Stalowa Wola Stalowa Wola: Huta Stalowa Wola
Wiadomości lokalne z miasta Stalowa Wola i Powiatu Stalowowolskiego. Najnowsze! Najszybciej!
Kamera na żywo na panoramę Stalowej Woli na skrzyżowanie Al. Jana Pawła II z ul. KEN
Nagrania audio, rozmowy z ciekawymi ludźmi
Fotografie z najważniejszych wydarzeń w Stalowej Woli
Kanał youtube.stalowka.net - Pierwsza stalowowolska telewizja internetowa
Encyklopedia miasta Stalowa Wola
Zapowiedzi zbliżających się wydarzeń kulturalnych
Baza adresowa najważniejszych firm i instytucji życia publicznego
Bezpłatna baza ogłoszeń dla mieszkańców miasta Stalowa Wola jak i Powiatu Stalowowolskiego
Twoje konto
Strona główna  Stalowa Wola / Wiadomości Sobota, 13 kwietnia 2024 r. Imieniny: Artemona, Justyny, Przemysławy
 Wiadomości lokalne
» Śmietanka PiS-u zjechała do Stalowej Woli na konwencję samorządową
» W stalowowolskiej policji brakuje funkcjonariuszy
» Młodzież zaprojektuje swoje centrum
» Kolizja trzech aut w Zaleszanach
» Jedenastka zaprasza na "Dzień Otwarty"
» Jarosław Kaczyński, prezes Prawa i Sprawiedliwości w Stalowej Woli
» Wypadek z udziałem motocyklisty
» Pracownik MZK pogryziony przez psa
» Ulica Parkowa przeszła remont
» Przy "piątce" rośnie ogród społeczny
» Złota Kościuszkowska uczciła swojego patrona
» Wokół Zieleniaka ma być bezpieczniej
Więcej » 
 Zasłyszane...
"Możemy spodziewać się ruchu scenicznego, tańca, gestu, scenografii, efektów świetlnych i przede wszystkim fantastycznego doznania oczyszczenia naszego sumienia bo spektakle KTO właśnie takie są".
Marek Gruchota, dyrektor Miejskiego Domu Kultury w Stalowej Woli.
 Imprezy w mieście
» Metallica symfonicznie
» Koncert Wiedeński - Orkiestra Księżniczek
» Grupa MoCarta - Ale Kino!
» Kabaret SMILE
» Kabaret Nowaki w nowym programie
» Maria Kozłowa 1910-1999
» Z muzealnego skarbca
» Fikaj z Koziołkiem Matołkiem
» Wieczór panieński plus
Więcej » 
 Fotoreportaże
Stalowa Wola: Piknik w Parku Jordanowskim
»Piknik w Parku Jordanowskim
»Otwarcie Parku Jordanowskiego
»SPS ze wsparciem Elżbiety Łukacijewskiej
»Kamień węgielny pod nowe osiedle Ogrodowe
»Akcja sadzenia drzew w Stalowej Woli
Więcej » 
Wiadomości lokalne / Sygnały Czytelnika

Poniedziałek, 13 września 2021 r. godz. 12:38     /Magdalena Rodecka/
Mieszkańcy mają dość placów zabaw pod oknami. Czas na zmianę strategii?

Zdaniem naszego Czytelnika miasto powinno liczbę placów zabaw zmniejszyć, zrobić kilka a konkretnych, które będzie w stanie należycie utrzymać.
Zdaniem naszego Czytelnika miasto powinno liczbę placów zabaw zmniejszyć, zrobić "kilka a konkretnych", które będzie w stanie należycie utrzymać.
Fot. Jacek Rodecki
W ostatnich kilku tygodniach do redakcji Stalowka.NET napływają sygnały od mieszkańców bloków, którym w ostatnim czasie zmodernizowano i jednocześnie powiększono place zabaw. Chodzi głównie o "Podwórko dla Pława", plac zabaw za Spółdzielczym Domem Kultury oraz mający powstać przy okazji rewitalizacji placu Piłsudskiego, plac zabaw nieopodal szkoły PSP nr 1.

- Jestem mieszkańcem bloku przy placu zabaw "Podwórko dla Pława". W ostatnim czasie rozmawialiśmy w gronie sąsiadów, znajomych z innej części miasta sąsiadujących z dużymi placami zabaw i doszliśmy do wniosku, że miasto powinno zmienić strategię w tym zakresie - mówi nasz rozmówca.

