Stalowa Wola Stalowa Wola: Huta Stalowa Wola
Wiadomości lokalne z miasta Stalowa Wola i Powiatu Stalowowolskiego. Najnowsze! Najszybciej!
Nagrania audio, rozmowy z ciekawymi ludźmi
Fotografie z najważniejszych wydarzeń w Stalowej Woli
Kanał youtube.stalowka.net - Pierwsza stalowowolska telewizja internetowa
Encyklopedia miasta Stalowa Wola
Zapowiedzi zbliżających się wydarzeń kulturalnych
Repertuar stalowowolskich kin
Baza adresowa najważniejszych firm i instytucji życia publicznego
Kamera na żywo. Widok na Stalową Wolę.
Bezpłatna baza ogłoszeń dla mieszkańców miasta Stalowa Wola jak i Powiatu Stalowowolskiego
Twoje konto
Strona główna  Stalowa Wola / Wiadomości Środa, 26 czerwca 2019 r. Imieniny: Jana, Pauliny, Rudolfiny
 Wiadomości lokalne
» Komunikat MZK
» Kortez, Perfect, Muniek - sprawdź kto wystąpi podczas Lata z Radiem w Stalowej Woli
» Komisja Bezpieczeństwa i Porządku Publicznego czeka na uwagi od mieszkańców
» Rządowe środki na kulturę. Stalowa Wola liderem w regionie
» Muralove Miasto czyli Twój głos ma moc
» Potrzebna pomoc dla Wierzchowisk
» Ministerstwo Sprawiedliwości dofinansuje zakup wozu strażackiego
» ZUS doradzi nauczycielom
» Kolorowe błonia. Festiwal Youthest za nami.
» Pożar magznezu w hali spawalni
» 15-latka dostała ataku padaczki na terenie szkoły. Wszystkie bramy zamknięte
» DK77: w wypadku ranne 8-letnie dziecko
Więcej » 
 Zasłyszane...
"Najciekawsze na tej wystawie jest spojrzenie na rozwój Stalowej Woli z perspektywy mieszkańca, człowieka. Jego dzieciństwo, dorastanie, miłość, sukces przemijanie".
Katarzyna Zarzycka, Muzeum Regionalne w Stalowej Woli
 Imprezy w mieście
» Krzysztof Kwasiżur i jego poemat podkarpacki "Wrzosowisko"
» Rozwadowski "SOKÓŁ" - spotkanie informacyjne
» Secesja
» Czytelnik Roku 2019
Więcej » 
 Fotoreportaże
Stalowa Wola: Piknik rodzinny na
»Piknik rodzinny na "OZECIE"
»80 lat poświęcenia Zakładów Południowych i Stalowej Woli
»V Podkarpackie Pokazy Lotnicze
»Miejski Dzień Dziecka w Stalowej Woli
»Strefa Mocy na stalowowolskich błoniach
Więcej » 
Wiadomości lokalne / Sygnały Czytelnika

Wtorek, 11 grudnia 2018 r. godz. 11:51     /Emilia Sznajder/
NaprawmyTo.pl do naprawy?

W połowie maja 2016 roku na stronie internetowej Urzędu Miasta uruchomiono aplikację naprawmyto.pl za pomocą której mieszkańcy mogą na bieżąco zgłaszać usterki, które ich zdaniem powinny być naprawione.
W połowie maja 2016 roku na stronie internetowej Urzędu Miasta uruchomiono aplikację naprawmyto.pl za pomocą której mieszkańcy mogą na bieżąco zgłaszać usterki, które ich zdaniem powinny być naprawione.
W połowie maja 2016 roku na stronie internetowej Urzędu Miasta uruchomiono aplikację naprawmyto.pl za pomocą której mieszkańcy mogą na bieżąco zgłaszać usterki, które ich zdaniem powinny być naprawione.

Jeden z naszych Czytelników skontaktował się z Stalowka.NET twierdząc, że aplikacja sama wymaga naprawy.

- Kiedyś owa strona była "oczkiem" naszego Prezydenta. Ale jak widzę, ludzie na ów adres internetowy wpisują alerty, by w trybie pilnym miasto naprawiło ważne osiedlowe tematy. Niektóre alerty są otwarte sprzed dwóch lat. Nie ma żadnych działań naprawczych! - twierdzi mężczyzna. - Jeżeli to już nie funkcjonuje, to powiadomić mieszkańców Stalowej Woli o takowym przypadku i tym samym zlikwidować stronę internetową. Zdaję sobie sprawę, że wybory samorządowe się skończyły, to niektóre sprawy są już niepotrzebne. Dodam od siebie - dawniej, owa strona internetowa była użyteczna i zgłaszane naprawy były dokonywane na bieżąco. Moje zgłoszone trzy alerty są nie ruszane przez nikogo. Dziwne to jest - dodaje.

