Stalowa Wola Stalowa Wola: Huta Stalowa Wola
Wiadomości lokalne z miasta Stalowa Wola i Powiatu Stalowowolskiego. Najnowsze! Najszybciej!
Kamera na żywo na panoramę Stalowej Woli na skrzyżowanie Al. Jana Pawła II z ul. KEN
Nagrania audio, rozmowy z ciekawymi ludźmi
Fotografie z najważniejszych wydarzeń w Stalowej Woli
Kanał youtube.stalowka.net - Pierwsza stalowowolska telewizja internetowa
Encyklopedia miasta Stalowa Wola
Zapowiedzi zbliżających się wydarzeń kulturalnych
Baza adresowa najważniejszych firm i instytucji życia publicznego
Bezpłatna baza ogłoszeń dla mieszkańców miasta Stalowa Wola jak i Powiatu Stalowowolskiego
Twoje konto
Strona główna  Stalowa Wola / Wiadomości Niedziela, 3 marca 2024 r. Imieniny: Kingi, Maryna, Tycjana
 Wiadomości lokalne
» Pierwszy Czterogwiazdkowy Smile Hotel w Stalowej Woli!
» Badanie liczby osób bezdomnych. Ujawniono ich w Stalowej Woli pięcioro
» Jest wykonawca schroniska dla zwierząt
» Psycholog online - dlaczego warto skorzystać z jego usług?
» Meble z drewna mangowego
» Pozytywna drużyna PIS. Poznaj kandydatów do Rady Miasta
» Były i obecny prezydent spięli się o koreańskiego inwestora. Będzie pozew w trybie wyborczym?
» Ulica Wolności: zmiana organizacji ruchu
» Trwają prace przy realizacji "ogródków społecznych"
» "Psi park" już na ukończeniu
» W całej Europie protesty rolników. A w Stalowej Woli?
» Kierowała pojazdem mając ponad 3 promile alkoholu
Więcej » 
 Zasłyszane...
"Możemy spodziewać się ruchu scenicznego, tańca, gestu, scenografii, efektów świetlnych i przede wszystkim fantastycznego doznania oczyszczenia naszego sumienia bo spektakle KTO właśnie takie są".
Marek Gruchota, dyrektor Miejskiego Domu Kultury w Stalowej Woli.
 Imprezy w mieście
» Widocznie tak. Malarstwo Marzeny Kaspieruk
» Familijny Koncert Symfoniczny
» Maria Kozłowa 1910-1999
» Zakładamy Izbę Pamięci im. Józefa Żmudy
» Kolacja dla głupca
» Andrzej Piaseczny - koncert
» IX Krakowski Salon Poezji w Stalowej Woli
» Pod Dachami Paryża - koncert
» Jarmark Wielkanocny w Rozwadowie
» Wystawa z okazji 85 lat Stalowej Woli
Więcej » 
 Fotoreportaże
Stalowa Wola: PiS zaprezentował kandydatów do Rady Miasta w Stalowej Woli
»PiS zaprezentował kandydatów do Rady Miasta w Stalowej Woli
»Inauguracja kampanii Lucjusza Nadbereżnego
»Damian Marczak (SPS) kandydatem na prezydenta Stalowej Woli
»Punkt Paszportowy w Stalowej Woli
»Miejskie Mikołajki na Rozwadowskim Rynku
Więcej » 
Wiadomości lokalne / Polityka i Samorządy

Czwartek, 23 czerwca 2022 r. godz. 15:32     /Informacja prasowa Młoda Lewica/
Poseł ze Stalowej Woli odwiedzi nasze miasto

Podkarpacie odwiedzi Poseł na Sejm RP i Wiceprzewodniczący Nowej Lewicy dr. Krzysztof Śmiszek.
Podkarpacie odwiedzi Poseł na Sejm RP i Wiceprzewodniczący Nowej Lewicy dr. Krzysztof Śmiszek.
W ramach Wakacyjnej Trasy Młodej Lewicy, w poniedziałek 27 czerwca na zaproszenie Młodej Lewicy, Podkarpacie odwiedzi Poseł na Sejm RP i Wiceprzewodniczący Nowej Lewicy dr. Krzysztof Śmiszek. Przez cały dzień towarzyszyć mu będą Poseł Wiesław Buż i osoby członkowskie Młodej Lewicy.

