Stalowa Wola Stalowa Wola: Huta Stalowa Wola
Wiadomości lokalne z miasta Stalowa Wola i Powiatu Stalowowolskiego. Najnowsze! Najszybciej!
Kamera na żywo na panoramę Stalowej Woli na skrzyżowanie al. Jana Pawła II z ul. KEN
Nagrania audio, rozmowy z ciekawymi ludźmi
Fotografie z najważniejszych wydarzeń w Stalowej Woli
Kanał youtube.stalowka.net - Pierwsza stalowowolska telewizja internetowa
Encyklopedia miasta Stalowa Wola
Zapowiedzi zbliżających się wydarzeń kulturalnych
Baza adresowa najważniejszych firm i instytucji życia publicznego
Bezpłatna baza ogłoszeń dla mieszkańców miasta Stalowa Wola jak i Powiatu Stalowowolskiego
Twoje konto
Strona główna  Stalowa Wola / Wiadomości Sobota, 17 kwietnia 2021 r. Imieniny: Anicety, Klary, Rudolfina
 Wiadomości lokalne
» Muzeum Regionalne otrzymało dotację na zakup sprzętu do nagrywania i montażu filmów
» Thuje do ogrodu - które odmiany wybrać?
» Gratka dla miłośników pojazdów zabytkowych. W niedzielę rozpoczęcie sezonu
» Powstaje ogrzewanie podłogowe dla kościoła Trójcy Przenajświętszej
» W środę nadzwyczajna sesja o piłce nożnej i PCPN-ie
» Joanna Walotek ordynatorem oddziału neonatologii w szpitalu
» Dziurawe alejki w parku miejskim. Mieszkaniec pyta o remont
» Uwaga! Wysoce zjadliwa grypa na Podkarpaciu
» Nowa perspektywa dla bloku OZE w ramach zielonego ładu
» 41-latkowi grozi do 8 lat więzienia. Nielegalna broń i trofea łowieckie
» Zbrodnia Katyńska - pamiętamy!
» Prezydent Stalowej Woli bez zastępcy. Nie będzie powołania nowego
Więcej » 
 Zasłyszane...
"Dieta rządzi każdą sferą naszego życia: prywatną, zawodową, społeczną. Każdy z nas chce się dobrze czuć i dobrze wyglądać".
Sławomir Górny, dietoterapeuta
 Imprezy w mieście
» Etnoilustracje. Między światami. Magia obrzędów wiosennych.
» Podróż do Japonii w Galerii Karpińskiego
» Rozwadów - podróż sentymentalna w 330. rocznicę lokacji miasta
» Rejestracja na Dziecięcy Uniwersytet Techniczny w Stalowej Woli w nowej rzeczywistości
Więcej » 
 Fotoreportaże
Stalowa Wola: Marsz o Wolność i Marsz Niewolników
»Marsz o Wolność i Marsz Niewolników
»Wicepremier Gowin w Stalowej Woli o budownictwie mieszkaniowym
»Serca na nakrętki
»Ford Ranger dla OSP Jastkowice
»Ogólnopolskie Zawody Balonowe w Stalowej Woli
Więcej » 
Wiadomości lokalne / Polityka i Samorządy

Wtorek, 14 lipca 2020 r. godz. 13:11     /ZS/
Mordy polityczne w internetowych wpisach?

Prezydent Stalowej Woli Lucjusz Nadbereżny poinformował na tweeterze o próbie grożenia śmiercią jemu i sympatykom PiS.
Prezydent Stalowej Woli Lucjusz Nadbereżny poinformował na tweeterze o próbie grożenia śmiercią jemu i sympatykom PiS.
Fot. Jacek Rodecki
Prezydent Stalowej Woli Lucjusz Nadbereżny poinformował na tweeterze o próbie grożenia śmiercią jemu i sympatykom PiS.

W screenie (zdjęcie z ekranu komputera) umieszczonym na stronie prezydenta jest taki tekst sygnowany "~Mati Z": - Nazywam się Mateusz. Oświadczam tutaj publicznie, że zacznę zabijać sympatyków i/lub członków partii PiS. Wykryto u mnie nieuleczalnego raka, pierwszy zginie Prezydent tego miasta. Tak mi dopomóż Bóg.

Prezydent skomentował to w sposób nie budzący wątpliwości kto jest jego zdaniem inspiracją dla takich zachowań: "Hej Platformo, partio zgody i miłości, w ostatnich dniach przez akcję 8* zasialiście mocne ziarno nienawiści między ludźmi w Polsce. Tak się zastanawiam czy jesteście już gotowi na plony? Czytając takie komentarz, tym bardziej doceniam PP @AndrzejDuda za chęć pojednania Polski".

Pod wpisem są wyrazy poparcia dla prezydenta, ale także pytania czy zgłosił sprawę policji. Jest także pytanie "Cronosa": "Skąd pewność, ze to sympatyk "Platformy" i jest inspirowany "akcją 8*"? Został już przesłuchany?".

W połowie kwietnia na forum jednego z portali internetowych w Stalowej Woli ktoś zaapelował o zabijanie członków Prawa i Sprawiedliwości, proponując "wykończenie" L.N. Prezydent miasta Lucjusz Nadbereżny nie miał wątpliwości, że chodzi o niego.

"Jeśli czyta to ktoś kto nie ma już nic do stracenia, a chciał bym jeszcze zrobić dobry uczynek. To apeluje do takich osób, zabijajcie członków partii PiS, zacznijmy od tych lokalnych, później weźmiemy się za tych na samej górze. Na początek proponuję wykończyć L.N. lub kogoś z radnych tej partii" - tej treści skandaliczny wpis (zachowana oryginalna pisownia), podpisany przez anonimowego internautę "Apel", pojawił się na forum jednego z lokalnych portali internetowych, o czym na swoim facebookowym profilu poinformował Lucjusz Nadbereżny. Nikt nie ma wątpliwości, że inicjały L.N. odnoszą się właśnie do niego.

Prezydent Stalowej Woli we wpisie poinformował, że nie złoży jednak zawiadomienia do prokuratury: "Nie będę zgłaszał. To jest kolejny już taki wpis. Wcześniej grożono i życzono śmieci mojej żonie, dzieciom, całej rodzinie. Mojej żonie grożono zbiorowym gwałtem i innymi rzeczami, które nawet trudno przywoływać. Szkoda czasu na zgłaszanie bo i tak nie zostanie wykryty sprawca. Dlatego zamieszczam publicznie, licząc na publicznie potępienie. Ono będzie skuteczniejsze. Pozdrawiam!". Dodając też: "To jest niestety na tym portalu codzienność... dlatego ja już nie zgłaszam. Szkoda tracić czasu na otrzymanie informacji, że nie wykryto sprawcy."

Zawiadomienie do prokuratury złożył wtedy wójt Zaleszan Paweł Gardy. Prezydent Nadbereżny tak to wtedy skomentował: "Kochani dziękuję za wszystkie Wasze komentarze, słowa wsparcia i solidarności. Ja i moja rodzina jesteśmy naprawdę odporni na krytykę i różnego rodzaju kłamliwe komentarze. Takie wpisy zdarzają się bardzo często o takiej, a nawet gorszej treści nawołujące do zabicia mnie, moje żony czy dzieci... Były zgłaszane do prokuratury... nie wykryto sprawcy. Dlatego dzisiaj postanowiłem opublikować publicznie ten komentarz licząc też na publiczne potępienie takiej agresji. I za to dziękuję. Bardzo dziękuję wójtowi Gminy Zaleszany Paweł Gardy, który postanowił zgłosić ten wpis do prokuratury. Dziękuję za tę solidarność i działanie Paweł! Ja naprawdę jestem przyzwyczajony do ostrej krytyki, jestem osobą publiczną i wiem, że moje działanie, moja osoba może być poddawana ocenie. Często jestem nawet wdzięczny za tę krytykę, pozwala ona dokonać korekty i lepiej działać. Ale we wszystkim są pewne granice. Jeszcze raz dziękuję za wszystkie słowa wsparcia i odpowiedzialności. Lucjusz".