W aplikacji jest obecnie 205 otwartych alertów, 45 - w trakcie naprawiania, 491 - naprawionych, 65 - które nie będą naprawione. Ostatni naprawiony alert pochodzi z 29 kwietnia a dodany z 20 września.

Uwagi naszego Czytelnika zgłosiliśmy do Urzędu Miasta w Stalowej Woli.

NOWY ALERT Z INICJATYWY RADNEGO

Należy wspomnieć, na wniosek radnego miejskiego Leszka Brzezińskiego (Stalowowolskie Porozumienie Samorządowe) pojawił się alert dotyczący możliwości zaznaczenia ewentualnych nasadzeń drzew, krzewów. Można to zrobić za pomocą kategorii Przyroda rozwijając zakładkę i zaznaczając opcję "zasadzić drzewo".

Strona do druku Drukuj artykuł    

Jeżeli masz jakieś ciekawe informacje, chcesz przekazać coś ważnego,
coś interesującego, nie wahaj się - napisz do nas: redakcja@stalowka.net

Dodaj komentarz do artykułu »  

Piątek, 14 grudnia 2018 r. godz. 15:16
~Jaś
OLO, widzę że jesteś bystrzacha - weź w "opiekę" moje ciągle otwarte alerty i dokończ dzieła. Na pana Lucjusza i na pana Roberta nie ma co liczyć. To są miernoty... Co Ty na to? Łapówki Tobie nie dam, zresztą PIS nie bierze...
+1-0
Piątek, 14 grudnia 2018 r. godz. 08:26
~zwirkowiec
Dla wiadomości czytających - to nie jest hejt - że przypadkowo znalazłem otwarty alert /nr 36923/ z 23 lipca 2016 r, w kategorii "Inne". Ponad 2 lata i żadnej reakcji, żadnej odpowiedzi, żadnego działania - pozytywnej czy negatywnej. To robienie mieszkańców Stalowej Woli w tym portalu w zupełnego "ciula". Panie Prezydencie Nadbereżny - nie widzisz tego Waszeć!!! To Pan zainicjował mieszkańcom ten portal w swojej I kadencji.
+1-0
Czwartek, 13 grudnia 2018 r. godz. 21:43
~wkurzony80
Moje usterki dotyczace braku tabliczki z informacja o pomniku Za wolność i lud, sa cały czas naprawiane ,czyli Rutyna wpisuje ze problem został rozwiazany,tabliczka bedzie załozona.Nawet Prezydenta informowałem o braku tabliczki w 2014 ,był wtedy radnym i przyjal do wiadomosci.Napisał ze bedzie naprawione w 2014 jak wybrali go na prezydenta.Okłamał mnie bo tej tabliczki dalej nie ,ma.
+1-0
Czwartek, 13 grudnia 2018 r. godz. 22:05
~Stach
To takie jest oto "wzorcowe" działanie koordynatora portalu, Urzędu Miasta i pana Prezydenta Stalowej Woli. Kompromitacja!
+1-0
Czwartek, 13 grudnia 2018 r. godz. 20:23
~olo
A ten odpowiedzialny którego telefon jest podawany na naprawmyto odpowiada że czyta wszystkie wpisy, czyli wszystko gra, władza wie o wszystkim a zrobi co będzie mogła.Wypłata przecieź im się należy...
+0-1
Czwartek, 13 grudnia 2018 r. godz. 21:34
~Stach
Olo - ten pan R. R. może i "działa" i może za to bierze kasę. Nie wiem... Ale zapewniam, że na tym portalu naprawmyto.pl ten psn, jako administrator i kordynator, to ma ogromny bałagan, bajzel... Wszystkie informacje, które są na tej stronie internetowej, są zdecydowanie nieprawdziwe, fałszwe, oszukańcze. Sprawdziłem kilka alertów z mojego osiedla i potwierdzam swoje wcześniejsze słowa. Sam mam tam swoje alerty - cierpliwie czekam co z nimi będzie. Fakt jest taki, że stalowowolska aplikacja naprawmyto.pl, musi się naprawić sama w sobie. Roboty kupa! Bardzo proszę by z mieszkańców Stalowej Woli, którzy dodają i mają swoje alerty / niektóre są związane z bezpieczeństwem na osiedlach/ nie robić w "balona". Bardzo proszę Redakcję "stalowka.NET" o redakcyjną, dziennikarską kontrolę jak UM i pan Prezydent działają w usprawnianiu tego portalu. Pozdrawiam wszystkich.
