Stalowa Wola Stalowa Wola: Huta Stalowa Wola
Wiadomości lokalne z miasta Stalowa Wola i Powiatu Stalowowolskiego. Najnowsze! Najszybciej!
Kamera na żywo na panoramę Stalowej Woli na skrzyżowanie Al. Jana Pawła II z ul. KEN
Nagrania audio, rozmowy z ciekawymi ludźmi
Fotografie z najważniejszych wydarzeń w Stalowej Woli
Kanał youtube.stalowka.net - Pierwsza stalowowolska telewizja internetowa
Encyklopedia miasta Stalowa Wola
Zapowiedzi zbliżających się wydarzeń kulturalnych
Baza adresowa najważniejszych firm i instytucji życia publicznego
Bezpłatna baza ogłoszeń dla mieszkańców miasta Stalowa Wola jak i Powiatu Stalowowolskiego
Twoje konto
Strona główna  Stalowa Wola / Wiadomości Poniedziałek, 24 czerwca 2024 r. Imieniny: Danuty, Jana, Janiny
 Wiadomości lokalne
» Stalowa Wola dołączy do Związku Miast Polskich
» Komunikat MZK
» Oburzeni kibice, oburzeni kierowcy. Oburzeni mieszkańcy!
» Borsuk Huty Stalowa Wola zachwycił w Paryżu
» Jagoda Rall, Paweł Gładyś i Mateusz Łojek w XI Krakowskim Salonie Poezji
» Ruszył sezon na odkrytej pływalni
» Nieoficjalnie: Kamila Piech zastępcą dyrektora MDK
» Ulica Wyszyńskiego bez dofinansowania. Powód to brak ścieżki rowerowej
» Amatopasje w Stalowej Woli
» Uczniowie uroczyście zakończyli rok szkolny
» Stalowa Wola w centrum uwagi całej Polski? Co szykuje nam władza?
» Kibice zdewastowali mury XVIII-wiecznego klasztoru?
Więcej » 
 Zasłyszane...
"Możemy spodziewać się ruchu scenicznego, tańca, gestu, scenografii, efektów świetlnych i przede wszystkim fantastycznego doznania oczyszczenia naszego sumienia bo spektakle KTO właśnie takie są".
Marek Gruchota, dyrektor Miejskiego Domu Kultury w Stalowej Woli.
 Imprezy w mieście
» Letnie Harce na stalowowolskich błoniach już wkrótce
» Dobre Granie Przy Fontannie’24 - Lipiec
» Konferencja Wzory lasowiackie według Marii Kozłowej
» Wakacyjne Warsztaty Muzyczne w MDK
» Wystawa: Rendery, Fraktale, piksele...
» Kabaret Młodych Panów
» Wieczór panieński plus
Więcej » 
 Fotoreportaże
Stalowa Wola: Krzysztof Faraś na wyścigach górskich w Prządkach
»Krzysztof Faraś na wyścigach górskich w Prządkach
»Muzeum COP: Festiwal Wynalazków
»Poseł Rafał Weber zbierał podpisy przeciwko podwyżkom cen energii
»Krzysztor Faraś na Torze Kielce
»Rada Miasta 2024-2029
Więcej » 
Wiadomości lokalne / Polityka i Samorządy

Czwartek, 6 czerwca 2024 r. godz. 22:30     /Magdalena Rodecka/
Stalowowolska porodówka zastąpi niżańską?

W Powiecie Niżańskim odbywa się protest w sprawie likwidacji Oddziału Ginekologiczno-Położniczego w niżańskim szpitalu.
W Powiecie Niżańskim odbywa się protest w sprawie likwidacji Oddziału Ginekologiczno-Położniczego w niżańskim szpitalu.
W Powiecie Niżańskim odbywa się protest w sprawie likwidacji Oddziału Ginekologiczno-Położniczego w niżańskim szpitalu.

Jak udało nam się ustalić pod planowanym remontem, miała zostać zaaranżowana "przykrywka" likwidacji oddziału. Jak nam powiedział jeden z informatorów, chodzi faktycznie o sprawy finansowe, nieopłacalność prowadzenia porodówki bo świadczenia NFZ są bardzo nisko wycenione. Do tego dochodzi brak też lekarzy, którzy chcieliby pracować na stawkach bez oczekiwanych podwyżek.

