Stalowa Wola Stalowa Wola: Huta Stalowa Wola
Wiadomości lokalne z miasta Stalowa Wola i Powiatu Stalowowolskiego. Najnowsze! Najszybciej!
Kamera na żywo na panoramę Stalowej Woli na skrzyżowanie Al. Jana Pawła II z ul. KEN
Nagrania audio, rozmowy z ciekawymi ludźmi
Fotografie z najważniejszych wydarzeń w Stalowej Woli
Kanał youtube.stalowka.net - Pierwsza stalowowolska telewizja internetowa
Encyklopedia miasta Stalowa Wola
Zapowiedzi zbliżających się wydarzeń kulturalnych
Baza adresowa najważniejszych firm i instytucji życia publicznego
Bezpłatna baza ogłoszeń dla mieszkańców miasta Stalowa Wola jak i Powiatu Stalowowolskiego
Twoje konto
Strona główna  Stalowa Wola / Wiadomości Wtorek, 27 lutego 2024 r. Imieniny: Gagrieli, Liwii, Leonarda
 Wiadomości lokalne
» "Psi park" już na ukończeniu
» W całej Europie protesty rolników. A w Stalowej Woli?
» Kierowała pojazdem mając ponad 3 promile alkoholu
» Poseł Rafał Weber ostrzega: S74 zagrożona?
» Nowa linia autobusowa. Skorzystają działkowcy
» Zakopane, Grodzisk Mazowiecki i Stalowa Wola. Co łączy te miasta?
» Przekroczenie prędkości. Posypały się mandaty
» Trwa rozbudowa PSP nr 11
» Trwa generalny remont parkingu na Błoniach
» 13-latek potrącony na drodze powiatowej w Pysznicy
» Nad Stalową Wolą będą latać śmigłowce
» Ciężarówka z ziemią za ciężka o 10 ton
Więcej » 
 Zasłyszane...
"Możemy spodziewać się ruchu scenicznego, tańca, gestu, scenografii, efektów świetlnych i przede wszystkim fantastycznego doznania oczyszczenia naszego sumienia bo spektakle KTO właśnie takie są".
Marek Gruchota, dyrektor Miejskiego Domu Kultury w Stalowej Woli.
 Imprezy w mieście
» Widocznie tak. Malarstwo Marzeny Kaspieruk
» Kolacja dla głupca
» Andrzej Piaseczny - koncert
» IX Krakowski Salon Poezji w Stalowej Woli
» Pod Dachami Paryża - koncert
» Wystawa z okazji 85 lat Stalowej Woli
» Czas dla nas
» Metallica symfonicznie
» Koncert Wiedeński - Orkiestra Księżniczek
» Grupa MoCarta - Ale Kino!
Więcej » 
 Fotoreportaże
Stalowa Wola: Inauguracja kampanii Lucjusza Nadbereżnego
»Inauguracja kampanii Lucjusza Nadbereżnego
»Damian Marczak (SPS) kandydatem na prezydenta Stalowej Woli
»Punkt Paszportowy w Stalowej Woli
»Miejskie Mikołajki na Rozwadowskim Rynku
»Spalarnia śmieci w Stalowej Woli
Więcej » 
Wiadomości lokalne / Polityka i Samorządy

Środa, 7 lutego 2024 r. godz. 12:46     /Magdalena Rodecka/
Rafał Weber kandydatem na prezydenta Stalowej Woli?

Prezydent Stalowej Woli Lucjusz Nadbereżny (z lewej) i poseł Rafał Weber.
Prezydent Stalowej Woli Lucjusz Nadbereżny (z lewej) i poseł Rafał Weber.
Fot. Jacek Rodecki
Czy w miejsce urzędującego od dwóch kadencji Lucjusza Nadbereżnego o fotel prezydenta powalczy poseł na Sejm Rafał Weber? W ostatnim czasie w przestrzeni publicznej pojawiają się takie pogłoski. Parlamentarzysta nie potwierdza, nie zaprzecza, za to rozważa.

Rafał Weber, niegdyś radny miejski, przewodniczący Rady Miejskiej, poseł trzecią kadencję, w rządzie premiera Mateusza Morawieckiego wiceminister infrastruktury. W ostatnich wyborach uzyskał mandat z wynikiem 31 349 głosów. To co łączy go z obecnym prezydentem Lucjusze Nadbereżnym to lata wspólnej pracy w biurach poselskich, w samorządzie, wzajemne wsparcie i partia - Prawo i Sprawiedliwość.

7 kwietnia tego roku odbędą się wybory do samorządów. W Stalowej Woli swój start oficjalnie ogłosiło dwóch kandydatów: radny miejski Damian Marczak (komitet Stalowowolskie Porozumienie Samorządowe) i Kamil Maciejak (komitet Stalowa od nowa). Lucjusz Nadbereżny od lat startujący pod szyldem Prawa i Sprawiedliwości jeszcze nie ujawnił, czy będzie się ubiegał o fotel prezydenta po raz trzeci.

Tymczasem coraz częściej i to ze środowiska związanego z PiS-em mówi się o ewentualnym starcie posła Rafała Webera. Plany Nadbereżnego mają być owiane tajemnicą. Nasi rozmówcy podchodzą do tej kwestii sceptycznie. Gdyby tak się jednak stało Stalowa Wola straci posła.

Co na to sam Rafał Weber? - To ciekawa i godna rozważenia propozycja niezależnie od tego z czyich ust pada - odpowiada na pytanie o to kto ją mu złożył.

- Nie zawsze trzeba dostać propozycję żeby się nad czymś zastanawiać. Czasem się kreuje pewne fakty i w polityce jest to dosyć częste. Jeżeli chodzi o wybory samorządowe analizujemy różne scenariusze, pracujemy przede wszystkim nad programem, nad tym co chcielibyśmy jako formacja polityczna w Stalowej Woli, w powiecie i w województwie w najbliższej perspektywie wykonać - dodaje.

Poseł nie ukrywa, że dyskusje się toczą wewnątrz ugrupowania na temat potencjalnego kandydata. Tu kluczowa ma być decyzja obecnego prezydenta Lucjusza Nadbereżnego, który ma pełne poparcie swojego środowiska co do reelekcji.

Co zatem z mandatem poselskim? Czy ewentualny start Rafała Webera nie jest daniem "prztyczka w nos" wyborcom, którzy postawili na niego w wyborach parlamentarnych?

- Na tamten czas tego nie rozważałem, o tym nie myślałem. Skupiłem się na pracy w rządzie i w Sejmie. W rządzie już nie jestem, nastąpiła zmiana władzy, w Sejmie jak najbardziej tak. Sytuacja jest dynamiczna "na górze", w kwestii polityki ogólnopolskiej, jak i "na dole". Trzeba być przygotowanym na każde rozwiązanie, o każdej porze dnia i nocy - stwierdza Weber.

Wybory samorządowe odbędą się 7 kwietnia. Druga tura jest przewidziana na 21 kwietnia.

Strona do druku Drukuj artykuł    

Jeżeli masz jakieś ciekawe informacje, chcesz przekazać coś ważnego,
coś interesującego, nie wahaj się - napisz do nas: redakcja@stalowka.net

Dodaj komentarz do artykułu »  

