Stalowa Wola Stalowa Wola: Huta Stalowa Wola
Wiadomości lokalne z miasta Stalowa Wola i Powiatu Stalowowolskiego. Najnowsze! Najszybciej!
Kamera na żywo na panoramę Stalowej Woli na skrzyżowanie al. Jana Pawła II z ul. KEN
Nagrania audio, rozmowy z ciekawymi ludźmi
Fotografie z najważniejszych wydarzeń w Stalowej Woli
Kanał youtube.stalowka.net - Pierwsza stalowowolska telewizja internetowa
Encyklopedia miasta Stalowa Wola
Zapowiedzi zbliżających się wydarzeń kulturalnych
Baza adresowa najważniejszych firm i instytucji życia publicznego
Bezpłatna baza ogłoszeń dla mieszkańców miasta Stalowa Wola jak i Powiatu Stalowowolskiego
Twoje konto
Strona główna  Stalowa Wola / Wiadomości Sobota, 26 września 2020 r. Imieniny: Cypriana, Justyny, Łucji
 Wiadomości lokalne
» Firma BURY w Mielcu poszukuje pracowników do nowo otwartej odlewni
» Fitbox - catering dietetyczny dostarczany pod Twoje drzwi!
» XVIII Zbiórka Żywności "Tak, Pomagam"
» O polskich megalitach i nie tylko
» Rozmodlone oblicze św. Jana Pawła II na muralu
» Pogotowie strajkowe w zbrojeniówce
» Siedlanowski wybrany
» Rusza budowa OIOM-u w szpitalu
» Kończy się termin dotacji na usunięcie azbestu
» Do Stalowej Woli zjadą miłośnicy brydża
» Faraś po sezonie wyścigowym
» Sąd Apelacyjny oddalił skargę Elektrociepłowni. Ponad 333 mln. zł dla Abenera?
Więcej » 
 Zasłyszane...
"Dieta rządzi każdą sferą naszego życia: prywatną, zawodową, społeczną. Każdy z nas chce się dobrze czuć i dobrze wyglądać".
Sławomir Górny, dietoterapeuta
 Imprezy w mieście
» Podwieczorek przy fortepianie
» "Stefan Kaczmarz - zapomniany geniusz z Lwowskiej Szkoły Matematycznej" - nowy cykl zajęć edukacyjnych
» Rozwadów - podróż sentymentalna w 330. rocznicę lokacji miasta
» Dzieje wędrującej kolekcji
» Rejestracja na Dziecięcy Uniwersytet Techniczny w Stalowej Woli w nowej rzeczywistości
Więcej » 
 Fotoreportaże
Stalowa Wola: GSMP 2020: Faraś na wyścigu w Korczynie
»GSMP 2020: Faraś na wyścigu w Korczynie
»GSMP 2020: wyścig na Słowacji
»GSMP 2020: Faraś na wyścigu w Sopocie
»Impreza klubowa: Stalowa Wola Młode Miasto dla Młodych
»San zalewa błonia w Stalowej Woli
Więcej » 
Wiadomości lokalne / Gospodarka

Wtorek, 13 sierpnia 2019 r. godz. 23:01     /Informacja prasowa MON/
Minister MON Mariusz Błaszczak w HSW

- Zawsze, kiedy jest to możliwe, staram się, aby zamówienia, które są składane przez Wojsko Polskie trafiały do polskiego przemysłu zbrojeniowego. W przypadku artylerii, polski przemysł zbrojeniowy dysponuje odpowiednim potencjałem - mówił minister Mariusz Błaszczak.
- Zawsze, kiedy jest to możliwe, staram się, aby zamówienia, które są składane przez Wojsko Polskie trafiały do polskiego przemysłu zbrojeniowego. W przypadku artylerii, polski przemysł zbrojeniowy dysponuje odpowiednim potencjałem - mówił minister Mariusz Błaszczak.
Fot. MON
- Bardzo dziękuję wszystkim tym, którzy się przyczynili do tego, że dzisiejszy kontrakt został zawarty. Bardzo dziękuję załodze Huty Stalowa Wola za świetną pracę. To jest rzeczywiście wielka sprawa, że do Wojska Polskiego trafiają te produkty - powiedział Mariusz Błaszczak, minister obrony narodowej podczas uroczystości podpisania umowy na dostawy Artyleryjskich Wozów Amunicyjnych.

