Stalowa Wola Stalowa Wola: Huta Stalowa Wola
Wiadomości lokalne z miasta Stalowa Wola i Powiatu Stalowowolskiego. Najnowsze! Najszybciej!
Kamera na żywo na panoramę Stalowej Woli na skrzyżowanie Al. Jana Pawła II z ul. KEN
Nagrania audio, rozmowy z ciekawymi ludźmi
Fotografie z najważniejszych wydarzeń w Stalowej Woli
Kanał youtube.stalowka.net - Pierwsza stalowowolska telewizja internetowa
Encyklopedia miasta Stalowa Wola
Zapowiedzi zbliżających się wydarzeń kulturalnych
Baza adresowa najważniejszych firm i instytucji życia publicznego
Bezpłatna baza ogłoszeń dla mieszkańców miasta Stalowa Wola jak i Powiatu Stalowowolskiego
Twoje konto
Strona główna  Stalowa Wola / Wiadomości Poniedziałek, 20 maja 2024 r. Imieniny: Bazylego, Bernardyna, Krystyny
 Wiadomości lokalne
» Muzeum COP: Festiwal Wynalazków
» Jechał do żony do ciężkiego wypadku drogowego. Sam miał kolizję
» 5 osób, w tym dwójka małych dzieci rannych w wypadku. Po 4-miesieczne niemowlę przyleciał śmigłowiec LPR
» Lasowiacy - po nowemu ale wciąż z tradycją
» W sobotę zbiórka podpisów Stop podwyżkom od lipca
» Budynek Jagiellońska 17 doczeka się wymiany stolarki okiennej
» Uwaga! Tymczasowa zmiana organizacji ruchu na ul. Wolności
» Pijany 19-latek kierował skuterem
» Będzie drożej. PiS zbiera podpisy o zamrożenie cen energii
» Obchody 80. rocznicy niemieckiej obławy w budynku "Górki"
» Telefon z przedszkola: pani syn się zgubił
» 35-latek znalazł torebkę. W niej 5 tysięcy złotych
Więcej » 
 Zasłyszane...
"Możemy spodziewać się ruchu scenicznego, tańca, gestu, scenografii, efektów świetlnych i przede wszystkim fantastycznego doznania oczyszczenia naszego sumienia bo spektakle KTO właśnie takie są".
Marek Gruchota, dyrektor Miejskiego Domu Kultury w Stalowej Woli.
 Imprezy w mieście
» Krwią Bohaterskiej Młodzi Zroszony
» Maria Kozłowa 1910-1999
» Podkarpackie Echa - Melodie i tańce Podkarpacia w wykonaniu Zespołu Pieśni i Tańca Lasowiacy
» MBP: Teresa Monika Rudzka
» Wieczór indyjski
» Szpital z Radą Kobiet zapraszają na badania z okazji Dnia Matki
» Muzeum COP: Matematyczny pociąg
» Z muzealnego skarbca
» Fikaj z Koziołkiem Matołkiem
» Wystawa: Rendery, Fraktale, piksele...
Więcej » 
 Fotoreportaże
Stalowa Wola: Poseł Rafał Weber zbierał podpisy przeciwko podwyżkom cen energii
»Poseł Rafał Weber zbierał podpisy przeciwko podwyżkom cen energii
»Krzysztor Faraś na Torze Kielce
»Rada Miasta 2024-2029
»Jarosław Kaczyński w Stalowej Woli
»Piknik w Parku Jordanowskim
Więcej » 
Wiadomości lokalne / Polityka i Samorządy

Sobota, 13 kwietnia 2024 r. godz. 19:11     /Magdalena Rodecka/
Śmietanka PiS-u zjechała do Stalowej Woli na konwencję samorządową

W Stalowej Woli odbyła się Konwencja Samorządowa z udziałem Prezesa Prawa i Sprawiedliwości Jarosława Kaczyńskiego. Na spotkanie przybyli nie tylko mieszkańcy ale też czołowi politycy partii.
W Stalowej Woli odbyła się Konwencja Samorządowa z udziałem Prezesa Prawa i Sprawiedliwości Jarosława Kaczyńskiego. Na spotkanie przybyli nie tylko mieszkańcy ale też czołowi politycy partii.
Fot. Jacek Rodecki
W Stalowej Woli odbyła się Konwencja Samorządowa z udziałem Prezesa Prawa i Sprawiedliwości Jarosława Kaczyńskiego. Na spotkanie przybyli nie tylko mieszkańcy ale też czołowi politycy partii.

Przedstawiono między innymi: premierów rządu PiS - Beatę Szydło i Mateusza Morawieckiego oraz ministrów: Przemysława Czarnka, Andrzeja Adamczyka, Mariusza Błaszczaka. Obecni byli też posłowie: Ewa Leniart, Marek Kuchciński, Krzysztof Sobolewski, Rafał Weber. W tłumie wypatrzyliśmy również europosła Adama Bielana i byłego prezesa TVP Jacka Kurski.

WYBORCY PIS JAK STAL

Konwencję rozpoczęto od uroczystego przywitania prezesa PiS Jarosława Kaczyńskiego i odśpiewania Hymnu Polski. Następnie głos zabrał lider partii: - Przyjechałem tutaj, żeby podziękować. Podziękować tym wszystkim naszym rodakom, obywatelom, którzy głosowali na PiS. Którzy się nie ulękli, nie załamali tym szerzonym może jeszcze nie terrorem, ale w każdym razie zastraszeniem, które było stosowane w ciągu ostatnich tygodni i miesięcy. Tymi porwaniami polityków oskarżonych niesłusznie i skazanych niesłusznie z Pałacu Prezydenckiego, działaniami, które wobec nich podjęto, włamaniami, przejęciami siłą. To stworzyło taką atmosferę zastraszenia. Wyście się nie przestraszyli. Jestem w Stalowej Woli, i to nie jest przypadek, mogę powiedzieć: jesteście jak stal! Dlatego dziękuję! - mówił Jarosław Kaczyński.

Prezes pogratulował prezydentowi Stalowej Woli Lucjuszowi Nadbereżnego trzeciego z rzędu zwycięstwa w pierwszej turze i to z takim spektakularnym wynikiem. Mówił, że ludzie młodzi i w średnim wieku do nadzieja dla Polski, jednocześnie powinni brać przykład z włodarza naszego miasta. W polityce mimo minionych wyborów do parlamentu, będących już na końcówce wyborów do samorządów jest jeszcze wiele do zrobienia. Trzeba wspierać z duża siłą i determinacją kandydatów PiS w II turze. A determinacja oznacza przekonanie, że można "góry przenosić". Tam, gdzie do drugiej tury nie wszedł kandydat PiS należy "walczyć ze złem", a tym złem ma być dla Polski i samorządów lista Koalicji Obywatelskiej lub popierane przez nią osoby.

Prezes Jarosław Kaczyński mówił, że tych co nie głosowali na PiS i nie wiadomo czy kiedykolwiek zagłosują, należy uświadamiać, bo uwierzyli, że ze 100 konkretów Donalda Tuska na 100 dni, jak podają media zrealizowano zaledwie 9%. Był za to pokaz łamania prawa pod hasłem obrony praworządności, łamania demokracji pod hasłem jej odbudowy, deptanie reguł od konstytucji, skończywszy na aktach niższego rzędu. - I to nasi rodacy muszą wiedzieć - apelował Jarosław Kaczyński. Zafundowano nam za to VAT za żywność, zapowiedź likwidacji tarczy energetycznej, jest plan uwolnienia 20 tysięcy więźniów, poparcie planu relokacji imigrantów w Unii Europejskiej, Zielonego Ładu itd. - Co to jest Zielony Ład? To upadek polskiego rolnictwa. Ze wszystkimi tego konsekwencjami społecznymi. Odnoszącymi się wcale nie tylko do wsi, ale także do miast. To duże konsekwencje społeczne bo to przeniesie się na całą gospodarkę - wyjaśniał prezes PiS.

