Stalowa Wola Stalowa Wola: Huta Stalowa Wola
Wiadomości lokalne z miasta Stalowa Wola i Powiatu Stalowowolskiego. Najnowsze! Najszybciej!
Kamera na żywo na panoramę Stalowej Woli na skrzyżowanie Al. Jana Pawła II z ul. KEN
Nagrania audio, rozmowy z ciekawymi ludźmi
Fotografie z najważniejszych wydarzeń w Stalowej Woli
Kanał youtube.stalowka.net - Pierwsza stalowowolska telewizja internetowa
Encyklopedia miasta Stalowa Wola
Zapowiedzi zbliżających się wydarzeń kulturalnych
Baza adresowa najważniejszych firm i instytucji życia publicznego
Bezpłatna baza ogłoszeń dla mieszkańców miasta Stalowa Wola jak i Powiatu Stalowowolskiego
Twoje konto
Strona główna  Stalowa Wola / Wiadomości Czwartek, 20 czerwca 2024 r. Imieniny: Bogny, Rafaeli, Rafała
 Wiadomości lokalne
» Odpowie za kradzież perfum
» Tańcem i śpiewem przywitali wakacje
» W szpitalu w Stalowej Woli za tydzień ruszy dział Ortopedii Dziecięcej
» Kratka kanalizacyjna - zabytek czy nie?
» Zapisz dziecko na wakacje w bibliotece!
» Wicewojewoda Wiesław Buż z wizytą w SK Nexilis
» Sprzedawał ogród działkowy, który nie był jego własnością
» Wodne kurtyny już chłodzą mieszkańców
» Potrzebna debata na temat budownictwa mieszkaniowego w Stalowej Woli?
» Wypadek w Rudzie. Peugeot zderzył się z hondą
» Jan Gorczyca ze Stalowej Woli popularny we Włoszech. Bezdomny Polak wydał książkę
» Skończyłeś 40 lat? Zrób badanie krwi sprawdzające prostatę
Więcej » 
 Zasłyszane...
"Możemy spodziewać się ruchu scenicznego, tańca, gestu, scenografii, efektów świetlnych i przede wszystkim fantastycznego doznania oczyszczenia naszego sumienia bo spektakle KTO właśnie takie są".
Marek Gruchota, dyrektor Miejskiego Domu Kultury w Stalowej Woli.
 Imprezy w mieście
» Zapraszamy do udziału w IX edycji RELACJI
» AMATOPASJA 23
» Pocztówki z Rozwadowa
» XI Krakowski Salon Poezji w Stalowej Woli
» Dobre Granie Przy Fontannie’24 - Lipiec
» Konferencja Wzory lasowiackie według Marii Kozłowej
» Wakacyjne Warsztaty Muzyczne w MDK
» Wystawa: Rendery, Fraktale, piksele...
» Kabaret Młodych Panów
» Wieczór panieński plus
Więcej » 
 Fotoreportaże
Stalowa Wola: Krzysztof Faraś na wyścigach górskich w Prządkach
»Krzysztof Faraś na wyścigach górskich w Prządkach
»Muzeum COP: Festiwal Wynalazków
»Poseł Rafał Weber zbierał podpisy przeciwko podwyżkom cen energii
»Krzysztor Faraś na Torze Kielce
»Rada Miasta 2024-2029
Więcej » 
Wiadomości lokalne / Polityka i Samorządy

Sobota, 18 marca 2023 r. godz. 15:04     /Magdalena Rodecka/
W Stalowej Woli debatowano nad bezpieczeństwem Polski

W Stalowej Woli debatowano nad bezpieczeństwem Polski.
W Stalowej Woli debatowano nad bezpieczeństwem Polski.
Fot. Jacek Rodecki
W Stalowej Woli zainaugurowano otwarte spotkania programowe "Przyszłość to Polska", odbywające się w ramach spotkań polityków Prawa i Sprawiedliwości. Tematem sobotniej debaty było "Bezpieczeństwo Polski i Polaków".

- Wspólnie z mieszkańcami, z Polakami chcemy wypracować najważniejsze założenia programowe. Chcemy od Państwa usłyszeć co jest dobre, co jest złe i wymaga zmiany. Taka dyskusja programowa była prowadzona przez PiS 8 i 4 lata temu. Dała nam ona zwycięstwo i wiarygodność bo nasze obietnice zostały spełnione - mówił Lucjusz Nadbereżny, prezydent Stalowej Woli, pełnomocnik wyborczy okręgu nr 54 PiS.

Zwracano uwagę, że zbliżająca się kampania parlamentarna, kto w niej zwycięży, nada ton temu, jaka będzie Polska na najbliższe dekady. Czy Polacy w swojej ojczyźnie będą się mogli czuć bezpiecznie? Czy będą u siebie gospodarzami, czy też zostanie nam narzucone co jeść, jak się ubierać, jakimi jeździć samochodami? W końcu czy ograniczy się nam podróżowanie? Czy zachowane zostaną dotychczasowe świadczenia dla szeroko pojętych grup społecznych, w tym najważniejsze: 500 plus, 300 plus, 13 i 14 emerytura. - Będziemy też decydować, czy mamy wychowywać dzieci w duchu patriotyzmu, miłości do ojczyzny, poszanowania autorytetów - dodał pełnomocnik.

Mówiono o programach zwiększających obronność kraju, o rządowych pieniądzach dla Huty Stalowa Wola, o wsparciu wojsk terytorialnych, służb mundurowych: zawodowych i ochotniczych.

- Nie mówię, że wszystko wyszło nam jak trzeba, że nie popełniliśmy błędów, że nie mieliśmy potknięć, ale z pełną determinacją możemy zagwarantować wiarygodność, przewidywalność i to, że PiS nikogo nie zostawi bez pomocy - mówił Lucjusz Nadbereżny.

Senator Janina Sagatowska mówiła o tym, jak ważne są spotkania z ludźmi, debaty, bo tylko wtedy, gdy ludzie utożsamiają się z programem jest on "ich", nie wstydzą się go i są z niego dumni. - Musimy się angażować, musimy zapraszać do wspólnej pracy też innych, aby poczuli, że to ich wspólne dzieło. Nie możemy też pozostawać obojętni na wszelkie próby destabilizacji państwa jakie są czynione, a jedną z nich jest bez wątpienia podważanie wiarygodności największego autorytetu papieża Polaka, Jana Pawła II - mówiła senator Janina Sagatowska.

Poseł i wiceminister Rafał Weber powiedział, że "bezpieczeństwo" może być rozumiane bardzo pojemnie. Realizacja przez rząd PiS programu 500 plus, wpłynęła na bezpieczeństwo finansowe rodzin, na ich stabilizację, zwłaszcza tych najuboższych. Mimo krytyki ze strony opozycji program stał się powszechnym i nikt nie myśli o jego wycofaniu. Podobnie było z programem 300 plus, 13 i 14 emeryturą, tarczami osłonowymi czy zwolnieniami podatkowymi.

Mimo straszenia kryzysem energetycznym, poradzono sobie z dostawami węgla i innych surowców. - Dzięki wielu zabiegom ze strony rządu PiS, można było ten czas przejść suchą stopą bez obaw, że zabraknie nam węgla, gazu, prądu - wyliczał poseł. Przytoczył także przykład bezpieczeństwa militarnego, rozrostu armii i rozwoju sprzętu i infrastruktury wojskowej.

