Stalowa Wola Stalowa Wola: Huta Stalowa Wola
Wiadomości lokalne z miasta Stalowa Wola i Powiatu Stalowowolskiego. Najnowsze! Najszybciej!
Kamera na żywo na panoramę Stalowej Woli na skrzyżowanie al. Jana Pawła II z ul. KEN
Nagrania audio, rozmowy z ciekawymi ludźmi
Fotografie z najważniejszych wydarzeń w Stalowej Woli
Kanał youtube.stalowka.net - Pierwsza stalowowolska telewizja internetowa
Encyklopedia miasta Stalowa Wola
Zapowiedzi zbliżających się wydarzeń kulturalnych
Baza adresowa najważniejszych firm i instytucji życia publicznego
Bezpłatna baza ogłoszeń dla mieszkańców miasta Stalowa Wola jak i Powiatu Stalowowolskiego
Twoje konto
Strona główna  Stalowa Wola / Wiadomości Poniedziałek, 17 maja 2021 r. Imieniny: Brunony, Sławomira, Wery
 Wiadomości lokalne
» Plac zabaw w Rozwadowie: wystajace gwoździe, brakujące deski
» Wybrano laureatów Gałązki Sosny. Kto otrzymał nagrodę od miasta?
» Po izraelskich flagach, lalka "we krwi" na chodniku w centrum miasta
» Zdziechowice: zjechała z drogi i wjechała w drzewo
» Krwawe ślady dłoni na fladze Izraela w Stalowej Woli!
» Potrącenie dwóch rowerzystów na górce rozwadowskiej
» 33-latka zabłądziła w lesie. Szukała jej policja
» 15 maja pojedziemy obwodnicą
» Nowy gabinet kosmetyczny Diament zaprasza!
» Komunikat MZK
» DW-855: wypadek w Zdziechowicach Drugich. Osobówka wjchała w TIR-a
» Remont Komisji Edukacji Narodowej częścią większego projektu
Więcej » 
 Zasłyszane...
"Dieta rządzi każdą sferą naszego życia: prywatną, zawodową, społeczną. Każdy z nas chce się dobrze czuć i dobrze wyglądać".
Sławomir Górny, dietoterapeuta
 Imprezy w mieście
» Noc Muzeów
» Koncert Krzesimira Dębskiego w Stalowej Woli
» Etnoilustracje. Między światami. Magia obrzędów wiosennych.
» Podróż do Japonii w Galerii Karpińskiego
» Muzealny projekt on-line o wzornictwie ludowym z nagrodami i wystawą
» Pierwotna Puszcza Sandomierska
» Rozwadów - podróż sentymentalna w 330. rocznicę lokacji miasta
» Rejestracja na Dziecięcy Uniwersytet Techniczny w Stalowej Woli w nowej rzeczywistości
Więcej » 
 Fotoreportaże
Stalowa Wola: Obwodnica Stalowej Woli i Niska
»Obwodnica Stalowej Woli i Niska
»Otwarto Podwórko na Pławie
»Marsz o Wolność i Marsz Niewolników
»Wicepremier Gowin w Stalowej Woli o budownictwie mieszkaniowym
»Serca na nakrętki
Więcej » 
Wiadomości lokalne / News

Wtorek, 13 kwietnia 2021 r. godz. 12:10     /Magdalena Rodecka/
Zastępca prezydenta Renata Knap prezesem Społecznej Inicjatywy Mieszkaniowej. Będzie odpowiedzialna za budowę osiedla Parkowego

Zastępca prezydenta Renata Knap prezesem Społecznej Inicjatywy Mieszkaniowej. Będzie odpowiedzialna za budowę osiedla Parkowego w Charzewicach.
Zastępca prezydenta Renata Knap prezesem Społecznej Inicjatywy Mieszkaniowej. Będzie odpowiedzialna za budowę osiedla Parkowego w Charzewicach.
Fot. Jacek Rodecki
- Osiedle Parkowe zostanie zrealizowane - zapewnia Renata Knap, która przez dwa lata dała się poznać jako zastępca prezydenta miasta Stalowej Woli. Dziś stoi przed nią odpowiedzialne zadanie, budowy ponad 1000 mieszkań. Nowo wybrana prezes Społecznej Inicjatywy Mieszkaniowej, wierzy w sukces projektu.