Obecny premier jak powiedziano na konwencji najlepszy dialog prowadzi nie ze społeczeństwem, ale z Niemcami. Już są wstrzymywane lub wyhamowywane takie inwestycje jak: Centralny Port Komunikacyjny, regulacja rzeki Odra, aby była spławna, budowa portu kontenerowego w Świnoujściu, rezygnacja z reparacji wojennych, obniżanie znaczenia Orlenu.

- Podstawą Unii Europejskiej są dwa traktaty: Traktat o UE i O Funkcjonowaniu UE. W tym drugim traktacie są tzw. mosty. I przy pomocy tych mostów, takich obejść, można próbować te całkowicie zasadnicze zmiany przeprowadzić. Całkowicie zasadnicze zmiany, które będą oznaczać, że polskiego państwa już nie ma. Że jest teren zarządzany przez Polaków, a z zewnątrz zarządzany - stwierdził Jarosław Kaczyński. Dlatego zaapelował, aby iść do wyborów do europarlamentu i oddać głos na mocnych kandydatów PiS, którzy będą słyszalni na forum europejskim i będą bronić polskich spraw.

Prezes PiS Jarosław Kaczyński zaprosił rodaków na marsz 10 maja do Warszawy, który został zainicjowany przez Solidarność: - Myśmy mieli inną datę. Ale dziś jest taki czas, że nie ma co się dzielić. Trzeba iść razem. Idziemy do wyborów jako PiS, jako Zjednoczona Prawica, ale przede wszystkim idziemy jako Biało-Czerwoni! Jeżeli chcemy przejść ten marsz zwycięsko, to musimy stworzyć wielki biało-czerwony front. Bo tylko on może zwyciężyć w tych trudnych warunkach. Wśród tego niebywałego oszustwa, które niestety działa na wielu naszych współobywateli, w tym ludzi skądinąd porządnych, lecz niepotrafiących odeprzeć tego medialnego ataku. Musimy ten front stworzyć i doprowadzić do tego, by zwyciężyć. I to zwycięstwo jest możliwe - zapewniał prezes PiS.

CZAS ODMŁODZIĆ PIS?

Sukces wyborczy prezydenta Stalowej Woli Lucjusza Nadbereżnego został zauważony przez władze PiS, którzy przyznali, że partię należy odmłodzić. Włodarz naszego miasta przypomniał, że od PiS dostał szansę zostania radnym w wieku 21 lat. Dziś, mając niespełna 40 ma ogromy zaszczyt być prezydentem Stalowej Woli trzeciej kadencji, wspaniałego miasta z jeszcze wspanialszymi mieszkańcami. Zaapelował do kandydatów PiS, których czeka druga tura, aby byli silni, wierzyli w swoje zwycięstwo.

- Cechą młodych jest odwaga, szaleństwo ale ważna jest też mądrość: życiowa i polityczna. Dlatego w PiS będą młodzi ze starszymi obradować we wzajemnym szacunku, aby budować silną, lepszą Polskę oparta na wartościach - mówił Lucjusz Nadbereżny. Przywołał słowa senator Janiny Sagatowskiej, że prawdą jest, że młody biegnie szybciej, ale to starszy zna drogę.

Włodarz dodał, że największą wartością PiS, filarem partii jest wiarygodność, a ta została udowodniona w służbie Polsce i Polakom.

Wybory do Parlamentu Europejskiego odbędą się 9 czerwca 2024 roku. W najbliższą niedzielę 21 kwietnia - II tura wyborów samorządowych.

Zobacz więcej:
- Fotoreportaż: Jarosław Kaczyński w Stalowej Woli

Strona do druku Drukuj artykuł    

Jeżeli masz jakieś ciekawe informacje, chcesz przekazać coś ważnego,
coś interesującego, nie wahaj się - napisz do nas: redakcja@stalowka.net

Dodaj komentarz do artykułu »  

