Stalowa Wola Stalowa Wola: Huta Stalowa Wola
Wiadomości lokalne z miasta Stalowa Wola i Powiatu Stalowowolskiego. Najnowsze! Najszybciej!
Kamera na żywo na panoramę Stalowej Woli na skrzyżowanie al. Jana Pawła II z ul. KEN
Nagrania audio, rozmowy z ciekawymi ludźmi
Fotografie z najważniejszych wydarzeń w Stalowej Woli
Kanał youtube.stalowka.net - Pierwsza stalowowolska telewizja internetowa
Encyklopedia miasta Stalowa Wola
Zapowiedzi zbliżających się wydarzeń kulturalnych
Baza adresowa najważniejszych firm i instytucji życia publicznego
Bezpłatna baza ogłoszeń dla mieszkańców miasta Stalowa Wola jak i Powiatu Stalowowolskiego
Twoje konto
Strona główna  Stalowa Wola / Wiadomości Sobota, 4 lipca 2020 r. Imieniny: Aureli, Malwiny, Zygfryda
 Wiadomości lokalne
» Zamek w Baranowie Sandomierskim otwarty z nową ofertą dla regionu WAKACJE 2020
» Pękła rura kanalizacyjna o średnicy dwóch metrów. Zalało kilkadziesiąt ogródków działkowych
» Wjechał w kiosk i zabił człowieka. Grozi mu do 8 lat więzienia
» Komunikat MZK
» Milion złotych dla Lokalnego Funduszu Poręczeń od miasta na wsparcie gospodarki
» Nowy przypadek koronawirusa w powiecie stalowowolskim
» Nie żyje Zbigniew Paszkiewicz, wieloletni radny i działacz Solidarności
» Potrącenie rowerzysty przy Patriocie
» Baseny odkryte nieczynne. Mieszkańcy skarżą się na brak informacji
» Ruszyły policyjne kontrole w autobusach. Za brak maseczki mogą posypać się kary
» ProFacial - oczyszczona, nawilżona i promienna cera!
» W lipcu niektóre poradnie przy szpitalu będą pracować dłużej
Więcej » 
 Zasłyszane...
"Koronawirus zabija ludzi a my pracowaliśmy na ich rzecz. Mamy wielki wkład w rozwój małych ojczyzn. Dziś przyrównuje się nas do... pandemii".
Marek Rząsa, poseł Platformy Obywatelskiej.
 Imprezy w mieście
» TARAS DLA WAS - Aktywne poranki
» XXX Międzynarodowy Festiwal Muzyczny 2020
» TARAS DLA WAS czyli Wakacyjna Strefa Spotkań
» Elementarz polskiego dizajnu
» AMATOPASJA 19
Więcej » 
 Fotoreportaże
Stalowa Wola: San zalewa błonia w Stalowej Woli
»San zalewa błonia w Stalowej Woli
»Minister Sportu w Stalowej Woli
»KARAKAL-20 w Radomyślu nad Sanem
»Stalowa Wola: Andrzej Duda w Parku Miejskim
»Miejski Dzień Dziecka w Stalowej Woli
Więcej » 
Wiadomości lokalne / Polityka i Samorządy

Czwartek, 25 czerwca 2020 r. godz. 11:49     /Magdalena Rodecka/
Weber rozdał bony samorządowcom. To wsparcie od rządu w ramach walki z koronawirusem

W Bibliotece Międzyuczelnianej poseł i wiceminister infrastruktury Rafał Weber (PiS), spotkał się z samorządowcami z powiatu stalowowolskiego aby wręczyć im symboliczne bony, które będą mogli spieniężyć do 2022 roku na potrzeby gmin.
W Bibliotece Międzyuczelnianej poseł i wiceminister infrastruktury Rafał Weber (PiS), spotkał się z samorządowcami z powiatu stalowowolskiego aby wręczyć im symboliczne bony, które będą mogli spieniężyć do 2022 roku na potrzeby gmin.
W Bibliotece Międzyuczelnianej poseł i wiceminister infrastruktury Rafał Weber (PiS), spotkał się z samorządowcami z powiatu stalowowolskiego aby wręczyć im symboliczne bony, które będą mogli spieniężyć do 2022 roku na potrzeby gmin.

