Stalowa Wola Stalowa Wola: Huta Stalowa Wola
Wiadomości lokalne z miasta Stalowa Wola i Powiatu Stalowowolskiego. Najnowsze! Najszybciej!
Kamera na żywo na panoramę Stalowej Woli na skrzyżowanie Al. Jana Pawła II z ul. KEN
Nagrania audio, rozmowy z ciekawymi ludźmi
Fotografie z najważniejszych wydarzeń w Stalowej Woli
Kanał youtube.stalowka.net - Pierwsza stalowowolska telewizja internetowa
Encyklopedia miasta Stalowa Wola
Zapowiedzi zbliżających się wydarzeń kulturalnych
Baza adresowa najważniejszych firm i instytucji życia publicznego
Bezpłatna baza ogłoszeń dla mieszkańców miasta Stalowa Wola jak i Powiatu Stalowowolskiego
Twoje konto
Strona główna  Stalowa Wola / Wiadomości Czwartek, 20 czerwca 2024 r. Imieniny: Bogny, Rafaeli, Rafała
 Wiadomości lokalne
» Odpowie za kradzież perfum
» Tańcem i śpiewem przywitali wakacje
» W szpitalu w Stalowej Woli za tydzień ruszy dział Ortopedii Dziecięcej
» Kratka kanalizacyjna - zabytek czy nie?
» Zapisz dziecko na wakacje w bibliotece!
» Wicewojewoda Wiesław Buż z wizytą w SK Nexilis
» Sprzedawał ogród działkowy, który nie był jego własnością
» Wodne kurtyny już chłodzą mieszkańców
» Potrzebna debata na temat budownictwa mieszkaniowego w Stalowej Woli?
» Wypadek w Rudzie. Peugeot zderzył się z hondą
» Jan Gorczyca ze Stalowej Woli popularny we Włoszech. Bezdomny Polak wydał książkę
» Skończyłeś 40 lat? Zrób badanie krwi sprawdzające prostatę
Więcej » 
 Zasłyszane...
"Możemy spodziewać się ruchu scenicznego, tańca, gestu, scenografii, efektów świetlnych i przede wszystkim fantastycznego doznania oczyszczenia naszego sumienia bo spektakle KTO właśnie takie są".
Marek Gruchota, dyrektor Miejskiego Domu Kultury w Stalowej Woli.
 Imprezy w mieście
» Zapraszamy do udziału w IX edycji RELACJI
» AMATOPASJA 23
» Pocztówki z Rozwadowa
» XI Krakowski Salon Poezji w Stalowej Woli
» Dobre Granie Przy Fontannie’24 - Lipiec
» Konferencja Wzory lasowiackie według Marii Kozłowej
» Wakacyjne Warsztaty Muzyczne w MDK
» Wystawa: Rendery, Fraktale, piksele...
» Kabaret Młodych Panów
» Wieczór panieński plus
Więcej » 
 Fotoreportaże
Stalowa Wola: Krzysztof Faraś na wyścigach górskich w Prządkach
»Krzysztof Faraś na wyścigach górskich w Prządkach
»Muzeum COP: Festiwal Wynalazków
»Poseł Rafał Weber zbierał podpisy przeciwko podwyżkom cen energii
»Krzysztor Faraś na Torze Kielce
»Rada Miasta 2024-2029
Więcej » 
Wiadomości lokalne / Polityka i Samorządy

Środa, 24 maja 2023 r. godz. 09:33     /Infomacja prasowa UM/
PCK rozpoczyna wydawanie żywności

Informujemy o rozpoczęciu działalności punktu wydawania żywności dla osób potrzebujących z terenu Miasta Stalowej Woli w nowej lokalizacji, przy ulicy Kwiatkowskiego 1 - Brama nr 3 HSW.
Informujemy o rozpoczęciu działalności punktu wydawania żywności dla osób potrzebujących z terenu Miasta Stalowej Woli w nowej lokalizacji, przy ulicy Kwiatkowskiego 1 - Brama nr 3 HSW.
Fot. UM Stalowa Wola
Informujemy o rozpoczęciu działalności punktu wydawania żywności dla osób potrzebujących z terenu Miasta Stalowej Woli w nowej lokalizacji, przy ulicy Kwiatkowskiego 1 - Brama nr 3 HSW.

