Stalowa Wola Stalowa Wola: Huta Stalowa Wola
Wiadomości lokalne z miasta Stalowa Wola i Powiatu Stalowowolskiego. Najnowsze! Najszybciej!
Kamera na żywo na panoramę Stalowej Woli na skrzyżowanie al. Jana Pawła II z ul. KEN
Nagrania audio, rozmowy z ciekawymi ludźmi
Fotografie z najważniejszych wydarzeń w Stalowej Woli
Kanał youtube.stalowka.net - Pierwsza stalowowolska telewizja internetowa
Encyklopedia miasta Stalowa Wola
Zapowiedzi zbliżających się wydarzeń kulturalnych
Baza adresowa najważniejszych firm i instytucji życia publicznego
Bezpłatna baza ogłoszeń dla mieszkańców miasta Stalowa Wola jak i Powiatu Stalowowolskiego
Twoje konto
Strona główna  Stalowa Wola / Wiadomości Sobota, 4 kwietnia 2020 r. Imieniny: Benedykta, Izodory, Wacławy
 Wiadomości lokalne
» Aktualna oferta nowych i używanych samochodów dostępna przez Internet
» Koronawirus w stalowowolskim szpitalu. Zakażona pielęgniarka
» 8 przypadek koronawirusa w powiecie stalowowolskim
» Śmiertelne potrącenie rowerzysty na "krajówce"
» Niedoróbka na trasie podskarpowej
» Miejski Zakład Budynków dezynfekuje miasto
» Szpital prosi o wspacie. Mają materiał, szukają chętnych do szycia
» Na drodze powiatowej terenowy Mercedes zderzył się z Renault
» Kolejna ofiara koronawirusa! Nie żyje 88-latka z powiatu stalowowolskiego
» Pomysłowy sposób dezynfekcji miasta z Maniowy
» Koniec politycznego przymierza? Radni opozycji zarzucają prezydentowi "przeczekanie" koronawirusa
» Joanna Grobel-Proszowska: rząd powinien udzielić wsparcia samorządom
Więcej » 
 Zasłyszane...
"Najciekawsze na tej wystawie jest spojrzenie na rozwój Stalowej Woli z perspektywy mieszkańca, człowieka. Jego dzieciństwo, dorastanie, miłość, sukces przemijanie".
Katarzyna Zarzycka, Muzeum Regionalne w Stalowej Woli
 Imprezy w mieście
» Konkurs "Tak piszę o muzyce"
Więcej » 
 Fotoreportaże
Stalowa Wola: Nowy przystanek kolejowy PKP Stalowa Wola - Charzewice
»Nowy przystanek kolejowy PKP Stalowa Wola - Charzewice
»Pierwsza potańcówka dla seniorów
»Stalowa Wola: Polska Wystawa Gospodarcza 2020
»Orszak Trzech Króli 2020
»Stacja Rozwadów: nowe perony i infrastruktura na Lublin
Więcej » 
Wiadomości lokalne / Polityka i Samorządy

Niedziela, 16 lutego 2020 r. godz. 18:45     /Magdalena Rodecka/
Z przytupem. Potańcówka dla seniorów

W hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Stalowej Woli zainaugurowano potańcówkę dla seniorów. Wydarzenie miało charakter bezpłatny.
W hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Stalowej Woli zainaugurowano potańcówkę dla seniorów. Wydarzenie miało charakter bezpłatny.
Fot. Jacek Rodecki
W hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Stalowej Woli zainaugurowano potańcówkę dla seniorów. Wydarzenie miało charakter bezpłatny.

- Złote lata życia nie muszą być nudne. Wiedzą o tym bardzo dobrze stalowowolscy seniorzy, którzy aktywnie uczestniczą w życiu miasta i inicjują wiele wydarzeń - rekomendowali imprezę w stalowowolskim magistracie.

Seniorzy odświętnie ubrani bawili się przy muzycznych przebojach z dawnych lat. - Przypomina się młodość, beztroskie lata, człowiek wtedy myślał, że nigdy się nie zestarzeje. A tu proszę jak ten czas zleciał - powiedział nam pan Waldemar.

Na potańcówkę w Stalowej Woli zapraszał prezydent Lucjusz Nadbereżny, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji. Wydarzeniu patronował Józef Górniak przewodniczący Rady Seniorów.

