Stalowa Wola Stalowa Wola: Huta Stalowa Wola
Wiadomości lokalne z miasta Stalowa Wola i Powiatu Stalowowolskiego. Najnowsze! Najszybciej!
Nagrania audio, rozmowy z ciekawymi ludźmi
Fotografie z najważniejszych wydarzeń w Stalowej Woli
Kanał youtube.stalowka.net - Pierwsza stalowowolska telewizja internetowa
Encyklopedia miasta Stalowa Wola
Zapowiedzi zbliżających się wydarzeń kulturalnych
Repertuar stalowowolskich kin
Baza adresowa najważniejszych firm i instytucji życia publicznego
Kamera na żywo. Widok na Stalową Wolę.
Bezpłatna baza ogłoszeń dla mieszkańców miasta Stalowa Wola jak i Powiatu Stalowowolskiego
Twoje konto
Strona główna  Stalowa Wola / Wiadomości Czwartek, 20 czerwca 2019 r. Imieniny: Bogny, Rafaeli, Rafała
 Wiadomości lokalne
» Sąsiedzka integracja na OZECiE
» Gryzący problem. Nie wszystkie gminy odkomarzają
» Są środki na opiekę dla osób niepełnosprawnych
» DW-871: TIR staranował osobówkę, w której jechało 6-letnie dziecko
» 998: pali się zabawka w hipermarkecie
» Na terenie campusu KUL otwarto Okręgowy Ośrodek Pomocy Pokrzywdzonym Przestępstwem
» Stop włamaniom do domów. Europejska akcja policji
» DK77: zderzenie dwóch rowerzystów na Chopina. Ranny 10-latek
» Obywatelskie ujęcie pijanego 37-letniego Warszawianina
» 999: wezwano służby ratunkowe do nieotwierającej drzwi kobiety
» Od lipca rusza XXIX Międzynarodowy Festiwal Muzyczny 2019
» Stalowa Wola na trasie Lato z Radiem Festiwal 2019
Więcej » 
 Zasłyszane...
"Najciekawsze na tej wystawie jest spojrzenie na rozwój Stalowej Woli z perspektywy mieszkańca, człowieka. Jego dzieciństwo, dorastanie, miłość, sukces przemijanie".
Katarzyna Zarzycka, Muzeum Regionalne w Stalowej Woli
 Imprezy w mieście
» Krzysztof Kwasiżur i jego poemat podkarpacki "Wrzosowisko"
» Secesja
» Czytelnik Roku 2019
Więcej » 
 Fotoreportaże
Stalowa Wola: Piknik rodzinny na
»Piknik rodzinny na "OZECIE"
»80 lat poświęcenia Zakładów Południowych i Stalowej Woli
»V Podkarpackie Pokazy Lotnicze
»Miejski Dzień Dziecka w Stalowej Woli
»Strefa Mocy na stalowowolskich błoniach
Więcej » 
Wiadomości lokalne / Sygnały Czytelnika

Środa, 19 grudnia 2018 r. godz. 17:02     /Emilia Sznajder/
Ochrona nie pozwala wejść z plecakiem

19 listopada 2018 roku w Stalowej Woli otwarto sklep francuskiej sieci supermarketów E.Leclerc. Po dwóch tygodniach jego funkcjonowania jeden z klientów miał uwagi co do obowiązujących tam praktyk. Wszystko wskazuje na to, że nie doczeka się odpowiedzi.
19 listopada 2018 roku w Stalowej Woli otwarto sklep francuskiej sieci supermarketów E.Leclerc. Po dwóch tygodniach jego funkcjonowania jeden z klientów miał uwagi co do obowiązujących tam praktyk. Wszystko wskazuje na to, że nie doczeka się odpowiedzi.
Fot. Jacek Rodecki
19 listopada 2018 roku w Stalowej Woli otwarto sklep francuskiej sieci supermarketów E.Leclerc. Po dwóch tygodniach jego funkcjonowania jeden z klientów miał uwagi co do obowiązujących tam praktyk. Wszystko wskazuje na to, że nie doczeka się odpowiedzi.

4 grudnia jeden z klientów napisał do naszej redakcji: pragnę zwrócić Państwa uwagę na niezgodne z prawem zachowaniem ochrony w sklepie Leclerc w Stalowej Woli. Otóż ochrona odmawia prawa wejścia na teren sklepu osobom z plecakami, sugerując pozostawienie bagażu przy ladzie, odłożonego luzem, bez żadnego zamknięcia. W mojej opinii nie maja prawa tego robić ponieważ nie zezwalają na to przepisy a sklep jako obiekt użyteczności publicznej pozwala każdemu na spacer z dowolnym bagażem… Paradoksem jest to, że w tym samym czasie kobiety z dużymi torbami wchodzą bez żadnych problemów. Zrobiłem rozeznanie w tym temacie i uważam, że postępowanie ochrony jest niezgodne z prawem.

