Stalowa Wola Stalowa Wola: Huta Stalowa Wola
Wiadomości lokalne z miasta Stalowa Wola i Powiatu Stalowowolskiego. Najnowsze! Najszybciej!
Kamera na żywo na panoramę Stalowej Woli na skrzyżowanie al. Jana Pawła II z ul. KEN
Nagrania audio, rozmowy z ciekawymi ludźmi
Fotografie z najważniejszych wydarzeń w Stalowej Woli
Kanał youtube.stalowka.net - Pierwsza stalowowolska telewizja internetowa
Encyklopedia miasta Stalowa Wola
Zapowiedzi zbliżających się wydarzeń kulturalnych
Baza adresowa najważniejszych firm i instytucji życia publicznego
Bezpłatna baza ogłoszeń dla mieszkańców miasta Stalowa Wola jak i Powiatu Stalowowolskiego
Twoje konto
Strona główna  Stalowa Wola / Wiadomości Czwartek, 28 maja 2020 r. Imieniny: Augustyna, Ingi, Jaromira
 Wiadomości lokalne
» Rewelacyjne efekty odchudzania w Gabinecie Projekt Zdrowie! Ponad 21 kg mniej w zaledwie 3 miesiące!
» Kino samochodowe w Stalowej Woli. Wyświetlą Boże Ciało i Iluzję 2
» Szpital szuka lekarza kierującego oddziałem psychiatrycznym
» W dawnym rezerwacie Sochy usuwają drzewa zagrażające bezpieczeństwu
» Zarząd Huty Stalowa Wola bez zmian
» Kontynuacja remontu konserwatorskiego budynku dawnego sądu
» W Klasztorze zamilkły organy
» Rdzawe ślady na ścieżce rowerowej. Co to jest? - pytają mieszkańcy
» Miasto przedłuża nabór na dofinansowanie do zakupu kotłów grzewczych
» Kierował ciężarówką mając blisko 3 promile alkoholu w organizmie
» Znajdź czas dla siebie w ESTET!
» Gospodarstwo Agroturystyczne "Madejówka" - miejsce do relaksu i dobrej zabawy!
Więcej » 
 Zasłyszane...
"Najciekawsze na tej wystawie jest spojrzenie na rozwój Stalowej Woli z perspektywy mieszkańca, człowieka. Jego dzieciństwo, dorastanie, miłość, sukces przemijanie".
Katarzyna Zarzycka, Muzeum Regionalne w Stalowej Woli
 Imprezy w mieście
» Wystawa na 100-lecie urodzin św. Jana Pawła II
Więcej » 
 Fotoreportaże
Stalowa Wola: Nowy przystanek kolejowy PKP Stalowa Wola - Charzewice
»Nowy przystanek kolejowy PKP Stalowa Wola - Charzewice
»Pierwsza potańcówka dla seniorów
»Stalowa Wola: Polska Wystawa Gospodarcza 2020
»Orszak Trzech Króli 2020
»Stacja Rozwadów: nowe perony i infrastruktura na Lublin
Więcej » 
Wiadomości lokalne / Polityka i Samorządy

Poniedziałek, 6 kwietnia 2020 r. godz. 12:33     /Magdalena Rodecka/
Sytuacja w szpitalu jest stabilna - zapewnia starosta na stronie internetowej powiatu

Próbki na obecność koronawirusa wśród personelu medycznego Oddziału Wewnętrznego w Stalowej Woli dały wynik ujemny.
Próbki na obecność koronawirusa wśród personelu medycznego Oddziału Wewnętrznego w Stalowej Woli dały wynik ujemny.
Fot. Jacek Rodecki
Na stronie internetowej Powiatu Stalowowolskiego, pojawił się artykuł pod tytułem "Sytuacja w szpitalu jest stabilna". Poniżej prezentujemy jego treść.

"Personel pracujący na Oddziale Wewnętrznym stalowowolskiego Szpitala Powiatowego nie zaraził się koronawirusem COVID-19. Wszystkie przeprowadzone testy dały wynik ujemny.

- Chcemy uspokoić mieszkańców Powiatu Stalowowolskiego - pielęgniarka z Oddziału Wewnętrznego, u której wykryto koronawirusa, nie zaraziła nim pozostałego personelu oddziału. Próby do badania zostały pobrane w sumie od 44 osób - lekarzy, pielęgniarek, salowych, pań sprzątających, a także pacjentów, którzy mieli z nią kontakt. Na szczęście wszystkie wyniki tych testów okazały się ujemne. Na wszelki wypadek, decyzją Sanepidu cały przebadany personel pozostaje jeszcze na kwarantannie, a pozostający na Oddziale Wewnętrznym pacjenci są obsługiwani przez pracowników Oddziału Kardiologicznego I. Sytuacja jest więc opanowana i pod kontrolą - mówi starosta stalowowolski Janusz Zarzeczny.