Piątek, 19 kwietnia 2024 r. godz. 17:48
~Wasze Lustro
Jeden (niewielki) cytat: "PiS bardziej boi się sojuszników Polski niż jej wrogów".
+0-0
Sobota, 27 kwietnia 2024 r. godz. 09:54
~hucpa
Poseł Marek Suski jest w grupie 31osób którym prokuratura wysłała informację że moga skorzystać z prawa jako osoby poszkodowane. Pięknie bawili się chłopcy Pegasusem a teraz w nagrodę gnom zoliborski będzie przestępców lokował w... Europarlamencie. Tenże Poseł Suski pikietował pod aresztem w Radomiu za tym by uwolnić przestępcę ktory wcześniej go podsłuchiwał. Czy jest to normalne? Czy przestępcy nie powinni być w ZK a nie na listach wyborczych do PE? U nas ma być ich obstalowanych dwóch.
+0-0
Środa, 17 kwietnia 2024 r. godz. 20:58
~Wasz Pegasus
To też "robota" PiSowskiej mafii ! "Ofiary molestowania w Żandarmerii Wojskowej były inwigilowane Pegasusem. Prokuratorzy prowadzący śledztwo dotyczące wykorzystania Pegasusa wystawili wezwania do stawiennictwa w prokuraturze dla pierwszych 31 osób, wobec których jest podejrzenie inwigilowania ich tym systemem. Osoby te zostaną przesłuchane w charakterze świadków. Jak dowiedział się Onet, w tej pierwszej grupie są dwie byłe żołnierki Żandarmerii Wojskowej, podporucznik Joanna Jałocha i kapral Karolina Marchlewska. Sprawę komentują politycy i dziennikarze. "Zgłosiły molestowanie w Żandarmerii Wojskowej. Zamiast uzyskać pomoc wszczęto czynności operacyjno-rozpoznawcze wobec ofiar. A następnie potraktowano je Pegasusem. Ciekawe co napisano w uzasadnieniu wniosku o kontrolę operacyjną" — skomentowała Magdalena Sroka, przewodnicząca sejmowej komisji śledczej ds. Pegasusa."
+0-0
Środa, 17 kwietnia 2024 r. godz. 20:35
~Lotnisko w Radomiu
Cytat "Maile słane po nocy do samorządów bez poszanowania procedur bezpieczeństwa, wywieranie politycznej presji, spychologia i odsuwanie od pracy niepokornych. Zeznania informatyka Poczty Polskiej pokazują, w jakiej atmosferze na zlecenie rządu Mateusza Morawieckiego firma zabiegała o dane PESEL Polaków." # Mam nadzieje, ze pan "Lucjusz Utracjusz" takze zostanie i za te sprawe rozliczony...
+0-0
Środa, 17 kwietnia 2024 r. godz. 09:50
~olo
Wystarczy do artykułu o PiS dołączyć zdjęcie polityków z PiS a szczujnia z opozycji w naszym mieście dostaje małpiego rozumku.
+0-0
Wtorek, 16 kwietnia 2024 r. godz. 15:14
~Emeryt
Za PRL na oczkiem w głowie władzy był Z5 i produkcja sprzętu wojskowego.Byly pieniądze na blisko 300 000 mieszkań rocznie i na rozbudowę produkcji zbrojeniowej w HSW.Tiktokerzy nie pamiętają tych czasów kiedy HSW codziennie opuszczało 4-6 pełnych składów kolejowych z produktami zrobionymi w naszej Hucie.2 Goździki na zmiane( do tej pory najlepszy BWP .W wojnie na Dzikich Polach sprawdza się najlepiej.Przyszla nowa władza i za łapówki rozpędziła wszystko na 4- ry wiatry.PiS co innego mówi a co innego robi.Blaszczak ( BMW Classic- bierny mierny ale wierny) tak nadawał się na szefa MON jak wół do karety.Kraby zamówił w Korei zamiast robić je w HSW.To samo samoloty,jakby nie było lepszych w Europie,Ale NATO to obowiązek kupowania uzbrojenia z USA a wy Polaczkowie siedzieć cicho.Reasumujac:dali wam trochę waszych pieniędzy ( 500+) a zadłużyli na wieki wieków.Wplatali w awanturę amerykańska na Ukrainie.Teraz ten Duda opowiada o oddaniu części PKB Ukrainie.Im szybciej ta kupa durniów z PiS zniknie tym lepiej dla was Polacy.Sa to samo warci co Tusk i jego PO.
+0-0
Czwartek, 18 kwietnia 2024 r. godz. 19:03
~Rosyjski szpieg w Polsce!
Do "Emeryta" i innych prorosyjskich postaci... "Zdemaskowano agenta, który oferował Rosji zamach na Zełenskiego. To Polak. Ukraińscy funkcjonariusze we współpracy z polskimi służbami zatrzymali obywatela Polski, który miał proponować współpracę służbom specjalnym Federacji Rosyjskiej w przeprowadzeniu zamachu na prezydenta Ukrainy Wołodymyra Zełenskiego. Prokuratura Generalna Ukrainy i Służba Bezpieczeństwa Ukrainy wraz z polskimi partnerami zdemaskowały obywatela Polski, który oferował współpracę rosyjskim służbom specjalnym w zamachu na prezydenta Ukrainy Wołodymyra Zełenskiego. Poinformowali o tym SBU i Prokuratura Generalna Ukrainy. Jak wynika z doniesień, podejrzany z własnej inicjatywy nawiązał kontakt z przedstawicielami dowództwa Sił Zbrojnych Federacji Rosyjskiej i oświadczył, że jest gotowy działać na rzecz wywiadu wojskowego Federacji Rosyjskiej. Miał zbierać i przekazywać do Rosji informacje dotyczące bezpieczeństwa lotniska Rzeszów-Jasionka im. Rodziny Ulmów. W szczególności miało to pomóc służbom specjalnym Federacji Rosyjskiej zaplanować ewentualny zamach na Wołodymyra Zełenskiego podczas jego pobytu w Polsce. Ukraińscy prokuratorzy i przedstawicieli SBU poinformowali swoich polskich kolegów o zagrożeniu i przekazali im kluczowe dowody w tej sprawie. Jak zauważyli ukraińscy funkcjonariusze, dzięki skutecznym działaniom i szybkiej wymianie informacji udało się zidentyfikować i zatrzymać w Polsce niedoszłego rosyjskiego agenta. Doniesienia te potwierdza także polska Prokuratura Krajowa. - Z ustaleń śledztwa wynika, że podejrzany Paweł K. zgłosił gotowość do działania na rzecz wywiadu wojskowego Federacji Rosyjskiej i nawiązywał kontakty z obywatelami Federacji Rosyjskiej, bezpośrednio zaangażowanymi w wojnę w Ukrainie - czytamy w oświadczeniu."
+0-0
Środa, 17 kwietnia 2024 r. godz. 17:05
~Merlot
Do takich jak ten "Emeryt"... Obudzicie się, gdy rosyjski oficer zapuka wam do drzwi!
+0-0
Wtorek, 16 kwietnia 2024 r. godz. 17:14
~Won za Don!
"Wplatali w awanturę amerykańska na Ukrainie" Glos putinowskiej propagandy na naszym forum? Kolejny milosnik bandyty Putina na forum? Dla przypomnienia - to Rosja zaatakowala Ukraine w roku 2014, a nie odwrotnie!@
+0-0
Wtorek, 16 kwietnia 2024 r. godz. 17:07
~Ferdek z Poniatowskiego
Im szybciej ta kupa durniów z koalicji 13-go grudnia odejdzie na śmietnik historii tym bardziej będziemy bezpieczni, bo kto to widział opierać strategię obronności kraju na Helmutach, którzy własnej armii nie mają i w rankingach armii świata na końcu drugiej dziesiątki siem znajdują. Nawet Australia ich wyprzedza, he he he. Bundeswehra to przypadek armii, której społeczeństwo uwierzyło w wieczny pokój. I to właśnie świadczy o głupocie i naiwności Helmutów. Nie dajmy siem nabrać bracia rodacy na zapewnienia platfusów, że Helmuty nas obonią. To my będziemy ich bronić dzięki inwestycjom zbrojeniowym PiSu.