Do tej pory jak wyjaśniał Rafał Weber (PiS) działania pomocowe rządu były skierowane dla przedsiębiorców na ratowanie miejsc pracy. Łącznie z budżetu państwa na ten cel przeznaczono 100 miliardów złotych.

Teraz przyszedł czas na pomoc samorządom, które w dobie koronawirusa również borykają się z kryzysem i trudnościami. Fundusz Inwestycji Samorządowych to narzędzie nowe, liczące 6 miliardów złotych, gdzie 5 zostanie rozdysponowane między gminy a pozostały miliard trafi do powiatów ziemskich.

- Środki te będą trafiać do samorządów jeszcze na wakacjach. Będzie je można przeznaczać na cele inwestycyjne, wkład własny do inwestycji już tych realizowanych, przyszłych. Mogą to być zadania drogowe, kanalizacyjne, oświatowe, związane z kulturą, zdrowiem, bezpieczeństwem - mówi poseł Rafał Weber.

Bez zbędnej biurokracji do jednostek samorządu terytorialnego na terenie powiatu stalowowolskiego trafi 14 milionów złotych. Środki rozdzielane były na podstawie algorytmu zawierającego skale inwestycji, ich wielkość, liczebność gminy/powiatu.

Do powiatu stalowowolskiego trafi 2,5 mln. zł, gmina Stalowa Wola otrzyma - 7,2 mln. zł, Pysznica - 1,1 mln. zł, Zaklików - 956 tys. zł, Bojanów - 1,1 mln. zł, Zaleszany - 563 tys. zł. Radomyśl nad Sanem - 500 tys. zł.

- Stalowa Wola w perspektywie ostatnich lat przechodziła wiele kryzysów gospodarczych. Te najtrudniejsze przypadły na lata 2008, 2009. Wtedy nie było pomocy dla naszych przedsiębiorców, tarczy dla samorządów. Samorządy ponosiły straty - przypominał prezydent miasta Lucjusz Nadbereżny.

Fundusz Inwestycji Samorządowych nazywany jest "tarczą antykryzysową". To środki przeznaczone na dotacje dla gmin, powiatów i miast, w wysokości od 0,5 mln zł do aż ponad 93 mln. Łącznie w skali całego kraju 6 miliardów złotych (5 mld dla gmin i miast na prawach powiatu i 1 mld dla powiatów ziemskich). Środki przekazane przez rząd będzie można wykorzystać na bliskie ludziom inwestycje, m.in. remonty szkół i przedszkoli, inwestycje w wodociągi i kanalizację, budowę żłobków, drogi - a także inne niezbędne lokalnie działania.

Strona do druku Drukuj artykuł    

Jeżeli masz jakieś ciekawe informacje, chcesz przekazać coś ważnego,
coś interesującego, nie wahaj się - napisz do nas: redakcja@stalowka.net

Dodaj komentarz do artykułu »  

