Stalowa Wola Stalowa Wola: Huta Stalowa Wola
Wiadomości lokalne z miasta Stalowa Wola i Powiatu Stalowowolskiego. Najnowsze! Najszybciej!
Kamera na żywo na panoramę Stalowej Woli na skrzyżowanie Al. Jana Pawła II z ul. KEN
Nagrania audio, rozmowy z ciekawymi ludźmi
Fotografie z najważniejszych wydarzeń w Stalowej Woli
Kanał youtube.stalowka.net - Pierwsza stalowowolska telewizja internetowa
Encyklopedia miasta Stalowa Wola
Zapowiedzi zbliżających się wydarzeń kulturalnych
Baza adresowa najważniejszych firm i instytucji życia publicznego
Bezpłatna baza ogłoszeń dla mieszkańców miasta Stalowa Wola jak i Powiatu Stalowowolskiego
Twoje konto
Strona główna  Stalowa Wola / Wiadomości Sobota, 13 kwietnia 2024 r. Imieniny: Artemona, Justyny, Przemysławy
 Wiadomości lokalne
» Śmietanka PiS-u zjechała do Stalowej Woli na konwencję samorządową
» W stalowowolskiej policji brakuje funkcjonariuszy
» Młodzież zaprojektuje swoje centrum
» Kolizja trzech aut w Zaleszanach
» Jedenastka zaprasza na "Dzień Otwarty"
» Jarosław Kaczyński, prezes Prawa i Sprawiedliwości w Stalowej Woli
» Wypadek z udziałem motocyklisty
» Pracownik MZK pogryziony przez psa
» Ulica Parkowa przeszła remont
» Przy "piątce" rośnie ogród społeczny
» Złota Kościuszkowska uczciła swojego patrona
» Wokół Zieleniaka ma być bezpieczniej
Więcej » 
 Zasłyszane...
"Możemy spodziewać się ruchu scenicznego, tańca, gestu, scenografii, efektów świetlnych i przede wszystkim fantastycznego doznania oczyszczenia naszego sumienia bo spektakle KTO właśnie takie są".
Marek Gruchota, dyrektor Miejskiego Domu Kultury w Stalowej Woli.
 Imprezy w mieście
» Metallica symfonicznie
» Koncert Wiedeński - Orkiestra Księżniczek
» Grupa MoCarta - Ale Kino!
» Kabaret SMILE
» Kabaret Nowaki w nowym programie
» Maria Kozłowa 1910-1999
» Z muzealnego skarbca
» Fikaj z Koziołkiem Matołkiem
» Wieczór panieński plus
Więcej » 
 Fotoreportaże
Stalowa Wola: Piknik w Parku Jordanowskim
»Piknik w Parku Jordanowskim
»Otwarcie Parku Jordanowskiego
»SPS ze wsparciem Elżbiety Łukacijewskiej
»Kamień węgielny pod nowe osiedle Ogrodowe
»Akcja sadzenia drzew w Stalowej Woli
Więcej » 
Wiadomości lokalne / Polityka i Samorządy

Poniedziałek, 19 lutego 2024 r. godz. 16:47     /Magdalena Rodecka/
Nowy horyzont prezydenta Nadbereżnego

Nowy Horyzont 2038 - pod takim hasłem odbyła się konferencja prasowa, podczas której prezydent Stalowej Woli Lucjusz Nadbereżny potwierdził, że będzie ubiegał się reelekcję.
"Nowy Horyzont 2038" - pod takim hasłem odbyła się konferencja prasowa, podczas której prezydent Stalowej Woli Lucjusz Nadbereżny potwierdził, że będzie ubiegał się reelekcję.
Fot. Jacek Rodecki
"Nowy Horyzont 2038" - pod takim hasłem odbyła się konferencja prasowa, podczas której prezydent Stalowej Woli Lucjusz Nadbereżny potwierdził, że będzie ubiegał się reelekcję.

Tydzień temu Lucjusz Nadbereżny za pośrednictwem mediów społecznościowych pytał mieszkańców Stalowej Woli o to, czy powinien się ubiegać ponownie o fotel prezydenta miasta. Odpowiedzi musiały być na tyle satysfakcjonujące, że tą samą drogą udzielił odpowiedzi: Dziękuję za Państwa "tak" w odpowiedzi na moje pytanie. Z taką motywacją od Mieszkańców, ja mogę powiedzieć zdecydowane "TAK" dla dalszej wspólnej pracy i rozwoju Stalowej Woli". Jak przyznał włodarz, nie tylko internetowe głosy i komentarze go przekonały. Z ogromnym wsparciem potencjalnych wyborców spotykał się na co dzień.

Nie obyło się bez podziękowań za dotychczasowe zaufanie i złożenie obietnicy, że kolejna kadencja 2024-2029 to będzie czas realizacji ambitnych zadań. - Mam nowy plan na Stalową Wolę, aby dalej wspólnie z mieszkańcami działań i rozwijać nasze miasto - zapewniał prezydent.

