Stalowa Wola Stalowa Wola: Huta Stalowa Wola
Wiadomości lokalne z miasta Stalowa Wola i Powiatu Stalowowolskiego. Najnowsze! Najszybciej!
Kamera na żywo na panoramę Stalowej Woli na skrzyżowanie Al. Jana Pawła II z ul. KEN
Nagrania audio, rozmowy z ciekawymi ludźmi
Fotografie z najważniejszych wydarzeń w Stalowej Woli
Kanał youtube.stalowka.net - Pierwsza stalowowolska telewizja internetowa
Encyklopedia miasta Stalowa Wola
Zapowiedzi zbliżających się wydarzeń kulturalnych
Baza adresowa najważniejszych firm i instytucji życia publicznego
Bezpłatna baza ogłoszeń dla mieszkańców miasta Stalowa Wola jak i Powiatu Stalowowolskiego
Twoje konto
Strona główna  Stalowa Wola / Wiadomości Sobota, 22 czerwca 2024 r. Imieniny: Pauliny, Sabiny, Tomasza
 Wiadomości lokalne
» Odkryj smak kultowych zapiekanek w Kawiarence pod Sosnami
» Przyspiesz swoją karierę z Wydziałem Mechaniczno-Technologicznym
» Komunikat MZK - komunikacja miejska w wakacje
» Rusza przebudowa parkingu. Duże utrudnienia przy Starostwie Powiatowym
» Zieleń zniechęci do przechodzenia "na dziko"?
» Potrącenie 75-letniej rowerzystki na moście na Pysznicę. Droga zablokowana
» Odpowie za kradzież perfum
» Tańcem i śpiewem przywitali wakacje
» W szpitalu w Stalowej Woli za tydzień ruszy dział Ortopedii Dziecięcej
» Kratka kanalizacyjna - zabytek czy nie?
» Zapisz dziecko na wakacje w bibliotece!
» Wicewojewoda Wiesław Buż z wizytą w SK Nexilis
Więcej » 
 Zasłyszane...
"Możemy spodziewać się ruchu scenicznego, tańca, gestu, scenografii, efektów świetlnych i przede wszystkim fantastycznego doznania oczyszczenia naszego sumienia bo spektakle KTO właśnie takie są".
Marek Gruchota, dyrektor Miejskiego Domu Kultury w Stalowej Woli.
 Imprezy w mieście
» AMATOPASJA 23
» Pocztówki z Rozwadowa
» XI Krakowski Salon Poezji w Stalowej Woli
» Letnie Harce na stalowowolskich błoniach już wkrótce
» Dobre Granie Przy Fontannie’24 - Lipiec
» Konferencja Wzory lasowiackie według Marii Kozłowej
» Wakacyjne Warsztaty Muzyczne w MDK
» Wystawa: Rendery, Fraktale, piksele...
» Kabaret Młodych Panów
» Wieczór panieński plus
Więcej » 
 Fotoreportaże
Stalowa Wola: Krzysztof Faraś na wyścigach górskich w Prządkach
»Krzysztof Faraś na wyścigach górskich w Prządkach
»Muzeum COP: Festiwal Wynalazków
»Poseł Rafał Weber zbierał podpisy przeciwko podwyżkom cen energii
»Krzysztor Faraś na Torze Kielce
»Rada Miasta 2024-2029
Więcej » 
Wiadomości lokalne / Sygnały Czytelnika

Środa, 23 sierpnia 2023 r. godz. 13:10     /Jacek Rodecki/
Tam, gdzie król piechotą chodzi, to w Stalowej Woli nie dojdziesz

Jedna z toalet miejskich, wybudowana przy okazji remontu Rynku w Rozwadowie.
Jedna z toalet miejskich, wybudowana przy okazji remontu Rynku w Rozwadowie.
Fot. Jacek Rodecki
Z redakcją Stalowka.NET skontaktował się Czytelnik, poruszając temat toalet miejskich, które w przestrzeni miejskiej są mniej lub bardziej obecne.

