Stalowa Wola Stalowa Wola: Huta Stalowa Wola
Wiadomości lokalne z miasta Stalowa Wola i Powiatu Stalowowolskiego. Najnowsze! Najszybciej!
Kamera na żywo na panoramę Stalowej Woli na skrzyżowanie al. Jana Pawła II z ul. KEN
Nagrania audio, rozmowy z ciekawymi ludźmi
Fotografie z najważniejszych wydarzeń w Stalowej Woli
Kanał youtube.stalowka.net - Pierwsza stalowowolska telewizja internetowa
Encyklopedia miasta Stalowa Wola
Zapowiedzi zbliżających się wydarzeń kulturalnych
Baza adresowa najważniejszych firm i instytucji życia publicznego
Bezpłatna baza ogłoszeń dla mieszkańców miasta Stalowa Wola jak i Powiatu Stalowowolskiego
Twoje konto
Strona główna  Stalowa Wola / Wiadomości Czwartek, 3 grudnia 2020 r. Imieniny: Hilarego, Franciszki, Ksawery
 Wiadomości lokalne
» Muzeum Regionalne zachęca: zostań współtwórcą wystawy!
» Po pięciu latach powraca biuro Sojuszu Lewicy Demokratycznej
» Komunikat MZK
» Mieszkańcy Bojanowa otrzymali od policji odblaski
» Co możemy stracić na zatargu z Unią Europejską? Radna wylicza
» "Akcja zima" w mieście rozpoczęta
» O rodzinie i małżeństwie Steczkowskich na antenie Polskiego Radia
» Viacheslav Kyrylov zwycięzcą Konkursu Kompozytorskiego Młodzi Muzycy Młodemu Miastu 2.0.
» 67-latka na podwójnym gazie
» Ulica Wrzosowa zalana błotem
» Unijny koronabudżet. Co dalej z budową mostu na Sanie?
» 34 kg - tak się chudnie z Gabinetem Projekt Zdrowie
Więcej » 
 Zasłyszane...
"Dieta rządzi każdą sferą naszego życia: prywatną, zawodową, społeczną. Każdy z nas chce się dobrze czuć i dobrze wyglądać".
Sławomir Górny, dietoterapeuta
 Imprezy w mieście
» Rozwadów - podróż sentymentalna w 330. rocznicę lokacji miasta
» Megality w Polsce. Idea megalityczna w obrządku pogrzebowym kultury pucharów lejkowatych
» Dzieje wędrującej kolekcji
» Rejestracja na Dziecięcy Uniwersytet Techniczny w Stalowej Woli w nowej rzeczywistości
Więcej » 
 Fotoreportaże
Stalowa Wola: Ogólnopolskie Zawody Balonowe w Stalowej Woli
»Ogólnopolskie Zawody Balonowe w Stalowej Woli
»GSMP 2020: Faraś na wyścigu w Korczynie
»GSMP 2020: wyścig na Słowacji
»GSMP 2020: Faraś na wyścigu w Sopocie
»Impreza klubowa: Stalowa Wola Młode Miasto dla Młodych
Więcej » 
Wiadomości lokalne / Polityka i Samorządy

Środa, 16 czerwca 2010 r. godz. 13:57     /Tomasz Błażejowski/
Bronisław Komorowski w HSW. Będzie pikieta?

- Przywitamy Bronka tak jak na to zasłużył czyli gwizdami i okrzykami - pisze jeden z oburzonych czytelników naszego portalu.
- Przywitamy Bronka tak jak na to zasłużył czyli gwizdami i okrzykami - pisze jeden z oburzonych czytelników naszego portalu.
Fot. Jacek Rodecki
Kandydat na prezydenta RP Bronisław Komorowski przybywa z wizytą do Huty Stalowa Wola. Z nieoficjalnych informacji wynika, że pracownicy zakładu i wydziału Z5 w ramach protestu będą pikietować.

- Przywitamy Bronka tak jak na to zasłużył czyli gwizdami i okrzykami. Niech nam powie co z cudownym planem Tuska dla Stalowej Woli. Jeżeli to miał być sztandarowy pomysł dla Polski to Polskę czeka tragedia socjalna jaką powoli mamy w Stalowej Woli. Dość obietnic, dość wizytowania naszego zakładu przed wyborami i oszukiwania nas - taki wpis na naszym portalu zamieścił jeden z czytelników.