Już 30 i 31 maja w godzinach od 9:00 do 15:00 Polski Czerwony Krzyż wyda żywność przygotowaną dla 228 beneficjentów zakwalifikowanych do Programu przez Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Stalowej Woli. Program Operacyjny Pomoc Żywnościowa 2014-2020 współfinansowany jest z Europejskiego Funduszu Pomocy Najbardziej Potrzebującym - Podprogram 2021 Plus.

Nowy punkt wydawania żywności zlokalizowany jest obok dużego parkingu i zajezdni autobusowej. Mieszkańcy, którzy będą korzystać z pomocy mają możliwość dojazdu autobusami komunikacji miejskiej bezpośrednio pod budynek. Osoby korzystające z sieci rowerów miejskich mają do dyspozycji także stację rowerową. Jest to miejsce bezpieczne, nieuciążliwe ze względu na brak zabudowy mieszkaniowej oraz umożliwia swobodny dojazd dostawcom żywności. W tym budynku funkcjonowała kiedyś komercyjna placówka dużego banku, co pokazuje, że jest to lokalizacja spełniająca wszystkie standardy. Miasto użyczyło ten lokal na działania związane z wydawaniem żywności na terenie Stalowej Woli.

W dniu 7 marca 2023 roku został rozstrzygnięty konkurs ofert na realizację zadania publicznego pn. "Wspieranie organizacji zajmujących się pozyskiwaniem i dystrybucją artykułów spożywczych. Zadanie z zakresu pomocy społecznej, w tym pomocy rodzinom i osobom znajdującym się w trudnej sytuacji życiowej". Podkarpacki Oddział Polskiego Czerwonego Krzyża - organizacja, która spełniła wszystkie wymogi formalne i dodatkowo miała w ofercie szkolenia dla beneficjentów z zakresu racjonalnego gospodarowania budżetem domowym oraz zdrowego i ekonomicznego przygotowania posiłków wygrała ten konkurs i będzie realizowała wydawanie żywności oraz wspomniane szkolenia przy wsparciu finansowym Miasta Stalowej Woli w wysokości 36 800 zł.

Polski Czerwony Krzyż, to organizacja społeczna, zrzeszona w największym ogólnoświatowym ruchu humanitarnym, jednym z najstarszych w historii ludzkości. Misją PCK jest zapobieganie ludzkim cierpieniom i łagodzenie ich skutków oraz ochrona ludzkiej godności bez jakiejkolwiek dyskryminacji na tle narodowości, rasy, płci, przekonań religijnych lub politycznych. PCK posiada najwyższy autorytet działania na terenie Stalowej Woli, skupia profesjonalnych pracowników i wolontariuszy o bardzo dużym doświadczeniu.

Zmiana lokalizacji punktu wydawania żywności była podyktowana wsłuchaniem się w głos mieszkańców osiedla OZET, dla których punkt wydawania darów od lat powodował duże utrudnienia. Skargi na dotychczasową formę prowadzenia punktu wydawania żywności zostały uznane za zasadne. Z uzyskanych informacji wynika, że Polski Komitet Pomocy Społecznej realizuje obecnie jedynie umowy dla mieszkańców gmin sąsiednich dla Stalowej Woli tj. z Gminami Radomyśl nad Sanem i Gminą Pysznica.

Celem Programu Operacyjnego Pomoc Żywnościowa jest zapewnienie najuboższym mieszkańcom Polski pomocy żywnościowej. Zestaw na Podprogram 2021 Plus obejmuje artykuły spożywcze w łącznej ilości ok. 9,2 kg, w tym: powidła śliwkowe - 0,3 kg, makaron jajeczny świderki - 2 kg, mleko UHT- 21, szynka wieprzowa mielona - 0,9 kg, cukier biały - 2 kg oraz olej rzepakowy.

Zestaw w/w artykułów spożywczych na Podprogram 2021 Plus określony jest dla jednego odbiorcy końcowego, zarówno dla osoby samotnie gospodarującej jak i dla osoby w rodzinie. W kolejnych miesiącach zgodnie z ustaleniami dokonanymi z PCK, żywność będzie wydawana w dwa ostatnie dni miesiąca.