- Kilka dni temu żona wróciła z dzieckiem z zakupów, mówiąc "tam, gdzie król piechotą chodzi" to w Stalowej Woli nie dojdziesz. Sprawa toalet miejskich a właściwie ich dostępności zmusiła mnie do większej analizy. Na stronie internetowej Urzędu Miasta próżno szukać informacji, gdzie takie toalety można znaleźć. Jest takowa w Parku Miejskim. Znalazłem gdzieś informację, że władze miasta zarządziły, że z toalet można korzystać w szkołach i jednostkach podległych. Otóż obecnie do szkół nie da się wejść. Jednostki podległe mogą je udostępniać ale tylko swoim. W urzędzie jest kilka toalet, jednak drzwi są pozamykane. To samo biblioteka i można by tak długo wymieniać. Więc zastanawiam się, gdzie miasto ma swoje toalety dla mieszkańców czy potencjalnych turystów bo się okazuje, że oprowadza się po mieście wycieczki? - zastanawia się Czytelnik.

- Żeby było bardziej śmiesznie, na wniosek jednego z radnych umieszczono na ulicach stojaki, tzw. "psie pakiety", które służą do zbierania odchodów po swoich czworonogach. Takie stojaki trzeba zabetonować, trzeba do nich dokupować worki i ktoś musi to uzupełniać. To wszystko kosztuje. Dziwie się, że bardziej komuś zależy na tym by utrzymywać "psie pakiety" na terenach rekreacyjnych, niż miejsca na załatwianie ludzkich spraw fizjologicznych - dodaje.

Z pytaniami zwróciliśmy się do prezydenta Stalowej Woli Lucjusza Nadbereżnego. W jego imieniu odpowiedzi udzielił wydział Promocji, Kultury i Sportu w Urzędzie Miasta w Stalowej Woli. - Miasto posiada dwa dostępne szalety miejskie, płatne - jeden w hali zieleniaka, drugi na rynku w Rozwadowie. W okresie letnim są dostępne darmowe toalety w Parku Wodnym oraz toalety typu Toi Toi w Parku Zimnej Wody i na Błoniach Nadsańskich. Urząd nie planuje w 2023 roku budowy nowych szaletów. W budynkach Urzędu Miasta są toalety ogólnodostępne dla petentów, otwarte w godzinach pracy obiektów. ZAB, MOPS, MOSiR, MBP i CAS również mają takie toalety. W placówkach szkolnych, przedszkolach i żłobkach, dostęp do toalet mają podopieczni i ewentualnie opiekunowie, którzy przyprowadzają dziecko do placówki szkolnej/przedszkolnej/żłobka - wyjaśnia Monika Trela, naczelnik wydziału Kultury, Promocji i Sportu w Urzędzie Miasta w Stalowej Woli.

Strona do druku Drukuj artykuł    

Jeżeli masz jakieś ciekawe informacje, chcesz przekazać coś ważnego,
coś interesującego, nie wahaj się - napisz do nas: redakcja@stalowka.net

Dodaj komentarz do artykułu »  

Poniedziałek, 28 sierpnia 2023 r. godz. 11:21
~Ten_co_już_zarabia_koreańskie_WONgi
Aby dotrzeć i skorzystać z tajniackich psiarskich partyjnych toalet wymagana jest tzw. KACZA TELEPORTACJA. Część programu partyjnego Rodzina na Swoim+. Pokazujesz tylko legitymację partyjną pisiorów i w mgnieniu oka awansują karierowicze pisiorki bez doswiadczenia i bez kompetencji. Z pisowskiego ZERA na dyrektora Spółki Państwowej czy Fundacji lub Funduszu. Dalej ZERO ale już Zarabia... Lepiej jak biblijny Salomon. Czyli z "pustego łba na stołku" leci kasa - dla rodziny i na kampanię partyjną... Oraz darmowy dostęp do partyjnych urzędowych toalet w każdym mieście!
+0-0
Niedziela, 27 sierpnia 2023 r. godz. 16:56
~Ferdek z Poniatowskiego
POlityka miłości oPOzycji to 8 gwiazdek. Nie dajcie siem nabrać tym przekrętom, he he he.
+0-0
Niedziela, 27 sierpnia 2023 r. godz. 22:23
~w_potrzebie
Rządzi w kraju od 8 lat twój pisis. Stalowa Wola pod butem Lucjusza. I jak był problem ze sraczami - ich brakiem, tak jest - nawet większy! 8 LAT ! Ale na Willę+ dla pisiazy było...
+0-0
Niedziela, 27 sierpnia 2023 r. godz. 11:01
~nici
PiS = DROŻYZNA, PiS = INFLACJA, PiS = AFERY, PiS = KUMOTERSTWO, PiS = ZADŁUŻENIE, PiS = ŻYCIE NA KREDYT! Wystarczy nam tego "dobrego".