Wizyta rozpocznie się konferencją prasową w rzeszowskiej siedzibie Nowej Lewicy o godzinie 11:00, po której zaplanowany jest przejazd do Stalowej Woli. W Stalowej Woli na godzinę 14:00 pod Miejskim Domem Kultury zaplanowana jest konferencja prasowa, na której do Posłów i Młodej Lewicy dołączy Radna Rady Miasta Stalowej Woli Joanna Grobel-Proszowska.

Młoda Lewica przy wsparciu lokalnych struktur Nowej Lewicy zorganizuje spotkanie otwarte, a zarazem "Piknik Razem dla Stalowej", na którym przeprowadzony zostanie panel dyskusyjny w tematyce praw człowieka, edukacji, środowiska, obecnej drożyzny, lokalnych problemów, a także wielu innych. Młodsze osoby, w wieku 15-27 lat będą mogły wstąpić w struktury Młodej Lewicy, a ogół uczestników będzie mógł włączyć się w dyskusję i poruszyć ważne dla nich sprawy.

- Piknik "Razem dla Stalowej" będzie niesamowitą okazją do poznania bliżej postulatów, a także do przybliżenia mieszkańcom Stalowej Woli i okolic pracy Posłów na Sejm RP i Radnej Rady Miasta. Chcemy pokazać, że polityka jest dla ludzi, a nie na odwrót. Bliskie spotkania z mieszkańcami pozwalają jeszcze bardziej zgłębić problemy, dla których Posłowie powinni szukać rozwiązań, a my będziemy ich wspierać naszym młodzieżowym spojrzeniem - mówi Jakub Skiba, Koordynator Okręgu 23 Młodej Lewicy.

- Na nasz poniedziałkowy piknik serdecznie zapraszamy wszystkich - tych zainteresowanych polityką ale też tych, którym wydaje się, że ich ona nie dotyczy. Podczas pikniku, w miłej atmosferze można będzie wyrazić swoje zdanie oraz spędzić popołudniowy czas ubogacająco" - dodaje Weronika Przyboś, działaczka ML.

Prowadzący przedstawią czym jest Młoda Lewica, czym się zajmują, oraz jakie rzeczy udało się im w ostatnim czasie zrealizować. Przedstawią również swoje najbliższe plany. Spotkanie odbędzie się o godzinie 17:00 na tarasie Miejskiego Domu Kultury w Stalowej Woli przy ulicy 1 sierpnia 9.
Organizatorzy przewidują skromny, słodki poczęstunek.

Krzysztof Jan Śmiszek (ur. 25 sierpnia 1979 w Stalowej Woli) - polski prawnik, adwokat, polityk, działacz na rzecz praw człowieka i praw mniejszości, doktor nauk prawnych, wykładowca akademicki. Pomysłodawca, współzałożyciel i honorowy przewodniczący Polskiego Towarzystwa Prawa Antydyskryminacyjnego. Działacz Wiosny, poseł na Sejm RP IX kadencji. Od 2021 wiceprzewodniczący Nowej Lewicy.

Strona do druku Drukuj artykuł    

Jeżeli masz jakieś ciekawe informacje, chcesz przekazać coś ważnego,
coś interesującego, nie wahaj się - napisz do nas: redakcja@stalowka.net

Dodaj komentarz do artykułu »  

