Stalowa Wola Stalowa Wola: Jerzy Stanisław Kwieciński - Minister Inwestycji i Rozwoju
Wiadomości lokalne z miasta Stalowa Wola i Powiatu Stalowowolskiego. Najnowsze! Najszybciej!
Kamera na żywo na panoramę Stalowej Woli na skrzyżowanie Al. Jana Pawła II z ul. KEN
Nagrania audio, rozmowy z ciekawymi ludźmi
Fotografie z najważniejszych wydarzeń w Stalowej Woli
Kanał youtube.stalowka.net - Pierwsza stalowowolska telewizja internetowa
Encyklopedia miasta Stalowa Wola
Zapowiedzi zbliżających się wydarzeń kulturalnych
Baza adresowa najważniejszych firm i instytucji życia publicznego
Bezpłatna baza ogłoszeń dla mieszkańców miasta Stalowa Wola jak i Powiatu Stalowowolskiego
Twoje konto
Strona główna  Stalowa Wola / Felietony Czwartek, 23 maja 2024 r. Imieniny: Leoncjusza, Michała, Renaty
 Wiadomości lokalne
» Remont ulicy Wolności na finiszu
» Lipa: policja ujawniła krzaki marihuany
» Będzie "masowa impreza". Szczegóły owiane tajemnicą
» Oddział Dermatologiczny po przeprowadzce
» Jeden nietrzeźwy w Trzeźwy Poranek
» Parking przy PCK 4 do przebudowy
» Ulmowie - błogosławiona rodzina - projekcja filmu
» Komunikat MZK - osiedle Piaski
» Orlik przy Centrum Edukacji Zawodowej będzie jak nowy
» Oszczędzaj swój czas i chudnij zdrowo z cateringiem dietetycznym w Stalowej Woli
» 15-latka zniszczyła sprayem drzwi do lokalu. Rodzice zapłacili za szkody
» W szpitalu zmarł 20-latek przywieziony z dachowania w Goliszowcu
Więcej » 
 Zasłyszane...
"Możemy spodziewać się ruchu scenicznego, tańca, gestu, scenografii, efektów świetlnych i przede wszystkim fantastycznego doznania oczyszczenia naszego sumienia bo spektakle KTO właśnie takie są".
Marek Gruchota, dyrektor Miejskiego Domu Kultury w Stalowej Woli.
 Imprezy w mieście
» Wieczór indyjski
» Szpital z Radą Kobiet zapraszają na badania z okazji Dnia Matki
» Muzeum COP: Festiwal Wynalazków
» Dzień Matki w Galerii Karpińskiego
» Wystawa plenerowa: wydarzyło się w Rozwadowie
» III Stalowowolski Rowerowy Cross dla dzieci i młodzieży
» Muzeum COP: Matematyczny pociąg
» Z muzealnego skarbca
» Fikaj z Koziołkiem Matołkiem
» Wystawa: Rendery, Fraktale, piksele...
Więcej » 
 Fotoreportaże
Stalowa Wola: Poseł Rafał Weber zbierał podpisy przeciwko podwyżkom cen energii
»Poseł Rafał Weber zbierał podpisy przeciwko podwyżkom cen energii
»Krzysztor Faraś na Torze Kielce
»Rada Miasta 2024-2029
»Jarosław Kaczyński w Stalowej Woli
»Piknik w Parku Jordanowskim
Więcej » 
Felietony

Wtorek, 7 lipca 2020 r. godz. 23:58     /Szymon Szymczak/
Bitwa o wozy czy polityczna korupcja?

Pamiętam, że odkąd osiągnąłem pełnoletność, brałem udział w wyborach, niezależnie od ich szczebla. Czułem się "pracodawcą" polityków, samorządowców.

Abstrahując, sama intencja akcji do mnie nie przemawia. Może Państwo macie inne zdanie? Oczywiście w wyborach wezmę udział bo to mój przywilej i nic za to nie chcę!
Abstrahując, sama intencja akcji do mnie nie przemawia. Może Państwo macie inne zdanie? Oczywiście w wyborach wezmę udział bo to mój przywilej i nic za to nie chcę!
Fot. MSWiA

Kierując swe kroki do lokalu wyborczego, po pierwsze zawsze myślałem kto będzie zasiadał w komisji? Kto z moich znajomych i jakim cudem się tam znalazł? Wielokrotnie próbowałem ale bezskutecznie.

Po drugie stawiając krzyżyk, czułem, że wypełniam misję, obowiązek, przyczyniam się do sukcesu/porażki danej osoby. A masz!

Po trzecie. Co najbardziej miło wspominam, zresztą do dziś, komentarze mojej mamy, podczas gdy oświadczyłem, że na wybory nie idę. - Za komuny patrzyli kto chodzi na wybory. Dobrze, nie idź. Twoja sprawa ale jak będziesz kiedyś chciał pracować w jakiś urzędzie, to się nie dziw, że się nie dostaniesz. Dawniej patrzyli na takie rzeczy i jak nie byłeś na wyborach nie miałeś lepszej pracy, nie awansowałeś, nie dostałeś szynki, nie wysłałeś dzieci na kolonie, i tak dalej....

Oczywiście zawsze w wyborach uczestniczyłem aby mieć potem prawo narzekać. Uważam, że to nasz obowiązek. Dlatego nie przemawia do mnie akcja "Bitwa o wozy". Gmina z największą frekwencją dostanie wóz strażacki.

Zamiast uświadamiać obywateli w zakresie ich praw/obowiązków, to się ich brzydko mówiąc przekupuje. Ale pamiętajcie rządzący, że łaska wyborcy na pstrym koniu jeździ. Tak jak trochę z tymi plusami. Dało się palec. Teraz chcemy rękę! Co w kolejnych wyborach? Odrzutowce?

A przepraszam bardzo... A z czyich to pieniedzy? Czy będzie zrzuta wśród wygranych? Nie! Z naszych podatków. Zresztą... jest tyle programów wspomagających nasze OSP bo to do nich ma trafić. Niejednokrotnie "ochotnicy" mają lepsze wyposażenie niż straż zawodowa. Nie bardzo rozumiem sensu tej akcji, a może szukam dziury w całym?

A dlaczego akurat straż? Mam wrażenie, że o policji dawno zapomniano. Wożą się jak "dziady" na lawetach bo radiowozy odmawiają posługi... Zachęcam do poszukania memów :)

Abstrahując, sama intencja akcji do mnie nie przemawia. Może Państwo macie inne zdanie? Oczywiście w wyborach wezmę udział bo to mój przywilej i nic za to nie chcę!

