Stalowa Wola Stalowa Wola: Huta Stalowa Wola
Wiadomości lokalne z miasta Stalowa Wola i Powiatu Stalowowolskiego. Najnowsze! Najszybciej!
Kamera na żywo na panoramę Stalowej Woli na skrzyżowanie al. Jana Pawła II z ul. KEN
Nagrania audio, rozmowy z ciekawymi ludźmi
Fotografie z najważniejszych wydarzeń w Stalowej Woli
Kanał youtube.stalowka.net - Pierwsza stalowowolska telewizja internetowa
Encyklopedia miasta Stalowa Wola
Zapowiedzi zbliżających się wydarzeń kulturalnych
Baza adresowa najważniejszych firm i instytucji życia publicznego
Bezpłatna baza ogłoszeń dla mieszkańców miasta Stalowa Wola jak i Powiatu Stalowowolskiego
Twoje konto
Strona główna  Stalowa Wola / Wiadomości Czwartek, 19 września 2019 r. Imieniny: Januarego, Konstancji, Leopolda
 Wiadomości lokalne
» Wieczór pieśni patriotycznych w zabytkowej plebanii na Europejskie Dni Dziedzictwa
» Rodzinna wyprawa do topoli, do dawnego rezerwatu przyrody
» Komunikat MZK
» Komunikat PEC
» Dwie osoby zginęły na trasie Stalowa Wola - Tarnobrzeg
» Osiemdziesiąta rocznica napaści Sowietów na Polskę - obchody w Stalowej Woli
» Dni Otwarte Ambulatorium
» Akcja pod Krzyżem w Stalowej Woli
» Wjechał w ogrodzenie Budowlanki i potrącił 18-latkę
» Szkoła Matematyki Wektor zaprasza!
» Awaria wodociągu na Młodyniu. Wydawana jest workowana woda
» -11 kg wakacyjny sukces z Projekt Zdrowie
Więcej » 
 Zasłyszane...
"Najciekawsze na tej wystawie jest spojrzenie na rozwój Stalowej Woli z perspektywy mieszkańca, człowieka. Jego dzieciństwo, dorastanie, miłość, sukces przemijanie".
Katarzyna Zarzycka, Muzeum Regionalne w Stalowej Woli
 Imprezy w mieście
» Maria Ulatowska i Jacek Skowroński w MBP
» Relacje. IV Międzypokoleniowe Spotkania Teatralne - PROGRAM
» UTW - rekrutacja na rok akademicki 2019/2020
» Wielki John Barrymore
» Literacki debiut Beaty Sudoł - Kochan
» Pawlik/Moniuszko - Polish Jazz
» "Bo radość jest w nas" po raz szósty
» III Festiwal im. Janiny Garści w Stalowej Woli
» Prywatna wojna
» Wmiksuj się!
Więcej » 
 Fotoreportaże
Stalowa Wola: Piknik Rodzinny z Prawem i Sprawiedliwością
»Piknik Rodzinny z Prawem i Sprawiedliwością
»Otwarcie nowego bloku operacyjnego w szpitalu w Stalowej Woli
»30 Wyścig Kolarski Solidarności
»Piknik rodzinny na "OZECIE"
»80 lat poświęcenia Zakładów Południowych i Stalowej Woli
Więcej » 
Wiadomości lokalne / News

Piątek, 15 marca 2019 r. godz. 14:01     /Artykuł sponsorowany/
Czym jest dobry detaling? Czym nie jest?

Tak właśnie powinno się dbać o samochody. Porządnie!
Tak właśnie powinno się dbać o samochody. Porządnie!
Fot. S Team Force
S Team Force potrafi całkowicie odmienić wrażenie, jakie robi samochód. Również Twój. Trzy minuty czytania i będziesz wiedział, dlaczego warto się tym zainteresować (wskazówka — ochrona lakieru przed niemal wszystkim).

1. CZYM JEST DETAILING?

Detailing to zadbanie o wygląd auta (teraz i za 10.000 km).

