Stalowa Wola Stalowa Wola: Huta Stalowa Wola
Wiadomości lokalne z miasta Stalowa Wola i Powiatu Stalowowolskiego. Najnowsze! Najszybciej!
Kamera na żywo na panoramę Stalowej Woli na skrzyżowanie al. Jana Pawła II z ul. KEN
Nagrania audio, rozmowy z ciekawymi ludźmi
Fotografie z najważniejszych wydarzeń w Stalowej Woli
Kanał youtube.stalowka.net - Pierwsza stalowowolska telewizja internetowa
Encyklopedia miasta Stalowa Wola
Zapowiedzi zbliżających się wydarzeń kulturalnych
Baza adresowa najważniejszych firm i instytucji życia publicznego
Bezpłatna baza ogłoszeń dla mieszkańców miasta Stalowa Wola jak i Powiatu Stalowowolskiego
Twoje konto
Strona główna  Stalowa Wola / Wiadomości Piątek, 3 kwietnia 2020 r. Imieniny: Pankracego, Renaty, Ryszarda
 Wiadomości lokalne
» Koronawirus w stalowowolskim szpitalu. Zakażona pielęgniarka
» 8 przypadek koronawirusa w powiecie stalowowolskim
» Śmiertelne potrącenie rowerzysty na "krajówce"
» Niedoróbka na trasie podskarpowej
» Miejski Zakład Budynków dezynfekuje miasto
» Szpital prosi o wspacie. Mają materiał, szukają chętnych do szycia
» Na drodze powiatowej terenowy Mercedes zderzył się z Renault
» Kolejna ofiara koronawirusa! Nie żyje 88-latka z powiatu stalowowolskiego
» Pomysłowy sposób dezynfekcji miasta z Maniowy
» Koniec politycznego przymierza? Radni opozycji zarzucają prezydentowi "przeczekanie" koronawirusa
» Joanna Grobel-Proszowska: rząd powinien udzielić wsparcia samorządom
» Muzeum zaprasza na jubileusz Rozwadowa. On-line
Więcej » 
 Zasłyszane...
"Najciekawsze na tej wystawie jest spojrzenie na rozwój Stalowej Woli z perspektywy mieszkańca, człowieka. Jego dzieciństwo, dorastanie, miłość, sukces przemijanie".
Katarzyna Zarzycka, Muzeum Regionalne w Stalowej Woli
 Imprezy w mieście
» Konkurs "Tak piszę o muzyce"
Więcej » 
 Fotoreportaże
Stalowa Wola: Nowy przystanek kolejowy PKP Stalowa Wola - Charzewice
»Nowy przystanek kolejowy PKP Stalowa Wola - Charzewice
»Pierwsza potańcówka dla seniorów
»Stalowa Wola: Polska Wystawa Gospodarcza 2020
»Orszak Trzech Króli 2020
»Stacja Rozwadów: nowe perony i infrastruktura na Lublin
Więcej » 
Wiadomości lokalne / Polityka i Samorządy

Piątek, 6 września 2019 r. godz. 13:33     /Magdalena Rodecka/
Lewica powalczy o mandat dla Podkarpacia. Na listach stalowowolanie

- Musimy zjednoczyć wszystkie siły po lewej stronie a naszym celem jest powrót do parlamentu - mówi Bronisław Tofil ze Stalowej Woli, który w nadchodzących wyborach do Sejmu kandyduje z miejsca 7 na liście Lewicy.
- Musimy zjednoczyć wszystkie siły po lewej stronie a naszym celem jest powrót do parlamentu - mówi Bronisław Tofil ze Stalowej Woli, który w nadchodzących wyborach do Sejmu kandyduje z miejsca 7 na liście Lewicy.
Fot. Jacek Rodecki
- Musimy zjednoczyć wszystkie siły po lewej stronie a naszym celem jest powrót do parlamentu - mówi Bronisław Tofil ze Stalowej Woli, który w nadchodzących wyborach do Sejmu kandyduje z miejsca 7 na liście Lewicy.

Komitet wyborczy Lewica tworzą: Sojusz Lewicy Demokratycznej, Wiosna i Lewica Razem. Działacze zarejestrowali listy wyborcze w dwóch podkarpackich okręgach. Liderem w okręgu rzeszowsko-tarnobrzeskim jest Wiesław Buż z SLD, w krośnieńsko-przemyskim Łukasz Rydzik z Wiosny.

- Musieliśmy poświęcić wielu bardzo wartościowych ludzi żeby udostępnić miejsce koalicjantom aczkolwiek cały ciężar kampanii spoczywa na nas bo jesteśmy partią mającą struktury w całym kraju - dodaje Bronisław Tofil.