Na czas trwania pandemii, w Powiatowym Szpitalu Specjalistycznym w Stalowej Woli wprowadzane są również tymczasowo kolejne zmiany organizacyjne. Jedną z nich jest decyzja o utworzeniu Oddziału Obserwacyjnego dla pacjentów podejrzanych o zakażenie koronawirusem.

- Oddział ten powstanie na bazie dotychczasowych oddziałów: okulistycznego i kadriologicznego pierwszego. Trafiający tu pacjenci będą przebywać w warunkach izolacji i będą pobierane od nich do badania próbki pod kątem koronawirusa. Ci, u których testy dadzą wynik pozytywny będą trafiali do szpitali jednoimiennych, a ci z wynikiem ujemnym będą przenoszeni do oddziałów dedykowanych ich schorzeniom. Takie rozwiązanie powinno nam pomóc lepiej zabezpieczyć pacjentów szpitala oraz personel przed ewentualnym zarażeniem się koronawirusem - tłumaczy starosta Janusz Zarzeczny.

Na chwilę obecną koronawirusa potwierdzono badaniami w sumie u 12 mieszkańców Powiatu Stalowowolskiego.

- Chcę zaznaczyć, że niczego przed naszą społecznością nie ukrywamy. To, że nie reagujemy od razu na każde pojawiające się pogłoski wynika z tego, że nie chcemy niepotrzebnie wywoływać lęku i niepokoju u mieszkańców. Musimy podawać tylko rzetelne i sprawdzone informacje - mówi starosta Zarzeczny".

Strona do druku Drukuj artykuł    

Jeżeli masz jakieś ciekawe informacje, chcesz przekazać coś ważnego,
coś interesującego, nie wahaj się - napisz do nas: redakcja@stalowka.net

Dodaj komentarz do artykułu »  

Wtorek, 7 kwietnia 2020 r. godz. 19:19
~Tak dbaja o siebie!
Dotychczasowy zakres opieki zdrowotnej dla VIP-ów był "nieadekwatny". Rząd planuje to zmienić ! Rząd chce wkrótce wprowadzić rozporządzenie, na mocy którego rozszerzeniu ulegnie zakres warunków udzielania świadczeń opieki zdrowotnej najważniejszym osobom w państwie. Według projektu pomoc medyczna będzie w rozszerzonej formule udzielana VIP-om oraz ich rodzinom, "bez skierowania".
+0-0
Wtorek, 7 kwietnia 2020 r. godz. 09:29
~99638220.76
Z tego co mówi starosta wynika, że na sali obserwacyjnej leżą podejrzani o covid. Jeden pozytywny trafia do zakaźnego, a jego sąsiad z łóżka obok na oddział właściwy. Czy nie powinien w takiej sytuacji cały skład trafić na kwarantannę?
+0-0
Wtorek, 7 kwietnia 2020 r. godz. 07:07
~Bezrobotny
Mnie to najbardziej cieszy że wicestarosta ma etat, porządny, wpada parę ładnych tysięcy złotych co miesiąc...
+0-0
Wtorek, 7 kwietnia 2020 r. godz. 19:11
~covid
Mnie najbardziej rajcuje to co rzecze pan starosta... Zawsze u niego wszystko jest pod kontrolą, w zasadzie to nie wiadomo czy śmiać sie z tego czy płakać. Co tymi słowy pan starosta kontroluję, brak fartuchów na ktore medycy zdobyli materiał, brak sprzętu ochrony osobistej, pieniędzy by wyjść z tej nędzy ale wszystko jest pod kontrolą. Panie starosto mniej tej buńczucznej kontroli a więcej pracy menedżera i troski organizatorskiej nad jednostkami powiatowymi. Kontroli oni mają dostatek wielki tylko cierpią na niedostatek i brak zabezpieczenia w walce wręcz ze śmiertelnym zagrożeniem. Z czym pan Ich wysyła do niesienia pomocy chorym? Gdy pan tą wiedze opanuje to wowczas będzie uprawniony do mówienia, że zrobił pan to co do pana należało. Dzisiaj nawet pan się nie odnosi do postulatow nieszczęśników ulegających co rusz zakażeniu. Dlaczego opinia publiczna nie jest informowana o tym co dzieje się w jednostkach panu podległych? To wyjęte jest z pana zainteresowań?
+0-0
Wtorek, 7 kwietnia 2020 r. godz. 01:02
~Wanda
Wybory i władza to ich tylko teraz rajcuje. Naród wam tego nie zapomni. Już od was czuć smród zgnilizny i strachu!
