Stalowa Wola Stalowa Wola: Huta Stalowa Wola
Wiadomości lokalne z miasta Stalowa Wola i Powiatu Stalowowolskiego. Najnowsze! Najszybciej!
Kamera na żywo na panoramę Stalowej Woli na skrzyżowanie Al. Jana Pawła II z ul. KEN
Nagrania audio, rozmowy z ciekawymi ludźmi
Fotografie z najważniejszych wydarzeń w Stalowej Woli
Kanał youtube.stalowka.net - Pierwsza stalowowolska telewizja internetowa
Encyklopedia miasta Stalowa Wola
Zapowiedzi zbliżających się wydarzeń kulturalnych
Baza adresowa najważniejszych firm i instytucji życia publicznego
Bezpłatna baza ogłoszeń dla mieszkańców miasta Stalowa Wola jak i Powiatu Stalowowolskiego
Twoje konto
Strona główna  Stalowa Wola / Wiadomości Niedziela, 23 stycznia 2022 r. Imieniny: Fernandy, Jana, Rajmundy
 Wiadomości lokalne
» Zwiększamy skuteczność systemu szkolenia i egzaminowania kandydatów na kierowców
» Kolędy i pastorałki w Bazylice Konkatedralnej w wykonaniu orkiestry Wojska Polskiego
» Policja ostrzega przed oszustami! Wyłudzają pieniądze "na koronawirusa"
» Mieszkańcy zebrali ponad 1,5 tony nakrętek dla Stasia
» Otwarto wiadukt na Traugutta. Schodki powrócą po modernizacji ulicy
» Szlęzak i Marczak o fikcji budżetowej
» Pożar Golfa na Poniatowskiego
» Od piątku pojedziemy wiaduktem na Traugutta
» ZUS: uwaga na oszustów wykorzystujący tzw. spoofing
» Dziś Dzień Zdrowej Wagi Kobiet
» Wraca praca zdalna w urzędach. Minister apeluje także do "pozostałych" branż
» 17 i 18-latek w areszcie za rozbój na starszej kobiecie
Więcej » 
 Zasłyszane...
"Dieta rządzi każdą sferą naszego życia: prywatną, zawodową, społeczną. Każdy z nas chce się dobrze czuć i dobrze wyglądać".
Sławomir Górny, dietoterapeuta
 Imprezy w mieście
» V Koncert Kolęd i Prawosławnych Hymnów Bożego Narodzenia
» Dzień Babci i Dziadka w Muzeum
» Promocja książki "Świadectwo Zagłady" Romana Niwierskiego
» Jak widzą muzykę, jak piszą o muzyce
Więcej » 
 Fotoreportaże
Stalowa Wola: Wiadukt na Romualda Traugutta gotowy
»Wiadukt na Romualda Traugutta gotowy
»Ruszył odcinkowy pomiar prędkości
»Jarmark Bożonarodzeniowy w Stalowej Woli
»Remont Popiełuszki ma się ku końcowi
»SK Nexilis inwestuje 3 mld zł w Stalowej Woli
Więcej » 
Wiadomości lokalne / News

Wtorek, 30 listopada 2021 r. godz. 14:55     /Magdalena Rodecka/
Odcinkowy pomiar prędkości na Tarnobrzeg staje się faktem

W ciągu ostatnich 7,5 lat doszło do granicy z powiatem tarnobrzeskim do 22 wypadków, 90 kolizji, 8 osób zostało zabitych i 26 rannych.
W ciągu ostatnich 7,5 lat doszło do granicy z powiatem tarnobrzeskim do 22 wypadków, 90 kolizji, 8 osób zostało zabitych i 26 rannych.
Fot. Jacek Rodecki
Rozpoczął się montaż infrastruktury służącej do odcinkowego pomiaru prędkości na drodze wojewódzkiej 871 Stalowa Wola - Tarnobrzeg. Trasa będzie monitorowana na odcinku 6,5 kilometra.

- Kontrole będą prowadzone w obu kierunkach ruchu. Kamery zostaną zamontowane nad jezdnią na tzw. bramownicach. System kamer automatycznie określi czas wjazdu i wyjazdu z kontrolowanego odcinka drogi, a to pozwoli wyliczyć średnią prędkość z jaką poruszał się pojazd. Łączność urządzenia z systemem centralnym CANARD będzie prowadzona za pomocą transmisji GSM. Kluczową zaletą "opp" jest jego zasięg i możliwość nakłonienia kierowców do przestrzegania przepisów na dłuższym odcinku drogi - informuje Biuro Informacji i Promocji z Głównego Inspektoratu Transportu Drogowego.

Zgodnie z ustaleniami z Zarządem Dróg Wojewódzkich w Rzeszowie, na kontrolowanym odcinku drogi wojewódzkiej nr 871, kierowcy będą mogli jechać z maksymalną prędkością - 80 km/h.

CANARD GITD planuje uruchomić urządzenia w jeszcze w tym samym miesiącu. Jednak ostateczny termin uruchomienia jest uzależniony od wykonania podłączenia do sieci energetycznej przez zakład energetyczny.

