Stalowa Wola Stalowa Wola: Huta Stalowa Wola
Wiadomości lokalne z miasta Stalowa Wola i Powiatu Stalowowolskiego. Najnowsze! Najszybciej!
Kamera na żywo na panoramę Stalowej Woli na skrzyżowanie al. Jana Pawła II z ul. KEN
Nagrania audio, rozmowy z ciekawymi ludźmi
Fotografie z najważniejszych wydarzeń w Stalowej Woli
Kanał youtube.stalowka.net - Pierwsza stalowowolska telewizja internetowa
Encyklopedia miasta Stalowa Wola
Zapowiedzi zbliżających się wydarzeń kulturalnych
Baza adresowa najważniejszych firm i instytucji życia publicznego
Bezpłatna baza ogłoszeń dla mieszkańców miasta Stalowa Wola jak i Powiatu Stalowowolskiego
Twoje konto
Strona główna  Stalowa Wola / Wiadomości Piątek, 14 sierpnia 2020 r. Imieniny: Alfreda, Maksymiliana, Selmy
 Wiadomości lokalne
» Krzysztof Faraś na 23 Grand Prix Sopot - Gdynia
» Worki na wodę pomogą drzewom w czasie suszy
» Przebudowa ronda przy VIVO! Koniec w październiku
» Trwają prace projektowe nad wyposażeniem Centrum Aktywności Seniora
» Koronawirus. Kolejna osoba zakażona w powiecie stalowowolskim
» Władze Pysznicy apelują o rozsądne gospodarowanie wodą
» Utrudnienia na Czarnieckiego nieprędko znikną
» Składowisko przy Sokole będzie musiało zostać uporządkowane
» Bezpłatna kolonoskopia w szpitalu
» Policja i sanepid sprawdzą, czy nosimy maseczki. Ruszają kontrole
» Nocny pożar lasu w Nadleśnictwie Rozwadów
» Półroczne dziecko ranne na drodze powiatowej na osiedlu Zasanie
Więcej » 
 Zasłyszane...
"Dieta rządzi każdą sferą naszego życia: prywatną, zawodową, społeczną. Każdy z nas chce się dobrze czuć i dobrze wyglądać".
Sławomir Górny, dietoterapeuta
 Imprezy w mieście
» Stalowa Wola - tu również rodziła się "Solidarność"
» THE SIDE - Dobre Granie Przy Fontannie
» Stalowowolskie obchody 100. Rocznicy Bitwy Warszawskiej
» Rozwadowski Targ Staroci w najbliższą niedzielę
» XXX Międzynarodowy Festiwal Muzyczny 2020
» Elementarz polskiego dizajnu
» AMATOPASJA 19
» Festiwal Tyrmanda w Stalowej Woli
» Rozwadów - podróż sentymentalna w 330. rocznicę lokacji miasta. Wysta
Więcej » 
 Fotoreportaże
Stalowa Wola: San zalewa błonia w Stalowej Woli
»San zalewa błonia w Stalowej Woli
»Minister Sportu w Stalowej Woli
»KARAKAL-20 w Radomyślu nad Sanem
»Stalowa Wola: Andrzej Duda w Parku Miejskim
»Miejski Dzień Dziecka w Stalowej Woli
Więcej » 
Wiadomości lokalne / Kronika Kryminalna

Sobota, 18 stycznia 2020 r. godz. 15:20     /Magdalena Rodecka/
Sprawcy dramatycznego wypadku na Energetyków grozi do 8 lat pozbawienia wolności

19-letnemu kierowca Mercedesa, który na ulicy Energetyków z impetem uderzył w kiosk ruchu, w wyniku czego śmierć poniósł 85-letni mężczyzna a 60-letnia kobieta została ranna, grozi 8 lat pozbawienia wolności.
19-letnemu kierowca Mercedesa, który na ulicy Energetyków z impetem uderzył w kiosk ruchu, w wyniku czego śmierć poniósł 85-letni mężczyzna a 60-letnia kobieta została ranna, grozi 8 lat pozbawienia wolności.
Fot. Jacek Rodecki
19-letnemu kierowca Mercedesa, który na ulicy Energetyków z impetem uderzył w kiosk ruchu, w wyniku czego śmierć poniósł 85-letni mężczyzna a 60-letnia kobieta została ranna, grozi do 8 lat pozbawienia wolności.

W miniony piątek, 17 stycznia mężczyzna został przesłuchany w Prokuraturze Rejonowej w Stalowej Woli. - Nie kwestionując faktu prowadzenia pojazdu podał swoją wersję dotyczącą przebiegu zdarzenia, którą będziemy weryfikować. Nie chcielibyśmy jej upubliczniać ze względu na zbyt wczesny tok śledztwa - mówi szef stalowowolskiej Prokuratury Rejonowej Adam Cierpiatka.

Pod uwagę brane są różne wersje. W przestrzeni publicznej pojawiły się głosy, że przyczyną wypadku była nadmierna prędkość, pęknięta opona, że zawiódł układ hamulcowy, w końcu, że młody kierowca chciał ominąć inne pojazdy wjeżdżając w zatoczkę autobusową i szybko nią wyjechać przed innymi autami. W sieci krąży nagranie, na którym widać jak auto z impetem jedzie bokiem, po czym uderza w kiosk ruchu.

- Jeżeli chodzi o wypadki drogowe o takim zasięgu i takich skutkach, będziemy się wypowiadać po wiążącej opinii biegłego, kompleksowej, której nie będziemy kwestionować - wyjaśnia prokurator Adam Cierpiatka.

Sąd Rejonowy w Stalowej Woli uwzględnił wniosek prokuratury i zastosował środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres trzech miesięcy jednakże zawarł taki warunek, że środek zapobiegawczy ulegnie zmianie za poręczeniem majątkowym w kwocie 5 tysięcy złotych z chwilą zapłaty.

Przypomnijmy: do wypadku doszło 16 stycznia przed godz. 9:00 na ul. Energetyków w Stalowej Woli. 19-latek kierujący osobowym Mercedesem CLK stracił panowanie nad pojazdem, zjechał z jezdni na zatokę autobusową i uderzył w kiosk. Ranna został 60-letnia sprzedawczyni. Ciężko ranny został też mężczyzna, który w tym czasie robił w kiosku zakupy. Oboje trafili do szpitala. Niestety pomimo udzielonej pomocy, życia 85-letniego mężczyzny nie udało się uratować.

Kierujący został przebadany alkomatem. Okazało się, że był trzeźwy. Został zatrzymany do wyjaśnienia.

Zobacz więcej:
- 19-letni syn policjanta wjechał w kiosk. Nie żyje starszy mężczyzna

Strona do druku Drukuj artykuł    

Jeżeli masz jakieś ciekawe informacje, chcesz przekazać coś ważnego,
coś interesującego, nie wahaj się - napisz do nas: redakcja@stalowka.net

Dodaj komentarz do artykułu »  

Poniedziałek, 27 stycznia 2020 r. godz. 06:05
~Loco
We krwi narkotyki są wykrywalne do 3mcy takie badanie można zrobić nawet dłuższy czas pi wypadku Ale powinni od razu pobrać krew na żeś alkoholu i narkotyków założę się że ta procedura ominęła bo wiadomo tatuś się postarał.
+0-0
Czwartek, 23 stycznia 2020 r. godz. 22:07
~Patryk
trzeźwy był ale czy pod wpływem narkotyków..... to już nie wiadomo. Chyba limit testów na styczeń się skończył lub to niby takie zaniedbanie aby gnoja na 25 lat nie wsadzić. I takiego przygłupa można śmiało nazwać "MORDERCĄ DROGOWYM". Choć mogę się mylić gdyż rzeczoznawca może stwierdzić że to fale dźwiękowe po wystrzale pocisku na poligonie spowodowały fale uderzeniową która z impetem wepchnęła samochód w przystanek i trzeźwy kierowca nie mógł nic na to poradzić, oczywiście prokuratura się do tego wniosku przychyli iiiii w tedy to będzie afera.
+0-0
Środa, 22 stycznia 2020 r. godz. 15:07
~Sprawiedliwość
Opinię takiego biegłego można, a nawet trzeba kwestionować. Szczególnie z małego miasteczka. Nie rozumiem, dlaczego Prokuratura nie znając treści opinii, od razu deklaruje, że opinii kwestionować nie będzie!? Sprawą trzeba koniecznie zainteresować media, szczególnie stację TVN. Dzięki nim udało się uchronić przed ukręceniem sprawę PedoFilipa, chociaż ówczesny Prezydent był bardzo chamski w stosunku do Redaktora, który przyszedł pytać o sprawę.
+0-0
Środa, 22 stycznia 2020 r. godz. 19:07
~Renata
Taka sprawiedliwość Panie, to nie w Stalowej Woli. Tu są równi i równiejsi. A także ważni i ważniejsi. Są też zasłużeni.
+0-0
Środa, 22 stycznia 2020 r. godz. 00:57
~Teza
Śmieszni ludzie ze swoimi osądami jak w trybunale ludowym. Jedni chcą stu więzienia inni kary jeszcze większej a nie wiecie co się stało , jak i dlaczego. Znacie skutek i to z prasówki. Dzisiaj wielu chce być sędzią, lekarzem, nauczycielem i brak wiedzy i doświadczenia podają jako atut. Typowa republika bananowa a może banasiowa. Nie osądzajcie, a nie będziecie sądzeni!
