Stalowa Wola Stalowa Wola: Huta Stalowa Wola
Wiadomości lokalne z miasta Stalowa Wola i Powiatu Stalowowolskiego. Najnowsze! Najszybciej!
Kamera na żywo na panoramę Stalowej Woli na skrzyżowanie al. Jana Pawła II z ul. KEN
Nagrania audio, rozmowy z ciekawymi ludźmi
Fotografie z najważniejszych wydarzeń w Stalowej Woli
Kanał youtube.stalowka.net - Pierwsza stalowowolska telewizja internetowa
Encyklopedia miasta Stalowa Wola
Zapowiedzi zbliżających się wydarzeń kulturalnych
Baza adresowa najważniejszych firm i instytucji życia publicznego
Bezpłatna baza ogłoszeń dla mieszkańców miasta Stalowa Wola jak i Powiatu Stalowowolskiego
Twoje konto
Strona główna  Stalowa Wola / Wiadomości Sobota, 26 września 2020 r. Imieniny: Cypriana, Justyny, Łucji
 Wiadomości lokalne
» Związkowcy i władze miasta spotkają się z przedstawicielami PGO
» Firma BURY w Mielcu poszukuje pracowników do nowo otwartej odlewni
» Fitbox - catering dietetyczny dostarczany pod Twoje drzwi!
» XVIII Zbiórka Żywności "Tak, Pomagam"
» O polskich megalitach i nie tylko
» Rozmodlone oblicze św. Jana Pawła II na muralu
» Pogotowie strajkowe w zbrojeniówce
» Siedlanowski wybrany
» Rusza budowa OIOM-u w szpitalu
» Kończy się termin dotacji na usunięcie azbestu
» Do Stalowej Woli zjadą miłośnicy brydża
» Faraś po sezonie wyścigowym
Więcej » 
 Zasłyszane...
"Dieta rządzi każdą sferą naszego życia: prywatną, zawodową, społeczną. Każdy z nas chce się dobrze czuć i dobrze wyglądać".
Sławomir Górny, dietoterapeuta
 Imprezy w mieście
» Podwieczorek przy fortepianie
» "Stefan Kaczmarz - zapomniany geniusz z Lwowskiej Szkoły Matematycznej" - nowy cykl zajęć edukacyjnych
» Rozwadów - podróż sentymentalna w 330. rocznicę lokacji miasta
» Dzieje wędrującej kolekcji
» Rejestracja na Dziecięcy Uniwersytet Techniczny w Stalowej Woli w nowej rzeczywistości
Więcej » 
 Fotoreportaże
Stalowa Wola: GSMP 2020: Faraś na wyścigu w Korczynie
»GSMP 2020: Faraś na wyścigu w Korczynie
»GSMP 2020: wyścig na Słowacji
»GSMP 2020: Faraś na wyścigu w Sopocie
»Impreza klubowa: Stalowa Wola Młode Miasto dla Młodych
»San zalewa błonia w Stalowej Woli
Więcej » 
Wiadomości lokalne / Polityka i Samorządy

Sobota, 12 września 2020 r. godz. 13:51     /Magdalena Rodecka/
Janusz Korwin-Mikke o socjalizmie, 500 plus i 15% dla Konfederacji

- My nie musimy jako Konfederacja rządzić. Ważne, abyśmy mieli 15% poparcia. My już sobie wtedy poradzimy z różnymi, dziwnymi pomysłami rządzących - mówił Janusz Korwin-Mikke.
- My nie musimy jako Konfederacja rządzić. Ważne, abyśmy mieli 15% poparcia. My już sobie wtedy poradzimy z różnymi, dziwnymi pomysłami rządzących - mówił Janusz Korwin-Mikke.
Fot. Jacek Rodecki
Janusz Korwin-Mikke gościł na Podkarpaciu. Poseł Konfederacji, prezes partii KORWiN w ciągu kilku ostatnich dni odwiedził Tarnobrzeg, Przemyśl i Stalową Wolę.

Piątkowe spotkanie odbyło się w Spółdzielczym Domu Kultury. Polityk mówił, że celem Konfederacji i ich sympatyków jest docelowo zmiana ustroju Polski z socjalistycznego na "normalny", bo socjalizm to chora narośl na zdrowym organizmie. Winna jest temu demokracja i to, że głupich jest więcej niż mądrych. - Ciemnota i głupota rządzi powszechnie. Niestety ludzie muszą się dopasowywać do poziomu większości - stwierdził Janusz Korwin-Mikke. Przeraża go rozumowanie i retoryka ludzi, którzy uważają, że kradła PO, kradnie PiS, ale ci ostatni są lepsi bo się dzielą.

Socjalizm to ustrój niewolniczy a niewolnicy nie mogą dobrze prowadzić państwa, podejmować odważnych decyzji. Stąd ograniczenia i ciągłe zakazy.

