Stalowa Wola Stalowa Wola: Huta Stalowa Wola
Wiadomości lokalne z miasta Stalowa Wola i Powiatu Stalowowolskiego. Najnowsze! Najszybciej!
Kamera na żywo na panoramę Stalowej Woli na skrzyżowanie Al. Jana Pawła II z ul. KEN
Nagrania audio, rozmowy z ciekawymi ludźmi
Fotografie z najważniejszych wydarzeń w Stalowej Woli
Kanał youtube.stalowka.net - Pierwsza stalowowolska telewizja internetowa
Encyklopedia miasta Stalowa Wola
Zapowiedzi zbliżających się wydarzeń kulturalnych
Baza adresowa najważniejszych firm i instytucji życia publicznego
Bezpłatna baza ogłoszeń dla mieszkańców miasta Stalowa Wola jak i Powiatu Stalowowolskiego
Twoje konto
Strona główna  Stalowa Wola / Wiadomości Poniedziałek, 23 marca 2026 r. Imieniny: Feliksa, Konrada, Zbysławy
 Wiadomości lokalne
» Pożar torowiska na towarowej stacji kolejowej
» Kandydat na premiera PiS w Stalowej Woli
» Rozbudowa zaplecza dla transportu zeroemisyjnego w Stalowej Woli
» Nowy wyrok Trybunału Sprawiedliwości Unii Europejskiej - odzyskaj swoje odsetki
» Katolicki Uniwersytet Lubelski uruchomi w Stalowej Woli Instytut Nauk Farmaceutycznych
» Rozpoczyna się sezon motocyklowy. Policja apeluje o ostrożność i szacunek na drodze
» SMR impulsem rozwojowym dla Stalowej Woli
» Kolory, rytmy i radość. XV Igraszki Przedszkolne w afrykańskim klimacie
» Śmielak, majonez i Konkurs
» Centrum Sportów Młodzieżowych rośnie jak na drożdżach. Mieszkańcy ciekawi cen biletów
» Rozwadów. Zderzenie trzech aut przy Nepomucenie
» Jarmark Wielkanocny w Rozwadowie
Więcej » 
 Zasłyszane...
"Możemy spodziewać się ruchu scenicznego, tańca, gestu, scenografii, efektów świetlnych i przede wszystkim fantastycznego doznania oczyszczenia naszego sumienia bo spektakle KTO właśnie takie są".
Marek Gruchota, dyrektor Miejskiego Domu Kultury w Stalowej Woli.
 Imprezy w mieście
» Amit Peled & Martin Labazevitch - koncert na wiolonczelę i fortepian
» Koncert wiosenny
» 17. Zdarzenia Teatralne
» Dziecięce Zdarzenia Teatralne
» Zatracenie. Opowieść lasowiackich chłopek
» Grodzisko w Chotyńcu. Zachodnia brama Scytii
» EkoEksperymentarium - nowa interaktywna wystawa w Muzeum Centralnego Okręgu Przemysłowego
Więcej » 
 Fotoreportaże
Stalowa Wola: Plac budowy Centrum Sportów Młodzieżowych
»Plac budowy Centrum Sportów Młodzieżowych
»Klub Konfederacji w Stalowej Woli
»Konwencja PiS w Stalowej Woli
»Koncert Noworoczny 2026
»Potężny pożar hali z paliwami alternatywnymi
Więcej » 
Wiadomości lokalne / News

Wtorek, 21 czerwca 2022 r. godz. 12:34     /Artykuł sponsorowany/
Ostatnie wolne miejsca na dzierżawę budynków/lokali nad Jeziorem Tarnobrzeskim

Ostatnie wolne miejsca na dzierżawę budynków/lokali nad Jeziorem Tarnobrzeskim.
Ostatnie wolne miejsca na dzierżawę budynków/lokali nad Jeziorem Tarnobrzeskim.
Fot. TTBS
Zarząd Tarnobrzeskiego Towarzystwa Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. w Tarnobrzegu uprzejmie zawiadamia, że w dniu 20 czerwca 2022 roku zostały opublikowane ogłoszenia na dziesięcioletnią dzierżawę dwóch ostatnich wolnych budynków nad Jeziorem Tarnobrzeskim (jeden lokal handlowo-usługowy, a drugi gastronomiczny).