Społeczna Inicjatywa Mieszkaniowa (SIM) koordynować będzie inwestycje mieszkaniowe na nieruchomościach należących do Skarbu Państwa na osiedlu Charzewice, między innymi na działce przy Parku w Charzewicach. Według szacunków ma powstać 1250 nowych, dostępnych cenowo lokali mieszkalnych.

12 marca do budżetu miasta trafiło 3 miliony złotych bezzwrotnej dotacji z Ministerstwa Rozwoju, Pracy i Technologi na założenie Społecznej Inicjatywy Mieszkaniowej. Spółka będzie działać we współpracy państwową instytucją - Krajowym Zasobem Nieruchomości. W najbliższych dniach radni miejscy będą głosować nad przekazaniem na rzecz SIM tych środków.

- Dla nas budowa tych mieszkań oznacza nowy horyzont dla rozwoju miasta bo nie ma co ukrywać, że mierzymy się z problemem depopulacji. To duże przedsięwzięcie nie tylko mieszkaniowe ale i gospodarcze, które będzie oddziaływać na lokalny rynek usługowy, na miejsca pracy - mówił prezydent Stalowej Woli Lucjusz Nadbereżny.

Włodarz podkreślał, że wierzy w powodzenie projektu bo rzecz najważniejsza, ma zapewnione finansowanie z bezzwrotnych dotacji, preferencyjnych kredytów. Kolejną mocną stroną są ludzie, mający w sercu Stalową Wolę, stąd wybór na prezesa SIM-u Renaty Knap. - To nowe wyzwanie, które nie jest łatwe ale jest w pełni do zrealizowania. Wybór przez Radę Nadzorczą Renaty Knap, świadczy o tym, że my nie żartujemy, że ten projekt to nie tylko narysowane obrazki. To projekt w pełni realny i strategiczny - podkreślał prezydent.

Przewodniczący Rady Miasta Stanisław Sobieraj, podziękował zastępcy prezydenta za dotychczasową merytoryczną i skuteczną współpracę: - Nie wyobrażam sobie innej osoby na tym stanowisku - stwierdził.

Renata Knap, już jako prezes SIM podziękowała za dotychczasową współpracę, okazywane wsparcie. Mimo że budowa nowego osiedla jest dla niej ogromnym wyzwaniem, zapewnia, że projekt zostanie zrealizowany terminowo. Zdaje sobie sprawę, że jest wiele osób, które temu nie dowierzają ale jest w pełni zdeterminowana aby pokazać, że inwestycja się uda: - Ja w ten projekt wierzę, dlatego podejmuję się tego zadania z pełną odpowiedzialnością. Osiedle Parkowe będzie zrealizowane - zapewniła Renata Knap.

Zwróciła się do prezydenta: - Przekazuję Panu swoje wydziały. Proszę o nie dbać bo pracują tam wspaniali ludzie - dodała.

W najbliższym czasie zadaniem prezesa SIM-u będzie zbudowanie zespołu ludzi, rozpoczęcie prac koncepcyjnych, uzbrojenie terenu, wytyczenie dróg dojazdowych. - Zapewniam, że będzie to nowoczesne, modelowe osiedle, zbudowane z pełnym profesjonalizmem, z sercem. Będzie to wspaniałe osiedle dla wspaniałych mieszkańców! - stwierdziła Renata Knap.

Prezydent i przewodniczący wręczyli prezes kwiaty, symboliczne serce i makietę osiedla Parkowego. Siedziba spółki SIM będzie się mieścić w należącym do miasta budynku, dawnej dyrekcji huty na ulicy Kwiatkowskiego 1. Tam też jest biuro prezydenta Stalowej Woli.

Szacunkowa wartość inwestycji w Stalowej Woli (budowa 1250 mieszkań) wyniesie 300 mln zł. Zgodnie z planowaną architekturą finansową projektu, 60% finansowania stanowić będą środki bezzwrotne.

W oparciu o zakładany harmonogram, w marcu tego roku zawiąże się oficjalnie spółka Społeczna Inicjatywa Mieszkaniowa w Stalowej Woli, a później będą trwały prace przygotowawcze oraz projektowe. Rada Miejska będzie miała wyłączną kompetencję do stworzenia regulaminu przydziału mieszkań, a ostateczny jego kształt przedstawi pod koniec 2021 roku. Początkiem 2022 roku planowana jest już rekrutacja najemców. Pierwsza łopata zostanie wbita w II kwartale 2022 roku, a już w 2023 roku pierwsi najemcy otrzymają klucze do mieszkań. Ostateczne zakończenie inwestycji planowane jest na 2025 rok.