Poniedziałek, 12 lutego 2024 r. godz. 09:40
~hivi
Typowi 'bohatyrowicze" z tych pisiorów. Wstydzą się logo PIs-U CZYLI PARTII ZŁODZIEI. W wyborach do samorządu bez logotypu partii będzie startował Szrajber w Bydgoszczy, Śliwka w Elblągu, Bocheński w Warszawie, wszyscy na prezydentów. Co to się stało, że logo ich uwiera i się go wstydzą? Panowie wy jesteście znani i nawet brak logo nie pomoże. Zapytam co złego zrobiła Stalowa Wola, że musi być katowana PiS-em? Czy nasi pretendenci też będą bez logo partii złodziei na ulotkach, plakatach i banerach?
+0-0
Niedziela, 11 lutego 2024 r. godz. 09:30
~mieszkaniec
to uwłaczanie godności Stalowej Woli, aby takie osobniki kandydowały na prezydenta miasta
+0-0
Niedziela, 11 lutego 2024 r. godz. 02:04
~nocna-kawa
PiSiory, tak jak tow. Gomułka uwierzyli, że raz zdobytej władzy nie oddadzą nigdy. Dlatego łamali prawo bezczelnie i ,,na żywca". Dziś, kiedy przyszło po nich prawo i sprawiedliwość próbują podpalić kraj, nieudolnie, i pozują na prześladowanych politycznie. Też nieudolnie. A miejsce wszelkiej maści (...) jest w pierdlu. I tyle
+0-0
Poniedziałek, 12 lutego 2024 r. godz. 01:37
~Asesor
Sluchajcie PiSiory! "Pierwsza "neo-sędzia" chce cofnięcia nominacji. "Przyjęcie awansu było błędem". Sędzia Anna Kalbarczyk to pierwsza "neo-sędzia" powołana przez "neo-KRS", która chce cofnięcia do poprzedniego sądu. Sędzia warszawskiego Sądu Apelacyjnego chce poddać się weryfikacji lub ponownie wystartować w legalnym konkursie. Ponadto złożyła do ministra Adama Bodnara prośbę o cofnięcia jej do starego sądu. To pierwsza taka sytuacja w Polsce. Jak ustalił portal OKO.press, doświadczona karnistka, sędzia Anna Kalbarczyk wystąpiła do ministra sprawiedliwości Adama Bodnara o delegowanie jej do orzekania w Sądzie Okręgowym Warszawa-Praga. To tam orzekała przed powołaniem do składu Sądu Apelacyjnego w Warszawie przez "neo-KRS"."
+0-0
Sobota, 10 lutego 2024 r. godz. 23:59
~Strażak
Teraz jest obawa żeby ogłosić się kandydatem PiS , 8 lat kłamstwa , strach przed oskarżeniem prokuratora
+0-0
Sobota, 10 lutego 2024 r. godz. 22:28
~RomekS
Ale Was zjada ta Nienawiść do PIS-u a wszyscy lub prawie wszyscy korzystaliśmy z tego 8 letniego rządu który Nie ustrzegł się błędów i wpadek ale każdemu Polakowi Coś tam do kieszeni nasypał, a na najmniejszą krytykę społeczną reagował lepiej lub gorzej. Nie był święty Nepotyzm do kwadratu zimny prysznic im się należał ! Ale co innego stracić profity władzę i wpływy a co innego iść do więzienia i mieć lewatywę obojętnie z której strony ? Jedno muszę przyznać upadłemu obecnemu rządowi że jest skuteczny i jak mówi że TVP-PIS zlikwiduje to likwiduje, jak mówi będziecie siedzieć z immunitetem czy ułaskawieniem to wsadzają do więzienia prosto z Pałacu Prezydenta, jak mówią Orlen trzeba sprywatyzować to akcje lecą i Prezes wylatuje z podopiecznymi, a "Vervy" brak na stacji, jak mówią Podwyżki będą - Tanio już było, to pierwsi nauczyciele i młodzież, reszta za pół roku góra rok, będzie pluła sobie w brodę na Kogo zagłosowała ... . Bo nie chodzi o tego ustawionego "pisiora" co pójdzie na bruk, to też cieszy i zastąpi go inny aparatczyk cieszy już mniej, ale o To jak Kowalski i Nowak zapłacą za uwolnione rynkowe rachunki za media, prąd, gaz, ciepło, żywność, ubranie jak nie będą mieli a kredyty poszybują ? A właśnie zmienił się Prezes NBP i nikt z Rządu, nie przejmie się tym, wolny rynek i Unijne Dyrektywy wykonane - energetyka atomowa zatrzymana, gospodarka schłodzona nowe podatki żadnych wielkich inwestycji, przemysł spowolnił, armia narodowa w likwidacji, rolnictwo w ruinie, Kościół zagrożony, bezrobocie wzrasta, wolność słowa i wyznania ograniczona, jest LGBT i Proletariat z całego Świata i Róbta CO CHCETA ..... . w myśl zasady rząd i bogaci się wyżywią reszta przeżyje albo i Nie-Sorry taki mamy klimat.
+0-0
Niedziela, 11 lutego 2024 r. godz. 18:53
~Bez znieczulenia
"żadnych wielkich inwestycji..." Oczekujesz na nowe, wielkie inwestycje po dwoch miesiacach nowego rzadu u steru? Nie badz smieszny, PiSowski klakierze! @ P.S. A jakie to "wielkie inwestycje" przypisac mozna PiSowi? Przekop Mierzei Wislanej, po ktorym plywaja kajaki? Milion samochodow elektrycznych??
+0-0
Sobota, 10 lutego 2024 r. godz. 21:45
~Wyborca
Taki nieuk prezydentem, kolejne beztalencie w stw.
+0-0
Sobota, 10 lutego 2024 r. godz. 14:59
~Baba
I już wszystko jasne, brawo pan minister Bodnar!!!!! Sąd pr,yznal rację, że Barski nie jest prokuratorem krajowym tylko w stanie spoczynku. Myśleli że Bodnar od nich glupszy? To się dowiedzieli. Ciekawe czy pisiorska republika to powie
+0-0
Sobota, 10 lutego 2024 r. godz. 12:53
~Dorotka
Przyzna się że z PiS pochodzi? Popierał reżim, powinien siedzieć.
+0-0
Sobota, 10 lutego 2024 r. godz. 17:27
~sic!
Z tą zamianą miejsc z parlamentu do samorządu to chyba jest zasłona dymna. Ma być zamiana ale z samorządu do samorządu. Taki wiejsko miejski przekładaniec. Pożyjemy zobaczymy. Wariant opisywany byłby niczym zamiana przez stryjka siekierki na kijek. Miasto nie zasłużyło sobie na takie nieszczęście!
+0-0
Sobota, 10 lutego 2024 r. godz. 10:25
~ricola
Ma zupełną rację piszący pod przykryciem "jan". Panowie obydwaj przez ostatnie 8 lat przyczynili się do "uzależnienia" samorządu przez rządzących czyli przez JK. On wziął pod buta także samorzady. Obydwaj przyjęli to za dobrą monetę bowiem mieli zagwarantowane pieniądze jak żaden w okolicy i kraju samorząd. Powiem więcej, wyspecjalizowali się w wizualizacji przyjmowania "darów" od dobroczyńców z W-wy. Specjalną misję w tym względzie miał pan poseł Weber. To on był tym zwiastunem kartonowych pieniędzy którego można było widzieć nieomal każdego dnia w mieście. Powstało nawet zdziwienie kiedy on wypełnia pracę wiceministra? Teraz nie ulega wątpliwości, że nowa władza przyjrzy się tantiemom otrzymywanym hojnie z W-wy. Będzie czas na równomierny podział środków dla samorządów. Wybór w miejsce p. Nadbereżnego, jego partyjnego kolegi p. Webera może tylko pognębić miasto a nie przyczynić się do rozwoju. Proszę się zastanowić do kogo teraz może zwrócić się przyszły prezydent Weber o środki dla miasta? Dlatego potrzebna jest rozwaga przed wyborami i w trakcie wyborów, by nie pogrążać miasta w odmęcie marazmu i dreptania w miejscu. Nastał czas na samodzielność samorządu a pan Weber nie wie z pewnością co to w praktyce może oznaczać. Jedno jest pewne nikt z W-wy już nie przyjedzie z tekturką finansową do prezydenta.
