Stalowa Wola Stalowa Wola: Huta Stalowa Wola
Wiadomości lokalne z miasta Stalowa Wola i Powiatu Stalowowolskiego. Najnowsze! Najszybciej!
Kamera na żywo na panoramę Stalowej Woli na skrzyżowanie al. Jana Pawła II z ul. KEN
Nagrania audio, rozmowy z ciekawymi ludźmi
Fotografie z najważniejszych wydarzeń w Stalowej Woli
Kanał youtube.stalowka.net - Pierwsza stalowowolska telewizja internetowa
Encyklopedia miasta Stalowa Wola
Zapowiedzi zbliżających się wydarzeń kulturalnych
Baza adresowa najważniejszych firm i instytucji życia publicznego
Bezpłatna baza ogłoszeń dla mieszkańców miasta Stalowa Wola jak i Powiatu Stalowowolskiego
Twoje konto
Strona główna  Stalowa Wola / Wiadomości Czwartek, 22 października 2020 r. Imieniny: Haliszki, Lody, Przybysława
 Wiadomości lokalne
» Jerzy Kwieciński złożył rezygnację z funkcji prezesa PGNiG
» Jaka przyszłość biomasy i ponad stu pracowników?
» Budowa zadaszenia hali i basenu w Stanach
» "Patriotyczne śpiewanie" online
» Edukacja i infomacja. Rusza miejska akcja "STOP dewastacji"
» Kolejne zdroje i alejki na komunalnym cmentarzu. Trwa też procedura powstania nowego miejsca pochówku
» Nie żyje 42-letni Sebastian Majcher, pochodzący ze Stalowej Woli kapłan
» W szpitalu przybędzie łóżek dla osób z koronawirusem
» Szpital w Stalowej Woli covidowy?
» Seniorzy zainaugurowali rok akademicki w swoich domach
» Moment "zatrzymania" - to znaczy, że już więcej nie schudnę?
» 1 osoba ranna w wypadku na drodze powiatowej Stalowa Wola - Przyszów
Więcej » 
 Zasłyszane...
"Dieta rządzi każdą sferą naszego życia: prywatną, zawodową, społeczną. Każdy z nas chce się dobrze czuć i dobrze wyglądać".
Sławomir Górny, dietoterapeuta
 Imprezy w mieście
» Warsztaty filmowe w Pracowni Intermedialnej
» Bazarek roślinny
» Elżbieta Bis - "Okruchy" - Wystawa rzeźby
» Rozwadów - podróż sentymentalna w 330. rocznicę lokacji miasta
» Megality w Polsce. Idea megalityczna w obrządku pogrzebowym kultury pucharów lejkowatych
» Dzieje wędrującej kolekcji
» Rejestracja na Dziecięcy Uniwersytet Techniczny w Stalowej Woli w nowej rzeczywistości
Więcej » 
 Fotoreportaże
Stalowa Wola: Ogólnopolskie Zawody Balonowe w Stalowej Woli
»Ogólnopolskie Zawody Balonowe w Stalowej Woli
»GSMP 2020: Faraś na wyścigu w Korczynie
»GSMP 2020: wyścig na Słowacji
»GSMP 2020: Faraś na wyścigu w Sopocie
»Impreza klubowa: Stalowa Wola Młode Miasto dla Młodych
Więcej » 
Wiadomości lokalne / Polityka i Samorządy

Wtorek, 14 lipca 2020 r. godz. 12:30     /Magdalena Rodecka/
I po wyborach. Czas podziękowań i rozliczeń w Koalicji Obywatelskiej

Sztab stalowowolski prowadził aktywną kampanię: zbierał podpisy, wieszał bannery, rozdawał ulotki, prasę promującą kandydata, rozmawiał z mieszkańcami.
Sztab stalowowolski prowadził aktywną kampanię: zbierał podpisy, wieszał bannery, rozdawał ulotki, prasę promującą kandydata, rozmawiał z mieszkańcami.
Fot. ZS
Mimo intensywnej kampanii wyborczej kandydatowi Koalicji Obywatelskiej nie udało się pokonać ubiegającego się o reelekcję Andrzeja Dudy. Rafał Trzaskowski przegrał stosunkiem głosów 51,03% do 48,97%.