Strona do druku Drukuj artykuł    

Jeżeli masz jakieś ciekawe informacje, chcesz przekazać coś ważnego,
coś interesującego, nie wahaj się - napisz do nas: redakcja@stalowka.net

Dodaj komentarz do artykułu »  

Niedziela, 18 kwietnia 2021 r. godz. 17:13
~edziu, olo, itd
Nie wstyd pani? Tak po ludzku?
+0-0
Czwartek, 15 kwietnia 2021 r. godz. 20:32
~stw.
Jak "Społeczna Inicjatywy Mieszkaniowa w Stalowej Woli" no to kasy nie bierze. Ale z czego będzie żyła.
+0-0
Piątek, 16 kwietnia 2021 r. godz. 06:46
~???
"Inicjatywa społeczna" z pensją 15 tysięcy? Czy więcej?
+0-0
Czwartek, 15 kwietnia 2021 r. godz. 20:57
~Koryto Tylko Dla Swoich
Ta inicjatywa to jest "społeczna" tylko z nazwy !
+0-0
Czwartek, 15 kwietnia 2021 r. godz. 17:56
~Mieszkaniec
Twarz i nazwisko ma się jedno.
+0-0
Czwartek, 15 kwietnia 2021 r. godz. 13:36
~Hej
Ile zysku przyniósł PCPN? Jakie były zapowiedzi. Może jakaś konferencja z namiocikiem w tej sprawie? "Najlepsze interesy robi się na wielkich słomianych inwestycjach". Będzie coś bla bla i lans do wyborów. Podobnie jak z blokami na orzeszkowej. Miały być trzy są dwa i cena za metr miała być 2000 zł, a ile było finalnie 3600 czy więcej?. Dodam tylko, że jak na 7 lat kadencji to mega słabo. Ale nikt wam tyle nie da, ile politycy obiecają! Sami się obłowią na synekurach, a my płacimy za te bzdury!
+0-0
Czwartek, 15 kwietnia 2021 r. godz. 18:55
~Lot nad Kaczym Gniazdem
Mogą kupować za nasze pieniądze bezużyteczne maseczki po 8 zł, respiratory kilka razy drożej niż cena rynkowa (do dziś zresztą niedostarczone), brać miliony z dotacji (brat Szumowiny), sfałszować listę, wybory, zniszczyć TK, Sąd Najwyższy, mogą kraść, oszukiwać, pałować kobiety i przedsiębiorców, wydać ponad 70 mln na wybory których nie było, całkowicie zakazać aborcji, wyprowadzić Polskę z Unii, wycinać bez sensu lasy, ale dopóki jest 500+, to chyba nic im nie zaszkodzi. Na łapówkę wyborczą 500+ idzie rocznie ponad 40 mld zł, a na całą służbę zdrowia tylko 109 mld rocznie. Polska to chory kraj. Dosłownie i w przenośni!!!
+0-0
Czwartek, 15 kwietnia 2021 r. godz. 10:40
~hipokryzja i obłuda
Gdzie była hejtująca swołocz opozycyjna jak kilka lat temu ich przywudca Daruś zostawał kierownikiem w Urzędzie Marszałkowskim? Dlaczego wtedy nie pluli i mu tego nie wypominali? W urzędzie rządziło PO, czyżby przynależność partyjna nie była czynnikiem decydującym? Nie, na pewno było wszystko w porządku... :D :D :D
+1-0
Czwartek, 15 kwietnia 2021 r. godz. 18:24
~PiSowska_Hipokryzja
Spokojnie, spokojnie... Jarek K. wyjdzie cały na biało i wykrzyczy, że "kanalie i mordy zdradzieckie" kłamią, bo sami stoją za układem, zazdroszczą sukcesów politycznych i gospodarczych banksterowi Morawieckiemu - i jak będzie już miał wszystkich sędziów w kieszeni to udowodni że za "układem" stoją wszyscy którzy nie popierają PISowskiej mafii !
+0-0
Środa, 14 kwietnia 2021 r. godz. 21:20
~mowa - trawa
"Wybór przez Radę Nadzorczą Renaty Knap, świadczy o tym, że my nie żartujemy, że ten projekt to nie tylko narysowane obrazki. To projekt w pełni realny i strategiczny - podkreślał prezydent." To samo kiedys mowil niejaki "Pinokio" Morawiecki o budowie promu morskiego i masowej produkcji samochodow elektrycznych!