Mamy nadzieję, że nowe miejsce przygotowane przez Polski Czerwony Krzyż, będzie pokazywało możliwości działań wolontariatu i osób zaangażowanych w pomoc najbardziej potrzebującym na różnych płaszczyznach. Miasto Stalowa Wola jest zawsze otwarte i gotowe na wsparcie wszystkich organizacji, które działają na rzecz drugiego człowieka.

Strona do druku Drukuj artykuł    

Jeżeli masz jakieś ciekawe informacje, chcesz przekazać coś ważnego,
coś interesującego, nie wahaj się - napisz do nas: redakcja@stalowka.net

Dodaj komentarz do artykułu »  

Piątek, 26 maja 2023 r. godz. 08:42
~Aamon
Z okazji ,,Dnia Matki" życzę wszystkim Mamom wszystkiego najlepszego, spełnienia tego co sobie wymarzyły i zrealizowały swoje życiowe cele... Szczególnie serdecznie pozdrawiam te najbardziej zdeterminowane, odważne, które dzięki nauce i metodzie ,,in vitro" są szczęśliwymi Mamami.. Ciężko w taki dzień jest człowiekowi na sercu kiedy pomyśli, że taka oprwczyni i wspołwinna zbrodni na swoim dziecku ,,madka" 8- letniego Kamila ma nabyte prawa do pisowskiej emerytury za szczególne zasługi w rozmnażaniu...
+0-0
Niedziela, 28 maja 2023 r. godz. 09:46
~będą odpowiadać
do amona, nie chwal sam siebie bo całe miasto się z ciebie śmieje tak jak się śmiał nasz pan minister Weber z tfuSSka po ogłoszeniu tej nowej bardzo ważnej komisji do zbadania kto zdradził Polskę i Polaków w Rosji.
+0-0
Piątek, 26 maja 2023 r. godz. 21:40
~matka ze Stalówki
Aamon the best, ferdek z P. to guano
+0-0
Czwartek, 25 maja 2023 r. godz. 20:36
~Mieszkaniec
~liberia - nie trzeba być zbyt inteligentnym by rozumieć znaczenie słów: wierny, uczciwy, lojalny, oddany sprawie i najważniejsze słowo - honorowy. był w K15 tylko do tego momentu, do którego interesy tej formacji były zgodne z tym co robi. Był przyjacielem Kukiza i jest nim nadal ale nie da sie wodzić na krótkiej smyczy.
+0-0
Czwartek, 25 maja 2023 r. godz. 15:05
~HALNY Grzegorz
Panie cenzorze pan się nie boi , bo za mym wpisem dziś NATO stoi Ps.... Ale , ale Aleksandra .......... Dziś 5 pięknych kobiet dostało od Halnego kwiaty . Jutro wszystkie dostaną nowe, tym razem od swoich dzieci.....
+0-0
Piątek, 26 maja 2023 r. godz. 08:55
~HALNY Grzegorz
...młody , miałeś kiedyś kręcenie wora ?. Ps...... dzieci się nowe urodzą nam , ..... za dzień , za dwa ....
+0-0
Czwartek, 25 maja 2023 r. godz. 19:06
~młody
@halny, co ty ćpiesz dziadek?
+0-0
Czwartek, 25 maja 2023 r. godz. 16:55
~HALNY Grzegorz
Grzegorz mówi że to może i dobrze że wpis nie został zaakceptowany ..... a Halny liczył się z tym , że trafi przed oblicze Temidy .Była kiedyś sprawa mataczona przez skorumpowanych psów / było to pobicie z utratą przytomności - na mózgu pozostały stwierdzone zwapnienia / , przy której szefowa prokuratury stalowowolskiej wiła się za biurkiem jak żmija z hemoroidami. Dziś mam dużo cierpliwości i pociągnę tematy do końca . Ps..... aż się prosi melodia z Ojca Chrzestnego......
+0-0
Czwartek, 25 maja 2023 r. godz. 14:10
~miecz
nie pojmuje ,nie tak dawno szanowny pinokio informowal ze w kraju jest tak dobrze ,ze zniknely zeszyty w sklepach na ktore zapisywane byly zakupy na kreske ,bedzie czternastka dla emerytow ,pewnie ta zywnosc bedzie wydawana dla uchodzcow z ukrainy ,
