Stalowa Wola Stalowa Wola: Huta Stalowa Wola
Wiadomości lokalne z miasta Stalowa Wola i Powiatu Stalowowolskiego. Najnowsze! Najszybciej!
Kamera na żywo na panoramę Stalowej Woli na skrzyżowanie Al. Jana Pawła II z ul. KEN
Nagrania audio, rozmowy z ciekawymi ludźmi
Fotografie z najważniejszych wydarzeń w Stalowej Woli
Kanał youtube.stalowka.net - Pierwsza stalowowolska telewizja internetowa
Encyklopedia miasta Stalowa Wola
Zapowiedzi zbliżających się wydarzeń kulturalnych
Baza adresowa najważniejszych firm i instytucji życia publicznego
Bezpłatna baza ogłoszeń dla mieszkańców miasta Stalowa Wola jak i Powiatu Stalowowolskiego
Twoje konto
Strona główna  Stalowa Wola / Wiadomości Piątek, 19 kwietnia 2024 r. Imieniny: Alfa, Leonii, Tytusa
 Wiadomości lokalne
» Dzień otwarty w SLO
» Trzy auta zderzyły się na Chopina. Dwupasmówka zablokowana
» IV sesja Młodzieżowej Rady Miejskiej w Stalowej Woli
» Dlaczego nie działa tężnia w Parku Jordanowskim?
» Drzewko za makulaturę ma już 10 lat
» Ruszają miejskie potańcówki
» Na trasie podskarpowej auto wypadło z drogi. 1 osoba ranna
» Kwietne sadzonki z Parku Jordanowskiego skradzione
» Wodny plac zabaw do remontu. Brakuje tylko wykonawcy
» DK77: wypadek w Turbi. W zderzeniu dwóch aut ranna jedna osoba
» Od Działkowej w stronę VIVO! powstanie chodnik
» 84-letni rowerzysta potrącony na Okulickiego
Więcej » 
 Zasłyszane...
"Możemy spodziewać się ruchu scenicznego, tańca, gestu, scenografii, efektów świetlnych i przede wszystkim fantastycznego doznania oczyszczenia naszego sumienia bo spektakle KTO właśnie takie są".
Marek Gruchota, dyrektor Miejskiego Domu Kultury w Stalowej Woli.
 Imprezy w mieście
» Koncert Wiedeński - Orkiestra Księżniczek
» Benefis Jerzego Augustyńskiego
» Grupa MoCarta - Ale Kino!
» Warsztaty motania lalek
» Majówka 2024
» Jubileuszowa Gala Gałązki Sosny
» Kabaret Nowaki w nowym programie
» Maria Kozłowa 1910-1999
» Muzeum COP: Matematyczny pociąg
» Z muzealnego skarbca
Więcej » 
 Fotoreportaże
Stalowa Wola: Jarosław Kaczyński w Stalowej Woli
»Jarosław Kaczyński w Stalowej Woli
»Piknik w Parku Jordanowskim
»Otwarcie Parku Jordanowskiego
»SPS ze wsparciem Elżbiety Łukacijewskiej
»Kamień węgielny pod nowe osiedle Ogrodowe
Więcej » 
Wiadomości lokalne / Polityka i Samorządy

Wtorek, 23 listopada 2021 r. godz. 08:42     /Informacja prasowa UM/
Gmina Szczęśliwych Rodzin - Stalowa Wola w gronie 8 miast

Gmina Szczęśliwych Rodzin, jest edycją samorządową zeszłorocznego programu Polska Szczęśliwych Rodzin, realizowanego w ramach konkursu grantowego Po pierwsze Rodzina! Ministerstwa Rodziny i Polityki Społecznej.
Gmina Szczęśliwych Rodzin, jest edycją samorządową zeszłorocznego programu Polska Szczęśliwych Rodzin, realizowanego w ramach konkursu grantowego "Po pierwsze Rodzina!" Ministerstwa Rodziny i Polityki Społecznej.
Fot. UM Stalowa Wola
- Każda społeczność, miasto, naród, kraj zaczyna się od rodziny, od najmniejszej komórki stanowiącej fundament naszego funkcjonowania. Nasze działania powinny się do niego odwoływać - mówił dziś Lucjusz Nadbereżny Prezydent Miasta Stalowej Woli podczas seminarium w ramach projektu Gmina Szczęśliwych Rodzin. Celem projektu jest wywołanie zmiany społecznej polegającej na usytuowaniu dobra rodzin w centrum działań wspólnoty na wszystkich poziomach jej funkcjonowania. Stalowa Wola jest jedną z 8 wybranych miejscowości w całej Polsce, gdzie realizowane są pilotażowe warsztaty zarządzania gminą.

Gmina Szczęśliwych Rodzin, jest edycją samorządową zeszłorocznego programu Polska Szczęśliwych Rodzin, realizowanego w ramach konkursu grantowego "Po pierwsze Rodzina!" Ministerstwa Rodziny i Polityki Społecznej. , realizowanego w ramach konkursu grantowego "Po pierwsze Rodzina!" Ministerstwa Rodziny i Polityki Społecznej.

