Stalowa Wola Stalowa Wola: Huta Stalowa Wola
Wiadomości lokalne z miasta Stalowa Wola i Powiatu Stalowowolskiego. Najnowsze! Najszybciej!
Kamera na żywo na panoramę Stalowej Woli na skrzyżowanie Al. Jana Pawła II z ul. KEN
Nagrania audio, rozmowy z ciekawymi ludźmi
Fotografie z najważniejszych wydarzeń w Stalowej Woli
Kanał youtube.stalowka.net - Pierwsza stalowowolska telewizja internetowa
Encyklopedia miasta Stalowa Wola
Zapowiedzi zbliżających się wydarzeń kulturalnych
Baza adresowa najważniejszych firm i instytucji życia publicznego
Bezpłatna baza ogłoszeń dla mieszkańców miasta Stalowa Wola jak i Powiatu Stalowowolskiego
Twoje konto
Strona główna  Stalowa Wola / Wiadomości Sobota, 13 kwietnia 2024 r. Imieniny: Artemona, Justyny, Przemysławy
 Wiadomości lokalne
» Śmietanka PiS-u zjechała do Stalowej Woli na konwencję samorządową
» W stalowowolskiej policji brakuje funkcjonariuszy
» Młodzież zaprojektuje swoje centrum
» Kolizja trzech aut w Zaleszanach
» Jedenastka zaprasza na "Dzień Otwarty"
» Jarosław Kaczyński, prezes Prawa i Sprawiedliwości w Stalowej Woli
» Wypadek z udziałem motocyklisty
» Pracownik MZK pogryziony przez psa
» Ulica Parkowa przeszła remont
» Przy "piątce" rośnie ogród społeczny
» Złota Kościuszkowska uczciła swojego patrona
» Wokół Zieleniaka ma być bezpieczniej
Więcej » 
 Zasłyszane...
"Możemy spodziewać się ruchu scenicznego, tańca, gestu, scenografii, efektów świetlnych i przede wszystkim fantastycznego doznania oczyszczenia naszego sumienia bo spektakle KTO właśnie takie są".
Marek Gruchota, dyrektor Miejskiego Domu Kultury w Stalowej Woli.
 Imprezy w mieście
» Metallica symfonicznie
» Koncert Wiedeński - Orkiestra Księżniczek
» Grupa MoCarta - Ale Kino!
» Kabaret SMILE
» Kabaret Nowaki w nowym programie
» Maria Kozłowa 1910-1999
» Z muzealnego skarbca
» Fikaj z Koziołkiem Matołkiem
» Wieczór panieński plus
Więcej » 
 Fotoreportaże
Stalowa Wola: Jarosław Kaczyński w Stalowej Woli
»Jarosław Kaczyński w Stalowej Woli
»Piknik w Parku Jordanowskim
»Otwarcie Parku Jordanowskiego
»SPS ze wsparciem Elżbiety Łukacijewskiej
»Kamień węgielny pod nowe osiedle Ogrodowe
Więcej » 
Wiadomości lokalne / News

Czwartek, 17 listopada 2022 r. godz. 00:58     /Artykuł sponsorowany/
Jakie korzyści daje instalacja fotowoltaiczna w domu?

Jakie korzyści daje instalacja fotowoltaiczna w domu?
Jakie korzyści daje instalacja fotowoltaiczna w domu?
Czy wiesz, jakie Twój dom ma średnie dobowe zapotrzebowanie na energię elektryczną? Jeżeli nie wiesz, warto czym prędzej nadrobić zaległości. Już niebawem czekają nas długo zapowiadane podwyżki cen prądu, które mogą dotkliwie obciążać domowe budżety. Sposobem na uniknięcie drakońskich podwyżek cen prądu mogą być panele fotowoltaiczne Stalowa Wola. Jeżeli na Twoim budynku jeszcze ich nie ma, koniecznie dowiedz się o wszystkich ich zaletach, a także przekonaj się, jak odnawialne źródła energii OZE mogą poprawić komfort codziennego życia.

Jak uzyskać energię elektryczną za darmo?

Ceny prądu w Stalowej Woli można zaliczyć do jednych z najwyższych w całym kraju. Jest to jeden z powodów, dla których instalacje fotowoltaiczne cieszą się tutaj tak dużą popularnością. Wysoka świadomość mieszkańców miasta Stalowa Wola w zakresie instalacji fotowoltaicznych sprawia, że dokonują oni świadomych i przemyślanych wyborów w zakresie ich montażu na swoich domach i w swoich ogrodach. Oczywiście głównym powodem jest chęć zaoszczędzenia na niższych rachunkach za prąd, a także pewność, że nie zabraknie go również srogą zimą. Inwestując w instalacje fotowoltaiczne, można cieszyć się nieprzerwanymi dostawami prądu zarówno latem, jak i zimą. Jest to znakomite rozwiązanie do budynków mieszkalnych i domków letniskowych.