13 sierpnia, w Hucie Stalowa Wola szef MON wziął udział w uroczystości podpisania umowy na dostawy 24 Artyleryjskich Wozów Amunicyjnych dla kompanijnych modułów ogniowych 120 mm moździerzy samobieżnych "Rak". Podpisana pomiędzy HSW S.A. i Inspektoratem Uzbrojenia umowa przewiduje dostawy w latach 2019-2020.

- To produkt należący do najlepszych w swojej kategorii. Jest to produkt związany z polską myślą techniczną. To produkt, który powstaje tu, w Hucie Stalowa Wola. - mówił po podpisaniu umowy minister Błaszczak.

Pojazdy będą służyć do zabezpieczenia logistycznego wykorzystywanych przez Wojsko Polskie moździerzy samobieżnych "Rak". Umożliwią przewóz amunicji oraz jej zmechanizowany załadunek i rozładunek. Wozy zostaną wyprodukowane przez wchodzące w skład Polskiej Grupy Zbrojeniowej zakłady Huta Stalowa Wola S.A.

- Zawsze, kiedy jest to możliwe, staram się, aby zamówienia, które są składane przez Wojsko Polskie trafiały do polskiego przemysłu zbrojeniowego. W przypadku artylerii, polski przemysł zbrojeniowy dysponuje odpowiednim potencjałem. - mówił minister.

Szef resortu obrony zapowiedział również, że podjęto działania, które doprowadzą do podpisania kolejnych umów na dostawy Kompanijnych Modułów Ogniowych "Rak" dla Wojska Polskiego.

- Ta umowa nie jest ostatnią, którą będziemy podpisywać w stosunkowo niedługim czasie. Przed chwilą rozmawialiśmy z zarządem firmy. Rozpoczniemy działania, które mam nadzieję, że jeszcze w trzecim kwartale tego roku skończą się podpisaniem umowy w sprawie zamówienia kolejnych samobieżnych moździerzy RAK - powiedział szef MON.

Artyleryjskie Wozy Amunicyjne (AWA) stanowią element Kompanijnego Modułu Ogniowego RAK. AWA jest oparty na samochodzie ciężarowym JELCZ 882.53, z dwuosobową opancerzoną kabiną.

Kompanijny Moduł Ogniowy w docelowej konfiguracji będzie składać się z ośmiu M120 RAK i 4 Artyleryjskich Wozów Dowodzenia na podwoziu KTO Rosomak. Dodatkowymi komponentami będą dwa Artyleryjskie Wozy Rozpoznania (AWR) i zaplecze logistyczne, złożone z trzech Artyleryjskich Wozów Amunicyjnych (AWA), jednego Artyleryjskiego Wozu Remontu Uzbrojenia (AWRU) i Wozu Zabezpieczenia Technicznego (WZT).

Strona do druku Drukuj artykuł    

Jeżeli masz jakieś ciekawe informacje, chcesz przekazać coś ważnego,
coś interesującego, nie wahaj się - napisz do nas: redakcja@stalowka.net

Dodaj komentarz do artykułu »  

Czwartek, 19 września 2019 r. godz. 04:12
~stachu
Szkoda gadać i strzępić język . chore wydatki , chora władza i chory system.
+0-0
Czwartek, 19 września 2019 r. godz. 03:56
~stachu
RUSCY WALNĄ ATOMOWKĄ I PO GRZYBA TE WYDATKI !!!
+0-0
Środa, 2 października 2019 r. godz. 09:31
~Mozets
Trzecie pokolenie UB walczy z 3 pokoleniem AK,WIN,NSZ. Tawariszczi sojedniajties! Pabieda budiet nasza!
+0-0
Piątek, 16 sierpnia 2019 r. godz. 14:28
~i jak tu spać spokojnie?
Haubica Rak, korpus na licencji koreańskiej, bo polski pękał, Mig 29 uziemione po serii wypadków, Su 22 to muzeum, brak helikopterów, brak koncepcji transportera gąsienicowego, marynarka w rozkładzie, brak amunicji ppanc do czołgów, obrona przeciwlotnicza to średniowiecze itd. I JAK TU SPAĆ SPOKOJNIE???