Wtorek, 28 czerwca 2022 r. godz. 09:09
~jasio
ale zaszczyt ze odwiedzi wybrancuf
+0-0
Poniedziałek, 27 czerwca 2022 r. godz. 15:57
~Aamon
ja Aamon byłem ministrantem u Ks Wodniaka i mam w domciu komeszke z dedykacją od Abp Paetza
+0-0
Poniedziałek, 27 czerwca 2022 r. godz. 16:05
~Hehehehehe
ooooooooooo!!!!
+0-0
Poniedziałek, 27 czerwca 2022 r. godz. 12:22
~Cnjdjdksk
Co nam zabrał? Chcesz płacić 10zl za benzynę i 8 za chleb i 3000 za wegiel to płac…
+0-0
Poniedziałek, 27 czerwca 2022 r. godz. 09:50
~ble ble ble
Do ~kipi A to już hit tych komentarzy cytat: "Zabierana jest także tobie i mnie wolność podatkowa bowiem od 1 lipca urzędy skarbowe będę ciebie i każdego prześwietlać z tego co masz w banku? Pytam, gdzie jest dochowana tajemnica bankowa, może ty mi odpowiesz?" Pytam???? A co na tym rachunku bankowym chcesz ukryć jak jesteś uczciwym człowiekiem. Bo jeśli jesteś to nikt nie będzie prześwietlał twojego konta bankowego.
+0-0
Niedziela, 26 czerwca 2022 r. godz. 23:01
~did
Gdy Grecja padła na kolana miała 208% PKB długu. Polska ma 276 % długu, ale u nas jest świetnie,wręcz wyśmienicie. Uruchom myślenie wyborco PIS-u a nie słuchaj ich propagandy!
+1-0
Niedziela, 26 czerwca 2022 r. godz. 15:29
~ble ble ble
Lecicie tekstami z TVN i TVN24 może tak myślenie uruchomicie komentujący pod artykułem. A nie słuchacie relacji z Brukseli jak żona czy mąż Śmiszka równo sr.. na Polskę i Polaków. O czym wy tutaj piszecie. Co ten PIS wam zabrał? Ciekawe czy za komucha siedzieli byście bezpiecznie i bzdety pisali. Ciekawe jest też to, że obrażać działaczy władzy można tylko jak coś powie się na POpaprańców i całą tą opozycje to larum.
+0-0
Niedziela, 26 czerwca 2022 r. godz. 19:49
~kipi
Zabrał nam wolność finansową tworząc gigantyczna inflację to po pierwsze. Nie widzisz gigantycznych afer z udziałem ludzi wladzy i ich bezkarność? Zabierają nam prawo do wolności i niezawisłości sądów, czy tego nie dostrzegasz? Nie widzisz upolitycznionej prokuratury i policji? Nie widzisz na każdym kroku marnotrawstwa pieniędzy a m. innymi budowa a następnie zburzenie elektrowni węglowej w Ostrołęce za 1,5 mld złotych? Nie widzisz jak premier robi nas w ch... ze swoimi oświadczeniami majątkowymi? Nie widzisz, że standardy jakie wprowadza Kaczyński czyli cały PiS to rodem z azjatyckich republik dawnego ZSRR? Zabierana jest także tobie i mnie wolność podatkowa bowiem od 1 lipca urzędy skarbowe będę ciebie i każdego prześwietlać z tego co masz w banku? Pytam, gdzie jest dochowana tajemnica bankowa, może ty mi odpowiesz? Wysyłanie ludzi do lasu po chrust to jest to na co czekali Polacy? Bądź tylko uczciwym/ą w swej wypowiedzi i osądzie stanu faktycznego.
+1-0
Niedziela, 26 czerwca 2022 r. godz. 14:54
~Anioł
Świat gejów i lesbijek i tym chcecie budować przyszłość czeka was sodoma i gomora - nie ma dla was przyszłości ogarnijcie się -dajcie sobie spokój bo skończycie marnie!
+0-0
Niedziela, 26 czerwca 2022 r. godz. 17:24
~kita
Ty jesteś "Aniołem" odtrąconym. Nie pisz bzdetów bo to żałosne.
+1-0
Niedziela, 26 czerwca 2022 r. godz. 11:24
~Aamon