W tej sprawie zwróciliśmy się do rzecznika prasowego sieci. Po kilku dniach ponowiliśmy zapytanie, tym razem telefonicznie czy odpowiedź zostanie udzielona. Usłyszeliśmy jedynie, że informacja ta przekazana została do właściciela supermarketu a on jako rzecznik nie jest w stanie stwierdzić czy właściciel będzie chciał się do niej odnieść czy nie. Po dziś dzień cisza.

Informacji w tym temacie zasięgnęliśmy w Inspekcji Handlowej. Zakaz wnoszenia plecaków/ dużych toreb/walizek na teren sklepu musi wynikać z ogólnodostępnego regulaminu. W przypadku takiego zakazu właściciel powinien zapewnić odpowiednie miejsce, w którym klienci mogliby bezpiecznie przechować pozostawione rzeczy. Jeżeli rzeczy pozostawione w tak zwanym depozycie zostaną zniszczone lub je ktoś ukradnie, wówczas odpowiedzialność ponosi właściciel sklepu.

Strona do druku Drukuj artykuł    

Jeżeli masz jakieś ciekawe informacje, chcesz przekazać coś ważnego,
coś interesującego, nie wahaj się - napisz do nas: redakcja@stalowka.net

Dodaj komentarz do artykułu »  

Piątek, 28 grudnia 2018 r. godz. 06:06
~picek
Niech zyje SPOLEM Nasz PL sklep i Nasze WYROBY i Mile PANIE Za Lasowianka Cudze chwalicje ???????? Swego nieznacje !!!!S P O L E M to Firma..
+0-0
Czwartek, 27 grudnia 2018 r. godz. 17:31
~mato
Nie wiem czy tak faktycznie było, ale ja dzisiaj byłem w tym sklepie z plecakiem na plecach a wchodząc zapytałem kasjerki czy mogę wejść... Oczywiście pani mi zezwoliła nie robiąc nawet próby zapytania co tam w nim mam? Tak więc nie wiem czy miałem szczęście czy to jest taka już praktyka? Warto spróbować a okaże się, że tylko jakiś "ochroniarz" okazał się nadgorliwy!
+0-0
Czwartek, 27 grudnia 2018 r. godz. 17:24
~ja2
@Kunta Kinte - na pewno????Powołując się na paragrafy, należałoby je przeczytać. Pisząc takie coś na różnych lokalnych portalach, warto znać prawo. Bo można narobić sobie kłopotów. Nie wiem, co oznacza skrót KK? Może chodziło Ci KPK? Ale to nie jest ścigane z powództwa cywilnego. A tak na marginesie - ochroniarze mogą być pracownikami sklepów wbrew temu co piszesz. Najwyższy czas wyciągnąć konsekwencje.
+0-0
Środa, 26 grudnia 2018 r. godz. 06:59
~Arnold Bis
Tu nie chodzi o fakt wejścia z plecakiem. Ale o to że jesteśmy z góry traktowani jak złodzieje. Najlepszym batem na tego rodzaju sklep/supermarket jest niekorzystanie z niego. Powiadomienie innych na FB i innych portalach społecznościowych. Nawet będąc Polakiem, w innych państwach Europy (Niemcy, Francja, Belgia) nie jestem traktowany jak złodziej. Wchodzę z plecakiem i nigdy ochrona nie przeszukała mi plecaka. A w Tesco w Rzeszowie byłem 2 razy i 1 raz przeszukano mi plecak. Jest to upokarzające że jesteśmy traktowani jak złodzieje.
+0-0
Wtorek, 25 grudnia 2018 r. godz. 09:30
~Baltazar
Wy zawistne buraki Stw i okolicy.No i co,że nie może???Jeżdże na koncerty i to nie takie disco polowe .Wielokrotnie jest w regulaminie zakaz urządzeń ze zmienna optyką.Nie pasuje nie kupuj tam.Jedz gdzie indziej bucu.Regulamin jaki ustala sobie sklep bądz instytucja prywatna obowiązuje każdego kto wchodzi nie stosujesz sie baj ,baj. A tu boli widziałem Panów spooo wygladają a was dupa bol ,że starej sie mokro zrobiło na widok samca alpha???Żenada to wiocha.Dymaja was podatkami a o plecak sie dusicie hahha
+0-0
Niedziela, 23 grudnia 2018 r. godz. 20:39
~Wiolka
To sa jakies pedalki, sama widzialam jak sie calowali przy wejsciu do sklepu. Takie sprawy to powinni zalatwiac miedzy soba ale nie w miejscu publicznym.
+0-0
Niedziela, 23 grudnia 2018 r. godz. 01:06
~Dawidziu
Hahaj a Kunita takim prawem to ja sobie wiesz co robie. Prosze powołaj sie na to prawo. Idz i sie powołaj. Wytocz sprawę i proces. Nie ma takiego prawa o tym ktore mówisz. Jeśli nie można wejść z plecakiem to znaczy ,że to prawo nie działa,jest martwe. Jak ktoś wygra sprawe to wtedy uznam ,że jest takie prawo.