Twierdzi, że ani pod względem ekonomicznym, ani racjonalnym jest budowanie w Stalowej Woli a potem ich utrzymywanie dużej ilości placów zabaw. - Na takie miasto jak Stalowa Wola, wystarczyłoby 5-6 dużych placów zabaw, skupionych na terenach zielonych, zacienionych drzewami, oddalonych od zabudowań, zamykanych na noc. A dlaczego? Dziś mieszkańcy są mobilni, wszędzie dojeżdżają, po drugie w godzinach wieczornych nie bawią się tam dzieci bo one są już w domach. Młodzież, dorośli robią sobie miejsca schadzek, spożywają alkohol, dewastują to co jest w ich zasięgu, wykrzykują takie hasła, że szkoda tego powtarzać. Interwencje policji bezskuteczne i pytanie czy sensowne. Nie lepiej żeby łapali w tym czasie pijaków za kółkiem? - dodaje pan Ryszard.

Kolejna sprawa, nad mniejszą ilością łatwiej zapanować, utrzymać w należytym stanie, zainstalować monitoring i je zamykać.

Obecnie jak się dowiedzieliśmy w stalowowolskim magistracie na terenie miasta jest 44 placów zabaw. Są one administrowane przez Zakład Administracji Budynków. Ich roczny koszt utrzymania w minionym roku wyniósł prawie sto tysięcy złotych. Za bezpieczeństwo jak wskazuje urząd, odpowiada policja (gdyż są to miejsca publiczne), która ma do pomocy monitoring obsługiwany przez Centrum Monitoringu Wizyjnego przy UM. Bezpieczeństwem technicznym zajmuje się ZAB.

Zdaniem naszego Czytelnika miasto powinno liczbę placów zabaw zmniejszyć, zrobić "kilka a konkretnych", które będzie w stanie należycie utrzymać a resztę rozrywek dla dzieci pozostawić sektorowi prywatnemu. - Niech tak jak w innych miastach powstają prywatne działalności: sale zabaw, parki trampolin, wodne place zabaw, parki linowe, tory rolkarski czy aquaparki. Obecnie robi się dużo a wygląda to tak jakby nie robiło się nic. Żaden samorząd nie udźwignie takiej skali modernizacji, napraw ani organizacyjnie ani finansowo - stwierdza nasz rozmówca. W miejscach obecnych, starych i wymagających remontów placów, lepiej stworzyć zielone skwery i sadzić drzewa.

A jakie jest Państwa zdanie w tym temacie? Place zabaw po kilka na każdym osiedlu, czy mniej ale w miejscach dedykowanych typowo do odpoczynku, rekreacji i przede wszystkim "zielonych"?

Strona do druku Drukuj artykuł    

Jeżeli masz jakieś ciekawe informacje, chcesz przekazać coś ważnego,
coś interesującego, nie wahaj się - napisz do nas: redakcja@stalowka.net

Dodaj komentarz do artykułu »  