Jak nam we wtorek 14 lipca powiedział Paweł Gardy, do dziś nie ma informacji o wykryciu sprawcy, który groził zabijaniem prezydentowi Nadbereżnemu i członkom PiS.

Strona do druku Drukuj artykuł    

Jeżeli masz jakieś ciekawe informacje, chcesz przekazać coś ważnego,
coś interesującego, nie wahaj się - napisz do nas: redakcja@stalowka.net

Dodaj komentarz do artykułu »  

Piątek, 17 lipca 2020 r. godz. 18:22
~ed
Hej Prawo i Sprawiedliwość, kto przez ostatnie lata krzyczał "Polska jest zagrożona, rodzina jest zagrożona, nastawiał ludzi przeciw sobie? Kto dzielił obywateli na kasty i nazywał ludzi ideologią? Czy zastanowiliście się że ktoś Wam bliski może mieć inną orientację? Kto Wam ludziom deklarującym się w większości jako Chrześcijanie wpoił nienawiść do myślących inaczej? Czyż nie powinno się szanować każdego innego człowieka? Czy nie widzicie, że na świecie jest jeszcze ktoś poza Wami? A czy narodowość Żydowska czy inni są jacyś gorsi czy co? Państwo Polskie to nie jest Państwo Watykańskie, to twór świecki. Manifestowanie przez Władzę religijności i tworzenie prawa pod jedną religię nie jest na miejscu. Sami nie wiecie co robicie, tworzycie ustrój zmierzający ku Socjalistycznej Republice Bananowej... Inflacja X3, Podatki X2, Grzywny i Mandaty X2, Premie X5, Rotacje na stołkach i Odprawy X10. Żyć nie umierać. Odblokowanie lockdownu pokazało, że działania przeciw Covid były pochopne. Straty na setki miliardów nie do odrobienia. Dodrukowane pieniądze, kupowanie głosów obywateli za wozy strażackie, emerytury i wakacje, na które dopiero ktoś kiedyś zapracuje, tylko po to żeby utrzymać się u żłoba. Gratulacje niszczenia Państwa! Swoją drogą ciekawe, że Pan Prezydent od razu wysłał oskarżenia do największego przeciwnego ugrupowania politycznego. Toż to prawie jakby się ISIS przyznało do zamachu gdzieś w Jemenie. Już nie trzeba się więcej podlizywać, do Warszawy się ciągnie strumień wazeliny. Czy Pan który został zatrzymany to samozwańczy pieniacz albo podstawiona marionetka dla podpuchy??!
+0-0
Czwartek, 16 lipca 2020 r. godz. 18:24
~Kanadol
Nowy tytul z "Gazety Polskiej" - Totalne Mordobicie... Czy nie jest to zupelnie jawny jezyk nienawisci (hate speech)? Dla PiSuarow pewnie nie - oni reaguja tylko wtedy jak ktos ich dotyka!#
+0-0
Czwartek, 16 lipca 2020 r. godz. 14:46
~HALNY GRZEGORZ
@Mak..... butami się nie przejmuj. Siedzisz na łajbie razem z resztą bandy pod czarną flagą a łajba nabiera wody. Nikt prawy i sprawiedliwy nie przyjdzie z pomocą co najwyżej odpali co nieco aby was pogrążyć. Może lepiej odpalić beczkę prochu i skrócić to czekanie na KONIEC ! A myśleliście że Pana Boga za nogi trzymacie ! Ps. chyba właściwa będzie melodia z ,, Tytanica "
+0-0
Czwartek, 16 lipca 2020 r. godz. 20:40
~HALNY GRZEGORZ
@Mac...chyba zaczyna się nerwówka , bo zaczynasz się jąkać wpisami he..he..:)) . Jak dla mnie to chlać możecie już teraz na okrągło.... Ps ,,..Pije Kuba do Jakuba , Jakub do Michała..."
+0-0
Czwartek, 16 lipca 2020 r. godz. 15:39
Mak
Ulani, fale dunaju, titanic.. co jesze bylo ? O jedna baba drugiej babie , przytulanie sie do prywatnych czesci ciala. No ale ten Titanic nijak sie ma do Twojego patriotyzmu. Waleczny Grzesiu. Wyrazy szacunku. Czekamy na nastepna liste przebojow.
+0-0
Czwartek, 16 lipca 2020 r. godz. 15:33
~HALNY GRZEGORZ
Dziś możeciie się już tylko upić z radości : ) . Ps ,, Jedzie pociąg z daleka ...."
+0-0
Czwartek, 16 lipca 2020 r. godz. 15:07
Mak
Ulani, fale dunaju, titanic.. co jesze bylo ? O jedna baba drugiej babie , przytulanie sie do prywatnych czesci ciala. No ale ten Titanic nijak sie ma do Twojego patriotyzmu. Waleczny Grzesiu. Wyrazy szacunku. Czekamy na nastepna liste przebojow.
+0-0
Czwartek, 16 lipca 2020 r. godz. 13:53
Mak
Do Halniaczka. Moj lewy but( jezykow nie mam) powiedzial mi ze powinni Ci pozwolic gadac bo prawy cie niedługo kopnie pomimo tych wszystkich peanow. Ps . Definicja insynuacji insynuacja «niezgodne z prawdą przypisywanie lub wmawianie komuś pewnych postępków, może dlatego Policja nie wszczęła Dochodzenia w Twojej sprawie. Pozdrawiam
+0-0
Czwartek, 16 lipca 2020 r. godz. 12:57
~olo
Czy tym zastraszającym to jest ten daruś.
+0-0
Czwartek, 16 lipca 2020 r. godz. 10:44
~Man from utopia
PIS-owcy!,,Festiwal Tyrmanda" będzie.Odstąpi mi któryś wejściówkę,będę wdzięczny i z góry bardzo dziękuję.
+0-0
Środa, 15 lipca 2020 r. godz. 21:09
~Valdinio
Panie prezydencie popieramy pana . Szkoda tych ludzi, tacy prymitywnie.Czy policja naprawdę nie może nic zrobić.A swoją drogą te wpisy tutaj są tak prostackie,nie wszystkie.
+0-0
Środa, 15 lipca 2020 r. godz. 22:01
~Baal
Ale twój spełnia wszystkie wymogi wpisu prostackiego.
+0-0
Środa, 15 lipca 2020 r. godz. 20:38
~csa
Gdyby wszyscy głosowali na pis w naszym mieście to w radzie miasta było by 23 pisowców a jest 7 z SPS i 1 Kukiz'15 więc nie kłam.
+0-0
Środa, 15 lipca 2020 r. godz. 19:42
~takaprawda
Do gg, hejterze to ten daruś już przynajmniej od 15 lat rzyga nienawiścią i FAKE NEWS. Wszyscy mieszkańcy naszego miasta o tym wiedzą dlatego glosują tylko na PIS.
+0-0
Środa, 15 lipca 2020 r. godz. 20:39
~Cała prawda
Raczej stąd uciekają.Znasz statystyki?