Celem auto detailingu jest doprowadzenie wyglądu samochodu do perfekcji w każdym szczególe (ang. detail). Staje się piękniejsze niż w fabryce. Wykorzystujemy nowe technologie, zaawansowane środki pielęgnujące, czasem prawdziwie innowacyjne rozwiązania, np. powłoki odpychające wodę i brud.

Początek tej branży to pielęgnacja aut kolekcjonerskich. 
Dziś Lanos może otrzymać te same powłoki co Lamborghini, i to w naprawdę sensownej cenie.

To high-tech, które przebojem wchodzi na polskie ulice. Samych sposobów rewitalizacji lakieru jest kilka, a dokonuje się go dopiero po wielu innych czynnościach. Dlatego detailing to dużo więcej, niż myjnia czy auto spa.

Porównując to do dbania o dom, bardziej przypomina to mały remont niż szybkie porządki. Dokładne umycie (od wnętrza po silnik) to dopiero początek myślenia o tym, jak imponująco może wyglądać Twój samochód.

W Polsce jest coraz więcej ciekawych aut oraz ludzi, którzy potrafią docenić wygląd i stan zachowania wozu. Wreszcie możemy traktować nasze samochody tak, jak na to zasługują.

2. PO CO JEST DETAILING?

Szczegóły tworzą całość

Detailing jest po to, by wydobyć z auta to, co najlepsze, i by zachować ten efekt na lata. By było najlepszą wersją siebie. Przypomnij sobie, jak oceniałeś ostatnio jakiś samochód. Na parkingu, w salonie czy na wystawie. Na co patrzysz, po czym od razu widać, że to "naprawdę coś"? Nawet, jeśli to dwa identyczne modele w tym samym kolorze, jest coś, co od razu zdradza, które z nich ma kierowcę z krwi i kości. Szczegóły, oczywiście.

Widzimy takie rzeczy od razu, i Ty pewnie tez. Takie samochody niemal "świeca". Jak gdyby fotograf ustawił je w studio do sesji. Lubimy mówić, że żadne dwa takie same auta nie są takie same. Zwłaszcza, jeśli jedno odwiedziło S Team Force.

By się o tym przekonać, wystarczy zajechać na Warszawską 227 chociaż na chwilę. Jest wiele powodów (poza świetnym wyglądem), by to zrobić.

3. CZY WARTO?

Ochrona przed: solą, UV, brudem i… nudą

Najważniejsze korzyści to: wygląd, trwała ochrona i utrzymanie wartości auta. Już każdy z tych powodów oddzielnie byłby wart, by zadzwonić na 787 337 033 i spytać, co oferujemy dla Twojego modelu.

By ocenić prawdziwe znaczenie detailingu, trzeba odpowiedzieć na pytanie — czy wygląd jest ważny? Odpowiedź, niezależnie od niechęci do prasowania koszul, brzmi — tak, a nawet TAK! Oceniamy po wyglądzie, i to bardzo. Mamy to zapisane w genach.

Idziesz na rozmowę o pracę — nakładasz marynarkę (albo wyciągnięty T-shirt, jeśli aplikujesz do Facebooka). Sprzedajesz mieszkanie — sprzątasz je i odnawiasz każdy centymetr, aby pokazać je z najlepszej strony. Proste. Dlaczego by więc nie miało by tak być w przypadku samochodu?

Korzystne pierwsze, drugie i trzecie wrażenie 
to naturalna, najbardziej oczywista zaleta dobrego detailingu.

Druga korzyść to ochrona. Ceramiczna powłoka stosowana przez S Team chroni lakier przed:
• kurzem
• wodą (w tym kwaśnymi deszczami)
• owadami • promieniowaniem UV • solą drogową • ptasimi odchodami a nawet drobnymi zarysowaniami parkingowymi (przykład z życia)!
To przezroczysta, niezwykle twarda warstwa, która oddziela powierzchnię samochodu od wszystkiego, co może mu zaszkodzić. To już dużo więcej niż szczegół — to coś, co ma realny wpływ na Twoją własność.

Ochroną warstwę przezroczystej ceramiki możemy nałożyć też na szyby. Dzięki hydrofobowym właściwościom powłoka odpycha cząsteczki wody, działając niczym niewidzialna wycieraczka.

