Stalowa Wola Stalowa Wola: Huta Stalowa Wola
Wiadomości lokalne z miasta Stalowa Wola i Powiatu Stalowowolskiego. Najnowsze! Najszybciej!
Kamera na żywo na panoramę Stalowej Woli na skrzyżowanie al. Jana Pawła II z ul. KEN
Nagrania audio, rozmowy z ciekawymi ludźmi
Fotografie z najważniejszych wydarzeń w Stalowej Woli
Kanał youtube.stalowka.net - Pierwsza stalowowolska telewizja internetowa
Encyklopedia miasta Stalowa Wola
Zapowiedzi zbliżających się wydarzeń kulturalnych
Baza adresowa najważniejszych firm i instytucji życia publicznego
Bezpłatna baza ogłoszeń dla mieszkańców miasta Stalowa Wola jak i Powiatu Stalowowolskiego
Twoje konto
Strona główna  Stalowa Wola / Wiadomości Poniedziałek, 30 marca 2020 r. Imieniny: Amelii, Dobromira, Leonarda
 Wiadomości lokalne
» Ćwicz w domu z Fitness Club Marta Rybak!
» Pluskwy w domu trzeba truć samemu
» Szpital dostanie pieniądze od miasta. Jak wspomogą lecznicę inne gminy?
» Ciąża jest stanem kiedy samopoczucie dziecka jest zależne od samopoczucia mamy!
» Namiot przed szpitalem. Wstępna weryfikacja w walce z koronawirusem
» 6 przypadek koronawirusa w powiecie stalowowolskim
» Kolejne zakażenia koronawirusem w powiecie stalowowolskim
» Nie ograniczajcie handlu na targowiskach - apeluje ministerstwo i klienci
» Koronawirus. Sobotni handel ograniczony
» Czwarty przypadek koronawirusa w powiecie stalowowolskim!
» Epidemia jak wojna?
» Koronawirus nie wstrzymał inwestycji drogowych
Więcej » 
 Zasłyszane...
"Najciekawsze na tej wystawie jest spojrzenie na rozwój Stalowej Woli z perspektywy mieszkańca, człowieka. Jego dzieciństwo, dorastanie, miłość, sukces przemijanie".
Katarzyna Zarzycka, Muzeum Regionalne w Stalowej Woli
 Imprezy w mieście
» "Szczęśliwa godzina": Młoda Polska
» Kobieta w PRL-u: Plakaty ze zbiorów Muzeum Regionalnego w Stalowej Woli w Bibliotece Wydziału Zamiejscowego KUL w Stalowej Woli
» Mistrz Pięknego Czytania
» Konkurs "Tak piszę o muzyce"
Więcej » 
 Fotoreportaże
Stalowa Wola: Nowy przystanek kolejowy PKP Stalowa Wola - Charzewice
»Nowy przystanek kolejowy PKP Stalowa Wola - Charzewice
»Pierwsza potańcówka dla seniorów
»Stalowa Wola: Polska Wystawa Gospodarcza 2020
»Orszak Trzech Króli 2020
»Stacja Rozwadów: nowe perony i infrastruktura na Lublin
Więcej » 
Wiadomości lokalne / Kronika Kryminalna

Poniedziałek, 2 września 2019 r. godz. 15:49     /Jarosław Jarecki/
Czołówka PKS-u z osobówką. Sprzeczne informacje co do rannych

W miejscowości Skowierzyn autobus PKS zderzył się z samochodem osobowym.
W miejscowości Skowierzyn autobus PKS zderzył się z samochodem osobowym.
Fot. Dawid Krawczyk
W poniedziałek, 2 września 2019 r. około godz. 15:15 na numer ratunkowy 112 wpłynęło zgłoszenie o wypadku drogowym w miejscowości Skowierzyn (gmina Zaleszany), w którym czołowo zderzył się samochód osobowy z busem. Zakleszczona w pojeździe została kobieta w ciąży wraz 10-letnim dzieckiem.

Na miejsce skierowano trzy wozy ratownictwa drogowego straży pożarnej, dwie karetki pogotowia oraz dwa radiowozy policji. Wezwano także śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego z bazy HEMS w Kielcach. Po starcie ze względu na burze w regionie został odwołany.

Na miejscu zastano rannego 19-letniego kierowcę z Peugeota i 17-letnią pasażerkę. Nie było wynikającego ze zgłoszenia 10-latka a po młodej kobiecie nie było widać aby była w ciąży. Mężczyznę z podejrzeniem licznych złamań zabrano do szpitala w Stalowej Woli a kobietę z podejrzeniem urazów wewnętrznych do szpitala w Sandomierzu. W wyniku wypadku drogę zablokowano. Oboje poszkodowani, zakleszczeni w pojeździe zostali wycięci przez strażaków a następnie ułożeni na nosze ortopedyczne. Byli nieprzytomni.