Po zarejestrowaniu przez urządzenie rejestrujące wykroczenia, zapis naruszenia przekazywany jest do systemu gdzie następuje m.in. automatyczna identyfikacja tablic oraz właściciela. Po uzyskaniu z Centralnej Ewidencji Pojazdów danych dotyczących właściciela sprawa weryfikowana jest przez pracownika pod kątem prawidłowości zarejestrowanego naruszenia. Następnie do właściciela wysyłany jest raport wraz z drukami oświadczenia. Oświadczenie to adresat powinien wypełnić i odesłać. W przypadku odesłania przez sprawcę wykroczenia prawidłowo wypełnionego oświadczenia (zgoda na przyjęcie mandatu karnego), po weryfikacji całości materiałów sprawy, zostaje nałożony mandat karny, który jest wysyłany pocztą. Wezwanie wraz z drukami oświadczenia wysyłane jest średnio w ciągu 12 dni od zarejestrowania naruszenia.

Przypomnijmy: od kilku lat na wyżej wymienionym odcinku mieszkańcy sami twierdzą, że system kontroli jest niezbędny. Potwierdzają to także statystyki Komendy Powiatowej Policji w Stalowej Woli, które wskazują, że w ciągu ostatnich 7,5 lat doszło tam do granicy z powiatem tarnobrzeskim do 22 wypadków, 90 kolizji, 8 osób zostało zabitych i 26 rannych.

Strona do druku Drukuj artykuł    

Jeżeli masz jakieś ciekawe informacje, chcesz przekazać coś ważnego,
coś interesującego, nie wahaj się - napisz do nas: redakcja@stalowka.net

Dodaj komentarz do artykułu »  

Poniedziałek, 6 grudnia 2021 r. godz. 15:27
~J 23
Myślę, że kierowcy czytaj wg rządu i ministerstwa tzw. "jeżdżące bankomaty" podziękują w wyborach za to całe "dobro" okazywane kierowcom przez rząd z każdej strony pod płaszczykiem niby bezpieczeństwa...
+0-0
Wtorek, 7 grudnia 2021 r. godz. 15:26
~rak
QWERTY odpuść sobie. I tak wszyscy na portalach wiedzą, że J23 w sprawach przepisów i jazdy samochodem to lamus jakich mało. Pewnie jeszcze nie ma prawka, albo mu już zabrali i wylewa jad publicznie jak to go skrzywdzili.
+0-0
Wtorek, 7 grudnia 2021 r. godz. 12:07
~J 23
QWERTY nerwusie. Właśnie dzięki mnie zrozumiałeś co to jest odpowiedzialność zbiorowa :) Cieszę się. A z tym oskarżaniem mnie personalnie o łamanie prawa to ośmieszasz się, ale to Twoja sprawa.
+0-0
Wtorek, 7 grudnia 2021 r. godz. 12:01
~Qwerty
I kolejny wypadek na tej trasie, obok wysypiska. Z obrażania innych to ty slyniesz. Odpowiedzialność zbiorowa o której piszesz, to też twoja zasługa, a ja i inni poniosą konsekwencje między innymi i twojego zachowania na drodze.
+0-0
Wtorek, 7 grudnia 2021 r. godz. 07:29
~J 23
QWERTY nerwusku. Nie masz argumentów to obrażasz innych? Jakie to niskie. Prawda boli?
+0-0
Poniedziałek, 6 grudnia 2021 r. godz. 20:42
~Qwerty
Przestań już klapać tym dziobem, sobie i podobnym tobie zawdzięczasz tego typu rozwiązania, agresja i buta za kierownicą to twoje drugie imię. Brak szacunku dla innych, wymagasz tylko od innych nie od siebie, klamka już zapadła.
+0-0
Poniedziałek, 6 grudnia 2021 r. godz. 12:56
~olek
Ta ekspresówka z RZESZOWA do SOKOŁOWA musi być budowana od nowa bo peło zrobiło tam 3 pasy zamiast 4.Czy ktoś z was widział gdziekolwiek na świecie 3 pasmową ekspresówkę?
+0-0
Poniedziałek, 6 grudnia 2021 r. godz. 12:50
~kierowca
Do podkarpacki, a ja mam jeszcze lepszą wiadomość już w grudniu na Mikołaja będziesz jeździł tą wspaniałą ekspresówką do LUBLINA i RZESZOWA ze STALOWEJ WOLI.
+0-0
Poniedziałek, 6 grudnia 2021 r. godz. 08:24
~J 23
Wina rządu i mediów. Wmawiają pieszym, że są bezpieczni na jezdni. Konstruują niejasne prawo. Piesi i rowerzyści nie są karani za łamanie prawa - np. za brak zachowania ostrożności przy wchodzeniu na przejście. Przypominam, że pieszy nie może wchodzić wprost przed jadący pojazd. Wtedy śmierci byłoby mniej. O wszystko oskarża się kierowców, a piesi i rowerzyści stali się świętymi krowami. Fizyki nie da się oszukać.