Jesteśmy licencjonowanym przedstawicielem Opti Coat, co pozwala nam stosować powłoki najwyższej klasy, niedostępne w handlu (wariant Pro). Pisemna Gwarancja na 7 lat !

Co ważne, efekty fachowego detailingu są trwałe. Z myjni wyjeżdżasz i jeśli to nie jest Twój dzień, po godzinie Twoje auto może być tak brudne, jak przedtem.

Powłoki Opti Coat, które stosujemy, działają zupełnie inaczej — to realne oddzielenie lakieru od otoczenia, z kurzem, kwaśnym deszczem i owadami włącznie.

Nasze powłoki zostały stworzone przez Dr. Davida Ghodoussiego, który specjalizuje się w chemii organicznej i przez 12 lat brał udział w tworzeniu lakieru bezbarwnego dla branży samochodowej. Dzięki jego wiedzy powstały powłoki, które w przeciwieństwie do konkurencyjnych, nie tworzą na lakierze kolejnej warstwy. Dzięki procesom chemicznym powłoka wnika w lakier bezbarwny i tworzy z nim jednolitą całość, która jest już permanentna.

Trzecia korzyść może Cię mile zaskoczyć, gdy będziesz sprzedawał auto. Doskonale utrzymane wnętrze i powłoki auta to argument za lepszą, szybszą i łatwiejszą sprzedażą. Wiadomo — świetnie zachowany samochód sprzeda się świetnie.

W pewnym sensie podczas odsprzedaży możesz odebrać nagrodę finansową za lata dobrego detailingu. Pomożemy Ci w tym, jak potrafimy.

4. DLACZEGO JA?

Supersamochód od samochodu dzieli tylko warstwa brudu

Każdy samochód jest wspaniały. Czasem tylko nie widać tego pod warstwą kurzu czy zaniedbań. Detailing w wydaniu S-Team to pokazanie auta takim, jakie jest naprawdę — ale na 200%.

Jeśli starannie wybierałeś samochód, tak samo powinieneś wybierać detailera. To ciągle to samo auto. Niech wygląda nawet lepiej niż wtedy, gdy je kupowałeś.

Nawet nie wiedząc czym jeździsz, możemy z pewnością stwierdzić
— Twoje auto zasługuje na to, co najlepsze.
 Bez ryzykownych powłok z Chin, które nie ochronią Cię ani przed brudem, ani przed wydatkami, bez poprawek po amatorach czy przepalania lakieru.

Właściciele często uważają swoje auta za niewarte starań. Niesłusznie — detailing nie jest tylko dla kultowych czy najdroższych marek. Jest dla każdego prawdziwego kierowcy, czyli takiego, który samochód traktuje jako coś więcej niż silnik z tapicerką.

Wiemy, że takich kierowców jest dużo. Sami tacy jesteśmy. Zapraszamy wszystkie auta, od Fiata po Ferrari. Multiple też.

Samochód jest jeden. Dlatego wszystko, co z nim robisz, powinno być zrobione od początku porządnie. 
Nie podstawisz przecież drugiego do poprawek.

5. DLACZEGO TERAZ?

Uszkodzenia nie czekają

Rok jeżdżenia po polskich drogach potrafi odmienić każde auto. Dlatego najlepszy moment na ochronę jest… za parę dni.

Nie czekaj, aż za godzinę kamyk na zakręcie zrobi zadrapanie, 
które zostanie z Tobą na zawsze. Właściwy moment naprawdę jest teraz.

Samochód nie będzie wiedział, że odłożyłeś nałożenie Opti-Coat na nowy rok. Słońce nie wie, że ma nie matowić lakieru Twego auta. Z każdym miesiącem samochód jest o miesiąc starszy. To widać — chyba, że zatrudni się takich ludzi jak w S Team. Wtedy detailing jest niemal jak zatrzymanie w czasie. Miesiące i lata mijają, rocznik i licznik bije — a auto dalej wygląda jak z salonu.

