Stalowa Wola Stalowa Wola: Huta Stalowa Wola
Wiadomości lokalne z miasta Stalowa Wola i Powiatu Stalowowolskiego. Najnowsze! Najszybciej!
Kamera na żywo na panoramę Stalowej Woli na skrzyżowanie al. Jana Pawła II z ul. KEN
Nagrania audio, rozmowy z ciekawymi ludźmi
Fotografie z najważniejszych wydarzeń w Stalowej Woli
Kanał youtube.stalowka.net - Pierwsza stalowowolska telewizja internetowa
Encyklopedia miasta Stalowa Wola
Zapowiedzi zbliżających się wydarzeń kulturalnych
Baza adresowa najważniejszych firm i instytucji życia publicznego
Bezpłatna baza ogłoszeń dla mieszkańców miasta Stalowa Wola jak i Powiatu Stalowowolskiego
Twoje konto
Strona główna  Stalowa Wola / Wiadomości Sobota, 8 maja 2021 r. Imieniny: Kornela, Lizy, Stanisława
 Wiadomości lokalne
» Sobota koneserów - wydarzeniem czytelniczym
» Już ponad 13 tysięcy szczepień w stalowowolskim szpitalu
» Lekarz Wojciech Gutowski przeszedł na emeryturę
» Jeden podmiot chętny na wywóz śmieci z terenu Stalowej Woli
» Polityka prorodzinna odpowiedzią na wyzwania demograficzne
» Potrącenie rowerzysty na skrzyżowaniu przy Patriocie
» W centrum Stalowej Woli powstaje prywatny parking na 80 miejsc
» Poniatowskiego: więcej koszy na śmieci i stojaków na rowery
» Przybędzie boisk wielofunkcyjnych. Kolejne przy PSP nr 4 i OSP Stalowa Wola-Charzewice
» Rozwadowski Targ Staroci zmienia swoją lokalizację
» Przy Klasztorze powstanie boisko wielofunkcyjne
» Powiat inwestuje w bazę sportową szkół. W LOKEN ścianka wspinaczkowa
Więcej » 
 Zasłyszane...
"Dieta rządzi każdą sferą naszego życia: prywatną, zawodową, społeczną. Każdy z nas chce się dobrze czuć i dobrze wyglądać".
Sławomir Górny, dietoterapeuta
 Imprezy w mieście
» Kiermasz i inne atrakcje na Tydzień Bibliotek
» Pierwotna Puszcza Sandomierska
» Etnoilustracje. Między światami. Magia obrzędów wiosennych.
» Podróż do Japonii w Galerii Karpińskiego
» Muzealny projekt on-line o wzornictwie ludowym z nagrodami i wystawą
» Rozwadów - podróż sentymentalna w 330. rocznicę lokacji miasta
» Rejestracja na Dziecięcy Uniwersytet Techniczny w Stalowej Woli w nowej rzeczywistości
Więcej » 
 Fotoreportaże
Stalowa Wola: Otwarto Podwórko na Pławie
»Otwarto Podwórko na Pławie
»Marsz o Wolność i Marsz Niewolników
»Wicepremier Gowin w Stalowej Woli o budownictwie mieszkaniowym
»Serca na nakrętki
»Ford Ranger dla OSP Jastkowice
Więcej » 
Wiadomości lokalne / Polityka i Samorządy

Wtorek, 26 stycznia 2021 r. godz. 15:11     /Magdalena Rodecka/
Skarga radnego na prezydenta odrzucona? Przyklepać mają radni

Jak się nieoficjalnie dowiedzieliśmy, członkowie komisji jednomyślnie byli za odrzuceniem skargi, gdyż kwestie związane z naruszeniem dóbr osobistych powinien rozstrzygać sąd a nie Komisja Skarg, Wniosków i Petycji.
Jak się nieoficjalnie dowiedzieliśmy, członkowie komisji jednomyślnie byli za odrzuceniem skargi, gdyż kwestie związane z naruszeniem dóbr osobistych powinien rozstrzygać sąd a nie Komisja Skarg, Wniosków i Petycji.
Fot. Jacek Rodecki
Komisja Skarg, Wniosków i Petycji działająca w Urzędzie Miasta, rozpatrywała skargę radnego Stalowowolskiego Porozumienia Samorządowego Damiana Marczaka na prezydenta Stalowej Woli Lucjusza Nadbereżnego.