+0-0
Wtorek, 16 kwietnia 2024 r. godz. 14:55
~Wiesiek
Jak to jest, że jak się czyta komentarze, to jest wrażenie, że Stalową komuchami i lewactwem stoi. A gdy przychodzą wybory, to się okazuje, że jest ich max. 15% ? Czyżby pełnili dyżury do pisania obleśnych komentarzy?
+0-0
Czwartek, 18 kwietnia 2024 r. godz. 17:22
~Wielka Fabryka Masek
I znowu (PiSowski) "olku" brakuje ci argumentów?
+0-0
Środa, 17 kwietnia 2024 r. godz. 09:45
~olek
do jan , zgłoś się szybko do przychodni na ulicy Wyszyńskiego , bo potrzebujesz pilnej pomocy psychicznej. Twój niedorozwój umysłowy jest porażający.
+0-0
Środa, 17 kwietnia 2024 r. godz. 09:08
~vibori
Można boki zrywać z tej zagwozdki w samym juz tytule, "Śmietanka PiS...."Jakaż tam znowu smietanka, to kwiat aferzystów w całej okazałości zjawił się na gościnie u lizusa zwanego prezydentem miasta! Może jest inaczej? NO TO ZACZNIJMY! Sam Don Corleone umoczony w aferę "Dwóch Wież", jego podkomendny, kiedyś druga osoba w państwie bezprawia umoczony w "Aferze Podkarpackiej"(obyczajówka i nie tylko, niegdysiejszy likwidator służb wojskowych i demobilizator armii w oczekiwaniu na rozliczenie podkomisji d/s wypadków, zniszczenie samolotu, były "gensek" partii z nepotyzmem żony, ten od edukacji z willą+, nie tak odległy notabl od demolki polskiej armii... To miała być ta śmietanka"? Brakowało do kompletu tylko pani "Reasumpcji"! Przyzwoity człowiek nie miał co w tym towarzystwie szukać. Jakie towarzystwo taka i śmietanka! Proste! l
+0-0
Wtorek, 16 kwietnia 2024 r. godz. 20:29
~jan
.....w ostatnich wyborach samorządowych okazało sie że 72% mieszkańców to zatwardziałe komuchy, a duchowni to chyba nawet w 100 %-ach ..... docenił to 1-szy Sekretarz KC Partii odwiedzając komuszych bojowników w naszym grodzie, czekamy na przecieki z tego popisu oratorskiego tow. Kaczyńskiego, i nowe buraczane ,,dowcipy" z jego repertuaru ....
+0-0
Wtorek, 16 kwietnia 2024 r. godz. 17:01
~PiS - Przekupstwo, Szmal i Nepotyzm
"Komuchy"? PiS-mafia to typowa post-komuna, tyle że po same uszy umoczona w ultrakatolickim sosie!
+0-0
Wtorek, 16 kwietnia 2024 r. godz. 05:04
~Ferdek z Poniatowskiego
A powiedzcie mi platfusy dlaczego te wiatraki Helmutów taki drogi prąd produkują? Przecież wiatr wieje za darmo, he he he. Za co siem nie weźmiecie to wszystko siem wam zwija, a nie rozwija, he he he.
+0-0
Wtorek, 16 kwietnia 2024 r. godz. 18:49
~Lotnisko w Radomiu
Tzw. CPK istnieje tylko na papierze... I cytat "Mimo to za rządów PiS szastano pieniędzmi na lewo i prawo, jakby za chwilę miał z niego wystartować pierwszy samolot wypełniony pasażerami dowiezionymi superszybką koleją do sąsiadującego z terminalem dworca. Przypomnijmy, że na wszystkie działania promocyjne, marketingowe, doradcze i prawne poprzedni zarząd CPK wydał dziesiątki milionów złotych, z czego dużą część przed zeszłorocznymi wyborami parlamentarnymi." - Jakiś komentarz, panie "Ferdek"?
+0-0
Wtorek, 16 kwietnia 2024 r. godz. 18:20
~Klara
Ile musisz zainwestować w produkcję swoich osobistych wiatrôw? Nadal się dziwisz?
+0-0
Wtorek, 16 kwietnia 2024 r. godz. 16:46
~Republika Bananowa
A to Polacy nie potrafia zbudowac wlasnych, polskich wiatrakow, ciemna maso?
+0-0
Poniedziałek, 15 kwietnia 2024 r. godz. 23:00
~Taka Wolska, taki kraj...
Kolejna "ciekawostka" z PiSowskiego podwórka... "Błaszczak sprowadził myśliwce z Korei. Media: Piloci nie wiedzą, co z nimi robić. Samoloty szkolno-bojowe, koreańskie FA-50, stanowią ogromny problem dla polskiego wojska. Kłopoty pojawiły się w związku ze szkoleniem pilotów, naprawą, czy samymi lotami. Przez kilka ostatnich miesięcy w wyniku błędów myśliwce były uziemione. - Kupowali samoloty na szybko i bez konsultacji z Siłami Powietrznymi, żeby minister i partia dobrze wyglądali przed wyborami - ocenili eksperci w rozmowie z Onetem."
+1-0
Środa, 17 kwietnia 2024 r. godz. 21:40
~PacMan
Zacytowane "Plany zakupu koreańskich FA-50 budziły zdziwienie już w momencie podpisania kontraktu. Eksperci i wojskowi przekonywali, że lepszym pomysłem jest dokupieniem F-16. Nawet używanych. Okazuje się, że Mariusz Błaszczak podrzucił kukułcze jajo. O tym, że z FA-50 będą problemy, wiadomo było w zasadzie od razu. Podstawowy powód jest prosty. Mimo zaklęć MON z czasów PiS koreańskie maszyny po prostu nie są w stanie zastąpić F-16. Mogą być jedynie ich uzupełnieniem..."
+0-0
Poniedziałek, 15 kwietnia 2024 r. godz. 22:49
~TED
Coś długo trwa ta moderacja czyżby zabolało?
+0-0
Poniedziałek, 15 kwietnia 2024 r. godz. 22:39
~TED
I dodam jeszcze że zapomnieli pogratulować spółce Nadbereżny - Sagatowski zafundowania mieszkańcom solidnych podwyżek opłat za energię cieplną. Szkoda że zrobili to po wyborach na pewno byłyby gorętsze. A tak na poważnie czas w Naszym Mieście skończyć z patologią ciągłych podwyżek za ciepło, kiedy zarówno gaz jak i opłaty za emisję CO2 drastycznie tanieją i dalej tanieć będą. rynek i ekonomia są nieubłagane i żaden pis tego nie zmieni.
+1-0
Poniedziałek, 15 kwietnia 2024 r. godz. 21:56
~Ferdek z Poniatowskiego
Mafia tfusska też śmietanka, którą trzepią Helmuty, he he he
+0-0
Poniedziałek, 15 kwietnia 2024 r. godz. 21:26
~olo
Uwolnić Wawrzyka, podobno były protesty w Pakistanie.
+0-0
Poniedziałek, 15 kwietnia 2024 r. godz. 21:26
~Nocna_kawa
Cytat: "Dali się skusić koreańskiemu gigantowi. Po trzech miesiącach zostali bez pracy, pieniędzy i szans na awans zawodowy" To o koreanskiej firmie, ktora miala uruchomic produkcje folli miedzianej w Stalowej Woli. Czy pan prezydent (L.N.) ma na ten temat cos do powiedzenia?
+1-0
Poniedziałek, 15 kwietnia 2024 r. godz. 22:41
~TED
Mamy za to koreański burdel a tojuż coś.
+1-0
Poniedziałek, 15 kwietnia 2024 r. godz. 12:39
~Nsndn
Dwa lata temu zachwalał Zielony Ład. Jak mu wierzyć?
+3-0
Poniedziałek, 15 kwietnia 2024 r. godz. 18:58
~Aamon
A jak 10-05- 2010 do braci Moskali wazeliną tryskał... Komisja do spraw wpływów rosyjskich powinna się nim zająć, zwłaszcza w kontekście jego spotkań ze szpiegiem KGB Anatolijem Wasinem...
+0-0
Poniedziałek, 15 kwietnia 2024 r. godz. 12:24
~ben1
Hańba i wstyd dla miasta że ta pisowska organizacja przestępcza została wpuszczona do Stalowej Woli która zawsze walczyła o wolność i demokrację
+3-0
Środa, 17 kwietnia 2024 r. godz. 23:52
~Rubel Transferowy
I znowu bredzisz tu "Ferdku"? Poziom godny przedszkola!
