Stalowa Wola Stalowa Wola: Huta Stalowa Wola
Wiadomości lokalne z miasta Stalowa Wola i Powiatu Stalowowolskiego. Najnowsze! Najszybciej!
Kamera na żywo na panoramę Stalowej Woli na skrzyżowanie al. Jana Pawła II z ul. KEN
Nagrania audio, rozmowy z ciekawymi ludźmi
Fotografie z najważniejszych wydarzeń w Stalowej Woli
Kanał youtube.stalowka.net - Pierwsza stalowowolska telewizja internetowa
Encyklopedia miasta Stalowa Wola
Zapowiedzi zbliżających się wydarzeń kulturalnych
Baza adresowa najważniejszych firm i instytucji życia publicznego
Bezpłatna baza ogłoszeń dla mieszkańców miasta Stalowa Wola jak i Powiatu Stalowowolskiego
Twoje konto
Strona główna  Stalowa Wola / Wiadomości Sobota, 19 września 2020 r. Imieniny: Januarego, Konstancji, Leopolda
 Wiadomości lokalne
» W wieku 73 lat zmarł twórca rzeźby Patriota - Andrzej Pityński
» Opóźnia się przetarg na przebudowę Rynku w Rozwadowie. Powodem zmiany w projekcie
» Tydzień Elektrycznych Ofert Forda
» Zmarł Emil Brzoza, aktor Amatorskiego Teatru Dramatycznego im. Józefa Żmudy
» Urząd Miasta przytacza ranking. Najtaniej w Stalowej Woli
» Przypomnieli o 81 rocznicy agresji ZSRR na Polskę
» Spektakularna metamorfoza w Projekt Zdrowie - 
 Pani Małgosia schudła 22 kilogramy!
» Light Sheer Duet - złoty standard w depilacji laserowej
» Przyjęcia wstrzymane na 4 oddziałach. Powodem koronawirus
» Przejazd kolejowy w Kłyżowie wyłączony z ruchu
» Strażacy z Antoniowa w tym roku otrzymają nowy wóz
» Megality w Polsce. Idea megalityczna w obrządku pogrzebowym kultury pucharów lejkowatych
Więcej » 
 Zasłyszane...
"Dieta rządzi każdą sferą naszego życia: prywatną, zawodową, społeczną. Każdy z nas chce się dobrze czuć i dobrze wyglądać".
Sławomir Górny, dietoterapeuta
 Imprezy w mieście
» Program RELACJI. V Międzypokoleniowych Spotkań Teatralnych
» Premiera drugiej animacji - "Cudowne Ziele" - #TerazLasowiacy - Legendy w sieci
» Rejestracja do Uniwersytetu Trzeciego Wieku na rok akademicki 2020/2021
» "Stefan Kaczmarz - zapomniany geniusz z Lwowskiej Szkoły Matematycznej" - nowy cykl zajęć edukacyjnych
» Rozwadów - podróż sentymentalna w 330. rocznicę lokacji miasta
» Dzieje wędrującej kolekcji
» Rejestracja na Dziecięcy Uniwersytet Techniczny w Stalowej Woli w nowej rzeczywistości
Więcej » 
 Fotoreportaże
Stalowa Wola: GSMP 2020: wyścig na Słowacji
»GSMP 2020: wyścig na Słowacji
»GSMP 2020: Faraś na wyścigu w Sopocie
»Impreza klubowa: Stalowa Wola Młode Miasto dla Młodych
»San zalewa błonia w Stalowej Woli
»Minister Sportu w Stalowej Woli
Więcej » 
Wiadomości lokalne / Polityka i Samorządy

Czwartek, 17 czerwca 2010 r. godz. 16:21     /Tomasz Błażejowski/
Komorowski w Hucie Stalowa Wola

Marszałek Bronisław Komorowski w asyście prezesa generalnego HUty Stalowa Wola S.A. Krzysztofa Trofiniaka.
Marszałek Bronisław Komorowski w asyście prezesa generalnego HUty Stalowa Wola S.A. Krzysztofa Trofiniaka.
Fot. Jacek Rodecki
Kandydat na Prezydenta RP Bronisław Komorowski przybył z wizytą do Huty Stalowa Wola. Jak sam marszałek zaznaczył, spotkanie nie było związane z kampanią wyborczą.