+1-0
Czwartek, 13 grudnia 2018 r. godz. 18:00
~derio
Naprawmy to to taki prima aprilisowy żart chociaż do tego dnia jest kawałek czasu. Od 1,5 roku powstał w asfalcie niewielki dołek przy budynku nr 2 na ul. Szymanowskiego. Administrator tej ulicy dostrzegł problem bo miejsce to najpierw oznakował trzema słupkami z plastiku i obwiązał je taśma biało czerwoną. Uzytkownicy ulicy kilka miesiecy ową oznaczona barierę omijali bo dziury nikt nie zlikwidował. Po tym okresie czasu 'ktoś" zdjął zabezpieczenie ze słupków a pozostawił na dziurze "pachołka" czyli plastikowy element oznaczenia stosowanego np. przy malowaniu pasów i znaków na jezdni. Pachołek był różnie traktowany z zależności jak duży pojazd tamtędy przejeżdżał aż któregoś dnia zniknął pozostawiając dalej dziurę w jezdni niczym nie oznakowaną. Ktoś z litości wrzucił w otwór kilka łopat gruzu i tak to trwa do dnia dzisiejszego. Szkoda, że nie ma śniegu bo problem sam w sobie zostałby przykryty przynajmniej na okres zimy. NaprawmyTo.pl to mało znaczący slogan.
+0-0
Czwartek, 13 grudnia 2018 r. godz. 10:21
~olo
Do ja2, hejterze tak tonie jeszcze nigdy tk wspaniale sie nie rozwijalo jak obecnie. Ale ty hejterze po klesce w ostatnich wyborach samozadowych toniesz i brzytwy sie chwytasz bo jestes lemingiem. Za 5 lat to nasze miasto juz bedzie metropolia tak pieknie sie rozwijamy.
+0-3
Czwartek, 13 grudnia 2018 r. godz. 15:42
~ja2
Olo - bardzo mi Ciebie szkoda. Rozumiem, że płacą Ci za te brednie, które wypisujesz na portalach, ale nawet taki jak Ty od czasu do czasu myśli. Jak nie o sobie, to chociaż o rodzinie. Jak patrzysz w lustro, to nie masz ochoty plunąć w twarz temu kogo tam widzisz? Czy jak plujesz, to mówisz, że znowu pada deszcz? Napisz nam chociaż raz co tak NAPRAWDĘ myślisz.
+2-0
Czwartek, 13 grudnia 2018 r. godz. 11:07
~Jaś
Olo - się rozbujałes w pisaniu. Tematem "lekcji" jest strona internetowa Urzędu Miasta: naprawmyto.pl. Napisz coś o tej aplikacji, ok? Dziękuję...
+1-0
Czwartek, 13 grudnia 2018 r. godz. 09:13
~Iskra
NaprawmyTo.pl - może tu zamieszczę swoją sugestię? Chodzi o CAŁKOWITY brak oświetlenia od dawnej bramy nr 3 HSW i ulic bocznych. Nie dość że ulica , chodniki dziurawe to jeszcze nieoświetlone.Czy naprawdę tak ma wyglądać droga wielu ludzi do/z pracy? NIGDY tak nie było!! A błonia rozświetlone..
+0-0
Czwartek, 13 grudnia 2018 r. godz. 08:35
~Stach
Wracając do komentarza Teri - ja też przy namiocie przedwyborczym, przy rondzie Pileckiego w dniu 04.10 zgłosiłem publicznie i Panu Prezydentowi L. Nadbereżnemu, temat wykopania obskurnej, starej, zardzewiałej tablicy ogłoszeniowej. Właśnie spotkanie odbywało się na placu, przy tej tablicy. Dosłownie parę metrów od tej tablicy /bliżej ronda/ stoi piękny, okrągły, zielony słup ogłoszeniowy. Wówczas Pan Prezydent obiecał mnie i zebranym mieszkańcom, że ta tablica zniknie w bardzo krótkim czasie. Obiecanki, cacanki... Wybory się skończyły. Pan Prezydent wygrał. A obrzydliwa tablica stoi nadal w sąsiedztwie słupa ogłoszeniowego. Paskudzi otoczenie i podwórko przyblokowe. Są alerty otwarte na ten temat w naprawmyto.pl. Dwa miesiące już minęły - a obietnica Pana prezydenta stała się niczym. Moim zdaniem strona internetowa naprawmyto - to miejskie badziewie. Bardzo fajnie, że Redakcja zainteresowała się tym tematem. Miłych chwil przedświątecznych...