Przypomnijmy, chodzi i dyskusję jaka wywiązała się między samorządowcami 30 grudnia 2020 roku podczas sesji budżetowej.

Gdyby zsumować panowie po kilka dobrych minut wymieniali się słownymi ciosami. Radnemu Marczakowi, przedstawicielowi opozycji, nie podobały się kwestie związane między innymi z kosztami utrzymania zieleni miejskiej, komunikacji miejskiej, wydatków na energię elektryczną po administrację publiczną. Prezydent argumenty odpierał, mówił o braku przygotowania merytorycznego ze strony radnego, manipulowaniem informacjami, atakowaniem pracowników Urzędu Miasta aż po niekorzystanie z zasobów Stalowej Woli. Pełny zapis kilkugodzinnej sesji znajduje się na stronie internetowej Urzędu Miasta.

Damian Marczak czuje się urażony dyskusją z prezydentem, twierdzi, że wypowiedzi Lucjusza Nadbereżnego, miały na celu odciągnąć uwagę od informacji, które podawał. Napisał w tej sprawie pismo do Komisji Skarg, Wniosków i Petycji działającej w Urzędzie Miasta.

W jej skład wchodzi sześciu radnych: Bajek Mariusz - przewodniczący, Brzeziński Leszek, Grobel - Proszowska Joanna, Kochan Andrzej, Paleń Karolina i Rut Piotr.

Przewodniczący Mariusz Bajek zapytany o stanowisko Komisji powiedział, że nie będzie w tej sprawie udzielał żadnych informacji. - Protokół będzie przygotowany, będzie uchwała przegłosowana na sesji, dopiero będziemy rozmawiać - stwierdził Bajek.

Jak się nieoficjalnie dowiedzieliśmy, członkowie komisji jednomyślnie byli za odrzuceniem skargi, gdyż kwestie związane z naruszeniem dóbr osobistych powinien rozstrzygać sąd a nie Komisja Skarg, Wniosków i Petycji. "Komisja nie służy do wydawania wyroków i nie jest władna aby wyciągać wobec kogokolwiek konsekwencje w takich sprawach. Od tego jest droga cywilna" - usłyszeliśmy od jednego z członków.

Zobacz więcej:
- Różny stopień wrażliwości? Marczak skarży się na Nadbereżnego

Strona do druku Drukuj artykuł    

Jeżeli masz jakieś ciekawe informacje, chcesz przekazać coś ważnego,
coś interesującego, nie wahaj się - napisz do nas: redakcja@stalowka.net

Dodaj komentarz do artykułu »  