+0-0
Czwartek, 25 maja 2023 r. godz. 16:59
~smaki i niesmaki
To nie jest prawdziwa "14-tka", bo czesc emerytow tej tzw. "czternastki" nie dostaje!
+0-0
Czwartek, 25 maja 2023 r. godz. 13:54
~sznapsik
Wspaniale. niech rozdają. Przynajmniej nie hejtują, jak hausner. A udaje świętego.
+0-0
Czwartek, 25 maja 2023 r. godz. 17:00
~Podkarpacka Ciemnota
PKPS tez rozdawal... i robil to dobrze !
+0-0
Czwartek, 25 maja 2023 r. godz. 09:11
~Mieszkaniec
Pan Hausner powinien powrócić jako radny pomimo tych wszystkich niegodziwych szykan ze strony obecnej kliki Dojnej Zmiany. To człowiek uczciwy. To ktoś, kto nie widzi w działaniu celu osobistego i chęci jakiegokolwiek zysku. To człowiek otwarty na innych, taki, który chce dla ludzi zrobić jak najwięcej. Dąży do tego, aby im, a nie jemu samemu, żyło im się lepiej, łatwiej, prościej. To człowiek z pomysłami, komunikatywny, operatywny, potrafiący słuchać, a przede wszystkim to ktoś, kto potrafi szanować innych. To człowiek, który swoim życiem daje przykład innym, budzi zaufanie otoczenia. Pan Hausner jest stały w swoich poglądach, które podziela również świadoma i rozumna część mieszkańców. Uczciwy i pracowity społecznik, którego cechuje doświadczenie, skuteczność i rozwaga w podejmowaniu decyzji. Zawsze możemy liczyć na niego a on na naszą pomoc.
+0-0
Czwartek, 25 maja 2023 r. godz. 13:53
~liberia
Stały w swoich poglądach? Hahahaha... Kukizowiec, który odszedł od Kukiza. To o tej stałości. Do tej laurki dodam jeszcze, że non stop hejtuje prezydenta. Praktycznie koórka przyklejona do ręki i ciągłe wstawianie komentarzy i hejtów.
+0-0
Czwartek, 25 maja 2023 r. godz. 09:09
~Aamon
Całe lata PCK w Stalowej Woli ciężko było zauważyć... W ogóle było? Kto jest w zarzadzie i od kiedy? Czy można przybliżyć sylwetki i życiorysy tych społeczników? W jak sposób dzialali w naszym mieście, od kiedy i gdzie mieli siedzibę? Skąd się ci ludzie wzięli? Wypuścili już tych z komitetu Zalewskiej?
+0-0
Czwartek, 25 maja 2023 r. godz. 08:06
~kefir55
ale po co przecież mamy taki dobrobyt wystarczy sobie kaszojadów narobić.
+0-0
Czwartek, 25 maja 2023 r. godz. 07:58
~mieszkaniec
Lawecierzu nie hejtuj, mamy ciebie już dość!!
+0-0
Piątek, 26 maja 2023 r. godz. 08:43
~Hges
Przynajmniej uczciwie pracuje w przeciwieństwie do złodziei pasożytujących w spółeczkach radach i korycie budżetowym postkomunistycznym PiSobolszewikom..
+0-0
Czwartek, 25 maja 2023 r. godz. 07:36
~no comment
z neta dzisiaj "Ukraińska firma Energoatom poinformowała, że awaria została spowodowana nocnym ostrzałem zewnętrznej linii energetycznej. Ta ostatnia dostarcza energię do kontrolowanej obecnie przez Moskwę elektrowni jądrowej Zaporoże. Awaryjnie włączono w zakładzie dieslowskie generatory w celu powstrzymania katastrofy. Ale zapasy paliwa wystarczają tylko na kilka dni - przy czym zasilanie zewnętrzne jest niezbędne do utrzymania pomp chłodzących materiał jądrowy w blokach energetycznych. Jeśli zewnętrzne zasilanie nie zostanie szybko przywrócone, może to "zagrozić bezpieczeństwu nuklearnemu i radiacyjnemu całego świata" - donosi ukraińska strona 7dniv. Panika po ewakuacji Dzieje się to kilka tygodni po tym, jak Putin wywołał ogromną panikę, nakazując ewakuację miasta w pobliżu elektrowni. Organ nadzoru nuklearnego Organizacji Narodów Zjednoczonych ostrzegł przed poważnym wypadkiem nuklearnym po tym, jak Moskwa nakazała opuszczenie 18 miast i wsi położonych najbliżej elektrowni jądrowej, gdzie mieszka większość jej pracowników."