+0-0
Niedziela, 3 września 2023 r. godz. 04:48
~maxi
@~Rudy tylko że on to nie jest normalny kibic. On ma ZERO wspólnego z Bogiem Honorem i Ojczyzną. On to Taki Judasz co za garść srebrników kazdego sprzeda czy okradnie.
+0-0
Niedziela, 27 sierpnia 2023 r. godz. 22:33
~Rudy
O ile partyjni p_isiarscy chronią pedofili, to Lewego Robercika kibice nie będą wiecznei chronić. Nawet za pieniądze. Prawdziwy normalny kibic i narodowościowiec wie co to Bóg Honor i Ojczyzna i nie krzywdzi dzieci.
+0-0
Niedziela, 27 sierpnia 2023 r. godz. 17:46
~zenek
a także trzeba pamiętać PIS = ochrona pedofili z kleru i nie tylko (Lewy Robercik się kłania).
+0-0
Sobota, 26 sierpnia 2023 r. godz. 19:50
~Aamon
Czy chcesz dalej srać w pory jak za pisowców, albo czy jesteś za rozwojem i europejskim rozwiązaniem, jakim 2 tys. lat wykreowała kultura europejska (rzymianie)...
+0-0
Niedziela, 27 sierpnia 2023 r. godz. 19:45
~Zawisza_biały
@~kryspima ale po co znać im przepisy? Czy postępuja zgodnie z przepisami czy wprost łamia prawo i plują w twarz obywatelowi, a tak jest najczęściej, to ich to nie obchodzi, bo są dzieki swojej psisiej partii piskuraturze czy upartyjnionej Milicji są BEZKARNI.
+0-0
Niedziela, 27 sierpnia 2023 r. godz. 10:58
~kryspima
Czytam wypowiedź urzędników z wydziału 'promocji"(kogo czego?) i śmiechowi oprzeć się nie mogę. Wyliczenie instytucji miejskich w których znajdują się toalety ma być odpowiedzią na istniejący problem społeczny? Stwierdzenie graniczące z pewnikiem że w tym roku miasto nie planuje nic więcej jest przypięciem kwiatka do kożucha! Ostatnia z kwestii to lekceważenie spraw obywatela przez adresata zapytania. Otóż panie Nadbereżny w tym konkretnym stanowisku zawiera się arogancja pana do obywatela. Nie rozumie, nie zna a może nie chce znać ciążącego na panu obowiązku udzielania odpowiedzi w takich kwestiach przez pana osobiście a nie za pośrednictwem urzędnika - bez względu jakie stanowisko piastuje! Są sprawy które w imieniu pana może załatwiać urzędnik ale nie wszystkie. Odpowiedzi w newralgicznych kwestiach zawsze winny być sygnowane przez pana osobiście. Jeśli ma pan jakieś wątpliwości to polecenia godna będzie lektura uzupełniająca w postaci KPA. Zamiast siedzieć w radzie nadzorczej PGNiG to lepiej wziąć do ręki przepis prawny i zapoznać się z nim bo tak będzie lepiej.
+0-0
Sobota, 26 sierpnia 2023 r. godz. 11:43
~emeryt70
Toaleta przy dworcu w Rozwadowie byla wyremontowana w 2000 roku stala tak zamknieta po to zeby w 2022 ja wyburzyc i postawic TOi toia .U nas myśla że kazdy zdarzy na to do domu .
+0-0
Niedziela, 27 sierpnia 2023 r. godz. 19:48
~Antoni
psisia partyja sponsorowana z kremla ma za nic Polską Demokrację i Polską Konstytucję. Więcej - traktuje ją / je jak tanią dziwkę ze wschodu, której można sprzedać liścia, jak się buntuje... Zresztą tak traktują Polskie Kobiety...
+0-0
Niedziela, 27 sierpnia 2023 r. godz. 11:25
~kimono
Jak można zbierać podpisy pod anonimowymi listami na których nikogo nie ma? Przecież jest to niezgodne z ustawą ordynacja wyborcza. Popierać można kandydata/kę X, Y czy Z ALE NIE PUSTE MIEJSCE NA LIŚCIE. Dlatego takie przypadki łamania prawa wyborczego winny być wychwytywane przez policję i kierowane do właściwych organów. PiS nam zafundował przez ostatnie 8 lat 'rozbiór" demokracji to i końcówka musi być z przytupem, ze zwieńczeniem likwidacji stadnin koni arabskich w Janowie Podlaskim i Michałowie. Proszę nie podpisywać niczego bowiem potem wpiszą kogokolwiek będą chcieli. Poparcie na liście ma dotyczyć konkretnej osoby a nie widma.