Marszałka pełniącego obowiązki Prezydenta RP Bronisława Komorowskiego przywitał prezes generalny Huty Stalowa Wola S.A. Krzysztof Trofiniak. - Pamiętam, że marszałek już kiedyś gościł w naszych progach, tylko w innej roli, Ministra Obrony Narodowej. Chciałbym serdecznie Pana powitać, szczególnie dlatego, że czas kiedy był pan Ministrem Obrony Narodowej był czasem prosperity dla przemysłu zbrojeniowego HSW - rozpoczął prezes HSW S.A.

- Pamiętam poprzednią moją wizytę i przejmujące i grozą wiejące obrazki pustych hal, gdzie nic się nie działo. Wiem, że wiele się od tego czasu zmieniło i chyba na korzyść. Aczkolwiek nowe szanse jakie zakład uzyskał zostały częściowo zakwestionowane przez kryzys gospodarczy w Europie i na świecie. Dotyczy to produkcji maszyn budowlanych. Tym bardziej zatem trzeba szukać nowych szans - oznajmił z kolei Komorowski.

Po wymienieniu uprzejmości, marszałek spotkał się zarządem HSW S.A. oraz przedstawicielami między innymi związków zawodowych w celu omówienia spraw związanych z zakładem. Następnie Komorowski udał się na wydział M 16 i spotkał się z jego pracownikami. - Mam świadomość że spotkanie planowane było od wielu miesięcy. Cieszę się, że mogę być dzisiaj. Spotykamy się w czasie kampanii wyborczej ale chciałbym potraktować nasze dzisiejsze spotkanie jako wykonywanie obowiązków marszałkowskich, ponieważ w takiej roli zostałem wcześniej do państwa zaproszony - mówił Komorowski, który poruszył również problem prywatyzacji. - Dzisiaj tędy wiedzie droga, do nowych, polskich szans. Wejście kapitału, nowych technologii, nowych szans na nowych rynkach. Dzisiaj nie ma ryzyka związanego z prywatyzacją, jest za to problem ryzyka związanego z opóźnieniem prywatyzacji. Musi być właściciel dysponujący i kapitałem i technologią. Muszą być przepisy prawa, aby właściciel respektował prawa pracownicze - zakończył marszałek sejmu.

Bronisław Komorowski - To co jest przekleństwem większości zakładów to brak pewności jutra. Brak pewności tego, kiedy i jak i na jakie produkty pieniądze będą wydawane. Wiem że zakład stanął przed nowymi szansami i nowymi problemami, związanymi nie tyle z ograniczeniem etatowym ale ograniczeniem ilości osób realnie pracujących o 1/5 poprzez urlopowanie pracowników. Jest zatem wiele do zrobienia aby zakład mógł znowu się rozwijać i dawać pracę. Trzeba przetrwać. Dostałem od związków zawodowych pismo do premiera. Oczywiście przekaże je. Mam świadomość, że są potrzebne działania doraźne ale są przede wszystkim potrzebne działania zwiększające szanse na przyszłość. Wydaje mi się że utrzymanie produkcji wojskowej oraz zwiększenie realnej puli pieniędzy przeznaczonej na produkcję wojskową to jest docelowe rozwiązanie.

Strona do druku Drukuj artykuł    

Jeżeli masz jakieś ciekawe informacje, chcesz przekazać coś ważnego,
coś interesującego, nie wahaj się - napisz do nas: redakcja@stalowka.net

Dodaj komentarz do artykułu »  

Niedziela, 20 czerwca 2010 r. godz. 12:06
~Icek Szetina
El.Baranie w dniu tak ważnym dla Polski w myśl powiedzonka:"NA KOPNIĘCIA OSŁA NIE REAGUJĘ"nie odpowiem Ci na Twoje bzdety.Jesteś biednym niedojdą forumowym z niewidocznym/dopóki się nie odezwiesz/kalectwem,więc czas dyskusji z Tobą uważam za czas stracony.
+0-0
Niedziela, 20 czerwca 2010 r. godz. 05:58
~Icek Szetina.
Napisałeś El Baranie "wszystkim kłamcą"/sic/I Ty śmiesz pouczać odnośnie pisowni? Prawidłowo pisze sie "wszystkim kłamcom"Widać,że chip w Twoim oczadziałym łbie przegrzał sie i nie panuje nad pisownią.Cofnij sie do swoich wypowiedzi i dokładnie przeczytaj,jesli umiesz:)No i pisz krócej i na temat,bo tych tasiemcowych bzdur nie chce mi sie czytać.
+0-0
Sobota, 19 czerwca 2010 r. godz. 18:56
~marcin
Ale PiSomatołów poruszyło. Tylu ważnych przyjeżdża z PO a do nich tylko "NIELOT-KACZOR" z krótkimi nóżkami i rączkami!