- Chcemy wzmocnić współpracę pomiędzy liderami środowisk prorodzinnych w Polsce, tym razem na poziomie gminnym. Jesteśmy głęboko przekonani, że rodzina jest fundamentem całej naszej wspólnoty. Jest ważna - nie tylko dla każdego z nas indywidualnie, ale także w szerszym kontekście społecznym - mówią koordynatorzy programu Polska Szczęśliwych Rodzin.

Dlatego w ramach spotkań w 8 gminach z 8 województw, koordynatorzy projektu spotkają się z ekspertami z instytucji publicznych, samorządów i organizacji pozarządowych, by wspólnie wypracowywać rozwiązania wzmacniające rodzinę i wspólnotę lokalną. W ramach seminariów dzielą się także doświadczeniami oraz wynikami badań przeprowadzonych wśród mieszkańców poszczególnych gmin.

Pierwsze spotkanie w Stalowej Woli w ramach projektu odbyło się na auli Wydziału Mechaniczno-Technologicznego Politechniki Rzeszowskiej w Stalowej Woli 22 listopada 2021 roku. - Dziękuję, że wspólnie możemy rozpocząć ten tydzień od ważnej debaty na temat rodziny w kontekście samorządowym. Nie mam wątpliwości, że Stalowa Wola w wielu swoich działaniach jest liderem wsparcia rodziny - od działań o charakterze majątkowym, inwestycyjnym, do tych najtrudniejszych, najbardziej wrażliwych działań dotyczących wsparcia przez wyspecjalizowane jednostki. Istnieje jednak w świadomości części mieszkańców naszego miasta przeświadczenie, że tu nie osiągnie się sukcesu. Dlatego proszę, żeby przyjąć na agendę tych warsztatów krytyczne spojrzenie na to co się dzieje w Stalowej Woli, by móc zdiagnozować problemy i wypracować rozwiązania, aby nasze rodziny faktycznie były szczęśliwe - mówił prezydent Lucjusz Nadbereżny.

Drugi dzień warsztatów zaplanowany jest na 23 listopada. W ramach spotkania uczestnicy przedyskutują proponowane modele projektowania działań, komunikacji i współdziałania wszystkich instytucji aktywnych na poziomie wspólnoty gminnej w 6 obszarach funkcjonowanie rodziny (6OFR). Omówione też zostaną praktyczne narzędzia dokonywania zmiany, sposoby pomiaru skuteczności podejmowanych działań poprzez kierownictwo i zespół zarządzający.

Strona do druku Drukuj artykuł    

Jeżeli masz jakieś ciekawe informacje, chcesz przekazać coś ważnego,
coś interesującego, nie wahaj się - napisz do nas: redakcja@stalowka.net

Dodaj komentarz do artykułu »  

Sobota, 27 listopada 2021 r. godz. 17:34
~Wolska Podkarpacka
Szczęśliwe rodzinne układy? To wszystko mamy już od dawna. Przykład: "2 października 2018 roku w dzienniku "Fakt" pojawił się artykuł dotyczący sieci rodzinnych powiązań wokół posła PiS Marka Matuszewskiego. "W Łódzkiem stworzył pajęczynę powiązań rodzinnych. Żona posła to Jolanta Matuszewska (49 l.). Jest wspólniczką w biznesie samochodowym. Firma Ignac-Pol ma w Zgierzu dwie stacje benzynowe, a od niedawna także myjnię samochodową. Wybudowała ją niemal w środku... miejskiego parku. Protestowała opozycja, a władze Zgierza tłumaczyły, że teren jest przeznaczony pod usługi i nie mają na to wpływu. A Zgierzem rządzili wówczas protegowani... Matuszewskiego" - pisał trzy lata temu "Fakt". Matuszewski miał zadbać także o swoje dzieci - w jednym z okręgów listę do rady miasta otwierał jego syn Piotr. Córka Karolina natomiast dostała drugie miejsce na liście do rady powiatu oraz posadę w PGNiG w Łodzi. Co do Radomia, to "Fakt" przypomniał informacje ws. układu radomskiego, który został ujawniony po tym, jak zmieniono plan przebiegu drogi ekspresowej S-12 w okolicach Radomia. Wiele działek na terenie nowej drogi miały należeć do wiceszefa radomskich struktur PiS Dariusza Wójcika oraz do siostry posła PiS Andrzeja Kosztowniaka." I co? I nic, zupełnie nic!
+0-0
Niedziela, 28 listopada 2021 r. godz. 00:07
~Wasz Deficyt
Z drugiej zaś strony, PiS ma nadal 30% poparcia. Naprawdę, musi zacząć brakować żywności na półkach albo zamykanie losowych ludzi w Kiejkutach. Niektórzy są tak zatwardziali, w wielu kwestiach, że nic na to nie poradzisz... Dopóki sami po mordzie nie dostaną, to żadne dane, żadne sytuacje znajomych, NIC ich nie przekona, zmienia tylko narrację.