+0-0
Czwartek, 3 października 2019 r. godz. 11:01
~Mozets
Korpus, na którym występowały mikropęknięcia był spawany w Łabędach - gdzie pracowali źle wyszkoleni spawacze bez doświadczenia.Wysłano tam ekipę spawaczy z HSW i ci wykonali pracę wzorowo. Mikropękniecia nie wystąpiły. Łabędy zawsze podbierały HSW wszystkie lepsze zamówienia a jakość pracy była u nich gorsza. Rozwiązania technologiczne z Korei nie dotyczą tylko tzw. "pudła" czyli korpusu. I słusznie, że je przejęto do stosowania. To postęp. Polska doznała ogromnego zapóźnienia technologicznego w okresie PRL i obecności Sowietów na naszym terenie od czasu wojny przez prawie 50 lat. Nie mogliśmy produkować własnego uzbrojenia, bo Kreml narzucał nam zakupy i technologie sowieckie uzbrojenia wojska. Były one zawsze gorsze od produktów zachodnich. A nasi inżynierowie służyli tylko do produkcji ( powielania) sowieckiego topornego uzbrojenia w Polsce. Rakiety ( np. 8K11 i 8K14, Toczka) przychodziły gotowe( mocno przestrzałe) z CCCP i nic z tego nie mieliśmy w sensie rozwoju technologicznego. Płaciliśmy za nie ogromną cenę. Dodatkowo rządy SLD, liberałów i PSL zmusiły do emigracji najlepszych fachowców ( w tym stoczniowców) . Teraz oni budują statki w Hamburgu , i innych stoczniach niemieckich. A w Gdańsku mamy za to zapowiedź nowego WOLNEGO MIASTA GDAŃSK. Dlatego dzisiaj Włosi, Niemcy produkują samochody a my je tylko kupujemy. Można to zmienić. Rosjanie niedługo zażądają autostardy eksterytorialnej z Królewca Przesmykiem Suwalskim do Białorusi. Dobrze, że Tusk i jego ekipa nie zdołała sprzedać lasów państwowych. ( Tylko to zostało do sprzedania i rozkradzenia). W razie wojny partyzantka będzie miała gdzie się podziać. I nie przyjdzie jakiś leśniczy z Bawarii cz z Meklemburgii i nie każe sie partyzantom wynosić ze "swojego" lasu. Bo Wania nie będzie się nawet pytał tylko wytnie las do poziomu jagodzińca. Resztę spali. Jak zwykle.
+0-0
Czwartek, 15 sierpnia 2019 r. godz. 22:38
~Restaurator
Krab, Rak, Langusta i zając. A co nie pasuje w zestawie owoców morza?
+0-0
Czwartek, 15 sierpnia 2019 r. godz. 21:15
~mi
nie lubie tego czlowieka ,a moze ktos mi przyblizyc jego wyksztalcenie i gdzie pracowal przed byciem oslem ,oj przepraszam poslem ,wtedy wiecej napisze
+0-0
Czwartek, 3 października 2019 r. godz. 11:34
~Mozets
A ja nie lubię pani Zosi ze sklepu z marchewką. Nie wiem dlaczego - ale nie lubię. I już.
+0-0
Sobota, 17 sierpnia 2019 r. godz. 00:58
~nocna_kawa
Blaszczak jest magistrem historii (UW - rok 1994)...
+0-0
Czwartek, 15 sierpnia 2019 r. godz. 20:18
~Manekin
Opozycja jak widzę po komentarzach chce degradacji Huty i zwolnień grupowych. Bo że są nowe zamówienia to dla nich fatalne wieści.
+0-0
Czwartek, 15 sierpnia 2019 r. godz. 12:23
~Jet
Konserwator zabytków nie zgodził sie na udział w defiladzie marynarki wojennej, helikopterów, czołgów t72 itd. :-))
+0-0
Czwartek, 15 sierpnia 2019 r. godz. 09:25
~Tytus
Polska armia to się nadaje do Defilad. Marynarki wojennej nie ma, tzn mamy tylko etaty bez okrętów, lotnictwo niby najlepiej wyposażone ale tak naprawdę uziemione prze katastrofy, remontujemy za dwa miliardy czołgi T72 których zdolność bojowa po remoncie będzie dobra na czasy drugiej wojny światowej. Jedyne nowoczesne co mamy to samoloty dla VIP zakupione bez przetargu, z których bez umiaru i potrzeby używał ogrodnik, marszałek. A na te wszystkie maszyny do zabijania wydajemy miliardy, a na edukacje i zdrowie nie ma. Bądźcie zdrowi.