W powiecie stalowowolskim Andrzej Duda uzyskał 67,73% głosów. Na Rafała Trzaskowskiego głos oddało - 32,27%. W gminie Stalowa Wola na Andrzeja Dudę głosowało - 61,20%, Rafała Trzaskowskiego - 38,80%.

"Dziękuję z całego serca wszystkim, którzy nie szczędząc wysiłku, wspierali kampanię Rafała Trzasowskiego - pisze na swoim profilu FB Renata Butryn, była posłanka Platformy Obywatelskiej, obecnie radna miejska.

Sztab stalowowolski prowadził aktywną kampanię: zbierał podpisy, wieszał bannery, rozdawał ulotki, prasę promującą kandydata, rozmawiał z mieszkańcami. Zorganizowano konferencje prasowe popierające Rafała Trzaskowskiego, wsparcia udzielali posłowie: Marek Rząsa, Paweł Poncyliusz, europosłanka Elżbieta Łukacijewska, która podsumowała ten gorący czas słowami: Brawo Rafał Trzaskowski! Dla mnie Ty jesteś zwycięzcą bo porwałeś tłumy, bo młodzi w Ciebie uwierzyli, bo dałeś Nam nadzieję, bo przy całej propagandzie kłamstw, oszczerstw i straszenia za miliardy z pieniędzy podatników Twój wynik jest rewelacyjny! Dziękuję wszystkim, którzy włączyli się w kampanię #Trzaskowski2020 na Podkarpaciu. Za Wasz czas, pomysły, za Waszą wiarę i energię. Za ogromne serce i za to, że pokazaliśmy jak można pięknie się różnić, jednocześnie szanując się nawzajem. Dziękuję za Wasze głosy!

Przed wyborcami trzy lata "wytchnienia".

Strona do druku Drukuj artykuł    

Jeżeli masz jakieś ciekawe informacje, chcesz przekazać coś ważnego,
coś interesującego, nie wahaj się - napisz do nas: redakcja@stalowka.net

Dodaj komentarz do artykułu »  

Piątek, 17 lipca 2020 r. godz. 20:18
~Matylda
Juz po wyborach i juz zabrali sie do cofania wskazowek zegara. Polska szykuje się do wypowiedzenia konwencji stambulskiej - zapowiedziała "ministra" rodziny, pracy i polityki społecznej Marlena Maląg. Prosze sobie sprawdzic co to moze oznaczac. Teraz rozne "Ordo Iuris" i "Opus Dei" beda wyznaczac jak zyje sie w Polsce!!!
+0-0
Czwartek, 16 lipca 2020 r. godz. 23:19
~merlot
Duda by tych wyborow nie wygrał, gdyby nie miał takiego zaplecza co to sam Herr Goebbels mógłby pozazdrościć. To jednak bardzo zły omen dla Polski na przyszłość. Skoro przy takim zaangażowaniu całego państwa i stwarzaniu Dudzie luksusowych warunków w kampanii, gdzie nie musiał odpowiadać na żadne trudniejsze pytanie wygrał o włos - to Kaczyński wie, że następnym razem to będzie wynik w drugą stronę i nie można na to pozwolić, bo czas miłości Tuska się dawno skończył i wygrana drugiej strony to czas rewanżu z wieloletnimi odsiadkami. Myślę, że jedynie wirus może nas uratować, bo tylko ciągle trwająca epidemia uniemożliwi dokończenie zniszczenia demokracji w Polsce.....
+0-0
Czwartek, 16 lipca 2020 r. godz. 13:15
~takaprawda
Do liverpool, hejterze wcześniej to premier WIELKIEJ BRYTANII na to dał się nabrać a jeszcze wcześniej prezydent TRUMP. Jeszcze bardzo wielu ważnych polityków dało się nabrać tym przebierańcom, więc się cieciu nie kompromituj.