+1-0
Poniedziałek, 6 grudnia 2021 r. godz. 08:23
~J 23
Rząd i ministerstwo traktuje kierowców jak bankomaty. Stosuje odpowiedzialność zbiorową. Wideo radiowozy zgodnie z opinią Głównego Urzędu Miar - mierzą prędkość radiowozu a nie karanych kierowców - no i jest zbyt duże pole do błędnego pomiaru. Dlaczego pieszy nie ma pierwszeństwa przed tramwajami? Tramwajarze nie będą płacić mandatów? Jak ktoś kogoś zatłucze butelką to premier zakaże używania butelek dla wszystkich?
+0-0
Sobota, 4 grudnia 2021 r. godz. 22:46
~aws1
Na tragedii ludzi ,wymyślili odcinkowy pomiar prędkości .Tu nie chodzi teraz o prędkość, bo przy prędkości 80km/h można stracić życie . Bo prędkości się sumują jeden jedzie 80km/h drugi z przeciwka n80km/h i jest tragedia ? A teraz tylko chodzi o mandaty bo brak w budżecie kasy dla dobrej zmiany.
+0-0
Poniedziałek, 6 grudnia 2021 r. godz. 07:02
~Stalówek
To jaki masz pomysł?Jaką masz szansę uciec(zrobic manewr) albo wyhamować przy prędkości 120-140 a jaką przy 80?Zawsze lepsze jest coś zrobić aby zapobiec wypadkom ale wszystko leży w głowach kierujących tzn.zdrowe myslenie,rozsądek albo jego brak...
+1-0
Poniedziałek, 6 grudnia 2021 r. godz. 06:15
~jan
... zmniejszenie prędkości obu pojazdów o 20% powoduje zmniejszenie energii zderzeniowej o 36%, zmniejszenie prędkości o 30% powoduje zmniejszenie energii zderzeniowej o 51%.... im mniejsza prędkość tym lepiej samochód trzyma tor jazdy i nie wylatuje na przeciwny na zakręcie ....
+1-0
Niedziela, 5 grudnia 2021 r. godz. 17:03
~kabi
kasa też się przyda, jak będziesz jeden z drugim jechał przepisowo to nie zapłacisz, po co sie martwisz
+1-0
Niedziela, 5 grudnia 2021 r. godz. 15:16
~reu
predkosci sie nie sumuja, fizyki troche
+0-0
Sobota, 4 grudnia 2021 r. godz. 10:46
~Robert
Bardzo dobry pomysł! Ludzie jeżdżący tamtędy nie mieli wyobraźni. Jadę sobie 90 km/h a na zakręcie mnie tor moja. Mądre?:! Dokąd się tak spieszycie? Na trasie zaoszczędzić miNa 15 minut ale jakim kosztem! Brawo za mądra decyzję.
+2-0
Niedziela, 5 grudnia 2021 r. godz. 13:26
kropek
Dokładnie tak, zgadzam się.
+1-0
Niedziela, 5 grudnia 2021 r. godz. 13:00
~Taka prawda
Tak bardzo dobry pomysł żeby wyciągnąć kasę od biednych i tak kierowców ,gdyby tak się troszczono o dobro Narodu to na skokach w Wiśle nie było by 6 tysięcy widzów bez maseczek ,zobaczymy ile będzie więcej zakażeń i zgonów po niedzieli .
+1-0
Sobota, 4 grudnia 2021 r. godz. 10:08
~podkarpacki
Na 6 grudnia zaplanowano otwarcie 3 odcinków Via Carpatia na Podkarpaciu. Kierowcy będą mogli korzystać z 28 kilometrów nowej drogi ekspresowej S19. S19 Lublin Rzeszów. Od węzła Rudnik do węzła Łowisko Na 6 grudnia 2021 planowane jest otwarcie odcinka S19 Lublin - Rzeszów od węzła "Rudnik nad Sanem" do węzła "Nisko Południe". Wartość kontraktu wynosiła 159 625 996,56 zł. Długość odcinka to 6,46 kilometra. Ten odcinek drogi ekspresowej S19 rozpoczyna się w węźle "Rudnik nad Sanem" na przecięciu z drogą krajową nr 77 oraz obwodnicą Stalowej Woli i Niska. Następnie trasa zbliża się ponownie do szerokotorowej linii kolejowej LK65, biegnąc równolegle do niej, a następnie w węźle "Nisko Południe" krzyżuje się z istniejącą drogą krajową nr 19 oraz kilometr dalej z linią kolejową LK65. Kolejnym odcinkiem planowanym do oddania 6 grudnia jest fragment od węzła "Nisko Południe" do węzła "Podgórze". Wartość tego kontraktu wynosi 272 457 297,38 zł, a długość odcinka to 11,2 kilometra. Początek tego odcinka S19 przyjęto za węzłem "Nisko Południe", tuż za przecięciem drogi ekspresowej z linią kolejową LK65. Trasa drogi ekspresowej S19 biegnie w okolicy m. Nowosielec w kierunku południowym, po zachodniej stronie DK19 (w przybliżeniu równolegle do niej). Następnie, krzyżując się bezkolizyjnie z DK19, odbija w kierunku południowo-wschodnim. Odcinek kończy się przed węzłem "Podgórze", gdzie droga ekspresowa S19 krzyżuje się z drogą wojewódzką DW861. Kolejny fragment szlaku Via Carpatia na Podkarpaciu Trzecim odcinkiem Via Carpatia na Podkarpaciu, który zostanie udostępniony kierowcom 6 grudnia jest fragment drogi ekspresowej S19 Rzeszów - Lublin od węzła "Podgórze" do węzła "Łowisko". Początek odcinka przyjęto przed węzłem "Podgórze", który przecina trasę drogi ekspresowej z drogą wojewódzką DW861. Następnie trasa drogi ekspresowej omija kompleks leśny od strony wschodniej, zmienia kierunek na południowo-zachodni i na granicy trzech powiatów tj. niżańskiego, leżajskiego i rzeszowskiego przecina drogę powiatową nr DP 1084 R w sąsiedztwie miejscowości Wólka Łętowska, tworząc węzeł "Nowy Kamień". Następnie biegnąc w kierunku zachodnim, przecina istniejąca drogę nr 19 i tworzy węzeł "Kamień" (Łowisko), przed którym kończy się odcinek. To fragment o długości 10,3 kilometra, a wartość kontraktu wynosiła 333 520 613,12 zł. Do tej kwoty nie jest wliczony węzeł "Łowisko", który stanowi część odcinka Kamień - Sokołów Małopolski.
