Stalowa Wola Stalowa Wola: Huta Stalowa Wola
Wiadomości lokalne z miasta Stalowa Wola i Powiatu Stalowowolskiego. Najnowsze! Najszybciej!
Kamera na żywo na panoramę Stalowej Woli na skrzyżowanie al. Jana Pawła II z ul. KEN
Nagrania audio, rozmowy z ciekawymi ludźmi
Fotografie z najważniejszych wydarzeń w Stalowej Woli
Kanał youtube.stalowka.net - Pierwsza stalowowolska telewizja internetowa
Encyklopedia miasta Stalowa Wola
Zapowiedzi zbliżających się wydarzeń kulturalnych
Baza adresowa najważniejszych firm i instytucji życia publicznego
Bezpłatna baza ogłoszeń dla mieszkańców miasta Stalowa Wola jak i Powiatu Stalowowolskiego
Twoje konto
Strona główna  Stalowa Wola / Wiadomości Czwartek, 2 lipca 2020 r. Imieniny: Kariny, Serafiny, Urbana
 Wiadomości lokalne
» Komunikat MZK
» Milion złotych dla Lokalnego Funduszu Poręczeń od miasta na wsparcie gospodarki
» Nowy przypadek koronawirusa w powiecie stalowowolskim
» Nie żyje Zbigniew Paszkiewicz, wieloletni radny i działacz Solidarności
» Potrącenie rowerzysty przy Patriocie
» Baseny odkryte nieczynne. Mieszkańcy skarżą się na brak informacji
» Ruszyły policyjne kontrole w autobusach. Za brak maseczki mogą posypać się kary
» ProFacial - oczyszczona, nawilżona i promienna cera!
» W lipcu niektóre poradnie przy szpitalu będą pracować dłużej
» Ruszyło odkomarzanie. Mieszkańcy apelują też o walkę z kleszczami
» Niebawem nie trzeba będzie mieć przy sobie prawa jazdy - trwają prace w parlamencie
» Pan Tomasz i wynik marzenie -42kg!
Więcej » 
 Zasłyszane...
"Koronawirus zabija ludzi a my pracowaliśmy na ich rzecz. Mamy wielki wkład w rozwój małych ojczyzn. Dziś przyrównuje się nas do... pandemii".
Marek Rząsa, poseł Platformy Obywatelskiej.
 Imprezy w mieście
» TARAS DLA WAS - Aktywne poranki
» XXX Międzynarodowy Festiwal Muzyczny 2020
» TARAS DLA WAS czyli Wakacyjna Strefa Spotkań
» Elementarz polskiego dizajnu
» AMATOPASJA 19
Więcej » 
 Fotoreportaże
Stalowa Wola: San zalewa błonia w Stalowej Woli
»San zalewa błonia w Stalowej Woli
»Minister Sportu w Stalowej Woli
»KARAKAL-20 w Radomyślu nad Sanem
»Stalowa Wola: Andrzej Duda w Parku Miejskim
»Miejski Dzień Dziecka w Stalowej Woli
Więcej » 
Wiadomości lokalne / Polityka i Samorządy

Czwartek, 25 czerwca 2020 r. godz. 18:40     /Magdalena Rodecka/
Do piątku utrzyma sie wysoki stan wody na błoniach

Na szczęście nie sprawdziły się czarne scenariusze meteorologów. Opady deszczu ustają, wskutek czego przyrost wody na rzece San jest mniejszy niż prognozowano.
Na szczęście nie sprawdziły się czarne scenariusze meteorologów. Opady deszczu ustają, wskutek czego przyrost wody na rzece San jest mniejszy niż prognozowano.
Fot. Jacek Rodecki
Na szczęście nie sprawdziły się czarne scenariusze meteorologów. Opady deszczu ustają, wskutek czego przyrost wody na rzece San jest mniejszy niż prognozowano.

- Obecnie prognozowany jest przyrost około 12 cm wody od obecnego stanu - informuje prezydent Stalowej Woli Lucjusz Nadbereżny. Fala kulminacyjna przeszła między godziną 14:00 a 18:00. Wysoki stan wody na nadsańskich błoniach ma się utrzymać przez 24 godziny.

- Na wielu odcinkach zalane są ścieżki biegowe oraz rowerowe stanowiąc realne zagrożenie. Jeszcze kilka dni i wszystko wróci do normy i będziemy mogli korzystać z naszych pięknych błoni - dodaje prezydent.