Jeżeli masz jakieś ciekawe informacje, chcesz przekazać coś ważnego,
coś interesującego, nie wahaj się - napisz do nas: redakcja@stalowka.net

Dodaj komentarz do artykułu »  

Piątek, 8 października 2021 r. godz. 12:29
~strażak ochotnik
Te OSP to takie instytucje podniesione do rangi obecnej przez Pawlaka, Ostatnio nawet utworzono Senacką Komisję d/s Straży. Tak więc buduje się nowe remizy, kupuje nowe coraz większe wozy /aż nie mieszczą się w remizach / Musi być nowe i duże. A cel właściwy. aby gromadzić gawiedż, przemawiać do nich, organizować im spędy, przekonywać do władzy i zachęcać do głosowania w wyborach. A wtedy bez przeszkód można będzie kręcić lody. A może tak w zamian kupić choć jeden respirator do szpitala ?
+0-0
Piątek, 10 lipca 2020 r. godz. 18:53
~strażak
Szymek, a ty dzieci nie zachęcasz do czegoś przekupując ich czekoladką, czy cukierkiem? Co za hipokryta z ciebie!
+0-0
Sobota, 11 lipca 2020 r. godz. 10:43
~HALNY GRZEGORZ
Strażak SAM to robisz i kropka w temacie . Ps....chyba melodia z Colargola..../ nie jestem pewny pisowni , ale melodię pamiętam /
+0-0
Piątek, 10 lipca 2020 r. godz. 12:12
~HALNY GRZEGORZ
@SpHG....uważaj , abym to ja nie zajął się twoim leczeniem . Lewatywa 3 razy dziennie i bicze wodne z lodowatej wody . Pomogło nie jednemu , pomoże i tobie. A tak przy okazji naród głosował kiedyś na Tymińskiego .teraz jest opcja ,, osranej czajki ". Jeden i drugi dużo obiecywał i wszystko się kończy na obiecankach !. Dla logicznie myślących pozostaje głosować na PREZYDENTA ANDRZEJA DUDĘ i tak trzymać lejce od konia aby zbyt nie poniosło takich artystów jak Bosak i Kosiniak Kamysz.... Ps. ...gdy dzieci nie ma w domu to jesteśmy niegrzeczni......"
+0-0
Piątek, 10 lipca 2020 r. godz. 06:56
~Serioża psychiatra Halnego Grzegorza
Zaraz zaczynam dyżur,ale na wstępie taka prośba do Was Kochani.Prowadzę leczenie psychiatryczne Grzegorza,terapia lekowa nie dawała spodziewanych efektów,więc eksperymentalnie dostał laptop z dostępem do Internetu.Niestety,i tu medycyna poniosła porażkę,ciągle tylko,,czajka", ,,tylko PAD",,,Czaska", ,,gówno ".W pewnym momencie zainteresował się sianem,myślałem,że jest postęp,niestety to była kolejna faza paranoi.Proszę Was nie odpisujcie mu na jego wpisy bo utrudniacie mi postawienie celnej diagnozy.Tylko pogłębiacie jego obłąkanie.Utwór na dzisiaj-,,21-th Century Schizoid Man".
+2-0
Niedziela, 12 lipca 2020 r. godz. 10:53
~HALNY GRZEGORZ
Gdy w kraju powstanie ośrodek wczasowy , na wzór Berezy załatwię Ci konowale turnus z opłatą za nocleg i wyżywienie . Zabiegi i inne atrakcje będziesz miał gratis Po znajomości nie będziesz na turnus czekał długo i zadbam o doborowe towarzystwo , nawet byłego p..osła ! . Ps...nie płacz kiedy odjadę...
+0-0
Piątek, 10 lipca 2020 r. godz. 17:16
~Serioża psychiatra Halnego Grzegorza
@Hergut,polecam ,,Podstawy pisowni języka polskiego".A jeśli chodzi o twój stan umysłu to ja ci nie pomogę, bo zajmuję się Grzegorzem.U ciebie diagnoza jest prosta-imbecylizm i pomroczność jasna,natomiast Grzesio to jest ,,creme de la creme" dla każdego psychiatry.Po prostu jesteś opóźniony w rozwoju,taki homo erectus wśród homo sapiens.
+0-0
Piątek, 10 lipca 2020 r. godz. 14:08
~Hergut
Radzę zmienić gacie i pampersa boś w nier z emocji POpuścił świeżym ubeckim gnojem.Tylwe w temacie Towarzyszu Szmaciak
+0-0
Piątek, 10 lipca 2020 r. godz. 04:27
~Kazirex
Drodzy Seniorzy jesteście najbardziej doświadczoną przez życie grupą społeczną. Sami oceńcie ile hipokryzji jest w ustach obecnej opozycji, ile obiecują i przypomnij ie sobie ile dla nas zwykłych ludzi zrobili!!! Wiadomo że to są pieniądze z naszych podatków bo przecież one nie spadły z nieba. W niedzielę powiedzmy NIE dla tej TARGOWICY która jątrzy i dzieli nas Polaków i ciągle wmawia wam że to PIS. Niech zwycięży patriotyzm Polaków!!!!!!!!
+0-2
Czwartek, 9 lipca 2020 r. godz. 16:38
~eMERYT
EMERYCIE I RENCISTO, ZANIM ZAGŁOSUJESZ pomyśL, CIESZYSZ SIĘ 13 EMERYTURĄ, KTO ZA TO PŁACI DZIŚ ? TE DZISIEJSZE DŁUGI ZACIĄGNIĘTE PRZEZ RZĄDZĄCYCH, NA TE WYPŁATY I INNE KIEŁBASY WYBORCZE BĘDĄ W PRZYSZŁOŚCI SPŁACAĆ TWOJE DZIECI I WNUKI. tO BĘDZIE TWÓJ SPADEK DLA NICH. TYM W POTRZEBIE POWINNO SIĘ POMAGAĆ DOBRĄ OPIEKĄ ZDROWOTNĄ, TEŻ TROSKĄ RODZINY I POPRZEZ DOBRĄ ORGANIZACJĘ OPIEKI SPOŁECZNEJ ITP. DLATEGO POTRZEBNE SĄ NOWE ROZDANIA WYBORCZE I INNE SPOJRZENIE NA WIELE SPRAW, POMYŚL CO MOŻNA BY ZROBIĆ ZA PIENIĄDZE WYDANE NA TZW. PAKIETY WYBORCZE / 70 MLN ZŁ. /, OHYDNE ULOTKI , KTÓRE DOSTARCZYŁ CI LISTONOSZ, KOSZTY RÓŻNYCH FUNDACJI RZĄDOWYCH, CZY PAPIEROWYCH FUNDUSZY W KTÓRYCH DOBRZE ZARABIAJĄ SAMI SWOI, TUBĘ PROPAGANDOWĄ PIS, CZYLI TVP I WIELE INNYCH BEZSENSOWNYCH DZIAŁAŃ.
+1-0
Piątek, 10 lipca 2020 r. godz. 20:17
~derby
Kolejny komediant wszedł na małą scenę ze smiesznie małymi pieniędzmi dla... strazaków z OSP, to wiceminsiter Weber(od kiedy jego resort zajmuje się strażami pożarnymi?) W zasadzie nie wiadomo w jakiej on roli wystapił i kto go przysłał ale był? Wręczył na placu manewrowym PSP kartony z napisanymi cyframi. On nie wie, że istnieje forma bezgotowkowego przekazu kasy, nazywa sie przelew elektroniczny. Żałosnym w spektaklu było nabieranie starszych wiekiem strażaków na plewy ich własnymi pieniędzmi. Wszyscy byli jak widać z fotorelacji uhahani po same pachy a nawet tym obdarowanym przez myśl nie przeszło, że kiedyś będą gorzko żałować, że przyjęli kawałek dykty za monetę. To wszystko już niebawem trzeba będzie spłacać poprzez podwyżki starych i wprowadzanie nowych podatków. Szkoda was ludzie ale sami pozawalacie się ośmieszać. Kto komu robi laskę że broni dobytku wielu ludzi? Kto utrzymuje jednostki OSP? Stąd płynie wniosek, że solidarnym trzeba być z samorządowcem a nie z rządem dlatego w niedzielę postaw jeden/a z drugim/ą krzyżyk przy Trzaskowskim bowiem on jest autentycznym samorządowcem a nie PAD. Ten ostatni ma tyle z samorządem co koń z koniakiem. Macie szansę zmienić ponury bieg historii poprzez jeden krzyżyk. A więc 'szczęśliwego trzynastego"!
