Stalowa Wola Stalowa Wola: Huta Stalowa Wola
Wiadomości lokalne z miasta Stalowa Wola i Powiatu Stalowowolskiego. Najnowsze! Najszybciej!
Kamera na żywo na panoramę Stalowej Woli na skrzyżowanie al. Jana Pawła II z ul. KEN
Nagrania audio, rozmowy z ciekawymi ludźmi
Fotografie z najważniejszych wydarzeń w Stalowej Woli
Kanał youtube.stalowka.net - Pierwsza stalowowolska telewizja internetowa
Encyklopedia miasta Stalowa Wola
Zapowiedzi zbliżających się wydarzeń kulturalnych
Baza adresowa najważniejszych firm i instytucji życia publicznego
Bezpłatna baza ogłoszeń dla mieszkańców miasta Stalowa Wola jak i Powiatu Stalowowolskiego
Twoje konto
Strona główna  Stalowa Wola / Wiadomości Poniedziałek, 1 marca 2021 r. Imieniny: Albina, Antoniny, Radosławy
 Wiadomości lokalne
» Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych
» Ograniczenia w pracy Starostwa Powiatowego w Stalowej Woli
» Atrakcyjna oferta sklepu rowerowego TIP-TOP Raty 0 %
» Powiatowa Rada Rynku Pracy. Wyzwania w dobie pandemii
» Początkiem marca pływalnia kryta nieczynna
» Mieszkańcy chętnie dzielą się nakrętkami
» Kto dyrektorem Muzeum Regionalnego?
» 125 km/h przez miasto. Mężczyzna stracił prawo jazdy
» Wymodeluj sylwetkę z IMoos w EstetClinic!
» Szczepienie to droga przez mękę?
» Kreatywni pasjonaci, czyli szkolna telewizja w Zespole Szkół "Sikorski", "przy basenie"
» Kliknij i pomóż przedszkolakom wygrać meble i zabawki
Więcej » 
 Zasłyszane...
"Dieta rządzi każdą sferą naszego życia: prywatną, zawodową, społeczną. Każdy z nas chce się dobrze czuć i dobrze wyglądać".
Sławomir Górny, dietoterapeuta
 Imprezy w mieście
» Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych
» Megality w Polsce. Idea megalityczna w obrządku pogrzebowym kultury pucharów lejkowatych
» Dzieje wędrującej kolekcji
» Podróż do Japonii w Galerii Karpińskiego
» Rozwadów - podróż sentymentalna w 330. rocznicę lokacji miasta
» Rejestracja na Dziecięcy Uniwersytet Techniczny w Stalowej Woli w nowej rzeczywistości
Więcej » 
 Fotoreportaże
Stalowa Wola: Marsz o Wolność i Marsz Niewolników
»Marsz o Wolność i Marsz Niewolników
»Wicepremier Gowin w Stalowej Woli o budownictwie mieszkaniowym
»Serca na nakrętki
»Ford Ranger dla OSP Jastkowice
»Ogólnopolskie Zawody Balonowe w Stalowej Woli
Więcej » 
Wiadomości lokalne / Sygnały Czytelnika

Wtorek, 9 lutego 2021 r. godz. 11:48     /Magdalena Rodecka/
Za wpisy na Hejt Stop na policję

Zachęcamy do śledzenia aktywności radnego Dariusza Przytuły w internecie, nie tylko na jego profilach, również wpisów archiwalnych i wyciągnięcie samodzielnych wniosków.
Zachęcamy do śledzenia aktywności radnego Dariusza Przytuły w internecie, nie tylko na jego profilach, również wpisów archiwalnych i wyciągnięcie samodzielnych wniosków.
Fot. Jacek Rodecki
Do redakcji Stalowka.NET dotarł e-mail od radnego Dariusza Przytuły (Stalowowolskie Porozumienie Samorządowe), dotyczący wpisu jednego z internautów. Obserwując aktywność radnego na profilach społecznościowych, w prowadzonych przez siebie serwisach jako osoby publicznej, mieszkaniec dokonał oceny poziomu debaty publicznej.