Nie można dziś mówić o wartościach europejskich jako wartościach unijnych, czego przykładem jest posiadanie dzieci. Bo dzieci należą dziś do państwa, nie rodziców. Gdy dawniej dziecko wypadło z okna a matka była w kuchni zajęta obowiązkami domowymi, wszyscy współczuli rodzinie. Teraz wsadza się do więzienia za niedopilnowanie bo państwo utraciło własność. - Nam jako niewolnikom bardzo wygodnie żyć, nie trzeba myśleć, nie trzeba podejmować decyzji. Ludzie nie chcą mieć dzieci bo i po co rodzić dla swojego pana? - twierdzi Korwin-Mikke.

Dawniej rodzina miała po kilkoro dzieci i najważniejsze było dać im fach aby mogły pracować, zarabiać. Rodzice nie musieli martwić się na stare lata o pieniądze bo w naturalny sposób opiekę zapewniały im dzieci. Dawniej nie obawiano się starości. Podobnie z wychowywaniem mężczyzn. Lata temu mężczyzna musiał umieć się bić, aby w sytuacji zagrożenia obronić siebie, rodzinę, państwo. Teraz przejawi agresji tępi się w chłopcach od przedszkola.

Korwin-Mikke odniósł się także do sztandarowego punktu PiS, świadczenia 500 plus: - Ludzie nie zdają sobie sprawy ile to kosztuje bo nie wiedzą. Jeżeli państwo daje nam 500 złotych, to musi zabrać co najmniej 700, zatrudnić urzędników do obsługi. Tą różnicę zapłacimy my w pieczywie, benzynie. I to nie piekarz jest zły bo podniósł ceny ale państwo bo go do tego zmusił.

- My nie musimy jako Konfederacja rządzić. Ważne, abyśmy mieli 15% poparcia. My już sobie wtedy poradzimy z różnymi, dziwnymi pomysłami rządzących - dodał prezes partii KORWiN.

Polityk stwierdził na koniec, że na ma idealnego ustroju państwa. Ma on być taki, aby nie opłacało się kraść, chociaż nigdy patologii do końca nie wyeliminujemy.

Janusz Ryszard Korwin-Mikke, publicysta i polityk, poseł na Sejm I i X kadencji oraz deputowany do Parlamentu Europejskiego VIII kadencji. Kandydat na urząd prezydenta RP w wyborach w 1995, 2000, 2005, 2010 i 2015. Założyciel i prezes kilku różnych ugrupowań politycznych: Unii Polityki Realnej (1990-1997, 1999-2002), Wolności i Praworządności (2009-2011), Kongresu Nowej Prawicy (2011-2015) oraz Wolności (od 2015).

Strona do druku Drukuj artykuł    

Jeżeli masz jakieś ciekawe informacje, chcesz przekazać coś ważnego,
coś interesującego, nie wahaj się - napisz do nas: redakcja@stalowka.net

Dodaj komentarz do artykułu »  

Wtorek, 15 września 2020 r. godz. 16:39
~Pycha i Szmal
A oto wasz PiS - systematycznie lamia prawo, a "suweren" bije brawo... -> "Sąd o decyzji Morawieckiego ws. wyborów kopertowych: Rażące naruszenie prawa! Decyzja premiera Mateusza Morawieckiego na podstawie której próbowano przeprowadzić wybory korespondencyjne 10 maja jest nieważna - ocenił Wojewódzki Sąd Administracyjny w Warszawie. Za wydanie kilkudziesięciu milionów złotych na nieudaną próbę przeprowadzenia wyborów korespondencyjnych 10 maja na razie nikt nie poniósł konsekwencji. Jednak po raz pierwszy sąd uznał, że podstawy do tych działań nie było. Wojewódzki Sąd Administracyjny w Warszawie we wtorek orzekł, że decyzja premiera Mateusza Morawieckiego ws. wyborów była nieważna i stanowiła "rażące naruszenie prawa" - podało RMF FM. To na podstawie tej decyzji zlecono Poczcie Polskiej przygotowanie wyborów kopertowych. "
+0-0
Wtorek, 15 września 2020 r. godz. 22:39
~Tak_na_marginesie
W kasie robi sie pusto wiec... "Resort przygotował projekt ustawy, która od stycznia 2021 r. będzie nakazywała Polakom pracującym za granicą płacić podatki w kraju.Pomysł narodził się już dawno i prasa o nim wspominała wielokrotnie. W lipcu 2018 r. Polska podpisała tzw. konwencję MLI, czyli umowę o unikaniu podwójnego opodatkowania. Obecnie Polak, który nie osiągał dochodów w kraju, nie podlegał tutaj opodatkowaniu. Konwencja MLI zakłada, że dochód osiągany za granicą jest opodatkowany w Polsce, ale od należnego podatku odlicza się podatek zapłacony za granicą.Problem polega na tym, że rząd chce zlikwidować ulgę abolicyjną, z której korzysta ok. 67 tys. osób. Ulga ta obowiązywała osoby pracujące czasowo za granicą, a mieszkające na stałe w Polsce. Teraz podatek PIT będzie wyliczany od sumy dochodów zagranicą i w kraju. Prawdziwy haczyk tkwi w tym, że w wielu krajach Zachodniej Europy kwota wolna od opodatkowania jest znacznie wyższa, niż w Polsce. Relatywnie niewielkie dochody zagraniczne, w przeliczeniu na złotówki - przy wysokim kursie walutowym - mogą dać dużo większe kwoty."