+0-0
Piątek, 10 lipca 2020 r. godz. 00:09
wiechu
Bardzo rzeczowy,konkretny komentarz.Ci zaś którym brakuje argumentów,bredzą i wypisują bzdety.A to o zabranej wysokiej SB-ckiej emeryturze,czerwonej legitymacji lub powielają paski z Dziennika Telewizyjnego.W ogóle najlepiej wychodzi obrażanie tych,którzy ośmielają się mieć własne zdanie.Te wozy strażackie to podobnie,jak promesy dla samorządów od premiera.
+1-0
Czwartek, 9 lipca 2020 r. godz. 19:51
~HALNY GRZEGORZ
@eMERYT...powiedz wprost , że liczysz na przywrócenie zabranej wysokiej SB-ckiej emerytury....Ps. tam na polu stoi krowa...
+0-1
Czwartek, 9 lipca 2020 r. godz. 18:01
~Man from utopia
@malwa.Fundusz odzyskany?Ale ci chłopie łeb przeorali.Pozwij do sądu TVP-IS,że w idiotę cię przerobiła i zanieś swoje wypociny myślowe psychiatrze,rentę masz w kieszeni.
+1-0
Czwartek, 9 lipca 2020 r. godz. 17:22
~Dr.nauk med
Towarzyszu eMERYT!Czy masz jeszcze swoją czerwoną legitkę czy tez ze strachu zjadłeś ja w 1989 roku?
+0-1
Czwartek, 9 lipca 2020 r. godz. 17:12
~malwa
to jest z funduszu odzyskanego dzięki ukrócenia złodziejstwa POprzedników, więc się nie martw o przyszłość totalny opłacany ćwoku
+0-1
Czwartek, 9 lipca 2020 r. godz. 13:37
~Hergut
@ Rafał Trzaskowski!!Tobie chyba zastępca Rabiej codziennie robi rano w południe i wieczór lewatywę z wody wiślanej.Po tym co piszesz chyba gteż doswiadczyłeś kapioeli w borowinach CZajki
+0-1
Czwartek, 9 lipca 2020 r. godz. 16:19
~Tytus
Tak,Tak Grzegorzu,Ślązacy są pracowici i gospodarni bo to wg.prezesa taka ,,opcja niemiecka"i kozy szanują nie jak u nas na Podkarpaciu wykorzystują.
+0-0
Czwartek, 9 lipca 2020 r. godz. 15:31
~HALNY GRZEGORZ
@ph.... taki ze mnie hanys jak z koziej d... trąbka. Faktem jest , że pierwszy raz kozy zobaczyłem w Jaworznie na praktyce. Ślązacy to mądry i pracowity naród i kozy traktują po gospodarsku nie to co u nas . Dla nie jednej ,, gnidy dworskiej " to powód do śmiechu i wstydu . Jest takie przysłowie ,, Jak dziad odżyje to torbą obije ". Co do mojego stanu zdrowia to obawiałem się podwyższonego cukru i cholesterolu - jest w normie. Za to do diety wprowadziłem szpinak i czerwone buraki - obniżony poziom hemoglobiny. Za dwa miesiące ponowna morfologia i przy dobrych wynikach ZACZYNAM BIEGAĆ... Ps....za czasów zaklikowskiego forum bezjajcy pseudo ksiądz z Ireny polecał mi też psychiatrę. Po nim słuch zaginął a HALNY żyje i robi swoje !
+0-0
Czwartek, 9 lipca 2020 r. godz. 12:37
~psychiatra helmuta
@~HALNY GRZEGORZ: Hanysie już nie filozofuj bo już przesiąkłeś kozą!!!!! Bierz tabletki i będzie dobrze ze zdrówkiem bo zapominasz coraz częściej o braniu tabletek.
+1-0
Czwartek, 9 lipca 2020 r. godz. 11:56
~HALNY GRZEGORZ
Robi się prawdziwa jatka orłów anonimowych w internecie. Prawdziwi bohaterowie , którym zaszumiał w głowie narkotyczny powiew od ich bóstwa ,, osranej kaczki ". Szkoda że nie ma charyzmy Hitlera bo wtedy cały naród by za nim poszedł. Jak się skończyła era tego wodza ? każdy wie i niech to będzie przestrogą dla normalnych POLAKÓW . Dla mniej normalnych polecam lewatywę+ i za darmo jeszcze balonik z obietnicami wyborczymi czarodzieja ,, osrana kaczka ". Ps...idę sobie przez podwórze , pyk , pyk fajeczkę kurzę.......
+0-1
Czwartek, 9 lipca 2020 r. godz. 04:20
sys
Te wozy strażackie to kampania wyborcza PiSu obiecanki cacanki ,gówno dostaną.A tym bardziej jak wygra Trzaskowski.Do rzucę czeki bez pokrycia.
+0-0
Czwartek, 9 lipca 2020 r. godz. 11:15
~Man from utopia
@Bławat,świat się zmienia ale nie twój. Ty dalej w pisowskiej komunie,taka ,,pancerna"głowa,wszystko się od niej odbije i nic nowego nie przyswoi.My czterej pancerni:Antek,Rychu,Bławat,Jarek i nasz kot....
+1-0
Czwartek, 9 lipca 2020 r. godz. 08:55
~Bławat
Jak wygra Trzaskowski, to żadnej obietnicy nie spełni, bo świat się zmienia.
+0-0
Środa, 8 lipca 2020 r. godz. 22:42
~Ferdek z ...
Rafau, syn Covina siem lansuje na tobie. Ale to wyborców ci nie przysporzy
+0-0
Środa, 8 lipca 2020 r. godz. 22:25
~Paweł
Jeszcze pół roku temu wypowiedz Rudy o UE "to wyimaginowane coś co Polsce nie daje żadnych korzyści" , a dzisiaj na wiecu wyborczym zachwalał UE pod niebiosa. I co pomyśleć o takim człowieku niech zdecydują wyborcy przy urnie.
+2-0
Środa, 8 lipca 2020 r. godz. 22:12
~Paweł
Może lepszą by była akcja "Bitwa o karetkę" w tych czasach to chyba lepsze rozwiązanie. Pozdrawiam.
+0-0
Środa, 8 lipca 2020 r. godz. 20:41
~jan
.... okręt pana Dudy tonie, ostatni obrońca na forum ,,waleczny" Wypierdek z Poniatowskiego jeszcze kręci ręczniki z wodą, nie pomogą zmiany nicków na @olka, @malwa, @Renata i parę innych.... już tylko twardy komunistyczny beton został przy panu Dudzie, bolszewickie ulotki roznoszone po blokach zamiast zdyskredytować Trzaskowskiego obnażają tępotę umysłową sztabowców Dudy, tylko kompletny głupek może coś takiego wymyślęć i wydrukować, ulotki rodem z czasów Bieruta o ,,zaplutych karłach reakcji", pewnie zapomnieli że tabletek do zmywarki nie przyjmuje się doustnie .....