+0-0
Sobota, 10 lutego 2024 r. godz. 20:14
~przykra prawda
I "Lucjusz Utracjusz" i Weber to sa tylko szeregowi (posluszni) zolnierze PiSowskiej mafii. Zero samodzielnosci!
+0-0
Sobota, 10 lutego 2024 r. godz. 12:20
~Aamon
Jak to do kogo się zwróci o środki... Przecież krzyczał w sejmie - ,,do Berlina!"...
+0-0
Sobota, 10 lutego 2024 r. godz. 09:50
~123123123123123123
z deszczu pod rynne
+0-0
Piątek, 9 lutego 2024 r. godz. 20:33
~jan
.... zabrano im TVPis, skończyły sukcesy, kartony, wizje, potęga militarna, wyzwalanie Europy.... teraz widzimy że pis bez telewizji to bezradne dzieciaki, słabi intelektualnie pseudopolitycy, napakowani nienawiścią, żądni zemsty i odwetu, całkowicie bez pomysłu na jutro, na za tydzień , za rok, bez paliwa politycznego.... jedyny cel to załapać się do Europarlamentu, ostatnia szansa na obłowienie się ....
+0-0
Piątek, 9 lutego 2024 r. godz. 17:36
~Wasz Deficyt
Z "Onetu" - "Wpadka Jarosława Kaczyńskiego na spotkaniu z wyborcami. Przeszacował atrakcyjność inwestycyjną Polski. — W tej chwili jesteśmy w rankingach uważani za drugie na świecie miejsce, jeżeli chodzi o atrakcyjność inwestowania — stwierdził Jarosław Kaczyński podczas cyklu "Spotkań wolnych Polaków". Problem w tym, że żaden z istniejących rankingów atrakcyjności inwestowania nie potwierdza tej tezy."
+0-0
Piątek, 9 lutego 2024 r. godz. 18:16
~Aamon
Tam w tej głowie to problemy większe widzę... Psychiatrzy mieliby materiał na niejedną pracę doktorską... To kolejne urojenie prezesa jak wyimaginowany list od ,,Straży Marszałkowskiej"... Oj niedobrze, niedobrze... A do tego jeszcze ten PAD... Psychiatria leży u nas na łopatki... Weźmy chociażby niedawny marsz wolnych ciemniaków...
+0-0
Piątek, 9 lutego 2024 r. godz. 16:48
~Szerek
Tylko jak nie Weber i Lucek to kto ? Marczak z Pysznicy ? Czy ten drodaty dzieciak ? Wybór jest słaby.
+0-0
Sobota, 10 lutego 2024 r. godz. 20:05
~kulturysta
... i siłownie na wolnym powietrzu!
+0-0
Sobota, 10 lutego 2024 r. godz. 13:57
~jan
.... @~ww2.... a czy ty dobrze rozumiesz słowo ,,rozwój" ??? .... po Szlęzaku i poprzedniku mamy dzielnicę przemysłową z nowymi firmami i infrastrukturą, tysiące miejsc pracy, a po Nadberżnym wybetonowany Rynek w Rozwadowie, huśtawki na każdym osiedlu i tysiące róż na klombach.....
+0-0
Sobota, 10 lutego 2024 r. godz. 00:38
~ww2
@~jan - czy ty dobrze rozumiesz słowo marazm?? To co może za Szreka był dynamiczny rozwój?
+0-0
Piątek, 9 lutego 2024 r. godz. 22:26
~NadSzyszkownik
Może (PiSowska radna) pani Miśko z Pysznicy?
+0-0
Piątek, 9 lutego 2024 r. godz. 19:45
~jan
.... Weber czy Nadbereżny oznaczają dalszy ciąg marazmu, dalsze czekanie ze Warszawa coś da.... każdy inny daje nadzieję że będzie lepiej, że będzie się ,,chciało chcieć".....prawda panie Zaborowski ?....
+0-0
Piątek, 9 lutego 2024 r. godz. 15:06
~Ferdek z Poniatowskiego
Jak widzę co POsłowie wyprawiają w Sejmie RP to mi siem włos jeży na łysej głowie he he he
+0-0
Piątek, 9 lutego 2024 r. godz. 14:04
~Ferdek z Poniatowskiego
A rudy na nartach, naśladuje PADa. Pewnie będzie na prezydenta startował, he he he.
+0-0
Piątek, 9 lutego 2024 r. godz. 21:36
~bajki z mchu i paproci
Pan Tusk (nieco szacunku nedzny PiSowski opluwaczu!) jezdzil na nartach jeszcze za czasow PRL-u. Wiec nie opowiadaj tu bajek o "nasladowaniu Dudy"!
+0-0
Piątek, 9 lutego 2024 r. godz. 18:04
~dysys dysys
a co? budyń ma monopol na jazdę na nartach? to wolny kraj
+0-0
Piątek, 9 lutego 2024 r. godz. 13:56
~Ferdek z Poniatowskiego
Platfusie trole wychodzą ze skóry, żeby zohydzić PiS. Ale to PiS jest partią polskich patriotów i najwięcej dobra uczynił dla Polski. Neokoalicja słyży interesom obcych, zwłaszcza Helmutów. Nie dajcie siem nabierać wyborcy Rafała.POgonimy tą chołotę!
+0-0
Sobota, 10 lutego 2024 r. godz. 09:28
~olo
do młoda , ty głupi hejterze nie ośmieszaj się lemingu bo całe miasto się z ciebie śmieje.
+0-0
Piątek, 9 lutego 2024 r. godz. 20:42
~PiSiorne Kłamstwa
PiSi troll "Ferdek" wciaż myli nacjonalizm z patriotyzmem. I chyba robi to celowo !
+0-0
Piątek, 9 lutego 2024 r. godz. 18:00
~młoda
nie muszą dziadu wychodzić ze skóry, pis jaki jest każdy widzi, dziadki z pis szarpią się ze strażą marszałkowską, szczurek dostał w japę od maciarenki, cha cha cha, żałosne to wszystko a dziadek jadosław odleciał już dawno w kosmos, taki to ten twój pis pisia sieroto
+0-0
Piątek, 9 lutego 2024 r. godz. 13:48
~sejm
przetwali obrady sejmu, pewnie ukrzyżuja posła o godzinie 15 w piatek w godzinie miłosierdzia
+0-0
Piątek, 9 lutego 2024 r. godz. 13:10
~pilne
Weber wołaj posłów na obray bronić posła w sprawie ustawy stop lgbt, szybko
+0-0
Piątek, 9 lutego 2024 r. godz. 10:04
~Aamon
Mam nadzieję, że Pan Rafał nie jest wyznawcą religii smoleńskiej, bo Stalowa Wola warta jest tego, aby mieć prezydenta bez żadnych podejrzanych uskoków umysłowych...
+0-0
Piątek, 9 lutego 2024 r. godz. 09:23
~tyle w temacie
fabryka maseczek, sztandarowa inwestycja nadbereżnego
+0-0
Piątek, 9 lutego 2024 r. godz. 18:43
~bez komentarza
Za to mamy dużo więcej budynków Urzędu Miejskiego (UM)!
+0-0
Piątek, 9 lutego 2024 r. godz. 15:50
~Miks
I kryte lodowisko, plac Piłsudskiego, osiedle leśna, kino ballada, kilka gabinetów!
+0-0
Piątek, 9 lutego 2024 r. godz. 06:23
~Wielka Fabryka Masek
PiS to nie jest "zwykła" partia polityczna - to jest stan umysłu!
+0-1
Piątek, 9 lutego 2024 r. godz. 16:45
~komuna wiecznie żywa
W PiSie jest duzo wiecej post-komunistow. Piotrowicz to tylko jeden z wielu !
+0-0
Piątek, 9 lutego 2024 r. godz. 10:15
~Aamon
Piotrowicz darł japę ,,precz z komuną" w ramach autokrytyki, bo jak wiadomo to komuch pierwszwgo sortu odznaczany przez PZPR... Próba wyrzucenia z siebie komuszej natury w jego przypadku się nie powiodła bo gdyby tak się stało to prezes nigdy nie zrobiłby z niego pisowca...
+0-0
Piątek, 9 lutego 2024 r. godz. 09:20
~ala
A ja głośno i doniośle wrzeszczę ... 'precz z komuną, precz z komuną, precz z komuną...."
+0-0
Czwartek, 8 lutego 2024 r. godz. 21:05
~Niemoc
Kartony są, przygotowany przecinania wstąg, no po prostu ideał!
+0-0
Czwartek, 8 lutego 2024 r. godz. 20:53
~niesmak pozostanie
PiS to nienawiść. I taka jest (przykra) prawda!
+0-1
Czwartek, 8 lutego 2024 r. godz. 20:53