+0-0
Piątek, 26 listopada 2021 r. godz. 18:22
~York
Są rodziny które są zadowolenie, ponieważ za poddańcza służbę matce parti otrzymali po 70 czy 80% podwyżki pensji. Królowie życia!
+0-0
Piątek, 26 listopada 2021 r. godz. 04:44
~Nocne-piwo
Niech nam kwitnie i rozwija się nasza piękna Polska cała. Taka wielka i wspaniała, że aż sąsiady się boją jej szybkiego rozwoju. Brawo PiS!!!!!!
+0-0
Sobota, 27 listopada 2021 r. godz. 03:51
~nocne-piwo
Nie kradnij cudzych podpisów, mały szmondaku !
+0-0
Czwartek, 25 listopada 2021 r. godz. 17:25
~Republika Bananowa
Niektóre rodziny będa mogły być teraz jeszcze bardziej szczęśliwe - mamy bowiem nowy wyrok pseudo-TK (kuchary Julii "Wolfgangowej")! "Wyrok TK. Jawność majątków rodzin polityków niezgodna z konstytucją! Trybunał Konstytucyjny kierowany przez Julię Przyłębską orzekł w czwartek, że przepisy ustawy o jawności majątków rodzin polityków są niezgodne z konstytucją." Czytaj... pisowcy spokojnie przepiszą wszystko na żony (jak "Pinokio" Morawiecki) lub/i dzieci, i oficjalnie nie będzie śladu po ich przekrętach. Gdzie my żyjemy, w republice bananowej PiS?
+0-0
Poniedziałek, 29 listopada 2021 r. godz. 21:08
~Trzecia Twarz PiSiora
Cytat (wg. Newsweek.pl); " Ustawa zmuszająca członków rodzin funkcjonariuszy władzy do ujawnienia majątków miała być dowodem na to, że Jarosław Kaczyński, na wzór Robespierre'a czy Władysława Gomułki, bezlitośnie walczy z nepotyzmem w PiS i Zjednoczonej Prawicy. Najpierw jednak Andrzej Duda skierował ją do trybunału Przyłębskiej, a teraz składający się z marionetek Kaczyńskiego trybunał Przyłębskiej ustawę utopił. Cała operacja okazała się wyłącznie realizacją słynnej mądrości Jacka Kurskiego, głoszącej, że "ciemny lud to kupi", czyli że wyborców da się urobić rzucając im jakiś ochłap lub dobrze brzmiące hasło."
+0-0
Sobota, 27 listopada 2021 r. godz. 00:37
~Wielce Dojna Zmiana
"Największe złodzieje w nowożytnej historii Polski to Platfusy. Ich rekordu już nikt nie pobije." Dlaczego klamiesz i to w tak nedzny sposob? Dlaczego oszukujesz? + P.S. I czy zaliczasz sie do "dobrych katolikow"??
+0-0
Piątek, 26 listopada 2021 r. godz. 14:18
~***** PO
Największe złodzieje w nowożytnej historii Polski to Platfusy. Ich rekordu już nikt nie pobije.
+0-0
Piątek, 26 listopada 2021 r. godz. 06:52
~***** *** i kk
z neta "Bóg stworzył Ziemię a na drugi dzień morawiecki przepisał ją na żonę"
+0-0
Piątek, 26 listopada 2021 r. godz. 04:35
~Hiacynta B.
Powiedzmy sobie szczerze: ta ustawa była zła! Trzeba było kombinować jak kraść, żeby naród nie zauważył. A teraz wreszcie normalność wraca - można spokojnie kraść publiczne pieniądze i nikt się o tym nie dowie.
+0-0
Piątek, 26 listopada 2021 r. godz. 00:14
~nocne_piwo
Dobro rodziny? A co powie teraz pijaczek Kukiz, ktory zdecydowanie poparl PiS, twierdzac, ze dzieki temu wprowadza, m.in.te "Ustawe Antykorupcyjna"!
+0-0
Czwartek, 25 listopada 2021 r. godz. 20:33
~Yy
Czyli moga skur.... krasc bezkarnie.
+0-0
Czwartek, 25 listopada 2021 r. godz. 18:11
~mafia w akcji
Cytat " (więc) Mateusz Morawiecki nie musi publikować informacji o majątku swojej żony. Trybunał Julii Przyłębskiej wyrzucił do kosza całą ustawę antykorupcyjną, choć prezydent Andrzej Duda nie zakwestionował przepisów, które nakazywałyby małżonkom ujawnianie majątków."
+0-0
Czwartek, 25 listopada 2021 r. godz. 15:25
~Ferdek z Poniatowskiego
Wczoraj oślepiałem wnuków migającą latarką atakując ich pokój, ale oblali mnie wodą z plastikowych karabinków, a wnuczka przez plastikowy megafon krzyczała uchadi, uchadi, he he he. Helenka siem zdenerwowała z tej wody, a sąsiadka co jest za Platfusami pukała w ścianę do maluchów, żeby mnie wpuścili, he he he.
+0-0
Piątek, 26 listopada 2021 r. godz. 16:25
~Aamon
Jara zamknęli? To miesięcznicy pewnie nie będzie? Ale dlaczego tak późno?