+4-0
Czwartek, 9 lipca 2020 r. godz. 12:29
~kolagen
Masz rację z tym chamskim atakiem na drugiego człowieka. Dzisiaj listonosz wrzucił mi do skrzynki na listy takie badziewie. Dowodzi to strasznego prymitywizmu PAD i jego otoczenia. Ten człowiek nie nadaje się nawet na doręczyciela pizzy ze wszystkimi jego "walorami"! Dlaczego tak nikczemnie atakowany jest porządny Kandydat? Dzisiaj rano przed godziną 9.00 z płotu przy ul Chopina skradziony został baner Rafała Trzaskowskiego ale za to pozostał ten PAD i Bosakiem. Róbcie tak dalej a 6 sierpnia PAD zrobi WyPAD.
+1-0
Środa, 8 lipca 2020 r. godz. 19:21
~niech sr@ją po musztardzie w gacie
PiSowcy ma już pełne portki, nie dajmy im dobiec do kibla !
+2-0
Środa, 8 lipca 2020 r. godz. 22:39
~pisdrek
najwyżej na ciebie tłuku totalne bryzgnę i będziesz obsrany, jak Wisła w Warszawie
+0-3
Środa, 8 lipca 2020 r. godz. 22:13
~Bławat
Jak widziałem, kible w Warszawie do góry biły.
+0-0
Środa, 8 lipca 2020 r. godz. 19:20
~syn wie co robić powinien
Ziemowit, syn Jarosława Gowina rapuje: "Rządzi nami Zjednoczona Prawica. Mnie już od tego strzela kur*ica". Zapewnił że zagłosuje na Rafała Trzaskowskiego. A to się kurdupel wku.wi!
+3-0
Środa, 8 lipca 2020 r. godz. 19:17
~@olka
Głupota nie boli. To twoje amerykańskie ma matki Made in China!
+0-0
Środa, 8 lipca 2020 r. godz. 18:31
~malwa
Do niezdecydowanych: Rządy Zjednoczonej Prawicy wybawiły kilkaset tysięcy, które za rządów PO, SLD, PSL niedojadło, ze skraju ubóstwa, bo "piniendzy nie było" cytując klasyka kreatywnej księgowości i rudego co w gałę haratał.
+0-2
Środa, 8 lipca 2020 r. godz. 18:56
~Man from utopia
Tobie się chyba wtedy najbardziej,,niedojadło" i łepek już nie ten.,,Dojadaj"dużo i szybko bo koryto ucieka.
+2-0
Środa, 8 lipca 2020 r. godz. 17:37
~olka
Do niezdecydowanych! Jak nie wiecie na kogo głosować to weździe pod uwagę to: 1. Internet = amerykański; 2. Microsoft = amerykański; 3. Google = amerykański; 4. Facebook =amerykański; 5. Instagram = amerykański; 6. Dżinsy, leginsy, T-shirty - wszystko to wymyślili Amerykanie. Ach mogłabym tak wymieniać i wymieniać, ale nie chcę zakompleksiać Helmutów, Wladimirów i totalnych Platfusów. No, to teraz wiecie na kogo głosować, bo Trump jest wielkim przyjacielem PADa i Polaków.
+0-1
Piątek, 10 lipca 2020 r. godz. 00:13
~Wkurzony
Cwoku pisobolszewicki twój tramp w listopadzie zrobi jeszcze większy WYPAD niż jego przyjaciel ktorego w rozmowie z reporterem nie kojarzyl
+0-0
Środa, 8 lipca 2020 r. godz. 22:38
~kot prezesa
Tytus Rectus Platfus, a sio!
+0-0
Środa, 8 lipca 2020 r. godz. 22:16
~Pad
Olka to czemu się nie wozisz furą od Trampa tylko lansujesz się audi, mercem lub BMW od helmuta???
+0-0
Środa, 8 lipca 2020 r. godz. 19:03
~Tytus
Eee..ola masochistka,własne ciało poświęci za PAD-a.A tak poważnie,twoje PS też zawiera błędy,więc jesteś tumanem.
+0-0
Środa, 8 lipca 2020 r. godz. 18:42
~Bruno Wątpliwy
A samochody,buty,silniki,religia katolicka,feudalizm,choinka świąteczna i opłatek,piwo,druk czy reformacja religijna to z USA.A tak na marginesie to te twoje,,dżinsy" pierwszy zaczął na skalę przemysłową niejaki Levi Strauss,Żyd z ....no zgadnij skąd?Podpowiem,chodzi o kraj z którego wywodzą się:Boeing,Helmann król majonezu czy D.Trump.
+0-0
Środa, 8 lipca 2020 r. godz. 18:14
~olka
P.S. specjalnie napisałam "weździe", zamiast "weźcie", bo chcę sprawiac wrażenie osoby niewykształconej, żeby Platfusy mogły sobie poużywać. Przynajmnie się mną zajmą, a nie prezydentem PADem.
+0-1
Środa, 8 lipca 2020 r. godz. 15:26
~Rafał Trzskowski.
"Trudny czas wymaga solidarności. My, samorządowcy, dobrze o tym wiemy. Dlatego zdecydowałem, że @warszawa powinna wesprzeć podkarpackie gminy dotknięte niedawnymi ulewami. Uchwałą o przekazaniu łącznie 1,9 mln zł pomocy zajmą się na najbliższej sesji stołeczni radni."
+1-0
Czwartek, 9 lipca 2020 r. godz. 06:31
~Rafał Trzskowski.
Lucek nie obdarzy żadnej gminy pieniędzmi bo ich sam nie ma w budżecie.
+0-0
Środa, 8 lipca 2020 r. godz. 18:18
~Wiesiek
Tzn ja na pewno nie ujadałem. Natomiast czekam na artykuł, że Lucek zrobi to samo i poczytam opozycyjny, hipokrytyczny kwik, że nasze pieniądze marnuje itp. Bądź obiektywny i za kilka dni wspomnij moje słowa.
+0-0
Środa, 8 lipca 2020 r. godz. 17:58
~Rafał Trzskowski.
To bardzo dobrze. Nie pamiętasz jak Szlęzak przekazał pieniądze poszkodowanym gminom a wy ujadaliście?
+0-0
Środa, 8 lipca 2020 r. godz. 16:53
~Wiesiek
Czyli to dobrze czy źle, że z nie swoich, tylko publicznych pieniędzy Warszawiaków przekazuje innym? Wiesz pytam, bo jak Lucek by tak zrobił. to wieszczylibyście, że afera, bo nie swoje to się łatwo wydaje.
+0-0
Środa, 8 lipca 2020 r. godz. 15:11
~Wiesiek
Napewno na Rafała zagłosują środowiska LGBT, skazani na długoterminowe wyroki, esbecy, którym zmniejszono emerytury i ich rodziny, oderwani od stołków i koryt po utracie władzy przez poprzednią koalicję POPSL i ich rodziny, skorumpowami sędziowie bojący się reformy i ich rodziny, bezdzietni kawalerowie, bo nie mają praw do 500+, złodzieje, bo jak to mówi pewien mój kolega "za tej władzy nie da się kraść i kombinować" i właśnie wszelkiej maści kombinatorzy, którzy czują się zagrożeni. I pomyśleć, że jest tego ponad 40% społeczeństwa!? Reszta jest nienormalna, nieświadoma i zacofana, bo głosuje na PiS i Dudę.
+1-1
Środa, 8 lipca 2020 r. godz. 21:49
~jan
... a na pis zagłosuje twardy komunistyczny beton skutecznie ogłupiany przez TVPjongjang .....
