Stalowa Wola Stalowa Wola: Huta Stalowa Wola
Wiadomości lokalne z miasta Stalowa Wola i Powiatu Stalowowolskiego. Najnowsze! Najszybciej!
Kamera na żywo na panoramę Stalowej Woli na skrzyżowanie Al. Jana Pawła II z ul. KEN
Nagrania audio, rozmowy z ciekawymi ludźmi
Fotografie z najważniejszych wydarzeń w Stalowej Woli
Kanał youtube.stalowka.net - Pierwsza stalowowolska telewizja internetowa
Encyklopedia miasta Stalowa Wola
Zapowiedzi zbliżających się wydarzeń kulturalnych
Baza adresowa najważniejszych firm i instytucji życia publicznego
Bezpłatna baza ogłoszeń dla mieszkańców miasta Stalowa Wola jak i Powiatu Stalowowolskiego
Twoje konto
Strona główna  Stalowa Wola / Wiadomości Wtorek, 27 lutego 2024 r. Imieniny: Gagrieli, Liwii, Leonarda
 Wiadomości lokalne
» "Psi park" już na ukończeniu
» W całej Europie protesty rolników. A w Stalowej Woli?
» Kierowała pojazdem mając ponad 3 promile alkoholu
» Poseł Rafał Weber ostrzega: S74 zagrożona?
» Nowa linia autobusowa. Skorzystają działkowcy
» Zakopane, Grodzisk Mazowiecki i Stalowa Wola. Co łączy te miasta?
» Przekroczenie prędkości. Posypały się mandaty
» Trwa rozbudowa PSP nr 11
» Trwa generalny remont parkingu na Błoniach
» 13-latek potrącony na drodze powiatowej w Pysznicy
» Nad Stalową Wolą będą latać śmigłowce
» Ciężarówka z ziemią za ciężka o 10 ton
Więcej » 
 Zasłyszane...
"Możemy spodziewać się ruchu scenicznego, tańca, gestu, scenografii, efektów świetlnych i przede wszystkim fantastycznego doznania oczyszczenia naszego sumienia bo spektakle KTO właśnie takie są".
Marek Gruchota, dyrektor Miejskiego Domu Kultury w Stalowej Woli.
 Imprezy w mieście
» Widocznie tak. Malarstwo Marzeny Kaspieruk
» Kolacja dla głupca
» Andrzej Piaseczny - koncert
» IX Krakowski Salon Poezji w Stalowej Woli
» Pod Dachami Paryża - koncert
» Wystawa z okazji 85 lat Stalowej Woli
» Czas dla nas
» Metallica symfonicznie
» Koncert Wiedeński - Orkiestra Księżniczek
» Grupa MoCarta - Ale Kino!
Więcej » 
 Fotoreportaże
Stalowa Wola: Inauguracja kampanii Lucjusza Nadbereżnego
»Inauguracja kampanii Lucjusza Nadbereżnego
»Damian Marczak (SPS) kandydatem na prezydenta Stalowej Woli
»Punkt Paszportowy w Stalowej Woli
»Miejskie Mikołajki na Rozwadowskim Rynku
»Spalarnia śmieci w Stalowej Woli
Więcej » 
Wiadomości lokalne / Polityka i Samorządy

Poniedziałek, 12 lutego 2024 r. godz. 19:06     /Magdalena Rodecka/
Czy Nadbereżny powinien ubiegać się o reelekcję? Prezydent pyta mieszkańców

Lucjusz Nadbereżny, prezydent Stalowej Woli.
Lucjusz Nadbereżny, prezydent Stalowej Woli.
Fot. Jacek Rodecki
Prezydent Stalowej Woli Lucjusz Nadbereżny nie podjął jeszcze decyzji, czy będzie ubiegał się o trzecią kadencję. Z jego dotychczasowych wypowiedzi wynika, że dał sobie czas do końca lutego. Liczy na mieszkańców, potencjalnych wyborców, których pyta: Czy powinienem ponownie startować na prezydenta Stalowej Woli?

Nagranie z udziałem prezydenta Stalowej Woli Lucjusza Nadbereżnego pojawiło się na jego profilach w mediach społecznościowych. Tam włodarz podsumowuje dekadę rozwoju miasta, zapewniając, że nie ma innej alternatywy niż Stalowa Wola. Nie brakuje my też determinacji i pomysłów na kolejne lata.

- Jesteśmy w trakcie dekady rozwoju Stalowej Woli, podczas której wykonaliśmy i realizujemy budżet inwestycyjny na łączną kwotę półtora miliarda złotych, z czego blisko miliard złotych stanowią środki zewnętrzne, pozyskane z programów rządowych oraz unijnych. Dzięki temu, dynamicznie odmieniamy Stalową Wolę, inwestując w tworzenie nowej strefy gospodarczej, budowę nowych dróg, modernizację podwórek osiedlowych oraz przestrzeni publicznej. Inwestujemy w przedszkola, żłobki i rozbudowę naszych szkół. Inwestujemy w ekologiczny i nowoczesny transport publiczny. Wspieramy naszych seniorów poprzez działania Centrum Aktywności Seniora. Dbając o zdrowie, inwestujemy w obiekty służby zdrowia i budowę hospicjum. Dbamy o nasze lokalne piękno i tożsamość, inwestując w rozwój kultury i dziedzictwa. Tworzymy wyjątkowe, zielone, ekologiczne miejsca rekreacji, sportu i relaksu dla wszystkich pokoleń. Każdego dnia, wspólnie, dzięki zgodzie i współpracy tworzymy aktywne miasto ludzi potrafiących wspólnie pracować i bawić się, miasto szanujące przeszłość i śmiało patrzące w przyszłość. Dekada rozwoju Stalowej Woli przyniosła istotną zmianę, a nasze miasto stało się piękniejsze i silniejsze. To oczywiście nie tylko czas sukcesów, ale również wielu problemów i wyzwań niespokojnych czasów, w których żyjemy. W tych wszystkich działaniach nie byłem jednak żadnym superbohaterem, ale Luckiem, który popełnia ludzkie błędy. Zawsze były one dla mnie jednak ważną lekcją i doświadczeniem na przyszłość - zapewnia prezydent Lucjusz Nadbereżny.

Dodaje, że najważniejszy czas rozwoju naszego miasta dopiero przed nami, mając zapewne tworzenie nowej strefy gospodarczej: Mam nowe plany, wizję i konkretną strategię dla dynamicznego rozwoju Stalowej Woli. Nie mam natomiast żadnych innych planów poza Stalową Wolą. Tu jest mój dom, moje marzenia i największa ambicja, jaką jest dynamiczny rozwój Stalowej Woli - mówi włodarz.

Jest gotowy do dalszej pracy, ale do podjęcia decyzji potrzebuje wsparcia stalowowolan.

W ciągu kilku minut pod filmem pojawiły się komentarze wspierające prezydenta. Bohater nagrania podejmie decyzję niebawem.

Termin zgłaszania kandydatów na wójtów, burmistrzów i prezydentów miasta upływa 14 marca do godziny 16:00.

Do tej pory chęć ubiegania o fotel prezydenta wyrazili: Damian Marczak (Stalowowolskie Porozumienie Samorządowe) i Kamil Maciejak (Stalowa od nowa). Wyborcy dokonają wyboru 7 kwietnia, 21 kwietnia ewentualna druga tura.

