Stalowa Wola Stalowa Wola: Huta Stalowa Wola
Wiadomości lokalne z miasta Stalowa Wola i Powiatu Stalowowolskiego. Najnowsze! Najszybciej!
Kamera na żywo na panoramę Stalowej Woli na skrzyżowanie al. Jana Pawła II z ul. KEN
Nagrania audio, rozmowy z ciekawymi ludźmi
Fotografie z najważniejszych wydarzeń w Stalowej Woli
Kanał youtube.stalowka.net - Pierwsza stalowowolska telewizja internetowa
Encyklopedia miasta Stalowa Wola
Zapowiedzi zbliżających się wydarzeń kulturalnych
Baza adresowa najważniejszych firm i instytucji życia publicznego
Bezpłatna baza ogłoszeń dla mieszkańców miasta Stalowa Wola jak i Powiatu Stalowowolskiego
Twoje konto
Strona główna  Stalowa Wola / Wiadomości Czwartek, 28 maja 2020 r. Imieniny: Augustyna, Ingi, Jaromira
 Wiadomości lokalne
» Rewelacyjne efekty odchudzania w Gabinecie Projekt Zdrowie! Ponad 21 kg mniej w zaledwie 3 miesiące!
» Kino samochodowe w Stalowej Woli. Wyświetlą Boże Ciało i Iluzję 2
» Szpital szuka lekarza kierującego oddziałem psychiatrycznym
» W dawnym rezerwacie Sochy usuwają drzewa zagrażające bezpieczeństwu
» Zarząd Huty Stalowa Wola bez zmian
» Kontynuacja remontu konserwatorskiego budynku dawnego sądu
» W Klasztorze zamilkły organy
» Rdzawe ślady na ścieżce rowerowej. Co to jest? - pytają mieszkańcy
» Miasto przedłuża nabór na dofinansowanie do zakupu kotłów grzewczych
» Kierował ciężarówką mając blisko 3 promile alkoholu w organizmie
» Znajdź czas dla siebie w ESTET!
» Gospodarstwo Agroturystyczne "Madejówka" - miejsce do relaksu i dobrej zabawy!
Więcej » 
 Zasłyszane...
"Najciekawsze na tej wystawie jest spojrzenie na rozwój Stalowej Woli z perspektywy mieszkańca, człowieka. Jego dzieciństwo, dorastanie, miłość, sukces przemijanie".
Katarzyna Zarzycka, Muzeum Regionalne w Stalowej Woli
 Imprezy w mieście
» Wystawa na 100-lecie urodzin św. Jana Pawła II
Więcej » 
 Fotoreportaże
Stalowa Wola: Nowy przystanek kolejowy PKP Stalowa Wola - Charzewice
»Nowy przystanek kolejowy PKP Stalowa Wola - Charzewice
»Pierwsza potańcówka dla seniorów
»Stalowa Wola: Polska Wystawa Gospodarcza 2020
»Orszak Trzech Króli 2020
»Stacja Rozwadów: nowe perony i infrastruktura na Lublin
Więcej » 
Wiadomości lokalne / News

Sobota, 4 kwietnia 2020 r. godz. 12:51     /Magdalena Rodecka/
Oddział Wewnętrzny zamknięty. Pacjenci i pracownicy objęci kwarantanną

Po tym jak u jednej z pielęgniarek Oddziału Wewnętrznego w szpitalu w Stalowej Woli, stwierdzono obecność koronawirusa, dyrekcja zdecydowała się na jego zamknięcie. Pacjenci i personel objęci są kwarantanną.
Po tym jak u jednej z pielęgniarek Oddziału Wewnętrznego w szpitalu w Stalowej Woli, stwierdzono obecność koronawirusa, dyrekcja zdecydowała się na jego zamknięcie. Pacjenci i personel objęci są kwarantanną.
Fot. Jacek Rodecki
Po tym jak u jednej z pielęgniarek Oddziału Wewnętrznego w szpitalu w Stalowej Woli, stwierdzono obecność koronawirusa, dyrekcja zdecydowała się na jego zamknięcie. Pacjenci i personel objęci są kwarantanną.

Po tym jak wczoraj pobrano do badań próbki od pracowników Oddziału, dziś rzeszowski SANEPiD poinformował o pierwszych wynikach. Dla siedmiu osób okazał się on negatywny, co oznacza, że nie stwierdzono zakażenia COVID-19. To pierwsza tura badań. Będą one przeprowadzane ponownie za kilka dni.

W związku z zamknięciem Oddziału Wewnętrznego nastąpiły zmiany organizacyjne. Oddział I Kardiologii przeniesiono do Oddziału Kardiologii II. W związku z tym, że personel "wewnętrzny" jest objęty kwarantanną, pacjenci są pod nadzorem kadry z Kardiologii I. Pacjenci z Oddziału Dermatologicznego są wypisywani z lecznicy do domów aby zwiększyć od poniedziałku dostępność personelu pielęgniarskiego.