Wpis nie spodobał się radnemu, co uwaga, niech będzie przestrogą dla innych komentatorów. Jak mawiał Wolter: By odkryć, kto tobą rządzi, po prostu sprawdź, kogo nie wolno krytykować".

Jednocześnie zachęcamy do śledzenia aktywności radnego Dariusza Przytuły w internecie, nie tylko na jego profilach, również wpisów archiwalnych i wyciągnięcie samodzielnych wniosków.

PISOWNIA ORYGINALNA

Do redakcji portalu stalowka.net
Do wiadomości Komenda Powiatowa Policji w Stalowej Woli

Szanowna redakcjo stalowka.Net
Uprzejmie informuję, że nie wypowiadam się pod artykułami umieszczanymi przez Państwa portal. Nie wypowiadam się pod żadnymi ukrywanymi Nickami.

Komentarze i hejt, który państwo akceptujecie na moją osobę jest obserwowany przez panią mecenas. Nie pozwolę aby przez państwa akceptacje hejtu na moją osobę obniżali państwo moją wiarygodność wśród mieszkańców, po prostu nie pozwolę na to i to musi się skończyć. Dlatego proszę o usunięcie i nie akceptowanie komentarzy hejtujących moją osobę i komentarzy sugerujących, że to ja się wypowiadam pod ukrytymi nikami.

Proszę o usunięcie wpisy zgodnie z załącznikiem (wpis pod artykułem: Miasto łączy spółki aby zrealizować wielki plan inwestycyjny dla Stalowej Woli https://www.stalowka.net /wiadomosci.php?dx=24233, a sprawę zgłaszam na Policję, państwa portal za to, że akceptujecie takie wpisy szkalujące moją osobę od dłuższego czasu i sugerujące wpisy, że ja je dokonuję, oraz zgłaszam ten wpis również na Policję.

Jednocześnie informuję, że nie będę też państwa zapraszać na żadne konferencje prasowe, wydarzenia organizowane przez Platformę Obywatelską, tą sprawę omawiałem już z przewodniczącą struktur.

Jest to spowodowane hejtem na państwa portalu w stosunku do mojej osoby. Jeżeli mam coś do powiedzenia, nie potrzebuję hejtu i anonimowego komentowania, mam swoje swoją stronę internetową, profil społecznościowy i jak potrzeba wypowiem się wprost na sesji lub na konferencji.

Każdy rodzaj hejtu na moją osobę będę zgłaszał, że to państwo odpowiadacie za to akceptując ich umieszczanie.
Z wyrazami szacunku
Dariusz Przytuła

Do wiadomości:
Powiatowa Komenda Policji w Stalowej Woli

Strona do druku Drukuj artykuł    

Jeżeli masz jakieś ciekawe informacje, chcesz przekazać coś ważnego,
coś interesującego, nie wahaj się - napisz do nas: redakcja@stalowka.net

Dodaj komentarz do artykułu »  