Jak wynika ze wstępnych ustaleń, do wypadku doszło w miejscowości Skowierzyn, gdzie czołowo zderzył się samochód osobowy marki Peugeot 206 z autobusem kursowym PKS marki Autosan na stalowowolskich tablicach rejestracyjnych, jadącym ze Stalowej Woli przez Dzierdziówkę, Skowierzyn do Zaleszan. Podróżował nim jeden pasażer. Prawdopodobnie samochód osobowy wyniosło na przeciwległy pas, gdzie zderzył się czołowo z autobusem.

Na miejscu pracowali policjanci z wydziału ruchu drogowego stalowowolskiej policji. Wezwano grupę policyjnych techników.
Zdjęcia
W miejscowości Skowierzyn autobus PKS zderzył się z samochodem osobowym.W miejscowości Skowierzyn autobus PKS zderzył się z samochodem osobowym.W miejscowości Skowierzyn autobus PKS zderzył się z samochodem osobowym.
W miejscowości Skowierzyn autobus PKS zderzył się z samochodem osobowym.W miejscowości Skowierzyn autobus PKS zderzył się z samochodem osobowym.W miejscowości Skowierzyn autobus PKS zderzył się z samochodem osobowym.
W miejscowości Skowierzyn autobus PKS zderzył się z samochodem osobowym.W miejscowości Skowierzyn autobus PKS zderzył się z samochodem osobowym.W miejscowości Skowierzyn autobus PKS zderzył się z samochodem osobowym.

Strona do druku Drukuj artykuł    

Jeżeli masz jakieś ciekawe informacje, chcesz przekazać coś ważnego,
coś interesującego, nie wahaj się - napisz do nas: redakcja@stalowka.net

Dodaj komentarz do artykułu »  

Czwartek, 5 września 2019 r. godz. 20:18
~Czytelnik
Śmieszą mnie wasze wszystkie komentarze każdy każdego skomentował a najbardziej to jest śmieszne że wszyscy zobaczą i powiedzą ale w tych Zaleszanach patologia bo ktoś gościa o słowniku mówi żeby sobie kupił drugi jak to nie dobrze osobom biorącym udział w tym wypadku o jakiś innym tu jest gdzie gość w rowie był a przez chwilę pomyście niewiadomo czy dziś czy jutro was to nie czeka i że to wszystko zobaczy cały Polska. Tu się mi podobał jeden kom Zaleszańskie jad brawo dla was wszystkich pokazaliście całej Polsce jaką ta wioska jest patologiom
+0-0
Czwartek, 5 września 2019 r. godz. 08:50
~pipek
I oczywiście te durne komentarze, że młodzież musi się wyszaleć. To wsiądz sam głupcze z tą twoją mającą się twoim zdaniem wyszaleć młodzieżą i zapierd....j jako pasażer tak setką przez las. Parę sekund i posprzątane. A jaka adrenalinka! Niezapomniane uczucie! No niech se ta biedna młodzież poszaleje.
+0-0
Środa, 4 września 2019 r. godz. 14:42
~miejscowy
Jad zaleszański leje się gęsto - przykro czytać.
+0-0
Środa, 4 września 2019 r. godz. 20:22
~Berni
Przykro to mało powiedziane bracie. To poszło już w świat! Kilka kliknięć i cały świat to widzi. Wstyd jak ch...., co? A po co tak szalał? A może to kara od św. Krzysia, że mu tacy niesforni kierowcy statystyki psują? Olaboga, co to się dzieje już z tymi młodymi. Gdzie są rodzice pytam się, no gdzie?
+0-0
Środa, 4 września 2019 r. godz. 09:32
~kózka co skakała vel kozak co skakał
Czy to jest ten grzeczny chłopiec jakich wielu, co pięknie na pokaz patriotyczne pieśni śpiewał i do kościoła z rodzicami co niedzielę chodził? Czy to ten kwiat naszej inteligentnej i patriotycznej młodzieży, a którego to rodzina i koledzy tak się tu na forum "yntęligentnje" wypowiadają i w obronę biorą?
