Stalowa Wola Stalowa Wola: Huta Stalowa Wola
Wiadomości lokalne z miasta Stalowa Wola i Powiatu Stalowowolskiego. Najnowsze! Najszybciej!
Nagrania audio, rozmowy z ciekawymi ludźmi
Fotografie z najważniejszych wydarzeń w Stalowej Woli
Kanał youtube.stalowka.net - Pierwsza stalowowolska telewizja internetowa
Encyklopedia miasta Stalowa Wola
Zapowiedzi zbliżających się wydarzeń kulturalnych
Repertuar stalowowolskich kin
Baza adresowa najważniejszych firm i instytucji życia publicznego
Kamera na żywo. Widok na Stalową Wolę.
Bezpłatna baza ogłoszeń dla mieszkańców miasta Stalowa Wola jak i Powiatu Stalowowolskiego
Twoje konto
Strona główna  Stalowa Wola / Wiadomości Sobota, 25 maja 2019 r. Imieniny: Borysa, Magdy, Marii-Magdaleny
 Wiadomości lokalne
» Premier RP Mateusz Morawiecki z wizytą w Bojanowie
» Dzień Matki w Galerii Handlowej City Park
» Renata Butryn, kandydatka Koalicji Europejskiej do Parlamentu Europejskiego
» Wybory do Parlamentu Europejskiego - 26 maja 2019
» Janina Sagatowska - kandydatka do Parlamentu Europejskiego
» W Przyszowie zerwał się budowany wał. Kilkadziesiąt hektarów zalane
» Podtopione domy, zalane drogi, przedszkolaki ewakuowane. Do gminy Bojanów ściąga straż z całego powiatu
» W Stalowej Woli wprowadzono pogotowie przeciwpowodziowe
» W "ekonomiku" odbyła się konferencja o prawach konsumenta
» Miasto z Nadleśnictwem odnowiło grzybek na Ciemnym Kącie
» Minister MON Mariusz Błaszczak z wizytą w miejscach zagrożonych powodzią
» Rzeka Łęg wylewa. W Bojanowie ogłoszono pogotowie przeciwpowodziowe
Więcej » 
 Zasłyszane...
"Najciekawsze na tej wystawie jest spojrzenie na rozwój Stalowej Woli z perspektywy mieszkańca, człowieka. Jego dzieciństwo, dorastanie, miłość, sukces przemijanie".
Katarzyna Zarzycka, Muzeum Regionalne w Stalowej Woli
 Imprezy w mieście
» Postacie. Spektakl z muzyką Gintrowskiego.
» "Przed wyrokiem" z Wiesławem Hopem
» Kolorowe wakacje w MDK
» Secesja
» Czytelnik Roku 2019
Więcej » 
 Fotoreportaże
Stalowa Wola: Powódź w gminie Bojanów
»Powódź w gminie Bojanów
»Wbito łopatę pod budowę obwodnicy Stalowej Woli i Nisko
»Stalowa Wola: Piknik Rodzinny z okazji Dni Otwartych UE
»XII Rowerowa Masa Krytyczna
»Jarmark Wielkanocny 2019
Więcej » 
Wiadomości lokalne / Kultura

Poniedziałek, 18 marca 2013 r. godz. 18:36     /Magdalena Rodecka/
Po raz czternasty wręczono Gałązki Sosny

Oprócz symbolicznej statuetki Gałązki Sosny laureaci otrzymali także nagrodę pieniężną w wysokości 4 tysięcy złotych.
Oprócz symbolicznej statuetki "Gałązki Sosny" laureaci otrzymali także nagrodę pieniężną w wysokości 4 tysięcy złotych.
Fot. Jacek Rodecki
Anatol Diaczyński (literatura), Zofia Życzyńska - Bajek i Mariusz Bajek (wydarzenie kulturalne) oraz Dionizy Garbacz (szczególne osiągnięcia) to laureaci czternastej edycji nagród miasta w dziedzinie kultury "Gałązka Sosny" za 2012 rok.