Wicemarszałek Podkarpacia Ewa Draus powiedziała, że Stalowa Wola jest wizytówką Podkarpacia, przykładem szybkiego i intensywnego rozwoju, w dużej mierze o środki rządowe.

Spotkanie miało charakter otwarty. Z sali padały pytania między innymi o waloryzację świadczenia 500 plus, pomysły na zwiększenie dzietności, przyciąganie inwestorów w województwach sąsiadujących z Ukrainą, w tym Stalową Wolę.

Debatujący zgodnie twierdzili, że jeszcze żadnemu rządowi nie przyszło rządzić w dobie pandemii, wojny i "putinflacji". Zaapelowano, aby jak najwięcej ze sobą rozmawiać, przychodzić na spotkania, informacji zasięgać u źródła bo tylko wtedy Polacy mogą czuć się bezpiecznie a państwo opierać się destabilizacji, deprawacji i dezinformacji. Nie należy także zapominać o swojej historii, autorytetach i wartościach, które wywalczyły dla nas minione pokolenia, w tym święty Jan Paweł II. - Miejmy oczy otwarte na zagrożenia i wyciągajmy wnioski. Pamiętamy też, że nasza niepodległość nigdy nie podobała się naszym sąsiadom - przypomniała Janina Sagatowska.

Otwartych spotkań programowych, w których uczestniczyły także media ma być więcej.

Zobacz więcej:
- Fotoreportaż: Pierwsza debata programowa PiS w Stalowej Woli

Strona do druku Drukuj artykuł    

Jeżeli masz jakieś ciekawe informacje, chcesz przekazać coś ważnego,
coś interesującego, nie wahaj się - napisz do nas: redakcja@stalowka.net

Dodaj komentarz do artykułu »  

