Stalowa Wola Stalowa Wola: Huta Stalowa Wola
Wiadomości lokalne z miasta Stalowa Wola i Powiatu Stalowowolskiego. Najnowsze! Najszybciej!
Nagrania audio, rozmowy z ciekawymi ludźmi
Fotografie z najważniejszych wydarzeń w Stalowej Woli
Kanał youtube.stalowka.net - Pierwsza stalowowolska telewizja internetowa
Encyklopedia miasta Stalowa Wola
Zapowiedzi zbliżających się wydarzeń kulturalnych
Repertuar stalowowolskich kin
Baza adresowa najważniejszych firm i instytucji życia publicznego
Kamera na żywo. Widok na Stalową Wolę.
Bezpłatna baza ogłoszeń dla mieszkańców miasta Stalowa Wola jak i Powiatu Stalowowolskiego
Twoje konto
Strona główna  Stalowa Wola / Wiadomości Czwartek, 23 maja 2019 r. Imieniny: Leoncjusza, Michała, Renaty
 Wiadomości lokalne
» Minister MON Mariusz Błaszczak z wizytą w miejscach zagrożonych powodzią
» Rzeka Łęg wylewa. W Bojanowie ogłoszono pogotowie przeciwpowodziowe
» Wyciek rtęci na terenie huty. Wezwano specjalistyczną straż chemiczną
» Inicjatywa Samorządowa 2018 ostrzega przed 447
» W Antoniowie budują bibliotekę
» Tomasz Miękina ze Stalowej Woli autorem fantastycznej powieści
» Na KUL-u nie było agitacji
» Szkolenie PINB ze specustawy mieszkaniowej
» Minister Sprawiedliwości otworzył Ośrodek Pokrzywdzonych Przestępstwem i właczył się w Eurowybory
» 11-latek potrącony przy "domu generała"
» Będzie dokumentacja dla S-74. Okno na świat dla Stalowej Woli?
» Prawdziwe raty na TIP-TOP
Więcej » 
 Zasłyszane...
"Najciekawsze na tej wystawie jest spojrzenie na rozwój Stalowej Woli z perspektywy mieszkańca, człowieka. Jego dzieciństwo, dorastanie, miłość, sukces przemijanie".
Katarzyna Zarzycka, Muzeum Regionalne w Stalowej Woli
 Imprezy w mieście
» Postacie. Spektakl z muzyką Gintrowskiego.
» "Przed wyrokiem" z Wiesławem Hopem
» Kolorowe wakacje w MDK
» Secesja
» Czytelnik Roku 2019
Więcej » 
 Fotoreportaże
Stalowa Wola: Wbito łopatę pod budowę obwodnicy Stalowej Woli i Nisko
»Wbito łopatę pod budowę obwodnicy Stalowej Woli i Nisko
»Stalowa Wola: Piknik Rodzinny z okazji Dni Otwartych UE
»XII Rowerowa Masa Krytyczna
»Jarmark Wielkanocny 2019
»30 rocznica sakry bp Edwarda Frankowskiego
Więcej » 
Wiadomości lokalne / Kultura

Sobota, 10 listopada 2018 r. godz. 20:00     /ZS/
Mieszkańcy Stalowej Woli wzięli udział w lekcji śpiewania pieśni patriotycznych

Krakowscy artyści zawitali do Stalowej Woli, by wspólnie z mieszkańcami świętować 100-lecie odzyskania przez Polskę Niepodległości.
Krakowscy artyści zawitali do Stalowej Woli, by wspólnie z mieszkańcami świętować 100-lecie odzyskania przez Polskę Niepodległości.
Fot. ZS
Lekcja Śpiewania najpiękniejszych pieśni i piosenek patriotycznych z udziałem krakowskich artystów Teatru Loch Camelot z okazji 100-lecia odzyskania przez Polskę Niepodległości odbyła się w sobotę, 10 listopada o godzinie 15:00, na Rynku w Rozwadowie.

Na wspólne śpiewanie zaprosiło Muzeum Regionalne w Stalowej Woli oraz Miasto Stalowa Wola. Na tę szczególną okazję przygotowane zostały bezpłatne śpiewniki.