+1-0
Sobota, 4 grudnia 2021 r. godz. 19:03
~AAA
I bardzo dobrze - oby jak najszybciej kolejne, w tym Kamień - Sokołów.
+0-0
Sobota, 4 grudnia 2021 r. godz. 16:59
~pytak
kto taką krętą drogę wyrysował? I po co? Chyba żeby więcej Orlenowi zapłacić za paliwo.
+0-0
Piątek, 3 grudnia 2021 r. godz. 11:07
~paruzel
WEBER asfalt na taczki i dziury lepic na tym odcinku , jeden zakret zle wyprofilowany, od smietniska fale dunaju koleiny na calej dlugosci, ale lepiej ustawic pomiar..
+0-0
Piątek, 3 grudnia 2021 r. godz. 08:12
~J 23
Klasyczny przykład odpowiedzialności zbiorowej. Jak ktoś kogoś dźgnie nożem to premier z ministrem zabronią używania noży? Zginęli strażacy - premier wyjdzie i powie, że straż nie powinna jechać szybciej niż 20km/h? Rząd traktuje kierowców jak bankomaty!
+0-0
Czwartek, 2 grudnia 2021 r. godz. 18:07
~Ferdek z Poniatowskiego
Tak se siadłęm na balkonie, żeby siem dotlenić i se tak myślę... Jak siem tu pozbyć tych ptaków co srają we własne gniazdo. Tych farbowanych celebrytów, tęczowych dziwolągów i lewactwa atakującego polskiego żołnierza za to, że broni granic własnej Ojczyzny. I se tak myślę, że jak trzeba będzie to stworzę podziemną Straż Obywatelską pilnującego porządku w całym naszym polskim domu. Najsampierw zaczniemy od edulacji. A jak to nie pomoże to kupimy maszynki do obcinania włosów i będziemy ich strzygli na łyso, he he he. Bo żołnierza polskiego nie wolno obrażać!
+0-0
Niedziela, 5 grudnia 2021 r. godz. 17:51
~Ferdek z Poniatowskiego
Straże! Ogolić na łyso tego Pewexxxxxxxxa, bo siem na ochotnika zgłosił, he he he.
+0-0
Niedziela, 5 grudnia 2021 r. godz. 17:05
~jabar
Ferdek sobie jaja robi i mądrze pisze, popieram
+0-0
Niedziela, 5 grudnia 2021 r. godz. 01:52
~polonistka co za pisem
@Pewexxxxxxxx: nie " najsampierw", tylko "najsampierw" uczony POuczaczu.
+0-0
Sobota, 4 grudnia 2021 r. godz. 19:56
~fryzjer
to jasiu czerwoną kropkę mu na łysinie postawimy
+0-0
Sobota, 4 grudnia 2021 r. godz. 19:52
~Pewexxxxxxxx
Ty to do szkoły idź " najsampierw" i naucz się pisać, pisowski uczony się znalazł
+0-0
Piątek, 3 grudnia 2021 r. godz. 17:05
~jasiu
a jak taki ptak naturalnie wyłysiał to co?
+0-0
Czwartek, 2 grudnia 2021 r. godz. 22:52
~Tworki pozdrawiają
Ferdek, pierwszą ogulcie na łyso "Warszawiankę Roku" za pier*****ych morderców.
+0-0
Czwartek, 2 grudnia 2021 r. godz. 22:47
~Ferdek z Poniatowskiego
Najsampierw będziemy przyjmować tych z własnymi maszynkami do golenia. Bo nasze duże zamówienie na te maszynki powoduje, że czas dostawy siem wydłuża. A czas nas ponagla, he he he.