+0-1
Środa, 15 lipca 2020 r. godz. 18:11
~ Koziołek
Nadberezny znowu wokół siebie to zamieszanie . Robi tylko zamieszanie
+0-0
Środa, 15 lipca 2020 r. godz. 17:49
~jan
..... PiS kroczy linią wytyczoną dawno temu przez KPZR i NKWD, teraz są na etapie zwalczania spisków organizowanych przez wrogów władzy ludowej, jak wszystkich powsadzają zacznie się etap następny ,,wykrywanie" spisków wewnątrz struktur partyjnych i wyłapywanie członków partii z odchyleniem burżuazyjnym, najbardziej ,,cenne" będą spiski przeciw 1-mu Sekretarzowi KC Partii, za nie naprawdę można zajść daleko, a gdy partia zostanie ,,oczyszczona" i nie będzie kogo demaskować nastąpi etap trzeci czyli wymyślanie spisków i oskarżanie o nie tych którzy oskarżycielom stoją na przeszkodzie do kariery w partyjnej drabince, po niej nastąpi ucieczka za granicę tych bez alibi i poparcia ważnych baronów z partii, Trocki uciekł do Meksyku a i tak go dopadli, teraz najbezpieczniejsze wydają się być dla uciekinierów Korea PŁN. i Wenezuela ....
+0-1
Piątek, 17 lipca 2020 r. godz. 05:20
~jan
.... @~HALNY GRZEGORZ....a ja nie mam ochoty na porozumienie z tobą bo nie kolaboruję z wyznawcami komunistycznej ideologii, a w czasie nie muszę się przenosić bo dobrze pamiętam tamte czasy, pracę w HSW rozpocząłem, w 1981 po szkole i się naoglądałem tam ,,obrońców" 1-go Sekretarza takich jak ty, to tobie jest potrzebna teleportacja do tamtych czasów może nastąpiło by u ciebie otrzeźwienie i beton byłby bardziej podatny na wiedzę historyczną ....
+0-0
Czwartek, 16 lipca 2020 r. godz. 07:27
~HALNY GRZEGORZ
@jan....porównywanie obecnie rządzących do czasów KPZR i NKWD jest zwykłą nikczemnością i prostactwem . Z takimi ludżmi jak ty nie ma opcji porozumienia. Pantofelek w rozwoju chyba cię przerasta i to o głowę . Ps. chętnie przeniósł bym cię w czasie do tamtego okresu , wtedy byś zrozumiał w jakim raju żyjesz !.
+0-0
Czwartek, 16 lipca 2020 r. godz. 00:12
~olka
jan, zmień skarpetki. Od razu poczujesz poprawę. :))
+0-0
Środa, 15 lipca 2020 r. godz. 19:46
~jan
.... @~HALNY GRZEGORZ.... to ty sie walnij w czoło młotkiem do kotletów .... o jakim państwie prawa piszesz ? ... w tamtym roku SĄD NAJWYŻSZY wydał wyrok, za parę godzin w korytarzu sejmowym Pan Kanthak ( albo Kaleta ) przed kamerami UNIEWAŻNIŁ ten wyrok !!!!.... jakie państwo prawa jeśli sługus 1-go Sekretarza KC ma moc obalania wyroków SĄDU NAJWYŻSZEGO ?... po co sądy, rozgonić sędziów, a towarzysze bedą wyrokować, po co w Stalowej Woli Sąd Rejonowy ? ..przecież Nadbereżny i Zarzeczny świetnie to zrobią, i to od ręki przed kamerami .... Sądy Okręgowe podobnie, przecież są ,,geniusze" z sercem na dłoni w KW Partii, dadzą radę, bo jak ktoś ma na czole napisane ,,prawo i sprawiedliwość" to na pewno wyda sprawiedliwy wyrok ....
+0-0
Środa, 15 lipca 2020 r. godz. 19:13
~HALNY GRZEGORZ
@jan... puknij się w głowę może zaskoczysz. Porównanie czegoś czego jeszcze nie ma do czystek w ZSRR / kara śmierci ewentualnie łagier / i może tych podczas rewolucji francuskiej / gilotyna spadała często / jest delikatnie mówiąc nie na miejscu . A może czapka gore na złodzieju ? Co złego jest w tym , że urzę dnik łamiący prawo / np. łapówkarz / trafi za kraty /?. Co złego jest w tym , że członek partii tzw. baron łamiący statut partii będzie pozbawiony członkostwa a co za tym idzie pozbawiony jakiejś posady z klucza partyjnego ? Tylko egzekwowanie zasad i prawa pozwoli stan naszego państwa doprowadzić do normalności. CH... , d.... i kamieni kupa to ocena stanu państwa przez członka rządu POpaprańńców . Ile z tej oceny pasuje jeszcze do stanu naszego państwa ? Trzeba ze zdrowego organizmu państwa wyciąć raka , który panoszy się jeszcze w wielu sferach życia . Może po zmianie prawa , przewietrzeniu sądów i wielu urzędów będziemy mogli powiedzieć , że mieszkamy w normalnym kraju , kraju przyjaznym obywatelom . Ps. A teraz ,, Marsylianka ".Francja to chyba będzie kolejny kraj odwiedzony po Włoszech i Watykanie przez Prezydenta.....
+0-0
Środa, 15 lipca 2020 r. godz. 16:58
~bubu
drodzy panowie i Panie ze starej wladz wasz czas jusz minal trzeba sie z tym pogzic i nie ma wyjscia
+0-0
Środa, 15 lipca 2020 r. godz. 14:00
~wyborca
Boja sie tylko parszywi ludzie co maja cos na sumieniu a najbardziej jarek z kotem ochrona jak prezydent putin .Prawi ludzie jak prezydent Trzaskowski nie maja takich obaw
+0-1
Czwartek, 16 lipca 2020 r. godz. 12:59
~HALNY GRZEGORZ
@Mak..pogadaj sobie z jęzorami u swoich butów. Jeden z lewicy drugi z prawicy , na pewno z którymś znajdziesz wspólny temat. O wyniku rozmów daj znać na portalu..he..he.:))
+0-0
Czwartek, 16 lipca 2020 r. godz. 09:09
Mak
Do Halny: stara radziecka komedia Swiat sie smieje z Kogo? zal suni i krolika( bez sarkazmu) no ale Ty bohaterze miedzy tymi ambonami . Medal za odwage. Tylko bez wulgaryzmow Bo dzieci moga czytac , bohaterze.
+0-0
Czwartek, 16 lipca 2020 r. godz. 07:02
Mak
Do GrzesHalny Dobra komedia Swiat sie smieje z Kogo?
+0-0
Środa, 15 lipca 2020 r. godz. 15:31
~HALNY GRZEGORZ
@wyborca...prawi ludzie jak Trzaskowski...dobry żart o miernym komiku .Ps...stara radziecka komedia ,, Świat się śmieje "
+0-0
Środa, 15 lipca 2020 r. godz. 13:10
~olo
Gdyby wybory wygrał Trzaskoski to już we wrześniu w POLSCE mielibyście może milion afrykanów z północnej AFRYKI. Dlatego dzięki wygranej PANA PREZYDENTA DOKTORA PRAWA ANDRZEJA DUDY sprawdzi się hymn lemingów ,że już od sierpnia będzie w POLSCE jeszcze piękniej . Bo gdyby wygrał Trzaskoski POLACY byście byli w czarnej du..pie. Wszyscy co głosują na PO powinni być ubezwłasnowolnieni.
+1-1
Środa, 15 lipca 2020 r. godz. 20:52
~jan
.... @~golba .... nie zwracaj na niego uwagi, to przecież ten Wypierdek z Poniatowskiego ....
+0-0
Środa, 15 lipca 2020 r. godz. 20:08
~golba
Nie wiem czy jest jakaś skala w jakiej mozna zmierzyć stopień głupoty? "Olo" to typowy przedstawiciel ludzi inteligentnych inaczej. Pisze to co wie a wie jak widać niewiele. Roztacza wizję jesieni z panem Trazskowskim jako prezydentem w roli głównej... Popyrtany gościu system rządów w PR nie jest prezydencki to po pierwsze, a po wtóre to gdyby nawet był to zawsze musiałby taką decyzję zaakceptować sejm więc o czym majaczysz? Daj spokój temu co było i nie zżymaj się na panem Trzaskowskim bo mu nawet do pięt nie dostajesz a zatrzymaj się nad wtopą twojego wybrańca. Chyba cieszysz się z tego, że dwaj rosyjscy komicy go ośmieszyli? Ja cieszę się bardzo.
