Stalowa Wola Stalowa Wola: Huta Stalowa Wola
Wiadomości lokalne z miasta Stalowa Wola i Powiatu Stalowowolskiego. Najnowsze! Najszybciej!
Kamera na żywo na panoramę Stalowej Woli na skrzyżowanie al. Jana Pawła II z ul. KEN
Nagrania audio, rozmowy z ciekawymi ludźmi
Fotografie z najważniejszych wydarzeń w Stalowej Woli
Kanał youtube.stalowka.net - Pierwsza stalowowolska telewizja internetowa
Encyklopedia miasta Stalowa Wola
Zapowiedzi zbliżających się wydarzeń kulturalnych
Baza adresowa najważniejszych firm i instytucji życia publicznego
Bezpłatna baza ogłoszeń dla mieszkańców miasta Stalowa Wola jak i Powiatu Stalowowolskiego
Twoje konto
Strona główna  Stalowa Wola / Wiadomości Niedziela, 9 sierpnia 2020 r. Imieniny: Klary, Romana, Rozyny
 Wiadomości lokalne
» Na błoniach nad szlakiem pieszo rowerowym runęła duża gałąź
» W centrum miasta zapadła się droga
» Koronawirus. Przybywa zakażonych w powiecie stalowowolskim
» Wyruszył galarem do Torunia na Festiwal Wisły
» Piesi idący na błonia skarżą się na tumany kurzu
» Bezdomny z Tarnobrzega przeprowadził się do Stalowej Woli. Twierdzi, że żyje się tu dużo lepiej
» W Stalowej Woli powstała Straż Ochrony i Ratownictwa Zwierząt
» Dziewięć teatrów weźmie udział w międzypokoleniowych Relacjach
» V12 Auto Detailing - pozwól nam zadbać o swój samochód!
» S74: dlaczego zrezygnowano z wariantu "hucianego"?
» Koronawirus w powiecie stalowowolskim. 4 kolejne zakażenia
» Wypadek na serpentynach. Ranna 74-letnia piesza
Więcej » 
 Zasłyszane...
"Dieta rządzi każdą sferą naszego życia: prywatną, zawodową, społeczną. Każdy z nas chce się dobrze czuć i dobrze wyglądać".
Sławomir Górny, dietoterapeuta
 Imprezy w mieście
» Pocztówki dźwiękowe
» XXX Międzynarodowy Festiwal Muzyczny 2020
» Elementarz polskiego dizajnu
» AMATOPASJA 19
» Rozwadów - podróż sentymentalna w 330. rocznicę lokacji miasta. Wysta
Więcej » 
 Fotoreportaże
Stalowa Wola: San zalewa błonia w Stalowej Woli
»San zalewa błonia w Stalowej Woli
»Minister Sportu w Stalowej Woli
»KARAKAL-20 w Radomyślu nad Sanem
»Stalowa Wola: Andrzej Duda w Parku Miejskim
»Miejski Dzień Dziecka w Stalowej Woli
Więcej » 
Wiadomości lokalne / Polityka i Samorządy

Środa, 8 lipca 2020 r. godz. 12:50     /Magdalena Rodecka/
Konsultacje w sprawie budowy drogi ekspresowej S74

Ruszają konsultacje społeczne w sprawie przebiegu drogi ekspresowej S74 Nisko-Opatów. Miały się odbyć w pierwszym kwartale jednak z powodu epidemii koronawirusa odsunięto je w czasie.
Ruszają konsultacje społeczne w sprawie przebiegu drogi ekspresowej S74 Nisko-Opatów. Miały się odbyć w pierwszym kwartale jednak z powodu epidemii koronawirusa odsunięto je w czasie.
Fot. GDDKiA Rzeszów
Ruszają konsultacje społeczne w sprawie przebiegu drogi ekspresowej S74 Nisko-Opatów. Miały się odbyć w pierwszym kwartale jednak z powodu epidemii koronawirusa odsunięto je w czasie.