Mijająca dekada rozwoju Stalowej Woli to inwestycje w infrastrukturę drogową, w żłobki i w przedszkola, miejsca do rekreacji i wypoczynku (Rynek w Rozwadowie, nadsańskie błonia, Park Zimnej Wody), w zieleń (nowe nasadzenia), zdrowie (doposażenie szpitala, budowa hospicjum), zeroemisyjny transport miejski z przyjazną taryfą, remont ośrodków kultury i wiele innych. Łączne nakłady na zadania przy wykorzystaniu środków zewnętrznych wraz z budową mostu na Sanie i południowej obwodnicy miasta (partnerstwo z Podkarpackim Urzędem Marszałkowskim) to blisko 2 miliardy złotych, wraz z pozyskaną dotacją 1,5 miliarda złotych.

Przed miastem kolejne inwestycje, będące już w fazie zaawansowanej realizacji. To miedzy innej uzbrojenie terenów i budowa dróg na potrzeby nowej strefy ekonomicznej, budowa aquaparku, osiedli mieszkaniowych. - Tu nie muszę nic obiecywać, bo to już się dzieje - zapewnia Nadbereżny.

OSIEMNASTKA PREZYDENTA

Prezydent Stalowej Woli przypomniał, że w tym roku mija 18 lat odkąd zaczął karierę jako samorządowiec. Miał wówczas 21 lat, gdy objął mandat radnego miejskiego.

- Przez te osiemnaście lat mojej działalności publicznej ja nie startowałem w żadnych innych wyborach, czy to do Sejmu, czy do Senatu, czy do Parlamentu Europejskiego. Ja nie startowałem w żadnych innych wyborach, jak w wyborach samorządowych, bo czuję się samorządowcem. To jest ta piękna działalność publiczna, która jest najważniejsza, najbardziej inspirująca, a jednocześnie dająca od samych mieszkańców Stalowej Woli największą energię do działania - mówił prezydent.

Dodał, że nie ma żadnych innych planów poza Stalową Wolą. - Moim największym marzeniem, moją największą ambicją jest Stalowa Wola. To jest moje miejsce życia, mojej rodziny. To jest mój dom, mój jedyny dom, który posiadam i jedyny dom na przyszłość, który chciałbym mieć. To jest właśnie Stalowa Wola - zapewniał Lucjusz Nadbereżny.

W 2038 roku Stalowa Wola będzie mieć sto lat. Dlatego prezydent w kolejnej, trzeciej dla niego kadencji chce przygotować miasto na dalsze dekady rozwoju, na "nowy horyzont".

Wśród priorytetów znajduje się rozwój budownictwa jedno i wielorodzinnego i zwiększenie liczby mieszkańców w granicach administracyjnych miasta.

Lucjusz Nadbereżny zapewnia, że jego kampania będzie programowa, merytoryczna bo wybory to święto demokracji w pełnej kulturze i szacunku.

Zobacz więcej:
- Fotoreportaż: Inauguracja kampanii Lucjusza Nadbereżnego

Strona do druku Drukuj artykuł    

Jeżeli masz jakieś ciekawe informacje, chcesz przekazać coś ważnego,
coś interesującego, nie wahaj się - napisz do nas: redakcja@stalowka.net

Dodaj komentarz do artykułu »  