Strona do druku Drukuj artykuł    

Jeżeli masz jakieś ciekawe informacje, chcesz przekazać coś ważnego,
coś interesującego, nie wahaj się - napisz do nas: redakcja@stalowka.net

Dodaj komentarz do artykułu »  

Niedziela, 18 lutego 2024 r. godz. 13:45
~księgowy
Ten poniżej d,p, w,az to jakiś szczególny beneficjent, Człowieku!!!! dokonane inwestycje to KLĘSKA, nie sukces bo realizowane za pożyczone, nie za gotówkę,
+0-0
Sobota, 17 lutego 2024 r. godz. 18:20
~Pozdrawiam a.m.sz
Tak obecny przez dwie kadencje Prezydent Lucjusz Nadbereżny powinien ubiegać się o reelekcję. Pamiętam jak obejmował Pan stanowisko jako bardzo młody człowiek i pokazał Pan że jest wielkim Gospodarzem a nie tylko Prezydentem. Gratuluję dokonanych dotychczasowych osiągnięć (których nie trzeba przytaczać) i życzę dalszych sukcesów mam nadzieję że w dalszym ciągu dla naszego miasta Stalowa Wola. p.s. Jestem przekonany, że ma Pan więcej zwolenników niż przeciwników którzy ciągle narzekali ( myślę o tych negatywnych wpisach na portalu miasta, których nie da się czytać). Dokonane inwestycje i przygotowana infrastruktura pod dalszy rozwój dla nowych inwestorów przyniosą efekt dla wszystkich. Gratuluję dokonanych dotychczasowych osiągnięć (których nie trzeba przytaczać) i życzę dalszych sukcesów mam nadzieję że w dalszym ciągu dla naszego miasta Stalowa Wola. Dokonane inwestycje i przygotowana infrastruktura pod dalszy rozwój dla nowych inwestorów przyniosą efekt dla wszystkich. - Pozdrawiam A.M.SZ
+0-0
Niedziela, 18 lutego 2024 r. godz. 17:31
~asa
Okres prezydenury Nadbereżnego był chyba najlepszym okresem jaki trafił sie naszemu miastu .Kazdy nastepny prezydent bedzie miał niesamowicie wysoki próg do pokonania zeby dorównac obecnemu .Nie dziwie sie ze tyle hjtu i nienawisci u konkurecji, bo Nadbereżny pokazał (co u konkurencji jest barbarzynstwem nie do wybaczenia)ze jesli sie chce to mozna tak wiele zrobic dla przecietnego mieszkańca.
+0-0
Niedziela, 18 lutego 2024 r. godz. 07:33
~Który
Fabryka maseczek otwierana przez Lucjusza N i PAd jest najlepszym przykładem gospodarności i inwestycji
+0-0
Sobota, 17 lutego 2024 r. godz. 10:44
~emeryt
Lucek !. Nie daj się wrobić w tę prezydenturę. Odczekaj 4 lata , przyjdzie ktoś kto spłaci długi, potem zaczniesz od początku. A nawet jak nie zdąży spłacić, to będzie na niego !
+0-0
Czwartek, 15 lutego 2024 r. godz. 16:57
~Modlitwa o Rozum
A tymczasem w Katowicach powrót do normalności... "Wojewoda zmieni nazwę placu w Katowicach. "Powrotu dla Kaczyńskich nie będzie" Tabliczka Marii i Lecha Kaczyńskich nie wróci na plac w centrum Katowic - ustaliła Wirtualna Polska. W 2017 roku plac Szewczyka został przemianowany na plac Kaczyńskich, co spotkało się z protestami Katowiczan."
+0-0
Czwartek, 15 lutego 2024 r. godz. 15:50
~sob
Lepiej do NBP.Glapiński zatrudnia !
+0-0
Czwartek, 15 lutego 2024 r. godz. 11:31
~oko
Jak zawsze - modelowy lans LN!
+0-0
Czwartek, 15 lutego 2024 r. godz. 05:30
~Aamon
Dlaczego pisowcy startujący w nadchodzących wyborach ,,zapominają" umieścić pisowskie logo? Czyżby kur już trzy razy zapiał?
+0-0
Czwartek, 15 lutego 2024 r. godz. 10:21
~młoda
raczej kaczka kłapnęła dziobem i poszła w PISdu
+0-0
Czwartek, 15 lutego 2024 r. godz. 01:43
~jan
.... kolejny ze ,,świetnych pomysłów" pana Nadbereżnego ..... czy mieszkańcy chcą czy nie pana Nadbereżnego dowie się on 7 kwietnia, jeśli rzecz jasna wystartuje w wyborach... najwyraźniej znaczek pisu w klapie, a już nie daj Boże przypinka z dwóch kryminalistów może pana kandydata pociągnąć w dół....panowie ,,bezpartyjni" kandydaci z pisu najwyraźniej WSTYDZĄ SIĘ SWEJ PARTII, i wyraźnie dają do zrozumienia że start z listy pisu to co najmniej obciach .... a jeśli kandydat na kandydata chce wcześniej poznać ,,opinię " mieszkańców to może zorganizować prawybory ZA WŁASNE PIENIĄDZE i zaspokoić swą ciekawość ....
+0-0
Środa, 14 lutego 2024 r. godz. 18:38
~Taka Wolska, taki kraj...
"W ciągu kilku minut pod filmem pojawiły się komentarze wspierające prezydenta." Jednym słowem, klakierzy z PiSowskiej mafii zawsze na posterunku !
+0-0
Środa, 14 lutego 2024 r. godz. 17:01
~Tłuste Koty
Tyle zarabiał Obajtek... "To było jedno wielkie Bizancjum. Wie pan, ile pan Obajtek dostawał miesięcznie za to, że zasiadał w radzie nadzorczej tej spółki, która miała budować SMR-y? On był prezesem Orlenu, a jednocześnie zasiadał w radzie nadzorczej. Ponad 50 tys. zł miesięcznie za zasiadanie w radzie nadzorczej, gdzie zarząd go tam wskazał - powiedział we wtorek minister aktywów państwowych Borys Budka w programie "Gość Wydarzeń" w Polsat News." >>> A ile zarabiał za "zasiadanie" w (innej) radzie, pan Lucjusz Utracjusz?
+0-0
Środa, 14 lutego 2024 r. godz. 14:38
~Aamon
,,Przekazywanie danych osobowych przez samorządy Poczcie Polskiej było łamaniem prawa" - powiedział na Sej.Kom.Śled. Pan W. Hermeliński... Lepirj nie głosować na pisowców bo jak takiego później zamkną to głos stracony jak w przypadku tych co głosowali na Wąsika i Kamińskiego a niedługo pisowcami zapełnią się kryminały w całej Polsce... Już z Podkarpacia byłą pisiorską wicewojewodzinę mają a w kolejce czeka co najmniej kilkuset pisiorów... Zastanawiam się czy nie warto byłoby tych samorządowców którzy udostępnili dane mieszkańców pozwać z powódstwa cywilnego a każdy mieszkaniec powinien żądać głupie 10 tys. wpłaty na WOŚP, schronisko dla zwierząt lub inny zbożny cel...
+0-0
Czwartek, 15 lutego 2024 r. godz. 20:44
~PiSia Tuczna
"Zastanawiam się czy nie warto byłoby tych samorządowców którzy udostępnili dane mieszkańców pozwać z powódstwa cywilnego" -- To jest dobry pomysł...
+0-0
Środa, 14 lutego 2024 r. godz. 09:50
~ammmmmmmmmmmmm
niech startuje to się dowie czy mieszkańcy go chcą a nie zabawa w przedszkole
+0-0
Środa, 14 lutego 2024 r. godz. 09:16
~olek
To najlepszy prezydent naszego miasta jakiego nigdy wcześniej nie mieliśmy. Tylko PAN PREZYDENT L. NADBEREŻNY jest godny być prezydentem STA LOVE J WOLI.
+1-0
Środa, 14 lutego 2024 r. godz. 20:12
~Niewola
Do Olo: w czasie hegemonii politycznej PiSu ubzduraliscie sobie, że będąc na stanowisku można robić sobie z ludźmi co się chce. Otóż nie - NIE WOLNO. Żadne, nawet najwyższe stanowisko nie predysponuje do takich działań. Jeśli tego nie rozumiesz, znaczy że nie rozumiesz nic.