- Podczas konsultacji GDDKiA wraz z wykonawcą Studium Techniczno-Ekonomiczno-Środowiskowego, będą wsłuchiwać się w opinie społeczne. Wiem, że warianty przebiegu S74 przez Gminę Pysznica są przez mieszkańców dyskutowane i warto te rozmowy przenieść na grunt oficjalnych konsultacji, tak aby wybrać najlepsze rozwiązanie - mówi wiceminister infrastruktury Rafał Weber.

Największe obawy mają mieszkańcy Pysznicy. Dwa warianty (zielony i pomarańczowy) mogą skutkować przecięciem gminy na pół.

- Możliwe jest, że wybrany zostanie wariant "składowy" złożony z fragmentów wariantów obecnie branych pod uwagę - mówi wiceminister Rafał Weber. Warianty te miałyby być korzystne zarówno dla Pysznicy jak i dla Zaleszan.

Odcinek Opatów - Nisko ma mieć około 71 kilometrów. Jak informuje GDDKiA przewidywany przebieg ma mieć pełen zakres drogi ekspresowej klasy S, na odcinku od Opatowa (węzeł "Okalina" - bez węzła) na terenie województwa świętokrzyskiego i włączenia do realizowanej drogi ekspresowej S-19 w Nisku (węzeł Zapacz - z węzłem) na terenie województwa podkarpackiego, wraz z węzłami, skrzyżowaniami, miejscami obsługi podróżnych, drogami poprzecznymi i drogami dojazdowymi zapewniającymi dostęp do drogi publicznej oraz usunięciem kolizji z infrastrukturą techniczną nie związaną z drogą.

Spotkanie w gminie Radomyśl nad Sanem zaplanowano na 14 lipca na godzinę 17:00 w Wiejskim Domu Kultury w Rzeczycy Długiej.

Spotkanie w gminie Pysznica odbędzie się odbędzie się 15 lipca o godzinie 17:00 w hali sportowej w PSP im. Jana Pawła II w Pysznicy. Ze względu na obowiązujące obostrzenia jak informuje wójt Łukasz Bajgierowicz będzie mogło wziąć udział 150 osób. Osoby zainteresowane udziałem w spotkaniu proszone są o kontakt pod nr telefonu 735 188 515 do dnia 10 lipca 2020 roku. Spotkanie będzie transmitowane również na gminnym kanale YouTube.

Strona do druku Drukuj artykuł    

Jeżeli masz jakieś ciekawe informacje, chcesz przekazać coś ważnego,
coś interesującego, nie wahaj się - napisz do nas: redakcja@stalowka.net

Dodaj komentarz do artykułu »  

Sobota, 11 lipca 2020 r. godz. 12:25
~prezes
A śmieją się z mojej pipidówy,że diabeł dobranoc powiedział,ale my tu mamy wypas,asfalty też,i nikt nas nie przesiedla,żadnego tranzytu...cisza jak u Pana Boga za piecem...albo w ogródku.
+0-0
Piątek, 10 lipca 2020 r. godz. 14:06
~OSA
Będzie tak jak z nieszczęsną obwodnicą stalowej woli. Ważne -gdzie i kto ma dom czy działkę i jakie ma wpływy. Przecież obwodnice należało pociągnąć przez lasy , a nie nad Sanem. tak samo bedzie z wariantami s- 74
+0-0
Piątek, 10 lipca 2020 r. godz. 12:39
~ratuj sie kto może
Od momentu powstania tej drogi mieszkanie w Pysznicy zamieni się w koszmar.
+0-0
Piątek, 10 lipca 2020 r. godz. 15:31
~....
spółdzielnia mieszkaniowa zaprasza.