J. Kaczyński po słowach o osobach LGBP również powinien poddać się diagnozie... Pamietam, jak ten wybitny ,,znawca" rodziny się o niej wypowiadał... Chyba bratanicę miał na myśli.. Swoją drogą powinien wydać książkę w stylu markiza de Sade, np. ,,Wszystkie kobiety które kochałem"albo ,, Jarosław, nieszczęścia cnoty"... Ale książka pewnie byłaby o mamie...
+0-0
Niedziela, 26 czerwca 2022 r. godz. 17:20
~Aamon
Ferdek vel Halny nie używaj mojego nicka... Rozumiem,że pryszczyca ci resztki mózgu zaatakowała ale jak jeszcze raz to zrobisz to napiszę o księdzu pedofilu z Ząbkowic Śląskich... A mam też dobra nowinę... Seminaria w Świdnicy i Legnicy zamknięte z powodu braku kandydatów...
+0-0
Niedziela, 26 czerwca 2022 r. godz. 16:20
~Aamon
Pozostał mi ból serca tęsknota i ból pośladków
+0-0
Niedziela, 26 czerwca 2022 r. godz. 12:44
~vicia
To jest okropne co niedobry człowiek mógł zrobić z kulturalnym narodem i to w przeciągu zaledwie siedmiu lat. Jego pobyt w polityce to skaranie boskie. Widział ktoś taki kraj w Europie, żeby facet sobie wchodził do rządu kiedy chce i na jakie stanowisko chce, a premier nie ma nic do powiedzenia? Dalej, czy widzi się przypadki w rządzeniu gdzie podwładny rządzi szefem? Czy to normalne by prezydent był na usługach i tylko mógł podpisywać nominacje lub rezygnacje członka rządu, któremu sprzykrzyło się bycie wicepremierem? Dlatego witamy serdecznie pana posła Krzysztofa bowiem pan różni się od drugiego parlamentarzysty tym, że nie mami nas tekturowym, pustym pieniądzem(ma taką samą wartość jak materiał z którego wykonano). Niech pan patrzy tym złoczyńcom na ręce i wszystko dokumentuje, bowiem przyjdzie czas rozliczeń i to niebawem.
+0-0
Sobota, 25 czerwca 2022 r. godz. 17:59
~Kosa
Młoda lewica w Stalowej Woli na plakacie- Joanna Grobel Proszowska 73 lata , Poseł Wiesław Buż z Rzeszowa -65 lat. Kpina.
+0-0
Niedziela, 26 czerwca 2022 r. godz. 12:51
~Olo
Na plakacie napisane - "młoda lewica" i portrety seniorów. Chyba że chodzi o drugą młodość. Zabawne i nietrafione. Ten plakat lewicy sam się komentuje.
+0-0
Niedziela, 26 czerwca 2022 r. godz. 11:02
~Aamon
Terlecki, Kaczyński, Jędraszewski, Sagatowska, Kujda czy Dziwisz to przy nich podlotki...
+0-0
Niedziela, 26 czerwca 2022 r. godz. 10:59
~uwaga
Taki Kaczor, 74 lata, Terlecki(Plecki) 73, Glapiński 74 i wielu, wielu innych to kwiat PiS-u? Ci staruszkowie prowadzą kraj na manowce. Tego nie widzisz i nie krzyczysz... kto sprowadził do kraju... drożyznę???Podoba ci się życie w takim bajzlu?
+0-0
Sobota, 25 czerwca 2022 r. godz. 11:35
~Dno
Ze drogo jest to ja wiem, panu płacimy zebys pan cos z tym zrobił. Nie mozesz,nie umiesz? Złóż mandat posła, po co nam jestes potrzebny? Co za różnica PiS czy Lewica, sobie podwyżki dali, a nas w de...nawet nie pocałowali...
+0-0
Piątek, 24 czerwca 2022 r. godz. 22:24
~Pis
Niech się naje wypije wino i pocałuje portret lenina-tylko współczuć tym wszystkich słuchaczom
+0-0
Sobota, 25 czerwca 2022 r. godz. 08:29
~mieszkanka
jakie wino? wino piją ludzie ogarnięci, pisiesyny grzeją gorzalę, no chyba że bełta, to spoko
+0-0
Piątek, 24 czerwca 2022 r. godz. 13:19
~historyk
Komuchom oraz neokomuchom dziękujemy. Chcecie coś poopowiadać mieszkańcom miasta? Zacznijcie od 100 milionów ofiar waszego guru Stalina. Do tego wasza ideologia prowadzi.
+0-0
Piątek, 24 czerwca 2022 r. godz. 12:15
~Nxjdjdj