+0-0
Środa, 14 lutego 2024 r. godz. 19:46
~Niewola
Do Oli: twoje argumenty to wyzwiska. Najpierw zapoznaj się kto kogo szczuł kto kogo załatwił, a potem dopiero się produkuj.
+0-0
Środa, 14 lutego 2024 r. godz. 17:23
~Modlitwa o Rozum
Ile ci placa za te (wyjatkowo) durne wpisy, panie "olo"?
+0-0
Środa, 14 lutego 2024 r. godz. 12:35
~olo
do niewola , hejt musi być jak się ma zamiast mózgu gó-wno we łbie. Najlepszym prezydentem w historii naszego miasta jest PAN PREZYDENT L. NADBEREŻNY i wszyscy mieszkańcy to wiedzą. Po co szczujesz idi--to na PANA PREZYDENTA i wymyślasz idi-tyzmy na temat naszego miasta. Byliśmy 3 miastem po Rzeszowie i Przemyślu i dalej jesteśmy 3 miastem z szansą na awans na 2 miejsce bo Ukraincy wyjadą wcześniej czy później z Przemyśla.
+1-0
Środa, 14 lutego 2024 r. godz. 09:38
~Niewola
Dlatego na Podkarpaciu od Szlezakowej ery spadliśmy z 2 na 4 miejsce,.a w rankingach miast jak nie ma nas gdzieś na szarym końcu to w ogóle nie jesteśmy klasyfikowani. Prezydent zatem historyczny, ale na pewno z tej niedobrej strony.
+0-1
Środa, 14 lutego 2024 r. godz. 08:56
~Sraka
Lucjusz, cesarz festynu. Niech on już się lepiej nie udziela. Mamy już i tak festiwal błaznów wśród kandydatów, kolejnego klauna nie potrzeba.
+0-0
Środa, 14 lutego 2024 r. godz. 08:41
~Janusz
Tak powinien ale spadać do buszu
+0-0
Środa, 14 lutego 2024 r. godz. 06:23
~Lewym Sierpowym
Technologia jaka przynosza tutaj Koreanczycy wymaga wielkich objetosci (wielkie zbiorniki) stezonego kwasu siarkowego. Pozostaje miec nadzieje, ze nigdy nie ulegna rozszczelnieniu. I "podziekowac" pieknie panu Lucjuszowi i jego mocodawcom za ten "prezent" dla Stalowej Woli.
+0-0
Środa, 14 lutego 2024 r. godz. 00:05
~Modlitwa o Rozum
Tak, czy inaczej, "Lucjusz Utracjusz" to prawdziwy mistrz lansu....
+1-1
Wtorek, 13 lutego 2024 r. godz. 23:30
~Ferdek z Poniatowskiego
Każdy pisowiec, byle nie platfus. Rafał też może być. Ale pan Lucek najsampierw.
+1-0
Środa, 14 lutego 2024 r. godz. 20:58
~Kiedyś Was Rozliczymy
Który z nich wcześniej trafi na przesłuchanie do prokuratora ?
+0-0
Wtorek, 13 lutego 2024 r. godz. 22:53
~Wolska Podkarpacka
Jeden cytat... "Im dalej od centrali na Nowogrodzkiej, tym uczucia wobec prezesa są mniej gorące. Posłowie w nieoficjalnych rozmowach wprost przyznają, że jeśli PiS przegra wybory samorządowe, a później eurowybory, wiele osób zacznie rozglądać się za "szalupą ratunkową.""
+0-0
Wtorek, 13 lutego 2024 r. godz. 22:06
~wyborca
To zapytanie zmobilizowało wdzięcznych do pochwał.Wypowiedzi te stanowić będą uzasadnioną decyzję o kandydowaniu. Jakie jest rzeczywiste poparcie wykażą wyborcy podczas głosowania.
+0-0
Wtorek, 13 lutego 2024 r. godz. 22:04
~Grzegorz
Stalowa Wola miastem idiotów więc wyborców mu nie zabraknie
+0-1
Wtorek, 13 lutego 2024 r. godz. 23:10
~Mentalny Skansen
Ha, ha... i oto kolejne fantazje i złudzenia ciemnego PiSuara (pseudo "Bryła")!
+0-0
Wtorek, 13 lutego 2024 r. godz. 22:22
~Bryła
Na szczęście mamy ich tylko 8-miu.
+0-0
Wtorek, 13 lutego 2024 r. godz. 20:52
~wyborca
Jestem ze kandydaturą obecnego prezydenta Nadbereżnego. Ja napewno oddam na Pana głos. Mieszkam w Stalowej Woli od 40 lat i bardzo doceniam widoczne zmiany. Pozdrawiam.
+1-0
Środa, 14 lutego 2024 r. godz. 10:25
~asd
Mieszkam w SW ponad 50 lat i patrząc na to co zrobił a co mógł zrobić, mojego głosu na pewno nie dostanie.
+0-1
Środa, 14 lutego 2024 r. godz. 04:10
~Lewym Sierpowym
"...bardzo doceniam widoczne zmiany" # Wycięte drzewa ?
+0-1
Wtorek, 13 lutego 2024 r. godz. 22:52
~Wolska Podkarpacka
A jakie to "zmiany"? Jakiś przyklad??
+0-1
Wtorek, 13 lutego 2024 r. godz. 20:18
~mieszkanka
jestem na tak tak tak
+1-0
Środa, 14 lutego 2024 r. godz. 00:20
~mieszkaniec StW
jestem na nie, dość zakłamywania rzeczywistości, ignorowania istotnych potrzeb mieszkańców, dość przytulania spadochroniarzy z pisu i pisiej zakłamanej alternatywnej rzeczywistości, panie Nadbereżny, halo, tu ziemia!
+0-0
Wtorek, 13 lutego 2024 r. godz. 21:13
~też mieszkanka
A ja na NIE! Dość wyszkolonych jak LN funkcjonariuszy u władzy i ich zakłamanej, alternatywnej rzeczywistości, w którą wciskają naiwnych i ogłupionych lejąca się modelowo z każdej wypowiedzi i filmiku - propagandą!
+0-0
Wtorek, 13 lutego 2024 r. godz. 19:01
~Jerry
Widać kolejka kandydatów do euro parlamentu jest długa. Podkarpacie to miejsce gdzie jest najwięcej gorliwych wyznawców i można wystawić Daniela, Mariusza czy Maćka ( tylko Maciej podkręć ogrzewanie) do tego obecni europosłowie i zbrakło miejsca, a immunitet jest teraz w cenie no i pensja nie kulawa! Więc pan prezydent niech u nas zostanie i kandyduje i spłaci zadłużenie jakie zostało zaciągnięte!
+0-0
Wtorek, 13 lutego 2024 r. godz. 17:58
~janko
Jutro się zdecyduje bo trzeba to dokończyć co zaczął bo inni nie w temacie.
+0-0
Wtorek, 13 lutego 2024 r. godz. 17:45
~Bolek
Na śmieciach się zarabia miliony to wiedzą i za te miliony można było postawić kilka bloków i Stalowa by się nie wyludniała.Może Ferdek wziął na propagandę te miliony .
+0-0
Wtorek, 13 lutego 2024 r. godz. 17:11
~MC Gregory
Pan prezydent to bardzo mściwy człowiek, a to cecha która z wiekiem nie przemija a narasta. Żyjąc za pieniądze swojego podatnika, który ciężko na niego pracuje, powinien działać na jego korzyść zamiast wpływać na pozbawianie statusu. Pilnie potrzebny ktoś patrzący przyjaźnie na mieszkańców swojego miasta.
+0-0
Wtorek, 13 lutego 2024 r. godz. 21:01
~Kierownik Cyrku w Budowie
To prawda, to prawda !