Ten rodzaj aktywności dla osób powyżej 60 roku życia zyskał popularność w stolicy Podkarpacia w 2018 roku. Od tamtego czasu Rzeszów i miejskie władze organizują spotkania cyklicznie.

Zobacz więcej:
- Fotoreportaż: Pierwsza potańcówka dla seniorów

Strona do druku Drukuj artykuł    

Jeżeli masz jakieś ciekawe informacje, chcesz przekazać coś ważnego,
coś interesującego, nie wahaj się - napisz do nas: redakcja@stalowka.net

Dodaj komentarz do artykułu »  

Wtorek, 18 lutego 2020 r. godz. 11:42
~zezak
Ja bym poszedł na taką imprezę ale taka jedna nie jest mną zainteresowana,woli 30 latka.
+0-0
Wtorek, 18 lutego 2020 r. godz. 07:41
~Apollo 13
@liverpool Stop ranting & raving!!! Scouse Nie potrafi tak dużo pisać! To tylko potańcówka seniorów!!!
+0-0
Wtorek, 18 lutego 2020 r. godz. 18:55
~Ferdek z Poniatowskiego
Ale Liverpool zaczadział od dymu z kominów i takie bzdedty długie wypisuje. Kto to chce czytać, jak w tym samym czasie kilku innych internautów można se POczytać.
+0-0
Wtorek, 18 lutego 2020 r. godz. 18:47
~Liverpool
I don't offend anyone... To nie ja zaczalem... Moj poprzedni wpis to tylko skromna i delikatna odpowiedz skierowana do "emeryta" oraz "Ferdka" (& ich brudnych, klamliwych postow).
+0-0
Poniedziałek, 17 lutego 2020 r. godz. 16:01
~hutnik emeryt
Panie Ferdku, nie zważaj pan na typowe PO-wskie chamstwo, prostactwo i brak wiedzy. Oni by nas najchętniej za eurocenta sprzedali i naszą Polskę.
+0-0
Poniedziałek, 17 lutego 2020 r. godz. 22:20
~hutnik emeryt
A bo niektórzy tutaj do Ferdka POdskakują, jak se o POtańcówce napisał i oni zmieniają temat na POlityczny. W górę serca panie Ferdku, na POchybel im.
+0-0
Poniedziałek, 17 lutego 2020 r. godz. 22:16
~Liverpool
A OTO PIS-owskie SŁOWA "MIŁOŚCI I BRATERSTWA" JAROSŁAW KACZYŃSKI "Nie wypada mi zacytować całości, ale zaczynało się to tak: cała Polska z was się śmieje!" ("Komuniści i złodzieje!" - dokończył rymowankę któryś z posłów PiS; Warszawa, wiec Prawa i Sprawiedliwości, grudzień 2015). "W Polsce jest taka fatalna tradycja zdrady narodowej (...) To jest jakby w genach niektórych ludzi, no tego najgorszego sortu Polaków, i ten najgorszy sort jest w tej chwili niesłychanie aktywny" (TV Republika, grudzień 2015). "Czy według pana akowcy i współpracownicy gestapo to ten sam sort ludzi? Według mnie nie" (rozwijając poprzednią wypowiedź, tym razem w TVN24, grudzień 2015). "Element najbardziej zdemoralizowany, podły, animalny" (Superstacja TV, marzec 2016). "Nasi przeciwnicy to strasznie mali ludzie, marni pod każdym względem - intelektualnym i moralnym" (konferencja prasowa, lipiec 2007 r.). "Tak, jesteśmy ludzkimi panami, bo jesteśmy panami w przeciwieństwie do niektórych". - w Sejmie 22.2.2017 "Nie wycierajcie swoich mord zdradzieckich nazwiskiem mojego śp. brata, niszczyliście go, zamordowaliście go, jesteście kanaliami!" - histeryczny atak w Sejmie 19.7.20127 POSEŁ PIS KRZYSZTOF ZAREMBA Antyrządowi demonstranci to "Putinowska hołota" oraz "Kodziarsko-ubecka hołota". POSŁANKA PIS MAŁGORZATA GOSIEWSKA O protestujących przeciwko rządom PIS: "bydło, swołocz, garstka zwyrodnialców". WICEMINISTER PIS JAROSŁAW ZIELIŃSKI 21.7.2017 na Twitterze napisał: "Komuniści, esbecy, zdrajcy