+0-0
Środa, 15 lipca 2020 r. godz. 14:05
~wyborca
A bedziemy mieli nowy milion bezrobotnych
+0-0
Środa, 15 lipca 2020 r. godz. 13:43
~nn
co najmniej przybędzie 10 milionów m.in. z Turcji, Afryki, Węgier i Rosji.
+0-0
Środa, 15 lipca 2020 r. godz. 13:20
~nn
Olo aleś ty głupi!
+0-0
Środa, 15 lipca 2020 r. godz. 13:08
~Yanek
Nic nie zgłosi bo pewnie sam to wypisywał żeby przyciągnąć uwagę. Styl i poziom wyraźnie wskazuje na wyborcę kaczyńskiego.
+0-0
Środa, 15 lipca 2020 r. godz. 12:32
~upi
Takie groźby to w stylu wyborcy Dudy raczej,
+0-0
Środa, 15 lipca 2020 r. godz. 11:25
~Polak mądry po szkodzie
To trzeba pilnie zgłosić do prokuratury. Prezydentowi Gdańska też grożono i co się stało? Atak na biuro poselskie Prawa i Sprawiedliwości w Łodzi miał miejsce 19 października 2010 roku. W jego wyniku śmierć poniosła jedna osoba (Marek Rosiak), druga (Paweł Kowalski) z poważnymi obrażeniami została odwieziona do szpitala. Atak odbił się szerokim echem w mediach i niósł za sobą konsekwencje polityczne. Czy chcemy kolejnej tragedii???
+0-0
Środa, 15 lipca 2020 r. godz. 11:14
~uuu
Nic nie nauczyła kolejna przegrana tych rzygających nienawiścią miłośników kłamstwa i hipokryzji do kwadratu. Dalej plują bardzo muszą być nieszczęśliwi. Powiedzcie co takiego wam zabrały rządzący przez ostatnie 5 lat. Przykłady, konkrety a nie slogany i jedno zdanie "mamy dość"A czego macie dość??? Popieracie tych, którzy wysprzedawali polskie zakłady a teraz labidzicie, że chińczyk będzie zwalniał. A jak myślicie kto ich wpuścił do Polski. Jak chińczyk kupował za psie pieniądze HSW to Polacy też całymi rodzinami tracili pracę i nie było tarcz antykryzysowych.
+1-0
Środa, 15 lipca 2020 r. godz. 18:00
~jan
.... szkoda ci tłumaczyć, masz głowę zrytą komunistyczną ideologią do spodu.... zabrali nam szacunek w świecie, dobre imię, zabierają demokrację wprowadzając system stalinowski.... mi osobiście ci złodzieje UKRADLI z konta bankowego 1500 zł na rzecz bolszewickiej propagandy realizowanej przez Kurskiego, i złodziejach nie potrafię inaczej pisać ....
+0-0
Środa, 15 lipca 2020 r. godz. 10:11
~Do prezydenta
Panie prezydencie ,jak się czuję pana żona po tym jak pan oświadczył publicznie,że grożono jej publicznym gwałtem Mam takie pytanie .W jaki sposób jej grożono?Można odnieść wrażenie,że pan dla swojej kariery nie wie już zupełnie co robi i co mówi.
+0-1
Środa, 15 lipca 2020 r. godz. 20:29
~koks
Podzielam wpis powyżej z tym publicznym oświadczeniem o zamiarze gwałtu naz żonie prezydenta. Powinien pan panować nad budowaniem emocji wokół swojej osoby panie LN. To nie przystoi tak dzielnemu młodzianowi urządzać wokół siebie teatrzyk grozy. Jak na razie od dłuższego czasu nie zanotowano w kraju żadnego zbiorowego gwałtu aż tu nagle miałaby taką ofiarą być matka dwóch synów. Czekamy na inne rewelacje jakie wokół pana się dzieją. Nic dziwnego, że jest pan przybocznym swojego guru, ktory na strachu buduje akcje grozy i tym utrzymuje się przy wladzy. Pan robi to w skali mikro ale według stawu grobla. Ogarnij się pan bo nie wypada.
+0-0
Środa, 15 lipca 2020 r. godz. 18:05
~jan
.... no i Bogu dziękować że legitymacji partyjnej nie zbeszczeszcili ....
+0-0
Środa, 15 lipca 2020 r. godz. 16:31
~Łowca pisowca
Bogu dziekować,że pana prezydenta nie próbowali zgwałcić.
+0-0
Środa, 15 lipca 2020 r. godz. 09:34
~GG
Ziarno nienawisci to zasial i sieje pis. I teraz zbiera wlasnie plony. Dobrze panie prezydencie pan mowi tylko odwrotnie.
+0-1
Środa, 15 lipca 2020 r. godz. 09:09
~ewa
jak jest sie dobrym czlowiekiem i dobrze sie miastem rzadzi to jest super a jak sie rzadzi do dupy i sie totalnie olewa ludzi z innych parti to nie dziwota ze ktos ma dosyc takich pisowskich rzadow w miescie
+0-1
Środa, 15 lipca 2020 r. godz. 08:49
~Njaga
Przez pisowska szczujnie zginal prezydent t Adamowicz,partia ktora wyzywa ludzi. i sortuje zbiera zniwo. Reka Dudy wyciagnieta do Trzaskowskiego to reka falszu na pokaz tak jak i te modly w Czestochowie.Hipokryzja i obluda !
+0-1
Środa, 15 lipca 2020 r. godz. 15:05
~rew
Najdziwniejsze jest to ze Pana Adamowicza spalili juz na 2 dzien po smierci....rozumiecie to na 2 dzien??? nie wydaje sie wam to dziwne?
+0-0
Środa, 15 lipca 2020 r. godz. 09:29
~Bławat
Nie dodasz, że zabójca Adamowicza kręcił się wokoło pałacu prezydenckiego, tylko PAD-a nie było?
+1-0
Środa, 15 lipca 2020 r. godz. 07:31
~J23
Drogi Panie Prezydencie ,niezbite fakty i komentarze targowicy PO-KO świadczą o zajadłości i zwykłym prostactwie,nie wolno pozwolić na jakąkolwiek tolerancję wobec gróźb karalnych i tego typu aktów przemocy od słów do czynów. Konieczne i niezbędne jest skierowanie zawiadomień o popełnieniu przestępstwa !!! "O" tolerancji dla nietolerancji !!! Ponadto "O" tolerancji dla nadzwyczajnej KASTY PRZEDSTAWICIELI WYMIARU NIESPRAWIEDLIWOŚCI I ICH PACHOŁKÓW,SĘDZIÓW,PROKURATORÓW,ZMOWY UKŁADOWEJ ,zdrajców ,konfidentów którzy za pieniądze podatników niszczą Polskę i Polaków!!!
+0-0
Środa, 15 lipca 2020 r. godz. 07:27
~HALNY GRZEGORZ
Dłoń PAD-a wyciągniętą do opozycji odrzucono , a nawet opluto , mało co nie ugryziono ...... PANIE PREZYDENCIE rób Pan swoje i chrzań tych Popaprańców i POZSL z całą lewicą. Jedynie Konfederacja nadaje się do rozmów , oby owocnych . Pół kroku do tyłu każda ze stron i na nowo rozmowy w temacie POLSKI i POLAKÓW . 100 -lecie bitwy warszawskiej powinno sprzyjać rozmowom i owocować początkiem WKWS ...w tym temacie trzymam kciuki. Bosak młody , szybko się uczy i jak upuści wody sodowej z głowy może być dobrym partnerem w ważnych sprawach dla POLSKI. Dla zajadłych wrogów polskiej racji stanu może trzeba otworzyć sanatorium na wzór Berezy , a tam reedukacja aż zmądrzeją ! Ps... cała wierchowka z POZSL na taką reedukację się nadaje . Zabrać stołki polityczne a dać stołki pod d.... w sanatorium powrotu do normalnego myślenia !.