Były starosta stalowowolski, samorządowiec, wieloletni radny powiatowy i wojewódzki, do parlamentu kandyduje z miejsca 7. - Bardzo mnie ono satysfakcjonuje. Proponowano mi wyższe. Uważam, że bardziej zasłużył na nie nasz kolega Julian Ozimek (miejsce 4), który w naszym terenie jest ikoną lewicy - stwierdza Tofil. Ze Stalowej Woli kandyduje również z miejsca 18 Alicja Zych i z miejsca 19 Anna Ostrowska.

Lewica do wyborów idzie jak mówili podczas jednej z konferencji prasowych z dobrze przygotowaną drużyną, aby dokonać zmian m.in. w obszarze zdrowia, nauki, oświaty i przede wszystkim praworządności.

- Źle się dzieje w Polsce na każdym szczeblu: samorządowym, powiatowym, wojewódzkim i centralnym. To co się wyczynia woła o pomstę do nieba. To niszczenie kraju - twierdzi Bronisław Tofil. Dlatego zdecydował się kandydować, wesprzeć listę oddanymi na niego głosami i przyczynić się do zdobycia przez Lewicę mandatu na Podkarpaciu. Zapewnia, że gdy im się to uda, będą promować w Sejmie swój program.

Strona do druku Drukuj artykuł    

Jeżeli masz jakieś ciekawe informacje, chcesz przekazać coś ważnego,
coś interesującego, nie wahaj się - napisz do nas: redakcja@stalowka.net

Dodaj komentarz do artykułu »  