+0-0
Poniedziałek, 14 września 2020 r. godz. 20:47
~Jedyny sprawiedliwy
Za po chleb kosztował 2 zł i też kradli teraz kosztuje 3 zł i też kradną tylko ze te brakującą złotówkę dają narodowi :) ale jeśli tylko mnie wybierzecie to obiecuje wam że dam wam dwa złote chleb będzie kosztował 4 zł :) * a ja będę też kradł :)
+0-0
Wtorek, 15 września 2020 r. godz. 11:15
~Łowca pisowca
A miał być chleb za darmo... Może teraz będzie, bo towarzysze już Marksa i Lenina w wywiadach cytują. ,, Lumpenproletariat" podnosi łeb. Dobrze, że takie osoby jak prezes, które ciężko pracowały całe życie to zauważyły.
+0-0
Poniedziałek, 14 września 2020 r. godz. 11:29
~Hdhdhd
Ferdek ilu PiS aferzystów powsadzał? Gdzie wrak, który obiecali ściągnąć? Gdzie obniżki podatków? Gdzie aneks WSI? Gdzie kwota wolna podniesiona?
+0-0
Poniedziałek, 14 września 2020 r. godz. 22:09
~Ferdek z Poniatowskiego
@kto sieje wiatr...: ale ja nie mam nosa to jak mi urośnie? He he he. A poza tym to ja mówię prawdę i tylko prawdę.
+0-0
Poniedziałek, 14 września 2020 r. godz. 18:04
~kto sieje wiatr...
Macie juz wystarczajaco duzo PiSowskich sedziow (wlacznie z kobieta stojaca obecnie na czele Sadu Najwyzszego). Nie klam wiec "Ferdku" bo nos ci sie bardziej wydluzy niz naczelnemu PiSowskiemu klamcy "Pinokio" Morawieckiemu!!
+0-0
Poniedziałek, 14 września 2020 r. godz. 15:48
~Oficer Wszechmogący
Najsampierw trzeba podrobić dowody i znaleźć fałszywych świadków, he, he, he...
+0-0
Poniedziałek, 14 września 2020 r. godz. 15:47
~misiek
Ferdek,ale rudych co w gałę charatali było dwóch. To o którym można pisać?
+0-0
Poniedziałek, 14 września 2020 r. godz. 14:47
~Ferdek z Poniatowskiego
Najsampierw trzeba zreformować sądownictwo, bo co z tego, że ich PiS powsadza, jak sędzia Tuleja ich uniewinni. Takich sędziów jest jeszcze wielu. Ostatnio jeden nawet cenzurę o rudym wprowadził. Tak więc pomalutku, pocichutku, aż do skutku...
+0-0
Poniedziałek, 14 września 2020 r. godz. 10:18
~oooochoooo
mucha wyyyyyspana???
+0-0
Poniedziałek, 14 września 2020 r. godz. 10:06
~Bzhjdjx
PiS i PO dzieli tylko tyle, ze jedni to socjaliści pobożni, a drudzy bezbożni... ale i z ta pobożnością to tez ściema vide ślub Kurskiego...
+0-0
Wtorek, 15 września 2020 r. godz. 16:19
~wscieklosc bierze
PiSuardessa Jadźka W. (Euro-osiol) jak coś powie to, aż Brudziński zarży!!! Jakoś w Polsce nikt nie podejmuje uchwał "stref wolnych od katolików" ! A podejmują uchwały dyskryminujące i wykluczające innych obywateli na razie z LGBT , a która grupa społeczna będzie następna? Jadźka nie grzeszy intelektem , to fakt! Ale aż taką idiotką nie jest , że nie zdaje sobie sprawy , iż uchwalanie " stref wolnych od kogokolwiek" jest naruszeniem praw i wolności obywatelskich w Polsce!
+0-0
Wtorek, 15 września 2020 r. godz. 10:47
~Łowca pisowca
Kościół katolicki w Polsce skończy jak w Irlandii, niech tylko dotrze prawda o tym tworze do ludzi, tak jak tam. Sam papież Benedykt XVI powiedział - ,, dziwię się, że w tym kraju jeszcze ktokolwiek wchodzi do kościoła..." Odcięcie kościoła od państwa to jedyna droga do rozwoju i wolności. Jego działalność muszą finansować tylko ci którzy chcą a nie całe społeczeństwo. Konkordat to rak toczący nasz kraj.
+0-0
Wtorek, 15 września 2020 r. godz. 00:18
~nocna zmiana
Kaczynski zjadl zeby na roznych intrygach politycznych... i on dobrze wie, ze bez poparcia kosciola wynik wyborczy bedzie gorszy. Stad tez uklony przed "ojcem" oszustem Rydzykiem i (duze) pieniadze jakie wciaz z rzadowej kasy plyna do Torunia!!
+0-0
Poniedziałek, 14 września 2020 r. godz. 16:05
~Man from utopia
PIS jest bolszewicko-katolski o zabarwieniu faszystowsko-krzyżowym.