Niedziela, 14 lutego 2021 r. godz. 17:18
~Ess
Ale czasy eh kiedyś to co teraz nazywane hejtem to była zwykła krytyka którą trzeba wysłuchać i grzecznie odpowiedzieć bo może to nie hejt a poprostu brak wiedzy na niektóre tematy których osoby hejtowane nie chcą wytłumaczyć lub ukrywają prawdę.
+0-0
Sobota, 13 lutego 2021 r. godz. 12:15
~obiektywny
ten radny sucha zona i siwy lazil w brudnych butach po pomniku Kwiatkowskiego to swiadczy o braku kultury i oglady
+0-0
Piątek, 12 lutego 2021 r. godz. 12:38
~dlaczego
Kiedy ten bezradny wyjaśni wszystkim mieszkańcom naszego miasta sprawę jego zwolnienia ze sejmiku wojewódzkiego kilka lat temu. Bo to najbardziej interesuje wszystkich mieszkańców naszego miasta. Skoro jest taki wspaniały jak mówi to dlaczego go kopnięto w zad ze sejmiku wojewódzkiego.
+0-0
Niedziela, 14 lutego 2021 r. godz. 02:06
~Olo
Spytaj najpierw radnej PiS Pauliny Miśko jak roznosiła ulotki szkalujące obecnego burmistrza Krasnika. Została przyłapana z osobą towarzyszącą przez policję. Filmik ogladniesz na you tubie
+0-0
Czwartek, 11 lutego 2021 r. godz. 14:40
~Ludwiczka
Cenzura będzie? Chyba Przytula porozmawiał z POwcem Zającem ? Tamten zablokował możliwość pisania komentarzy na innym dobrze opłacanym portalu. Boicie się prawdy , kręciwałki ? Prawda was dojedzie.
+0-0
Czwartek, 11 lutego 2021 r. godz. 11:53
~Marcjanna
Pan radny nie pojmuje jednej rzeczy. Został osobą publiczną i wolno go krytykować i to ostro. Jeśli mu się nie podoba to najwyższa pora zrezygnować, a nie od kilku lat latać po policjach, prokuratorach, straszyć że się mecenas wpisom przygląda. Prawda jest taka że wszyscy już majż dość tego wiecznego konfidencenia przez radnego i udawania świętoszka. Owszem jako jeden z nieliczych coś tam robi dla mieszkańców, jakieś kijki, bezpieczeństwo w szkole, ale konfitencenie, mszczenie się na prezydencie (bo radny uważa, że to za jego sprawą wyleciał z posadki, nie za swoje komenty) i wieczne szukanie dziury w całym niweczy wszystko co dobre. Jak pana od kilkunastu lat obserwuję to widzę że psychicznie pan nie wyrabia. Wszyscy źli, PiS źli, dziennikarze źli. Naprawdę terapia psychologiczno - psychiatryczna, jakaś pomoc w tej materii się przyda, bo panie radny świat tak nie wygląda, jak panu się wydaje. Pozdrawiam.
+0-0
Czwartek, 11 lutego 2021 r. godz. 13:30
~kolega
Do marcjanna, bo karma wraca zawsze do złego. Siejesz zło to zło będziesz zbierał.Kto sieje chwasty to pszenicy nie będzie kosił tylko chwasty. Myśleli , że hejtem i FAKE informacjami hejterzy zniszczą u nas prawych ludzi ale wyszło jak wyszło.
+0-0
Czwartek, 11 lutego 2021 r. godz. 09:20
~brawoPIS
Całe te stowarzyszenie nasze miasto to jest taka sama farma hejterów jak farma SOKZBURAKA czy farma hejterów z urzędu miasta INOWROCŁAWIA z której cała POLSKA i wszyscy POLACY się śmieją. A nagle co się dowiadujemy , że u nas nie ma hejterów. Tylko dlaczego już od 10 lat znany komentator z naszego miasta z nim walczy bez przerwy. A hejt i FAKE informacje nasiliły się odkąd PIS wszystko wygrywa jak chce.
+0-0
Czwartek, 11 lutego 2021 r. godz. 23:20
~Major Mokrogórski
