 2012 r. godz. 23:11
~Baltazar
Panie Szlęzak a czy wie pan cos na temat tego CO POLCJA ZNALAZŁA w niektórych bagażnikach aut jadących na marsze? Chopie walnij się nim coś chlapniesz. Zbyt duży wpływ mają na ciebie jacych prowincjonalni narodowcy! Rozum tracisz? Z gestapo porównujesz? Chyba za dużo wypiłeś tym razem Jędruś bo szybciej chlapiesz niż myślisz. Szanuj się bo wzbudzasz szacunek jak tu u niektórych o poziomie raczej żałosnym!
+0-0
Niedziela, 11 listopada 2012 r. godz. 23:00
~rowerzysta
Jak cos bylo nie tak z tym autobusem to wzorowy policjant powinien go wziasc na hol i dowiesc na ten marsz. Obowiazkiem kazdego jest lapanie pijakow na rowerze czy ratowanie zycia. Rzadza Polska obce tajne sluzby sprzedawczyki i inne smiecie, za AwS-u juz placili za zlomowanie kutrow i zalewanie kopaln. Podsumowujac szkoda ze nie trafil sie nam taki premier z realna wladza jak Pan Andrzej Sz. pseudonim łysy. P.S Szkoda mi tej wiewiorki ale dzieci strasznie glupie rzeczy robia.
+0-0
Niedziela, 11 listopada 2012 r. godz. 22:41
~RST
Jędrus wstydż się. trochę przesadziłeś...
+0-0
Niedziela, 11 listopada 2012 r. godz. 22:34
~Adam
kosa: I bardzo dobrze że wyjechali, nie dość że mają za co żyć to jeszcze do Polski przywieźli/przysłali więcej pieniędzy niż dostaliśmy dotacji z UE. Tacy jak Ty w imię Polskości woleliby ludzi głodujących w kołchozach trzymać.
+0-0
Niedziela, 11 listopada 2012 r. godz. 22:25
~On
Tak, piszcie dalej że chcecie pięknego spokojnego kraju, bez bandytów, z uśmiechniętymi policjantami, wzorowymi politykami.... I że taki niedobry pan prezydent bo powiedział coś nie tak. Ludzie, tak jest rzeczywistość. Niestety, nie będzie kolorowo... będzie coraz gorzej.... takie marsze i manifestacje będą odbywać się częściej... i to nie kibole, ale zwykli ludzie widzą, że coś jest nie tak... bo za chwilę obudzicie się z ręką w nocniku zdziwieni tym, że ten piekny obraz widzianego przez was kraju przestał istnieć....
+0-0
Niedziela, 11 listopada 2012 r. godz. 22:24
~tyż chłop
Aleś się chłopie wygłupił.To tyle.
+0-0
Niedziela, 11 listopada 2012 r. godz. 22:11
~kosa
Kraj z którego uciekło tysiące ludzi za chlebem , kraj , który sprzedał za funt kłaków swój majątek nie zasługuje na obchody święta niepodległości , kraj niewolników na własne życzenie tyle w tym temacie.
+0-0
Niedziela, 11 listopada 2012 r. godz. 21:59
~mamdość
O...oo pan prezydent faktycznie "przejrzał na oczy", ale widzi to co chce, a nie to co powinien. A ludzi , którzy piszą nie oceniaj "moherze", bo wszystkich mierzysz dwiema miarami, a są jeszcze inni, ci których niestety nie znasz.
+0-0
Niedziela, 11 listopada 2012 r. godz. 21:56
~Longin
Na Agrykoli zakończył się Marsz Niepodległości. Ostatnim akcentem był wiec Młodzieży Wszechpolskiej i ONR, podczas którego ogłoszono powstanie Ruchu Narodowego. Po początkowych starciach na Marszałkowskiej marsz spokojnie doszedł pod pomnik Romana Dmowskiego, gdzie złożono wieńce. - Powstał nowy RUCH NIEPODLEGŁOŚCIOWY!
+0-0
Niedziela, 11 listopada 2012 r. godz. 21:52
~led
na szczęście to nie SZLĘZAK daje pieniądze tylko RADA MIASTA uchwałą przekazuje dla POLICJI a Szlęzak niech tak nie podskakuje bo on jest nikim ważnym
+0-0
Niedziela, 11 listopada 2012 r. godz. 21:49
~irys
Do BW: jak policja zgubiła ci dokumenty to żądaj odszkodowania!
+0-0
Niedziela, 11 listopada 2012 r. godz. 21:48
~Donek&bul
SZLĘZAK z filą i komuchami chodził dziś PO kolędzie po całym mieście. Cwaniak SZLĘZAK wyczuwa zmieniające się wiatry.
+0-0
Niedziela, 11 listopada 2012 r. godz. 21:43
~Moher
Pan Prezydent przejrzał na oczy ?. To dobrze. Ale lemingów i komuchów na tym forum też nie mało. Nie ma już Stalowej Woli, jest ogłupiona tuskowa i kacza wola.
+0-0
Niedziela, 11 listopada 2012 r. godz. 21:40
~uzurpator
Proponuje, żeby osoby, które dostały telefony o tym, że wyjazd został odwołany zgłosiły się na policję. Niech dojdą funkcjonariusze po billingach kto siał zamęt.
+0-0
Niedziela, 11 listopada 2012 r. godz. 21:38
~mamdość
A najważniejsze powinien przeprosić, bo przesadził z tym "gestapo". Skąd ma taką pewność, że sami patrioci jechali tymi autokarami. Poza tym, to nie nasi policjanci dokonali kontroli. Więc o co ta afera. Wypadałoby w inny sposób zwrócić na siebie uwagę panie prezydencie!!!!!!!
+0-0
Niedziela, 11 listopada 2012 r. godz. 21:26
~mamdość
Nastąpiła wielka obraza majestatu, bo policjanci wylegitymowali jadących autokarem. Pewnie osobistości naszego miasta nim jechały i dlatego o to cała afera. Jak pan prezydent nie dofinansuje policji to tylko my zwykli mieszkańcy będziemy na tym cierpieć. Pan prezydent już od dłuższego czasu jest uprzedzony do policji i z igły robi widły. Prawda jest taka: są dobrzy policjanci, są i źli policjanci, są dobrzy lekarze, są i źli lekarze, jak w każdym zawodzie. Nie można mierzyć wszystkich jedną miarą. Jeżeli ma się pretensje, to najlepiej je mieć do tych na górze. Ale ci zawsze wyłgają się ze wszystkiego. Ukarze się dyscyplinarnie, dla przykładu zwykłego policjanta, który wykonywał rozkaz przełożonego, bo ktoś musi ponieść konsekwencje, no przecież nie ci na wysokich stołkach. I tak jest ze wszystkim w naszym kraju. A pan prezydent powinien powstrzymać wzmożone emocje, wręcz histerię i zająć się poważniejszymi sprawami.
+0-0
Niedziela, 11 listopada 2012 r. godz. 20:57
~4
urzadzamy polowanie na her tuska
+0-0
Niedziela, 11 listopada 2012 r. godz. 20:46
~Dec
@hary, ty jesteś prymityw i kibol z krótką szyją.
+0-0
Niedziela, 11 listopada 2012 r. godz. 20:42
~belferka
"Jak gestapo" - za te słowa Panie Prezydencie powinien publicznie przeprosić. Jako historyk doskonale zdaje Pan sobie sprawę jak wielkim nadużyciem są te słowa.