Czwartek, 23 marca 2023 r. godz. 14:09
~rs
A nie zapomnijmy o stanisławie piotrowiczu z PIS obecnie sędzia TK, a wcześniej komunistyczny prokurator
+0-0
Środa, 22 marca 2023 r. godz. 12:54
~Olka
To już pisiarze nie mają gdzie debatowac? Warszawa to co? Zaścianek teraz? Parodia to mało powiedziane. W Stalowej - jednym z najbardziej niebezpiecznych miast podkarpacia - pisiarze będą debatować o bezpieczeństwie???Panie i Panowie - Świat się zysrał...
+0-0
Środa, 22 marca 2023 r. godz. 00:04
~Polak
KTOŚ PISAŁ ŻE KOMUNA WRACA ZA PIS. ONA JEST OD 1945R. W POLSCE. I TRWA DO DZIŚ. WYSTARCZY WŁĄCZYĆ TVN I ZOBACZYĆ KTO PROWADZI PROGRAMY. DZIECI I WNUKI LUDZI KTÓRZY NISZCZYLI POLSKOŚĆ LATAMI. SĄ TU TACY CELEBRYCI I DZIENNIKARZE JAK M.IN. Bartosz Węglarczyk - wnuk jednego z największych stalinowskich zbrodniarzy, osobiście torturującego bohaterów z NSZ-u, WIN-u i AK [chodzi o osławionego Józefa Światłę Hanna Lis - córka kanalii z okresu stanu wojennego [Waldemara Kedaja Czy wiele się zmieniło od tamtych czasów? Piotr Kraśko - wnuk jednego z czołowych komunistycznych cenzorów [Wincentego Kraśki Monika Olejnik - córka funkcjonariusza SB [Tadeusza Olejnika, konfidentka służb PRL-u, pseudonim "Stokrotka" Magda Gessler - córka PRL-owskiego dziennikarza i agenta SB [Mirosława IkonowiczA Tomasz Lis na żywo - syn wysokiego OFICERA Ludowego Wojska Polskiego Grzegorz Miecugow - syn stalinowskiego dziennikarza znanego z podpisania się pod "Apelem krakowskim" [Bruno Miecugow Kuba Wojewódzki Show - prowadzi syn funkcjonariusza SB i PRL-owskiego prokuratora [Bogusława Wojewódzkiego. LISTA JEST DŁUGA. Dokumenty IPN i wyciągi z akt MSW mówią wszystko. Jak nas rozegrał Wałęsa z komuchami na czele z Jaruzelskim Kiszczakiem i Urbanem.
+0-0
Środa, 22 marca 2023 r. godz. 22:50
~Aamon
Dorzuć coś jeszcze o Pawłowicz, Terleckim, Kryże, Czabańskim, małżeństwie Przyłębskich,Pietrzaku...
+0-0
Środa, 22 marca 2023 r. godz. 20:30
~jan
.... dziadek z wermachtu leży w grobie i nikomu nie zagraża, dziadek z PZPR też leży w grobie i nikomu nie zagraża .... Polsce i Polakom zagraża komunistyczny beton żyjący tu i teraz, i przyspawany do rządowego koryta..... to nie dziadek z wermachtu urządził ,,polowanie" na B. Blidę, to nie dziadek z PZPR instaluje podsłuchy w telefonach, to nie dziadek z wermachtu fabrykował ,,dowody" na A. Leppera, zrobił to komunistyczny beton rządzący aktualnie w Polsce ....
+0-0
Środa, 22 marca 2023 r. godz. 15:54
~PiSowska Hipokryzja
PiS to mafia, mafia ktorej obecna twarza jest usmiechnieta geba "czerwonego pajaka" komunistycznego prokuratora Piotrowicza, ktory obecnie (dzieki PiSowi) zasiada w fotelu sedziego Trybunalu Konstytucyjnego (TK). Wstyd i hanba!
+0-0
Środa, 22 marca 2023 r. godz. 11:59
~Renata
Twoja ukochana partia tawariszczów to dojenie spółek skarbu państwa, metody STALINOWSKIE, represjonowanie opozycji, niszczenie wolnych mediów, chronienie pedofilii w klerze i własnych szeregach. Szczucie przez partyjną telewizję aż ktoś nie wytrzyma i się zabije. To pałowanie kobiet które odwazyły się powiedzieć NIE! To RECHOT z niedoli Polek i Polaków!
+0-0
Wtorek, 21 marca 2023 r. godz. 22:12
~Akcja Hiacynt
"Kradną, oszukują, ale przynajmniej coś ludziom rzucą" --- tak mawia znajomy zwolennik PiS-mafii.
+0-0
Wtorek, 21 marca 2023 r. godz. 21:28
~Ferdek z Poniatowskiego
Mateusz wbił szpilę elitom niemieckim swoim wykładem. Brawo Mateusz!
+0-0
Wtorek, 21 marca 2023 r. godz. 23:03
~Monty
Brawa dla premiera, nazwał rzecz po imieniu, ruski faszyzm czyli raszyzm to największe zagrożenie dla Europy od czasu Hitlera. Żeby tylko do Helmutów to dotarło.
+0-0
Wtorek, 21 marca 2023 r. godz. 23:01
~Platfus Prowadzi na Wschód
To zapytaj Helmutów
+0-0
Wtorek, 21 marca 2023 r. godz. 21:53
~PiS Prowadzi na Wschód
Czy rozsadna jest polityka polegajaca na szukaniu wrogow wsrod najblizszych sasiadow???
+0-0
Wtorek, 21 marca 2023 r. godz. 20:37
~stalowiak
Ambasador Polski we Fracji powiedzial ze polsak szykuje sie do zajecia zachodniej Ukrainy.Bedzie sie dzialo
+0-0
Środa, 22 marca 2023 r. godz. 05:04
~Nicna_zmiana
Sikorski do dymisji!
+0-0
Wtorek, 21 marca 2023 r. godz. 21:14
~Koryto Tylko Dla Swoich
Ten ambasador juz dzisiaj powinien podac sie do dymisji!
+0-0
Wtorek, 21 marca 2023 r. godz. 20:24
~Komuna Powraca
"Program 500 plus miał nas uchronić przed katastrofą demograficzną. Żadnej dzietności jednak nie zwiększył - wydajemy ponad 40 miliardów złotych rocznie na program, który po prostu nie działa - powiedział Sławomir Mentzen (Konfederacja) w programie "Onet Opinie". - To jest olbrzymie marnotrawstwo. Nie widzę żadnego powodu, żeby dalej utrzymywać 500 plus. To, że wydajemy na niedziałający program prodemograficzny 40 mld zł, blokuje jakiekolwiek inne wydatki w tym zakresie - stwierdził."
+0-0
Wtorek, 21 marca 2023 r. godz. 18:51
~stary-inżynier
"Mimo straszenia kryzysem energetycznym, poradzono sobie z dostawami węgla i innych surowców. - Dzięki wielu zabiegom ze strony rządu PiS, można było ten czas przejść suchą stopą bez obaw, że zabraknie nam węgla, gazu, prądu - wyliczał poseł." To samo wmawiano nam za czasów komuny, szanowny panie Weber!
+0-0
Środa, 22 marca 2023 r. godz. 15:51
~stary-inżynier
Bo PiS to taka neo-komuna (i uzywaja wielu metod takich jak kiedys PZPR). Tyle, ze to neo-komuna mocno zwiazana z kosciolem i ultrakonserwatywna pod wzgledem obyczajowym. Dziekuje!
+0-0
Środa, 22 marca 2023 r. godz. 05:07
~Nocna_zmiana
Jak możesz porównywać wolne rządy do komuny. Naprawdę nie widzisz różnicy czy jesteś byłym esbekiem?
+0-0
Wtorek, 21 marca 2023 r. godz. 17:29
~Wasz Pegasus
"W końcu czy ograniczy się nam podróżowanie?" Jezeli PiSowska Polska bedzie nadal stawiac sie i opluwac Unie (UE), to w koncu moze dojsc do PolExitu i wycofania Polski z grupy Schengen.
+0-0
Wtorek, 21 marca 2023 r. godz. 14:49
~Iga
Te nasz bardzo się kręci przy korycie, nieprawdaż?
+0-0