+0-0
Czwartek, 25 maja 2023 r. godz. 07:10
~HALNY Grzegorz
Jeszcze trochę a dobiorę się do dopy jednego p...OSŁA . Pewnie już zalewa robaka i czeka na swoje przeznaczenie...... a moja zemsta będzie słodka ! Wyjaśnienia wymaga to co stało się z moim listem do PREZESA .... chyba przechwyciło go ELDORADO POGRANICZA , chyba...... Ps Pojechałem kiedyś do annopolskiego biznesmena ps. Zyga - SB-ka na emeryturze. Ten bohater , który niszczył ludzkie życiorysy zamknął się w biurze i czekał na posiłki skorumpowanych psów. W tym czasie skopałem tej hienie zderzaki w samochodzie...... a interwencja posiłków była jak w amerykańskim filmie he he.......
+0-0
Piątek, 26 maja 2023 r. godz. 17:34
~lekarka
@~Pan Felczer, jest normalny inaczej
+0-0
Czwartek, 25 maja 2023 r. godz. 18:14
~Pan Felczer
Czy ten osobnik ("Halny") jest normalny???
+0-0
Środa, 24 maja 2023 r. godz. 22:43
~Roman
~aniołek - nie masz zielonego pojecia o tym co piszesz. W tym blaszaku nie mozna przechowywac zadnych artykulow spozywczych ani w lecie ani w zimie. To byla podstepna zagrywka nadbereznego by zmusic wolontariuszy z PKPS do rezygnacji z dzialalnosci na rzecz najubozszych a ich miejsce miala przejac oplacana sowicie z budzetu miasta obecna klika.
+0-0
Środa, 24 maja 2023 r. godz. 21:37
~młoda
Emerytura 1100zł, czynsz za mieszkanie (26m2) 500zł, na prąd 70 zł na miesiąc, leki 250-300zł na miesiąc. Na jedzenie zostaje tyle co nic. Niestety kryterium dochodowe nie pozwala przyznać choć posiłku dziennie takiej osobie samotnej i schorowanej. Komu więc jest ta pomoc z PCK przyznawana? Jak Pomoc Społeczna określa komu co przyznać jeśli są osoby, które bez pomocy zwykłych ludzi nie mieli by na jedzenie.
+0-0
Piątek, 26 maja 2023 r. godz. 07:16
~mieszkanka
@młoda, babciu nie użalaj się nad sobą tylko włącz myślenie i zrób coś ze swoją opłakaną sytuacją życiową
+0-0
Czwartek, 25 maja 2023 r. godz. 17:27
~*
Proszę iść do mops i zasięgnąć informacji.
+0-0
Środa, 24 maja 2023 r. godz. 20:11
~Miss
No i dobrze. Pieski opozycyjne jednak szczekają.
+0-0
Środa, 24 maja 2023 r. godz. 21:50
~Trzecia Twarz PiSiora
Masz cos konkretnego do powiedzenia, czy tylko plujesz tu jadem i zolcia?
+0-0
Środa, 24 maja 2023 r. godz. 18:00
~RST Przemo
Masz rację nie ma ubogich ale jest wielu nierobów alkoholików darmozjadów
+0-0
Czwartek, 25 maja 2023 r. godz. 14:14
~Aamon
Obrażasz beneficjentów korzystających z pomocy żywnościowej finansowanej przez UE? Twierdzisz, że korzystają z niej alkoholicy i nieroby? Czy to jest oficjalne stanowisko pisowców czy tylko twoje? Śmieszy i bawi cię czyjaś bieda bo pewnie tłuku siedzisz gdzieś w UM albo innym zapisionym miejscu i bierzesz kasę za pracę innych... A swoją drogą pisowcy jak to na komuchów przystało rozdają co nie swoje i na co grosza nie dali bo wybory niedługo... A tak bezinteresownie nie można towarzysze pomagać?