+0-0
Piątek, 24 stycznia 2020 r. godz. 20:01
~99
66 - jesteś kompletnym zerem.
+0-0
Czwartek, 23 stycznia 2020 r. godz. 06:07
~66
Nie zna Pan żadnych faktów Panie Zdenku z tego wydarzenia (polecam douczyc się co to jest fakt) chyba, że jest biegłym pracującym przy tym zdarzeniu w co akurat wątpię czytając Pańskie wypowiedzi. Natomiast używanie epitetów to typowy objaw bezradności w konwersacji i braku argumentów. I to jest fakt :).
+0-0
Środa, 22 stycznia 2020 r. godz. 21:53
~Zdenek
Widzisz więc jaki głupi jesteś, bo nic nie wiesz. Są pewne fakty, które ludzie wiedzą, a ty nie wiesz a dyskutujesz. Typowy idiota!
+0-0
Środa, 22 stycznia 2020 r. godz. 19:43
~66
Nie chcę Panie Zdenku się dalej znęcać nad Panem, ale parę sprostowań: 1. Właśnie dla rodziny zmarłego i Pani rannej ważne jest wyjaśnienie wszystkich okoliczności wypadku, a nie czytanie Twoich przypuszczeń, przepowiedni, baśni i legend. 2. Nie pisałem tu żadnych teorii. To Ty jesteś specjalistą od teorii nie popartych żadnymi faktami i od nich na pewno nikt nie będzie szczęśliwszy. 3. Nie myślałem i na pewno nie pisałem o żadnej gumie i wahaczu bo to kolejne domysły "specjalistów" Po prostu trzeba poczekać na ustalenia ludzi za to odpowiedzialnych, a nie pisać głupoty. 4. Pisze się "uwierz", a nie "uwiesz". 5. To nie był małolat tylko dorosły człowiek. 6. Dobrze by było, żeby to nagrywał. Było by jasne co się stało.
+0-0
Środa, 22 stycznia 2020 r. godz. 17:49
~Zdenek
Weź wytłumacz rodzinie zmarłego albo Pani rannej, że ważny jest rodzaj prędkości z jaką w nich wjechał. Istotnym będzie, że prędkość była jednostajnie opóźniona dlatego Pan zamiast umrzeć na miejscu umarł w męczarniach w szpitalu. Sądzę, że dzięki twojej teorii jego rodzina będzie szczęśliwsza! A już szczytem ignorancji jest myślenie, że wjechał w zatoczkę na dużej prędkości, bo złapał gumę, czy urwał mu się wahacz. Wjechał tam umyślnie, z głupoty, "dla sportu". Ty pewnie tego nie rozumiesz, bo twoim traktorem się tak nie da, ale uwiesz mi, że małolaci nie takie rzeczy robią by się popisać. Myślę, że mógł to nawet nagrywać.
+0-0
Środa, 22 stycznia 2020 r. godz. 13:47
~66
Dodam jeszcze Zdenku, że na kawałku filmu, który jest dostępny widać jak merc wjeżdża w zatoczkę, a na pasie po, którym się poruszał nie ma żadnego samochodu do wyprzedzenia. Jedzie samochód po lewym pasie, którego można wyprzedzić prawym pasem nie wjeżdżając w zatoczkę. Co było wcześniej jak piszesz dla ciebie jest nie ważne. I tak oto piękna teoria Zdenka umarła. Dobrze, że go jeszcze nie powiesili na jej podstawie.
+0-0
Środa, 22 stycznia 2020 r. godz. 13:38
~66
Zdenku. Twoje wyliczenia faktycznie są na poziomie podstawówki, choć i tak nie podałeś konkretnie ile jechał (i wyjaśniam idiotom, że policzysz tego). Gdybyś jednak skończył chociaż szkołę średnią to byś wiedział, że jest kilka ruchów (idiotom trzeba to tłumaczyć) i ponieważ zginął człowiek, a drugi może trafić za kratki na bardzo długo to nie wystarczy tu wiedza ze szkoły podstawowej. Jak chcesz się dokształcić to proszę: czy był to ruch jednostajny prostoliniowy czy też ruch jednostajnie przyspieszony. A może jednostajnie opóźniony bo przecież hamował. A może jednak ruch jednostajnie przyśpieszony lub opóźniony po okręgu bo zarzucało mu tył i jego droga nie była linią prostą. Podaj konkretną wartość. To prosta fizyka :). Podpowiadam, że średnia będzie się znacznie różnić w każdym z tych przypadków. Dla jasności nie jestem policjantem, ani nikim z rodziny i uważam że kierowca JEŻELI ZOSTANĄ DOKŁADNIE WYJAŚNIONE OKOLICZNOŚCI ZDARZENIA powinien odpowiedzieć za swój czyn. Nie lubię jednak jak domorośli fachowcy po podstawówkach, nie mający prawa jazdy, albo jeżdżący wyłącznie w niedziele do kościoła wyjaśniają w komentarzach pod artykułem okoliczności wypadku, nie mając pojęcia o czym piszą. "Kilka postów niżej wytłumaczyłem ja oraz kolega "km/h" co się stało" . No świetnie. Po co dochodzenie. Skazać człowieka na podstawie wymysłów i domniemań Zdenka i i innych jasnowidzów. Ty byś cholera się nadawał do komisji smoleńskiej. Pozdrawiam
+0-0
Środa, 22 stycznia 2020 r. godz. 12:04
~Zdenek
66 - pewnie jesteś kumplem psem albo kimś z rodziny bo odwracasz kota ogonem. Kilka postów niżej wytłumaczyłem ja oraz kolega "km/h" co się stało. Jeżeli skończyłeś podstawówkę, to powinieneś wiedzieć, że odcinek załóżmy 20 metrów pokonany w 1 sekundę, daje nam prędkość 20m/sekunda. Zakładając, że kilometr to 1000 metrów, a godzina zawiera 3600 sekund, to łatwo można policzyć z jaką (średnią, bo idiotom trzeba podkreślić, że średnią) prędkością się poruszał w owej zatoczce. Z jaką prędkością jechał wcześniej jest mniej ważne. Natomiast jak chcesz wiedzieć po co wiechał w zatoczkę, to już wyjaśniłem wcześniej: z głupoty! Widziałem podobną akcję na własne oczy na parkingu pod Galerią Prima, gdzie debil (pewnie inny) przejechał przez parking wzdłuż ul. Okulickiego na pełnej prędkości ( ok. 70-80 km/h ) bo chciał wyprzedzić auto jadące główną ulicą. I co nie z głupoty? To "dal zabawy", adrenaliny? Tak ładniej brzmi?
+0-0
Środa, 22 stycznia 2020 r. godz. 10:37
~66
No to dawaj ~Zdenek. Powiedz nam wszystkim co się stało. Tylko nie mów, że młody uderzył w kiosk bo jechał za szybko. Napisz ile jechał i dlaczego na prostej drodze skręcił w zatoczkę. Jestem ciekawy.
+0-0
Środa, 22 stycznia 2020 r. godz. 09:09
~Zdenek
Tym stwierdzeniem podsumowałeś siebie. Bełkoczesz o jakiejś "prasówce" podczas gdy 90% komentujących widziało nagranie z monitoringu. Owe nagranie pokazuje dość, by wyrobić sobie zdanie co się stało i dlaczego. No chyba, że się ma 13 lat i jeździ hulajnogą.
+0-0
Wtorek, 21 stycznia 2020 r. godz. 20:50
~nickt
to samo przejście koło elektrowni, ok. rok temu, potrącenie rowerzysty. zmarł po paru tyg. na oiomie. popitalała 100km/h przed przejściem z przejazdem. niedługo rozprawa.
+0-0
Wtorek, 21 stycznia 2020 r. godz. 14:04
~Kbk
Kolego 2 posty nizej. Ten z wypadku w tym miejscu co zabil kobiete , na tym przejsciu kolo elektrowni dostal 6 lat albo troszke wiecej ale 6 to na pewno bo juz jest na wolnosci
+0-0
Wtorek, 21 stycznia 2020 r. godz. 09:45
wiechu
Reforma sądów jest konieczna choćby po to,by wyroki były po myśli polityków partii rządzącej.Żelaznym przykładem jest sprawa ojca Z.Ziobro i oskarżonych czterech lekarzy.Mimo podwójnego uniewinnienia,sprawa nadal nie jest zakończona,gdyż włączyła się podległa ministrowi prokuratura.To już 14 rok walki ministra i jego rodziny z lekarzami.Innym przykładem jest młody kierowca Sebastian,który miał nieszczęście znaleźć się na drodze samochodu wiozącego B.Szydło.Bo sąd sądem,a sprawiedliwość musi być po naszej stronie.Co zyskuje zwykły obywatel na tej "reformie"?
+0-0
Wtorek, 21 stycznia 2020 r. godz. 21:13
~lok
Też reforma mózgów by się przydała, żeby wreszcie to bezsensowne i kozackie zapierd..nie po drogach się skończyło. Iluż ludzi się wykończyło, dzieci, niemowląt umarło, bo przysługująca karetka ratowała albo kozaka albo jebane..o pijaka wyciągniętego z rowu!!!!