+0-0
Wtorek, 13 lutego 2024 r. godz. 16:36
~Pisior
Już mamy cię dość. Spadaj
+0-1
Wtorek, 13 lutego 2024 r. godz. 23:48
~Mentalny Skansen
Do pana (pani), pseudo 'kod"! Kim pan, czy pani jest by napisać tego rodzaju (wulgarny) wpis? Jakie prawa sobie pan, czy pani, rości? Czy pan/pani jest właścicielem tego miasta?
+0-0
Wtorek, 13 lutego 2024 r. godz. 21:36
~Kod
Wypier....ze stalowej jak nie pasi
+0-0
Wtorek, 13 lutego 2024 r. godz. 16:34
~ mieszczuch
Tylko Pan Lucjusz na Prezydenta, to byłaby katastrofa gdyby te nieroby buraczane i szrekowe doszły władzy w mieście'
+0-0
Wtorek, 13 lutego 2024 r. godz. 22:36
~Bryła
Zaraz by nam jedyny portal wolnego słowa siłą zajęli ci bodnarowcy
+0-0
Wtorek, 13 lutego 2024 r. godz. 16:20
~???
A co ze szwalnią maseczek????
+0-0
Środa, 14 lutego 2024 r. godz. 04:44
~haha
Gorzej upadła niż obecna reprezentacja klubowej piłki nożnej ?
+0-0
Wtorek, 13 lutego 2024 r. godz. 23:44
~Mentalny Skansen
Upadek sekcji koszykarskiej nie kosztował nas (wyrzucone w błoto) miliony!
+0-0
Wtorek, 13 lutego 2024 r. godz. 22:37
~Alicja
Ok w takim razie cofnijmy się do upadku sekcji koszykarskiej za którą odpowiadał kandydat Marczak.
+0-0
Wtorek, 13 lutego 2024 r. godz. 18:33
~Osa
Audyt i prokurator! Mam nadzieję, że odpowie za swoje czyny.
+0-0
Wtorek, 13 lutego 2024 r. godz. 18:11
~Wielka Fabryka Masek
Nigdy nie wyprodukowano ani jednej maseczki... i pan Lucjusz N. mógł brać pewien udział w tym wielomilionowym przekręcie!. P.S. A oto przyklad PiSowskiego przekretu na jeszcze wieksza skale, czyli "Izera"! Pół miliarda poszło się kochać, choć nie mamy ani montowni, a co gorsza, nawet prototypu. Im szybciej zostanie przerwany projekt Izery, tym mniejsze będą straty...
+0-0
Wtorek, 13 lutego 2024 r. godz. 16:13
~Ferdek z Poniatowskiego
A ja wam powiem rude platfusie trole, że stare przysłowei pszczół mówi: "jak umiesz liczyć to licz na siebie". To nie liczcie tak na Europę. Jakby platfusia neokoalicja nie spowalniała tempa rozwoju Polski, to przegonilibyśmy Helmutów za 20 lat, bo oni pozamykali czyste elektrownie atomowe i teraz muszą wiatrakami i węglem nadganiać. Czy to jest logiczne ja siem pytam? A nasz (?) rudy ma ich za ekspertów w każdej dziedzinie, a ja wam mówię, że to goowno prawda, bo oni tylko samochody umieją robić, a w pierwszej dziesiątce największych firm światowych Helmuty nie mają żadnej liczącej siem firmy. A Amerykanie mają ich 7. Dlatego pan Lucek ze swoimi pomysłami na rozwój naszego miasteczka powinin ubiegać siem o reelekcję, bo ma duże poparcie mieszkańców, a nie platfusich troli oszukańców, he he he. I przede wszystkim wiarygodny pisowiec jest. Po czynach go poznajemy, bo gadane to każdy POlityk ma.
+0-0
Poniedziałek, 26 lutego 2024 r. godz. 22:12
~sTalowiak
Daniel zejdź na ziemię ależ ty jesteś oczadzony pislamem, daj spokój wasz czas się kończy, ważne i kluczowe wybory do parlamentu - łomot i zmiana. Samorządowe jeszcze gorszy łomot i klapa, chory z nienawiści prezes stracił kontrolę nad swoimi paziami. Daj spokój, dobre studia w dobrym mieście kończyłeś, oprzytomnij please...
+0-0
Wtorek, 13 lutego 2024 r. godz. 23:42
~Mentalny Skansen
I znowu bredzisz PiSowski fanatyku? Znowu??
+0-0
Wtorek, 13 lutego 2024 r. godz. 22:26
~Bryła
Pan Lucek jest i mądry i kuturalny i gospodarny. Takiego prezydenta nam trzeba.
+0-0
Wtorek, 13 lutego 2024 r. godz. 16:02
~Ander
Nigdy nie byłem i nie jestem za PIS-em, ale na P. Nadbereżnego będę głosował drugi raz.
+0-0
Wtorek, 13 lutego 2024 r. godz. 19:35
~Trzecia Twarz PiSiora
Przyznaj się, że będziesz głosowal (na niego) TRZECI raz, PiSuarczyku!~
+0-0
Wtorek, 13 lutego 2024 r. godz. 15:24
~Mieszkaniec
Najlepszy Gospodarz miasta! Zrealizował więcej niż obiecywał w programach wyborczych. Panie Prezydencie trzy razy na TAK!
+0-0
Wtorek, 13 lutego 2024 r. godz. 16:49
~PiS - Pasożyty i Sępy
I narobil wiecej dlugow niz wszyscy jego poprzednicy!!!
+0-0
Wtorek, 13 lutego 2024 r. godz. 15:09
~ella
Popieramy obecnego Pana Prezydenta
+0-0
Wtorek, 13 lutego 2024 r. godz. 20:14
~pella
mnie w to nie mieszaj
+0-0
Wtorek, 13 lutego 2024 r. godz. 16:50
~PiS - Pasożyty i Sępy
Kto to jest "My"? Ty i reszta jego urzednikow??
+0-0
Wtorek, 13 lutego 2024 r. godz. 14:50
~Stalowowolanin od niedawna
Nie, nie powinien! Pan Prezydent LN nagłaśnia i robi wielki piar wobec swoich decyzji "miłych i neutralnych" (place zabaw, remonty chodników, błonia, itd., itp) zaś świadomie milczy w sprawie naprawdę ważnych decyzji - które będą szkodziły mieszkańcom na długie lata! Przykład: SPALARNIA ODPADÓW w Stalowej Woli, 2300 metrów od osiedli. Piarowo mówił o przetworzeniu odpadów frakcji RDF i pre RDF. Nie było żadnych konsultacji społecznych z mieszkańcami! Cisza! Czy Prezydent zapytał: Czy zgadzacie się drodzy mieszkańcy na to, aby w waszym mieście powstała spalarnia śmieci? Czy chcecie mieć niższe rachunki za odpady i spalarnię 2 300 metrów od osiedla w swoim mieście? Zobaczcie co się działo w Tarnobrzegu (głośna sprawa, konsultacje, referendum, protesty). Czy Prezydent konsultował z mieszkańcami inwestycję Nexilis i jej wpływu na zdrowie mieszkańców, środowiska. Nie! Mało mamy trucicieli, trzeba kolejnych? Zero liczenia się z mieszkańcami. Nie ma ekologicznej spalarni, nawet najnowocześniejsza nie pozostaje bez wpływu na zdrowie mieszkańców: emisje pyłów, dioksyn. Zobaczycie ci się będzie działo za kilka lat. Koreańczycy sami dziwili się, że nie ma protestów, takie fabryki lokuje się w krajach Trzeciego Świata, Austria, Niemcy sobie na to nie pozwolą. Już jest problem z wodą pitną, a katastrofa ekologiczna jest więcej niż możliwa. Prezydent LN bedzie budował spalarnie za 200 mln kolejnego kredytu, śmieci będą zwożone z okolic! Pan Prezydent nie działa dla mieszkańców bo ma ich za nic! Zadłużone miasto, nietrafione decyzje za które powinien odpowiadać! Zero konsultacji, autokrata!