+0-0
Piątek, 25 sierpnia 2023 r. godz. 17:35
~Aamon
W całej Polsce naród goni pisowców z ulic na których zbierają podpisy... Skarżą się milicji a sami Kowalskim czy Ozdobą zaczęli...Ach ta picia przeciętność i zakłamanie... W kiblach niedługo zbierać będą i w toi toyach...
+1-0
Piątek, 25 sierpnia 2023 r. godz. 17:22
~Aamon
Pamiętajcie, że ten ważny temat który jest tu poruszany wzbudza wielki smutek i zazdrość u tych którzy dzięki obecnej władzy nie mają czym srać... A jest ich coraz więcej... Pisinflacja zbiera żniwo... Pamiętaj, że jeżeli na jedzenie wydajesz 50% swych dochodów to jesteś biedny, a przecież wielu po opłaceniu mieszkania, spłacie raty kredytu nie ma nawet tych 50%... ,, Coście uczynili z ta krainą sqrvßyn*"....
+1-0
Sobota, 26 sierpnia 2023 r. godz. 17:16
~Jarosław Jarosław
Aamon ma rację. Część Polaków sra pod siebie tzn. Głosowaniem i popieraniem PiS robią sobie krzywdę. Ale co gorsza robią wszystkim Polakom krzywdę.
+0-0
Sobota, 26 sierpnia 2023 r. godz. 16:57
~Tworki pozdrawiają
jesteś halny największą porażką tego portalu, twój bełkot to bełkot starego dziada
+0-0
Sobota, 26 sierpnia 2023 r. godz. 15:59
~Ferdek z Poniatowskiego
Zgoda Halny, ale ja bym nie obrażał wieśniaków, bo oni go przewyższają kulturą i inteligencją. To ćwok co siem nabzdycza jak chyży ruj na wiecach
+0-0
Sobota, 26 sierpnia 2023 r. godz. 12:08
~Halny Grzegorz
Jesteś Aamon największym wieśniakiem i srasz pod siebie byle czym i byle gdzie ... tak jak na portalu.....
+0-0
Piątek, 25 sierpnia 2023 r. godz. 12:30
~furman z Tworkowa
s.amy gdzie popadnie, koniec dyskusji
+0-0
Piątek, 25 sierpnia 2023 r. godz. 08:57
~Janina
Szok! 60 tysieczne miasto i 2 miejskie tylko toalety
+1-0
Piątek, 25 sierpnia 2023 r. godz. 23:23
~kulfon
Wieśniak, cham - te określenia nie mają zwiazku obecnie z tym, gdzie ktoś mieszka tylko kto jaki jest. Miejsce zamieszkania daje obecnie podział na Miejskiego i Wiejśkiego Wieśniaka / Chama. Przy czym bycie Miejskim Wieśniakiem jest oznaką prawdziwego ZERA. Dzisiaj prawdziwego wieśniaka i chama łatwiej spotkać w Stalowej Woli niż w okolicznych miejscowościach. Wystarczy wyjść nocą na Rozwadów czy Plac Centralny czy kebaba na hali. Prawdziwa Śmietanka miejskiego Moczu.
+1-0
Piątek, 25 sierpnia 2023 r. godz. 17:16
~Y
Aamon. Ma rację Stalowa to wiocha.
+1-0
Piątek, 25 sierpnia 2023 r. godz. 12:27
~Aamon
Większym szokiem jest to, że Stalową Wolę nazywamy miastem a głosujemy jak ciemne wieśniaki... W mieście mieszkają mieszczanie a miasto to ośrodek kultury, nauki, sztuki, rozrywki a nie ciemnego parafianizmu... Żeby ,,miastowe" głosujące na pisiorów poczuły się lepiej można wykopać kilka dołów i zabić dechami naokoło... Nikt tak chamów nie dowartościował jak pisiory pokroju Kowalskiego, Szydło, Suskiego, Kaczyńskiego, kleru i im podobnych...
+1-0
Piątek, 25 sierpnia 2023 r. godz. 04:44
~Lipianka
W Galerii City Park jest toaleta , w hali owocowo -warzywnej , na dworcu pks . trzeba tylko chcieć poszukać .