+0-0
Środa, 4 września 2019 r. godz. 11:55
~jojek
pewnie to ten
+0-0
Środa, 4 września 2019 r. godz. 09:30
~Anonim
Jestem mieszkańcem Zaleszan i często widzę jak młodzi szaleją karzy liniał naciśnięć gaz itp ale jak ktoś miał jaki kolwiek wypadek wyciognoł nauczę z tego to jest wszysko do czasu i ktoś napisze dobrze mu albo coś takiego a postaw je się na jego miejscu w jego sytułacji w jego wieku jakimi byliście kierowcami a później zacznijcie dodawać komentarze bo każdy Polak modry po szkodzie i wyciągacie jak ktoś w rowie był i wgl a mało osób wchodzi na ręcznym za Gok np tomek.k lubi piłować auto też ręczy po łóżkach jedźi 70 a jest ograniczenie do 30 Bartłomiej l. Tak samo popisy przed młodziezom ja sam miałem parę wypadków i się nauczyłem Jedzic wolniej chcesz poszaleć jedz na tor i tam mozecię wariowac
+0-0
Czwartek, 5 września 2019 r. godz. 11:01
~Marzena
" sam miałem parę wypadków " ?To może spójrz na siebie A dopiero wypowiadaj się, z tego co słyszałam to jakoś Marcin L. mądrością nie świeci, wystarczył wypadek na dzierdziówce w którym brała udział moja koleżanka,i żadnego auta nie było na twoim pasie , po prostu miałeś za duża prędkość której nie dostosowałeś do tego odcinka drogi , wpadłeś w poślizg i zaliczyłeś rów, więc wcale nie masz O czym się wypowiadać,najpierw naucz się jeździć i dopiero się wypowiadaj , druga rzecz aby się wypowiadać to kup sobie słownik bo wieś piszczy a słoma z butów wystaje.....
+0-0
Czwartek, 5 września 2019 r. godz. 07:31
~ Mieszkaniec wólki
Marcinie L. Z Zaleszany piszący ten komentarz ,nie oczerniaj innych co jest kłamstwem , sam miałeś 2 wypadki w ciągu niecałych 2 miesięcy z własnej głupoty i słabych umiejętności , powodowales zagrożenie na ulicach Zaleszan , sam jeździłeś przez łączki grubo ponad 70 , aż pewien mieszkaniec zwrócił Ci uwagę za twoją jazdę, również za gokiem pokazywałeś co potrafisz , najpierw trzeba mieć trochę wyobraźni w jeździe dopiero wsiadać i jechać, także nie oczerniaj chłopaków wyżej bo oni umieją jeździć i to zgodnie z przepisami a Ty nie
+0-0
Środa, 4 września 2019 r. godz. 16:27
~stop debilom
'Pare wypadkow"??? PARE wypadkow??? To juz pierwszy nic nie nauczyl??? I jeszcze sie pan chwali tym publicznie? Co z pana za obywatel pytam sie. I wy sie ludzie dziwicie, czemu tu taki syf na drogach. Piekna i madra ta nasza inteligencja. A ich polszczyzna jeszcze piekniejsza.
+0-0
Środa, 4 września 2019 r. godz. 13:29
~Bodek
To naucz się jeszcze języka polskiego. Nie jest taki trudny, zwłaszcza dla kogoś kto już tyle wie.
+0-0
Środa, 4 września 2019 r. godz. 11:33
~Gesi
Widziałeś chociaż raz aby leciał któryś z nich na ręcznym ? Przyjdź i powiedz , a nie wymyśleć to każdy sobie może , kamery z goku są można pójść i zobaczyć, Niech się pochwali debil z Mitsubishi co autem robił, już pokazał
+0-0
Środa, 4 września 2019 r. godz. 09:07
~Nieznajomy
Niewiadomo czyja wina była lecz przykacie się na stan pojazdu osobowego łyse opony i wiadomo czyja kolega wspomniał o jakiś gościu ci wpad do rów ujmę to tak niebylo nie na miejscu niewiedzalem więc nie wypowiem się na ten temat lecz znam osobę tego kierowcę i wiem jak jedził może i nieraz da buta ale nie jedzi tak jak ty to kolego napisałeś zanim wjechał do rowu Aten nie jedzil po zaleszanach wiem bo mieszkam na łóżkach więc niepisze głupot ja cię tu proszę kolego
+0-0
Wtorek, 3 września 2019 r. godz. 22:29
~Beata
I dobrze że się tak stało się im a najbardziej mi jej nie szkoda bo pierw wujka swego z pieniędzy oskubała bo co chciała to on jej kupował a później podawała go na policję ze ja niby zgwałcił a to nie prawda była bo co chciała to jej kupował a ona go z kasy obrobiła tak jak jej matka robi innych a później podawała swego wujka o gwałt i tylko mu opinie szarpała i dobrze że się tak stało się im i nawet nie szkoda mi jej możne teraz będzie miała ona nauczkę
+0-0
Czwartek, 12 września 2019 r. godz. 23:23
~Ha ha beka z idiotów
A skąd takie informacje ma pani
+0-0
Wtorek, 3 września 2019 r. godz. 22:29
~Beata
I dobrze że się tak stało się im a najbardziej mi jej nie szkoda bo pierw wujka swego z pieniędzy oskubała bo co chciała to on jej kupował a później podawała go na policję ze ja niby zgwałcił a to nie prawda była bo co chciała to jej kupował a ona go z kasy obrobiła tak jak jej matka robi innych a później podawała swego wujka o gwałt i tylko mu opinie szarpała i dobrze że się tak stało się im i nawet nie szkoda mi jej możne teraz będzie miała ona nauczkę
+0-0
Środa, 4 września 2019 r. godz. 09:40
~W temacie
A jej wujek M. nie lepszy .... Nie ma to jak z brtanicą się zadawać. A ona w okolicy jest już dobrze znana ... I sama też jeździ autami bez prawka a to już przynajmniej 3 skasowane auto przez nią bądź przy niej tyle w temacie Elo
+0-0
Wtorek, 3 września 2019 r. godz. 22:27
~J
Nie znam typa, ale z tego co piszecie to dobrze gdyby mial nogi tak polamane, zeby mial niedowlad do konca zycia. Utrudni mu to operowanie pedalami gazu i hamulca.