+0-0
Niedziela, 18 sierpnia 2019 r. godz. 05:59
~jan
.... jaki ogrodnik ?.... ogrodnik zajmuje sie ogrodami a nie łąką czy pastwiskiem... ten pan jest absolwentem Technikum Łąkarskiego w Przemyślu ....
+0-0
Czwartek, 15 sierpnia 2019 r. godz. 09:05
~Robol
Zgrzytają ząbki opozycji.... Tak im szkoda że w hucie coraz lepiej
+0-0
Piątek, 16 sierpnia 2019 r. godz. 01:33
~nocna_kawa
A jest "coraz lepiej"???
+0-0
Czwartek, 15 sierpnia 2019 r. godz. 08:14
~Krzysiek
"Pojazdy będą służyć do zabezpieczenia logistycznego wykorzystywanych przez Wojsko Polskie moździerzy samobieżnych "Rak"." Ale tylko dwa dni, zanim przejmą je Rosjanie ;)
+0-0
Czwartek, 15 sierpnia 2019 r. godz. 08:13
~Edward
A przywiózł ze sobą jakiś nowy film? ;)
+0-0
Czwartek, 15 sierpnia 2019 r. godz. 00:23
~Inga
To szarik już był, a tera Janek z resztą załogi przyjadom?
+0-0
Środa, 14 sierpnia 2019 r. godz. 20:29
~Pracownik Kużni
Dlaczego wszystko tak drożeje?
+0-0
Czwartek, 15 sierpnia 2019 r. godz. 08:18
~Ola
@Www, no i honor ich elektoratu.. Sprzedali im wolność, praworządność za swoje własne pieniądze. Dzisiejsze społęczeństwo jest społecznym analfabetą.
+0-0
Czwartek, 15 sierpnia 2019 r. godz. 00:20
~Www
Lokomotywy potaniały!!
+0-0
Środa, 14 sierpnia 2019 r. godz. 18:38
~Sram na po
Ale ku.. Buraki którzy są za? POpierd.. Cami piszą pierdoły? Lucek zadłuża miasto. Inflacja 2.9% co to ma do artykułu? Czy was już całkiem poje..... Gebelsy z PO?!
+0-0
Czwartek, 15 sierpnia 2019 r. godz. 08:24
~Luc
@nocna kawa, mylisz człowieka prostego z chamem. A to cham, który boi się sam, bo jest nasz, nasiejszy patriotyczny cham.
+0-0
Środa, 14 sierpnia 2019 r. godz. 21:37
~nocna_kawa
Czy wszyscy wyborcy PiSu sa az tak prosci i az tak prymitywni jak ty???
+0-0
Środa, 14 sierpnia 2019 r. godz. 18:23
~Dzialon
Co tak opozycji żal tyłek ściska że matka Huta na prostą wychodzi, że dobrze się ma? Powariowali już całkiem? Skandaliczne te komentarze! Podziękuję za to za 2 miesiące, przy urnie durnie!
+1-0
Czwartek, 15 sierpnia 2019 r. godz. 20:13
~Leszek
Zobaczysz tą prostą po wyborach. Brak znajomości tematu gościu. Lepiej to już było
+0-0
Środa, 14 sierpnia 2019 r. godz. 20:50
~jan
.... żal dupę to ściska tobie, bo to nie jest sukces SŁUPÓW których wsadził tu Mataczewicz, tylko sukces ludzi których Mataczewicz z firmy zwolnił, takie wyroby to lata pracy konstruktorów, badania prototypów, modyfikacji wyrobu, partie próbne, a dopiero później wdrożenie do produkcji, to zajmuje sporo czasu mierzonego w latach, udział pisowców przy tej produkcji jest ZEROWY, jak wojsko zamówi furmanki to może przedstawiciele ,,dobrej zmiany" będą mieli pole do popisu.
+0-0
Środa, 14 sierpnia 2019 r. godz. 18:23
~Hójała
Teraz od 4 lat wszystką żywność z każdym dniem jest tańsza nie tak jak za poprzedników.
