Stalowa Wola Stalowa Wola: Huta Stalowa Wola
Wiadomości lokalne z miasta Stalowa Wola i Powiatu Stalowowolskiego. Najnowsze! Najszybciej!
Kamera na żywo na panoramę Stalowej Woli na skrzyżowanie Al. Jana Pawła II z ul. KEN
Nagrania audio, rozmowy z ciekawymi ludźmi
Fotografie z najważniejszych wydarzeń w Stalowej Woli
Kanał youtube.stalowka.net - Pierwsza stalowowolska telewizja internetowa
Encyklopedia miasta Stalowa Wola
Zapowiedzi zbliżających się wydarzeń kulturalnych
Baza adresowa najważniejszych firm i instytucji życia publicznego
Bezpłatna baza ogłoszeń dla mieszkańców miasta Stalowa Wola jak i Powiatu Stalowowolskiego
Twoje konto
Strona główna  Stalowa Wola / Wiadomości Niedziela, 26 maja 2024 r. Imieniny: Eweliny, Jana, Pawła
 Wiadomości lokalne
» Pięć nowych autobusów elektrycznych zasili tabor komunikacji miejskiej
» Ogród Zucha w Stalowej Woli już zachwyca
» Dlaczego warto wybrać "Elektryk"?
» Smile Hotel - wizytówka Stalowej Woli!
» Remont ulicy Wolności na finiszu
» Lipa: policja ujawniła krzaki marihuany
» Będzie "masowa impreza". Szczegóły owiane tajemnicą
» Oddział Dermatologiczny po przeprowadzce
» Jeden nietrzeźwy w Trzeźwy Poranek
» Parking przy PCK 4 do przebudowy
» Ulmowie - błogosławiona rodzina - projekcja filmu
» Komunikat MZK - osiedle Piaski
Więcej » 
 Zasłyszane...
"Możemy spodziewać się ruchu scenicznego, tańca, gestu, scenografii, efektów świetlnych i przede wszystkim fantastycznego doznania oczyszczenia naszego sumienia bo spektakle KTO właśnie takie są".
Marek Gruchota, dyrektor Miejskiego Domu Kultury w Stalowej Woli.
 Imprezy w mieście
» Muzeum COP: Festiwal Wynalazków
» Dzień Matki w Galerii Karpińskiego
» Wystawa plenerowa: wydarzyło się w Rozwadowie
» III Stalowowolski Rowerowy Cross dla dzieci i młodzieży
» Muzeum COP: Matematyczny pociąg
» Z muzealnego skarbca
» Fikaj z Koziołkiem Matołkiem
» Wystawa: Rendery, Fraktale, piksele...
» Kabaret Młodych Panów
» Wieczór panieński plus
Więcej » 
 Fotoreportaże
Stalowa Wola: Poseł Rafał Weber zbierał podpisy przeciwko podwyżkom cen energii
»Poseł Rafał Weber zbierał podpisy przeciwko podwyżkom cen energii
»Krzysztor Faraś na Torze Kielce
»Rada Miasta 2024-2029
»Jarosław Kaczyński w Stalowej Woli
»Piknik w Parku Jordanowskim
Więcej » 
Wiadomości lokalne / Polityka i Samorządy

Sobota, 16 września 2023 r. godz. 13:25     /Magdalena Rodecka/
W tych wyborach zdecydują kobiety

Wspierać kandydatkę z numerem siedem, Renatę Butryn, przyjechała do Stalowej Woli wicemarszałek Sejmu Małgorzata Kidawa-Błońska.
Wspierać kandydatkę z numerem siedem, Renatę Butryn, przyjechała do Stalowej Woli wicemarszałek Sejmu Małgorzata Kidawa-Błońska.
Dzień po wizycie lidera listy Koalicji Obywatelskiej w okręgu 23 Pawła Kowala, wspierać kandydatkę z numerem siedem, Renatę Butryn, przyjechała do Stalowej Woli wicemarszałek Sejmu Małgorzata Kidawa-Błońska.

Początek wizyty w powiecie stalowowolskim miał miejsce w Zaklikowie, następnie w Stalowej Woli. Jaki był cel? - Będziemy rozmawiać z mieszkańcami, rozdawać ulotki, poruszać sprawy dotyczące kobiet, seniorów i spraw społecznych, dlatego, że wczoraj w trakcie rozmów z mieszkańcami okazało się, że te kwestie są dla nich bardzo ważne - mówi kandydatka do Sejmu, radna miejska Renata Butryn.

- Dla Polaków, dla Polek najważniejsze jest bezpieczeństwo. Polki chcą w naszym kraju czuć się bezpiecznie, chcą widzieć że ich prawa są respektowane i że mogą iść bezpiecznie do lekarza, że dzieci mają dobrą opiekę. W tych wyborach w których stawka jest ogromna, namawiamy kobiety, żeby to one zadecydowały o przyszłości naszego kraju - mówiła wicemarszałek Sejmu Małgorzata Kidawa-Błońska, dodając, że zawsze w trudnych momentach Polki decydowały, namawiały do tego jak ma wyglądać nasz kraj.

Także w tych wyborach ważne jest, aby poszły do urn i zadecydowały o przyszłości Polski w Europie, Polski demokratycznej, Polski w której swobody i godności wszystkich są akceptowane.

Oprócz spotkań w plenerze, Renata Butryn i Małgorzata Kidawa Błońska spotkały się z kobietami z regionu w jednej ze stalowowolskich restauracji.


Zdjęcia
Wspierać kandydatkę z numerem siedem, Renatę Butryn, przyjechała do Stalowej Woli wicemarszałek Sejmu Małgorzata Kidawa-Błońska.Wspierać kandydatkę z numerem siedem, Renatę Butryn, przyjechała do Stalowej Woli wicemarszałek Sejmu Małgorzata Kidawa-Błońska.Wspierać kandydatkę z numerem siedem, Renatę Butryn, przyjechała do Stalowej Woli wicemarszałek Sejmu Małgorzata Kidawa-Błońska.