Czwartek, 28 stycznia 2021 r. godz. 14:05
~doktor
Do lws667, masz pilne zaproszenie do przychodni na WYSZYŃSKIEGO. Takiego idioty już dawno nie czytałem.
+0-0
Czwartek, 28 stycznia 2021 r. godz. 21:56
~Man from utopia
Przeczytaj idioto wnioski i sprawozdania komisji Macierewicza i jego hipotezy o wypadku w Smoleńsku.
+0-0
Czwartek, 28 stycznia 2021 r. godz. 21:46
~Balladyna
"Każdy w Polsce ma prawo do manifestowania, ma prawo do wyrażania własnych opinii i na pewno za czasów rządów Prawa i Sprawiedliwości my policji przeciwko manifestantom wyprowadzać nie będziemy, tak jak robiła to Platforma, bo szanujemy dialog, wolność i różnice poglądów" - Premier Beata Szydło. ```````````````````````````````` A tymczasem - PiSowskie "ZOMO" znowu bije kobiety!!!
+0-0
Czwartek, 28 stycznia 2021 r. godz. 17:02
~Homo_ale_nie_Sovieticus
O znowu pojawil sie PiSowski "doktorek"... Czyzby kolejny raz zapomnial o wsadzeniu sobie w (...) czopka? --- P.S. Cieszę się, że mieszkam z dziećmi w innym kraju. To nie PISowsko-klerykalna Polska i tutaj kobieta ma wybór!
+0-0
Czwartek, 28 stycznia 2021 r. godz. 10:37
~olo
Do nocne piwo, to PIS naprawia POLSKĘ po 8 latach nie bytu naszego kraju na świecie. Jeszcze 3 kadencje PIS a lewactwo będzie sługami ludzi o prawicowych poglądach . Masz to zagwarantowane jak pies budę. Takiego dobrobytu jak mamy obecnie w POLSCE jeszcze nigdy w dziejach POLSKI nie było. Ale ty jesteś niedorozwinięty umysłowo i nic nie rozumiesz.
+0-0
Czwartek, 28 stycznia 2021 r. godz. 20:35
~Aamon
Po 8 latach ,, nie bytu", sic) do naprawy państwa nawet nie żałują odbytu, jak ci dwaj w Brukseli.
+0-0
Czwartek, 28 stycznia 2021 r. godz. 19:45
~Taki "dobry" pan!
"Reakcja ze strony władzy jest w gruncie rzeczy bardzo umiarkowana, nikt nie używa gazu łzawiącego na wielką skalę czy armatek wodnych w zimie, a tak bywa w Europie. Mam nadzieję, że będzie tak dalej, tylko apeluję, korzystam z tej okazji, by zaapelować do tych wszystkich, którzy nie chcą przyjąć do wiadomości, że parodniowy sukces w postaci jakiegoś zwiększenia produkcji czy ilości usług, które się sprzedaje, będzie kosztował i życie wielu ludzi i przedłużenie całej sprawy - mówił." (cytat z wypowiedzi J. Kaczynskiego)
+0-0
Czwartek, 28 stycznia 2021 r. godz. 17:58
~bajki z mchu i paproci
Tak oto PiS "naprawia" kraj... Powszechne marnotrawienie państwowego "grosza", rabunkowa wycinka lasów państwowych. Ciągłe zastrzyki gotówki dla toruńskiego pseudobiznesmena. Maseczki i respiratory Szumowskiego, wyborcze "Sasiny", "Srebrna", zniszczone stadniny. Produkcja maseczek w Stalowej Woli... Oraz wiele podobnych "sukcesów" dojnej zmiany.
+0-0
Czwartek, 28 stycznia 2021 r. godz. 16:46
~wscieklosc bierze
Ogloszony wlasnie wyrok PiSowskiego "Trybunalu Konstytucyjnego" (tam tylko jeden sedzia nie jest z powolania Wodza Kaczynskiego) dobitnie swiadczy, ze PiS to partia RADYKALNA, mocno zwiazana z ultrakatolickim "talibanem" i prowadzaca Polske w strone umyslowego zacofania oraz czegos w rodzaju kato-faszyzmu... Takiego jaki kiedys panowal w Hiszpanii i w Portugalii!
+0-0
Czwartek, 28 stycznia 2021 r. godz. 11:45
~667 - LWS