Teren pozostaje wciąż zamknięty ze względów bezpieczeństwa. Mała architektura, którą udało się zdemontować ma powrócić kiedy zagrożenie minie, po uporządkowaniu terenu.

Strona do druku Drukuj artykuł    

Jeżeli masz jakieś ciekawe informacje, chcesz przekazać coś ważnego,
coś interesującego, nie wahaj się - napisz do nas: redakcja@stalowka.net

Dodaj komentarz do artykułu »  

Sobota, 27 czerwca 2020 r. godz. 15:09
~ule
rozmawiać z tymi ograniczonymi ludźmi z wypranymi zawiścią, złośliwością, agresją i polityką mózgami, na wymioty zbiera jak ich wpisy czytam, g...o wiedzą, a piszą... za szkody powodziowe wyrówna UBEZPIECZYCIEL !!!!!!!!!!! opłaci miasto z tych pieniędzy oczyszczaczy terenu i remonty !!!!!!! piach i tak miał być wymieniony !!!!! błonia to oni by chcieli gdzieś... tylko żaden durny typ nie napisał gdzie miałyby być !!!!!! gdzie jest atrakcyjny rekreacyjnie teren, który jest własnością miasta ????? w lesie ??? pod lasem ??? za elektrownią na tym zadupiu kawał drogi od miasta ???? za sanem daleko od miasta ????? na Piaskach ???? w Sochach ???? k...a może na poligonie ??? GDZIE matoły GDZIE ????? może u was na podwórku koło sracza, albo za stodołą ????? podtopiło minimalnie teren, uszkodzenia są minimalne na kilka, kilkanaście tysięcy - ale oni napierd...ą jakby się ch.. wie co stało !!!!!!! normalnie potop !!!! ch.. strzelił błonia i nic z nich nie zostało !!!!! ławki porwała woda są już koło Gdańska, a trawa zginie bo trawa nie lubi podlewania !!!! przecież co 10 lat zalewane błonia zmarniały od tych powodzi co nie ???? szlag trafił trawę i drzewa !!! a dziki jad zalewa im mózgi... * Dopóki nie wszedłem na staloowe... To nie wiedziałem, że tyle hołoty mieszka w tym mieście :| Wstyd mi że stąd pochodzę!
+0-0
Sobota, 27 czerwca 2020 r. godz. 23:01
~ule
~Man from utopia. And You :)
+0-0
Sobota, 27 czerwca 2020 r. godz. 19:11
~Man from utopia
Peace brother.
+0-0
Piątek, 26 czerwca 2020 r. godz. 20:11
~Koń Leon
Za tydzień błonia ponownie otwarte. Opozycja może wyć i ujadać w internecie, a mieszkańcy wracają na swoje ukochane miejsce wypoczynku!!
+0-0
Piątek, 26 czerwca 2020 r. godz. 14:18
~CYTAT
Darkowi, Damiankowi, Danielkowi, Filipkowi, Kubusiowi oraz innym hejterom przypomnę cytat ich GURU Bronisława BUL Komorowskiego: "Woda ma to do siebie, że się zbiera... a potem spływa do Bałtyku" Obecnie TVN zablokował dostęp do tego nagrania. Macie pomysł dlaczego?
+0-0
Piątek, 26 czerwca 2020 r. godz. 18:54
~PiSkomuna atakuje
A tu cos dla zwolennikow "guru" Maliniaka... "Obecność obowiązkowa, w stroju sportowym i czystych butach - takie wytyczne dostały niepełnosprawne dzieci ściągane na powitanie prezydenta Andrzeja Dudy w Centralnym Ośrodku Sportu w Zakopanem. O to, żeby się stawiły zadbała znana narciarka mająca związek z PiS i fundację, której PiS dużo obiecał." Coraz blizej do czasow Bieruta i Stalina!
+0-0
Piątek, 26 czerwca 2020 r. godz. 13:24
~Łowca pisowca
Młodzież nigdy nie będzie głosować na żoliborskiego starca,który by jej mówił jak ma żyć, bo chce cieszyć się swoją młodością. Bawcie się,kochajcie,żyjcie jak się wam podoba ale nie popierajcie autokratyzmu i nie spełnionego życiowo,zakompleksionego gnoma.Polska z Europą i w Europie.