Strona do druku Drukuj artykuł    

Jeżeli masz jakieś ciekawe informacje, chcesz przekazać coś ważnego,
coś interesującego, nie wahaj się - napisz do nas: redakcja@stalowka.net

Dodaj komentarz do artykułu »  

Wtorek, 26 września 2023 r. godz. 14:24
~Daniel
takie gadanie to czysty seksizm
+0-0
Czwartek, 21 września 2023 r. godz. 10:37
~Polka się pyta
czy to jest ten ostateczny cel władzy w naszym kraju? Zlikwidowanie każdego rodzaju opozycji jeszcze obecnie Wolnych Polek i Polaków? Wyjście z Uniii Europejskiej i spod ochrony Prawa Europejskiego? Czy tak jak zrobiła III rzesza, tak ich III kadencja ze wsparciem konfederacji to umożliwi? Czy taki będzie nasz los, że będą znowu Kobiety, matki córki, siostry, żony, pałowane na marszach, będą łapanki na ulicach, będą ludzie wywożeni do zaprzyjaznionych rosyjskich i białoruskich gułagów i kołchozów?
+0-0
Piątek, 29 września 2023 r. godz. 12:45
~grosza
Za liczne poniżenia, za zbyt częstą śmierć młodych Polek, za bicie, gazowanie, wywożenie, skazywanie przez sądy, za oszukiwanie nauczycieli, lekarzy, pracowników sfery budżetowej obecni posłowie z PiS-u nie powinni dostać ani jednego głosu od wyborców. Należy im się ławka 'rezerwowych" używając terminologii sportowej. Ich arogancja, rozpasanie, chamstwo przerosło ich samych czego nawet nie zauważyli. Więc miłe Panie teraz jest ruch po Waszej stronie. Jeśli nie weźmiecie odwetu to pamiętajcie będziecie mniej jeszcze gorzej. Wielu przede mną wieszczy srogi scenariusz co wcale nie jest niemożliwe. Pamiętajcie o tym by 15 października 'podziękować' im kartką do głosowania, czerwoną!
+0-0
Piątek, 22 września 2023 r. godz. 22:47
~co za kraj...
Pamietajmy o tym, ze Kaczynski wzoruje sie na takich satrapach jak Orban i Erdogan !
+0-0
Czwartek, 21 września 2023 r. godz. 12:45
~Rolnik
prawdopodobnie. Tak jak łukaszenko na białorusi czy orban na węgrzech porobił, tak i psiarze się szykują. Dyktatura i prześladowania opozycji to jedyna opcja dla nich by się utrzymać przy władzy.
+0-0
Środa, 20 września 2023 r. godz. 18:05
~Coraz Bliżej do Białorusi
Cytuję... "Magdalena Sroka, była nadkomisarz policji, obecna prezeska Porozumienia. - W momencie podejmowania tej interwencji należało podać podstawę prawną, faktyczną podjęcia tej interwencji. Wtedy funkcjonariusze powinni wezwać osobę, w stosunku do której podejmują interwencję, aby zachowywała się zgodnie z przepisami prawa. I jeżeli nie zastosuje się do wydawanych poleceń, uprzedzić, że zostaną zastosowane środki przymusu bezpośredniego - wyjaśniła Sroka i dodała, że w tej sytuacji "została wykorzystana siła fizyczna w stosunku do posła RP". - W stosunku do pani poseł policjanci podali przyczynę podjęcia interwencji, natomiast w momencie, kiedy usłyszeli, że jest posłem, powinni poprosić na miejscu o wylegitymowanie się. Nie było tego "proszę o wylegitymowanie się", tylko od razu przeszli do użycia siły fizycznej, co w mojej ocenie jest zdecydowanie niezgodne z procedurami - stwierdziła posłanka. - Szarpanie pani poseł i wciągnięcie do radiowozu jest ewidentnie zatrzymaniem, na co powinien zostać sporządzony protokół zatrzymania osoby - dodała."
+0-0
Środa, 20 września 2023 r. godz. 23:26
~Wielki Wstyd
PiS chce znieść immunitet posłom. Wtedy pisowscy milicjanci będą mogli pałować posłów opozycji do woli. Białoruś, Rosja i Polska będą wymieniane jednym tchem, jako państwa niedemokratyczne, gdzie zamordyzm władzy może każdego zgnoić, nawet posła...
+0-0
Środa, 20 września 2023 r. godz. 23:13
~Taka Wolska, taki kraj...
"W mediach społecznościowych pojawiły się nagrania, na których słychać, że zarówno posłanka Kinga Gajewska, poseł Paweł Zalewski, jak i inni zgromadzeni informowali funkcjonariuszy, że mają do czynienia z parlamentarzystką, co słychać również na nagraniach udostępnionych przez Komendę Stołeczną Policji. Funkcjonariusze domagali się w radiowozie okazania legitymacji, której zdaniem posłanki wcześniej nie mogła wyciągnąć. - Jak mogłam pokazać, kiedy mnie trzymaliście i szarpaliście? - zapytała Kinga Gajewska i dodała, że była trzymana przez funkcjonariuszy za ręce."
+0-0
Środa, 20 września 2023 r. godz. 22:25
~Patrycja
bo za tej władzy Polki się bije, się poniewiera, się wykręca ręce i ładuje do suki... Nawet Posłanki. Władza wdraża metody stalinowskie. Komuna 2.0
+0-0
Środa, 20 września 2023 r. godz. 11:57
~Aamon
Trzeba bardzo uważać na pisowskie próby sfałszowania wyborów bądź ich wypaczenia jak chociażby poprzez utrudnienia dla Polaków z zagranicy... Każdy z nas pamięta też ,,sasinowe" wybory i znalezione czyste karty do głosowania na ulicy w Głogowie... Teraz ten człowiek szuka immunitetu na ścianie wschodniej i szuka we wsi Sasiny na Pomorzu swoich ,,szlacheckich " korzeni... Ponoć motto tego rodu brzmi: ,, On nie z chleba ani soli tylko z tego co s******li"...
+0-0
Środa, 20 września 2023 r. godz. 09:56
~Dur
Lepiej niech pojedzie na Lampeduse i przywiezie dla każdej ze swoich zwolenniczek po jednym migrancie.
+0-0
Czwartek, 21 września 2023 r. godz. 13:17
~Witek
albo mysli o ulicy Lamparciej w Łochowie pod Bydgoszczą? Cholera wie gdzie sie porozłazilici z WIZA+ przecież tego nikt nie śledzi nie kontroluje.
+0-0
Środa, 20 września 2023 r. godz. 22:26
~Nati
moze on mysli o tej wsi pod Sosnowcem?
+0-0
Środa, 20 września 2023 r. godz. 17:39
~PiS - Pasożyty i Sępy
A ta Lampedusa, to gdzies blisko Polski, PiSiorny klakierze??