to stowarzyszenie, te stowarzyszenia; ciemny pisowski nieuku
+0-0
Czwartek, 11 lutego 2021 r. godz. 10:06
~alka
Musisz przyznać(mimo sporej dozy krytykanctwa!), że te wszystkie "farmy" ktore wymieniłeś nie dorównują tej autentycznej farmie z Ministerstwa Sprawiedliwości. Aby jej dorównać lub zbliżyć się do jej poziomu to muszą tam być profesjonaliści. Prawda?
+0-0
Środa, 10 lutego 2021 r. godz. 20:18
~rolo
A ja myślę że nie ma czym błysnąć , to się gównoburze robi na necie .Pan Darek jest znany i chyba nie bardzo szanowany .Do tego musi się przyzwyczaić . A jak chce mieć spokój , niech usunie się z życia publicznego. Siedzi w domku i ogłada seriale jak wiekszość społeczeństwa .
+0-0
Środa, 10 lutego 2021 r. godz. 14:33
~kibic
Po pierwsze skoro chce być osobą publiczną to musi się liczyć z tym , że będzie bez przerwy krytykowany. Jeśli nie odróżnia krytyki od hejtu to jego problem. Dlaczego PAN PREZYDENT LUCJUSZ NADBEREŻNY nigdy nie lata na policję mimo tego , że hejterzy bez przerwy go hejtują. Jedyne co nie wolno to krytykować osób prywatnych bo gdyby osoby publiczne nie podlegały krytyce to jaką byśmy mieli demokrację.
+0-0
Środa, 10 lutego 2021 r. godz. 08:50
~Policja Internetowa
Już w pierwszych zdaniach jest kłamstwo. Że się nie wypowiada pod artykułami :D Ja rozumiem, że radny używa róznych programów maskujących IP, no i stąd może mu się wydawać może tak łgać w żywe oczy. A ostro pan komentował choćby artykuł o organizacji biura sympatyków PO. Prawda cukiereczku? Albo czy może pan wytłumaczyć dlaczego wśród wielu komentarzy hejterskich pod adresem prezydenta używany jest zwrot "płezydent", którego pan używa już pod oficjalnymi postami i zaczął Pan go używać jako pierwszy?? A jak wytłumaczy pan fakt, że gdy przebywa pan na oficjalnych spotkaniach partyjnych, wiecach czy innych wydarzeniach, gdzie nie może pan korzystać z komórki i tabletu, nagle na portalach jest o 80-90% mniej hejtu? Tak na przykład było gdy wybrał się pan z polonistką na wiec Trzaskowskiego... Przykładów takiego spadku hejtu odnotowałam co najmniej kilka i zawsze działo się to pod pańską obecność na różnych wydarzeniach. Tu nie może być przypadku. Jak pan to wytłumaczy?
+0-0
Środa, 10 lutego 2021 r. godz. 07:31
~Andrzej Sz.
Darku, czyżbyś naprawdę nie komentował? Nie hejto... przepraszam, nie krytykował? Wierzę, żeś ty kryształowo czysty jest, a zatem pragnę pomóc ci w nierównej walce ze złym portalem (ciekawe czy koment przejdzie) i radzę co następuje, by zamknąć gęby niedowiarkom i szczujni. Otóż sposób jest prosty: zrób konferencję prasową, a podczas niej przekaż to sprawdzenia wszystkie Policji swoje elektroniczne urządzenia z dostępem do internetu. Telefon, tablet, laptop etc. Oczywiście nie formatowane wcześniej, nie czyszczone (to można łatwo stwierdzić). Policja w mig sprawdzi gdzie, kiedy i co było wypisywane, a wtedy opinia publiczna będzie wiedzieć czy może, jak podejrzewa, nazywać cię hejterem, czy też powinna zawrzeć usta. Liczę że pomogłem, a na czas weryfikacji służę swoim smartfonem.
+0-0
Środa, 10 lutego 2021 r. godz. 05:59
~Mecenasek