+0-0
Poniedziałek, 20 stycznia 2020 r. godz. 22:44
~~~~~
A pamiętacie wypadek śmiertelny trochę dalej na pasach. Pare lat temu zginęła kobieta przechodząc przez przejście. Też młody kierowca. Wtedy ktoś zatrzymał sie na prawym pasie, a lewym zaiwaniał młody w BMW, zatrzymał się dopiero na światłach. Czy ktoś wie jaką karę zasądził sąd w tamtym wypadku ?? Jaka kara go spotkała??
+0-0
Wtorek, 21 stycznia 2020 r. godz. 00:00
~~~~~
do Maja. Straszna ta polska sprawiedliwość. Kara bardzo nieadekwatna do czynu popełnionego. Reforma wymiaru sprawiedliwości jest niezbędna. Sędziowie nie ponoszą odpowiedzialności za niesprawiedliwe wyroki. Takie jest moje zdanie, ale myślę że wiele osób tak myśli.
+0-0
Poniedziałek, 20 stycznia 2020 r. godz. 23:37
~Maja
3 lata, był pod wpływem narkotyków
+0-0
Poniedziałek, 20 stycznia 2020 r. godz. 20:53
~buk
Przypomina mi się wypadek, jak w Kamieniu Pomorskim psychol w jedną sekundę zgasił rozpędzonym autem życie dwóch rodzin policyjnych. Zwykli ludzie, przechodnie gotowi byli go zlinczować. Nie mówiąc pewnie o zabezpieczających teren policjantach. CAŁA Polska wówczas łączyła się w bólu z rodzinami tych tragedii. Tu - nie wiem jak było, nie mnie oceniać, ale na tym forum ewidentnie wręcz wyczuwa się wrogość do normalnych ludzi, którzy chcą po prostu wyrazić swoją niemoc i oburzenie. Nie wiem kto to i co to, pewnie żaden stalowowolski policjant nawet nie zapłakał za tym dziadkiem. Bo to tylko "jakiś" dziadek. Ten brak skrupułów nas zgubi, a co ja gadam, już nas zgubił, to państwo już dawno nie istnieje, bo każdy "kowalski" srał po swojemu we swoje gniazdo.
+0-0
Poniedziałek, 20 stycznia 2020 r. godz. 16:12
~Dll
Ludzie i gdzie tu jest sprawiedliwosc? Sad nie mial prawa tego skur.. puscic bo w takich przypadkach zawsze argumentuje ze nie moze puscic za kaucja poniewaz grozi oskarzonemu wysoki wymiar kary. A tej kur.. synalkowi kundla policyjnego co mataczyl w sledztwie dali 5 tys zl kaucji ? To jest chore. Przypadek z Grebowa chlopaka identyczny przypadek jak ten policyjny bekart. Zabil czlowieka i nie puscili z sankcji za kaucja bo grozil mu wysoki wymiar kary, tak argumentowal sąd (pisze z malych liter bo nie mam szacunku do tego skorumpowanego gowna) chlopak ten dostal 10 lat a ten bekart zabil czlowieka, wyszedl za poreczeniem i dostanie pewnie zawiasy. Polski system sprawiedliwosci to dno i nie dziwcie sie ze ludzie tak nie nawidza sadow i policji. Tfu
+0-0
Środa, 22 stycznia 2020 r. godz. 18:05
~Kmh
Dlatego do takich obliczeń jest biegły on ma tor jazdy oraz pełne nagranie, biegły musi się wypowiedzieć na temat prędkości, a prokurator od decyzji, jaka winna. Są wypadki gdzie nie ma nagrania tylko same ślady na drodze i uszkodzenia pojazdów. Powiem więcej jaka prędkość musi być przekroczona aby była winna umyslna, dla mnie prywatnie jeśli przekroczona o 50 km, h, ale decyzja dla prok
+0-0
Środa, 22 stycznia 2020 r. godz. 11:04
~olo
Stefan no to żeś fachowo i na temat napisał. Dzięki. Już wszystko wiem.
+0-0
Środa, 22 stycznia 2020 r. godz. 10:34
~66
km/h - no to dawaj. Tylko czy był to ruch jednostajny prostoliniowy czy też ruch jednostajnie przyspieszony. A może jednostajnie opóźniony bo przecież hamował. A może jednak ruch jednostajnie przyśpieszony lub opóźniony po okręgu bo zarzucało mu tył i jego droga nie była linią prostą. Podaj konkretną wartość. To prosta fizyka :)
+0-0
Środa, 22 stycznia 2020 r. godz. 09:14
~Stefan
olo - jeszcze tylko ty nie wisz co się stało przed. Stało się: głupota! A dlaczego, to już się można domyślać. Niech nikt nie pisze bzdur o jakiejś gumie, czy wahaczu. Tam zaistniała tylko i wyłącznie głupota - chęć sprawdzenia nowego (jeszcze nie przerejstrowanego ) auta taty. Robił to (lub jego koledzy) już pewnie nie raz, ale się udawało.
+0-0
Środa, 22 stycznia 2020 r. godz. 06:05
~Kmh
Wystarczy zmierzyć odległość jaka pokonał na filmiku i czas, prosta fizyka :(
+0-0
Wtorek, 21 stycznia 2020 r. godz. 22:34
~66
Km/h a skąd wiesz ze było znaczne przekroczenie szybkości? Było 80, 120 czy może 200 km/h. Możesz to ocenić po tym filmiku? Nie sądzę.
+0-0
Wtorek, 21 stycznia 2020 r. godz. 22:29
~Olo
Do km/h. Może być wszystko, a może być nic. Trzeba poczekać na ustalenia biegłego i więcej szczegółów i o to mi chodzi poza obrzucaniem epitatami. Możemy zobaczyć krótki filmik na podstawie którego można spekulować ze było za szybko. Ale nie wiemy co się stało przed i dlaczego.
+0-0
Wtorek, 21 stycznia 2020 r. godz. 14:26
~Km/h
Do olo wypadek może być z winny umyślnej, a o jakie przypadki chodzi to doczytaj. Przy znacznym przekroczeniu predkosci, to co to jest, umyślne spowodowanie wypadku!!!
+0-0
Wtorek, 21 stycznia 2020 r. godz. 13:08
~Zdenek
Że ortografa walnąłem to fakt (pośpiech), a że wiem o faktach których ty nie znasz, to też fakt. Żyj sobie w swoim świecie i nazywaj sobie po swojemu.
+0-0
Wtorek, 21 stycznia 2020 r. godz. 12:25
~olo
Zdenku, wytłumaczę Ci jak dziecku. 1. Do mordercy mojego ojca czy dziecka w ogóle nie będę się zwracał. Natomiast to czy jest mordercą zdecyduje sąd, a nie Zdenek czy Dll. 2. Tak, moja rodzina może na mnie liczyć i nikogo nie muszę obrażać, ani forować wyroków nie znając w ogóle żadnych faktów. 3. Pisze się "zgwałcą" a nie "zgwałcom". 4. Gwałt jest zbrodnią zamierzoną i w przypadku zgonu ofiary można mówić o skazanym jako o mordercy. Tu natomiast mamy doczynienia z wypadkiem drogowym i co najwyżej z nieumyślnym spowodowaniem śmierci. To jest znacząca różnica, ale po stylu Twoich wypowiedzi i pisowni nie sądzę żebyś zrozumiał różnicę. Pozdrawiam i ziółka zalecam.
+0-0
Wtorek, 21 stycznia 2020 r. godz. 11:06
~Zdenek
Znaczy, że olo do mordercy swojego ojca czy dziecka będzie się zwracał "per Pan". Rozumiem. Twoja rodzina może na ciebie liczyć! Myślę, że jak żonę ci zgwałcom to zwyrolom jeszcze postawisz flaszkę?
+0-0
Wtorek, 21 stycznia 2020 r. godz. 09:04
~olo
~Zdenek - nie odnoszę się do jego poglądów bo każdy ma swoje, ale jeżeli epitety typu: "tego skur.. puscic", "A tej kur.. synalkowi kundla policyjnego", "policyjny bekart", "skorumpowanego gowna" , "bekart zabil czlowieka" - dla Ciebie jest pisaniem w punkt to wybacz, ale Tobie i temu prostakowi już nawet melisa nie pomoże. Współczuje Waszym rodzinom.
+0-0
Poniedziałek, 20 stycznia 2020 r. godz. 22:04
~alladyn
W tym sqrwiałym kraju zawsze byli równi i równiejsi
+0-0
Poniedziałek, 20 stycznia 2020 r. godz. 18:32
~Zdenek
olo - melisy, to ty się napij, a chłopak dobrze pisze. Mocno i w punkt!
+0-0
Poniedziałek, 20 stycznia 2020 r. godz. 17:59
~olo
Uspokój się matole i napij się melisy.
+0-0
Poniedziałek, 20 stycznia 2020 r. godz. 15:27
~Edekzzawody
W tym przypadku widac jak na dloni potrzebe reform sadow w Polsce.Czym rozni sie samochod od pistoletu w rekach nieodpowiedzialnego osobnika?Niczym I to i to zabije.5000 zlotych kaucji to zart na stronie.Poczekajmy zobaczymy
+0-0
Poniedziałek, 20 stycznia 2020 r. godz. 15:40
~Opozycyjny Jurek
Kon-sty-tu-cja! Nam chodzi tylko o to, żeby sądy były nadal wolne, czyli sprawy toczyły się latami bez wyroków...i żeby esbekom przywrócili stare emerytury!