Poniedziałek, 26 lutego 2024 r. godz. 22:34
~Psychiatryczny
Prezydencie! Proszę poszerzyć horyzonty dla pracowników Urzędu Miasta i wyburzyć budynki na przeciwko! Żeby oczami złapali mentalny oddech przed kolejnym rokiem pracowitości.
+0-0
Niedziela, 25 lutego 2024 r. godz. 18:43
~PiSowskie metody!
Na spotkaniu z Jarosławem Kaczyńskim w Leżajsku podczas sesji zadawania pytań doszło do spięcia. - Osiem lat rządziliście. A gdzie wrak ze Smoleńska? Przez osiem lat oszukiwał pan ludzi - mówił mężczyzna do lidera PiS. Zaraz odebrano mu mikrofon!
+0-0
Piątek, 23 lutego 2024 r. godz. 00:36
~Taka Wolska, taki kraj...
"Małgorzata Gosiewska zabrała głos ws. incydentu przed Sejmem. Posłanka PiS nie zgadza się z karą, którą nałożono na nią po tym, jak zachowała się wobec Straży Marszałkowskiej. "Wczoraj kłamała, mówiąc, że nie używała siły wobec funkcjonariuszy Straży Marszałkowskiej. Wszystko się nagrało" - zwraca uwagę dziennikarz Wirtualnej Polski." >>> Czy PiSiory zawsze musza klamac?
+0-0
Czwartek, 22 lutego 2024 r. godz. 23:00
~Nocna_kawa
Nikt kto ma choćby szczątkowe poczucie przyzwoitości nigdy nie wstąpi do partii zwanej żartobliwie "PiS"...
+0-0
Niedziela, 25 lutego 2024 r. godz. 19:21
~Wasz Deficyt
Mamy jeszcze i to: "...resort w kwietniu 2020 r. zakupił 1 tys. 241 respiratorów, które były niezbędne w walce z pandemią, od Andrzeja Izdebskiego i jego firmy E&K. Był on handlarzem bronią, który, jak informowały media, w 1991 r. pośredniczył w sprzedaży polskich pistoletów na Bliski Wschód. Oprócz tego Organizacja Narodów Zjednoczonych zarzucała mu łamanie embarga na broń dostarczaną do Angoli czy Liberii. — Był na czarnej liście ONZ. Nazywajmy rzeczy po imieniu, to był po prostu agent — powiedział Dariusz Joński. — To wszystko, co robiono, było niezgodne z prawem. W Polsce jest taka instytucja, która nazywa się Prokuratoria Generalna RP, która stoi na straży interesu Skarbu Państwa i każdą umowę, która przekracza 50 mln zł, musi zaopiniować. Ta umowa, którą podpisał handlarz bronią, była na 250 mln zł. Nikt tej umowy, oprócz pracowników Ministerstwa Zdrowia i handlarza, nie widział. Natomiast sama umowa była konsultowana pomiędzy Wielkim Piątkiem a Poniedziałkiem Wielkanocnym. Nie ma śladów opiniowania tego dokumentu, przynajmniej do tego nie dotarliśmy — dodał Szczerba. — Była pełna zgoda rządu PiS na to, co robił. Pokazaliśmy przecież, że nie dostarczył respiratorów, on też wtedy zaczął handlować z Orlenem i KGHM-em. List gończy był wystawiony dopiero po dwóch latach. Robił sobie, co chciał, a kasy nie oddawał. Co lepsze, po dwóch latach, on otworzył firmę w Albanii i chciał sprzedawać respiratory — zaznaczył Joński."
+0-0
Piątek, 23 lutego 2024 r. godz. 17:15
~Wasz Deficyt
A oto kolejny PiSowski przekręt: "Przelewy od KPRM. Miliony dla fundacji założonej przez Dworczyka. W ciągu ostatnich czterech lat Kancelaria Prezesa Rady Ministrów przekazała Fundacji Wolność i Demokracja - powołanej przez Michała Dworczyka - prawie 60 mln zł. Decyzje o przelewach podejmowano również w czasie, gdy polityk PiS pełnił funkcję szefa KPRM."
+0-0
Środa, 21 lutego 2024 r. godz. 21:29
~Nachalny
Coraz wiecej różnej maści dragów na ulicach. Nowe horyzonty zagwarantują tani dostep dla twojej pociechy nawet w sklepikach szkolnych. Ambitnie ale zgodnie z dotychczasowymi osiągnięciami w tym temacie. Tak trzymać !
+0-0
Środa, 21 lutego 2024 r. godz. 21:25
~karnet
Co trzeba zarzucić aby mieć takie "horyzonty" ? Drogie to? Na placu zabaw dostanie?
+0-0
Piątek, 23 lutego 2024 r. godz. 18:03
~sabina
Pokombinować by trzeba było z kilkoma psychotropami albo zgłosić się do studentek po "specjalne" prochy. I radosny odlot zapewniony. Można nawet siadać na starego dziadka po viagrze i ujeżdżać takiego i mieć wizje że to aleksej komorawski :P