+0-0
Sobota, 22 grudnia 2018 r. godz. 23:26
~maz77
HAHA Ochrona? To zwykle rostki ktorym sie wydaje ze duzo moga. Buraki zamiast z usmiechem na twarzy do klienta to wszystkich traktuja jak przestepców.
+0-0
Sobota, 22 grudnia 2018 r. godz. 15:33
~Kunta Kinte
Witam wszystkich powyższy temat wywołał gorąca dyskusję na forum, którego uzytkownikami sa (jak domniemuję) "ochroniarze" (cudzysłów nieprzypadkowo) próbujący wmówić klientom, że ich prawa nie powinny być respektowane, postanowiłem przedstawić kilka faktów: Regulamin sklepu nie może stac w sprzeczności z obowiazującym stanem prawnym w Polsce. 1. Sklep jako obiekt użytecznośći publicznej (definicja wg rozporządzenia Ministra Infrastruktury z dnia 12 kwietnia 2002 r) nie ma prawa ograniczać obywatelowi korzystanie z w/w pod pretekstem posiadania rzeczy ogólnie dostępnych (np.plecak, torba..itp.) 2. W artykule przywołano opinie inspekcjii handlowej odnośnie regulaminu - brak w tym sklepie OGÓLODOSTĘPNEGO regulaminu. Brak w tym sklepie miejsca zamykanego dla pozostawienia prywatnych rzeczy. Jesli jedna z tych rzeczy jest niedopełniona- zakaz wnoszenia plecaków niemoże być stosowany. Nawet jesli opinia inspekcjii handlowej miałaby moc prawna to zdecydowanie zabrania sklepowi takich praktyk pod w/w powodami. 3. Jeśli zabrania się wejścia do sklepu z plecakiem (głównie mężczyżni) a jednocześnie pozwala na wnoszenie torebek (kobiety) to w ten sposób wypełnia przesłaniki do postawienia kierownictwu zarzutu dyskryminacjii ze względu na płeć na podstawie Konstytucjii RP oraz przepisów Europejskiej Fundacjii Praw Człowieka. 4. Jesli zakaz spowodowany jest podejrzeniem o to, że klient jest "potencjalnym złodziejem" to mamy tutaj do czynienie z pomówieniem lub fałszywym oskarżeniem co również penalizowane jest przez KK i może być ścigane z powódzctwa cywilnego. 5. Jesli sklep nie ma zamontowanych kamer - to ich problem, nie klientów 6. Pamiętajcie: "ochroniarz" nie ma prawa zaglądać do waszych plecaków a ich przeszukanie może wykonać tylko policja..a już nie daj Bog gdyby chciał Was siłą zatrzymać - wtedy wystarczy wezwać policje i podać takiego delikwenta do sądu....a tak na marginesie:"ochroniarze" nie sa pracownikami sklepu. Coprawda może was zatrzymac na podstawie"obywatelskiego zatrzymania" (po wyjsciu ze sklepu) ale wtedy musi on udowodnić Waszą winę , w przeciwnym przypadku sprawa w sądzie jest prosta. Podsumowywując: nie bójcie się egzekwować swoje prawa a wszystkim malkontentom i tym "ochroniarzom", których wzrok nie skażony jest żadna myślą życzę duzo zdrowia.
+0-0
Czwartek, 27 grudnia 2018 r. godz. 17:24
~szok
Pewnie się zobaczymy.
+0-0
Sobota, 22 grudnia 2018 r. godz. 23:28
~mikolaj
No to chyba w kwesti sklepu zaopatrzyc sie w szafki na takie oto przedmioty!
+0-0
Sobota, 22 grudnia 2018 r. godz. 19:08
~Zadowolony
Strasznie cię musiało zaboleć. Liczysz kompleksiki. Strasznym frustratem i nieudaczników musisz być. Oprócz włosów coś ci w życiu jeszcze wyszło?
+0-0
Piątek, 21 grudnia 2018 r. godz. 15:01
~Taka Prawda
Nie którzy to są tacy wygodnisie jakby mogli to wjechali by do sklepu samochodem szkoda że nie domagają się takich udogodnień .
+0-0
Sobota, 22 grudnia 2018 r. godz. 10:52
~Plecakmistrz
Właśnie po to mam plecak, żeby wygodnie przynieść zakupy do domu PIECHOTĄ, a nie pakować plastikowe siaty do samochodu jak to się zwykło robić.
+0-0
Piątek, 21 grudnia 2018 r. godz. 12:13
~Doris
Nie ma jak polski sklep eklerka w cukierni kupie
+0-0
Piątek, 21 grudnia 2018 r. godz. 09:57
~zły
@nareszcie: nigdy w harrodsie nie zwrócono mi uwagi na plecak...