+0-0
Środa, 20 września 2023 r. godz. 11:15
~Aamon
Tam, na Lampedusie to biedota... lmigranci to z Polską wizą za 5 tys.$ na ,,Chopina" w Wa-wie lądują... Uzbek który w Sztokholmie wjechał ciężarówką w tłum w 2017 też taką miał... Zapewne wielu z nich to terroryści bo ci akurat mają pieniądze a białoruski pośrednik w tym procederze mógł wydać (sorry, sprzedać) wizy ruskim szpiegom z uzbeckimi, gruzińskimi czy tadżyckimi paszportami...
+0-0
Środa, 20 września 2023 r. godz. 09:53
~A
Ciekawe czy przywiozła inspiratory?
+0-0
Środa, 20 września 2023 r. godz. 10:58
~Dzięcioł
respiratory? nie, respiratorów nie będzie. Pieniadze poszły ale respiratorów nie będzie. Dostawca się spalił ze wstydu.
+0-0
Wtorek, 19 września 2023 r. godz. 20:44
~Aamon
Ja to bym cały kraj jakiejś kobiecie zawierzył... Nawet nie musi być Polką...
+0-0
Środa, 20 września 2023 r. godz. 08:42
~Aamon
Ja piszę o kobietach, nie o Szydło, Zalewskiej albo Pawłowicz...
+0-0
Środa, 20 września 2023 r. godz. 00:01
~Nie wiek czyni...
Już była taka Polka (pani premier Szydło) i jej (popularny w mediach) syn!
+0-0
Wtorek, 19 września 2023 r. godz. 22:22
~Anita
jestem za. Prezydentem Polka, Premierem Polka. Z jednym warunkiem. Musi to byc matka z przynajmniej 16-to letnim stażem w macierzyństwie, przy czym liczymy od 18 lat minimum. Czyli wiek 34+. Bo pomimo wiary w serce i rozum matki, to wiek i doświadczenie z dziecmi, młodzieżą i partnerem też daje swoje.
+0-0
Wtorek, 19 września 2023 r. godz. 20:09
~Coraz bliżej do Azji!
Dzisiejsze potraktowanie poslanki z PO przez PiSlicje to prawdziwy skandal! ... a pewnie to poczatek - zobaczycie jak Wam sruby przykreca jezeli zdobeda nieograniczona wladze po tych wyborach!
+0-0
Wtorek, 19 września 2023 r. godz. 23:14
~Aluminiowa Wola
Ordo Iuris i Opus Dei - jedni i drudzy maja swoich ludzi w PiSowskiej organizacji mafijnej !
+0-0
Wtorek, 19 września 2023 r. godz. 22:23
~Świstak
pod batem ordo luris...
+0-0
Wtorek, 19 września 2023 r. godz. 19:02
~niesmak pozostanie
A tymczasem - co robi PiSowskie "ZOMO"? "Spotkanie premiera w Otwocku. Interwencja policji wobec posłanki KO. Kinga Gajewska z Koalicji Obywatelskiej została wzięta za ręce i przeniesiona do radiowozu przez funkcjonariuszy policji w Otwocku. Do interwencji doszło przed spotkaniem premiera Mateusza Morawieckiego. Posłanka została już zwolniona. — Co ja zrobiłam złego? — pytała mundurowych Kinga Gajewska. Policjanci konsekwentnie prowadzili ją do radiowozu, nie reagując na informacje z jej strony, że jest posłanką. Odpychali też osoby, które próbowały interweniować! — Ludzie, to jest poseł. Hej, ludzie, halo! Panowie, co wy robicie? To jest naruszenie nietykalności posła — krzyczał mężczyzna w tle. "Policja zatrzymuje posłankę Kingę Gajewską informującą mieszkańców Otwocka o 250 tys. migrantów wpuszczonych przez PiS" — napisał lider Koalicji Obywatelskiej Donald Tusk."
+0-0
Wtorek, 19 września 2023 r. godz. 22:28
~Koryto Tylko Dla Swoich
"Immunitety posłów powinny zostać zniesione taka prawda !!!!!!!!" #Co... Rosja Radziecka ci się marzy, "prawniku"?
+0-0
Wtorek, 19 września 2023 r. godz. 22:25
~Milena
Korwin powiedział publicznie że kobiety powinny być jak własność, bez prawa głosu. Policjanci może pomyśleli, że to już obowiązuje...
+0-0
Wtorek, 19 września 2023 r. godz. 22:18
~Faszyzm Stop!
A gdzie (policjanci) byli, gdy, obecny kandydat do Sejmu, Bąkiewicz zagłuszał wystąpienie jednej z ostatnich uczestniczek Powstania? Dlaczego jemu tego megafonu do gardła nie wtłoczyli??
+0-0
Wtorek, 19 września 2023 r. godz. 21:10
~Wolny
Kraj Autorytarny w całej krasie! Niedługo obowiązywał będzie tylko jeden "modelowy" przekaz, a każdy kto będzie miał inne zdanie, albo będzie głosił prawdę, zadawał niewygodne pytania zostanie aresztowany! Ludzie ,tego chcecie?
+0-0
Wtorek, 19 września 2023 r. godz. 20:11
~Prawnik
Immunitety posłów powinny zostać zniesione taka prawda !!!!!!!!
+0-0
Wtorek, 19 września 2023 r. godz. 14:28
~olek
Cala prawda o wyborach kobiety to niech się wezmą za pilnowanie i bawienie wnuków a także gotowanie obiadów dla męża. Politykę zostawcie facetom bo faceci przerastają was inteligencją.
+0-0
Wtorek, 19 września 2023 r. godz. 22:38
~Aamon
Wy tam w tej konpederastii to w ogóle świetnie sobie dajecie radę bez kobiet, prawda?
+0-0
Wtorek, 19 września 2023 r. godz. 22:32
~Kinga
@~olek to prawda, na towim przykładzie, że prawdopodobnie jako przedstawiciel konfy, przerastasz inteligencją samiczkę winniczka. Ale już z szympansicą ci by nie poszło, nie mówiąc o typowej Polce. Więc możesz w swoim kółku wzajemnej adoracji i polerowania berła wmawiać sobie, że jesteś lepszy. Wolno ci. Jednakże proszę, w imieniu społeczeństwa, nie rozmnażaj się w żaden sposób. Pewnie o tym wiesz, że taką postawą i poglądami budzisz odrazę, dlatego uprzedmiotowienie kobiet tak bardzo byłoby ci na rękę, która obecnie musi być bardzo pracowita i zarobiona...