+0-0
Wtorek, 13 lutego 2024 r. godz. 23:20
~Stalowowolanin od niedawna
Do Dziuta: Nie ma czegoś takiego jak ekologiczna spalarnia. Spalarnia to emisja dioksyn, furanów i innych trujących związków lotnych. Nawet ta najnowocześniejsza nie jest od nich wolna. Oszczędności? Zobaczymy ile mniej zapłacisz za śmieci ... Zapytaj w innych miastach o oszczędności. Propaganda prawego i sprawiedliwego i wielkiego LN. Oddychaj pełną piersią Prezydencie.
+0-0
Wtorek, 13 lutego 2024 r. godz. 22:46
~Stalowowolanin od niedawna
Do Ferdek z Poniatowskiego. Nie jestem ani za PIS ani za PO szanowny Panie. Jestem za zdrowym rozsądkiem. Zdrowia życzę. Proponuję się przewietrzyć, powietrze miewa Pan tu jak w Wuhan (Airly ranking)!
+0-0
Wtorek, 13 lutego 2024 r. godz. 21:21
~dziuta
wyobrazicie sobie że nie ma tej "spalarni " co będzie ze śmieciami urosną sterty do balkonów, bo poco nam spalarnia ekologiczna z odzyskiem prądu i ciepła nasz smród jest nasz
+0-0
Wtorek, 13 lutego 2024 r. godz. 17:17
manukun
Siarka protestuje bo spalarnia miała powstać nad jeziorem uzbrajanym pod turystów za grube miliony złotych. Za to płaczą, że atom powstanie w Stalowej Woli. To albo przemysł i emisja, albo bida i czyste powietrze. Gdzie były oczy przy przeprowadzce?
+0-0
Wtorek, 13 lutego 2024 r. godz. 16:22
~Ferdek z Poniatowskiego
A co ty platfusie masz do gadania, jak ty nowy tutaj jesteś i siem nie znasz na naszych radnych i prezydentach kurde szatan i rotacyjny glonojad z krzywym nosem.
+0-0
Wtorek, 13 lutego 2024 r. godz. 13:48
~Wilk
Wydział promocji robi co może, ale mu nie wychodzi. Lucek, nie rób tego. Nie startuj dla dobra miasta.
+0-0
Wtorek, 13 lutego 2024 r. godz. 13:27
~olo
To najlepszy prezydent naszego miasta w dziejach naszego miasta. W ciągu tak krótkiego czasu 9 lat zrewitalizował całe miasto, największy szacun PANIE PREZYDENCIE L. NADBEREŻNY.
+0-0
Wtorek, 13 lutego 2024 r. godz. 15:13
~Stalowowolanin od niedawna
Najlepszy jest także w wyciszaniu tematów trudnych, które sam naważył: inwestycja nexilis i spalarnia śmieci. W zadłużaniu miasta (200 mln. spalarnia) jest po prostu mistrzem!
+0-0
Wtorek, 13 lutego 2024 r. godz. 14:17
ZYBEL
Najlepszy to on jest w wycince drzew
+0-0
Wtorek, 13 lutego 2024 r. godz. 12:41
~Obywatel JF
Jedynie Pana widzę obecnie jako kandydata na prezydenta naszego miasta . Tyle co Pan zrobił dla Stalowej Woli przez te osiem lat nie może poszczycić się żaden z pańskich poprzedników.
+0-0
Wtorek, 13 lutego 2024 r. godz. 14:17
~Troll
.150 wzięto tylko w ciągu ostatnich 2 miesiecy. Realny dług to 600 mln.
+0-0
Wtorek, 13 lutego 2024 r. godz. 13:29
~olek
Tak trollu mamy 200 milionów długu z czego połowa to dług szreka. Po co się ośmieszasz i kompromitujesz na całe miasto bo my wszystko wiemy.
+0-0
Wtorek, 13 lutego 2024 r. godz. 13:20
~Troll
Tak, 600 mln długu to nielada wyczyn
+0-0
Wtorek, 13 lutego 2024 r. godz. 12:01
~młody
powinien dać sobie spokój z tą rezydenturą, zdewastował zieleń, zadłużył miasto, sprowadził trucicieli, młodzi stąd uciekaja, kolesiostwo, nepotyzm, arogancja, ignorancja, praca dla kolesi, mieszkania dla kolesi i te wszechobecne huśtawki, porażko z um odejdź w niebyt
+1-0
Wtorek, 13 lutego 2024 r. godz. 13:25
~olo
ty zybel , a ja się zgadzam ,że ty pilnie potrzebujesz pomocy przychodni na WYSZ-ŃSKIEGO.
+0-0
Wtorek, 13 lutego 2024 r. godz. 12:59
ZYBEL
Bardzo Trafne podsumowanie tzw Rządów pisowskiego urzędnika.. Zgadzam się w całości. Smutne jest jednak to że nie każdy dostrzega jak miasto zostało zdewastowane przez tego osobnika.
+0-0
Wtorek, 13 lutego 2024 r. godz. 11:57
~Mieszksniec
TAK zdecydowanie powinien kandydować. Ale prawdą jest że nie ma mieszkań dla młodych. Ceny jak z kosmosu. Na leśnej ceny od 8700 za m2. Na dodatek mieszkania są wykupowane przez flipperów więc młodzi nie mają szans na kupno mieszkania.
+0-0
Wtorek, 13 lutego 2024 r. godz. 11:28
ZYBEL
Może panie prezydencie WDRAŻAĆ pomysły MIESZKAŃCÓW i słuchać ich głosów niż realizować swoje chore pomysły na które przeznacza pan grube pieniądze z miejskiej kasy.
+1-0
Wtorek, 13 lutego 2024 r. godz. 11:07
~Andrzej
Może startować -choć zawalił najważniejszą sprawę dla młodych małżeństw aby nie uciekali z miasta.To brak mieszkań i w większości ceny są już jak w Rzeszowie czy Lublinie a może i większe bo zbliżają się do 10 tyś. za metr.Tego błędu już nie da się naprawić bo Stalowa się skurczyła z 70 tyś. mieszkańców do niecałe 55 tyś.Może być ostatnim Prezydentem chyba że przyłączą Pysznicę .Tego się nie naprawi bo młode rodziny chcą być na swoim.80% mieszkań wybudowano za komuny .
+0-0
Wtorek, 13 lutego 2024 r. godz. 12:59
~Kumaty
Do Alicji, musztarda po obiedzie. Powinien od tego zacząć, tak jak to zrobili gdzie indziej na Podkarpaciu, nawet w innych pipiduwach, nie licząc Tarnobrzega bo to mega pipiduwa. A tak mieszkania będą, tyle że dla innostrancow.
+0-0
Wtorek, 13 lutego 2024 r. godz. 12:35
~csa
Wg GUS 31.12.2023 53709 mieszkańców. 4 miejsce na podkarpaciu.
+0-0
Wtorek, 13 lutego 2024 r. godz. 11:11
~Alicja
Buduje się osiedle w Charzewicach a w kwietniu rusza Leśna. Także moim zdaniem i tutaj ruszy temat.
+0-0
Wtorek, 13 lutego 2024 r. godz. 10:51
~jasiu
ja sie tez pytam czy wystartowac czy isc na wagary
+0-0
Wtorek, 13 lutego 2024 r. godz. 10:43
~Mieszkaniec
Proszę NIE staruj w wyborach
+0-1
Wtorek, 13 lutego 2024 r. godz. 10:52
~Magda
Nikt ciebie Darek nie pytał o zdanie.