+0-0
Czwartek, 16 lipca 2020 r. godz. 18:28
~taka prawda
Wujaszek Putin mógł zapobiec reelekcji Dudy odpalając prowokację przed wyborami. Nie zrobil tego ponieważ w interesie Rosji jest utrzymanie Dudy i PiS u władzy. Miernota i pajac na stanowisku prezydenta oraz ogarnięty fobiami Kaczyński osłabiają pozycję Polski w UE . Teraz Polska została ponownie ośmieszona, tak służby specjalne Rosji harcują w naszym kraju.
+0-0
Czwartek, 16 lipca 2020 r. godz. 17:42
~A niesmak pozostanie
Jest juz reakcja: "Ministerstwo spraw zagranicznych poinformowało, że w związku z prowokacją telefoniczną dokonaną przez osoby podszywające się pod Sekretarza Generalnego ONZ, wymierzoną w prezydenta Andrzeja Dudę, podjęto działania mające na celu wyjaśnienie sprawy. MSZ przekazało, że wobec dwóch pracowników stałego przedstawicielstwa Polski przy ONZ w Nowym Jorku wyciągnięto konsekwencje służbowe. Zostali oni odwołani z placówki ze skutkiem natychmiastowym." - Czy poleci tez niejaki Szczerski, czy tez siedzi na swoim siedzeniu zbyt mocno?
+0-0
Czwartek, 16 lipca 2020 r. godz. 17:36
~Pycha i Szmal
"Przebierano nogami, żeby ktoś zadzwonił z gratulacjami". Tak mowi były szef protokołu dyplomatycznego o "wkręceniu" Dudy... - Przebierano nogami, żeby ktoś zadzwonił z gratulacjami, dlatego chyba tak szybko połączono z tym niepewnym rozmówcą - powiedział na antenie TVN 24 były szef protokołu dyplomatycznego Jan Wojciech Piekarski, komentując rozmowę Andrzeja Dudy z rosyjskimi pranksterami. MSZ potwierdziło autentyczność nagrania i zapowiedziało wyciągnięcie sluzbowych konwekwencji od urzędników odpowiedzialnych za sytuację.
+0-0
Czwartek, 16 lipca 2020 r. godz. 06:13
~Liverpool
Nadety Duda dal sie nabrac rosyjskim komikom - myslal, ze to dzwoni do niego Sekretarz ONZ. I zblaznil sie kolejny raz... Za wysokie progi na panskie cienkie nogi, panie Duda! P.S. Podobno Duda "wciaz sie uczy". Widac jednak, ze nie mial (przez ostatnie 5 lat) czasu, by poprawic swoj angielski. Niestety!
+0-0
Czwartek, 16 lipca 2020 r. godz. 10:39
~Łowca pisowca
Duda gwiazda you tube'a.
+0-0
Czwartek, 16 lipca 2020 r. godz. 09:26
~667-lepsza wersja szatana
Dla takich uczniów były kiedyś szkoły specjalne.
+0-0
Środa, 15 lipca 2020 r. godz. 21:17
~cisna
olo - pani z Cisnej nie wyzywała kontrkandydata , przedstawiała zalety swojego kandydata.....
+0-0
Środa, 15 lipca 2020 r. godz. 14:43
~elha
Och, jak strasznie mi jest żal POpapranców! Jak oni teraz Niemcom spojrzą w twarz? Jak się wytłumaczą przed rudym oszustem, że już szósty raz z rzędu dostają na wyborach w d... Jak muszę się niekomfortowo czuć sprzedajne PO wskie i SLD owskie psy w unijnym parlamencie. Tyle szczucia na Polskę, i wszystko na marne! Naród nie dał się skundlić (jak oni) i wybrał Bóg, Honor Ojczyzna! Co teraz zrobić z tymi tęczowymi szmatami?
+1-0
Czwartek, 16 lipca 2020 r. godz. 09:53
~Bruno Wątpliwy
Ksiądz Isakowicz-Zaleski napisał książkę ,,Księża wobec bezpieki",bardzo ciekawa lektura.Pedofile w sutannach robią ,,dobrą robotę" przed każdym wyborami,przecież ciemnota nie myśli i nie ma wyobrażni, więc jak im ksiądz na mszy powie,że atakują kościół to oni w to wierzą.Dla komunistów tuż po rewolucji elementem bliskim socjalnie byli złodzieje,gwałciciele i mordercy i tu ewidentnie widać,że mamy podobne działania.Jeszcze ten kult J.P.II,obrońcy pedofilów w sutannach.