W tym roku w kategoriach: literatura, wydarzenie kulturalne oraz szczególne osiągnięcia w dziedzinie kultury i sztuki było 20 nominowanych. Oprócz symbolicznej statuetki "Gałązki Sosny" laureaci otrzymali także nagrodę pieniężną w wysokości 4 tysięcy złotych.

W kategorii literatura nominowani zostali: Stanisław Chudy - "Słowna igraszka Chudego Staszka", Agata Linek - "Śpiew delfina", Zdzisław Błoński - "Od uśmiechu do goryczy", Grzegorz Wołoszyn - "Poliptyk", Mirosław Osowski - "W krainie dzieciństwa", Anatol Diaczyński - "Tętent koni przez wieki", Dionizy Garbacz - "Stalowa Wola duma Centralnego Okręgu Przemysłowego".

W kategorii wydarzenie kulturalne nominowani zostali: Ewa Strusińska - koncert pod jej batutą "Jeszcze Polska Muzyka...", Zofia Życzyńska Bajek i Mariusz Bajek - projekt prezentujący cerkwie pogranicza (wystawa będąca podsumowaniem projektu oraz album), Muzeum Regionalne w Stalowej Woli - wystawa Grzegorz Rosiński. Mistrz ilustracji i komiksu. Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Stalowej Woli - zorganizowanie X Jubileuszowej Sesji Historycznej "Żołnierze Sikorskiego".

W kategorii szczególne osiągnięcia w dziedzinie kultury i sztuki nominowani zostali: Dionizy Garbacz - za scenariusz i reżyserię filmów dokumentalnych o historii Stalowej Woli oraz autorskie opracowanie albumu "Stalowa Wola duma Centralnego Okręgu Przemysłowego", Stalowowolskie Stowarzyszenie Fotograficzne ANIMUS - utrwalanie w kadrze ważnych wydarzeń i wyjątkowych miejsc edukując i uwrażliwiając na piękno naszego kraju i naszej małej ojczyzny, Marek Zaremba - za dotychczasowe osiągnięcia w dziedzinie kultury, pasję i zaangażowanie, Warsztaty Terapii Zajęciowej przy MOPS w Stalowej Woli - za całokształt działań an rzecz środowiska i podopiecznych warsztatów w dziedzinie kultury, Edward Kotłowski - nestor stalowowolskich artystów amatorów, aktor Teatru Dramatycznego im. Józefa Żmudy w Stalowej Woli, Zofia Życzyńska - Bajek i Mariusz Bajek - za cykl wystaw, przygotowanie albumu, spotkanie autorskie i program telewizyjny w ramach projektu "Cerkwie Pogranicza".

Wieczór uświetnił występ Basi Stępniak - Wilk.

Zobacz więcej w encyklopedii Stalowka.NET:
- Gałązka Sosny
- Diaczyński Anatol - biografia
- Bajek Mariusz - biografia
- Garbacz Dionizy - biografia

Strona do druku Drukuj artykuł    

Jeżeli masz jakieś ciekawe informacje, chcesz przekazać coś ważnego,
coś interesującego, nie wahaj się - napisz do nas: redakcja@stalowka.net

Dodaj komentarz do artykułu »  

Piątek, 29 marca 2013 r. godz. 22:57
~Liljana
Do Trefl: Oczywiście, że wiem, ale trefl chyba nie wie, że w dzisiejszych czasach nowy numer się kupuje w kiosku za parę groszy:) To już nie te czasy, kiedy posiadanie komórki było wielkim luksusem. Dlatego tysiąc głosów może pochodzić od jednego człowieka. A jak coś się treflowi we wręczaniu Gałązki nie podoba, zapraszam do pisania wniosku i zgłaszania własnego kandydata, a nie narzekać, że źle wybierają. Bo nominujemy my, mieszkańcy! Czy teraz pasi i wszystko jasne? (a tak przy okazji skrót od słowa "tysiąc" to "tys.", gdyż głoska "ś" nie występuję w tym słowie, jak ktoś chce się wypowiadać na temat kultury i robić z gałązki sosny taniec z gwiazdami, niech przynajmniej robi to w zgodzie z zasadami pisowni)