Lekcja Śpiewania to koncerty organizowane cyklicznie w Krakowie, przeważnie na Rynku Głównym, polegające na wspólnym wykonaniu przez artystów i zgromadzoną publiczność piosenek, głównie patriotycznych.

Tym razem krakowscy artyści zawitali do Stalowej Woli, by wspólnie z mieszkańcami świętować 100-lecie odzyskania przez Polskę Niepodległości. Podczas tego wyjątkowego koncertu, w którym to widownia jest najważniejszym wykonawcą, usłyszeć można było najpiękniejsze polskie utwory z epoki. Koncert poprowadzili Waldemar Domański, dyrektor Biblioteki Polskiej Piosenki oraz Ewa Kornecka.

Lekcja Śpiewania to typowy "krakowski produkt", no bo jak inaczej wytłumaczyć zjawisko, jakim jest śpiewanie przez tysiące ludzi, często na deszczu i mrozie, piosenek na Rynku Głównym w Krakowie. Pierwszy koncert pod hasłem Radosna Niepodległość odbył się 11 listopada 2002 roku przy Sukiennicach. Rozdano wtedy kilkaset śpiewników i wspólnie z prawie dwutysięczną publicznością odśpiewano trzydzieści radosnych piosenek patriotycznych.

Od tej pory wzruszenie i radość to typowe emocje wspólnego śpiewania, nawet całych rodzin. Lekcja Śpiewania - to już ponad 70 koncertów, podczas których publiczność uczy się śpiewania polskich piosenek, pieśni i kolęd. Wprawdzie wiele utworów ma po kilkadziesiąt i kilkaset lat, ale forma i atmosfera koncertu czyni z nich współczesne "hity". Śpiewakami bywają politycy, bezdomni, Kapucyni, dziennikarze, a nawet egzotyczni turyści z Mauritiusa.

Do tej pory rozdano około 450 000 bezpłatnych śpiewników, których treść wyśpiewało blisko pół miliona ludzi. Pomysłodawcą projektu jest dyrektor Biblioteki Polskiej Piosenki - Waldemar Domański, który od ponad 15 lat realizuje hasło: "patriotyzm nie musi być cierpieniem!".

Strona do druku Drukuj artykuł    

Jeżeli masz jakieś ciekawe informacje, chcesz przekazać coś ważnego,
coś interesującego, nie wahaj się - napisz do nas: redakcja@stalowka.net

Dodaj komentarz do artykułu »  

Środa, 14 listopada 2018 r. godz. 13:17
~Ferdek z Poniatowskiego
a ja siem pytam co tam Adamowicz z Gdańska robi na tym zdjęciu jak my Lucka mamy
+0-0
Poniedziałek, 12 listopada 2018 r. godz. 10:47
~olo
Do lookini, hejterze probujesz obrazic wielkiego czlowieka ale ci sie to nie uda bo jestes lemingiem a lemingow nikt nie szanuje w naszym miescie co pokazaly wybory samorzadowe. Takich jak ty hejterow a wszystkch bym zamknal w przychodni na WYSZYNSKIEGO i leczyl mze jest jeszcze nadzieja dla was.
+0-1
Niedziela, 11 listopada 2018 r. godz. 22:18
~rodak
krytykanci !!! Polak przeciwko Polakowi:wygryźć, zniesławić, opluć bo się coś komuś wydaje, coś nie podoba nauczcie sie w końcu szacunku do swoich rodaków i ich pracy
+1-0
Niedziela, 11 listopada 2018 r. godz. 19:34
~sydney
Bo to nie trzeba przyjeżdżać raz do roku i marudzić. trzeba żyć w tym kraju i cieszyć się z bycia POLAKIEM. i nie ważne są kwiaty, wstęgi, lampiony... tylko to co mamy w sercach. kto wybrał inne życie poza POLSKĄ - niech się nie odzywa. Brawo Rozwadów!