+0-0
Środa, 21 lutego 2024 r. godz. 16:17
~emeryt
Parada wyjców przed wyborami do parlamentu, zorganizowana przez wiadomo kogo, pod bramą HSW, w czasie legalnego zgromadzenia PO, też odbyła się ,, w pełnej kulturze i szacunku ".
+0-0
Środa, 21 lutego 2024 r. godz. 19:19
~Aamon
Do tego ,,wydarzenia" i jego uczestników trzeba koniecznie wrócić...
+0-0
Środa, 21 lutego 2024 r. godz. 17:04
~Lot nad Kaczym Gniazdem
To nie pierwszy raz kiedy L.N. opluwał konkurencję PiSowskiej mafii !
+0-0
Środa, 21 lutego 2024 r. godz. 07:59
~pamietajcie
unia jest toksyczna i zła , najlepiej z niej wyjść jak Anglia bo ochroniła swoje rolnictowo - jakoś tam zaden rolnik na ulice nie wyjeżdza
+0-0
Środa, 21 lutego 2024 r. godz. 21:53
~Aamon
Na początek polscy rolnicy w ramach protestu powinni zrezygnować z unijnych dotacji...
+0-0
Środa, 21 lutego 2024 r. godz. 18:58
~Rubel Transferowy
Wielka Brytania sporo importuje... Cytat "W 2021 r. Wielka Brytania zaimportowała towary rolne i pokrewne o wartości 78,2 miliarda dolarów, a wyeksportowała 31,9 miliarda dolarów, czyli mniej niż połowę wartości importu." A Polski na to raczej nie stać.
+0-0
Środa, 21 lutego 2024 r. godz. 17:40
~Modlitwa o Rozum
Polska to nie Wlk. Brytania, ktora wciaz handluje z bylymi koloniami. Poza tym, Polska nie lezy na wyspach, polozenie geopolityczne Polski jest duzo gorsze. I w koncu, Polska to nie jest duzy rynek zbytu - wiele firm lokuje w Polsce swoje zaklady przemyslowe tylko i wylacznie z tego powodu, ze Polska nalezy do UE i moga stad swoje produkty wysylac (bez cla) do innych krajow unijnych!
+0-0
Środa, 21 lutego 2024 r. godz. 12:47
~Ania
Anglia jest bardzo bogatym krajem, nie miała pożytku z Unii ,tylko dopłacała, dlatego wystąpiła z Unii. Z Polska nie ma co porownywac
+0-0
Wtorek, 20 lutego 2024 r. godz. 20:57
~Wasz Pegasus
"Lucjusz Nadbereżny zapewnia, że jego kampania będzie programowa, merytoryczna bo wybory to święto demokracji w pełnej kulturze i szacunku." Ha, ha, ha!
+0-0
Czwartek, 22 lutego 2024 r. godz. 18:26
~Wasz Pegasus
Nie, krasc nie powinni i to niezaleznie z jakiej partii pochodza. Niech wiec pan nie mierzy wszystkich swoja wlasna miarka, bo panskie projekcje na przyszlosc moga okazac sie falszywe!
+0-0
Środa, 21 lutego 2024 r. godz. 23:38
~xD
Aha, więc kraść mogą, byle po cichu. Spoko retoryka. Nowe świnie od starych mają tylko nie mieć słuchawek. Bomba ! Ten kraj się zaraz zwinie z takimi wyborcami .....
+0-0
Środa, 21 lutego 2024 r. godz. 18:42
~Wasz Pegasus
Panie "xD"! Moze ci nowi przynajmniej nie beda nikogo podsluchiwac...
+0-0
Środa, 21 lutego 2024 r. godz. 06:50
~xD
Ty poniżej - oświeć mnie, jak to jest - np. cały zarząd PGZ właśnie pofrunął - zaraz kolejne nienażarte świnie zostaną umocowane - ty naprawdę wierzysz, że będzie inaczej ?
+0-0
Wtorek, 20 lutego 2024 r. godz. 22:57
~Wasz Pegasus
Nie, to PiS-mafia zaplaciła za "Pegasusa"!@#
+0-0
Wtorek, 20 lutego 2024 r. godz. 21:58
~Ferdek z Poniatowskiego
Platfusy ci płacą trolu rokenrolu?
+0-0
Wtorek, 20 lutego 2024 r. godz. 19:45
~jan
..... do rady nadzorczej PDNiG Obrót też pan nie startował, bo się pan na obrocie gazem nie zna, ale Kaczyński zdecydował że jest pan ,,fachowcem" i pana tam umieścił...... jak Kaczyński uzna że jest pan kosmonautą to też pan przyjmie bez mrugnięcia okiem....
+0-0
Wtorek, 20 lutego 2024 r. godz. 15:45
~Duży pisior
Lucek powinien się już pakować, ponieważ PiS to TITANIC i idzie na dno. Już mu nic nie pomoże, a jak będzie wezwany przed komisję ds. Wyborów kopertowych to szydło wyjdzie z worka. Jest również ofiarą Pegazusa poprzez telefony do kłamcy Morawieckiego i homo niewiadomo Kaczyńskiego.
+0-0
Wtorek, 20 lutego 2024 r. godz. 20:13
~Wasze Lustro