Czwartek, 16 września 2021 r. godz. 03:29
~stachu
Dla starszych dzieci też by się przydał taki nocny plac zabaw , bo przesiadują biedaki na ławkach koło sdk i na schodach przychodni , przydałby się tam dla nich jakiś tojtoj i całonocna budka z piwem .
+0-0
Środa, 15 września 2021 r. godz. 10:48
~maria
I miej tu dzieci! Jestem już w słuszny wieku, swoje odchowałam i pamiętam jak niektórym nawet śmiech dzieci przeszkadzał! A najgorsze, że ci ludzie w kościele siedzą pod samym ołtarzem i chcą żeby jak najwięcej dzieci się rodziło, no bo to po chrześcijańsku!!!
+0-0
Środa, 15 września 2021 r. godz. 13:33
~Aamon
Wqrviayą się, że do młodzieży już nie należą. Taka radiomaryjna społeczność, od niedzieli do niedzieli, a cały tydzień jątrzyć, donosić, robić na złość, kłamać, szpiegować, plotkować, pomawiać i ogólnie chamstwo totalne. Pantofle...
+0-0
Wtorek, 14 września 2021 r. godz. 20:02
~Mama
Starym zgredom nawet dzieci przeszkadzają.
+0-0
Środa, 15 września 2021 r. godz. 21:27
~Apollo13
Mamo tak przeszkadzaja bo sa żle wychowane przez takie matki jak Ty bo im pozwalasz krzyczeć o 22:00 a powinny iść spać o 20:00!!!
+0-0
Wtorek, 14 września 2021 r. godz. 19:46
~Lucjusz Ochòcki
.. po co [jest ten plac zabaw], więc nie musisz się obawiać, że ktoś zapyta. Wiesz co robi ten placi? On odpowiada żywotnym potrzebom całego społeczeństwa. To jest plac zabaw na skale naszych możliwości. Ty wiesz co my robimy tym placem? My otwieramy oczy niedowiarkom. Patrzcie, mówimy, to nasze, przez nas wykonane i to nie jest nasze ostatnie słowo! I nikt nie ma prawa się przyczepić, bo to jest plac społeczny, w oparciu o sześć instytucji - który sobie zgnije, do jesieni na świeżym powietrzu, i co się wtedy zrobi?
+0-0
Wtorek, 14 września 2021 r. godz. 16:27
~Ferdek z Poniatowskiego
A ja mam dość ryków Platfusów i tzw. Ludowców w TVP, bo o Lewicy to już nie wspomnę tak te ich posłanki chcą mądre udawać, a zawsze nie na temat odpowiadają. Po co ich tam zapraszać jak siem tak wydzierają na merytorycznych ministrów z PiSu? Aż Helenka mi na kuking chanel przełącza i mi siem zaraz jeść chce, he he he.
+0-0
Wtorek, 14 września 2021 r. godz. 20:16
~PiS - czyli mafia w amoku
I znowu "Ferdek" puścileś tu smrodliwego "kukiza"? Znowu??
+0-0
Wtorek, 14 września 2021 r. godz. 15:28
~Babcia szkraba
Starszym zawsze przeszkadzają dzieci. potrafili policję nasyłac na małe dzieci siedzące na kocykach na trawie. Starsi niech ida do klubów emerytów i innych miejsc dla nich przeznaczonych. Place zabaw wreszcie są na wysokim poziomie jak na zachodzie. A wy ludzie cieszcie się ,że są jeszcze dzieci bo polityka teraz jest taka,że szkoda gadac. Jak tak dalej pójdzie to nikt nie bedzie chciał mieć dzieci i zostaną sami emeryci i rencisci. Nie ma nic piękniejszego niz śmiech dziecka.
+0-0
Wtorek, 14 września 2021 r. godz. 14:26
~nickT
Nie chcą placu zabaw? Zabrać im, i dać obwodnicę :)
+0-0
Wtorek, 14 września 2021 r. godz. 11:58
~Ana
Akurat w tych okolicach czy jest plac, czy go nie bylo, zawsze wieczorem zbieralo sie sporo ludzi na picie alkoholu, nie mówcie ze nie. Plac zabaw nic do tego nie ma, moze tylko zwiększył ich komfort ale tak czy tak Ci ludzie byli i będą:)
+0-0
Wtorek, 14 września 2021 r. godz. 09:23
~reaktor
Wszystkie ławki sprzed klatek - bez żadnego wyjątku wykopać i przenieść gdzieś het daleko - parafrazując Pana Ryszarda: 'zrobić ze trzy konkretne skupiska ławek dla emerytów, najlepiej gdzieś w lesie' i niech tam okupują je codziennie emeryty, rencisty, babki, dziadki, itp. osiedlowy element cierpiący na nadmiar wolnego czasu, dyskutując od rana do nocy na każdy temat, bo na każdym się znają.
+0-0
Wtorek, 14 września 2021 r. godz. 08:31
~Karolina