To trochę jak eliksir młodości — mając do wyboru, każdy wolałby zatrzymać się raczej na 25 niż 45 roku życia. Im wcześniej zaczyna się ochrona, tym więcej jest warta. Lepiej jest zapobiegać (uszkodzeniom auta) niż leczyć.

Nie musisz pozbywać się auta na tydzień. Pracujemy szybko i solidnie, bo wiemy, co robimy. Nie uczymy się na klientach. Dobre rzeczy potrzebują czasu, ale gdy tylko wszystko jest gotowe, od razu dzwonimy z odbiorem.

Widok wody spływającej bez śladu po szybie czy masce jest niesamowity. Żadnych kropli czy strużek. To naprawdę działa.

6. PRZYKŁADY

Jak to działa: 900 zł za 2 lata niesamowitej ochrony

Jesteśmy ludźmi czynu. Nie przedłużając, pokazujemy, co możesz otrzymać od S Team. Na przykład:

- Ochrona lakieru: ceramiczna powłoka Opti Coat, pokrycie pełnej powierzchni auta — tylko 900 zł/ 2 lata ochrony

- Korekta lakieru One Step: jednorazowy proces pielęgnacyjny (umycie, przygotowanie, polerowanie) żaden inny pojedynczy zabieg nie zmienia wyglądu auta tak kompleksowo - zapytaj o cenę!

Inne usługi to np.: glinkowanie, pełna regeneracja lakieru, głębokie czyszczenie wnętrza, pielęgnacja skór, czyszczenie i zabezpieczenie felg, hamulców czy elementów silnika. Od metalu po tkaniny czy pleksiglas — nie ma takiej części auta, której wyglądu nie potrafiliby poprawić.

Porady od zespołu: zawsze sprawdź, czy firma ma certyfikaty producentów środków, których używa (inaczej nie dostaje najlepszych produktów). Detailer powinien być też ubezpieczony i dawać jasno sformułowaną gwarancję. To podstawa wiarygodnego biznesu. Niby oczywista, ale lepiej się zapytać. Jeśli zależy Ci na bezpieczeństwie oraz obsłudze klienta na wysokim poziomie, lepiej unikaj detailerów hobbystów, którzy działają w przydomowych garażach. Podejrzanie niska cena musi być czymś spowodowana.

Pozwól, nam zaprezentować jak wyglądają wzorce zaczerpnięte z najlepszych tego typu punktów w Europie oraz USA.

Nasz cały zespół przeszedł szkolenia w topowych miejscach w Polsce(DA Academy) oraz Europie (Motoworld w Niemczech). Stale się rozwijamy i poszerzamy wiedzę dzięki współpracy z czołówką Polskiej sceny detailingowej jak i naszymi partnerami zza zachodniej granicy.

My mamy to wszystko — a oprócz tego wiele motoryzacyjnej pasji. Tak właśnie powinno się dbać o samochody. Porządnie!

Do zobaczenia na drodze (i w studiu S Team Force)!

S-TeamForce Auto Detailing
Aleja Warszawska 227B
Tarnobrzeg
tel: 787 337 033
biuro@steamforce.pl
www.steamforce.pl
Zdjęcia
Tak właśnie powinno się dbać o samochody. Porządnie!Tak właśnie powinno się dbać o samochody. Porządnie!Tak właśnie powinno się dbać o samochody. Porządnie!

Strona do druku Drukuj artykuł    

Jeżeli masz jakieś ciekawe informacje, chcesz przekazać coś ważnego,
coś interesującego, nie wahaj się - napisz do nas: redakcja@stalowka.net

Dodaj komentarz do artykułu »  

Ten artykuł nie ma jeszcze żadnych komentarzy

Stalowka.NET - Wiadomości lokalne z miasta Stalowa Wola i okolic
Copyright 2001 - 2019 Stalowka.NET
  » O nas  » Redakcja  » Reklama  » Kontakt
Wszelkie prawa zastrzeżone.
X Ta strona korzysta z plików cookie w celu świadczenia usług i realizacji potrzeb użytkowników. Pliki te mogą być zapisywane w pamięci Twojego urządzenia. Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki internetowej. Więcej w polityce prywatności.