+0-0
Czwartek, 16 lipca 2020 r. godz. 06:01
~PiSowscy Hipokryci
Wasz "bog" to ma oblicze ojca - oszusta Rydzyka i tlustych biskupow ukrywajacych ksiezy pedofilii. PiSowska mafia chojnie wynagradza kosciol, a wzamian ksieza agituja za PiSowska mafia i pozwalaja roznym Pisuarom i Pisuardessom na polityczne wystepy na Jasnej Gorze! P.S. I jeszcze to: "Ks. Isakowicz-Zaleski o głosowaniu w Sejmie. "Wierchuszka PiS musiała odwdzięczyć się władzom Kościoła" Sejm nie zgodził się, by w państwowej komisji ds. pedofilii znalazł się ks. Tadeusz Isakowicz-Zaleski, którego kandydaturę wysunęła Koalicja Polska oraz Konfederacja. "Nie miałem złudzeń, co do wyniku głosowania, bo wierchuszka "Prawo i Sprawiedliwość" musiała odwdzięczyć się władzom polskiego Kościoła za ustawiczne poparcie polityczne" - tak wynik sejmowego głosowania skomentował sam zainteresowany."
+0-0
Środa, 15 lipca 2020 r. godz. 20:21
~IP
Norma 66 = ~~~ = trol totalny
+0-0
Środa, 15 lipca 2020 r. godz. 18:58
~Man from utopia
elha idziesz na ,,Festiwal Tyrmanda"?
+0-0
Środa, 15 lipca 2020 r. godz. 17:05
~Norma66
Tak bardzo mi Ciebie żal !
+0-0
Środa, 15 lipca 2020 r. godz. 17:03
~HALNY GRZEGORZ
I tak trzymać.!
+0-0
Środa, 15 lipca 2020 r. godz. 13:22
~olo
Widzę ,ze hejterzy próbują lizać powyborcze rany atakując najlepszych polskich polityków z partii PIS. Kiedy hejterzy skończycie to szczucie bo to jest gwóźdź do trumny TOTALNEJ TARGOWICY i wszyscy POLACY to wiedzą. Już za parę miesięcy z PATOLOGII OBYWATELSKIEJ politycy tej partii będą uciekać jak szczury z tonącego statku.
+0-0
Środa, 15 lipca 2020 r. godz. 01:57
~nocna-kawa
Czy "Pinokio" Morawiecki będzie teraz jeździł po Polsce i odbierał te tekturowe czeki, ktore rozdawał w czasie kiedy w 100% pracowal na rzecz kampanii wyborczej Maliniaka-Dudy?
+0-0
Środa, 15 lipca 2020 r. godz. 15:13
~poranna_kawa
Będzie ,bo teraz ma do dyspozycji Czajkobus Czaskoskiego, bo Czaskoskiemu już niepotrzebny
+0-0
Środa, 15 lipca 2020 r. godz. 01:13
~Asesor
Cytuje: "Trybunał Konstytucyjny uznał dziś, że przyjęte 13 czerwca 2019 r. zmiany w kodeksie karnym są w całości niezgodne z konstytucją. Powód? Zostały przyjęte przez Sejm w sposób wadliwy, niezgodnie z zasadami dot. zmian kodeksowych. Problem w tym, że identyczne przepisy już weszły w życie, bo tożsame zmiany w kk PiS "przemycił" w tzw. tarczy 4.0, którą prezydent Andrzej Duda podpisał bez wahania. Do TK zmiany zaskarżył w zeszłym roku prezydent Andrzej Duda, uznając, że sposób uchwalenia ustawy był niezgodny z ustawą zasadniczą W czasie, gdy zaskarżone przepisy leżały w TK Sejm - głosami PiS - w tarczy 4.0 wprowadził identyczne zmiany w kodeksie karnym. Tę ustawę prezydent podpisał pod koniec czerwca 2020 r. - Decyzja TK pokazuje, jak wielka jest kompromitacja prezydenta. Zmiany wprowadzone w tarczy 4.0 także przyjęto w pośpiechu, niezgodnie z regulaminem Sejmu - mówi Onetowi karnista dr Mikołaj Małecki Podkreśla, że po dzisiejszej decyzji Trybunału sądy będą mogły odmawiać stosowania zaostrzonych przepisów z tarczy 4.0. - A to może znacząco wydłużyć postępowania - ocenia dr Małecki" I o co chodzi? W koncu, Duda to mierny prawnik, nie zostal kiedys przyjety na aplikacje adwokacka (kiepsko zdany egzamin!)...