W naszym mieście od kilku lat nie możemy zrobić jednego wspólnego placu zabaw dla kilku osiedli tylko ten musi być dla tych mieszkańców, ten musi być dla Pława a tamten Centralnego osiedla. Ważne żeby dzielić mieszkańców. Ci mają trampoliny a tamci tyrolkę do zjazdu na linie. To wszystko pod oknami w blokowiskach. Żeby było śmieszniej brakuje gospodarza by nawet o te nowe place zadbał o porządek. To taka moja refleksja
+0-0
Poniedziałek, 13 września 2021 r. godz. 23:08
~1231231333
kredyt hipoteczny na 40 lat i budowa domu w lesie spokoj na lata !!!!!! nie pasuje wypad z bloku
+0-1
Poniedziałek, 13 września 2021 r. godz. 21:21
~Wera
Ciekawe kiedy ktoś wpadnie na pomysł, żeby zrobić porządny plac zabaw na Poniatowskiego tu przy Avanti.... mamy 2 śmiechu warte place zabaw! Dzieci bawią się na nowym parkingu który zrobiono na koszt trawnika gdzie grały w piłkę, i teraz bawią się pod kołami samochodów.... :( to wielkie osiedle dzieci od groma a nie ma gdzie się z nimi podziac!
+0-0
Poniedziałek, 13 września 2021 r. godz. 20:44
~zb
proponuje zrobic plac zaba w poblizu zamiszkiwalnym przez prezydencika st woli moze zrozumi co to za wspanialy pomysl miec plac zabaw pod oknamibloku mieszkalnego
+0-0
Poniedziałek, 13 września 2021 r. godz. 22:29
~deweloper
Pod warszafką mu nie zbuduja
+0-0
Poniedziałek, 13 września 2021 r. godz. 20:41
~jan
.... niedawno pan Nadbereżny filmował się na rynku w Rozwadowie i zachwalał zmianę ,,koncepcji" rewitalizacji tego rynku, a głównym przesłaniem było ,,DOŚĆ BETONZY"..... to teraz niech sie przejdzie po tych ,,placach zabaw" ( szkoda że nie pospacerował np w lipcu ) w słoneczny dzień i niech spróbuje spędzić pół godziny na tych wymyślonych przez siebie SŁONECZNYCH PATELNIACH, a zwłaszcza na pustyni nad Sanem .....
+1-0
Poniedziałek, 13 września 2021 r. godz. 19:47
~as
monitoring ? kpina zaklocenia sa w nocy a nie na pierwszej zmianie panie prezydencie.. byly wakacje wraz z pogoda i place zabaw odetchna.. takie uroki blokowisk
+0-0
Poniedziałek, 13 września 2021 r. godz. 18:33
~Metal
Bzdura.O to chodzi zeby dzieciaki mieli blisko do domu,zeby nie musiały jechać do parku na hustawki,tylko bawic sìe pod blokiem.Na takim podwórku dla plawa z dala od ulicy dzieci moga sie bawic długo i bezpiecznie nawet bez stałej obecnośći rodziców.A co.do monitoringu.Skoro jest to dlaczego nie spełnia swojej funkcji???Skoro policja nie daje rady moze czas przywrócić straz miejska???
+0-0
Poniedziałek, 13 września 2021 r. godz. 17:40
~dziadek balkonowy
jest dobrze,zapomnieli sklerotycy jak było. piękny plac.zazdroszczą nam inne dzielnice. sporo ludzi nie potrafi korzystać z tego luksusu.
+0-0
Poniedziałek, 13 września 2021 r. godz. 16:42
~Tymcio2708
Bo ludziom to wszystko przeszkadza niedogodzi
+0-0
Poniedziałek, 13 września 2021 r. godz. 16:33
~Ferdek z Poniatowskiego
Ja tam lubię popatrzeć przez okno jak siem maluchy łopatkami w piaskownicy okładają, he he he. A czasami to i rodzice interweniują w obronie swoich maluchów. Wtedy to siem dzieje i jest na co popatrzeć, a zwłąszcza posłuchać, he he he. Dlatego ja zabieram wnuków na działkę i maliny mi zbierają.
+0-0
Poniedziałek, 13 września 2021 r. godz. 21:12
~jan
... a ten co najwięcej wali po głowach łopatką i grabkami pewnie w dorosłym życiu zostanie 1-szym Sekretarzem KC PiS ....
+0-0
Poniedziałek, 13 września 2021 r. godz. 16:26
~jasio
takie som skutki kupowania glosow wybircow dzieci co majom
+0-0
Poniedziałek, 13 września 2021 r. godz. 16:20
~jasio
ato nie som czasem inwestycje tyko nie wiem w co
+0-0
Poniedziałek, 13 września 2021 r. godz. 16:16
~Agnieszka
Gdzie jest policja?
+0-0
Wtorek, 14 września 2021 r. godz. 05:28
Bella
Policji nie ma co wolac bo znowu kogo zatłuką