+0-0
Piątek, 21 grudnia 2018 r. godz. 17:25
~Jaaa cie
zly jak ci mieli zwrocic uwage jak byles w pracy, przeciez mopem jezdziles.
+0-0
Piątek, 21 grudnia 2018 r. godz. 14:34
~Wiedzacynajlepiej
Pewnie ukradles
+0-0
Piątek, 21 grudnia 2018 r. godz. 13:09
~nareszcie
Miałeś na plecach?
+0-0
Piątek, 21 grudnia 2018 r. godz. 06:57
~duszek
wolałem Fraca - ten jest beznadziejny. W całej hali śmierdzi z kanalizacji gorzej iż w VIVO. Zepsuć taki dobry i lokalny sklep.
+0-0
Piątek, 21 grudnia 2018 r. godz. 01:00
~Bławat
Nie ma to jak cygańska torba pod spódnicą! Niech ochroniarz spróbuje coś powiedzieć, albo odważy się dotknąć.
+0-0
Czwartek, 20 grudnia 2018 r. godz. 23:35
~14K
JE..C ZABOJADOWWW
+0-0
Czwartek, 20 grudnia 2018 r. godz. 20:20
~Mozets
Powód nie wnoszenia plecaków jest spowodowany tym, że jeszcze nie działa monitoring. Kamery już są od paru dni zamontowane ale jeszcze nie działa cały system podglądu. Obsługa notuje od chwili otwarcia niezwykle liczne i zuchwałe kradzieże. Dzisiaj być może już podgląd złodziei działa.
+0-0
Czwartek, 20 grudnia 2018 r. godz. 19:53
~jabar
idź się wypłacz w mankiet mamy że cię z plecakiem do sklepu nie chcieli wpuścić. Nie ma więcej sklepów tylko ten leclerc?
+0-0
Czwartek, 20 grudnia 2018 r. godz. 19:48
~Andrzej
Mi się nie podoba ten sklep w tym wydaniu i nie chodzi o to że jest drogo. Bardziej rodzinnie i przyjeździe było Fack jak był to Frak. Nie wiem co właściciele mieli na myśli zmieniając zaufaną markę na E.Leclerc. A Państwo co o tym myślicie?
+0-0
Czwartek, 20 grudnia 2018 r. godz. 16:02
~set
Ale macie problem choineczka.Boikot sklepu nie wchodzicie tam i juz
+0-0
Czwartek, 20 grudnia 2018 r. godz. 15:36
~Viking
Najlepiej wchodzić naga z przeźroczystą reklamówką.4
+0-0
Czwartek, 20 grudnia 2018 r. godz. 14:38
~Złodziej kieszonkowy
Kolejny krok - zdejmujemy wszystko, co ma kieszenie.
+0-0
Czwartek, 20 grudnia 2018 r. godz. 13:12
~nareszcie
Pierwszy raz spotkałem się z podobną sytuacją w Londynie w Harrods. No no no jak u nas się tak dzieje to oznacza, że jesteśmy coraz bliżej cywilizacji. Czyli awans. Wow!
+1-0
Piątek, 21 grudnia 2018 r. godz. 17:55
~nareszcie
zdziwiłbyś się
+0-0
Piątek, 21 grudnia 2018 r. godz. 17:24
~polaczki buraczki
~nareszcie ty byles w Harrods - chyba na wieczornej zmianie myc kible
+0-0
Czwartek, 20 grudnia 2018 r. godz. 12:27
~Pawel
Dalej zascianek
+0-0
Czwartek, 20 grudnia 2018 r. godz. 11:08
~SB
Pewnie jakiś emeryt, były mundurowy, szuka problemu...
+0-0
Czwartek, 20 grudnia 2018 r. godz. 11:05
~Bogumiła
Do Leclerka nie pójdę na zakupy po tym jak pani kasjerka zamiast wydać mi 50 zł reszty chciała mi wydać 5 zł. Zapewne sądziła , że stara baba nie pamięta jakim banknotem płaciła za zakupy. Nawet mnie nie przeproszono. Ku przestrodze kupującym w tym sklepie.
+0-0
Czwartek, 20 grudnia 2018 r. godz. 10:22
~Moher49
Ruch Narodowy oraz ONR od 1935 roku mówią - kupuj u swego. Po h.. łazicie po obcych marketach. Taki obcy najbardziej zbliżony po Polski to Biedronka. Stalowowolscy kupcy swoją galerię budują i budują tylko w marzeniach. Sklepów Społem ubywa, w niektórych obsługa żałosna, ale tam kupuję bo to nasze, polskie, może kiedyś dorosną.
+0-0
Piątek, 21 grudnia 2018 r. godz. 12:02
~Moher49
@nocna-kawa. Duchy Bermana i Minca rządzą nadal w polskim handlu. Próbowali stalowowolscy kupcy wybudować galerię - duchy nie pozwoliły.