Wtorek, 21 marca 2023 r. godz. 05:34
~Ferdek z Poniatowskiego
Brawo Mateusz! Cała Europa debatuje o Twoim wykładzie u Helmutów! To siem nazywa przywództwo! Europa siem budzi dlas prawych i sprawiedliwych ludzi!
+0-1
Środa, 22 marca 2023 r. godz. 06:59
~ta olka
@olka, ferdek twoje zamiłowanie do kobiecych nicków jest zastanawiające
+0-0
Wtorek, 21 marca 2023 r. godz. 18:54
~PiSuar Cuchnie
"Premier Polski Mateusz Morawiecki twierdzi, że Europa może być świadkiem rewolty, jeśli Unia Europejska zamieni się w super-państwo ignorujące różnice narodowe - napisał brytyjski dziennik "Independent". >>> Bzdury pan Mateusz opowiada, jak zwykle!
+0-0
Wtorek, 21 marca 2023 r. godz. 18:12
~olka
Brawo Mateusz! Helmutom wajchę przełóż!
+0-0
Wtorek, 21 marca 2023 r. godz. 16:25
~Wyszperane w internecie
Premier Polski Mateusz Morawiecki twierdzi, że Europa może być świadkiem rewolty, jeśli Unia Europejska zamieni się w super-państwo ignorujące różnice narodowe - napisał brytyjski dziennik "Independent", cytując wystąpienie premiera Mateusza Morawieckiego z wykładu na Uniwersytecie w Heidelbergu w Niemczech. - Wraz z wojną na Ukrainie wzrosła geopolityczna waga Polski. Szef rządu Mateusz Morawiecki przedstawił teraz na Uniwersytecie w Heidelbergu swoją wizję Europy - i wyraźnie różni się ona od pomysłów rządzącej w Niemczech koalicji - pisze z kolei portal tygodnika "Spiegel". Niemcy nie mają pomysłu na Europę...
+0-1
Wtorek, 21 marca 2023 r. godz. 15:50
~Trzecia Twarz PiSiora
Morawiecki Jr. zawsze był i jest taki sam: bezwzględny, pozbawiony skrupułów karierowicz. dbający wyłącznie o własny interes. I nic poza tym!
+1-0
Wtorek, 21 marca 2023 r. godz. 15:32
~Pinokio i jego PolExit
Pajacyk Pinokio podskoczył a Europa oniemiała. Z zażenowania...
+1-0
Wtorek, 21 marca 2023 r. godz. 15:16
~Liverpool
Opinie (przynajmniej w prasie anglojezycznej) sa mocno "mieszane". A poza tym, wszyscy dobrze wiedza, ze Morawiecki junior to notoryczny klamca (co zostalo tez przynajmniej dwa razy potwierdzone sadownie).
+1-0
Wtorek, 21 marca 2023 r. godz. 13:43
~mecenas
cyt. z neta "W artykule opublikowanym na łamach "Die Welt" Philipp Fritz zwrócił uwagę na to, że Mateusz Morawiecki podczas swojego wystąpienia "nie stronił od prowokowania, "wyraził nieufność" wobec wizji dot. przyszłości UE. Autor ocenił, że celem wystąpienia Morawieckiego było to, by "na dalszy plan zepchnąć obraz Polski jako europejskiego awanturnika, jako kraju, w którym nie są przestrzegane standardy praworządności".
+1-0
Wtorek, 21 marca 2023 r. godz. 07:56
~he he he
matołusz i reszta pisiej ferajny to beka na cały cywilizowany świat
+1-0
Wtorek, 21 marca 2023 r. godz. 07:49
~Jutrzenka_wolności
Największa HIPOKRYZJA TEGO WIEKU - prawi i sprawiedliwi - heh !
+1-0
Poniedziałek, 20 marca 2023 r. godz. 23:01
~pol
Jeżeli prawdziwa jest informacja, że przekazujemy samoloty wojskowe na Ukrainę jako pierwsi i w sposób całkowicie darmowy, to oznacza, że powoli staczamy się w otchłań, z której może już nie być powrotu. Nie chodzi tu tylko o balansowanie na cienkiej linii militarnego zagrożenia, ale także o nieustanne prowokowanie konfliktu i próbę wciągnięcia naszego kraju do wojny. NATO może uznać, że to my sprowokowaliśmy konflikt i nie udzieli nam pomocy, bo sojusze są bardzo często iluzoryczne, szczególnie gdy w grę może wchodzić broń masowego rażenia. Podziały już występują w UE w kwestii wojny na Ukrainie, co sprawia, że w przypadku konfrontacji zbrojnej Polska może pozostać niemal osamotniona. Nie tylko zniszczymy wtedy nasz kraj, nasze społeczeństwo i naszą gospodarkę, ale staniemy się narzędziem w rękach znacznie potężniejszych od nas państw. Znowu będziemy rozpaczali o zmarnowanym pokoleniu, stratach i kolejnych ofiarach. Schemat powtarzany od wieków.
+0-0
Wtorek, 21 marca 2023 r. godz. 16:05
~Trolle - won za Don!
Spadaj putinowski trollu !
+0-0
Wtorek, 21 marca 2023 r. godz. 07:54
~Rolnik_byz_zony
samozaoranie Psisu i niestety też Polski :(
+1-0
Poniedziałek, 20 marca 2023 r. godz. 22:53
~Ferdek z Poniatowskiego
Aamon poczuł krew tak siem tutaj udziela i udaje twardziela, ale jak z wyspy uciekał to siem pofajdał i rower utopił, he he he. Myślał, że se w Sanie popedałuje, ale San rower wciągnął a jego wypluł, he he he.
+0-0
Wtorek, 21 marca 2023 r. godz. 16:34
~Miś PiSuarek
Nie kłam Ferdku, bo to był twój rower!!!
+0-0
Poniedziałek, 20 marca 2023 r. godz. 21:12
~Polonista_po_Kul_turce
To nie debata tylko kółko wzajemnej adoracji. Proszę sprawdzić definicję słowa "debata".
+0-0
Poniedziałek, 20 marca 2023 r. godz. 19:38
~nostradamus
Co wy p..e, że słuchacie ludzi. Ci co myśleli, że z wami naprawdę można rozmawiać to już się dawno ich pozbyliście. Głupi naród już nic mnie kupi. Co taki smarkacz wie o bezpieczeństwie państwa?
+0-0
Poniedziałek, 20 marca 2023 r. godz. 17:42
~Tłuste Koty
Panowie i Panie! Jeśli po wyborach będzie rządzić PiS i Konfederacja, będziemy mogli zapomnieć o przywróceniu praworządności, poszanowaniu praw człowieka czy rzetelnych mediach publicznych. Niestety!
+0-0
Poniedziałek, 20 marca 2023 r. godz. 21:07
~Wasz Pegasus
Konfederacja? Niech zacytuję: "Krzysztof Bosak w rozmowie z "Super Expressem" wykluczył koalicję Konfederacji z PiS. Wspomniał, że informacje o spotkaniach koalicyjnych to strategia partii rządzącej. - PiS to nie jest grzeczny miś, a Jarosław Kaczyński nie jest poczciwym dziaduniem. To wyrachowani politycy, którzy sprawnie rozgrywają opinię publiczną - powiedział w programie "Express Biedrzyckiej"."
+0-0
Poniedziałek, 20 marca 2023 r. godz. 15:36
~Ferdek z Poniatowskiego
Według najnowszego sondażu TfuSSka nie popiera aż 73% badanych, czyli wychodzi na to, że nawet w przedszkolach stracił POparcie, he he he. No jak wy Platfusie trole chcecie wygrać wybohy z takim lidehem? No jak? He he he.
+0-0
Wtorek, 21 marca 2023 r. godz. 21:04
~PiS -czyli Mafia w Akcji