+0-0
Sobota, 19 czerwca 2010 r. godz. 17:47
~el.Banan
Icek -moim "guru" jest tylko i wyłącznie Bóg tak na początek żeby sobie coś do końca wyjaśnić który dał mi rozum żeby tępić takich tępaków jak ty ;) jeśli już kogoś poprawiasz to rób to dobrze: "kłamca - tego kłamcę, tym jednym kłamcą; tych kłamców, tym wszystkim kłamcom" to jedną sprawę mamy załatwioną w końcu się zdecyduj czy umiem pisać czy nie bo już sam nie wiem raz piszesz tak raz tak (trzeba było się czepić przecinków) ja sam nigdy się nie chwaliłem że umiem a już na 100 % nie napisał bym że ty umiesz ;) to wyjaśniliśmy sobie 2 sprawę ;) no to jedziemy z trzecią Jarosławowi Kłamcy K. pozwolili się odwołać a nie go "uniewinnili" czy osadzony za to czy tamto się odwołuje wypuszczają go tumanie z więzienia ?? NIE a Jaro KŁAMCA K. bez względu na to co orzeknie sąd i tak pozostanie kłamcą ;) tu masz kilka przykładów : "W żadnym wypadku nie zostanę premierem, jeśli mój brat Lech wygra wybory prezydenckie. Byłaby to sytuacja nie do zaakceptowania przez polskie społeczeństwo." J.K.K 10.2005 może jeszcze to ;) " 2004.02.16, PR3: "My w kolejnej kompromitacji i w otwieraniu Samoobronie drogi do władzy w Polsce uczestniczyć nie będziemy" nawet taki tępak jak ty wie że twój ukochany sPiSkowy rząd dał władze Samoobronie można jeszcze długo cytowaćnotoryczne kłamstwa Jarka ale do twojej pustej głowy i tak to nie dotrze :( wiec 3 sprawa załatwiona ;) (no to jedziemy z 4) jak ci już napisałem za operacje w prywatnym szpitalu nie płaciłem nic to wasz KŁAMIĄCY prezes wmawia wam (bo to takie pisowskie kłamstwo powtarzane 10 razy staje się prawdą) że za prywatne szpitale trzeba płacić ;) a ty wyznawca kłamcy powtarzasz inne kłamstwo ale nie mam zamiaru ci się tłumaczyć na co miałem operację ... no to sprawa czwarta załatwiona ... (5) już ci tłumaczyłem dlaczego odpisuje na twoje zaczepki - jeśli tamto wytłumaczenie ci nie pasuje dam inne - TĘPOTĘ TRZEBA TĘPIĆ ... i na koniec gdyby nie daj Boże wygrał kłamca ci którzy paradują z nim w koszulkach z tymi śmiesznymi napisami przy następnych wyborach będą nosić z takim napisem ;) "Przebrała się miarka - kopnij w d... Jarka ps. Icek odpowiedz mi na jedno pytanie - TAK lub NIE przestałeś już kraść ??
+0-0
Sobota, 19 czerwca 2010 r. godz. 06:38
~Icek Szetina
E.Baranie!Pisze sie nie "kłamcą"tylko kłamcom,sPiSkowcom,a nie :"sPiSkowcą Naucz sie pisać PO POlsku zwolenniku zlodziejstwa i lodziarstwa."
+0-0
Sobota, 19 czerwca 2010 r. godz. 06:34
~Icek Szetina
E.Baranie.Przeczytaj na onecie o sądzie.Sprawa trwa dalej:)A jeśli chodzi o operację tego,co u Ciebie nazywano mózgiem,to nie jest ważne czy usuneli Ci go za 80 PLN 80 zł,czy 80 $.Ważne jest to,ze go NIE MASZ:)Chip z programem niestety nie zastapi Ci mózgu.Współczuje Ci niedojdo forumowy,choć z tytułu Twej głupoty nie powinienem Ci współczuć.Miałeś nie odpisywać,a odpisujesz tak pod swoim,jak i pod cudzymi nickami.Wstyd!Masz takie samo słowo jak Twój guru!
+0-0
Piątek, 18 czerwca 2010 r. godz. 17:10
~Wolf
Bronkowi chyba dali kartkę z nie tym przemówieniem. Pod ,,chińską" fabryką, bredził o polskim przemyśle zbrojeniowym, albo fabryki pomylił. Równie dobrze mógł do nas mówić o stoczniach, kopalniach, ale nas to bezpośrednio nie dotyczy.