+0-0
Wtorek, 14 lipca 2020 r. godz. 23:09
~real
Boli? Prawda? Wy już na takim etapie jesteście, że żadne lekarstwo wam nie pomoże. Jad oczy zalał, z mózgu jajecznica i tylko gryźć naokoło ...
+0-0
Wtorek, 14 lipca 2020 r. godz. 22:49
~olka
jan, zmień skarpetki. Od razu poczujesz sie lepiej.
+0-0
Środa, 15 lipca 2020 r. godz. 01:02
~Liverpool
# Wytrzyj "olka" swoja brudna gebe i przestan wreszcie pluc i rzygac ta PiSowska trucizna!
+0-0
Wtorek, 14 lipca 2020 r. godz. 21:49
~Zawsze Solidarni
"Uczciwe" wybory? Banda PiSia działała na całego. Barbie Dudy (Kinga) też głosowała w Krakowie bez żadnego zaświadczenia, a była dopisana w Londynie.
+0-0
Środa, 15 lipca 2020 r. godz. 00:54
~Duda rules!!!!
Zawsze solidardni z Dudą
+0-0
Wtorek, 14 lipca 2020 r. godz. 20:31
~Alternatywy-4
Może przed II turą wyborów przydenckich ktoś mógłby uwierzyć w to, że PiS będzie rządził jeszcze długo bez przeszkód, ale nienależna wygrana "Budynia" Dudy i do tego tak niewielką różnicą głosów to ostatnia wygrana kłamców i oszczerców. Patrząc na szeroko uśmiechniętą twarz Kaczyńskiego można by pomyśleć, że to dobrotliwy dziadunio. Tymczasem ten "dziadunio" to największy autokrata wszechczasów, mafiozo który wyspecjalizował się w kłamstwach i manipulacji. Polacy (po cześci) to zrozumieli, czego dowodem są wyniki wyborów...
+0-0
Środa, 15 lipca 2020 r. godz. 11:54
~Władca Much
Życzę powodzenia Pawłowi Rabiejowi,bliskiemu wspópracownikowi Jarosława Kaczyńskiego z czasów,,Porozumienia Centrum".Ten to ma przynajmniej klasę i takt i nie wygląda jak ostatni oflejtus.
+0-0
Środa, 15 lipca 2020 r. godz. 11:43
~HALNY GRZEGORZ
..co jest grane ? gdzie jest błąd ? . Czy za wcześnie wychodzę przed szereg z , z którego nie można utworzyć jeszcze szczelnej tyraliery Życzę zdrowia Prezesowi i owocnej pracy Prezydentowi. Co ma być to będzie , powiedział ksiądz po kolędzie...... Ps.... to już chyba koniec POpaprańców , ruch Hołowni będzie jak tsunami dla tej formacji , którą czeka los poZSL-u .
+0-0
Wtorek, 14 lipca 2020 r. godz. 19:14
~aleśmy kuźwa czasów doczekali...
Wygrała ta "Polska" dla której Chopin, Sobieski, Pan Tadeusz, Soplica to jedynie nazwy wódek...