+0-0
Piątek, 26 listopada 2021 r. godz. 05:28
~jan
..... ,,szczęśliwa rodzina pisowska", idź zarejestruj się w zespole powołanym przez pana Nadbereżnego ....
+0-0
Piątek, 26 listopada 2021 r. godz. 04:15
~Tworki pozdrawiają
Oficerku, jaro jest zamknięty w Jarosławiu. Nie wiesz czy głupa rżniesz?
+0-0
Piątek, 26 listopada 2021 r. godz. 00:28
~bez komentarza
do szafy Oficerze...
+0-0
Czwartek, 25 listopada 2021 r. godz. 18:35
~Oficer Wszechmogący
Prawdziwy dom wariatów. Jesteście zamknięci?
+0-0
Czwartek, 25 listopada 2021 r. godz. 13:25
~olo
Byłem dziś tankować na najtańszej stacji paliw w POLSCE na naszym MZK. Paliwo grubo poniżej 6 złotych i zatankowałem do pełna. Wielki szacun PANIE PREZYDENCIE L. NADBEREŻNY za tą stację paliw na MZK.
+0-0
Czwartek, 25 listopada 2021 r. godz. 20:36
~Uu
Cicho bo zaraz Niemcy przyjda tankowac.
+0-0
Czwartek, 25 listopada 2021 r. godz. 09:08
~obłuda PO
I znowu 60 hejtów ze strony SPS PO i Rebelyantów. Pani Butryn może pani i 100 razy powtórzyć że nie lubi Pani hejtu, ale jeśli nie gani Pani tych którzy drą się na ulicy "wypierda**ć!", a nawet pani ich tłumaczy, a także pozwala by ta internetowa dzicz wypisywała to, co wypisuje, to z całym szacunkiem - łże Pani. A że piszą ten hejt członkowie dowodzonej przez Panią członkowie PO oraz koledzy z protestów, to już każdy wie. Hejt znika ilekroć macie jakąś opozycyjną nasiadówkę, proteścik, spotkanie w terenie. Tak wielokrotnie się działo, więc przypadku nie ma. HEJT WSTAWIAJĄ PANI KOLEDZY.. Młodsi i w Pani wieku...
+0-0
Czwartek, 25 listopada 2021 r. godz. 17:01
~gorszy-sort
Czy mam przytoczyc ci, szmondaku, dziesiatki, a moze nawet setki wulgarnych, aroganckich, czy wrecz chamskich wypowiedzi PiSowskich politykow - tych waznych i tych na najnizszym, lokalnym szczeblu?
+0-0
Czwartek, 25 listopada 2021 r. godz. 06:29
~jan
... gratulacje towarzysze z PiS... taki program już był kiedyś realizowany przez waszych ideologicznych współbraci, nazywał się BUDOWA ROZWINIĘTEGO SPOŁECZESTWA SOCJALISTYCZNEGO .... w/g waszej i ( i współbraci ) ideologii człowiek nie jest szczęśliwy gdy stać go na wszystko, rodzina zdrowa, cieszy się wolnościami, szczęśliwy jest gdy ZADEKRETUJE TO WŁADZA LUDOWA, a na ścianie ma portret ukochanego przywódcy ....
+0-0
Środa, 24 listopada 2021 r. godz. 23:55
~Murem za kiszonym ogórem
Aborygen to ma tę gadanę, prorokuję, że może być kandydatem na Dudę, no chyba że stalowowolska pisowska społeczność zda sobie sprawę, że H zrobił
+0-0
Czwartek, 25 listopada 2021 r. godz. 15:52
~Jolka
Spróuj zakisić u Barbary K-Sz.
+0-0
Czwartek, 25 listopada 2021 r. godz. 15:16
~aborygen
Zakiś ogóra u Aamona. On się ucieszy.
+0-0
Środa, 24 listopada 2021 r. godz. 22:37
~pas
Nie mieszkam juz w Stalowej, wyprowadziłem się stąd do innego miasta. Ale wchodzę na tę stronę z sentymentu. Non-stop PiSowcy prawdziwi, albo ktoś opłacany przez PiS, wpisują pochwały PiS i zarazem obelgi w stronę ich przeciwników, czytaj obywateli myślących inaczej i mających własny światopogląd.
+0-0
Piątek, 26 listopada 2021 r. godz. 21:59
~888
@dede po co mamy myslec o interrsach Niemcow i Rosjan?
+0-0
Piątek, 26 listopada 2021 r. godz. 00:58
~Puchacz w Ruchu
Zdrajców polskich interesów to poszukaj w banku centralnym - to co ostatnio wyprawia tam Pisior "Glapa" to jawna zdrada!
+0-0
Piątek, 26 listopada 2021 r. godz. 00:30
~Dede
@Yum: tak jak Niemcy i Ruskie. Nasi rodzimi zdrajcy myślą o ich interesach. Teraz już wiesz.
+0-0
Czwartek, 25 listopada 2021 r. godz. 20:40
~Yum
@dede - powiedz prosze jak mysla wrogowie Polski. Jestem ciekawy co powiesz.