Informacji o pikiecie nie potwierdza szef "Solidarności" HSW Henryk Szostak, który wie jedynie o przyjeździe pełniącego obowiązki prezydenta RP, marszałka Komorowskiego. - Nic nie wiem na ten temat. W każdym bądź razie pracownicy Huty zrobią co chcą. Nie wiem kto zaprosił Komorowskiego. Czy to przyszło z góry, czy może to wyszło od zarządu zakładu. Wiem, że taka wizyta miała być tydzień wcześniej i miała mieć charakter roboczy. Teraz to będzie chyba bardziej wymiar polityczny - stwierdza Szostak.

Według naszych informacji Komorowski ma się spotkać jedynie z zarządem HSW S.A.. Nie wiadomo czy w rozmowach będą brali udział przedstawiciele związków, ponieważ na chwilę obecną jak mówi szef "Solidarności", żadnego zaproszenia nie było. - Jeżeli zostaniemy zaproszeni do rozmów to wykorzystam to do sytuacji, która jest w hucie, czyli do przedstawienia problemów związkowych i pracowniczych. Nie będę się zajmował polityką. Problematyka jest dwutorowa, Są sprawy pracownicze i sprawy zakładu. Trzeba im przyznać, że w sprawach zakładu trochę pomogli, choć nie do końca tak jakbyśmy tego chcieli, to w sprawach pracowniczych nic nie zrobili. Zero - dodaje Szostak.

Strona do druku Drukuj artykuł    

Jeżeli masz jakieś ciekawe informacje, chcesz przekazać coś ważnego,
coś interesującego, nie wahaj się - napisz do nas: redakcja@stalowka.net

Dodaj komentarz do artykułu »  

Czwartek, 17 czerwca 2010 r. godz. 19:11
~Icek Szetina
El.Bananie!Widzę,że w Rudnej Małej tanim, kosztem,bo za 80 pln usuneli Ci mózg,a wstawili chipa z teoriami i obietnicami Donka i Min Kopacz!
+0-0
Czwartek, 17 czerwca 2010 r. godz. 18:54
~Icek Szetina
El.Baranie odpowiem Ci krótko i na temat:JESTEŚ GŁUPSZY NIŻ USTAWA O MAX GŁUPOCIE STANOWI! Całuj nóżki Bronka wyliż zadek Donka Kochaj Paliknota bo to wielka cnota Smacznego!!!
+0-0
Czwartek, 17 czerwca 2010 r. godz. 18:39
~Dzieciorób Komórek
Tobie samodzielna Ryży,Rynio,Zbynio i Miro nie tylko móżdżek wyprali.Ale go wogóle Ciebie POzbawił.Zapewne Nadredaktor Szechter i jego Gazetka Koszerna jest Twoim modlitewnikiem.Really?
+0-0
Czwartek, 17 czerwca 2010 r. godz. 16:56
~samodzielna_i_bez_łaski_NSZZ
Nigdy na podkarpaciu nie będzie dobrze, szczególnie w Stalówce. Nie dlatego że władza nie pomaga, ale dlatego że Solidarność rządzi i związki. Po tym co czytam pod tym tekstem nt Komorowskiego, świadczy żeście klasycznym matolstwem. Mózgi wam RM wyprało. Za naukę i robotę się weźcie - osły.
+0-0
Czwartek, 17 czerwca 2010 r. godz. 14:28
~jolita
Może trzeba przypomnieć p. Kaczyńskiemu główne tezy IV RP. Praktyczna likwidacja kardiochirurgii i transplantologii serc, zagłuszanie i poniżanie pielęgniarek w czasie ich protestu, areszty wydobywcze, podsłuchy, haki, gwoździe do trumny, teczki, wyszukiwana korupcja, koalicja z Lepperem i Giertychem, lżenie Polaków od łżych elit, wykształciuchów i za to wszystko coś jeszcze się należy Kaczyńskiemu? Kto z was chce powtórki z chamstwa i prostactwa?