Poniedziałek, 9 września 2019 r. godz. 18:54
~ciekawy
o tu przynajmniej piszę w czym chcą naprawiać Polskę. a najważniejsze to praworządność . BRAVO. tylko nie wiem co to jest ta praworządność a jak gdzieś na necie widziałem jak jeden polski polityk zapytał komisarz z UE zajmującej się tym tematem , to też nie potrafiła mu odpowiedzieć na to pytanie. to może ta"lewica" wie jak sie tym głównie chce zająć i wyjaśni mi ? bo te inne punkty rozumię ale najważniejsza dla nich ta praworządność więc pewnie wiedzą co to .
+0-0
Poniedziałek, 9 września 2019 r. godz. 13:19
~elha
Dla osobników reprezentujących tzw. lewicę, przy Muzeum Regionalnym powinna powstać sala pamięci pod nazwą: "Czasy słusznie minione ", albo "Wygrzebane ze śmietnika historii" poświęcona towaryszom z czasów nieboszczki PZPR. W sali tej, obok sztandaru z sierpem i młotem, powinien pojawić się wsoółczesny sztandar komuchów: Na czerwonym tle, okazała wierzba, a na niej dorodna gruszka. Tow. Tofilowi proponuję na czas wyborów, by z bolszewickim zapałem, radośnie i z ufnością zaśpiewał na spotkaniu ze swymi wyborcami nowy hymn lewicy: Nas nie pokona ptasia grypa, ani choroba wściekłych krów! My krwawy sztandar dziś schowany, Nad głową wrogów wywiesim znów! Wyciągnął Lenin swe kopyta, i w mauzoleum wypchany leży, wzruszenie nas za gardło chwyta, Nic to, że wódz jest trochę już nie świeży! On nam otuchy dodaje skrycie, z nim z nową werwą wkraczamy w bój: O żłób, o miejsce godne przy korycie, pędzi do przodu czerwony nasz rój! Lecz gdy nam przyjdzie ogon podwinąć, i wiać, gdzie wiatry historii poniosą, nie pozwolimy komuno ci zginąć! bronić cię będziem młotem, sierpem, kosą!
+0-0
Poniedziałek, 9 września 2019 r. godz. 07:37
~Antykomuch
Komuniści pochowali się pod kołderką PO,ale że kołderka odkryła wszystkie afery to trzeba wystartować pod dawnym szyldem;)
+0-0
Niedziela, 8 września 2019 r. godz. 18:18
~Cccp
Raz sierpem raz młotem czerwoną hołotę !!
+0-0
Niedziela, 8 września 2019 r. godz. 18:01
~Ferdek z Poniatowskiego
Pszepraszam. Myliłem sie. Przecież wiadomo, że PIS to ZŁO
+0-0
Niedziela, 8 września 2019 r. godz. 11:05
~olo
Do elwira, po co wypociłeś takie wypociny przecież wszyscy wiedzą że PO miało wszystkich sędziów na swoich usługach i nie tylko sędziów ale też wszystkie media. Więc ci TOTALNI TARGOWICZANIE olewali totalnie POLAKÓW więc podczas wyborów POLACY olali PO. Ich nie rządy polegały tylko na zaciskaniu pasa dla POLAKÓW więc POLACY przegonili te buraki tam gdzie ich miejsce. Jeżeli PIS będzie tak robił jak PO to i z PIS POLACY zrobią to samo podziękują im za rządzenie i wybiorą SLD do rządzenia. Bo już peło nigdy do koryta nie wróci ale ja wiem że teraz mamy najlepszy rząd w dziejach POLSKI.
+0-0
Niedziela, 8 września 2019 r. godz. 06:26
~Ferdek z Poniatowskiego
Lewica niech nie kica, bo i tak wygra Prawica, czyli mój ukochany PiS
+0-0
Sobota, 7 września 2019 r. godz. 13:04
~Cycorz jarosław
Kocham wszystkich związanych z lewicą. Zwłaszcza Pana Biedronia. Szkoda, że zajęty i nawet nie chciał na mnie spojrzeć podczas tęczowego marszu w Warszawie. Jednak nie zrażam się tym, bo na ostatnim marszu w Płocku poznałem pewnego pana Marka. Z Warszawy! I wspólnie spędziliśmy upojną noc. Próbuję nadal, a może znajdę stałego partnera? Marzę o wysokim, czarnoskórym, młodym facecie dlatego wybieram się na następną Love Parade do Berlina! Tam łatwiej o takich chłopców. Pozdrawiam i zachęcam was chłopaki z tej zacofanej, pisowskiej wioski abyście ruszyli swoje du..ska w ten nowoczesny, pełen wrażeń świat.
+0-0
Niedziela, 8 września 2019 r. godz. 18:17
~Cysorz jarosław
Pisdrek.Jak już kradniesz mój nick to naucz się pisać ,analfabeto,cycorzu.A tak nawiasem mówiąc to Biedroń jest dorosły i ma dorosłego partnera w przeciwieństwie do takich Petzów i jemu podobych zboków w czarnych sukienkach.
+0-0
Niedziela, 8 września 2019 r. godz. 06:07
~Ferdek z Poniatowskiego
Ja mogę mu lont POdpalić jakby co, he he he, z wielką przyjemnością
+0-0
Sobota, 7 września 2019 r. godz. 14:38
~Albowiem, POwiadam wam ciule
Wicie towarzyszu zawsze se możesz wsadzić palec albo świeczkę. Ostatecznie dynamit. I PO co ci Pirdroń?
+0-0