Mimo, że jako portal Stalowka.NET nie zajmujemy się sprawami z powiatu niżańskiego, wiemy, że porodówka w tamtejszym szpitalu ma bardzo dobre opinie, między innymi za sprawą położnych, które dzięki stale podnoszonym kwalifikacjom, empatii w stosunku do rodzących i traktowaniu swojego zawodu jako pasji, były chętnie wybierane przez kobiety w ciąży jako miejsce powitania swojej pociechy.

Dziś ze wzruszającym przekazem piszą tak:

Narodziny człowieka to jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu każdego z nas. To moment, który rzutuje na całe życie zarówno matki jak i dziecka, a co za tym idzie całego społeczeństwa. Dbając o to w jaki sposób dzieci przychodzą na świat, a ich matki doświadczają porodu, dbamy o zdrowie nas wszystkich - jest to fakt niepodważalny i nie mający ceny.
"Jakość narodzin to jakość życia" - sformułowanie to stawia przed położnymi niezwykle odpowiedzialne zadanie.

Położnictwo kroczyło różnymi ścieżkami. Nie każda z nich była łatwa, ale od zawsze to właśnie położne były kobietami podejmującymi trud towarzyszenia w procesie narodzin, wybierając tę niezwykle odpowiedzialną profesję. Przez wiele lat proces narodzin został poddawany medykalizacji, co często było jednoznaczne z odebraniem go kobietom. Takiego to położnictwa uczono przez dziesięciolecia w szkołach jak i na wyższych uczelniach w całym kraju. Przyszedł czas zmian. Nauki na nowo. Poszukiwania najlepszej drogi, która odpowie na realne potrzeby kobiet rodzących. Przemiana nie była łatwa. Wykształcenie zdobyte na studiach nie dało podstaw do zmian. Poszukując autorytetów na całym świecie, szukałyśmy rozwiązań najlepszych dla kobiet. Podjęłyśmy to wyzwanie, wkładając w to ogrom trudu i pracy, nierzadko łez. Uczyłyśmy się dla Was, by jak najlepiej wykonywać nasz zawód, naszą profesję. Ostatnie lata były bardzo intensywne. Nasza sala porodowa przeszła wiele zmian, a ich efekty okazały się wzruszające do łez. Każdego dnia mogłyśmy obserwować CUD narodzin, widzieć szczęście na Waszych uśmiechniętych, choć nie pozbawionych śladów trudu twarzach.

Dziś chcemy podziękować wszystkim kobietom, które urodziły swoje dzieci na naszej sali porodowej. Dziękujemy za zaszczyt towarzyszenia Wam w tak ważnym wydarzeniu. Dziękujemy za zaufanie. Przez dziesięciolecia służyłyśmy Wam pomocą w tak ważnym wydarzeniu jakim jest poród, a o sprawiło, że nawiązała się miedzy nami niezwykła więź.
Nadszedł jednak dzień, w którym nagłą decyzją powiedziano: KONIEC.

Z rozdartym sercem informujemy o zawieszeniu działania naszej sali porodowej oraz całego Oddziału Ginekologiczno - Położniczego.

Brak nam słów by wyrazić żal z powodu odebrania nam możliwości pracy jako położne.

W ramach funkcjonowania Oddziału Ginekologiczno - Położniczego obejmowałyśmy opieką kobiety na każdym etapie życia. Dziś One pozostaną bez szpitalnej opieki ginekologiczno - położniczej w swoim powiecie.

Po opublikowaniu wpisu na FB Rodzę w Nisku, tamtejszy personel otrzymał ogrom wsparcia: setki polubień, komentarzy i ponad 120 udostępnień.

Powstał też profil w obronie oddziału, na którym możemy przeczytać między innymi:

- Rodziłam 2 razy w Nisku ,ostatnio w tym roku w styczniu i byłam bardzo zadowolona z opieki na oddziale .Nie rozumiem decyzji …Przecież wyremontowany został nowy oddział.. Wiec skąd ta decyzja ? Bardzo szkoda bo kobiety które tam pracują są CUDOWNE i wykonują swój zawód z powołania !!