+0-0
Czwartek, 25 listopada 2021 r. godz. 17:37
~bez komentarza
do szafy gwiazdorze...
+0-0
Czwartek, 25 listopada 2021 r. godz. 15:45
~***** *** i kk
zgadzam się, pisie ćwierćinteligenty rulez!
+0-0
Czwartek, 25 listopada 2021 r. godz. 02:54
~mieszkanka StW
I dobrze bo lepiej dla nas
+0-0
Czwartek, 25 listopada 2021 r. godz. 02:53
~Dede
A kto opłaca tych libertyńskich i lewackich obrońców fałszywej wolności? Tych zdrajców polskich interesów? Oni nie myślą inaczej tylko myślą jak wrogowie Polski ty postępowy inaczej…
+0-0
Środa, 24 listopada 2021 r. godz. 19:20
~baba
kierowca - po ile wtedy było paliwo kupowane na swiecie? a po ile teraz jest? ile teraz zarabia sie na marży? dowiedz sie.....
+0-0
Środa, 24 listopada 2021 r. godz. 16:16
~Nasz Wolski Kabaret
Na ile szczęście zależy od praw jakie posiadamy? Informacja z naszego Netu: "Prawem człowieka w Polsce jest: - urodzić się (nawet, gdy za kilka minut umrzesz) - zarazić się (nawet, gdy dostępne są szczepienia ochronne) - umrzeć na dowolną chorobę (bo i tak nikt Cię nie będzie leczył) - pracować na wszelkiego rodzaju nierobów - albo być samemu nierobem i dostać wszystko za darmo od innych pracujących - a najważniejszym prawem człowieka w Polsce jest głosować na PiS (i ew. akolitów)." Ave Kaczor!
+0-0
Piątek, 26 listopada 2021 r. godz. 00:55
~Puchacz w Ruchu
To już ta "Helenka" (o której tu regularnie pisujesz) ci nie daje, PiSowski dziadu??
+0-0
Czwartek, 25 listopada 2021 r. godz. 10:45
~Ferdek z Poniatowskiego
A ja jeszcze korzystam z prawa do masturbacji he he he
+0-0
Środa, 24 listopada 2021 r. godz. 16:11
~@KIEROWCA
tY jesteś furman nie ,,kierowca ", bo wiedział byś ile baryłka ropy kosztowała za Pana Tuska a ile kosztuje czy kosztowała parę miesięcy temu a ceny na stacjach te same , nie różnią się wiele
+0-0
Środa, 24 listopada 2021 r. godz. 15:56
~12 Groszy
Dajcie spokój gdzie te badania robili, chyba na zebraniu partyjnym po kilku głębszych
+0-0
Środa, 24 listopada 2021 r. godz. 15:50
~Ferdek z Poniatowskiego
Dzisiaj z wnukami bawimy siem w straż graniczną. Ja pomalowany na brązowo atakuję ich pokój, a wnuki go bronią. Ale mnie poobijali, he he he.
+0-0
Czwartek, 25 listopada 2021 r. godz. 19:59
~Oficer Wszechmogący
Ale wy w tych Tworkach macie zabawy. Ty gównem wysmarowany i śmierdzący uciekasz przed imbecylami z pistoletami na wodę. C.K. Dezerterzy z kurą wysiadają.
+0-0
Czwartek, 25 listopada 2021 r. godz. 00:15
~Opus Dei
Nie dosyc, ze rasista i ksenofob, to do tego - po prostu - durny! ~P.S. I nie udawaj, ze jestes katolikiem. Bo twoja mowa jest pelna zla i nienawisci.
+0-0
Czwartek, 25 listopada 2021 r. godz. 00:04
~Pix
Chyba gównem się posmarowałeś, bo dlaczego dzieci by nie miały lubić brązowego koloru.
+0-0
Środa, 24 listopada 2021 r. godz. 13:03
~Płaski Koń
A rodzina Kopulującego zająca to jest szczęśliwa? Mamcia w norce z zajęczętami gdy tatuś jeździ na krzywogębej kobyle. Takie szczęście zajęcze .
+0-0
Środa, 24 listopada 2021 r. godz. 11:36
~kierowca
Do aa, hejterze dużo więcej POLACY płacili za paliwo jak przy korycie siedziało peło. Prawie 7 złotych za litr paliwa a zarobki były o 100 procent niższe niż dziś. Czili tak naprawdę płaciliśmy 14 złotych za litr paliwa. Bo aby pisać o kosztach to zawsze trzeba brać pod uwagę zarobki a zwłaszcza najniższą krajową.
+0-0
Czwartek, 25 listopada 2021 r. godz. 11:38
~dsadsa
Kierwoca strela na ślepo. Na ślepo bo nie sprawdził danych i rzuca populistyczne brednie tutaj, w dodatku kłamliwe
+0-0
Środa, 24 listopada 2021 r. godz. 19:04
~:-)
twoja tępota aż świszcze...
+0-0
Środa, 24 listopada 2021 r. godz. 16:05
~Kierowca - ignorant!