+0-0
Czwartek, 15 sierpnia 2019 r. godz. 19:39
~maruda
A tak to, faktycznie, wyglada... "Jak wskazują ekonomiści Pekao, żywność drożała w najszybszym tempie od połowy 2011 roku: o 6,8 proc. w ujęciu rocznym wobec 5,7 proc. z czerwca, a 0,3 proc. w ujęciu miesięcznym wobec 0,3 proc. w czerwcu. Rosną ceny żywności: wieprzowiny, cukru, warzyw Jak zauważył z kolei główny ekonomista banku Credit Agricole Jakub Borowski, ceny warzyw zaliczyły w lipcu rekordową podwyżkę: o 32,4 proc. w ujęciu rocznym. Jego zdaniem, czeka nas "druga fala efektów suszy i przymrozków", tym razem jednak w cenach owoców, które również drożeją. Do tego spore były podwyżki również cen: cukru (28,4 proc.), wieprzowiny (12,4 proc.) czy pieczywa (9,6 proc.)."
+0-0
Środa, 14 sierpnia 2019 r. godz. 15:18
~rex
Minister MON czy Minister Obrony Narodowej czyli Minister ON?
+0-0
Środa, 14 sierpnia 2019 r. godz. 13:44
~TASU
Uważam, że PIS powinien wstawić tam swojego człowieka. Dlaczego? Więcej niebawem. Niestety źle się dzieje a państwie duńskim. Nie dajcie się zwieść medialnej propagandzie.
+0-0
Czwartek, 15 sierpnia 2019 r. godz. 06:41
~mi
zgadzam sie ,najlepsza osoba na proponowane stanowisko byl by misiaczek
+0-0
Środa, 14 sierpnia 2019 r. godz. 12:42
~nasyp
Opozycja le[piej niech przestanie te durne komentarze i hejt wstawiać bo tylko obnaża swoje prawdziwe intencje. Jak można być niezadowolonym, ze Huta podpisała intratny kontrakt?
+0-0
Czwartek, 19 września 2019 r. godz. 04:05
~Stachu
Intratny kontrakt na przestarzały sprzęt , w który ruscy w dwie sekundy załatwią atomówkami , a resztę katiuszami z 2 wojny światowej , trzeba być chorym na głowę , żeby inwestować w takie badziewie .
+0-0
Środa, 14 sierpnia 2019 r. godz. 12:18
~hej
"Ceny towarów i usług konsumpcyjnych w lipcu wzrosły o 2,9 proc. rok do roku - podał Główny Urząd Statystyczny. To najwyższy poziom inflacji od siedmiu lat. Za ten wzrost odpowiadają przede wszystkim rosnące ceny żywności." o tym nic nie wspomniał przedstawiciel rządu?
+0-0
Środa, 14 sierpnia 2019 r. godz. 21:35
~nocna_kawa
A dokladniej wyglada to tak: "Główny Urząd Statystyczny pokazał także, które produkty jak podrożały lub potaniały przez ostatni rok. Niestety, tych, których ceny poszły w górę, jest znacznie więcej. Według danych GUS w lipcu 2019 r. wyższe niż rok temu były m.in. ceny: warzyw - o 32,4 proc. (najwyższy wzrost rok do roku od przynajmniej 20 lat!) cukru - o 28,4 proc. wywozu śmieci - o 24 proc. mięsa wieprzowego - o 12,4 proc. pieczywa - o 9,6 proc. mąki - o 8,4 proc. wędlin - o 6,7 proc. turystyki zorganizowanej - o 6,7 proc. ryżu - o 5,8 proc. usług lekarskich - o 5,6 proc. usługi fryzjerskich, kosmetycznych i pielęgnacyjnych - o 5,4 proc. Dziekuje!
+0-0
Środa, 14 sierpnia 2019 r. godz. 18:31
~Zonk
A zauważyłeś że ceny te spadły? Np jeśli chodzi o warzywa? Ceny poleciały w dół. No ale przecież skąd możesz wiedzieć? Tylko z danych GUS? Bo z własnego doświadczenia gówno wiesz koci łbie.