+0-0
Środa, 15 lipca 2020 r. godz. 11:25
~HALNY GRZEGORZ
...nazwy wódek dobrze znasz , to chyba ty jesteś ich smakoszem . Kiedyś ,,lud pracujący " pił ,, Wistule " a teraz pewnie ,, jabole "- tanie i pełne owocowego smaku. Tak sądzę po butelkach poniewierających się nad stawem . Ci co piją szampana już dawno stracili kontrolę nad swoimi mózgami i cechami płciowymi w bractwie LGBT Ps....,, pieją kury pieją nie mają koguta... "
+0-0
Wtorek, 14 lipca 2020 r. godz. 22:33
~pisdrek
eee aleś ty znawca, he he he. Nieźle pociągasz z szyjki
+0-0
Wtorek, 14 lipca 2020 r. godz. 21:14
~olo
W punkt!
+0-0
Wtorek, 14 lipca 2020 r. godz. 19:04
~Sycyliana
No to mamy dlugopisa i paprotke! A ja myslalam ze w tym tak bardzo podzielonym kraju najwazniejsze dla pary prezydenckiej bedzie zjednoczenie NARODU, a nie jakies bzdurne pyskowki z kims kto w demokratycznym kraju wykonuje prace dziennikarza i ma prawo zadac niewygodne pytania. Panie prezydencie, urzad glowy panstwa to szacunek dla wszystkich, a nie tylko dla tego tzw. lepszego sortu. To misja a nie zadecie, ze sie wygralo to juz mozna robic co sie chce. Bylam (kiedys) bardzo za pania Agata Duda ale jej obecne zachowanie jest ponizej poziomu kultury... Nedza! Udanej prezydentury i oby nie przelala sie krew...
+0-0
Wtorek, 14 lipca 2020 r. godz. 21:22
~Legion Maryi
Co zostanie z obietnic nadetego "maliniaka" Dudy? Pamiętacie jakie góry złota i dobrobyt obiecywał kiedys tow. Gierek? Ten z partii o nazwie PZPR, z której wywodzi się wielu ważnych PiSowców? Jakie byly wtedy pożyczki, wydatki na zbędne inwestycje itp. Zapytajcie rodziców i dziadków. Potwierdzą, że było pięknie... A potem poczytajcie w necie jaka była nędza i bieda przez następne kilkanaście lat. Z której wyszliśmy tylko dzięki Unii, bo zgodziliśmy się na jej zasady, na demokrację i rządy prawa... A dzis Polacy wola nasladowac putinowska Rosje... brrrr!!!
+0-0
Wtorek, 14 lipca 2020 r. godz. 18:00
~kazik
ja bym przypomnial jak to ryja dar ze wypali goracym zelazem ,zlikwiduje tvp,zadjecie ostatnie pytania na ktore nie odpowiadal ;;musimy odwrocic te ujadanie trzaskoskiego i wypalmy goracym zelaze tu una w stalowej woli tych MATOLOW z PO_KO;pokazmy gdzie ich jest kierunek zycia;wont do berlina na szczaw imirabelki chamy;;
+0-0
Wtorek, 14 lipca 2020 r. godz. 21:17
~koza
Niedługo zwolennicy Andrzejka zobaczycie co to znaczy kryzys i jak kraj został zabezpieczony prze pisowców!i nie będzie mi szkoda emerytów,niech przejrzą na oczy.
+0-0
Wtorek, 14 lipca 2020 r. godz. 17:35
~olka
Za co wy Platfusy tak nas nienawidzicie??? Za to, że kochamy naszą Ojczyznę, jej piękne tradycje i kulturę i nie pozwalamy, żeby inni mocarze nas niszczyli i poddali nas swoim interesom??? My w przeciwieństwie do was nie jesteśmy zdrajcami. Wy nie kochacie Polski tylko własne brzuchy i kieszenie. I dlatego wam NIGDY Polski nie oddamy! Tak nam dopomóż Bóg!
+0-0
Wtorek, 14 lipca 2020 r. godz. 21:33
~jan
.... @ olka vel Wypierdek z Poniatowskiego.... nikt nie kieruje do ciebie nienawiści, chyba że zachętę do edukacji i ogłady odbierasz jako szykany a nawet represje..... ogarnij się żyjemy w XXI wieku, z sieczką w głowie nawet w PiSie będą mieli z tobą kłopot ....