+0-0
Poniedziałek, 15 kwietnia 2024 r. godz. 21:52
~Ferdek z Poniatowskiego
Tia, tia rubelku, tylko zaPOmniałeś kto był człowiekiem Putina w Warszawie. To ci przypomnę... Ten rudy płemieł co teraz Helmutom POsługuje, bo to są też takie juche jak te dzikusy ze Wschodu.
+0-0
Poniedziałek, 15 kwietnia 2024 r. godz. 20:26
~jan
.... jest wolność i demokracja, KAŻDY CYRK może tu przyjechać i prezentować swoich ,,specjalistów" od zabijania czasu, są odbiorcy tej rozrywki, to są i ,,artyści" .....
+0-0
Poniedziałek, 15 kwietnia 2024 r. godz. 17:39
~Rubel Transferowy
"Ferdek", ty stary ORMO-wcu... to ty i twoja partia zawsze stala za "wujaszkiem" Putinem!
+1-0
Poniedziałek, 15 kwietnia 2024 r. godz. 15:05
~Ferdek z Poniatowskiego
A jak tam rebiata w Moskwu? Wszyscy zdrowi?
+0-0
Poniedziałek, 15 kwietnia 2024 r. godz. 11:25
~Aamon
W trakcie roboczej wizyty pierwszego sekretarza w tv była emitowana ,,Planeta małp"... Przypadek? Nie sądzę...
+2-0
Poniedziałek, 15 kwietnia 2024 r. godz. 14:25
~HALNY Grzegorz
Dla zwolenników obecnej władzy będzie i kolejny film 10-go maja ... ,, Zwierzęcy folwark "
+0-0
Poniedziałek, 15 kwietnia 2024 r. godz. 11:11
~Ferdek z Poniatowskiego
Pan Prezes w kuluarach powiedział mi, że z zapewnieniem chyżego ruja, że Polska nie dostanie z przydziału inżynierów z Afryki będzie tak jak z benzyną po 5.19 zł…
+0-2
Poniedziałek, 15 kwietnia 2024 r. godz. 10:50
~Ferdek z Poniatowskiego
Panie Prezesie zapraszamy częściej do naszego hutniczego grodu na rekolekcje prawdy o przekrętach platfusów i ich neoferajny i umacnianie naszego ducha.
+0-2
Poniedziałek, 15 kwietnia 2024 r. godz. 21:54
~Ferdek z Poniatowskiego
a ty tawariszczu Moskwiczu własną piersią byś i tfuSSka i Putlera zasłonił tak masz nasr.ne w tej swojej bańce, he he he
+0-0
Poniedziałek, 15 kwietnia 2024 r. godz. 21:18
~taka prawda...
Ten tchorz pospolity (J. Kaczynski) nie rusza sie nigdzie bez obstawy 20 agentow z prywatnej firmy "Grom Group"... I my wszyscy za to placimy!
+0-0
Poniedziałek, 15 kwietnia 2024 r. godz. 20:32
~jan
.... na twój beton pod łysiną żadne rekolekcje nie pomogą, nawet Stwórca jest bezsilny wobec bezmiaru twego porażenia komunizmem .... módl się do Lenina może jego ,,sztuczki" cię ocalą .....
+0-0
Poniedziałek, 15 kwietnia 2024 r. godz. 20:00
~Moskwiczu
Jak jest taki wspaniały i jest tak cudownie w naszym kochanym KRAJU nie ma się czego obawiać. Wszyscy go kochają. Zresztą taki fanatyk jak ty własnym piersiom będziesz zaslanniał
+0-0
Poniedziałek, 15 kwietnia 2024 r. godz. 15:06
~Ferdek z Poniatowskiego
seryjnego zabójcy POskomuny platfusie POd sPOdem...
+0-0
Poniedziałek, 15 kwietnia 2024 r. godz. 11:35
~Zmarnowany czas
Tylko wyjdź do ludzi a nie zamknięte spotkania klakierów. Boisz się? , prawdę powiedzą prosto w oczy ? Jeszcze raz - CZEGO SIĘ BOISZ
+3-0
Poniedziałek, 15 kwietnia 2024 r. godz. 10:02
~Nauka
danielcio, gdyby 1 człowiek przyszedł na wybory to wtedy byłby wybór na 100 procent. Może czas zmienić? Maciejak 1371, Marczak 4434, Nadberezny 15234 czyli razem 21039 głosowało a uprawnionych 44553. Wobec tego 20319 nie poparło albo nie poszło wcale
+1-0
Poniedziałek, 15 kwietnia 2024 r. godz. 09:59
~olek
Byłem tam na tej konwencji dla najważniejszych ludzi PiS. Był to dla mnie wielki zaszczyt uczestniczyć w tym spotkaniu z tak wielkimi politykami PiS obecnie największej elity w POLSCE. Szkoda ,że tej konwencji nie zorganizowano na naszym CENTRUM SPORTOWYM bo by tam przybyło kolka tysięcy sympatyków PiS.
+0-1
Poniedziałek, 15 kwietnia 2024 r. godz. 09:47
~Specyficzny
I zaczęła się kolejna kampaniawyborcza. Po obecnych widać dokładnie kto będzie startował. UCIEKAJĄ Z TONĄCEGO OKRĘTU do tej zwyrodniałej Unii. Jak tacy patrioci- zróbcie bojkot - nie startujcie. Nie bierzcie tych brudnych rusko gebelsowskich pieniędzy. Zostańcie w Polsce i tu w pocie czoła paracujcie
+2-0
Poniedziałek, 15 kwietnia 2024 r. godz. 16:25
~Ech
Ty poniżej z piekła rodem, a kto obiecywał Izerę, elektrownię w Ostrołęce, transatlantyki w Elblągu?
+1-0
Poniedziałek, 15 kwietnia 2024 r. godz. 10:54
~Ferdek z Poniatowskiego
Ale lepiej by było jakby platfusy wyjechali do Helmutów tam ich doić z Euro i im obiecywać Bóg wie co, a nie nas w bambuko robić.
+0-1
Poniedziałek, 15 kwietnia 2024 r. godz. 09:18
~mieszkaniec
skwaśniała śmietanka pisu, a czuć było na kilometr
+3-0
Poniedziałek, 15 kwietnia 2024 r. godz. 11:00
~Ferdek z Poniatowskiego
Pewnie tych platfusów czułeś co za Prezesem biegali, żeby autugraf dostać, he he he
+0-1
Poniedziałek, 15 kwietnia 2024 r. godz. 09:12
~Lump pisi
Następne spotkanie ci pisowce w takim skladzie mają na Załężu
+2-0
Poniedziałek, 15 kwietnia 2024 r. godz. 09:01
~pospis
Pan Nadbreżny to typ człowieka bardzo niebezpiecznego, wręcz fanatyka politycznego. Z jego wielu zachowań a także ostatniej "konwencji" jasno wynika, że każdego kto nie wierzy w PiS i nieomylnego guru z Nowogrodzkiej należy eliminować z życia publicznego. On jeszcze się nie poparzył brakiem życiowego doświadczenia. Zawsze się mu udawało wypłynąć z zawirowań które sam wytwarzał. Oby to nie było gołosnłowne, np. samowolka budowlana masztu w centrum miasta - rok 2018, wydanie bezprawne spisów wyborców miasta Poczcie Polskie - rok 2020 i inne. Te przypadki winny skutkować jego zakończeniem kariery politycznej. Kto to jest w rzeczywistości? Zaślepiony władzą i wiarą w przywództwo polityczne młodzian czerpiący z tego sporo kasy czy cyniczny gracz depczący wszystkich i wszystko czyniąc to z uśmiechem? Niezależne organy państwa winny teraz prześwietlić ten stalowowolski kryształ bowiem on jak jemy podobni z "centrali" posiadają liczne rysy a nawet spękania i nie posiadają już tej wartości którą sami sobie wystawili. To że jest po wyborach nie znaczy, że nie można owego politykiera sprawdzić. Czekamy na takie działanie.
+2-0
Poniedziałek, 15 kwietnia 2024 r. godz. 11:03
~Ferdek z Poniatowskiego
Chyba siem z pintkiem na głowy zamieniłeś, he he he.
+0-0
Poniedziałek, 15 kwietnia 2024 r. godz. 07:35
~Stalowowolanka
Wstyd, że w moim pięknym mieście taka zakała Polski jest zapraszana.
+3-0
Poniedziałek, 15 kwietnia 2024 r. godz. 10:28
~Stalowowolanka
Ty "stalowiak", jestem dumną mieszkanką Stalowej Woli. I nie popieram tej pisowej zakały. A ty nie jesteś stąd, bo nawet poprawnie nie umiesz napisać "stalowowolanin'.