+0-0
Środa, 14 sierpnia 2019 r. godz. 13:35
~Helena
Matko Boska! Jaki to dramat. W czerwcu kupowałam zieloną pietruszkę za 0.98 zł, a dziś już chcą całą złotówkę! Co to się wyprawia?! Jak my przeżyjemy?
+0-0
Środa, 14 sierpnia 2019 r. godz. 12:41
~mieszkaniec
Nie no, 2,9% to dramat ku*wa niebywały. Napisz jeszcze, że za PO taniało wszystko a pensje o 100% co roku rosły piep**ony propagandzisto!
+0-0
Środa, 14 sierpnia 2019 r. godz. 12:11
~!!!
Kto na tym zyska naprawdę?Czy nie Jelcz? a w HSW montownia?
+0-0
Środa, 14 sierpnia 2019 r. godz. 12:09
~Spawacz
Mnie nie obchodzi kto kontrakt podpisał czy z tej czy z tamtej partii. Grunt że podpisał że jest i będzie robota a tych co tu hejtują to taczkami wywieźć poza Stalową Wole bo niczego w życiu uczcciwie nie zrobili tylko pierd*lić potrafią!!!!
+0-0
Czwartek, 15 sierpnia 2019 r. godz. 22:18
~Stalowiak
Aha spawaczu. Będzie robota. Tak jak teraz.
+0-0
Środa, 14 sierpnia 2019 r. godz. 11:20
~NieChceMieszkaćNaŚląsku
Jak to, nie podziękował zlotemu dziecku PiS inżynierowi zadłużenia miasta lucjuszowi Nadbereżnemu???
+0-0
Środa, 14 sierpnia 2019 r. godz. 21:03
~jan
.... @~Lekarz ... ty nie potrzebujesz czopków, bo 10 czopków = 1 metr paska z TVPinfo, masz czym zapełnić u siebie ten pustostan pod włosami.
+0-0
Środa, 14 sierpnia 2019 r. godz. 12:39
~Lekarz
Polecam najpierw lewatywa, a potem ze 2 czopki. Pod wieczór, oglądając TVN, powtórzyć cały zabieg: dwie lewatywki i kolejne czopki. BUL powinien ustąpić.
+0-0
Środa, 14 sierpnia 2019 r. godz. 09:53
~realista
Buahaha. Podpisuje kontrakty a nie potrafi odróżnić pojazdu wojskowego od koparko-ładowarki. Takich mamy niestety nieudaczników z tekami ministra.
+0-0
Czwartek, 15 sierpnia 2019 r. godz. 00:25
~Liverpool
Odmowa powtórnej sekcji zwłok Kosteckiego, odmowa publikacji list popierających kandydatów do Krajowej Rady Sądownictwa (KRS), odmowa wskazania list pasażerów z lotów Kuchcińskiego i Morawieckiego... Komuna wróciła, to smutny fakt!
+0-0
Czwartek, 15 sierpnia 2019 r. godz. 00:17
~Umma
To te żółte to nie czołgi:-)
+0-0
Środa, 14 sierpnia 2019 r. godz. 09:12
~Z-2
Stalowe Łajno: "Możliwość komentowania tego artykułu została wyłączona". To Zając się aż tak boich opinii publicznej że newsy sobie kupuje komentarze blokuje? Białoruskie standardy
+2-0
Środa, 14 sierpnia 2019 r. godz. 09:47
~Król Julian
A czy ktoś bada te osoby pod katem predyspozycji to pełnienia takich stanowisk? W innych krajach byłoby nie do pomyślenia obsadzać bez odpowiednich badań i testów. A to POLSKA właśnie. Mamo! Krowa się na mnie patrzy!
+0-0
Środa, 14 sierpnia 2019 r. godz. 09:06
~ZŁY
Jeśli opozycję tak bardzo boli ta umowa, a jak czyta się wpisy i hejt, to boli i to BARDZO to niech piszą do ministra żeby ją zerwał, ludzie stracą pracę i wam podziękują!
+0-0
Środa, 14 sierpnia 2019 r. godz. 08:43
~Teddi
Nie było okazji ale jest myśl żeby napisać otwarcie do MON i zbierać listę z nazwiskami.