+3-0
Środa, 8 lipca 2020 r. godz. 19:57
~Wiesiek
Znam takich osobiście. Popytaj, zwróć uwagę.
+0-0
Środa, 8 lipca 2020 r. godz. 19:18
~Tytus
Z tym starym kawalerem to jedziesz po bandzie.
+2-0
Środa, 8 lipca 2020 r. godz. 17:21
~Wiesiek
A którą grupę jaśnie oświecona i niezwykle skomplikowana intelektualnie kiciu podważysz?
+0-0
Środa, 8 lipca 2020 r. godz. 16:45
~kicia
Takich ludzi skonstruowanych na prostych zasadach jak budowa cepa jest spora liczba. Do nich zalicza się statystyk "Wiesiek" on wie kto na kogo zagłosuje i ile to będzie w procentach ważyć! Nie martw się, że będzie mało. Będzie tyle ile trzeba i na pewno więcej. Wystarczy by pozbyć się dotychczasowych lokatorów wraz z rozbudowaną strukturą różnych doradców, ekspertów czy instruktora narciarstwa. Czas szkodzącemu demokracji się wyczerpał, czas na pakowanie walizek, czas odejść...
+3-0
Środa, 8 lipca 2020 r. godz. 14:22
~jednak jajko mądrzejsze od kury...
Syn Jarosława Gowina rapuje. "Rządzi nami Zjednoczona Prawica. Mnie już od tego strzela kur*ica". Zapewnił że zagłosuje na Rafała Trzaskowskiego
+3-0
Środa, 8 lipca 2020 r. godz. 14:17
~tak śpiewa Stan Borys
"Wiary dziś życzę Tobie, że zostanie Bo na tej ziemi jesteś po to właśnie By z ognia zgliszcza Mógł powstać dyjament Wiekuistego zwycięstwa zaranie..." Wiersz C.K. Norwida "po to właśnie" śpiewa Stan Borys.
+0-0
Środa, 8 lipca 2020 r. godz. 14:13
~Przemysław Wiszniewski
MARSZ, MARSZ TRZASKOWSKI! Nie jestem w prawdzie zwierzę stadne, ale w niedzielę zagłosuję. Rzecz jasna, na Trzaskowskiego. I będę mozolnie liczył głosy, bo jestem w obwodowej komisji wyborczej. Moja skromna aktywność obywatelska wynika z etycznego obowiązku, ale też sprawia mi przyjemność. Ludzie z grubsza dzielą się na mądrych, przeciętnych i półgłówków. Traf chciał, że głową państwa od lat pięciu jest niestety przedstawiciel tych ostatnich. Czy to sprawiedliwe? Polacy, co stwierdzam po 55 latach trudnych życiowych doświadczeń, nie są ani nieprzeciętnie mądrzy, ani głupi, w porównaniu z innymi, a zatem to niesprawiedliwe, że na czele państwa stoi półgłówek. Należę do wąskiego grona ludzi dość krytycznych wobec samego siebie, ale też surowych w osądach wobec innych. W takich warunkach trudno być tolerancyjnym, a tym bardziej akceptującym, ale próbuję. Rafała Trzaskowskiego poznałem bliżej, gdy został prezydentem Warszawy. Ładny gest z jego strony, że otworzył Skwer Marka Edelmana na warszawskim Muranowie, a także że pojawił się na rozpoczęciu Parady Równości. To mu nadmiernie nie przysparza wyborców w sensie statystycznym, bo nas lewaków jest stosunkowo mało, ale świadczy o jakości uprawianej przezeń polityki. Polityki centro-lewicowej, w przeciwieństwie do tej sprzed lat, uprawianej przez jego ugrupowanie. Trzaskowski wręcz zadeklarował, że na uroczystości municypalne nie będzie zapraszał kleru, bo państwo jest przecież świeckie, a nie wyznaniowe. Poglądy lewicowe implikują nie tylko walkę z dyskryminacją, uprzedzeniami i wykluczeniem, ale też wdrażanie zasady solidaryzmu społecznego. Są zatem znakomitym antidotum na populizm obecnie rządzących. Są cywilizowaną alternatywą wobec obecnej barbarzyńskiej władzy. Wierzę, że wyborcy zaczynają to rozumieć. Możemy postawić krzyżyk obok nazwiska Trzaskowskiego, albo postawić krzyżyk na Polsce. Ostatnie sondaże pokazują, że przewaga Trzaskowskiego nad Dudą się utrwala i stanowi już optymistyczny trend. Wspaniała prognoza. Dla mnie to wciąż niepojęte, że Duda ma tak wysokie poparcie, choć komentatorzy zwracają uwagę, że w sondażach premiuje się niejako obecnie rządzących, niezależnie od późniejszego wyboru. Jak gdyby wyborcy nie bardzo chcieli się przyznać, że przeszli do opozycji. PiS będzie próbował sfałszować wyniki tych wyborów. Najłatwiej w żonglowaniu pakietami wyborczymi zagranicą. Mówiła o tym niedawno Marta Lempart w wywiadzie, aż MSZ gwałtownie zaprotestowało. No, ale na złodzieju czapka gore, a pisowcom pali się nie tylko czapka, ale i grunt pod nogami. Wiadomo, że nasze zwycięstwo, zwycięstwo naszego kandydata będzie oznaczało początek końca Kaczyńskiego i jego planu uczynienia z Polski ruiny. Pisowcy zresztą już tyle nakradli, że mają stosowne zapasy i wytracili zapał do walki. Triumf Trzaskowskiego będzie wielkim naszym świętem odrodzenia Polski z kulturalnej i moralnej zapaści. I początkiem ogromnej pracy, żeby powoli odbudować to wszystko, co zdołali zniszczyć ludzie mafii Kaczyńskiego. Na początek trzeba będzie chyba zdemaskować kremlowskich i pekińskich agentów i ich stąd przepędzić. No, ale z planami wypada poczekać do ogłoszenia oficjalnych wyników. W każdym razie mamy za sobą pięcioletnie doświadczenie społeczne, które uczy nas wszystkich, że należy koniecznie interesować się polityką, i że władzy trzeba codziennie patrzeć na ręce. Udzielamy Trzaskowskiemu kredytu zaufania, bo jest bardzo przekonujący i konkretny zarówno w słowach, jak i czynach. Nie mamy już nic do stracenia, a zyskać możemy wiele. Rafale, liczymy na Ciebie!
+4-0
Czwartek, 9 lipca 2020 r. godz. 21:30
nika
Oby tak się stało. Często zastanawiam się, gdzie popełniono błąd. Myślałam, że te 30 lat wolnej Polski to dość czasu, aby nauczyć się demokracji, docenić wolność i zrozumieć, na czym ta wolność polega. Niestety, myliłam się. Społeczeństwo jest kompletnie ogłupione. Wystarczy rzucić jakikolwiek ochłap, byle w patriotyczno-narodowym sosie a ludzie tracą zdrowy rozsądek i poczucie przyzwoitości. Rządy Kaczyńskiego ośmieliły najgorsze, najbardziej prymitywne instynkty. Ludzie przestali się wstydzić własnego nieuctwa, własnej głupoty. Gorzej, afiszują się z tym i są dumni ze swego prostactwa. Ale taki przekaz płynie z góry. I z ambony. Jeśli wygra Duda, za pięć lat nie będzie co zbierać.