Piątek, 26 czerwca 2020 r. godz. 23:51
~MAMYDOŚĆ
W obecnej sytuacji oddanie głosu na kandydata który jest bez szans wejścia do drugiej tury to : 1. Spowodowanie że będzie II Tura zamiast jednej, 2. Danie PiS owi dodatkowych 2 tygodni na szczucie, mahloje i kombinacje co nie wiadomo czym może się skończyć 3. Twój kandydat i tak nie będzie prezydentem . 4 . Dodatkowe koszty i narażanie się bo korona wirus dalej grasuje . No ale wybór ma każdy z nas . Ja głosuję na Trzaskowskiego bo jeśli będziemy mądrzy to ma szansę wygrać w I turze a to bardzo dobry kandydat .
+0-0
Piątek, 26 czerwca 2020 r. godz. 20:44
~gagatek
Mamy tego samego Prezydenta na nastepna kadencje .hieny szczekaja Polska Husaria jedzie po Zwyciestwa
+0-0
Sobota, 27 czerwca 2020 r. godz. 17:54
~husarskie fantazje
Jaka znowu "Polska husaria"? To calkiem zwykla kato-bolszewia! P.S. Znowu zapomniales o swojej porcji lekow?
+0-0
Piątek, 26 czerwca 2020 r. godz. 14:20
~mann
Daruś tylko te hejty wstawia i rozlepianie plakatów. Nikt nie zagłosuje na kłamcę i promotora LGBT oraz masturbacji wśród 4-latków, zrozum to człowieku!!!
+0-0
Piątek, 26 czerwca 2020 r. godz. 20:06
~Balladyna
A "mann" pewnie dostawal orgazmu widzac jak ostatnio rasista Trump spotykal sie z homofobem Duda!
+0-0
Piątek, 26 czerwca 2020 r. godz. 17:49
~Łowca pisowca
4-łatki to marzenie księży pedofilów.Słyszysz ty siebie,4-latek i masturbacja?W jakiej rodzinie się wychowałeś zboku?A może jesteś tylko ograniczony umysłowo,lub jesteś księdzem .
+0-0
Piątek, 26 czerwca 2020 r. godz. 17:01
~Lewym Sierpowym
Opluwanie "gorszego sortu" obywateli RP trwa! I hołotę można kopnąć. Gorszy sort można opluć. Zdradzieckie mordy zamknąć bez wyroku... To ostatnie dopiero przed nami - gdy umocni sie wladza Kaczystowskiej Mafii!
+0-0
Piątek, 26 czerwca 2020 r. godz. 16:16
~Plebanek
Tobie mózg zmasturbowł prezes i TVP-IS z klerem.Księża pedofile chcą zmienić temat i tyle.Wy pisowcy i księża tylko jak dojrzewaliście to żeście się nie masturbowali.Świadczy to o tym ,że byliście niedorozwinięci fizycznie a widzę,że poszło to dalej. A zbok ksiądz nie pytał cię na pierwszej spowiedzi czy lubisz się dotykać i czy sprawia ci to przyjemność.Ile miałeś wtedy lat -8?Chłopaki kręccie śmigłem ile wlezie w imię Pana naszego bo świadczy to,że z chłopców mężczyznami się stajecie,a to nie żaden grzech tylko nasza ludzka i męska natura.Wy pisowcy i kler macie fiksacje na tematy okołodupne.A wzielibyscie przykład z waszego posła Pięty,jakąś kochankę sobie przygruchać...P.S.słowo i satyr Pan pochodzi z mitologii greckiej
+0-0
Piątek, 26 czerwca 2020 r. godz. 13:58
~Balbina ocknij się