+0-0
Piątek, 21 grudnia 2018 r. godz. 09:21
~Moher49
Panie Janie, rodowity Niemiec kupuje tylko niemiecki samochód. W Polsce obowiązują zasady ustanowione przez Jakuba Bermana w 1947 r na plenum KC. Potem była chwilowa odwilż za panowania ministra Wilczka, teraz wróciło stare. Polacy w Polsce nie mogą prowadzić handlu, ani banków. Miliardy wypływają z Polski. Łyse głowy i grube karki głośno o tym mówią, PiS milczy, PO milczy.
+0-0
Czwartek, 20 grudnia 2018 r. godz. 23:24
~nocna_kawa
A moze tak stalowowolski naziol (vel "Moher") sam zalozy jakis (w 100% polski) sklep?
+0-0
Czwartek, 20 grudnia 2018 r. godz. 19:48
~jan
... a w następnym twoim wpisie dowiemy się kto to jest ,,swój" .... pewnie ty i twoi kolesie bez włosów na głowie i bez szyi.
+0-0
Czwartek, 20 grudnia 2018 r. godz. 19:15
~Moher49
@elo, Polak potrafi pracować, ale Polak nie ma handlowych genów. Te wszystkie Lidle, czy jak im tam, oszukują. Ten sam produkt w Niemczech jest lepszej jakości, niż w Polsce. Sprzedawców trzeba temperować, zrobi mnie w balona, więcej do niego nie idę.
+0-0
Czwartek, 20 grudnia 2018 r. godz. 11:41
~elo
onr to zbiór zer. A dziwią się że ludzie wolą kupować u obcego, obcy daje lepsza cenę niż polaczek cebulaczek który na każdej pierdole musi mieć maksymalnie zysku. Ludzie teraz patrzą gdzie taniej zakupy zrobią a nie że polaczek cebulaczek za ladą stoi. Nauczą sie konkurowac to pogadamy.
+1-0
Czwartek, 20 grudnia 2018 r. godz. 10:47
~Polska istnieje tylko teoretycznie
A to w Stalowej Woli są jeszcze polskie sklepy? Ostał się jeszcze Frac, ale na początku kadencji pokazano mu czerwoną kartkę i teraz zamiast polskiego Fraca jest francuski Leclerc.
+0-0
Czwartek, 20 grudnia 2018 r. godz. 09:50
~rom
Możesz kolego robić zakupy z plecakiem a nawet ursusem z przyczepą w każdą 2 i 3 niedzielę tygodnia
+0-0
Czwartek, 20 grudnia 2018 r. godz. 09:41
~zły
@konsument: jak ktoś będzie chciał to na pewno wniesie, a nawet jak to było w tesko traktorem wjedzie, JAK SIĘ BOISZ TAKICH RZECZY TO W DOBIE INTERNETU NIE MUSISZ NAWET Z DOMU WYCHODZIĆ, A MÓJ PLECAK JEST MÓJ NIKOMU NIC DO NIEGO, JAK MNIE NIE WPUSZCZĄ TO JEST ICH PROBLEM A NIE MÓJ...
+0-0
Czwartek, 20 grudnia 2018 r. godz. 09:30
~lola
Mnie się wydaje że wejście z plecakiem jest zakazane nie tylko w celu uniknięcia kradzieży ale też ze względów bezpieczeństwa, jak kilka osób tu zauważyła to francuski sklep i wiadomo jak we Francji są przeczuleni na punkcie terroryzmu więc obowiązują zasady tak jak we Francji. W takim plecaku można przecież wnieść jakiś ładunek lub cokolwiek takiego. Francuski sklep= francuskie zasady. Proste. A to że kobiety wchodzą z torebkami to już chyba kwestia taka że na ogół mężczyźni są kojarzeni z aktami terroryzmu. Choć powinno to być uogólnione do każdego ale cóż tak już jest
+1-0
Piątek, 21 grudnia 2018 r. godz. 21:12
~anonim
W Rzeszowie też jest ten sklep i nikt nigdy nie miał pretensji, że wchodzę z plecakiem
+0-0
Czwartek, 20 grudnia 2018 r. godz. 13:18
~Jaa
A co to za różnica czy wniesie bombę między regały czy zostawi na informacji? I tak sklep rozpierdzieli. Na informacji to nawet lepiej dla niego bombę zostawić bo zdąrzy uciec.
+0-0
Czwartek, 20 grudnia 2018 r. godz. 11:43
~heh
Już pędzę się wysadzić na mięsnym.