+0-0
Piątek, 16 kwietnia 2021 r. godz. 17:56
~mowa - trawa
"Spoleczna"? Dobrze, ze nie nazwali tej spoleczki "Narodowa Inicjatywa Mieszkaniowa." Bo PiSowscy nacjonalisci uwielbiaja wrecz wyraz "narodowy"!
+0-0
Piątek, 16 kwietnia 2021 r. godz. 10:56
~róża
Nazwa tej nowej spółki jest zaprzeczeniem tego co sobą prezentuje. Jaka "Społeczna" skoro jest dobrze płatna z całą otoczką prezesów, rady nadzorczej, chmarą urzędników? Panie Nadbereżny czy pan nie wie lub nie zna znaczenia wyrazu 'społecznie"? Komu to ma służyć ta zasłona dymna, że to niby będzie społecznie robione?
+0-0
Środa, 14 kwietnia 2021 r. godz. 14:17
~Pacjent
Szpitalowi to nawet Pani Knap nie pomogłaby Chociaż może zrobiłaby porządek i zamiast poprawiania wystroju wnętrz wzięliby się za robotę Aaaa tak w ogóle to ile kasy poszło na ten.. Wypas.. W pokoikach i kto za to płaci bo niby kondycja szpitala jest zła PAN Starosta może powinien przyjrzeć się dokładniej............ Siedząc ostatnio w poczekalni dużo usłyszałem oj ludzie są niezadowoleni i jada do Niska Ja też już zapisałem się do super Doktora naczyniowca do Niska bo o zgrozo już w Stalowej go nie ma Ale do Niska nie tak daleko więc.......
+0-0
Środa, 14 kwietnia 2021 r. godz. 13:27
~dziadek emeryt
"Świnie żrą się przy korycie - jeszcze wiele zobaczycie ..." z polskiego internetu
+0-0
Środa, 14 kwietnia 2021 r. godz. 15:10
~róża
Już o tej pięknej inicjatywie pana LN ćwierkają nasze wróbelki, że te "szklane domy" w Charzewicach powstaną rychło jak tylko one osiągną wagę ok. 1 kg każdy! Nie życzę tej pani niczego złego ale wsadził ją na niezłą minę tylko pytam za jakie przewiny?
+0-0
Środa, 14 kwietnia 2021 r. godz. 12:43
~Mądry
Mądra zorganizowana i.. Do ludzi.. SZKODA jej talentu bo gdyby była Dyrektorem szpitala to może coś z niego byłoby a tak to.. Popłynie........ Oscienne szpitale śmieją się i cieszą bo prężnie działają i mają pacjentów którzy uciekają ze Stalowej Woli Przy tej władzy w sumie to tylko osoby pełniące obowiązki czyli można odwołać w każdej chwili ale kto powołał osoby niekompetentne Po to chyba żeby już.. Zaorać.. Szpital Szkoda a może i nie
+0-0
Środa, 14 kwietnia 2021 r. godz. 16:07
~Mieszkaniec
Mądra i zorganizowana? To co robiła na pisowskich ustawkach? Przecież mogła w odpowiednim momencie powiedzieć stop.
+0-0
Środa, 14 kwietnia 2021 r. godz. 12:36
~hipokryzja
Opozycja tylko hejtuje, co widać poniżej, ale oficjalnie Darek zwalcza hejt, a Renia się go brzydzi... :D
+0-0
Czwartek, 15 kwietnia 2021 r. godz. 22:33
~Homo_ale_nie_Sovieticus
Jaka "hipokryzja"? Po prostu, kolejny ciemny PiSior, ktory nie rozroznia wyrazu "hejt" od wyrazu "krytyka",,,,
+0-0
Środa, 14 kwietnia 2021 r. godz. 18:44
~PiSowska_hipokryzja