+2-0
Poniedziałek, 15 kwietnia 2024 r. godz. 09:33
~:-)
a mi wstyd, że jesteś "stalowiakiem"
+0-0
Poniedziałek, 15 kwietnia 2024 r. godz. 08:22
ZYBEL
Przeżyliśmy okupację Hitlera potem Stalina...Przeżyjemy i okupację Pisowskiej mafii...
+2-0
Poniedziałek, 15 kwietnia 2024 r. godz. 07:54
~stalowiak
A mi wstyd że jesteś Stalowowolanką
+0-0
Poniedziałek, 15 kwietnia 2024 r. godz. 05:54
~jan
.... jak rządził Kaczyński ze swymi sługusami nauczyciele którzy rozdawali KONSTYTUCJĘ RP dzieciom i młodzieży byli karani dyscyplinarnie a nawet zwalniani a pracy.... a teraz pan Nadbereżny organizuje w PUBLICZNEJ SZKOLE komunistyczny spęd, nie widzi w tym nic obrzydliwego, i koło pióra ma że na drugi dzień dzieci będą oddychały powietrzem zakażonym komunistyczną dżumą.... spełnia sie marzenie Bieruta i Gomółki że Stalowa Wola to będzie WZORCOWE MIASTO KOMUNISTYCZNE, tak się dzieje, Lenin w mauzoleum pęka ze śmiechu ....
+3-0
Poniedziałek, 15 kwietnia 2024 r. godz. 09:50
~zack
Ziomek, po pierwsze to GomUłka, nie Gomółka, po drugie, nauczycielka nie za rozdawanie konstytucji została zawieszona w prawach nauczyciela, lecz za wzięcie młodzieży na Tour de Konstrukcja, co wiadomo jest równie absurdem i hipokryzją ze strony poprzedniej władzy, która obecnie krzycząc hasła "konstytucja, praworządność" sama łamała gdy była u władzy. Pozdro!
+1-0
Poniedziałek, 15 kwietnia 2024 r. godz. 05:35
~think-tank
to nie śmietana a kiełbasa z parku odniosła sukces wyborczy, stad przyjechali spróbować
+0-0
Poniedziałek, 15 kwietnia 2024 r. godz. 00:07
~Pirx
Śmietanka. Kreml de la Kreml
+2-0
Niedziela, 14 kwietnia 2024 r. godz. 23:38
~Ferdek z Poniatowskiego
Ale se pogadałem z Panem Prezesem w cztery oczy po części oficjalnej. Pochwalił mnie za mądrość życiową i odwagę, bo śledzi to nasze forum wieczorami na Żoliborzu, he he he.
+0-0
Poniedziałek, 15 kwietnia 2024 r. godz. 17:44
~PiS - Pasożyty i Sępy
Jeszcze śledzi? Jakich narzedzi teraz ten twoj "wodzunio" uzywa, bo do "Pegasusa" chyba mu sie juz dostep skonczyl?
+1-0
Poniedziałek, 15 kwietnia 2024 r. godz. 16:32
~Rympał
Raczej zadziwiasz nadając smrodliwym Morsem z balkonu. I to jest nie odwaga ale bezczelność, bo większość by się wstydziła obciachu.
+0-0
Poniedziałek, 15 kwietnia 2024 r. godz. 09:41
~Wywy
Naiwny Ferdku. Prezes ma wszystkich w głebokim. A szczególnie wyborców. Śledzi cię, ale w inny sposób i to wcale nie on. Jak go klepiesz po pleckach i oddajesz głos - jesteś wspaniały, a potem zgodnie z nazwą partii PłaćIS pie..
+0-0
Poniedziałek, 15 kwietnia 2024 r. godz. 08:16
~Poniatowskiego
właź dziadu z Poniatowskiego do szafy, może cię mole zjedzą
+0-0
Niedziela, 14 kwietnia 2024 r. godz. 23:17
~Wypier
Szkoła to nie miejsce na takie spotkania . Na Błonia wypad!!! Może san was pochłonie i będzie spokój :D
+2-0
Niedziela, 14 kwietnia 2024 r. godz. 23:30
~Ferdek z Poniatowskiego
Do Berlina platfusie!!!
+0-0
Niedziela, 14 kwietnia 2024 r. godz. 22:54
~Bezczelni
Już sobie zakały z Pisu próbują przypisać zasługi Naszego Prezydenta. A gdzie byliście jak były wybory parlamentarne? Dzieliliście stołki między sobą? Ja na miejscu Lucjusza pogoniłbym to dziadostwo z miasta z Jarkiem na czele. Wygrana jest wyłącznie Jego zasługą a nie kacyków z PiSu. Ja głosowałem na prezydenta a nie na PiS.
+1-0
Niedziela, 14 kwietnia 2024 r. godz. 23:31
~Ferdek z Poniatowskiego
a Prezydent nie chce głosów od fałszywych platfusów, bo i tak se wygra naszymi pisowskimi głosami, he he he
+0-0
Niedziela, 14 kwietnia 2024 r. godz. 22:51
~Rudy
Kuchciński samolotem przyleciał ??
+1-0
Poniedziałek, 15 kwietnia 2024 r. godz. 17:42
~Kierownik Cyrku w Budowie
Cienko popiskujesz... PiSowski fanatyku, pseudo "Ferdek"!!
+0-0
Niedziela, 14 kwietnia 2024 r. godz. 23:32
~Ferdek z Poniatowskiego
Nie bo rudy do Berlina na konultacje POleciał i miał pierszeństwo najsampierw.
+0-1
Niedziela, 14 kwietnia 2024 r. godz. 22:45
~babka
żenada i tyle
+3-0
Niedziela, 14 kwietnia 2024 r. godz. 22:44
~Tak uważam
Jarek już pokazał Lucjuszowi gdzie Go ma przy okazji wyborów parlamentarnych. A teraz słodzi. Mielibyśmy posła w Sejmie RP, a tak mamy Prezydenta Miasta 3ci raz. Nie takiego awansu Lucjusz oczekiwał. Powinien teraz podziękować tonącemu PiSowi i znaleźć inną partię która doceni Jego potencjał.
+1-0
Niedziela, 14 kwietnia 2024 r. godz. 22:16
~P.ca
Bajgier bajgier bajgier gdzie ty jesteś??? Chodź poharatajmy w gale
+0-0
Niedziela, 14 kwietnia 2024 r. godz. 21:57
~SmiechSmiechem
Śmiech śmiechem - wstyd wstydem… kto powinien się śmiać raczej Ci którzy wygrali te wybory i przyjechali tutaj dlaczego? Bo ich konkurencja jest tylko i wyłącznie mocna w szczekaniu ale żeby wyjść i coś zrobić to nie bardzo. Ponad 100 dni - to czas w którym ludzie oczekiwali zmian, zmian gospodarczych, dobrych decyzji i wzięcia się za robotę a co mają? Mydlenie oczu aborcja, rozliczeniami i komisjami śledczymi czy naprawdę wy wszyscy tu piszący te jadowite komentarze tego nie widzicie? Czy nie widzicie tego że daliście się zrobić w przysłowiowego wała? Tłumaczenie się bo nie mamy prezydenta i nic się nie da zrobić no fakt nie da się ale kto powiedział że po wyborach prezydenckich będziecie go mieli? A czy nie było tak że PO rządziło nie mając swojego prezydenta i jednak dało się współpracować i w pewnych kwestiach przynajmniej gospodarczych osiągać kompromis i podpis…. Ale przecież tematy zastępcze są ważniejsze a pomysłu prócz tych 100 nie ma żadnych przynajmniej tak do teraz wygląda. A teraz odnośnie wstydu - wstyd to już powinni odczuwać lokalni działacze będący od kilku lat w opozycji i Ci którzy są wyżej i dalej stawiają na te same twarze które w lokalnych społecznościach mimo iż wynik jakiś uzyskują ( dzięki ich rodzinom i po prostu "niezadowolonych) w dalszym ciągu uważają że mają rację mimo iż od lat są nastawieni tylko i wyłącznie na bojkotowanie wszystkiego…. Obudźcie się ludzie i rozwalcie ten cały SPS i tą gromadkę bo z nimi to wy nigdzie nie zajedziecie… oczywiście można powiedzieć no ale kto przyjdzie i kto to będzie prowadził za nich, a no właśnie nikt dlaczego? Bo taka jest ich energia i moc sprawcza że pozyskać młodych i nowych twarzy nie potrafią.
+0-2
Poniedziałek, 15 kwietnia 2024 r. godz. 07:55
~obserwator