+0-0
Czwartek, 5 września 2019 r. godz. 12:22
~J
@wyczynowiec - nie spotka, bo nie jezdze jak rajdowiec i nie pcham sie na czolowe z autobusami :) chyba karma dla kotow bo zdajesz sie byc jednym
+0-0
Środa, 4 września 2019 r. godz. 10:40
~Wyczynowiec
Karma wraca ku**o. Niech to spotka Ciebie :)!
+0-0
Środa, 4 września 2019 r. godz. 09:08
~Ali
Z tego co czytam to raczej samego gazu. No i jeszcze reczny zostaje.
+0-0
Wtorek, 3 września 2019 r. godz. 20:44
~paweł
Jest coś takiego jak internetowa mapa zagrożeń można tam anonimowo zgłaszać miejsca gdzie ktoś narusza bezpieczeństwo i wtedy policja z automatu musi patrolować te miejsca polecam.
+0-0
Wtorek, 3 września 2019 r. godz. 20:41
~jojek
autobusu szkoda kierowcy i pasazerow. A tego matola z osobowki to mi wogole nie szkoda. Kazdy wie ze to idiota jest. Zreszta wystarczy tez popatrzec na komentarze. Jednego patalacha mniej na drodze. Ludzie odetchneli z ulga ze chociaz przez jakis czas ten pajac jezdzil po drogach nie bedzie. Nawet to dobrze ze mial wypadek. Moze to go cos nauczy. Chociaz w to watpie. Takich kretynow niczego nie nauczy. Szkoda ze trafilo na autobus. Ale dobrze ze nikogo nie potracil. Mogl w latarnie uderzyc a nie w autokar.
+0-0
Wtorek, 3 września 2019 r. godz. 21:38
~Czytelniczka
Tam była jedna pasażerka, nie lepsza od niego, wcale jej nie żałujcie, bo zasłużyła na to, sama pod wpływem narkotyków prowadziła samochód, nie raz w rowie lądowała, nie miała szacunku dla ludzi, może ja to cis nauczy.
+0-0
Wtorek, 3 września 2019 r. godz. 19:10
~Zbawiciel zastępca śmierci
Znam gówniare i nie jest mi jej szkoda choć to moja rodzina to zasłużyła na to co robiła karma wraca pozdro
+0-0
Wtorek, 3 września 2019 r. godz. 18:40
~Czytelniczka
Zastanowcie sie ludzie co piszecie.a od rodzicow to sie odwalcie to sa dobrzy ludzie.A to byl chlopak dorosly moze popelnil bledy ale kazdy zasluguje na druga szanse a wy juz zescie go ukrzyzowali,czemu jak tak nazekacie wczesniej na policje zescie nie dzwonili i nie zglaszali tylko po fakcie zescie madrzy.brawo dla zaleszan madzy po fakcie.
+0-0
Wtorek, 3 września 2019 r. godz. 20:19
~Kamyk11
Bardzo Mądrze napisane :)
+0-0
Wtorek, 3 września 2019 r. godz. 19:45
~Ktos
A szkoda że nikt nie zadzwonił , przynajmniej wtedy by ten gnój nie stwarzał zagrożenia na drodze. A tak apropo polski język nie jest na tyle trudny aby nie umieć się nim posługiwać :) i
+0-0
Wtorek, 3 września 2019 r. godz. 18:05
~Agatówka
mam pytanie do niżej piszących mieszkańców gminy Zaleszany:dlaczego Państwo nie zgłaszaliście wybryków drogowych tego młodocianego pirata drogowego na Policję? może do tego wypadku by nie doszło?
+0-0
Wtorek, 3 września 2019 r. godz. 21:34
~Eliza
Zgłaszane było niejednokrotnie, policja woli zatrzymać pijanego na rowerze niż uganiac się za gnojem. Policja nie ma ludzi, żeby postawić kogoś, kto obstawi drogę i będzie czekał na gnoja.
+0-0
Wtorek, 3 września 2019 r. godz. 21:06
~Mieszkaniec
Zgłoszenia były nawet został zatrzymany dzień czy dwa dni przed zdarzeniem i policja nic z tym nie zrobiła , potrafią tylko wlepić mandaty stojącym pod sklepem za spożywanie alkoholu....