+1-0
Niedziela, 11 listopada 2018 r. godz. 19:32
~Madzia
Dlaczego w Stalowej Woli nie ma jeszcze pomnika Najwiekszego Polityka Stulecia, Lecha Kaczynskiego? Oj, cos slabo sie staracie!
+0-0
Środa, 14 listopada 2018 r. godz. 13:18
~Ferdek z Poniatowskiego
Moher 49: pierwej ci siem moher na tym gupim łebie rozsypie
+0-0
Poniedziałek, 12 listopada 2018 r. godz. 08:41
~Moher49
Pani Madziu, ani Kaczyński, ani Piłsudski na żadne pomniki nie zasłużyli. Wywalą ich z Wawelu jak Stalina z mauzoleum na Kremlu.
+0-0
Niedziela, 11 listopada 2018 r. godz. 20:10
~mamuszka
No wlasnie w Krasniku jest a w Stalowej brak.Wstydz sie pisowska Stalowo Wolo.Wiem ze wasze ambicje sa niewielkie wiec postawicie to i na tym sie wasza aktywnosc skonczy
+0-0
Niedziela, 11 listopada 2018 r. godz. 18:13
~ted
co by nie powiedzieć było podniośle i patriotycznie, raz na 100 lat ale dobre i to. cieszmy się, zyjemy w niepodległym kraju. i tego pilnujmy.
+0-0
Niedziela, 11 listopada 2018 r. godz. 16:45
~Z lubelskiego
Jak samo nagłośnienie 11 tysi to ile za występ zespołu? Ile praca etatowców w weekend? Obstawiam ze calosc 40-50. I co Pisuarki? Już niedługo będziecie na tych imprezkach śpeiwać cienkim głosem jak to wszystko zbankrutuj i pierdyknie.
+0-2
Niedziela, 11 listopada 2018 r. godz. 16:35
~lookini
Do "olo" gdyby była znana jednostka płytkości i małostkowości umysłowej to ty miałbyś najniższą. Nikt ci nie broni wygłaszać hymnów pochwalnych ale miej umiarkowanie. Skoro wg ciebie patriotyzmem jest ilośc ludzi w jednym miejscu zgromadzona i śpiewająca to twoja rzecz. Ale z drugiej strony gdy bredzisz o tzw. niezachwianej potędze rządzenia w mieście pis-uarów to staje się niebezpieczne bowiem utwierdzasz siebie, że na nic zadłużenie ale ważne są igrzyska! To jest b. niebezpieczne bowiem to odbywa się także za moje podatki. Już w przyszłym roku zacznie nas odwiedzać pan "kryzys" to wówczas pogadamy o rządzeniu. Póki co to idź i spiewaj dalej nikt ci nie broni. Ty jako patriota możesz tylko każdego obrzucić inwektywami bo tyle się wyedukowałeś?
+1-0
Poniedziałek, 12 listopada 2018 r. godz. 14:30
manukun
Nie wymagaj od fanatyka partyjnego obiektywizmu. Dostali prikaz z centrali, żeby pisać takie głupoty. Mają zwalczać i negować wszelkie formy patriotyzmu, organizacje i stowarzyszenia. Tylko partia ma mieć monopol na władzę w oczach suwerena, każde odstępstwo będzie zwalczane przez centralę. Stąd taki festiwal głupoty i ściąganie zespołów spoza miasta, tak jakby w Stalowej Woli nie było odpowiednich ludzi. Stąd kosmiczne wydatki i dyskryminacja wszystkich lokalnych działań, w których udziału nie bierze partia. Stąd też cięcia finansowe dla wszystkich stowarzyszeń, które swoją działalnością mogą konkurować z działalnością członków partii. Przecież mogłoby by się pokazać, że stowarzyszenie krzewi patriotyzm wydajniej, szybciej i taniej niż partia zatrudniająca zewnętrzne firmy. Ciekawe mogą być powiązania między tymi firmami i partią.
+0-0
Niedziela, 11 listopada 2018 r. godz. 15:32
~lokalny patriota
Na 100 lecie odzyskania niepodległości powinniśmy wszyscy zawiesić nasze lokalne i partyjne fobie. fajne śpiewanie, fajna patriotyczna impreza. I basta.