+0-0
Niedziela, 11 listopada 2012 r. godz. 20:36
~MATEUSZ
ALE MNIE TO DENERWUJE DAWNIEJ JAK SOLIDARNOSC WALCZYLA Z KOMUNA TO W JAKI SPOSOB WALCZYLI W TAKI SAM JAK KIBICE I SA BOCHATERAMI !!! TAK SAMO MLODZI LUDZIE WALCZYLI ZEBY OBALIC TEN ZEPSUTY RZAD KOMUNISTYCZNY DLA DOBRA WASZYCH DZIECI ABY W POLSCE ZYLO SIE LEPIEJ I GODNIE ZEBY RODACY NIEMUSIELI JEDZIC ZA GRANICE ,BY BYLA SPRAWIEDLIWOSC BY OBALIC KOMUNE KTORA ZOSTALA W RZADZIE ! TO JEST JAK BY DRUGA SOLIDARNOSC A WY SPOŁECZNIAKI ZBUNTOWANE PRZEZ TUSKA SLUCHAJCIE GO DALEJ I ZYJCIE ZA 1200ZL LUB SZUKAJCIE PRACY BEZ SKUTKU JA KOCHAM POLSKE CHCE JAK NAJLEPIEJ DLA POLAKOW JES6EM DUMNY Z TYCH CO WALCZYLI W WARSZAWIE ,PRZYNAJMNIEJ ONI NIEWYRAZAJA POPARCIA DLA CHOREGO SYSTEMU !!!CHCA DOBRZE DLA NASZEGO KOCHANEGO KRAJU!!! A ZLE SIE ONICH WYPOWIADAJA CI KTORZY SIEDZA PRZED TELEWIZOREM I SLUCHAJA KLAMSTW RZADU I TELEWIZJI!!! I NIEWIEDZA JAK JEST NAPRAWDE !!! MAM PYTANIE JAK SA TACY DOZY TEN ZAD CZEMU WASZE DZIECI JERZDZA ZA GRANICE CZEMU TUSK IM NIEDA PRACY TYLKO KRAJE ZACHODNIE ,TUSK SIE CHWALI PRZECIEZ ZE UNIA EUROPEJSKA HEHE I CO Z TEGO JAK TAM ZARABIAJA KILKA RAZY WIEKSZE WYPLATY OD NAS LEPIEJ IM SIE ZYJE I POTRAFIA DAC PRACE JESZCZE OBCOKRAJOWCOM A TU W NASZYM KRAJU NIEMA PRACY DLA RODOWITYCH POLAKOW PARODIA JEDNA WIELKA TEGO RZADU SLUCHAJCIE ICH DALEJ SMIESZNI GLUPCY PO!!! A CI CO OBRAZAJA NASZEGO PREZYDENTA TO ZWYKLI ORMOWCY KOMUNISCI ZOMOWCY POLICJANCI JEDNYM SLOWEM KOMUNISCI
+0-0
Niedziela, 11 listopada 2012 r. godz. 20:23
~Adam
niefart: Nie powinno się jeździć pod wpływem bo to głupota - to raz. Jazda rowerem pod wplywem to juz nie przestepstwo jak samochodem to dwa, Policja wykonuje swoje obowiązki - jest prawo które nakazuje zabranie prawa jazdy za jazde pod wplywem. Chcesz to walcz z tymi ktorzy to uchwalali.
+0-0
Niedziela, 11 listopada 2012 r. godz. 20:14
~Adam
"Jeżeli ktoś ma chociaż elementarny, zdrowy rozsądek to wie, że wrogami państwa są anarchiści, którzy głoszą wprost, że są wrogami i chcą je rozwalić." SZLEZAK - anarchiści to 3% społeczeństwa. Drugie 3% to nacjonaliści. pozostaje 94% które chce normalnie w spokoju żyć i nie chce się z nikim tłuc na pały, chce w legalnych wyborach decydować o ich państwie. Pana zdaniem kto zgromadzi większą ekipę na marsz ten coś osiągnie? Dostanie jakiś bonus? Już to przerabialismy z górnikami do których każdy pracujący dopłaca 200zl miesięcznie. Mamy wybory to tam decydujemy o Państwie a nie na zadymach
+0-0
Niedziela, 11 listopada 2012 r. godz. 20:11
~niefart
Heh przed paroma godzinami w sumie bo bylem jeszcze w szpitalu... Jechałem wracałem od kumpla na rowerze po flaszce i kilku browarkach i kurde jakiś debil fiatem pandą mnie zaatakował... No przeleciałem przez kierownice i niestety upadłem tak ze mam pękniecie kości w nadgastku i teraz mam gips (miałem ten nadgarstek niedawno złamany wiec pewnie się dobrze nawet nie zrosło tamto i znowu... W każdym razie kurde przyjechały PSY i coś tam gadka szmatka, że wina gościa itp , ze rower miałem oświetlony (bo miałem) itp po czym kurde zmierzyli mi il. alkoholu we krwi i kurde zabrali mi prawo jazdy... jakbym wiedział, że tak będzie to bym chyba zwiał z miejsca wypadku... I co tu tera kuźwa robić?
+0-0
Niedziela, 11 listopada 2012 r. godz. 20:07
~555
Żeby nie okazało się że wśród stalowowolan na Marszu Niepodległości byli zadymiarze, którym Szlęzak sfinansował wyjazd tymi autokarami do W-wy.
+0-0
Niedziela, 11 listopada 2012 r. godz. 20:07
~p777
"nowa inkwizycja prokuratura i policja"
+0-0
Niedziela, 11 listopada 2012 r. godz. 20:05
~BW
Pozdrawiam panią policjantkę ( blondynkę wówczas) i jej kolegę po fachu, która zapodziała moje prawo jazdy i wpierała mi, że sama zgubiłam! Podziwiam do dziś tupet policji i jej mafijny charakter w obronie wlasnych pracowników! Pozdrawiam policjanta dyżurnego, który straszył mnie, że jeśli zgłoszę zaginiecie mojego prawa jazdy TAK JAK ZAGINĘŁO- to ONI mi udowodnia jak było! - dokładnie tak! Na zakończenie zacytuję oficera dyżurnego, który łaskawie zszedł, w 4 godzinie mojego oczekiwania na przyjęcie zgłoszenia zagubienia przez wezwany do stłuczki patrol policji mojego prawa jazdy ( był listopadowy późny wieczór, a ja byłam z trzyletnim dzieckiem) - : Pani chce zgłosić, że policjantka zagubiła pani dokumenty? A może ukradła, tak? MY NIE Z TAKIMI DALIŚMY SOBIE RADĘ!!!! W piątej godzinie "znaleźli" moje dokumenty- do dziś- 5 lat czekam na przepraszam!
+0-0
Niedziela, 11 listopada 2012 r. godz. 19:56
~zero7
Widzę że do komentowania zabrały się całe rodziny pałowych. Brawo Prezydent !!! Popieram!!!
+0-0
Niedziela, 11 listopada 2012 r. godz. 19:56
~babcia
Jak dobrze, że ktoś poruszył sprawę RODK. Jak to możliwe, że taki twór jak RODK powstały w latach 70tych bez umocowania prawnego wydaje opinie ojcom niszcząc ich dobre imię. Niszcząc małe dzieci. Pytam jak????? Ostatnio celebrytkami są matki dzieciobójczynie.Może to teraz taki lans. Żaden szanujący się psycholog nie wystawi nikomu opinii o jego osobowości, predyspozycjach po tak stosunkowo krótkim kontakcie z badanym. To co robią w RODK to wielkie oszustwo. Argument, że opinie RODK są wartościowe dla sądów bo w 85 % wyroków opiera się na opiniach RODK jest bardzo płytki. RODK dla sądów są po prostu wygodne. Nie trzeba się specjalnie wysilać, wystarczy przepisać opinię i wnioski i już uzasadnienie gotowe. RODK funkcjonują tylko w Polsce. Powiedzieć o RODK, że są zbędne – to mało powiedzieć. One są nadzwyczajnie szkodliwe, są jak bolesny nabrzmiały wrzód na i tak bardzo niezdrowym organizmie. Trudno powiedziec na jakim poziomie zawodowym , intelektualnym, osobistych doświadczeniach życiowych i jakie sa kompetencje pań" wydających wyroki" bo jak czytamy najczęściej tam zapada wyrok.Jak często przeprowadzane są kontrole czy audyty w takich placówkach.Opisany przypadek nie jest odosobniony.To karygodne, że z ojców, którzy pracują są szanowani w społeczeństwie za wszelką cenę panie z RODKów chcą udowodnic, że nie nadają się do wychowywania własnych dzieci.To absurd a może to już zboczenie zawodowe.To poważny problem społeczny.