+0-0
Piątek, 10 lipca 2020 r. godz. 11:37
~jabar
Głosujcie na trzaskowskiego, będziecie zarabiać 5 tys ero na rękę, emerytury będą bez podatku min 3500 euro na rękę a bułka chleba będzie kosztowała 100 euro, 1 kg ziemniaków 20 euro, litr benzyny 20 euro. Będzie dobrobyt nie to co za Dudy. głosujcie na trzaskowskiego
+0-1
Piątek, 10 lipca 2020 r. godz. 14:44
~podatnik
Zmień leki bo nie pomagają i nie strasz bo każdy człowiek korzystający z mózgu - realnie myślący wie, że to tylko twoje straszenie. W którym z krajów Unii Europejskiej ziemniaki kosztują 20 Euro? Straszysz bo wprowadzenie Euro było by niekorzystne dla władzy. Niekorzystne dlatego bo każdy naocznie przekonał by się, że zarabiamy w Polsce jedno wielkie g... nic. A przeglądając gazetki sklepów w innych krajach widać, że ceny są tam takie jak u nas a czasem niższe. Nigdy nie wprowadzą Euro a bynajmniej nie zrobią tego w ciągu najbliższych 20 lat. Tak samo nie wprowadzą minimalnej płacy równej 1000 Euro bo żaden pracodawca nie wytrzymał by tego przez ZUS. Czyli najpierw całkowita reforma systemu emerytalnego a dopiero podnoszenie lub równanie minimalnej płacy z taką jaką mają na zachodzie.
+0-0
Piątek, 10 lipca 2020 r. godz. 10:17
~inwestor
tak czy siak trzeba sie wstrzymac z zakupem działki w tamtej okolicy.
+0-0
Piątek, 10 lipca 2020 r. godz. 15:17
~dzieckokukurydzy
trzeba mysleć o innej lokalizacji i zakupie
+0-0
Piątek, 10 lipca 2020 r. godz. 12:01
~Gh
Dokladnie!
+0-0
Piątek, 10 lipca 2020 r. godz. 10:14
~emeryt
Do mdm, cieciu PAN PREZYDENT DOKTOR PRAWA ANDRZEJ DUDA nigdy emerytur bez podatku nikomu nie obiecał . Tak samo jak każdy inny polityk partii PIS gdybyśmy zlikwidowali podatek od emerytur to połowa emerytów nigdy emerytury by nie dostała.
+0-0
Sobota, 11 lipca 2020 r. godz. 15:30
~Mdm
Ale ty bałwan jesteś emerytku. Tobie to całkiem emeryturę piwnni zabrać. Idiotom nie przysługuje ani z podatkiem ani bez.
+0-0
Piątek, 10 lipca 2020 r. godz. 12:00
~pławiak
Obiecał, obiecał, obiecuje wszystko i wszystkim, a ty "ciemny ludzie" /emerycie/, głosuj , głosuj - może ci coś obieca. Wszystko za wyjątkiem rozumu - na to już za póżno.
+1-0
Piątek, 10 lipca 2020 r. godz. 08:02
~Irek
Jak by tak chcial wszystko konsultowac to by nigdy nic nie zbudowal ! :) a poza tym co to za demokracja co kazdy moze gadac co mu sie podoba :D Drogi sa bardzo [potrzebne i wrecz niezbedne do normalnego funcjonowania powiaty , gminy itd. taka jest potrzeba budowania drog i gitara , poklapieta dziobami troche i nastapi asymilacja z sytuacja . Chceta byc nowoczesnym i sprawnym spoleczenstwem to zajmijta sie czym pozytecznym np zdrowiem :) pozdrawiam tak czy siak ....
+0-0
Niedziela, 12 lipca 2020 r. godz. 18:49
~123
Poza tym nowy odcinek drogi 855 nie będzie łączył się z s74. Jest to bezsensowna droga. Skrót do vivo dla Radomyśla, Zaklikowa itp.
+0-0
Niedziela, 12 lipca 2020 r. godz. 18:47
~123
To niech powstanie. Ale wtedy S74 w wariancie czerwonym musi odpaść.
+0-0
Niedziela, 12 lipca 2020 r. godz. 09:45
~Browamator
No tak, ale odcinek DW 855 i tak tam powstanie. Pozatym ideą budowy tej drogi jest to aby łączyła się S-74.