+0-0
Wtorek, 14 lipca 2020 r. godz. 16:28
~olo
Co za brednie ci pseudopolitycy z PO opowiadają a ja im powiem jedno każda sroczka chwali swój ogonek. Gdyby pani z CISNEJ należała do PIS to nazwała by Trzaskoskiego tak jak się nazywa. Wyzywała by Trzaske od najgorszych polityków w POLSCE.
+0-0
Wtorek, 14 lipca 2020 r. godz. 15:53
~z myślą o przyszłości
Po doświadczeniach tych wyborów stałem się jeszcze bardziej zdecydowany: NIGDY nie zagłosuję na Konfederację. Jeżeli połowa jej wyborców oddała głos na Trzaskowskiego, to dla mnie to żadni patrioci nacjonaliści, za których się uważają.
+0-0
Wtorek, 14 lipca 2020 r. godz. 15:08
~olka
PO to samo zło w czystej postaci! Trzeba to zło wyplenić z polskiej ziemi. Żadnej pracy dla kraju, tylko wieczne awantury. Oj nauczyliście nas i naszego Prezydenta, że z wami nie można sie porozumieć. Damy szanse tylko tym, którzy się pogubili i wykażą skruchę, ale tych totalnych niereformowalnych tłuczków pogonimy jak Tfusk przykazał.
+0-0
Wtorek, 14 lipca 2020 r. godz. 21:43
~Homo_ale_nie_Sovieticus
Ta "olka" (vel "Ferdek") to czyste zlo. Ten stary PiSowski fanatyk, od miesiecy jatrzy na tym forum, opluwa, dzieli i nawoluje do nienawisci. To wyjatkowo wstretna, wyjatkowo smierdzaca kreatura!
+0-1
Wtorek, 14 lipca 2020 r. godz. 17:59
~olka
Do Pytam: jak nie rozumiesz tłuczku, to miałam na myśli, żeby wyrwać chwasty z naszej polskiej ziemi, czyli wyplenić ją, albo wyplewić. Teraz wiesz i nie strasz prokuraturą, bo się sam zesrasz. Dla obrony Polski to ja sie niczego nie boję.
+0-0
Wtorek, 14 lipca 2020 r. godz. 17:20
~prokuratura hurra
@Pytam: tob się zajmiemy bo cię obserwujemy
+0-0
Wtorek, 14 lipca 2020 r. godz. 15:57
~Pytam
Ciekawe czy tym wpisem zajmie się szybciutko prokuratura. Wyplemić czyli co ??
+0-0
Wtorek, 14 lipca 2020 r. godz. 15:33
~Zenek Pudełko
ja bym bardzo chciał, żeby te wszystkie jełopy głosujące na PO wyjechały z Polski wspierać demokrację u Helmutów
+0-0
Wtorek, 14 lipca 2020 r. godz. 14:10
~Moher49
Prezes Polonii Amerykańskiej - Burghardt uznał wyborczy sukces Andrzeja Dudy za piękny prezent dla Polski w przededniu setnej rocznicy zwycięstwa w Bitwie Warszawskiej: "Wówczas Polska powstrzymała inwazję marksistowskiej ideologii i bolszewickiego terroru na Europę i świat. Dzisiaj również to zwycięstwo wyborcze powstrzymuje napór neomarksistowskich ideologii na Polskę. Wojna światowa zmieniła postać. Musimy sobie zdać sprawę, że teraz szaleje wojna IV generacji, wojna ideologiczno-cywilizacyjna. W tej bitwie w Polsce odnieśliśmy zwycięstwo."
+0-0
Środa, 15 lipca 2020 r. godz. 08:50
~Moher49
@ Stosh, nie ośmieszaj się, popatrz na swoich pobratymców na całym świecie. Żydzi to najgorsi szowiniści, "Talmud" to ich "Mein Kampf". Oni są panami świata, pozostałe ludy to człekopodobne zwierzęta.