+0-0
Niedziela, 11 listopada 2012 r. godz. 19:51
~juzek
mieszkaniec ! co mnie tam twoje zapewnienia ze mnie np ktos od biedaków wyzwie najwazniejsze zebys wypłate GODNA płacił regularnie.Nie przesadzaj z tym obrazaniem....
+0-0
Niedziela, 11 listopada 2012 r. godz. 19:34
~Jagodowa stolica Polszy
Jeśli mu nie odpowiada w Polszy to niech ogłosi niepodległość Jagodowego Księstwa Stalowej Woli. Pierwszym przywódcą tego mini państwa będzie Pan Szlęzak :D
+0-0
Niedziela, 11 listopada 2012 r. godz. 19:15
~mieszkaniec
Ja, jako pracodawca nigdy nie pozwoliłbym aby ktokolwiek szargał dobre imię moich pracowników.Każdy zasługuje na szacunek. Tak wię Pan Szlęzak powinien być rozliczony z obelżywych słów i pomówień pod adresem policjantów. To nie przystoi aby osoba publiczna odpowiedzialna za mieszkańców naszego miasta zniżyła się do takiego poziomu i konfabulowała na temat szykanowań mieszkańców. Wstyd dla funkcji jaką Pan jeszcze sprawuje.
+0-0
Niedziela, 11 listopada 2012 r. godz. 19:12
~józek
2009 r na komendzie zginal 19l , zdrowy byl niebyl przestepca tylko policji zachcialo sie bawic w cbs i zatrzymali go za spozycie alkocholu i na dolek a tam zabili go
+0-0
Niedziela, 11 listopada 2012 r. godz. 19:12
~Asasinn
Oj Panie Szlęzak. Z Policją się nie wojuje, bo to się może skończyć "samobójstwem."
+0-0
Niedziela, 11 listopada 2012 r. godz. 19:09
~estel
adam, ty chyba z antify? bo to jedyna grupa ktora robila rozrobe w ubieglym roku, a sorry jeszcze ten gliniarz cywil, co tego chlopaczka kopal po twarzy
+0-0
Niedziela, 11 listopada 2012 r. godz. 19:05
~Marcin
Szlęzak widzisz co sie dzieje w Warszawie? Nie wierzysz TV to zapytaj Warszawiaków. Powybijane szyby rozwrzeszczane grupy rzucajace race, strach wyjść na ulice. TO JEST NIEPODLEGŁOŚC I PATRIOTYZM? Po to płacimy podatki żeby Policja broniła nas przed takimi obrazkami i atakami. Wyciągając ręke przeciw nim, wyciągasz ręke przeciw 98% mieszkanców tego miasta którzy zamiast jezdzic spiewac rote ostro zapierdzielaja na ten kraj. Od spiewania roty i rzucania petardami nikomu zoladka nie napelnisz. Kraj nie zrobi się silniejszy od patriotycznych pochodów ani od tupania czy malowania geby na bialo czerwono w autobusie. Panstwo jest silne jak ma silna gospodarke i bogate spoleczenstwo.
+0-0
Niedziela, 11 listopada 2012 r. godz. 18:46
~rodak
Panie Prezydencie! Co jak co ale teraz to Pan przesadził! zresztą jak Pan jest biernym uczestnikiem tej "pseudo"manifestacji to sam Pan widzi co się dzieje! Zadymy rozpierducha i nic poza tym. To właśnie jest polskość. Moim skromnym zdaniem działania Policji to próba zapanowania nad tym motłochem który z flagą w ręku z okrzykiem Polska i wolność na ustach dewastuję miasto. I mimo tych jak Pan to nazywa szykanów to stalowolanie dojechali. I mam nadzieję że godnie reprezentowali nasze miasto a nie rzucali kamieniami. Ech zawiedłem się na Panu
+0-0
Niedziela, 11 listopada 2012 r. godz. 18:30
~Ewelina
Uuuuuuuuuuuuu!!! Teraz to Szlęzak chlapnąłeś jak Kaczka po jagodach!
+0-0
Niedziela, 11 listopada 2012 r. godz. 18:28
~ToMi
Szlęzak urwał się z choinki jak Kaczor po przeczytaniu w Rzeczpospolitej o trotylu. A myslałem że mądrzejszy....
+0-0
Niedziela, 11 listopada 2012 r. godz. 18:26
~Lasowiak
Świetnie panie Slezak.Wreszcie spokojnie będę mógł oklepać pana po r.u i żaden policjant mi nie przeszkodzi.Jeszcze raz brawo.
+0-0
Niedziela, 11 listopada 2012 r. godz. 18:15
~PRAWDE PISZE
BRAWO PANIE PREZYDENCIE ,SZACUNEK DLA PANA 11.11.2011 POLICJANT POBIL DEMOSTRANTA W WARSZAWIE FILMIK JEST W SIECI I POKAZUJE DOKLADNIE JAK POLICJANT KOPIE LEZACEGO I TRAKTUJE GAZEM A PROKURATOR CHCE UMOZENIA SLEDZTWA TO JEST DOPIERO BEZPRAWIE OSOBY KTORE PREZENTUJA PRAWO A JA LAMIA POWINNI DOSTAWAC WYROK 2 RAZY WIEKSZY OD NORMALNEGO!!! SAM BYLEM NIE RAZ SWIADKIEM LAMANIA PRAWA PRZEZ POLICJE ALE Z NIMI SIE NIEWYGRA BO SAD WIE CO ROBIA ALE TO JEDNA GRUPA I SIE TRZYMAJA RAZEM!!2009 W KOMENDZIE W STALOWEJ WOLI UMIERA ZDROWY MLODY 19 LETNI CHLOPAK NIE ZADEN PRZESTEPCA ZOSTAL ZATRZYMANY ZA PICIE ALKOCHOLU ,LEKARZ GO ZBADAL ZDROWY MOZE ISC NA DOLEK GODZINA 1 W NOCY ZGON SEKCJA ZWLOK WYKAZUJE UDERZENIE W TYL GLOWY .NASTEPNY PRZYPADEK POLICJA CHWALI SIE ZA URATOWLI KOGOS Z POZARU MIESZKANIA WYCHODZI NATO ZE SASIEDZI URATOWALI SASIADA A POLICJA PRZYPISAL SOBIE ZASLUGE TO WYSZLO NA JAW ONI NIBY BRONIA PRAWA I JE LAMIA GDZIE TU JEST SPRAWIEDLIWOSC? ROBIA CO CHCA CHCA POKAZAC ZE RZADZA I WYZYWAJA SIE NA MLODYCH OSOBACH I DLATEGO JEST DO NICH NIENAWISC ZA BRAK SZACUNKU SPRAWIEDLIWOSCI PROWOKACJE POBICIA PONIZANIA TO JEST ZWYKLA KOMUNA !
+0-0
Niedziela, 11 listopada 2012 r. godz. 18:08
~mieszkaniec
Prezydenta popierają tu tylko chuligani i pospolici przestępcy a może i idioci. Ludzie normalni i lubiący porządek nie!!!