Panie Duda, proponuję teraz dla ratowania sondaży jechać po zrobienie sobie fotki do Cesarza Japonii, do władz Korei Północnej, do San Escobar, na Białoruś, a potem do Putina. Może to coś pomoże. Jak to mówią: tonący brzytwy się chwyta. Jeśli długopis się wypisał, to nic nie da się zrobić. Długopis to nie wieczne pióro, dlatego ma swój początek i koniec. Pozostaje potem tylko odstawka. Naród, Polacy na Urząd Prezydenta potrzebują Trzaskowskiego, Prezydenta z krwi i kości, człowieka niezakompleksionego, wykształconego, elokwentnego, samodzielnego, niezależnego, poliglotę itd., czyli kogoś, kto nie będzie przynosił wstydu … Polsce, sobie i rodzinie oraz nie będzie dla dowartościowania leciał za ocean, aby zrobić sobie selfie z Trumpem. Prezydent powinien stać na straży Konstytucji, a nie korytka i strzec jej, jak oka w głowie, a o jej przestrzeganie powinien dbać tak, jak o własną żonę
+0-0
Piątek, 26 czerwca 2020 r. godz. 14:03
~Bruno Wątpliwy
A ten człowiek zwany prezydentem jest też zwierzchnikiem sił zbrojnych.To nie żart ,ja na poważnie,proszę się nie śmiać...
+0-0
Piątek, 26 czerwca 2020 r. godz. 11:33
~As
Czyje pieniądze rozdaje ? . Bo chyba nie swoje. Tak trudno to zrozumieć że rozdawanie pieniędzy cudzych jest łatwe. Oby to się skończyło i to jak najszybciej
+0-0
Piątek, 26 czerwca 2020 r. godz. 17:10
~Asesor
Oszczednosci poprzednich rzadow sie koncza i PiSowska kasa coraz bardziej pusta - pozostaje im inflacja i drukowanie "pustych" pieniedzy!
+0-0
Piątek, 26 czerwca 2020 r. godz. 10:56
~DAP
Rostowski Vincent z PO nic nie rozdawał bo na nic nie było pinindzy jak mówił
+0-0
Piątek, 26 czerwca 2020 r. godz. 06:45
~Wandet
PiS rozdaje, ok Ale są tacy co jadem dają a po kasę łapska wyciągają...
+0-0
Piątek, 26 czerwca 2020 r. godz. 05:00
~2323
szycha,,,juz niedlugo juz w niedziele zacznie się koniec koryta
+0-0
Czwartek, 25 czerwca 2020 r. godz. 21:36
~Kot Behemot
Czy to kolejna tzw. "kielbasa wyborcza"? @ Pinokio M. Morawiecki "Bez zwycięstwa Andrzeja Dudy w tym roku nie będziemy mogli dalej reformować państwa". No i własnie dokładnie o to chodzi Mateuszku-krętaczku! Może pokażesz wtedy te milionowe działki kupione za bezcen od KK i zapisanie na żonę...
+3-0
Piątek, 26 czerwca 2020 r. godz. 04:56
~jan
... WŁADZA TOTALITARNA ma sens jak bierze wszystko, nie groźna jej odpowiedzialność karna przed Sądem ani polityczna przed Trybunałem, bo wszędzie są kolesie. Jedzą w imieniu obywateli kawior, piją za nich szampana i wmawiają że obywatel nie musi myśleć bo zrobią to za niego towarzysze z Komitetu Partii... a ty obywatelu nie krytykuj, oglądaj DZIENNIK TELEWIZYJNY, na ulicy się nie rozglądaj, najlepiej zwieś głowę i patrz pod nogi ....
+1-0
Czwartek, 25 czerwca 2020 r. godz. 19:23
~Bez Znieczulenia
Lans, lans i jeszcze raz lans! A w kasie PiSowskiego panstwa coraz bardziej pusto...i ktos za to zaplaci, niestety!
+3-0
Piątek, 26 czerwca 2020 r. godz. 10:33
~antywirus