+1-0
Czwartek, 9 lipca 2020 r. godz. 08:17
~HALNY GRZEGORZ
@Bławat ...był czas , że mój język był zbyt ,, kwiecisty ". Za bardzo siedziała we mnie kopalnia i styl języka jaki tam panował , czasem to odzywał się wypity browar. Pamiętam wpisy dotyczące premier k...k...k...kopacz czy ,, wykształciucha " z Agatówki. Epitety odnośnie tego ostatniego kosztowały mnie 1tys. zł./ zapłaciłem z przyjemnością nie musząc za nic przepraszać ani sprostować /. HALNY się starzeje i coraz częściej odzywa się w jego miejsce GRZEGORZ. Ps......nim pokryje mnie rdza.....
+0-1
Czwartek, 9 lipca 2020 r. godz. 06:53
~HALNY GRZEGORZ
@fas....przytaczasz to co jest Ci wygodne ,a nawet słowem nie wspomnisz o sednie mojego wpisu - ironizowaniu z hymnu Polski , profanowaniu procesji Bożego Ciała i Mszy Świętej. Właśnie w takim stylu kampanię prowadzi ,, osrana czajka ". Twój idol przegra te wybory pomimo wsparcia niemieckich mediów , a może dlatego....U PAD-a na pewno na pierwszym miejscu jest POLSKA RACJA STANU i tak trzymać ! Ps.... dziś od rana mam bojowy nastrój , więc może zaśpiewamy ,, Wojenko , wojenko ......"
+0-1
Środa, 8 lipca 2020 r. godz. 23:08
~fas
Halny Grzegorzu, Właśnie teraz wyszło z Ciebie chamstwo i prostactwo. Wydawało mi się, że jesteś bardziej inteligentnym człowiekiem, z którym można rzeczowo podyskutować, ale chyba się mylę.
+3-0
Środa, 8 lipca 2020 r. godz. 22:16
~Bławat
@Halny- widzę że ucywilizowałeś swój język. Bardzo Ci się kiedyś szmaciło. Tak trzymaj.
+0-0
Środa, 8 lipca 2020 r. godz. 15:25
~HALNY GRZEGORZ
...udajesz inteligenta a jest z Ciebie prostak i cham . Ironizowanie z hymnu Polski nie może mieć żadnego wytłumaczenia. Tak było przy profanowaniu procesji Bożego Ciała i odprawianiu mszy świętej. Są granice , których się nie powinno przekraczać jeśli ma się odrobinę kultury. Błazen ,, osrana czajka " dla potrzeb wyborów udaje kogoś kim nigdy nie był i nie będzie...Ps. na te farmazony skończonego ciula nikt normalny nie da się nabrać !
+0-4
Środa, 8 lipca 2020 r. godz. 14:08
~QRA DOMOWA
...można być wykształconym durniem ..? Można się okazuje ...dziecko w podstawówce wie, że jesteśmy członkiem UE, a wykształcony niby prezydent tego nie wie ..może nie korzystał ze ściągi kiedy bredził te słowa o Polsce stowarzyszonej z UE .....prostak, cham i DEBIL najlepiej czują się wśród swojej "elity"czyli wśród prostaków, chamów i DEBILI !! Nie potrafiąc zachować się na salonach, nie rozumiejąc zasad tam panujących i nie chcąc się im podporządkować, zachowują się jak prostaki, chamy i DEBILE !
+3-0
Środa, 8 lipca 2020 r. godz. 16:55
~HALNY GRZEGORZ
..... te trzykrotnie użyte określenia to chyba ocena ,, osranej czajki " dotycząca naiwnych wyborców. Jego program to pic na wodę , fotomontaż , który QRA DOMOWA łyka jak małpa kit . Ps...trolle ,, osranej czajki " tylko nie wystrzelajcie się przed czasem , bo co potem...?
+0-4
Środa, 8 lipca 2020 r. godz. 14:05
~Polska cała na Rafała!
Przeciętny wyborca pis nie ma pojęcia co się dzieje w Polsce. Nie pracuje, siedzi na emeryturze, nie wyjeżdża poza granice swojej gminy, nie płaci ZUS, nie czyta, n ie korzysta z internetu a ogląda jedynie TVPiS. Dlatego nie widzi tego burdelu robionego przez Pis.
+4-0
Środa, 8 lipca 2020 r. godz. 14:56
~Wiesiek
Szacujesz bezrobocie w Polsce na grubo ponad 40% ? Faktycznie tyś magyster jest!
+0-0
Środa, 8 lipca 2020 r. godz. 13:56
~cykory do defekacji
Władza ma już pełne portki, nie dajmy im dobiec do kibla !
+2-0
Środa, 8 lipca 2020 r. godz. 12:36
~hop-nice
Moim zdaniem jest to "KORUPCJA POLITYCZNA" obliczona na czas wyborów. Przecież tak nie powinno być żeby z pieniędzy podatników urządzać sobie igrzyska. Władza oszalała i przydałby się jej konkretny egzorcysta a potem dobry prokurator i sąd. Zbliża się widmo utraty tego co zdobyte zostało czyli "DEMOKRACJI" . Jej kres nastąpi wówczas gdy wszyscy uznają, że można przekupić ludzi ich własnymi pieniędzmi. Ludzie, nie głosujcie na największego szkodnika ostatniego pięciolecia. Ten człowiek niegodny jest piastowania tego urzędu.
+2-0
Środa, 8 lipca 2020 r. godz. 12:36
~Cieciorka
myszołów, karetki trafiły by i tak do miast bo nie ma szpitali we wsi, a OSP jest i będzie chroniło mieszkańców na miejscu od każdej klęski żywiołowej bo naweet jak jest susza to leją wodę
+0-0
Środa, 8 lipca 2020 r. godz. 10:48
~Lewak
Byleby by te wozy faktycznie zostały dostarczone w porównaniu do respirator Szumowskiego
+2-0
Środa, 8 lipca 2020 r. godz. 10:21
~Robson
To jak rząd to rozdaje to niech poza okresem wyborczym nie wyciąga łap przez komendy do samorządów o dofinansowania na sprzęt. Wychodzi na to ze ich stać
+2-0
Środa, 8 lipca 2020 r. godz. 10:12
~Myszołów
Karetki by się zawsze przydały, lepiej niż wozy strażackie. Ale lekarze za PIS nie zagłosują za to ciemnota wiejska już tak.
+3-0
Środa, 8 lipca 2020 r. godz. 10:35
~Knur z Wiosny
mYSZOŁÓW!!tY ZAŚ KOGP REPRERZENTUJWSZ?cIEMNOTĘ MIEJSKĄ CIEMNOTĘ lgbt CZY COŚ I NNEGO?
+0-0
Środa, 8 lipca 2020 r. godz. 10:23
~Wiesiek
A "ciemnota wiejska" to rozumiem, że ci lekarze, prawnicy i elity opozycyjne z Pysznicy, Jastkowic i innych sąsiednich wiosek? A ci oświeceni i wykształceni, to w Stalowej w familokach mieszkają? A ha! Teraz rozumiem.