+0-0
Poniedziałek, 20 stycznia 2020 r. godz. 12:49
~Mld
Jakby dał ogień na tłoki zamiast hamować jak go rzuciło to by nikt nie zginał.
+0-0
Poniedziałek, 20 stycznia 2020 r. godz. 13:25
~ogień na tłoki
brakło hajcu :(
+0-0
Poniedziałek, 20 stycznia 2020 r. godz. 13:10
~Dobra rada
Hej Ogniomistrz Musisz to wypróbować na którymś z kiosków . na Żwirki stoi pusty kiosk ,pokarz jak to się robi .
+0-0
Poniedziałek, 20 stycznia 2020 r. godz. 12:06
~Bolek
Nie będzie siedział kaz dy wie o tym teraz jest modne zawieszenie
+0-0
Poniedziałek, 20 stycznia 2020 r. godz. 11:43
~fsad
Śmieszna wysokość grzywny... Zaraz chłopaczek zniknie... Ciągle brak informacji o badaniach na zawartość narkotyków we krwi. Dlaczego? Czy została pobrana krew do badań?
+0-0
Poniedziałek, 20 stycznia 2020 r. godz. 15:43
~Lipstick
Po 1 nikt nie ma obowiązku Cię informować po 2 jeśli jesteś takim znawcą to powinienes wiedzieć że na badania toksykologiczne czeka się długo
+0-0
Poniedziałek, 20 stycznia 2020 r. godz. 11:00
~wsx
Drift się nie udał
+0-0
Poniedziałek, 20 stycznia 2020 r. godz. 13:25
~xxx
wejście się udało , ale kiepsko z wyjściem, chyba zahaczył lewym kołem o krawężnik - amatorszczyzna i nie to miejsce na takie popisy, skutek wiadomy.
+0-0
Poniedziałek, 20 stycznia 2020 r. godz. 09:34
~~~`
Jesteście niezmordowani w tym bełkocie.To już nawoływanie do linczu.To jakaś psychoza jest.Straszne i chore. Jak wyjść na ulicę gdy się to czyta a myśli inaczej.Wszyscy osądzeni i skazani.Żadnej poważnej refleksji.Tylko jad i głupota.Gdy rozum śpi budzą się upiory. Wstyd !!!
+0-0
Poniedziałek, 20 stycznia 2020 r. godz. 14:50
~merlin
Masz rację, JAK wyjść na ulicę, gdy nie wiadomo, czy coś w kogoś nie wjedzie.
+0-0
Poniedziałek, 20 stycznia 2020 r. godz. 08:25
~allo
Układy ponad wszystko
+0-0
Poniedziałek, 20 stycznia 2020 r. godz. 03:49
~barabasz
Dobrze chociaż że komoroskieo zamknęli w budzie ruskiej i nie dają mu mataczyć... To dopiero był jołop.
+0-0
Poniedziałek, 20 stycznia 2020 r. godz. 09:19
~~~
Tak bardzo mi Ciebie żal !!
+0-0
Niedziela, 19 stycznia 2020 r. godz. 22:53
~terminal1
Czy ktoś by mataczył sprawę w dzisiejszych czasach? Są odwoływania, są media jak telewizja, gazety, które takimi sprawami wręcz żyją i nie sądzę, by ktoś "mały" w tej grze ryzykował swoją karierę i swój stołek. Jak się ludzie upokarzają przez innych i tracą stanowiska, jak potem sprawa wychodzi na światło dzienne. Ech, niepotrzebna tragedia. Niepotrzebna. Zal tego starszego człowieka.
+0-0
Niedziela, 19 stycznia 2020 r. godz. 20:24
~Mieszkaniec
Tak czytam te komentarze i nasuwa mi się pytanie o sprawiedliwość w naszym kraju.Jedno jest pewne:młody człowiek spowodował wypadek w wyniku czego śmierć poniósł niewinny człowiek i sprawą oczywistą jest że musi ponieść karę za swój czyn. Wiadomo że rodzice go będą bronić, mówić jaki on dobry grzeczny itp. Moim zdaniem jest wiele czynników które sprawiły że stało się tak a nie inaczej. Przede wszystkim tacy młodzi kierowcy nie powinni jeździć tylnonapedowcami a dopiero po kilku latach praktyki w kierowaniu autem. Np we Francji młody człowiek może jeździć z rodzicem od 16-u lat i musi zrobić 2 tysiące kilometrów z nim. Jakby nie było to rodzic nie jest wariantem żeby dziecko go zabiło w aucie na drodze. W ten sposób można nauczyć młodych ludzi jazdy kulturalnej na drodze. Co do prawa to musi być surowe dla sprawców i nieważne czy syn policjanta czy ktoś inny.
+0-0
Niedziela, 19 stycznia 2020 r. godz. 19:51
~Twoj stary
Reka reke myje rodzinka wpłaci 5 tys i gówniarz bedzie dalej chodził na wolnosci . Przypominam ze to chodzi o zabicie człowieka a traktuja go jak by ukradł w biedroce piwo.
+0-0
Niedziela, 19 stycznia 2020 r. godz. 19:23
~zorg
poręczenie majątkowe w kwocie 5 tysięcy złotych - to kpina tak samo jak 8 lat więzienia -dostanie pewnie ze 4 lata ,a wyjdzie po dwóch
+0-0
Niedziela, 19 stycznia 2020 r. godz. 18:55
~Twoj stary
Reka reke myje rodzinka wpłaci 5 tys i gówniarz bedzie dalej chodził na wolnosci . Przypominam ze to chodzi o zabicie człowieka a traktuja go jak by ukradł w biedroce piwo.
+0-0
Niedziela, 19 stycznia 2020 r. godz. 19:31
~Zdenek
Tu nie chodzi o kaucję w gotówce. Tu chodzi o poręczenie majątkowe. Czyli dobrym telewizorem można się wykupić - zastawiając go jako poręczenie. Nawet ten trup mercedes jak go wycenią na 5 tysięcy może być poręczeniem! I jak tu nie walczyć o odpowiedzialność sędziów za swoje decyzje?!
+0-0
Niedziela, 19 stycznia 2020 r. godz. 18:18
~Rfd
Przeważnie dostaje się 7lat ograniczenia wolności a gdy osadzony dobrze się sprawuje wychodzi na wolność po 5ciu latach. W tym przypadku zobaczymy ale najlepiej żeby sprawę przejęła inna prokuratura w innym województwie.
+0-0
Poniedziałek, 20 stycznia 2020 r. godz. 09:38
~duralex
ograniczenie wolności to nie pozbawienie wolności. Reszta twoich "mądrości" też wyssana z palca, wiec daruj sobie.
+0-0
Niedziela, 19 stycznia 2020 r. godz. 22:50
~gumen
~kuba: ty chyba jesteś synem psa , pies musiał wyruc.ać twoją matkę i masz upośledzony umysł!!!
+0-0
Niedziela, 19 stycznia 2020 r. godz. 19:03
~kuba
Jak się nie znasz, to mo *rda w kubeł.
+0-0
Niedziela, 19 stycznia 2020 r. godz. 18:15
~Karolina
Zabił człowieka i poręczenie majątkowe 5 tysięcy złotych? To jest śmiechu warte że śmierć człowieka jest dla prokuratora mniej istotna niż posiadanie kilkunastu gramów amfetaminy. Miesiąc temu gość za fetę dostał 10 tysięcy poręczenia. I ja się pytam gdzie tu jest sprawiedliwość?
+0-0
Niedziela, 19 stycznia 2020 r. godz. 20:00
~jabar
dlatego szybko trzeba reformować tę ddziedzinę
+0-0
Niedziela, 19 stycznia 2020 r. godz. 17:48
~Jasnowidz
W poniedziałek sekcja,napiszą pewnie że 85 latkowi groził zawał i tak by umarł,
+0-0
Niedziela, 19 stycznia 2020 r. godz. 17:36
~Doniusz
Odrazu widac ze ręka ręke myje. W tym przypadku to 19latek nie ma doswiadczenia wprowadzeniu auta i na dodatek tylnonapędőwka i to go powiozło. Trzeba potrafic jezdzic takim autem i jeszcze tego dnia w roznych miejscach w STW było ślisko.Ojciec już na rejsie nie będzie sie laszczył "dwoma gwiazdami" 5tys kaucji za taki numer. Kpina z tego sędziego. Ciekawe czy jakby komuś z rodziny tego sędziego się przytrafiła taka tragedia to czy by było tez 5tys kaucji.
+0-0
Niedziela, 19 stycznia 2020 r. godz. 16:14
~Luck
Nawet nie będzie taki siedział wszystko ok Już pod dywanem jest prawo jest dla tych co nie mają znajonosci.
+0-0
Niedziela, 19 stycznia 2020 r. godz. 16:09
~Monia
Rambo Nikomu zal dupy nie ściska bo w sumie chyba nie ma o co !!!!! Czytaj ze zrozumiemiem komentarze A dopiero później kryrukuj !!!!! 5 tys poręczenia A w innych przypadkach albo wyższe kwoty albo 3 miesiace aresztu - polskie prawo pokazuje kto sie liczy A kto jest nikim
+0-0
Niedziela, 19 stycznia 2020 r. godz. 15:27
~Rambo
Ale wam dupe sciska ze syn policjanta i ze mercedesa mial nie 19 latek niektorzy takiego samochodu za cale zycie nie maja hahahahha.