+0-0
Niedziela, 11 listopada 2012 r. godz. 18:00
~ks. Naćpanek
Panie prezydencie. Chyba przestanę pana cenić. Zagalopował się pan i "chlapiesz jak kaczor po jagodach". Niech pan zatrudni jednak kogos na zastępcę i przedyskutuje coś zanim chlapnie. Bo jest pan chyba już zmęczony i nie ogarnia wszystkiego. A co do dotacji to my podatnicy mamy decydować na co dać a nie pańskie "widzimisie". Traci pan swoich wyborców a przyklaskują tu panu czopki prezesa. Bo dla nich im gorzej w Polsce tym lepiej dla nich. Wyhamuj Jędrek, wyhamuj!!!
+0-0
Niedziela, 11 listopada 2012 r. godz. 17:52
~adam
Szlezak cholera tyle czasu Cie popieralem, cos Ty palnal. Skontrolowali i rozdzielili autobusy, to napad na polskosc? Serio sadzisz ze policjanci ze stalowej siedzieli w nocy idzwonili ze marsz odwolany? Zaraz z kaczorem zaczniesz weszyc spiski? Rok temu plonely samochody w Warszawie, dziwisz sie ze kontrolowali auobusy zeby uniknac zadym? Wszyscy ktorzy jechali dojechali. Wiekszosc zostala w domach bo nie chca bracudzialu w walce Polacy kontra Polacy pod przykrywka patriotyzmu pewnych grup
+0-0
Niedziela, 11 listopada 2012 r. godz. 17:50
~wee
Trzymamy za słowo prezydencie. Dość rozpieszczania umundurowanych bandytów i fonansowaniu państwa policyjnego, którego służby wysługują się władzuchnie szykanując obywateli!
+0-0
Niedziela, 11 listopada 2012 r. godz. 17:48
~Bartłomiej
"Dec" podzielam twoją uwagę temacie. Ceniłem Szlęzaka a teraz się wygłupił.....
+0-0
Niedziela, 11 listopada 2012 r. godz. 17:48
~Bartłomiej
"Dec" podzielam twoją uwagę temacie. Ceniłem Szlęzaka a teraz się wygłupił.....
+0-0
Niedziela, 11 listopada 2012 r. godz. 17:46
~o. Podgrzybek
Panie Szlęzak. Myslę, że pańskie zapienienie się jest przejawem albo braku należytego zapoznania się z sytuacją albo wysłuchania jakiegoś niezorientowanego przydupca. Nie nasza policja tylko mazowiecka uczestniczyła w zatrzymaniu autokarów I DOBRZE ZROBIŁA! Pilnują porządku by mieć hołotę pod kontrolą. A wie pan kto tam pojechał oprócz porządnych ludzi? Pomoc finansową to niech pan wstrzyma na eskorty policyjne kiboli jadących po meczach, a nie tu. Niech sobie mordy porozwalają i się tłuką wzajemnie. Im niej debili tym lepiej. Ceniłem panawyżej do tej pory. Niech się pan nie da "wypuszczać" po mi pana żal zwyczajnie.
+0-0
Niedziela, 11 listopada 2012 r. godz. 17:45
~Tomek
Brawo Prezydencie!!!!
+0-0
Niedziela, 11 listopada 2012 r. godz. 17:38
~Rafik
Brawo Panie Ślęzak !!!. Musimy się przeciwstawić temu co wraca a wraca komuna w wydaniu Tuska.
+0-0
Niedziela, 11 listopada 2012 r. godz. 17:18
~matka
brawo panie prezydencie policjia chce uczyć pożądku jak sami nie widzą jak się zachować brawo
+0-0
Niedziela, 11 listopada 2012 r. godz. 17:05
~Dec
Panie Prezydencie, nie sądziłem, że kiedyś zrobisz Pan z siebie durnia.
+0-0
Niedziela, 11 listopada 2012 r. godz. 17:03
~tykawa
wyborca ! mów za siebie !!jak o sobie mówisz to ok Szlezak przezyje jednego wyborce
+0-0
Niedziela, 11 listopada 2012 r. godz. 16:56
~Prawdopodobna wersja wydarzeń
Policja zablokowała drogę, ponieważ marsz Komorowskiego jeszcze nie przeszedł do końca. Grupka wkurzonych kibiców obrzuciła kordon racami i rozpoczęła się bitwa. Część osób poszła innymi drogami, część rozeszła się, a kilkudziesięciotysięczny marsz stoi dalej. Policja nakazała cofnąć się (!) na Rondo Dmowskiego (czyli na start). Widać niekompetencję logistyczną władz. Najlepiej wytłumaczą to ci, co byli na marszu, a także dowody rzetelnych dziennikarzy. Nie oglądajcie TV, bo tam szukają taniej sensacji. Marsz jest pokojowy, organizatorzy próbują uspokoić grupkę (możliwe, że wśród nich są antyfaszyści, bo oni na FB zapowiedzieli burdy).
+0-0
Niedziela, 11 listopada 2012 r. godz. 16:46
~ANTYMILICJANT@WP.PL
panie PREZYDENCE SZACUNEK NIGDY NIEGLOSOWALEM W ZADNYCH WYBORACHA ALE TERAZ ZAGLOSUJE NA PANA ZA ODWAGE I PRAWDZIWOSC A NIE NA TYCH CO SIE BOJA I PRZYMYKAJA OCZY NA PRZESTEPSTWA MILICJI
+0-0
Niedziela, 11 listopada 2012 r. godz. 16:44
~jasiu@gffbve@wp.pl
zomo ormo to policja te same dzialania tylko nazwa zmieniona ale te same przestepstwa robia to jest kolalicja zomo ormo i milcja! bandyci w mudurach ,
+0-0
Niedziela, 11 listopada 2012 r. godz. 16:39
~wyborca
To nie możliwe!? Taki autorytet na polcję rekę podnosi? Zadaje się teraz i broni chuliganów. A może ma Pan jakieś problemy emocjonalne. Radzę pilnie zgłosić się do poradni zdrowia psychicznego. Panie Szlęzak to się dla Pana fatalnie skończy. To ostatnia dla pana kadencja. Stracił pan wyborców.
+0-0
Niedziela, 11 listopada 2012 r. godz. 16:29
~Cycu
Pery: Blue Taxi w Stalowej Woli? Na pewno policja jak zwykle ma jakieś wytłumaczenie.
+0-0
Niedziela, 11 listopada 2012 r. godz. 16:27
~jaga
gosciu -super komentarz,taki inteligentny powalajacy na kolana,wiecej liter nie znasz? znasz z autopsji te ucieczki?
+0-0
Niedziela, 11 listopada 2012 r. godz. 16:25
~kk
A chodził ktoś po domach???
+0-0
Niedziela, 11 listopada 2012 r. godz. 16:25
~wega
stalowiak --- to niby co? nie ma na chamstwo,demolke i brak wychowania rady? niby co stulic uszy podwinac ogon i udawac ze sie nic nie widzi?????????co w Polsce jest niezmiernie modne NIC NIE WIDZE,NIC NIE SŁYSZE,NI NIE MÓWIE, jak rodzice nie potrafia wychowac to musi i powinien ktos inny,a juz teraz wychodzi wszystkim bokiem bezstresowe wychowanie ,nauczycielom nic nie wolno,rodzice wychowuja rozmawiajac z dziecmi co w tych czasach gów..o daje i rosna pokolenia chamstwa i demolki (oczywiscie nie wszyscy).Szwecja juz odeszla od bezstresowego wychowania bo rady sobie nie dawało panstwo z rozwydrzona młodzieza,no ale w Polsce 100 lat za murzynami-ślepo powielamy błedy innych.
+0-0
Niedziela, 11 listopada 2012 r. godz. 16:24
~obcy
Ho, ho jaki dobrodziej ten wasz włodarz.Jak rozdaje, jak dzieli a jak straszy.Dawno się tak nie uśmiałem. I wy śmiejecie się z RNI. Mają teraz powód aby śmiać się ale z was.
+0-0
Niedziela, 11 listopada 2012 r. godz. 16:23
~stefan senegal
Mnie ciekawi kto chodził po domach i jakim prawem?