+0-2
Środa, 8 lipca 2020 r. godz. 10:20
~Wiesiek
O masz! To nie ty krytykowałeś Lucjusza jak zakupił respiratory dla szpitala?
+0-0
Środa, 8 lipca 2020 r. godz. 09:48
~Hergut
Ty ZIBI POczytaj sobie elementarz Falskiego albo OGINO KNAUSA jeśli maszinne preferencje rozumowania Ty myślisz tak samo jak Twój Ryzy gauleiter Twoje racje są nad innymi racjami i sa JEDYNIE SŁUSZNE To jest choroba Bo nie widzisz niczergo innego niż celeTwojej partii Lecz sie z nienawiści człowieku
+1-0
Środa, 8 lipca 2020 r. godz. 09:47
~Bławat
@ piszącego artykuł. ,,Niejednokrotnie ''ochotnicy'' mają lepsze wyposażenie niż straż zawodowa.'' Ci ochotnicy, to strażacy, którzy utrzymują zdolność bojową bez żadnych wynagrodzeń poza dietą za akcję. W każdej gminie jest po kilka straży i znajdzie się jednostka bardzo potrzebująca. Większość wypadków jest obsługiwanych przez OSP będących w systemie KSR-G.
+0-0
Środa, 8 lipca 2020 r. godz. 09:32
~Dżejms
Przepraszam, ale z tymi wozami to jest jakaś agitacja na konkretnego kandydata? Czy chodzi o zmobilizowanie społeczeństwa do pójścia na wybory? Czy gmina, gdzie pójdzie 100% ludzi i 100% odda głosy na opozycjonistę nie dostanie wozu? Jak coś dają, to źle. Jak nie dają to też źle! Tak działa opozycja. Wszystko krytykuje, ale łapki wyciąga. Jak wam tak zależy na publicznych pieniądzach, to może należy zrezygnować z dotacji na partie polityczne?
+0-2
Czwartek, 9 lipca 2020 r. godz. 02:46
sys
PiS jako największa partia bierze najwięcej.
+1-0
Czwartek, 9 lipca 2020 r. godz. 02:26
sys
PiS jest najwiekszą partią i najwięcej dostaje.A po za tym uważam gówno każdy dostanie.
+0-0
Środa, 8 lipca 2020 r. godz. 10:17
~Dżejms
To załóżmy, że rząd robi odwrotną akcję. 100 wozów dla jednego z 10 największych miastach gdzie będzie największa frekwencja. Co bym wtedy słyszał i czytał? Że to skandal, bo wspiera się tych największych i najbogatszych, a dlaczego małe gminy nic nie dostają. To taka wasza nowoczesna czytaj: podła propaganda. Co by rząd nie zrobił, to jest źle! I nie mów mi tu o Pisowcach, bo nie jestem. TVP też nie oglądam. Obserwuję, czytam, słucham i oceniam.
+0-0
Środa, 8 lipca 2020 r. godz. 09:35
~Nowoczesna
Czy wozy strażackie nie powinny trafiać do gmin, które ich po prostu POTRZEBUJĄ? I to powinno być jedynym kryterium? - zbyt proste dla Pisowcow?
+0-0
Środa, 8 lipca 2020 r. godz. 09:26
~Hergut
@Zibi!!To chyba ciebie POJE.ało POkurczu z Nowoczesnej Cel nad wyraz szczytny bowiem w gminach do 20 tys mieszkańcółw jest mniej sprzetu do akcji pozarniczych niz w dużych gminach.Chyba Ci sie piata klepka zawiesza.Regeneracja lub restartQ!!!
+0-0
Środa, 8 lipca 2020 r. godz. 09:28
~ZIBI
poczytaj sobie raporty chociażby NIK. Straże są obecnie bardzo dobrze wyposażone. Niejednokrotnie małe gminy w OSP maja lepsze niż zawodowa. A i tak gdy przyjdzie co do czego wzywają zawodowców bo w remizie większość naje... leży
+0-0
Środa, 8 lipca 2020 r. godz. 09:20
~Parafianin
Ale łaska. Fundusz Kościelny za 2019 rok 117 milionów
+0-0
Środa, 8 lipca 2020 r. godz. 09:12
~Hergut
Ja uważam że nie ma w tym żadnej politycznej sprawy bo nie jest powiedziane żeby głosować na jakakolwiek partię czhy gtez osobę.Nadinterpretacja szc zytnego celu aby wyciądac obywateli z dolmów i zachecac do głosowania, Panie FEKLIETON NIE SZUKAJ CZEGOŚ CZEGO NIE MA!!!
+0-0
Środa, 8 lipca 2020 r. godz. 09:18
~Zibi
Serio uważasz ze to szczytny cel? Pojeb... Cię człowieku? Dlaczego tylko gminy do 20 tysięcy? Jak można sprzęt ratujący życie uzależnić od pójścia na wybory? Może podczas kolejnych karetki będą nam udzielać?
+0-0
Środa, 8 lipca 2020 r. godz. 09:02
~Zakończmy koszmar młodych
Zagłosowałbym na Dudę, ale PiS ma w d**** młodych. Trwa moda na kupowanie mieszkań na wynajem (ZA GOTÓWKĘ), spekulacje, masowy skup mieszkań przez agencje, a to generuje sztuczny popyt i dlatego ceny tak wystrzeliły w górę. Deweloperzy nie muszą się starać. PiS chciał opodatkować każde kolejne mieszkanie, ale partia szybko się z tego pomysłu wycofała. Zgadnijcie, dlaczego. Czy w tej kampanii PiS wspomniał o problemach młodych ludzi? Co z tego, że jest 500+, jeśli młodzi nie mają mieszkań ani godnych warunków do życia? 500+ przestało działać, bo dzietność spada. Dlaczego zastanówcie się dobrze, zanim postawicie krzyżyk przy Dudzie. Trzaskowski chce przywrócić program Mieszkanie dla Młodych. Ten program działał, ale dziś trzeba go wznowić na zupełnie nowych zasadach. Teraz już wiecie, dlaczego PiS przegra te wybory.
+3-0
Środa, 8 lipca 2020 r. godz. 09:50
~Waluś z KO
A ile mieszkań lub czegokolwiek dła POPSL przez 8 lat nieRządów?ZERO!!!
+0-0
Środa, 8 lipca 2020 r. godz. 08:33
~xxx
Bitwa o wozy... bitwa. Jak to PiS wszytsko musi kojarzy sie z wrogiem i wojna
+1-0
Środa, 8 lipca 2020 r. godz. 08:28
~HALNY GRZEGORZ
Mnie to na polityczną korupcję NIE WYGLĄDA . W naszym terenie mobilizację strażaków popsuła fatalna aura / deszcz i obfity deszcz /. Może teraz będzie lepiej i strażacy przekonają niedowiarków , że warto zagłosować w drugiej turze .Z demokracji warto korzystać a wybieramy PREZYDENTA na 5 lat. Ryba psuje się od głowy , u nas od Warszawy. Narkotyki / ostatnie przypadki nawet kierowców autobusów / , lewactwo , LGBT i inne zarazy dotykają stolicę POLSKI . Trzeba temu powiedzieć NIE i w wyborach zagłosować na tradycyjne wartości Bóg , Honor , Ojczyzna . Ich gwarantem będzie Prezydent Andrzej Duda . Konfederacja z Bosakiem ma jeszcze 3 dni na określenie śię jakiej chce Polski. Polski POPAPRAŃCÓW i czy tej normalnej PADa. Ps....dziś chyba pora na ,, Warszawiankę ". Miasto SYRENKI obudż się...