+0-0
Poniedziałek, 14 września 2020 r. godz. 15:51
~olka
PO jest niemieckie i nie dajmy im przejąć Polski.
+0-0
Poniedziałek, 14 września 2020 r. godz. 07:35
~Ferdek z Poniatowskiego
Tylko mało rozgarnięte tłuczki mogą mówić, że PiS to to samo co PO. Te dwie partie dzieli przepaść ideologiczna. Ale POdkradacze i ich trole wmawiają nam, że to ten sam POPIS. He he he, koń by siem uśmiał, bo Platfusów od osiągnięć PiSu dla polskich rodzin dzielą lata świetlne. Różnica jest taka, że Platfusy służą Helmutom, a PiS Polakom. Amen.
+0-0
Poniedziałek, 14 września 2020 r. godz. 18:43
~Bez zartow prosze!
To fakt, ze PiSuary (i ich zony/mezowie, kochanki/kochankowie, dzieci, itd.) doja teraz panstwowe koryto dziesiec razy szybciej i wiecej niz to robilo PO!
+0-0
Poniedziałek, 14 września 2020 r. godz. 12:42
~HALNY GRZEGORZ
Ferdek trzymaj fason i nie daj się....
+0-0
Poniedziałek, 14 września 2020 r. godz. 11:05
~Tytus
Pisowcy to służą do mszy a łupią równo Polskę bo ich ksiądz wyspowiada, i tak to sobie w obłudzie sobie żyją.
+0-0
Poniedziałek, 14 września 2020 r. godz. 08:20
~J 23
A PIS starszym braciom...
+0-0
Poniedziałek, 14 września 2020 r. godz. 06:52
~zico
Pytam się nie tylko Korwina, gdzie byli posłowie i związkowcy solidarności przez 25 lat wolnej Polski jak ludzi pracowali za 3zł/h. Myślicie że 12mln członków solidarności o taką Polskę walczyło. Teraz słychać głosy że emerytury będą niskie a jaki mają być przy takich zarobkach przez 25 lat . Może czarodziej Korwin coś wymyśli na jego miliony pracowali Ci ludzie??
+0-0
Niedziela, 13 września 2020 r. godz. 21:28
~Huckfgkb
Jeśli Łukaszenka przez tyle lat stawiał się Putinowi, by Rosja nie wchłonęła Białorusi to obalmy go i będziemy graniczyć z Rosją. Tego chcemy?
+0-0
Poniedziałek, 14 września 2020 r. godz. 08:01
~Solidarny z Białorusią
Tak, tego chcemy by nasi sąsiedzi nie byli bici, torturowani i zastraszani dlatego, że chcą być wolni, a nie rządzeni przez dyktatora co z kałachem chodzi po ulicach. A kacapy bam nie straszne. Wszystko im się wali pod rządami Putina.
+0-0
Niedziela, 13 września 2020 r. godz. 20:55
~Wiec Solidarnościowy
Stalowa Wola - mieszkańcy powinni zebrać się pod MDK jak w roku 1989 / 1990 kiedy Morawiecki przyjechał +/- te daty pamiętam, ale chodzi o WIEC POPARCIA DLA WOLNEJ BIAŁORUSI, tam jest komunizm, biją, zabijają, około 400 osób zaginęło, kilkadziesiąt tysięcy pozamykane w więzieniach, codziennie z ULICY PORYWAJĄ LUDZI do więzienia. Mieszkańcy Stalowej Woli, gdzie jest SOLIDARNOŚĆ ? pytam tylko zakupy i w niedzielę do kościoła, to takie sztuczne. Potrzebna jest solidarna walka. Precz z komuną. Niech żyje Wolna Białoruś, tam są nasi POLACY, około 500 000 Polaków, takie są dane
+0-0
Niedziela, 13 września 2020 r. godz. 20:47
~Bxhxjx
Ferdek uświadom sobie, ze PiS i PO to jedno i to samo. Nikt nikogo nie rozliczy, ci i ci podnoszą podatki, jedni i drudzy maja na koncie afery...
+0-0
Poniedziałek, 14 września 2020 r. godz. 18:38
~Twoj bol jest lepszy niz moj...
A moze poddasz sie "Ferdek" analizie DNA? To staje sie coraz bardziej dostepne, a czasami ciekawe rzeczy mozna odkryc na temat swoich przodkow i swojego wlasnego pochodzenia!
+0-0
Poniedziałek, 14 września 2020 r. godz. 08:06
~Ferdek z Poniatowskiego
Srali much będzie wiosna. Jak możesz mi wmawiać, że Pan Prezes to Tfusk, he he he. Rudy jest folksdojczem, a Pan Prezes polskim patriotą.
+0-0
Niedziela, 13 września 2020 r. godz. 20:23
~peq
Hitler też chciał obniżać podatki
+0-0
Niedziela, 13 września 2020 r. godz. 20:03
~Ferdek z Poniatowskiego
Stare esbeki z obciętymi emeryturami się tu udzielają i wyją, że hej siem uszy cieszą, he he he. Brawo PiS. Teraz pora na sądy i media helmutowskie, he he he. Alleluja i do przodu!