+0-0
Niedziela, 27 sierpnia 2023 r. godz. 19:11
~Kawon1
mam pytanie - w jakich godzinach te toalety są czynne - chyba w godzinach dziennych - po tym chodzimy w krzaki
+0-0
Czwartek, 24 sierpnia 2023 r. godz. 16:14
~Mentalny Skansen
Niestety, Podkarpacie to wciaz kraina daleka od cywilizacji !
+1-0
Sobota, 26 sierpnia 2023 r. godz. 18:41
~Aamon
Może tak... Ale kto nam, podkarpackiej ciemnocie zabroni modlić się do obrazów (farby) albo do gipsu ( fugurki)...
+0-0
Czwartek, 24 sierpnia 2023 r. godz. 16:13
~FF
Pracuję w okolicach hali targowej. Normalne jest dla nas, że ludzie załatwiają potrzeby fizjologiczne w różnych miejscach w pobliżu budynków. Niedawno miałem nawet nasrane na schodach na półpiętrze naszego lokalu. Po weekendzie nasikane jest w każdej wnęce i zaułku. To, że władza nie widzi potrzeby budowania toalet publicznych jest po prostu tragiczne. Może następna zajmie się tematem.
+0-0
Czwartek, 24 sierpnia 2023 r. godz. 14:46
~miecio
urzędasy darmowo defekują w urzędach,więc ich nie interesuje co się dzieje w mieście czy mieszkańcy czy przyjezdni koło hali mają gdzie zdefekować czy oddać mocz mają na to wywalone ale jakby za brak publicznych kibli mieli co miesiąc zabierane 300 z premii jak to dzieje się w sektorze rynkowym to zaraz by w zębach sanitariaty przynieśli i instalowali w ciągu tygodnia byłby normalny publiczny szalet jak w cywilizowanym świecie a tak ..widzimy to co widzimy lans i propaganda..
+1-0
Czwartek, 24 sierpnia 2023 r. godz. 11:26
~Adam
Radnych opozycji ani rządzących nie interesuje żaden temat ... nawet kibli
+0-0
Czwartek, 24 sierpnia 2023 r. godz. 11:00
~dojna zmiana+
pisowcom szalety miejskie są niepotrzebne bo oni leżą i śr.ają pod siebie.
+1-0
Piątek, 25 sierpnia 2023 r. godz. 23:56
~Aamon
To fakt... I jeszcze się tym wymieniają...
+0-0
Czwartek, 24 sierpnia 2023 r. godz. 10:28
~Aamon
A jak tam się spuszcza wodę? Idzie fala? Bo jak jest fala- eech, zresztą można prościej... Niech pierwszy rzuci kamieniem ten, któremu nie dygnął na widok fali...
+0-0
Czwartek, 24 sierpnia 2023 r. godz. 08:44
~Smerf
Kolejny powód do pisania mandatów.
+0-0
Czwartek, 24 sierpnia 2023 r. godz. 07:34
~Wujek Dobra Rada
Temu "mieszkańcowi" przypomnieć należy że darmowe toalety są dostępne za darmo we wszystkich instytucjach, obiektach typu galerie handlowe, przychodnie, urzędy itp. Jeśli mimo ma jakiś problem z trzymaniem kału i moczu i nie dojdzie z punktu A do punktu B powinien zakupić pieluchy dla dorosłych. No i jak najszybciej udać się do specjalisty.
+0-1
Czwartek, 24 sierpnia 2023 r. godz. 14:07
~Potrzebujący
Cały pis - można ale nie można. Jak można to idz do sądu w Stalowej woli - z ulicy - i skorzystaj. Lub do Urzędu Miasta. Lub na Komisariat. Lub do biblioteki. Albo lepiej - do ZUS lub do Urzędu Skarbowego! Pozamykane na klucz i pani w okienku cię poinformuje, że to dla petentów i pracowników. Przy czym petentowi też nie wyda kluczyka. Co to w ogóle w obiekcie urzyteczności publicznej zamykanie toalet na klucz przed ludzmi? Jak za Komuny! Jedne Vivo koło oczyszczalni co ma ogólno dostępne toalety w przyzwoitym stanie.
+0-0
Czwartek, 24 sierpnia 2023 r. godz. 07:31
~RĘCE OPADAJĄ CO ZA TYP
Ja pier....le czy wydalanie, fekalia lub mówiąc wprost: sranie to rzeczywiście jest temat, którym powinni zajmować się z nabożnym przejęciem urzędnicy? Gościowi brakuje mapy kibli w Stalowej Woli? Rzeczywiście MAPA KIBLI to taki palący problem???