+0-0
Poniedziałek, 20 stycznia 2020 r. godz. 13:31
~terminator
rambo bambo lubi takie fury bo ma celownik na przedzie!!!!
+0-0
Poniedziałek, 20 stycznia 2020 r. godz. 09:35
~Xxx
Takiego zloma za darmo bym nie chciał, takie szroty dojechane za grosze można kupić aby się dowartosciowac, tylko kupę kasy trzeba w to włożyć żeby bezpiecznie jeździć, nikogo na drodze nie zabić
+0-0
Poniedziałek, 20 stycznia 2020 r. godz. 09:30
~Zlomik
Stary strucel, przy oryginalnym samochodzie przy tej prędkości air bag wystrzela, czego zazdrościć kupy złomu że znaczkiem gwiazdy
+0-0
Poniedziałek, 20 stycznia 2020 r. godz. 01:02
~Tyci
No jest bestia z tego mesia,weź się bambo puknij w ten pusty łeb
+0-0
Niedziela, 19 stycznia 2020 r. godz. 18:45
~cebula
Stać nas na lepsze auta ale i nikt tego faktu nie wykorzystuje do chwalenia się czy do wariowania na drodze. Szczyl zabił niewinnego człowieka, nieważne ile miał lat, czyim synem jest i czym jechał. Zapłaci za to mniej lub bardziej. Agresja na drodze, agresja w internecie. Pozdrawiam frustratów.
+0-0
Niedziela, 19 stycznia 2020 r. godz. 18:45
~
Rambo, co mu z tego mercedesa wobec zaistniałej sytuacji ? W obliczu pewnych okoliczności zarówno posiadacze Porsche, Bmw, Maserati za miliony itd. , posiadacze Tico lub biletu komunikacji miejskiej SĄ RÓWNI. Trochę pokory.
+0-0
Niedziela, 19 stycznia 2020 r. godz. 14:56
~klop
Rozumiem, że w przypadku, gdy znowu jakiś młodociany nieumyślnie spowoduje wypadek śmiertelny w ruchu lądowym, w którym to zginie tym razem policjant, a potem tenże chłopiec wyjdzie za kaucją 5 tyś. - środowisko policjantów przyjmie z zupełnym stoickim spokojem ten fakt. A może już mieliśmy takie zdarzenie w przeszłości? Jaka była kara i jaki odzew policjantów? A, jest np. artykuł z 2019: Policjanci z Krakowa żegnają kolegę. Zginął w wypadku samochodowym. "Tragiczna śmierć pracownika cywilnego małopolskiej policji. 52-letni Mariusz Fedor zginął w wypadku samochodowym w Krakowie. Mężczyzna został potrącony przez samochód przy ul. Piasta Kołodzieja. Pomimo długiej reanimacji nie udało się go uratować. Funkcjonariusze nie kryją rozpaczy po śmierci przyjaciela." Jak się sprawa skonczyła? Czy przyjeciele policjanci wybaczyli? Czy wybaczyła rodzina policjanta, jego dzieci? Każdy jest tylko człowiekiem najpierw, i każdy zasługuje na sprawiedliwość. I każdy chce po prostu zachować dobre zdanie o polskiej policji. To mój komentarz.
+1-0
Niedziela, 19 stycznia 2020 r. godz. 14:44
~Mgla
Po co więzienie? Przecież to my zapłacimy podatnicy za pobyt podczas gdy w szpitalu trzeba płacić za oglądanie tv ! Niech pracuje i płaci odszkodowanie.
+0-0
Niedziela, 19 stycznia 2020 r. godz. 12:59
~Franciszek
Grozi mu do 8 lat więżienia śmieszne tak się składa że jego matka jest sędzią dostanie mały wyrok ojciec policjant emerytowany pomógł podczas akcji posiedzi ze dwa lata dalej będzie jezdził samochodem nasze prawo jest śmieszne trzeba to zmienić jak najszybciej !!!!!!!!!!!!!!
+0-0
Poniedziałek, 20 stycznia 2020 r. godz. 04:00
~Stw
skąd wy ludzie bierzecie te informacje, ewidentnie z tylnich czterech liter, bo większość nie ma pokrycia w prawdziwym życiu
+0-0
Poniedziałek, 20 stycznia 2020 r. godz. 00:57
~A...
Jak nie wypowiadaj. Bzdury piszesz a pojęcia nie masz o faktach...nie wiesz, to się
+0-0
Niedziela, 19 stycznia 2020 r. godz. 14:28
~kaska
A twoja matka jest papieżem.......
+0-0
Niedziela, 19 stycznia 2020 r. godz. 11:53
~jony11
Zamknijcie mordy cebulaki kto zyczy zle bliznemu karma spotka go taka sama lecz z zwiekszonym skutkiem.
+0-0
Niedziela, 19 stycznia 2020 r. godz. 14:44
~twój ryj
Lecz się psychopato.
+0-0
Niedziela, 19 stycznia 2020 r. godz. 13:29
~Boguś
Nikt nie życzy żle bliżniemu,a czy ten kto zrobił krzywdę bliżniemu swemu żałuje tego?,czy w jakiś sposób naprawi krzywdę jaką zrobił?
+0-0
Niedziela, 19 stycznia 2020 r. godz. 10:43
~Rrrrr
Nieumyslne zabójstwo. Chłopak ma teraz przesrane. Zakład karny otwarty, z możliwością zatrudnienia by mu się przydał. Nie powinno się przekreślac takich ludzi.
+0-0
Niedziela, 19 stycznia 2020 r. godz. 11:45
~janek82
Skąd wiesz, że nieumyślne? Jeśli był po narkotykach/dopalaczach i wsiadł do auta to powinno być traktowane jak zabójstwo z premedytacją. Nadal nie ma żadnych informacji czy przechodził te badania i ewentualnie co one wykazały. O alkoholu szybko napisali, że nie było.
+0-0
Niedziela, 19 stycznia 2020 r. godz. 10:36
~Kpina
5 tysięcy kaucji? Mogli od razu dać 5 złotych!
+1-0
Niedziela, 19 stycznia 2020 r. godz. 14:24
~Bogdan-leśnik
Syn policjanta i wszystko jasne.
+0-0
Niedziela, 19 stycznia 2020 r. godz. 10:25
~Julek
Do czasu wyniku badania krwi powinien siedzieć, nie powinno być tej klauzuli 5 tysięcy, ponieważ wynik może zwiększyć karę do 12 lat i pj zakaz do końca życia. Z wolnej stopy może go już nie być w kraju.
+0-0
Poniedziałek, 20 stycznia 2020 r. godz. 09:21
~Julek
To normalne, że przy takim wypadku bierze się krew na inne środki, a wynik po około miesiącu czasu, tu nie ma nic skomplikowanego, nie trzeba być wybitnym Orłem aby podstawy wiedzieć, druga sprawa dla zrytych bertow po co mieszać do wypadku politykę, jak jest już taki stan to lekarz, każdy ma prawo wyrażać swoją opinię
+0-0
Niedziela, 19 stycznia 2020 r. godz. 11:56
~janek82
@MDM - widzę, że trolle dobrej zmiany się uaktywnili, czyżby "tatuś" był z tej jedynej słusznej partii i trzeba zakłamywać rzeczywistość?
+0-0
Niedziela, 19 stycznia 2020 r. godz. 11:38
~Mdm
A skąd wiesz czy nie było już wyników mądralo. Myślisz że specjalnie dla ciebie to ogłoszą?
+0-0
Niedziela, 19 stycznia 2020 r. godz. 10:21
~Czytelniczka
Tak wygląda polska rzeczywistość. Tatuś policjant (nie ważne czy na emeryturze liczy się zawód) trochę znajomości i wyrok będzie na korzyść gówniarza. Zapłaci kasę i wyjdzie zamiast siedzieć tymczasowo, do więzienia nie pójdzie bo ojciec zrobi wszystko żeby pomóc. Ciekawe ile osób w łapę dostanie i ile zarząda. Tego zostawić nie można. Trzeba ostro pisać o tym, negować źle wyroki. Szczere kondolencje dla rodziny tego Pana. Na ich miejscu nie pozostawiłabym suchej nitki na tym gówniarzu. Walczyć trzeba z niesprawiedliwością i łapówkami!!
+0-0
Niedziela, 19 stycznia 2020 r. godz. 12:34
~Obserwator
Rozumiesz ze w tym momencie jest OJCEM tego chłopaka a nie policjantem!!! Kocha go bezwarunkowo i chce być z nim w takim momencie. Jest to aż tak dziwne?! Straszne ze twoje dzieci jeśli je masz nie mogą na ciebie liczyć, pierwsza rzuciłabyś je w ogień! Tak ci się wydaje z perspektywy siedzenia na fotelu i wylewania swoich mądrości. Brawo dla taty, dla którego też to co się stało jest tragedia. Jak widać jest to rzecz niespotykana i niezrozumiała dla was którzy nigdy nie doświadczyli troski i miłości że strony rodziców.
+0-0
Niedziela, 19 stycznia 2020 r. godz. 11:36
~123
No ty na pewno jeszcze doniesiesz na swoje dzieci i będziesz oskarżycielem posiłkowym. Puknij się w ten lepek i przemyśl.
+0-0
Niedziela, 19 stycznia 2020 r. godz. 09:25
~Karo
To ile w zawiasach dostanie? Ja obstawiam mzx 2 lata.