- Kluczowy jest dla nas czas oczekiwania na pozostałe wyniki badań personelu na obecność koronawirusa, który obecnie jest poddawany kwarantannie. Wówczas zapadnie decyzja czy pacjenci przebywający na oddziale męskim będą mieli pobierane próbki, wszystko wskazuje na to, że tak. Tu ostateczna decyzja należy do stacji epidemiologicznej - mówi Edward Surmacz, dyrektor szpitala.

Pytaliśmy co z osobami, które w międzyczasie wypisano z Oddziału Wewnętrznego do domów. Informacja kto i kiedy opuścił szpital jest w posiadaniu Sanepidu, który zaleci o ile jeszcze tego nie zrobił kwarantannę bądź pobranie próbek. Problemem zaczyna być przepustowość laboratoriów oraz czas oczekiwania na wynik bowiem liczba zakażeń na terenie Podkarpacia się powiększa.

Cały czas trwa wywiad środowiskowy, mający dać odpowiedź z kim zakażona kobieta mogła mieć kontakt jeżeli chodzi o pacjentów oraz pozostałe osoby. Sanepid sprawdza rozkład dyżurów, czy mogła być świadczyć usługi medyczne w innych miejscach.

Narazie nie wiadomo czy do zakażenia doszło w szpitalu bądź w innych okolicznościach. Kluczowe będą zatem pozostałe wyniki badań oraz te powtórzone za kilka dni.

Obecnie na Oddziale Wewnętrznym przebywa 30 pacjentów.

Strona do druku Drukuj artykuł    

Jeżeli masz jakieś ciekawe informacje, chcesz przekazać coś ważnego,
coś interesującego, nie wahaj się - napisz do nas: redakcja@stalowka.net

Dodaj komentarz do artykułu »  

Wtorek, 7 kwietnia 2020 r. godz. 10:37
~boczek
KiedyTOTALNA TARGOWICA siedziala przy korycie i nie bylo zadnej epidemii zawsze chcieli robic wybory przez internet. Teraz gdy rzad PIS dla bezpieczenstwa Polakow chce zrobic wybory korespondencyjne to TOTALNIACY mowia ze PIS chce te wybory sfalszowac. Widocznie kiedy siedzieli przy korycie to tylko z tego powodu chcieli wyborow prez internet.Ale madry PIS im na to nie pozwolil.
+0-0
Poniedziałek, 6 kwietnia 2020 r. godz. 17:50
~Jony
@nocna kawa, zamówili zestawy do głosowania włącznie ze skkreslonym na liście już jedynym słusznym kandydatem. Wiec twoje obawy nie maja znaczenia. Czy ty zaglosujesz, czy za ciebie zagłosują. Nie ważne jak ludzie zaglosuja, ważne kto będzie głosy liczył. A to, że kandydat jest już zakreślony, to powiedzą że nie chcą narażać obywateli na wirusa, na zbędny stres wyborczy i zaoszczędzą na długopisach. Czego można się spodziewać po takich mistrzach chorych na władze za wszelką cenę, nawet po trupach? Od pięciu lat pokazują że tylko oni się liczą i od pięciu lat kłamią, depczą prawo, depczą instytucje, a ostatnio nawet środkowy palec pokazują i są z tego dumni. Pycha ich zgubi.
+0-0
Poniedziałek, 6 kwietnia 2020 r. godz. 05:23
~nocna_kawa
Dobrze! A co z wyborami? Jak ktoś nie mieszka w miejscu zameldowania, to gdzie mu dostarczą, jak nie wiedzą. Jeżeli nie ktoś nie dostanie, to znaczy, że może sądzić państwo o bezprawne pozbawienie go praw obywatelskich. Rozumiem, że koperta będzie wrzucona do każdej skrzynki? Czy ktoś, kto ma kilka mieszkań dostanie kilka kopert? PESEL, oświadczenie, karta. I służby w rękach przestępcy. Po co to... Wyniki są juz wydrukowane!
+0-0
Poniedziałek, 6 kwietnia 2020 r. godz. 15:31
~Lobo
Ytko, znowu o jakiś "oszystwach" piszesz. O co ci chodzi? Ale z ciebie baran niedouczony.
+0-0
Poniedziałek, 6 kwietnia 2020 r. godz. 15:28
~poranna_kawa
jak to co? Nie wiesz nocny narkomanie? 10-go MAJA!
+0-0
Poniedziałek, 6 kwietnia 2020 r. godz. 09:31
~Ytko
Moim skromnym zdaniem każda teraz narzucona myśl na temat technicznej strony wyborów będzie miejscem na nadużycia i oszystwa. Korespondencyjnie, internetowo czy jak tam sobie wymyślą żeby tylko stary dziad z kotem dalej kawior wpierdalał za naszą kasę.