+0-4
Czwartek, 9 lipca 2020 r. godz. 02:57
sys
Ale wypociny,PiS rządzi tyle lat ,ale dalej Tusk , Wałęsa winien i nie wiadomo kto.Pisowskie tam,tam,ramtam.
+1-0
Środa, 8 lipca 2020 r. godz. 22:51
~fas
Halny Grzegorzu, mamy chyba inne pojęcie normalności. LGBT czy eutanazja nie są dla mnie oznakami dobrobytu. Nie wiem skąd taki tekst, ponieważ nie są żadne oznaki dobrobytu. Natomiast czy jest normalne uchwalanie ważnych przepisów nocami, bez zachowania jakichkolwiek procedur? Czy jest normalne kłamanie w żywe oczy przez najwyższych urzędników i przemilczanie niewygodnych faktów? Można podać wiele przykładów "nienormalności", ale nie mam na to czasu i chęci. P.S.: W świecie zwierząt jest mnóstwo przypadków związków homoseksualnych. W przypadku niektórych gatunków nawet one dominują. Wystarczy trochę więcej wiedzy zaczerpnąć, zanim się zacznie pisać. Aby było bliżej naszej "wypaczonej" rzeczywistości, przykładem mogą być kaczki krzyżówki. Pozdrawiam.
+3-0
Środa, 8 lipca 2020 r. godz. 12:03
~HALNY GRZEGORZ
@fas...jeśli dla Ciebie Zachodnia cywilizacja z rozdmuchanym LGBT , eutanazją i innymi wynalazkami dobrobytu jest normalna , to faktycznie Polska z prezydentem Dudą jest nienormalna... żyjemy obok siebie a jednak w innym świecie . Tolerancja ma jednak swoje granice.... Ps.czy u zwierząt są pary jednopłciowe ? . Na jakim etapie człowieczeństwa to zło się zaczęło ?
+0-2
Środa, 8 lipca 2020 r. godz. 10:55
~fas
Polska PADa normalna? Chyba sobie kpisz.
+2-0
Środa, 8 lipca 2020 r. godz. 10:44
~HALNY GRZEGORZ
.......to miasto się moralnie zatraca na pasku diabła , który opętał niektóre mózgi . Walka Dobra ze Złem jest w Warszawie do wygrania tylko trzeba więcej egzorcystów lub zwykłych ludzi o silnej wierze w Boga . Ps...robiono kiedyś badanie na dwu stadach szczurów. Jedne miały pod dostatkiem jedzenia , drugie czasem głodowały . Te żyjące w dostatku z czasem wyginęły . Te żyjące w ubóstwie rozwinęły populację . Morał jest chyba czytelny i Warszawę może to spotkać...!
+0-3
Środa, 8 lipca 2020 r. godz. 09:45
~Lucyfer
To lewicowe miasto syrenki rozwija się najdynamiczniej w Polsce, to miasto daje ci pieniążki w postaci janosikowego jak każde inne miasto lewicowe, to miasto ciągnie cała polske do przodu a co zamian dostaje?: PiS
+1-0
Środa, 8 lipca 2020 r. godz. 07:53
~Rybak
My naród jesteśmy władzy wdzięczni! My naród w ogień za Wami wskoczymy a te wozy niech nie gaszą naszego uwielbienia do Was!
+0-0
Środa, 8 lipca 2020 r. godz. 06:54
~Strażak
Wóz strażacki to nie maskotka. Powinien trafić tam gdzie jest REALNIE potrzebny i nie być orężem w politycznej walce. Dodajmy ze chodzi o gminy do 20 tysięcy mieszkańców.
+3-0
Środa, 8 lipca 2020 r. godz. 06:47
~:)
Zobaczycie jak po wyborach krzywa zachorowań pójdzie w górę bo rząd ukrywa prawdziwa liczbę. Wtedy będzie bitwa o respiratory :)
+2-0
Środa, 8 lipca 2020 r. godz. 06:39
~Jurek
Po pierwsze nie możesz zabronić komuś mieć swojego zdania. Po drugie wytłumacz to tym, którzy myślą ze 500 plus i inne socjalne plusy to z ich pieniędzy a rząd łaski nie robi. Dla mnie to tez jest głupie mój przywilej obywatelski łączy się z prezentem i to za nasze. Po trzecie można rozdysponować sprzęt tam gdzie jest on naprawdę potrzebny a nie bo się udało.
+2-0
Środa, 8 lipca 2020 r. godz. 05:00
~Kazirex
Panie redaktorze Ja akurat popieram taką inicjatywę ponieważ jest ona na szczytny cel. Pan jako redaktor nie powinien krytykować i być apolityczny. Wiadomo że wszystko co da nam władza jest z naszych podatków. Zadam Panu pytanie czy lepiej żeby po cichu kradli nasze pieniądze czy lepiej żeby w taki czy inny sposób wróciły do społeczeństwa? Ocenę pozostawiam czytającym
+0-3
Czwartek, 9 lipca 2020 r. godz. 04:27
sys
Złodziej złodziejem ,a agitacja wyborcza agitacją.
+0-0
Środa, 8 lipca 2020 r. godz. 12:41
~ruzga
Nie bądź taki szczodry dla złodzieja. Pytanie świadczy tylko o twoim kompleksie i godzeniu się z przejawami zła. Gdy widzisz, że jesteś okradany to nie wyciągaj ręki do złodzieja po jałmużną tylko zgłaszaj policji. W ten sposób nigdzie nie zajdziemy. Cieszenie się z tego, że coś skapnie i nam jest nie na miejscu. Złodziej jest zawsze złodziejem a miejsce jego jest nie w rządzie a w pace.
+3-0
Środa, 8 lipca 2020 r. godz. 07:42
~asd
Przecież ten pojazd i tak trafiłby do strażaków. Obecnie najbardziej istotne jest nie tyle kto daje (bo to wiadome), ale w jaki sposób. Od dawna widać, że nie można oddać jakiegoś obiektu bez przecięcia wstęgi i "spędu" mediów oraz kogoś z "góry". Wystarczy coś podpisać (mamy przykład z mostem) i już jest okazja do konferencji prasowej, "wycieczki" w teren, naplucia na przeciwników itp. A udział w wyborach powinien być obowiązkowy (są kraje gdzie tak jest).
+0-1
Środa, 8 lipca 2020 r. godz. 06:56
~Obywatelka
Co to znaczy po cichu kradli? Za kradzież to się idzie do więzienia!
+2-0
Środa, 8 lipca 2020 r. godz. 06:43
~stalowiak
Apolityczny to powinien być ksiądz tymczasem agitka za Duda w całej Polsce.
+3-0
Stalowka.NET - Felietony
Copyright 2001 - 2024 Stalowka.NET
  » O nas  » Redakcja  » Reklama  » Kontakt
Wszelkie prawa zastrzeżone.


X Ta strona korzysta z plików cookie w celu świadczenia usług i realizacji potrzeb użytkowników. Pliki te mogą być zapisywane w pamięci Twojego urządzenia. Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki internetowej. Więcej w polityce prywatności.