Jak dlugo jeszcze bedziecie powtarzac te propagandowe bajeczki o Tusku i Niemcach?
+0-0
Wtorek, 21 marca 2023 r. godz. 02:30
~Nocna_zmiana
Nie zgadzam się z Ferdkiem, bo nie popieram pisiorów, ale ma rację że z Tuskiem trudno będzie opozycji wygrać wybory. Tusk ma mała wiarygodność i zbyt duży sentyment do Niemców. A po tym co ostatnio nie robią dla Ukrainy też trudno ufać w ich przywództwo w Europie.
+0-0
Poniedziałek, 20 marca 2023 r. godz. 22:33
~lds
Od teraz FzP oznacza jednego z największych głup.ów w komentarzach. Oczywiście dla mnie. I tego skrótu będę używać.
+0-0
Poniedziałek, 20 marca 2023 r. godz. 19:45
~Trzecia Twarz PiSiora
A ilu ludzi w Polsce ma juz serdecznie dosyc wladzy starego "Kaczego Gnoma"???
+0-0
Poniedziałek, 20 marca 2023 r. godz. 15:33
~Pinokio i jego PolExit
Prof. Wojciech Sadurski (prawnik i politolog): "Ogarnia nas potężne zło, jakim jest władza PiS. To zło pozwala kłamać, kraść i bić."
+0-0
Poniedziałek, 20 marca 2023 r. godz. 15:24
~Ferdek z Poniatowskiego
Na zdjęciu pan Lucek wymienia zagrożenia totalnej oPOzycji dla bezpieczeństwa Polski. Na pierwszym miejscu tych zagrożeń jest ich współpraca z Helmutami, którzy chcą współpracy z kacapami. Jakiś Helmut z Saksoni chce naprawiać NS2, żeby jak najszybciej pompować EUro do kieszeni Putasów. A my wiemy, że NS2 to zagrożenie. Helmuty niczego siem nie uczą tylko dominować chcą nad wszystkimi sąsiadami, okradać, niszczyć, głodzić, bo na tym siem bogacą. A kacapy im w tym pomagają. Tak więc Stalwiacy pan Lucek ma rację. Największym zagrożeniem dla naszego bezpieczeństwa jest nasza głupawa oPOzycja. Wspierajmy więc PiS, który nas żywi i broni i Platfusów POgoni!
+0-0
Wtorek, 21 marca 2023 r. godz. 21:28
~Tłuste Koty
Twoje "Helmuty" wykupuja ponad jedna trzecia polskiego eksportu - i dobrze za to placa. Bez nich polska gospodarka bedzie w duzo mniej wesolym stanie. Pamietaj o tym, cienki piSuarze!!
+0-0
Poniedziałek, 20 marca 2023 r. godz. 12:06
~pol
18 marca Ambasador RP we Francji, Jan Emeryk Rościszewski, podczas swojego wystąpienia w programie telewizyjnym LCI, należącym do państwowej grupy TF1, omawiał przekazanie przez Polskę i Słowację samolotów MiG-29 Ukrainie. W trakcie rozmowy polski dyplomata stwierdził, że może dojść do sytuacji, w której Polska przystąpi do wojny na Ukrainie, jeśli Ukraina nie będzie w stanie się obronić ( wielki szum się zrobił w internecie po tak głupiej i niebezpiecznej wypowiedzi ) . Ta debata o bezpieczeństwie jest po to, żeby straszyć NAS i "prać" mózgi i szykować do zgody na wojnę.A jak poczytacie sobie ustawę z 2 grudnia 2016 roku o współpracy w dziedzinie obronności z ukrainą, to użyjcie logicznego myślenia a będziecie wiedzieć co Polakom szykuje ten niby " dbający" o Polskę i Polaków rząd. Dla rządu samoloty pewnie są w gotowości na udanie się na wieczną emigrację w razie czego, a MY ZWYKLI POLACY JAK JUŻ BYWAŁO W PRZESZŁOŚCI ZOSTANIEMY JAKO MIĘSO ARMATNIE i TO ZA CUDZE INTERESY!!!
+0-0
Poniedziałek, 20 marca 2023 r. godz. 18:23
~huciak
niech przystępują, sasiny, dudy, morawieckie, ziobry, nadbereżne i inne na pierwszą linię, nikt normalny nie da się zabić za pisie państwo i za banderę
+0-0
Poniedziałek, 20 marca 2023 r. godz. 17:12
~Mianownik
Trol klasyk nawiedzony piewca konfy. Do szkoły jakiejkolwiek idź, byle była tam matematyka. Ona oświeci, jakoś z jej pomicą świat ogarniesz. Może…
+0-0
Poniedziałek, 20 marca 2023 r. godz. 16:14
~Rubel Transferowy
Te Migi-29 i tak poszlyby na zlom... i to juz niedlugo.
+0-0
Poniedziałek, 20 marca 2023 r. godz. 15:58
~Echo
Klasyczny ruski trol. Kto ci tak kazał myśleć? Jak oni znajdują takie prymitywy? Jak wiedza do kogo trafić z propagandą?
+0-0
Poniedziałek, 20 marca 2023 r. godz. 14:53
~Aamon
Kaczyński też mówił kiedyś o wkroczeniu wojsk NATO do Ukrainy... Myślałem, że to wiek i senilność starszego pana, ale to mogą być ,,ruskie teczki"... Pisowcy chcą wyprowadzić nas z UE i będą próbować aż do skutku...
+0-0
Poniedziałek, 20 marca 2023 r. godz. 10:31
~Emeryt
Psis i bezpieczeństwo - ha ha ha - uśmiałem się do łez! Ani nasze zdrowie nie jest bezpieczne, ani nasze żony, matki, córki czy dzieci nie są bezpieczne, ani nasze granice nie są bezpieczne, ani nasze renty, emerytury czy oszczędnosci nie są bezpieczne!!!
+0-0
Poniedziałek, 20 marca 2023 r. godz. 10:20
~Zosia
Dla Pisiarzy Polska ma się równać PAŃSTWO KOŚCIELNE. Dzieci na kolanach KLERU! Legalna Pedofilia i nielegalna aborcja! Kobieta w chomącie i na smyczy!
+0-0
Poniedziałek, 20 marca 2023 r. godz. 22:12
~Aamon
W normalnym kraju takie Ordo Iuris to by pogonione zostało, ale niech dalej robią to co robią to opór społeczeństwa i odchodzenie od kościoła a w konsekwencji miejmy nadzieję i bądźmy dobrej myśli jego upadek i odejście w niebyt... Nie mam portretu papieża bo zawsze będę stał po stronie ofiar, nie zbrodniarzy ze zrytą psychiką, którzy po spowiedzi byli przenoszenie na inną parafię...Jakże łatwo KK może oczyścić papieża z zarzutów, podając np. do wiadomości publicznej ilu pedofilów w sutannach ukarał i o ich czynach poinformował prokuraturę...
+0-0
Poniedziałek, 20 marca 2023 r. godz. 20:04
~Pod Batem Ordo Iuris
A oto nowy pomysł Ordo Iuris: religia na maturze i księża w Centralnej Komisji Egzaminacyjnej. Czy i tym razem PiS sie ugnie i spelni koscielne zyczenia?
+0-0
Poniedziałek, 20 marca 2023 r. godz. 19:47
~Aamon
Kler współpracował z każdą władzą... Nieważne czy to byli komuniści czy faszyści albo zaborcy czy okupanci... Jedynym rozwiazaniem jest nacjonalizacja majątku KK... Pamiętajmy, że gdy w 1536 roku król Henryk VIII dokonał kasaty klasztorów i przejął ich dobra, Anglia stała sie najwieksza potęgą ówczesnego świata...
+0-0
Poniedziałek, 20 marca 2023 r. godz. 18:46
~Republika Bananowa
Szef PiSowskiej mafii doskonale wie, ze nie wygraliby bez silnego poparcia ze strony koscielnej. Tak to wyglada..
+0-0
Poniedziałek, 20 marca 2023 r. godz. 10:14
~Nxjxje