- No chyba ktoś naprawdę musi skorzystać z psychiatry,żeby taki oddział zamykać ,najlepsi lekarze i położn na całą okolicę,rodziłam raz w Stalowej Woli i też byłam tam na ginekologii,bardzo źle to wspominam.Pozniej już tylko Nisko,bardzo dziękuję za przemiła opiekuje ze strony lekarzy jak i położnych.To jest normalnie szok,może jeszcze to nie jest tak przesądzone.

Czy uważacie Państwo, że stalowowolski szpital jest w stanie zapewnić opiekę przyszłym rodzicom z powiatów: stalowowolskiego i niżańskiego?

Na potrzeby akcji powstał profil na FB pod nazwą NIE dla likwidacji Porodówki i Ginekologii w Nisku. Jeżeli zgadzacie się z jego przesłaniem lajkujcie i udostępniajcie.

Strona do druku Drukuj artykuł    

Jeżeli masz jakieś ciekawe informacje, chcesz przekazać coś ważnego,
coś interesującego, nie wahaj się - napisz do nas: redakcja@stalowka.net

Dodaj komentarz do artykułu »  

Piątek, 21 czerwca 2024 r. godz. 17:14
patryk15988
~shocked. Tak to prawda. Lena -- odpowiedź możesz
+0-0
Niedziela, 9 czerwca 2024 r. godz. 22:27
~Podatnik
Nie ma sensu utrzymywać porodowki jeżeli sale dla matek świecą pustkami A personel nie ma zajęcia, podatnicy muszą utrzymywać wiele etatów np .pielęgniarek salowych, sprzataczek itp.takie są prawa kapitalizmu
+0-0
Niedziela, 9 czerwca 2024 r. godz. 20:34
~obserwator
Ten oddział rozpoczął rozbrajać ordynator Krzysztof P to pewnie co lepsi lekarze pouciekali. Następnie powiatowe rządy PiS który przecież tak są za dzietnością (przykład daje Jarosław) całkiem zlikwiduje oddział. Widać najbliższa rodzina Bednarza, Sroki i Daśki już urodziła, a na jakieś poczęcie od nowego burmistrza chyba próżno czekać.
+0-0
Niedziela, 9 czerwca 2024 r. godz. 20:25
~BeBe
Co raz lepiej się dzieje w naszej okolicy do Stalowej na porodówkę trzeba zabierać własne urządzenie KTG aby nienarodzony potomek był monitorowany. A w Nisku rodzic już nie można w ogóle. Proponuję sprawdzić ile radzących "uciekło" do oddalonej jakby nie było 40 km Nowej Dęby gdzie opiekę zapewnia im lekarz z powołania nie tylko z nazwy P.Zymróz. I ubowlewm jak wielu dobrych,młodych lekarzy opuściło szpital w Stalowej Woli. W tej chwili nawet nie wiadomo na kogo trafi bo nazwiska pracujących obecnie zniknęły z internetowej strony szpitalnej. Ciekawe dlaczego?
+0-0
Poniedziałek, 10 czerwca 2024 r. godz. 06:02
~A
Bo to miks lkultur i ras. Maroko Ukraina i jeszcze inne kraje. Trzeba omijać ten szpital szerokim łukiem.
+0-0
Niedziela, 9 czerwca 2024 r. godz. 22:23
~Bobik
I nie można było zatrudnić P.Zymroza w Nisku?lepiej , żeby oddzial upadł? Zbudować zespół młodych lekarzy i doświadczonych polożnych.
+0-0
Niedziela, 9 czerwca 2024 r. godz. 15:44
~Xgz
Zapraszamy do Stalowej Woli tu średnia wieku lekarzy to 70 lat. Młodzi lekarze szukają pracy poza powiatem, bo starzy bogowie żądzą Przyszłe mamy wyjeżdżają rodzić do Rzeszowa I TO JEST SZOK
+0-0
Niedziela, 9 czerwca 2024 r. godz. 08:18
~A
Córka rodziła w Nisku choć mieszka w Stalowej Woli. Była zadowolona . Staliwa to dno. Zła decyzj zamykC ten oddział a ludzi na bruk. Ale tak jest teraz nagmi nie za rządów komunistów