+0-0
Poniedziałek, 6 kwietnia 2020 r. godz. 19:14
~Honor i Ojczyzna
Co to znaczy "sytuacja stabilna"? `````````````````````````````` Profesor Ewa Łętowska, była sędzia Trybunału Konstytucyjnego w rozmowie na antenie TVN24 nie zostawia suchej nitki na pomyśle PiS ws. wyborów korespondencyjnych. - Wybory muszą być powszechne, równe, tajne i bezpośrednie. W wypadku wyborów korespondencyjnych żaden z tych warunków konstytucyjnych nie jest spełniony. Ten sposób pracy, przecież to są kpiny! - powiedziała prawniczka. - Tu nie ma czego komentować. Jeżeli biegnie kalendarz wyborczy - a biegnie - to nie zmienia się prawa wyborczego. Po drugie, jeśli mamy stan epidemiczny, który jest de facto stanem klęski żywiołowej (...) to - jest wyraznie napisane w Konstytucji - nie robi się zmian w prawie wyborczym - stwierdziła.
+0-0
Wtorek, 7 kwietnia 2020 r. godz. 18:58
~petri
Ta sama Pani Profesor Łętowska w tym samym programie odniosła sie do kłamliwych wypowiedzi kilku polityków z partii władzy w tym do ostatniej wypowiedzi pana Gowina, ktory pokrętnie tłumaczył dlaczego rząd który on opuszcza jako wicepremier nie wprowadza stanu klęski żywiołowej. Jego zdaniem Polski(budżetu) nie stać na wypłacanie gigantycznych odszkodowań dla Rodaków. To wcale jest nieprawdą, zdaniem Pani Profesor nie trzeba wypłacać żadnych "gigantycznych" pieniędzy i nie trzeba dodatkowej ustawy w tym względzie bowiem taka ustawa w przestrzeni prawnej kraju funkcjonuje a uchwalona została w 2002 roku. Więc pan Gowin jak i inni jego koledzy po prostu kłamią Polaków. Dlaczego to robią skoro my ich utrzymujemy?
+0-0
Wtorek, 7 kwietnia 2020 r. godz. 07:48
~wyPAD
jaka stabilna? bajzel i bałagan, ludzkie pany mają was za kompletnych kretynów, zresztą, ciemnota wszystko łyknie
+0-0
Poniedziałek, 6 kwietnia 2020 r. godz. 21:29
~Kochanek Bolo-lobo
Co widać, słychać i czuć. A może zgadniesz dlaczego pejcz szykuje na ciebie, ty moja pupciu???? Do 3 x zgaduj
+0-0
Poniedziałek, 6 kwietnia 2020 r. godz. 21:20
~Bolo
A ty jesteś narodowiec, co wiedzę czerpie z TVN24??? Czy nie dopisałeś Bolszewicki honor i ojczyzna? I nie wiem jak Lobo, ale ja z PiSem nie mam nic wspólnego!
+0-0
Poniedziałek, 6 kwietnia 2020 r. godz. 20:37
~Honor i Ojczyzna
Hej "Lobo" (vel Bolo)... wy tylko to potraficie - przeklinac, przekrecac nazwiska, rzucac blotem i pokazywac brudny paluch jak wasza idolka, Lichocka. Tyle, ze z kazdym dniem coraz bardziej od was cuchnie padlina! Smrodu coraz wiecej!!
+0-0
Poniedziałek, 6 kwietnia 2020 r. godz. 20:19
~Kochanek Bolo-lobo
Oj kochanie zachowaj tę buńczuczność na dzisiejszą noc, nie ładnie komuś ujmować a sobie dodawać. Nie tylko Ty Polakiem.
+0-0
Poniedziałek, 6 kwietnia 2020 r. godz. 20:13
~Lobo
Ani honor ani ojczyzna jak słuchasz prawników totalnych na Tfusk Vision Network24. Bo totalni nie mają honoru i są tylko zdrajcami mówiącymi po polsku. Nie POdszywaj się mały kmiotku pod polskie wartości, bo capisz totalnym na dużą odległość. Lemingi może łykną, ale normalnie myślący Polacy pokażą ci grst Lichockiej. Ja już to robię
+0-0
Poniedziałek, 6 kwietnia 2020 r. godz. 19:43
~Kochanek Bolo-lobo
Święta racja
+0-0
Poniedziałek, 6 kwietnia 2020 r. godz. 18:59
~Kochanek Bolo-lobo
Jeśli ktoś dozna obrazy od niku Ytko to nie ja piszę, tylko Bolo-lobo zasługuje na moją "miłość"
+0-0
Poniedziałek, 6 kwietnia 2020 r. godz. 21:37
~Kochanek Bolo-lobo
Psychiatra nie specjalizuje się w miłości seksuolog i owszem
+0-0
Poniedziałek, 6 kwietnia 2020 r. godz. 20:48
~Bolo
A co na to twój psychiatra?