Jeżeli ktoś liczył, że w 100 dni naprawi się to bagno pozostawione przez prawych i sprawiedliwych to gratuluję mu optymizmu i poczucia humoru. Inna sprawa, że zwycięska koalicja mimo zapewnień nie miała metody na zabetonowane struktury sądów, prokuratury, telewizji i innych. Odnosząc się do wyników wyborów w SW to okazuje się, że rządzenie na kredyt ma swoje wzięcie. Natomiast Lucek tak naprawdę nie miał konkretnego rywala, który by mu zagroził. Teraz SW czeka 5 lat chudych, bo tłuste się skończyły. PS. Podobno miesięcznice mają być przeniesione do Stalowej Woli, bo większa frekwencja niż w Warszawce. Tak się prezesowi spodobało.
+2-0
Niedziela, 14 kwietnia 2024 r. godz. 20:13
~miki
JESZCZE ZATESKNICIE ZA PISEM :)
+0-3
Poniedziałek, 15 kwietnia 2024 r. godz. 09:09
~obserwator
Ja już tęsknię, brakuje mi Maciarewicza, Kurskiego, Kamińskiego, Wąsika, Wawrzyka, Misiewicza, Błaszczaka, Sasina, Ziobry, Obajtka i Morawieckiego... i tego o którym tak cicho ojca wszystkich zbiórek.
+0-0
Niedziela, 14 kwietnia 2024 r. godz. 19:31
~mikro i przykro
"Przywołał słowa senator Janiny Sagatowskiej, że prawdą jest, że młody biegnie szybciej, ale to starszy zna drogę." Ha, ha... Klasyczny przyklad tego jak "Lucjusz Utracjusz" podlizuje sie partyjnej gorze!
+3-0
Niedziela, 14 kwietnia 2024 r. godz. 18:51
~Wilk
Mieli odwagę przyjechać po wyborach. Też mi śmietanka...
+3-0
Niedziela, 14 kwietnia 2024 r. godz. 17:08
~Karolcia
Ponoć wczoraj w rozwadowie była imprezka ,oblewano wspaniały wynik wyborczy radnego z rozwadowa i były balony 3 ,x numerem 196 wspaniałą imprezka pisowska
+0-0
Niedziela, 14 kwietnia 2024 r. godz. 17:04
~Old
Byłem już drugim sortem teraz dowiedziałem się że jestem złem. Mogli tam kilku na Wyszyńskiego na obserwację zostawić
+3-0
Niedziela, 14 kwietnia 2024 r. godz. 16:37
~jack
Smutno mi Boże.
+1-0
Niedziela, 14 kwietnia 2024 r. godz. 16:17
~Mayopin
Wstyd na całą Polskę. Panie Bajgierowicz przecież Pan nie musiał tam być, ale obciach.
+2-0
Niedziela, 14 kwietnia 2024 r. godz. 15:28
~stalowowolanin
kilka miesiecy temu frekwencja w wyborach prawie 75% a teraz niecale 52% bardzo ciekawe.
+1-0
Niedziela, 14 kwietnia 2024 r. godz. 14:57
~ryza
Autor tekstu użył prześmiewczego zwrotu "śmietanka pisu" w samym tytule. Jaka tam śmietanka to sam odpad, takie chude mleko. Sobolewski, Maciarewicz, Kurski, Czarnek, Plaszczak to ma być ta śmietanka? I jeszcze Morawiecki czy Szydło? Zadrwił pan nieźle nie zapominając o Kuchcińskim intelektualiście.
+3-0
Niedziela, 14 kwietnia 2024 r. godz. 13:56
~Milka
Miło było posłuchać prezesa Kaczyńskiego i naszego wspaniałego prezydenta a także z przyjemnością popatrzeć na żywo na nasz były obóz rządzących: Morawiecki, Szydło, Błaszczak, Czarnek,Adamczyk, Macierewicz,nasz Rafał i wiele innych znakomitości że świata polityki. Życzę Wam powrotu do rządzenia dla dobra naszej Ojczyzny
+0-2
Niedziela, 14 kwietnia 2024 r. godz. 13:53
~Prawda
Nie wierzcie im to są faryzeusze, okłamali lud. Za PO Donald doił bogatych a ci wydoili biednych byle u władzy siedzieć i brać pensje. Nic z tego co obiecali w obronie życia nie realizowali.
+2-0
Niedziela, 14 kwietnia 2024 r. godz. 13:46
~Pamietamy
Na marsz to tylko w obronie zycia nienarodzonych pójdą Polacy, a zagłosuja na Konfederację bo PIS 2x łapy podniósł przeciwko ustawie o obronie życia a nawet teraz podczas głosowań o aburci nie mieli dyscypliny klubowej w sejmie i każdy mógł głosowac jak chciał - to nie sa katolicy, kto chce poprzez komisje pchnąć aborcję ten zabija życie ale po cichu. Tylko Konfederacja jest stanowcza w 100procentach za zyciem, reszta kłamie i udaje.
+0-1
Niedziela, 14 kwietnia 2024 r. godz. 13:46
~RST Przemo
100 konkretów TuSSka ja widzę spełnia się na razie paliwo po 7.77 tak trzymać
+0-0
Niedziela, 14 kwietnia 2024 r. godz. 13:44
~Ann
Rozpisały się PO-TROLLE
+0-0
Niedziela, 14 kwietnia 2024 r. godz. 12:49
~Urban
Czytam wasze komentarze i widzę ile jest nienawiści, jadu i zła w wyborcach koalicji 13 grudnia. Będę się za was modlić.
+0-6
Niedziela, 14 kwietnia 2024 r. godz. 18:41
~Wasza Wielce Dojna Zmiana
A jak PiSowska mafia przez lata lekcewazyla prawo oraz polska Konstytucje to bylo dobrze? Jak PiSowska "gorka" doila setki milionow zlotych z panstwowej kasy to bylo dobrze? Jak opluwano uczciwych ludzi to bylo wam dobrze?
+1-0
Niedziela, 14 kwietnia 2024 r. godz. 15:36
~Troskliwy
Nie zapomnij o sobie.
+0-0
Niedziela, 14 kwietnia 2024 r. godz. 13:56
~Ania
Jak kłamie w żywe oczy, to mamy przytakiwać. Kto kogo zastraszał???
+0-0
Niedziela, 14 kwietnia 2024 r. godz. 12:34
~Plusminus
Jak oni to liczą? 72 procent ale z połowy uprawnionych! Uprawnionych około 50000 a na Nadbereznego 15230....to ile to jest procen Chyba nie 70?
+2-0
Niedziela, 14 kwietnia 2024 r. godz. 15:29
~danielcio
Nie udawaj głupiego nigdy w historii wyborów nie brał się po uwagę wszystkich uprawnionych tylko tych którzy wzięli udział. Więc 72,4% zagłosowało na Lucjusza spośród tych którzy raczyli oddać głos. A że ktoś nie poszedł to niech teraz ma pretensje sam do siebie i nie teraz nie narzeka jeśli mu coś nie pasuje
+0-0
Niedziela, 14 kwietnia 2024 r. godz. 11:06
~nnn
kochałem moje podkarpacie dopóki nie upadło tak nisko intelektualnie, by głosować na PiS. teraz się go wstydzę. by sprzedać się za 500+? by odebrać swoim żonom, córkom, siostrom bezpieczeństwo i prawo do bezpieczeństwa? by odebrać rolnikom miliony z chęci utrzymania bezprawia w sądach? obojętnie przejść wobec zniszczenia dobra narodowego? kupić ludzi za kasę ciężko pracujących ludzi, by darmozjady mogły siedzieć w domach? wstyd i hańba dla podkarpacia! nie o taką polskę walczyli nasi pradziadkowie
+6-0
Niedziela, 14 kwietnia 2024 r. godz. 17:29
~kabi
bzdury piszesz, nigdy nie kochałeś
+0-0
Niedziela, 14 kwietnia 2024 r. godz. 10:28
~Salak
Życzę wam , złodzieje i ignoranci jak najgorzej ! Za zniszczenie mojej ojczyzny , za zniszczenie stosunków społecznych , za podeptanie prawa i konstytucji , za promowanie miernot , Zenków , Sławomirów itp. Za Piotrowicza , Pawłowicz , Terleckiego i całą zgraję Piebiaków i Obajtków . Za drożyznę , pośmiewisko na arenie międzynarodowej , za wasz wygląd wreszcie. Precz !!! A upadek niech będzie bolesny.
+6-0
Niedziela, 14 kwietnia 2024 r. godz. 10:17
~Lo
Do miejscowy:) To proste :bo to miasto tworzą, budują.Jasneto dla ciebie?
+0-0
Niedziela, 14 kwietnia 2024 r. godz. 10:16
~Wójt
Śmietanka geriatrii. Wybraliście sobie prezydenta.
+4-0