+0-0
Środa, 24 maja 2023 r. godz. 21:54
~PiSuar Cuchnie
Dlaczego klamiesz, i to w tak nedzny sposob, PiSiorku? Dlaczego ponizasz tysiace ludzi, ktorzy zyja w Polsce ubogo, a nie sa zadnymi alkoholikami, czy obibokami?
+0-0
Środa, 24 maja 2023 r. godz. 16:30
~Wasza Wielce Dojna Zmiana
Zaraz, zaraz... podobno za nierzadow PiSowskiej mafii nie ma zadnych "ubogich". To po co rozdawac zywnosc??
+0-0
Czwartek, 25 maja 2023 r. godz. 17:24
~Aamon
Oni są już posrani po pachy... Ciekawe co będą robić po wyborach po tych KUL-ach i rydzykowskich fakultetach...
+0-0
Środa, 24 maja 2023 r. godz. 18:50
~Bez Znieczulenia
Oni specjalnie zwlekaja z waloryzacja "500+" do czasu po wyborach. To takie proste - chcecie waloryzacji, glosujcie na nas! --- P.s. Poza tym, PiSowskie "500+" dla WSZYSTKICH jest demoralizujace. Powinna byc jakas granica dochodow... dlaczego mamy dofinansowywac dzieci ludzi bardzo bogatych?
+0-0
Środa, 24 maja 2023 r. godz. 17:22
~gorzko
Oni jak się pomylą to prawdę powiedzą. Otóż ten naczelnik wraz potężną grupą niszczycieli przez ostatnie osiem lat dali nam popalić a w ub. roku przybyło 890 tys ubogich ludzi. Drugim sprawdzianem ich kłamstwa odnośnie inflacji to żądanie waloryzacji 500+ od 1-go czerwca br. na co nie ma ich zgody bo ich zdaniem wznieciłoby to inflację. Zatem to nie Putin i jego działania są czynnikami inflacyjnymi tylko nasi decydenci. Sami niechcący wytrącili sobie używany do woli wytrych "putinflacja". Mamy was kłamczuchy.
+0-0
Środa, 24 maja 2023 r. godz. 14:48
~Aamon
A tak na marginesie, to gdzie to PCK było wcześniej i kto tam i od kiedy działa? Tam poniżej jakiś niespełniony stróż prawa straszy kogoś, kto napisał, że pisowcy okradali PCK...Przecież to fakt, pisowcy ukradli 3 mln. i gdyby na fundusz wyborczy Zalewskiej zapłacili więcej jak tylko ochłapy w kwocie 7 tys. to może wszystko potoczyłoby się inaczej... Nie podzielili się to siedzą...
+0-0
Czwartek, 25 maja 2023 r. godz. 18:17
~Taka Wolska, taki kraj...
Cienko "Ferdku", a nawet bardzo cienko...
+0-0
Środa, 24 maja 2023 r. godz. 21:14
~Ferdek z Poniatowskiego
A ty gdzie siem POdziewałeś jak wypadłeś z pękniętego chińskiego?
+0-0
Środa, 24 maja 2023 r. godz. 14:39
~jaro
A po co rozdawać żywność .Przecież w pisowskiej telewizji i od miejscowego starucha niejakiego ferdka pampersa słyszymy codziennie jaki to dobrobyt nastał za nierządów starego kawalera.
+0-0
Środa, 24 maja 2023 r. godz. 21:52
~Ferdek z Poniatowskiego
Nie wysilaj siem jaro pampersie jak szczypiorek na wiosnę, bo ci zawory POpuszczą, he he he
+0-0
Środa, 24 maja 2023 r. godz. 14:26
~Ferdek z Poniatowskiego
Proszę siem nie pchać Platfusy. Najsampierw dla najbardziej potrzebujących Ukraińców
+0-0
Środa, 24 maja 2023 r. godz. 19:14
~Tekturowe Czeki, Papierowa Wolska
PiSowski troll (tzw. "Ferdek") przechodzi samego siebie... jak w teatrze!
+0-0
Środa, 24 maja 2023 r. godz. 13:45
~Kapitan
Rozdawać rozdawać a dwaj kumple od kieliszka niech się wypłakują mediom jak szczeniaszki i udają niewinnych...