+0-0
Niedziela, 11 listopada 2012 r. godz. 16:18
~gość
Z tego samego co ty suri, nie pamiętasz?.
+0-0
Niedziela, 11 listopada 2012 r. godz. 16:17
~matka
Panie Szlęzak jak Pan śmie nazywać mojego syna gestapowcem.To jest przestępstwo. Jak widać nie ma Pan pojęcia co znaczy gestapo. Boli to tym bardziej, że w mojej rodzinie gestapo zamordowało dwie osoby. Szanowałam Pana , do dziś. SKANDALEM TO JEST, ALE PANA ZACHOWANIE. Ludzie potrzebują spokoju i pracy.
+0-0
Niedziela, 11 listopada 2012 r. godz. 16:15
~suri
@zrównowazony !!! z którego zakładu zwiałes?
+0-0
Niedziela, 11 listopada 2012 r. godz. 16:13
~sorry Polsko
Polska to jeden wielki kołtun, trzeba przedtem dobrze grzebieniem ten kołtun rozczesać, aby każdy włos był z osobna, a wtedy może da się kosę zapleść. Naród wspaniały, tylko ludzie kurwy. Pamiętaj, że wartość ma nie to, co ty mówisz, ale to jak się to odbija w mózgu słuchającego Józef Piłsudski
+0-0
Niedziela, 11 listopada 2012 r. godz. 16:07
~wega
sorry !!!! a no pomyslałam a nawet bedzie monitoring w parku ,ale teraz go jeszcze nie ma wiec patrol jak sie przespaceruje to im chyba ujmy na honorze policjanta nie zrobi nie? przy okazji przegonia młodziez pijaca piwo,palaca skrety,a ty widze popierasz demolke i chamskie zachowania młodziezy bo to cie jakos specjalnie nie obeszło tylko czepianie sie policjanów bardzo cie boli.Widac ich tylko w samochodach pieszo od lat oprócz dzielnicowych zaden sie nie pofatyguje na patrol, ciesza sie jak koguta włacza i samochód zatrzymaja!Fajnie ze juz tu nie pracujesz/mieszkasz bo jednej "madrej"w miescie mniej :))))
+0-0
Niedziela, 11 listopada 2012 r. godz. 16:06
~suawek
Brawo Panie Prezydencie!
+0-0
Niedziela, 11 listopada 2012 r. godz. 16:05
~wściekły
Cholera, myślałem, że to spoko gość.A tu masz. Taki pasztet. Jak można w swoim mieście wprowadzać zamęt. Jeżeli chodzi o pieniądze dla Policji, to chyba Pan sam na nie nie zapracował. Proszę się więc nie szarogęsić.
+0-0
Niedziela, 11 listopada 2012 r. godz. 15:58
~NIE dla takich obchodów święta narodowego
Popatrzcie w telewizji jaki pokojowy marsz i świętowanie. Panie prezydencie ciekawe jakby w Stalowej doszło do takiego świętowania, zadym itp.
+0-0
Niedziela, 11 listopada 2012 r. godz. 15:50
~swój
Stalowa Wola to dziwne miasto, a ludzie wystarczy przeczytać komentarze........... No, ale pracy nie ma a tu jeszcze się dmucha w płonący ogień. To głupota.
+0-0
Niedziela, 11 listopada 2012 r. godz. 15:48
~zrównoważony.
Brawo. Panie Szlęzak trzeba zmienić stanowisko. Pan doskonale się nadaje na komendanta policji a potem napewno na premiera. Czy aby napewno jest zdrowy? Czy nie ma Pan ucisków na mózg spowodowany udaarem spermy. Pan do końca sobie nie zdaje sprawę jaką szkodę uczynił dla bezpieczeństwa i porządku publicznego.
+0-0
Niedziela, 11 listopada 2012 r. godz. 15:45
~normalny
hary zgłoś się jak najszybciej na oddiział wiadomo jaki. Najbliższy szpital chyba w Sandomierzu, chociaż sądzę, że już za późno. Pozdrawiam i życzę szybkiego powrotu do zdrowia.
+0-0
Niedziela, 11 listopada 2012 r. godz. 15:45
~felix
bardzo dobrze panie prezydencie. w dzisiejszych czasach policja dziala jak gestapo czepia sie obywateli zamiast zajac sie prawdziwymi przestepcami... a my placimy na nich potadki rzenada...
+0-0
Niedziela, 11 listopada 2012 r. godz. 15:40
~sorry
Wega a nie pomyślałeś o tym aby w takich miejscach był monitoring. Wiem z doświadczenia, że to rozwiązuje problem. Przykre jest tylko, że każdy z was nauczył się tylko pouczać innych, wyśmiewać, wskazywać co ma robić. Jestem pewna, że gdybyście wszyscy byli uczciwi w swojej pracy to nie widzielibyście wszędzie obiboków czyli siebie. Wiem jak pracujecie i jak wykorzystywany jest czas pracy, bo kiedyś pracowałam w stw dlatego nie dziwią mnie niektóre komentarze.Trzeba zacząć od samych siebie stalowiaki. Praca a nie tylko protesty.
+0-0
Niedziela, 11 listopada 2012 r. godz. 15:38
~stalowiak
Nasz Prezio juz uważa się za wyrocznie.Pajacu nie jesteś najmądrzejszy i nie tylko ty masz rację. Jeszcze nie wie co i dlaczego a już ry.a piłuje!!!!!!!
+0-0
Niedziela, 11 listopada 2012 r. godz. 15:36
~dawid
szcaunek Panie Prezydencie oby wiecej takich odwaznych osob w naszym kochanym kraju !pozdrawiam serdecznie i szacunek sie nalezy
+0-0
Niedziela, 11 listopada 2012 r. godz. 15:33
~hary
do ZZZZZZZZZZ " zamknij du.e Leszczu pier...ny. Prezydent dobrze zrobił !! co to ku..a ma byc ? PANSTWO POLICYJNE ??!! Tym gadom wydaje się że są władcami świata. a Ty ZZZZZ swoją postawą reprezentujesz ORMO !! NIGDY WIECEJ TAKIEGO KURE..WA DLA KRAJU !! Wiem że ocenzurują mój komentarz, albo wgl go nie opublikują, ale mam nadzieje że jak administrator bedzie czytał ten komentarz, to bedzie pamietal o wolnych mediach !! ZA TAKIE KURE..WO JAKIE REPREZENTUJE POLICJA POWINNIŚMY ICH WIESZAĆ PRZED MDK !! wszystkich policjantów, cieciów i krawężników !! Na koniec dodam Że wolałbym uczciwie zbierać puszki na ulicy i biedować niż zeszmacić się i wstąpić do policji. STALOWOWOLSKA POLICJA TO kupa prostaków bez wykształcenia którzy nie mieli pomysłu na życie, to wstąpili do mendowni. Na zawsze zeszmaciliście swoje nazwisko
+0-0
Niedziela, 11 listopada 2012 r. godz. 15:32
~kobieta
Wielką sztuką jest ludzi łączyć Panie Prezydencie, bo dzielić każdy potrafi. Zawiodłam się.
+0-0
Niedziela, 11 listopada 2012 r. godz. 15:27
~gapcio
Niby policjanci ze Stalowej mieli pojechać i zatrzymać autokary w Zwoleniu? Po co? Przecież jakby chcieli to mogliby wszystkich wylegitymować przed wyjazdem jeszcze w Stalowej. W tamtym roku było widać jak banda debili zepsuła święto, więc teraz podjęto działania by zminimalizować zagrożenie wszelkimi sposobami, a co niby takiego się stało że zostali wylegitymowani, jeśli nie mieli złych zamiarów, wszczynać burdy itp to przecież korona im z głowy nie spadła. Jak legitymują na ulicy, zatrzymują podczas kontroli drogowej też sprawdzają dane kierowcy i niekiedy pasażerów i też jakoś nic nikomu się nie dzieje z tego powodu. Nie będzie więcej pieniążków z budżetu miasta dla policji to mieszkańcy którzy będą potrzebować pomocy mogą jej nie doczekać jak braknie na paliwo, chociaż uważam że na policję powinno łożyć MSW.