+2-0
Środa, 12 grudnia 2018 r. godz. 19:53
~Teri
NAPRAWMY TO ...... Naprawmy drogę wzdłuż bloku 21 przy ul Poniatowskiego o czym rozmawialiśmy z p.Prezydentem podczas spotkań/ przed wyborami/ dnia 2.10. ,naprawmy dziurę w tej drodze,naprawmy chodnik przy końcówce bloku 21 to jest tylko 100 kroków - może się uda naprawić ?
+1-0
Środa, 12 grudnia 2018 r. godz. 18:20
~ja2
Strasznie przykro patrzeć jak miasto tonie.
+1-0
Środa, 12 grudnia 2018 r. godz. 18:09
~mijo
Niestety opozycja kwiczy bo nie pogodziła się z przegranymi wyborami
+0-3
Środa, 12 grudnia 2018 r. godz. 19:36
~Jaś
Faktycznie - kwiczy, że Miasto nie potrafi uporządkować tematów mieszkańców ze swego z prezydenckiego portalu: naprawmyto.pl. To jest kwik rozpaczy...
+3-0
Środa, 12 grudnia 2018 r. godz. 10:10
~mieszkaniec
Do stefan, masz 1000 procent racji ale hejterzy i tak beda na niego pluc bo przeciez nie jest z ich opcji. Nawet jak by kazdemu hejterowi kilogram zlota wreczyl to i tak bea obecnego prezydenta hejtowac bo hejterzy to najgoszy sort w POLSCE.[kabany]
+0-3
Środa, 12 grudnia 2018 r. godz. 10:45
~Jaś
Wejdż na stalowowolski profil: naprawmyto.pl. Poczytaj sobie - to nasz panujacy Prtezydent Stalowej Woli założyl tę stronę internetową. Zobacz jaki tam jest bałagan u naszego Pana. Tam nie ma hejtu...
+3-0
Środa, 12 grudnia 2018 r. godz. 06:03
~jan
..... bo to Naprawmy.pl to taka stalowowolska DUDAPOMOC, w jednych wyborach zadziałało i wiadomo że drugi raz już ludzie się nie nabiorą, ale do następnych wyborów na pewno coś władza wymyśli.
+1-0
Środa, 12 grudnia 2018 r. godz. 00:29
~Ciemnica w Al.J.P.2
Ledowe światła na dużym rondzie rozjaśniły pięknie skrzyżowanie. Ale już prawa strona Alej J.P.2 od ronda w kierunku Rozwadowa ciemna jak w doopie u murzyna. Połowa latarń nie świeci a zwłaszcza te na przejściu i przy przystanku MKS. Aż strach tam oczekiwać na autobus!!!
+1-0
Wtorek, 11 grudnia 2018 r. godz. 23:37
~stefek
Do wanda, o czym ty wypociles hejterze ja bylem u prezydenta bo mielismy problem na naszym podworku i juz w ten sam dzien przyszla ekipa i wszystko naprawila bo mamy najlepszego gospodarza w historii naszego miasta.
+0-1
Środa, 12 grudnia 2018 r. godz. 18:22
~szok
Już odjechałeś poza granice głupoty. Nie podali leków?
+0-0
Środa, 12 grudnia 2018 r. godz. 07:01
~Jaś
Wanda ma rację. Wejdź na stalowowolską aplikację naprawmyto.pl - tam zobaczysz jak nasz Gospodarz, Miasto i slużby miejskie są " sprytne". Chyba, że ta aplikacja dla Nich nic nie znaczy...
+3-0
Wtorek, 11 grudnia 2018 r. godz. 21:06
~Wanda
Urząd Miasta i pan Prezydent Stalowej Woli "ugotowali się" się w naprawianiu tematów, ważnych tematów, zgłaszanych przez mieszkańców. Wstyd i kompromitacja! Wladze miasta nie liczą się teraz z nami - wybory samorządowe się skończyły. Faktycznie - "dobra zmiana", jak diabli.
+3-0
Czwartek, 13 grudnia 2018 r. godz. 07:00
~Xyz
Rst - domyślam się, że byłeś na stalowowolskiej stronie internetowej: naprawmyto.pl. Popatrz, poczytaj, przeanalizuj... - a potem przeganiaj winnych za ten bałagan z miasta. Pozdrawiam Cię serdecznie...
+1-0
Środa, 12 grudnia 2018 r. godz. 03:41
~Rst
Dam ci dobrą radę przenieś się do innego miasta.Tam ci będzie lepiej
+0-1
Wtorek, 11 grudnia 2018 r. godz. 19:44
~eco