Sobota, 7 września 2019 r. godz. 11:50
~Elwira
Do Ciebie któremu podobają się rządy obecnej władzy - rozumiem Twoją radość, z otrzymywanych gratyfikacji pieniężnych, tak chętnie Ci przekazywanych przez obecną władzę. Gdybym się kwalifikował, pewnie sam bym skorzystał, bo fajnie jest dostawać kasę za darmo nie zastanawiąc się skąd sie ona bierze. A bierze się z ciężkiej pracy innych, którzy na to musza zapracować.Pomijam już fakt, że za wszystko i tak już zapłaciłeś, lub zapłącisz wkróce w sklepie i ze wszystkimi nowymi podatkami. Istnieje jednak pomiędzy nami różnica, bo ja zdaję sobie sprawę z tego, że ten program wkrótce się skończy. Powiem Wam nawet kiedy się skończy. Otóż skończy się wtedy, kiedy obecny rząd utrwali swoją władzę całkowicie podporządkowując sobie sądy i media. Władza nie będzie się już bała nikogo, nawet Ciebie. Nadchodzące wybory mogą się okazać ostatnimi, w kórych Twój głos będzie coś znaczył. Kiedy zorientujesz się, że mówiłem prawdę będzie już za późno, bo nie będziesz mógł zmienić zdania podczas kolejnych wyborów, bo władza mając pod kontrolą Komisję Wyborczą i SN, każde kolejne wybory uzna za ważne i oczywście przy 100% frekwencji. Rozpoczniesz wtedy nowy etap w swoim życiu - okres niezadowolenia, który potrwa na pewno kilka lat, potem kiedy sytaucja i jakość Twojego życia znacznie się pogorszy, a Twoja świadomość osiągnie stan świadomości, który ja obecnie posiadam. Rozpoczniesz kolejny etap - buntu. Zrozumiesz jak otumaniła Cię władza gardząc Tobą na tyle, żeby mieć przekonanie, że dasz się przkupić, ale sam nie będziesz mógł zrobić nic. Będziesz musiał organizować podziemie, żeby coś zmienić. To potrwa koelejnych kilkanaście lat, przerywanych być może aresztowaniami Ciebie, albo Twoich konspiracyjnych kolegów. Kiedy taka świadomość przejdzie na masy, wtedy jedynym sposobem na przywrócenie wolności będzie ulica. Zwykle jest to krwawa konfrontacja z władzą, jak już wile razy bywało. Ostatnio do tego etapu musiało minąć 44 lata. Nie zrób tego swoim dzieciom, czy wnukom. Życzę Ci, abyś poświęcił kilka chwil na refleksję, póki jest jeszcze na to czas, choć zostało go bardzo mało.
+1-0
Sobota, 7 września 2019 r. godz. 14:42
~trans
Bolo, ona nie wie kim już jest. Ni to chlop, ni baba.
+0-0
Sobota, 7 września 2019 r. godz. 12:47
~Bolo
Elwira ( wcześniej Krzysiek, Marek itp. - zwykły, płatny niemiecki trol ) - dlaczego piszesz w formie męskiej, a podpisujesz się damskim imieniem? To jest te tzw. "gender" czy po prostu po tych marszach zboczeńców pomyliło ci się?
+0-0
Sobota, 7 września 2019 r. godz. 08:44
~Manekin
Najpierw ten kmiotek na zdjęciu niech posprząta na osiedlu gówna PO swoim kundlu. Chodzi, krąży i zagląda ludziom do okien , za opłotki i ani myśli sprzątnąć. To ci panisko komusze z Słomianej lub z Mordowni. Precz z komuną !!!
+0-1
Niedziela, 8 września 2019 r. godz. 00:44
~nocna_kawa
Ludzie tacy jak 'Ferdek' to prawdziwe oblicze PiSowskiej wladzy - chamski, prostacki wrecz jezyk, buta i arogancja. A do tego dluga, bardzo dluga lista propagandowych klamstw!!
+0-0
Sobota, 7 września 2019 r. godz. 14:50
~Ferdek z Poniatowskiego
albowiem POwiadam wam, że to wasze g*wna płyną Wisłą, i gdyby nie PiS to by se płynęły aż do Bałtyku. NIC nie POtraficie zrobić dobrego, ani rządzić i gospodarzyć, ani planować, ani zachowywać siem przyzwoicie. Jesteście Platfusi marni, wulgarni i niekompetentni. Oj POgnamy was wkrótce, POgnamy, bo to PiS jest spoko, a NIE POKO.
+0-0
Sobota, 7 września 2019 r. godz. 11:45
~albowiem, powiadam Wam
Posprzątać to trzeba po PIS, a od gościa się odwal. Jest w porządku, choć z SLD
+0-0
Sobota, 7 września 2019 r. godz. 07:31
~Fredek Z.
A emerytury? Zlikwidowanie podatku?
+0-0
Sobota, 7 września 2019 r. godz. 04:19
~obiektywny
Jak bylo za lewcy to pamietam wracajcie do niebytu
+0-1
Sobota, 7 września 2019 r. godz. 04:00
~StalowkaSTF
Niedobrze się robi człowiekowi na myśl o tych lewakach. Ikona lewactwa, litości.
+0-1
Sobota, 7 września 2019 r. godz. 02:27
~Ferdek z Poniatowskiego
Nowy trol siem POjawił, to Ballada. Przed wyborami będzie ich przybywać, żeby stwarzać wrażenie, że coraz więcej ludzi jest niezadowolonych z rządów PiSu. Ci "nowi" trole, nie są tacy nowi, to nasi starzy znajomi, tylko zmieniają se niki. Ale spoko, zdajcie siem na mnie. Ja ich obserwuję...