Widzę tu wpis sztandarowego debila, który w dodatku komuchów i pachołków kleru nazywa prawicowcami. Winszować takich wyborców PIS-owi. Wymienię kilku tych ,, prawicowców": Kryże, Krajewski ( były sekretarz Urbana), Skrzypek ( była sekretarka gen. stanu wojennego- Janiszewskiego, Szefa Kancelarii Prezydenta PRL/ RP, którego następcą dziwnym zbiegiem okoliczności został J.Kaczyński), Piotrowicz, Kujda,Przyłębski,itd. Każdy może tą listę , jeśli chce poszerzyć... Weź stary komuchu różaniec do ręki, pomógł się o rególarnego stolca i żeby ci leki refundowali a nie pisz bzdur pod wpływem psychotropów i obróbki mózgu przez TVP-IS i Radio Maryja razem z klerem.
+0-0
Czwartek, 28 stycznia 2021 r. godz. 10:16
~***** *** i kk
Dzień dobry Stalowa Wolo. Witamy w wielkiej czarnej du..e. Nie dość, że czarno i straszno to jeszcze śmierdzi i gnije rozkład etyczny i moralny całej popapranej ekipy. Niech żyje. Naród partia, partia naród. Urra, urra. Jezus naszym Panem.
+0-0
Czwartek, 28 stycznia 2021 r. godz. 20:25
~Balladyna
Nie mam nic "szczypiorku", zupelnie nic wspolnego z PO, ale mam juz dosyc PiSowskiej ograniczonej mentalnosci, dosyc ograniczania wolnosci, dosyc narzucania ultrakatolickich praw, dosyc ponizania kobiet przez zlosliwego starca z bunkra na Zoliborzu! Dosyc!! # "Przeforsowany przez polski rząd faktyczny zakaz aborcji bezpośrednio ingeruje w autonomię i fizyczną integralność kobiet. Jest to atak na prawa podstawowe i prawa człowieka, który powinien być nie do pomyślenia w liberalnej demokracji w 2021 roku" - pisze w swoim stanowisku Evelyn Regner, przewodnicząca Komisji Praw Kobiet i Równouprawnienia. Europosłanka z Postępowego Sojuszu Socjalistów i Demokratów przypomina, że Parlament Europejski "wielokrotnie domagał się, aby prawo do samostanowienia o własnym ciele zostało zapisane w Europejskiej Konwencji Praw Człowieka i aby fundusze UE były powiązane z kryteriami opartymi na rządach prawa". "Musimy przeciwstawić się takim atakom na podstawowe prawa człowieka w sercu Europy" - dodaje Regner. Uzasadnienie wyroku Trybunału Konstytucyjnego w sprawie aborcji krytykuje także przewodniczący Komisji Wolności Obywatelskich, Sprawiedliwości i Spraw Wewnętrznych. I oświadcza, że pilnie należy "zająć się atakami na praworządność, demokrację i prawa podstawowe w Polsce"."
+0-0
Czwartek, 28 stycznia 2021 r. godz. 17:51
~szczypiorek
Idź się ***** gwiazdorze razem ze swoją PO.
+0-0
Środa, 27 stycznia 2021 r. godz. 20:44
~ mieszkaniec st woli
Przyjda czasy ze luckowi powiemy NIE
+0-0
Czwartek, 28 stycznia 2021 r. godz. 07:19
~dziadek z Hutniczej
już nikt z mojej rodziny ani moich znajomych nie będzie na N. głosował, bardzo nas rozczarował ten wycinacz drzew
+0-0
Środa, 27 stycznia 2021 r. godz. 19:25
~rst
kiedy emeryci budzetowki przestana dostawac . 13.kei socjalny zasiek dlaczego niedostaja emeryci HSWhutnikai szkodliwegowszystkim zabrano tylko budzetowka ma inezoladki
+0-0
Środa, 27 stycznia 2021 r. godz. 17:23
~chlodnym_okiem
Jeden cytat: "To, że osuwamy się w otchłań bezprawia, jest rzeczą oczywistą. Od długiego już czasu trwa demontowanie fundamentów państwa i jego demokratycznych instytucji, z niezależnym sądownictwem na czele. Zaczynamy przyzwyczajać się, że źródłem prawa stają się konferencje prezesa Rady Ministrów, a rozporządzeniem można z dnia na dzień pozbawić ludzi prawa wykonywania zawodu, uniemożliwić prowadzenie działalności czy nawet zakazać im wychodzenia z domu." Kiedys jednak PiSowski aparat za to wszystko zapłaci!