Poznaj 3 powody, dla których warto mieć instalację fotowoltaiczną

Panele fotowoltaiczne Stalowa Wola to prąd za darmo

Nic tak nie cieszy, jak ograniczenie systematycznych rachunków za prąd o kilkaset złotych. Nie byłoby to możliwe, gdyby na dachu budynku lub w ogrodzie nie znajdowały się panele od fotowoltaiki. Razem z inwerterem zamieniają one promienie słoneczne w prąd stały, a następnie w prąd zmienny, który jest używany do zasilania sprzętów podłączonych do gniazdka elektrycznego. Panele fotowoltaiczne mają taką moc oraz taką ilość, która powinna pokryć średnio dobowe zapotrzebowanie na prąd. Wynosi ono ok. 3 kWh na jedną osobę i jest to wartość zmienna. Osoby mieszkające w domach zużywają więcej prądu niż ci, którzy mieszkają w mieszkaniach w blokach lub nowoczesnym budownictwie wielorodzinnym.

Instalacje fotowoltaiczne Stalowa Wola to ekologia

Jeszcze nigdy tak jak dziś troska o ekologię nie odgrywała ważnej roli dla ludzkości. Z roku na rok emisja gazów cieplarnianych rośnie, tworząc realne zagrożenie dla całego środowiska. Okazuje się, jednak że każdy z nas może mieć swój udział w ochronie świata. Wystarczy tylko zainstalować w swoim domu panele fotowoltaiczne, które wyprodukują zieloną energię. Bezpiecznie można je założyć na dachu budynku, a jeśli mamy duży ogród, także na specjalnych stalowych konstrukcjach postawionych na ziemi. Montaż paneli fotowoltaicznych wykonuje wiele firm w całej Polsce. W Stalowej Woli liderem jest JB Energia: https://jbenergia.pl/montaz/podkarpacie/stalowa-wola

Fotowoltaika Stalowa Wola to niezależność

Nie możesz sobie pozwolić na przerwy w dostawie prądu? Chcesz mieć pewność, że nigdy go nie zabraknie w twoich gniazdkach? Jeśli tak, to montaż fotowoltaiki jest dokładnie tym, czego potrzebujesz. Koszty związane z wykonaniem instalacji fotowoltaicznej mogą się zwrócić w ciągi kilku pierwszych lat jej użytkowania. Im większe jest zapotrzebowanie na prąd w naszym domu, tym lepszą decyzją jest fotowoltaika. Aby jednak w pełni korzystać z jej zalet, ważna jest umiejętnie dobrana moc instalacji fotowoltaicznej. Tym może zająć się firma, której powierzymy wykonanie całej inwestycji. Bardzo pomocne w wykonaniu tego zadania są rachunki za prąd z ostatniego roku. Aby móc korzystać z energii wytworzonej przez panele fotowoltaiczne, szczególnie wtedy, kiedy nie mamy podłączenia do sieci energetycznej, pomocne są pompy ciepła. Są to specjalne urządzenia służące do magazynowania energii elektrycznej.

Fotowoltaika to doskonały sposób na czyste powietrze

W Twojej okolicy powietrze jest mocno zanieczyszczone? Jeśli tak, załóż fotowoltaikę lub przekonaj do tego zadania swoich sąsiadów. Instalacje dedykowane klientom indywidualnym objęte mogą być wieloma różnymi programami dofinansowującymi, zapewniającym niezbędne wsparcie w pokryciu wydatków. Im częściej na dachach budynków zobaczymy panele słoneczne, a nie dymiące kominy, tym czystsze będzie powietrze i lepszy stan naszego zdrowia. Może nie każdy o tym wie, ale z wykorzystaniem energii z fotowoltaiki można nie tylko zasilać urządzenia i sprzęty domowe, ale również wykorzystywać ją do ogrzewania domu. Promienniki ciepła czy nawet klimatyzacja z funkcją grzania z powodzeniem może być zasilana fotowoltaiką. Jeżeli chcesz się dowiedzieć czegoś więcej na temat instalacji fotowoltaicznych, a także dołączenia do programu zapewniającego dofinansowanie, koniecznie skontaktuj się z nami. Nasi specjaliści są do Twojej dyspozycji i chętnie odpowiedzą na wszystkie pytania. Ze swojej strony zapewniamy również pomoc w dopełnieniu wszystkich formalności w lokalnym zakładzie energetycznym, jeśli jest to w Twoim przypadku konieczne.

Strona do druku Drukuj artykuł    

Jeżeli masz jakieś ciekawe informacje, chcesz przekazać coś ważnego,
coś interesującego, nie wahaj się - napisz do nas: redakcja@stalowka.net

Dodaj komentarz do artykułu »  

Ten artykuł nie ma jeszcze żadnych komentarzy

Stalowka.NET - Wiadomości lokalne z miasta Stalowa Wola i okolic
Copyright 2001 - 2024 Stalowka.NET
  » O nas  » Redakcja  » Reklama  » Kontakt
Wszelkie prawa zastrzeżone.
X Ta strona korzysta z plików cookie w celu świadczenia usług i realizacji potrzeb użytkowników. Pliki te mogą być zapisywane w pamięci Twojego urządzenia. Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki internetowej. Więcej w polityce prywatności.