+0-0
Piątek, 18 czerwca 2010 r. godz. 15:35
~el.Banan
Icek twoja głupota mnie onieśmiela żeby pisać takie głupoty że ty niby umiesz pisać :D nie czepiałem wcześniej bo w sumie mi to zwisa jak piszesz ale jak już piszesz o prawdzie to ci wytknę żeby ci coś udowodnić że to nie ja pisałem ;) nie pisze się 80 PLN tylko 80 zł nie pisze się też min Kopacz (chyba że chodziło ci o minute Kopacz) a min. Kopacz nie chce mi się dalej wytykać twojej tępoty ale uwierz nie napisałbym na pewno że umiesz pisać :D po 2 nie umiesz czytać ze zrozumieniem (nigdy nie napisałem że popieram PO ale zawsze ze jestem przeciwny kłamcą , krętaczom - sPiSkowcą) wiec i pisanie że: "obiecałeś mi nie odpisywać na prawdę,którą zawieraja moje posty" (z tego śmiałem się z 10 min) jaką prawdę ?? jeśli ty tylko potrafisz wyzywać ?? ale to typowe dla elektoratu sPiSkowców dlatego też lubię się z was nabijać i wytykać wam tępotę ;) piszesz nie wiem już nawet który raz - "Tylko idiota ze skrzywionym ego głosuje na przedstawiciela Rynia,Zbynia Mira,Grzenia,Beatki,i innych POlodziarzy! " nie broniąc nikogo napiszę że lepiej glosować na nich (bo to mniejsze zło) niż głosować na ludzi z wyrokami ;) Jarosława Kłamce K. na Zbigniewa Z. Mariusza K. (tym już niedługo zajmie się sąd) a teraz o Beatce z tym ze Kempie ... (typowe dla PiSuaru jak się na niego leje mówią że deszcz pada) nie chce mi się szukać i cytować ale sens był taki : ( red. Jarosław K. przegrał sprawę w trybie wyborczym Beata K. jak to przegrał ?? jeśli PO wycofuje się z prywatyzacji to prezes wygrał) czyli Beata K. powiela to samo kłamstwo jakie kilka godzin wcześniej udowodnił im sąd (wiec nie tylko z elektoratu pisu można się dobrze pośmiać ale i z ich pseudo inteligentnych polityków) sumując to wszystko: gdy zapytasz się kogoś kogoś kto chce głosować na pis dlaczego na 100 osób zapytanych 95 odpowie "bo tak" tyle mają do powiedzenia - dla tego powinna być zmieniona ordynacja wyborcza i przed głosowaniem powinien być przeprowadzony szybki test IQ tak z 5 prostych pytań bo niby dlaczego taki ICEK ma być traktowany jako jeden głos ... automatycznie poparcie dla Jarosława Kłamcy K. spada do może 2%
+0-0
Piątek, 18 czerwca 2010 r. godz. 13:38
~wyborca
Marian: po Twoich wypowiedziach widać, że jesteś komuchem i boisz się zwycięstwa UPR lub WiP. Wpiszcie na YouTube: "krytyka Korwina". Wyskoczą vlogi pewnego "komunisty", który tłumaczy, dlaczego socjalizm jest najsprawiedliwszym ustrojem i dlaczego głosować na Napieralskiego [to tak dla zwały]. Co z tego, że w sondażach Korwin ma małe poparcie? Nie media, lecz wyborcy zdecydują, kto wygra. Teraz rozumiesz, po co są te wszystkie sondaże? Dlaczego Fakt bierze pod uwagę tylko ekstraklasę (Komorowskiego i Kaczyńskiego), stacje telewizyjne - I ligę (Napieralski, Pawlak), a II lidze nie dają szans? To jest złamanie zasad 5p. Tylko Janusz Korwin-Mikke rozprawi się z korupcją, krętaczami i bandą nierobów.
+0-0
Piątek, 18 czerwca 2010 r. godz. 10:56
~Marian
Do wyborcy. Kolego Korwin-Mikke ma 2% poparcia. Więc jak Ty widzisz szansę dla niego na wygraną? Oddając głos na niego, dajesz szansę na wygraną Bronkowi lub Jarkowi. Odpuść sobie Korwina, bo ten koleś powinien mieć żółte papiery tak samo jak nasz wielki radny pan Kotulski. Tylko Grzegorz Napieralski może zagrozić dwóch faworytom.