Kolejny przykład... "Jak ujawnili dziennikarze Onetu i TVN, prezydent Lubina Robert Raczyński, oraz jeden z jego najbliższych współpracowników Andrzej Pudełko mieli być nielegalnie inwigilowani, bez zgody sądu i prokuratury, przez Agencję Bezpieczeństwa Wewnętrznego. Agenci mieli podsłuchiwać lokalnych polityków, przechwytywać ich korespondencję z komunikatorów, a nawet wchodzić nocami do ich domów. Raczyński jest jednym z liderów Bezpartyjnych Samorządowców, ruchu, który po wyborach lokalnych w 2018 r. utworzył z PiS koalicję na Dolnym Śląsku. W ujawnionych przez dziennikarzy stenogramach z rozmów Raczyńskiego i Pudełki pojawiają się wątki wspólnych, nieczystych interesów łączących środowisko Bezpartyjnych Samorządowców i PiS, związanych przede wszystkim z biznesem przetwarzania śmieci. Lokalni politycy rozmawiają m.in. o ochronie przed niewygodnymi państwowymi kontrolami, jaką dolnośląskim wysypiskom powiązanym z układem rządzącym w Lubinie ma zapewniać Michał Dworczyk - nazywany w stenogramach "Michałem Ośmiorniczkiem". W PiS uderza więc kolejna afera i to wyjątkowo szpetna i kłopotliwa dla partii."
+0-0
Wtorek, 20 lutego 2024 r. godz. 19:01
~xD
Tak miszczu pióra i myślenia. Podobnie jak Jaworzno. Ciekawe co z STW z tymi głupolami z Wiejskiej.... Zapomniałem jeszcze o obwodnicach przy DK73 - gratuluję wyboru.
+0-0
Wtorek, 20 lutego 2024 r. godz. 14:51
~Ferdek z Poniatowskiego
Moje wnuki też chcą na pana Lucka głosować, ale jeszcze muszą poczekać parę lat do wieku wyborczego. Ale dobrze, że siem już interesują polityką i wszyscy pisowcy są, he he he.
+0-0
Wtorek, 20 lutego 2024 r. godz. 13:55
~Hektor
Wszyscy idziemy na wybory i głosujemy na Lucka, żeby opozycja nie zaorała nam Stalowej Woli,!
+0-0
Wtorek, 20 lutego 2024 r. godz. 18:56
~Wasza Hipokryzja
Wolisz, aby to zrobił sam Lucjusz Utracjusz? Bankructwo miasta na horyzoncie!!!
+0-0
Wtorek, 20 lutego 2024 r. godz. 13:20
~Ferdek z Poniatowskiego
Wszyscy platfusy, którzy twierdzą, że to koniec PiSu są chorzy na umyśle, bo trudy rządzenia przerosną możliwości neokoalicji złożonej z samych gwiazdorów, a zew POdkradania doprowadzi do ruiny budżet państwowy. A zielony ład i triumf Trumpa w USA doprowadzi do upadku kołchozu europejskiego i powrótu do władzy PiSu. Po nauce otrzymanej od rządów neokoalicji nastąpi rozliczanie łamiących prawo, polską konstytucję i więzienia zapełnią siem "silnymi ludźmi" rudego, a on sam uda siem na banicję.
+0-0
Wtorek, 20 lutego 2024 r. godz. 17:58
~Chłodnym Okiem
PiSowska Wielka Ciemnoto! Trump doprowadzi do tego, ze wujaszek Putin przysle tu swoich ludzi... a on (Trump) ani palcem nie kiwnie w obronie Polski, czy jakiegos tam "PiSu"!
+0-0
Wtorek, 20 lutego 2024 r. godz. 14:22
~Ferdek z Poniatowskiego
A ty Lumpie już z psychiatryka piszesz? Bo widać, że masz przegrzane zwoje, he he he
+0-0
Wtorek, 20 lutego 2024 r. godz. 13:47
~Lump pisi
80 procent pisuarów pójdzie siedzieć do mamra,reszta z żalu skończy w psychiatryku . Na
+0-0
Wtorek, 20 lutego 2024 r. godz. 12:57
~Ama
Panie prezydencie ma Pan głosy od całej rodziny mojej!
+0-0
Wtorek, 20 lutego 2024 r. godz. 12:52
~Gatt
Panie prezydencie życzę Zwycięstwa w 1 turze!
+0-0
Środa, 21 lutego 2024 r. godz. 20:08
~Koryto Tylko Dla Swoich
Liczysz na jakas ekstra-premie od swojego szefa?
+0-0
Wtorek, 20 lutego 2024 r. godz. 12:51
~Piko maxx
Widzę, że oppzycyjne trolle w akcji "zmasowany hejt". Przed urnami wyborczymi się nie rozmnożycie.
+0-0
Wtorek, 20 lutego 2024 r. godz. 17:56
~Modlitwa o Rozum
Wy wciaz (PiSuary) nie rozumiecie znaczenia wyrazu "hejt". Niestety!
+0-0
Wtorek, 20 lutego 2024 r. godz. 12:15
~Pisiorek
Lucjusz już spakowany, miał wyjeżdżać do Warszawy, ale niestety PiS stracił władzę. Miejsce do europarlamentu zajeła mu śmietanka Warszawska Ziobro, Kamiński i Wąsik, którzy potrzebują immunitetu, on jako nieliczny pisior nie potrzebuje na razie immunitetu i chwała mu za to. Klęska na horyzoncie.