+0-0
Wtorek, 19 września 2023 r. godz. 21:11
~KonFEderacja
No i objawiła się nam Konfa w całej krasie!
+0-0
Wtorek, 19 września 2023 r. godz. 17:08
~Hermenegilda
Kolejny podkarpacki ciemniak (olek) dorwal sie do komputera? Konfederata, czy PiSior??
+0-0
Wtorek, 19 września 2023 r. godz. 09:29
~Ferdek z Poniatowskiego
Musimy Małgorzacie i Renacie wybić POlitykę z głowy.
+0-0
Środa, 20 września 2023 r. godz. 22:30
~kadr
@~komuna wiecznie żywa nie tylko trzyma ale i używa intensywnie podczas swoich sado-maso ekscesów z lewym robercikiem i halnym grzegorzem. Sprzedaje te filmiki na niemieckich i rosyjskich portalach z miłośnikami putlera. Podobno mu nieźle za to płacą
+0-0
Środa, 20 września 2023 r. godz. 18:47
~komuna wiecznie żywa
Czy nadal jeszcze trzymasz, Ferdku, w szafie palke ze swoich czasow sluzby w "ORMO"?
+0-0
Wtorek, 19 września 2023 r. godz. 22:37
~Monika
ferdek = Faryzeusz, Edypa kompleksu posiadacz, Rasista, Dyletant partyjny, Elementarny brak poszanowania kobiet, Konfident... w siumie wystarczyłoby napisać - poplecznik pisiarzy...
+0-0
Wtorek, 19 września 2023 r. godz. 21:14
~Pazerność i Szmal
Szkoda ~Fredek,że nigdy nie udaje Ci się włączyć myślenia! Chociaż uważam,że jesteś nie tyle idiotą, co osób a cyniczna do bólu, żerująca na głupocie innych.
+0-0
Wtorek, 19 września 2023 r. godz. 00:38
~foliarka
Bojkot wyborów .Nie iść na wybory bo to teatrzyk dla ogłupionego społeczeństwa .
+0-0
Czwartek, 21 września 2023 r. godz. 10:43
~Marlena
foliarka, ty dokonaj własnego wyboru. Nie chcesz iść? Nikt cię nie zmusza -poza sytuacją w naszym kraju i poza upolitycznionymi służbami, którzy cię później będa pałowac na ulicy... Odpowiedz sobie na pytanie, czy według ciebie nie iście na wybory to właściwy wybór? Czy dopuszczenie do III kadencji pisu w koalicji z konfederacją dla Polski to jak III rzesza ? Czy chcesz żyć w kraju, w którym zajście w ciążę może być dla ciebie wyrokiem śmierci?
+0-0
Środa, 20 września 2023 r. godz. 12:20
~olo
Do roksana, ale cię tvn 24 zmanipulował jeśli ty w te swoje wypociny naprawdę wierzysz. Głupolu z samego uszczelnienia VAT mamy co roku 30 miliardów więcej w budżecie państwa. A przecież mamy też miliardy z PKB co roku około 50 miliardów więcej niż w po przednim.Po za tym wszystkie spółki państwa miliardy co roku do budżetu państwa przynoszą. Za peło budżet państwa to było 200 miliardów a dziś jest dużo ponad 600 miliardów i nie musimy od nikogo nic pożyczać a nawet to my możemy innym pożyczać. A od nowego roku budżet państwa to już 700 miliardów będziemy wszyscy mieli.
+0-0
Środa, 20 września 2023 r. godz. 11:02
~Roksana
@~olo te pieniadze są z ZADŁUŻANIA POLSKI i POLAKÓW. Na kilka pokoleń. To jest jeszcze gorsze od zwykłego złodziejstwa. To jest zakładanie pętli na szyję nam, naszym dzieciom i dzieciom naszych dzieci.
+0-0
Środa, 20 września 2023 r. godz. 07:56
~olo
do kota, gdyby kradli to nie było by pieniędzy dla polskich dzieci na program 500 plus a od nowego roku 800 plus. Pamiętasz święte słowa PANI PREMIER SZYDŁO , że wystarczy nie kraść a pieniądze dla dzieci się znajdą.
+0-0
Wtorek, 19 września 2023 r. godz. 22:30
~Tłuste Koty
Spadaj stad "olo" ze swoja brudna propaganda... dosyc okradania Polski, dosyc szemranych "inwestycji", dosyc napychania kieszeni przez PiSowska mafie!!
+0-0
Wtorek, 19 września 2023 r. godz. 10:14
~olo
Ty foliarka , wszyscy idziemy i głosujemy na PiS.
+0-0
Wtorek, 19 września 2023 r. godz. 09:26
~Ferdek z Poniatowskiego
Masz rację platfusko, bojkotujcie, he he he. A my bracie i siostry w Prezesie Panu tłumnie do urn oddać głos na PiS! I pamiętajmy, w referendum 4xNIE!
+0-0
Wtorek, 19 września 2023 r. godz. 00:32
~Jarosław Jarosław
Głosujmy na kościół , księży i ministrantów :)
+0-0
Środa, 20 września 2023 r. godz. 22:53
~Rewirowy
@~Klawisz trochę cię poprawię, chociaż masz swoja dość ciekawą wizję i moze i rację. Mianowicie. W tych wyborach możliwe jest, że oddamy głos na PRZYSZŁYCH OSADZONYCH. O ile zmieni się władza. W sumie jak sie nie zmieni to moze też...
+0-0
Wtorek, 19 września 2023 r. godz. 23:03
~Klawisz
to może od razu głosujmy na osadzonych? Przynajmniej wiadomo, za co siedzą, jakie patologie w we łbie maja. I wiedzą, gdzie wrócą przy recydywie.
+0-0
Poniedziałek, 18 września 2023 r. godz. 22:39
~Jarek+
Kobiety w polsce nie będą decydować. Im się ledwie pozwoliło właśnie łaskawie żyć.
+0-0
Wtorek, 19 września 2023 r. godz. 17:08
~ed
blaga,blaga,blaga
+0-0
Wtorek, 19 września 2023 r. godz. 09:50
~Narodowościowiec
Dokładnie, i Konfederata Korwin powiedział wyrażnie, polki, kobiety to winny być traktowane jak wyposażenie. I będzie dążył do tego, aby tak właśnie było. by można je kupic sprzedać wymienić wyrzucic jak się znudzi. Ale nie prawo głosu czy coś do powiedzenia. A Bąkiewicz na Listach PiSu to Obrońca Kościoła i Prawdziwych Polaków...