+0-0
Sobota, 8 czerwca 2024 r. godz. 15:56
~Ander
Gdyby tam było tak dobrze, to chętnych do porodu by nie brakowało, a okazuje się że na 150 rodzących w tym roku mieszkanek powiatu niżańskiego- szpital niżański wybrało tylko 45. To o czymś świadczy.
+0-0
Sobota, 8 czerwca 2024 r. godz. 07:30
~Grymas
Wychodzi wam bokiem ta uśmiechnięta Polska Donalda? A to dopiero początek...
+0-0
Niedziela, 9 czerwca 2024 r. godz. 14:15
~Maria P
Akurat komisariat policji w mojej miejscowości oraz w miejscowościach sąsiadujących został zlikwidowany za rządów PO bo nie opłacało się ich utrzymywać, najbliższy był jakieś 30 minut drogi samochodem, zdążyli by cie okraść i zamordować zanim policja by przyjechała. Za czasów PiS komisariat policji został przywrócony
+0-0
Sobota, 8 czerwca 2024 r. godz. 22:18
~Łokietko
przecież to są efekty 8 lat pis_kato_talibanu. Tak samo zniszczyli Policję i wiele innych służb i urzędów.
+0-0
Sobota, 8 czerwca 2024 r. godz. 01:46
~STALOWIACZEK
wiele kobiet wybierało porodówkę w Nisku z poza terenu i ze St. Woli czuły się tam bezpieczne , tek kobiety które było stać finansowo wybierają Rzeszów , od lat słyszy się negatywne opinie o St. Woli mimo zmiany dyrektorów trudno usłyszeć dobą opinię o tej porodówce , kiedy to wreszcie zostanie podane szczególnej uwadze przez ludzi odpowiedzialnych .
+0-0
Piątek, 7 czerwca 2024 r. godz. 22:29
~Magda
Należy tą placówkę zamknąć ! Poziom lekarzy i ich całkowita bezkarność doprowadziła do niejednej tragedii !!! Odradzam z całego serca rodzić w NISKU !
+0-0
Sobota, 8 czerwca 2024 r. godz. 01:30
~Orlęta nasze
no to Marta gdzie rodzić? W Nisku nie, W Stalowej nie, Tarnobrzegu chyba nie proponujesz? Czy jak za króla Ćwieczka, w lesie w cyganskiej chacie?
+0-0
Piątek, 7 czerwca 2024 r. godz. 22:19
~nnn
no tak, trzeba zlikwidować oddział, na którym o kobiety się dba. teraz nie będą miały gdzie rodzić, bo stalowa wola to umieralnia, a porodówkę i ginekologię, to najbezpieczniej omijać z daleka - zero pomocy, zero wiedzy, zero opieki, zero empatii, zero bezpieczeństwa i zero fachowości. nisko było ratunkiem choć już od dawna nikt nie chce rodzić w stalowej.
+0-0
Piątek, 7 czerwca 2024 r. godz. 21:42
~Ania
Już dawno temu urodziłam dwoje dzieci, syna w Stalowej, a córkę w Nisku. Po koszmarze porodu w Stalowej , lekarka poszła spać, a ja całą noc się męczyłam, położne stały bezradne,w końcu poranna zmiana mi pomogła, postanowiłam drugie dziecko rodzic w Nisku. I to była dobra decyzja,wszystko poszło łatwiej i szybciej. Mam jak najlepsze wspomnienia ze szpitala w Nisku.
+0-0
Piątek, 7 czerwca 2024 r. godz. 20:08
~Be
Nowa. Napisalabym ci, ze jestes tepa jak dzida, ale nie wypada. Porod, to pojawienie sie nowego zycia na ziemi. Widocznie tobie jest praca poloznej tyle warta co praca na kasie. Taka suma by cie pewnie zadowolila, co? Czyli zycie noworodka co towar na tasmie. To tylko w tym kraju tak ubliza sie ludziom ciezko pracujacym, poswiecajacym sie dla innych. Polski trol bedzie gnebil i deptal innych, aby znizyc ich intelektualnie i finansowo do siebie. Trolu, zal ci pupe sciska, idz studiuj, studia za darmo a nie zgrywasz ofiare losu. A ty nowa mozesz sama zostac polozna, zaden problem.