A tak faktycznie, "kierowco" - to wtedy ropa naftowa na rynkach swiatowych byla wyceniana grubo powyzej 100 dolarow USA za barylke. Obecnie to jest ok. 80 dolarow...
+0-0
Środa, 24 listopada 2021 r. godz. 11:32
~olek
Gmina STALOWA WOLA to gmina najszczęśliwszych ludzi w POLSCE. Bo to gmina silnych ludzi w BOGU.
+0-0
Środa, 24 listopada 2021 r. godz. 20:15
~Wasz Deficyt
Ha, ha... najczęściej to faryzeusze i hipokryci!
+0-0
Środa, 24 listopada 2021 r. godz. 11:30
~olo
Do a, nie znam nikogo co nie ma za co żyć. Rząd PIS wspiera wszystkich POLAKÓW na wszelkie sposoby po przez programy PLUS. Tak jak teraz POLACY dobrze sobie żyją nigdy wcześniej tak nie żyli. Nawet bezdomni już po śmietnikach nie chodzą i nie zbierają czegokolwiek aby spieniężyć. A za peło tysiące ludzi codziennie przy moim śmietniku widziałem jak szukali wszystkiego co można sprzedać.
+0-0
Środa, 24 listopada 2021 r. godz. 21:09
~Aa
Tysiace bezdomnych mowisz? Przy twoim smietniku?
+0-0
Środa, 24 listopada 2021 r. godz. 18:40
~Merlot
Jestes, "olo", prawdziwym mistrzem ironii!!!
+0-0
Środa, 24 listopada 2021 r. godz. 06:35
~Ferdek z Poniatowskiego
Moja rodzina, to znaczy ja i Helenka i nasze wnuki jesteśmy szczęśliwi. Bo mnie i Helenkę cieszą wnuki, dzieci siem dorabiają u Czaskosia. Ale oczywiści są za Pisem jak dziadek, babcia i wnuki w Stalówce. A przynajmniej tak nam mówią jak Skypujemy, he he he. Bo jakby inaczej to od razu bym im wnuków tam zawiózł. A tam u Czaskosia przedszkola są drogie. To taki mój dobrowolny przymus, którego siem nauczyłem w PRLu, he he he.
+0-0
Środa, 24 listopada 2021 r. godz. 21:30
~PiSuar Cuchnie
Cuchnie od ciebie, "Ferdek", cuchnie i to mocno!!
+0-0
Środa, 24 listopada 2021 r. godz. 17:32
~droga ku przepaści
"Ferdek" - to typowy, polski PiSuarczyk. Przekręca nazwiska, pluje wokoło jadem i żółcia, obrzuca błotem uczciwych ludzi. Taka to "lasowiacka" kreatura!!!
+0-0
Środa, 24 listopada 2021 r. godz. 15:29
~biznesmen
Tam u Czaskosia nawet większe łapówki trzeba dawać bo to bastion PO.
+0-0
Środa, 24 listopada 2021 r. godz. 12:43
~***** *** i kk
też takie przygłupy jak dziadek i przekręcają cudze nazwiska? mamusia cię dziadek kultury nie nauczyła i szacunku dla innych ludzi, nawet jak mają inne poglądy? wracaj do szafy
+0-0
Wtorek, 23 listopada 2021 r. godz. 22:43
~Sycyliana
Czy w tym "projekcie" maczaja palce cwierc-mafijne organizacje zwiazane z kosciolem katolickim - w rodzaju Ordo Iuris, czy Opus Dei?
+0-0
Wtorek, 23 listopada 2021 r. godz. 22:25
~olo
Hejterzy pieniądze szczęścia nie dają .
+0-0
Wtorek, 23 listopada 2021 r. godz. 22:36
~A
To powiedz to Polakom, ktorzy nie maja za co zyc.
+1-0
Wtorek, 23 listopada 2021 r. godz. 21:59
~Aa
Szczesliwa rodzina jak placi za benzyne 6,03zl, za kajzerki 0,60zl, za olej 10zl, etc. I Euro po 4,7zl. Zajebiscie szczesliwi sa wszyscy, szczegolnie rodziny wielodzietne, ktore zyja na chwilowkach pd pierwszego do pierwszego. Kudlata morda dostala 8000zl podwyzki to na pewno jest za 18000zl szczesliwa. Dziadostwo. Tfuuu.
+1-0
Środa, 24 listopada 2021 r. godz. 08:20
~Rodzic
I Ci taki będzie mówił jak to się w Polsce żyje, człowiek który nie zaznał w zyciu uczciwej pracy... wiecznie na garnuszku Państwa i to za jakie pieniądze. Tfuuu
+0-0
Środa, 24 listopada 2021 r. godz. 04:57
~jan
... ale portrety 1-go Sekretarza KC Partii potaniały ....