+0-0
Czwartek, 17 czerwca 2010 r. godz. 11:35
~el.Banan
Icek ostatni raz odpowiem na twoje denne próby napisania czegoś mądrego ;) lepiej być "dzieciorobem" niż zoofilem ;) a Alik to chyba na dodatek ON. Tyle do ciebie bo po prostu mi cie żal miałem cie ignorować ale już chyba 3 raz mnie zaczepiasz nie pisząc nic poza wyzwiskami ale nawet "dzieci specjalnej troski" zasługują na wytłumaczenie im po raz 100 dlaczego trawa jest zielona... wiem ze wasz prezes nie da sobie wmówić "że czarne jest czarne" ale to jego problem nie mój ;) ... @Kalesony Bronka/pełne strachu/ (jeżeli to nie ty ponownie Icku) bicie piany wyborczej ?? :D zarzucasz mi kłamstwo ?? wiem że akurat dla Ciebie nie ma różnicy pomiędzy "komercjalizacją" a "prywatyzacą" i nawet nie mam zamiaru pisać jakie są różnice ... ale akurat ja miałem do czynienia z prywatną lub niepubliczna służbą zdrowia (nie tylko w Polsce) ... np. Rudna Mała pod Rzeszowem napisałbym że kosztowało mnie to ZERO ale bym skłamał za wizytę u specjalisty zapłaciłem 80zł za OPERACJE ZERO (to wasz prezes was oszukuje/kłamie/straszy) wiec niby dlaczego mam narzekać na prywatyzację szpitali ?? ładne sale fachowa obsługa i pielęgniarki co 5 minut przy łużku (a nie na kawie nie obrażając nikogo) tak i to wszystko za ZERO Zł (oczywiście jestem ubezpieczony) !!!! wiec napiszę ci kończąc zdejmij klapki z oczu , wyłącz radio a o moją mózgownicę się nie martw zacznij dbać o swoją ;)
+0-0
Czwartek, 17 czerwca 2010 r. godz. 11:33
~a-daśko
A JA W AKCIE DESPERACJI UWAŻAM ŻE WSZYSCY KTÓRZY NIE CHCĄ ŻADNEGO Z DWÓCH PODSTAWOWYCH KANDYDATÓW POWINNI ZAGŁOSOWAĆ NA LEPPERA. WYCZYŚCIŁ BY AFERĘ GRUNTOWĄ.
+0-0
Czwartek, 17 czerwca 2010 r. godz. 11:00
~zawiedziony todreaz
... a ja pójdę na głosowanie.... i nie zagłosuje na nikogo , napisze na karcie "Przykro mi, nie mam na kogo zagłosować". Na kogo ma zagłosować 20 letni absolwent technikum ?! na Mikke? żywcem wyjętego z 3-rzeszy ?! na brata byłego prezydenta ?! na pana który popełnił zamach stanu ?! itd itp. Najlepszym wyjściem dla mnie jest niestety nie głosować na nikogo...(świadom jestem że takie zachowanie może być zgubą narodu, ale co mam zrobić ...) ciekawe kiedy doczekam się jakiegoś normalnego kandydata, normalnej partii...
+0-0
Czwartek, 17 czerwca 2010 r. godz. 10:03
~wyborcaJKM
Cała Stalowa Wola głosuje na Janusza Korwina-Mikke. Nie będą nam media ustawiać wyborów. Polska wymaga reform, aby młodzi ludzie mogli się w niej rozwijać. Kandydata poparł prezydent Andrzej Szlęzak. Głosujcie na Komorowskiego, a nigdy nie spłacimy długu państwowego, a PO podniesie Wam wiek emerytalny (to głównie do kobiet), co implikuje pracę dla starych, a brak pracy dla młodych, bo nikt nie będzie inwestował w tym burdelu.
+0-0
Czwartek, 17 czerwca 2010 r. godz. 09:29
~antyradykał
Wyborca JKM - to co ty dziamdziaku robisz o tak póżnej porze na necie ? Ja myślałam że ty już dawno zasuwasz ze szpadlem w Stanach - oczywiście po to żeby rozwinąć skrzydła LOL. Tylko jest jedno utrudnienie - tam demokracja jest dobrze ugruntowana i mogłoby ci to przeszkadzać. Nie każdy pucybut zostaje milionerem. LOL.