+0-0
Poniedziałek, 13 września 2021 r. godz. 15:47
~Wkurzony
A czyż to nie ci wspaniali patrioci broniący kościoła tam robią sobie imprezy? Zaraz po meczach albo przed . Co robi policja? A sorry milicja pisowska ? Czyżby szkolila się razem z " biesiadnikami" jak będą bronić włodarzy polski przed kobietami , lewakami i ogólnie przed suwerenem.
+0-0
Poniedziałek, 13 września 2021 r. godz. 16:25
~www
Wiesz co jest porażające jak sie porówna dyskusję z różnych społeczeństw? Że jesteśmy strasznie zindoktrynowani. Ja rozumiem, że masz jakieś poglądy polityczne i to szanuję nawet jak się z Tobą nie zgadzam, ale daj spokój, bo już nawet dyskusja o placach zabaw staje się polityczna. Są miejsca gdzie sie dyskutuje o polityce. Po co robić wszędzie polsko-polską wojnę polityczną obrażać i szczuć na siebie?
+0-0
Poniedziałek, 13 września 2021 r. godz. 15:03
~www
Jest dokłądnie odwrotnie. To, że mieszkańcy mają takie tłumy dzieci jest spowodowane, że zamiast wielu placów zabaw pod blokami inwestuje się grube miliony w jeden - wypasiony który ściąga dzieci z 1/3 miasta. Place zabaw powinny być rozsianie, najlepiej przy każdym bloku, wtedy na takim placu zabaw będzie się bawić przeciętnie dwoje - troje dzieci, a nie setka. Po drugie rodzicom jest wygodniej wyjść z dzieckiem na plac zabaw pod blok niż jechać na jakiś zbiorczy plac zabaw.
+0-0
Wtorek, 14 września 2021 r. godz. 20:32
~Kinia
www zgadzam się z Tobą. Fajnie jest wyjść na plac zabaw blisko domu, bo jest to logistycznie wygodne w przypadku gdy oboje rodziców pracuje. Jednak w praktyce warto iść tylko na te nowsze place bo te budowane kilka lat temu już są zaniedbane. Piach na placu zabaw przy Orzeszkowej/PCK to chyba od początku nie był wymieniany. I potwierdzam wolę iść z dzieckiem na Centralny Plac Zabaw niz na ten gdzie mam bliżej. A Plac zabaw dla Pława to jest według mnie zupełny niewypał. Nie dość że ciasno, i te schody między slizgawkami, jak można dzieciom wybudować takie strome schody, nie równe i bez żadnych barierek?
+0-0
Poniedziałek, 13 września 2021 r. godz. 16:37
~Tymcio2708
Dokładnie zgadzam się w zupełności
+0-0
Poniedziałek, 13 września 2021 r. godz. 14:47
~Rodzic
Policja jak podejmuje obecnie interwencje na "Podwórku dla Pława" to trzeba wiedzieć jak to wygląda. Przychodzą na piechotę i niepełnosprawny szybciej się porusza od nich. Zero skutecznej reakcji a pijaczki czy wandale wracają po 15 minutach i robią to samo. Zgłaszającego spisują a nieletnie dzieciaki odchodzą bezkarnie.
+0-0
Poniedziałek, 13 września 2021 r. godz. 14:40
~gniewosz
po tylu latach zajarzyli,że co jest nie tak a ławki sprzed klatek schodowych kiedy zaczną wykopywać i przenosić do parków,co za debil wpadł na pomysł żeby wkopywać ludziom ławki przed oknami
+0-0
Poniedziałek, 13 września 2021 r. godz. 14:06
~MieszkaniecCNT
Jak powstawał plac zabaw na Plawie pisałem tu, że mieszkam przy Placu Centralnym placu zabaw i do późnych godzin nocnych jest darcie na placu, policja nic nie robi w tych sprawach. To tj na forum kazano mi się wyprowadzić i obrażano. Teraz już mieszkańcy plawa wiedzą o co mi chodziło. Pozdrawiam
+0-0
Poniedziałek, 13 września 2021 r. godz. 14:05
~hanko
Dorośli urządzają imprezy to zamknijmy dzieciom place zabaw. Moim zdaniem to nielogiczne. Dlaczego dzieci mają być karane za zachowanie patologii?
+0-0
Poniedziałek, 13 września 2021 r. godz. 14:01
~Ojciec
Sami byli dziećmi, mieli dzieci i teraz im inne dzieci przeszkadzają. Jaki sektor prywatny ma przejąć? Obowiązkiem gminy jest takie place zabaw budować i utrzymywać. Seniorzy mogą zawsze uszczelnić okna albo przeprowadzić się na wieś... Wróć, tam by rolnicy i zwierzęta gospodarskie przeszkadzały. O komarach nie wspomnę :) Więc więcej zrozumienia zalecam.