+0-0
Czwartek, 2 grudnia 2021 r. godz. 21:15
~fryzjer
Ferdek,gdzie mam się zapisać?
+0-0
Czwartek, 2 grudnia 2021 r. godz. 17:10
~bezstronny
Wczoraj Trela prowadzi Debatę Dnia w Polsacie. A Agnieszka mu przytakiwała atakując Kowalskiego. Wolne media? Wolne żarty.
+0-0
Piątek, 3 grudnia 2021 r. godz. 21:19
~bezstronny
Nie pol, tylko POl i to cham w dodatku jak każdy POKOl
+0-0
Piątek, 3 grudnia 2021 r. godz. 11:07
~pol
Taki qrwa jesteś bezstrronny? W reżimowej telewizji jak tylko ktoś coś złego powie na Piśmie to redaktor jak rodwajler go atakuje rzucając się do gardła. To wg Ciebie jest ok? Partyjny sługusie.
+0-0
Czwartek, 2 grudnia 2021 r. godz. 23:02
~Nowak
Widziałem, cham jak każdy lewak.
+0-0
Czwartek, 2 grudnia 2021 r. godz. 11:35
~lekarz
Kiedy tam dochodziło co miesiąc do wypadków to hejterzy gęgali dlaczego nic z tym nie robimy. Teraz jak zrobiliśmy porządek to hejterzy gęgają po co to wszystko. Wszyscy [ tych dwóch] co tu produkują hejty to są schizofrenicy.
+2-0
Czwartek, 2 grudnia 2021 r. godz. 00:43
~Ssss
Nabombiony nie zwróci uwagi na takie "szykany". Policja powinna tam stac czesto. Ja do Zaleszan z gabarytem na dachu wole lepiej pojechac przez jamnice i zabrnie niz przez Turbię, bo wiem ze tam nie ma policji. Tam jest trzeci swiat , zapomniane terytorium.
+0-0
Sobota, 4 grudnia 2021 r. godz. 01:04
~Obserwator
Często stoją na wale na Łęgu, między Kępiem a zjazdem na Orliska...
+0-0
Środa, 1 grudnia 2021 r. godz. 17:39
~Bxhshw
Ferdek a byłeś w sklepie widziałeś jakie są ceny? To tez wina Tuska?
+0-0
Piątek, 3 grudnia 2021 r. godz. 11:17
~pol
Dla zasłużonych PiSdzielców to jest Taniocha jak sobie dali podwyżki o ponad 60%.
+0-0
Czwartek, 2 grudnia 2021 r. godz. 17:06
~jaro
wina Tuska chudego ruja
+0-0
Czwartek, 2 grudnia 2021 r. godz. 11:30
~olek
Do bx, hejterze jeszcze nigdy nie było takiej tanioch jak obecnie. Ja nie dawno komentowałem o cenach dzisiejszych i 7 lat temu jak peło siedziało przy korycie. Ja kupuję tylko rzeczy na promocji w cenach jak za kilogram cukru a 1 złotych. A jak peło było przy korycie to za cukier płaciłem prawie 7 złotych za kilogram.
+0-0
Czwartek, 2 grudnia 2021 r. godz. 08:41
~Hxhdhshs
No i co mnie Kanada obchodzi? A czyja to jest wina?
+0-0
Środa, 1 grudnia 2021 r. godz. 22:37
~Kanadol
W Kanadzie też wszystko podrożało. I żywność i benzyna. Przecież to nie jest wina PiSu. Tak jest teraz na całym świecie, nie tylko w Polsce.
+0-0
Środa, 1 grudnia 2021 r. godz. 15:56
~Ferdek z Poniatowskiego
Wiem jedno, że chyży ruj już nie przyspiduje, bo mu policja lejce zabrała i na piechotę teraz chodzi, he he he. Ale krążą słuchy, że Helmuty za jego zasługi dla Rzeszy coś mu załatwią. Bo przecież musi po Polsce jeździć, żeby pelikanom w głowach mieszać. Tylko jak tu było żyć za jego "rządów" phemiehskich, he he he. Robił wszystko, żeby Polacy u Helmutów za wasali robili.
+0-0
Niedziela, 5 grudnia 2021 r. godz. 13:19
~Zdrówko
Zajmij się lepiej mieszaczami moherów z tvpis. Pingwiny dadzą radę ;) Nominalnie jest ich więcej.
+0-0
Środa, 1 grudnia 2021 r. godz. 23:16
~ha ha ha
ale z ciebie ferdek chyży ruj....
+0-0
Środa, 1 grudnia 2021 r. godz. 15:01
~KW
Kotowa Wola jeździ na tablicach francuskich i belgijskich, więc też pomiar mają w d....
+0-0
Niedziela, 5 grudnia 2021 r. godz. 14:08
~XYZ
Bo tam mało który trzeźwy za kółkiem.
+0-0
Czwartek, 2 grudnia 2021 r. godz. 09:56
~skarbowy
Ale jakby się komuś chciało się doszukać tych zagranicznych właścicieli to dopiero będzie wesoło....