+0-0
Niedziela, 11 listopada 2012 r. godz. 15:22
~Mieszkaniec
Brawo Panie Prezydencie !!
+0-0
Niedziela, 11 listopada 2012 r. godz. 15:21
~Viking
Jesteśmy państwem kolonialnym, które straciło wolność w dniu wstąpienia do unii. Jak ktoś ma paszport to rozumie o czym piszę ( Okładka ), więc nie rozumiem problemów z inwigilacją sami tego chcieliśmy. Donald robi wszystko żeby zadowoleni byli Panowie z Brukseli a nie naród. Polacy maja siedzieć cicho i pracować w obcokrajowych firmach a nie się buntować.
+0-0
Niedziela, 11 listopada 2012 r. godz. 15:16
~KOCHAM POLSKE
po pierwsze rok temu byla zadyma ale z jakiego powodu? rzad tuska prowadzi do upadku ten kraj niedaje pracy mlodym a jak sie znajdzie do 1000zl jak tu zyc +szykany policyjne ponizanie i prowokacja na kazdym kroku dlatego niktorzy walczyli z nimi 11.11.2011 dla dobra Polski zeby obalic ten rzad i stworzyc nowy rowny dla wszystkich a nie dla zlodzei z rzadu ,ktorzy niszcza Polskie rodziny i doprowadzaja do tragedi niejedna osobe .w tym rzadzie dalej jest komuna tylko niejawna niby niema , rzadowe capy napychaja kieszanie i japy a nam wciskaja lepszego zycia atrapy ,Telewizja manipuluje ludzmi wciska na sile falszywe historie tuska i jego kłamstw.NAWE NIEWIECIE ZE KIBICE POMAGAJA LUDZIOM CHORYM DBAJA O GROBY ZOLNIERZY POWSTANCOW itp pomagaja prz powodziach wspomagaja domy dziecka.Czemu Jerzy Owsiak musi zbierac na srzprzety dla dzieci chorych, to powin ien zakupic Polski rzad a nie on zbierac to co sie dzieje w naszym kochanym kraju to kabaret.MOWICIE ZE BANDYCI JADA NA MARSZ LECZ TO JEST NIEPRAWDA BANDYCI TO SA W rzadzie .cieszycie sie z solidarnosci ze obalila niby komune,komuna dalej jest i ci normalni ludzie proboja ja obalic w taki sam sposob jak ci z solidarnosci!SZACUNEK DLA PREZYDENTA I PRAWDZIWYCH POLAKOW
+0-0
Niedziela, 11 listopada 2012 r. godz. 15:04
~ZZZZZZ
Panie Prezydencie, mocne słowa, zbyt mocne. WSTYD.
+0-0
Niedziela, 11 listopada 2012 r. godz. 15:03
~stalowiak
Wega, ty to miej pretensje do matek i ojców, że takie szumowiny "wychowali".
+0-0
Niedziela, 11 listopada 2012 r. godz. 15:01
~sk
Do "POLAKA| Piszesz,że policjanci to przestępcy. Widocznie byłeś przestępcą za komuny a policja juz zawsze będzie ci się kojarzyć ze złem. Mnie policjant uratował życie i nie pozwolę aby byle kto tak jak ty szargał mundur. Polakiem to ty nigdy nie będziesz bo jak czytam twój wpis nie wiesz co to znaczy. Oj głupolki ze stw pilnujcie się bo nie będzie miał wam kto pomóc.
+0-0
Niedziela, 11 listopada 2012 r. godz. 14:58
~Do: sorry Polsko
IV rozbiór Polski - 1939 - Pakt Ribbentrop-Mołotow - 2 zbrodnicze lewicowe ideologie - narodowy socjalizm i bolszewicki komunizm - odpowiedzialne za śmierć milionów Polaków - o tym musimy pamiętać i przed tym przestrzegać. Zadaniem prawicy jest bronić kraju i promować ideę silnej Polski, żeby więcej do rozbiorów nie doszło.
+0-0
Niedziela, 11 listopada 2012 r. godz. 14:53
~rus
Norman jakby jechali na paradę równości i rozdzieliliby ich to dopiero darłbyś swoją palikociarską jape
+0-0
Niedziela, 11 listopada 2012 r. godz. 14:47
~Popieram Marsz
Marcin, oglądnij film na YouTube z roku 2011. Tłum ludzi maszeruje (20 tysięcy ludzi), wszyscy idą spokojnie, natomiast na przodzie kolumny przy blokadzie rozrabiali antyfaszyści, skini i kibole. Marsz musiał pójść bocznymi uliczkami. W tym roku blokady nie będzie, zatem na marszu zadymy być nie powinno. No chyba że Niemcy zaatakują kolumnę... Za 15 minut start. Transmituje telewizja NETVI.
+0-0
Niedziela, 11 listopada 2012 r. godz. 14:43
~sorry Polsko
"Cisną mi się na usta bardzo grube słowa: to jest działalność urzędu okupacyjnego, któremu zależy na stłumieniu polskości!" Panie Prezydencie, chyba wypadało zastanowić się dwa razy zanim otworzył Pan buzię.Jest Pan Polakiem czy Narodowcem?,bo to dwa różne pojęcia. „Dwa lata temu, 11 listopada, uczestniczyłam w kontrmarszu wobec narodowców. Przyznam szczerze, że widok płonących pochodni i nienawistne hasła mnie przeraziły. Te marsze są podszyte niechęcią czy wręcz agresją do wszelkiej inności. To jest niebezpieczne. Szukanie wewnętrznych wrogów, sprawców wszystkich naszych nieszczęść, nie jest w historii nowym zjawiskiem. Problem w tym, że w określonych sytuacjach, na przykład ekonomicznych, tworzy się podatny dla takich haseł grunt. Wtedy jesteśmy o krok od nieszczęścia. Zresztą, co ja mówię?! Jak można w naszej części Europy, naznaczonej Holokaustem, nie przestrzegać przed rasową czy narodowościową nienawiścią?!”
+0-0
Niedziela, 11 listopada 2012 r. godz. 14:41
~Marcin
Hot news: Piekna patriotyczna młodzież w dresach i szalikach klubowych zaatakowała w Warszawie Policję, co obserwowala z okna moja znajoma. Wczesniej druga strona (ANTIFA) rzucala w Policję kamieniami. Po niektorych komentarzach juz widac w jak trafil Szlezak. To jest patriotyzm? Pojechac napierdzielac sie z Policja? Prawdziwi patrioci zostali w domach spedzic troche czasu z rodzina na utrzymanie ktorej zapierdzielaja caly tydzien.
+0-0
Niedziela, 11 listopada 2012 r. godz. 14:29
~młodynie
bardzo ciekawy artykuł i wypowiedź pana prezydenta...ciekawe jaki będzie to miało teraz wpływ na nasze bezpieczeństwo czyli mieszkańców Stalowej Woli....ogarnia mnie w tej chwili strach...wątpię w to aby Policjanci tego artykułu nie przeczytali a jaki będzie tego efekt chyba każdy wie....totalna znieczulica na wszystko i wszystkich...a pan prezydent może będzie podejmował interwencję w stosunku do pijanych agresorów, nożowników itp......wątpię....pozdrawiam ps...Lucky jesteś zwyklą cio...ą nie masz odwagi nawet się podpisać swoim imieniem i nazwiskiem a wypisywać na kogoś jakieś bzdury...jeżeli tak faktycznie jest to idź to zgłosic gdzie trzeba a nie tutaj...