+0-0
Czwartek, 21 marca 2013 r. godz. 09:41
~Trefl
"Czyś ty zgłupiał??? I nagrodę dostaje ten co doładuje komórkę największą kwotą? Super! ---Nie zgłupiałem nie mogę sobie na to pozwolić :-0 System telecomerce do głosowania liczy tylko pierwsze zgłoszenie SMS z "jednego" numeru. Wiem że nie wiedziałaś i dlatego tak nie pomyślałaś. Głosować możesz 100 razy ale to oznacza zawsze tylko jeden ważny głos i to ten pierwszy dlatego że system podlicza ilość "unikalnych NUMERÓW komórek" a nie ilość SMS-ów dla eliminacji wariatów i miłośników. Można go nawet zaprogramować że można wielokrotnie wysłać SMS i ZAPŁACIĆ ale głos liczy się tylko jeden i to pierwszy. Natomiast opłata 3 zł. za SMS jest jak najbardziej logicznym miernikiem zainteresowania osoby głosującej która uważa że ktoś jest wart jej 3 PLN bo gaduł kłapiących dziobami i agitujących za opłatą to jest tutaj bez liku :-) Ile naskładamy SMS-mi tyle damy najbardziej popularnej osobie plus to co brakuje do nagrody miejskiej jeśli dana osoba nie została wyróżniona poprzez kolegium. Natomiast jeśli została równocześnie wyróżniona przez elity to traktujemy kasę z SMS-ów jako dodatkową nagrodę publiczność. 1000 ludzi to tylko 3tyś zł ale 1000 ludzi to bardzo dużo. Tu nie chodzi o ilość pięniędzy tylko o ocenę. I tak i wilk syty i owca cała, więc pytam się czy teraz paśi i wszystko jasne?
+0-0
Środa, 20 marca 2013 r. godz. 22:24
~Liusah
Wszystkim oburzonym decyzją kapituły chciałabym uzmysłowić, ze tak jak każdy inny człowiek mogli zgłaszać swoje kandydatury do tej nagrody, a skoro z tej możliwości nie skorzystali, niech raczą się nie odzywać. Bo mają tyle do gadania, co narzekacze na rząd i inne władze, którzy urny wyborczej na oczy nie widzieli.
+0-0
Środa, 20 marca 2013 r. godz. 21:57
~Liljana
Do !!!: Pierwszą gałązkę Garbacz dostał za upowszechnianie kultury jako prezes Sztafety, nie za działalność historyczną. Do Ludmiły: Jakby każdy mógł dostać tylko raz, to zdewaluowałaby się nam gałązka, a pierwszy raz był 13 lat temu, więc nie histeryzujmy. Do Oburzonej i Grzegorza: Podpisuję się obiema rękami i nogami:) Do Bombki: To, że Pan Chudy na gałązkę zasługiwał, nie oznacza, że Pan Diaczyński nie. Taki troche ten komentarz nie na miejscu, a Bombka książkę Diaczyńskiego w ręku trzymała? Jak widać nie. Do Brygidy: Czysta bezczelność z tym "nominowaniem się"! Poczytaj sobie kto nominował. A jak tak cierpisz z tego powodu, to w przyszłym roku zapraszam do minimalnego wysiłku i zawnioskowania włąsnego kandydata, a nie jęczenia! Do stopa: No czuć, czuć! :) Zalatuje aż u mnie:) Do Tomila: Mądry znaczy niedoinformowany? Od kiedy? Do Trefl: Czyś ty zgłupiał??? I nagrodę dostaje ten co doładuje komórkę największą kwotą? Super!
+0-0
Środa, 20 marca 2013 r. godz. 20:14
~stalowiaczek
magda przeczytaj dokladnie cała stronę to i doczytasz się biografi wszystkich nagrodzonych a jeśli nie są zrozumiałe dla ciebie utwory nagrodzonych to już nie ich wina .
+0-0
Środa, 20 marca 2013 r. godz. 12:51
~Nie_głosujący wyborca PO
Mnie bardzo paśi twój pomysł :-) Lepsze od słuchania polemik pokrzywdzonych nad cudzą decyzją. Sami zdecydujmy. Prezydent postara się za rok :-)) bo ma giętkie kolana przed wyborami.