+0-0
Środa, 15 lipca 2020 r. godz. 10:01
~wyborca
dlon pada powinna odpasc bo to dlon zdrady
+0-1
Środa, 15 lipca 2020 r. godz. 05:32
~Dodge
Paine LN to kolejny etap. prowokacji w stylus PIS to jak w stylus pis szukanie wroga a gdy go nie ma. to kreowanie klamstwo obludniku" zapewniam ze przyjdzie cas odpowiesz za to nos Gracie iszczoteczke do ze bow ze soba
+0-0
Środa, 15 lipca 2020 r. godz. 01:49
~nocna-kawa
Kolejna Pisowska "ustawka"??? P.S. Czy Pinokio-Morawiecki będzie teraz jeździł po Polsce i odbierał te tekturowe czeki co rozdawał w czasie kampanii Dudy?
+0-0
Środa, 15 lipca 2020 r. godz. 01:03
~Liverpool
Wynik wyborów to wyrok na samorządy... zobaczycie juz niedlugo !
+0-0
Środa, 15 lipca 2020 r. godz. 00:18
~ekolog
Tam sie nasz pisowski aparatczyk wypowiadal a w tym czasie z peknietej rury w stalowej gnojowica lala sie prosto na dzialki !Karma wraca i to bardzo szybko precz z takim prezydentem !
+0-0
Wtorek, 14 lipca 2020 r. godz. 23:37
~lufa
Wróćmy do pewnego zdarzenia ktore przed drugą turą wyborów prezydenckich wyemitowała tvp(ta sama której płacił za przyjazd do miasta z programem Nadbereżny!) W Warszawie na oczyszczalni Czajka staje "najlepszy prezydent miasta w Polsce" - tak zostaje przedstawiony pan Nadbereżny. Co rzecze ów mąż niezłomny udający samorządowca od 5 lat? Ano jedzie po koledze samorządowcu tyle że miasta stołecznego jakieś 40 razy większego od naszego grajdołka panu Rafale Trzaskowskim jak po burym ośle. Co ten faryzeusz zarzuca prezydentowi Warszawy? To że nie ma kompetencji by ubiegać się o urząd prezydenta RP bowiem nie może sobie poradzić z pękniętą rurą. Wypowiada to facet równy tamtemu co do funkcji ale nie dobrego wychowania w chwili gdy awaria została usunięta. To niebywały przejaw buty i arogancji ze strony tego którego większego opady deszczu w mieście, zamieniają ulice w rozległe rozlewiska wody. Gdy nie ma się szacunku do drugiego człowieka to potem trzeba nadrabiać to lękami.
+0-0
Czwartek, 16 lipca 2020 r. godz. 10:21
~kora
Warto by opinia publiczna poznała prawdę, kto stańczykowi sfinansował wyjazd do Warszawy i w jakim to było czasie(czy korzystał w tym dniu z urlopu czy był na zwolnieniu lekarskim, w pracy)? Może radni z opozycji rozliczą tego faceta? Kiedy przeprosi pana Trzaskowskiego za haniebne zachowanie się wobec niego?
+0-0
Środa, 15 lipca 2020 r. godz. 08:03
~Asmodeus
Fakt,dla mnie było to wystąpienie L.Nadbereżnego haniebne i niegodne samorządowca.Wstyd,jaki przyniósł mieszkańcom St.Woli już się będzie ciągnął za nami przez lata.Przywieźli,powiedział,odwieźli.Warszawa to ma prezydenta albo Poznań,Łódź czy Gdańsk.Jeszcze teraz te głupie insynuacje,że ktoś chce go zabić.
+0-1
Środa, 15 lipca 2020 r. godz. 05:34
~jan
.... aż dziw ze żaden stalowowolski portal tego ,,występu" nie zauważył .... jak można się tak błaźnić ? ... wiedziałem że to sługus Kaczyńskiego, ale podejrzewałem że ma odrobinę wstydu i instynktu samozachowawczego .....
+0-0
Wtorek, 14 lipca 2020 r. godz. 21:39
~Wasze Lustro
Caly ten artykul to tylko kolejny dowod, ze pan Lucjusz-Utracjusz nie dojrzal jeszcze do wielkiej polityki. Wciaz zachowuje sie jak partyjny "aparatczyk" nizszego szczebla.
+0-0
Wtorek, 14 lipca 2020 r. godz. 22:27
~profilaktor
ta twoja nomenklatura typu "aparatczyk" świadczy, że jesteś komunistycznym sbekiem
+0-0
Wtorek, 14 lipca 2020 r. godz. 21:59
~Kazirex
To ty człowieku nie dorosleś do tego aby pisać taki komentarz!!! Ciekawe jakby tobie ktoś groził co byś zrobił?
+0-0
Wtorek, 14 lipca 2020 r. godz. 21:36
~Tomasz Krawiec
Dziwne bo były radny na szczęście MĘCINSKI zgłosił że go nazwałem kłamcą i dalej tak uważam.
+0-0
Wtorek, 14 lipca 2020 r. godz. 22:47
~Poinformowany
I już przepraszałeś za to na piśmie w prokuraturze.
+0-0
Wtorek, 14 lipca 2020 r. godz. 21:26
~szacun wielki
Wielkie brawa dla twórcy ośmiu gwiazdek! ***** ***
+0-1
Wtorek, 14 lipca 2020 r. godz. 21:20
~***** ***
Europo czekaj na nas!!!
+0-0
Środa, 15 lipca 2020 r. godz. 09:33
~Bławat
Europa w kolejce na ,,*******'' czy lecisz się wzbogacić kulturowo?
+0-0
Wtorek, 14 lipca 2020 r. godz. 21:18
~Halina
Dlaczego pan p. prezydencie Stalowej Woli napuszcza ludzi na PO? Gdzie ma pan jakiekolwiek dowody na to, ze grozil panu ktos kto popiera PO? Oprocz PO sa jeszcze inne partie, chyba pan zapomnial.Zastanawia mnie czy ma pan zaklepana juz posade w stolicy. Ponoc pod Warszawa buduje pan dom. No i to towarzyszenie w objazdach przedwyborczych Dudy tez chyba po cos bylo, czy moze sie myle? W przyszlosci prosze nie spekulowac i nie szukac winnych w PO dopoki pan nie udowodni komus winy. Choc ta nienawisc, ktora pan zywi do PO i ludzi popierajacych ta partie mnie nie dziwi. Pan przeciez z PiSu a u was to norma.
+0-0
Wtorek, 14 lipca 2020 r. godz. 21:07
~***** ***
Już ewangelista Mateusz i jego przydupasy nie rozdają kartonów z milionami?
+0-0
Wtorek, 14 lipca 2020 r. godz. 21:02
~Chicago itd
Wczoraj na NPR (Amerykanskie "National Public Radio") sluchalem krotkiej audycji na temat polskiej homofobii i jak ta fobia dodatkowo podsycana jest przez PiSowskich politykow. Niektorych ich wypowiedzi (niestety, takze i wypowiedzi Dudy) nie powstydziliby sie na poczatku lat 30tych ubieglego wieku dzialacze NSDAP (dla mlodych lub/i niekumatych - NSDAP to byla partia Hitlera). P.S. Ostatnie wystapienie pani Kingi (corki "dlugopisu" Dudy)... To jest właśnie pudrowanie PISu i jego brutalnej bezwzględności. Jak można apelować do zaszczutej grupy ludzi, z których niektórzy nie spia po nocach ze strachu, żeby się nie bali? Gdyby rzeczywiscie homofobia taty jej nie odpowiadała, nie powinna tam wogóle stawać w bieli i firmować jego brudnej polityki swoją kwazi-oświeconą odezwą, która zresztą była dobrze wyreżyserowanym chwytem obliczonym na czysto propagandowe "pojednanie po bitwie"! Mogła przemówić wcześniej, jak np. młody Gowin. Mogła powiedzieć, że kocha ojca, ale życzy mu przegranej. Mogła zrobić wiele a wzięła udział w (przynoszacej Polsce wstyd) szopce!
