Stalowa Wola Stalowa Wola: Huta Stalowa Wola
Wiadomości lokalne z miasta Stalowa Wola i Powiatu Stalowowolskiego. Najnowsze! Najszybciej!
Kamera na żywo na panoramę Stalowej Woli na skrzyżowanie al. Jana Pawła II z ul. KEN
Nagrania audio, rozmowy z ciekawymi ludźmi
Fotografie z najważniejszych wydarzeń w Stalowej Woli
Kanał youtube.stalowka.net - Pierwsza stalowowolska telewizja internetowa
Encyklopedia miasta Stalowa Wola
Zapowiedzi zbliżających się wydarzeń kulturalnych
Baza adresowa najważniejszych firm i instytucji życia publicznego
Bezpłatna baza ogłoszeń dla mieszkańców miasta Stalowa Wola jak i Powiatu Stalowowolskiego
Twoje konto
Strona główna  Stalowa Wola / Wiadomości Czwartek, 3 grudnia 2020 r. Imieniny: Hilarego, Franciszki, Ksawery
 Wiadomości lokalne
» Muzeum Regionalne zachęca: zostań współtwórcą wystawy!
» Po pięciu latach powraca biuro Sojuszu Lewicy Demokratycznej
» Komunikat MZK
» Mieszkańcy Bojanowa otrzymali od policji odblaski
» Co możemy stracić na zatargu z Unią Europejską? Radna wylicza
» "Akcja zima" w mieście rozpoczęta
» O rodzinie i małżeństwie Steczkowskich na antenie Polskiego Radia
» Viacheslav Kyrylov zwycięzcą Konkursu Kompozytorskiego Młodzi Muzycy Młodemu Miastu 2.0.
» 67-latka na podwójnym gazie
» Ulica Wrzosowa zalana błotem
» Unijny koronabudżet. Co dalej z budową mostu na Sanie?
» 34 kg - tak się chudnie z Gabinetem Projekt Zdrowie
Więcej » 
 Zasłyszane...
"Dieta rządzi każdą sferą naszego życia: prywatną, zawodową, społeczną. Każdy z nas chce się dobrze czuć i dobrze wyglądać".
Sławomir Górny, dietoterapeuta
 Imprezy w mieście
» Rozwadów - podróż sentymentalna w 330. rocznicę lokacji miasta
» Megality w Polsce. Idea megalityczna w obrządku pogrzebowym kultury pucharów lejkowatych
» Dzieje wędrującej kolekcji
» Rejestracja na Dziecięcy Uniwersytet Techniczny w Stalowej Woli w nowej rzeczywistości
Więcej » 
 Fotoreportaże
Stalowa Wola: Ogólnopolskie Zawody Balonowe w Stalowej Woli
»Ogólnopolskie Zawody Balonowe w Stalowej Woli
»GSMP 2020: Faraś na wyścigu w Korczynie
»GSMP 2020: wyścig na Słowacji
»GSMP 2020: Faraś na wyścigu w Sopocie
»Impreza klubowa: Stalowa Wola Młode Miasto dla Młodych
Więcej » 
Wiadomości lokalne / Imprezy w mieście

Sobota, 26 września 2020 r. godz. 11:49     /Artykuł sponsorowany/
Live z Funduszami

Inna forma, ale idea ciągle ta sama - promocja przykładów projektów zrealizowanych ze środków unijnych. Mowa o Dniach Otwartych Funduszy Europejskich, które w tym roku w związku z pandemią koronawirusa odbędą się wyłącznie w formie online.
Inna forma, ale idea ciągle ta sama - promocja przykładów projektów zrealizowanych ze środków unijnych. Mowa o Dniach Otwartych Funduszy Europejskich, które w tym roku w związku z pandemią koronawirusa odbędą się wyłącznie w formie online.
Inna forma, ale idea ciągle ta sama - promocja przykładów projektów zrealizowanych ze środków unijnych. Mowa o Dniach Otwartych Funduszy Europejskich, które w tym roku w związku z pandemią koronawirusa odbędą się wyłącznie w formie online. Obok wirtualnych spacerów i filmów ukazujących inwestycje i przedsięwzięcia współfinansowane z Unii, planujemy wiele ciekawych webinariów i warsztatów, w trakcie których widzowie nie tylko poszerzą swoją wiedzę o funduszach, ale zdobędą też nowe umiejętności. Brzmi intrygująco? Tak też będzie!