+0-0
Czwartek, 17 czerwca 2010 r. godz. 08:19
~młody lat 32
Nie głosuje na Komorowskiego - brak charyzmy Nie głosuję na Kaczyńskiego - kłamaca "nie zostanę premierem jak mój brat wygra wybory prezydenckie" i wiele innych wpadek, a w jego przemianę to nie wierzę bo naiwny nie jestem, to zwykły trick wyborczy. Głosuję w akcie protestu na Napieralskiego - ale tylko dlatego że jest młody, w kredycie zaufania go obdarzę głosem. Czas na ludzi młodych, może oni bedą inni, OBY!!.......
+0-0
Czwartek, 17 czerwca 2010 r. godz. 07:31
~Mike
czy Wy ludzie myslicie ze Tusk i Komorowski beda za Was myslec?? Tusk Wam sprzeda maszyny? Komorowski bedzie jezdzil na delegacje jako handlowiec? puknijcie sie w łeb!! pikietujcie sobie ale przed zarządem, niech zatrudnia kompetentnych handlowcow, stworza im prawdziwy system wynagradzania by widzieli sens w tym co robia, ze warto sie starac..a jak bedzie sprzedaz bedziecie i Wy mieli robote...dawno sie skonczyly czasy dotowania nierentownych przedsiebiorstw. Jestescie dorosli a wierzycie jak dzieci ze ktos wam cos da za darmo...masakra
+0-0
Czwartek, 17 czerwca 2010 r. godz. 06:42
~Kalesony Bronka/pełne strachu/
El.Banan!Przestań bić pianę wyborczą.I nie kłam w swoich wypowiedziach.PO dążyło i dąży nadal do sprywatyzowania szpitali,a ty nie możesz tego pojąć,albo nie chcesz,bo twoja mózgownica jest zaprogramowana na przyjmowanie oszukańczych obietnic Ryżego i jego kompanów,a nie na prawdę!
+0-0
Czwartek, 17 czerwca 2010 r. godz. 06:39
~Icek Szetina
Do el.Banan lub el>Baran/Komorowskiego/Ty bracie nawet półgłówkiem nie jesteś.Twój wąsaty dzieciorób to ćwierćhrabia,a Ty el.Baranie-ćwierćgłówek jesteś.I tyle w temacie.Idz pod Hute bić brawo klakierze lodziarzy idioto.POpieraj Rynia Zbynia Mira Grzenia,Sawicka,Karnowskiego i inną POświniona hołotę/A co o prywatyzacji służby zdrowia,to chyba i Ty i Sąd n o i sam Komorowski macie amnezję.Wyrażnie prywatyzacja była celem Platfusów i była w ich programie.Poczytaj jeśli umiesz
+0-0
Czwartek, 17 czerwca 2010 r. godz. 00:10
~STALOWIAK
Masakra jakie bez mózgi tu piszą komentarze Głosujcie na Jarosława K to zobaczycie jak wam pomorze i Hucie Jak wygra chcociaz mu tego z całego serca nie życzę to pokarze wam dupe i was osra. A wy związkowcy z Hutu to weźcie sie do roboty bo darmozjadów nie będziemy utrzymywać. Hucie już dawno by sie polepszyło tylko kazdy inwestor jak sie pyta o związki zawodowe i ilu jest działaczy i jak słyszy ze ponad 1000 ludz to odrazu ucieka dlatego wypierd....... Solidarność z Huty bo to są darmozjady. Pozdro dla moherowych beretów:)
+0-0
Środa, 16 czerwca 2010 r. godz. 23:46
~Zbig
Tylko JKM ! media w ostatnich dniach już nawet nie udają obiektywizmu. To jest skandal i potwierdzenie, że żyjemy jak za komuny - cenzura i tylko jedna słuszna opcja.