+0-0
Niedziela, 19 stycznia 2020 r. godz. 09:17
~Ryszard Ochucki
Poziom komentarzy jest obrazem naszego społeczeństwa ... Kilka zdań bo nigdy nie komentuję ale teraz nie wytrzymałem : 1/ to olbrzymia tragedia zginął niewinny starszy człowiek 2/ ten młody chłopak nie jechał z zamiarem zabójstwa, nie chcielibyście zapewne być teraz na jego miejscu i przeżywać to co on 3/ dajcie szansę wypowiedzieć się biegłemu, nie wiemy czy to brawura, czy pęknięta opona 4/ ja też zawsze będę chronił moje dzieci i nie ma znaczenia czy jestem policjantem czy kosmonautom 5/ też miałem 19 lat i jeździłem FSO 1500 moich rodziców jak kretyn
+1-0
Niedziela, 19 stycznia 2020 r. godz. 20:23
~fan rysia
A widziałeś Rysiu film z monitoringu??? Ty też Ryniu z taką prędkością jeździsz w obszarze zabudowanym???
+0-0
Niedziela, 19 stycznia 2020 r. godz. 12:36
~200 Century boy
Ryszardzie,Ryszardzie Też jeździłeś jak kretyn? No to Ci się udało i nikogo Nie zabiłeś!!! Co Ty porównujesz Fiata do Mercedesa on tylko troszke nacisnał na gaz i pojechał jak torpeda Ty w tym Fiacie muśiał byś śię rozpedzić zakim byś to zrobił to już w Stalowej byś był!!!! 1 Ojciec chłopaka zawinił pozwalajac mu jechać takin samochodem samodzielnie!!! 2 Chłopak muśi poniesć konsekwencje za to co zrobił!!! 3 Na nagraniu widać jak szybko jechał!!! 4 Karę dostanie of sadu ale przećież bedzie z tym Żył do końca żyćia ZABIŁ CZŁOWIEKA!!!! Nie wiem jaka Kara jest gorsza.
+0-0
Niedziela, 19 stycznia 2020 r. godz. 11:42
~123
Kierowca przeczytaj jeszcze raz ze zrozumieniem tekst ochuckiego i przemyśl. Gość napisał rozsądnie i tam nie ma nic o czym wycedzieles swój referat.
+0-0
Niedziela, 19 stycznia 2020 r. godz. 10:21
~Kierowca
Panie Ryszardzie to, że Pan jeździł jak kretyn w młodości nie jest usprawiedliwieniem dla obecnych "kretynów" jeżdżących po ulicach. Jak "kretyni" nie będą karani to będzie ich co raz więcej. Widziałem pękające opony przy normalnych prędkościach i samochody nie zachowywały się jak "pocisk". Na nagraniu wyraźnie widać, że samochód poruszał się dużo szybciej jak przejeżdżające samochody. Najprawdopodobniej przez brawurę, bezmyślność, brak umiejętności i szczeniacką arogancję zginął człowiek. To są powody przez,które mają ginąć niewinni ludzie? Wątpię i dlatego za błędy się płaci, nawet te młodości. Za mniejsze występki ludzi musieli odpokutować. Nikt by nie chciał być na miejscu tego chłopaka ale sam sobie zgotował taki los w przeciwieństwie to zabitego mężczyzny który stracił życie za czyjś błąd. Tak samo jak nikt nie chciałby być na miejscu zabitego jak i jego rodziny.
+0-0
Niedziela, 19 stycznia 2020 r. godz. 06:54
~Janka
Za małe kary w naszym kraju, za życie dożywocie i nie w więzieniu żebyśmy go utrzymywali, ciężkie roboty.
+0-0
Niedziela, 19 stycznia 2020 r. godz. 20:30
~Andrej
Bali by się konsekwencji za niewinnych
+0-0
Niedziela, 19 stycznia 2020 r. godz. 10:49
wiechu
Rzeczywiście za małe kary.Zabójca prezydenta Adamowicza nadal wolny,jeszcze domaga się odszkodowania.Ciężkie roboty stosował okupant w czasie II wojny.
+0-0
Niedziela, 19 stycznia 2020 r. godz. 02:24
~1234567890
Brak słów na to co zrobił. Powinien dostać dożywocie. Kary za takie coś są za małe. Wszyscy robią co chcą, a kto ma wtyki, to uchodzi mu najczęściej na sucho. A co do pogotowia stalowowolskiego, to rzeczywiście mieli daleko... ciekawe co robili przez tyle czasu.
+0-0
Niedziela, 19 stycznia 2020 r. godz. 01:32
~Młody
Siadajac za kierownica samochodu, bierzemy odpowiedzialność za to co sie stanie. I jak dobrze pamiętam to w cebulandii juz jest przepis traktujacy samochod jako narzedzie "zbrodni"
+0-0
Niedziela, 19 stycznia 2020 r. godz. 00:58
~Babka
Lekarz, lecz swoją głowę. Zmiany tak, ale to co PiS robi to nie zmiana ale ochrona swoich i takich właśnie cymbałow Teraz jest źle, a będzie koszmar i wyłączne priorytety dla swoich
+1-0
Sobota, 18 stycznia 2020 r. godz. 23:39
~Chfcv
A narkotestem nie????
+0-0
Sobota, 18 stycznia 2020 r. godz. 23:18
~POLAK
Ucieknie jak będzie odpowiadał z wolnej stopy?? Jak ucieknie to jakby się przyznał. Lepiej będzie jak bedzie siedział do czasu werdyktu za nasze pieniądze?! Piszecie Wielcy Znawcy jak wieśniaki. Jak jechał, to nie zmyślą żeby zabić, bo wie jaka jest odpowiedzialność. Jeśli lubicie karę " Ręka za Rękę" to musicie się przeprowadzić do krajów zacofanych. Rzuć kamieniem jak coś nie ukradłeś lub nie oszukałeś np. pracodawcy w swoim życiu Grzeszniku
+0-0
Sobota, 18 stycznia 2020 r. godz. 23:15
~Zdenek
Jak będę chciał się pozbyć wroga, to już wiem jak to zrobić. Samochodem! Uniknę dożywocia czy ćwiary, tylko jakieś nieumyślne ze skutkiem ewentualnym i najwyżej 5 lat. A potem za dobre sprawowanie wyjdę po trzech. Śmiech na sali!!!
+0-0
Sobota, 18 stycznia 2020 r. godz. 23:07
~Ja i Ty
Dziwicie sie ze emerytowany policjant bral czynny udzial w akcij.Przypomnijcie sobie wjazd traktorem do tesco co ta nasza policja moze.zenada.sprawa musialaby trafic do telewizij np.tvn uwaga.to by sie nie wymigal a tak za 5 tys.zl.mlody bedzie wolny.i dalej bedzie szalal stach pomyslec kto nastepny i gdzie
+0-0
Niedziela, 19 stycznia 2020 r. godz. 21:27
~polincjant
3 miechy bez kaucji
+0-0
Sobota, 18 stycznia 2020 r. godz. 22:55
~Lekarz
I właśnie tu jest zajebisty przykład. Jeśli nie zajdą zmiany w obecnym chorym sądownictwie to kmiot , morderca , syn milicjanta który pozbawił życia niewinnego człowieka będzie chodził po wolności za 5 tys srebrników.... I dalej pieprz.ie głupoty że zmiany w sądownictwie to głupi wymyśl PISu.... Otwórzcie oczy ludzie
+0-1
Niedziela, 19 stycznia 2020 r. godz. 08:19
~Doktur
Lekarzu zalecam lewatywę i czopki jednocześnie.
+0-0
Niedziela, 19 stycznia 2020 r. godz. 06:39
~jan
... i zastąpić gównojadami dla których koperta z 50 000 zł nie jest łapówką tylko ,,ofiarą na cele religijne".
+1-0
Sobota, 18 stycznia 2020 r. godz. 22:49
~Prs
5 tys raczej 50 za takiego gowniarza przecpanego powinni płacić i przynajmniej 10 odsoedzoec
+0-0
Niedziela, 19 stycznia 2020 r. godz. 08:20
~Mdm
A ty gdzie przyćpałeś? Bierz mniej
+0-0
Sobota, 18 stycznia 2020 r. godz. 22:43
~szaryczłowiek
Sady i prawo są dla szarych ludzi a nie dla ojców milicjantów. Jak się ma starego milicjanta to widać nawet adwokata niepotrzeba. Zwykłego obywatela wsadziliby do pudła jak worek ziemniaków bez mrugnięcia okiem. Antypanstwo i niesprawiedliwość.
+0-0
Sobota, 18 stycznia 2020 r. godz. 22:29
~stalowianka
5 tysięcy kaucji? To jakaś kpina.
+0-0
Sobota, 18 stycznia 2020 r. godz. 21:56
~Załamany obywatel
KPINA że wszystkich obywateli!! Układy ukladziki, wolne sądy i chore Panstwo Pisu.... "Sąd Rejonowy w Stalowej Woli uwzględnił wniosek prokuratury i zastosował środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres trzech miesięcy jednakże zawarł taki warunek, że środek zapobiegawczy ulegnie zmianie za poręczeniem majątkowym w kwocie 5 tysięcy złotych z chwilą zapłaty." Gowniarz zabił człowieka, rodzinka wpłaciła 5 tys i gowniarz jest na wolności!!!