dzisiaj z pieśnią "Wyrwij murom zęby...". MARSZAŁEK SEJMU KUCHCIŃSKI, 15.4.2018 Odbudowujemy dom - Polskę, w którym mieszka 38 milionów ludzi, prawda, a więc nie możemy odgrzybić, odszczurzyć, prawda, zastosować środków chemicznych, żeby raz-dwa wyremontować, tylko musimy, prawda, jeszcze dbać o zdrowie obywateli". STANISŁAW PIĘTA, POSEŁ PIS, 17.7.2013 Kto nie popiera PISu to zdrajca, kretyn albo niedostatecznie poinformowany w najłagodniejszym przypadku. KRYSTYNA PAWŁOWICZ, POSŁANKA PIS 9.11.2013 o pośle Żelichowskim "Stary dziadyga!" Sejm, 10.4.2018 o Kamili Gasiuk-Pichowicz: Mam apel właściwie do tej części sali lewej, żeby opanowała chamstwo lewackie swojej przedstawicielki, która bez obrażania kogokolwiek nie potrafi po prostu mordy otworzyć swojej. Sejm 24.10.2012 do posła Marka Bałta (SLD): Spie...j! 18.7.2018 Sejm Bydło poselskie z lewej strony sali zagraża Sejmowi, posłom i polskim instytucjom. Panie Marszałku, to nie są żarty! W swej nienawiści, opętaniu i zbydlęceniu ci szaleńcy są zdolni do wszystkiego, nawet do zbrodni RAFAŁ ZIEMKIEWICZ, CZOŁOWY PROPISOWSKI DZIENNIKARZ "bydło od Schetyny sfrustrowany psychol kur..stwo sędziowskiego establishmentu kopnąć ich w d..ę [w dudę?]" MARIUSZ BŁASZCZAK 12.8.2018 o Marszu Równości w Poznaniu: "Parada sodomitów" 19.8.2018 Szef sztabu wyborczego PiS w wyborach samorządowych Tomasz Poręba do dziennikarza TVN: "Odejdź stąd! Powiedziałem ci coś, tak? Szczylu jeden." Na razie budzą, ale w wiezieniu to i wam przyp...! Dziekuje i dobranoc!
+0-0
Poniedziałek, 17 lutego 2020 r. godz. 18:58
~Richardo
Nie wiem co ma potańcówka dla seniorów z polityka wspólnego!!!! Wy piszecie na złej stronie!!!
+0-0
Poniedziałek, 17 lutego 2020 r. godz. 14:30
~STS
Czytam i nie wierzę jakie chamskie wpisy opozycyjnego hejtera. No ale co się dziwić skoro oni nienawidzą ludzi!
+0-1
Poniedziałek, 17 lutego 2020 r. godz. 22:52
~Chicago
A PiSuary zaraz uchwalą, że zgodnie z ich nowym prawem budowlanym domy się stawia na dachu, a nie na fundamencie i będą się sprzeczać z całym światem, że tu jest Polska i oni budują jak chcą, bo maja "mandat suwerena". Przecież to jakiś cyrk na kółkach... smutne widowisko.
+0-0
Poniedziałek, 17 lutego 2020 r. godz. 15:06
~Ferdek z Poniatowskiego
Masz rację, oni nienawidzą ludzi, zwłaszcza tych prawych i sprawiedliwych. Jakim trzeba być ślepcem, żeby nie dostrzegać tego dobra co PiS zrobił i robi dla nas i naszego kraju. I to jest ich zguba. Dlatego wspierajmy to dobro, bo ono zaowocuje w przyszłości, a ci opozycyjni ślepcy wyginą jak dinozaury.
+0-0
Poniedziałek, 17 lutego 2020 r. godz. 14:28
~Ferdek z Poniatowskiego
Ale siem tu zatroliło. Zblizają siem ważne wybory to i totalne trole siem rozmnażają. Ale bez programu swoich farmerów to na antypisie niewiele wskórają, bo ludzie widzą i słyszą co ta beza w czerwonym płaszczu wygaduje. Co za obciach, że to to chce być prezydentem.
+0-0
Poniedziałek, 17 lutego 2020 r. godz. 22:36
~Partia z narodem - narod z Partia?