+0-0
Piątek, 18 czerwca 2010 r. godz. 10:50
~Marian
"Tyle ile Ja Wam obiecam, nikt Wam nie da" Dajcie sobie spokój z głosowaniem na Bronka, Jarka, Korwina i innych pajaców. Jak macie na nich oddawać głosy, to lepiej prześpijcie całą niedzielę i odpuście sobie wybory. Grzegorz Napieralski może coś zdziałać dla naszego narodu, reszta to tylko obiecywać potrafią.
+0-0
Piątek, 18 czerwca 2010 r. godz. 10:21
~wyborca
Proponuję poważnie rozważyć kandydaturę Janusza Korwina-Mikke z partii Wolność i Praworządność. Ostatnio w sondażach dla TVP wspiął się w górę. Tylko on może coś zmienić w Polsce, aby nie emigrować za granicę po studiach ścisłych. Tylko on stworzy dobre warunku dla inwestorów firm wysokiego poziomu (hi-tech)! Precz z komuną! Jeżeli nie popieracie JKM, nadal jest wybór: Marek Jurek (Prawica Rzeczypospolitej), ostatecznie Kornel Morawiecki (Solidarność Walcząca). Gdzie dwóch (ze szczytu) się bije, tam trzeci korzysta. Nie czytajcie Faktu, tylko sami podejmijcie decyzję. Obecność w lokalu wyborczym obowiązkowa!
+0-0
Piątek, 18 czerwca 2010 r. godz. 09:34
~wega
a Jaro przylecial (oczywiscie nie w ramach kampani) do powodzian he he he,wszyscy szczekacze z PIS na tym forum nie obawiajcie sie ciemnogród podkarpacki pod dyktando kleru zagłosuje na guru Jaro,reszta Polski inteligentnej zagłosuje madrze bo jadu mamy juz dosyc!!!!! Stalowa Wola to zagłebie Kaczyzmu wiec spokojne waszer rozczochrane !!!
+0-0
Piątek, 18 czerwca 2010 r. godz. 08:18
~Icek Szetina
Tylko idiota ze skrzywionym ego głosuje na przedstawiciela Rynia,Zbynia Mira,Grzenia,Beatki,i innych POlodziarzy! Podkarpacie mówi POszustom:NIEEEEEE!!!!
+0-0
Piątek, 18 czerwca 2010 r. godz. 07:44
~Sofii
Całe Podkarpacie odstawia platformę w kąt i niebyt, bo to się jej należy razem z tym jej kandydatem którego tak się na tej stronie lansuje. Całe Podkarpacie i cała Stalowa Wola głosuje w niedzielę na pana Jarosława Kaczyńskiego, bo Polska jest najważniejsza.
+0-0
Piątek, 18 czerwca 2010 r. godz. 05:42
~Icek Szetina
Cała obstawa Bronka,przed wizytą w HSW miała wysmarowane POdogonia etrpentyna,aby sie żwawo POruszała Harry!Dlatego Luft tak sie POruszał.
+0-0
Piątek, 18 czerwca 2010 r. godz. 05:39
~Icek Szetina
Do Rabina Jarka:Chociaż Ty Rebe nie jesteś Rebe,tylko el.Baran i obiecałeś mi nie odpisywać na prawdę,którą zawieraja moje posty,nie mam do Ciebie niedojdo forumowo-platformiana pretensji,tylko mam wielkie pretensje do tego,kto Ciebie nauczył pisać i czytać!Żyj dalej w ciemnocie i przekonaniu,że to co wyprawia Ryży i jego banda jest dobre i słuszne DLA WSZYSTKICH Polaków.Mniemam,że 3/4 Twojej partii pochodzenia starozakonno-czosnkowego sama juz nie wierzy w to co robi w Polsce!
+0-0
Piątek, 18 czerwca 2010 r. godz. 04:01
~mieszkaniec
wyborcaJKM za kłamstwa idzie się do prokuratuty! a co powiesz, jak Twój kandydat szydził z osób jeżdzących na wózkach inwalidzkich ?? tak tak to był JKM ten z oślą brodą.
+0-0
Czwartek, 17 czerwca 2010 r. godz. 22:37
~wyborcaJKM
Na Facebooku przeczytałem, że Komorowski dzisiaj w TVN powiedział, iż "był u prezydenta, który świeżo zginął". Wstyd i kompromitacja. Poznaniacy i Krakowianie już mu przebaczyli? ;)
+0-0
Czwartek, 17 czerwca 2010 r. godz. 22:26
~Nossik
Strasznie tu zajeżdża platformą. Strasznie tu toksycznie.