ZAGŁOSUJ na ten alert 49206 i 57149 Hałasy generowane przez wentylatory Alutec. W zależności kierunku wiatru (szczególnie południowy), na mieście słychać wyraźne buczenie. Jak się przejeżdża koło Alutec, to widać że cała bateria wentylatorów przy ścianie wschodniej najprawdopodobniej tak hałasuje! Wentylatory, jak sądzę wyciągają śmierdzące chemikalia z hali produkcyjnej i wyrzucają w powietrze. Wentylatory te nie są w żaden sposób zabezpieczone jakąkolwiek barierą akustyczną. Zastanawiające jest czy Alutec używa jakieś filtry na oczyszczanie wypychanego powietrza. W okolicy zazwyczaj roznosi się trochę nieznośny zapach, który dociera do miasta! Przerzedzane lasy na budowę dróg czy nowych hal, nie zatrzymują już tak skutecznie hałasu i zapachów. Pomimo, że do zabudowań miejskich jest około 1,7 km, mieszkańcy Orzeszkowej, Ofiar Katynia a nie rzadko Okulickiego znają ten zapach. Buczenie natomiast w spokojną sobotę, gdy wieje południowy wiatr, jest słyszalne nawet w Charzewicach! Takie znam opinie. W wielu blokach, ludzie się skarżą na charakterystyczny przydźwięk, który po wielu godzinach jest bardzo męczący a czasem nie do zniesienia! Skargi mieszkańców na hałasy i pogorszenie jakości powietrza, notowane są co najmniej od 2013 roku. W internecie jest bardzo dużo postów w temacie! Niestety poza monitoringiem nie zrobiono w zasadzie nic więcej. Wydaje się, że władze miasta mogłyby skorzystać z usług profesjonalnego monitoringu np. eco-noise.pl/uslugi-z-zakresu-akustyki/audyt-akustyczny/ i podjąć rozmowy z Alutec, żeby firma ta zainstalowała wszelkie możliwe zabezpieczenia takie jak np. bariery dźwiękochłonne, tłumiki na wentylatorach oraz filtry powietrza i np. inną zabudowę koło hali produkcyjnej. ZAGŁOSUJ na ten alert 49206
+0-0
Wtorek, 11 grudnia 2018 r. godz. 19:40
~eco
Hałasy i pyły pochodzące ze stalowni HSJ. W zależności od zachodzących procesów technologicznych oraz kierunku wiatru (szczególnie południowy), na miasto rozprzestrzeniają się różne hałasy i śmierdzące pyły. Hałasy te wyraźnie wskazują na: zapłon pieca elektrycznego (strzały i głośne pomruki), uruchamianie wentylatorów tłoczących (chyba powietrze do pieca - świst i głośny jednostajny szum), upadek ciężkich elementów stalowych na złomowisku podczas przewożenia suwnicą lub cięcia na mniejsze kawałki. Pyły pochodzą chyba wprost z pieca albo z placu gdzie przygotowuje się wsad. Przebywając w pobliżu, na ulicy Kwiatkowskiego można zaobserwować że: budynek stalowni nie posiada ściany od strony miasta i widać oświetlenie hali na której chyba gdzieś w głębi, zainstalowany jest piec stalowniczy. Widać też z których części budynku wydobywa się biały i niebieski dym, para i po prostu pyły, powodując świst powietrza. Ponadto można zaobserwować, że składowisko przygotowania i podawania złomu do pieca stalowniczego znajduje się również od strony miasta i nie jest w żaden sposób zabezpieczony jakąkolwiek barierą akustyczną. Dodatkowo wycięto jakiś czas temu stary sosnowy las wzdłuż ul. Kwiatkowskiego do ronda w okolicy stacji PKP (stanowiący naturalną barierę anty-hałasową czy filtrującą zapylone powietrze). Bardzo istotne jest to, że najbliższe zabudowania mieszkalne znajdują się w odległości ok. 823 m. Hałasy te słyszalne są w wielu miejsca miasta w zależności od kierunku wiatru i usytuowania budynków w odległości większej niż 2-3 km i bardzo nasiliły się w ostatnich latach. Szczególnie w nocy gdy miasto jest wyciszone (tańsza