+0-0
Poniedziałek, 6 kwietnia 2020 r. godz. 08:46
~figa
Na temat skuteczności takiej formy glosowania wypowiedział sie nasz najwiekszy sojusznik, mentor i ijciec opatrznościowy sam Donald Trump. Nazwał takie wybory patologią a ludzi chcących je wprowadzić oszustami i uzasadnił dlaczego tak jest. Komu jak komu ale Trampowi wierzy każdy z naszego rządu bo nawet się nie obrażą gdy nie pozwoli im usiąść podczas oficjalnej wizyty. To jednak gminy będą zmuszane do powolywania komisji wyborczych... Kto poniesie odpowiedzialność za zakażenie kogokolwiek z takiej komisji? Ludzie czy wy nie widzicie tego, że jesteście manipulowani, że wami załatwia się podłe interesy jednego polityka? Ocknijcie się i powiedzcie STOP krętactwu politycznemu. Dzisiaj nawet w wywiadzie radiowym prymas Polak prosił by nie wychodzić z domu i podporządkować się zaleceniom ministra zdrowia a wam się chce w szopce pod tytułem "WYBORY" GRAĆ GŁÓWNE ROLE?
+0-0
Poniedziałek, 6 kwietnia 2020 r. godz. 08:32
~Bolo
No popatrz! Potrafią Polacy za granicą głosować, a ty masz problem, bo mieszkasz pod innym adresem? Tak szczerze, choć to niemożliwe, czy jakby sondaże mówiły, że Kidawa ma 60% to też nie chcielibyście głosować? Bo ja mam wrażenie, że chodzi o grę na czas i wymianę kandydatki na kogoś mądrzejszego. Dodam, że ja jestem przeciwny wyborom w lokalach, ale korespondencyjnie są jak najbardziej ok.
+0-0
Niedziela, 5 kwietnia 2020 r. godz. 19:55
~Jacenty
Do pisiorskiego jełopstwa co jeszcze musi się stać doprowadzicie do tego że ludzie bedą umierać w samotności w domach i na ulicach co jeszcze żebyście zrozumieli że jesteśmy w czarnej doopie.I to wszystko dzięki WAM.
+0-0
Niedziela, 5 kwietnia 2020 r. godz. 23:25
~Jo
A le w Hameryce i Anglii na pewno ...
+0-0
Niedziela, 5 kwietnia 2020 r. godz. 20:14
~Bolo
To w Hiszpanii i we Włoszech też PiS rządzi?
+0-0
Niedziela, 5 kwietnia 2020 r. godz. 19:19
~husarz
Helmut nie rozpaczaj, tylko szabla w dłoń, ciapowatych goń i swój kraj broń!
+0-0
Niedziela, 5 kwietnia 2020 r. godz. 14:20
~pacjent
Dlaczego wojsko sprawdza i zabezpiecza tylko pacjentów, natomiast pracownicy szpitala wchodzą na zmiany bez kontroli w namiocie?
+0-0
Niedziela, 5 kwietnia 2020 r. godz. 17:12
~milicjant
Bo mogą.
+0-0
Niedziela, 5 kwietnia 2020 r. godz. 13:24
~Wkurzony
Do wszelkiej maści pisolubow. Zastanówcie się dlaczego u nas robią 5000 testów dziennie A w Czechach 30.000 nie mówię p RFN bo tam ponad 60.000. Tylko po to zeby powiedzieć że można głosować A później zmieni się I prezesa sądu najwyższego i wtedy ogłosi stan klęski i chwycił naród za twarz, .Kiedy wy się nauczyciel że państwo wysoko z wad podatki rzuciło ochlapy 500+ po to żebyście nie krzyczeli że kradną na potęgę. Tak kradną i obawiają się w spółkach sp, urzędach i firmach które teraz dzięki tej niby tarczy będą mogły już zupełnie w świetle prawa sprzedawać państwu za wielokrotność rzeczywistej wartości bez przetargu i bez odpowiedzialnosci urzędnika wszelkie towary potrzebne w tym momencie.
+0-0
Poniedziałek, 6 kwietnia 2020 r. godz. 09:20
~Bolo
Więc donieś do prokuratury.
+0-0
Poniedziałek, 6 kwietnia 2020 r. godz. 08:27
~nn
No bo ty bolo jesteś spośród tych złodziei.
+0-0
Niedziela, 5 kwietnia 2020 r. godz. 23:27
~stary
Gdzieś ty sie taki mundry uchował?
+0-0
Niedziela, 5 kwietnia 2020 r. godz. 16:14
~Boguśka
Czesi robią więcej testów, ale za to łatwiejszych. Na naszych testach są trudniejsze pytania. A i jeszcze nie słyszałam, żeby test kogoś wyleczył.
+0-0
Niedziela, 5 kwietnia 2020 r. godz. 15:35
~Lobo
Tys prawda Bolo
+0-0
Niedziela, 5 kwietnia 2020 r. godz. 14:00
~Bolo
Wolę jak oni kradną niż poprzednicy. A ktoś " kraść" musi. I znam conajmniej kilka osób popierających totalnych, a pierwszych w urzędzie z wnioskiem o 500+
+0-0
Niedziela, 5 kwietnia 2020 r. godz. 12:01
~Moher49
Fragment listu Stowarzyszenia Lekarzy Rosyjskich do Putina: " uważamy, że na świecie odbywa się zaplanowana na arenie międzynarodowej kampania paniki z przygotowaniem gleby do wprowadzenia elektronicznego obozu koncentracyjnego, która wygląda jak swoisty rodzaj "ćwiczenia" podporządkowania ludności pacyfikacji militarnej, pod pretekstem zagrożenia życia. A WHO, ogłaszając pandemię, najwyraźniej po prostu wykonała rozkaz światowej elity, która chce podporządkować sobie populację całej planety"
+0-0
Poniedziałek, 6 kwietnia 2020 r. godz. 08:59
~Ytko
etnologu eleż panie wykład.... Obecnie nie ma na świecie narodu nie wymieszanego. Pochodzenie etniczne to etniczne, my Słowianie środkowoeuropejscy szczycimy się tym że od Sarmatów pochodzimy ") etnicznie i podobno a oni pochodzili zbliskiego Wschodu bądź Azji czyli my też ta dzicz.