+0-0
Środa, 20 marca 2013 r. godz. 11:31
~Magda
do "stalowiaczek" - a gdzie ma "alojzy" popatrzeć na tę "biografię i wykształcenie"?Oj Baj-Baju będziesz w raju. Zatrudnij (skoro jesteś pracodawcą) sobie tego z bogatą biografią i niech nas nie epatuje tymi swoimi "dziełami" więcej. Niech ci tworzy na wieki wieków. Amen.
+0-0
Środa, 20 marca 2013 r. godz. 09:19
~Trefl
Czy tak trudno zaproponować i zaprezentować na tym portalu ludzi ubiegających się o Gałązki? Każdy może zaprezentować. Mieszkańcy powinni być bezpośrednio jurorami Nagrody Mieszkańców, Stalowiaków itp. Głosowanie powinno być SMS-owe więc kłopotliwe do kupienia. Koszt po 3 zety, resztę płaci miasto. Będzie nagroda włodarzy i nagroda mieszkańców. Jeśli się pokryją to jeszcze lepiej, jeśli nie to i tak nagrodzimy tego którego sami cenimy najbardziej, Paśi ?
+0-0
Środa, 20 marca 2013 r. godz. 09:08
~stalowiaczek
alojzy ja jako pracodawca na pewno zatrudnił bym takiego człowieka który potrafi pogodzić prace z twórczością i na pewno bym to wykorzystał dal dobra mojej firmy i mojego miasta. a ty już doszukujesz się matactwa , popatrz na jego biografie i wykształcenie czy zazdrość cię nie zżera , a to już u ciebie na naukę za pózno z zdolności twoje to czytałem nie tylko ja.
+0-0
Wtorek, 19 marca 2013 r. godz. 22:10
~chudy
PANA GARBACZA uhonorowano na skuteczne odparcie ataku wściekłego byłego prezydenta w redakcji gdy był jej szefem. Wówczas w obronie zaatakowanego Człowieka stanął obecny prezydent/na tamten czas redaktor sztafety/ i we dwóch odparli napastnika. Sądzę, że po latach pan prezydent postanowił zadośćuczynić starszemu mężczyźnie. Niech i tak będzie!
+0-0
Wtorek, 19 marca 2013 r. godz. 22:05
~ToMila
"stop" mnie też do tej samej osoby zalicz, które tam wymieniasz bo podzielam ich zdanie! Jednym słowem nikt w/g ciebie nie może być mądry?
+0-0
Wtorek, 19 marca 2013 r. godz. 22:04
~ALOJZY
Proszę mi powiedzieć tak na marginesie gdzie pracuje pan Bajek, że ma dużo czasu na rysowanie, wydawanie, wystawianie swoich prac? Jeżeli jest pracownikiem domu kultury to dla mnie jest zrozumiale, ale jeżeli w innej instytucji to skąd ma tyle urlopu i wolnych chwil by tworzyc to za co dostal nagrodę. Nie zazdroszczę mu nagrody a wrecz skladam gratulacje.
+0-0
Wtorek, 19 marca 2013 r. godz. 21:04
~Franek
Jeżeli ktoś nie może zdzierżyć , że nie otrzymał nagrody, a jest taki artysta z górnej półki to niech ma odwagę cywilną i wygarnie to wprost podpisując się nazwiskiem, a nie szkalując wszystkich wokół. Może w przyszłym roku ktoś go zauważy. Wstyd dla miasta, że ma takich debilnych internautów.
+0-0
Wtorek, 19 marca 2013 r. godz. 20:34
~stalowiak
stop masz rację w Stalowej Woli jest grupka osób które nic nie potrafią zrobić tylko siedzieć na garnuszku Miasta i wszystkich w kolo krytykować.
+0-0
Wtorek, 19 marca 2013 r. godz. 19:37
~stop
Brygida, Sergiusz i Alicja to ta sama przytakująca sobie osoba. To widać, słychać i czuć.