Dla PiSowskich hejterow przypowiesc wzieta z naszego internetu: "Mam taką serię zdjęć pt: "Punkt Widzenia Zależy od Punktu Siedzenia". Estetycznie bolesny Kaczyński przy okropnym, pozłacanym pseudo-empirowym biurku. Całość plasuje się na asfalcie, na tle brudnego muru. Takoż i Duda na peronie przy biureczku-upiorku. Scena przy której oklaski przechodzą w owację. Bo to obrazki nie tylko żałosne - ale i metaforyczne. I mam zdjęcie jeszcze gorsze. Pani Rudzińska-Bluszcz czekająca kilka godzin na "przesłuchanie" w Sejmie (była kandydatka na RPO). Nikt nie pomyślał, żeby kobiecie, która ma przedstawić swoje dokonania przed najważniejszą izbą w Polsce, symbolem rozwagi i demokratycznej godności, zapewnić coś do siedzenia. Nikt. Strażnicy, posłowie, Marszałek (co akurat nie dziwi). Na tym zdjęciu pani Zuzanna, w garsonce, z dużą, roboczą torebką i laptopem siedzi, zmęczona czekaniem, na podłodze. I to jest właśnie symbol tej dyktatury ciemniaków."
+0-0
Środa, 14 kwietnia 2021 r. godz. 10:35
~Pracy
Ciekawe ilu z tych hejterów powiedziało by to co tu piszą pani Renacie prosto w twarz. Kozak w necie pi***a w świecie. Tacy jesteście hejterzy
+0-0
Środa, 14 kwietnia 2021 r. godz. 09:00
~myślący rodzic
Żal kobiety. Tak po ludzku. Wstyd zawsze pozostanie. A i jak dojdzie do rozliczeń tej władzy, to kiepsko. Pracowita. A może faktycznie chciała dobrze? A stała się "twarzą PISu". Wysyłana na te "ustawki". Szkoda.
+0-0
Środa, 14 kwietnia 2021 r. godz. 07:57
~mieszkaniec
Totalniacka opozycja już zaniepokojona? W 8 osób bedzie protest pod sądem? Czy może Renatka list napisze, a Darek filmik propagandowy nakręci??
+0-0
Środa, 14 kwietnia 2021 r. godz. 08:59
~Js
Ok chyba coraz więcej jest przeciwników PiS nawet w pisolandzie
+0-0
Środa, 14 kwietnia 2021 r. godz. 08:54
~edziu, olo, olka, mieszkaniec, itd
@edek - nicki zmieniasz w tempie ekspresowym. To zmień też tekst. Ten już się opatrzył, poza tym z tymi drzewkami to opozycja miała konkurencję w postaci LN. Był lepszy, bo sadził z dwójką kumpli.
+0-0
Środa, 14 kwietnia 2021 r. godz. 07:26
~bobe
Czy tylko ja mam wrażenie, że większość hejtu trolli opozycyjnych wpisywana jest bez czytania o co chodzi, tylko na szybko, żeby dogryźć dowalić, poniżyć?
+0-0
Środa, 14 kwietnia 2021 r. godz. 08:55
~edziu, olo, olka, mieszkaniec, itd
@edek, a gdzie tekst o drzewkach?
+0-0
Środa, 14 kwietnia 2021 r. godz. 08:16
~Wiesiek
Generalnie Demokratycznej Unii Polityki Antypisowskiej chodzi o to, że jak nie budują to jest źle, a jak budują to też niedobrze. Taki jest ich "program".
+0-0
Środa, 14 kwietnia 2021 r. godz. 07:21
~bez znieczulenia
"12 marca do budżetu miasta trafiło 3 miliony złotych bezzwrotnej dotacji z Ministerstwa Rozwoju, Pracy i Technologi na założenie Społecznej Inicjatywy Mieszkaniowej. Spółka będzie działać we współpracy państwową instytucją - Krajowym Zasobem Nieruchomości. W najbliższych dniach radni miejscy będą głosować nad przekazaniem na rzecz SIM tych środków."~~~ A ile pieniedzy (z panstwowej kasy) wyprowadza pozniej???
+0-0
Środa, 14 kwietnia 2021 r. godz. 07:14
~@student
Kto wstęgi przecinał, no kto?
+0-0
Środa, 14 kwietnia 2021 r. godz. 07:13
~Tim
Ujadają pieski opozycji. Jak zawsze nic mądrego
+0-0
Środa, 14 kwietnia 2021 r. godz. 18:20
~PiS = Pycha i Szmal