+0-0
Wtorek, 23 listopada 2021 r. godz. 21:52
~Bez Znieczulenia
Szanowne panie... czy to (patrz poniżej) będa też robić dla "Szczęśliwych Rodzin"? Cytat; "Rząd wprowadzi rejestr ciąż? Jest nowy projekt resortu zdrowia. Realizacja pomysłu radykałów z PiS. Z Ministerstwa Zdrowia wypłynął projekt nowelizacji, który zakłada m.in. rejestrowanie w Systemie Informacji Medycznej informacji o ciąży pacjentek. - To realizacja projektu radykałów z PiS - alarmuje w rozmowie z Gazeta.pl poseł Krzysztof Brejza, który nagłośnił sprawę. 8 listopada na rządowych stronach opublikowano projekt rozporządzenia ministra zdrowia zmieniającego rozporządzenie ws. szczegółowego zakresu danych zdarzenia medycznego przetwarzanego w systemie informacji oraz sposobu i terminów przekazywania tych danych do Systemu Informacji Medycznej. Nowe prawo ma wejść w życie w przyszłym roku, od 1 lipca. "Rząd wprowadza rejestrację ciąż. Wszelkie podmioty lecznicze będą wprowadzać do Systemu Informacji Medycznej info o pacjentkach z ciążami. Skierowałem w tej sprawie interwencję do Min. Zdrowia. Domagam się wyjaśnień: - kto zainicjował tę zmianę? - jaki jest jej faktyczny cel?" - pisze na Twitterze senator KO Krzysztof Brejza. Do swojego wpisu dołączył też screeny projektu oraz treść pisma, które zaadresował do ministra zdrowia Adama Niedzielskiego."
+0-0
Wtorek, 23 listopada 2021 r. godz. 23:30
~niesmak pozostanie
To powinno sie nazywac "rejestr inkubatorow"... Mamy XXI w. a kobiety traktuje sie jak hodowlane zbiorniki. Dzieki PiSowi (i jego poplecznikom) wracamy (prawie) do sredniowiecza!
+1-0
Wtorek, 23 listopada 2021 r. godz. 19:59
~Ksantypa
Dostal ostatnio spora, "wypasiona" podwyzke... i moze to zwiekszy poziom szczesliwosci w rodzinie pana Lucjusza N.?
+0-0
Wtorek, 23 listopada 2021 r. godz. 18:47
~wyborca
2miliony ludzi w Polsce zyje w skrajnym ubustwie ,takie to mamy szczesliwe rodziny.
+1-0
Czwartek, 25 listopada 2021 r. godz. 00:03
~nocne_piwo
A czy "typo" to po polsku?
+0-0
Środa, 24 listopada 2021 r. godz. 22:31
~POlonistka
Ort. A ty naucz się czytać... Poza tym "znich" to nie jest błąd ortograficzny, tylko zwykłe "typo" jak wiesz co to znaczy.
+0-0
Środa, 24 listopada 2021 r. godz. 09:30
~Ort.
POlinista, pisze się "z nich", jako nauczyciel analfabetyzmu przynajmniej tyle powinieneś wiedzieć
+0-0
Środa, 24 listopada 2021 r. godz. 00:10
~mamuszka
taaak polonistko szczegölnie w wielkich miastach,tylko wies mamy wyeedukowanä
+0-0
Wtorek, 23 listopada 2021 r. godz. 23:37
~POlonistka
a niektórzy znich jak np. wyborcy PO są analfabetami...
+0-0
Wtorek, 23 listopada 2021 r. godz. 17:15
~Agatha
Szczęście niejedno imię ma.
+0-0
Wtorek, 23 listopada 2021 r. godz. 17:03
~wyborca
2ml ludzi w polsce zyje w skrajnym ubustwie!Jak sie to ma do szczesliwej rodziny ?
+1-0
Wtorek, 23 listopada 2021 r. godz. 16:22
~myślący rodzic
Pani żono -"SZCZĘŚLIWA RODZINA"??????Brawo. Życzę. A może warto zabrać głos?
+0-0
Wtorek, 23 listopada 2021 r. godz. 16:02
~Dzidek z Czarnieckiego
Ja z mojom baba jesteśmy szczensliwi, robotę hucie mam ,baba też robi I mamy bmw,dzieci nie mamy bo i po co?
+0-0
Środa, 24 listopada 2021 r. godz. 12:51
~mamuszka
Dzidek ty chyba cos zle robisz ze dzieci brak.Baba robi i robi i nic,ty Dzidek jestes wyrosnietym dzieckiem potrzebujesz mamy a nie baby
+0-0
Środa, 24 listopada 2021 r. godz. 08:27
~HALNY Grzegorz
Przy czytaniu powyższego wpisu mamuszce na 100% opadła szczęka......
+0-0
Wtorek, 23 listopada 2021 r. godz. 15:43
~Ferdek z Poniatowskiego
Szczęśliwi ludzie co mają rodziny. Kto nie wziął maluszka na ręce, nie widział jak marszczy brwi wpatrująć siem w nosiciela przez kilka sekund, zanim go rozpozna i uszczęśliwi swoim niewinnym uśmiechem, ten nie wie co to jest szczęście. A kto rękę podnosi na to niewinne życie skończy w piekle. Bo "co im uczyniliście, mnieście uczynili...". Tak więc pusie i Julki zastanówcie siem dwa razy jak wyjdziecie z piorunkami na ulice, he he he. Tylko rodzina daje człowiekowi szczęście. Trochę pinięndzy też, dlatego PiS jest Dobrą Zmianą, bo nie zabiera tylko daje, he he he.