Ferdek dalej nie rozumie, ze jedni i drudzy niewiele się różnią…. Jedynie wymieniają władza co pare lat…
+0-0
Poniedziałek, 20 marca 2023 r. godz. 09:05
~Monika
A gdzie są radni z PiS?
+0-0
Środa, 22 marca 2023 r. godz. 09:50
~Stal
Radnym z PiS przewróciło się w głowie. Liczy się dla nich tylko kasa
+0-0
Poniedziałek, 20 marca 2023 r. godz. 16:30
~Andrzej
Radni PiS widocznie bojkotują takie wydarzenia blehehee
+0-0
Poniedziałek, 20 marca 2023 r. godz. 15:12
~Trzecia Twarz PiSiora
Cytat "Córka przyjaciela Jana Pawła II: "To nie jest wielki człowiek". Pisze o pomnikomanii i kulcie kremówki. Magdalena Smoczyńska znała Karola Wojtyłę odkąd miała 12 lat. Córka Jerzego Turowicza przyznaje, że papież był człowiekiem bliskim jej rodzicom i darzyła go miłością, podobnie jak inni wierni. Teraz odniosła się jednak do dokumentu "Franciszkańska 3", dosadnie podsumowując informacje, których dowiedzieli się dziennikarze. We wpisie oberwało się także "głupiej do bólu małopolskiej kuratorce ciemnoty" i "ministerowi ciemnoty"."
+0-0
Poniedziałek, 20 marca 2023 r. godz. 05:29
~Pod batem Ordo Iuris
"Nie możemy też pozostawać obojętni na wszelkie próby destabilizacji państwa jakie są czynione, a jedną z nich jest bez wątpienia podważanie wiarygodności największego autorytetu papieża Polaka, Jana Pawła II - mówiła senator Janina Sagatowska." ------------------------------ Jaka znowu "destabilizacja panstwa"? Czy Polska to panstwo koscielne? I czy wszystko w porzadku jest z pani glowa, Szanowna Pani Sagatowska? Pani broni teraz czlowieka, ktory przez lata cale ukrywal koscielne zbrodnie... I na to jest duzo wiecej dowodow nizli jeden program telewizyjny. To wstyd szanowna pani, wielki, wielki wstyd!
+0-0
Niedziela, 19 marca 2023 r. godz. 23:02
~mamuszka
Sped trzody chlewnej.Debata o bezpiecznym dojsciu do koryta owinieta dla niepoznaki bialo-czerwonä flagä ktörä obciera sobie pysk patriotycznymi frazesami
+0-0
Niedziela, 19 marca 2023 r. godz. 19:34
~Ferdek z Poniatowskiego
Platfusów nie zapraszamy na poważne debaty, bo siem tylko kłócą i zaburzają merytoryczne dyskusje. TVN24v ich w tym trenuje i nikogo nie chcą dopuszczać do głosu. Nawet wyłączanie im mikrofonu nic nie daje. Przykładem dzisiajsza kawa na ławę w TVN24, jak siem oPOzycja zachowuje. Wstyd, bo nic nie było słychać tylko wrzaski Tomczyka i posłanki z Lewicy.
+0-0
Niedziela, 19 marca 2023 r. godz. 23:04
~Lump pisi
Ferdek widać że podoba ci się TVN 24 więc dalej oglądaj bo to jest Polska stacja nie to tvpis ukrainsko -rosyjska
+0-0
Niedziela, 19 marca 2023 r. godz. 16:38
~Wasz wodz
Tylko donek na bialym koniu i jego pasibrzuch szymek z tvn haha . o ochojskiej i kosninaku nie wspomne jajaja jak berety hehe
+0-0
Poniedziałek, 20 marca 2023 r. godz. 02:11
~Kot Behemot
A oto PiSowska "Wolska"... Zapasu amunicji polska armia ma na 2 tygodnie. Nie ma samolotów pod dostatkiem, armat, systemów rakietowych itp do obrony... My nie mamy nawet schronów dla mieszkańców. Niczego nie ma. Jesteśmy rozbrojeni. Mamy najmniej pozwoleń na broń w całej Europie i najmniej broni w rękach cywili.
+0-0
Niedziela, 19 marca 2023 r. godz. 22:14
~Ferdek z Poniatowskiego
Ooo, Aamon siem pojawił, ta ofiara pękniętego chińskiego, he he he. To twój ptak ma Oskar na imię?
+0-0
Niedziela, 19 marca 2023 r. godz. 20:26
~Aamon
Oskara to nawet Antoni nie chce... Coś jest na rzeczy( życi)...
+0-0
Niedziela, 19 marca 2023 r. godz. 15:48
~Ferdek z Poniatowskiego
Aż dziw bierze jak TfuSSk zmanipulował swoją antypolską, antynarodową sektę, która POdąża za nim jak myszy za Popielem na własną poniewierkę i zgubę, he he he.
+0-0
Poniedziałek, 20 marca 2023 r. godz. 18:16
~Taka Wolska, taki kraj...
Aż dziw bierze jak Kaczy Gnom zmanipulował swoją antypolską, antynarodową sektę, która podąża za nim jak myszy za Popielem na własną poniewierkę i zgubę... Taka "Wolska", taki kraj...
+0-0
Niedziela, 19 marca 2023 r. godz. 15:17
~Alfred
PiS odejdzie to będę bezpieczny.
+0-0
Poniedziałek, 20 marca 2023 r. godz. 20:51
~Nasz Wolski Kabaret
Ferdek... nie mierz każdego swoja własna miarka !
+0-0
Niedziela, 19 marca 2023 r. godz. 16:19
~Ferdek z Poniatowskiego
A co ukradłeś???
+0-0
Niedziela, 19 marca 2023 r. godz. 14:23
~wyborca
Wspólna praca - tak; ale nie pod przewodnictwem PiS.
+0-0
Niedziela, 19 marca 2023 r. godz. 16:21
~Ferdek z Poniatowskiego
Jeżeli pod przewodnictwem Platfusów to będzie to wspólna praca dla Helmutów. Dla Polski tylko pod przewodnictwem PiS.
+0-0
Niedziela, 19 marca 2023 r. godz. 12:37
~HALNY Grzegorz
Chyba jeden taki będzie musiał wejść pod stół i odszczekać swoje poglądy co do przekazania Ukrainie myśliwców ....... . Sam długo na to czekałem , ale w końcu jest realizacja ....... i tak trzymać .
+0-0
Środa, 22 marca 2023 r. godz. 12:52
~HALNY Grzegorz
...mów mi wuju taki jeden .
+0-0
Wtorek, 21 marca 2023 r. godz. 23:27
~Taki jeden
Jest mi , Halny , bardzo przyjemnie z powodu tego, ze dalem ci okazje de tego wielkiego tryumfu, jakim jest wytkniecie mi smiesznej literowki. Mowie powaznie. Kazdy potrzebuje jakiegos sukcesu. Odnosnie mojej krotkiej pamieci: ja naprawde nie pamietam, abym cos takiego powiedzial y bylbym ci bardzo wdzieczny, gdybys powiedzial kiedy ja powiedzialem ze Polska nie przekaze samolotow Ukrainie. Uwolniloby mnie to od podejrzenia ze konfabulujesz.W slowniku jezyka polskiego znajdziesz objasnienie slowa konfabulacja. Jesli naprawde to powiedzialem i ty mi to udowodnisz, bez manipulacji, pojade de Zdziechowic i odszczekam moje slowa.
+0-0
Wtorek, 21 marca 2023 r. godz. 07:23
~HALNY Grzegorz
Taki jeden ... nie odzczekać a odszczekać .W temacie przekazania samolotów Ukrainie masz jednak krótką pamięć i pora coś z tym zrobić .
+0-0
Poniedziałek, 20 marca 2023 r. godz. 21:33
~Taki jeden