+0-0
Wtorek, 13 lutego 2024 r. godz. 10:43
~Zbigniew
miasto rozwija sie bardzo dynamicznie imprez dla emerytow przybywa
+0-0
Wtorek, 13 lutego 2024 r. godz. 10:22
~KRIS
Takie prezydenta jeszcze Stalowa Wola nie miała. Większość krzyczy, że z PIS. Ale prawda jest taka, że to za jego kadencji to miasto zaczęło się rozwijać. Tak trzymać. Liczę na Pana.
+1-0
Wtorek, 13 lutego 2024 r. godz. 17:19
manukun
Co robić? Rocznie ubywa ponad 1000 mieszkańców i ty nazywasz to rozwojem?
+0-0
Wtorek, 13 lutego 2024 r. godz. 12:26
~Rydz
W którą stronę zaczęło się rozwijać ? Do nominacji burmistrza ? Okulista panie i dobre okulary
+0-0
Wtorek, 13 lutego 2024 r. godz. 10:06
~Tynka
Przynajmniej kandydat, który nie wstydzi się własnego miasta i rzeczywiście w nim mieszka czego nie można powiedzieć o reszcie.
+1-0
Wtorek, 13 lutego 2024 r. godz. 23:36
~Miś PiSuarek
Pomówienia, pomówienia!!!
+0-0
Wtorek, 13 lutego 2024 r. godz. 09:45
~Tyu
Jak by nie było to będzie wybór między PiS a farbowanymi lisami!
+0-0
Czwartek, 15 lutego 2024 r. godz. 17:02
~PiS - Przekupstwo, Szmal i Nepotyzm
Lepsze te "lisy" niż mafia prowadzaca nasz kraj na Wschód!
+0-0
Wtorek, 13 lutego 2024 r. godz. 09:38
~jedyny konkretny kandytat
Jedyny właściwy kandydat na obecne czasy patrzac jak rozwalają kraj neo-komuniści dzień w dzień.
+1-0
Wtorek, 13 lutego 2024 r. godz. 09:34
~adieu
Nie chcemy Ciebie !!!
+0-1
Wtorek, 13 lutego 2024 r. godz. 09:28
~Lump pisi
Wie że w europarlamencie nie ma szans immunitet potrzebny wyższym w hierarchii pisowcom
+0-0
Wtorek, 13 lutego 2024 r. godz. 09:20
~Von Baton
Nie wymienia się Mercedesa na Wartburga ...
+0-0
Wtorek, 13 lutego 2024 r. godz. 19:57
~niesmak pozostanie
ten obecny prezydent to raczej "Dacia Duster"!!
+0-0
Wtorek, 13 lutego 2024 r. godz. 09:09
~Aamon
Pewnie stary dziad z Żoliborza w swojej postępującej demencji zapomniał o nim i stąd to pytanie...
+0-0
Wtorek, 13 lutego 2024 r. godz. 09:02
~takient
korytko sie zamyka, miotła rządu wymiata takich jak on. jakie ma wyjście? chyba ze na felgi.
+0-0
Wtorek, 13 lutego 2024 r. godz. 08:30
~Kk
Trzy razy nie
+0-1
Wtorek, 13 lutego 2024 r. godz. 08:27
~bronek
Tak, powinieneś ...
+0-0
Wtorek, 13 lutego 2024 r. godz. 08:24
~Don Kichot
najwyższy czas zbudować w tym roku awatary, bagienka i ściezki za kortami tenisowymi w parku czarnej topoli bo lud czeka, lud chce igrzysk
+0-0
Wtorek, 13 lutego 2024 r. godz. 08:03
~Pis23
Niech juz skonczy,wstyd na caly swiat jak dziobie u prezesa
+0-1
Wtorek, 13 lutego 2024 r. godz. 10:34
~huciak
dziobie u prezesa, dobre...
+0-0
Wtorek, 13 lutego 2024 r. godz. 08:01
~Niezalezny
Jest Pan wyjątkowym prezydentem. Najlepszym jakiego miało nasze miasto które w końcu zaczęło żyć. Zawiódł by nas Pan gdyby nie startował w tych wyborach.
+0-0
Wtorek, 13 lutego 2024 r. godz. 09:44
~Asia
Klepać po plecach ludzi trzeba, obiecywać, mydlić oczy rozdawać bezprawne stołki co by byli bardziej umoczeni i liczyć na TikTokową młodzież która nic nie przeżyła i nic nie pamięta.. hehe a na koniec sprzedać ojczyznę za kawałek pizzy! Ble! Wstyd!
+0-0
Wtorek, 13 lutego 2024 r. godz. 09:21
~Poszkodowany
Wyjątkowy prezydent i wyjątkowe koszty leczenia do końca życia po różnych interwencjach. Stalowa Wola potrzebuje prezydenta nie człowieka o dyktatorskich zapędach. Ludzi trzeba traktować z szacunkiem nie pogardą.
+0-0
Wtorek, 13 lutego 2024 r. godz. 07:48
~kicia kocia
nie powinien, huśtawek ci u nas dostatek
+0-1
Wtorek, 13 lutego 2024 r. godz. 16:19
~haha
:) DOSTATEK!!! :):):
+0-0
Wtorek, 13 lutego 2024 r. godz. 07:47
~kefir55
biorąc pod uwagę że wisi nad nim prokurator za fabrykę maseczek i udostępnienie naszych danych poczcie to możliwe jest że nie doczekałby końca kadencji
+0-0
Wtorek, 13 lutego 2024 r. godz. 07:18
~Ehhh
Szkoda robić wybory jak nie będzie Lucjusza. Tych dwóch to nawet nie chcę znać
+0-0
Wtorek, 13 lutego 2024 r. godz. 04:21
~Syn tej ziemi
Patrząc na jego kontrkandydatów to pytanie jest chyba tylko retoryczne.
+0-0
Poniedziałek, 12 lutego 2024 r. godz. 23:32
~ciekawy
Czy w tej sprawie będzie jakieś głosowanie, czy też na podstawie pochwał wdzięcznych za otrzymaną pracę w urzędzie, opiece czy muzeum ?
+0-0
Poniedziałek, 12 lutego 2024 r. godz. 23:25
~Ferdek z Poniatowskiego
Stalówka za pana Lucka rozkwitła jak nasze portfele za PiSu, he he he. Bo za platfusów to cienko POpierdywałem na balkonie, oj cienko...
+0-0
Wtorek, 13 lutego 2024 r. godz. 19:54
~gorszy-sort
Dobrze ci, Ferdek, placili (PiS) za twoje liczne wpisy opluwajace grono uczciwych ludzi (z opozycji i nie tylko)?
+0-0
Poniedziałek, 12 lutego 2024 r. godz. 23:15
~Ferdek z Poniatowskiego
Panie Lucku! Miasto i mieszkańcy potrzebuja pana! Europa może poczekać, bo i tak siem rozsypie z taką Komisją Europejską i pomysłami Helmutów na zieloną przyszłość...
+0-0
Wtorek, 13 lutego 2024 r. godz. 13:48
~sTALOWIAK
Daniel podziwiam jaki Ty jesteś wytrwały przez lata w poglądach, wiadomka miejsce stalowiaków i całego polandu jest poza Europą, sami sobie damy radę, sami sobie wszystko sfinansujemy, naprawimy drogi, zbudujemy nowe osiedla, pomożemy rolnikom itp. itd. i w tym wszystkim pomoże już nie popierany przez obecny rząd prezydent N.
+0-0
Poniedziałek, 12 lutego 2024 r. godz. 23:10
~Tłuste Koty
"Nie mam natomiast żadnych innych planów poza Stalową Wolą." Tlumaczenie na polski - bossowie PiS-mafii wciaz jeszcze nie zaoferowali mu wyzszej pozycji...