+0-0
Niedziela, 5 kwietnia 2020 r. godz. 22:46
~etnolog
może kiedyś byli, ale później im Azjaci i Mongołowie babki przeorali i im geny pomieszali. Słowianin brata Słowianina nie bije i nie okrada, a ruskie to widzisz co robią. To jest dzicz azjatycka z białą skórą. Na całym świecie mieszają, bo nie potrafią współżyć pokojowo, tylko grabić, palić i podbijać, tak jak azjatyckie dzikusy w dawnych czasach.
+0-0
Niedziela, 5 kwietnia 2020 r. godz. 21:20
~Ytko
etnolog tu się mylisz gdyż rosjanie są etnicznie Słowianami a dokładniej wschodniosłowianami.
+0-0
Niedziela, 5 kwietnia 2020 r. godz. 20:50
~mamuszka
haha Slav ale z ruskim DNA to widac jak na dloni
+0-0
Niedziela, 5 kwietnia 2020 r. godz. 19:13
~National Geografic
Moherowi się Ameryka Płd. z Afryką pomyliła, bo w Ekwadorze nikt z biedy nie umiera
+0-0
Niedziela, 5 kwietnia 2020 r. godz. 19:12
~Slav
mamuszka, Pan Duda nie jest tówj ruski trolu, tylko nasz polski Słowianin.
+0-0
Niedziela, 5 kwietnia 2020 r. godz. 17:59
~mamuszka
Etnolog a ty tez mozesz byc w grupie "podejrzanych"jezeli posiadasz ciemnä teczowke.Moze sie okazac ze ten Rosjanin zamieszkujäcy w srodku Rosji jest czystym Aryjczykiem.A nasz kochany Duda to morda czysto rasowo slowiansko-ruska.Wiec sobie te wywody moze osobiscie zbadac najlepiej na swoim wlasnym DNA.Odnosnie Kaczynskiego to niski kurdupel z urodä wskazujäcä mocno na azjatyckie korzenie
+0-0
Niedziela, 5 kwietnia 2020 r. godz. 17:43
~podróżnik
panie Moher, jest pan zielony. Byłem w Ekwadorze, piękna przyroda, smaczne i zdrowe jedzenie, świetny klimat, mili ludzie (katolicy). A gangi to wszędzie są, nawet w Niemczech i u Ruskich. To nie siej pan propagandy, jak pan nie masz pojęcia.
+0-0
Niedziela, 5 kwietnia 2020 r. godz. 17:34
~etnolog
mamuszka, ruskie to nie Słowianie, tylko mieszanka Słowian, Azjatów i Mongołów
+0-0
Niedziela, 5 kwietnia 2020 r. godz. 17:32
~lekarz bez granic
a ten "włoski lekarz" to też Konfederata, czy Żyd? Jest pan nieco niedouczony panie Moher49, ignoruje pan fakty i naciąga jakieś niesprawdzone opinie pod swoją teorię spiskową. A jeżeli chodzi o Ekwador to też nie jest tak jak pan mówi. To najlepszy kraj do życia w Ameryce Płd. i wielu Amerykanów, Kanadyjczyków i Brytyjczyków wybiero go do życia na swoją emeruturę. Oczywiście, że trzeba mieć oczy dookoła głowy, ale tak żle jak pan to przedstawia to nie jest. Pogoogluj pan trochę.
+0-0
Niedziela, 5 kwietnia 2020 r. godz. 16:57
~mamuszka
Jestem slowianskim trollem.Slawa tak pozdrawiam
+0-0
Niedziela, 5 kwietnia 2020 r. godz. 16:24
~Moher49
Panie lekarzu bez granic - Włoski lekarz napisał, że nikt we Włoszech nie umarł na tego tzw korona-wirusa. Natomiast w Ekwadorze od wielu lat jest burdel, bezhołowie. Kraj, który ma prawie tyle ropy co Wenezuela, jest w ciągłym kryzysie, bieda, brak wszystkiego. stąd te trupy na ulicach, nie z jakiegoś wirusa.
+0-0
Niedziela, 5 kwietnia 2020 r. godz. 15:39
~lekarz bez granic
Pod jakim "pretekstem zagrożenia życia??? Naprawdę??? Jedź do Włoch to zobaczysz sterty trupów, albo do Ekwadoru, bo leża na ulicach jednego z głównych miast, bo służby nie mogą wyrobić z pochówkiem. Znowu teoria spiskowa panie Moher49. Cały świat jest "be" tylko Wladimirowicz "cacy". To widać po wsparciu mamuszki komuszki, co jest ruskim trolem...