+0-0
Poniedziałek, 14 września 2020 r. godz. 18:16
~Dojna Zmiana
Czy dostarczyc ci "Ferdku" liste bylych dzialaczy PZPR, obecnie udzielajacych sie aktywnie w PiSuarze???
+0-0
Poniedziałek, 14 września 2020 r. godz. 16:20
~Oficer Wszechmogący
Ale wujkowie Kaczyńskiego jak mordowali Polaków to wszystko w porządku Ferdek?
+0-0
Niedziela, 13 września 2020 r. godz. 20:43
~Cysorz z metra cięty.
TVN-owi to możecie naskoczyć,pętaki.Pani Mosbacher tupnie nóżką i pisuary posr..ą się ze strachu,biedny starcze z ubecką nieobciętą emeryturą.
+0-0
Niedziela, 13 września 2020 r. godz. 18:17
~Antymaseczka
Jazgot i wrzask sympatyków PiS dobitnie pokazuje, że gdyby Konfederacja doszla do wladzy byłaby to realnie dobra zmiana. Nie dojna jak to mamy od 2015
+1-0
Niedziela, 13 września 2020 r. godz. 16:35
~Olo
Wielki nikt
+0-0
Niedziela, 13 września 2020 r. godz. 16:11
~stachu
stary gamon
+0-0
Niedziela, 13 września 2020 r. godz. 14:35
~HALNY GRZEGORZ
Jeden z niewielu polityków , który odwiedził Krym pod rosyjską okupacją.... Ps. Konfederacja to zlepek wszystkiego i niczego.
+0-0
Niedziela, 13 września 2020 r. godz. 19:42
manukun
Za to zjednoczona prawica jest ideologicznie jednolita: potrzebujemy koryta!
+1-0
Niedziela, 13 września 2020 r. godz. 18:03
~W stepie szerokim...
Krym, po prostu, powrocil do Rosji! A panstwo "ukrainskie" to zupelnie sztuczny twor - ponad polowa ludnosci na codzien posluguje sie jezykiem rosyjskim, a nie np. ukrainskim. = P.S. Ciekaw jestem jaka narodowosc deklarowali przodkowie braci Kaczynskich, ci ktorzy do Polski przyjechali spod Odessy (obecna Ukraina)?
+0-0
Niedziela, 13 września 2020 r. godz. 14:05
~sql
Jeden z niewielu polityków który mówi jak jest
+0-0
Niedziela, 13 września 2020 r. godz. 19:44
manukun
Zgodnie z parytetami na listach kandydaci dopisywali swoje żony, córki czy kochanki.
+0-0
Niedziela, 13 września 2020 r. godz. 18:20
~Jaro
Zwłaszcza jak wystawił do europarlamentu siebie,żonę,syna i synową.
+0-0
Niedziela, 13 września 2020 r. godz. 13:52
~Jacenty
Po pisowsku opluć pomówić zmieszać z błotem kiedy się tej bandy pozbędziemy.
+1-0
Niedziela, 13 września 2020 r. godz. 17:46
~pisdrek
No, żeby was tłuki znaleźć to nawet świecy nie potrzeba. Człowiek nie zrobi kroku, a się nadziewa na jakiego intelygenta Jacentego z PeŁo.
+0-0
Niedziela, 13 września 2020 r. godz. 13:25
~Oficer Wszechmogący
Moher 49 i Ferdek powinni mieć swoją stronę, nawet wiem jak się powinna nazywać-,, Okienko debila i imbecyla".
+0-0
Poniedziałek, 14 września 2020 r. godz. 11:22
~Oficer Wszechmogący
Do was cymbały to żaden argument nie przemówi bo macie łby zryte kursko- toruńskim mózgotrzepem. Jeden nawiedzony spiski ,, międzynarodowego Żydostwa" tylko wykrywa i przepowiada apokalipsę a drugi opętany zagrożeniem ze strony LGBT i Niemców. To co tu piszecie, tak naprawdę powinniście opowiedzieć psychiatrze, bo u was każdy temat kończy się i tak na waszych obłąkanych urojeniach i niestety chorobie umysłowej.
+1-0
Niedziela, 13 września 2020 r. godz. 19:59
~Ferdek z Poniatowskiego
Panie Moher49, nie zwracaj pan uwagi na tego tłuka, bo to jest G ze skrótu LGBT, he he he
+0-0
Niedziela, 13 września 2020 r. godz. 16:48
~Ferdek z Poniatowskiego
A twoja strona to "Oficer Wszechmogący kakałko mieszający i PO POpierający", he he he
+0-0
Niedziela, 13 września 2020 r. godz. 15:57
~Moher49
Panie oficerze wszechmogący - parę argumentów wypadałoby wymienić, kłamstwo wytknąć.
+0-0
Sobota, 12 września 2020 r. godz. 22:58
~Hhdhdhx
Zjednoczona prawica to mit, ani to zjednoczone vide Gowin ani to prawica vide podatki i socjal. PiS to gospodarczo lewica, a światopoglądowo centrum...