+0-0
Poniedziałek, 13 września 2021 r. godz. 16:40
~Tymcio2708
Hehe dobre to dobre
+0-0
Poniedziałek, 13 września 2021 r. godz. 13:46
~Poniatowskiego
Ja "polecam" wykonany przez "władze", czynne 24 godzinny na dobę placu zabaw pod oknami. Większego piekła sobie nie wyrażałam. Środek lata okna zamknięte w mieszkaniu ukrop. Okna otwarta z placu zabaw jazgot
+1-0
Poniedziałek, 13 września 2021 r. godz. 14:15
~Hejho
A ja Tobie polecam powrót do szkoły podstawowej i naukę języka polskiego.
+0-0
Poniedziałek, 13 września 2021 r. godz. 13:40
~wiechu
place zabaw powinny byc tylko i wyłącznie w parkach , lub wiekszy plac zabaw zdalaod blokowisk
+1-0
Poniedziałek, 13 września 2021 r. godz. 13:30
~Dende
Ci mieszkańcy to chyba 60+ i tęskno im za komuną albo poprostu ludzie niespełna rozumu... Dowozić dzieci samochodem na plac zabaw? Na głowe upadli? To jest miasto i to są blokowiska… chcesz mieć cisze i spokój to buduj domek poza miastem albo przeprowadź się na nowoczesne zamknięte osiedle i nie marudź. Kupił jeden z drugim klite 50m2 na patusiarskim osiedlu i oczekuje oazy spokoju :D Kiedyś to 5x więcej dzieci było na placach zabaw, krzyki i piski były bez przerwy i jakoś te kilkadziesiąt lat się przeżyło. W głowie mi się nie mieści co to za oderwani od rzeczywistości ludzie…..
+1-1
Środa, 15 września 2021 r. godz. 13:34
~Dende
Dokładnie tak ;) pozdrawiam
+0-0
Środa, 15 września 2021 r. godz. 11:16
~Dende
Dokładnie tak ;) pozdrawiam
+0-0
Wtorek, 14 września 2021 r. godz. 09:30
~os. Pławo
Ostatnio z nostalgią wspominałem czasy, jak zbierając się 30-35 lat temu z kumplami na boisko, szło się od jednego do drugiego, darło pod oknem i gwizdało - słyszał ktoś, żeby kto dzisiaj gwizdał pod oknem? :(
+0-0
Poniedziałek, 13 września 2021 r. godz. 13:27
~Kamil
Bzdura. Nie każdy ma czas i możliwość żeby z dziećmi jeździć do oddalonych placów zabaw. A co do nocnych schadzek i dewastacji to od tego mamy policję. Powinni pilnować takich miejsc i zrobić porządek z dewastacjami i libacjami. W końcu za to pieniądze biora. Sam mieszkam obok dużego placu zabaw i jedyne co robi policja to jest szybki przejazd przez środek samochodem i tyle. A impreza trwa dalej. Co do lapania pijanych kierowców to od tego jest referat ruchu drogowego. Więc prewencja jak sama nazwa wskazuje niech zajmie się zapobieganiem
+1-0
Poniedziałek, 13 września 2021 r. godz. 13:27
~emka
Panu Ryszardowi proponuję przenieść się na bezludną wyspę - tam będzie miał cisze i spokój, bo młodzież czy będzie mieć plac zabaw czy nie i tak będzie się schodziła bo taka jest mlodzież, zapomniał wół jak cielęciem był....
+0-0
Poniedziałek, 13 września 2021 r. godz. 13:26
~P21
Tam ponoć gdzieś prezydent mówił, że są jakieś kamery urzędu ale z czasem trzeba mu powiedzieć że nie działają bo zdanej reakcji na to co się dzieje
+0-0
Poniedziałek, 13 września 2021 r. godz. 13:22
~Mieszkaniec Pława
Wieczorami akurat ten plac zabaw który jest na obrazku zmienia się w gorzelnie. Policja nie reaguje i nawet lokatorzy przestali zgłaszać cokolwiek widząc lekceważące podejście policji
+1-0
Poniedziałek, 13 września 2021 r. godz. 13:54
Miast0wy
A tam jest mitoring... pytanie co robia ludzie tam pracujacy?
+1-0
Stalowka.NET - Wiadomości lokalne z miasta Stalowa Wola i okolic
Copyright 2001 - 2024 Stalowka.NET
  » O nas  » Redakcja  » Reklama  » Kontakt
Wszelkie prawa zastrzeżone.
X Ta strona korzysta z plików cookie w celu świadczenia usług i realizacji potrzeb użytkowników. Pliki te mogą być zapisywane w pamięci Twojego urządzenia. Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki internetowej. Więcej w polityce prywatności.