+0-0
Sobota, 11 lipca 2020 r. godz. 15:43
~123
Manukun. Ilość budynków do wyburzenia: czerwony - 20 + 1 zakład pracy + przeniesienie i przebudowa oczyszczalni sciekow; pomarańczowy - 7. Kolizja z obszarem Natura 2000 - czerwony 0,9km, pomarańczowy - 0,6km. Ilość nowych mostów- czerw. 6, pomarańcz. - 7. Poza tym budowa odcinka drogi 855 wymyślona przez LN powoduje znaczne pogorszenie warunków życia dla kilkudziesięciu domów w Brandwicy ktore mogą się znaleźć pomiędzy ulica Kochanowskiego z 1 strony, a 855 i S74 (czerwony) z dugiej. Teraz możesz zrozumieć?
+0-0
Sobota, 11 lipca 2020 r. godz. 11:25
manukun
Co lepszego daje wariant pomarańczowy względem czerwonego? Bo nie jestem w stanie zrozumieć, skąd parcie na ten przebieg?
+0-0
Sobota, 11 lipca 2020 r. godz. 09:46
browamator
@manukun być może tak było parę lat temu, że wariant czerwony był preferowany, niestety obawiam się że może odpaść w analizie porównawczej z wariantem pomarańczonym
+0-0
Piątek, 10 lipca 2020 r. godz. 16:55
~podatnik
GDDKiA na swoich stronach ma tylko jedną trasę wytyczoną i jest to trasa czerwona. Plany sięgają roku 2016 i tak na prawdę zrobią jak będą chcieli. Szkoda tylko, że w ciągu ostatnich 10 lat mnóstwo rodzin szukających ciszy i spokoju budowali tam domy a teraz będą mieli nie miłą niespodziankę.
+0-0
Piątek, 10 lipca 2020 r. godz. 11:22
manukun
I dlatego powinno być powiedziane, że czerwony jest pożądany przez GDDKiA
+0-0
Piątek, 10 lipca 2020 r. godz. 07:56
~jan
.... najlepiej wyborczo sprzedają się te ,,wielkie inwestycje" które większość obywateli nie doczeka ich otwarcia za swego życia, dokładnie tak jak z tą drogą czy lotniskiem w Baranowie ....
+0-0
Piątek, 10 lipca 2020 r. godz. 14:50
~podatnik
Ale przecież lotnisko w Baranowie już jest bo przecież jeśli zarząd jest i kasę bierze co miesiąc za zarządzanie tym lotniskiem to i lotnisko jest. Na logikę biorąc nie można zarządzać czymś czego nie ma a jeśli zarząd jest to i lotnisko już jest i zapewne w przekonaniu zarządu świetnie prosperuje.
+0-0
Czwartek, 9 lipca 2020 r. godz. 21:29
~1234
Do manikin a pomyślałeś o tych ludziach którzy mieszkają w Brandwicy i nie dotyczy ich wysiedlenie i będą musieć wdychać te smrody z 3 dróg które funduje im między innymi prezydent stalowej woli?
+0-0
Czwartek, 9 lipca 2020 r. godz. 20:08
~Edek
Będzie ten nowy pomarańczowy, jest w interesie pewych pisowców, zobaczycie
+0-1
Czwartek, 9 lipca 2020 r. godz. 12:36
~takaprawda
Jk kosiniak - kamysz siedział przy korycie 8 lat razem z PATOLOGIĄ OBYWATELSKĄ to tylko wszystkie podatki podnosili a teraz coś gęga o emeryturach bez podatku. To dlaczego tych podatków od emerytur nie zlikwidował jak siedział przy korycie?
+1-0
Piątek, 10 lipca 2020 r. godz. 11:46
~jabi
do Kolejne klamstwo Dudy, czemu tak mało zarabiasz kmiotku? Za kopanie rowów słabo płacą, było się uczyć na medyka. Twoja głowa słaba.