+0-0
Poniedziałek, 6 kwietnia 2020 r. godz. 17:43
~Podaj Dalej!
Co my Polacy powinniśmy wiedzieć o naszych wprowadzonych przez rząd restrykcjach? Restrykcje które są wprowadzone w Polsce, aczkolwiek względem sytuacji słuszne, jednak absolutnie są wprowadzone w sposób bezprawny tak względem ogólnego prawa jak i polskiej Konstytucji. Prawo skonstruowane jest w taki sposób aby dotyczyło zarówno obywateli jak i rządzących. Na dzisiaj prawo łamie rząd i środki nacisku. Aby wprowadzić zakazy związane z ogólną wolnością obywateli rząd musi wprowadzić stan wyjątkowy (nadzwyczajny) lub wojenny co ogranicza także i decyzje rządu na przykład na głosowanie. Rząd jednak nielegalnie wprowadza zakazy poruszania się nie ograniczając swoich praw. Jest to kompletny i jawny zamach na Polską Konstytucję jak i na prawa wolności Obywatela. Wszystkie, powtarzam wszystkie mandaty z tego powodu powinny być skierowane do Sądu który nie ma wyjścia jak je unieważnić gdyż są dawane dzięki bezprawnym postanowieniom odgórnym łamiącym Konstytucje. Wbrew pozorom jest to strasznie ważne w celu utrzymania wolności obywatelskiej i demokracji oraz zastopowaniu przekształcania państwa w instrument totalitarny. Tu żartów już nie ma. W tym wypadku PiS złamał prawo i powinni za to zostać osądzeni !
+0-0
Poniedziałek, 6 kwietnia 2020 r. godz. 18:47
~Ytko
No cóż to do was hejtu podobne, ukraść i się podszywać, czas nika zmienić.... Może kochanek lobo-bolo
+0-0
Poniedziałek, 6 kwietnia 2020 r. godz. 18:43
~Ytko
Teraz to już Nika kradniesz? A fe bolo lobo
+0-0
Poniedziałek, 6 kwietnia 2020 r. godz. 18:38
~konstytucjonalista
POmylony jesteś jak wszyscy totalni
+0-0
Poniedziałek, 6 kwietnia 2020 r. godz. 18:16
~Ytko
Dwie łapy w górę
+0-0
Poniedziałek, 6 kwietnia 2020 r. godz. 18:12
~taksiak
Rządzący mają farta do stanowienia prawa, jak nie nocą podejmują głosowania to innym razem na chybcika, byle szybciej by uderzyć nim w... obywatela. Broń boże nie w siebie. Prawo stanowione na kolanie nie jest prawem. Ograniczanie nam praw obywatelskich jest złamaniem chyba Rozdziału XI Konstytucji. Nie można w sposób zakamuflowany karać ludzi twierdząc, że to z troski i dbałości o ich dobro, o ich zdrowie się czyni. Dlatego słusznie zwracają na to uwagę radcowie prawni, że te kary przed sądem się nie ostoją. Wprowadzenie przez rząd stanu klęski żywiołowej i na tej podstawie ograniczenia praw obywatelskich jak najbardziej słuszne i restrykcyjne. My obywatele oczekujemy na taka decyzję i godzimy się na kary(jeśli się nie podporządkujemy!)
+0-0
Poniedziałek, 6 kwietnia 2020 r. godz. 18:10
~Ytko
W ciągu 8 minut wyklepałeś 3 takie długie teksty...i piszesz dalej, czy leki już zaczęły działać?
+0-0
Poniedziałek, 6 kwietnia 2020 r. godz. 17:40
~Hern
A czym zajmuje się sejm i partia rządząca. Ano tylko wybory i koryto. Prezes chce władzy absolutnej i musi mieć co chce. Ludzie sie nie liczą. Nie zajmują się wirusem, brakiem wszystkiego w szpitalach i upadającą gospodarką, bankrutującymi firmami, lawinowo rosnącym bezrobociem, tylko myślą jak utrzymać pełnie władzy i pełne koryto dla siebie. Pokazali na czym im zależy! Na sobie.