+0-0
Środa, 16 czerwca 2010 r. godz. 22:31
~wyborcaJKM
Wybory są już sfałszowane przed 20 czerwca! Dlaczego Oni (media, politycy, sondaże, specjaliści od reklamy i wizerunku) ustawiają wybory? W tej chwili lud ma tylko 2 możliwości - PO albo PiS. To zamach na demokrację i złamanie zasady bezpośredniości. Dlaczego media nie dają szansy innym? W życiu nie chodzi tylko o to, aby nic nie robić. Praca nie ma być przymusem, aby tylko jakoś się utrzymać. Państwo nie może przeszkodzić tym, którzy mają szczytne idee i wielkie cele. Trzeba znów przypomnieć elity nauki zniszczone przez komunizm, a później lewicowy postkomunizm? Czy chcemy takiego państwa? Dobrym przykładem jest inż. Jacek Karpiński, projektant innowacyjnych technologii (kto nie zna, niech poczyta w Internecie), który w USA mógłby rozwinąć skrzydła. Tutaj niestety nie mógł się wybić. Uczysz się? Studiujesz? Czy na pewno chcesz opuścić kraj po wyjściu, bo nie znajdziesz pracy w wolnym kraju, a własna firma nie będzie się opłacać? Możesz to zmienić już 20 czerwca. Moje poparcie ma Korwin. Komu nie odpowiadają jego poglądy, niech rozważy jeszcze Jurka albo Morawieckiego.
+0-0
Środa, 16 czerwca 2010 r. godz. 22:14
~NF
SPRYWATYZOWAC Z-5 ZWIAZKI ZA BRAME I DO PRACY SIE WZIASC A NIE PIKETY.JAK PIKETA TO KTO ZA TE GODZINY NIEROBOW PLACI.PANSTWO!!!!!!!!!!!!!!!!
+0-0
Środa, 16 czerwca 2010 r. godz. 22:05
~Andy
Ja tez głosuje na Napieralskiego.
+0-0
Środa, 16 czerwca 2010 r. godz. 22:00
~Głosuje na JKM
Trawa już przed hutą pomalowana ? Dostaniemy kolejną dawke opowieści dziwnej treści , naobiecują ze każdy będzie zadowolony a na koniec wszystko ładnie wyjdzie, wyjdzie kolejka z bezrobocia za drzwi. Ludzie od x lat te same twarze i co się zmienia ? trzeba wybrać kogoś innego !
+0-0
Środa, 16 czerwca 2010 r. godz. 21:25
~bezdomnybezpracy
do chlopaka po podstawowce wertyka- on to pisal-widzę ze nie jest z tobą tak źle jak masz dostęp do neta!!!!a ja na to- kazdy ma rodzine i zawsze mozna zjesc za darmo,albo skorzystac z internetu,malo myslisz.
+0-0
Środa, 16 czerwca 2010 r. godz. 21:18
~Sobiro
Tego gościa wspiera były PZPR-owiec Cimoszewicz. To wszystko wyjaśnia.
+0-0
Środa, 16 czerwca 2010 r. godz. 21:08
~student
Solidarność niech już nie przyszkadza, ekonomiści po szkole średniej lub zawodówce niech idą na studia, a nie podpowiadają jak utrudniać zarządzanie. Kaczyński będąc premierem nic nie zrobił dla HSW, a nazywacie go drugim mężem stanu, po Lechu Kaczyńskim, który był kompromitacją Polski.
+0-0
Środa, 16 czerwca 2010 r. godz. 20:52
~acer
czy biuro posła Błądka będzie organizować pikietę z Solidarnością ? i napiszą o tym w Kurierze? jak przyjedzie Komor do Stalowej ? Tylko niech przy okazji pan Błądek i biuro przygotuje sprawozdanie co zrobili dla HSW
+0-0
Środa, 16 czerwca 2010 r. godz. 20:49
~Andy
Ja tez głosuje na Napieralskiego. Cala moja rodzina też.