+0-0
Sobota, 8 czerwca 2024 r. godz. 07:53
~Be
Nowa. A ty jak smiesz porownywac wyksztalcone panie polozne i pielegniarki, poswiecajace sie matkom i dzieciom, do rzepa na psim ogonie. Jest halas i to wielki. Te panie sa "skazane" na prace w szpitalu i nie pojda sprzedawac gdzies lub rozkladac towar, bo ty tak chcesz albo wyjada do innych miast. Troche pokory ksiezniczko. Az dwa razy odpisalas na moja odpowiedz, co swiadczy tylko, ze nie umiesz panowac nad swoimi emocjami. Gorsza twoja cecha jest to, ze nie szanujesz ludzi. Jest takie powiedzenie - "pycha poprzedza upadek". Swietnie odnosi sie do ciebie. A jeszcze swietniej sie sprawdza w zyciu. Pisz co chcesz, nie bede reagowac na twoje cienkie klotliwe zaczepki. Dla takich ludzi szkoda mi juz teraz te pare minut stukania w klawiature. Powtorze jeszcze raz tylko: "pycha poprzedza upadek".
+0-0
Piątek, 7 czerwca 2024 r. godz. 21:58
~Nowa
No i jeszcze jedno masz problem z czytaniem ze zrozumieniem, bo nie odnosisz sie do tego co pisałam, ale jak wspomniałam wcześniej braki w podstawowym wykształceniu.
+0-0
Piątek, 7 czerwca 2024 r. godz. 21:54
~Nowa
Wole swoje wyksztalcenie niz twoje pseudowykształcenie, bo mi i tak nie dorównasz . Ublizasz bo trafiłam w czuły punkt. Wasze środowisko właśnie takie jest słabe intelektualnie, kłótliwe ot taki zaścianek
+0-0
Piątek, 7 czerwca 2024 r. godz. 15:10
~Czytelnik
A może Pan dyrektor sam by się zawiesił?
+0-0
Środa, 12 czerwca 2024 r. godz. 10:38
~gość
ad shocked mało powiedziane zmarło... dużo lokalne media związane z władzą o tym piszą prawda ?? ciekawe co na to prokuratura ...
+0-0
Piątek, 7 czerwca 2024 r. godz. 14:16
~Ginekolog
Na pewno przyjada rodzic dovStalowej....zwlaszcza po ostatnim porodzie gdzie nie zyje dziecko.Dlaczegi nikt o tym nie pisze.
+0-0
Piątek, 21 czerwca 2024 r. godz. 17:14
~Abc
Tak, to prawda. Dziecko urodzilo sie juz martwe i to nie powiklanie po cc tylko zwykle zaniedbanie, brak dzialn przez lekarzy.
+0-0
Piątek, 21 czerwca 2024 r. godz. 16:57
~Kotek
Proszę o kontakt
+0-0
Wtorek, 11 czerwca 2024 r. godz. 22:11
~shocked
Czy to faktycznie prawda czy plotki? Dziecko zmarlo ?
+0-0
Piątek, 7 czerwca 2024 r. godz. 22:45
~EwaM
Przecież to nie wina położnych, to była operacja i jak każda niesie się że sobą ogromne ryzyko powikłań. Nawet dla osoby która przychodzi w pełni zdrowa może się okazać , że coś poszło nie tak. Jeden przypadek nie powinien rzutować na całokształcie ciężkiej pracy cudownych położnych.
+0-0
Piątek, 7 czerwca 2024 r. godz. 19:50
~Lena
Możesz coś więcej napisać na ten temat?
+0-0
Piątek, 7 czerwca 2024 r. godz. 13:02
~Nowa
O co tyle hałasu, ludzie traca prace z dnia na dzień i nie protestują. I tak im sie udawało przez ostatnie lata, bo wiecej było personelu niz pacjentek. Co do zaś poziomu opieki to bez przesady cudów nie było, moze tylko nieliczne panie były w porzadku, a reszta szkoda pisać. Teraz forsa dobra dla położnych i pielegniarek to sie trzymają, jak rzep psiego ogona. Moze trzeba zrobic przegląd, kto juz na emeryture, bo tak personelowi ciezko w pracy, ale jak przyjdzie odejśc to trzymają sie rekami i nogami.