+0-0
Czwartek, 20 grudnia 2018 r. godz. 09:22
~fdfd
rób zakupy w tesko jak ci nie pasuje
+0-0
Czwartek, 20 grudnia 2018 r. godz. 09:13
~Jaa
Przeganiają nawet z małymi "nerkami"! A co niektórzy ochroniarze cały czas tylko w telefon się gapią. Więcej tam nie pójdę, bo to nie jest mile jak ktoś z góry na dzień dobry robi z ciebie złodzieja. Nigdzie w Polsce ani za granicą nikt mnie nie przeganiał bo miałem ze sobą torbę na ramieniu w której trzymam portfel telefon dokumenty i inne pierdoły. Ci ochroniarze to wyglądają jak koledzy z siłami właściciela stojący tam za darmowy karnet.
+0-0
Czwartek, 20 grudnia 2018 r. godz. 09:04
~Dobra decyzja ochrony
Z plecakiem to sobie idź w góry na wycieczkę, a jak idziesz na zakupy to plecak zostaw w domu bądź przed sklepem, jak już jesteś tak bardzo nierozłączny z tym tobołkiem. Polak to z niczego zrobi coś, tzn., szuka dziury w całym, z małego problemu zrobi mega problem. Ciesz się, ze ochroniarz nie przywalił ci pałką w głowę, bo dzisiaj miałbyś inny problem...
+1-0
Czwartek, 20 grudnia 2018 r. godz. 10:42
~Bicz
To w czym mam przynieść zakupy do domu?
+0-0
Czwartek, 20 grudnia 2018 r. godz. 08:27
~Edward
Przywyczajajcie się, wkrótce pod lufą pistoletu będziecie oglądać "Wiadmości" i TVP Info. ;)
+0-1
Czwartek, 20 grudnia 2018 r. godz. 07:40
~Konsument
A może jakiś PSYCHOL wnosić bombę albo jakieś niebezpieczne narzędzia Słusznie zakaz powinien być respektowany przez klientów .
+0-0
Czwartek, 20 grudnia 2018 r. godz. 10:46
~Bicz
Po to mam plecak, żeby do niego przy kasie spakować zakupy. Jak mnie nie wpuszczają z plecakiem, to zarobi inny sklep.
+0-0
Czwartek, 20 grudnia 2018 r. godz. 09:01
~Jaa
Tak i wysadzi powietrze tą panią z BOKu jak i cały sklep. Nic ci to nie da.
+0-0
Czwartek, 20 grudnia 2018 r. godz. 07:26
~hbfb
Prawie miesiąc temu ochrona zwróciła mi uwagę i nie wpuściła na teren sklepu. Grzecznie poprosiłem o przekazanie " do góry" że potrzebne są zamykane szafki. Do tej pory bez odzewu....
+0-0
Czwartek, 20 grudnia 2018 r. godz. 02:14
~Stosh
Typowe polskie buractwo Pamiętacie polskie tylkosklepy co w nich było jaka obsługa Tego chcecie PiS do tego doprowadzi Glabie buraczany masz /jeszcze/ wybór idź do polskiego sklepuZarabiac w Niemczech angli czy Francji i słać pieniądze do Polski to jest ok a zagraniczne sklepy sprzedające polskie produkty dające prace Polakom to be Jedyna taka nacja katolickich hipokrytów ziejących nienawiścią do wszystkiego co nie polskie albo nie po polsku Banda kołtunów wybudujcie mur w koło granic i kiście sie w tym bagnie Zeneda
+0-0
Czwartek, 20 grudnia 2018 r. godz. 12:43
~kabi
co ty głupku chcesz od PiS-u. Pis sprzedaje w Leclercu? Już wam te łby całkiem pozbyły się mózgu.
+0-0
Czwartek, 20 grudnia 2018 r. godz. 00:49
~zico
Z plecakiem to na Kasprowy a nie do sklepu , zróbcie wywiad z ochrona ile złapali nawet bez plecaków z towarem co zapominaja zapłacić.
+0-0
Czwartek, 20 grudnia 2018 r. godz. 10:44
~Złodziej kieszonkowy
Czy kieszenie też macają?
+0-0
Środa, 19 grudnia 2018 r. godz. 23:14
~Mariusz
Dokładnie tak. Monitoring Nie wiem w którym kościele, ale coś mi dzwoni że jest paragraf za takie fałszywe oskarzenia Moim zdanie właściciel LC powinien wystąpić o potężne odszkodowanie za taki PR Gdy będziesz oglądał nagranie to po lewej stronie bramek, obok wózków sklepowych stoi browary grubas z dzieckiem na ręku. To ja.
+0-0
Środa, 19 grudnia 2018 r. godz. 22:48
~Polska istnieje tylko teoretycznie
Tesco, Leclerc, Lidl, Biedronka, Carrefour, Kaufland, a niedługo Auchan. Czy w Stalowej Woli są jeszcze polskie sklepy?