+0-0
Wtorek, 3 września 2019 r. godz. 18:47
~Czytelniczka
W koncu cos ktos madrego napisal
+0-0
Wtorek, 3 września 2019 r. godz. 18:01
~ania
Tak się kończy chojractwo a zarazem głupota i chamstwo na drodze. Zabrać prawko dożywotnio. Rodzice powinni mu spuścić spodnie i sprać tyłek na kwaśne jabłko i zakaz oglądania telewizji przez pół roku.
+0-0
Wtorek, 3 września 2019 r. godz. 17:50
~HABA
Przyszła kryska na matyska
+0-0
Wtorek, 3 września 2019 r. godz. 17:30
~Słowik
Za takiego dzwona grozi mu nie tylko utrata prawa jazdy ale i kilka lat odsiadki.
+0-0
Wtorek, 3 września 2019 r. godz. 16:22
~Ferdek z Poniatowskiego
Chcemy 5G a tu z takiej pipidówy sprzeczne dane... I to 21 wieku, wieku smartfonów i szybkich informacji. Kto te sprzeczne dane publikuje i po co? Jakiś niekompetentny z PO??? Bo w PiSie to mamy kompetentnych ludzi.
+0-0
Środa, 4 września 2019 r. godz. 19:05
~Ferdek z Poniatowskiego
jojek, jak pierdzielę od rzeczy to udowodnij mi to, a jak nie potrafisz to siem nie rzucaj. Może ja przedstawiam "za barwnie" swoje wypowiedzi, ale zobacz jak mnie tu wyzywają, ubliżają i przedstawiają inaczej niż to jest w rzeczywistości. I za co to? Za to, że ja popieram gorąco rząd dobrej zmiany, bo pamiętam co było za poprzednich rządów. Może to nie jest jeszcze rząd doskonały, ale jest najlpeszy jaki Polska miała do tej pory. Gospodarka kwitnie, ludziom żyje siem lepiej, a totalni trole zakłamują rzeczywistość. Ja sobie nie pozwolę na takie traktowanie, i siem odpłacam wszystkim, co mnie tak chcą zdołować tymi swoimi epitetami. Tobie też siem dostało, bo nazwałeś mnie matołem. A ja wręcz nienawidzę hipokryzji, kłamstwa i lewactwa. I siem już nie zmienię, bo tak mnie ukształtowało moje doświadczenie życiowe. Dlatego każda głupota (np. "sprzeczene informacje") pachnie mi debilizmem PO.
+0-0
Środa, 4 września 2019 r. godz. 04:12
~jojek
to ze tu sa trole opozycyjne to ja wiem. Co ja czytac nie potrafie?? Ale nie wciskaj mi ze ja za PO. Bo ja PO to mam daleko w 4 literach. I go...no mozesz powiedziec o moich preferencjach. To ze napisalem ze z ciebie smieja to nie znaczy ze ja popieram PO. Przestan sie zachowywac jak Walesa. bO Obaj pierdzielicie od rzeczy.
+0-0
Wtorek, 3 września 2019 r. godz. 20:52
~Ferdek z Poniatowskiego
jojek, niebądź taki hojrak. I nie wydzieraj na mnie ryja. Zobacz ilu to troli, a ja jeden za PiSem. TAK, ja też chcę siem dowiedzieć coś o tym wypadku, a tu sprzeczne informacje. To jak mam siem dowiedzieć ty matole??? A teraz jojek to też mnie pocałuj w oba policzki POniżej pasa, bo widzę jakie masz preferencje POlityczne. A ten twój wrzask to po mnie spływa jak Czaskoskiego gówna w Wiśle.
+0-0
Wtorek, 3 września 2019 r. godz. 19:55
~jojek
TU SIE LUDZIE MATOLE O WYPAKU WYPOWIADAJA A NIE O POLITYCE. cZEMU PAJACU PODKRECASZ ATMOSFERE. DO DZIS MI TO NIE PRZESZKADZALO. NAWET MI TO NIE PRZESZKADZA ZE PISZESZ. ALE O POLITYCE?? JESTES JEDYNYM KRETYNEM KTORY WTRACA W TEN ARTYKOL POLITYKE. IDZ SIE LECZYC BO MASZ JAKAS MANIE ALBO JESTES NAWIEDZONY. A JESLI JUZ GADASZ O PIS TO CI GWARATUJE ZE CI Z PIS-U to sie ciebie wstydza. Wystarczy popatrzec na to co piszesz. Jaki by nie byl artykol to polityka. Normalnie idiota.
+0-0
Wtorek, 3 września 2019 r. godz. 16:18
~Janusz
Jeden się już popisał Mitsubishi na dzierdziówce jak rów zaliczył, tatuś auto dał to piłował po Zaleszanach , A ten następny wariat , nauczkę będzie miał do końca życia i powinni zabrać prawo jazdy
+0-0
Czwartek, 5 września 2019 r. godz. 20:07
~Czytelnik
Brak odpowiedzi ???