+0-0
Poniedziałek, 18 września 2023 r. godz. 21:56
~Aamon
Ja mówię tym którzy głosują na pisiorów, że mogą zagłosować na dwóch z jednej listy...
+0-0
Poniedziałek, 18 września 2023 r. godz. 22:15
~Zygmuś
to ponoć prawda. Dzięki tym wszystkim progamom PLUS dla społeczeństwa, zyskali podobno prawo do wybrania przez wyborcę 2-ch kandydatów z 1-dnej listy. Ale lepiej to zweryfikować z komisją wyborczą w dniu wyborów oczywiscie. Na pewno 3-ch na raz nie można. Chyba.
+0-0
Poniedziałek, 18 września 2023 r. godz. 18:05
~Karolina 64
Tak zdecydują. I pamiętają jak Oani Butryn i jej po głosowała za podniesieniem wieku emerytalnego dla kobiet do 67 lat...
+0-0
Poniedziałek, 18 września 2023 r. godz. 22:15
~taka prawda...
... i tak ten wiek bedzie, wczesniej czy pozniej, podniesiony. To dzieje sie w wielu innych krajach i to kiedys nastapi w Polsce.
+0-0
Poniedziałek, 18 września 2023 r. godz. 14:58
~Ferdek z Poniatowskiego
Ja uważam, że świat byłby lepszy jakby rządziły kobiety. Ale pod warunkiem, że te mądre, a nie te co krzyczą "precz z dyktaturą kobiet", jak walczą o prawa dla kobiet, he he he.
+0-0
Poniedziałek, 18 września 2023 r. godz. 19:36
~Julka
spadaj ferdek!
+0-0
Poniedziałek, 18 września 2023 r. godz. 13:27
~Ferdek z Poniatowskiego
Młodzi! Jak nie chcecie walczyć z czarnymi na ulicach to przestańcie w szyję dawać, weźcie siem w garść i głosujcie na PiS. Bo to PiS buduje wam bezpieczną przyszłość!
+0-0
Poniedziałek, 18 września 2023 r. godz. 20:49
~Wruinie
PiS sprawdził do kraju 350 tys ciapa tych. Morawieckiemu Musi się kasa zgadzać reszta jest nieważna.
+0-0
Poniedziałek, 18 września 2023 r. godz. 19:57
~Tekturowe Czeki, Papierowa Wolska
A tak to "buduje"? Cytat: "Ambasador ostrzegał, MSZ wpuszczało. Podziemie dywersyjne to koszmar. W 2017 r. jeden z polskich dyplomatów przygotował notatkę, dotyczącą zagrożenia terrorystycznego z kierunku Azji Centralnej. To region mocno narażony na radykalizację islamską. Dyplomata w MSZ już nie pracuje, a migranci z tego kierunku otrzymali niemal 10 tys. pozwoleń na pracę w Polsce!"
+0-0
Poniedziałek, 18 września 2023 r. godz. 18:23
~PiSowska Hipokryzja!
PiS buduje wam "przyszlosc"... wiza za wiza!!!
+0-0
Poniedziałek, 18 września 2023 r. godz. 14:47
~Celnik
dzięki pisowskiemu WIZA+ teraz będzie po muzłumaninie na klatkę w bloku i na parcelę. Niemcy tych co chcieli przedostać sie do nich z Polski juz odsyłają.
+0-0
Poniedziałek, 18 września 2023 r. godz. 12:23
~Wyborca
Jaj tam dinozaury i natura gdyby chciała?
+0-0
Poniedziałek, 18 września 2023 r. godz. 10:11
~Ferdek z Poniatowskiego
Jakby natura chciała to by Renacie jedynkę dała, he he he. I Małgorzacie też, ale że nie chciała to na liście do Senatu wylądowała, a Renacie czwórkę dała, he he he
+0-0
Poniedziałek, 18 września 2023 r. godz. 10:31
~Ferdek z Poniatowskiego
Czwórkę ze sprawowania, bo Renata siem słabo sprawuje jak na liście siódemkuje, he he he
+0-0
Poniedziałek, 18 września 2023 r. godz. 09:47
~Czytelnik
Butryn to od BUTY ?!! Buta i pogarda, tak zapamiętałem tę Panią, jako jeden z jej uczniów. A miałem z nią do czynienia kilka razy w tygodniu. Przez 4 lata. Gardziła wszystkimi po kolei. Dała się dobrze poznać. Dlatego tej kandydatury, NIE POLECAM.
+1-0
Poniedziałek, 18 września 2023 r. godz. 17:12
~NadSzyszkownik
Do ktorej klasy chodziles i w jakich konkretnie latach? Chyba mozesz to podac PiSuarze, pseudo "Czytelnik"?
+0-0
Poniedziałek, 18 września 2023 r. godz. 13:14
~Natalka
aby twoje "polecam nie polecam" było minimalnie chociaż warte uwagi czy wiarygodne w jakimś stopniu, to mogłeś"czytelniku" użyć chociażby imienia się podpisać. A tak twoja opinia jest jak MUUU krowy na rowie. jak zresztą większość wypowiedzi psiarzy.
+0-0
Poniedziałek, 18 września 2023 r. godz. 04:47
~Balladyna
Jeden cytat... "J. Korwin-Mikke na konwencji Fundacji Patriarchat: "Nie chodzi o to, żeby kobiet było mało, tylko żeby nie głosowały""
+0-0
Poniedziałek, 18 września 2023 r. godz. 12:11
~Iwona
w pis to graj. A konfederacjo śpiewaj. Tylko stare capy mają mieć władzę. A kobiety na kolana. Dlatego Głosuję na Panią Butryn. Na kobiecą Polską 7mkę!
+0-1
Niedziela, 17 września 2023 r. godz. 23:35
~Many
Jak zapytali czyja żona nie pracuje w spółce skarbu państwa to rękę podniósł tylko prezes/naczelnik :-)
+0-0
Poniedziałek, 18 września 2023 r. godz. 12:13
~Miau
za to mało kto wie, ze kot prezesa dostał wynagrodzenie za udział w spocie wyborczym. Środki mają zostać przekazane na budowę poświęconego mauzoleum dla kota prezesa na Wawelu.