+0-0
Środa, 15 lipca 2020 r. godz. 08:36
~Pisdrek
Święta prawda.
+0-0
Środa, 15 lipca 2020 r. godz. 00:49
~Liverpool
a wam tam w Chicago BLM urządza kabaret. A to dopiero początek. Musicie głosowac na Trumpa.
+0-0
Wtorek, 14 lipca 2020 r. godz. 23:21
~look
Bardzo pouczający i inteligentny wpis. Podpisuję się pod jego treścią jak pod... petycją. Był to kabareton Dudów.
+0-1
Wtorek, 14 lipca 2020 r. godz. 23:17
~Jo
Niektórych to już całkiem posrało. Człowieku odstaw maryśkę i bierz leki.
+0-0
Wtorek, 14 lipca 2020 r. godz. 22:30
~pisdrek
słuchaj, słuchaj lewaków to bedziesz klękał przed afroamerykanomi "wolny" człowieku
+1-0
Wtorek, 14 lipca 2020 r. godz. 20:53
~@El Presidente
***** ***. Dotarło!
+0-0
Wtorek, 14 lipca 2020 r. godz. 20:46
~Dojna zmiana
Chłopie Ty się weź w końcu do roboty , bo za to bierzesz niezłe wynagrodzenia, a nie bawisz się w internecie w detektywa posądzając niewinnych ludzi o wrogie wpisy. Aby kogoś oskarżyć trzeba mieć twarde dowody i udowodnić jego winę. Czy nie uczyli tego na KUL-u. Może wówczas było się na wagarach i nie odrobiło zajęć? Proszę podjąć skuteczne działania do utrzymania miejsc pracy w Liugong Stalowa Wola. Czy nie słyszał Pan o tym, że zamierzają tam zwolnić ponad 10 procent załogi. Nie oszukujmy się tarcze antykryzysowe już się wyczerpały, prezydentem państwa został ten którego chciała przewodnia partia- siła narodu i wracamy do normalności. Wyrzucanie ludzi na bruk, podwyżki cen paliwa, żywności, energii , podatków.Gdzie te obiecywane inwestycje przyciągające inwestorów i biznesmenów, gdzie mieszkania, tereny pod budownictwo mieszkaniowe, gdzie nowe miejsca pracy. Widać, że chłopiec ledwo wyrósł z krótkich spodenek i z piaskownicy , to teraz przerzucił się na internet. Ludzie ocknijcie się nie widzicie kto zarządza tym miastem. Czy nie czas to zmienić
+0-0
Wtorek, 14 lipca 2020 r. godz. 20:41
~taaaaa
Czasem mam wrażenie że on naprawdę wierzy w to co mówi.
+0-0
Wtorek, 14 lipca 2020 r. godz. 20:35
~Kotwojsk
Ja po wpisie o tym że L N wyjedzie do Warszawy bo tam ma nowy dom to musiałem tłumaczyć się na komendzie. TEN ktoś już pewnie był na przesłuchaniu. Zawiadomienia składa ale nie mówi że to on.
+0-0
Wtorek, 14 lipca 2020 r. godz. 20:34
~Niesmak pozostanie
Dla przypomnienia, PiSowskim fanatykom,,, "kto sieje wiatr, ten zbiera burzę"!
+0-1
Środa, 15 lipca 2020 r. godz. 00:51
~smak pozostanie
a tobie fanatyku POkręconych: "kto mieczem wojuje ten od miecza ginie"
+0-0
Wtorek, 14 lipca 2020 r. godz. 20:08
~Obiektywny
Widzę, że niektórym marzą się głosowania i czasy za komuny, gdzie trzeba było zapewnić frekwencję 90 % na wyborach, żeby nie mieć kłopotów w pracy, głosowała większość na opozycję a i tak po sfałszowaniu komunistycznych komisji wychodziło, że ci co mieli przejść ( oczywiście zaufani władzy) dostawali min 95% a z opozycji max 5%. Później trzeba było iść na pochód 1-o majowy z gołąbkiem pokoju, też obowiązkowo, żeby nie było konsekwencji, tudzież na czyn społeczny np. praca łopatą przy wyrównaniu terenu pod trawniki, gdzie taką pracę 100 społeczników ( w Stalowej Woli) mógł wykonać spychacz z HSW w ramach prób sprawnościowych w ciągu zaledwie 1 godziny. Tym co się marzą takie czasy mogą jeszcze wyemigrować np do Białorusi, Kuby albo Korei Północne lub godnie przyjąć wyniki demokratycznych wyborów i basta!!!!!!
+0-0
Wtorek, 14 lipca 2020 r. godz. 22:31
~cypisek i kot prezesa
janusz, oglądaj sobie TVN jak ci pasuje. A nam nie mów co mamy oglądać, bo jesteśmy wolni i mamy wybór.
+0-0
Wtorek, 14 lipca 2020 r. godz. 21:13
~jan
... jesteś do tyłu, PiS już dawno zostawił w tyle wschodnich sąsiadów, a towarzysze z Korei Północnej już się uczą od Kurskiego i kolesiów jak powinien wyglądać Dziennik telewizyjny ....
+0-0
Wtorek, 14 lipca 2020 r. godz. 20:01
~@Chłodnym okiem
***** ***
+0-0
Wtorek, 14 lipca 2020 r. godz. 21:03
~AG
**********
+0-0
Wtorek, 14 lipca 2020 r. godz. 19:32
~cała prawda
w naszym mieście z każdego robicie przestępców a jak policja grozi obywatelom to pan szanowny prezydent nie reaguje
+0-0
Wtorek, 14 lipca 2020 r. godz. 19:10
~@wyborca pana dudy
Ciepło jest przecież i taki bałwan jak ty jeszcze nie roztopił się? Mózg ci aż tak zlodowaciał?
+0-0
Wtorek, 14 lipca 2020 r. godz. 19:05
~El Presidente.
Dziwie sie tylko ze panstwo nie ma zadnego sposobu na tych "mlodych, wyksztalconych" POwalencow, zwolennikow jedynie slusznej partii zgody i milosci.
+0-1
Wtorek, 14 lipca 2020 r. godz. 19:04
~popis
Solidarnościowy wójt Gardy w stosunku do kolegi a z drugiej strony anty solidarnościowy prezydent miasta w stosunku do prezydenta Warszawy oto PiSowski kogiel mogiel. Wójt Zaleszan niech lepiej zainteresuje się swoim podwórkiem a ściślej placem zabaw w centrum Zaleszan. Dlaczego w "Dolince przed gminą" po kazdym deszczu powstaje staw i strażacy mają pełne ręce roboty? Czy nie jest "nowatorskie" rozwiązanie polagające na utwardzeniu podłoża placu zabaw... gliną? Dlaczego poprzednie urządzenia zabawowe na tym samym placu nie były zatapiane a przecież deszcze także padały. To co zostało zrobione z placem zabaw powinno być sprawdzone no i oczywiście koszty zniszczeń infrastruktury, pompowań strażaków. Więcej uwagi należałoby poświęcić na własnym podwórku a nie zabawiać się w Sherlocka Holmesa w tropieniu wyimaginowanych zbójów. Jeden się nie boi a drugi portkami trzęsie!