+0-1
Czwartek, 20 grudnia 2018 r. godz. 13:11
Dubpit
Społem
+1-0
Środa, 19 grudnia 2018 r. godz. 22:44
~PLECAK
Poproszę o Monitoring :o(
+0-0
Środa, 19 grudnia 2018 r. godz. 22:37
~Żadna
Ten sklep to kicha drogo tam i nic tam ciekawego nie ma wolę Biedronkę Kaufland i nasz kochany sklep społem a i vivo
+0-0
Środa, 19 grudnia 2018 r. godz. 22:36
~Głos Prawdy
Był polski kapitał, jest zagraniczny. Patrzcie, do czego doprowadziliście. Cofnęliście Fracowi zgodę na zakup działki, bo protestowało kilku kupców, że na czas remontu musieliby się przenieść w inne miejsce. Stracili wszyscy - sieć, klienci, kupcy nieświadomi zagrożenia płynącego z konkurencji VIVO. Brawo za zablokowanie możliwości rozwoju polskiego kapitału. FRAC chciał kupić i wyremontować budynek Centrum. Koło nosa przeszło 6 mln zł. Mielibyśmy dziś drugą nowoczesną galerię, a został barak z hipermarketem.
+0-0
Czwartek, 20 grudnia 2018 r. godz. 19:51
~kabi
a skąd wiesz że tak by było? Jakby dostał działkę to sprzedałby ją z zyskiem i też by się wyniósł tylko z większą gotówką
+0-0
Środa, 19 grudnia 2018 r. godz. 22:28
~PLECAK
Nie mijam się z Prawdą - Taka była Prawda - Mariusz Nie chodź do tego sklepiku z plecaczkiem - bo Cię zaaresztują ABS-y Kolego :) i będą mieli pewność że to jest słuszne - TEN SKLEPIK NIE istnieje :)
+0-0
Środa, 19 grudnia 2018 r. godz. 22:25
~Ciemny lud kupuje
To gdzie mam spakować zakupy, jeśli nie wolno mi wnieść plecaka do sklepu? Jeśli ustaliliście takie zasady, to niech pan ochroniarz łaskawie przyniesie mi plecak z depozytu do kasy.
+1-0
Środa, 19 grudnia 2018 r. godz. 22:18
~rafał.b.
Sklep jest na poziomie. Ochrona wobec tego co się dzieje na świecie, a i w Stalowej (VIVO) musi działać. Zakupy w tym markecie nie są przymusowe, można iść do zdychającego TESCO. Tam to dopiero bryndza - puste półki, zawalone przejścia, mocno przywiędłe mięso i wędliny. A jak idę na zakupy, to nie zabieram ze sobą laptopów, złotej biżuterii i sejfu. Spróbujcie zaszaleć z plecakiem na lotnisku...
+0-0
Środa, 19 grudnia 2018 r. godz. 21:50
~Mariusz
Już pisałem na innym portalu że byłem świadkiem tego zajscia. Ów Klient lekko mija się z prawdą opisując sytuacje. Ochrona zachowała się wobec niego grzecznie, podobnie Pani w boku. Problem wygenerować sam zainteresowany swoim historycznym i chamskie zachowaniem Wrzaski i pałacowanie tego pana sprawiły że miałem ochotę bić brawo gdy prawie płacząc wybiegł ze sklepu. Mógłbym sobie wyobrazić że to właśnie taki sfrustrowany i zakompleksiony czlowieczek mogłby ukryć w plecaku nóż i zrobić w LC powtórkę z Vivo. Proszę nie wierzyć historie tego pana Rzeczywiście został poproszony o pozostawienie plecaka w boku ale zrobiono to grzecznie. Mam nadzieję że LC ma zachowany monitoring z całego zajscia i w czasie właściwym go ujawni. Jeśli będzie taka potrzeba ja również zgłaszam się jako świadek w całej sprawie. Dziękuję
+0-0
Środa, 19 grudnia 2018 r. godz. 20:29
~Ola
Sądząc po wpisach to oni długo nie pociągną. Ja też byłam raz i wyszłam zniesmaczona, żadnej empatii tylko arogancja, a ja już się od tego odzwyczaiłam. To nie PRL, łaski nie robią.
+1-0
Środa, 19 grudnia 2018 r. godz. 20:11
~poptz
ja tego nie rozumiem jest 21 wiek są już programy rozpoznawania twarzy tzw face detectors - które zapamiętują po rysach twarzy raz złapanych złodziei - plus programy do wykrywania napiętych pobudzonych nadmiernie spiętych ludzi którzy mogą być potencjalnymi złodziejami a tu wciąz bawią się jak dzieci z bullerbyn w chowanie plecaczków do szafek - śmiech na sali...
+1-0
Środa, 19 grudnia 2018 r. godz. 19:21
~kotowiak
a ja bym se chcioł kuniem wjechać do tego sklepu bo sie boje ze mi ukradno go z parkinga czy wjade???