+0-0
Środa, 1 grudnia 2021 r. godz. 13:50
~Xxx
Kolejny poroniony pomysł już nie mają na co wydawać drogi dziurawee oni radary albo odcinkowy pomiary wprowadzają. Pytanie kiedy wprowadza ograniczenia prędkości na rowery na hulajnogi już wprowadzili
+0-0
Środa, 1 grudnia 2021 r. godz. 13:49
~umysł
prawdopodobnie nic to nie da gdyż na wjeżdzie bedzie kierowczyni jechać 20 km/h aby mieć niski flow a na odcinkach prostych da lagę 150, poczym gdy jegoni auta z przodu bedzie sie wlec wytracajac predkość i przy wyjeżdzie znów 20km/h To wogóle w tych miejscach nie wyeliminuje zagrożenia, jedynie ustawieia dodatkowych pomiarów w miejcach ekstra niebezpiecznych, o ale to już nie pomiar odcinkowy a zwykły radarzysko łupiec budżetu
+0-0
Środa, 1 grudnia 2021 r. godz. 10:56
~Nxjdjs
Czyli odpowiedzialność zbiorowa, skoro jest paru alkoholików na wsi to wprowadzamy dla wszystkich prohibicję…
+1-0
Niedziela, 5 grudnia 2021 r. godz. 17:11
~kowal
miej pretensje do alkoholików
+0-0
Środa, 1 grudnia 2021 r. godz. 10:28
~FGH
DOBRY POMYSŁ Z TY POMIAREM
+1-0
Środa, 1 grudnia 2021 r. godz. 10:26
~FGT
OK
+0-0
Środa, 1 grudnia 2021 r. godz. 09:24
~Fifru
Widziałem że w nisku na sandomierskiej też ma być pomiar odcinkowy.
+1-0
Środa, 1 grudnia 2021 r. godz. 11:18
~obserwator
Sandomierską w Nisku to niech najpierw naprawią, potem odkorkują i może wtedy da się jechać 50-tką.
+1-0
Środa, 1 grudnia 2021 r. godz. 07:53
~J 23
Odpowiedzialność zbiorowa. Za kilku bałwanów wszyscy będą jechali wolniej o 10 km/h.. przy pokonywaniu tej trasy 45 razy w roku (w obie strony) ludzie stracą prawie 10 godzin czasu rocznie.
+0-0
Wtorek, 7 grudnia 2021 r. godz. 12:40
~rak
Tak, tak - samo wypieranie się leczy. Zdrówka życzę :)
+0-0
Wtorek, 7 grudnia 2021 r. godz. 12:09
~J 23
RAKu - sugeruję Ci - weź korepetycje z fizyki, chociaż nie wiem czy to pomoże...
+0-0
Wtorek, 7 grudnia 2021 r. godz. 11:44
~rak
Nawet jak piszesz niezbyt rozgarnięte dzieci są widać mądrzejsze od Ciebie asie. Widzę, że powoli pan agent brnie w tzw. samo wyparcie. Usilnym wmawianiem, że to on ma rację próbuje wyprzeć z siebie świadomość, że wszyscy co najmniej średnio myślący wiedzą, że opowiada banialuki. No cóż. To się leczy. Zdrówka życzę :)
+0-0
Wtorek, 7 grudnia 2021 r. godz. 07:34
~J 23
RAKu to chyba podszedłeś do jakichś niezbyt rozgarniętych dzieci. Próbuj dalej. Powiem Ci, że dorosły a prostego zadanie nie jest w stanie zrobić... Co za świat. Gdzieś Ty się uczył, a może nie uczył? :) Wstyd RAKu wstyd. Nie obrażaj innych tylko zapytaj kogoś mądrzejszego od siebie to Ci to wytłumaczy - chociaż powiem Ci, że straszną oborę robisz sobie nie potrafiąc tak prostego wyliczenia zrobić... ehhh edukacja schodzi na psy, albo uczniowie tacy jak Ty :)
+0-0
Poniedziałek, 6 grudnia 2021 r. godz. 18:41
~Rak
No właśnie w tym sęk, że większość dzieci w podstawówce to potrafi obliczyć a Ty nie. Ale nie przejmuj się. Nie każdy ma ścisły umysł przynajmniej na podstawowym poziomie. Może jesteś humanistą co? Braki w wykształceniu to nie wstyd, ale już nie brnij w to.
+0-0
Poniedziałek, 6 grudnia 2021 r. godz. 17:23
~J 23
Raku nie osłabiaj ludzi. Zapytaj jakiegoś dziecka z podstawówki to Ci wyjaśni jak to obliczyłem. Naprawdę gdzieś Ty się człowieku uczył - bo podstawówkę to chyba masz skończoną? A popatrz nie widać... :)
+0-0
Poniedziałek, 6 grudnia 2021 r. godz. 15:27
~rak
Widzę że szlag trafia superszpiega. Nie przejmuj się. Tak to jest jak się trafia na mądrzejszego. Nie wiem co rząd i gó...wno ma do Twoich błędnych obliczeń? "Może Ty organizujesz dzieciom wyjazdy rowerowe to już mie wnikam :)" - nie wiem co bierzesz, ale bierz mniej.