+0-0
Niedziela, 11 listopada 2018 r. godz. 14:41
~Audyt
Zapraszamy na BIP Muzeum. Samo nagłośnienie tej imprezy do 11 złotych brutto. Nasze pieniądze pojechały do Jasła. Dlaczego nie mógł tego zrobić Miejski Dom Kultury? Świętujemy niepodległość a patriotyzmu w nas ZERO!
+1-0
Niedziela, 11 listopada 2018 r. godz. 14:04
~olo
Do ahoj, nie kompromituj sie bo ty nie wiesz co to jest prawdziwy patriotyzm. Gdybys wiedzial to stal bys tam w pierszym rzedzie i spiewal te przepiekne piesni patriotyczne. Bylem tam i razem z tysiacami patriotow spiewalem te piekne pieni patriotyczne. Dokad w naszym iescie beda patrioci dotad PIS bedzie rzadzil naszym miastem.
+0-1
Wtorek, 13 listopada 2018 r. godz. 00:17
~nocna_kawa
PiS-owska mafia swoj "patriotyzm" (symbole, symbole!) najczesciej miesza z budowaniem wlasnego mitu (patrz np. pomniki nieudacznego prezydenta Kaczynskiego). Mam jednak nadzieje, iz daleko nie zajada na promowaniu tych wszystkich klamstw i falszowaniu historii!!~
+0-0
Poniedziałek, 12 listopada 2018 r. godz. 14:19
manukun
Właśnie pokazałeś partyjne myślenie o patriotyzmie. Byle stać w pierwszej linii, byle się pokazać, byle sąsiad opowiadał, byle zdjęcie zrobili. Bo tym można się pochwalić w ulotkach wyborczych. Przeciętny Kowalski już tym patriotą nie jest? Bo nie był na spędzie? Bo nie pchał się do pierwszego rzędu, wolał porozmawiać z dziećmi.
+1-0
Niedziela, 11 listopada 2018 r. godz. 13:22
~achoj
Co to jest patriotyzm współcześnie, może warto się nad tym zatrzymać i zdefiniować pojęcie? To nic innego jak umiłowanie to co nasze, ojczyźniane czyli stanowiące o naszym jestestwie. To przede wszystkim o szanowaniu naszego prawa, przestrzeganiu Konstytucji i praw niżej w hierarchii usytuowanych. Ja jest w naszej ojczyźnie to widzimy także na naszym podwórku. Pełne usta pustych frazesów a działanie odwrotnie do obowiązującego prawa. To ma być patriotyzm, że ktoś poszedł na rynek rozwadowski i śpiewał? Czy może to, że w sposób lekceważący odnosi się do drugiej osoby w dniu codziennym?
+0-0
Niedziela, 11 listopada 2018 r. godz. 19:19
~mamuszka
Wole brak fasady i zwykla rzeczywistosc niz przepiekna fasade a za nia kupa gowna.I nigdy nie przyjmuje prezentow przepieknie opakowanych z wielkim nic w srodku.Spiewac kazdy moze jeden lepiej drugi gorzej
+0-0
Niedziela, 11 listopada 2018 r. godz. 14:14
~Bolo
Nie,no! Patriotyzm to przede wszystkim donoszenie na swój kraj do wszelkich łunijnych instytucji!
+0-0
Niedziela, 11 listopada 2018 r. godz. 12:54
~Jacenty
Szkoda słów większość bo ponad 70% ludzi w tym mieście to "stalowiacy"ciemny katolski beton .Tacy to patrioci że jak zniosą wizy do USA to ostatni gasi światło.
+0-0
Niedziela, 11 listopada 2018 r. godz. 12:08
~Remik
Mas racje. Czy samorząd myśli o konsekwencjach jakie będą po podwyżce prądu? Ile nas będą kosztować mnożące się na potęgę muzea, domy kultury, parki zabaw. A gdzie rozwój gospodarczy?