Pierwsza z ofert dotyczy przetargu ustnego nieograniczonego na dzierżawę na okres 10 lat części działek oznaczonych nr ewidencyjnym 101/5 i 101/7 o łącznej powierzchni 0,0414 ha, położonych przy ulicy Żeglarskiej obręb Kajmów, zabudowanych budynkiem jednokondygnacyjnym z przeznaczeniem pod działalność gastronomiczną o powierzchni zabudowy 99,52 m2. Bezpośrednio przy budynku teren utwardzony przeznaczony na ustawienie stolików do konsumpcji (lokalizacja nr B4).

Wywoławcza stawka czynszu rocznego z tytułu dzierżawy wynosi 27 000,00 PLN + 23 % podatku Vat - minimalne postąpienie 2 000,00 PLN.

Przetarg odbędzie się w dniu 30 czerwca 2022 roku o godz. 10:00 w siedzibie TTBS ul. Mickiewicza 4, pokój zarządu.

TREŚĆ OGŁOSZENIA
- KLIKNIJ W LINK

Druga dotyczy przetargu nieograniczonego na dzierżawę budynku gastronomicznego i usługowo-handlowego. Termin składania wniosków mija 30 czerwca 2022 roku o godz. 10:00 w siedzibie TTBS ul. Mickiewicza 4, pokój zarządu.

1. Przetarg ustny nieograniczony na dzierżawę na okres 10 lat części działek oznaczonych nr ewidencyjnym 101/5 i 101/7 o łącznej powierzchni 0,0414 ha, położonych przy ulicy Żeglarskiej obręb Kajmów, zabudowanych budynkiem jednokondygnacyjnym z przeznaczeniem pod działalność gastronomiczną o powierzchni zabudowy 99,52 m2. Bezpośrednio przy budynku teren utwardzony przeznaczony na ustawienie stolików do konsumpcji (lokalizacja nr B4).

2. Przetarg ustny nieograniczony na dzierżawę części działki oznaczonej nr ewidencyjnym 101/5 o powierzchni 0,0155 ha, położonej przy ulicy Żeglarskiej obręb Kajmów - Jezioro Tarnobrzeskie, zabudowanej budynkiem wielofunkcyjnym, którego część przeznaczona jest do oddania w dzierżawę z przeznaczeniem pod działalność handlowo - usługową na okres 10 lat. Nieruchomość stanowi własność Miasta Tarnobrzeg, a Tarnobrzeskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością jest uprawnione do dysponowania nią, także poprzez oddanie w dzierżawę podmiotom trzecim, działając w imieniu i na rzecz Miasta.

TREŚĆ OGŁOSZENIA
- KLIKNIJ W LINK

Strona do druku Drukuj artykuł    

Jeżeli masz jakieś ciekawe informacje, chcesz przekazać coś ważnego,
coś interesującego, nie wahaj się - napisz do nas: redakcja@stalowka.net

Dodaj komentarz do artykułu »  

Ten artykuł nie ma jeszcze żadnych komentarzy

Stalowka.NET - Wiadomości lokalne z miasta Stalowa Wola i okolic
Copyright 2001 - 2026 Stalowka.NET
  » O nas  » Redakcja  » Reklama  » Kontakt
Wszelkie prawa zastrzeżone.


X Ta strona korzysta z plików cookie w celu świadczenia usług i realizacji potrzeb użytkowników. Pliki te mogą być zapisywane w pamięci Twojego urządzenia. Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki internetowej. Więcej w polityce prywatności.