Kiedys was w koncu (Tim) zgubi ta bezdenna pycha, buta i arogancja!
+0-0
Wtorek, 13 kwietnia 2021 r. godz. 23:35
~KAj
Sami fachowcy od wszystkiego. Sam Dyzma mógłby się zawstydzić.
+0-0
Wtorek, 13 kwietnia 2021 r. godz. 23:24
~Jaaa
A dlaczego tych mieszkań nie jest 1055 ? Ja się pytam, pytam się?. Przecież za Towarzysza Gomułki było 1000 na tysiąclecie państwa Polskiego. Nie wykazała się na wladzuchna oj nie wykazała. Będzie duży minus u Jarka
+0-0
Wtorek, 13 kwietnia 2021 r. godz. 22:23
~kolega
Ile odprawy dostaje zastępca prezydenta po odejściu z urzędu?
+0-0
Środa, 14 kwietnia 2021 r. godz. 05:37
~Co za naród
5zł judaszu co to na srebrniki przelicza wszystko... juz wiesz?
+0-0
Wtorek, 13 kwietnia 2021 r. godz. 21:51
~student
Nie słyszałem o zastępcy Renata Knap i jakiejkolwiek zasłudze dla miasta. Nie zapisała się wybitnie w historii
+0-0
Wtorek, 13 kwietnia 2021 r. godz. 21:20
~Komuna Powraca
"Będzie to wspaniałe osiedle dla wspaniałych mieszkańców! - stwierdziła Renata Knap." Ku chwale partii oraz przodownikow pracy!!!
+0-0
Wtorek, 13 kwietnia 2021 r. godz. 20:16
~Wolności
Chyba wszyscy w urzędzie odetchnęli
+0-0
Wtorek, 13 kwietnia 2021 r. godz. 21:53
~7 i 9
Tak, wreszcie będzie można pracować rotacyjnie - czyli nie pracować, robić zakupy w czasie pracy, prowadzić rozmowy na tematy ważne i plotki, chodzić w powyciąganych swetrach i zabierać długopisy przeznaczone dla mieszkańców.
+0-0
Wtorek, 13 kwietnia 2021 r. godz. 19:09
~Mieszkaniec hutnik
A może jeszcze przed nową "Bańką Mieszkaniową" posprząta szanowna Pni błoto z osiedla Hutnik z ulicy Wrzosowej które rozjeżdżają samochody przy wywożeniu pyłów z hałdy po elektrownianej. Syf i malaria ale sukces zaliczony, szef poklepał i.........
+0-0
Wtorek, 13 kwietnia 2021 r. godz. 18:21
~Dd
Zlodzieje. W tym kraju juz zawsze beda zlodzieje. Nie moge wybaczyc PIS ze mowili ze oni nie kradna. Kradniecie oj kradniecie zlodzieje zaklamani.!!!
+0-0
Wtorek, 13 kwietnia 2021 r. godz. 18:33
~mamuszka
I wlasnie za tä oblude Pisu nie lubie.Krok po kroczku karma do nich wraca
+0-0
Wtorek, 13 kwietnia 2021 r. godz. 17:16
~Taki_kraj!
W tym państwie jest teraz dużo miejsca dla uległych karierowiczów!@#
+0-0
Wtorek, 13 kwietnia 2021 r. godz. 16:50
~Bantustan Wolski
Odnosnie nowych mieszkan... "Na ulicach Rzeszowa pojawiły się plakaty z hasłem: "Dostał ponad milion dotacji na remont swojego pałacu, a ty spłacasz kredyt za mieszkanie". Na zdjęciu premier Mateusz Morawiecki ściska dłoń Daniela Obajtka, prezesa PKN Orlen. W tle pyszni się okazały pałacyk."
+0-0
Środa, 14 kwietnia 2021 r. godz. 06:54
~dziadek z Hutniczej
przynajmniej w Rzeszowie ludzie mają j.ja
+0-0
Wtorek, 13 kwietnia 2021 r. godz. 15:35
~Zatorze
Jak jest taka dobra to może uratowała by stalowowolską piłkę bo sobie żaden z pryncypałów nie radzi?????
+0-0
Piątek, 16 kwietnia 2021 r. godz. 07:36
~PacMan
Sport w Stalowej Woli to teraz tylko resztki tego co bylo dawniej. Tylko doplacac do tego "sportu' trzeba coraz wiecej.
+0-0
Wtorek, 13 kwietnia 2021 r. godz. 15:12
~Radny
Widocznie straciła zaufanie u Lucka i Staszka
+0-0
Wtorek, 13 kwietnia 2021 r. godz. 19:49