+0-0
Środa, 16 czerwca 2010 r. godz. 20:22
~Grabaż
"swojska parasolka zaciska się w piąstkach za stara do wojska brudny ryj z wąsem " nananananananana
+0-0
Środa, 16 czerwca 2010 r. godz. 19:56
~mieszkaniec
no to Panie Szostak czas zacząć kampanie samorządową, gotowy pan ? bo tylko opony palić potraficie, a zadnych pomysłów
+0-0
Środa, 16 czerwca 2010 r. godz. 19:46
~wertyk
/bezdomnybezpracy/ widzę ze nie jest z tobą tak źle jak masz dostęp do neta!!!!Chyba ze dostales 5-taka od kogoś z PIS-u na kafejkę internetowa. Czytając twoje wypociny to i tak dobrze jak na chłopka po podstawówce
+0-0
Środa, 16 czerwca 2010 r. godz. 19:43
~kris
jak Jarek przyjedzie to sprzeda wszystkie maszyny i załatwi za hute nowe kontrakty. ludzie opamiętajcie się jaki kolwiek kandydat by przyjechał to hucie kontraktów nie załatwi ani pracy a co się tyczy jajek zostawcie sobie na obiad albo dajcie na dary!
+0-0
Środa, 16 czerwca 2010 r. godz. 19:32
~kupa2
KOMOROWSKI moze tak jak Tusk przyjedzie na teren zakladu jak ludzie pojda do domu,a tylko wybrani przebrani w ciuchy robocze spotkajasie z nim na zdjecia. Glupie kobiety z Stalowej beda glosowac na Komorowskiego bo jest przystojniejszy i ułozony ,ma zonke ,dzieci,a Jarek brzydki jak kartofel.
+0-0
Środa, 16 czerwca 2010 r. godz. 19:31
~aaa
Wszyscy bierzemy jajka !!!
+0-0
Środa, 16 czerwca 2010 r. godz. 19:15
~Kazia
byłam dziś na hali po jajka na placek. dziwne ale pani powiedziała ze hutnicy wszystkie wykupili. będą robić jajecznice czy jak?
+0-0
Środa, 16 czerwca 2010 r. godz. 19:14
~wino-komandos
Znowu Szostak, niezastąpiony ekspert i idol tego portalu... Ludzie dajcie już spokój.
+0-0
Środa, 16 czerwca 2010 r. godz. 19:05
~el.Banan
icek/donek nauczcie się myśleć samodzielnie i nie powtarzać po kimś ... nawet w wyzwiskach się powtarzacie :D (typowe dla elektoratu Jarosława K.) pytasz o sąd ... no to ci odpowiem bo widzę ze jest to dla ciebie za trudne żeby sprawdzić to samemu "Sąd Okręgowy w Warszawie" oczywiście Jarosław K. ma prawo ( i sprawiedliwość :D ) się odwoływać (i po raz 3 przegrać) ale fakt zostaje faktem od dziś jeśli to się nie zmieni można na niego mówić Jarosław Kłamczuch K. i jeżeli w II turze będzie wybór pomiędzy Bronisławem Wpadką Komorowskim a Jarosławem Kłamcą K. to wybór może być tylko jeden bo wpadki każdemu się zdarzają a kłamstwa , krętactwa i obłudy sPiSkowców nie znoszę
+0-0
Środa, 16 czerwca 2010 r. godz. 18:55
~bezdomnybezpracy
precz z fedfeblem komorkowsim ,on glosowal przeciwko likwidacji wsi wiec popiera zlo rozkradanie,bedzie prywatyzowal szpitale,dla biednych eutanazja.Dosc masonow rozkradaczy majatku naszego,nigdy nie spacimy dlugu ,nawet jabysmy mieli najwieksze bogactwa na swiecie ,bo wszystko wykupia za grosze firmy Izraela i innych panstw.Dosc niewoli,Bronek do domu.
+0-0
Środa, 16 czerwca 2010 r. godz. 18:42
~stw
Z5 będzie pikietował? Toż to jakaś paranoja. Pożyczka pod niesprzedane maszyny, zamówienia wojskowe co jeszcze powinno się zrobic? Jakby ktoś przyjechał z workiem złota do huty, to by pikietowano dlaczego nie z 10-cioma. Tak naprawdę to skarb państwa trzyma hutę przy życiu bo gdyby nie to gleba byłaby potężna. Paranoja...
+0-0
Środa, 16 czerwca 2010 r. godz. 17:55
~Donek Cudotwórca
el.Banan i chcesz mieć sprawę półgłówku? Który sąd orzekł, że Kaczyński jest notorycznym kłamcą? Nie baw się w bronka i paligłupa, którzy łżą na każdym kroku. Inną sprawą są sądy... A pozostałym PełOfanom pozostaje mi współczuć choroby.