+0-0
Niedziela, 11 listopada 2012 r. godz. 14:27
~Marcin
To ja zrobie np marsz poparcia dla dzieci chorych na raka. Na jego czele stanie np jakis radny opozycyjny i rok w rok bedziemy maszerowac pod urzad miasta i rzucac koktajle mołotowa i wybijać szyby w urzędzie wyzywając prezydenta. Ciekaw jestem czy prezydent (którego popieram w innych kwestiach) też będzie taki wyrozumiały. Przecież chore dzieci wspierać!
+0-0
Niedziela, 11 listopada 2012 r. godz. 14:23
~wega
Brawo prezydent !!! tylko troche za późno,bo policja w miescie NIC nie robi,dziwimy sie ze w parku zdewastowano np.mostek.Chodze z dzieckiem do parku na nowe place zabaw,NIGDY !!! nie widziałam zadnego patrolu pieszego,na placach zabaw dominuja dzieci/młodziez w wieku 10-14 lat którym ku...wa nie z chodzi z ust,malym dzieciom 4-7 lat sporadycznie udaje sie korzystac z nowych urzadzen bo oblegane sa przez grupy w/w nastolatków 5-6 osobowych,nie mozna zwrócic uwagi bo dostaje sie taka wiazanke ze tylko uszy zatykac.Po co nam piekny plac zabaw jak starch na niego pójsć z dzieckiem.Kiedys bedac w parku widziałam jak owa młodziez kopała wiewiórke (chyba była hora,moze ranna) mieli strasznie "fajna" zabawe ile radosci i zabawy nie miałam przy sobie telefonu wiec po wyjsiu z parku zatrzymałam przejezdzajacy radiowóz i powiedziałam o inydencie,i co? i wielkie gów..o wróciłam do parku ale niestety policja sie nie pofatygowała.Nie maja na paliwo do aut ale chyba w policji nie pracuja kaleki bez nóg,a zainteresowac sie panie prezydencie ta firma wygodnych pracowników policji,a czapa na głowe,pała za pas i na spacerek ulicami miasta/parku a nie du..y wozic samochodami.Szkoda mi tych fajnych plaów zabaw bo zimy chyba nie przetrwaja.A ustawic sie za skrzyzowaniami np.na Staszica i zobaczyc jak tiry z predkoscia bardzo duza przejezdzaja na czerwonym tak ze ledwo na swiatłach koło Kaprysu wyhamuja !!! a nie zatrzymywac ludzi bo swiateł zapomniał właczyc !
+0-0
Niedziela, 11 listopada 2012 r. godz. 14:18
~czlowiek
wielkie slowa uznania dla panna Prezydenta jednak pan jest dobry czlowiek a policja to zło!szacunek panie prezydencie!
+0-0
Niedziela, 11 listopada 2012 r. godz. 14:17
~Mmmm
Ten marsz to już nie masz niepodległosci. Teraz to w sporej czesci zjazd szumowin ktore chca sie pobic z policja czy porzucac kamieniami w samochod TVN meteo. Co z tego że nazwa jest pozytywna skoro pod ta nazwa kryje sie co innego? Jak ktos byl rok temu to widzial.
+0-0
Niedziela, 11 listopada 2012 r. godz. 14:08
~PiSdeczka
Przecież te anonimowe telefony że marsz odwołany to robota PiSdupków, bo w/g nich tylko należy jechać na manify robione przec "łojca dyrehtora" i Kaczora!
+0-0
Niedziela, 11 listopada 2012 r. godz. 14:05
~kasia
Brawa dla Szlęzaka! Będziemy go wspierać w walce o wolną Polskę!
+0-0
Niedziela, 11 listopada 2012 r. godz. 13:59
~Podkarpacie
Padła propozycja organizacji marszy w miastach wojewódzkich. Czy popieracie ten pomysł? Są bezpodstawne obawy, że to osłabi inicjatywę w Warszawie. Obecnie są osobne marsze m.in. we Wrocławiu, Poznaniu, Krakowie, ale do Warszawy co roku zjeżdża coraz więcej ludzi. Próbowałem zachęcić ludzi do uczestnictwa w MN, lecz padały odpowiedzi: "nie mam czasu", "muszę się uczyć", "mam kolokwium", "mam już inne plany", "nie mam transportu". To jest tak, że nie wszyscy mogą sobie pozwolić na rezerwację miejsc miesiąc wcześniej, bo coś może im wypaść i odkładają decyzję na ostatni tydzień, a nawet dzień wcześniej.
+0-0
Niedziela, 11 listopada 2012 r. godz. 13:51
~One
Ile tajniaków pojechało ze Stalowej Woli do Warszawy? Ile nieoznakowanych radiowozów? Ile to nas kosztuje? Co oni są przestępcami?
+0-0
Niedziela, 11 listopada 2012 r. godz. 13:42
~POLAK
BRAWO PANIE PREZYDENICIE ! ZE PAN O TY MOWI I NIEBOI SIE JAKI INNI POLITYCY!SZCUNEK A WIEKSZOSC POLICJI TO PRZESEPCY W MUNDURACH LEGALNA MAFIA RAZEM Z RZADEM TUSK ROBI Z POLSKI DRUGA BIAŁORUS
+0-0
Niedziela, 11 listopada 2012 r. godz. 13:42
~Pery
lacky: Jak widać w Stalowej Woli też funkcjonuje Blue Taxi. :-)
+0-0
Niedziela, 11 listopada 2012 r. godz. 13:38
~ostatni
Ciekawe jakie środki zostały użyte przez naszą policje. Pewnie zostanie owiane to tajemnicą. Nie dowiemy się ilu policjantów zostało w to zaangażowanych i ile to kosztowało podatników.
+0-0
Niedziela, 11 listopada 2012 r. godz. 13:34
~piotr
przecież to nie wina tuska, to napewno Kaczynski zlecił te działania policji!!! jak zwykle on jest wszystkiemu winien, trzeba dalej głosować na peło byśmy mieli silne i normalne państwo państwo
+0-0
Niedziela, 11 listopada 2012 r. godz. 13:34
~perun
moze w jednym z autobusów jechala zdziczala dresiarnia??????
+0-0
Niedziela, 11 listopada 2012 r. godz. 13:30
~Przeciętny, uczciwy
W końcu żyjemy w państwie policyjnym.
+0-0
Niedziela, 11 listopada 2012 r. godz. 13:28
~Kudłaty
Nawet jeżeli dostali polecenie "z góry" to można było szepnąć słówko prezydentowi, bo jak by nie patrzył dla naszej policji zrobił wiele. Ale jak to mówią - na policji nie ma się kolegów.
+0-0
Niedziela, 11 listopada 2012 r. godz. 13:28
~Działkowiec
Kładami jeżdżą po ogródkach działkowych. Domyślam się że to pewnie prewencja. Na czym polegają działania ich prewencyjne (czytaj słownikowo zapobieganie)? Na przejechaniu quadem? Nigdy nie widziałem by podjęli jaką akcje. Na to są wydawane pieniądze?
+0-0
Niedziela, 11 listopada 2012 r. godz. 13:28
~MIESZKANIEC
O jakiej demokracji tu piszecie.Gdzie ona jest? W PRACY, W SĄDZIE, GDZIE JESZCZE? Totalna bzdura. O co tyle szumu. Jak jest wszyscy wiedzą a Prezydent nie powinien głośno krzyczeć na mundurówkę ze Stalowej Woli, tylko załatwić sprawę zgodnie z obowiązującymi procedurami. Ten krzyk, że nie da kasy policjantom to co, komu zrobi krzywdę.MIESZKAŃCOM.
+0-0
Niedziela, 11 listopada 2012 r. godz. 13:22
~edi
Nikt normalny nie sr. we własne gniazdo.Pan to zrobił. Przecież nie takie sprawy potrafi pan załatwić kompetentnie. Ten artykuł to niewypał.Na pewno nie pomoże to w tej chwi w utzymaniu porządku w mieście.