+0-0
Czwartek, 28 stycznia 2021 r. godz. 00:39
~nocne-piwo
Nie bedzie latwo ani prosto naprawic Polske i zblizyc znowu do cywilizowanych, demokratycznych panstw, po tej PiSowskiej, kato-faszystowskiej chorobie... ale wierze, iz damy rade!!!
+0-0
Środa, 27 stycznia 2021 r. godz. 22:43
~Z Kanady
Zlodziej podpisow (teraz jako "Kanadol") znowu na forum... Jestes wyjatkowo malym i nedznym czlowieczkiem!
+0-0
Środa, 27 stycznia 2021 r. godz. 18:19
~Kanadol
"chłodnym okiem" vel "nocne_piwo"... ci co chcieli potrząsać polskim drzewem żeby strącić pisowską szarańczę właśnie znikają z polskiej sceny politycznej. Tak więc te twoje przepowiednie to są marzenia ściętej głowy.
+0-0
Środa, 27 stycznia 2021 r. godz. 13:41
~boby
Lucek jest w miarę OK !!! Żeby jeszcze sprzątną z parkingów wraki samochodowe.
+0-0
Środa, 27 stycznia 2021 r. godz. 11:12
~***** ***
mentalna wiocha, nienawidzę tego miasta!
+0-0
Środa, 27 stycznia 2021 r. godz. 17:20
~księżyc
gwiazdorzy idźcie się ***** razem z PO.
+0-0
Środa, 27 stycznia 2021 r. godz. 11:58
~***** ***
@~obi, już kupiłem dawno temu i to była najlepsza decyzja w życiu, sieczkobrzęku
+0-0
Środa, 27 stycznia 2021 r. godz. 11:44
~obi
kupić ci bilet? Ale w jedną stronę.
+0-0
Środa, 27 stycznia 2021 r. godz. 11:01
~***** ***
towarzystwo wzajemnej adoracji
+0-0
Środa, 27 stycznia 2021 r. godz. 10:31
~olek
Do chłodnym okiem, śmierdzielu uważaj abyśmy ciebie za te hejt nie rozliczyli. Bo się prosisz o wielkie manto ale my jesteśmy litościwi dla błaznów i pajaców.A ten radny to zwyczajny konfident gdy to zrobił w czasach SOLIDARNOŚCI to został by publicznie zlinczowany na oczach wszystkich mieszkańców POLSKI.
+0-0
Środa, 27 stycznia 2021 r. godz. 22:50
~szczypiorek
ty gwiazdorze pod spodem śmierdzisz psim g*wnem. Nie otwieraj ust.
+0-0
Środa, 27 stycznia 2021 r. godz. 12:00
~***** ***
dlaczego śmierdzielu? wy pisie katotaliby bez obelg i wyzwisk nie potraficie? sam jesteś śmierdziel
+0-0
Środa, 27 stycznia 2021 r. godz. 08:35
~WyszłoSzydłoZWorka
cyt:Komisja nie służy do wydawania wyroków i nie jest władna aby wyciągać wobec kogokolwiek konsekwencje w takich sprawach. Jednocześnie w BIP tutaj: stoi jak byk, że do obowiązków komisji należy:rozpatrywanie skarg na działania Prezydenta Miasta i jednostek organizacyjnych Miasta. Stąd jednoznaczny wniosek, że cała ta komisja to martwy byt i lepiej rzeczywiście od razu oddać sprawę do sądu. Chyba, że składa się wniosek o to jaki Prezydent jest zajebisty, to wtedy tak, wniosek będzie rozpatrzony w trybie natychmiastowym...
+0-0
Piątek, 29 stycznia 2021 r. godz. 09:43
~fuxa
Czyżby to była wielka niekompetencja KOMISJI? Ludzie obudźcie się ze snu zimowego bo to jest straszne i śmieszne zarazem. Facet robi co tylko chce a wszyscy są zauroczeni i nie mają nic mu do powiedzenia! Słusznie zauważasz, że regulamin Komisji jest obowiązujący ale nie do tej Komisji. Więc lepiej niech wystawią mu laurkę, że jest the best!
+0-0
Środa, 27 stycznia 2021 r. godz. 07:51