To niemożliwe a sadzenie drzewka w 8 osób kto będzie nagrywał i wrzucał do Internetu?
+0-0
Wtorek, 9 lutego 2021 r. godz. 23:20
~Bławat
To się porobiło, jak teraz drzewko bez fotografa posadzą? Nie zaprosi na konferencję? Czyja wina, że krzesła puste? Idź sobie uszy odmroź na złość. Pogoda sposobna.
+0-0
Środa, 10 lutego 2021 r. godz. 21:41
~Bławat
Czy któryś z tych Panów zgłasza pretensję do portalu?
+0-0
Środa, 10 lutego 2021 r. godz. 09:08
~gute
To fakt, że kilka lat wstecz na roztaju dróg na Tarnobrzeg zebrało się trzech panów a to leśnik w mundurze, cywil radny miejski oraz sam LN i wzięli się za posadzenie do ziemi patyczka nazywanego dębem. Ową roślinkę mógł wsadzić bez wysiłku jeden pan ale ich było trzech bo to miał być lansik... no i był! Zjawisko należy tłumaczyć podglądaniem lub naśladownictwem albowiem rok wcześniej podobne drzewko tylko innego gatunku(wierzba!) w centrum miasta posadzili ludzie opozycji także w trzy osoby!
+0-0
Środa, 10 lutego 2021 r. godz. 02:17
~Trzech na Jedno Drzewko
Czy mam przypomniec, jak niejaki Lucjusz N. sadzil drzewko w towarzystwie dwoch innych urzedasow? Zdjecie tego lansu bylo kiedys zamieszczone przez "Stalowke"!
+0-0
Wtorek, 9 lutego 2021 r. godz. 22:08
~Ferdek z Poniatowskiego
Pomorsowałem se na balkonie w samych slipkach, ale Helenka mnie zawołała, bo siem bała, że coś mi siem skurczy. A ja do niej: jak ma z czego niech siem kurczy, he he he. Lubię se czasami pomorsować na balkonie, bo jak zmarznę to gul, gul naleweczkę na rozgrzewkę, he he he. I dlatego mi zdrowie i humor dopisuje, i nie zwracam uwagi na tego z PO co hejtuje.
+0-0
Środa, 10 lutego 2021 r. godz. 13:35
~Misiek
co na to Heniek?
+0-0
Wtorek, 9 lutego 2021 r. godz. 19:32
~Polonista
Pani Butryn, czy to nie moralność Kalego?
+0-0
Wtorek, 9 lutego 2021 r. godz. 18:47
~Ferdek z Poniatowskiego
Uwaga! Redakcja Portalu Stalowka.NET zastrzega sobie prawo do usuwania wypowiedzi zawierające treści powszechnie uznawane za obraźliwe lub wulgarne. To przestańcie mnie obrażać totalne głąby, he he he.
+0-0
Środa, 10 lutego 2021 r. godz. 13:38
~***** *** i ferdka
zabolało głąbie, powinna wszystkie twoje komentarze usuwać bo wszystkie są obraźliwe, złodzieju nicków
+0-0
Wtorek, 9 lutego 2021 r. godz. 22:27
~Ferdek z Poniatowskiego
a tobie janie to POmogło?
+0-0
Wtorek, 9 lutego 2021 r. godz. 21:32
~jan
.... ogol się na łyso, łaź z bejsbolem, wtedy mankamenty intelektualne będą drugoplanowe i przez to mniej rzucające się w oczy i na uszy ....
+0-0
Wtorek, 9 lutego 2021 r. godz. 21:31
~miecz
fredek masz racje, popieram
+0-0
Wtorek, 9 lutego 2021 r. godz. 18:45
~duralex
No to się Pan "popisał" i to dosłownie. Po trzykrotnym przeczytaniu, można się domyślać co autor miał na myśli. Dodam tylko od siebie małą sugestię, aby podpytać jeszcze prawnika o zasadę indywidualizacji odpowiedzialności karnej oraz znamiona przestępstwa zniesławienia i zniewagi. Być może ograniczy to marnowanie papieru na stalowowolskiej komendzie :)
+0-0
Wtorek, 9 lutego 2021 r. godz. 18:22
~Andrzej
Rada Miasta by nic nie straciła gdyby takiego radnego nie było
+0-0
Wtorek, 9 lutego 2021 r. godz. 17:53