+0-0
Środa, 4 września 2019 r. godz. 09:56
~Czytelnik
Kolego powiec mi gdzie nie widziałeś jak piłowałem to auto zanim na dzierdzówce się wpakowałem bo jestem bardzo ciekawy ciekawe co ty byś zrobił na moim miejscu jak byś miał pół auta nie na swoim pasie nie swojego a innego uczestnika ruchu drogowego zobaczymy jak byś się zachował wybrał byś rów czy być może zabicie drugiej osoby jeżeli nie znasz faktów do końca to nie opowiadaj bajeczek
+0-0
Wtorek, 3 września 2019 r. godz. 14:19
~pieczony królik
wszystkie drogi powinny być PROSTE.
+0-0
Wtorek, 3 września 2019 r. godz. 13:20
~Stokrotka
Jestem mieszkanką Zaleszan i uczciwie powiem że ten smród jeździł jak wariat.Mial starego grata z pomalowanymi felgami,dzięki czemu był znaczny,jak jechał to pół Zaleszan było w strachu.Ludzie uciekali do rowu,wiem że to przykre ale wielu z nas się bardzo cieszy,że przynajmniej chwilę spokoju będzie.Mam nadzieję że zabiorą mu prawo jazdy i że się czegoś nauczyć.Szkoda tylko tej dziewczyny,mam nadzieję że wyjdzie z tego,a on ten gnojek dobrze że nikogo nie zabił i sam sobie krzywdę zrobił.Zaleszany teraz odczuły ulgę.
+0-0
Wtorek, 3 września 2019 r. godz. 14:28
~Kamila
Po Skowierzynie też jeździł jak wariat, i ta dziewucha też, mówiłam że ona kiedyś spowoduje wypadek, że się doigra gowniara, tylko żeby kogoś nie zabiła, a tu proszę długo nie trzeba było czekać, spotkało ich oboje, to kara i ostrzeżenie
+0-0
Wtorek, 3 września 2019 r. godz. 13:01
~Ramer
Oooo, jeeeest Koleżka Rajdowiec. No cóż, to się musiało tak skończyć. Wyrazy współczucia dla rodziny.
+0-0
Wtorek, 3 września 2019 r. godz. 12:12
~Ono#
Wkońcu sie doigrał kilka razy widzialem jak jechal ,poprostu masakra włos dęba staje. Ludzie chodza z malymi dziecmi kobiety z wózkami a on zapiepsza jak wariat . gdzie jest matka ze nie zareaguje na to ????
+0-0
Wtorek, 3 września 2019 r. godz. 11:27
~derbi
Czy mamusia i tatuś są dumni ze swojego synka? Teraz to jest znany na cały świat!
+0-0
Wtorek, 3 września 2019 r. godz. 10:07
~U
Niesamotite szczescie osoby z peaguta maja. Troche wieksza predkosc i stracili by glowy!
+0-0
Wtorek, 3 września 2019 r. godz. 09:49
~Balatazar
Co to za.jun???
+0-0
Wtorek, 3 września 2019 r. godz. 22:23
~Jajcarz
Przyjdzie i na niego czas :) .. pozdrawiam pani stokrotko :)
+0-0
Wtorek, 3 września 2019 r. godz. 13:35
~Stokrotka
A taki jeden cymbał z Kepia, jeszcze wczoraj przed tym wypadkiem mało kobiety z dzieckiem nie rozjechał,pod tym sklepikiem obok gminy,a jak jakiś pan mu zwróci uwagę to prawie do bicia skoczył.Tu wiele osób się cieszy że będzie chwila spokoju i ciężko by znaleźć kogoś ,kto by współczuł temu gnojkowi
+0-0
Wtorek, 3 września 2019 r. godz. 09:32
~Hip
W sklepie kupował w ten sam dzień lufkę, ciekawe po co.
+0-0
Wtorek, 3 września 2019 r. godz. 09:29
~Kti
Kiedyś mało nas nie rozjechał na drodze jak szliśmy z dziećmi. Zwrócenie uwagi zakończyło się pyskówką z jego strony. Brak rozumu.