Zapewne nikogo juz to nie interesuje , ale zapytam: czy wiesz co oznacza powiedzenie odzczekac cos ? . Nie przypominam sobie,abym powiedzial kiedykolwiek ze Polska nie wysle Ukrainie samolotow. Czym innym jest moja opinia o takim zamiarze czy tez , obecnie, czynie.
+0-0
Poniedziałek, 20 marca 2023 r. godz. 06:25
~HALNY Grzegorz
Taki jeden .... twoje logiczne myślenie wykluczało przekazanie samolotów . Wyszło jednak na moje .... myślenie sercem , nie szkiełkiem i okiem
+0-0
Niedziela, 19 marca 2023 r. godz. 22:17
~Ferdek z Poniatowskiego
Twoje dzieci i wnuki Aamon tego nie doczekają, bo ziarno w szambie marnujesz i tam nie zakiełkuje, he he he
+0-0
Niedziela, 19 marca 2023 r. godz. 21:07
~Taki jeden
W dalszym ciagu Halny masz problemy z logicznym mysleniem ? Mam nadzieje ze zrozumiesz sens tego wpisu.
+0-0
Niedziela, 19 marca 2023 r. godz. 20:35
~Aamon
Ale ludzie Macierewicza mówią, że to nie nasza wojna... Może Wasin Jarka do parteru sprowadził? Fort Trump już stoi? Ciemnota i wrodzony debilizm każe wam, pisowcom dalej popierać Orbana i świra Trumpa? Kiedy zostanie wypowiedziany konkordat, aby nasze dzieci i wnuki żyły w normalnym kraju?
+0-0
Niedziela, 19 marca 2023 r. godz. 11:35
~Ferdek z Poniatowskiego
Nie załapali siem tylko Platfusy na debatę, bo najsampierw wpuszczano wyborców PiSu, którzy rozwijają naszą obronność, a Platfusy ją zwijali, bo Helmutów słuchali i nas rozbrajali, żeby kacapy nas łatwo w przyszłości zdobywali.
+0-0
Niedziela, 19 marca 2023 r. godz. 11:30
~Senior
Zielona energia w Stalowej Woli czyli szczaw i mirabelki a schron w śmietniku .
+0-0
Niedziela, 19 marca 2023 r. godz. 11:22
~Taka prawda
Prawda jest taka ,jak się umie liczyć to najlepiej liczyć na siebie.
+0-0
Niedziela, 19 marca 2023 r. godz. 11:17
~Teresa
Waloryzacja mojej emerytury wyniosła netto tylko 13,9 procenta. Dlaczego? A twojej ile?
+0-0
Poniedziałek, 20 marca 2023 r. godz. 12:02
~olek
A moja prawie 30 procent.
+0-0
Niedziela, 19 marca 2023 r. godz. 11:07
~mecenas
żenujący płezydent żenującej Kolesiowej Woli
+0-0
Niedziela, 19 marca 2023 r. godz. 10:55
~kierowca
Czy ta sala nie była za mała aby wszystkich chętnych na to spotkanie pomieścić? Bardzo wielu odeszło z kwitkiem bo się tam nie załapali.
+0-0
Niedziela, 19 marca 2023 r. godz. 21:31
~Polak
@kierowca ty nie opowiadaj głupot bo były miejsca i jak byś przyszedł to byś miał miejsce. Wcale nie byłeś a opowiadasz tu bajki że byłeś i miejsca brak. Tak właśnie działają ludzie którzy w ...... byli i nic nie widzieli.
+0-0
Niedziela, 19 marca 2023 r. godz. 10:41
~Lump pisi
A co z pisinflacja będzie niedługo 2 cyfrowa
+0-0
Niedziela, 19 marca 2023 r. godz. 16:22
~Ferdek z Poniatowskiego
Za Platfusów będzie 3 cyfrowa
+0-0
Niedziela, 19 marca 2023 r. godz. 14:07
~brudna pała
Przecież już jest 2cyfrowa. Na oczy ci siadło?
+0-0
Niedziela, 19 marca 2023 r. godz. 11:05
~he he he
przecież już od dawna jest dwucyfrowa
+0-0
Niedziela, 19 marca 2023 r. godz. 10:34
~lekarz
Na tą debatę przyszli wszyscy patrioci z okolicy naszego miasta a także bardzo wielu mieszkańców naszego miasta. A debatę prowadziła cała elita z naszego miasta ,takie spotkania z mieszkańcami naszego regionu powinny być co tydzień bo mądrych zawsze warto posłuchać.
+0-0
Niedziela, 19 marca 2023 r. godz. 12:03
~jan
.... oczywiście że ,,elita", bo w państwie stalinowskim elitą mogą być tylko pachołki 1-go sekretarza KC Partii, reszta to rewizjoniści, zaplute karły reakcji, wrogowie ,,sił postępu", a w najlepszym przypadku gorszy sort ....
+0-0
Niedziela, 19 marca 2023 r. godz. 09:15
~Skjdjd
Rs dokładnie, na pokaz się kłócą, a potem idą razem na imprezę, a chodzi tylko o to, by wymieniać się władzą co kilka lat…
+0-0
Niedziela, 19 marca 2023 r. godz. 08:59
~Kot jarka
Pisowcow to się należy cela + ale to już niedługo
+0-0
Poniedziałek, 20 marca 2023 r. godz. 22:01
~Wasz Deficyt
Masz jakies dowody "mucho", czy tylko zmyslasz jak TV-PiS? Bo nawet wasz prokurator i minister w jednej osobie "Zero" Ziobro nigdy zadnych dowodow nie przedsstawil.
+0-0
Niedziela, 19 marca 2023 r. godz. 15:11
~mucha
Bla,bla,bla najpierw wsadzimy tam rudego i kilku jego ministrów za matactwa podatkowe,bla,bla,bla
+0-0
Niedziela, 19 marca 2023 r. godz. 08:25
~Mieszkaniec
Ja się pytam gdzie i kiedy wkoncu podniesiecie zasiłki pielęgnacyjne która za nędzne 215 zł jak żyć każdy przed wyborami obiecuje a przyjdzie co do czego to tylko jak najwięcej dla siebie i pod siebie
+0-0
Niedziela, 19 marca 2023 r. godz. 07:42
~bez komentarza
debatowano, ha ha ha
+0-0
Niedziela, 19 marca 2023 r. godz. 00:10
~Roman
"Z sali padały pytania między innymi o waloryzację świadczenia 500 plus" No niestety ten elektorat schodzi na psy. poziom socjalizmu i socjalizacji tego społeczeństwa sięga zenitu. Jeszcze chwila i naprawdę będziemy mieć wszystko na kartki i kłaniać się portretom 1 sekretarza
+0-0
Niedziela, 19 marca 2023 r. godz. 18:42
~Z PiSem do Azji!
"Oni kradnom, ale sie dzielom" -- to naczelne haslo PiSowskich fanatykow!
+0-0
Sobota, 18 marca 2023 r. godz. 23:18
~rs
Każdy kto nawet podczas tzw PLANdemi nie nabrał rozumu i nie zorientował się, że absolutnie wszystkie media głównego nurtu są na jednym łańcuchu, podobnie jak politycy, kościół, celebryci, to do końca życia będzie łykał ich narrację. Podziały między nimi zawsze były sztuczne, bo w kluczowych sprawach jak pandemia, Ukraina a wcześniej UE, Irak, Afganistan i wiele innych spraw są nierozłączni jak bracia syjamscy. Kierują się starą zasadą jak świat- dziel i rządź. Niestety na domiar złego są, tylko marionetkami posłusznie wykonującymi rozkazy przychodzące z zewnątrz, spoza naszego kraju.
+0-0
Niedziela, 19 marca 2023 r. godz. 13:56
~Hxhdheh
Co w tym głupiego Ado co pisze Rs? Przecież to prawda!
+0-0
Niedziela, 19 marca 2023 r. godz. 10:14
~hihi
Ado, to tylko Konfa.
+0-0
Niedziela, 19 marca 2023 r. godz. 09:45
~Murarz
Masz 100% racji
+0-0
Niedziela, 19 marca 2023 r. godz. 08:09
~Ada
Ty nie jesteś zły tylko zwyczajnie głupi !
+0-0
Sobota, 18 marca 2023 r. godz. 22:05