~były pracownik
Marczak wróć się do żłobka bo dziecinne zagrywki masz. Co innego w firmie. Tu już ostry pan i władca. Nie udawaj że to cię boli, ty lepszy potrafisz być.
+0-0
Środa, 27 stycznia 2021 r. godz. 07:46
~Lepiej zrezygnuj z mandatu Damianek
Pan Marczak czyje się urażony? To dziecko on jest czy niby poważny samorządowiec? Do polityki to jaja dzieciuchu trzeba mieć a nie obrażać się o byle pierdołe!
+0-0
Środa, 27 stycznia 2021 r. godz. 09:06
~Darkdonogi
Trzeba mu kupić lizaka albo kinderjajo. Skarżypyty lubiom to.
+0-0
Środa, 27 stycznia 2021 r. godz. 05:46
~jan
.... och jaka szkoda ze komisja odrzuciła, tak bardzo czekałem na mowę obrończą pana przewodniczącego, lista cnót pana prezydenta płynąca z ust radnego Bajka to mód na uszy każdego mieszkańca, a zwłaszcza na Ferdka z Poniatowskiego vel olka, malwa itp. ....
+0-0
Środa, 27 stycznia 2021 r. godz. 01:04
~zico
Miały być dopłaty dla obywateli na panele energii elektrycznej. Chyba poszły obywatelskie dopłaty na panele na basen i hale sportową. Wyślemy zapytanie do Rządu i Sejmu co się stało z dopłatami dla obywateli ?
+0-0
Środa, 27 stycznia 2021 r. godz. 15:29
~rita
Moim zdaniem komisja rewizyjna winna ograniczyć się do stwierdzenia czy skarga była słuszna czy niesłuszna. Jeśli uznałaby po przesłuchaniu nagrań z sesji, że pan Nadbereżny poszedł o krok za daleko(bo o to chodzi w skardze!) to należałoby to zapisać w protokole z posiedzenia z równoczesną rekomendacją skarżenia go w trybie postepowania cywilnego przez pana radnego. Nikt nie nakazuje komisji kierowania pozwu do sądu. To nie komisja ma rozstrzygnąć kto kogo obraził lecz inny organ państwa o czym członkowie powinni dobrze wiedzieć. Nie można uznawać skargi za słuszną i równocześnie odrzucać ją przez radę jako niesłuszną. Jak dobrze rozumiem sens tego postępowania to komisja jest "za" a nawet 'przeciw". Już w III RP był taki klasyk co tak robił. Czy radni z Komisji są jego spadkobiercami?
+0-0
Środa, 27 stycznia 2021 r. godz. 07:16
~olka
dobry pomysł, żeby zacząć wreszcie kontrolować na co idą nasze podatki
+0-0
Wtorek, 26 stycznia 2021 r. godz. 21:28
~Mithrandir
Dawniej mężczyźni rozstrzygali to między sobą do pierwszej krwi. No ale dziś takie ciapciaki to co najwyżej w rurkach biegają. Lalusie
+0-0
Środa, 27 stycznia 2021 r. godz. 12:47
~Man from utopia
Jest taki odważny pisiorek, który chciał ,, solówkę" z 80- cio latkami - Wałęsą i Korwinem-Mikke. A może by tak w MMA do ,, klatki" weszli Terlecki z Kaczyńskim?
+0-0
Środa, 27 stycznia 2021 r. godz. 07:47
~hehhe
Marczak to wyjątkowy laluś. Skargę napisał, jak w przedszolu normalnie !
+0-0
Środa, 27 stycznia 2021 r. godz. 07:18
~***** *** i kk
biegaj w kalesonach jak ci rurki przeszkadzają
+0-0
Wtorek, 26 stycznia 2021 r. godz. 21:11
~olka
Jak zniknie partia Platfusów to i wy trole będziecie niepotrzebni i pójdziecia na bezrobocie. Prawda zawsze zwycięża!
+0-0
Wtorek, 26 stycznia 2021 r. godz. 23:34
~Kanadol
"chłodnym okiem" vel "nocne_piwo"... ci co chcieli potrząsać polskim drzewem żeby strącić pisowską szarańczę właśnie znikają z polskiej sceny politycznej. Tak więc te twoje przepowiednie to są marzenia ściętej głowy.
+0-0
Wtorek, 26 stycznia 2021 r. godz. 21:24