+0-0
Wtorek, 20 lutego 2024 r. godz. 11:49
~Syn tej ziemi
Stalowa Wola powstała tylko na potrzeby huty. Czyli przemysł zbudował to miasto. Wszyscy ci którzy mają pretensje do L.N za to ,że wycina las by powiększać strefę przemysłową niech się wyprowadzą do puszczy. Jak pewnie nie każdy się orientuje to bez tych zakładów alu itp. to nie było by tu co robić. Bo przecież w urzędach nie ma miejsc dla wszystkich.
+0-0
Wtorek, 20 lutego 2024 r. godz. 17:40
~gorszy-sort
Tyle, ze ci co budowali przed wojna zostawiali drzewa gdzie tylko sie dalo. Sosny staly pomiedzy budynkami. I nie wycinali bezmyslnie wszystkiego jak to sie dzieje teraz!
+0-0
Wtorek, 20 lutego 2024 r. godz. 10:07
~Horyzont
To nie mniej I nie więcej jak 3,75*sqrt(h) a że h w przypadku Lucka jest stałe bo wyższy to on już nie będzie to co w tym takiego nowego,?
+0-0
Wtorek, 20 lutego 2024 r. godz. 09:48
~Pisiorek
Lucek powinien się już pakować, ponieważ PiS to TITANIC i idzie na dno. Już mu nic nie pomoże, a jak będzie wezwany przed komisję ds. Wyborów kopertowych to szydło wyjdzie z worka. Jest również ofiarą Pegazusa poprzez telefony do kłamcy Morawieckiego i homo niewiadomo Kaczyńskiego.
+0-0
Wtorek, 20 lutego 2024 r. godz. 09:37
~wyborca
Brawo - świetna decyzja !
+0-0
Wtorek, 20 lutego 2024 r. godz. 09:29
~olo
A już miałem klęczeć przed gabinetem prezydenta i prosić go aby raczył ratować jedyną twierdzę Prawa i Sprawiedliwości Stalową Wolę. Stalowa to taki Wołgograd drugiej wojny światowej w obronie majątku Mateusza Morawieckiego i oligarchów pisowych. Niestety Lucek może polec w walce z pegazusem i przed komisją ds. wyborów kopertowych ale to już inna bajka.
+0-0
Wtorek, 20 lutego 2024 r. godz. 09:08
~Antek muzykant
Skończyły się wpływy.
+0-0
Wtorek, 20 lutego 2024 r. godz. 08:26
~Leming
Zaprasxamy najlepszego prezydenta w historii miasta, Stalowa Wola będzieiala darmową reklamę podczas transmisji z komisji śledczych...biegnę po popcorn
+0-0
Wtorek, 20 lutego 2024 r. godz. 07:54
~Kk
Znowu stracone lata i głupie pomysły
+0-0
Wtorek, 20 lutego 2024 r. godz. 07:31
~Piko maxx
Cała Stalowa Wola murem za Nadbereżnym!
+0-0
Wtorek, 20 lutego 2024 r. godz. 07:26
~Jash
Opozycyjna szczujnia w natarciu. Poczytajcie ludzie komentarze jakie to prymitywny piszą.
+0-0
Wtorek, 20 lutego 2024 r. godz. 10:39
~xD
To fakt.
+0-0
Poniedziałek, 19 lutego 2024 r. godz. 22:17
~niesmak pozostanie
Modlę się, żeby PiSowska niby-prawica wysłuchała głosu swojego guru (Prof. Andrzej Nowak) i wybrała na następcę Kaczyńskiego kogoś pokroju Czarnka albo najlepiej Jakiego. Będzie z nią spokój na długie lata!
+0-0
Poniedziałek, 19 lutego 2024 r. godz. 22:53
~Lewym Sierpowym
"Ferdek", ty PiSowski fanatyku, nie widzisz, że koniec waszej kryminalnej bandy nadchodzi?
+0-0
Poniedziałek, 19 lutego 2024 r. godz. 22:37
~Ferdek z Poniatowskiego
A ja siem modlę, żeby platfusom ośle uszy wyrosły, a ich wyborcom też, ale dwa razy dłuższe kurde szatan i biały puder pałkownika…Boby siem wstydzili na wybory chodzić i byłby spokój z POdkradaniem na wieki wieków amen.
+0-0
Poniedziałek, 19 lutego 2024 r. godz. 21:44
~a-daśko
Czy to artykuł sponsorowany, za czyje pieniądze, i czy rozliczony (koszty kampanii wyborczej)? Ten mój wpis nie mógł "przebić się"
+0-0
Poniedziałek, 19 lutego 2024 r. godz. 21:39
~stalowiak
Jak on ma nowy plan na Stalową Wolę to należy się bać. Tym bardziej, że kadencja (ta ewentualna, ostatnia) skończy się w 2029 roku.
+0-0
Poniedziałek, 19 lutego 2024 r. godz. 21:35
~Lambada
Kiedy kancelaria hejtu zacznie komentować? Nagrody dostali i w procentowym szczęściu nie mają jak pisać?
+0-0
Poniedziałek, 19 lutego 2024 r. godz. 21:28
~Jaga
Totalna porażka i dramat dla tego miasta przez 10 lat zadłużył nas na ponad 300 milionów co będzie dalej?