+1-0
Niedziela, 19 stycznia 2020 r. godz. 21:30
~polincjant
ja dam te 5 tys. aby dalej siedzial
+0-0
Niedziela, 19 stycznia 2020 r. godz. 08:24
~66
Gówniarz to ty jesteś
+0-0
Sobota, 18 stycznia 2020 r. godz. 21:40
~andzia
znajac zycie dostanie zawiasy a takich powinni rowno karac a nie puszczac na wolnosc zawinil powinien dostac najwyzszy wyrok tedy mlodzi kierowcy by wiedzialy ze nie sa bezkarni co to jest 5 tys a tutaj czlowiek nie zyje postawcie sie wy w takiej sytuacji ze rodzina cierpi najwiecej zamordowanego czlowieka bo nikt mu juz nie zwroci zycia a taki bedzie chodzil po wolnosci i sie smial jestem za najwi
+0-0
Sobota, 18 stycznia 2020 r. godz. 21:37
~.........
Po co rodzice kupujecie dzieciom szybkie samochody? Bizmesmeni z nich wielcy, interesy wielce ważne załatwiają? Czy my w Polsce mamy w ogóle drogi na tak szybkie auta? Tu najbliższa autostrada to 80 km stąd, więc po ch szybkie auta? To wina tylko rodziców, to oni są odpowiedzialni za "dzieciaków". Dają dzieciom szybkie auta - co na naszych polskich drogach oznacza pewną śmierć.
+0-0
Niedziela, 19 stycznia 2020 r. godz. 18:34
Monia
Bodajże od czerwca 2018 roku obowiązują przepisy dotyczące młodego kierowcy i ograniczenia co do prędkości też są w nich zawarte!!!!!
+0-0
Niedziela, 19 stycznia 2020 r. godz. 07:09
~jan
.... a co rodzice mogą zrobić ?... jeśli synuś chodzi do pracy, ma własne pieniądze i chce wozić dupy bryką 240 kM i z tylnym napędem... sa potrzebne ZMIANY W PRAWIE, młody kierowca powinien mieć ograniczona moc pojazdu, pojemność silnika, i pierwsze dwa lata kierowania samochodem tylko w obecności osoby starszej od niego przynajmniej o 10 lat ....
+0-0
Sobota, 18 stycznia 2020 r. godz. 20:47
~Ferdek z Poniatowskiego
Sprzedam ojca,sprzedam matke,za to kupię ojcu Tadeuszowi nową chatke.
+0-0
Sobota, 18 stycznia 2020 r. godz. 20:46
~Ortografia
Wolne sondy hihi
+0-0
Sobota, 18 stycznia 2020 r. godz. 20:33
~prawnik
8 lat za zabujstwo to kpina i plucie w trzarz rodzinie i ofiarze. Polkskie prawo karne to żart
+1-0
Sobota, 18 stycznia 2020 r. godz. 21:43
~123
Naucz się najpierw ortografii, a potem pisz komentarze pustaku.
+0-0
Sobota, 18 stycznia 2020 r. godz. 20:08
~lucek
gdzie sa wpisy wszystkie wpisy p.fredka z poniatowskiego.
+0-0
Sobota, 18 stycznia 2020 r. godz. 19:51
~lucek
Panie Fredek prosze nie laczyc kradziezy ze smiercia .
+0-0
Sobota, 18 stycznia 2020 r. godz. 19:46
~kiero
Tatuś pewnie innych karał za byle głupstwo a tu synio taki numer wywinął.
+0-0
Poniedziałek, 20 stycznia 2020 r. godz. 22:08
~kiero BMW
66 - tam jest Twoje miejsce. Biegli już tego dopilnują.
+0-0
Sobota, 18 stycznia 2020 r. godz. 19:39
~rst
Powinien być sądzony jak za zabójstwo. To było zabójstwo. Zero litości dla mordercy . Oczekujemy sprawiedliwego wyroku.
+0-0
Poniedziałek, 20 stycznia 2020 r. godz. 08:40
~66
~kiero BMW - podejrzewałem że masz kolegów w Załężu. Współczuję i nie chcę myśleć co oni ci zrobili.
+0-0
Poniedziałek, 20 stycznia 2020 r. godz. 07:01
~kiero BMW
66 pewnie koledzy w Załężu się tobą zaopiekują. Współczuję ci po wyroku sądu.
+0-0
Niedziela, 19 stycznia 2020 r. godz. 22:13
~66
~kiero BMW - mądrych ludzi nie wsadzają. Ale ty się bój.
+0-0
Niedziela, 19 stycznia 2020 r. godz. 18:19
~kiero BMW
66 - Ładnie cię usadzili . Ciekawe na ile cię zapuszkują ?
+0-0
Niedziela, 19 stycznia 2020 r. godz. 16:35
~66
A ty coś taki wystrachany że zmieniasz tak nicki.
+0-0
Niedziela, 19 stycznia 2020 r. godz. 15:48
~kiero BMW
66 - co żeś tak się zląkł??? Dawaj jeszcze.
+0-0
Niedziela, 19 stycznia 2020 r. godz. 15:11
~66
Tu nie trzeba nikogo znieważać prokuratorze piotrowicz. Wystarczy poczytać wasze komentarze.
+0-0
Niedziela, 19 stycznia 2020 r. godz. 12:15
~prokurator
66 - ubliżaj temu panu dalej. Dlaczego się przestraszyłeś? Art. 216. Znieważanie osoby.
+0-0
Niedziela, 19 stycznia 2020 r. godz. 11:50
~66
Rst - aż się popłakałem że śmiechu.
+0-0
Niedziela, 19 stycznia 2020 r. godz. 09:34
~doktor
Jk - przecież tobie psychiatra zabronił korzystać z internetu.
+0-0
Niedziela, 19 stycznia 2020 r. godz. 07:18
~rst
66 - pewnie rodzina nie ma z ciebie wielkiego pożytku. Jutro zgłaszam twój post na policję. Kto publicznie ubliża w sieci nie zostaje bezkarny. Do zobaczenia w sądzie.
+0-0
Niedziela, 19 stycznia 2020 r. godz. 00:05
~Jk
Nie masz prawa głosu, nie ty o tym decydujesz więc siedź cicho, karma wraca
+0-0
Sobota, 18 stycznia 2020 r. godz. 20:43
~66
Ty zabiłeś swój mózg a nie byłeś sadzony dzbanie.
+0-0
Sobota, 18 stycznia 2020 r. godz. 19:30
~lucek.
czy za ten czyn nalezy sie kara wiezienia- tak .winien siedziec w areszcie , po wyroku kontynuowac go.
+0-0
Sobota, 18 stycznia 2020 r. godz. 19:27
~Ferdek z Poniatowskiego
Sorry za moje posty,czacha mi dymi.
+0-0
Sobota, 18 stycznia 2020 r. godz. 19:18
~DzidekzCzarnieckiego
Dlatego ja nie poczebuje auta,wole rower
+0-0
Sobota, 18 stycznia 2020 r. godz. 19:13
~Ferdek z Poniatowskiego
Zbieram puszki bo potrzebuje kasy na zeby,bo mi szkorbut się wdal.
+0-0
Sobota, 18 stycznia 2020 r. godz. 19:12
~krzysmariusz1
To jest kpina do paki i minimum 25 lat na początku myślałem że faktycznie opona
+0-0
Sobota, 18 stycznia 2020 r. godz. 19:31
~Kk
Nieumyślne spowodowanie śmierci zaznaczam, nie planował tego nie jest morderca czy jakimś pedofilem takim należy się wysoka kara a niestety takich którzy robią takie rzeczy od razu uznaje się głupimi i zamiast gnić w więzieniach to lądują w psychiatryku xdddd chłopak odpowiada już za to co zrobił a wy lepiej zajmijcie się sobą niż wydawaniem wyroków na niego, trzeba było się kształcić w takich kierunkach to mielibyście prawo głosu Janusze
+0-0
Sobota, 18 stycznia 2020 r. godz. 19:04
~waldek
5 tys chyba ktos jest chory ,a może tak kazala Komisja Wenecka.
+0-0
Sobota, 18 stycznia 2020 r. godz. 18:41
~anna6243
No tak tatus bylym policjantem jest to ucichnie szybko wszystko a za takie cos powinien siedziec a nie poreczenie majatkowe innego za takie cos to by juz zamknęli a taki czuje sie bezkarnie
+0-0
Sobota, 18 stycznia 2020 r. godz. 18:58
~200 Century boy
Za brawurowa jazdę już poniósł karę na całe swoje życie - zabił człowieka! Druga karę sad mu wyznaczy!
+0-0
Sobota, 18 stycznia 2020 r. godz. 18:35
~Czytelniczka
Chore czlowiek dostaje 5 tys.za kolizje bez wypadku.a tu wypadek ze skutkiem smiertelnym i tylko 5 tys.to jest nasz stalowowlski sad i dobre znajomosci przecież tatus policjant a zwyklego czlowieka co ma rodzine na utrzymaniu gnoja
+0-0
Sobota, 18 stycznia 2020 r. godz. 19:47
~66
Coś się pani popieprzylo. Proszę czytać ze zrozumieniem
+0-0
Sobota, 18 stycznia 2020 r. godz. 18:28
~Hipek
Haha to już za zabicie psa są gorsze kary. Choree
+0-0
Sobota, 18 stycznia 2020 r. godz. 18:10
~Mm
Jestem ciekawy ilu z was by nie chcialo pomagac swojemu dziecku w takiej sytuacji,to ze spowodowal wypadek jest jasne jak slonce i jezeli mu to udowodnia powinna byc kara ,i jeszcze jedno ,kazdy ma prawo do obrony
+0-0
Sobota, 18 stycznia 2020 r. godz. 18:07
~Bolo
Ja cię! Skąd oni wezmą 5 tysięcy? Chyba cała komenda się zrzuci, a jak braknie, to prokuratorzy dołożą! Ja na miejscu małolata pryskałbym do jakiejś Brazylii i szybko tacie oddał piątkę. Potem śmiałbym się frajerom na każdym kroku. Pisałbym maile do prokuratury ze wskazówkami gdzie jestem. Hahahaha! Niech już nikt nie pieprzy, że to nie jest kasta!