~jan
....przestańmy udawać że istnieje coś takiego jak hejt skierowany na polityka, każdy obywatel ( wyborca ) ma prawo do KRYTYKI osoby wybranej w wyborach, mandat od obywateli nie daje pozycji uprzywilejowanej w dyskusji publicznej, jeśli jest inaczej tzn. że żyjemy w państwie komunistycznym ..... jeśli osoba pisząca na forum używa słów powszechnie uznawanych za obraźliwe lub posługuje się kłamstwem sprawy powinien rozstrzygnąć sąd powszechny na wniosek osoby która uznała się za obrażoną czy pomówioną, a działania policji powinny być ograniczone do ustalenia personaliów ,,anonimowego" autora wpisu .... prokuratura i policja to nie są ,,prywatni ochroniarze" politycznych narcyzów ....
+0-0
Wtorek, 9 lutego 2021 r. godz. 18:40
~PiS - Pycha i Szmal
Prosze pamietac, ze "krytyka", a "pomowienia" to sa dwie, wyraznie rozne rzeczy !
+0-0
Wtorek, 9 lutego 2021 r. godz. 17:46
~Poeta
Jest taki Darek w mieście, Co kamerek ma chyba z dwieście. Darek ludzi hejtuje, Poprawną polszczyzną się nie popisuje. Sam obrażać innych lubi, Na portalach - to go gubi. Morał z tego taki, Tak zachowują się lewaki.
+2-0
Wtorek, 9 lutego 2021 r. godz. 17:36
~Krzysiu
Bidulka, myśli że policjanci mu pomogą. Mojego składaka yellow bahama skradzionego spod Arkadii w 1974 do dziś szukają.
+0-0
Wtorek, 9 lutego 2021 r. godz. 17:34
~Damian z PO
Wyrazy głębokiego współczucia dla portalu! Nie będziecie zapraszani na konferencje organizowane przez lokalną PO. Czas kończyć działalność! To jest największy dramat w tym całym zamieszaniu. Jak żyć? Bo z tego donosu na policję, to cała komenda ma polewkę.
+0-0
Wtorek, 9 lutego 2021 r. godz. 17:28
~Balladyna
Dlatego w przyszłości powinny zostać stworzone mechanizmy, które uniemożliwią robienie z kraju tego co robi od pięciu lat kato-prawica.... np. Sędzią TK, KRS czy SN nie może zostać osoba, która w ciągu ostatnich 5/10 lat była członkiem jakiejkolwiek partii politycznej, była Posłem, Senatorem itd. Będzie ogrom pracy do zrobienia i nikt nie chce linczu, ale sprawiedliwego rozliczenia obecnie rządzących oraz ich akolitów. Oni bez przerwy podsycaja "hejt"! A to co się dzieje to zwykły gwałt na praworządności państwa!!
+0-0
Środa, 10 lutego 2021 r. godz. 12:13
~poili
"Balladyna" - 100 % racji, słowa wyważone, pokazujące prawdę, nie mające znamion obłudy. Tak trzymać! Jest nas jak widać dużo!
+0-0
Wtorek, 9 lutego 2021 r. godz. 17:58
~Radziu
Podsumowując: rozpłacz się.
+0-0
Wtorek, 9 lutego 2021 r. godz. 16:56
~Cccp
Ojojoj !! Kaczyński musiał by podać pół Polski na policję.
+0-0
Środa, 10 lutego 2021 r. godz. 04:29
~rhzt
Myślę, że by nie podawał tylko nasłał :)
+0-0
Wtorek, 9 lutego 2021 r. godz. 16:06
~Wega
Brawo panie Darku,jak komentarze nieprzychylne pisowcom miejskim to komentarze nie są publikowane,jak na Pana (nie raz widzialam) to z dzika satysfakcja drukują.
+0-0
Wtorek, 9 lutego 2021 r. godz. 15:59
~Polonistka LO KEN
Język polki za trudny dla radnego?
+0-0
Wtorek, 9 lutego 2021 r. godz. 17:13
~Bez znieczulenia
Co to jest "polki", szanowna "Polonistko"?
+0-0
Wtorek, 9 lutego 2021 r. godz. 15:47
~olka