~jan
.... w całej Polsce odbędą się protesty rolnicze, do tej pory były to wydarzenia skromne i udział brali rolnicy z Agro-Unii, oraz nie zrzeszeni..... teraz protest będzie liczniejszy bo do akcji przystępuje Rolnicza Solidarność, teraz JUŻ MOGĄ PROTESTOWAĆ, bo krajem rządza ich ,,wrogowie", przedtem rządzili SWOI to siedzieli na d..ie..... czy coś się zmieniło dla rolników po wyborach ?.... czy ceny pospadały na łeb ?... czy nagle zabrakło nawozów ?... czy nagle pojawił się problem towarów rolnych z Ukrainy ? .... OCZYWIŚCIE NIE .... protestują bo Kaczyński im pozwolił, bo już nie muszą trząść portkami, bo ,,swoi" nawet obiecywać już nie mogą, bo czują się jak porzucony wierny pies ....
+0-1
Piątek, 9 lutego 2024 r. godz. 09:24
~lola
Faktycznie siedzieli cichutko na d... a Polskę zalewała masa ukraińskich produktów rolnych. Widać było tylko Agrounię na protestach. Teraz kiedy ich odwaga staniała będą się włączać by wzorem buszmena robić zamęt w kraju.
+0-0
Czwartek, 8 lutego 2024 r. godz. 22:29
~Lewym Sierpowym
Od dawna "Solidarność" to tylko zwiazkowa przybudówka PiSowskiej mafii!
+0-1
Czwartek, 8 lutego 2024 r. godz. 20:00
~Bronek
Swołocz potrafi tylko bluzgać błotem ale merytorycznie to dno, żadnych argumentów ! wystarczy się rozejrzeć dookoła ile inwestycji infrastrukturalnych (łącznie z obwodnicą Stalowej Woli i Niska) zostało wykonanych w przeciągu ostatnich lat za czasów rządów Pisu; ul.Poniatowskiego, Działkowa, błónia, park zimnej wody, tunele pod torami, początek budowy nowego mostu na który są zabezpieczone fundusze, plus wiele innych, to także dzięki Weberowi który był wiceministrem infrastruktury, bez tego nie byłoby kasy,.... a co zrobiono za rządów Tuska ? nigdy na nic nie było piniędzy, marazm i dziadostwo, Szlęzak to nawet pieniędzy nie miał na wykonanie dokumentacji obwodnicy, tak, Rafał Weber jest godnym kandydatem na prezydenta naszego miasta.... i życzę mu powodzenia.
+1-0
Piątek, 9 lutego 2024 r. godz. 09:30
~irka
Czy pan Weber to swoje pieniądze lokował w tych wymienionych przez ciebie inwestycjach? Nie przypisuj mu zasług których nie dokonał! Czy widziałeś taki rozpi... w kraju z pana posła udziałem? Czy wiesz kiedy to zostanie naprawione? Dla ciebie mamona to rzecz święta i wokół niej lewitujesz. Będąc w rządzie i sejmie nie robił nic jako wolontariusz. Rozumiesz teraz o co chodzi?
+0-1
Piątek, 9 lutego 2024 r. godz. 00:40
~kierowca
Mało tego, że nie wprowadzono tutaj żadnego inwestora, ale różnymi obostrzeniami, karami eliminowano rodzimych przedsiębiorców z korzyścią dla firm głównie niemieckich. W taki sposób wyeliminowano z rynku kierowców zawodowych i prawo do leasingowania samochodów ciężąrowych.
+0-1
Czwartek, 8 lutego 2024 r. godz. 22:26
~Tekturowe Czeki, Papierowa Wolska
"przez prawie dziesięć lat rządów pisu w mieście, nie sprowadzili ci kolesie ŻADNEGO INWESTORA, dopiero teraz dostali w prezencie od ,,centrali" NEXELLIS w podzięce za wynik wyborczy pisu w mieście, sami nie są w stanie NICZEGO ZAŁATWIĆ, to typowi komunistyczni aparatczycy, centrala da to będzie, centrala nie da to nie ma..." >>> Bardzo celny wpis i celna uwaga!!
+0-1
Czwartek, 8 lutego 2024 r. godz. 21:34
~jan
.... najwyraźniej nauczyłeś się tych KARTONÓW na pamięć.... przez prawie dziesięć lat rządów pisu w mieście, nie sprowadzili ci kolesie ŻADNEGO INWESTORA, dopiero teraz dostali w prezencie od ,,centrali" NEXELLIS w podzięce za wynik wyborczy pisu w mieście, sami nie są w stanie NICZEGO ZAŁATWIĆ, to typowi komunistyczni aparatczycy, centrala da to będzie, centrala nie da to nie ma, bo gdzie indziej sa pilniejsze potrzeby ..... most na Sanie był w planie inwestycyjnym Urzędu Marszałkowskiego, było zapewnione finannsowanie, po zmianie władzyw U. Marszałkowskim pan Ortyl uwalił most dla Stalowej Woli, a panowie Nadbereżny i Weber ( wówczas radni pis) nawet nie pisnęli, unali wyższość towarzysza z województwa, podobnie było z przejazdem pod torami na Energetyków, tam na szczęście udało się inwestycję zrealizować.... jedyne do czego Nadbereżny i Weber się nadają to sadzenie róż, wieszanie huśtawek, wkopywania krzyży, robienie wieców dla ukochanych przywódców ..... a to co zrobili Szlęzak i jego poprzednik widać gołym okiem, wystarczy pojechać do strefy przemysłowej, nowe drogi, nowe sieci mediów, nowe firmy, czyli to o czym kolesie z pisu nie mają bladego pojęcia i nigdy mieć nie będą ....
+0-0
Czwartek, 8 lutego 2024 r. godz. 20:34
~PiS - Przekupstwo, Szmal i Nepotyzm
... ale mu (R.W.) wysmażyłeś pean pochwalny, PiSiorze! P.S. "obecne zachowanie prezesa PiS świadczy także o jego ogromnym zdenerwowaniu i o zamieszaniu, jakie panuje w szeregach jego partii, zwłaszcza że przed nimi kolejny sprawdzian — wybory samorządowe. A do nich czasu jest coraz mniej."
+0-0
Czwartek, 8 lutego 2024 r. godz. 19:07
~Kot jarka
Pisowce to się nadają ale do rozrzucania gnoju
+0-1
Czwartek, 8 lutego 2024 r. godz. 17:07
~PiS - Czyli Mafia w Akcji
A tymczasem... "Bezprecedensowy ruch PiS. W uchwale piszą, co zrobią, jeśli wrócą do władzy. Prokuratorzy wykonujący decyzje bądź przyjmujący funkcje od Jacka Bilewicza (wskazanego przez ministra sprawiedliwości Adama Bodnara na p.o. prokuratora krajowego) zapłacą za to swoimi pieniędzmi albo wolnością - taki zapis pojawia się w projekcie uchwały klubu Prawa i Sprawiedliwości. PiS wprost w tej uchwale mówi, że jeśli przejmie rządy, nie ugnie się przed Instytucjami Unii Europejskiej." > To strach przed wyrokami i utratą majątków. Gotowi są zrobić wszystko, nawet rozpętać wojnę domową. Takich (...) w polskiej polityce nie było od dawna!
+0-0
Czwartek, 8 lutego 2024 r. godz. 16:28
~gdzie jest posel
Weber gdzie dziś jesteś, w sejmie najważniejsza ustawa o aborcji dziewczynek przez pigułkę gwałtu, a ty zamiast bronić i protestowac na mównicy zamujesz się czym? Prezydenturą?
+0-0
Piątek, 9 lutego 2024 r. godz. 09:19
~mieszkanka
paradne, że tabletką po zajmują się stare dziady i babki po menopauzie, chory kraj
+0-0
Czwartek, 8 lutego 2024 r. godz. 17:08
~Aamon
Pewnie się zgadza jak każdy rozsądny rodzic, że in vitro, aborcja czy tabletki ,,dzień po" oraz środki antykoncepcyjne to jedne z najwspanialszych i najpraktyczniejszych osiągnięć nauki, a tą tylko ciemnota neguje...
+0-1
Czwartek, 8 lutego 2024 r. godz. 15:56
~Andzia 2024