+0-0
Niedziela, 5 kwietnia 2020 r. godz. 13:56
~mamuszka
Logicznie mysläc o to chodzi
+0-0
Niedziela, 5 kwietnia 2020 r. godz. 08:11
~A ja na nich głosowałam
Szkoda, że nasza opozycja tylko oświadczenia wydaje i wzdycha zaniepokojina. Jeden radny kupił 130 maseczek, ale co to da? Jak mogli pokazać gest i dać diety na szpital, to nie zrobili tego. Smutne to, przykre to...
+0-0
Niedziela, 5 kwietnia 2020 r. godz. 15:41
~Ba_bara
Ty El_bieta broń Boże nie głosuj, bo komisja wyborcza się nie połapie o co tobie chodziło.
+0-0
Niedziela, 5 kwietnia 2020 r. godz. 11:54
~El_bieta
Tu wskazówka by głosować na jedynie słuszną i prawą partię? ").
+0-0
Sobota, 4 kwietnia 2020 r. godz. 22:00
~zrozpaczony Helmut
A u nas przed meczetem w berlińskiej dzielnicy Neukölln spotykają się wierni i skandują Allach Akbar. Zakaz spotkań powyżej 2 osób. Policje bezsilna, państwo z dykty. Czy tego chcecie Polacy???
+0-0
Niedziela, 5 kwietnia 2020 r. godz. 17:13
~mamuszka
000 wypraszam to sobie panie Helmut.Ja to najwyzej moge sie zajäc tresurä owczarkow niemieckich.Nie jestem zachlanna mam jednego kiedy chce to ma Siad na d..e ,kiedy chce to lape poda i ma cicho szczekac.Ruski mam charakter to dobrze bo genu niewolnika w nim brak.Niech zyje wolnosc,wolnosc i swoboda i bezkresnych stepow swiat
+0-0
Niedziela, 5 kwietnia 2020 r. godz. 15:46
~zrozpaczony Helmut
Hugo, ja nie muszę wracać, bo ja jestem w swoim (?) kraju, którego już nie poznaję, bo lewactwo ciapowatych nasprowadzało, a ci "inżynierowie i lekarze" z Afryki i Bliskiego Wsch. nawet szparagów nie chcą zbierać, tylko socjal nam zabierać. A takie mamuszki co szerzą hasłą "kozackiej wolności" to przyjeżdżają doopy naszym dziadkom podcierać i przy okazji trolują dla Wladimira.
+0-0
Niedziela, 5 kwietnia 2020 r. godz. 14:05
~mamuszka
Helmut najwiekszä wartosciä w zyciu jest kozacka wolnosc i Kon.W USA masz Corpo ktore zatrudnia krowy dojne stojäce po same pachy w gnoju ktore nigdy nie widzialy slonca nad glowä i zielonego pastwiska.A dla ciebie najwazniejsza wysokokaloryczna karma kukurydziania ale i to sie skonczy epidemiä Coli i smierciä krowy dojnej
+0-0
Niedziela, 5 kwietnia 2020 r. godz. 13:07
~Grzesiek S Wrocka
Hugo i rolka pisz więcej bo Gośka ma tylko 12% poparcia i wybory nie mogą się teraz odbyć. Znowu wygra ten cholerny Budyń! A potem Gośke się wymieni na jakiegoś Borisa, Tefałen przygotuje jakąś prowokację, może Niemcy nam pomogą i bendzie lepiej.
+0-0
Niedziela, 5 kwietnia 2020 r. godz. 11:12
~rolka
Nie zazdrość Niemcom a przyjedź to zobaczysz jakie ofensywne dzialania zakłada partyjny beton mniej więcej na apogeum pandemii, jak w całym kraju wyruszą ludzie poczty polskiej do naszych domów, nie będą wznosić arabskich okrzyków a siać zgrozę sobie i nam. Napisz coś mądrego do rządzących i zapytaj co oni chcą od nas? Dlaczego szykują nam ten armagedon?
+0-0
Niedziela, 5 kwietnia 2020 r. godz. 11:00
~Hugo
Zrozpaczony, wracaj do kraju a zaobaczysz czym zajmuj się władza. Zajmują się tylko wyborami i pozostaniem przy korycie i własną kasę. Szpitale zamykane, firmy padają, ludzie zwalniani bez środków. Co do zgromadzeń to u nas jest podobnie zgromadzenie, lans przed szpitalem w przy przekazywaniu przyłbic - sześć osób.
+0-0
Niedziela, 5 kwietnia 2020 r. godz. 04:46
~zrozpaczony Helmut
Nieprawda mamuszko komuszko, to tacy jak ty zakładają nam łańcuch na szyję. Poprzez swoje manipulacje medialne i trolstwo, które ty uprawiasz ruski agencie, służąc obłąkanemu Wladimirowi.