Największymi hejterami są wyznawcy Platfusów. Sami zobaczycie ilu ich tu pod spodem zaraz będzie przybywać, za to że głoszę prawdę o Platfusach.
+0-0
Wtorek, 9 lutego 2021 r. godz. 22:02
~cyPiSek
"Honor i Ojczyzna" (czyja?)... Nie strasz, nie strasz, bo się zesrasz.
+0-0
Wtorek, 9 lutego 2021 r. godz. 18:22
~Honor i Ojczyzna
Uwazaj "Ferdek" vel "olka"... uwazaj PiSowski hejterze, bo i ciebie ktos w koncu namierzy i nie bedziesz wiecznie bezkarny!!!
+0-0
Wtorek, 9 lutego 2021 r. godz. 17:03
~ninix
Piękną, nie doścignioną szkołę hejtu stworzyli w ministerstwie sprawiedliwości. Tam za soczyste hejtowanie dobrze płacono a tu mizeria panie. Ktoś cos napisze i od razu afera. Swoją drogą nieuczciwym jest przypisywanie panu radnemu rzeczy których nie zrobił. To tak jakby musiał udowadniać, że nie jest wielbłądem. Pomyje się dopiero teraz wylały na poczciwego radnego. Współczuję bardzo.
+0-0
Wtorek, 9 lutego 2021 r. godz. 16:07
~kibol
olka gaś Platfusów
+0-0
Wtorek, 9 lutego 2021 r. godz. 15:30
~Stary znajomy .
Uprzejmie proszę Pana Darka o przypomnienie nam które szkoły ukończył. Radzę Panu uniemożliwić przeczytanie Pańskiego tekstu swoim dzieciom, bo mogą się na panu zawieść !
+0-0
Wtorek, 9 lutego 2021 r. godz. 15:02
~rewers
Moze do porzadnej roboty by sie zabrac zeby poczuc jak zyja "prawdziwi" ludzie Panie Dariuszu? Wtedy tez bedzie mozna komentowac,krytykowac itd.
+0-0
Wtorek, 9 lutego 2021 r. godz. 14:57
~Stan
Ta osoba ma wysokie mniemanie o swojej osobie
+0-0
Wtorek, 9 lutego 2021 r. godz. 14:53
~Sasq
Krytyka to nie hejt. Krytykować można każdego.
+1-0
Wtorek, 9 lutego 2021 r. godz. 14:38
~wszyscy wiedzą że to hejter!
Chciałabym, aby policja zabrała wszystkie komputery i tablety oraz komórki pana radnego i prześledziła gdzie i jakich wpisów on dokonywał. Trochę by mieli roboty, oj mieli... Ale by wyszło wszystko by wyszło...
+0-0
Wtorek, 9 lutego 2021 r. godz. 14:35
~HEJT STOP
Szczytem hipokryzji jest zakładanie przez największego hejtera w Stalowej Woli czegoś takiego jak HEJT STOP. Przecież była zgłoszona na Policję sprawa hejtowania przewodniczącego Sobieraja. Hejtera złapali, okazało się że to młody Kardasz. Wiecie co on powiedział, że hejtował, bo to Darek do tego go namawiał!!! Wszystko jest na policji. Brawo Darek, HIMALAJE HIPOKRYZJI, zakładać HEJT STOP a samemu nakłaniać do hejtu...
+0-1
Wtorek, 9 lutego 2021 r. godz. 14:27
~wujek wania
Po pierwsze panie Darku, jest pan hejterem. Dla pana wpisy pańskie to "opinie"' a hejtował pan nawet prezydenta RP. Za komentarze pan wyleciał z pracy kierownika w Urzędzie Marszałkowskim w Rzeszowie. To kolejny FAKT. Więc jedyne co może w tej sytuacji zrobić policja to umorzyć sprawę przez pana zgłoszoną, a z urzędu zająć się Pana wpisem pod adersem prezydenta RP.
+0-1
Wtorek, 9 lutego 2021 r. godz. 14:21
~Ewa
Dziecinada, najwidoczniej radni nie są do niczego potrzebni skoro nie mają innych problemów tylko swoje ego
+0-0
Wtorek, 9 lutego 2021 r. godz. 14:09
~Andrzej
HAhahahahahahaha :D PiS i PO To samo DNO
+0-0
Wtorek, 9 lutego 2021 r. godz. 14:06
~POLSKI IZYK NIE BYĆ TRUDNA
KIEDY NARODOWE DYKTANDO Z UDZIAŁEM RADNYCH?