+0-0
Środa, 14 sierpnia 2019 r. godz. 08:39
~prawy
ktoś tu gada głupoty praca na wydziale wojskowym to przyjemnosć chyba że ma się konfliktowy charakter to już może być inaczej uważam że HSW powinna produkowac nie tylko defensywną broń ale i ofensywną do ataku na wroga
+0-0
Czwartek, 15 sierpnia 2019 r. godz. 00:15
~Pac
Bagnety niech produkują!
+0-0
Środa, 14 sierpnia 2019 r. godz. 08:36
~Wyborca
Oj szykuje się konferencja totalnych w tej sprawie, oczywiście będą narzekać. A może jaki list otwarty z błędami? :D
+0-0
Środa, 14 sierpnia 2019 r. godz. 08:23
~Gustlik
A poinformowali przy okazji ministra o sytuacji i atmosferze pracy, mobbingu, nagonce na pracowników i ilości spraw pracowniczych w sądzie?
+0-0
Środa, 14 sierpnia 2019 r. godz. 08:55
~pracownik
Nie kłam dziadu!
+0-0
Środa, 14 sierpnia 2019 r. godz. 08:07
~kogut
Żenujące i wręcz żałosne komentarze zwolenników totalnej opozycji. Oni by z chęcią zaorali hutę, a potem darli się pod sądem jaka to władza zła...
+0-0
Środa, 14 sierpnia 2019 r. godz. 20:05
~kaMA
Huta JUZ zostala "zaorana". A to co zostalo, to sa tylko nedzne resztki!
+0-0
Środa, 14 sierpnia 2019 r. godz. 07:57
~Teresa ze Staszica 15
a nie lepiej na zdrowie przeznaczyć niż na bum bum?
+0-0
Środa, 14 sierpnia 2019 r. godz. 12:47
~Irena Kowalska
Zdrowie wazniejsze niz zabawa w wojenki.
+0-0
Środa, 14 sierpnia 2019 r. godz. 12:17
~Lekarz
Lecz się
+0-0
Środa, 14 sierpnia 2019 r. godz. 07:48
~Marusia
Ach ta ulubiona propaganda sukcesu. A rudy 102 z Jankiem i szarikiem też byli?
+1-0
Środa, 14 sierpnia 2019 r. godz. 07:32
~Olga
"Władzę, która łże, kradnie pieniądze podatników, nie respektuje wyroków sądów, finansuje organizacje faszyzujące, szczuje na mniejszości, obsadza ważny resort przestępcą skazanym na trzy lata więzienia za przekroczenie uprawnień, z zakazem pełnienia funkcji publicznych przez 10 lat, popiera ponad 44% wyborców, a drugie tyle nie głosuje w wyborach powszechnych do parlamentu. Co można sądzić o takim społeczeństwie?"
+0-0
Środa, 14 sierpnia 2019 r. godz. 13:23
~Bolo
Nie kłam bo Platforma ma już tylko ok. 15%
+0-0
Środa, 14 sierpnia 2019 r. godz. 07:28
~Z-5
Totalni tylko hejtują. Woleliby żeby Huta upadła
+0-0
Środa, 14 sierpnia 2019 r. godz. 06:15
~Piszę, jak jest
Wiecie,, że w TVN w głównych "Faktach" o tym ani słowa nie powiedzieli? Niusem o wiele ważniejszym była za to informacja o dziewczynce, której tatuś robił miniautko przez 3 miesiące, a niecny złodziej ukradł pojazd! :D
+0-0
Czwartek, 15 sierpnia 2019 r. godz. 06:13
~jan
.... a to wredni dziennikarze TVN, Nadbereżny już kilka miesięcy jeździ hulajnogą i też ani słowa na ten temat.
+0-0
Środa, 14 sierpnia 2019 r. godz. 20:03
~maruda
O tym, ze jakis minister odwiedzil jakis zaklad to regularnie informowaly media za czasow PRLu. Widze, ze gryzie cie tesknota do tych czasow...
+0-0
Środa, 14 sierpnia 2019 r. godz. 06:00
~Urlej
Kolejna dobra informacja dla Huty i Stalowej Woli!
+0-0
Środa, 14 sierpnia 2019 r. godz. 05:54
~_5_
Totalni opozycjoniści, są przeciwni rozwojowi Huty i wypisują tu hejt? No pięknie, widać jak "zależy" wam na rozwoju Stalowej Woli!