+0-0
Piątek, 10 lipca 2020 r. godz. 03:39
~Kolejne klamstwo Dudy
A co z moja kwota "wolna od podatku", panie Duda? Wciaz najnizsza w calej Europie...
+0-0
Czwartek, 9 lipca 2020 r. godz. 14:41
~mdm
Z tych samych powodów co Duduś. Pięć lat temu obiecał emerytury bez podatku.
+0-1
Czwartek, 9 lipca 2020 r. godz. 12:10
~kierowca
To było by super tylko kiedy to będzie.
+0-0
Czwartek, 9 lipca 2020 r. godz. 08:43
~Hd
Zielony i pomaranczowy polaczone razem to juz dawi ustalone;)
+0-0
Czwartek, 9 lipca 2020 r. godz. 06:12
~xyz
Nikt nie powinien się na te trasy zgodzić w pobliżu miast i wsi. Cała Ukraina na zachód się tędy przetoczy. Pozostanie tylko swąd spalin wąchać!
+0-0
Czwartek, 9 lipca 2020 r. godz. 09:20
~Stefan
Chyba bardziej na północ
+0-0
Czwartek, 9 lipca 2020 r. godz. 04:35
sys
Chyba wszystko ustalone.
+0-0
Czwartek, 9 lipca 2020 r. godz. 03:20
~Liverpool
Za trzydziesci pare lat, jak dobrze pojdzie... jak to kiedys spiewal PiSi nadworny artysta Pietrzak.
+0-0
Środa, 8 lipca 2020 r. godz. 19:14
~100MB
Jakość mapki porażająca ,era światłowodów,a tu taka lipa
+0-0
Piątek, 10 lipca 2020 r. godz. 17:00
~podatnik
bo mapka jest z roku 2011 i nic się w niej nie zmieniło, sprawdź na stronie GDDKiA a sam się przekonasz. Dziś temat tej drogi u nas jest jak z mieszkańcami Baranowa w sprawie lotniska. Niby są konsultacje i rozmowy z mieszkańcami a zarząd lotniska już jest i kasę bierze czyli lotnisko w ich stanach umysłowych też jest i świetnie prosperuje.
+0-0
Środa, 8 lipca 2020 r. godz. 18:49
~Hujozo
Miasto straci tereny inwestycyjne przy wariancie zielonym i fioletowym ,wątpię by miasto się zgodził i. Dodatkowo wszędzie w tych wariantach są domy lub działki budowlane
+0-0
Środa, 8 lipca 2020 r. godz. 18:29
~1234
Pomarańczowy najbardziej sensowny nie przetnie gminy na pół
+0-0
Czwartek, 9 lipca 2020 r. godz. 15:11
~nie dla takiego rozwiazania
Zaden nie jest. Ludzie tam maja domy i mieszkaja od lat.
+0-0
Czwartek, 9 lipca 2020 r. godz. 05:56
~123
Tak jest. Pomarańczowy najbardziej korzystny z punktu widzenia ekonomicznego i społecznego.
+0-0
Środa, 8 lipca 2020 r. godz. 19:39
~M
Może masz problemy z rozróżnianiem kolorów. To się nazywa daltonizm. Można próbować leczyć ale z marnym skutkiem.
+0-0
Środa, 8 lipca 2020 r. godz. 18:26
~Stefan
Ale bym sobie pojechał do Gdańska w 5 godzin....
+0-0
Czwartek, 9 lipca 2020 r. godz. 15:12
~zenon
Przeprowadz sie do wawki bedziesz mial blizej i krocej jezdzil.
+0-0
Środa, 8 lipca 2020 r. godz. 20:02
~Stefan
Dziewczyno mieszkam w Stalowej, pracuję na terenie całego kraju. Głównie nad morzem, w górach i na Mazurach. Więc drogi są mi potrzebne. Wczoraj np. właśnie przyjechałem znad morza.
+0-0
Środa, 8 lipca 2020 r. godz. 19:13
~milena
Zle ci na tym PiSowskim Podkarpaciu???