taryfa za prąd), często w soboty, ten charakterystyczny hałas z HSJ jest słyszalny w tysiącach mieszkań. Skargi mieszkańców notowane są co najmniej od 2013 roku. W internecie jest bardzo dużo postów w temacie! Niestety poza monitoringiem nie zrobiono w zasadzie nic więcej. Monitoring ten, często pokazuje ok. 60 i więcej dB w nocy przez wiele godzin, przy dopuszczalnym poziomie 45 dB!! Czasem trudno jest spać nawet w zatyczkach! Wydaje się, że władze miasta mogłyby skorzystać z usług profesjonalnego monitoringu np. eco-noise.pl/uslugi-z-zakresu-akustyki/audyt-akustyczny/ i podjąć rozmowy z HSJ, żeby firma ta zainstalowała wszelkie możliwe zabezpieczenia takie jak np. bariery dźwiękochłonne, tłumiki na wentylatorach, filtry powietrza i np. inną zabudowę dostawy wsadu. ZAGŁOSUJ na ten alert!!
+0-0
Wtorek, 11 grudnia 2018 r. godz. 19:36
~eco
ZAGŁOSUJ na alerty: 49206 57149 48068
+0-0
Wtorek, 11 grudnia 2018 r. godz. 19:33
~eco
Przeczytaj w szczególności alert. Za każdym razem jak jest południowy wiatr na osiedlu centralnym jest straszny hałas. Na ul. Ofiar Katynia chyba nie da się normalnie funkcjonować. Przeczytaj i zagłosuj.
+0-0
Wtorek, 11 grudnia 2018 r. godz. 19:29
~eco
Jakiś czas temu zamieściłem na stronie naprawmy.to alert, dotyczący głównie hałasu i zanieczyszczenia powietrza naszego miasta ze strefy przemysłowej. Bardzo ważna sprawa dla tysięcy mieszkańców! Temat w sumie trudno się propaguje. Jeżeli uważasz, że władze miasta i menadżerowie firm powinni dbać o czyste powietrze wolne od hałasu to ZAGŁOSUJ na alerty
+0-0
Wtorek, 11 grudnia 2018 r. godz. 19:24
~Jaś
Przypadkowo wszedlem na katowicki Naprawmy To. Tam to hula pięknie, a tamtejszy administrator jest " bystrzachą". A nasz pan R.R.? Szkoda słów! Jak można porównywać Stalową Wolę do Katowic? No właśnie...
+1-0
Wtorek, 11 grudnia 2018 r. godz. 19:22
xl
NaprawmyTo jest założone przez Fundacje im. Stefana Batorego, resztę sobie sami złóżcie do kupy.
+0-0
Wtorek, 11 grudnia 2018 r. godz. 18:20
~edziu
Co to za glupie pisanie ze dawnej to byly problemy naprawiane to ja sie pytam kiedy?. Bo chodnik na ulicy KILINSKIEGO na przeciw biura SPOLEM byl uszkodzony przez 12 lat nie rzadu SZLEZAKA i tuz przed wyborami prezydenckimi , kiedy SZLEZAK dostal lomot od obecngo prezydenta ja prywatnie najalem firme robiaca chodniki w naszym miescie aby uzupelnila te brakujace kostki. Taka jest prawda co sie dawniej w naszym miescie dzialo teraz na szczescie mamy najlepszego gospodarza od poczatku powstania naszego miasta.
+0-2
Środa, 12 grudnia 2018 r. godz. 20:02
manukun
Dalej ignorancie nie szanujesz mieszkańców, podobnie jak Twoja partia. Was nie interesuje jakość życia ludzi, perspektywy rozwoju czy przyszłość miasta, tylko Łomot wyborczy i dopchanie się do koryta.
+1-0
Wtorek, 11 grudnia 2018 r. godz. 15:09
~jasio
popieram radnego rozebrać dom mieszkanie radnego i zasadzic tam las a potem zasadzic siem na tego dzika
+0-0
Stalowka.NET - Wiadomości lokalne z miasta Stalowa Wola i okolic
Copyright 2001 - 2019 Stalowka.NET
  » O nas  » Redakcja  » Reklama  » Kontakt
Wszelkie prawa zastrzeżone.
X Ta strona korzysta z plików cookie w celu świadczenia usług i realizacji potrzeb użytkowników. Pliki te mogą być zapisywane w pamięci Twojego urządzenia. Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki internetowej. Więcej w polityce prywatności.