+0-0
Wtorek, 3 września 2019 r. godz. 20:24
~Alekk
Tak się Kończy jak się Męża pijaka szuka o zmierzchu po rowach od lewej do prawej Czy gdzies pijany nie lezy ;) Tylko pytanie.. Po co dzieci zabierać ? Idź i sama szukaj go Pijanego Cie cia :)
+0-0
Wtorek, 3 września 2019 r. godz. 09:18
~mieszkaniec
Ostatnio jak jechałem za terenem zabudowanym gnoj zjechał na mój pas na czolowke wymusił hamowanie pokazał środkowy palec także idiotą się doigral
+0-0
Wtorek, 3 września 2019 r. godz. 07:50
~dfghuyt
witam;;nic tu niema wspolnego jakie auto ,stan,droga,watr ,powietrze i tak dalej ale rozum i leb na karku tego zabraklo 100%pokazowkatylko na torze wyscigowym ; i niezal mi ich ale szkoda mi ojca i matki ze takiego debila wychowali;;;;bez stresowe wychowanie wychodzi bokiem ;to byl m...............a drogowy powinien koszta pokryc sam i pozbawiony uprawnien do konca jego zycia;;
+0-0
Wtorek, 3 września 2019 r. godz. 07:19
~mieszkaniec
Ostatnio jak jechałem za terenem zabudowanym gnoj zjechał na mój pas na czolowke wymusił hamowanie pokazał środkowy palec także idiotą się doigral
+0-0
Wtorek, 3 września 2019 r. godz. 07:03
~adadad
Tak kończą idioci
+0-0
Poniedziałek, 2 września 2019 r. godz. 23:08
~Wampir
No i się doigrał , dużo osób mówiło aby się trochę uspokoił ale nic to nie dało, codzienne pałowanie auta i latanie na ręcznym po Zaleszanach musiało się tak skończyć, powinni odebrać dożywotnie prawo jazdy, mógł ktoś zginąć z nich A nawet gdyby to nie autobus A auto osobowe to mogło by się zakończyć gorzej....
+0-0
Poniedziałek, 2 września 2019 r. godz. 22:41
~Kierowca
Maly wielki kierowca popisal sie niech sie nauczy jedzic i troche wyobrazni
+0-0
Poniedziałek, 2 września 2019 r. godz. 22:07
~Borewicz, ten od zero siedem
Dobrze, że to tylko z "pukaesem do dzierdziówki". Strach pomyśleć wypuścić takich w "świat", tzn. gdzieś do większego miasta.
+0-0
Poniedziałek, 2 września 2019 r. godz. 22:02
~Dario
Dobrze że jechał na luzie3
+0-0
Poniedziałek, 2 września 2019 r. godz. 21:59
~Police
19 lat... Widać dużo zapamiętał z kursów nauki jazdy i egzaminu...
+0-0
Poniedziałek, 2 września 2019 r. godz. 21:28
~Gęś;
Najwaznisze że żyją dostanie nauczkę
+0-0
Poniedziałek, 2 września 2019 r. godz. 20:08
~Gandi
15 minut wcześniej małolat na ręcznym zajechał pod sklep. Palenie gumy i brak wyobraźni.
+0-0
Poniedziałek, 2 września 2019 r. godz. 19:11
~rst
Taki kubeł zimnej wody na łeb nieraz jest potrzebny. Dobrze, że nikogo nie zabił. Zabrać prawko na 10 lat .
+0-0
Poniedziałek, 2 września 2019 r. godz. 18:43
~biegły
Naraził rodzinę na wielkie niebezpieczeństwo. Powinni mu dożywotnio odebrać prawo jazdy. Obciążyć wszystkimi kosztami, łącznie z remontem autobusu.
+0-0
Poniedziałek, 2 września 2019 r. godz. 21:11
~Kamila
Jaką rodzinę???? Dwoje gowniarzy jedno lepsze od drugiego, będą mieć nauczkę na całe życie, a samochód bardzo znany w okolicy z szybkiej i niebezpiecznej jazdy.
+0-0
Poniedziałek, 2 września 2019 r. godz. 19:50
~Jaygold
To co napisałeś to wszystko ciebie spotka jak ci się przytrafi wypadek
+0-0
Poniedziałek, 2 września 2019 r. godz. 18:19
~Stan66
Jak może ktoś publicznie komentować zdarzenie nie opierając się na faktach i dodając swe wyobrażenia. Co ma do rzeczy ilość kursów i ilość pasażerów,czy wiek pojazdu ?. Liczy się stan techniczny pojazdów i przestrzeganie przez wszystkich użytkowników prawa o ruchu drogowym.
+0-0
Poniedziałek, 2 września 2019 r. godz. 20:11
~jan
.... liczy sie sie też stan umysłu kierowcy, za nim znowu coś głupiego napiszesz zastanów sie dlaczego osobówka znalazła się na przeciwnym pasie ruchu, a kierowca Peugeota niech sobie łeb pomaluje tak jak felgi, na zielono, będziemy widzieli by puścić z przodu przynajmniej pół kilometra.
+0-0
Poniedziałek, 2 września 2019 r. godz. 19:31
Solniczka
No właśnie z tym stanem technicznym Autosanów z PKSu to żeś poleciał. Zostawiają taką chmurę czarnego dymu za sobą, że zasłona dymna przy tym to pryszcz
+1-0
Poniedziałek, 2 września 2019 r. godz. 17:46
~Żak Jan
Dobrze ze ubił tego truciciela. Pewnie nie bedzie sensu go naprawiac. Oby.
+0-0
Wtorek, 3 września 2019 r. godz. 12:59
~asp.