+0-0
Poniedziałek, 6 grudnia 2021 r. godz. 08:15
~J 23
Do ~Rak Jesteś lizusem tego stopnia, że gdyby rząd kazał Ci codziennie jeść własne g.... to robiłbyś to z uśmiechem i zachwalał jakie to dobre i jak świetny pomysł. Co do obliczeń to odsyłam do podstawówki. Może Ty organizujesz dzieciom wyjazdy rowerowe to już mie wnikam :)
+0-0
Piątek, 3 grudnia 2021 r. godz. 18:54
~Rak
Do J23. Jak już napisałem czasami lepiej się nie odzywać i udawać że głupi komentarz to pomyłka. No ale J23 znany jest na obu portalach ze swojej skłonności do samozaorania. Jak byś miał dzieci i mieszkał za miastem to byś wiedział jak się organizuje takie dowożenie. A co do wyliczeń to oczywiscie - nie pomyliłeś się. Żeby się pomylić to trzeba coś policzyć., a żeby coś policzyć to trzeba coś umieć. 9,75 godziny - he he. Żal.
+0-0
Piątek, 3 grudnia 2021 r. godz. 09:49
~J 23
Do ~rak Dla Ciebie jest bez sensu 45 razy miesięcznie dojazd z domu do miasta i z powrotem? Dzieci też na żadne zajęcia nigdy nie woziłeś? A co do wyliczeń to - nie pomyliłem się 9,75 godziny - odsyłam do jakiegoś dziecka z podstawówki. Ma fizykę to Ci to rozpisze skoro Ty dorosły sobie nie radzisz.
+0-0
Czwartek, 2 grudnia 2021 r. godz. 15:04
~rak
Czasami lepiej się nie odzywać. Napisałeś wyraźnie 45 razy w roku. Ale załóżmy, że się pomyliłeś asie wywiadu. 45 razy miesięcznie w jedną i drugą stronę to wypada przez 15 dni po dwa razy w jedną i drugą stronę, a przez resztę miesiąca nawet w sobotę i w niedzielę raz - w jedną i drugą stronę. Pomijając bezsens takich podróży wypada wtedy dłużej w ciągu roku o 21,6 godziny. Gdzie te Twoje 10 godzin??
+0-0
Czwartek, 2 grudnia 2021 r. godz. 10:49
~J 23
45 razy miesięcznie w jedną i drugą stronę - daje to w ciągu roku 1080 razy pokonanie 6,5 km
+0-0
Środa, 1 grudnia 2021 r. godz. 14:36
~rak
Obliczeń nie skomentuję, bo to żenada, ale może te jak ich nazwałeś bałwany co tam zginęli byli warci tych 1,2min w dwie strony, a nawet wg Twojej matematyki 10 godzin?
+0-0
Środa, 1 grudnia 2021 r. godz. 13:43
~sdada
jak to obliczyłeś? bo średnio jadac 80 a nie 90 na tym odcinku w jedną stronę stracę 1-2min
+0-0
Środa, 1 grudnia 2021 r. godz. 09:46
~Masakra
Sprawiedliwości nie ma dodatkowo nie wszystkich to będzie obowiązywać
+0-0
Środa, 1 grudnia 2021 r. godz. 07:40
~Sprawiedliwość
A co z mieszkańcami nowego osiedla w Jamnicy, oni są lepsi? Ich pomiar nie będzie obowiązywał ponieważ bramke zamontowano obok RIA a wjazdy na osiedle za bramką. Porażka
+0-0
Czwartek, 2 grudnia 2021 r. godz. 22:49
~Obserwator
Gorzej jeszcze będzie. Zjeżdżając na boczną drogę nowego osiedla w Jamnicy można wyjechać nią ponownie na drogę główną już za miejscem pomiaru. Więc znajdą się tacy, co w ten sposób oszukają pomiar.
+0-0
Środa, 1 grudnia 2021 r. godz. 11:47
~Dorsz
Pewnie tak samo będziesz mówił mijając lewym pasem kierowców którzy będą jechać 80 km/h
+0-0
Środa, 1 grudnia 2021 r. godz. 11:01
~aasde
o jejku jejku :)
+0-0
Wtorek, 30 listopada 2021 r. godz. 23:52
~burak pastewny
Wreszcie ta ćwikła buraczana nie będzie gnała z tych swoich ulubionych kombinatów aluminiowych na pierogi swoimi super furami na trzeciego
+1-0
Wtorek, 30 listopada 2021 r. godz. 20:38
~Gromosław
Ja bym tam dał ograniczenie do 50 aby popatrzwć na przyrode wolno jadać Bentleyem GT
+1-0
Środa, 1 grudnia 2021 r. godz. 11:02
~efvwwe
ciszej przez las. nie płoszyć zwierzyny. jestem za.
+0-0
Wtorek, 30 listopada 2021 r. godz. 20:20
~jagod
Jak mają otworzyć w tym miesiącu to za dużo czasu im nie zostało :)
+1-0
Wtorek, 30 listopada 2021 r. godz. 19:51
~Raczek
wszystko spoko ale dlaczego 80 a nie 90?