+0-0
Wtorek, 19 marca 2013 r. godz. 17:55
~Alicja
Brawo Sergiusz. Myślę że naszego prezydenta ktoś "puścił w maliny" podpowiadając by wyróżnił takie "dzieła". To kompromituje nie tego "artystę" ale Pana Prezydenta również.
+0-0
Wtorek, 19 marca 2013 r. godz. 17:19
~Sergiusz
"@Nie głosujący_..." Myślę, że Brygida ma zdecydowanie rację. Same chćei nie wystarczają by tworzyć dzieło. Potrzebny jeszcze jest TALENT. A "wynajdowanie" miejsc by je fotofgrafować i odrysowywać jest zbyteczne. Popatrz na rysunki Zina by zobaczyć jak się robi sztukę. A w tym przypadku niech Bajek lepiej f o t o g r a f u j e dla potomnych. Pamiętając, że fotografia też jest sztuką. W przeciwnym razie lepiej ciocię na imieninach jak wpiernicza torta. A małżonka to opisze w rodzinnym sztambuchu. Jak mawiał łojciec dyrehtor z Torunia: " Nie nazywajmy szamba perfumerią". A my nie propagujmy byle czego nazywając to sztuką. Bo to również mówi o naszym bladym pojęciu o warsztacie rysunku i poziomie edukacji.
+0-0
Wtorek, 19 marca 2013 r. godz. 14:25
~Nie_głosujący wyborca PO
Rysował jak rysował bo od ręki z pamięci i szybko, ale ja myślałem że najważniejsze było to że chciał rysować nasze strony i historyczne miejsca które sam wynajdował i dokumentował w ten sposób i to dla nas tubylców. Myślę ze wynajęcie kogoś do wykonania takiej pracy za pieniądze a nie z lokalnego patriotyzmu nie dałoby podobnych efektów. Zresztą możemy poprosić UM o takie zamówienie i porównać. Ale Brygida ty chyba masz coś lepszego na uwadze?
+0-0
Wtorek, 19 marca 2013 r. godz. 13:50
~Brygida
Najpierw Bajek cos tam se rysował (nota bene żałosne te rysuneczki!), potem żona zabrała się za opisy. Mało, teraz "nominowały się" w 2 kategoriach, żeby się na coś załapać. Panie prezydencie czy pan nie dostrzega ludzi tworzących coś bardziej wartościowego w naszym mieście niż "odrysowywanie" pocztówek na szkolniackim poziomie? Wstyd!
+0-0
Wtorek, 19 marca 2013 r. godz. 12:00
~Abrakadabra
Dobre- rodowitych stalowowolan :) Przecież Stalowa Wola składa się z ludności napływowej. Jeszcze przed II wojną tu była wieś Pławo... A ludność tego miasta to okoliczne wsie i miasteczka , czasem ktoś z dalszych stron :P
+0-0
Wtorek, 19 marca 2013 r. godz. 11:54
~Trefl
@Oburzona :-) jest taka książka Ziemkiewicza która bardzo dosadnie opisuje ten stan. ""Polactwo - Autor próbuje opisać, co się stało z Polakami po upadku komunizmu, toksyczny wpływ kilkudziesięciu lat komunizmu i spustoszenia, jakie te lata poczyniły w świadomości społeczeństwa polskiego. W książce wysnuwa tezę o szkodliwym wpływie formacji umysłowej zgrupowanej wokół Adama Michnika, którą rozwija w kolejnej książce Michnikowszczyzna. Zapis choroby. Próbuje też opisać przyczyny i skutki niskiej samooceny Polaków jako Narodu, gdzie w badaniach socjologicznych opisują się negatywnie. Według Ziemkiewicza, przyczyn należy upatrywać w procesach kształtujących społeczeństwo przez lata zaborów i komunizmu. Stawiana jest teza, że sytuacja społeczna nie odbiega od rozwoju wypadków nie tylko w innych krajach postkomunistycznych, ale także społeczeństwach postkolonialnych." ------------------------------------------------ Choć ja osobiście rozszerzyłbym tę notkę z wikipedii