+0-0
Wtorek, 9 lutego 2021 r. godz. 14:05
~Rebel
Choć nie jestem zwolennikiem pana Dariusza i reprezentowaną przez niego formacją polityczną , to tutaj akurat muszę się z nim zgodzić . Przez sito redakcyjnej cenzury " Stalówki.net" , są przepuszczane tylko komentarze , w pierwszym rzędzie , szkalujące opozycję , a przede wszystkim są umieszczane komentarze zachwalające obecny układ rządzący w mieście . Przykładem tego może być jak ja i moi znajomi komentowaliśmy sytuację po dwukrotnej awarii sieci centralnego ogrzewania w mieście . I co ? I żadnego z tych komentarzy redakcja Stalówki nie opublikowała . Wiecznie pod tym artykułem był wpis " ten artykuł nie ma jeszcze żadnych komentarzy " ! Czy ten portal ma być dla mieszkańców miasta , czy też ma być odzwierciedleniem poglądów pracujących tam " pseudo dziennikarzy " ? A może są tutaj zamieszczane artykuły pod konkretne zamówienie ? Zadaje te pytania , choć mam olbrzymie wątpliwości czy ten mój komentarz zostanie wogóle opublikowany !
+1-0
Wtorek, 9 lutego 2021 r. godz. 14:17
~Ludwik
Czasami wystarczy tylko zapytać. Pod komunikatami nie ma komentarzy bo mają tylko funkcję informacyjną. Moją uwagę redakcja przekazała do MZK i problem rozwiązano. Chodziło o odśnieżanie. Jak chce się znaleźć problem to zawsze można.
+1-0
Wtorek, 9 lutego 2021 r. godz. 14:03
~stalowiak
Nie czytaj, nie oglądaj! Nie korzystaj. Nikt nic nie straci :)
+0-0
Wtorek, 9 lutego 2021 r. godz. 13:53
~Ferdek z Poniatowskiego
Brawo stalowka net. Najważniejsze to być obiektywnym. Za pieniądze podatników. Komentarze - tylko wygodne, ogłoszenia - jak już są nieaktualne, zdjęcia - zapożyczone. Pozdrawiam. Jasne, że komentarz "się zagubi".
+0-0
Wtorek, 9 lutego 2021 r. godz. 14:02
~haha
A Ty nie możesz sobie swojego nicka wymyślić tylko bierzesz innego internauty? Wyżyny POlitycznej POprawności PO!
+0-0
Wtorek, 9 lutego 2021 r. godz. 13:52
~Stefan
Czy będzie organizowana zbiórka chusteczek dla pana Darka? Osobiście dostarczę kilka paczek...a w razie czego dorzucę kilka pampersów.
+0-0
Wtorek, 9 lutego 2021 r. godz. 13:31
~Nie bądź jak Darek
Po stylu piśmienniczym Pana Darka, nasuwa się pytanie, w jaki sposób on skończył szkołę?
+0-0
Wtorek, 9 lutego 2021 r. godz. 14:40
~dino
On się publicznie chwali że 4 fakultety ma. Wszystkie na WSiZ co wiele tłumaczy...
+0-0
Wtorek, 9 lutego 2021 r. godz. 13:43
~Wiesiek
Mecenas dyktowała!
+0-0
Wtorek, 9 lutego 2021 r. godz. 13:18
~kolo
To On odszedł z pracy w starostwie bo siedział ciągle na necie ?
+0-0
Środa, 10 lutego 2021 r. godz. 19:08
~kolo
Tylko pytam.
+0-0
Wtorek, 9 lutego 2021 r. godz. 19:11
~Powiatowy Oborowy
Masz dowody i wiedzę czy tylko hejtujesz?
+0-0
Stalowka.NET - Wiadomości lokalne z miasta Stalowa Wola i okolic
Copyright 2001 - 2021 Stalowka.NET
  » O nas  » Redakcja  » Reklama  » Kontakt
Wszelkie prawa zastrzeżone.
X Ta strona korzysta z plików cookie w celu świadczenia usług i realizacji potrzeb użytkowników. Pliki te mogą być zapisywane w pamięci Twojego urządzenia. Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki internetowej. Więcej w polityce prywatności.