+0-0
Wtorek, 14 lipca 2020 r. godz. 18:18
~Chlodnym Okiem
Mozna tez przytoczyc dziesiatki, a nawet setki wpisow smrodliwych PiSowskich trolli ociekajacych jadem, nienawiscia i otwarta agresja. I to wasza "partia" (tak, tak... drogie PiSuary i PiSuardessy) zaczela nakrecac propagandowa spirale nienawisci w Polsce. Jest na to wystarczajaco duzo dowodow!
+1-0
Wtorek, 14 lipca 2020 r. godz. 18:07
~Józko
Nie jestem zwolennikiem PIS-u ale niektórzy przeginają pałę oczerniając Nadberężnego a pała ma dwa końce .Tak też niektórzy oczerniają Trzaskowskiego może się wszyscy posrali a nie Czajka ani rura Stalowska niszcząc działki.
+0-0
Wtorek, 14 lipca 2020 r. godz. 17:37
~AG
To jest chyba naprawdę państwo z tektury skoro Policja nie jest w stanie wytropić autora internetowego wpisu
+0-0
Wtorek, 14 lipca 2020 r. godz. 19:09
~coma
Na każdym kroku widać tekturę, a ostatnio nawet jeden z posłów nawiózł do miasta sporo tekturowych tabliczek imitujących pieniądze więc wszystko jest z tektury. Całe państwo jest tekturowe, bo to rządzący wynaleźli nowy logotyp państwa. Nie ma się czego obrażać ale i nie ma się z czego cieszyć! Wolę plastiki od tektury!
+0-0
Wtorek, 14 lipca 2020 r. godz. 16:49
~Ludwik 76
Postepuj dobrze a nikt cie nie bedzie straszyl.
+0-0
Wtorek, 14 lipca 2020 r. godz. 19:28
~Wiesiek
To ktos z tej chamskiej hołoty o której wspominał prezes.
+0-0
Wtorek, 14 lipca 2020 r. godz. 18:57
~Jan Sib
Bogcek, to czemu boi?
+0-0
Wtorek, 14 lipca 2020 r. godz. 17:54
bogcek
A co on robi złego?
+0-0
Wtorek, 14 lipca 2020 r. godz. 16:47
~jan
.... panie Nadbereżny jest pan żałosny, trzeba było sprawę zgłosić na policję a nie bawić się w detektywa, pan też jest nie wiele lepszy od tego faceta, z góry pan wie że zrobił to ktoś z PO, też kieruje sie pan zawiścią .... wpis ewidentnie podpada pod GROŹBY KARALNE, ale pan wie już wszystko i wskazuje winnych, i trudno sie dziwić, skoro pan Kanthak czy pan Kaleta mają moc UNIEWAŻNIANIA WYROKÓW SĄDU NAJWYŻSZEGO to pan Nadbereżny ma moc zastąpić Sąd Rejonowy i wydać wyrok w jego zastępstwie, i jak to przyjęte w pisie nikomu nawet powieka nie drgnie na zgodność z prawem i Konstytucją ....
+0-0
Wtorek, 14 lipca 2020 r. godz. 20:58
~jan
... @~hrabina vel Wypierdek z Poniatowskiego..... po co używasz tylu nicków ( @olka, @malwa, @Renata, @hrabina ), nic ci to nie daje, twoja głupota cię demaskuje w każdym wpisie .....
+0-0
Wtorek, 14 lipca 2020 r. godz. 18:09
~hrabina
janusz, jak nie umiesz pisać to cię nauczę. Ty bedziesz sikał,a ja będę trzymała twoją sikawkę i pisała na śniegu. A potem sam spróbujesz.
+0-0
Wtorek, 14 lipca 2020 r. godz. 16:17
~csa
Chyba nadbereżny zapomniał jak szczuł na Szlęzaka w kampanii na prezydenta Stalówki kilka lat temu. Moralność i etykę schował do kieszeni?
+0-0
Wtorek, 14 lipca 2020 r. godz. 18:32
~Kot Behemot
To bardzo typowe dla pisowcow - odwracanie kota ogonem. Bo to oni zaczeli atakowac swoich przeciwnikow politycznych na masowa skale i w sposob pozbawiony wszelkiej moralnosci, oglady i kultury osobistej. Oni zaczeli otwarcie pluc i szczuc ludzi przy pomocy przejetych mediow panstwowych, z kur(...)ska TV-PiS na czele!@
+0-0
Wtorek, 14 lipca 2020 r. godz. 15:47
~Dziwne
Ostatnie zdanie artykułu jest ciekawe. Nie wykryto sprawcy. A może to działanie specjalne, aby litość wzbudzić. Zawsze Nadbereżnemu grożą jak ktoś z PiS chce łączenia.
+0-0
Wtorek, 14 lipca 2020 r. godz. 15:32
manukun
pozory skutecznego zarządzania miastem wyłażą na wierzch, misterna sitwa w miejskich urzędach i spółkach zaczyna się sypać, więc trzeba udawać syndrom oblężonej twierdzy. Oczywiście, jak na wszechwiedzącego przystało, Nadbereżny wprost wskazuje na jego przeciwników politycznych. Wykazał się już jako radny, prawnik, prezydent, teraz udaje biegłego w zakresie wyszukiwania autorów gróźb na portalach społecznościowych. A jeszcze niedawno sam szczuł na innych.
+0-0
Wtorek, 14 lipca 2020 r. godz. 15:32
~olo
Śmieszne. Albo zgłaszam do prokuratury, albo robię kolejny, wątpliwej jakości, lans swojej osoby. To odwracanie uwagi od tego, co robił i jak szczuł ludzi na siebie, jak dzielił nas - w kampanii Andrzej Duda i jego poplecznicy. Tak "brudnej" i haniebnej kampanii jeszcze nie przeżyłem.
+1-0
Wtorek, 14 lipca 2020 r. godz. 15:25
~Balbina
Biedaczek. Niech mu prezes da połowę swoich ochroniarzy by go pilnowali dzień i noc.
+0-1
Wtorek, 14 lipca 2020 r. godz. 15:04
~Wyborca Pana Dudy
A Pytanie to chyba z tej"inteligencji' co to są inteligentni inaczej. Szczujnia to jest na tvn i w gazecinie fakt. Inteligentni ludzie myślą a nie dają się ogłupiać zagranicznym mediom. Tvp mówi o faktach jeżeli rozumiesz co to fakty a nie wyssane z palca sensacje i to jeszcze w okresie kampani wyborczej. Warszawa zalana była gównami razem z Wisłą. Była to fakt. Ale myślenie w twoim wypadku nie wchodzi w grę. Łeb to u ciebie ozdobne zakończenie szyji.
+1-1
Wtorek, 14 lipca 2020 r. godz. 17:24
~jan
.... Trzaskowski rządzi Warszawą 1,5 roku i już jest ,,winny" wszystkim nawałnicom, a Nadbereżny jest prezydentem Stalowej Woli 5,5 roku i nie jest winny zalewania skrzyżowania koło Sezamu, ulicy Okulickiego pod wiaduktem i na zakręcie do Górki, Niezłomnych koło Halmaru, Jana Pawła koło Patrioty, Mickiewicza koło hotelu Hutnik, ulicy KEN koło wiaduktu, skrzyżowania Okulickiego i Popiełuszki, 1-go Sierpnia koło Metalowca, Kilińskiego, .... nie miał czasu, zajęty był lokalizacją kolejnych huśtawek i organizacją wieców na cześć 1-go Sekretarza KC Partii .... a winny będzie oczywiście pan Szlęzak bo nie przewidział że po nim przyjdzie facet co nic nie może ....
+0-0
Wtorek, 14 lipca 2020 r. godz. 16:50
~Kot jarka
Jak gówna poleciały w stalowej na działki wspomnij
+0-0
Wtorek, 14 lipca 2020 r. godz. 15:43
~PiS jest madry
Fajnie napisałeś szyji.hahaha.Taki fajny jesteś jak twój prezydent usiłujący mówić w języku angielskim.