Narod polski jest dramatycznie niedouczony i nie rozumie pojec takich jak wolnosc slowa, demokracja, itp itd. Ludzie nie pojmuja, ze wolnosc slowa musi isc w parze z poszanowaniem godnosci, granic i wolnosci innych ludzi, a nawolywanie do przemocy i podzeganie do nienawisci to przestepstwo... Ostentacyjne darcie dokumentow, wyżeranie salatki w sejmie, wrzaski prezydenta, pokazywanie srodkowego palca, wrzeszczenie o gorszym sorcie i zdradzieckich mordach, oto "przyjazna" retoryka PiSowskiej mafii !
+0-0
Poniedziałek, 17 lutego 2020 r. godz. 11:34
~Nocny Marek
Kiedy odtwarzanie nie jest prywatne? Osoba kupująca płytę czy kasetę nabywa prawo do tego, by używać jej w celach prywatnych. Oznacza to, że może jej słuchać sama, w gronie przyjaciół czy rodziny. Gdy jednak muzyka odtwarzana jest w miejscu publicznie dostępnym, odtwarzający zobowiązany jest do zapłacenia za jej wykorzystanie producentowi, artystom, autorowi i kompozytorowi.
+0-0
Poniedziałek, 17 lutego 2020 r. godz. 11:33
~Nocny Marek
Czyżby kolejne łamanie prawa przez absolwenta prawa KUL Lucjusza Nadbereżnego. Kiedy odtwarzanie ma zastosowanie? W myśl ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r. każdy podmiot gospodarczy, wykorzystujący w swojej działalności nagrania muzyczne, zobligowany jest do odprowadzania opłat z tytułu ich eksploatacji do organizacji zbiorowego zarządzania, reprezentujących twórców, wykonawców i producentów. Nie ma przy tym znaczenia, czy nagranie to odtwarzane jest z nośnika (CD, mp3, itp), czy też z innego źródła, np. z radia/tv czy internetu. Instytucją reprezentującą producentów nagrań muzycznych w Polsce jest Związek Producentów Audio Video. Nieprzestrzeganie obowiązujących przepisów jest ścigane karnie i wiąże się z groźbą pociągnięcia do odpowiedzialności prawnej, z karą pozbawienia wolności do lat pięciu włącznie. Za muzykę należy uiszczać stosowne opłaty niezależnie od nośnika czy źródła, z którego ona pochodzi.
+0-0
Poniedziałek, 17 lutego 2020 r. godz. 15:22
~obserwer
a ty przypadkiem w nocy kawy nie pijesz? Bo z tego co piszesz, to wynika, że masz jakieś zaburzenia widzenia. Kofeina w nocy to jak narkotyk.
+0-0
Poniedziałek, 17 lutego 2020 r. godz. 09:29
~ytikikx
Chocholi taniec to był !!
+0-0
Poniedziałek, 17 lutego 2020 r. godz. 09:13
~Kaplica
Wszystko ok. A kto za to płaci ?. Bo za sekcje płacimy już coraz więcej
+0-0
Poniedziałek, 17 lutego 2020 r. godz. 08:46
~Edyta Cz.
kiedy PiS zniesie podatek od emerytur? No kiedy?!?
+0-0
Poniedziałek, 17 lutego 2020 r. godz. 22:45
~Barbara
Rzuca (niektorym) jakis ochlap i to wystarczy... tak dlugo jak ciemny suweren wciaz bedzie popieral "dojna zmiane"!
+0-0
Poniedziałek, 17 lutego 2020 r. godz. 16:07
~krzychu
wiechu, a ty wymyślasz coraz to nowe fejki na PiS. MKB to kompletne ZERO, niekompetentne lelu polelum, ciamciaramciam i ma zero szans z PADem.
+0-0
Poniedziałek, 17 lutego 2020 r. godz. 13:21
~hukownia
Nie tylko nie zniesie bo wiesz, że to są kłamcy ale obkładają ciebie, mnie i wielu innych dodatkowym podatkiem od "małpek"(butelki z wódą 100 i 200). Tak, już został uchwalony w pakiecie przed debatą o odwołaniu Kamińskiego(tego z wyrokiem sądowym!) z ministra. Teraz pijąc będziesz płacił znacznie więcej bo im jest potrzebna twoja kasa na rozdawnictwo. Przecież oni nie mają swoich pieniędzy, żerują na nieświadomości ludzi!.
+0-0
Poniedziałek, 17 lutego 2020 r. godz. 11:28
wiechu