+1-0
Niedziela, 11 listopada 2018 r. godz. 11:07
~Czas na rozliczenia
Smutne to jest trwonienie publicznych pieniędzy. Smutne jest to jak zasiedziałe jest towarzystwo w kulturze i brak im kreatywności. Smutne jest to jak nie docenia się stalowowolskich środowisk. Ale na pocieszenie ku radośći. W koncu jest w Radzie opozycja która będzie takie rzeczy rozliczać.
+1-0
Niedziela, 11 listopada 2018 r. godz. 12:54
~Bolo
Masz rację! W ogóle nie powinno się wydawać pieniędzy. Każdy powinien trzymać pieniądze w domu w skarpecie, urzędy w sejfach...i wtedy byłoby jak twój guru Kononowicz głosił: "i żeby nie było niczego!"
+0-1
Niedziela, 11 listopada 2018 r. godz. 10:52
~Senior
Powiewa faga gdy wiatr zawieje , a na tej fladze jest biel i czerwień ,czerwień to miłość ,biel serce czyste ,piękne są nasze barwy ojczyste .
+0-0
Niedziela, 11 listopada 2018 r. godz. 10:41
~do śpiewak
Popieram w pełni. to przykre co się z Polakami porobiło. awantury, nienawiść, żenujące komentarze wobec wszystkiego i wszystkich. nawet przy okazji takiego wielkiego niepodległościowego święta. a impreza była wzruszająca i śpiewanie piękne. proponuję po prostu uczestniczyć w takich uroczystościach, wtedy co niektórzy dowiedzą się o czym mowa.
+0-0
Niedziela, 11 listopada 2018 r. godz. 10:02
~stalowiak
Tłumy ludzi, nie to co pod sądem 8 osób
+0-0
Niedziela, 11 listopada 2018 r. godz. 09:33
~tresk
Byłem z moja rodziną. Dziękujemy. Wspaniała patriotyczna impreza. Nareszcie coś na dobrym poziomie. Dziękujemy Muzeum i Miastu. BRAWO!
+0-0
Niedziela, 11 listopada 2018 r. godz. 09:30
~antyrozwadowianin
Najlepiej scenę ustawić frontem do ulicy, wtedy ludzie staliby na ulicy, ale tu problem... staliby tyłem do kościoła. kurcze fatalnie, trzeba jednak przestawić kościół :)
+0-0
Niedziela, 11 listopada 2018 r. godz. 09:20
~śpiewak z Rozwadowa
czytając komentarze dochodzę do wnioski, że żadem komentator nie był na lekcji śpiewania w Rozwadowie lub nie ma pojęcia co to jest Patriotyzm, Ojczyzna , Wolność. Gdzie podziękowania dla tych co czczą i dziękują naszym rodakom, którzy wywalczyli dla nas to, że możemy mówić po polsku, chodzić po ziemi , która nazywa się Polską Ziemią itd. ( mądry wie o co chodzi ). Nie wiem skąd tyle nienawiści do wszystkiego co jest robione w Stalowej Woli , jeżeli komentatorze tak wszystko wiesz jak zrobić lepiej to do pracy, poddaj pomysł skrzyknij ludzi zobaczysz ile będziesz miał zwolenników a potem poczytaj komentarz na tek\mat tego co zrobiłeś. Odnośnie kosztów to były mniejsze niż koszty obstawy marnego meczu na stadionie, gdzie zbiera się banda pseudokibiców i muszą ich pilnować kordony policji chociaż nie wiem po co bo po kilku meczach może by się wykończyli i dalej byłoby bez kosztów. Policz ile było meczy w 100 lat , a ile takich imprez jak w Rozwadowie , gdzie przyjechała inteligentna grupa patriotów , ale to dla ludzi komentujących tą imprezę jest za trudne aby zrozumieć
+0-0
Niedziela, 11 listopada 2018 r. godz. 08:03
~Adam z Sydney