Zapomniała krowa jak cielęciem była. A co u Tuska pieniędzy było w bród.Śmieszne.Jak kasa robiła się pusta to pożyczał z Funduszy Emerytalnych,a Rostowski powtarzał "pieniędzy nie ma i nie będzie". Jeśli tego nie przeżyłeś to znaczy byłeś jeszcze w becie. Więc nie zabieraj głosu!!!!!!
+0-0
Czwartek, 25 czerwca 2020 r. godz. 19:07
~Ty
W ramach propagandy rozdał nie swoje, ludzki pan.
+3-0
Czwartek, 25 czerwca 2020 r. godz. 18:26
~Plebanek
Ten Duda to kiedy będzie w tej Ameryce?
+0-1
Piątek, 26 czerwca 2020 r. godz. 11:02
~Plebanek
Ale prezes nie kazał mu niczego podpisywać,bo on taki aktywny z tym długopisem.
+0-0
Czwartek, 25 czerwca 2020 r. godz. 22:56
~chicago itd
Juz byl... Pozegnal sie z Trumpem, bo ten ma bardzo nedzne, mizerne wrecz szanse na reelekcje w listopadzie.
+2-0
Czwartek, 25 czerwca 2020 r. godz. 17:43
~Jacenty
Już się gubie w tych tarczach ile było kilka a te miliony czy miljardy to głowa boli.Dużo szumu efekty mizerne ludzie mają dość tego gooowna
+1-1
Piątek, 26 czerwca 2020 r. godz. 16:36
~Man from utopia
Czwarta zaostrza odpowiedzialnosc za aborcję.Biskupi to piszą czy kto?
+0-0
Czwartek, 25 czerwca 2020 r. godz. 17:09
~LUCJAN
Przydadzą się pieniążki na nasadzenie nowych krzaczków na błoniach.
+0-0
Czwartek, 25 czerwca 2020 r. godz. 16:18
~Wyborca
Mierzi mnie ta stalowowolska opozycja i ich trolle. Nic tylko hejt, hejt, hejt... Ile można!?
+0-0
Piątek, 26 czerwca 2020 r. godz. 06:58
~Hortensja
Hejt to specjalnosc PiSowskich trolli... nie wie pan o tym?
+0-0
Czwartek, 25 czerwca 2020 r. godz. 15:06
wiechu
Aktualnie rządzący tak się rozpędzili w udzielaniu wszelkiej pomocy,że w tarczy antykryzysowej 4.0 umieścili zapisy o zaostrzeniu kar za aborcję.Tego przedsiębiorcy najbardziej oczekiwali.Pomoc dla samorządów jak się słyszy, udzielana jest głównie tym związanym z PiS.Druga sprawa,tak się wychwala na każdym kroku premiera, a zwłaszcza prezydenta,a to oni z własnych oszczędności rozdają? Najciekawsze,że to wszelkiej maści rozdawnictwo jest przed samymi wyborami.Ile dobrego można by zdziałać za pieniądze, które lekką ręką zostały roztrwonione na bezmyślne wybory 10 maja?Za wszelką cenę,byleby A.Dudę przepchnąć na II kadencję. O niecnych poczynaniach Ministerstwa Zdrowia można napisać obszerny artykuł. Trzeba mieć nieźle zamuloną mózgownicę,by przy każdej okazji pitolić o mafii vatowskiej.Do tego te nieszczęsne ośmiorniczki...
+2-0
Czwartek, 25 czerwca 2020 r. godz. 16:23
~Vrek
Tyż racja.
+0-0
Czwartek, 25 czerwca 2020 r. godz. 14:52
~TW Oskar
PO rozdała większe piniondze... Mafiom Vatowskim i firmom powiązanym z WSI
+0-3
Czwartek, 25 czerwca 2020 r. godz. 14:42
~Obłuda
Holejne hejterskie posty Darczeka Danielka i kolegów. A oficjalnie bardzo tolerancyjni :D :D :D
+0-1
Czwartek, 25 czerwca 2020 r. godz. 17:55
~Wyborca
Mówisz o Paulinie Miśko co rozniosła ulotki szkalujące na obecnego burmistrza Krasnika?? Radną PiS rozniosła hejt ?
+0-1