W Polsce
DOFE to największa akcja w Polsce związana z funduszami. To także część szerszej kampanii, prowadzonej przez Komisję Europejską: #euinmyregion. Ukazuje ona, jak wiele projektów w całej Europie zrealizowano z unijnym wsparciem. Filmiki o projektach z całej Polski można podziwiać na stronie internetowej www.dniotwarte.eu Kulminacja wydarzeń za pośrednictwem tej platformy planowana jest w dniach 25 - 27 września br. Pod tym adresem internetowym będzie można wziąć udział w wirtualnych spacerach, warsztatach, webinariach, koncertach i wielu innych aktywnościach w formie online.

W regionie
W celu promocji projektów zrealizowanych na Podkarpaciu oraz w celu szerzenia informacji o funduszach i ich pożytecznym wpływie na nasze otoczenie zorganizowany zostanie "Live z Funduszami". To inicjatywa w ramach której na platformie www.dniotwarte.eu pokażemy kilkadziesiąt różnych projektów zrealizowanych przez prawie 40 beneficjentów funduszy z regionu. Opisy wszystkich inicjatyw uatrakcyjnione będą zdjęciami, a niekiedy też filmikami promocyjnymi. Stoiska wystawiennicze to jednak nie wszystko, bo w dniach 24 - 26 września za pośrednictwem platformy szykowane są ciekawe spotkania online.

Jak Ty możesz skorzystać z Funduszy?
Wszyscy zainteresowani możliwościami pozyskania środków europejskich nie mogą przegapić webinariów, które pojawią się na platformie www.dofe.podkarpackie.eu w dniu 24 września. Dzień później transmisje online poświęcone będą tematyce związanej z Covid-19 i możliwościami wsparcia, jakie płyną szczególnie do przedstawicieli sektora gospodarczego. 25 września eksperci podsumują również wszelkie działania pomocowe skierowane do przedsiębiorców, walczących ze skutkami pandemii.

Ciekawie zapowiada się także sobota 26 września. W tym dniu webinaria na platformie będą miały zupełnie inny charakter. Pojawią się warsztaty doskonalące umiejętności kulinarne (pieczenie proziaka, smażenie ryb), kosmetyczne (produkcja soli do kąpieli domowej roboty), plastyczne (malowanie tkanin różnymi metodami). Na koniec organizatorzy "Live z Funduszami" planują za pośrednictwem platformy internetowej zorganizować klimatyczny recital w wykonaniu młodych muzyków na charakterystycznych dla Rzeszowa i okolic instrumentach.

Podczas transmisji online przewidziane są konkursy, w których do wygrania będą atrakcyjne nagrody. Szczegóły o całej akcji podawane będą na bieżąco na wydarzeniu o nazwie: Live z Funduszami

Szczegółowy harmonogram transmisji online już wkrótce dostępny będzie na stronie www.dofe.podkarpackie.eu
Zdjęcia
Inna forma, ale idea ciągle ta sama - promocja przykładów projektów zrealizowanych ze środków unijnych. Mowa o Dniach Otwartych Funduszy Europejskich, które w tym roku w związku z pandemią koronawirusa odbędą się wyłącznie w formie online.Inna forma, ale idea ciągle ta sama - promocja przykładów projektów zrealizowanych ze środków unijnych. Mowa o Dniach Otwartych Funduszy Europejskich, które w tym roku w związku z pandemią koronawirusa odbędą się wyłącznie w formie online.Inna forma, ale idea ciągle ta sama - promocja przykładów projektów zrealizowanych ze środków unijnych. Mowa o Dniach Otwartych Funduszy Europejskich, które w tym roku w związku z pandemią koronawirusa odbędą się wyłącznie w formie online.

Strona do druku Drukuj artykuł    

Jeżeli masz jakieś ciekawe informacje, chcesz przekazać coś ważnego,
coś interesującego, nie wahaj się - napisz do nas: redakcja@stalowka.net

Dodaj komentarz do artykułu »  

Ten artykuł nie ma jeszcze żadnych komentarzy

Stalowka.NET - Wiadomości lokalne z miasta Stalowa Wola i okolic
Copyright 2001 - 2020 Stalowka.NET
  » O nas  » Redakcja  » Reklama  » Kontakt
Wszelkie prawa zastrzeżone.
X Ta strona korzysta z plików cookie w celu świadczenia usług i realizacji potrzeb użytkowników. Pliki te mogą być zapisywane w pamięci Twojego urządzenia. Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki internetowej. Więcej w polityce prywatności.