+0-0
Czwartek, 17 czerwca 2010 r. godz. 21:40
~Rabin Jarek
"U wschodnich Żydów, i nie tylko Żydów, istniał przesąd, że spotkanie kogoś niosącego puste wiadra przynosi nieszczęście, a z pełnymi wiadrami to szczęście. Żona wyprawiła ICKA do studni po wodę. Wrócił z pustymi wiadrami, tłumacząc się, że Bronek przyjechał do naszej wsi, a on nie chciał mu przynosić szczęścia. "Dlatego wylałem wodę." Żona łapie się za głowę. "Oj wej, Icek! Ile razy mam ci powtarzać, żebyś ty się nie mieszał do polityki!" ICEK jesteś pusty jak bęben a twój mózgojad już dawno zdechł z głodu w ilu tematach piszesz to samo to głowa mała jak ktoś tak tępy nauczył się w ogóle pisać ??
+0-0
Czwartek, 17 czerwca 2010 r. godz. 20:29
~Demokracja jest kobietą :)))))))
wyborca JKM - "jedno słuszne rozwiązanie " to już mieliśmy - była to jedna prawdziwa siła która prowadziła naród i wskazywała jedyną słuszną drogę - no proszę cię i ty tu o dekomunizacji ? To już przerabialiśmy . Teraz poczytaj o zasadach demokracji - wiedza nie boli dziubasku :))))))
+0-0
Czwartek, 17 czerwca 2010 r. godz. 20:20
~Harry
Obczajcie sobie fotoreportaż a konkretnie zdjecie nr 2 gdzie Luft biegnie z samochodu do bronka z kartką jakby go stado murzynów goniło.Pewnie bał sie,że bez kartki bronek przywita wszystkich słowami: witam mieszkańców Żelazowej Woli :P
+0-0
Czwartek, 17 czerwca 2010 r. godz. 19:48
~wyborcaJKM
W tej sytuacji jest tylko 1 rozwiązanie - Korwin-Mikke rozgoni całą bandę nierobów w polityce i strukturach państwowych. Czas raz na zawsze zakończyć dekomunizację.
+0-0
Czwartek, 17 czerwca 2010 r. godz. 19:15
~Icek Szetina
Kochane hutasy z HSW! Ja,ćwierćhrabia Bronek obiecuję Wam,że w imieniu swojego szefa obiecuję Wam jeszcze nieraz obiecać,ze obiecam!!!
+0-0
Czwartek, 17 czerwca 2010 r. godz. 17:56
~Mocherowy beret
"Jak sam marszałek zaznaczył, spotkanie nie było związane z kampanią wyborczą." No niech mnie naleśnik nie rozśmiesza:))))))
+0-0
Czwartek, 17 czerwca 2010 r. godz. 17:37
~emhmm
I co z tego wynika? Jakieś wspomnienia połsłówka a gdzie konkrety ?
+0-0
Czwartek, 17 czerwca 2010 r. godz. 17:27
~Frost
no to masoneria się rozszerza ehhh Pan Olechowski na PREZYDENTA TO JEDYNY i w dodatku SŁUSZNY KANDYDAT!
+0-0
Czwartek, 17 czerwca 2010 r. godz. 17:14
~KACZKA DZIENNIKARSKA
był już w HSW tusk, komorowski a kiedy lepper ,on by pomógł buraki sadzić i barykady stawiac dla chińszczyzny ENDRJU DO BOJU,GNOJU!!!!
+0-0
Czwartek, 17 czerwca 2010 r. godz. 17:11
~volik49
ale komuch Komorowski jak uciekal z huty to policja okolo 15 zamknela droge zeby cwierc hrabia nie stal na swiatlach bo ktos moglby go rzucic jajkiem.Paszol won pacholku.
+0-0
Czwartek, 17 czerwca 2010 r. godz. 17:06
~zem
nie wiem
+0-0
Czwartek, 17 czerwca 2010 r. godz. 16:32
~london
i jak była jakaś zadyma tak reklamowana wcześniej
+0-0
Stalowka.NET - Wiadomości lokalne z miasta Stalowa Wola i okolic
Copyright 2001 - 2020 Stalowka.NET
  » O nas  » Redakcja  » Reklama  » Kontakt
Wszelkie prawa zastrzeżone.
X Ta strona korzysta z plików cookie w celu świadczenia usług i realizacji potrzeb użytkowników. Pliki te mogą być zapisywane w pamięci Twojego urządzenia. Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki internetowej. Więcej w polityce prywatności.