+0-0
Poniedziałek, 6 kwietnia 2020 r. godz. 19:58
~Kochanek Bolo-lobo
Dwa kciuki w górę
+0-0
Poniedziałek, 6 kwietnia 2020 r. godz. 17:35
~PiS = PZPR
Maly satrapa Kaczyński chce okłamać Polaków, aby przymusić ich do pójścia na wybory. W Polsce statystyki zachorowań mogą być nawet 10-krotnie zaniżone. A jedynie prawdziwe i rzetelne dane pozwalają skutecznie walczyć epidemią. Za fałszowanie danych Polacy zapłacą życiem i zdrowiem, niestety...
+0-0
Poniedziałek, 6 kwietnia 2020 r. godz. 18:36
~pizdrek
POcałuj go pod ogon jego kota
+0-0
Poniedziałek, 6 kwietnia 2020 r. godz. 18:11
~Ytko
Tak samo myślimy jak czytam
+0-0
Poniedziałek, 6 kwietnia 2020 r. godz. 16:07
~Nadia
Ten starosta trzyma się stołka z twarzą pokerzysty . Gowin fakt ma godność ale kto tego oczekuje od starosty wierzy chyba w zębowa wróżkę
+0-0
Poniedziałek, 6 kwietnia 2020 r. godz. 15:35
~Idę na wybory
Prezes - Gowin 3:0. I znowu Pan Prezes ograł intelektualistę.
+0-0
Poniedziałek, 6 kwietnia 2020 r. godz. 19:20
~vika
Richardo powinieneś zrobić sobie test bo się jąkasz, a to też należy do objawów zarażenia koronowego
+0-0
Poniedziałek, 6 kwietnia 2020 r. godz. 18:43
~Richardo
Idz na wybory bo Nie masz co do roboty to przynajmniej Nie umrzesz z nudów! Będziesz jeden z pięciu w Stalowej Woli!
+0-0
Poniedziałek, 6 kwietnia 2020 r. godz. 18:43
~Richardo
Idz na wybory bo Nie masz co do roboty to przynajmniej Nie umrzesz z nudów! Będziesz jeden z pięciu w Stalowej Woli!
+0-0
Poniedziałek, 6 kwietnia 2020 r. godz. 15:13
~malwa
Skąd się wzięła ta durna nazwa "szpital"? To się nijak nie ma do naszego zdrowia. Ja bym zmieniła nazwę na "Wyzdrowialnia Miejska", albo "POmagarnia Miejska".
+0-0
Wtorek, 7 kwietnia 2020 r. godz. 18:46
~mamuszka
Straznica zdrowotnosci
+0-0
Poniedziałek, 6 kwietnia 2020 r. godz. 18:42
~starosta
Stabilna Lecznica
+0-0
Poniedziałek, 6 kwietnia 2020 r. godz. 17:09
~luna
Zaszczyk na Peryferiach
+0-0
Poniedziałek, 6 kwietnia 2020 r. godz. 15:53
~aptekarz
Kroplówka Miejska
+0-0
Poniedziałek, 6 kwietnia 2020 r. godz. 15:45
~marszałek
"Kopertnikarnia Miejska"
+0-0
Poniedziałek, 6 kwietnia 2020 r. godz. 15:42
~wirusolog
Wylęgarnia Miejska
+0-0
Poniedziałek, 6 kwietnia 2020 r. godz. 15:39
~Dodge
Pislamski lazaret
+0-0
Poniedziałek, 6 kwietnia 2020 r. godz. 15:00
~Xxx
Na Oddziale obs teoretycznie pracować mają niby wszyscy lekarze z szpitala poza oiom sor i neurologia, jak to wyobraża sobie starostwo i dyrekcja w zakresie kompetencji lekarzy którzy mają się tam znalezc oraz w zakresie potem ich dalszej pracy na swoich macierzystych oddziałach? To raczej grozi katastrofa niż pomocą dla przyszłych pacjentów oraz wybuchem bomby epidemicznej w całym szpitalu, takie jest moje zdanie choć szczegółów tego pomysłu nie znam
+0-0
Poniedziałek, 6 kwietnia 2020 r. godz. 16:07
~Wandzia
Absolutna racja. Ten absurdalny pomysł w błyskawicznym czasie może wywołać hekatombę zarażeń. Zagraża calkowitym zamknięciem szpitala, zagraża zdrowiu chorych i zdrowych. Pokażcie tego stratega co to wymy#lił.
+0-0
Poniedziałek, 6 kwietnia 2020 r. godz. 14:54
~Ciezarna8mc
Brawo starosta! To ten oddział będzie teraz tam, gdzie ginekologia i położnictwo!?!?!??!!! A już się prawie dałam przekonać by rodzić w stalowowolskim szpitalu...
+0-0
Poniedziałek, 6 kwietnia 2020 r. godz. 14:45
~El_bieta
Ten artykuł miał mieszkańców uspokoić jak mniemam, a wyszło jak zawsze.....