+0-0
Poniedziałek, 12 lutego 2024 r. godz. 22:54
~Alojzy
Tak jak ktoś uprzednio napisał będą pisane pochwały od beneficjentów, Warto zauważyć, że poziom tych wpisów jest poniżej krytyki. Jutro w pracy ci pisarze będą kontynuować głosy pochwalne /pisane z błędami /
+0-0
Poniedziałek, 12 lutego 2024 r. godz. 22:23
~Knurzum z Wyszyńskiego
Pamiętam jak nie dawano mu szans ze Szlęzakiem. Nie dość, że wygrał to ostatnie 10 lat naprawdę solidne w jego wykonaniu.
+0-0
Wtorek, 13 lutego 2024 r. godz. 09:49
~Hehe
Marczak to ten co za butrynowej spódnicą chodzi?
+0-0
Wtorek, 13 lutego 2024 r. godz. 09:48
~Asia
Ola nie rozśmieszaj ludzi! Marczak to wg. Mnie tygrysek nr 2 taki lokalny kamysz.
+0-0
Poniedziałek, 12 lutego 2024 r. godz. 23:10
~Ola
Że Szlęzakiem "wali mnie to w blat" łatwo było wówczas wygrać, ale teraz czas na człowieka, który wie skąd się biorą pieniądze. D.Marczak jest przedsiębiorcą i budował to, co ma sam. Bez znajomości, koneksji partyjnych. Miasto potrzebuje zrównoważonego rozwoju, a nie ciągłych projektów typu - sztuczne kryte lodowisko, wieża na Placu Piłsudskiego, Mokradła z krainy czarów, itd, czyli projektów odklejonych od rzeczywistości.
+0-0
Poniedziałek, 12 lutego 2024 r. godz. 22:18
~Krzysztof Pedro Krawczyk
Najlepszy Prezydent w historii Stalowej Woli
+0-0
Poniedziałek, 12 lutego 2024 r. godz. 22:55
~Bez Znieczulenia
Przypomnij nam takze na ile Polske zdazyli zadluzyc przedstawiciele PiSowskiej mafii w ciagu ostatnich 8 lat!
+0-0
Poniedziałek, 12 lutego 2024 r. godz. 22:35
~Krzysztof Pedro Krawczyk
Przypominam rząd PO deficyt 188 miliardów złotych, ci są mistrzami zadłużania.
+1-0
Poniedziałek, 12 lutego 2024 r. godz. 22:30
~Metalowców
na pewno w zadłużaniu miasta najlepszy
+0-0
Poniedziałek, 12 lutego 2024 r. godz. 22:18
~Dorota
Witam, Tak ,Tak,Tak powinienem pan startować na Prezydenta, nie widzę innego kandydata ,proszę nie zawieść mieszkańców Stalowej Woli .Wszyscy chyba widzimy ile zyskało miasto i ile jeszcze moze .....zrobić pan dla mieszkańców.
+0-0
Poniedziałek, 12 lutego 2024 r. godz. 23:32
~Trzecia Twarz PiSiora
Widze, ze PiSowscy klakierzy wrecz dwoja sie i troja, produkujac (podobne do siebie) wpisy pod roznymi nazwiskami...
+0-0
Poniedziałek, 12 lutego 2024 r. godz. 22:17
~Józek Kolibowski
Najlepszy Prezydent w historii Stalowej Woli
+0-0
Poniedziałek, 12 lutego 2024 r. godz. 22:17
~Wiesław Żurawski
One of the best presidents in Stalowa Wola history
+0-0
Poniedziałek, 12 lutego 2024 r. godz. 22:15
~Pedzio z Wyszyńskiego
Najlpeszy Prezydent w historii Stalowej Woli
+0-0
Poniedziałek, 12 lutego 2024 r. godz. 22:08
~Rap
Nadbereżnemu dobrze idzie, niech startuje i pewnie wygra. Nie jestem zwolennikiem PIS, ale nie widzę nikogo lepszego.
+0-0
Poniedziałek, 12 lutego 2024 r. godz. 23:00
~Mieszkaniec
No to zwyczajnie jesteś ślepy. Czas przejrzeć na oczy. i włączyć myślenie.
+0-1
Poniedziałek, 12 lutego 2024 r. godz. 22:04
~Hutnicza
Czy waszym "cezarem" Lucjuszem Utracjuszem zainteresuje się prokuratura? Bo jest przynajmniej kilka powodów do takiego zainteresowania...
+0-0
Poniedziałek, 12 lutego 2024 r. godz. 22:02
~boby
Tak tylko proszę nie zapraszać tutaj Kaczora i Rydzyka...
+0-1
Poniedziałek, 12 lutego 2024 r. godz. 22:29
~komuna wiecznie żywa
On będzie zapraszal Dudę i Morawieckiego...
+0-0
Poniedziałek, 12 lutego 2024 r. godz. 22:01
~Rst
Kandydować oczywiście!
+0-0
Poniedziałek, 12 lutego 2024 r. godz. 21:52
~obserwator
Czyli funkcjonariusz partyjny PiS, modelowo służący swojej partii, dalej chce być prezydentem. Przekazał nasze dane Poczcie Polskiej (i jak sam zapewniał zgodnie z Konstytucją!, co było oczywistym cynizmem ), zadłużył miasto, wyciął sporo drzew, chwalił powstanie fabryki maseczek, która nie powstała,itd. I byłoby żałosne, gdyby Stalowa Wola jako jedyne w Polsce miasto prezydenckie miało tego pisowca z krwi i kości za prezydenta.
+0-0
Poniedziałek, 12 lutego 2024 r. godz. 21:45
~Grzegorz
Polecenie Nowogrodzkiej, sprawdzimy w kwietniu głupotę mieszkańców.
+1-1
Poniedziałek, 12 lutego 2024 r. godz. 22:52
~oko
Oczywiście, że tak. Klęska PiS w wyborach samorządowych nieunikniona ,pewnie z wyjątkiem Podkarpacia i Stalowej Woli. Ludzie nie pozwólmy na to. Pogońmy ich!
+1-1
Poniedziałek, 12 lutego 2024 r. godz. 21:12
~Asdd
Brawo!
+0-0
Poniedziałek, 12 lutego 2024 r. godz. 21:07
~Darek
nie rozumiem tych, którzy narzekają. Spójrzcie na miasto, drogi, podwórka osiedlowe ?? Obejrzyjcie się wokół siebie! Jak najbardziej! Nie wyobrażam sobie lepszego kandydata, który z takim poświęceniem angażuje się w rozwój miasta i regionu.
+2-0
Wtorek, 13 lutego 2024 r. godz. 17:21
manukun
Remonty na kredyt nazywasz sukcesem? Przeca długu miasta nie ubyło a miliardy wpłynęły z centrali
+0-0
Poniedziałek, 12 lutego 2024 r. godz. 22:15
~Asesor
A co on takiego zrobil dla regionu? Co???
+0-0
Poniedziałek, 12 lutego 2024 r. godz. 20:56
~csa
Ale dla tego pisiora kasa się urwała z Warszawy. Już Weber nie będzie dowoził czeków na lans.
+0-0
Poniedziałek, 12 lutego 2024 r. godz. 21:17
~xD
Problem pajacu w tym, że wszystkie te czeki zostały zrealizowane. A tych dwóch kandydatów ? Szkoda nawet na to słów.
+0-0
Poniedziałek, 12 lutego 2024 r. godz. 20:58
~Polityk
Są środki z KPO, zresztą Tusk podobno mówił, że będzie dawał każdemu a nie wybranym.