+0-0
Wtorek, 14 lipca 2020 r. godz. 15:40
~Władca Much
Ciężko wtedy ci było,,Warszawiaku"?Mówisz,że to był,,gówny"argument,którym kierowałeś się podczas wyborów a to samo masz we łbie co tam płynęło.
+0-0
Wtorek, 14 lipca 2020 r. godz. 15:37
~Inteligencie
Inteligentny jak Andrzej Duda Usiłujący mówić w języku angielskim hahahahahaha
+0-0
Wtorek, 14 lipca 2020 r. godz. 15:17
~szyja
i to pusty łeb, chciałoby sie dodać.
+0-0
Wtorek, 14 lipca 2020 r. godz. 14:56
~Aamon
Czas jak prezesowi ,ochroniarzy dać,żeby tak jak prezesa przed miłością i uwielbieniem narodu chronili.
+1-1
Wtorek, 14 lipca 2020 r. godz. 14:49
~Kris
To przez TVPiS i ich szczucie zginął prezydent Gdańska Paweł Adamowicz.
+1-1
Wtorek, 14 lipca 2020 r. godz. 15:18
~Zenek Pudełko
Taaak, a ja myślałem że to przez Owsika i jego "ochroniarzy" co nie dopilnowali bezpieczeństwa.
+1-0
Wtorek, 14 lipca 2020 r. godz. 14:43
~Łowca pisowca
Co to znaczy ,,próba grożenia"?To znaczy,że nie zrobił ale można człowieka skazać bo mógł zrobić,nie powiedział ale mógł pomyśleć.Takie sytuacje i to prawdziwe opisuje Sołżenicyn w ,,Archipelagu Gułag".Idziecie pisowcy dobrym tropem!
+0-1
Wtorek, 14 lipca 2020 r. godz. 15:20
~Wawiak ale z PiSu
Łowca, a klocki z Wisły już wyłowił? Bo jak nie to Czaskoski znowu przegra w następnych wyborach, tym razem na prezydenta Wawy
+1-0
Wtorek, 14 lipca 2020 r. godz. 14:17
~HALNY GRZEGORZ
...... kilka lat temu nocą obok domu w kierunku sąsiada przejechało auto na zgaszonych światłach. Rano w klatce królików zastałem najładniejszego samca z podciętym gardłem i obciętymi uszami. Dodam tylko , że obok klatek budę miała moja niezawodna Sonia. Jak uśpiono sukę aby dostać się do klatki ?. Policja pojawiła się po czterech dniach , gdy królik był już w stanie rozkładu i zrobiła sprawę o znęcanie nad zwierzęciem. Sprawcy oczywiście nie wykryto . Pomimo moich insynuacji nie zrobiono śledztwa w kierunku zastraszania mnie ! Ps. w dniu incydentu pojechałem na jagody w przecinkę ambon strzelniczych . HALNEGO nie da się zastraszyć !
+1-0
Wtorek, 14 lipca 2020 r. godz. 14:06
~olka
Bedziemy bronić Lucka i PiSu jak niepodległości! Terytorialsi są z nami
+0-0
Wtorek, 14 lipca 2020 r. godz. 15:55
~lajk
Nie Tytus tylko Tyfus
+0-0
Wtorek, 14 lipca 2020 r. godz. 14:45
~Tytus
Twoje terytorium ogranicza rozmiar deski klozetowej dziadku.
+0-0
Wtorek, 14 lipca 2020 r. godz. 13:54
~Mieszkaniec
Takiego syfu i podziału Polaków nikomu się lepiej nie udało zrobić chyba niż partii PiS. Pan Bóg cię oceni .
+1-1
Wtorek, 14 lipca 2020 r. godz. 14:39
~peace
ogarnij sie jeden z drugim.
+0-0
Wtorek, 14 lipca 2020 r. godz. 14:36
~@misiek
no i właśnie pokazałeś poziom pisuaru. Lucka nie lubię, bo to tylko kolejna partyjna pacynka. Jednak uważam ze grożenie śmiercią to już gruba przesada. Natomiast życzę mu by sąd zajął się ta sprawą tak samo pilnie jak groźbami pod adresem przeciwników politycznych pisu.
+0-0
Wtorek, 14 lipca 2020 r. godz. 14:05
~misiek
Polaków podzielił i nadal dzieli twój idol Tfusk z Vermahtu mieszkańcu oszukańcu i jego partia totalnych przygłupów i debili, jak ocenił ich Czarzasty
+2-1
Wtorek, 14 lipca 2020 r. godz. 13:43
~wyborca
Za szubienice postawione przez slugusow partyjnych pisu tez nikt nie odpowiedzial ,wiec kto szczuje polakow ?Partia palca i sznura odpowiada za takie nagonki .
+1-0
Wtorek, 14 lipca 2020 r. godz. 21:33
~Z Hamburga
Kazal PiSowski pan i wodz, pluc na Niemcow? A ty "US$" lepiej zastanow sie dlaczego wazni PiSowscy dostojnicy woza sie po polsce Niemieckimi limuzynami... i dlaczego wciaz z wielka checia kandyduja na "euro-oslow" i wtedy jakos te Euro im nie smierdza... wszystko skrzetnie zgarniaja na swoje prywatne konta!~~~~~~~~~~~P.S. Jedna trzecia polskiego eksportu idzie do Niemiec. A Niemcy wcale nie musza korzystac z Polskich uslug. Zapewniam cie! Moga produkcje przeniesc, np. do Bulgarii, do Rumunii, czy do Chorwacji.
+0-0
Wtorek, 14 lipca 2020 r. godz. 15:00
~US$
wyborca sfrustrowany że Czaskoś nie wygrał? Jedź na szparagi do Helmutów, Euro se zarobisz
+0-1
Wtorek, 14 lipca 2020 r. godz. 13:38
~Kolonia. Jurek.
Panie Lucjuszu i wszystkim dotkniętym groźbami, źyczę odwagi w tym co robicie, a tym którzy nie mogą pogodzić się z prawdą, niech się wezmą za pracę, a nie dokuczanie prawym obywatelom.
+1-1
Wtorek, 14 lipca 2020 r. godz. 13:44
~Yyyyy
Dokuczają Lucusiowi...
+1-1
Wtorek, 14 lipca 2020 r. godz. 13:28
~Pytanie
A to nie jest wina Tvpis? Za tą szczujnie na opozycję
+1-1
Wtorek, 14 lipca 2020 r. godz. 15:02
~Malwina
POKOzycja szczuje przy pomocy Tfusk Vision Network 24 na dobę. Ale niemiaszki już nie skore dawać pieniądze na to szczucie jak nie odnosi skutku
+1-1
Wtorek, 14 lipca 2020 r. godz. 13:27
~Ojej
Lucusiu Matka Boska Cię obroni.Pojedź z Andrzejem na Jasną Górę ,wierz mocno i pogróżek się nie bój ty biedna ofiaro niespełniona.
+1-1
Wtorek, 14 lipca 2020 r. godz. 13:22
~Homocapiens
Lucek Ty lepiej powiedz za co dałeś Tomaszowi Guni stołek dyrektora w MZB. Hałas w nocy z HSJ-tu nie przeszkadza na Porębach???
+1-1
Stalowka.NET - Wiadomości lokalne z miasta Stalowa Wola i okolic
Copyright 2001 - 2021 Stalowka.NET
  » O nas  » Redakcja  » Reklama  » Kontakt
Wszelkie prawa zastrzeżone.
X Ta strona korzysta z plików cookie w celu świadczenia usług i realizacji potrzeb użytkowników. Pliki te mogą być zapisywane w pamięci Twojego urządzenia. Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki internetowej. Więcej w polityce prywatności.