Czwartek, 25 czerwca 2020 r. godz. 14:03
~Nocny Marek
Czy Morawiecki lub Sasin zapłacą z własnej kieszeni za pakiety wyborcze na 10 maja. Ośmiorniczki przy tym to pikuś.
+2-0
Czwartek, 25 czerwca 2020 r. godz. 19:05
~Bruno Wątpliwy
Słyszałem,że 2250PLN brutto dostał plus 50gr od paczki.Jak na pierwszą w życiu pracę to nieźle.I pomyśleć,że to wszystko dzięki PIS-owi.
+0-0
Czwartek, 25 czerwca 2020 r. godz. 14:16
~Tytus
Sasin juz w okienku na poczcie siedzi a po godzinach paczki rozwozi.Mówi ,że tak szybciej spłaci.
+1-0
Czwartek, 25 czerwca 2020 r. godz. 13:53
~Nan
Wstawia hejty Daruś z kolegami hurtowo, mało internet się nie zwinie. Oj człowieku nic ci to szkodzenie nie pomoże...
+0-0
Czwartek, 25 czerwca 2020 r. godz. 13:45
~za czasów PO-PSL
Vincent Rostowski z PO (angielskie obywatelstwo) by powiedział NI MA PINIENDZY i to by było tyle, a mafie VATowskie balowałyby w spokoju.
+0-1
Czwartek, 25 czerwca 2020 r. godz. 13:31
~niesamowite co się dzieje
przedwyborcza zagrywka mająca przyciągnąć kilka głosów
+0-0
Czwartek, 25 czerwca 2020 r. godz. 13:29
~dziękujemy "dobrodziejom"
ale kłamie, ale kłamie!!!......Polaku, dostałeś w zeszłym roku podwyżkę? Jeśli nie, to może szef przyznał ci chociaż nagrodę? Też nie? To możesz pozazdrościć urzędnikom. W Kancelarii premiera - o tysiąc złotych. U prezydenta wypłacono hojne nagrody. W zeszłym roku na większe wynagrodzenia i premie tylko w tych urzędach wydano z naszych podatków dodatkowo prawie 19 mln zł - tak wynika m.in. z raportów Najwyższej Izby Kontroli, dotyczących wykonania budżetu za zeszły rok..... DZIĘKUJEMY DOBRODZIEJOM !!!!!!
+0-0
Czwartek, 25 czerwca 2020 r. godz. 14:18
~JG
Co się dziwisz ? Równają do najlepszych - swoich poprzedników
+0-0
Czwartek, 25 czerwca 2020 r. godz. 13:26
~coś tu śmierdzi...
Zarabiam 3.400zł a do ręki mam 2.000zł, plus minus, gdzie się podziewa 1.400zł co miesiąc, rocznie to 17.000zł a za 2000 zł to ledwie wystarczy na wynajęcie kawalerki, żywność, podstawy egzystencji, istne niewolnictwo...
+2-1
Czwartek, 25 czerwca 2020 r. godz. 13:23
~pod publiczkę
PiS chce zmienić Kodeks pracy. Kobiety mają za taką samą pracę zarabiać tyle samo, co mężczyźni. W środę o złożeniu podpisu pod nowym projektem poinformował Kaczyński. Jak jednak zauważa ekspert prawa pracy, ta zmiana "nie daje pracownikowi niczego". - Ta zmiana nie daje pracownikowi niczego. Zupełnie abstrahuje od systematyki Kodeksu pracy. Jest wewnętrznie sprzeczna z pozostałymi przesłankami mobbingu. To nie jest tak, że ktoś doda jeden przepis do kodeksu i zniknie nierówność płacowa - komentuje ekspert. Takie własnie działa PiS,Nawet gdy cos robi, nie robi nic pożytecznego
+2-0
Czwartek, 25 czerwca 2020 r. godz. 13:11
~Łowca pisowca
Ostatnia chwila coś uchapać.
+1-1
Czwartek, 25 czerwca 2020 r. godz. 13:10
~Tonący Trumpa się chwyta