+0-0
Sobota, 12 września 2020 r. godz. 22:41
~Ferdek z Poniatowskiego
Jak Konfederacja jest przeciw sojuszowi z USA to jest prorosyjska. Dla mnie to jest proste jak drut, ale niektórzy siem dają nabrać na tę ich niby patriotyczność i bzdety JKM, bo siem można fajnie pośmiać. Ale polityka jest brudną i cyniczną grą, a nie ple ple ple. W erze POstkomunistycznej PiS to najlepsza opcja dla Polski, bo dba o interesy polskich rodzin. Dla mnie to jest proste jak drut.
+0-0
Poniedziałek, 14 września 2020 r. godz. 10:44
~Moher49
@ pan Ferdek - tak się składa, że dobrze znam amerykańskie realia. Byłem tam 3 lata, przewędrowałem od NY do Kalifornii i od Detroit do Miami. Pracowałem z białymi, czarnymi, metysami. Jest dużo przyzwoitych ludzi, jest dużo biednych. Utrzymać tam rodzinę to jest problem. Oni mają mózgi zdeformowane, propaganda zrobiła swoje. Dla nich nie ma lepszego kraju od USA. Przyjeżdżają do Pysznicy, Przędzela i się dziwią - te domy to wasze są ?.
+0-0
Niedziela, 13 września 2020 r. godz. 16:54
~Ferdek z Poniatowskiego
Ci biedni w USA panie Moher49 to za szybko milionerami chcieli być. Nie znasz pan tamtejszych realiów. To kraj wielkich możliwości dla wytrwałych i pracowitych ludzi, nie dla kombinatorów jak te nasze Platfusy.
+0-0
Niedziela, 13 września 2020 r. godz. 10:35
~Moher49
Panie Ferdku, w naszej historii był Konrad Mazowiecki co sprowadził krzyżaków do Polski - są do dziś. Wcześniej był Kazimierz Wielki co za namową swojej Rebeki wpuścił żydów i dał im przywileje są do dziś. Po II WS wleźli tu kolejny raz Ruskie, nażarli się i łaskawie wyleźli po 40 latach. Teraz jest nowy okupant z szefową Mosbacher. Wysysa z nas resztki dolarów, kupuje ruski gaz i sprzedaje nam jako swój. Sprzedaje nam tzw uzbrojenie do którego nie mamy kodów. Czy nas Polaków nie stać na to, aby rozwijać się jak Chiny czy Korea ?. Mamy bogate złoża węgla, ropy, drogich minerałów, gazu, nadmiar żywności nic nie musimy kupować. Stać nas na samodzielność, nie musimy się płaszczyć przed kolejnym wydrwigroszem. W USA większość to biedni ludzie, wielu nie stać na mieszkanie, wielu mieszka w przyczepach kempingowych. Taką Polskę szykuje nam PIS, podatki rosną i rosną TV oczywiście nic nie widzi.
+0-0
Niedziela, 13 września 2020 r. godz. 10:08
~Łubu Dubu
Dla prostaka wszystko jest proste jak drut.
+0-0
Sobota, 12 września 2020 r. godz. 20:34
~Bławat
Czy Pan Janusz nie zasnął w czasie monologu? Współczucie i bezkarność dla pijanych rodziców? W takim przypadku żal jest dziecka i dominuje złość na ochlajpyska. Nikt nie wsadza do więzienia rodziców, którym zginęło dziecko, anie było to przez rażącą ich winę. Gdyby 500 tys. + trafiło do kieszeni Janusza, nie było by problemu.
+0-0
Sobota, 12 września 2020 r. godz. 19:02
~4
niech jedzie na bialorus tam bedzie robil za lukaszenke
+1-0
Sobota, 12 września 2020 r. godz. 18:02
~Bdhhxhd
Ferdek, a kto ci takich bzdur nagadał, ze Konfa brata się z ruskimi? PiS czy Tvp? A może Gazeta Polska. PiS nie chce nikogo innego po prawej stronie i dlatego zwalcza Konfę insynuacjami. PiS to malowana prawica, która podnosi i ciagle gnebi nas nowymi podatkami. Gdzie 70 mln, które poszły na karty wyborcze? Gdzie ci aferzyści co mieli siedzieć?
+0-0
Niedziela, 13 września 2020 r. godz. 20:08
~Hutnicza
Gdzie jest ponad 100 milionow przebimbane, przez PiSuara, ministra Szumowskiego?
+0-0
Niedziela, 13 września 2020 r. godz. 17:34
~Ferdek z Poniatowskiego
A bo panie Moher49 u żydów też było plemię żmijowe jak nasze Platfusy. To właśnie oni doprowadzili do pojmania u ukrzyżowania Pana Jezusa. A o konkubinie Adama to nic nie wiem, bo ja czytam Biblię Tysiąclecia.
+0-0
Niedziela, 13 września 2020 r. godz. 09:59
~Moher49
Panie Ferdku, Ojciec Niebieski był Ojcem Niebieskim, nie żydem. Pan Jezus był Galilejczykiem - powiedział do żydów - dziećmi diabła jesteście. Adam w raju miał dwie żony. Pierwsza Lilith - w nosie miała boskie nakazy, rwała jabłka, jadła i dawał zwierzakom, potem zebrała stado demonów i z raju uciekła nad Jordan. Stamtąd pochodzi jej współczesne potomstwo.