+0-0
Piątek, 21 czerwca 2024 r. godz. 17:11
patryk15988
Nie wie pani jak było proszę się nie wypowiadać jasne nikt nie zawinił to nie pani dziecko nie żyje
+0-0
Piątek, 7 czerwca 2024 r. godz. 12:12
~Ferdek z Poniatowskiego
Przypominam wam słowa Najwyższego: "coście jednemu z tych najmniejszych uczynili, mnieście uczynili"…. Pomyślcie o tym dziewczyne zanim traficie na poroniówkę…
+0-0
Piątek, 7 czerwca 2024 r. godz. 17:38
~gorszy-sort
Przestan wreszcie bredzic, kato-PiSowski fanatyku !
+0-0
Piątek, 7 czerwca 2024 r. godz. 11:53
~beata
W kwietniu otwierano z pompą nowy pawilon szpitala w nisku, w tym część dla oddziału gin.-poł. władze powiatu i szpitala chwaliły się zdjęciami w mediach a dwa miesiące później zawieszanie oddziału pod pretekstem remontu? To po co było wydawanie tych milionów? Przed wyborami chwalili się inwestycją a po wyborach zamykają! A dyrektor szpitala został przewodniczącym rady w Nisku, no ale Nisko zabetonowane jednym układem politycznym. Powiat liczy 60 tys mieszkańców, połowa to kobiety i co nie zasługują na oddział w szpitalu?
+0-0
Piątek, 7 czerwca 2024 r. godz. 09:36
~greta
Najważniejsza chwila w życiu zarówno dziecka jak i rodziców - Bezpieczny Poród - po 8 latach pisu - do likwidacji.
+0-0
Piątek, 7 czerwca 2024 r. godz. 11:15
~Mieszkaniec niska
Aż tak bym nie generalizował. Władze w Nisku bez większych zmian. Starostwo dalej w rękach pisu. Burmistrz teraz też z pisu. przez 8 lat ta porodówka w nisku rozkwitła ale to nie zasługa polityków. Patologią jest to że zamyka się oddział A dyrektor bierze rekordowe podwyżki. Patologią jest to że NFZ płaci grosze za porody, wyżywienie w szpitalu itp. Ja płacę na NFZ tylko więcej i więcej a oni nie potrafią zrobić waloryzacji wypłat za zabiegi i hospitalizacje. Sejm od lat się głowi czemu dzietność nie rośnie mimo świadczeń. A no może dlatego że jeden poród w szpitalu w którym kobieta czuje się jak śmieć przekreśla chęć na kolejne dziecko. W Nisku pokazywali jak poród może "łatwy". No ale takie szpitale co poród trwa długo są nieopłacalne. Lepiej robić cesarki maszynowo. Nie widzę przyszłości...
+0-0
Piątek, 7 czerwca 2024 r. godz. 08:33
~Konkwista
dobrze to już było. do konca ten kraj rozwala. ludzie boją sie mieć dzieci irodzić. chore!
+0-0
Piątek, 7 czerwca 2024 r. godz. 08:28
~neuron
Panie teofilu zastanów się pan!
+0-0
Piątek, 7 czerwca 2024 r. godz. 07:49
~Wicek
Pan Dyrektor szpitala w Nisku powinien solidnie zastanowić się nad podjęciem takiej decyzji! Samo zawieszenie oddziału =całkowita likwidacja. Nawet jeśli będzie kiedyś chciał odnowić ten dział nie będzie to już takie proste a nawet realne. Zamiast postarać się o lekarzy specjalistów Pan dyrektor postanowił unicestwić oddział. Jakie to proste rozwiązanie. Rozleniwiony Pan bardziej niż myślałem. Nie wstyd Panu, że niszczy Pan coś co ma przyszłość?
+0-0
Piątek, 7 czerwca 2024 r. godz. 05:31
~Nisko