Socjalizm nigdy się nie sprawdził i nie sprawdzi, dobrobyt bierze się z pracy, a nie z rozdawnictwa…
+0-0
Piątek, 24 czerwca 2022 r. godz. 13:08
~AntyPiS
Piszesz o PiSie ? jak na razie to oni są przykładem socjalizmu i dlatego mamy inflację.
+0-0
Piątek, 24 czerwca 2022 r. godz. 09:59
~sąsiad
Proszowska powinna się wstydzić, popiera działania Nadbereżnego, głosuje za absolutorium Nadbereżnego, a teraz atakuje PiS co za hipokrytka, chyba z Lewicy nie czytają gazet lub nie przeglądają portali i nie wiedzą co czyni ta kobieta w Stalowej Woli
+0-0
Piątek, 24 czerwca 2022 r. godz. 09:57
~To lewactwo
jest nikomu niepotrzebne. Rozwiązać tą bandę, a członków do rezerwatu.
+0-0
Piątek, 24 czerwca 2022 r. godz. 09:37
~wirus
A czy to nie jest "szwagier" Biedronia?
+0-0
Niedziela, 26 czerwca 2022 r. godz. 14:02
~ginekolog
Podobno któryś z nich był w ciąży, ale poronił czy usunął ....
+0-0
Sobota, 25 czerwca 2022 r. godz. 11:31
~Aamon
Ja bym powiedział, że to taki trzeci Jarosław...
+0-0
Piątek, 24 czerwca 2022 r. godz. 12:57
~Sekretarz KC
To nie szfagier. To jest jego żona. Od 17 lat starają się o dziecko i... goowno im wychodzi.
+0-0
Piątek, 24 czerwca 2022 r. godz. 08:46
~!!!
To nie programy prospołeczne PIS tylko proinflacyjne, promujące w wielu przypadkach niechęć do pracy co w dłuższej perspektywie zaszkodzi i tym co korzystają z socjalu, zresztą tylko pracą społeczeństwa się bogacą, poszanowaniem ludzi pracujących a nie przez dodruk pieniędzy i nadmierne rozdawnictwo!
+0-0
Piątek, 24 czerwca 2022 r. godz. 05:48
~Jxjdjdj
Lewica głosuje w sejmie za socjalami, a potem narzeka na drożyznę… jak się drukuje pusty pieniądz to inflacja musi być…
+0-0
Piątek, 24 czerwca 2022 r. godz. 10:10
~Aamon
Ten Śmiszek to jeszcze nic... Posłuchaj Zandberga... Komuchy z PiS -u jak go przebiją obietnicami i zaczną ich realizację to będzie jak w KRL-D i ludzie trupy będą żreć... Już był taki Związek Sowiecki gdzie ciemnota poparła komuchów skuszona ich obietnicami i też doszli do ludożerstwa... Komuchów, kleru i własnej rodziny żaden ciężko pracujacy naród nie utrzyma...
+0-0
Piątek, 24 czerwca 2022 r. godz. 05:26
~HALNY Grzegorz
Prospołeczne programy PiS podobają się lewicy , to i Pani Proszowska znajduje z nimi wspólny język ......... , co jest solą w oku platfusom .
+0-0
Czwartek, 23 czerwca 2022 r. godz. 23:33
~XL
1. Won 2.Won 3.Won 4….
+0-0
Czwartek, 23 czerwca 2022 r. godz. 17:47
~Wilk
A radna Proszowska to może im wyjaśni dlaczego tak ochoczo współpracuje z PIS? Chyba nie wie czy jest z lewicy czy SLD xD Wielki wstyd dla Porozumienia Samorządowego, że kogoś takiego trzyma na pokładzie.
+0-0
Czwartek, 23 czerwca 2022 r. godz. 16:47
~Observer
A czy poseł Śmieszek wie jak Pani Proszowska wdpółpracuje z PiSem i głosuje i wdpiera Nadbereżnego w głodowaniach, nie mówiąc i Augustynie kolaborancie PiSowskim
+0-0
Stalowka.NET - Wiadomości lokalne z miasta Stalowa Wola i okolic
Copyright 2001 - 2024 Stalowka.NET
  » O nas  » Redakcja  » Reklama  » Kontakt
Wszelkie prawa zastrzeżone.
X Ta strona korzysta z plików cookie w celu świadczenia usług i realizacji potrzeb użytkowników. Pliki te mogą być zapisywane w pamięci Twojego urządzenia. Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki internetowej. Więcej w polityce prywatności.