+0-0
Piątek, 26 czerwca 2020 r. godz. 18:47
~Plebanek
Nie martw się,,Lewym sierpowym"Polska to nie Podkarpacie.Tutaj temu biednemu umysłowo ludowi ksiądz mówi na kogo ma głosować, ale są ludzie którzy wiedzą,że jest jedno życie tu i teraz i ci ludzie nigdy nie poprą inkwizycji pisowo-klerowskiej.Życie mamy jedno i chrońmy je przed agresją ciemnej i czarnej mocy.Życie kończy się śmiercią,niebianie tylko pójdą do ,,nieba".
+0-0
Piątek, 26 czerwca 2020 r. godz. 17:07
~Lewym Sierpowym
PiSowska nagonka na obywateli "gorszego sortu" trwa! Hołotę można kopnąć. Gorszy sort można opluć. Zdradzieckie mordy zamknąć bez wyroku... To ostatnie dopiero przed nami (gdy umocni sie Kaczystowska wladza)!
+0-0
Piątek, 26 czerwca 2020 r. godz. 10:52
~meteo
Wysoki stan hejtu opozycyjnego naszych stalowowolskich działaczy utrzyma się do niedzieli, a potem ruszy za zdwojoną mocą. Tylko hejt i hejt opozycja uprawia. Robić nie ma komu!
+0-0
Piątek, 26 czerwca 2020 r. godz. 13:09
~Man from utopia
Bezmózgowie to stan który cię do niedzieli nie opuści,bo wmawianie sobie jakiegoś tam hejtu to nic innego jak autoprojekcja twojego pramózgu który ewoluuje wraz z kolejnymi wiadomościami TVP-IS.
+0-0
Piątek, 26 czerwca 2020 r. godz. 09:39
~Jozek Olbuch
Poniat 25 ruda woda w kranach
+0-0
Piątek, 26 czerwca 2020 r. godz. 07:54
~Wieruszka nocna
Ej jest cisza wyborcza hehe wczoraj jun pucowal sie ze jest z radonysla uciekal do auta mial maske jeb pis ,zapytalem sie grzecznie na kogo bedziesz glosowal na geja biedronia , trzaske. Czy 3 juna z tvnu holownie ? Brak odpowiedzi maska z apteki zostala skrojona napiana czarnym flamastren
+0-0
Piątek, 26 czerwca 2020 r. godz. 10:17
~Łowca pisowca
Mogłeś jeszcze zapytać czy będzie głosował na marionetkę prezesa.
+0-0
Piątek, 26 czerwca 2020 r. godz. 07:35
~kacper
Czyli woda spłynie do Wisły a potem do Bałtyku. I po co się było nabijać z Pana Prezydenta Komorowskiego? Teraz Lucjusz mówi to samo
+0-0
Piątek, 26 czerwca 2020 r. godz. 07:11
~Nikoś
Pantha rhei
+0-0
Piątek, 26 czerwca 2020 r. godz. 06:33
~Hdhdhdh
Ludzie uważajcie jak do marketów idziecie . Policja z sanepidem robią łapanki w sklepach kto nie ma maseczki. 1941
+0-0
Piątek, 26 czerwca 2020 r. godz. 06:14
~HALNY GRZEGORZ
Czuję się z rana jak ,, młody bóg " .Pierwszy raz od miesiąca pospałem prawie do 5-ej. Jest piękny poranek tylko głośne wrony przypominają , że dalej trzeba uważać na ludzkie mendy . A ostatnie dni pokazały , że przeciwnik nie odpuszcza i liczy na cud. Na podwórku stary baner Szeremietiewa / z wyborów na senatora / przypomina , że walka ciągle trwa i nie mogę się zastraszyć ! Po serii samobójstw znanych osób minister obrony oświadczał , że czuje się dobrze i nie ma myśli samobójczych . Ja nie muszę tego robić . Kiedy nastąpi kres polskiej mafii , koniec Eldorada Pogranicza ?. Zobaczymy ...... Ps....dzisiaj muzyka z filmu ,, Ojciec Chrzestny ".....
+0-0
Piątek, 26 czerwca 2020 r. godz. 18:43
~HALNY GRZEGORZ
....chyba czopek do d.... zażyłeś doustnie i stąd te odchodzące wiatry . Teraz tylko lewatywa może pomóc.....pomaga każdemu trepowi jak w Szwejku.......Ps....gdybyś miał iloraz choć w połowie mojego coś w tym psim mózgu może by zaskoczyło......