+0-0
Sobota, 4 kwietnia 2020 r. godz. 22:35
~mamuszka
to wygläda na to ze tylko oni sä wolni.Reszta zalozyla sobie wlasnorecznie lancuch na szyje
+0-0
Sobota, 4 kwietnia 2020 r. godz. 20:50
~PRAWDA
Proponuję opozycji się "zaniepokoić" już mają wprawę. Ludziom nie pomagają, tylko propaganda przed wyborami i lans.
+1-0
Sobota, 4 kwietnia 2020 r. godz. 22:01
~Ytko
Ocknij się, wyborów nie będzie w terminie bo nikt na nie nie pójdzie. Ludzie mają coś takiego jak zwoje mózgowe. Życie ważniejsze niż te wasze przepychanki. PiS po dla nich nawet papieru toaletowego szkoda a co dopiero karty wyborczej.
+0-0
Sobota, 4 kwietnia 2020 r. godz. 21:53
~James
Prawda to był organ prasowy Komunistycznej Partii Związku Radzieckiego, kłamał jak z nut. Tamto wróciło, co widzimy , ale nie w wykonaniu opozycji. Lans odstawia przed szpitalem kto inny.
+0-0
Sobota, 4 kwietnia 2020 r. godz. 20:48
~Nemo
Do Luna-- chiński nowy rok był 12-tego lutego. A pandemia w Italii już pod koniec stycznia. Włosi trochę olali temat na początku. My powinniśmy wyciągnąć z tego daleko idące wnioski. I jestem jak najbardziej za tym aby siedzieć w domu na tyłku.
+1-0
Sobota, 4 kwietnia 2020 r. godz. 21:30
~Bolo
Pierwszy przypadek we Włoszech był 19 lub 20 LUTEGO.
+0-0
Sobota, 4 kwietnia 2020 r. godz. 19:30
~brygida
Sanepid i jego decyzję dotyv,c ące. nuaszego szpitala wymagają pilnego wyjaśnienia. Dlaczego pacjenci pozostali na oddziale wewnetrznym ciągle nie zostali poddani testom. Kto na to pytanie odpowie, czy to nie stanowi zagrożenia dla całego szpitala i dla Stalowej Woli?
+0-0
Sobota, 4 kwietnia 2020 r. godz. 19:22
~malwa
To jak zamknięty, to znaczy, ze teraz wszyscy z tego oddziału są na kfarantannie.
+0-0
Sobota, 4 kwietnia 2020 r. godz. 18:34
~Hutnik
@Marek : Dużo więcej wylądowało na bruku.Tylko o tym się nie mówiło tylko sukcesywnie wyrzucało się ludzi na bruk za przyzwoleniem związków zawodowych ,niby broniących pracownika;)
+0-0
Sobota, 4 kwietnia 2020 r. godz. 17:45
~Moher49
Ludzie nie ulegajcie celowo szerzonej panice. Codziennie umiera w Polsce ok 1200 osób z różnych powodów, w tym na tego osławionego wirusa - kilka. Ci co produkują te świństwa w tajnych laboratoriach powinni wisieć, ich mocodawcy także. Takie laboratoria są w Chinach, były amerykańskie w Egipcie. Teraz są amerykańskie na Ukrainie. Ludzie ludziom to robią. Kara Boża ich dosięgnie.
+0-0
Niedziela, 5 kwietnia 2020 r. godz. 10:52
~Moher49
@ Wyborca PO, ruskie laboratoria są w Polsce. PIS co innego mówi, co innego robi. Polską rządzi banda czworga - PIS, PO, PSL, SLD. Rosjanie swoich zmarłych wywożą za miasto, tam płoną wieczne ognie i tam wrzucają nieboszczyków.
+0-0
Sobota, 4 kwietnia 2020 r. godz. 21:48
~wyborca PO
panie Moher49, a ruskie labolatoria to gdzie są??? Bo przecież, jak kitajce mają i Amerykany to i ruskie muszą mieć. Odpowiedz pan na to pytanie.
+0-0
Sobota, 4 kwietnia 2020 r. godz. 18:06
~wielbisław
A za przeproszeniem co ma bóg do tego? Gdzie jest teraz za przeproszeniem. Tylko nie zarzucać mi proszę tonu nienawiści do wiary jakiekolwiek.
+0-0
Sobota, 4 kwietnia 2020 r. godz. 17:35
~wielbisław
Czekam niecierpliwie na odzew włodarzy miasta bo to już nie przelewki co się wyrabia.
+0-0
Sobota, 4 kwietnia 2020 r. godz. 17:33
~Marek
do Luna: Jakby nie sprzedaż produkcji ładowarek chińczykom, to do dzisiaj hala M-16 i ZZN straszyły by pustkami a ok. 1000 osób pozostało na bruku. Tak więc podziękuj chińczykom, że zdecydowali się kupić ten zakład. Oczywiście można się licytować co do kwoty i warunków sprzedażny, ale to jest już inna kwestia. Tak więc zastanów się, bo gdyby nie oni to Twoi bliscy bądź znajomi zostaliby bezrobotnymi. Co do koronawirusa, to do chwili obecnej wszystkie zakażenia w Polsce pochodzą raczej z zachodniej Europy a nie z Chin.