+0-0
Sobota, 12 września 2020 r. godz. 22:52
~Ferdek z Poniatowskiego
Panie Moher49, wszyscy jesteśmy żydami, bo nasz OJCIEC niebieski był żydem, gdy siem nam objawił. A Senat USA może sobie uchwalać co chce, ale jeszcze żydzi nic nie dostali od nas. To po co ta panika? Może coś dostaną, jak nam Helmuty wypłacą odszkodowanie z zniszczenia wojenne, a ruskie za zniszczenia powojenne.
+0-0
Sobota, 12 września 2020 r. godz. 19:59
~Moher49
Panie Ferdku, kiedy się pan opamięta?. Nikt z Konfederacji nie popiera Ruskich, grabili nas przez wiele lat, miliony Polaków wymordowali albo zamęczyli w gułagach. Niemcy podobnie. Jedni i drudzy są nam winni kwadryliony złotych. Natomiast PIS to partia hołubiąca żydów. Robi wszystko co oni zechcą. Wspomaga ich finansowo. Wycofali się z uchwały IPN, Gowin, Szydło i in to by im .... wleźli. 110 posłów PIS należy do Polsko - Izraelskiej grupy parlamentarnej. Senat USA uchwalił ustawę Just 447, która ma pomóc żydom odzyskać mienie bez spadkowe po zmarłych w Polsce żydach. Projekt ustawy anty Just 447 opracowany przez Roty Niepodległości, jest uziemiony przez PIS w polskim sejmie. W samej Warszawie żydy chcą ponad 3000 nieruchomości. Itp, itd. Szef TVP - Jacek Kurski ma rodzonego brata w Gazecie Wyborczej. Mamusia obydwu Kurskich to żydówka.
+0-0
Sobota, 12 września 2020 r. godz. 19:59
~Aamon
Ferdek, dzisiaj był fajny dokument o pedofilu, sekretarzu Macharskiego, oglądałeś?
+0-0
Sobota, 12 września 2020 r. godz. 19:40
~Jaro
ferdek .Naoglądałeś się tej pisowskiej szczujni i "szprechasz"po bolszewicku.
+0-0
Sobota, 12 września 2020 r. godz. 19:33
~Cysorz z metra cięty.
ferdek.Dla Kurskiego nawet 1do 27 to zwycięstwo.Telewiza dla idiotów.
+0-0
Sobota, 12 września 2020 r. godz. 18:24
~Ferdek z Poniatowskiego
A to myślisz, że ja nie słucham co Konfederaci mówią? Zaprawdę powiadam ci, jakby nie TVP to byś po helmutowsku szprechał i myślał, he he he. Wszystkie media antypis, oprócz TVP. Brawo panie Jacku K.
+0-0
Sobota, 12 września 2020 r. godz. 17:21
~Ferdek z Poniatowskiego
To wszystko siem fajnie słucha i przytakuje głową, ale ja nie popieram bratania siem z ruskimi, bo to są psubraty. Biją słabszych, okradają i trują. I dlatego nie pasuje mi taka Konfederacja. Helmuty są tacy sami, tylko chcą dominować ekonomicznie i wykorzyswtywać innych, a to na jedno wychodzi. I dlatego jestem pisowcem, he he he.
+0-0
Niedziela, 13 września 2020 r. godz. 18:21
~Bez Znieczulenia
Ferdek - jestes tylko malym, msciwym, nedznym czlowieczkiem... jednym z wielu takich, ktorzy obecnie cofaja Polske do czasow "komuny". Tyle, ze wy tworzycie tu i teraz tzw. kato-komune !
+0-0
Niedziela, 13 września 2020 r. godz. 11:07
~Cysorz z metra cięty
he he he.ferdek twoje prostactwo i zbydlenie wywołują u każdego przyzwoitego człowieka odruch wymiotny.
+0-0
Sobota, 12 września 2020 r. godz. 20:52
~Leon
Watykan jest gorszym wrogiem jak Ruscy.
+0-0
Sobota, 12 września 2020 r. godz. 18:41
~Ferdek z Poniatowskiego
Możesz mnie nazywać jak chcesz lewaku Jaro, albo tęczowy pajacu. Ja jestem zwolennikiem zjednoczonej prawicy, w której największa frakcją jest PiS. A ty służysz obcej tęczowej ideologii i interesom Helmutów. A takich to ja bąkami na balkonie częstuję, he he he.
+0-0
Sobota, 12 września 2020 r. godz. 18:08
~Jaro
Ty jesteś pisuarem a nie pisowcem.