+0-1
Niedziela, 17 września 2023 r. godz. 23:34
~Polak
Kidawa Błońska przebiła nawet Kopacz i te słynne dinozaury. Reporter zapytał. Co pani sądzi o projekcie przekopu Mierzei Wiślanej? Kidawa Błońska z pełną powagi miną odparła: "skoro natura tego przekopu nie zrobiła, to wydaje mi się, że to nie ma sensu". - Jakby natura chciałaby, by ten przekop tam był, to by był - kwituje, wyraźnie usatysfakcjonowana swoją odpowiedzią. A Pani Butryn zrobiła tyle dla miasta i regionu. a JESZCZE WIĘCEJ DLA HUTY STALOWA WOLA Tyle co NIC. JEJ JUŻ DZIĘKUJEMY !!!
+2-0
Poniedziałek, 18 września 2023 r. godz. 16:41
~"przekop" dla turystów
Przekop? Ha, ha...To tylko ponad 2 miliardy złotych wyrzucone w błoto przez PiSowskich "bonzów". Pozostaje tylko pytanie - ile z tego (w postaci róznych łapówek i odsypów) trafiło do ich prywatnych kieszeni??
+0-0
Niedziela, 17 września 2023 r. godz. 23:28
~stalowa lova
NIECH MI KTOŚ POWIE CO TAKIEGO DLA MIASTA ZROBIŁA PANI BUTRYN?? LATA 2007-2015? CO DLA HUTY?? DLA LUDZI?? DLA MIASTA? KONKRET. ONA I PO JAK AWS I SLD. TO WŁAŚNIE ZA TYCH RZĄDÓW HUTA PRZESTAŁA ISTNIEĆ. ZNACIE TAKIEGO? JANUSZ LEWANDOWSKI. KOLEGA PANI BUTRYN. DOBRODZIEJ POLSKI. I BALCEROWICZ. LEPPER WIEDZIAŁ CO I O KIM MÓWI. PO CHCIAŁO ZLIKWIDOWAĆ JEDNOSTKĘ WOJSKOWĄ W NISKU. TAK DBAJĄ O BEZPIECZEŃSTWO. POWÓDZ, NATURA I OPACZNOŚĆ JĄ URATOWAŁA. TO WTEDY PRZEJRZELI NA OCZY, ŻE JEDNOSTEK TAKICH JAK NISKO NIE WOLNO LIKWIDOWAĆ.
+1-0
Poniedziałek, 18 września 2023 r. godz. 08:22
~olo
Widać jak propaganda TVPSzcujnia wyprała ci mózg. Wklep sobie w wyszukiwarkę "okrągły stół" dla HSW to może zrozumiesz te jadowite kłamstwa pisowców. Może.
+0-0
Poniedziałek, 18 września 2023 r. godz. 08:12
~mieszkanka
a co zrobiła Janina S. oprócz tego, że klaszcze w Sejmie?
+0-0
Poniedziałek, 18 września 2023 r. godz. 08:07
~oko
Jeśli chodzi o jednostkę w Nisku to za czasów p. Butryn przeniesiono tu saperów z Tczewa i wybudowano osiedle dla rodzin wojskowych. Nisko zyskało więcej mieszkańców i więcej wpływów z podatków, a jednostka się rozrosła. Można to sprawdzić w internecie. Są relacje dotyczące tych faktów.
+0-0
Poniedziałek, 18 września 2023 r. godz. 08:03
~huciak
Przede wszystkim uratowała HSW zakłady zbrojeniowe BEZNADZIEJNIE ZADŁUŻONE PO RZĄDACH PiS W LATACH 2005- 2007! W latach 2008 - 20015 zdjęto wreszcie projekty z półek , wdrożono nowe rozwiązania i teraz pisowcy bezczelnie i kłamliwie przypisują sobie zasługi m.in. powstanie armatohaubicy "Krab" . Mało tego, to Morawiecki przenosi produkcję Kraba na Śląsk, bo stamtąd startuje w wyborach do sejmu. Wstyd! Pisowcy z rządu traktują Stalową Wolę jak pionka na szachownicy, bo tu i tak im klaszczą. Czy można bardziej poniżyć mieszkańców?
+0-0
Niedziela, 17 września 2023 r. godz. 22:36
~Ferdek z Poniatowskiego
Matki Polki zawsze dawały przykład swoim mężom i decydowały o wszystkim. Tak jest do dzisiaj, bo my chłopy niby takie kozaki, ale zawsze robimy co kobiety nam każą. Słaba płeć, a jednak najsilniejsza i najmądrzejsza, oprócz kilku platfusek i lewusek na naszej scenie POlitycznej, he he he. Z takimi kobitkami zwyciężymy bracia i siostry w Prezesie Panu.
+0-0
Poniedziałek, 18 września 2023 r. godz. 14:49
~Alicja
@~Takie czasy powiedziałabym, ze jest znacznie gorzej - dzisiaj kobieta w tym kraju, Polka - JEST POKRZYWDZONA przez pisuarów.
+0-0
Poniedziałek, 18 września 2023 r. godz. 07:23
~Takie czasy
Dziś młoda Kobieta głosująca na pis musi być skrzywdzona na umyślne
+0-1
Niedziela, 17 września 2023 r. godz. 23:28
~Helenka
Ferdek - daję ci 4 x NIE. Może bóg ci wybaczy, ja nie potrafię.
+0-0
Niedziela, 17 września 2023 r. godz. 22:30
~Karola
W tych wyborach mogą zdecydować kobiety, którym Jarek łaskawie pozwala żyć.
+0-0
Niedziela, 17 września 2023 r. godz. 19:22
~Alicja
Klicha zaproście co chciał Polskę B oddać bez walki.
+0-0
Niedziela, 17 września 2023 r. godz. 19:15
~:-)
ale tu na forum pisoskiego tałatajstwa się nalęgło...
+0-0
Niedziela, 17 września 2023 r. godz. 23:22
~Ferdek z Poniatowskiego
Ty, fiołek przenieś siem do Berlina na forum, he he he. Same kabany piszą, bo Helmuty na browarach siem relaksują.
+0-0
Niedziela, 17 września 2023 r. godz. 18:42
~bez komentarza
cytuję Korwina Mikkego z neta "To nie chodzi o to, żeby kobiet było mało, tylko żeby nie głosowały. Jeżeli my, mężczyźni, chcemy kogoś wybrać, to to jest nasza sprawa. [...] To my mamy decydować, a nie kobiety."
+0-0
Niedziela, 17 września 2023 r. godz. 17:41
~Hiacynta B.
Pamietajcie - PiS plus Konfederacja to powrot do sredniowiecza i zero praw dla kobiet!!!