PiS to wymyśla coraz to nowe podatki(cukrowy,mięsny rzekomo w trosce o zdrowie społeczeństwa),aby było na spełnianie obietnic wyborczych.Teraz będą nowe obiecanki mimo,że tych sprzed 5 lat nie spełnili.Gwoli przypomnienia co m.in.obiecywał A.Duda-frankowicze,kwota wolna 8000,darmowe leki 75+,mieszkania dla młodych...Właśnie ruszył kolejny festiwał chwalby i obietnic.
+0-0
Poniedziałek, 17 lutego 2020 r. godz. 09:41
~Dz
Wtedy kiedy Po razem z PSL będzie rządzić 8 lat tłumiki mieli A teraz wołają emerytura bez podatku
+0-0
Poniedziałek, 17 lutego 2020 r. godz. 09:06
~lol
Wtedy jak Po z Psl wprowadzą podatki 3x15.
+0-0
Poniedziałek, 17 lutego 2020 r. godz. 08:12
~Youknow
Lampuceriada 2020. Ale niech dalej "im się należy" to się skończy takim odpływem ludzi że za 5 lat już nic w tej dziurze nie będzie. Miasto geriatryków zostanie, szkoda tylko że młodzi muszą na nich robić.
+0-0
Poniedziałek, 17 lutego 2020 r. godz. 15:17
manukun
Młodzi nie będą robić, bo ich nie będzie. Miasto traci blisko tysiąc mieszkańców rocznie.
+0-0
Poniedziałek, 17 lutego 2020 r. godz. 09:21
~stary
a jak sie zestarzejesz to też młodzi na ciebie będą robić...taki system jest, zmień go!!!
+0-0
Poniedziałek, 17 lutego 2020 r. godz. 09:11
~Apollo 13
To wasza wina jeszcze Nie zapracowaliście I wszysko chcecie!!! Weźcie się za robotę może wtedy docenicie to co macie!!! Seniorzy,wasze dziadki i babki ciężko pracowali Całe życie i im się należy Wy muśicie popracować trochę(wiem że to trudne dla wiekszośći młodych) a potem oczekiwać czegoś!!! Tak chodzicie na tańce że zamykaja diskoteki bo nie na chetnych! Nadal siedzcie przy komputerach i narzekajcie jak wszysko jest niesprawiedliwe! Uderzcie się pięśćia w pierś, zapomniałem Nie potraficie tylko placem w klawiaturę!!!!
+0-0
Poniedziałek, 17 lutego 2020 r. godz. 08:51
~nikt
Pajac. Ty też kiedyś będziesz stary !!!
+0-0
Poniedziałek, 17 lutego 2020 r. godz. 08:11
~Helen
I git, można częściej nawet robić!
+0-0
Poniedziałek, 17 lutego 2020 r. godz. 07:37
~Richardo
Seniorzy powinni zorganizować sobie tańce w Hutniku przynajmniej raz na mieśiac .Miasto mogło by się postarać żeby w tym lokalu Nie muśieli płaćić za salę, przecież ten budynek należy do miasta. Było by o wiele milej dla seniorów. Na Mosirze to tylko bale dla młodych!!! no i czasami próbuja GRAĆ w kosza.
+0-0
Poniedziałek, 17 lutego 2020 r. godz. 15:15
manukun
Nie będzie niczego, miasto ledwie wiąże koniec z końcem
+0-0
Poniedziałek, 17 lutego 2020 r. godz. 08:14
~Mi-Go
I każdemu balon i na ku€$e talon. Za dobrze chyba było że nagle wszystko chcecie.
+0-0
Poniedziałek, 17 lutego 2020 r. godz. 07:12
~fog
Dwa miliardy zl na TVPis, a na onkologię nie. Brawo, tylko zatańczyć pozostało.
+0-0
Poniedziałek, 17 lutego 2020 r. godz. 23:58
~nocna_kawa
Nazwanie PiS-owskiej partyjnej szczujni (TV-PiS) mianem "narodowych mediow" to jak policzek wymierzony w twarz wszystkich uczciwych Polakow!#
+0-0
Poniedziałek, 17 lutego 2020 r. godz. 15:44
~Ferdek z Poniatowskiego
Musimy inwestować w narodowe media, żeby wam Helmuty w głowach nie mieszały.
+0-0
Poniedziałek, 17 lutego 2020 r. godz. 09:07
~lol
Na onkologie 5 mld. Koperciarz będzie miał kieszenie wypchane po brzegi.
+0-0
Poniedziałek, 17 lutego 2020 r. godz. 02:16