+0-0
Sobota, 7 września 2019 r. godz. 01:17
~Dodge
Bolo tobie dwa h wejdzie napewno bo jesteś wazeliniarz pisowski
+0-0
Sobota, 7 września 2019 r. godz. 15:20
~Caravan
a tobie 6 bo jesteś trol tęczowski i masz tyle dziur
+0-0
Piątek, 6 września 2019 r. godz. 20:19
~WSK
Nasz cel to koryto
+1-0
Sobota, 7 września 2019 r. godz. 14:39
~Ferdek z Poniatowskiego
Ballada, a wierzyć to se możesz, bo wiara nie boli, he he he. Na razie to wy wyjecie Platfusy, aż w uszach wierci, he he he. Ale to radość słuchać waszego kwiku, aż człowiek cały promienieje.
+0-0
Sobota, 7 września 2019 r. godz. 01:11
~Ballada
Wierze, ze jeszcze doczekam sie ponurego kwiku PiSowskich przekreciarzy odrywanych od koryta!!
+1-0
Piątek, 6 września 2019 r. godz. 23:28
~Ferdek z Poniatowskiego
Ballada, I tak ma być. Zwyciezca bierze wszystko. Tak jest na całym świecie, więc nie pisz "niestety", bo zielony widać jesteś.
+0-1
Piątek, 6 września 2019 r. godz. 22:43
~Ballada
Niestety, praktycznie wszystkie dostepne w Polsce koryta i korytka juz zajete przez PiSuarow, ich rodziny, krewnych i przyjaciol. Nie bedzie latwo ich od tych koryt oderwac!
+2-0
Piątek, 6 września 2019 r. godz. 20:11
~szczuply
Raz sierpem raz młotem czerwoną...
+0-2
Piątek, 6 września 2019 r. godz. 22:46
~Ballada
Czy to tekst o neo-bolszewikach rodem z PiSu??? ``` P.S. Czy chcialbys zrobic jakas krzywde tak zasluzonym PiSowskim aparatczykom jak, np. "czerwony" prokurator Piotrowicz?
+2-0
Piątek, 6 września 2019 r. godz. 17:38
~Moher49
Już komuchy wołają o pomstę do Nieba, to ja już nie wiem, kto w tym niebie jest. Oni do sejmu wejdą, bo ogłupiony, otumaniony, polski lud będzie na nich głosował.
+0-2
Sobota, 7 września 2019 r. godz. 20:22
~eilsa
Pan Bronek to człowiek prawy w działaniu i sprawiedliwy w ocenach, ma tylko to nieszczęście, że te przymioty nie są teraz w obiegu. Teraz grasuje ciemnota, zabobon, bezprawie, hucpa, kolesiostwo, rozboje, niszczenie czego się tylko da i dlatego tacy ludzie nie mają tzw. siły przebicia. Przyjdzie czas na to, że ludzie zaczną cenić właśnie takie przymioty charakteru w jakie wyposażony jest Pan Bronek.
+0-0
Piątek, 6 września 2019 r. godz. 20:21
~Ferdek z Poniatowskiego
g*wno widzisz trolu, bo sam jesteś komuch i przekręcasz fakty. Afera VAT, Amber Gold, melioracyjna ti dziesiątki innych afer to największe osiągnięcia Partii Oszustów (PO) i Polskiej Stonki Ziemniaczanej (PSL). Mam dalej sypać przykładami trolu Platfusie? A przy tym zdrada polskich intersesów.
+0-1
Piątek, 6 września 2019 r. godz. 18:36
~widzę
Przecież nie można tego kandydata/ów równać z bandą nieudaczników aferzystów od lotów samolotami, Getbaku, NBP, KNF, dwóch wież, SKOK, zakupu nieruchomości, nagród dla siebie, OFE i wielu, wielu innych pikantnych. Ludzie upadną zupełnie na głowy gdy pomylą się przy urnach i pozwolą daje aferałom się panoszyć!
+2-0
Piątek, 6 września 2019 r. godz. 17:13
~anuś
hasło wyborcze lewej strony jak mawiał klasyk ... .... i kamieni kupa
+0-1
Piątek, 6 września 2019 r. godz. 15:12
~Bolo
Największe szanse ma tzw. Wiosna z dumnym programem: Ch..w d... wszystkim!
+0-2
Piątek, 6 września 2019 r. godz. 20:54
~Ferdek z Poniatowskiego
No to teraz Cysorz jarosław udowodnił, że jest gejem, he he he
+1-0
Piątek, 6 września 2019 r. godz. 20:17
~Cysorz jarosław
Zwłaszcza takim cwel.m jak ty i tej pławskiej kanalii z Poniatowskiego.
+0-0
Piątek, 6 września 2019 r. godz. 16:18
~Ferdek z Poniatowskiego
He he he, dobre kurde
+0-0
Piątek, 6 września 2019 r. godz. 14:42
~Alleluja i do przodu ;)
BRAWO!!!
+0-0
Piątek, 6 września 2019 r. godz. 14:57
~Pomsta do nieba
Bronek, sam to napisałeś?
+0-0
Stalowka.NET - Wiadomości lokalne z miasta Stalowa Wola i okolic
Copyright 2001 - 2020 Stalowka.NET
  » O nas  » Redakcja  » Reklama  » Kontakt
Wszelkie prawa zastrzeżone.
X Ta strona korzysta z plików cookie w celu świadczenia usług i realizacji potrzeb użytkowników. Pliki te mogą być zapisywane w pamięci Twojego urządzenia. Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki internetowej. Więcej w polityce prywatności.