+0-0
Sobota, 12 września 2020 r. godz. 16:14
~Neqq89
Narodowowiec nie może być katolikiem bo jak by się zachował wobec np. innego katolika który byłby najeźdźcą, przekazaliby sobie ,,znak pokoju"? Już A.Hitler dawno mówił, że nie można być jednocześnie Niemcem i chrześcijaninem. man from utopia w poprzednim artykule tak pisał. Kolego wg. Ciebie najeźdźca też nie może być chrześcijaninem miej trochę logiki w sobie...Wygrywa naród który jest silniejszy który ma silnych żołnierzy a zarazem gentelmanów i damy!!!
+0-0
Sobota, 12 września 2020 r. godz. 21:07
~Man from utopia
Pan Jezus Moherze nigdy nie istniał, dlatego można mówić, że pan Jezus to, pan Jezus tamto...Polecam historię i raporty rzymskich namiestników Judei, nic nie odnotowali z tego co się nazywa dzisiaj pasją czy jak tam to zwali... Mamy XXI wiek i nie zgrywajmy się, że do nieba pójdziemy albo mamy jakiś tam grzech pierworodny. Z ciemnoty nigdy mądry naród nie powstanie, dlatego USA założyli masoni, ludzie mądrzy i patrzący daleko w przyszłość. Kościuszko dobrze chciał zrobić z,, czarnymi", a było to ponad 200 lat temu, geniusz.
+0-0
Sobota, 12 września 2020 r. godz. 20:50
~Azazel
Moher o przebaczeniu i miłości bliźniego to jakiś Żydek dwa tysiące lat temu gadał, ale tu jest Polska i Podkarpacie i ,,no pasaran".
+0-0
Sobota, 12 września 2020 r. godz. 20:25
~Oficerem Wszechmogący
Znów dwa świry się zebrały...Pamiętajcie stare komunistyczne wiarusy, kiełbasa niemiecka a reszta koszerna.
+0-0
Sobota, 12 września 2020 r. godz. 20:12
~Man from utopia
Czyli naród watykański? Ale oni nie dbają o przyszłość, bo dzieci nie mają, a najczęściej żyją w związkach homoseksualnych. Na samych ,,powołaniach" w Jeżowem czy Nowosielcu długo ta organizacja nie pociągnie. Trzeba zrobić z nimi to co zrobiono w Japonii.Napisz, kiedy w Jeżowem albo Kurozwękach katolstwo nastało.
+0-0
Sobota, 12 września 2020 r. godz. 18:42
~Cysorz z metra cięty.
ferdek ty siem potrafisz bić jedynie z własnym sumieniem za twoją ubecko-bolszewicą mentalność.
+0-0
Sobota, 12 września 2020 r. godz. 17:16
~Ferdek z Poniatowskiego
I tu siem zgadzam z panem, panie Moher49. Ja nigdy nie nastawiałem drugiego policzka tylko oddawałem z nawiązką. A bić siem potrafię. A potem siem pomodliłem o wybaczenie i siem lepiej czułem, he he he.
+0-0
Sobota, 12 września 2020 r. godz. 16:36
~Moher49
Teraz jest taka kościelna nauka, że my katolicy mamy kochać nieprzyjaciół i przebaczać im. Po co nam zatem zbrojenia i armia amerykańska. Poddamy się Niemcom albo Ruskim i będziemy im klaskać. Coś mi się wydaje, że KK przegina pałę i straci wielu członków. Pan Jezus nie prosił - biczem wypędził kupców ze świątyni.
+0-0
Sobota, 12 września 2020 r. godz. 16:10
~Kwiecinski M.
Swietny brydzysta
+0-0
Sobota, 12 września 2020 r. godz. 15:44
~Moher49
Nie musiałem utrzymywać swojego ojca. Pracował w państwowym zakładzie 40 lat, miał niezłą emeryturę. Ja też nie mam powodów do narzekania. Że chłopcy muszą umieć walczyć to popieram. Dawniej w szkołach średnich było przysposobienie wojskowe. W szkołach wyższych studium wojskowe. Każdy poniedziałek ubierało się polowy mundur, buty i robili z nas żołnierzy. Potem przysięga, jakiś stopień wojskowy. Dawniej po 10 roku życia syna wychowywał ojciec. Teraz chłoptasiów wychowują mamusie, ciepłe skarpeteczki, szaliczek.. Wczoraj na spotkaniu z JKM większość to młodzi ludzie i bardzo dobrze.
+0-0
Niedziela, 13 września 2020 r. godz. 18:11
~Puchacz w ruchu
Czasy zmieniaja sie i... najpotezniejsze sily zbrojne na swiecie (USA) oparte sa dzisiaj prawie w calosci na zawodowych zolnierzach.
+0-0
Sobota, 12 września 2020 r. godz. 20:20
~Jaro
Jak tak bardzo podobało ci się w PRL-u to wyjedż na Białoruś.
+0-0
Stalowka.NET - Wiadomości lokalne z miasta Stalowa Wola i okolic
Copyright 2001 - 2020 Stalowka.NET
  » O nas  » Redakcja  » Reklama  » Kontakt
Wszelkie prawa zastrzeżone.
X Ta strona korzysta z plików cookie w celu świadczenia usług i realizacji potrzeb użytkowników. Pliki te mogą być zapisywane w pamięci Twojego urządzenia. Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki internetowej. Więcej w polityce prywatności.