+0-0
Środa, 16 czerwca 2010 r. godz. 17:23
~...
ale z Was wieśniaki...Żal
+0-0
Środa, 16 czerwca 2010 r. godz. 16:26
~Marcin
Jedźcie pikietujcie, oobrzućcie jajkami a jak już po bedzie rządzić a komorowski bedzie prezydentem to sie zastanawiajce czemu Stalowa zostanie w czarnej d***e
+0-0
Środa, 16 czerwca 2010 r. godz. 16:23
~bvdbgsbvsvdbvservb
komorowsk niech wypier...a do afryki banany prostować
+0-0
Środa, 16 czerwca 2010 r. godz. 16:17
~emerytka bez moheru
Do "antybuca" nick pasuje do wypowiedzi.Prosze wypowiadac sie w swoim imieniu ja nikogo nie upowaznialam aby wypowiadal sie w moim imieniu. Mnie kler nie przekonal do glosowania na Kaczynskiego i nie bede na Klamczynskiego glosowac.
+0-0
Środa, 16 czerwca 2010 r. godz. 16:11
~el.Banan
icek lepiej być "Ćwierćhrabią" niż półgłówkiem jakim jesteś ty :D głosuj na Jarosława K. na domniemanego konfidenta , wykwintnego krętacza i notorycznego kłamcę jak orzekł dzisiaj niezawisły sąd ;) ja ma tą świadomość że jest 9 lepszych kandydatów i mam z kogo wybrać ty nie masz żadnego wyboru :D
+0-0
Środa, 16 czerwca 2010 r. godz. 15:59
~Młody
Nie głosuje ani na Kaczyńskiego, ani na Komorowskiego. Mogą sobie przyjeżdżać i obiecywać cuda.
+0-0
Środa, 16 czerwca 2010 r. godz. 15:54
~nnn
Nic dodać nić ująć do tych komentarzy poniżej:" Ojciec prać? Ano prać! Przeciętny Polak potrzebuje mieć wroga by walczyć. Poza tym nic nie potrafi ani rządzić, ani pracować, ani żyć spokojnie w rodzinie. ATAK ATAK ATAK
+0-0
Środa, 16 czerwca 2010 r. godz. 14:42
~Klemens
Proponuje aby rozmawiać merytorycznie do tematu artykułu... Czy taka pikieta ma sens? czy coś wniesie? ...i czy ktoś na nią przyjdzie?
+0-0
Środa, 16 czerwca 2010 r. godz. 14:25
~Inny
NEDA wypowiadaj sie sam za siebie ,Ja głosuję na JKM!!!
+0-0
Środa, 16 czerwca 2010 r. godz. 14:23
~antybronx
Zróbcie ludzie "Komorówkę" i w Bronka, bo "Zgoda rujnuje" !!
+0-0
Środa, 16 czerwca 2010 r. godz. 14:12
~antybuc
Wprzódy słońce w miejscu stanie! Wprzódy w morzu wyschnie woda nim na żyrandolowego prezydenta z WSI będzie mieszkańców Stalówki zgoda ! Przebrała się miarka GŁOSUJEMY NA JARKA !!!
+0-0
Środa, 16 czerwca 2010 r. godz. 14:10
~Neda
Nic mu to nie da. Podkarpacie głosuje na pana prezesa Jarosława Kaczyńskiego. Podkarpacie jest za Prawem i Sprawiedliwością.
+0-0
Środa, 16 czerwca 2010 r. godz. 14:07
~Icek Szetina
Byłem w Tesco.Kupiłem 50 jajek.Godnie przywitam Ćwierćhrabiego!
+0-0
Stalowka.NET - Wiadomości lokalne z miasta Stalowa Wola i okolic
Copyright 2001 - 2020 Stalowka.NET
  » O nas  » Redakcja  » Reklama  » Kontakt
Wszelkie prawa zastrzeżone.
X Ta strona korzysta z plików cookie w celu świadczenia usług i realizacji potrzeb użytkowników. Pliki te mogą być zapisywane w pamięci Twojego urządzenia. Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki internetowej. Więcej w polityce prywatności.