To spotkanie w Waszyngtonie w brew opinii krytyków, świadczy o więzach osobistych PAD i Trumpa. Wzruszające jest to,że przed odejściem z urzędów postanowili się po raz ostatni raz zobaczyć. Wzruszający, ludzki gest!
+2-1
Czwartek, 25 czerwca 2020 r. godz. 13:06
~Vrek
Tutaj talon, tam stadion, a kiedy paszę dla koni w Janowie Podlaskim godziwą da" tym koniom i ich lajno sprzątnie?
+2-1
Piątek, 26 czerwca 2020 r. godz. 21:32
~JG
ty naprawdę jesteś taki głupi, czy tylko udajesz ? Ile dostajesz za te wypociny ? 50 gr za wpis ? Żałosne....
+0-0
Czwartek, 25 czerwca 2020 r. godz. 13:01
~Kusy
Na zdjęciach jest prezydent i Rafał Weber a gdzie G.Męciński przecież on zawsze do nich doklejony nawet jako tło...
+0-0
Czwartek, 25 czerwca 2020 r. godz. 12:59
~Wójt
Weber to tylko do zdjęcia bony potrafi trzymać bo z łopatą to już gorzej skoro nigdy się nią nie pracowało.
+1-0
Czwartek, 25 czerwca 2020 r. godz. 12:31
~RODZINA PIS NA SWOIM
MOŻE WARTO NAPISAĆ ŻE KONFERANSJERKĄ BYŁA PAULINA MIŚKO, RADNA MIEJSKA, DYREKTORKA BIURA WEBERA, KTÓREJ MĄŻ ZOSTAŁ DYREKTOREM ARP W TARNOBRZEGU? PRZYPADEK?
+3-0
Czwartek, 25 czerwca 2020 r. godz. 17:22
~Man from utopia
Szykujecie pisowcy jakąś akcję w sobotę w nocy.Piszę się,ale w poniedziałek jestem co najmniej wiceprezesem w jakiejś spółce.
+0-0
Czwartek, 25 czerwca 2020 r. godz. 15:49
~Łowca pisowca
Ech,mógł człowiek jeździć na akcje zrywania plakatów wyborczych,np.do Kraśnika,dziś bym dyrektorował albo w jakiej radzie nadzorczej zasiadywał.
+0-0
Czwartek, 25 czerwca 2020 r. godz. 12:30
~Kazoo
Realna pomoc dla samorządów. PO wydala by to na ośmiorniczki i mafie vatowskie
+1-3
Czwartek, 25 czerwca 2020 r. godz. 13:03
~Vrek
No co ty nie napiszesz
+1-0
Czwartek, 25 czerwca 2020 r. godz. 12:50
~Karlay
Lepiej wydać na milionowe nagrody dla członków PiS i doić nas z podatków niż wydać z własnej kieszeni na ośmiorniczki?
+1-1
Czwartek, 25 czerwca 2020 r. godz. 12:35
~Mieszkaniec
Chyba lepiej na ośmiorniczki niż na pakiety niewyborcze?
+2-1
Czwartek, 25 czerwca 2020 r. godz. 12:29
~orędownik
Akurat przed wyborami... słabe to
+2-1
Czwartek, 25 czerwca 2020 r. godz. 12:20
~Jerry
Czy instruktorzy narciarstwa już mogą przygotować oferty na wykorzystanie tych miliardów?
+1-1
Czwartek, 25 czerwca 2020 r. godz. 12:34
~Mieszkaniec
kopertki to teraz Sasin.
+1-1
Czwartek, 25 czerwca 2020 r. godz. 12:27
~Do hejtera
Nie, poproszę o kopertki jak Tomuś Grodzki
+0-1
Stalowka.NET - Wiadomości lokalne z miasta Stalowa Wola i okolic
Copyright 2001 - 2020 Stalowka.NET
  » O nas  » Redakcja  » Reklama  » Kontakt
Wszelkie prawa zastrzeżone.
X Ta strona korzysta z plików cookie w celu świadczenia usług i realizacji potrzeb użytkowników. Pliki te mogą być zapisywane w pamięci Twojego urządzenia. Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki internetowej. Więcej w polityce prywatności.