+0-0
Czwartek, 24 sierpnia 2023 r. godz. 10:53
~stalowiak
nie, nie ma tematu, sramy w krzaki a jak nie chcą nam udostępnić kibla to sramy pod kiblem, proste
+0-0
Czwartek, 24 sierpnia 2023 r. godz. 00:51
~Spłuczka
Sytuacja w Stalowej Woli pod względem dostępności toalet jest jest bardziej tragiczna niż w krajach III świata. Totalny ciemnogód. Jest takie przełożenie cywilizacyjne - powszechne darmowe społeczne i systemowe rozwiązania sanitarne i higieniczne odzwierciedlają poziom zarówno dobrobytu, poziom społeczeństwa i poziom rządzących. Pod tym względem, za tych władz pisowskich, jest nawet gorzej niż za komuny. Są tak pazerni, że nawet powszechnie dostępnych czystych toalet nie uświadczysz. Wszystko co moze idzie do kieszeni towarzyszy partyjnych.
+1-0
Środa, 23 sierpnia 2023 r. godz. 22:48
~Ferdek z Poniatowskiego
Platfusom to tylko kręcenie klocków w głowie, a król na piechotę to do alkowy też chodzi, jak mu nadworny dworzanin doniesie, że królowa już w alkowie. Bo jakby go w lektyce do alkowy dostarczali, to królowa by opuszczała alkowę tej nocy, tłumacząc siem bólem głowy.
+0-0
Środa, 23 sierpnia 2023 r. godz. 22:32
~marzenka
jak przypili to można żnąć pod kiblem i kary nie ma, bo to zrządzenie losu jest
+0-0
Środa, 23 sierpnia 2023 r. godz. 22:24
~Joker
Powinni jeszcze SCUW dopisać do listy, który powinno się najlepiej cały zas.ać.
+0-0
Środa, 23 sierpnia 2023 r. godz. 21:01
~Pakero
Srać pod urzędem i lać
+0-0
Środa, 23 sierpnia 2023 r. godz. 18:04
~lucek
Ja jeżdże do Vivo albo przy poczcie w krzaki lub parku.Wszędzie zasrane a tabliczki są tylko zbieraj po swoim psie.Przed Bazyliką i szpitalem za komuny to coś takiego było ale po przemianach w latach 90-tych to zlikwidowano.Więc sramy gdzie się da.
+0-0
Czwartek, 24 sierpnia 2023 r. godz. 07:38
~he he he
a mnie babcia mówiła, że porządny gospodarz zawsze niesie do domu
+0-0
Środa, 23 sierpnia 2023 r. godz. 19:56
~nie mam problemu
A ja wszystko do domu tak mnie babcia uczyąła masz problem to .... . ..... powaliło człowieka nie masz większych problemów może powiesz że wszystko wina ...
+0-0
Środa, 23 sierpnia 2023 r. godz. 17:46
~olka
tym się właśnie Polactwo różni od Niemca, tam się wysrasz bez problemu, czysto, za darmo, papier jest, podpaski dla kobiet są, pani od pilnowania czystości jest, w Polsce trzeba dalej latać za stodołę albo w krzaki, żenada po całości
+0-0
Czwartek, 24 sierpnia 2023 r. godz. 07:41
~ala
te panie od pilnowania czystości w toaletach to przeważnie Polki, zadbane, w markowych ciuchach
+0-0
Środa, 23 sierpnia 2023 r. godz. 16:45
~Ferdek z Poniatowskiego
Jak podróżowałem po USA, to w każdym dużym markecie czy molu można siem było wypróżnić, a tu w Stalówce to mi w Lidlu (jak jeszcze tam chodziłem) odmówiono, motywując że tylko dla personelu. Ledwo dojechałem do domu na rowerze przekraczając dozwoloną prędkość, he he he. I od tego czasu już skończyłem z Lidlem.
+0-0
Czwartek, 24 sierpnia 2023 r. godz. 12:43
~Jarosław Jarosław
A w Biedronce byłeś?
+0-0
Czwartek, 24 sierpnia 2023 r. godz. 08:05
~To super!
Jednego ob.ra.nego pisora w Lidlu mniej
+0-0
Środa, 23 sierpnia 2023 r. godz. 16:19
~Chicago - itd.