Pań Weber prezydentem stalówki,a Pan Lucjusz jego zasrepca,i kolesiostwo dalej tkwi w stalowej,ludzie obudźcie się i dajcie szanse innym porządzić,napewno może odrazu nie będzie jak za ich czasów,bo darli kasę od Mateuszka,a teraz PO nie da ani grosza na stalówkę i mają rację,a pisiory niech wkoncu wezmą się za pracę fizyczna i zobaczą jak można żyć skromnie za 4 tys,a nie za 30 i z każdej posadki kasę dra i nie liczą się z ludźmi,wybierzcie dobrze byle nie pis i nie tych kandydatów,Stalowa Wola obudź sie
+1-1
Czwartek, 8 lutego 2024 r. godz. 19:08
~PL
Lucek jest spoko Weber też dobrze rzadza i rozwijaja miasto rudy i jego banda nie maja wstepu do RST
+1-0
Czwartek, 8 lutego 2024 r. godz. 15:36
~Ferdek z Poniatowskiego
I dobrze, że pan Lucek zostanie europosłem i będzie nas bronił, bo ten unijny kołchoz jest bardziej niebezpieczny niż kacapia Putlera. A z rudym folksdojczem i lewaczkami jest niebezpieczny do kwadratu.
+1-0
Piątek, 9 lutego 2024 r. godz. 09:35
~sofia
Jaki zna język obcy by się nim za granicą posługiwać? Mamy już kilka osób z PiS-u na delegacji w Brukseli co tylko wstyd nam przynoszą! On się nadaje do Brukseli jak wół do karety!
+0-1
Czwartek, 8 lutego 2024 r. godz. 20:00
~Aamon
Ferdek to komuch i zawsze był proruski jak pisowcy... Kler też z Ruskimi się dogada, jak nie ze względu na pamięć o Targowicy to przez Antka i łojca toruńskiego...
+0-0
Czwartek, 8 lutego 2024 r. godz. 18:08
~Trzecia Twarz PiSiora
Oto masz swojego "Putlera", Ferdku! "Jedyny demokratyczny kandydat wykluczony z wyborów prezydenckich w Rosji. Kreml się boi. Borys Nadieżdin nie wystartuje w organizowanych w Rosji wyborach prezydenckich. Jedyny kandydat, który chciał zakończyć wojnę w Ukrainie i przeprowadzić demokratyczne reformy, nie został zarejestrowany przez Centralną Komisję Wyborczą, kontrolowaną przez Kreml."
+0-0
Czwartek, 8 lutego 2024 r. godz. 17:03
~Aamon
Żeby zamiast bronić nas w Brukseli sam nie musiał szukać dobrego obrońcy np. Giertycha...
+0-0
Czwartek, 8 lutego 2024 r. godz. 16:51
~Won za Don!
Do budy putlerowski trollu! Spadaj i to szybko!!
+0-0
Czwartek, 8 lutego 2024 r. godz. 15:18
~Ferdek z Poniatowskiego
A po drugie to Rafał jest kolegą pana Lucka i jakby co to pan Lucek mu doradzi w sprawach prezydentury kurde szatan i rotacyjny glonojad z krzywym nosem.
+0-0
Czwartek, 8 lutego 2024 r. godz. 16:25
~Alf
Ferdek, to teraz Lucek będzie mu kartoniki dowoził? To rzeczywiście kardynalna zmiana. Strach się nie bać.
+0-0
Czwartek, 8 lutego 2024 r. godz. 15:12
~Ferdek z Poniatowskeigo
Rafał będzie świetnym prezydentem naszego miasta, gdyż posiada wiele cech, które są ważne w sprawowaniu takiej roli. Rafał ma wyraźną wizję rozwoju miasta oraz zdolności przywódcze, które pozwolą mu ją realizować. Rafał w przeciwieństwie do platfusów z wrodzoną tępotą posiada odpowiednie umiejętności i doświadczenie w zarządzaniu, budżetowaniu, polityce publicznej i podejmowaniu ważnych decyzji. Dobrze siem komunikuje, umie słuchać mieszkańców naszego miasta oraz skutecznie przekazuje swoje stanowiska i plany. Rafał ma udokumentowaną skuteczność w realizowaniu projektów i osiąganiu celów, które miał wcześniej. Jest w stanie zrozumieć potrzeby i troski mieszkańców miasta, oraz umie współpracować z różnymi grupami społecznymi i zainteresowanymi stronami, oprócz totalnych niereformowalnych platfusów. Rafał stoi na wysokim etycznym poziomie i jest wiarygodny w oczach mieszkańców. To idealny następca pana Lucka. I przede wszystkim to patriota z PiSu, a nie z gangu rudego Olsena.
+0-0
Czwartek, 8 lutego 2024 r. godz. 18:51
~Lot nad Kaczym Gniazdem
"Ma skuteczność w tworzeniu niedoborów magazynowych. Za to z resztą wyleciał z roboty. Jego potencjał intelektualny uniemożliwił mu zdanie egzaminu urzędniczego (...)" Takich jak on PiSowska mafia uwielbia !
+0-0
Czwartek, 8 lutego 2024 r. godz. 17:36
~Tłuste Koty
Patriota? I znowu mylisz (Ferdek) nacjonalizm z patriotyzmem!~
+0-0
Czwartek, 8 lutego 2024 r. godz. 15:41
~Kierownik
Ma skuteczność w tworzeniu niedoborów magazynowych. Za to z resztą wyleciał z roboty. Jego potencjał intelektualny uniemożliwił mu zdanie egzaminu urzędniczego, rzeczywiście kandydat pisowski oczywiście.
+0-0
Czwartek, 8 lutego 2024 r. godz. 14:40
~Budowniczy
Ten Marczak co rozwalił kosza w mieście? Koleś powinien być skończony w samorządzie
+0-0
Czwartek, 8 lutego 2024 r. godz. 14:23
~Polacy
poseł Weber ma już pensję, a jak chce zrezygnować i zamienić to niech idzie startować do Tarnobrzega - tam jest zastój po PRLu czyli gnój wiec bedzie miał co robić a że młody to ma sie czym wykazac: postawi atomówkę, nabuduje mieszkań, rozrusza tereny posiarkowe. Jarosławie mówię ci uczciwie, zostaw Lucjusza w Stalowej, bo jak nie to zagłosujemy z innej partii.
+0-0
Czwartek, 8 lutego 2024 r. godz. 14:59
~Bryła
To idźcie POlacy głosować do Tarnobrzega. Mówię to Wam uczciwie, nic tu po was...
+0-0
Czwartek, 8 lutego 2024 r. godz. 14:22
~Magda
Rozwadow to nie Stalowa?
+0-0
Czwartek, 8 lutego 2024 r. godz. 14:09
~Wilk
Na zdjęciu jest dwóch panów, którzy nie powinni piastować żadnych stanowisk publicznych. Oni się po prostu do tego nie nadają. Ciekawe czy Marczak zamierza jakąś kampanie zrobić, bo jak się ogłosił tak nic nie ma. Listy nie chcą się ułożyć czy co, że tak czekają?
+0-0
Czwartek, 8 lutego 2024 r. godz. 15:01
~Bryła
Na szczęście nie ty o tym decydujesz lisie wilku
+0-0
Czwartek, 8 lutego 2024 r. godz. 14:03
~olo
PAN PREZYDENT LUCJUSZ NADBEREŻNY zostanie europosłem a na jego miejsce mamy doskonałego kandydata z partii PiS .
+0-0
Czwartek, 8 lutego 2024 r. godz. 13:50
~Kk
Może nowa zmiana przeprowadzi paszportowy do Stalowej Woli i wreszcie będzie normalnie
+0-0
Czwartek, 8 lutego 2024 r. godz. 13:38
~PŁW
Marczak? Ludzie dajcie spokój
+0-0
Czwartek, 8 lutego 2024 r. godz. 17:08
~dziaders z um
Nadbereżny? bez jaj
+0-0
Czwartek, 8 lutego 2024 r. godz. 16:05
~bez komentarza
Weber? wolne żarty
+0-0
Czwartek, 8 lutego 2024 r. godz. 13:03
~Echo
Niech tylko na plakatach wyborczych nie zapomni dodać logo partii, z której startuje
+0-0
Czwartek, 8 lutego 2024 r. godz. 12:00
~Aamon