+0-0
Poniedziałek, 6 kwietnia 2020 r. godz. 14:21
~JT
A co ma Pan mówić panie starosto. W szpitalu jest loteria. Pielęgniarki i lekarze nie mają należytego sprzętu wg wytycznych ministerstwa. Jakieś szmatki i tyle na twarz. Gdzie są przyłbice? Te co pan prezydent robił na 3d? Pielęgniarki jak same sobie nie kupią to są narażone. W szpitalu jest jedną wielką loteria. I tyle. Na kogo trafi to będzie miał problem... Bo personel medyczny nie ma odpowiedniego zaplecza i zabezpieczenia. Salowe latają od oddziału do oddziału też bez należytych norm. To wszystko co się dzieje to wołano pomstę do Nieba. Sytuacja może jest stabilna. Fakt. Ale drugi fakt jest taki, że jak trafi kosa na kamień to będzie pozamiatane. Jak służby medyczne narażone na syf są niechronione, jak pójdą na kwarantanny to kto będzie leczył? O tym się nie mówi. Bo mówi się to co przeciętny człowiek chce usłyszeć.
+0-0
Poniedziałek, 6 kwietnia 2020 r. godz. 19:13
~Ytko
Oj jak ja się staram, nie masz pojęcia, ale tylko dla swojej żony podczas karesów, na resztę starania jestem za leniwy. Z ciebie to małostkowy i zakompleksiony pajac. Ja jak coś przeczę lub źle zrobię to na klatę biorę i przeproszę lub poprawie. Nikomu błędu nie wytykam i nie wykorzystuję tego do hejtu.
+0-0
Poniedziałek, 6 kwietnia 2020 r. godz. 15:26
~Lobo
Ytko, najpierw pomyliłeś "tłuk z łuk", a teraz następne ...ups. Staraj się lepiej, bo nie jesteś wiarygodny przez takie wpadki. A tak się starasz dobrze wypaść przed zleceniodawcami... Możesz spaść w dól w ich rankingach dla troli.
+0-0
Poniedziałek, 6 kwietnia 2020 r. godz. 15:09
~lokie
Czy już znalazł się ktoś kto będzie szył fartuchy dla personelu? Czy organ prowadzący próbuje w ten sposób pomóc naszej(jego) lecznicy? Dlaczego tak ciężko i mozolnie idzie zabezpieczenie w podstawowy sprzęt ochrony osobistej?
+0-0
Poniedziałek, 6 kwietnia 2020 r. godz. 15:06
~Ytko
Rozciągłości * ups
+0-0
Poniedziałek, 6 kwietnia 2020 r. godz. 14:37
~Ytko
Racja w całej rościągłosci
+0-0
Poniedziałek, 6 kwietnia 2020 r. godz. 14:14
~Pecevu
Do DPS też dodzwonić się nie można.
+0-0
Poniedziałek, 6 kwietnia 2020 r. godz. 14:04
~Bolo
Zaginął manukun, pojawił się Ytko. Świat nie zna próżni! Musi być jeden ekspert od wszystkiego. Fachowiec od baletu mongolskiego po loty kosmiczne! Dzięki że jesteś.
+0-0
Poniedziałek, 6 kwietnia 2020 r. godz. 20:32
~Wasze lustro
Dlaczego wyzywasz ludzi od "gnojow", Bolo - ty Pisowski maly smierdzielu! Jedz szybko do Warszawy, moze ci dadza jeszcze polizac tylnia czesc ciala waszego mafijnego "bossa" Kaczynskiego, ktory wlasnie konczy swoje dzielo przerobienia Polski na cwierc-dzika republike bananowa!
+0-0
Poniedziałek, 6 kwietnia 2020 r. godz. 18:25
~Ytko
Z racji wykonywanego zawodu muszę się dokształcać, uważaj bo może twoje dziecko lub wnuk narażone jest na moje przewrotów teorie. Bolo-lobo fajnie się cię wkręca nie przeczę :))))
+0-0
Poniedziałek, 6 kwietnia 2020 r. godz. 18:15
~Ytko
Lobo-bolo a czy ty wiesz że nie tylko gówniarze studiują? Taka podpowiedź średniak kończyłem jak w Huta leciała na ryj. Policz
+0-0
Poniedziałek, 6 kwietnia 2020 r. godz. 15:54
~Bolo
Lobo - przecież się przyznał, że jest gówniarzem, studencikiem. To co on może o życiu wiedzieć? Jak jego idole Vat podnosili, to odbierał dyplom w przedszkolu. Więc ignorować gnoja!