+0-0
Piątek, 26 czerwca 2020 r. godz. 14:12
~Odchodzące wiatry
Grzegorzu,Grzegorzu,znowu masz urojenia i widzisz jakieś znaki.Nie wiem czy to urojenie czy może objawienie ale polecam muzykę z filmu,,Lot nad kukułczym gniazdem" oraz sam film,znajdziesz w nim mnóstwo podobieństw do swojej kondycji umysłowej.
+0-0
Piątek, 26 czerwca 2020 r. godz. 13:49
~HALNY GRZEGORZ
@odchodzące wiatry .!. , chciałem zrobić gest Kozakiewicza , ale wystarczą te trzy znaki...chyba czytelne ?. Ps....teraz melodia z ,, Janosika ' scena Maryny i......
+0-0
Piątek, 26 czerwca 2020 r. godz. 10:57
~Odchodzące wiatry
Twój przeciwnik to w twoim łbie siedzi Grzegorzu!Ozdabiaj go sobie beretem czy kapeluszem bo tylko po to go masz.
+0-0
Piątek, 26 czerwca 2020 r. godz. 00:01
~wyborca
To sa oczka co duda promuje wiec o co tyle szumu obiecal i jest cudotworca ! Niedlugo bedziecie go czcic lepiej jak boga !
+0-0
Czwartek, 25 czerwca 2020 r. godz. 23:15
~Nieprawda
Panie Płezydencie.Pan nie jest Panem Bogiem Ja też nie.Ale napewno nic nie wróci do normy .Długo ,długo będzie gnój.Tak charakterysttczny dla pana.
+0-0
Czwartek, 25 czerwca 2020 r. godz. 22:56
~Obywatel Stalowej
Warto się zastanowić nad budową następnego bubla - obwodnicy. Dlaczego władze nie odpowiadają za nierozsądne decyzje i bawią się pieniędzmi publicznymi? Przecież każdy wiedział jaki los spotka stalowowolskie błonie i można przewidzieć co będzie z tą drogą.
+0-0
Czwartek, 25 czerwca 2020 r. godz. 22:51
~Obywatel Stalowej
Kto poniesie konsekwencje za budowę tego bubla?
+0-0
Czwartek, 25 czerwca 2020 r. godz. 21:46
~Fokus
gdyby były regularne zrzuty wody na Solinie a nie jednorazowe .b.duże, to woda w Sanie byłaby niższa
+0-0
Czwartek, 25 czerwca 2020 r. godz. 22:17
~Bieszczadzkie Anioły
Gdyby pi.. ekolodzy nie zabronili Dolinie zrzucać wody aby ocalić jakieś głupie ryby to do takiego scenariusza by nie doszło.
+0-0
Czwartek, 25 czerwca 2020 r. godz. 22:13
~Stw
Najpierw dowiec się kiedy są zrzuty a kiedy rezerwa bo tam terz też jest elektrownia a tyle co spadło wody w parę dni to dziękuj że ktoś tam kiedyś postawił tame
+0-0
Czwartek, 25 czerwca 2020 r. godz. 21:10
~Natura 2020
Przyroda upomniała się o swoje. Mi sie tam podoba żaby rechocą i bulgocą az miło posłuchać, bedzie świetnie gdy zarośnie tatarakiem i powstanie sztuczne jeziorko. Tak 3mać. A że zalało jeden kontener od tira to co tam, gamoń postawił w dolince to niech sobe teraz otworzy i wyciągnie grabki albo łopatę. Gdy lud buduje się w lasach to zwierzyna idzie do miasta.
+0-0
Czwartek, 25 czerwca 2020 r. godz. 19:28
~wqrtty
Kamery i oświetlenie zalane ,nie dzialaja.
+0-0
Czwartek, 25 czerwca 2020 r. godz. 19:22
~ddew
coś duża ta woda jak na największą susze od lat
+0-0
Stalowka.NET - Wiadomości lokalne z miasta Stalowa Wola i okolic
Copyright 2001 - 2020 Stalowka.NET
  » O nas  » Redakcja  » Reklama  » Kontakt
Wszelkie prawa zastrzeżone.
X Ta strona korzysta z plików cookie w celu świadczenia usług i realizacji potrzeb użytkowników. Pliki te mogą być zapisywane w pamięci Twojego urządzenia. Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki internetowej. Więcej w polityce prywatności.