Zarządzanie szpitalem się kłania, trzeba tak zarządzać żeby pozyskiwać np lekarzy, nie jest filozofią wszystko zlikwidować, Nisko to niestety miasto dla seniorów, trzeba geriatrie w to miejsce …tylko czy to się będzie kalkulować???najlepiej wszystko zamknąć, zlikwidować, jak młodzi mają w tym mieście zostać?Po co??Niestety rządzą nami smutni Panowie w garniturach, przykre to jest…może trzeba zmienić kierownictwo??myślę że nawet w takim Nisku nie brakuje mądrych ludzi….tylko czy są po linii partyjnej ??
+0-0
Piątek, 7 czerwca 2024 r. godz. 08:24
~Marlena
Właśnie napisane w punkt; obecny Starosta i "jego ludzie" w tym Burmistrz i jego ludzie w Radzie Miasta i Radzie Starostwa w trakcie kampanii wyborczej mówili żeby zatrzymać młodych ludzi w Nisku; a ja się pytam czym? Czy młode kobiety zostaną w mieście w którym nie ma porodówki, to gdzie mamy rodzić dzieci? W kontekście ostatniej podwyżki dla dyrektora niżańskiego szpitala jest to bardzo słabe; może warto się zastanowić nad zmianą władzy niżańskiego szpitala - bo jak widać partyjna propaganda niestety się nie sprawdza;) Dziwne w tym wszystkim; że porodówka nagle zostaje zamknięta akuratnie miesiąc po wyborach...
+0-0
Piątek, 7 czerwca 2024 r. godz. 01:00
~Hermenegilda
Szpital w Stalowej Woli to poziom gorszy... niestety!
+0-0
Czwartek, 6 czerwca 2024 r. godz. 23:50
~Kaska678
Stalowowolska porodówka to porażka. Szczególnie doktor . Tylko położne Ok,ale ona zazwyczaj wykonują polecenia. Jak śdla mnie to powinni zamknąć w Stalowej a nie w Nisku
+0-0
Piątek, 7 czerwca 2024 r. godz. 17:43
~kabi
Pacjentka, przeczytaj co napisała Kaśka
+0-0
Piątek, 7 czerwca 2024 r. godz. 11:59
~Pacjentka
A ja się nie zgadzam. Położne w Stalowowolskiej porodówce to kobiety z powołania. Rodziłam tam i wiem co mówię. Na każdym etapie podczas porodu jak i później na położnictwie czułam się zaopiekowania. Rowniez Panie noworodkowe miały super podejście do mnie i dziecka.Nie można tak generalizować i wrzucać wszystkich do jednego worka. Naprawdę widać było ile serca wkładają w swoją pracę i opiekę nade mną mimo że nie znałam nikogo czułam się bardzo dobrze.
+0-0
Czwartek, 6 czerwca 2024 r. godz. 23:26
~Ferdek z Poniatowskiego
Stalwianie! Narodziny dziecka to cud! Z miłości dwojga ludzi pojawia siem malutki, nowy człowiek. To jest dar Najwyższego, który bardzo trzeba cenić, a nie odrzucać w imię swojego egoizmu i zacofania filozoficznego…
+0-0
Piątek, 7 czerwca 2024 r. godz. 07:52
~J23
No i mamy miejscowego filozofa Ferdka Pierdka
+0-0
Czwartek, 6 czerwca 2024 r. godz. 23:02
~Pacjent Stalowa Wola
Broń Boże! To wpłynie na zdrowe porody! W Stalowej nigdy nie będzie dobrze
+0-0
Stalowka.NET - Wiadomości lokalne z miasta Stalowa Wola i okolic
Copyright 2001 - 2024 Stalowka.NET
  » O nas  » Redakcja  » Reklama  » Kontakt
Wszelkie prawa zastrzeżone.


X Ta strona korzysta z plików cookie w celu świadczenia usług i realizacji potrzeb użytkowników. Pliki te mogą być zapisywane w pamięci Twojego urządzenia. Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki internetowej. Więcej w polityce prywatności.