+0-0
Środa, 19 grudnia 2018 r. godz. 19:19
~Doooop
Będąc z mężem i malutkim dzieckiem rano w pustym sklepie jeden pajac łaził za nami jakbysmy cały towar planowali wynieść ze sklepu, i przy kasie stanął na zewnątrz (za kasą)aby obserwować czy płacimy za towar z koszyka, czy aby marchewki czy pietruszki nikt nie ukradł
+0-0
Środa, 19 grudnia 2018 r. godz. 18:29
~PLECAK
Ja też miałem taką historię z tym marnym Lerkiem przyszedłem sobie z plecakiem na zakupy a Pan ABS mi kazał zostawić plecak w BOK (Biuro Obsługi Klienta) dałem Pani a Ona pier....ła w kąt miałem tam wartościowe rzeczy oczywiście żadnych zakupów nie zrobiłem bo się zniesmaczyłem i musiałem odzyskac plecak wiec zrobiłem szybka rundkę po tym marnym sklepiku i wrociłem w BOK a tam nikogo niema a plecak leży sobie na ziemi stoje w oczekiwaniu na panią 5 min i nic patrze na ABS-sa co mi zaaresztował plecak a ten odwraca głowę w końcu zjawia się pani wiec proszę o mój plecak ona mi oddaje ale skąd wie czy to ja jestem właścicielem tego plecaka tego nawet najstarsi górale nie wiedzą - więcej moja noga nie postanie w tym marnym sklepiku
+0-0
Środa, 19 grudnia 2018 r. godz. 17:52
~Renia
Na szczęście są inne. Odkąd został otwarty byłam raz. Wole Tesco czy Kauflanda
+0-0
Środa, 19 grudnia 2018 r. godz. 17:51
~Masakra
Zresztą jak nie pasuje idź do biedronki tam można wszystko
+0-0
Środa, 19 grudnia 2018 r. godz. 17:32
~Pakero26
Nie ma takiego prawa. Odpowiadam niech poczyta prawa i obowiązki ochrony.
+0-0
Środa, 19 grudnia 2018 r. godz. 17:52
~Masakra
Ty pakero hehe śmieszny jesteś strasznie
+0-0
Środa, 19 grudnia 2018 r. godz. 17:27
~Tepaki
Tępy naród w każdym sklepie francuskim jest taki zakaz. Niektóre mają specjalna maszynę do foliowana plecaków i wtedy możesz wejść a tak to jest zakaz
+0-0
Środa, 19 grudnia 2018 r. godz. 17:50
~Masakra
Jesteś w Polsce ale to francuski sklep i ich zasady ciesz się że to nie w Niemczech bo by jeszcze wpier... Byl
+0-0
Środa, 19 grudnia 2018 r. godz. 17:39
~Pola
Jesteśmy w Polsce a Francją to żaden autorytet.
+0-0
Środa, 19 grudnia 2018 r. godz. 17:16
~:)
Złodziej myśli, że każdy kradnie hehe
+0-0
Środa, 19 grudnia 2018 r. godz. 17:12
~Patryk
Ten skleo to Frac przemalowany na biało. Polecam dla porównania Rzeszów, kolory, klimat, promocje i asortyment
+0-0
Środa, 19 grudnia 2018 r. godz. 17:11
~Zinedine zidane
Co w przypadku, gdy ktoś wchodzi z torbą, w której ma komputer warty co najmniej kilka tysięcy zł ? Nigdy w życiu bym nie zostawił takiej torby jakiemuś tępemu ochroniarzowi, ani nawet w zamykane szafce, jeśli sklep by takowe udostępnił. Od zapobiegania kradzieży macie głąby kamery. Chyba, że panowie ochroniarze nie potrafią ich obsługiwać...
+0-0
Czwartek, 20 grudnia 2018 r. godz. 10:41
~ochroniarz
To według Ciebie wszyscy ochroniarze są tępi ???
+0-0
Środa, 19 grudnia 2018 r. godz. 19:02
~mi
ale dlaczego sie mscicie na ochronie ,kaza mu to robic to robi,za to dostaje kase ,zreszta jak kazdy z was ,szef kaze stac to sie stoi ,jak tylko za to zaplaci, a tak nawiasem troszke kultury proponuje
+0-0
Środa, 19 grudnia 2018 r. godz. 17:29
~Masakra
Tylko ty chyba chodzisz z torba z kompem po sklepach. Co boisz się go zostawić w domu bo ci ukradna. Masakra co za wiocha w tej stalowej woli
+0-0
Stalowka.NET - Wiadomości lokalne z miasta Stalowa Wola i okolic
Copyright 2001 - 2019 Stalowka.NET
  » O nas  » Redakcja  » Reklama  » Kontakt
Wszelkie prawa zastrzeżone.
X Ta strona korzysta z plików cookie w celu świadczenia usług i realizacji potrzeb użytkowników. Pliki te mogą być zapisywane w pamięci Twojego urządzenia. Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki internetowej. Więcej w polityce prywatności.