Pisowcy sami byli inwigilowani ,,Pegasusem"... Dlatego tacy dozgonnie ,,wierni" spolegliwi wobec prezesa... Suski na zapytanie jednej z osób z pisiorni dlaczego jeździ pod więzienie w którym leczono ,,Ceratę" ,, dlaczego to robisz, oni chcieli ci zniszczyć" odpowiedział, że tego wymagają cele partii... Komuchy w czystej postaci wierzące jak w ZSRR, że organy zawsze mają rację, bo jak wiadomo komuch może zbłądzić i skręcić ( odchylić się)w prawo lub w lewo a partia wymaga aby przeć w pieriod... Prokuratura i sądy muszą działać szybko, bo Polska jest zagrożona przez wewnętrzne siły zależne od Moskwy i Watykanu...
+0-0
Czwartek, 8 lutego 2024 r. godz. 14:40
~Jarosław Jarosław
Najlepiej by było gdyby media przestały mówić o PiS. Niech raportuja przekręty i rozliczenia. Resztę powinni pościć się w niepamięć. Są ciekawsze rzeczy niż Kamiński, Wąsik i inni. Są winni do pierdla, resztę przemilczeć.
+0-0
Czwartek, 8 lutego 2024 r. godz. 11:03
~lola
już mu wystarczy ile będzie chapał
+0-0
Czwartek, 8 lutego 2024 r. godz. 09:46
~podmiana
i znowu PIS oszukał lud, dodajmy prosty lud
+1-1
Czwartek, 8 lutego 2024 r. godz. 08:57
~Zdziśka
Piszcie sobie co chcecie, a wynik wyborów będzie mniej więcej taki: Rafał Weber 80% , Damian Marczak 14% , 6% pozostali. Dziękuję.
+1-0
Czwartek, 8 lutego 2024 r. godz. 09:27
~Aamon
To prawdopodobne wyniki z pewnego budynku na ul. Wyszyńskiego, ale jak będzie głosowało miasto, tego nie wiemy...
+0-1
Czwartek, 8 lutego 2024 r. godz. 09:22
~hutnik
kasyno plus załatwi wynik
+0-0
Czwartek, 8 lutego 2024 r. godz. 08:33
~Jarosław Jarosław
Krystaliczny Mariusz :D
+0-0
Czwartek, 8 lutego 2024 r. godz. 08:13
~indianin
Weber? Nadbereżny? Zażdy z tej dwójki będzie 100x lepszy od Marczaka i Maciejaka!
+1-0
Czwartek, 8 lutego 2024 r. godz. 17:32
~Bez Znieczulenia
100 razy lepszy w trwonieniu miejskiej kasy???
+0-0
Czwartek, 8 lutego 2024 r. godz. 08:12
~wszystko wychodzi na wierzch
w piątek 9 lutego 2023r od godz 16.30 czytanie zgłoszonego jeszcze w 2020r za PIS (Witek przetrzymywała) obywatelskiego projektu ustawy o ochronie własności w Rzeczypospolitej Polskiej przed roszczeniami dotyczącymi mienia bezdziedzicznego W końcu ta ustawa zablokuje podpisaną przez Dude listę imdemnizacyjna mienia żydowskiego z jego 1 kadencji, która jako pierszą podpisał aby otworzyć furtkę pod przejecie lasów w ramach 447
+0-0
Czwartek, 8 lutego 2024 r. godz. 06:21
~Dosyć tego!
Jak to możliwe, że ci PiSowscy kombinatorzy i hipokryci snują się na wolności, zasiadają w składach komisji sejmowych, w zarządach (dojąc Polaków), w willach rozgrabionych za publiczne pieniądze, stawiają warunki, manipulują faktami i ludźmi, etc?
+1-1
Czwartek, 8 lutego 2024 r. godz. 07:39
~młoda
mało tego, knują, awanturują się, bojkotują obrady Sejmu, chamstwo buta i pogarda dla Polski i Polaków, jeden wielki kwik o kasę, ja już na kaczyńskiego, moravetzkiego i resztę tej pisiej watachy patrzeć nie mogę i sukces, bo mój dziadek zagorzały zwolennik pisu też wczoraj opluł telewizor, widząc akcję tej politycznej patoli pod Sejmem
+1-1
Czwartek, 8 lutego 2024 r. godz. 05:55
~Ciekawe
Jak ktoś wygra z PiSu to dobrze będę się przyglądał jak będą sprzątać po sobie zadłużenie. A pieniążków z PiSu już tyle nie będzie ....
+1-0
Czwartek, 8 lutego 2024 r. godz. 05:21
~ludzie pamietaja
za decyzje trasy S-74 nikt na Webera nie zagłosuje
+1-1
Czwartek, 8 lutego 2024 r. godz. 12:25
~Von Baton
chyba z Pysznicy ...
+1-0
Czwartek, 8 lutego 2024 r. godz. 05:13
~mówmy jak jest
1- Jak Lucjusz nie wystartuje to PIS przegra Stalową Wolę, a martczak tylko na to czeka 2- skoro Lucjusz się zastanawia to znaczy ze nie chce, boi się i ucieknie do Warszawy, najwidoczniej cos wie (wydanych tyle pozwoleń nielimitowanych emisji pyłów dla amerykanskich firm aluminiowych, na spalarnie śmieci) i chce schronić sie u Dudy albo za immunitetem do UE, skoro wsadzaja do wiezień nowi komisarze 3 - czyli w mieście wróci stara władza 4 - to czyj jest ten dom w lasach podwarszwskich 5 - na webera garstka reliktu głosów pojdzie, a Lucjusza znają wszyscy, no chyba ze sie marzy zasiąść w zarzadzie koreńczyka i konflikt interesów
+0-0
Czwartek, 8 lutego 2024 r. godz. 08:44
~Alicja
LN jeśli wogóle wystartuje to do sejmiku województwa
+0-0
Środa, 7 lutego 2024 r. godz. 23:18
~fff
Żaden koleś z Tarnobrzega nie dostanie głosu ode mnie!
+0-0
Środa, 7 lutego 2024 r. godz. 22:32
~Alynya
a czy to jakiś Niemiec jest ? wie ktoś coś ,może
+0-0
Czwartek, 8 lutego 2024 r. godz. 11:14
~DNA
Trudno powiedzieć. Nazwisko niby niemieckie. lecz poszukiwany ojciec nie został namierzony.
+0-0
Czwartek, 8 lutego 2024 r. godz. 08:10
~Aamon
Tu na pewno nie mamy do czynienia z Niemcem... Niemcy to kultura, nie dopomyślenia jest, żeby któryś krzyczał w ,,Bundestagu" ,,do Paryża" albo ,,do Londynu"... Niemieckiemu politykowi ani w głowie szabrować swoją ojczyznę, dewastować system prawny i łamać konstytucję i osłabiać ją na arenie międzynarodowej... Pan Weber to Polak z krwi i kości... To nie ta liga co niemiecka klasa polityczna, ale nasz swojski, podkarpacki, gminny i parafialny polityk zawsze usłużny i spolegliwy wobec władz partii rozdawca tektury i dlatego jest w sejmie... Na pewno nie Niemiec a sól ,,tej ziemi"...
+1-0
Środa, 7 lutego 2024 r. godz. 23:12
~Nocna_zmiana
Wg. "Google", Weber to nazwisko pochodzenia niemieckiego. Znaczące "tkacz", pseudonim ten był kiedyś używany wśród pracowników sukienniczych. Chociaż w niemal każdej dziedzinie można znaleźć znaczące osobistości o tym samym nazwisku, jedyną wyróżniającą się osobistością o nazwisku "Weber" jest Max Weber, uznawany za jednego z ojców socjologii.
+0-0
Środa, 7 lutego 2024 r. godz. 20:53
~Mieszkaniec
Prokurator tu nie jeden będzie miał roboty
+0-0
Środa, 7 lutego 2024 r. godz. 21:21
~Aamon
Najpierw trzeba mafii łeb uciąć... Dwie wieże odbiją się karłowi, Giertych dopilnuje...
+1-0
Środa, 7 lutego 2024 r. godz. 20:35
~Qpl
Marczak prezydentem??? Jprdl nadaje się jak shrek
+0-0
Środa, 7 lutego 2024 r. godz. 20:33
~Tekturowe Czeki
Zamienił stryjek siekierkę na kijek???
+0-0
Środa, 7 lutego 2024 r. godz. 20:13
~Jarosław Jarosław
Kiedy w Stalowej woli będzie fabryka Intela?
+0-0
Środa, 7 lutego 2024 r. godz. 20:05
~Ferdek z Poniatowskiego
A po trzecie to pisior Rafał będzie bardziej atrakcyjny dla koreańskich inwestorów niż platfus co siem na niczym nie zna oprócz zielonych Helmutów co wiatraki oferują i Leopardy bez części zamiennych.
+0-0
Środa, 7 lutego 2024 r. godz. 19:57
~Skarżypyta
A największy kapuś w Stalowej niejaki nie stratuje?
+0-0
Środa, 7 lutego 2024 r. godz. 19:44