+0-0
Poniedziałek, 12 lutego 2024 r. godz. 20:53
~mała
Oczywiście dziękuję za tę decyzję
+0-0
Poniedziałek, 12 lutego 2024 r. godz. 20:51
~Zadowolony mieszkanuec
Dawać go tu. Niech splaca długi..brawo. Wypije piwo którego nawazyl
+0-0
Poniedziałek, 12 lutego 2024 r. godz. 20:47
~Eryt
Jak najbardziej Tak
+0-0
Poniedziałek, 12 lutego 2024 r. godz. 20:45
~Mariola
Oczywiście że tak
+0-0
Poniedziałek, 12 lutego 2024 r. godz. 20:39
~zyra
tak!
+0-0
Poniedziałek, 12 lutego 2024 r. godz. 20:36
~Sąsiad z Górki
Tak . Tylko w tej kadencji proponuję skupić się nad pozyskiwaniem firm w strefie oraz nad terenami pod budownictwo jednorodzinne. Moze udalo by sie odlesic troche terenu (jak to bylo ze strefą i zamianą ) i byla by mozliwosc aby powstały Piaski 3 ?
+0-0
Poniedziałek, 12 lutego 2024 r. godz. 20:25
~krytyczny
Panie Prezydencie - mieszkańcy zainteresowani wydarzeniami w mieście mają już dość ogłaszania sukcesów /nawet bez zapowiadanego wydawnictwa w ilości 3 tys przez Starostwo/.. Nikt do stanowiska nie jest przyspawany, pomimo, iż niektórzy wierzą, że władza w mieście powinna należeć do takich jak Miśko i podobni, W przypadku wygranej POLSKA JEST JEDNA posłów będzie tylko 200, a senat zniknie. Będziemy więc mniej tego cyrku oglądać. Jeśli jest Pan tak związany z miastem proszę aplikować do Stalszmitu lub Aluteku. Gdy już Pan będzie jednym z nich zrozumie .Pan jakie błędy Pan popełniał podczas tych lat 8. PS nie potrzeba dużej elokwencji, aby odkryć po co ten wywód. Ci wdzięczni za otrzymane łaski będą siedzieć przy kompie i pisać peany na cześć Pana/ w domu i pracy - dodam / aby inni uwierzyli, że jest Pan jedynym niepowtarzalnym przywódcą- niczym Lenin.
+0-0
Poniedziałek, 12 lutego 2024 r. godz. 20:11
~Magda
Coś czuję, że przebije 2018 rok i wykręci z 90 procent w 1 turze.
+0-0
Poniedziałek, 12 lutego 2024 r. godz. 21:00
~Tekturowe Czeki, Papierowa Wolska
A miasto doprowadzi do bankructwa???
+0-0
Poniedziałek, 12 lutego 2024 r. godz. 20:10
~zgred
Tak, bo grozi nam tragiczna postać niejakiego Webera, zwanego żartobliwie ministrem. To on w Sejmie darł mordę na swoich kolegów z PiS: "precz z komuną".
+0-0
Poniedziałek, 12 lutego 2024 r. godz. 20:08
~Podleśna 15
PKS Troli w urzędzie działą? oh wiadać nawet jak sprawnie
+0-0
Poniedziałek, 12 lutego 2024 r. godz. 20:00
~Mieszkaniec 7945
Witam. Lucjusz Nadbereżny był,jest i mam nadzieję że będzie Prezydentem Stalowe Woli. To odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu. Mimo że się nie interesuje polityką, to mogę Panu obiecać że ma Pan mój głos. Panie prezydencie proszę kandydować na Prezydenta jest Pan potrzebny Stalowej Woli. Pozdrawiam i trzymam kciuki za Pana.
+0-0
Poniedziałek, 12 lutego 2024 r. godz. 21:30
~PiS - Przekupstwo, Szmal i Nepotyzm
PiSowscy klakierzy już na posterunku!
+0-0
Poniedziałek, 12 lutego 2024 r. godz. 19:57
~Alicja
Oczywiście, że tak i nie zmieni to milion komentarzy wstawianych przez Panów H i P.
+0-0
Poniedziałek, 12 lutego 2024 r. godz. 19:51
~Polityk
Tak jak najbardziej. Najlepszy kandydat plus ze Stalowej a nie z Pysznicy jak Marczak.
+0-0
Poniedziałek, 12 lutego 2024 r. godz. 21:34
~Wilk
Marczak jest ze Stalowej Woli. Weber jest z Tarnobrzega. W sumie za ten wpis mógłbyś się tłumaczyć przed sądem.
+0-0
Poniedziałek, 12 lutego 2024 r. godz. 20:01
~Z-2
Gowin powiedział kiedyś że "PiS zadłużył Polskę i że żyjemy na kredyt". Nadbereżny zadłużył Stalową Wolę. Podziękuję Panu
+0-0
Poniedziałek, 12 lutego 2024 r. godz. 19:57
~Kamila
Weber też jest z Pysznicy. Temu Panu też podziękujemy
+0-0
Poniedziałek, 12 lutego 2024 r. godz. 19:48
~Lasowiak
Szkoda że się nie pytał mieszkańców czy nam zabrać nasze święto Dni Stalowej Woli. Pajacowanie!
+0-0
Poniedziałek, 12 lutego 2024 r. godz. 19:47
~Wilk
Temu Panu już dziękujemy.
+0-0
Poniedziałek, 12 lutego 2024 r. godz. 19:44
~babcia zamszowa
Oby nie. Najlepszym Prezydentem był Andrzej Szlęzak, jednak żeby to zrozumieć muszą nadrobić zaległości ze szkoły w Miejskiej Bibliotece, którą ww. był ufundował.
+0-0
Poniedziałek, 12 lutego 2024 r. godz. 20:25
~my dziada walczacego z kosciolem nie chcemy
to nieprawda, bo zmarnował pieniadze na posianie kwadrata trawy przy Sanie który zmyła powódz. To draństwo i marnotrawstwo bo żałował ludziom - przykład kamienna ściezka co nie da sie chodzić wzdłuż torów i strumyka z UE coby nie mozna jej wymienić przez 10 lat bo dotacja. Ponadto karby kraweżniki nigdy niesfrezowane aby rowery i wózki popsuć, opłaty parkingowe na bazarach. Sama grabież i wyłudzanie kasy od biednych emerytów. Gała goni gałę.
+0-0
Poniedziałek, 12 lutego 2024 r. godz. 19:43
~Monika
Małe dziecko pyta się czy mu wolno? Masakra! I to jest prezydent co rządzi naszym miastem?
+0-0
Czwartek, 15 lutego 2024 r. godz. 15:56
~Dagmara
Czytaj babciu ze zrozumieniem.
+0-0
Poniedziałek, 12 lutego 2024 r. godz. 20:29
~Alex
Pyta się ludzi czy chcą zeby startował w wyborach czy maja go dosc. Chyba jedyna osoba która by odpusciła widzac negatywne reakcje. I za to cza go szanowac.
+1-0
Poniedziałek, 12 lutego 2024 r. godz. 19:43
~Oczywiste
3x TAK
+0-0
Poniedziałek, 12 lutego 2024 r. godz. 22:11
~komuna wiecznie żywa
Nadal tęsknisz za komuna??
+0-0
Poniedziałek, 12 lutego 2024 r. godz. 19:32
~Polityk
Tak jak najbardziej. Najlepszy kandydat plus ze Stalowej a nie z Pysznicy jak Marczak.
+0-0
Poniedziałek, 12 lutego 2024 r. godz. 19:42
~Haha
Polecam na to miejsce bohaterów narodowych albo wąsika
+0-0
Stalowka.NET - Wiadomości lokalne z miasta Stalowa Wola i okolic
Copyright 2001 - 2024 Stalowka.NET
  » O nas  » Redakcja  » Reklama  » Kontakt
Wszelkie prawa zastrzeżone.
X Ta strona korzysta z plików cookie w celu świadczenia usług i realizacji potrzeb użytkowników. Pliki te mogą być zapisywane w pamięci Twojego urządzenia. Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki internetowej. Więcej w polityce prywatności.