jeszcze o jeden element, dzisiaj bardziej oczywisty. Zerowy stan zaufania dla klasy rządzącej jako naturalny magnes i przyzwolenie na polityczne szmalcownictwo. Dzisiejsi urzędnicy od powiatu do województwa stali się kalką ówczesnego urzędnika carskiego czy pruskiego. Władze centralne są z tego stanu zadowolone gdyż ten auto-zamordyzm jest sprawniejszy od Policji. Przykładem niech będzie program Państwo w Państwie itp, wszyscy się boją takiego systemu bo wiedza że może im bezkarnie nabruździć. Boją się ale jednocześnie chcą do niego wejść znając swoją całkowitą bezsilność gdy są poza. To wywołuje wściekłość na przymusowe wchodzenie w etycznie potępiane układziki. A ci którzy już przeszli na drugą stronę mocy są tym bardziej bezwzględni za "swoje" cierpienia. ------------------------------------------------- Ziemkiewicz wypatroszył polskie piekiełko porozbiorowej sprzedajności i komunistycznego kolesiostwa wyjątkowo umiejętnie. Ta złość wynika ze świadomości jak jest. Ale też to społeczne oburzenie odchodzi gdy ludziom powraca poczucie przyzwoitości wśród polskich elit jak i ich kontroli nad dyrygującymi zewnętrznymi siłami. Ten bunt przed chamieniem i buraczeniem zrodził Solidarność bardziej niż walka o chleb (choć liberałowie powiedzą wam inaczej).
+0-0
Wtorek, 19 marca 2013 r. godz. 11:25
~:)
A pan Chudy to jakiś literat? Ja też mogę fraszkę napisać w 5 minut. Gałązka Sosny powiewa na wietrze. Czyż Ty nagroda, czy konspira jeszcze? Jam statua dla stalowowolan. Dla rodowitych powinnam być, nie jakichś tam Wolan :P
+0-0
Wtorek, 19 marca 2013 r. godz. 11:01
~bombka
Ci, którzy uważają, że Diaczyński w kategorii literatura dostał Gałązkę Sosny zasłużenie, nie trzymali pewnie nawet w rękach książki pana Chudego. A to wielki talent. Szkoda, że w tym przypadku niedoceniony.
+0-0
Wtorek, 19 marca 2013 r. godz. 10:47
~huciak
Gratulacje dla Pana Garbacza i Państwa Bajków to wspaniali ludzie oglądam ich programy mam w domu ich prace.
+0-0
Wtorek, 19 marca 2013 r. godz. 10:20
~sosniak
prowadzący imprezę pokazali klasę i w pełni zasłużyli na wynagrodzenie nie to co "konferansjerzy" na animatorze kultury i sportu
+0-0
Wtorek, 19 marca 2013 r. godz. 09:32
~Grzegorz
Popieram Oburzoną. Nie znając dorobku tych twórców, lepiej się nie wypowiadać. Kto i ile książek z tych "krytyków" przeczytał w poprzednim roku? Polak zawsze będzie zawistny... A ci nagrodzeni ludzie jak mało kto zasłużyli na GAŁĄZKĘ SOSNY. Kiedyś to była nagroda jedynie literacka, teraz ewoluowała w kulturalną i bardzo dobrze. Była jeszcze ustanowiona przed prezydentem Szlęzakiem na wniosek prezesa ZLP o. w Rzeszowie. Śledzę jej historię od początku. I jeszcze jedno, jeśli obrażacie kogoś, to nie chowajcie się tchórzliwie pod nickami, to niehonorowo. Pozdrawiam.
+0-0
Wtorek, 19 marca 2013 r. godz. 00:12
~Oburzona
Wredni, zawistni ludzie z Was !!! Wstyd mi za Was. Jak można być taką wredotą... W Stalowej Woli takich ludzi pełno... Polacy to wredny, zawistny naród. Nie potrafi się cieszyć z sukcesów innych Polaków tylko siedzą przed tymi komputerami i tylko czyhają na artykuł, żeby napisać coś złośliwego i wyleczyć swoje kompleksy ! Stuknijcie się w te swoje puste czoła i opamiętajcie !!!