+0-0
Poniedziałek, 18 września 2023 r. godz. 17:15
~PiS - Pasożyty i Sępy
Nikt nie zabierze wam "800+" - nie rozsiewaj wiec brudej i klamliwej PiSowskiej propagandy, PiSuardesso "Asiu"!!!
+0-0
Niedziela, 17 września 2023 r. godz. 23:43
~Babcia_kasia
@~Asia czarni brązowi czerwoni już tu są (Wiza+) a nawet zółci (chinczycy) - więc z lokalnymi białymi i super-białymi aryjczykami (kibolami) to w sumie prawie tęczowo się zrobiło. I to za pisu. Pałowania kobiet podczas masowych protestów Polek to już Asia nie pamieta? Znieważania kobiet biorących udział w Powstaniu Warszawskiego i kobiet-żołnierzy AK przez Bąkiewicza obecnie na liście pisu ? Nic? Super pis-inflacji też nie zauważyłaś? Kolosalnego zadłużania kraju i dojenia kraju przez stołkowiczów partyjnych tłustych kotów prezesa z pisu - DojnaZmiana+?
+0-0
Niedziela, 17 września 2023 r. godz. 22:30
~Ferdek z Poniatowskiego
Asia cię POwaliła trafną diagnozą Hiacynta bez cynta, he he he
+0-0
Niedziela, 17 września 2023 r. godz. 21:46
~Ferdek z Poniatowskiego
Pewnie, że zero tolerancji dla skrobanek z wygodnictwa i egoizmu. Tylko przypadki zagrażające życiu matek będą akceptowane, bo kto to widział zabijać poczęte dzieci. Ach wy platfusy, serducha nosicie, a serduch nie macie, sami nie wiecie co posiadacie.
+0-0
Niedziela, 17 września 2023 r. godz. 20:46
~kabi
piszesz głupoty
+0-0
Niedziela, 17 września 2023 r. godz. 19:37
~Leo
PiS plus Konfederacja to bezpieczeństwo kobiet i dzieci !
+0-0
Niedziela, 17 września 2023 r. godz. 19:15
~Asia
A powrót tuska to dla kobiet praca do śmierci, zabrane 800 na dzieci i czarne byki za każdym rogiem czekające na gwałt.
+0-0
Niedziela, 17 września 2023 r. godz. 17:13
~Kokos
Stare zakłamane komuchy mają emerytury wysokie jeszcze komuchom mało dalej włączać ciemnotę masie pospolitej wszystko wszystkim ale normalnie patrzeć na te gemby nie mogę widać fałsz strasznie
+0-0
Niedziela, 17 września 2023 r. godz. 14:20
~Bławat
Co w tej PO kobiety mają do gadania? Jedyna prawdziwa prezydent ustąpiła miejsca bawidamkowi (przepraszam, może się obrazi, jak powiedział o sobie; du.zowi).
+0-0
Poniedziałek, 18 września 2023 r. godz. 12:16
~Weronika
trzecia kadencja psiarzy i kobieta w polsce skonczy pod batem ordo luris.
+0-0
Poniedziałek, 18 września 2023 r. godz. 04:12
~nocna_zmiana
Wprawdzie w PiSie pojawiaja sie postacie typu Szydło, czy Witek...ale sa to tylko marionetki na sznurkach pociaganych przez mafijnego "wodzusia", Kaczynskiego. Zero samodzielnosci!!
+0-0
Niedziela, 17 września 2023 r. godz. 14:10
~a-daśko
Pani Sagatowska skończyła 73 lata. I trzyma się dobrze.
+0-0
Niedziela, 17 września 2023 r. godz. 20:30
~Jarosław Jarosław
Ona już pracuje do śmierci a nawet po. I jest z PiS. Nie rozumiem.
+0-0
Niedziela, 17 września 2023 r. godz. 18:44
~Komuna Powraca
... prawie tak jak PiSowski "wodzunio", ktory ukonczyl lat 74!
+0-0
Niedziela, 17 września 2023 r. godz. 13:28
~Ferdek z Poniatowskiego
A czy ty wiesz Renata, że w doktrynie obronnej platfusów i arbuzów (PO+PSL) jako wschodni Polacy byliśmy skazani na śmierć?
+0-0
Niedziela, 17 września 2023 r. godz. 11:07
~stalowiak
ten baner z lucyferiuszem i jego kumplem wzdłuż Popiełuszki to co to ma być i za czyje pieniądze? trasę do roboty musiałem zmienić
+0-0
Niedziela, 17 września 2023 r. godz. 20:47
~kabi
lataj helikopterem to nic nie będziesz widział
+0-0
Niedziela, 17 września 2023 r. godz. 13:08
~Ferdek z Poniatowskiego
Za moje piniondze platfusie. Zmień trasę do Berlina! Do Helmutów! Nic tu po tobie platfusie.
+0-0
Niedziela, 17 września 2023 r. godz. 11:05
~wsx
A nie lepiej dać szanse młodym
+0-0
Sobota, 16 września 2023 r. godz. 16:20
~WhiteRaven
Butryn cieple kapcie i kasiazka na jesienne wieczory a nie do polityki.Juz mialas swoje piec minut,czas zejsc ze sceny babciu.
+0-0
Poniedziałek, 18 września 2023 r. godz. 12:17
~Urszula
towarzyszko Witek, pani to przeczyta w telewizji - prezes kazał.
+0-0
Niedziela, 17 września 2023 r. godz. 11:55
~prawda
ty funkcjonariusz , a kim jest ta kobieta jak nie funkcjonariuszką partii PO [ partii oszustów].
+0-0
Niedziela, 17 września 2023 r. godz. 10:52
~mieszkaniec normalny
A J.Biden prezydent USA - 81 lat. Można? Można. Pani Butryn trzymam za Pani kciuki! Niech wreszcie ktoś normalny będzie od nas w sejmie. Dość politycznych "dywaników" i funkcjonariuszy partyjnych.
+0-0
Niedziela, 17 września 2023 r. godz. 08:50
~życie
Ludzie po 75 lat mają jeszcze do sejmu?. Chciałbym tyle dożyć
+0-0
Niedziela, 17 września 2023 r. godz. 03:41
~emeryci na listach
Janina Zofia Sagatowska - lat 73. Czy nie czas na (niezbyt zasluzona) emeryture, babciu???
+0-0
Niedziela, 17 września 2023 r. godz. 00:26
~nocne piwo
A co powiesz o takich dziadkach jak Kaczynski (74 lata), czy Macierewicz (75 lat)?