+0-0
Poniedziałek, 6 kwietnia 2020 r. godz. 15:06
~Lobo
Bolo, ja bym taki wyrozumiały dla tego kmiotka nie był. To celowy panikarz i kuracja pałą i zimna wodą by się mu przydała na otrzeźwienie. Bo się nic innego nie dzieje u nas niż gdzie indziej w Europie i na świecie, a u takich jak on to Polska jest na pierwszym miejscu na mapie koronawirusa. A jest przecież dużo lepiej niż w innych krajach, dzięki mądremu i kompetentnemu rządowi. Dlatego to kmiotek i tylko jemu POdobni się łapią na te jego "teorie".
+0-0
Poniedziałek, 6 kwietnia 2020 r. godz. 14:56
~Ytko
Sorkens ale do potem, mam wykład że średniowiecza który muszę odsłuchać by jakoś ten rok zaliczyć. Cmok w dzioba i nie tęsknij za bardzo
+0-0
Poniedziałek, 6 kwietnia 2020 r. godz. 14:34
~Ytko
Nie mogę cię (celowo z mej) zawieść. I tak tytułu mistrza plucia, wyzywania i wszechwiedzy ci nie odbiorę bolo-lobo i co tam jeszcze masz. Ja się nie przebieram bo po co?
+0-0
Poniedziałek, 6 kwietnia 2020 r. godz. 13:47
~OJCIECKOGUCIK
ZARZAD STAROSTWA STAL SIE NIEWIARYGODNY, POWINNI W OBECNEJ SYTUACJI ZROBIC TO CO GOWIN. PODAC SIE DO DYMISJI!!!!
+0-0
Poniedziałek, 6 kwietnia 2020 r. godz. 13:47
~Ytko
Tak mnie zastanawia dlaczego o sytuacji nie informuje personel medyczny, wiem że są zawaleni pracą i przemęczeni ale z racji zawodu chyba bardziej kompetentni.
+0-0
Poniedziałek, 6 kwietnia 2020 r. godz. 13:44
~Sylwek
Co na to inspekcja sanitarna? Możeby wreszcie SANEPID się odezwał?
+0-0
Wtorek, 7 kwietnia 2020 r. godz. 15:32
~Tworki pozdrawiają
sanepid ma na to wyje..ne
+0-0
Poniedziałek, 6 kwietnia 2020 r. godz. 13:40
~Zenek
Jak można przyjmować do szpitala obecnie kogokolwiek o którym nie wiadomo czy ma COVID 19? To idiotyzm, taki sam jak wpuszczenie na SOR zarażonego księdza!
+0-0
Poniedziałek, 6 kwietnia 2020 r. godz. 13:36
~Anna
Co za bzdury i okłamywanie mieszkańców. Pacjenci którzy zostali wypisani w piątek z oddziału wewnętrznego a mieli kontakt z zarażoną koronawirusem pielęgniarką do dnia dzisiejszego nie zostali przebadani ani objęci kwarantanną!!!!!
+0-0
Poniedziałek, 6 kwietnia 2020 r. godz. 15:20
~anonim
No nie wiem, moja ciocia jest tam pielęgniarka nie wiem jak wyglada sytuacja z wypisanymi ale personel i pacjenci z oddziału zostali przebadani ich wyniki są ujemne. Badania zostaną powtórzone jeszcze raz dla pewności, ale zarażona przebywała na zwolnieniu lekarskim od soboty 28 marca. Po co siać panikę, to do niczego dobrego nie doprowadza.
+0-0
Poniedziałek, 6 kwietnia 2020 r. godz. 13:55
~xyz
Jeśli jest tak jak pani Anna pisze to sprawą winien zainteresować się organ ścigania. Jest to skandal, brak szacunku nie tyle do pacjenta co do przepisu obowiazujacego wszystkich a szczególnie osoby funkcyjne.
+0-0
Poniedziałek, 6 kwietnia 2020 r. godz. 13:33
~Pecevu
Sorry za pytanie, czy można jeszcze dzisiaj na cmentarz wejść czy już nie?
+0-0
Poniedziałek, 6 kwietnia 2020 r. godz. 13:43
~Pecevu
Dzięki :)
+0-0
Poniedziałek, 6 kwietnia 2020 r. godz. 13:42
~Podobno
OD JUTRA NIE WOLNO.
+0-0
Poniedziałek, 6 kwietnia 2020 r. godz. 13:22
~nowy
q..as w doooopie też jest stabilny....
+0-0
Poniedziałek, 6 kwietnia 2020 r. godz. 13:20
~Ytko
Wytycznych nie ma bo starzec poselstwo gowina przyjmował i łaskawie kazał mu się podać do dymisji. Te ochłapy tutaj mają kogoś uspokoić?