+0-0
Wtorek, 30 listopada 2021 r. godz. 21:23
~Gugu
Widac ze dla ciebie to i 50 za duzo :D
+0-0
Wtorek, 30 listopada 2021 r. godz. 18:28
~TypowySeba
Najzabawniejsze będzie to, gdy pomimo montażu tego urządzenia nada będą wypadki
+0-0
Niedziela, 5 grudnia 2021 r. godz. 17:14
~jabar
thtrnre, co ty wypisujesz, kto ci będzie drogę prostował? jak nie umiesz jeździć to nie jeździj.
+0-0
Środa, 1 grudnia 2021 r. godz. 11:04
~thtrnre
to wtedy poprawią drogę. na ta chwile to jest tańsze rozwiązanie niż prostować i remontować drogę i jeszcze kasa wpadnie za "nie lokalnych"
+0-0
Wtorek, 30 listopada 2021 r. godz. 18:07
~Bart
Nie znam ani jednego mieszkańca który oczekiwałby instalacji tego pomiaru. Gdzie oni się kryją?
+0-0
Niedziela, 5 grudnia 2021 r. godz. 13:25
kropek
Drugi
+0-0
Wtorek, 30 listopada 2021 r. godz. 20:58
~XYZ
Ja. To już jednego znasz.
+2-0
Wtorek, 30 listopada 2021 r. godz. 16:31
~Ferdek z Poniatowskiego
Nareszcie Platfusy przestaną spidować starymi helmutami, he he he. Bo biorą przykład z chyżego ruja, myśląc, że jak jemu wolno to i im wolno. A chyży ruj stracił prawo jazdy i teraz na piechotę chodzi, he he he. Bo prawo i sprawiedliwość musi być dla wszystkich, a nie tylko dla wybranych.
+0-0
Środa, 1 grudnia 2021 r. godz. 15:36
~Mejza
Każdy ma swoją prawdę :-)
+0-0
Wtorek, 30 listopada 2021 r. godz. 23:03
~Naga prawda
Jaro , esbeku z obciętą emeryturą i reszta trolików.... Gnoma wożą limuzyną, bo sobie na to zasłużył, bo się Polsce przysłużył, a rudy nic dla Polski nie zrobił tylko kamuflował złodziejstwo Platfusów i wyprzedawał dobra narodowe.
+1-1
Wtorek, 30 listopada 2021 r. godz. 19:58
~Jaro
Stary juchu z Poniatowskiego gnom z Żoliborza może jedynie podróżować na kocie jak Witia Pawlak bo nigdy nie miał uprawnień do jazdy samochodem.Zamiast odcinkowego pomiaru prędkości mogli ciebie postawić z kamerką na starym łbie i byś kapował bo to robiłeś przez całe swoje plugawe życie,
+1-1
Wtorek, 30 listopada 2021 r. godz. 18:39
~Wasza Dojna Zmiana
"Bo prawo i sprawiedliwość musi być dla wszystkich, a nie tylko dla wybranych." > Dlaczego więc w tej obecnej Polsce jest dokładnie odwrotnie?
+0-0
Wtorek, 30 listopada 2021 r. godz. 18:09
~Wasz Pegasus
A twoj "wodzunio" nigdy prawa jazdy nie mial - wiec spi spokojnie. I wszedzie wozi go limuzyna prywatna ochrona z "Grom Group" (w obstawie SOP-u i policji)...
+0-0
Wtorek, 30 listopada 2021 r. godz. 16:19
~Jan
Smiech na sali Droga przez las a ci robią bramki z kamerami. Jak ktoś nie Umie jeździć to i tak się Rozsypie
+0-0
Czwartek, 2 grudnia 2021 r. godz. 17:53
~reu
gorzej jak ten idiota kogos zabije...
+1-0
Wtorek, 30 listopada 2021 r. godz. 16:10
~AAA
Kolejne to Nisko i Nowa Dęba. W sumie słusznie.
+1-0
Wtorek, 30 listopada 2021 r. godz. 15:37
~Nickolson
Tam to już powinno być od samego początku jego budowy drogi między stalowa Wola - Tarnobrzeg pomiar prędkości, a nie teraz jak ktoś stracił zycie
+1-0
Piątek, 3 grudnia 2021 r. godz. 09:22
~Yuio
Jak zwykle, Polak mądry. Po szkodzie
+0-0
Wtorek, 30 listopada 2021 r. godz. 15:15
~Dzidek z Czarnieckiego
Będę musiał uwarzac,uważać, mam ciężka nogę na pedale gazu,aż baba mi ciągle o to awantury robi.
+0-0
Stalowka.NET - Wiadomości lokalne z miasta Stalowa Wola i okolic
Copyright 2001 - 2022 Stalowka.NET
  » O nas  » Redakcja  » Reklama  » Kontakt
Wszelkie prawa zastrzeżone.
X Ta strona korzysta z plików cookie w celu świadczenia usług i realizacji potrzeb użytkowników. Pliki te mogą być zapisywane w pamięci Twojego urządzenia. Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki internetowej. Więcej w polityce prywatności.