~Grzegorz
Bezpieczeństwo Polski istotne jest jak to, że nikt nam nie będzie mówił że białe jest zawsze białe a czarne jest zawsze czarne . Dlatego po wyborach dla wrogów Polski zostanie wprowadzony program Cela+.
+0-0
Sobota, 18 marca 2023 r. godz. 21:59
~Lekarz z psychiatryka
Wypierdek gdzie jesteś. Grypka cz kowidek ??
+0-0
Sobota, 18 marca 2023 r. godz. 21:56
~jan
.... wystarczy KORYTO okleić Janem Pawłem II, i już można głosić że broni się papieża a nie KORYTA, i tak czyni ta bezduszna komunistyczna gawiedź ..... jak chcecie bronić Jana Pawła II to sie szczerze wyspowiadajcie, zadość uczyńcie ludziom których dotknęła wasza podłość i krzywda, i porzućcie tą komunistyczną organizację ....
+0-0
Poniedziałek, 20 marca 2023 r. godz. 08:02
~bez komentarza
@ferdek z P. wy otwórzcie kościelne archiwa, dopiero będzie się działo
+0-0
Niedziela, 19 marca 2023 r. godz. 22:53
~mamuszka
w sedno
+0-0
Niedziela, 19 marca 2023 r. godz. 11:40
~Ferdek z Poniatowskiego
A wy siem POkalajcie przed ofiarami pedofilów z Platformy i otwórzcie jej archiwa prokuratorom.
+0-0
Niedziela, 19 marca 2023 r. godz. 07:43
~olka
@Jan, lepiej bym tego nie ujęła
+0-0
Sobota, 18 marca 2023 r. godz. 20:22
~Rudy Grzegorz
Selekcja osób mogących uczestniczyć czysto przypadkowa :)
+0-0
Sobota, 18 marca 2023 r. godz. 19:49
~nnn
PiS o obronie polski??? dziwne, bo sam ją niszczy. wojny już przetrwaliśmy i nie zniszczyły tego, co PiS rozwalił w ciągu kilku lat.
+0-0
Niedziela, 19 marca 2023 r. godz. 02:57
~Tow. Jan Winnicki
Sz."kontrolerze"! Ile jeszcze razy bedziecie powtarzac te same bajki o "miliardach z VAT-u"? Bo to tylko wymysl brudnej PiSowskiej propagandy, nigdy nie zostal oficjalnie potwierdzony jakimikolwiek dowodami. I was ober-prokurator i minister w jednej osobie "Zero" Ziobro nigdy tez nikogo w tej sprawie nie oskarzyl...
+0-0
Sobota, 18 marca 2023 r. godz. 23:29
~PiSuar Cuchnie
Ruski agent Antoni "Maciarenko" przez kilka lat skutecznie rozwalal polskie sily zbrojne i blokowal kontrakty (np. na nowe helikoptery)... PiSiory ocknely sie dopiero po zaatakowaniu Ukrainy przez Rosje.
+0-0
Sobota, 18 marca 2023 r. godz. 21:37
~kontroler
Konkrety co rozwalił ? nie pozwala kraść VAT miliardami, zakładać AMBERÓW ,wyprzedawać majątku Polskiego , 60% cukrowni w rękach niemieckich , nawet śmiecie kradną i to w stolicy ale JAJA !
+0-0
Sobota, 18 marca 2023 r. godz. 19:22
~:-)
kiełbasa bez dwóch zdań
+0-0
Sobota, 18 marca 2023 r. godz. 18:57
~Ferdek z Poniatowskiego
Powiedziałem panu Luckowi, że dopóki Ukraina siem broni to jesteśmy bezpieczni, ale naszym największym zagrożeniem jest totalna oPOzycja, bo nas pcha pod but Helmutów, a ci chcą siem dogadywać z barbarią. I tu siem ze mną pan Lucek zgodził.
+0-0
Niedziela, 19 marca 2023 r. godz. 13:57
~Taki jeden
Nie wiem dlaczego , ale wydaje mi sie bardzo wiarygodne to, co napisal Ferdek o rozmowie z Nadbereznym: prezydent naprawde jest zdolny do tego, aby zgodzic sie z Ferdkiem w ocenie rzeczywistosci.
+0-0
Niedziela, 19 marca 2023 r. godz. 08:34
~hugo
Ma zadanie odebrać Polsce Prusy i Śląsk a Putin obiecał mu przecież Lwów.
+0-0
Sobota, 18 marca 2023 r. godz. 18:37
~Opus Dei
"Nie należy także zapominać o swojej historii, autorytetach i wartościach, które wywalczyły dla nas minione pokolenia, w tym święty Jan Paweł II." ---To,ze ow "swiety" przez lata cale ukrywal koscielne zbrodnie zostalo juz dawno temu ujawnione na Zachodzie. I nie pomoga tu zadne krzyki, zaklecia, ani wyciaganie portretow JP II. Tak, tak... panie PiSuardessy i panowie PiSuarczycy!
+0-0
Sobota, 18 marca 2023 r. godz. 23:33
~nocne-piwo
A tobie, "Chdd" odrobina rozumu!@#
+0-0
Sobota, 18 marca 2023 r. godz. 20:34
~Chdd
Psychiatra się przyda.
+0-0
Sobota, 18 marca 2023 r. godz. 18:32
~Wilk
PiS i debata. Przecież to śmiech na sali, ale przynajmniej ich widać. Opozycja jak zwykle daleko w lesie.
+0-0
Sobota, 18 marca 2023 r. godz. 19:28
~jasiu
A ty czemu wyszłeś z lasu jak jesteś w opozycji? Ja myślałe że wilka zawsze ciągnie do lasu do wilczyc
+0-0
Sobota, 18 marca 2023 r. godz. 18:22
~lds
JEDNA WIELKA PROPAGANDA!
+0-0
Sobota, 18 marca 2023 r. godz. 18:12
~aaa
PIS obnizyl podatki które Tusk zwiększył bo chciał sobie napełniać kieszenie naszymi pieniędzmi!
+0-0
Niedziela, 19 marca 2023 r. godz. 10:48
~janek82
Obniżył z 19,5 na 21%, ale tego, że to tak naprawdę podwyżka to nie zrozumiesz, bo mózg wyprany w TVPiS. Było: pit 17% + 2,5% zdrowotna (po odliczeniu), a jest pit 12% + 9% zdrowotna. Do tego inflacja 18,4% (choć prawdziwa pewnie ze 30%, co po samym majonezie widać), i masz REALNY SPADEK pensji. No ale na PiS nie głosują ci co znają matematykę, tylko ci co znają modlitwy, a wiadomo, że ciemny lud wszystko kupi i łatwo nim sterować...
+0-0
Sobota, 18 marca 2023 r. godz. 23:20
~nocne-piwo
Tusk? Osobiscie? Do wlasnej kieszeni?? Czy jestes az tak naiwny, czy az tak ciemny, PiSiorku?
+1-0
Sobota, 18 marca 2023 r. godz. 17:54
~PiSia Tuczna
To nie żadna "debata". To, po prostu, wiec przedwyborczy PiS-mafii !!!
+0-0
Sobota, 18 marca 2023 r. godz. 17:42
~Zwierzak
Naród z partią. Partia z narodem! Jemy kawior ustami naszych towarzyszy! Mieszkańcy osiedla leśna i pracownicy fabryki maseczek pozdrawiają uczestników tego pięknego wiecu!
+0-0
Sobota, 18 marca 2023 r. godz. 17:05
~Ndjdjjd
A inflacja?
+0-0
Sobota, 18 marca 2023 r. godz. 16:17
~ziutek
Ale gdzie ta debata? Każdy pisior powiedział co miał powiedzieć i po spotkaniu :) Ważne że propaganda poszła.
+0-0
Stalowka.NET - Wiadomości lokalne z miasta Stalowa Wola i okolic
Copyright 2001 - 2024 Stalowka.NET
  » O nas  » Redakcja  » Reklama  » Kontakt
Wszelkie prawa zastrzeżone.


X Ta strona korzysta z plików cookie w celu świadczenia usług i realizacji potrzeb użytkowników. Pliki te mogą być zapisywane w pamięci Twojego urządzenia. Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki internetowej. Więcej w polityce prywatności.