+0-0
Niedziela, 5 kwietnia 2020 r. godz. 18:12
~nn
wynika z tego ze cieszysz sie z tego ze wreszcie ktos madry zajał sie ta częscia HSW bo Polacy sa za głupi i potrafia tylko doprowadzić do upadłosci taki zakład.
+0-0
Sobota, 4 kwietnia 2020 r. godz. 22:04
~wielbisław
Celowo przez U
+0-0
Sobota, 4 kwietnia 2020 r. godz. 21:39
~wielbisław
luna ty nie potrzebujesz kałacha, twój jad sam w sobie zabujczy, dla ciebie jak widzę wystarczy chińczykiem być by nie mieć prawa żyć :/
+0-0
Sobota, 4 kwietnia 2020 r. godz. 19:13
~luna
ale do Europy (do Włoch) wirusa przywlekli Chińczycy powracający z Chin po celebracji ich nowego roku. I widziałam wideo z Chińczykiem zasłonietym opaską na oczach z napisem obok, że jest human a nie wirus. A naiwni Italiance podchodzili do niego i ściskali go. No i się tak to zaczęło.
+0-0
Sobota, 4 kwietnia 2020 r. godz. 18:04
~nn
brednie
+0-0
Sobota, 4 kwietnia 2020 r. godz. 17:42
~wielbisław
Popieram.
+0-0
Sobota, 4 kwietnia 2020 r. godz. 16:15
~luna
I po co ta głupia PO sprzedała hutę Chińczykom. Teraz co roku będziemy się bali jak będą powracać z obochodów swojego nowego roku do naszego miasta.
+0-0
Niedziela, 5 kwietnia 2020 r. godz. 11:25
~polga
Nie bój się Chinczyków powracających ze swojej ojczyzny do miasta. Ono przeszli wszyscy kwarantannę, a zaklad został doskonale(jak na nasze warunki!) zabezpieczony. Każdy przy wejsciu ma mierzona temperaturę, wszyscy dostaja maseczki na twarz. Oby w innych zakladach były takie zasady.
+0-0
Niedziela, 5 kwietnia 2020 r. godz. 11:11
~Ryszard
Mądry pis jak d-bil
+0-0
Sobota, 4 kwietnia 2020 r. godz. 18:07
~nn
jakby było tak jak w Chinach, ze rzadzacy i dyrekcja odpowiadają przed plutonem egzekucyjnym, to Huta by dalej istniala. Jej nieistnienie to efekt pracy zarzadów i rzadzacych
+0-0
Sobota, 4 kwietnia 2020 r. godz. 17:29
~WyborcaPO
A w domu wszyscy zdrowi na mózg?
+0-0
Sobota, 4 kwietnia 2020 r. godz. 17:21
~Prawdziwa LUNA a nie jakaś tępa podróbka.
Po to, bo nikt inny nie chciał i dzisiaj chwasty tam by rosły.Zamiast Chińczyków bój się tych wszystkich pseudobiznesmenów powracających z podkulonymi ogonami z całej Europy.
+0-1
Sobota, 4 kwietnia 2020 r. godz. 16:09
~TRAMP
Czajniki wyprodukowali wirusa w koronie a teraz zalewają świat bezużyteczną tandetą medyczną. Nie dajcie się nabrać, bo czerwony to zawsze czerwony! Nie kupujcie czajnickiej tandety. Jak ich wirus nie dopadł to my ich uderzymy po kieszeni!
+0-0
Sobota, 4 kwietnia 2020 r. godz. 16:02
~Lol
Dziękujemy za pomoc Redakcji w nagłośnieniu tej tragicznej sytuacji może nasze działania uratują życie wielu mieszkańców naszego miasta!!! Wczoraj wypisano z wewnętrznego co najmniej 5 pacjentów z jednej sali w ciężkim stanie nie informując rodzin o zagrożeniu. Dzisiaj zamknęli oddział masakra dla rodzin
+0-0
Sobota, 4 kwietnia 2020 r. godz. 15:43
~malwa
Jak jest zaraza to musi by kfarantanna
+0-0
Sobota, 4 kwietnia 2020 r. godz. 22:21
~Ja
Kwarantanna jeśli już
+0-0
Sobota, 4 kwietnia 2020 r. godz. 15:25
~Anna
Dlaczego wczoraj o godzinie. 16 szpital wypuścił z oddziału wewnętrznego mojego 84 letniego Tatę który jest na liście osób, które miały kontakt z zarażoną!!!!!! Dlaczego nikt do dnia dzisiejszego do moich Rodziców nie zadzwonił!Szpital z jego sali wypuścił jeszcze 3 innych ciężko chorych pacjentów! Kto odpowie za ewentualne dalsze zarażenia!
+0-0
Niedziela, 5 kwietnia 2020 r. godz. 19:15
~kabi
W szpitalu nie funkcjonuja w takim razie obowiazujące procedury, a wszystko bylo zapiete na ostatni guzik. Tak przynajmniej zapewniali wspólnie na konferencji dyrektor szpitala wespół ze starostą. Panowie czy to wy mijacie się z prawdą czy to nieszczęśliwy przypadek w pracy? W każdym bądź razie odpowiednie organy winny się temu przyjrzeć i dokładnie sprawdzić.