~jan
.... co się martwisz, co się smucisz ? ..... z felgi odszedłeś, na felgę wrócisz .....
+0-0
Czwartek, 8 lutego 2024 r. godz. 06:06
~jan
..... po raz kolejny zwracam ci uwagę byś nic nie pisał pod moimi postami, z ZOMOwcami nigdy nie prowadziłem dialogu, i teraz też nie zamierzam, jesteś za głupi by z ludźmi normalnymi dyskutować jak równy im..... zgłoś się do PiSu, wczorajsze obrazki pod Sejmem pokazały że jest tam zapotrzebowanie na ,,fachowców" takich jak ty, wyjmij z szafy pałę, pleksę i kask, zgłoś się go Komitetu Miejskiego Partii na wymianę sieczki we łbie, i możesz zacząć dyżur domowy ....
+0-0
Środa, 7 lutego 2024 r. godz. 19:50
~Ferdek z Poniatowskiego
co siem martwisz janie dzbanie, co siem smucisz, z SB odszedłeś i tam nie wrócisz.
+0-0
Środa, 7 lutego 2024 r. godz. 19:03
~olo
Tylko za to , że wybudował w naszym mieście PODKARPACKIE CENTRUM SPORTOWE to wszyscy mieszkańcy STA LOVE J WOLI muszą na jego zagłosować. Gdyby nie załatwił 30 milionów złotych na budowę tego CENTRUM SPORTOWEGO to dalej byśmy mieli w naszym mieście skansen sportowy z którego wszyscy mieszkańcy naszego miasta musieli by się wstydzić.
+0-0
Środa, 7 lutego 2024 r. godz. 23:18
~Dla przypomnienia
Stadion z tego co wiadomo to 4 trybuny. Pis wybudował jedną, a podniecają się co niektórzy jakby i nas powstało Nou Camp.
+0-0
Środa, 7 lutego 2024 r. godz. 20:36
~Bez Znieczulenia
A gdzie wyniki ?
+0-0
Środa, 7 lutego 2024 r. godz. 20:02
~realista
Marnotrawstwo grosza publicznego - bez upamiętania. Ciekawe, czy swoje dochody tak przepuszcza. Ludzie tego typu do "zasług " zaliczyć mogą reklamowanie się na tle kartonów z zerami, od ilości których oczopląsu dostać można. przecinanie wstęg i ogłaszanie sukcesów, tam gdzie ich nie ma.
+0-0
Środa, 7 lutego 2024 r. godz. 19:45
~niestety
Co z tego, że stadion piękny, jak kopacze zasługują jedynie na kartoflisko ? Nie dość że nie potrafią kopnąć prosto piłki, jeszcze dostaje taki jeden fundusz z publicznych pieniędzy, do tego grube miliony poszły na stadion dla takich miernot. Gdzie tu widzisz pozytywy ?
+0-0
Środa, 7 lutego 2024 r. godz. 18:58
~Peowiec
To sami kandydaci z Pysznicy. Weber i Marczak. Do czego doszło. Prezydent z Pysznicy. Dobre
+0-0
Środa, 7 lutego 2024 r. godz. 20:18
~jan
.... dlatego że pan Nadbereżny nie zadbał o poszerzenie granic miasta, dlatego że jego kumpel pan Ortyl 10 lat temu uwalił most na Sanie i uniemożliwił pozyskaniem dla miasta terenów za Sanem, dlatego że priorytetem dla miejscowego PiSu było całowanie butów Kaczyńskiego a nie rozwój miasta ...
+0-0
Środa, 7 lutego 2024 r. godz. 18:16
~Rosyjski szpion w akcji!
"Politycy przepychali się ze strażą marszałkowską. Wśród tłumu był też Antoni Macierewicz, który podczas szarpaniny uderzył Mariusza Kamińskiego prosto w twarz. Wszystko nagrały kamery."
+0-0
Środa, 7 lutego 2024 r. godz. 17:50
~Irek
Immunitet jest na gwałt potrzebny Panu Nadbereżnemu. Minister sprawiedliwości Bodnar i wiceminister Śmiszek już mają dowody na finansowanie prywatnych projektów i firm z samorządowych pieniędzy gminy Stalowa Wola. Tylko mandat europosła może uchronić p. Nadbereżnego przed odpowiedzialnością karną.
+0-0
Środa, 7 lutego 2024 r. godz. 20:53
~Grzegorz
Imunitet w UE też można uchylić
+0-0
Środa, 7 lutego 2024 r. godz. 17:45
~xyz0
Ciekawe, czy jako prezydent będzie płacił podatki w gminie Stalowa Wola, czy w gminie Pysznica. ;)
+0-0
Środa, 7 lutego 2024 r. godz. 18:43
~Inte
Tak jak Pan Marczak ?
+0-0
Środa, 7 lutego 2024 r. godz. 17:18
~Życzliwy mieszkanuec
Panie Weber zapraszamy. Zobaczysz tu pan niezły bigos: zadłużenie, bajzel w papierach prokuraturę, nik i komisje śledcze. Wspaniała perspektywa posprzątania po Słońcu naszego miasta: 600 mln długu...Oby został tu Nadberezny bo będzie musiał wypić to piwo
+0-0
Środa, 7 lutego 2024 r. godz. 17:07
~Jakub
Bez szans. Należy do zbrodniczej partii PiS. Kradli na potęgę.
+0-0
Środa, 7 lutego 2024 r. godz. 16:45
~Taka Wolska, taki kraj...
A tymczasem... pan Weber usiluje pouczac innych na temat demokracji. Ha, ha, ha! Cytat: "Posłowie PiS chcą odwołania Mirosława Suchonia (Polska 2050) ze stanowiska przewodniczącego Komisji infrastruktury. - Dziś, podczas sejmowej komisji infrastruktury mieliśmy obradować na temat planu pracy Najwyższej Izby Kontroli w 2025 r. w zakresie infrastruktury. Poprosiliśmy o poddanie pod głosowanie tego planu pracy i gdy przewodniczący Mirosław Suchoń otworzył głosowanie, zauważył, że nie ma większości. Wielu posłów koalicji 13 grudnia po prostu było nieobecnych podczas pracy komisji, podczas tego głosowania i po kilku sekundach, w sposób bezprawny, łamiąc standardy demokratyczne, łamiąc regulamin Sejmu, przerwał posiedzenie na 10 minut - mówił poseł PiS Rafał Weber. Jak przekazał, później poseł Suchoń po prostu wtszedł z sali obrad. - Funkcja przewodniczącego sejmowej komisji infrastruktury przerosła pana posła Suchonia - stwierdził Weber. Suchoń odpowiada, że działanie posłów PiS jest "przejawem histerii po utracie władzy"."
+0-0
Środa, 7 lutego 2024 r. godz. 16:33
~PiSWieści
Nadbereżny chce być marszałkiem województwa. A Sobieraj starostą zrzucając Zarzecznego.
+0-0
Środa, 7 lutego 2024 r. godz. 20:13
~jan
..... bez przesady, pan Nadbereżny jest ,,za krótki" na Ortyla, a pan Sobieraj... a pan Sobieraj to ,,problem" lokalnego pisu ..... nawet na takim pisowskim jak Stalowa Wola pis będzie tracił, i żadne fikołki Nadbereznego i Webera nie są w stanie tego zatrzymać .....
+0-0
Środa, 7 lutego 2024 r. godz. 19:29
~wyborca St. Wola
A Sobieraj ma się zgłosić do centrali po odwołanie.
+0-0
Środa, 7 lutego 2024 r. godz. 16:31
~Ferdek z Poniatowskiego
A po drugie Rafał jest gwarancją, że będziemy mieli nowy most na Sanie, a nie jakieś sranie w banie i gruszki na wierzbie obiecywane przez niewiarygodnych platfusów.
+0-0
Piątek, 9 lutego 2024 r. godz. 19:53
~Kredyt na kredyt
Ferduś wytarłeś dobrze ?
+0-0
Środa, 7 lutego 2024 r. godz. 18:05
~Jaro
Ferdek zostało ci tylko skomlenie i szczekanie bo kasa za trolling się już skończyła hehehe.
+0-0
Środa, 7 lutego 2024 r. godz. 16:25
~Kk
Co się dzieje pod sejmem nie chcą wpuścić do sejmu posłów to jest skandal ukarać tych nieodpowiedzialnych ludzi którzy łamią prawo
+0-0
Środa, 7 lutego 2024 r. godz. 20:37
~Tłuste Koty