+0-0
Środa, 15 lipca 2020 r. godz. 05:38
~Stosh
Jak w 1933narodowi socialistic gratulacje teraz nastepny Krok smialo adolf39
+0-0
Wtorek, 14 lipca 2020 r. godz. 16:47
~HALNY GRZEGORZ
Widzę , że mózg wraca na właściwe miejsce Panie Moher49 i tak trzymać. Głosy oddane na ,, osraną czajkę " przez konfederatów to był wypadek przy pracy jaki nie miał się zdarzyć. Przeszło , minęło i teraz patrzymy w przyszłość , oby świetlistą dla POLSKI i POLAKÓW . Ps...100 rocznica ,, cudu nad Wisłą " powinna scalić w jedną formację WKWS propolskie organizacje polityczne i ruchy społeczne....tak im dopomóż Bóg...
+0-0
Wtorek, 14 lipca 2020 r. godz. 13:53
~Wiesiek
Ciekawe czy gdyby Polacy wystawili swojego kandydata na Kanclerza Niemiec, to też dostałby on prawie 49%. Nie sądzę. Niemcy jednak mają poczucie swojego interesu, tylko czasem niepotrzebnie pchają się do polityki innych krajów. Już raz zrobili Ukraińcom tzw. Majdan. U nas narazie im się nie udało, ale byli blisko. Boję się, że dopłacą amerykańskim żydom od TVN i następnym razem głupi lud to kupi.
+0-0
Wtorek, 14 lipca 2020 r. godz. 20:27
~Pisdrek
Glupiś Wiesiu,ze takie rzeczy piszesz.
+0-0
Wtorek, 14 lipca 2020 r. godz. 13:42
~Wygrana
Miło było popatrzeć na inteligentnych ludzi..Szkoda,że nie można wyborów brać na poważnie Tyle rażących nieprawidłowości.
+0-0
Wtorek, 14 lipca 2020 r. godz. 15:27
~zbulwersowany
największą nieprawidłowością był brak biało-czerwonych flag w sztabie Czaskoskiego
+1-0
Wtorek, 14 lipca 2020 r. godz. 13:30
~Wszawy Leoś
Może wreszcie radna Butryn weźmie się za jakąś uczciwą pracę.
+1-0
Wtorek, 14 lipca 2020 r. godz. 13:14
~kabi
Co ta Butryn za bzdury wypisuje. O jakiej nadziei pisze? O powrocie do koryta? Skończyło się wasze eldorado. Do roboty się weźcie.
+1-0
Wtorek, 14 lipca 2020 r. godz. 17:13
~Pisdrek
Dobrze mówi,Co boli?
+0-0
Wtorek, 14 lipca 2020 r. godz. 16:14
~Wiesiek
Pracujący znasz takich? Bo ja nie. Natomiast znam wielu antyPiS co pierwsi składają wnioski o 500+, a w zeszłym tygodniu już złożyli o 300+. Tylko, że przez internet, bo oni są cywilizowani, to raz, a dwa wstydzą się pokazać w urzędzie.
+1-0
Wtorek, 14 lipca 2020 r. godz. 14:44
~Pracujący
Do roboty niech się wezma ci którzy biorą za darmo pieniądze,PiS rozleniwił ludzi,po co pracować jak można dostać darmowe pieniądze i za nie żyć.
+0-1
Wtorek, 14 lipca 2020 r. godz. 13:09
~Senator
Ale apteki na czopkach zarobiły.
+0-0
Wtorek, 14 lipca 2020 r. godz. 21:46
~jan
.... ale nie tyle co Sasin na makulaturze ....
+0-1
Wtorek, 14 lipca 2020 r. godz. 13:06
~Totalny Jurek
Yhyhyhy...łe...niech mnie ktoś przytuli
+0-0
Stalowka.NET - Wiadomości lokalne z miasta Stalowa Wola i okolic
Copyright 2001 - 2020 Stalowka.NET
  » O nas  » Redakcja  » Reklama  » Kontakt
Wszelkie prawa zastrzeżone.
X Ta strona korzysta z plików cookie w celu świadczenia usług i realizacji potrzeb użytkowników. Pliki te mogą być zapisywane w pamięci Twojego urządzenia. Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki internetowej. Więcej w polityce prywatności.