+0-0
Środa, 24 listopada 2021 r. godz. 06:45
~***** *** i kk
dziadu, medycyna jest bezsilna wobec twojego przypadku
+0-0
Wtorek, 23 listopada 2021 r. godz. 17:52
~Aamon
,, Nosiciel" się znalazł. Chyba krętka bladego albo HIV-a. Miłośnik kuchni francuskiej, a zwłaszcza żołędzi na ciepło, jak TW ,, Balbina".
+0-0
Wtorek, 23 listopada 2021 r. godz. 16:48
~ytikikx
nie marszcz sie pisowski dziadu
+0-0
Wtorek, 23 listopada 2021 r. godz. 15:28
~piorunek
Aamon nigdy nie będzie miał swojej rodziny jak każdy tenczowy
+0-0
Wtorek, 23 listopada 2021 r. godz. 18:10
~Chicago - itd
Zawsze moze wyjechac do jakiegos kraju bardziej cywilizowanego niz Polska. P.S. W USA malzenstwa homoseksualistow sa dozwolone i nie stanowi to tutaj zadnego problemu. Moga tez adoptowac dzieci...
+0-0
Wtorek, 23 listopada 2021 r. godz. 14:48
~Mieszkaniec
On już naprawdę odleciał. Widzi rzeczywistość? Małżonka również?
+0-0
Wtorek, 23 listopada 2021 r. godz. 16:12
~mama
Bardzo mi jej żal, Tak po ludzku. Może potrzebuje pomocy?
+0-0
Wtorek, 23 listopada 2021 r. godz. 13:20
~olo
To w naszej gminie mieszkają najszczęśliwsi mieszkańcy POLSKI.
+0-0
Wtorek, 23 listopada 2021 r. godz. 18:32
~Aamon
Tak!!! Wystarczy, że z kadzidła towar od ,,Waszcza" z San Escobar poniuchają... Kraina szczęśliwości, taka mityczna Arkadia albo Eden. Należy też pamiętać o niepoczytalnych, jak Ferdek, który dziękować będzie pisowcom za rachunki po nowym roku i za inflację.
+0-0
Wtorek, 23 listopada 2021 r. godz. 12:23
~mamuszka
Haha noo normalnie kraina szczesliwosci .Ciekawi mnie ile energii ich kosztuje to nadrabianie minä aby tä fasade wyimaginowanego swiata utrzymac.Gmina szczesliwych rodzin ale czy na pewno zadowolonych?.Trele morele bum cyk cyk haha podstawa to solidny plot i atrakcyjna fasada jak to u katoliköw
+0-0
Środa, 24 listopada 2021 r. godz. 00:24
~mamuszka
Ferdku w kraju w ktörym mieszkam to jestem mlodä kobietä.Mozesz zazdroscic mi zdrowia i witalnosci.Tu w stalowowolskiej "krainie szczesliwosci" ludzie zbyt szybko odchodzä .Zycie tu krötkie i ludzie wyeksploatowani a ich dusze pelne melancholi bläkajä sie jak zaginione owce na pastwisku pobekujäc u bram raju
+0-0
Wtorek, 23 listopada 2021 r. godz. 23:05
~Hiacynta B.
Badz grzeczny "Ferdek"... i używaj bardziej kulturalnego języka!~
+0-0
Wtorek, 23 listopada 2021 r. godz. 19:59
~Oficer Wszechmogący
spadaj stara lampucero. Kebabom we łbach mieszaj.
+0-0
Wtorek, 23 listopada 2021 r. godz. 12:13
~Tworki pozdrawiają
Stw i szczęśliwa rodzina... ten kto to wymyślił jeszcze po weekendzie nie wytrzeźwiał
+0-0
Wtorek, 23 listopada 2021 r. godz. 12:13
~jan
Boże co to za bełkot!
+0-0
Wtorek, 23 listopada 2021 r. godz. 11:36
~amelie
Mnie się dobrze żyje w Stalowej Woli. Mieszkałam 7 lat w Krakowie, ale... podziękowałam bo korki i gołębie.
+0-0
Wtorek, 23 listopada 2021 r. godz. 09:35
~Lucyfer
Halyna ubieraj się k... Bo się spoznimy do tego j... Kościoła. Tak w praktyce wygląda polska rodzina i jej katolicyzm.
+0-0
Wtorek, 23 listopada 2021 r. godz. 15:20
~HALNY Grzegorz
Użądliła Lucyfera pszczoła...... o ty katoliku Lucyfer zawołał ......
+0-0
Stalowka.NET - Wiadomości lokalne z miasta Stalowa Wola i okolic
Copyright 2001 - 2024 Stalowka.NET
  » O nas  » Redakcja  » Reklama  » Kontakt
Wszelkie prawa zastrzeżone.
X Ta strona korzysta z plików cookie w celu świadczenia usług i realizacji potrzeb użytkowników. Pliki te mogą być zapisywane w pamięci Twojego urządzenia. Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki internetowej. Więcej w polityce prywatności.