"Marszałek Szymon Hołownia zlecił analizę nagrań sprzed Sejmu, gdzie doszło do przepychanek między politykami PiS a strażą marszałkowską. Były szef Biura Ochrony Rządu gen. Marian Janicki w rozmowie z Wirtualną Polską powiedział, że jeśli politycy "naruszyli nietykalność cielesną, bądź znieważyli funkcjonariuszy straży marszałkowskiej, będzie to uzasadnienie do wszczęcia postępowania"."
+0-0
Środa, 7 lutego 2024 r. godz. 18:41
~Wasz Pegasus
Jest jeszcze sprawa pod nazwa "Pegasus". I tym razem ci PiSowscy mafiozi nie doczekaja sie "ulaskawienia" (nie mylic z zatarciem wyroku!).
+0-0
Środa, 7 lutego 2024 r. godz. 17:17
~Mentalny Skansen
Naiwny, czy co? "Politolożka o przepychankach przed Sejmem: To była ustawka! - Moment był perfekcyjnie wybrany, ta chwila była nieprzypadkowo. Dla mnie cel był jeden: przykrycie tego, co jest największym, bieżącym problemem PiS-u, czyli wszystkich spraw aferalnych - tak o środowych przepychankach przed Sejmem z udziałem Mariusza Kamińskiego i Macieja Wąsika mówi w rozmowie z Gazeta.pl politolożka prof. Agnieszka Kasińska-Metryka. Ekspertka ocenia jednak, że "potencjał w tej sprawie się skończył"."
+0-0
Środa, 7 lutego 2024 r. godz. 17:15
~jan
. .... każdy poseł mógł wejść , straż Marszałkowska uniemożliwiała wejście dwum kryminalistom ułaskawionym przez pana Dudę ,mogli pobrać przepustki ,ale tych degeneratów interesowała zadyma a nie obrady....
+0-0
Środa, 7 lutego 2024 r. godz. 16:55
~Chłodnym Okiem
To NIE "posłowie" i Konstytucja RP jest tutaj zupełnie jasna! Przestępcy z PiSu zaatakowali dzisiaj funkcjonariuszy Straży Marszałkowskiej, próbując wtargnąć nielegalnie do Sejmu. Czas, żeby Państwowa Komisja Wyborcza (PKW) wreszcie obsadziła mandaty po byłych posłach i przecięła ten żałosny spektakl, który może doprowadzić do tragedii!!
+0-0
Środa, 7 lutego 2024 r. godz. 16:54
~Mieszkaniec
Nie posłów tylko przestępców skazanych prawomocnymi wyrokami za przestępstwa umyślne. Pomyśl o ich ofiarach. Niektórych już nie ma wśród żywych. Ten chwilowy areszt dla nich to była rozgrzewka. Pójdą siedzieć za inne przestępstwa. Oby jak najszybciej. Musicie zrozumieć, że nareszcie przyszło prawo i sprawiedliwość. To już koniec.
+0-0
Środa, 7 lutego 2024 r. godz. 16:22
~Hdhxh
Tylko PiS! Farbowanym lisom w samorządach dziękujemy! Farbowane lisy czy też wilki w owczej skórze stają się brzydcy mściwi i ograniczający wolność owiec gdy tylko dostają koryto!
+0-0
Środa, 7 lutego 2024 r. godz. 16:43
~badanie szans
To sposób na badanie ew, szans kogokolwiek z PIS - u
+0-0
Środa, 7 lutego 2024 r. godz. 16:18
~Ferdek z Poniatowskiego
Stalwianie! Rafał jest świetnym kandydatem na prezydenta naszego miasta, gdyż posiada wiele cech, które są ważne w sprawowaniu takiej roli. Oto kilka z nich: 1. Ma wyraźną wizję rozwoju miasta oraz zdolności przywódcze, które pozwolą mu ją realizować. 2. Posiada odpowiednie umiejętności i doświadczenie w zarządzaniu, budżetowaniu, polityce publicznej i podejmowaniu ważnych decyzji. 3. Dobrze siem komunikuje, umie słuchać mieszkańców naszego miasta oraz skutecznie przekazuje swoje stanowiska i plany. 4. Ma udokumentowaną skuteczność w realizowaniu projektów i osiąganiu celów, które miał wcześniej. 5. Jest w stanie zrozumieć potrzeby i troski mieszkańców miasta, oraz umie współpracować z różnymi grupami społecznymi i zainteresowanymi stronami. 6. Rafał stoi na wysokim etycznym poziomie i jest wiarygodny w oczach mieszkańców. To idealny następca pana Lucka. I przede wszystkim to patriota z PiSu, a nie z obozu rudego ptaszydła.
+0-0
Czwartek, 8 lutego 2024 r. godz. 10:55
ZYBEL
Ferdek przejedź się samochodem obeodnicą w kierunku Agatówki, to się przekonasz jakie drogi buduję Weber... Hehehe Żenada pisowskie inwestycje w pełnej krasie. Pozdrawiam serdecznie.
+0-0
Środa, 7 lutego 2024 r. godz. 18:09
~PiSia Tuczna
Podobno kiedyś (Weber) nie był w stanie zdać egzaminu na urzędnika... czy tak?
+0-0
Środa, 7 lutego 2024 r. godz. 14:57
~jan
..... pis jest na równi pochyłej, takie ,,spekulacje" mają jedyny cel, by jak najwięcej mówić i pisać o pisie, i złotych dzieciach pisu, a sami zainteresowani też dokładają do pieca łopaty tajemniczych uśmiechów ..... Kaczyńskiego nie interesuje ani kariera pana Nadbereznego, ani kariera pana Webera, obaj panowie mają być tutaj i robić Kaczyńskiemu wynik wyborczy, i będą w kręgu zainteresowania Kaczyńskiego tak długo jak długo będą ten wynik robić.... jak przestaną ,,ciągnąć" listę pisu w mieście i powiecie skończą tak jak pan Błądek, czyli w książce telefonicznej .....
+0-0
Środa, 7 lutego 2024 r. godz. 14:46
~Hshshhx
Nieprawda Weber jest posłem i nie zrezygnuje z tego kosztem bycia prezydentem
+0-0
Środa, 7 lutego 2024 r. godz. 16:21
~Hutnicza
Jako posel, Weber nie musi sie zastanawiac nad tym jak splacic gigantyczne dlugi w jakie wpedzil Stalowa Wole "cezar" Lucjusz Utracjusz!
+0-0
Środa, 7 lutego 2024 r. godz. 14:31
~Antek
Super, odpadnie .
+0-0
Środa, 7 lutego 2024 r. godz. 14:40
~Statystyk.
Ty wiesz, że on miał blisko 20 tyś głosów w samej Stalowej Woli. Opozycja ledwo 4 tyś głosów.
+0-0
Środa, 7 lutego 2024 r. godz. 14:28
~Beti
Oby jednak Nadberezny chociaż w ostateczności Weber też ok.
+0-0
Środa, 7 lutego 2024 r. godz. 17:31
~Asesor
"Lucjusz Utracjusz" obawia sie, ze bedzie musial (wczesniej, czy pozniej) stawic sie przed prokuratorem?
+0-0
Środa, 7 lutego 2024 r. godz. 14:27
~Mieszkaniec
Lucek nie wygłupiaj się ! Weber będzie na następną kadencję.
+1-0
Środa, 7 lutego 2024 r. godz. 14:27
~Wilk
To niezbyt dobrze świadczy o obecnym prezydenckie skoro myślą nad kimś innym? Dziwnie to wygląda
+0-0
Środa, 7 lutego 2024 r. godz. 14:45
~Aamon
Pewnie, że się marnuje... Może Zaleszany albo inna gmina będzie następnym etapem jego oszałamiającej kariery...
+0-0
Środa, 7 lutego 2024 r. godz. 14:35
~On
A ja powiem wręcz odwrotnie. Nadbereżny jako marszałek województwa mógłby zrobić też sporo dla miasta. A Weber się trochę marnuje teraz w tym Sejmie.
+0-0
Stalowka.NET - Wiadomości lokalne z miasta Stalowa Wola i okolic
Copyright 2001 - 2024 Stalowka.NET
  » O nas  » Redakcja  » Reklama  » Kontakt
Wszelkie prawa zastrzeżone.
X Ta strona korzysta z plików cookie w celu świadczenia usług i realizacji potrzeb użytkowników. Pliki te mogą być zapisywane w pamięci Twojego urządzenia. Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki internetowej. Więcej w polityce prywatności.