+0-0
Środa, 24 maja 2023 r. godz. 12:56
~ramastek
Czyli można było rozpocząć to, co przez lata niejaki Danielek laweciarz wmawiał że jest to niemożliwe?? A co kłamczuszek z niego....
+0-0
Środa, 24 maja 2023 r. godz. 12:39
~aniołek
To w tym miejscu gdzie Danielek upierał się, że nie da się rozdawać żywności? :D :D :D a teraz hejty wstawia...
+0-0
Środa, 24 maja 2023 r. godz. 12:16
~Kot jarka
Ile etatów my podatnicy opłacamy w tej hahahaha apolitycznej organizacji?
+0-0
Środa, 24 maja 2023 r. godz. 11:20
~jasio
a jak zostac benificjentem ,czy tylko wtedy jak mąrz w ameryce ale zona nie wie gdzie
+0-0
Sobota, 27 maja 2023 r. godz. 14:15
~Mario
Żal d.pe šciska!
+0-0
Środa, 24 maja 2023 r. godz. 11:12
~Pis23
Dzieki za info zaraz zbieram sasiadow i jade po dary moze jakas flaszka bedzie bo suszy nas bardzo bardzo
+0-0
Środa, 24 maja 2023 r. godz. 11:10
~czekamy
A co na to Danielek laweciarz? 20 czy 30 hejtów wpisze? (oczywiście jako "wiarygodny" człowiek)
+0-0
Środa, 24 maja 2023 r. godz. 10:59
~Następny
No i dobrze że w tym miejscu bo mieliśmy już dosyć tych patusów Hausnera na Ozecie!!!
+0-0
Środa, 24 maja 2023 r. godz. 19:43
~Lot nad Kaczym Gniazdem
"bo mieliśmy"? Mów sam za siebie, PiSia pokrako!
+0-0
Środa, 24 maja 2023 r. godz. 10:59
~Aamon
Taaa... Pisowcy rządzą i jest bieda? Na TVPIS co innego mówią... To chyba spóźniony prima aprilis bo kto to uwierzy... Chyba, że samochody i mieszkania rozdają?
+0-0
Środa, 24 maja 2023 r. godz. 10:03
~Marysia K.
PCK to spienięży i będzie miał pieniądze na kampanię wyborczą PiS u.
+0-0
Czwartek, 25 maja 2023 r. godz. 14:30
~Aamon
Może i po szkole Czarnka ale ja to bym go wysikał na jakimś drzewie np. w Parczewie... Niechby chłopina miał swoje 5 min. Oczywiście tylko samą ,,mordę"...
+0-0
Środa, 24 maja 2023 r. godz. 17:48
~Stefan
Sierżant Sztabowy jest jak widać po szkole Czarnka
+0-0
Środa, 24 maja 2023 r. godz. 17:47
~Red. K.
Sierżant jest ze sztabu na Nowogrodzkiej
+0-0
Środa, 24 maja 2023 r. godz. 15:46
~Edek Meloman
Sierżant sztabowy jak widać i czuć jest z nadania PiS
+0-0
Środa, 24 maja 2023 r. godz. 15:07
~tak tylko pytam
@sierżant sztabowy, panie sztabowy a jak to było z zakrzewską i kempą i ich akcjami w pck?
+0-0
Środa, 24 maja 2023 r. godz. 14:44
~Hmm
~ Sierżant sztabowy . Jak na razie to osoby z PIS mają zarzuty za okradanie PCK.
+0-0
Środa, 24 maja 2023 r. godz. 11:20
~dajewgardlo
Trzeba być niezłym gamoniem aby nie wiedzieć dlaczego PiS przenosi z PPKS do PCK rozdawanie żywności.
+0-0
Środa, 24 maja 2023 r. godz. 11:13
~Sierżant sztabowy
Marysiu czekaj na wezwanie do stawienia się na Policję. Poopowiadasz skąd znasz takie "rewelacje"' nadejdzie czas przeprisin' pokazania twojej mordy.
+0-0
Stalowka.NET - Wiadomości lokalne z miasta Stalowa Wola i okolic
Copyright 2001 - 2024 Stalowka.NET
  » O nas  » Redakcja  » Reklama  » Kontakt
Wszelkie prawa zastrzeżone.


X Ta strona korzysta z plików cookie w celu świadczenia usług i realizacji potrzeb użytkowników. Pliki te mogą być zapisywane w pamięci Twojego urządzenia. Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki internetowej. Więcej w polityce prywatności.