~chlodnym okiem
"Ferdku" vel "olka"... pamietaj, ze PiSowska zaraza nie bedzie trwac wiecznie. PiSowskich klakierow i smierdzacych trolli tez kiedys rozliczymy.
+0-0
Wtorek, 26 stycznia 2021 r. godz. 18:43
~Podkarpacka Wolska
Był kiedyś na na Podkarpaciu tygodnik "Pogranicze" , który (na początku lat 90-tych) wystąpił z pomysłem DEKRETYNIZACJI, począwszy od radnych lokalnych samorządów. Można wskrzesić ten pomysł!
+0-0
Wtorek, 26 stycznia 2021 r. godz. 18:10
~to ja
Mam nadzieje, że radny nie odpuści i młokos będzie miał następną przegraną sprawę sądową.
+0-0
Wtorek, 26 stycznia 2021 r. godz. 19:57
~mieszkaniec
to nie młokos, to pisoski pryk....
+0-0
Wtorek, 26 stycznia 2021 r. godz. 18:05
~Richardo
Ale z niego skarżypyta!!! Radny powinien mieć duże barki!!!
+0-0
Wtorek, 26 stycznia 2021 r. godz. 16:28
~olka
Jak się skarży na prezydenta to musi być Platfus, bo oni tylko karmią się antypisem. Ale to właśnie ich wykańcza i wkrótce nie będzie partii Platfusów. Potem tak wykończą partię Hołowni. Dobrze jest.
+1-1
Wtorek, 26 stycznia 2021 r. godz. 21:54
~Aamon
A jak już nie będzie nikogo do wykończenia to sami się wykończą, jak to komuchy. A to za prawicowe odchylenie, za niezgodne poglądy z linią partii, za to, że ktoś jest kułakiem albo wątpi w nieomylność l- ego sekretarza bądź stracił czekistowską czujność.
+0-0
Wtorek, 26 stycznia 2021 r. godz. 20:12
~mitomani u wladzy
Powiedz nam "olka" kiedy twoj "prezydencik" wreszcie uruchomi te Wielka Fabryke Maseczek w Stalowej Woli?
+0-0
Wtorek, 26 stycznia 2021 r. godz. 19:34
~Pycha i Szmal
Kolejny PiSowski nieuk ("Manekin") produkuje sie na forum?
+0-0
Wtorek, 26 stycznia 2021 r. godz. 18:11
~Manekin
Skarży Pyta na Kopyta Jęzor lata jak Łopata. MakroMatoł z POniższej wypociny Martczaka POniża swą głupotą.
+0-0
Wtorek, 26 stycznia 2021 r. godz. 17:16
~mikro i przykro
Buta, pycha i arogancja - oto cechy charakterystyczne (prawie wszystkich) PiSowskich aparatczykow. Hala w Stalowej Woli stoi pusta, a oni mogą kupować za nasze pieniądze bezużyteczne maseczki po 8 zł, respiratory kilka razy drożej niż cena rynkowa (do dziś zresztą niedostarczone), brać miliony z dotacji (brat szumowiny), sfałszować listę, wybory, zniszczyć TK, Sąd Najwyższy, mogą kraść, oszukiwać, pałować kobiety i przedsiębiorców, przedłużać lockdown w nieskończoność, ale dopóki jest 500+, to nic im chyba tutaj nie zaszkodzi... Na łapówkę wyborczą 500+ idzie rocznie 40 mld zł. A na służbę zdrowia 109 mld rocznie. Polska to chory kraj. Dosłownie i w przenośni.
+1-1
Wtorek, 26 stycznia 2021 r. godz. 15:45
~wyborca
Rozwiazac ta smieszna komisje bo jest to twor niepotrzebny w tym skladzie osobowym .
+0-0
Wtorek, 26 stycznia 2021 r. godz. 22:50
~Wywalić tych radnych
A wszyscy z PiSu więc wiadomo jak będzie
+0-0
Stalowka.NET - Wiadomości lokalne z miasta Stalowa Wola i okolic
Copyright 2001 - 2021 Stalowka.NET
  » O nas  » Redakcja  » Reklama  » Kontakt
Wszelkie prawa zastrzeżone.
X Ta strona korzysta z plików cookie w celu świadczenia usług i realizacji potrzeb użytkowników. Pliki te mogą być zapisywane w pamięci Twojego urządzenia. Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki internetowej. Więcej w polityce prywatności.