+0-0
Poniedziałek, 6 kwietnia 2020 r. godz. 13:19
~Marian
Oddział Obserwacyjny? Katastrofa! To oznacza potencjalne wprowadzenie zakażeń do szpitala niejednoimiennego. Zatrudnić na tym oddziale starostę, dyrektora i terytorialsów! To zagrożenie dla szpitala, pacjentów i. obsługi.
+0-0
Poniedziałek, 6 kwietnia 2020 r. godz. 13:19
~lokata
To jest zbyt mało. lakoniczna informacja pod którą nikt nie raczył sie podpisać. Panie starosto przeciez jest pan szefem sztabu (powiatowym!) antykryzysowego to dlaczego nie organizuje pan konferencji w sprawach niezwykle dla mieszkańców istotnych? Dziennikarze mogliby dopytać o rzeczy li tylko z pracy nie tylko tej lecznicy ale z terenu powiatu. Czy chodzi może nie tyle o sianie zamętu przez pana co o przeczekanie czasu bardzo niewygodnego przed organizacją wyborów? W ogóle to zapytać warto, czy jest pan zwolennikiem w jakiejkolwiek formie wyborów prezydenckich w dniu 10 maja br.?
+0-0
Poniedziałek, 6 kwietnia 2020 r. godz. 13:08
~hahaha
Dlaczego nikt na stronie powiatu pod tym gniotem się nie podpisał "byłe pismaki"? Jak wam wstyd to się zwolnić!
+0-0
Poniedziałek, 6 kwietnia 2020 r. godz. 12:57
~MIESZKANIEC
SPOKO. WSZYSTKO OK. ALE NADAL NIE MOZNA SIE DODZWONIC NA ODDZIAL WEWNETRZNY. NIE MOZNA UZYSKAC INFORMACJI O STANIE ZDROWIA PACJETOW. ZROBCIE Z TYM PORZADEK BO MY RODZINY PACJETOW NIE WIEMY JAKI JEST STAN ZDROWIA NASZYCH BLISKICH. MY SIE DENERWUJEMY I MARTWIMY. MIESZKANCOW PANIE STAROSTO MOZE I PAN USPOKOIL ALE RODZINY NADAL NIC NIE WIEDZA. A CO MNIE OBCHODZA MIESZKANCY. MNIE INTERESUJE MOJ CZLONEK RODZINY KTORY PRZEBYWA NA ODDZIALE WEWNETRZNYM. TYLKO ODBIJANIE PILECZKI PROSZE ZADZWONIC TU I TAM. MIELI ZADZWONIC I NADAL JEST CISZA. NIECH KTOS ZOSTANIE ODDELEGOWANY DO TEL I ZADZWONI DO RODZIN PACJETOW. WIECIE ZE LAMIECIE PRAWO O DOSTEPIE DO INFORMACJI?? CZY JESZCZE TEGO NIE WIECIE??
+0-0
Poniedziałek, 6 kwietnia 2020 r. godz. 16:14
~MIESZKANIEC
@pytanie. Jak ktos jest w stanie ciezkim to jak ma zadzwonic? Pomyslales o tym?? Czy tylko glupio pytasz?
+0-0
Poniedziałek, 6 kwietnia 2020 r. godz. 16:12
~MIESZKANIEC
@taka prawda. A moze ordynator tez nie odbiera?
+0-0
Poniedziałek, 6 kwietnia 2020 r. godz. 13:42
~Lelum
Padły baterie w telefonach a ładować nie wolno bo się prąd kradnie
+0-0
Poniedziałek, 6 kwietnia 2020 r. godz. 13:38
~Taka Prawda
Może na ten temat powinien się wypowiedzieć Lekarz Ordynator Oddziału a nie Pan Starosta
+0-0
Poniedziałek, 6 kwietnia 2020 r. godz. 13:33
~Pytanie
A chorzy pacjenci na wewnętrznym nie mają własnych telefonów żeby skontaktować się z rodziną ???
+0-0
Poniedziałek, 6 kwietnia 2020 r. godz. 12:55
~lama
Czy ten facet wstydu nie ma? Co Ty pierd...koleś?
+0-0
Poniedziałek, 6 kwietnia 2020 r. godz. 12:41
~Ytko
Nic tylko łyknać jak pelikan rybę
+0-0
Stalowka.NET - Wiadomości lokalne z miasta Stalowa Wola i okolic
Copyright 2001 - 2020 Stalowka.NET
  » O nas  » Redakcja  » Reklama  » Kontakt
Wszelkie prawa zastrzeżone.
X Ta strona korzysta z plików cookie w celu świadczenia usług i realizacji potrzeb użytkowników. Pliki te mogą być zapisywane w pamięci Twojego urządzenia. Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki internetowej. Więcej w polityce prywatności.