+0-0
Poniedziałek, 19 lutego 2024 r. godz. 22:24
~Grzegorz
Więcej tylko nie znasz zadłużenia spółek miasta
+0-0
Poniedziałek, 19 lutego 2024 r. godz. 21:01
~Irek
Nadszedł czas rozliczeń i policzone będą wszystkie jego przewiny. Za każde łajdactwo wobec zwykłego mieszkańca, wyspowiadać się musi przed Wiceministrem Śmiszkiem.
+0-0
Poniedziałek, 19 lutego 2024 r. godz. 20:39
~mieszkanka
Modelowy lans prezydenta, a horyzont jego widzenia - to patrzenie na ludzi z góry. Co o tym świadczy? Chociażby terminy przyjęć mieszkańców. Po prostu tragedia.
+0-0
Poniedziałek, 19 lutego 2024 r. godz. 20:26
~jan
.... wystarczy już tego komunistycznego eksperymentu, czas na zmianę, wymyślanie nowych haseł nic nie zmieni .... czas na prezydenta który nie będzie miał telepatycznej łączności z KC na Nowogrodzkiej, nie będzie sterowany SMSami od ważnych kumpli Kaczyńskiego, i niczego nie będzie musiał konsultować z biskupem ..... najwyższa pora na osobę której celem jest rozwój miasta, a nie rozwój własnej kariery i pomnażanie majątku ....
+0-0
Wtorek, 20 lutego 2024 r. godz. 10:48
~nitka
Brawo "jan" , ująłeś to bardzo precyzyjnie że lepiej nie mozna było. Ten pan wszedł do magistratu na krytycy i na krytyce powinien z niego wyjść. Dość tego dobrego co nas spotkało z rak jego. On jest zapatrzony tylko w siebie ale jeszcze żeby było w co...
+0-0
Poniedziałek, 19 lutego 2024 r. godz. 20:21
~Tworki pozdrawiają
nowy horyzont... coś z bobrami zrobił dzbanie?!
+0-0
Poniedziałek, 19 lutego 2024 r. godz. 20:18
~Gin
Całe życie zawodowe z legitymacją partyjną na koszt podatnika?
+0-0
Poniedziałek, 19 lutego 2024 r. godz. 20:10
~Inwestor
Najpierw niech Pan Nadberezny posprzata podworko. Jackie budownictwo mieszkaniowe? Jak reklamowal SIM to obiecywal mieszkania …..koniec iwestycji 2025 rok, tymczasem pani Prezes chwali sie, ze " wykonywane sa fundamenty POD PIERWSZA KLATKE"- naprawde sukces?!?!?! Czyli jak piewszy blok oddaja w 2025 to bedzie dopiero sukces. Co SIM robil przez 3 lata????? poza pobieraniem sowitych wynagrodzeń??? Ciekawe, jakie nagrody dostal Zarzad w ostatnich 3 latach i za co? To az prosi o zmiane osoby zarzadzajacej SIM na osobe kompetentna.
+0-0
Poniedziałek, 19 lutego 2024 r. godz. 18:39
~Wasz Pegasus
"...bo wybory to święto demokracji w pełnej kulturze i szacunku" A szczególnie, gdy dysponujemy systemem PEGASUS i podsłuchujemy konkurencję!
+0-0
Poniedziałek, 19 lutego 2024 r. godz. 18:34
~Misiaa
Wow, ale ta zielona ścianka wypas. Gdzie to?
+0-0
Poniedziałek, 19 lutego 2024 r. godz. 18:21
~Ferdek z Poniatowskiego
Dla mnie to siem liczy, że wybierzemy pisiora, a nie platfusa. Bo lepiej mieć prawego i sprawiedliwego prezydenta z nowymi horyzontami niż libertyna "hulaj dusza piekła nie ma" albo lewaka podobnego do Siwaka z PRLu.
+0-0
Wtorek, 20 lutego 2024 r. godz. 09:44
~Jon
Gratuluję PiSowi że ma taki elektorat jak ty,ciemny ale wierny
+0-0
Poniedziałek, 19 lutego 2024 r. godz. 18:15
~*****
Co, kumple Wasik i Kamiński, prawdziwi katolicy i patrioci zablokowali miejsce do europarlamentu? A już była nadzieja ze pan prezydent pójdzie sobie w siną dal, niestety byłoby to zbyt piękne aby mogło być prawdziwe. Pis to największe zło jakie spotkało Polskę w ostatnim półwieczu, ale koniec ich już bliski, sami się wykończą z wielką pomocą ich guru prezesa.
+0-0
Wtorek, 20 lutego 2024 r. godz. 10:04
~hanii