Przyjechałem po latach do rodzinnego Rozwadowa, spotkać się ze znajomymi. Obchody 100-lecia odzyskania niepodległości. Wielka sprawa. A tu ściągają jakiś amatorski zespół który uczy śpiewać ze śpiewników pieśni patriotyczneych. To rozumiem że w Rozwadowie i całej Stalowej Woli nie ma już takich charyzmatycznych osób które pociągnąłby za sobą tłumy? Impreza na poziomie wiejskiego festynu. Co było zaskakujące trzeba uczyć ze śpiewnikiem w ręce pieśni patriotycznych bo cały rok tego już nie robi żaden belfer w mieście? Polsko! Co się z Tobą stało? Później poszliśmy do Parku Miejskiego. Ani jednej Flagi Polski w całym parku. Następie podziwiałem pomnik Patrioty. Centrum miasta i w żaden sposób nieudekorowany pomnik. Było bardzo ciemno jak na centrum miasta. Fotki nie wyszły wiec się nie ma czym chwalić po powrocie. Moja wizyta po wczorajszym dni skończyła się zniesmaczeniem. A ponoć tak miło wracać w rodzinne strony
+0-0
Niedziela, 11 listopada 2018 r. godz. 18:52
~mamuszka
Dobrze ze chociaz troche Puszczy Sandomierskiej zostalo to mozna pospacerowac
+0-0
Niedziela, 11 listopada 2018 r. godz. 09:15
~Stefan
No. To pakuj się i z powrotem do Sydney.
+0-0
Niedziela, 11 listopada 2018 r. godz. 07:51
~Rozwadowianin
Kompromitacja! Scena była ustawiona tyłem do stojącego na rynku naszego pomnika Jana III Sobieskiego, który nadał prawa miejskie Rozwadowowi. Co jeszcze bardziej dziwne to tyłem do kościoła. Nasza władza pokazuje gdzie ma mieszkańców i kościół. Wstyd!!!
+0-0
Niedziela, 11 listopada 2018 r. godz. 07:36
~Reni
Znakomity występ krakowskich artystów. Po za śpiewem , również wspomnienia naszych wielkich Polaków zasłużonych dla niepodległości ,opowiedziane ciekawie i z humorem . Dziękuję.
+0-0
Niedziela, 11 listopada 2018 r. godz. 07:30
~michał
Dzisiaj 11 listopada o godzinie 18 na Placu Piłsudskiego będzie śpiewanie pieśni patriotycznych.Jak co roku jest to bardzo udana i fajna impreza,będzie grała orkiestra ,śpiewali Lasowiacy i Pałacyk Micla.Warto przyjść i włączyć się w to ważne wydarzenie 100 rocznicę odzyskania niepodległości.
+0-0
Niedziela, 11 listopada 2018 r. godz. 17:07
~40 gorszy za wpis
Pałacyk Michla!
+0-0
Niedziela, 11 listopada 2018 r. godz. 01:10
DzidekzCzarnieckiego
Mogli mnie zaprosić,śpiewam barytonem i basem niczym tenor z opery
+1-0
Niedziela, 11 listopada 2018 r. godz. 00:59
~LECHNIN
Norwegowie dostali na stulecie bibliotekę narodową, wrocławianie Halę Stulecia, dzieci ubeków - na tysiąclecie - tysiąc szkół z wielkiej płyty, a Naród Polski, z okazji okrągłych urodzin Niepodległej -Pomnik Brata.
+0-0
Wtorek, 13 listopada 2018 r. godz. 00:10
~nocna_kawa
Kiedy pomnik "Wielkiego" Lecha pojawi sie w centrum Stalowej Woli? Jak szalenstwo, to juz na calego!
+0-0
Niedziela, 11 listopada 2018 r. godz. 00:29
~wszystko z miłości do Ojczyzny
To prawda, że spore koszty ktoś ponosił. A przecież nasze prawie 100-letnie chórzystki (po przejściach) z "Lasowiaków" mogły za darmo zaśpiewać szczerząc porcelanowe ząbki jak minister Zalewska. W dodatku jakby dyrygował ten człowiek co macha rękami jakby z much się opędzał.