+0-0
Środa, 8 lipca 2020 r. godz. 17:09
~Edyta C.
Kiedy pis obnizy podatki?
+0-0
Środa, 8 lipca 2020 r. godz. 18:23
~Wiesiek
Znaczy jak Platforma podniosła, to PiS nie musi obniżać. Gdyby rządziła Konfederacja, to na pewno by znacznie obniżyła. Nawet niektóre zlikwidowała. Ale ludzie lubią się biczować i głosują na jakichś podstawionych przez media dziwolongów. Chyba po to, żeby było na co ponarzekać.
+0-0
Środa, 8 lipca 2020 r. godz. 16:59
~Jastkpwice
Oby nie pomaranczpwt tyle nowych w domów wybudowano co niby mieszkańcy mieli by zrobic ?
+0-0
Środa, 8 lipca 2020 r. godz. 16:51
~Ballada
Kolejne pozorne dzialania ku uciesze gawiedzi?
+1-0
Środa, 8 lipca 2020 r. godz. 16:31
~korba
Najlepszy wariant to pomarańczowy
+0-1
Czwartek, 9 lipca 2020 r. godz. 05:57
~123
A możesz napisać dlaczego czerwony jest najkorzystniejszy bo nie bardzo widzę tu logikę takiego myślenia.
+0-0
Środa, 8 lipca 2020 r. godz. 20:48
manukun
Dla regionu najlepszy wariant czerwony. GDDKiA też go chce. Gmina powinna też być nim zainteresowana
+0-0
Środa, 8 lipca 2020 r. godz. 18:23
~Mieszkaniec
Dla kogo najlepszy? Dla Ciebie? Najlepszy zielony, czerwony, fioletowy, różowy itd. Nawet w kolorze baby blue. Każdy najlepszy. Poza pomarańczowym.
+0-0
Środa, 8 lipca 2020 r. godz. 16:25
~56465
było trzeba obwodnice zrobić 2 pasmową a tak to wydadzą 3 razy więcej kasy na kolejną drogę
+1-0
Czwartek, 9 lipca 2020 r. godz. 05:59
~66
Bo lepiej przerobić obwodnicę, która i tak jest spartac ona niż budować nową droge.
+0-0
Środa, 8 lipca 2020 r. godz. 20:46
manukun
Po co pchać się w koszty i orać dobrą drogę? Przecież obwodnica nie spełnia wymagań technicznych dla dróg ekspresowych. Tyle razy było to już tłumaczone...
+0-0
Środa, 8 lipca 2020 r. godz. 15:52
~Twój stary
Ta droga jest tak potrzebna jak.. urwie majtki
+0-1
Środa, 8 lipca 2020 r. godz. 17:12
ANGEL
...odezwał się jegomość bez prawka lub ze zdobioną sakiewką.
+0-0
Środa, 8 lipca 2020 r. godz. 15:51
~Irek
Wariant Zielony i Fioletowy oznacza WYSIEDLENIA w Pilchowie (za lotniskiem w Turbii) oraz w Stalowej Woli na osiedlu Sochy, Posanie i Karnaty i przecięcie tych osiedli na pół. De facto osiedla te stracą walory mieszkaniowe i pies z kulawą nogą się tam wybuduje. Dodatkowo ekspresówka S74 w wariancie Zielonym i Fioletowym koliduje z zaplanowaną do budowy nową ulicą Graniczną i modernizowaną ulicą Karnaty. Na oba te zadania miasto otrzymało dofinansowanie. Czy może mi ktoś z magistratu albo sam Poseł Weber wyjaśnić gdzie tu sens i logika?
+0-0
Piątek, 10 lipca 2020 r. godz. 11:40
~gargamel
ty stary inżynier już masz stary mózg i nie myślisz
+0-0
Czwartek, 9 lipca 2020 r. godz. 06:03
~123
Dalej nie widzę sensu upierania się na wariancie czerwonym, który (nie biorąc pod uwagę zielonego który jest bezsensowny) jest najgorszy pod względem ekonomicznym i społecznym.