Ręce same opadają gdy sie znowu słyszy okrąglaki wypowiadane przy każdej okazji a zwłaszcza przed wyborami. Te słowa zaklęcia nic dobrego nie oznaczają. To jest metoda na "uwodzenie" wyborcy. Znowu ma plan na Stalową Wolę, znowu będa obligacje i niekończące sie długi. Co nas obchodzi kiedy wszedł do rady miasta, pytam? Zaprzecza sam sobie z tą miłością do... samorządu. Ani przez chwilę nie był i nie jest samorządowcem czemu daje wyraz swoim zachowaniem. Przykładów można by mnożyć! Typowy typ karierowicza, narcyza a jeśli te cechy posiada to także arogant. Myślę, że ludzie w tym mieście wreszcie otworzą szeroko oczy i pogonią 'zbawcę" miasta na sto wiatrów. Niech sobie tej miłości szuka gdzie indziej. Czy wy nie widzicie możliwości lepszego życia bez udziału tego pana?
+0-0
Poniedziałek, 19 lutego 2024 r. godz. 23:08
~NadSzyszkownik
Prezes odejdzie? Cytat z Netu: "Odejść to mogą ci, którzy sobie na to zasłużyli. Kaczyński zasłużył sobie na solidne rozliczenie i ukaranie. To przestępca, który przywodził grupie mafijno agenturalnej, która ma na sumieniu wiele przestępstw jak zamach na demokrację, zniszczenie jej instytucji, wyprowadzanie nas z UE, dzielenie społeczeństwa i jego ograbienie, łamanie konstytucji, zablokowanie pieniędzy z KPO, nadmiarowe zgony w pandemii - 240 tys. ofiar i zbrodnię szczucia, która miała spowodować eliminację fizyczną Tuska - kilkuletnia nagonka w TV-PiS, a jak się ta nagonka nie udała, to z życia politycznego ustawą Lex Tusk. Jak JK zostanie z tego rozliczony, to wtedy może sobie odejść."
+0-0
Poniedziałek, 19 lutego 2024 r. godz. 18:14
~jasiu
jak ja bym mial takie marzenia kak ON to po prostu kipilbym se stalowe
+0-0
Poniedziałek, 19 lutego 2024 r. godz. 18:05
~wilk
Nagle teraz mówi o czymś, co będzie za 16 lat? Kto będzie spłacał długi? Jak zamierza je spłacić? Mieszkańców też mniej. Nie, to nie jest ktoś na kogo warto oddać głos.
+0-0
Poniedziałek, 19 lutego 2024 r. godz. 19:49
~Towarzysze w PiSie!
Nawet komuna (PRL) nie planowala na dluzej niz piec lat do przodu!
+0-0
Poniedziałek, 19 lutego 2024 r. godz. 17:55
~Grzegorz
Nie pozwoliła Nowogrodzka na ucieczkę i tyle w temacie .
+0-0
Poniedziałek, 19 lutego 2024 r. godz. 17:52
~Trzecia Twarz PiSiora
Nie startowal w innych wyborach, bo... widocznie gora PiSowskiej mafii uznala, ze jeszcze moze poczekac. I to na tyle....
+0-0
Poniedziałek, 19 lutego 2024 r. godz. 20:00
~PiS - Przekupstwo, Szmal i Nepotyzm
"uczciwy i dobry człowiek"? Tacy nie trafiaja do mafijnej organizacji o charakterze kryminalnym, jaka faktycznie jest "partia" pod ironiczna nazwa "PiS"!
+0-0
Poniedziałek, 19 lutego 2024 r. godz. 17:57
~Kabieusz
Nie mierz wszystkich swoją miarą. Pan Nadberezny to uczciwy i dobry człowiek.
+0-0
Poniedziałek, 19 lutego 2024 r. godz. 17:49
~Lucyna
Super człowiek. Pamiętam Pana prezydenta jak jeszcze za młodu udzielał się jako ministrant w Parafii Opatrzności Bożej. Bóg dał Panu wiele talentów.
+0-0
Wtorek, 20 lutego 2024 r. godz. 00:45
~Opus Dei
Do tej pory siedzi na smyczy u lokalnego biskupa.
+0-0
Poniedziałek, 19 lutego 2024 r. godz. 17:32
~Magda
I powodzenia. Warto przeznaczyć kolejne 1000 ha pod rozbudowę mieszkalnictwa.
+0-0
Poniedziałek, 19 lutego 2024 r. godz. 19:18
~zatruta okolica
I to byłby chyba najgłupszy rodzaj samobójstwa dla tego miasta, szanowny panie "Gregor".
+0-0
Poniedziałek, 19 lutego 2024 r. godz. 18:27
~Gregor
Stalowa Wola jak chce być większa i się rozwijać to prędzej czy później będzie musiała wyciąć także ten las. Nie pytanie czy tylko kiedy to nastąpi
+0-0
Poniedziałek, 19 lutego 2024 r. godz. 18:09
~Aluminiowo i Miedziano
I zniszczyc naturalna ochrone miasta przed (bardzo powaznymi!) zanieczyszczeniami powietrza ze strony strefy przemyslowej?
+0-0
Stalowka.NET - Wiadomości lokalne z miasta Stalowa Wola i okolic
Copyright 2001 - 2024 Stalowka.NET
  » O nas  » Redakcja  » Reklama  » Kontakt
Wszelkie prawa zastrzeżone.
X Ta strona korzysta z plików cookie w celu świadczenia usług i realizacji potrzeb użytkowników. Pliki te mogą być zapisywane w pamięci Twojego urządzenia. Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki internetowej. Więcej w polityce prywatności.