+0-0
Sobota, 4 kwietnia 2020 r. godz. 20:05
~Anna
Mary:Cóż w stacji epidemiologicznej dowiedziałam się że Pan dyrektor będzie w poniedziałek!
+0-0
Sobota, 4 kwietnia 2020 r. godz. 19:14
~Mary
Jest szef sztabu kryzysowego , jego powiadom.
+0-0
Sobota, 4 kwietnia 2020 r. godz. 18:29
~Anna
Beti:kogo chronić, co za debilizmy piszesz? Chyba swoje tyłki, bo napewno nie mieszkańców miasta, skoro wysyła się ludzi do domu i nie informuje że mogą być zarażeni koronawirusem! Brak profesjonalizmu i bemyślność.
+0-0
Sobota, 4 kwietnia 2020 r. godz. 17:08
~- beti
może żeby chronić ?!!? nie widzisz co się dzieje na oddziałach w całej Polsce - Europie !! czas zająć się ojcem !! oddział wewnętrzny To nie ośrodek opiekuńczy może to dotrze do ludzi !!!
+0-0
Sobota, 4 kwietnia 2020 r. godz. 14:43
~Takto
Wczoraj ich wypuszczali, zeby dzisiaj pod naciskiem spoleczenstwa jednak ich odizolowac. Mam nadzieje ze bekniecie za to co robicie.
+0-0
Sobota, 4 kwietnia 2020 r. godz. 17:05
~-#$
kretynizm goni kretynizm człowieku czy ty nie widzisz co się dzieje !! bekniecie !! zacznijcie myśleć myśleć A nie takie pierdoly pisać . szpitale zamykają ; personel nie radzi sobie zamiast pomoc skarżcie - chory naród !!
+0-0
Sobota, 4 kwietnia 2020 r. godz. 14:26
~wiki
Oczekujemy na komunikat o sytuacji na terenie powiatu od szefa sztabu kryzysowego. Nie ma o czym informować czy nie wolno?
+0-0
Sobota, 4 kwietnia 2020 r. godz. 15:38
~zniesmaczony
Zarzeczny i Sołtys wyp... ać !!!
+0-0
Sobota, 4 kwietnia 2020 r. godz. 14:40
~Mieszkaniec
Nie wolno, musi dbać o stanowisko i wizerunek partii. Nie ma zagrożenia w mieście i w powiecie.
+0-0
Sobota, 4 kwietnia 2020 r. godz. 13:53
~Grazia
I Szumo2ski i Dwirczyk nic nie piwiedzieli,to bylo zenujace wystapienie
+0-0
Sobota, 4 kwietnia 2020 r. godz. 14:24
~jabar
a co mieli mówić
+0-0
Sobota, 4 kwietnia 2020 r. godz. 13:45
~Ytko
Szumowski właśnie odwalił konferencję prasową :/
+0-0
Sobota, 4 kwietnia 2020 r. godz. 13:37
~Patogen
Jutro konferencja opozycji w tej sprawie. Nie, nie usłyszymy, że przeznaczają diety na szpital.
+0-0
Sobota, 4 kwietnia 2020 r. godz. 22:44
~mamuszka
tos mnie patogen rozbawil .Opozycja w tym miescie ,proponuje metode Stalina,zrobic czystke wsrod swoich prawych i sprawiedliwych
+0-0
Sobota, 4 kwietnia 2020 r. godz. 15:10
~Image
Opozycja nie lansuje się w szpitalu, nie przecina wstęg , nie jest przyjmowana czołobitnie przez dyrekcję szpitala. Ostatni raz opozycję widziałam na otwarciu Pracowni Diagnostyki Obrazowej w 2015r., ale wtedy jeszcze nie była opozycją.
+0-0
Sobota, 4 kwietnia 2020 r. godz. 14:30
~Miastowy
Parogen, rzadzi pis nie wiem czy wiesz. Sytuacja w szpitalu pokazuje, że starosta Zarzeczny nie radzi sobie.
+0-0
Sobota, 4 kwietnia 2020 r. godz. 14:00
~stalowiak
najpierw to trzeba zbadać skąd ten wirus u niej .... , bo chyba na oddziale go nie było
+0-0
Sobota, 4 kwietnia 2020 r. godz. 13:55
~Okopres
PiS ma 15 radnych i jeszcze prezydent i wiceprezydent, cała rada powiatu i dwóch starostów. Więcej kasy by było. Radni opozycji już przekazują. A radni PiS?
+0-0
Stalowka.NET - Wiadomości lokalne z miasta Stalowa Wola i okolic
Copyright 2001 - 2020 Stalowka.NET
  » O nas  » Redakcja  » Reklama  » Kontakt
Wszelkie prawa zastrzeżone.
X Ta strona korzysta z plików cookie w celu świadczenia usług i realizacji potrzeb użytkowników. Pliki te mogą być zapisywane w pamięci Twojego urządzenia. Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki internetowej. Więcej w polityce prywatności.