+0-0
Sobota, 16 września 2023 r. godz. 22:05
~Erni
Ty poniżej - czytać nie potrafisz do kogo napisał ?
+0-0
Sobota, 16 września 2023 r. godz. 19:39
~Aamon
To o Sagatowskiej?
+0-0
Sobota, 16 września 2023 r. godz. 19:33
~RomanG
Kichawakońska to ta się nam spuściła?
+0-0
Sobota, 16 września 2023 r. godz. 17:15
~Prawda i Sąd
Będzie miała następne 5 min. To wam pisiory podnosi ciśnienie.
+0-0
Sobota, 16 września 2023 r. godz. 17:11
~osa
A co z prababcią Sagatowską, dziadkiem Kaczyńskim? R.Butryn sporo młodsza od nich…Ale Paniska poza wszelką skalą…..
+0-0
Sobota, 16 września 2023 r. godz. 17:06
~jan
.... a juz na pewno kapcie dla dla dziadziusia z Żoliborza, i szlafmyca by główka w czasie snu nie umarzła, a pod głowę ,,Kapitał" Marksa ......
+0-0
Sobota, 16 września 2023 r. godz. 15:59
~Ferdek z Poniatowskiego
Pewnie, bo nie chcą pracować do 67 lat. Dlatego drogie panie: głosujcie na PiS, a w referendum 4xNIE!
+0-0
Środa, 20 września 2023 r. godz. 11:05
~Krystyna
@~T liczy jak duża część starych poPiSówek, że ujarzmi kocurka dramiąc go za uszkami... Bo na ujeżdżanie raczej nie ma co liczyc...
+0-0
Niedziela, 17 września 2023 r. godz. 20:32
~T
Czemu Sagatowska pracuje skoro ma 70 lat.
+0-0
Niedziela, 17 września 2023 r. godz. 11:18
~Coś ty
Zatem dlaczego ZUS zachęca do dłuższej pracy, premiując wyższą emeryturą?
+0-0
Niedziela, 17 września 2023 r. godz. 11:03
~huciak
Jawohl dziadu! NIE dla pisiego złodziejstwa!, NIE dla kolesiostwa!, NIE dla pisich nieudaczników! NIE dla pisiej zorganizowanej mafii przestępczej! macie ode mnie 8*
+0-0
Niedziela, 17 września 2023 r. godz. 09:11
~Dojna zmiana
Ferdek, kto liczy się z Twoim zdaniem. Beznadziejne pytania w referendum.Jedno o przyjmowaniu migrantów, a rząd bocznymi drzwiami wpuszcza za kasę ludzi o których nic nie wie, ne potrafi wskazać gdzie są. Czy jesteś za takim państwem , czy nie.
+0-0
Niedziela, 17 września 2023 r. godz. 06:17
~Jon
Czy wreszcie zaopiekuje się tobą psychiatra bo widzę że może to skończyć się Tworkami
+0-0
Sobota, 16 września 2023 r. godz. 17:04
~zlepioro
Jakbyś może popracował to byś się dwa razy zastanowił co piszesz
+0-0
Sobota, 16 września 2023 r. godz. 14:20
~Wilk
Cieszy mnie to, że przyjeżdżają tu inni politycy, a nie tylko PiS i PiS. Mam ich dość, chce zmian i kogoś kto zadba nie tylko o własną partie, ale też i Polki i Polaków.
+0-0
Sobota, 16 września 2023 r. godz. 13:43
~Mirabelki i szczaw
I tak nic to wam nie da bo tylko ktoś kto źle życzy dla miasta i huty odda na was głos. Siemoniaka zaproście do Huty. Platformę w naszym mieście na szczęście popiera może 2 procent ludzi.
+0-0
Niedziela, 17 września 2023 r. godz. 22:16
~Asia
@~Kika bardzo dobnrze napisane. Popieram tez 7mke!
+0-0
Niedziela, 17 września 2023 r. godz. 12:00
~prawda
do mirabelki i szczaw, na pewno PO popiera w stalowej 8 osób matołów co nawet na małpę by zagłosowali aby PiS tylko nie rządził najlepszy polski rząd w dziejach Polski.
+0-0
Sobota, 16 września 2023 r. godz. 15:05
~Kika
Te 2% to wasze marzenie. Obserwuję kampanię kandydatów z listy PiS( Zjednoczonej Prawicy) i kampanie pani R. Butryn, jedynej aktywnej kandydatki z opozycji z naszego powiatu. Tak naprawdę w kampanię PiS -jest zaangażowane miasto(np. otwarcie odnowionego dworca w Rozwadowie i wszyscy kandydaci PiS na konferencji), HSW (dzisiejszy piknik), Wojsko z Niska itd. Na tych imprezach, uroczystościach -twarze PiS., czyli lans za nasze pieniądze. To jakby dodatkowy "fundusz wyborczy", na który zrzucamy się wszyscy. Pani Butryn robi kampanię zdecydowanie skromniej, ale jest w niej wyrazista i robi wszystko z klasą. Ma jasne przesłanie w swoim wyborczym haśle i tak ją postrzegam, że dla niej liczy się człowiek. Każdy. Wierzę w mądrość naszych mieszkańców i mocno trzymam kciuki za "7".
+0-0
Sobota, 16 września 2023 r. godz. 13:41
~jozek
To ta sama co mowila;Gdyby natura chciala to by sama przekop mierzeji zrobila.I takie puste babsko jest v-ce marszalkiem
+0-0
Niedziela, 17 września 2023 r. godz. 04:10
~Kasa poszła w błoto!
A komu sluzy ten przekop? jachty i motorowki przeplywaja... ZERO wartosci gospodarczej, czy ekonomicznej! I ponad 2 miliardy zl umoczone... ile z tego wyladowalo w postaci lapowek dla PiSowskich aparatczykow?
+0-0
Sobota, 16 września 2023 r. godz. 14:51
~oko
I przemówił męski szowinista. "Obdarzony" kulturą i szacunkiem dla drugiego człowieka. Zapewne też siedzący w pierwszych ławach w kościele.
+0-0
Stalowka.NET - Wiadomości lokalne z miasta Stalowa Wola i okolic
Copyright 2001 - 2024 Stalowka.NET
  » O nas  » Redakcja  » Reklama  » Kontakt
Wszelkie prawa zastrzeżone.


X Ta strona korzysta z plików cookie w celu świadczenia usług i realizacji potrzeb użytkowników. Pliki te mogą być zapisywane w pamięci Twojego urządzenia. Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki internetowej. Więcej w polityce prywatności.