+0-0
Środa, 8 lipca 2020 r. godz. 20:44
manukun
Autor koncepcji musi przygotować co najmniej4 warianty przebiegu. GDDKiA najchętniej budowałaby czerwony za lotniskiem i wzdłuż prawobrzeżnego Sanu.
+0-0
Środa, 8 lipca 2020 r. godz. 17:02
~stary-inzynier
Logiki i sensu tyle samo co, n.p. w przekopywaniu Mierzei Wislanej. PiSowski "pomyslunek"!!!
+1-0
Środa, 8 lipca 2020 r. godz. 14:47
~Jacenty
Co to znaczy konsultacje kto się z kim tu konsultuje .Nikt tu nikogo nie pyta o zdanie i tak zrobią co bedą chcieli.
+0-0
Środa, 8 lipca 2020 r. godz. 14:32
~Cccp
Manukun będziesz?
+0-0
Środa, 8 lipca 2020 r. godz. 22:35
~666
Myślę że spokojnie można by było jeździć S19 do Lublina a tam już eldorado, ale skoro jest tak potrzebna.
+0-0
Środa, 8 lipca 2020 r. godz. 20:42
manukun
Do stworzenia klastru logistyczno-magazynowego i trzepania kasy z podatków. Oczywiście trzeba do tego rozgarniętych władz, których na razie nie ma ani nisko ani stalowa
+1-0
Środa, 8 lipca 2020 r. godz. 16:30
~www
@666: Do skomunikowania nas z Kielcami i Łodzią a stamtąd na Gdańśk, Poznań, Szczecin. Obecnie jadąc do centralnej i północno-zachodniej części Polski trzeba się tłuc do Piotrkowa 220 km przez 3 i pół godziny. Po oddaniu ekspresówki przejedziemy ten odcinej w mniej niż 2 godziny. Ta droga jest dla nas ważniejsza niż S19. Nawet do zachodniej części Warszawy szybciej dojedziemy przez Kielce niż przez Lublin po oddaniu s19
+2-0
Środa, 8 lipca 2020 r. godz. 15:30
~666
A tak naprawdę to czy ta S jest tak potrzebna? Do czego
+0-0
Środa, 8 lipca 2020 r. godz. 14:56
manukun
Dla mnie jako rodzonego stalowiaka kluczowe jest jak najszybsze oddanie do użytku tej ekspresówki w regionie, a nie jej przebieg w Pysznicy...
+0-0
Środa, 8 lipca 2020 r. godz. 13:38
~123
"Największe obawy mają mieszkańcy Pysznicy. Dwa warianty (zielony i pomarańczowy) mogą skutkować przecięciem gminy na pół." - jeżeli chodzi o ścisłość to wszystkie warianty dzielą gminę na pół. Gmina to nie tylko Pysznica. "Warianty te miałyby być korzystne zarówno dla Pysznicy jak i dla Zaleszan" - a co z Brandwicą, Chłopską Wolą, Jastkowicami??
+0-0
Środa, 8 lipca 2020 r. godz. 22:44
~123
A mógłbyś rozwinąć swoją myśl. To wszystko jest ta sama gmina.
+0-0
Środa, 8 lipca 2020 r. godz. 15:55
~#mlody#
a niby co ma być? każdy mieszka w takiej gminie na jaką zasługuje lub w jakiej chce mieszkać.
+0-0
Stalowka.NET - Wiadomości lokalne z miasta Stalowa Wola i okolic
Copyright 2001 - 2020 Stalowka.NET
  » O nas  » Redakcja  » Reklama  » Kontakt
Wszelkie prawa zastrzeżone.
X Ta strona korzysta z plików cookie w celu świadczenia usług i realizacji potrzeb użytkowników. Pliki te mogą być zapisywane w pamięci Twojego urządzenia. Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki internetowej. Więcej w polityce prywatności.