+0-0
Środa, 14 sierpnia 2019 r. godz. 05:13
~Wyborca
Gości częstowali kiełbasa?
+0-0
Środa, 14 sierpnia 2019 r. godz. 20:01
~maruda
Osmiorniczki to nie zaden luksus. A PiSowscy aparatczycy to raczej kojarza sie z kawiorem i ze szampanem!
+0-1
Środa, 14 sierpnia 2019 r. godz. 05:56
~Koło
Za PO to by były ośmiorniczki...
+1-1
Środa, 14 sierpnia 2019 r. godz. 03:15
~tygrys
oj boli musi bolec totalna z poko haha co to za stwór . BĘDZIE BOLAŁO JESZCZE BARDZIEJ DARECZKI I INNE RENATKI
+0-0
Środa, 14 sierpnia 2019 r. godz. 06:17
~Oddech
Zrobią kartoniadę w 8 osób pod sądem w ramach protestu...
+0-0
Środa, 14 sierpnia 2019 r. godz. 02:27
~Ferdek z Poniatowskiego
Brawo panie ministrze, bo my musimy być silni, zwarci i gotowi na tych ze wschodu i z zachodu
+0-0
Środa, 14 sierpnia 2019 r. godz. 19:59
~maruda
Juz kiedys Polacy byli "silni, zwarci i gotowi". A potem nadszedl sloneczny wrzesien roku 1939...
+0-0
Środa, 14 sierpnia 2019 r. godz. 08:19
~Marek
Haha, czyli stan jak przed pierdnięciem, Ferdek ;)
+0-0
Środa, 14 sierpnia 2019 r. godz. 00:57
~nocna_kawa
Kazdy ma przydzielone zadanie... wodz Kaczynski pije wodeczke na ludowych "piknikach", a Blaszczak jezdzi do zakladow zbrojeniowych i udaje, ze wszystko gra!
+0-1
Środa, 14 sierpnia 2019 r. godz. 00:17
~Sebek
Po co pojechał Mariusz do ZSRR tuż przed referendum w 1989 roku?
+0-0
Wtorek, 13 sierpnia 2019 r. godz. 23:36
~волк
Ну пагади!
+0-0
Wtorek, 13 sierpnia 2019 r. godz. 23:34
~syn
Pogratulował minister za zwolnienia załogi? awans za wystawienie kolegów
+0-0
Środa, 14 sierpnia 2019 r. godz. 17:33
~mixxer
Niestety, "Lekarzu" wszystkie czopki zostaly juz wykupione przez "zombie" popierajacych PiS! -------- P.S. Nie jestes zbyt kreatywnym osobnikiem, powtarzasz podobny tekst po raz dwudziesty, lub trzydziesty... Typowo PiSowski mozdzek?
+0-0
Środa, 14 sierpnia 2019 r. godz. 09:10
~S,
Szostak jeszcze pracuje? Chroni swoich związkowców. Mnie nie uchronił, swój etat tak. Żenada ta Solidarność
+0-0
Środa, 14 sierpnia 2019 r. godz. 05:59
~Lekarz
Polecam najpierw podwójna lewatywa, a potem ze 4 czopki. Jak nie pomoże i nadal będzie BUL odczuwany w okolicach rectum, należy pod wieczór, kiedy będą "FEJKI" w TVN nadawać, powtórzyć cały zabieg: dwie lewatywki i 4 czopki.
+0-0
Wtorek, 13 sierpnia 2019 r. godz. 23:32
~Judyta
Misiewicza w teczce przywieźli ?
+0-0
Środa, 14 sierpnia 2019 r. godz. 06:18
~Kokuko
Nie, ale Olka z chorobą Filipińską także zabrakło
+0-0
Wtorek, 13 sierpnia 2019 r. godz. 23:26
~LUX
Kampania czas start!
+0-0
Stalowka.NET - Wiadomości lokalne z miasta Stalowa Wola i okolic
Copyright 2001 - 2020 Stalowka.NET
  » O nas  » Redakcja  » Reklama  » Kontakt
Wszelkie prawa zastrzeżone.
X Ta strona korzysta z plików cookie w celu świadczenia usług i realizacji potrzeb użytkowników. Pliki te mogą być zapisywane w pamięci Twojego urządzenia. Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki internetowej. Więcej w polityce prywatności.