+0-0
Sobota, 18 stycznia 2020 r. godz. 19:45
~123
Zawsze może go Adrian ułaskawić przed wyrokiem jak kolegę z kasty dobrej zmiany.
+0-0
Sobota, 18 stycznia 2020 r. godz. 18:06
~Chicago
Powinien byc sadzony jak za ZABOJSTWO. Tak przynajmniej wygladaloby to w takim kraju jak USA!
+0-0
Sobota, 18 stycznia 2020 r. godz. 19:13
~Ferdek z Poniatowskiego
A w naszym kraju to jest nieumyślne spowodowanie śmierci, bo przecież z premedytacją tego nie planował, panie Chicago lewaku. A wy powinniście też być sądzeni za preparowanie kłamstw przeciw Prezydentowi Trumpowi, panie Pelosicki z Chicago.
+0-1
Sobota, 18 stycznia 2020 r. godz. 17:55
~DRIVER
Czyli tak: 5 koła i wolny. A pół słowa nie ma o narko testach.
+0-0
Niedziela, 19 stycznia 2020 r. godz. 07:46
~jan
.... wyniki badania krwi na narkotyki są dopiero po około 2-3 miesiącach, wtedy będzie wiadomo, długo, niestety tak to działa ... z drugiej strony może lepiej, emocje i pospiech to źli doradcy ...
+0-0
Sobota, 18 stycznia 2020 r. godz. 19:42
~Mdm
Zrób sobie te testy
+0-0
Sobota, 18 stycznia 2020 r. godz. 17:47
~But_w_drzwi
My jako mieszkańcy tego miasta powinniśmy sprawę nagłośnić do granic możliwości. Później może stać się tak że ten gówniarzy znowu kogoś sprzątnie... Wszystkie środę dki masowego przekazu powinny być uruchomione w chwili kiedy sprawca opuścił areszt za 5 tysięcy złoty. Widocznie moje twoje i życie rodziny kosztuje 5 tys złotych. Istnieje też podejrzenie ze ojciec teraz jego będzie mówił co ma gadać. W tym prokuratorowi nie przeszkadza? Jak można dopuścić osobę postronna do wypadku nawet jak był policjantem emerytowanym. Widać niestety ze sami policjanci nie znają prawa i każdy może sobie wejść na miejsce śmierci....
+0-0
Sobota, 18 stycznia 2020 r. godz. 19:38
~66
Swoją głupotą przebiłeś tego dzieciaka.
+0-0
Sobota, 18 stycznia 2020 r. godz. 17:45
przybysz
Przeciez to jest wiecej niz pewne ze znajdzie sie rzeczoznawca ktory wyda opinie ze winna jest wlascicielka kiosku bo kiosk powinien znajdowac sie najmniej 500 m. od drogi.
+0-0
Sobota, 18 stycznia 2020 r. godz. 17:21
~Sasa
To jakiś żart z ta kwota poręczenia. Chory system kolesiostwa. Widać nie do końca się skończyła komuna
+1-0
Sobota, 18 stycznia 2020 r. godz. 17:19
~Stefan
W ogóle, to paradoksem jest, że sprawa trafiła do stalowowolskiej prokuratury. Przecież tu każdy prokurator i biegły jest znajomym każdego policjanta! Taką sprawę powinien przejąć Rzeszów albo inne województwo. Skandal!!#
+1-0
Sobota, 18 stycznia 2020 r. godz. 16:57
~janek82
Badanie alkomatem - był trzeźwy. A co z badaniem na obecność narkotyków/dopalaczy? Czy było przeprowadzane? Tak - co wykazało? Nie - dlaczego nie było robionego?
+0-0
Sobota, 18 stycznia 2020 r. godz. 19:30
~janek82
@moro - skoro napisali o wyniku badań na alkohol to powinni napisać również o narkotykach, zwłaszcza, że ogrom osób pisał, że to ćpun. A co - trafiłem i zabolało o narkotykach/dopalaczach?
+0-0
Sobota, 18 stycznia 2020 r. godz. 18:15
~moro
A kim ty jestes zeby ciebie mial ktos informowac o wyniku badań??Ci co trzeba wiedzą jak wyszły; a reszcie to info do czego?do siania sensacji??
+0-0
Sobota, 18 stycznia 2020 r. godz. 16:49
~Ferdek z Poniatowskiego
Zgroza! Co wy macie w tych głowach? Tylko zemsta, układy... Nowe POkolenie homosovieticus, skażone, czerwone umysły i mali zniewoleni ludzie.
+0-0
Sobota, 18 stycznia 2020 r. godz. 16:36
~Radek
To chyba jakiś żart z ta kwotą poręczenia ? Jednak układy robią swoje,Przykro.
+2-0
Sobota, 18 stycznia 2020 r. godz. 16:23
~Jacek
Za pięć tysięcy go wypuszczą i będzie stanowić zagrożenie dla innych ludzi. Układy układanki nic mu nie będzie,bo to syn policjanta to wyjdzie za kaucją.
+1-0
Sobota, 18 stycznia 2020 r. godz. 17:09
~Mj
Syn policjanta i syn policjanta widzę że tylko to widzicie, każdy rodzic bez względu na wszystko pomógł by swojemu dziecku,tylko nie umiecie się postawić w tej sytuacji. Ludzie są toksyczni i zawistni! Mogło się to przytrafić każdemu z nas więc trochę pomyślcie ludzie zanim osądzacie nie znając dokładnej przyczyny wypadku. KARMA WRACA!!!!!
+0-0
Sobota, 18 stycznia 2020 r. godz. 16:29
~Ferdek z Poniatowskiego
Mały człowieczku, nie wiesz co ciebie może spotkać. Dlatego nie zabieraj głosu. Idź siem pomódl do kościoła, bo nie znasz dnia ani godziny.
+0-1
Sobota, 18 stycznia 2020 r. godz. 16:15
~Wiesirk
Poręczenie? Dlaczego tak niskie ? Za zabójstwo... układy
+1-0
Sobota, 18 stycznia 2020 r. godz. 19:29
~66
Zabójstwo to było wtedy jak zabiłeś swój mózg dzbanie.
+0-0
Sobota, 18 stycznia 2020 r. godz. 16:13
~Rrrr
Tatuś policjant aktywny, tak samo jest z sędziami. Bronić winnego swojego. A głupki jeszcze ich popierają i manifestują.
+1-0
Sobota, 18 stycznia 2020 r. godz. 16:03
~Ferdek z Poniatowskiego
Dajcie spokój ojcu, to nie jego wina, że gówniarz szarżował. I tak napewno siem ojciec zamartwia.
+1-0
Sobota, 18 stycznia 2020 r. godz. 15:56
~czytelnik
układy układziki i dostanie zawiasy..
+1-0
Sobota, 18 stycznia 2020 r. godz. 15:53
~Pawel
Nie wiem.ile jest w tym.prawdy, syn pieska? Jesli tak sprawy trzeba dobrze pilnowac zeby byla prowadzona rzetelnie, sprawiedliwie. Zaraz bedzie ze to z przyczyn niezaleznych od kierowcy.
+1-0
Sobota, 18 stycznia 2020 r. godz. 16:21
~Ferdek z Poniatowskiego
Już kombinujesz Pawełku PO swojemu? Ciszej nad tą tragedią.
+0-0
Sobota, 18 stycznia 2020 r. godz. 15:50
~Pytanie
Co to znaczy że były funkcjonariusz był bardzo aktywny na miejscu wypadku? Czy to znaczy że został bezpośrednio wpuszczony do strefy wypadku jeśli tak to na jakiej podstawie skoro nie jest czynny policjantem ani uczestniem wypadku? Może ktoś to wyjaśnić?
+0-0
Sobota, 18 stycznia 2020 r. godz. 15:46
~Richardo
Tylko chyba wszyscy chca sprawiedliwego wyroku za zabójstwo bo tego inaczej Nie można nazwać!!! Dużo ludzi będzie patrzyło się na tę sprawę!!!
+0-0
Niedziela, 19 stycznia 2020 r. godz. 20:07
~kabi
i co z tego że się będzie patrzyło, sędzia zrobi jak uważa
+0-0
Stalowka.NET - Wiadomości lokalne z miasta Stalowa Wola i okolic
Copyright 2001 - 2020 Stalowka.NET
  » O nas  » Redakcja  » Reklama  » Kontakt
Wszelkie prawa zastrzeżone.
X Ta strona korzysta z plików cookie w celu świadczenia usług i realizacji potrzeb użytkowników. Pliki te mogą być zapisywane w pamięci Twojego urządzenia. Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki internetowej. Więcej w polityce prywatności.