+0-0
Poniedziałek, 18 marca 2013 r. godz. 23:17
~poniedziałek
no i przewalił waleń 12 tysiaków
+0-0
Poniedziałek, 18 marca 2013 r. godz. 22:48
~Ludmiła
Skoro już raz dostał to niech spada na drzewo. Ile jeszcze ten klan będzie w Stalowej Woli tak faworyzowany? Żeby chociaż mieli tyle dzieci co Steczkowscy...
+0-0
Poniedziałek, 18 marca 2013 r. godz. 22:13
~!!!!
A ja książki tego Pana proponuję poddać badaniom historycznym ekspertom. Wówczas przekonamy się, czy na te dwie Gałązki Sosny zasługiwał. Obyście nie byli rozczarowani. Jak mówił Szlęzak? : Jak mówił polski historyk Józef Szujski fałszywa historia jest matką fałszywej polityki" DOBRANOC
+0-0
Poniedziałek, 18 marca 2013 r. godz. 22:08
~Liljana
Do Mumio: To super, ze na 4 tysiące musisz pracować trzy miesiące! Laureaci też pewnie zazdroszczą, bo chcieliby to, za co nagrody dostali zrobić w tylko trzy miesiące. I mieć jeszcze pewność, że nagrodę dostaną. Ale pewnie takim matołom jak Ty wydaje się, że książka powstaje w godzinię... No, to pisz! Powodzenia!
+0-0
Poniedziałek, 18 marca 2013 r. godz. 22:05
~Liusah
Ludzie, jak nie kojarzycie Garbacza czy Diaczyńskiego to naprawdę nie wypowiadajcie się na forum, bo to jest dopiero żenada. A dla tych "co co zawsze" chciałabym powiedzieć, że tylko Garbacz cały jeden raz dostał gałązke i to parę lat temu, a do tego w innej kategorii. Ale cóż - jaka wiedza, taki poziom komentarzy. A przecież nick trzeba zapromować, to tzreba i palnąć coś głupiego:)
+0-0
Poniedziałek, 18 marca 2013 r. godz. 21:28
~Mumio
Ja też im zazdroszczę. Zwłaszcza tych 4 tysięcy. Ja muszę na to pracować trzy miesiące.
+0-0
Poniedziałek, 18 marca 2013 r. godz. 21:18
~man
Hola, hola dość tej krytyki, ja im nie zazdroszczę, wręcz gratuluję i liczę, że przynajmniej dwaj laureaci zaproszą na "kielicha". Szwagier czekam na Twój głos!
+0-0
Poniedziałek, 18 marca 2013 r. godz. 21:03
~Patryk
Jacy nominowani - tacy zwycięzcy. Jaki prezydent - taka nagroda. Czy ktoś kogoś z nich zna? Chyba zaszło jakieś nieporozumienie.
+0-0
Poniedziałek, 18 marca 2013 r. godz. 21:02
~Kamil (usa)
Mieszkałem 25 lat w stalowej woli, od 3 lat jestem w Detroit ale czy aż tyle się w tym mieście zmieniło? Nikogo nie znam.
+0-0
Poniedziałek, 18 marca 2013 r. godz. 21:00
~onet
Jakie miasto taki poziom kóltury :)
+0-0
Poniedziałek, 18 marca 2013 r. godz. 19:39
~Widz
Jak zwykle ci sami... Żenada!
+0-0
Poniedziałek, 18 marca 2013 r. godz. 19:29
~Bojownik
I 12 tysięcy poszło się walić. Na pewno 8 dla Garbacz i Bajków to pieniądze wylane w błoto, bo ileż można nagradzać te same osoby?
+0-0
Poniedziałek, 18 marca 2013 r. godz. 19:15
~Joanna
Porażka!
+0-0
Stalowka.NET - Wiadomości lokalne z miasta Stalowa Wola i okolic
Copyright 2001 - 2019 Stalowka.NET
  » O nas  » Redakcja  » Reklama  » Kontakt
Wszelkie prawa zastrzeżone.
X Ta strona korzysta z plików cookie w celu świadczenia usług i realizacji potrzeb użytkowników. Pliki te mogą być zapisywane w pamięci Twojego urządzenia. Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki internetowej. Więcej w polityce prywatności.