~Pomoc administracyjna
Albo miala dosc rzadow "metrowki". Ta zakala rozwala urzad miasta.
+0-0
Wtorek, 13 kwietnia 2021 r. godz. 14:44
~parcie
ale wyją i ujadają opozycyjne trolle. Tylko na to ich stać. Nienawiść, zawiść...
+0-0
Wtorek, 13 kwietnia 2021 r. godz. 16:35
~Wielce Dojna Zmiana
"Parcie" to maja PiSowscy aparatczycy. Wielkie i nieustajace parcie na dostep do koryt, z ktorych w sposob latwy i prosty moga doic duze pieniadze!
+0-0
Wtorek, 13 kwietnia 2021 r. godz. 16:23
~Kiedys Was Rozliczymy
Proste pytanie i bez zadnego "hejtu"... Jak tam sie miewa Wielka PiSowska Fabryka Masek? I kto do tej pory zarobil i ile na tym "dudowym" Misiu??
+0-0
Wtorek, 13 kwietnia 2021 r. godz. 14:18
~Lucyfer
A jak tam inwestycje w strefie przemysłowej? Miały być prężne otwieranie nowych fabryk i co z tego wyszło? Każdy widzi, nadal brak perspektyw na lepszą prace w Stalowej. Niestety ale Mielec czy nawet Krosno ma już lepszą ofertę nie wspominając o Rzeszowie.
+0-0
Wtorek, 13 kwietnia 2021 r. godz. 14:10
~szok
Jaka "zastępca prezesem"? Przecież już nie jest zastępcą. Ale dalej rodzina na swoim. Do czasu.
+0-0
Wtorek, 13 kwietnia 2021 r. godz. 13:35
~Edi
Ciekawe czy wynagrodzenia będą podobne do zarządu Cpk, pilnującego łąki....
+0-0
Wtorek, 13 kwietnia 2021 r. godz. 14:11
~pokora
Tzn, że pani wiceprezydent nadepnęła panu LN na odcisk by w ten sposób się jej pozbyć z magistratu? Ten artykuł trzeba koniecznie zachować dla potomnych by po jakimś czasie go odkurzyć i pokazać przyszłym lokatorom kto ich ubrał w te ciasne ciżemki! Śmieszy mnie ogromnie ta partyjna laudacja przed wykonaniem jakiejkolwiek czynności przez 'nominantkę" skąd do sukcesu jest jak stąd na Marsa. Tato chwalą nas... A kto? My ich a oni nas! Więcej powagi i pokory pani prezes na początek...Niech pani powie przyszłym lokatorom ile ich te mieszkania będą kosztować a później te ochy, achy i deklaracje o daniu rady! Przez dwa lata przesiąkła pani zarozumialstwem swojego pryncypała. Może jest inaczej?
+0-0
Wtorek, 13 kwietnia 2021 r. godz. 13:15
~___
Już się "mądrzy inaczej" odezwali...
+0-0
Wtorek, 13 kwietnia 2021 r. godz. 12:47
~oko
a kto jest w radzie nadzorczej? Tez "sami swoi"
+0-0
Wtorek, 13 kwietnia 2021 r. godz. 12:41
~Legnica
Ale degradacja
+0-0
Wtorek, 13 kwietnia 2021 r. godz. 15:34
~KUL
Ciekawe co naskrobała że jej się pozbywa prezydent. Nikt nie pozbywa się dobrze działających organów
+0-0
Wtorek, 13 kwietnia 2021 r. godz. 15:17
~Taka Prawda
Kasa się liczy nie stanowisko.
+0-0
Wtorek, 13 kwietnia 2021 r. godz. 14:05
~lavila...
Ja serdecznie gratuluję Pani Renacie i jestem bardzo z Niej dumna. Powodzenia zycze
+0-0
Stalowka.NET - Wiadomości lokalne z miasta Stalowa Wola i okolic
Copyright 2001 - 2021 Stalowka.NET
  » O nas  » Redakcja  » Reklama  » Kontakt
Wszelkie prawa zastrzeżone.
X Ta strona korzysta z plików cookie w celu świadczenia usług i realizacji potrzeb użytkowników. Pliki te mogą być zapisywane w pamięci Twojego urządzenia. Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki internetowej. Więcej w polityce prywatności.