+0-0
Sobota, 10 listopada 2018 r. godz. 23:48
~Bee
Pięknie było. Pani dyrektor Muzeum Regionalnego- bardzo dobry pomysł. Dziękuję☺
+0-0
Niedziela, 11 listopada 2018 r. godz. 08:41
~Lukas
Na jakim stanowisku w Muzeum pracujesz?
+0-0
Sobota, 10 listopada 2018 r. godz. 23:07
~Imprezownia
Dlaczego nie mogli tego poprowadzić chórzyści ze Stalowej Woli? Czy finanse Muzeum to tajemnica?
+0-0
Sobota, 10 listopada 2018 r. godz. 22:55
~niemyślący inaczej
To była bardzo ciekawa lekcja. Gdzie z jednej strony celebracja 100-nej rocznicy niepodległości przy równoczesnym radosnym głosem odśpiewano "Odę do radości" hymn UE.Pomieszanie z poplątaniem . Ale w tym chaosie jest metoda, Ogłupiania baranów ciąg dalszy. Dożyliśmy takich czasów gdzie wszystko się tłumaczy słowem klucz "Inaczej" /kochający inaczej,mądry inaczej/ to i wolność , suwerenność inaczej dlaczego nie?
+0-0
Sobota, 10 listopada 2018 r. godz. 21:51
~Audyt
To prawda. Typowa formuła Wnieboglosów. Ile ta prężą kosztowała? Czas najwyższy pytać się o wydatki
+1-0
Sobota, 10 listopada 2018 r. godz. 21:34
~olo
Przepiekna uroczystosc gratulacje dla PANA PREZYDENTA L.N.
+0-0
Niedziela, 11 listopada 2018 r. godz. 00:00
~Gratulacje
Ha ha ha .Jaki denny klakier. Gratulacje aż 35.niecałe 5 frekwencji.Czyżby baranów ubyło?
+0-0
Sobota, 10 listopada 2018 r. godz. 21:33
~Kaja
100 lat niepodległości. Doniosła rocznica, którą trzeba uczcić i kolejna fala niezadowolonych z niczego pyskaczy, ktorym nic nie pasuje, bo za mało, bo za dużo.Na litość Boską, ludzie ocknijcie się. Nie potraficie niczego już uszanować? Po co te durne komentarze?
+0-1
Niedziela, 11 listopada 2018 r. godz. 22:32
~MAC
bo mamy (jeszcze) wolność słowa!!!
+0-0
Sobota, 10 listopada 2018 r. godz. 20:51
~40 groszy za wpis
Mam nadzieje, że mieszkańcy zaśpiewali prezydentowi miasta piosenkę Mieczysława Fogga pt. "Ostatnia niedziela".
+0-0
Sobota, 10 listopada 2018 r. godz. 20:32
~Patriota
Ile ta hucpa kosztowała? To nie można było zrobić Wniebogłosow ze stalowowolskimi chórami? A tak zapłacili, przyjechali, budżet Muzeum pomniejszony .. Te wydatki ktoś kontroluje?
+0-1
Niedziela, 11 listopada 2018 r. godz. 22:30
~MAC
Panie Andrzeju, popieram,
+1-0
Sobota, 10 listopada 2018 r. godz. 20:26
~Moher49
"Dawniej to człowiek miał głos, potrafił śpiewać nieraz całą noc, a drzewa w lesie chwiały się, łamały się, a zwierzynie jeżył się włos". Nie ma już biesiad, nie ma studenckich rajdów. Jeśli ktoś coś śpiewa to mówią, że pijak, albo nawiedzony. Te nowoczesne arcydzieła sztuki wokalnej śpiewać się nie dadzą. Nakładamy więc słuchawki i szukamy na YT tego co lubimy.
+0-0
Stalowka.NET - Wiadomości lokalne z miasta Stalowa Wola i okolic
Copyright 2001 - 2019 Stalowka.NET
  » O nas  » Redakcja  » Reklama  » Kontakt
Wszelkie prawa zastrzeżone.
X Ta strona korzysta z plików cookie w celu świadczenia usług i realizacji potrzeb użytkowników. Pliki te mogą być zapisywane w pamięci Twojego urządzenia. Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki internetowej. Więcej w polityce prywatności.