Niedziela, 14 kwietnia 2024 r. godz. 10:06
~123@
Czekam kiedy przyjedzie tu król Europy zbawca Narodu!! Który podpisał umowę z Ukrainą, że co rok będziemy płacić Ukrainie 1,5 miliarda zł rocznie z naszego budżetu na korupcję UA. Oprócz tego darmowa dostawa sprzętu wojskowego oraz amunicji. I jeszcze jedno bezrobocie w Polsce zaczyna drastycznie rosnąć w ciągu jednego dnia grupowe zwolnienia Płock 800 osób, Wrocław 1000 osób, Mazowieckie 1500 osób, Kraków 1000 osób !!! Brawo popaprani by żyło się lepiej idioci!!!
+0-1
Niedziela, 14 kwietnia 2024 r. godz. 09:32
~Kosa
Na forum same Rude kolory i wszystko wiadomo. Może powiecie czym zablysneliscie przez ponad 100 dni rządzenia polska. Co zrobiliście dla obywateli żeby żyło się im lepiej, bezpieczniej. Jak na razie to sama, niemoc, cofamy się a miało być tak wspaniale, uczciwie.
+0-1
Niedziela, 14 kwietnia 2024 r. godz. 14:13
~Civil
A co zrobił 14 dniowy rząd? Wszystko, by było gorzej wszystkim Polakom. Także tobie.
+0-0
Niedziela, 14 kwietnia 2024 r. godz. 09:14
~olka
dzisiaj Międzynarodowy Dzień Ludzi Bezdomnych, obchodzi to kogoś?
+0-0
Niedziela, 14 kwietnia 2024 r. godz. 08:37
~Miejscowy
Dlaczego pisiory robią tak złą reklamę pięknemu miastu jakim jest Stalowa Wola????
+6-0
Niedziela, 14 kwietnia 2024 r. godz. 09:34
~kibic
Stalowa Wola piękna POpaprańcu dzięki Prawu i Sprawiedliwość !!!
+0-2
Niedziela, 14 kwietnia 2024 r. godz. 08:24
~rolo
Na zdjęciach emeryci i kilkoro dzieci, to właśnie mieszkańcy Stalowej Woli i elektorat który głosował w wyborach.
+6-0
Niedziela, 14 kwietnia 2024 r. godz. 10:31
~X
To w sporej części rodzina i pracownicy urzędu miasta i innych jednostek.
+0-0
Niedziela, 14 kwietnia 2024 r. godz. 08:21
~csa
Wstyd na całą Polskę. A w wyborach logo swojej partyjki zgubił???
+6-0
Niedziela, 14 kwietnia 2024 r. godz. 08:19
~bez komentarza
ale dlaczego nie zabrali ze sobą swoich kryształów kamińskiego z wąsikiem, to dopiero śmietanka
+6-0
Niedziela, 14 kwietnia 2024 r. godz. 14:57
nika
Raczej fusy.
+0-0
Niedziela, 14 kwietnia 2024 r. godz. 08:13
~Lelum polelum
Tragikomedia, sukces trąbi z metra cięty prezesina a prawda jest taka, że na 107 miast tzw. prezydenckich tylko DWA są pisiorskie - Stalowa Wola i Tomaszów Mazowiecki. Bajgierowicz, że się ,,sprzedał,, to akurat od dawna wiadomo. Natomiast mam pytanie Kto zapłacił za ten mierny popis cyrkowy (wynajem sali itp.?) Znów mieszkańcy STW?
+6-0
Niedziela, 14 kwietnia 2024 r. godz. 12:58
~HALNY Grzegorz
..... lelum oleum ....drugą kadencję w Chełmie będzie prezydentem kolega Lucka i tak trzymać .
+0-0
Niedziela, 14 kwietnia 2024 r. godz. 07:17
~fx
Co na to radny Marczak ?
+2-0
Niedziela, 14 kwietnia 2024 r. godz. 07:00
~Gra o tron
Nasze pomniejsze słońce narodu ogłosiło wczoraj na spotkaniu Królestwo Stalowej Woli. Gratulacje dla nowo mianowanego Króla Lucjusza I - jedynego tego imienia, Zadłużacza Miasta, Króla Flisaków, Młodyniaków, Hutników i Pierwszych Ludzi . Protektora Siedmiu Osiedli , Pana wszystkich Placów Zabaw.
+5-0
Niedziela, 14 kwietnia 2024 r. godz. 01:32
~Reel
Czy w tym kraju są jacyś normalni ludzie? Serio się pytam, albo uśmiechnięta Polska xdxdxd albo fanatycy.
+2-0
Niedziela, 14 kwietnia 2024 r. godz. 01:25
~Lot nad Kaczym Gniazdem
Ciagna do PiSowskiego matecznika jak owe "muchy do miodu"... biedna Stalowa Wola, biedne miasto!
+4-0
Niedziela, 14 kwietnia 2024 r. godz. 00:33
~dziadek z Hutniczej
obora na cały kraj
+4-0
Niedziela, 14 kwietnia 2024 r. godz. 09:20
przybysz
Nie tylko kraj ale tez poza granicami wstyd sie przyznac ze jest sie z Stalowej Woli
+2-0
Niedziela, 14 kwietnia 2024 r. godz. 00:21
~rychu
cisza peowcy sługusy niemiec siemoniak przyjedzie to będziecie go witac jeden z mafi tuska
+0-5
Sobota, 13 kwietnia 2024 r. godz. 23:52
~Wkurzony
Wiarygodnosc? Chyba dla mafii i wszelkiego złodziejstwa. To banda złodziei którzy już wkrótce jeden za drugim znajdą się przed sądem. I TAM ICH MIEJSCE
+6-0
Sobota, 13 kwietnia 2024 r. godz. 23:40
~Mieszkaniec
To teraz będziemy ponownie przekonywani przez Pana Kierownika agencji rolnej, że ma wielkie znajomości i koneksje w rządzie.
+2-0
Sobota, 13 kwietnia 2024 r. godz. 23:06
~2017
Najczęściej powtarzane zdanie w wielu miejscach Polski po wyborach samorządowych: Stalowa Wola to stan umysłu. Tępiono za nic ludzi, nawet działaczy Solidarności, a tydzień temu 70 procent głosuje za kaczylandem. Zgroza !
+5-0
Sobota, 13 kwietnia 2024 r. godz. 22:56
~młoda
śmietanka zjechała? raczej kwaśne mleko
+5-0
Sobota, 13 kwietnia 2024 r. godz. 22:42
~Jarek
Obrzydliwe-no trudno! Nie stalowe ale zakute umysły!!!
+4-0
Sobota, 13 kwietnia 2024 r. godz. 22:08
~Powa
Nawet "bezpartyjny" wojt Pysznicy był. Żenada. Szmacisz się czlowieku.
+4-0
Sobota, 13 kwietnia 2024 r. godz. 22:28
~Jacek
I co z tego, że był to już nie można współpracować z innym prezydentem ? Dobrze, że wójtowie Gardy oraz Bajgierowicz angażują się w życie Stalowej Woli. Jest to dobry prognostyk przed ewentualnym włączeniem tych gmin w granice administracyjne miasta.
+1-0
Sobota, 13 kwietnia 2024 r. godz. 21:54
~ZeZ
Jarek to może na wiecach w Wielkiej Kasinie swoich emerytów podgrzewać, bo mały rozumek ma i niewiele rozumie z globalnej polityki, nie zna języków i jest otoczony przez klakierów, a u Tuska od razu widać, że rozdaje karty na międzynarodowej scenie politycznej, to jest gość... Kaczyński to zaburzona osobowość, która wiedzie mało bystrych na manowce
+5-0
Sobota, 13 kwietnia 2024 r. godz. 21:39
~Mieszkaniec
"Sukces ma wielu ojców, porażka jest sierotą"
+0-0
Sobota, 13 kwietnia 2024 r. godz. 21:08
~Emeryt
w piesie jest jakaś śmietanka ? Ja bym się nie napił pomyj zamiast śmietany.
+4-0
Sobota, 13 kwietnia 2024 r. godz. 20:57
~Mieszkaniec
Nie potrafi normalnie tylko wciąż szczuje na innych?
+6-0
Poniedziałek, 15 kwietnia 2024 r. godz. 09:49
~mieszkaniec
Stalowa Wola piękna dzięki Kwiatowskiemu, Malickiemu i za nasze podatki
+0-0
Stalowka.NET - Wiadomości lokalne z miasta Stalowa Wola i okolic
Copyright 2001 - 2024 Stalowka.NET
  » O nas  » Redakcja  » Reklama  » Kontakt
Wszelkie prawa zastrzeżone.


X Ta strona korzysta z plików cookie w celu świadczenia usług i realizacji potrzeb użytkowników. Pliki te mogą być zapisywane w pamięci Twojego urządzenia. Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki internetowej. Więcej w polityce prywatności.