~weterynarz
Ferdkowa lala też sie ruchała, o kurde ruszała,aż Ferdkowi pikawa stawała
+0-0
Poniedziałek, 17 lutego 2020 r. godz. 15:46
~mućka
dla ciebie ratunku już nie ma zoofilu, już cię nie opuszczę...
+0-0
Niedziela, 16 lutego 2020 r. godz. 22:58
manukun
Na Stalowej Woli postawiono krzyżyk. Już nawet władza nie udaje, że jest zainteresowana poprawa warunków życia młodym. Sondaż zrobiony: starych najwięcej głosuje, więc jak chcecie być przy korycie, rzućcie czasem jakiś ochłap.
+0-0
Niedziela, 16 lutego 2020 r. godz. 22:45
~Ochrona
ty Ferdek żeś podrygiwał a w kiblu twoją Helenkę cztery stare konie przegalopowały. Już wszyscy się śmieją żeś impotent i przed komputerem siedzisz
+0-0
Niedziela, 16 lutego 2020 r. godz. 23:03
~Ferdek z Poniatowskiego
Jak przegalopowały, jak cztery stare kobyły ich bez przerwy pilnowały, he he he, a ja z Helenką z parkietu nie schodziłem panie POmysłowy improwizorku, bo wszyscy siem na nas patrzyli, he he he..
+0-0
Niedziela, 16 lutego 2020 r. godz. 22:32
~Ferdek z Poniatowskiego
Ale siem wytańczyłem, he he he. Więcej niż w sanatorium. Brawo panie Lucku.
+0-0
Poniedziałek, 17 lutego 2020 r. godz. 22:27
~Liverpool
Badz powazny... to byl szpital dla psychicznie chorych, a nie zadne "sanatorium" !
+0-0
Niedziela, 16 lutego 2020 r. godz. 22:30
Solniczka
Kolejna atrakcja dla dziadków w tym mieście emerytów. Tadziu Ferenc będzie zły, że mu podkradli pomysł
+0-0
Poniedziałek, 17 lutego 2020 r. godz. 09:18
~pieprzniczka
Solniczka - Ferenc nie będzie zły, nie martw się.....a Ty też sie starzejesz, spójrz do lusterka.....nie zazdrość, coś złego się stało?
+0-0
Niedziela, 16 lutego 2020 r. godz. 22:12
~Alka
Pomysł żywcem zapożyczony ze stolicy innowacji.
+0-0
Niedziela, 16 lutego 2020 r. godz. 21:38
~Irena 1955
My z miasta wychowaliśmy się na dyskotekach.
+0-0
Niedziela, 16 lutego 2020 r. godz. 20:57
~New York City
Parade of old people
+1-0
Niedziela, 16 lutego 2020 r. godz. 21:30
~Apollo 13
One day you will be old! If you live that long!
+0-1
Niedziela, 16 lutego 2020 r. godz. 20:52
~emerytka
Obejrzałam zdjęcia i nie znalazłam patrona wydarzenia Józefa Górniaka.
+0-0
Niedziela, 16 lutego 2020 r. godz. 21:05
~Ksiądz
Patron jest tylko jeden - Święty Symeon - patron starych ludzi
+0-0
Niedziela, 16 lutego 2020 r. godz. 20:59
~Matura
Widocznie rozlewał na zapleczu
+0-0
Niedziela, 16 lutego 2020 r. godz. 19:54
~Angol
Bez "prądu to nie wróżę tłumów . No ale to pokolenie to wie jak obchodzić...
+0-0
Niedziela, 16 lutego 2020 r. godz. 19:40
~Wdowiec
Przyszedłem na potańcówkę a tu piosenka "żono moja..". Repertuar muzyczny dla seniorów akurat nietrafiony bo niektórzy już wdowcami są jak ja
+0-0
Niedziela, 16 lutego 2020 r. godz. 19:35
~Pieczony królik
Panie Prezydencie , prosimy o kolejne BALE.
+0-0
Stalowka.NET - Wiadomości lokalne z miasta Stalowa Wola i okolic
Copyright 2001 - 2020 Stalowka.NET
  » O nas  » Redakcja  » Reklama  » Kontakt
Wszelkie prawa zastrzeżone.
X Ta strona korzysta z plików cookie w celu świadczenia usług i realizacji potrzeb użytkowników. Pliki te mogą być zapisywane w pamięci Twojego urządzenia. Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki internetowej. Więcej w polityce prywatności.