A tutaj (w USA) toalety sa dostepne w praktycznie wszystkich wielkich sklepach (za darmo i kazdy moze tam wejsc). W tych mniejszych bywa roznie - czasami sa dostepne "tylko dla klientow". Tak, czy inaczej - sa bezplatne. Przez ponad cwierc wieku w USA nigdy nie placilem za wejscie do toalety...
+0-0
Środa, 23 sierpnia 2023 r. godz. 16:02
~Kk
W rozwadowie na dworcu kolejowym bedzie szalet miejski mieszkancy stalowej woli beda mogli skorzystac
+0-0
Środa, 23 sierpnia 2023 r. godz. 15:28
~LPG
Myślę że sąd nikogo nie może skazać za to że człowiek nie wytrzymał i popuścił np pod urzędem miasta bo człowiek ma prawo oddychać jeść pić i defekowac. Zatem obywatele do dzieła....
+0-0
Środa, 23 sierpnia 2023 r. godz. 16:53
~pisia_k..pa
Psisarska prokuratura udowodniła, że za mniej istotne czyny mogą postawić kogoś przed sądem i doprowadzić poprzez naciski i zmianę sędziów do skazania.
+0-0
Środa, 23 sierpnia 2023 r. godz. 15:22
~jan
.... kibelek w rynku czynny ? .... żadnego przecięcia wstęgi, żadnych przemówień, żadnej konferencji prasowej, żadnych orderów, żadnej orkiestry.... pełna konspiracja, nawet patrona nie nadali .... takie intymne otwarcie ....
+0-0
Środa, 23 sierpnia 2023 r. godz. 21:34
~jan
... @Wypierdekz Poniatowskiego ..... ale na pewno pisowski dygnitarz dokonał inauguracyjnej defekacji, a instrukcja spuszczenia wody nie przerosła jego możliwości intelektualnych .....
+0-0
Środa, 23 sierpnia 2023 r. godz. 18:32
~Ferdek z Poniatowskiego
A co z otwarcia kibla jakieś wielkie wydarzenie robić? POgięło cię janie dzbanie, czy co? Platfusy pewnie przecinali wstęgi z takich błachych POwodów i PiSowi tak doradzasz.
+0-0
Środa, 23 sierpnia 2023 r. godz. 15:21
~CA
A dlaczego nie są udostępniane w sklepach?
+0-0
Środa, 23 sierpnia 2023 r. godz. 15:13
~rease
jak to jest urzędasy srają za darmo u urzędach,a mieszkańcy nawet jednej toalety miejskiej darmowej jak w cywilizowanym świecie nie mogą się doprosić niekiepska uralska mentalność w magistracie.. o tempora,o mores !
+0-0
Środa, 23 sierpnia 2023 r. godz. 14:40
~Jak się
człowiek spręży, to w 15 minut się kilka razy skupi.
+0-0
Środa, 23 sierpnia 2023 r. godz. 14:24
~he he he
ale, że co? jak mi się zachce koło basenu, to muszę kupić bilet na basen, żeby na 2-kę skoczyć? bo nie ogarniam tego bełkotu i skąd przyjezdny ma wiedzieć, gdzie może postawić klocka?
+0-0
Środa, 23 sierpnia 2023 r. godz. 15:32
~Czarek z naprzeciwka
Oj, nie. Kup sobie pampersa. I po ... , do psiego pakietu. Będzie ekologicznie.
+0-0
Środa, 23 sierpnia 2023 r. godz. 13:57
~Marek
Na rynku w Rozwadowie jest płatna toaleta i tylko na 15 minut skupienia
+0-0
Środa, 23 sierpnia 2023 r. godz. 16:55
~wucet
Jak masz legitymację partyjną pisiorów, to możesz nawet i 30 minut siedzieć - bezpłatnie. Tak samo drzwi do kibelków w UM wtedy stają magicznie otworem.
+0-0
Stalowka.NET - Wiadomości lokalne z miasta Stalowa Wola i okolic
Copyright 2001 - 2024 Stalowka.NET
  » O nas  » Redakcja  » Reklama  » Kontakt
Wszelkie prawa zastrzeżone.


X Ta strona korzysta z plików cookie w celu świadczenia usług i realizacji potrzeb użytkowników. Pliki te mogą być zapisywane w pamięci Twojego urządzenia. Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki internetowej. Więcej w polityce prywatności.