+0-0
Niedziela, 11 listopada 2012 r. godz. 13:19
~bb
Lacky, a ty jesteś takim tchórzem, że aż w necie musisz o tym pisać? Idź i zgłoś , ale do tego trzeba mieć rozum.
+0-0
Niedziela, 11 listopada 2012 r. godz. 13:16
~normalny
Panie Prezydencie, krzywdzi Pan ludzi, którzy pracują w policji w Stalowej Woli.To nie jest wporządku. Mam do Pana wiele szacunku, dlatego dziwi mnie takie zachowanie.To co, sami z siebie zastosowali takie działania??? A może zainteresuje się Pan działaniami RODK , który tworzy patologię i chroni matki pijaczki i babki a niszczy uczciwych ojców.To jest problem, który przyniesie żniwo za kilka lat. Reasumując, stać Pana przecież na załatwianie takich spraw kompetentnie i bez show jakie w tej chwili będzie trwać. Proszę nie straszyć ograniczeniami dla policjantów, tym zaskoczył Pan mnie ale w sensie negatywnym, no, chyba że sami będziecie się bronić przed nożownikami, pijakami, złodziejami itd...
+0-0
Niedziela, 11 listopada 2012 r. godz. 13:13
~lacky
Na osiedlu Widok, mieszka policjantka CH... widzę bez przerwy jak jest odwożona po służbie radiowozem.Za nasze pieniądze..
+0-0
Niedziela, 11 listopada 2012 r. godz. 13:10
~kiki
Brawo Prezydent też uważam, że to skandal przecież mamy ponoć demokrację więc jak się to ma do rzeczywistości? Polacy nic się nie stało?
+0-0
Niedziela, 11 listopada 2012 r. godz. 13:07
~stalowowolanin
Nie podoba mi się jako obywatelowi wkładanie wszystkich policjantów do jednego wora.To nieuczciwe i haniebne zachowanie. Co do istoty zgadzam się z prezydentem Szlęzakiem, że sytuację trzeba wyjaśnić, aaallleee nastawianie mieszkańców na wszystkich policjantów nie jest w porządku. To mnie jako mieszkańcowi sie nie podoba ponieważ krzywdzi się uczciwych ludzi.
+0-0
Niedziela, 11 listopada 2012 r. godz. 13:06
~Patryiora
Pewnie prezydencie. Trzeba było myśleć prze kuponem gadżetów które służy do działa służą do zabawy, szpanu i pokazania kto ma władze. Każdy ma okna i widzi jak policja robi jak pali się czerwone światło na skrzyżowaniu. Sygnały i jazda. Zastraszanie mieszkańców by nie jeździli do Warszawy na manifestacje i obchody są na pożądku dziennym.
+0-0
Niedziela, 11 listopada 2012 r. godz. 13:00
~Roman
Policja jest po to by chronić obywatela. Jednak wygląda w Polsce to inaczej. Boimy się policji. Sami odpowiedzmy sobie jak jest i dlaczego?
+0-0
Niedziela, 11 listopada 2012 r. godz. 13:00
~obiektyw
Gdzie jakiś komentarz policji? Ja nie wyciągałbym tak pochopnych wnioskow. Wiadomo, że ten śmieszny marsz budzi duże emocje i często coś się podczas niego dzieje. Policja w stw, mogła po prostu dostać polecenie "z góry" żeby pozbierać takie informacje w razie czego. Na tym polega ich praca, muszą podejmować działania prewencyjne, żeby się jakoś zabezpieczyć, na wypadek, gdyby ktoś tam się rozszalał.
+0-0
Niedziela, 11 listopada 2012 r. godz. 13:00
~Norman
Popieram działania Prezydenta poprzez pryzmat jego rządów w mieście, ale absolutnie się z nim nie zgadzam w tej kwestii. Po zeszłorocznych burdach wywołanych przez kaczystowskie bojówki, Policja ma wręcz obowiązek sprawdzania, kto wybiera się do Warszawy. Tu chodzi o bezpieczeństwo obywateli. Podkarpacie to gniazdo PiSowskich wszy, a te trzeba tępić.
+0-0
Niedziela, 11 listopada 2012 r. godz. 12:58
~SS
Komendant się zmienił, nawyki zostały te same.
+0-0
Niedziela, 11 listopada 2012 r. godz. 12:54
~bilecik
Tak, wylegitymować biegaczy, muzyków i całą widownię! Planowałem wyjazd na marsz, ale nie zarezerwowałem miejsc i widmo spania na dworcu skutecznie mnie powstrzymało. Mimo to wspieram marsz i inicjatywę budowy silnej Polski, z której nie trzeba wyjeżdżać za pracą, gdzie Polacy mogą założyć firmę i konkurować z Niemcami, USA...
+0-0
Niedziela, 11 listopada 2012 r. godz. 12:53
~rst 1
to jest kpina żeby policja która powinna pomagać w tym aby marsz odbył się z kulturą bez niepotrzebnych bijatyk tak jak było rok temu, to oni utrudniają Naszym. W jakim My kraju żyjemy, naprawdę szkoda słów. Ludzie pojechali aby złączyć się z innymi w tym szczególnym dniu a policja utrudnia. tak wogole to co zrobila policja jest niezgodne z prawem jesli nie ma konkretnych podstaw do wylegitymowania obywatela. tak mi sie przynajmniej wydaje.
+0-0
Niedziela, 11 listopada 2012 r. godz. 12:51
~Mariusz
Skandal na które Rząd RP daje przyzwolenie.
+0-0
Niedziela, 11 listopada 2012 r. godz. 12:48
~Arek
Dziwne że dopiero teraz przykręcają śrubę. To wcześniej nie wiedzieli że tam jest odgórny bałagan? Prezydent myślał że to coś da?
+0-0
Niedziela, 11 listopada 2012 r. godz. 12:41
~xxx
ACAB
+0-0
Niedziela, 11 listopada 2012 r. godz. 12:40
~kary
no Chamsko .
+0-0
Niedziela, 11 listopada 2012 r. godz. 12:38
~:)
Może będą legitymować tych biegaczy co o 14:00 wystartują :)
+0-0
Niedziela, 11 listopada 2012 r. godz. 12:38
~Miost0wy
No to nowy komendant ma fajny start... nie ma to jak zadzierac z miastem na samym poczatku. Zlikwidowac wszelkie dotacje z miasta... niech sie naucza ze policje powinno sie finansowac z MSZ.
+0-0
Niedziela, 11 listopada 2012 r. godz. 12:34
~rst
Brawo Szlęzak! Wiedziałem że nasz prezydent ma to i owo tam gdzie potrzeba!
+0-0
Niedziela, 11 listopada 2012 r. godz. 12:27
~tuskofila
A po co psiarni kase dawać jak oni tylko tłuste dupska wożą sobie furami.
+0-0
Niedziela, 11 listopada 2012 r. godz. 12:22
~stalowiak
Już dawno miasto powinno im przykręcić. Szkoda, że prezydent zauważył to dopiero teraz. Niech im powiat daje, bo to komenda POwiatowa!
+0-0
Niedziela, 11 listopada 2012 r. godz. 12:18
~Marek N.
To nie policja tylko esbecja!
+0-0
Stalowka.NET - Wiadomości lokalne z miasta Stalowa Wola i okolic
Copyright 2001 - 2024 Stalowka.NET
  » O nas  » Redakcja  » Reklama  » Kontakt
Wszelkie prawa zastrzeżone.


X Ta strona korzysta z plików cookie w celu świadczenia usług i realizacji potrzeb użytkowników. Pliki te mogą być zapisywane w pamięci Twojego urządzenia. Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki internetowej. Więcej w polityce prywatności.