W imieniu organów ścigania, proszę o nie zawracanie nam gitary internetowymi obrazami. To znaczy jak będziecie Ppaństwo chcieli to nie odmówimy ale uprzedzam że i tak guzik z tego będzie.
+0-0
Poniedziałek, 2 września 2019 r. godz. 20:54
~john
Ten twój komentarz podam do organów ścigania to cię otrzeźwi w posługiwaniu się słowem ubił i hejtem masz to jak w banku
+0-0
Poniedziałek, 2 września 2019 r. godz. 17:37
~Obserwator
No to śpik się popisał. Będzie chwilę bezpiecznie bez takiego tłumoka, mam nadzieję że zatrzymają mu prawo jazdy.
+0-0
Poniedziałek, 2 września 2019 r. godz. 17:15
~paula
Takim wielkim, starym i trującym autobusem jechała jedna osoba. Widzicie bezsens takich połączeń autobusowych? Teraz takich połączeń będzie więcej, bo rząd to dofinansuje. Za nasze pieniądze z podatków finansuje się śmierdzące autobusy.
+0-0
Poniedziałek, 2 września 2019 r. godz. 20:58
~Eliza
O czym Tu wogole piszesz? Masz pojęcie? Autobus jechał już na ostatni przystanek, akurat tym autobusem dojeżdża mnóstwo ludzi, do pracy do szkoły,pozatym co za pierdo.... nie może to wina autobusu bo jechał? Ten gowniarz zapierdziela zawsze ile się da, nie zwraca uwagi na nikogo, popisuje się, a dziewczyna też dobra znana w okolicy, co chwilę w innym się wozi, a sama też samochodem jeździ bez uprawnień, jedno lepsze od drugiego. Na własne życzenie się przejechali, po deszczu w terenie zabudowanym w zakręt wchodzić z prędkością 90,to nie mogło się dobrze skończyć.
+0-0
Poniedziałek, 2 września 2019 r. godz. 20:39
~vol
GS już nie ma, pan wójt Gardy wziął i wygasił wszystkie światła w GS-ie! Więc nie wysyłaj komentatora pod GS.
+0-0
Poniedziałek, 2 września 2019 r. godz. 18:37
~stan66
Z taką mądrością możesz komentować pod sklepem GS
+0-0
Poniedziałek, 2 września 2019 r. godz. 17:03
~Qwerty
Pancerny autosan. Polska myśl techniczna zamiast zderzaka wspawana szyna kolejowa.
+1-0
Poniedziałek, 2 września 2019 r. godz. 19:08
~Czarny
Dokładnie koło zapasowe jak by koła nie było tylko szyna baranie to śmierć na miejscu
+0-0
Poniedziałek, 2 września 2019 r. godz. 18:43
~stan66
Takie są skutki jak ktoś nie ma zielonego pojęcia co ta jest kodeks drogowy. Nie wypowiadaj się w temacie gdy cię to przerasta.
+0-0
Poniedziałek, 2 września 2019 r. godz. 18:18
~Szofer
Gamoniu tam jest koło zapasowe
+0-0
Poniedziałek, 2 września 2019 r. godz. 16:58
~Lolo
Mlody wsciekly znawca zasady zyc szybko umierac mlodo? Zeby mial jeszcze czym szalec.. a tu zwykla glupota jak tacy ludzie zdaja prawo jazdy?? No ale co sie dziwic jechalem ostatnio za eLką i wjechala w obszar zabudowany 90tka i tak majac pomiedzy 80-90 jechala sobie LJA... moja ciekawosc byla do tego stopnia wielka ze wyprzedzilem dziada myslac ze to instruktor wraca ale gdzie tam najduszek za kierownica wiec przychamowalem do 50 dajac glabow jednemu i drugiemu do zrozumienia cos i tak juz jechal za mna.. tak ich ucza wiec co sie dziwic :D
+0-0
Poniedziałek, 2 września 2019 r. godz. 16:54
~Darek Przytula
Wygląda na to że prędkość go wyniosła.
+0-0
Środa, 4 września 2019 r. godz. 23:36
~Pop a kapuc y n
Wiadomo na drodze nie wiadomo gdzie I kiedy milo school jak sraka przyjezdza z nienacka. ...
+0-0
Środa, 4 września 2019 r. godz. 23:23
~Sajper
Morze do kamilaaaaaaaaaaaaqqwq
+0-0
Stalowka.NET - Wiadomości lokalne z miasta Stalowa Wola i okolic
Copyright 2001 - 2020 Stalowka.NET
  » O nas  » Redakcja  » Reklama  » Kontakt
Wszelkie prawa zastrzeżone.
X Ta strona korzysta z plików cookie w celu świadczenia usług i realizacji potrzeb użytkowników. Pliki te mogą być zapisywane w pamięci Twojego urządzenia. Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki internetowej. Więcej w polityce prywatności.